PDA

Pogledati punu verziju : Programska sema SPORT KLUBA

Strane : 1 2 [3] 4 5 6

DANIJEL BL
18.06.2009, 08:10
to se mene ti?e neka tenisa,..................

Вук
18.06.2009, 11:58
Sto se vimbldona tice to neka bude ceo dan to jos i moze jer je najpopularniji i najpoznatiji turnir u istoriji tenisa. Mislim da svi koji se zalazemo da bude manje tenisa mozemo da istrpimo ovakav turnir, nas nervira sto se prenosi svaki mali turnir, ae i to nego sto se prenosi po ceo dan. :o

T-Snell
18.06.2009, 12:05
Razumem ja to, ali pazi sta to ima da se gleda ponedeljkom ili utorkom od 11-20h? Bolje je gledati direktno tenis, nego neki snimak recimo kosarke po 250. put. Naravno ja kao veliki ljubitelj tenisa mogu da ga gledam neprestano svaki dan ;D ali pazi bilo je dosta puta gde za vikend idu 4 tekme fudbala zaredom. Znaci tenis ide radnim danima u popodnevnom terminu, a u vecernjim satima i vikendima idu drugi sportovi. Meni je programska sema skroz ok, bas ima svega, mozda jos da je MLB tu ali dobro verovatno je dosta skupo kad nisu uzeli.

Colts4Life
18.06.2009, 12:07
Bolje im je da pustaju neke starije NFL meceve,nego taj tenis.

Layzick
18.06.2009, 15:04
Sa tenisom preteruju,dok su trajale sezone desilo se da bude 3 fudbala za redom ali to je jedan eventualno 2 dana za redom,dok tenis u poslednjih 3 nedelje svakog radnog dana po 5-6 sati,kad god dodjem kuci tenis,mozda kad bih malo izmesali da se ubaci izmedju tenisa neka emisija ili snimak neke super utakmice iz prosle sezone.
Nemam nista protiv tenisa,mnogi ljudi ga vole pa i treba da se pusta ali ne treba preterivati sa nekim mecevima gde igraju manje-vise debili....

dr.dule
20.06.2009, 00:00
ajde ljudi ima i golfa iako pomenuti sport ima kanal. e stvarno mi nece biti jasno sto do sada nije startova TenisKlub. ajde Neco batali taj Golf TV i prebaci se na Tenis kanal.

hogar
20.06.2009, 00:17
zaista

Colts4Life
20.06.2009, 08:48
ajde ljudi ima i golfa iako pomenuti sport ima kanal. e stvarno mi nece biti jasno sto do sada nije startova TenisKlub. ajde Neco batali taj Golf TV i prebaci se na Tenis kanal.

Da covjece ima Golf TV a vec dvije noci zaredom neki retardirani Us Open turnir....sto je previse previse je.... >:(....i stvarno bi trebalo da uvedu poseban kanal za tenis i konacno nas normalne da ostave na miru... ;)

Roger
23.06.2009, 22:50
Molio bih Vas da mi odgovorite koji match cete prenositi sutra na Wimbledonu, da li cijeli Djokovicev koji pocinje u 14 sati ili cete se prebaciti na centralni teren kada pocne Federerov match (oko 15-15.30)? Da li to Vi sami birate? Buduci ce B92 sigurno prenositi cijeli Djokovicev match mozda ipak ne bi bilo lose da nama navijacima Federera omogucite da uzivamo u njegovim majstorijama! ;)
Puno hvala unaprijed na Vasem odgovoru!

Srdacan pozdrav!

???
24.06.2009, 03:49
?????????? - ??? 13:00
??????? - ????? 14:00

????????????? ?? ?? ???? ??????????? ?????? ??? ??? ????.

Roger
24.06.2009, 07:48
?????????? - ??? 13:00
??????? - ????? 14:00

????????????? ?? ?? ???? ??????????? ?????? ??? ??? ????.

