Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Pitanje za SportKlub-MOD-a:
    Da li postoji mogucnost da prikazete barem finale ATP teniskog turnira u Estorilu? Hvala unaprijed na odgovoru!

    Comment


    • #92
      Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      ????? ??????, ?? ?? ???? ????? ??????? ?????? ?????? ??? ?? ????? ? ??? ? ?????????. ??????? ??? ? ?????????? ??????????? ? ?? ?? ???? ?????? ???? ????????.

      Comment


      • #93
        [/quote]

        Cuj "genijalac", od kada ti imas dva nika: IGO i SPORTKLUB-MOD? Ne sjecam se da sam tebe ista pitao! Vec treci, cetvrti put odgovaras na moja pitanja koja su direktno postavljena moderatoru. Ako nemas druga posla vrati se na brdo sa kojeg si sisao i nastaviti cuvati ovce (uz duznu ispriku toj profesiji i ljudima koji ju obavljaju). Na RTS-u i Eurosportu ima izuzetno malo muskog tenisa i nemam pojma koje ti to programe gledas. No da ne ulazim u raspravu na tvojoj nekulturnoj razini, molio bih te da vise ne komentiras moje postove koji su upuceni moderatoru!

        A sada popi svoje pilule za smirenje i na spavanje!

        SPORTKLUB-MOD, moze odgovor oko Estorila? A ujedno i na danasnji program gdje u rasporedu pise da cete pustiti utakmicu Tau Ceramika-Partizan vec od 20.40 sati, a Maccabi -Barcelona pocinje u 19.50! Pa do 20.40 ce zavrsiti tek prvo poluvrijeme! Hvala unaprijed na odgovorima!

        Comment


        • #94
          Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          ta "profesija",kako je nazivas,skroz ce da izumre.
          u hrvatskoj plata cobanu veca od 1000 evra,a lik iz zambije dosao u hr raditi kao coban,jer u hrvatskoj ne mogu naci niti jednog!!
          u srbiji cini mi se da sam skoro cuo takodje oko 1000 e,ali isti problem!
          a cuvas stado na planini,sa psima,mlada jagnjetina na meniu uvijek,priroda..(ovo su prednosti posla,a na mane necu ni pomisljati ;D)
          inace,sa 20-ak grla(?) ako se krene na dug i turoban put preko planina i gora,te sledecih 5-6 god izdrzis teski nomadski zivot,cista zarada je oko 60 000-90 000 evra,pa ko voli nek izvoli.

          Comment


          • #95
            Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=hogar link=topic=342.msg20177#msg20177 date=1207839623]
            ta "profesija",kako je nazivas,skroz ce da izumre.
            u hrvatskoj plata cobanu veca od 1000 evra,a lik iz zambije dosao u hr raditi kao coban,jer u hrvatskoj ne mogu naci niti jednog!!
            u srbiji cini mi se da sam skoro cuo takodje oko 1000 e,ali isti problem!
            a cuvas stado na planini,sa psima,mlada jagnjetina na meniu uvijek,priroda..(ovo su prednosti posla,a na mane necu ni pomisljati ;D)
            inace,sa 20-ak grla(?) ako se krene na dug i turoban put preko planina i gora,te sledecih 5-6 god izdrzis teski nomadski zivot,cista zarada je oko 60 000-90 000 evra,pa ko voli nek izvoli.
            [/quote]
            Hahahaha...svaka cast na ovim podacima!U svakom slucaju vrijedno razmisljanja! ;D

            Comment


            • #96
              Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              [quote author=Roger link=topic=342.msg20166#msg20166 date=1207832562]
              [quote author=??? link=topic=342.msg20160#msg20160 date=1207829711]
              ????? ??????, ?? ?? ???? ????? ??????? ?????? ?????? ??? ?? ????? ? ??? ? ?????????. ??????? ??? ? ?????????? ??????????? ? ?? ?? ???? ?????? ???? ????????.
              [/quote]

              Cuj "genijalac", od kada ti imas dva nika: IGO i SPORTKLUB-MOD? Ne sjecam se da sam tebe ista pitao! Vec treci, cetvrti put odgovaras na moja pitanja koja su direktno postavljena moderatoru. Ako nemas druga posla vrati se na brdo sa kojeg si sisao i nastaviti cuvati ovce (uz duznu ispriku toj profesiji i ljudima koji ju obavljaju). Na RTS-u i Eurosportu ima izuzetno malo muskog tenisa i nemam pojma koje ti to programe gledas. No da ne ulazim u raspravu na tvojoj nekulturnoj razini, molio bih te da vise ne komentiras moje postove koji su upuceni moderatoru!

