Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je jednostavno tako,tuzno ali sam ja to odavno prihvatio,jer ja mislim da se oni nista ne pitaju i da su malo visi ciljevi u pitanju
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Nije meni krivo sto ce nas suspendovati jer ce ova gamad jedino tako otici,krivo mi je sto imamo sanse da odemo ne EP a to bi ovoj drzavi puno znacilo.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Osam igrača Sarajeva suspendovana do daljnjeg: Kojašević, Jahović, Hamzagić, Gutić, Torlak, Arsenijević, Ščepanović i Muharemović. Katastrofa!
        Sad je ionako svejedno. Neće više biti smisla da se igra liga. Zato u subotu na proteste da pokažemo našu silu!
        Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

        Comment


        • Ocekivano skroz,i ja sam se cak nadao necemu nakon one utakmice u subotu ali nista od toga.Ali ipak su na kraju pokazali kakvi su uvijek bili.Kreteni jedni.Necu da psujem....


          Sada cemo petak da vidimo konacno odluku.Ja necu moci prezaliti ako suspenduju repku,ova generacija ce se raspasati.

          Comment


          • Originally posted by Puzza View Post
            Osam igrača Sarajeva suspendovana do daljnjeg: Kojašević, Jahović, Hamzagić, Gutić, Torlak, Arsenijević, Ščepanović i Muharemović. Katastrofa!
            Sad je ionako svejedno. Neće više biti smisla da se igra liga. Zato u subotu na proteste da pokažemo našu silu!
            Sve mu je Sarajevo dalo a on nece da shvati u kakvom je stanju klub, a ovi ostali su dobri igraci ali moze se i bez njih i oni me nisu iznenadili(njih zaboli neka stvar za Sarajevo).
            Prvi pametan potez nove uprave.

            Comment


            • Ovo djeluje savrseno.
              http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=17188


              Jos par vijesti
              http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=17188

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Sve mu je Sarajevo dalo a on nece da shvati u kakvom je stanju klub, a ovi ostali su dobri igraci ali moze se i bez njih i oni me nisu iznenadili(njih zaboli neka stvar za Sarajevo).
                Prvi pametan potez nove uprave.
                Ma nisam ovo očekivao ni od Torlaka. Ma sad sa juniorima, jer ionako neće biti smisla da se igra liga...
                Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                Comment




                • http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/o...odgovara/54353

                  Ocito su zaboravili ovi iz FSRS da ce i Borac biti pod suspenzijiom.

                  Comment


                  • Originally posted by FC Nadal View Post


                    http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/o...odgovara/54353

                    Ocito su zaboravili ovi iz FSRS da ce i Borac biti pod suspenzijiom.
                    I treba im tako. Iskeširali skoro sve utakmice, eto im sad... ;)
                    Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                    Comment


                    • Danas smo i sluzbeno suspendovani od fife i uefe do daljnjeg. Samo mi sad nije jasno hoce li vazeci ugovori igraca u klubovima postati ne vazeci, jer je sad Premijer liga BIH postala amaterska liga do daljnjeg.

                      Comment


                      • Ocekivano sve..

                        Hoce li biti neki protest sutra?


                        Evo jedna pjesma

                        Comment


                        • Ako nam ukinu suspenziju prije sljedece utakmice sa Rumunijom,ovo ce biti nesto najbolje sto se desilo nasem fudbalu.

                          Sasa Papac je najavio povratak u reprezentaciju
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Covijek je jedini ostao dosljedan svojoj odluci da ne nastupi i svaka mu cast,nadam se da ce ga pozvati kada bude prilika...
                            Last edited by AK47; 01-04-11, 16:13.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ipak se nastavlja nase prvenstvo i kako kod ono bilo partit ga treba, evo parova ovog kola

                              Comment


                              • Au tri pobjede gosta, to u nasoj ligi kad se desi, senzacija
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X