I jedan i drugi match ce u cjelosti prenositi B92, pa se nadam da ce SK prenositi Federera! ;)

Vladan
26.06.2009, 03:23
Znaci o5 ista stvar! Mi ljubitelji zanimljivih sportova kao sto je moto gp o5 da gledamo trku u 21. A ona pocinje u 14! Znaci jebite se svi cobani koji gledaju jebeni TEnis! Najgora ste televizija na podrucju Srbije!!! E pa lepo da kazem svim clanovima SK da mi se napuse kurcine moje debele masne stolarske! Forza Moto GP!!! Nema nigde prenosa. DSF je ukinut, a Atlas prenese neku trku, kada izjebu neki kamen sa Durmitora pa plate poneki prenos. Znaci jebite se chobani sa SPORT KLUBA!!!

Znaci REGISTROVA si se samo radi ovoga ::),ajde sad se lijepo izvini,ako ti se ne svidja njihov program,ti ga fino nemoj gledat,i malo VASPITANJA da pokazes,ne bi ti SKODILO uopste >:(
SRAM TE BILO >:(

Colts4Life
26.06.2009, 09:22
Znaci o5 ista stvar! Mi ljubitelji zanimljivih sportova kao sto je moto gp o5 da gledamo trku u 21. A ona pocinje u 14! Znaci jebite se svi cobani koji gledaju jebeni TEnis! Najgora ste televizija na podrucju Srbije!!! E pa lepo da kazem svim clanovima SK da mi se napuse kurcine moje debele masne stolarske! Forza Moto GP!!! Nema nigde prenosa. DSF je ukinut, a Atlas prenese neku trku, kada izjebu neki kamen sa Durmitora pa plate poneki prenos. Znaci jebite se chobani sa SPORT KLUBA!!!

ni meni se nesvidja programska sema SK nikako,ali covjece gdje ces ovako da se izrazavas........ >:( >:( >:(

dr.dule
26.06.2009, 12:37

ubi ih prejaka rec. steta sto ukinuse DSF inace bi bilo jos mogucnosti biranja meceva iz Londona.

dr.dule
02.07.2009, 00:57
NEDELJA 12.07.

06:00 Klupske TV
08:30 WTA Bastad FINALE
11:00 Tennis: Davis Cup: Hrvatska SAD
13:30 Klupske TV
14:00 MLS: Chicago Columbus
16:00 Tennis: Davis Cup: Hrvatska SAD (DIREKTNO)
22:00 Atletika: Moscow Open
23:00 Klupske TV
23:30 Svet atletike
00:00 MMA Elite Pro Cage rage
02:00 WTA Bastad FINALE

ovaj tenis nema ni u zemlji koja igra ovaj mec. jos cemo gledati mec sve sa slikom odlazeceg premiera u levom uglu kao logo SK. jel Neco vrsis smotru po redakciji dok radnici drze teniski reket na ramenima u stavu mirno? nece ni panjkovic vise da se reklamira na SK.

Colts4Life
02.07.2009, 11:16
NEDELJA 12.07.

ovaj tenis nema ni u zemlji koja igra ovaj mec. jos cemo gledati mec sve sa slikom odlazeceg premiera u levo uglu kao logo SK. jel Neco vrsis smotru po redakciji dok radnici drze teniski reket na ramenima u stavu mirno? nece ni panjkovic vise da se reklamira na SK.

nemam rijeci.......stvarno....

wolfpacker
02.07.2009, 20:02
NEDELJA 12.07.

ovaj tenis nema ni u zemlji koja igra ovaj mec. jos cemo gledati mec sve sa slikom odlazeceg premiera u levo uglu kao logo SK. jel Neco vrsis smotru po redakciji dok radnici drze teniski reket na ramenima u stavu mirno? nece ni panjkovic vise da se reklamira na SK.

nemam rijeci.......stvarno....

PETAK 10.07.