              A sada popi svoje pilule za smirenje i na spavanje!

              SPORTKLUB-MOD, moze odgovor oko Estorila? A ujedno i na danasnji program gdje u rasporedu pise da cete pustiti utakmicu Tau Ceramika-Partizan vec od 20.40 sati, a Maccabi -Barcelona pocinje u 19.50! Pa do 20.40 ce zavrsiti tek prvo poluvrijeme! Hvala unaprijed na odgovorima!
              [/quote]

              ?? ?? ???? ?? ??? ?? ?? ???? ?? ?? ???? ??????? ????????? ? ?? ????? ?????? ?? ???? ??????? ??? ?????? ? ??? ?? ???? ????? ???????? ? ???????? ?????? ??? ??? ?????? ??, ???? ????? ?? ?????? ? ?? ?? ?????? ???????. ??? ????????? ???? ?????? ???? ??? ?????? ???? ???? ??? ???????????? ???????? ? ???????? ?? ???????? ????? ?? ????? ?????.
              ????? ?? ?? ???? ??? 20 ???? ?? ??? "????? ???????" ?? ?????? ????????, ??????, ????????? ? ?????? ?????????.
              ???????? ?? ?? ?? ????? ????? ??? ??????? ?????? ? ?? ??? ????? ???? ?? ??? ??? ?? ?????? ????? ? ????????? ???? ????? ?? ?? ??????? ? "???????? ???????" ?? ????? ????. ????? ?????? ? ???? ?? ??????? ???? ? ????? ???? ? ?? ???? ????? ? ????? "??????".
              ???????? ? ???????? ?? ???? ;)

              Comment


              • #97
                Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=??? link=topic=342.msg20180#msg20180 date=1207840948]
                [quote author=Roger link=topic=342.msg20166#msg20166 date=1207832562]
                [quote author=??? link=topic=342.msg20160#msg20160 date=1207829711]
                ????? ??????, ?? ?? ???? ????? ??????? ?????? ?????? ??? ?? ????? ? ??? ? ?????????. ??????? ??? ? ?????????? ??????????? ? ?? ?? ???? ?????? ???? ????????.
                [/quote]

                Cuj "genijalac", od kada ti imas dva nika: IGO i SPORTKLUB-MOD? Ne sjecam se da sam tebe ista pitao! Vec treci, cetvrti put odgovaras na moja pitanja koja su direktno postavljena moderatoru. Ako nemas druga posla vrati se na brdo sa kojeg si sisao i nastaviti cuvati ovce (uz duznu ispriku toj profesiji i ljudima koji ju obavljaju). Na RTS-u i Eurosportu ima izuzetno malo muskog tenisa i nemam pojma koje ti to programe gledas. No da ne ulazim u raspravu na tvojoj nekulturnoj razini, molio bih te da vise ne komentiras moje postove koji su upuceni moderatoru!

                A sada popi svoje pilule za smirenje i na spavanje!

                SPORTKLUB-MOD, moze odgovor oko Estorila? A ujedno i na danasnji program gdje u rasporedu pise da cete pustiti utakmicu Tau Ceramika-Partizan vec od 20.40 sati, a Maccabi -Barcelona pocinje u 19.50! Pa do 20.40 ce zavrsiti tek prvo poluvrijeme! Hvala unaprijed na odgovorima!
                [/quote]

