Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=3009.msg277073#msg277073 date=1300995936]
    Igraju njih dvojica skoro sam siguran

    Nekima nije do fotelje,samo im je bitno da BiH vise ne igra @(*6sd$% .

    [/quote]


    To je i mene strah,odrekli bi se fotelje da nastete BiH.

    Comment


    • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

      Meni je zao sto Sejo ne igra,najvise trci ubjedljivo #%d* #%d*


      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

        [quote author=FC Nadal link=topic=3009.msg277072#msg277072 date=1300995879]
        I ja mislim isto.Prvo trebamo pobjediti,to je imperativ. I onda cekamo 1.april,i da nas suspenduju ja cu se nadati da je to prvo aprilska sala. +-*^%* $#^%RT




        Hocete li ici na Trg da gledate tekmu?
        [/quote]


        Vjeruj mi nisam spreman gledati face koje ce tu biti, to ce biti pravi maskenbal.


        @Joe Cole10
        Ma znam da pojedini ne vole BiH, ali od nje imaju korist i u svom selu su glavne baje i tesko bi im pala suspenzija jer nebi imali prihoda.

        Comment


        • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

          Ne znam,da je njima do fotelja ne bi se cekalo 5 do 12,nije njima problem ostati i bez posla ako mogu time nauditi BiH.

          Vidis da su se od klubova samo Sarajevo,Zeljo i Olimpic izjasnili da su za ovaj statut.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

            [quote author=danijelkr link=topic=3009.msg277084#msg277084 date=1300996314]

            Vjeruj mi nisam spreman gledati face koje ce tu biti, to ce biti pravi maskenbal.


            @Joe Cole10
            Ma znam da pojedini ne vole BiH, ali od nje imaju korist i u svom selu su glavne baje i tesko bi im pala suspenzija jer nebi imali prihoda.
            [/quote]
            $#^%RT Neka ih,meni je malo sumorno gledati od kuce. !*^*-S&amp;


            Ima necemu u tome sto pricas,samo se nadam da ce to prevagne na kraju tj.pare-


            Evo imate sada na FTV Odgovorite ljudima,da vidite kako Pusina i Bevanda lupaju #%d* #%d* Jos su tu Bolic i Pasic

            Comment


            • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

              Ma oni cekaju zadnje momente zato da vide dokle daleko ce ih se pustiti da idu,ali kada ih pritisnu,pristat ce oni,pare su pare &amp;+I}\
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • [/quote]

                Comment


                • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                  Ove godine najveci klub u BiH slavi svoj 90. rodjendan i prva utakmica u nizu se igra veceras na Grbavici u 19:00 Zeljeznicar-Dinamo Zagreb +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                    [quote author=AK47 link=topic=3009.msg277502#msg277502 date=1301065939]
                    Ove godine najveci klub u BiH slavi svoj 90. rodjendan i prva utakmica u nizu se igra veceras na Grbavici u 19:00 Zeljeznicar-Dinamo Zagreb +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
                    [/quote]


                    Zna se koji je klub u BiH najveci a to nije Željezničar..

                    Comment


                    • Ma ode fudbal kod nas u ku*ac (izvinjavam se na riječniku).
                      Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                      Comment


                      • Statut nije usvojen 22-za, 28- protiv, 3-suzdrzana i jedan se nije pojavio, to je epilog danasnje skupstine. Da ne znam kakvi ljudi sjede u savezu rekao bi da ce nas kazniti. Govorili su da je ovo zadnja sansa, ali ipak nije sad slijedi normalizacija saveza od strane UEFA-e.

                        Comment


                        • Nista,ovo je sramota iako sam bio siguran da ce se desiti ovo,sad se nadati da ce Uefa probati nesto uraditi sa nama,ali nije njima nesto stalo do nas.

                          A ovoj gospodi u savezu treba se dobro zahvaliti,unistili su nam ono sto je vecini ljudi u ovoj drzavi predstavljalo jedinu svjetlu tacku,ne znam kako ih nije sramota svih ovih ljudi,ja ne bi od stida smio vise na ulicu izaci.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • JC,znas li ti kakvi su to ljudi,odnosno nisu ljudi,stid je njima vec odavno nepoznata stvar,znali su oni da danas ne moraju usvojiti i kao i sve dosad samo su prolongirali
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma znam ja kakvi su oni,samo sto je najgore sto su oni izmedju sebe dobri prijatelji niko od njih ne zeli dobro ovoj drzavi i najgore je sto ispastaju samo navijaci ove drzave.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment




                              • Vidi im obraza deblji od dzona.

                                Comment

                                Working...
                                X