05:30 WTA Bastad 1/4 Finale
08:30 Klupske TV
10:30 Atletix
11:00 TWS
12:00 WTA Bastad 1/2 Finale (DIREKTNO)
22:00 Rugby Super League: Wakefield Leeds
00:00 Total rugby
00:30 WTA Bastad 1/2 Finale

A u petak, 10. 07. pride, snimak ragbija, a ne direktan prenos zbog iste stvari!
Sramota

splicanin
04.07.2009, 19:24
NEDELJA 12.07.

ovaj tenis nema ni u zemlji koja igra ovaj mec. jos cemo gledati mec sve sa slikom odlazeceg premiera u levom uglu kao logo SK. jel Neco vrsis smotru po redakciji dok radnici drze teniski reket na ramenima u stavu mirno? nece ni panjkovic vise da se reklamira na SK.

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa svaka ?ast na komentaru . . . sigurno "moj" hrv. Sportklub ne bi prenosio me? Srpske Davis Cup ekipe . . ja sam jedan od ovih ovisnika o tenisu i jedna od onih "budala" za koje se pitate ko to stalno gleda tenis? jos kad vidim da va SK prenosi WTA Bastad cijeli tjedan pa bi ivot dao da to mogu gledati, jer naravno hrv. SK od svog postojanja prenosio je to?no 1 WTA turnir i to naravno polufinale i finale . . .isto tako razumijem da ima ljudi koji ne vole tenis ili ih jednostavno ne zanima u tolikoj mjeri, odnosno vie vole druge sportove . . e pa za vas je hrv. Sk jer oni prenose Moto Gp, odbojke na pijesku ( i po nekoliko stotina puta repriziraju) a samo da se dre rasporeda "vaeg" Sk bili bi mnogo gledaniji ... naravno jo je jedna bitna razlika izmedju vaeg o naeg Sk ... naime, va ima web stranicu i raspored za tjedan unaprijed, nai nemaju ni za pola sata unaprijed ...

wolfpacker
06.07.2009, 09:03
NEDELJA 12.07.

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa svaka ?ast na komentaru . . . sigurno "moj" hrv. Sportklub ne bi prenosio me? Srpske Davis Cup ekipe . . ja sam jedan od ovih ovisnika o tenisu i jedna od onih "budala" za koje se pitate ko to stalno gleda tenis? jos kad vidim da va SK prenosi WTA Bastad cijeli tjedan pa bi ivot dao da to mogu gledati, jer naravno hrv. SK od svog postojanja prenosio je to?no 1 WTA turnir i to naravno polufinale i finale . . .isto tako razumijem da ima ljudi koji ne vole tenis ili ih jednostavno ne zanima u tolikoj mjeri, odnosno vie vole druge sportove . . e pa za vas je hrv. Sk jer oni prenose Moto Gp, odbojke na pijesku ( i po nekoliko stotina puta repriziraju) a samo da se dre rasporeda "vaeg" Sk bili bi mnogo gledaniji ... naravno jo je jedna bitna razlika izmedju vaeg o naeg Sk ... naime, va ima web stranicu i raspored za tjedan unaprijed, nai nemaju ni za pola sata unaprijed ...

Zato sam na razli?itim mestima na ovom Forumu predlagao urednicima SK uvo?enje Tenis kluba (a to su ?inili i mnogi drugi), odnosno kanala koji bi emitovao tenis 24/7, kao to SK+ to ?ini s fudbalom npr. Moda takve predloge doivljavaju kao ironiju ??? a moda uivaju u mo?i jednostavno.
Dakle, jo jednom, Tenis klub kao poseban kanal!

dr.dule
06.07.2009, 11:50
pa imamo GK iz iste kuhinje. valja sacekati sa projektom TK.

splicanin
06.07.2009, 13:50
evo kau neki da im je dosta tenisa ... a ta da mi ( hrvatski sk ) kaemo upravo sada idu snimke holandske lige .. po 472309 put a nakon toga po dobrom starom obi?aju chelsea tv .. nije da imam bilo ta protiv fudbala ali bolje je bilo ta u prenosu nego snimke stare 6 meseci ... jo jedan put je hrv. sk dokazao svoj kretenizam kao i ljudi koji upravljaju njime ... bravo idioti ..