                ?? ?? ???? ?? ??? ?? ?? ???? ?? ?? ???? ??????? ????????? ? ?? ????? ?????? ?? ???? ??????? ??? ?????? ? ??? ?? ???? ????? ???????? ? ???????? ?????? ??? ??? ?????? ??, ???? ????? ?? ?????? ? ?? ?? ?????? ???????. ??? ????????? ???? ?????? ???? ??? ?????? ???? ???? ??? ???????????? ???????? ? ???????? ?? ???????? ????? ?? ????? ?????.
                ????? ?? ?? ???? ??? 20 ???? ?? ??? "????? ???????" ?? ?????? ????????, ??????, ????????? ? ?????? ?????????.
                ???????? ?? ?? ?? ????? ????? ??? ??????? ?????? ? ?? ??? ????? ???? ?? ??? ??? ?? ?????? ????? ? ????????? ???? ????? ?? ?? ??????? ? "???????? ???????" ?? ????? ????. ????? ?????? ? ???? ?? ??????? ???? ? ????? ???? ? ?? ???? ????? ? ????? "??????".
                ???????? ? ???????? ?? ???? ;)
                [/quote]
                Bez ikakve namjere da se petljam u razloge vase "polemike",ovaj boldirani dio smatram da se odnosi ne samo na Rogera nego na sve korisnike foruma SK kanala.Koliko se sjecam,SK se reklamira kao medjunarodni kanal sa sjedistem u Srbiji sto znaci da svi mi,gledaoci SK iz drugih republika/drzava nastalih raspadom SFRJ imamo jednaka prava da ucestvujemo na ovom forumu kao i gledaoci iz Srbije.Tu politiku koju si (ne)namjerno ubacio u svoj post bolje zaobidji u buducnosti,jer njoj nije mjesto kako u sportu tako i na SportKlubu! 8)

                Comment


                • #98
                  Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  ?? ?? ???? ???? ?? ?????????? ?? ?? ?? ????????? ???????? ?? ????...?? ?? ???? ?????? ?? ?????? ? ?????? ?? ???? ???? ? ???? ;)

                  Comment


                  • #99
                    Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    [quote author=??? link=topic=342.msg20183#msg20183 date=1207843628]
                    ?? ?? ???? ???? ?? ?????????? ?? ?? ?? ????????? ???????? ?? ????...?? ?? ???? ?????? ?? ?????? ? ?????? ?? ???? ???? ? ???? ;)
                    [/quote]
                    Politicki u smislu da si rekao Rogeru:"...idi na tamo tvoje hrvatske i bosanske forume ili vec odakle si...".Mozda si i u pravu da nije politicki,ali svakako nije u "sportskom duhu".I niko tebe ne sprjecava da se branis "kako znas i umijes" ali mislim da uvijek treba imati mjeru u svemu,kako u napadu tako i u odbrani! ;)

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      ???, tvoj post, koji je trebao da bude odgovor na Roger

                      I?i ?u redom:

                      1.2.


                      3.

                      4. Za ovu vulgarnost koju si naveo, e za to stvarno nemam komentar.

                      5.???? ;)
                      [/quote]

                      ???

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        ???? ?? ?? ?? ?????????. ?? ?? ???? ???? ??? ??? ??????? ?? ????? ? ?????? ???????????? ? ?????? ????? ????? ???? ?? ??? ?????? ???? ? ?? ??? ?? ???? ??????, ???? ??? ?? ?????? ?? ???? ???? ??? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ??????? ???? ????? ??? ?? ?? ?????? ??? ?? ?? ???? ?? ??????? ? ?? ?? ????????? ?? ?????? ?????? ??? ?? ????? ?? ?????? ???? ??? ???? ??????? ???????????? ? ?? ?? ?? ?? ????? ????? ??? ??????? ??????. ?? ??? ???? ?? ???????? ?? ?? ?? ????? ?? ????.

                        ??????? ;)

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          odlicno sto ste otkupili ovaj beach volleyball , nadam se da cete od sledece godine makar italijansku ligu u odbojci otkupiti jer je ona najjaca!!!