Layzick
06.07.2009, 17:54
Bolje i to nego gledati teniski turnir gde ima vise linijskih sudija nego publike...

splicanin
06.07.2009, 20:11
Bolje i to nego gledati teniski turnir gde ima vise linijskih sudija nego publike...

a daj pa nije bas tako .. pogledaj dananje me?eve i igra?ice Dulko, Cirstea ( dobre, dobre :P )

ina?e turnir je po rangu slabiji ali igra?ice kao Wozniacki, Cibulkova, Dulko, Cirstea nije to nimalo loe, zgodnije su od ovih holandskih igra?a ( barem meni ) bilo koji prenos je bolji od snimke, a hrv. sk ovo je 53790 put da imaju nikakav program, a sve to treba je kopirati program vaeg sk i bili bi mnogo gledaniji,ali kad se vole praviti pametni . . razumio bi da su prikazivali bilo ta uivo ali kako snimke stare 6 mjeseci imaju prednost pred uzivo me?evima, to ne mogu shvatiti ...

hogarstrasni
07.07.2009, 12:00
dokle tenis viiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
automotosport obavezno ide posle pono?i ili rano ujutru da ga niko slu?ajno ne bi pogledao
al zato glupi turniri na kojima ni roditelji u?esnika ne prisustvuju idu ceo dan i kao da nije dosta odma posle direktih perenosa sledi snimak tog istog dana
i dosta sa snimcima utakmica koje su se zavrile 0-0 ko normalan to gleda

Mirzinho
09.07.2009, 02:22
Nemojte nas molim vas vie TERORISATI sa tenisom. Pa dosta je vie ovo gledati! Prenosili ste Wimbledon i svaka ?ast na tome, ali evo npr. ovaj Bastad pa to niko iv ne gleda (gleda 0,00000001% ljudi na planeti i vi prenosit). Mnoge utakmice Bundeslige niste prenosili zbog ovog
. . . enog tenisa.

Evo jedan primjer zata bi ovaj TENIS klub mogao posluiti.
npr. u Gvantanamu, doveden pijun i ne?e da progovori. I sad vojnici kontaju ta da urade pa da po?ne govoriti. I oni ga na razne na?ine mu?e, ali opet on samo uti. Dolazi general i vojnici se ale kako ?ovjek ne?e da progovori.
Vojnik: "Generale, ovaj pijun ne?e progovoriti!"
General: "Onda... donesite (dramati?an zvuk orgulja) TV i upalite mu SPORT KLUB!"
Vojnik: "Ali generale, to je okrutno i nehumano. Znate li vi da postoje ljudska prava, ?ovjek nas moe tuiti za povredu tih prava." "
General: "Rekao sam da donesete TV i upalite SPORT KLUB! Ili moda elite pred vojni sud?

Eto za ta moete koristiti ovaj sport klub, za mu?enje ljudi, a mene vie ne?ete. Na Tv-u mi je na 39-om kanalu tako da rijetko kad i prebacujem na njega, a i zato bih kada je tamo samo TENIS.

Pozdrav svima!!!

Braco
09.07.2009, 14:41
Nemojte nas molim vas vie TERORISATI sa tenisom. Pa dosta je vie ovo gledati! Prenosili ste Wimbledon i svaka ?ast na tome, ali evo npr. ovaj Bastad pa to niko iv ne gleda (gleda 0,00000001% ljudi na planeti i vi prenosit). Mnoge utakmice Bundeslige niste prenosili zbog ovog
. . . enog tenisa.

Evo jedan primjer zata bi ovaj TENIS klub mogao posluiti.
npr. u Gvantanamu, doveden pijun i ne?e da progovori. I sad vojnici kontaju ta da urade pa da po?ne govoriti. I oni ga na razne na?ine mu?e, ali opet on samo uti. Dolazi general i vojnici se ale kako ?ovjek ne?e da progovori.
Vojnik: "Generale, ovaj pijun ne?e progovoriti!"
General: "Onda... donesite (dramati?an zvuk orgulja) TV i upalite mu SPORT KLUB!"
Vojnik: "Ali generale, to je okrutno i nehumano. Znate li vi da postoje ljudska prava, ?ovjek nas moe tuiti za povredu tih prava." "
General: "Rekao sam da donesete TV i upalite SPORT KLUB! Ili moda elite pred vojni sud?

Eto za ta moete koristiti ovaj sport klub, za mu?enje ljudi, a mene vie ne?ete. Na Tv-u mi je na 39-om kanalu tako da rijetko kad i prebacujem na njega, a i zato bih kada je tamo samo TENIS.

Pozdrav svima!!!

Svaka cast majstore!!! ;)

spiki
09.07.2009, 15:13
JEL CE BITI PRNOSA NEKOG FUDBALSKOG TURNIRA NA SK DA SE MALO PRKINE OVA MONOTONIJA KOJA VLADA NA NJEMU???

zgembo
09.07.2009, 15:28
Evo, samo to nije, samo tenis da se zavri :D

dobreta
09.07.2009, 21:21
Ovo vise stvarno prelazi u idiotizam ... Pa zar i ovakav jedan turnir moramo da gledamo?????????????????????????????????????
Na tribinama nema ni 100-200 ljudi a Vi nas ovde dokusurujete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stvarno ne znam ko je odgovoran za programsku sheme ali da sam mu ja gazda dobro bi se pozabavio njegovim primanjima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uostalom, postoje razni vidovi istrazivanja potrosaca (gledalaca) pa vi vidite koliki je broj onih koji ovo ( iritirajuce) uopste prate!!!!!!!!

zgembo
09.07.2009, 21:50
Posle Bastada, sledi jo jedan extra turnir - ATP Stuttgart ;)

dobreta
09.07.2009, 21:56

A zaboravio si "fenomenalan" duel CRO-USA u Davis cup-u!
Zbog citavih 12 gledalaca, koji ce ko zna iz kojih razloga to pratiti, teror cemo osetiti mi! >:(

hogarstrasni
10.07.2009, 11:33

A zaboravio si "fenomenalan" duel CRO-USA u Davis cup-u!
Zbog citavih 12 gledalaca, koji ce ko zna iz kojih razloga to pratiti, teror cemo osetiti mi! >:(

nize od ovoga nisu mogli da padnu
tolko je jadno da je smesno

Mirzinho
13.07.2009, 03:20
Ne mogu da vjerujem da od utorka po?inje ponovo "pogodite ta". sad u Stuttgartu.
Pa de mi recite, postoji li turnir kojeg niste prenosili, zar mora svake sedmice da bude tenis???
Imate li u planu da prenosite moda Future ili Challenger??? Vjerujem da gledaoci jedva ?ekaju da gledaju tenis, pa nije vano kakav turnir, jer odavno nije bilo tenisa. Prola su ?ak 2 sata od kako ga nema, a ipak da se ispravim ima evo repriza, vjerovatno finale u Bastadu.
Pozdrav svima, odo gledati tenis, na ovom TENIS KLUBU, nije ga bilo odavno!!!

hogarstrasni
13.07.2009, 12:47
a sad specijalitet kvalifikacije za LS,sa utakmicom dinama iz zagreba
na nijhovom SK se nasi sportisti izbegavaju prenositi,a komoli da se usude da prenose zvezdu i partizan
od tolko kvalifikacionih meceva vi nadjete komsije i to posle prenosa teniske reprezentacije
da nije zalosno bilo bi smesno

Liverpool FC
13.07.2009, 15:46
Sta fali Dinamu iz Zagreba,jeste da navijam za Bile u Hrvatskoj,ali bolje i ovo nego tenis.

Vladan
13.07.2009, 15:55
Ja iskreno ne mogu da vjerujem ???,pa nista vam ne odgovara :o , kad prenose tenis,sto prenose tenis,kad prenose fudbal , sto prenose fudbal >:(,pa ako vam se ne svidja prebacite onu sprdnju od ES-a pa gledajte PIKADO,BOCANJE i ostale razne gluposti 8),jer napokon postoji sportski kanal,na ovim prostorima,a SK je olicenje kvalitetnog sportskog kanala 8).Ali recite vi meni sta da prenose ove nedjelje,ili sta su mogli da prenose prosle nedjelje,sem tenisa,ja cu vam reci i prosle i ove nedjelje ili tenis ili NISTA(naravno mogli su kao SK Hrvatska da daju raznorazne snimke Evrolige, ili Man Utd - Tot,ali eto odlucili su se za prenose,sto je svakako bolje) 8)

dobreta
13.07.2009, 15:59
Iako nisam shovinista, stvarno ne vidim zasto moramo da gledamo Dinamo, ako tog dana ima barem 3-4 zanimljivijih utakmica!
P.S. S' obzirom da je Hogar u pravu za prenose nasih, jos jedan razlog vise! A neeeee, mi smo kao tolerantni ?????!!!