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            [quote author=SportKlub-MOD link=topic=342.msg19777#msg19777 date=1207299790]
                            ZDRAVO IGORE,

                            Kao i po ko zna koji put ,razumem da ne mozemo da svima udovoljimo...ima dosta tenisa..cinjenica...znamo i razloge....ipak je to kao sto napisah negde sport broj jedan kod nas...znamo da smo malo zapostavili druge sportove...ali ipak moram da kazem da ipak postoji neka hijerarhija...televizija i gledalac...mislim da je jasno da se mi trudimo da vas zadrsimo na nasoj frekvenciji...izbor programa je nekad nekom po volji a drugima ne...niko te ne proziva ... razumem te ...ali opet kazem shvati da ipak postoje neki prioriteti za nas posao......
                            [/quote]
                            tvoj post stoji ali i stoji cinjenica da ima dosta ljudi koji ne gledaju tenis a placaju preko svog kablovskog provajdera SportKlubu. ne znam odakle ti iscupa da je tenis broj jedan kod nas. mozda ali samo kada igraju Nole, Jelena ,Ana. sumnjam u tvoju informaciju kada je u pitanju mecevi koje igraju Nadal , Moja, Rodik i ostli teniseri. evo ja bacih pogled na vasu televizijsku semu i videh najavu prenosa, snimaka i opet snimaka tenisa u toku sledece nedelje (kada se setim da se igra na sljaci pa ce tamo jedan mec trajati dok ne popadaju igraci a mogu onda misliti da ce i fanovi popadati od gledanja)...moj post ispisan u nadi da ce te postovati i nas gledaoce koji bi pogledali jos po nesto osim tenisa na SK.
                            moram da vas pohvalim za prenos biciklisticke trke i odbojke na pesku....mogli bi da pustite malo MLB cisto da popunite rupe u terminima tenisa i prestojecim letnjim pauzama kako bi se gledaoci upoznali i sa ovim sportom(naravno u snimcima posto prenosi izuzetno dugo traju)...pretpostavljam da bi se Marijan i Pedja Mip vrlo brzo snasli i u tom sportu.
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              mudro zboris dr.dule,veoma.

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                dr.dule u potpunosti se slazem sa tobom....shto je mnogo mnogo je....[quote author=dr.dule link=topic=342.msg20676#msg20676 date=1208722419]
                                [quote author=SportKlub-MOD link=topic=342.msg19777#msg19777 date=1207299790]
                                ZDRAVO IGORE,

                                Kao i po ko zna koji put ,razumem da ne mozemo da svima udovoljimo...ima dosta tenisa..cinjenica...znamo i razloge....ipak je to kao sto napisah negde sport broj jedan kod nas...znamo da smo malo zapostavili druge sportove...ali ipak moram da kazem da ipak postoji neka hijerarhija...televizija i gledalac...mislim da je jasno da se mi trudimo da vas zadrsimo na nasoj frekvenciji...izbor programa je nekad nekom po volji a drugima ne...niko te ne proziva ... razumem te ...ali opet kazem shvati da ipak postoje neki prioriteti za nas posao......
                                [/quote]
                                tvoj post stoji ali i stoji cinjenica da ima dosta ljudi koji ne gledaju tenis a placaju preko svog kablovskog provajdera SportKlubu. ne znam odakle ti iscupa da je tenis broj jedan kod nas. mozda ali samo kada igraju Nole, Jelena ,Ana. sumnjam u tvoju informaciju kada je u pitanju mecevi koje igraju Nadal , Moja, Rodik i ostli teniseri. evo ja bacih pogled na vasu televizijsku semu i videh najavu prenosa, snimaka i opet snimaka tenisa u toku sledece nedelje (kada se setim da se igra na sljaci pa ce tamo jedan mec trajati dok ne popadaju igraci a mogu onda misliti da ce i fanovi popadati od gledanja)...moj post ispisan u nadi da ce te postovati i nas gledaoce koji bi pogledali jos po nesto osim tenisa na SK.
                                moram da vas pohvalim za prenos biciklisticke trke i odbojke na pesku....mogli bi da pustite malo MLB cisto da popunite rupe u terminima tenisa i prestojecim letnjim pauzama kako bi se gledaoci upoznali i sa ovim sportom(naravno u snimcima posto prenosi izuzetno dugo traju)...pretpostavljam da bi se Marijan i Pedja Mip vrlo brzo snasli i u tom sportu.
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X