splicanin
13.07.2009, 16:14
Sta fali Dinamu iz Zagreba,jeste da navijam za Bile u Hrvatskoj,ali bolje i ovo nego tenis.

tako je kralju !!! 8) 8) 8)

splicanin
13.07.2009, 16:15
Ja iskreno ne mogu da vjerujem ???,pa nista vam ne odgovara :o , kad prenose tenis,sto prenose tenis,kad prenose fudbal , sto prenose fudbal >:(,pa ako vam se ne svidja prebacite onu sprdnju od ES-a pa gledajte PIKADO,BOCANJE i ostale razne gluposti 8),jer napokon postoji sportski kanal,na ovim prostorima,a SK je olicenje kvalitetnog sportskog kanala 8).Ali recite vi meni sta da prenose ove nedjelje,ili sta su mogli da prenose prosle nedjelje,sem tenisa,ja cu vam reci i prosle i ove nedjelje ili tenis ili NISTA(naravno mogli su kao SK Hrvatska da daju raznorazne snimke Evrolige, ili Man Utd - Tot,ali eto odlucili su se za prenose,sto je svakako bolje) 8)

te kretene niko ne moe nadmaiti pa makar prenosili 1. kolo Futuresa u Pakistanu ...

splicanin
13.07.2009, 16:16
Iako nisam shovinista, stvarno ne vidim zasto moramo da gledamo Dinamo, ako tog dana ima barem 3-4 zanimljivijih utakmica!
P.S. S' obzirom da je Hogar u pravu za prenose nasih, jos jedan razlog vise! A neeeee, mi smo kao tolerantni ?????!!!

bolji nego "mi" u svakom slu?aju ...

hogarstrasni
13.07.2009, 21:29

mogli su prenosti NASCAR,INDY CAR,MLB......
SK je olicenje debilnosti u pracenju jednog sporta
meni je idalje neshvatljivo da neko samo gleda jedan sport
dajte od svega po malo i nema problema,ali ne tenis je od 07-24,a izmedju isto tako snimak snimka teniskog meca ili utakmica koja je zavrsena 0-0

Mirzinho
14.07.2009, 03:13
Hvala bogu da ?e biti kvalifikacije za LP. Neka nije tenis, pa neka prenose utakmicu 3.lige Zambije. :D :D :D

Colts4Life
14.07.2009, 09:39
Hvala bogu da ?e biti kvalifikacije za LP. Neka nije tenis, pa neka prenose utakmicu 3.lige Zambije. :D :D :D

slazem se... ;)

hogarstrasni
14.07.2009, 16:30

naravno da ti odgovara kad prenose vase

dobreta
14.07.2009, 18:43

Posto sam odgledao utakmicu Pyu-Din, mogu sa sigurnoscu da kazem da im MNOGOOOOOOOO toga fali!!!

manda
14.07.2009, 18:56

Posto sam odgledao utakmicu Pyu-Din, mogu sa sigurnoscu da kazem da im MNOGOOOOOOOO toga fali!!!

bolje da su prenosili,ATP BASTAD,bice fantasticno,ako barem upola bude zanimljiv kao na wta bastadu...mada cisto sumljam :D :D :D ;)

Layzick
14.07.2009, 19:58
Fali im da nauce da igraju fudbal....onaj crnac iz Pyunika 93 godiste objasnio im neke stvari,nisu ga prosli nijednom...

dr.dule
15.07.2009, 12:53
slabo ima nesto golfa i tenisa zadnjih dana.

???
15.07.2009, 17:37
???? ?? ?? ????? ?? ????? :)

Mirzinho
15.07.2009, 19:20

naravno da ti odgovara kad prenose vase

Koliko znam Dinamo je iz Hrvatske, a ne iz BiH, tako da ne moe nikako biti moj. ;D ;D ;D

Ja sam gore napisao, neka prenose bilo koju utakmicu, samo neka nije tenis.

Mirzinho
15.07.2009, 19:22

Za tenis sam siguran da ?e nadoknaditi. Vjerovatno ?e uskoro nekakav turnir i bit ?e i dan i no?. :( :( :(

Vladan
15.07.2009, 20:54

Za tenis sam siguran da ?e nadoknaditi. Vjerovatno ?e uskoro nekakav turnir i bit ?e i dan i no?. :( :( :(
Nadam se 8)

Liverpool FC
16.07.2009, 13:41
Slazem se da u ocajno odigrali,,ali sta fali predah od nizerazrednog tenisa!?

dr.dule
17.07.2009, 15:05
Slazem se da u ocajno odigrali,,ali sta fali predah od nizerazrednog tenisa!?

pa gore od nizerazrednog tenisa je samo prenos nogometne utakmice zagrebackih purgera. e bar da tamo ima 2 polovna igraca.

dr.dule
20.07.2009, 11:42
sta se desava u pogledu prenosa za narednu sezonu? jel se zna sta ce nadomestiti gubitak bundes lige?

Killer
20.07.2009, 21:22
Fali im da nauce da igraju fudbal....onaj crnac iz Pyunika 93 godiste objasnio im neke stvari,nisu ga prosli nijednom...
koju li si ti utakmicu gledao? taj mali je ispadao ko budala ;D

chelseafan
20.07.2009, 23:18
23:00 Fudbal: Milan Inter (DIREKTNO)

Sta to vas sprecava da prenosite direktno Milan - Chelsea kao Milan - Inter? Imamo i Chelsea - Inter...
Stvarno ne razumem, imamo i sk+ sada, i opet nista. ???

wolfpacker
21.07.2009, 20:24
U petak i subotu opet celodnevni tenis, nita od ragbija, ponovo. Na Liveonsat-u su izlistani svi mogu?i Sport-klubovi, koji prenose Wigan i Leeds u petak, osim ovog naeg. Zbilja, dajte vie Tenis klub kao poseban kanal.

T-Snell
21.07.2009, 20:38
Sta ima tenis sa ragbijem u petak?
Tenis pocinje u 1, a ne u 7.

wolfpacker
21.07.2009, 20:47
Sta ima tenis sa ragbijem u petak?
Tenis pocinje u 1, a ne u 7.

24.07.2009
06:00 ATP Hamburg 1/8 Finale
10:00 ATP Hamburg 1/8 Finale
11:15 CH TV: Chelsea Inter
13:00 (DIR) ATP Hamburg 1/4 Finale
17:00 (DIR) ATP Hamburg 1/4 Finale
20:00 (DIR) ATP Hamburg 1/4 Finale

http://liveonsat.com/08_rugby_league_all.php

Proveri

Vladan
21.07.2009, 20:53
I treba tako da bude to je ATP Hamburg vrhunski turnir 8),SK samo nastavite tako ;) :)

T-Snell
21.07.2009, 21:24
Nemam sta da proveravam, tenis pocinje u 1 i igraju se 4 meca, pa ti razmisli da li to moze da traje do 11 uvece.
Naravno SK-u svaka cast za prenose Hamburga, najbolji ste! :)

dr.dule
21.07.2009, 21:35
gde li su reprize i drugih sportova? jedan uskoro pocinje a na sk nema ni naznake. eh taj grubin i panjkovic. ???

Liverpool FC
21.07.2009, 21:41
I treba tako da bude to je ATP Hamburg vrhunski turnir 8),SK samo nastavite tako ;) :)

Slazem se ni stonoteniski turnir u Japanu mu nije ravan :D

Vladan
21.07.2009, 21:44

Slazem se ni stonoteniski turnir u Japanu mu nije ravan :D

Stvarno je dobar turnir, Masters Serija 500,do prosle godine je bio i Masters(Masters Serija 1000),ali je izgubio taj status,inace odlicni igraci,jak turnir i definitivno ce biti ispracen ;)

dr.dule
21.07.2009, 21:51
kakav bre stoni tenis. ima turnir u bo?anju na terenu na petlovom brdu. super atraktivan sportski dogadjaj. sve same atlete izmedju 60-70godina. to SK mora da proprati i to ako moze sa vise kamera jer ne treba da se propusti nijedan kadar tog spektakla i jo u HD formatu za inostrastvo . tako veli?anstveni sportski objekat mora da se pokae...
ina?e moram i da pohvalim novi izgled prizemlja u zgradi gde je SK smeten. valjda sada ?ovek moe i komotnije da popije kafu kod vas. nije lo onaj butik a i dobro dodju i oni flajeri tranped ture po zanimljivim krajevima srbije i okoline. ;)

wolfpacker
22.07.2009, 09:12
Nemam sta da proveravam, tenis pocinje u 1 i igraju se 4 meca, pa ti razmisli da li to moze da traje do 11 uvece.

???, 4 ????, ????? ??? ???? ?? ???????? ?????? - ???? ???????, ???? ?? ??????? ???? ??????? ??, ?????? ???? ?????, ?? ?? ?? ?????? ?? ???, ????? ??? ?? ?? ???????? ?? ?????????? ;D

T-Snell
22.07.2009, 13:38

???, 4 ????, ????? ??? ???? ?? ???????? ?????? - ???? ???????, ???? ?? ??????? ???? ??????? ??, ?????? ???? ?????, ?? ?? ?? ?????? ?? ???, ????? ??? ?? ?? ???????? ?? ?????????? ;D
Pa da brate svaka cast, racunas kao zmaj nema sta. :)
Samo sto se ne igra 2X15 nego 2X30 pa bi trebalo da bude gotovo do 6...
EDIT: Evo na sta sam mislio kad sam rekao da tenis nema nista sa ragbijem, ne verujem da ce trajati ni do pola 10.

PETAK 24.07.

06:00 ATP Hamburg 1/8 Finale
11:15 CH TV: Chelsea Inter
13:00 ATP Hamburg 1/4 Finale (DIREKTNO)
21:30 Moto GP Great Britain Trening 125 cc
22:30 Moto GP Great Britain Trening GP
23:30 Moto GP Great Britain Trening 250 cc
00:30 Rugby Super League: Wigan Leeds
02:15 Total rugby
02:45 ATP Hamburg 1/4 Finale

DexDexter
22.07.2009, 14:11
Ljudi dajte neki prenos Belgije,Holandije,Rusije i na SK...nazalost neki od nas nemaju SK+...hvala unapred...

DexDexter
22.07.2009, 14:12
Ili Austrije ;)

DANIJEL BL
22.07.2009, 14:15
Pridruujem se vapajima......
U BIH nema SK + a i mi smo ljudi......

Braco
22.07.2009, 15:05

Potpis...

???
28.07.2009, 15:54
?????? 01.08 :

15:00 ???????? ??? ??????? - ??? ????? ????
17:15 ???????? ??? ??????? - ???????? ?????? ????? ????

?????? 02.08 :

15:00 ???????? ??? ???????? ?????? - ??? ????? ????
17:15 ???????? ??? ??????? - ??????? ????? ????

Liverpool FC
28.07.2009, 15:58
?????? 01.08 :

15:00 ???????? ??? ??????? - ??? ????? ????
17:15 ???????? ??? ??????? - ???????? ?????? ????? ????

?????? 02.08 :

15:00 ???????? ??? ???????? ?????? - ??? ????? ????
17:15 ???????? ??? ??????? - ??????? ????? ????

Pa ovde se vec zna pobednik turnira,jedino ako se onaj svaler ne ispromasuje ko nikad.

dr.dule
28.07.2009, 16:19
sta je sa reprizama nfl PO meceva? obicno je bilo utorkom u onom vampirskom terminu ali ih je bar bilo. ???

manda
01.08.2009, 02:41

Potpis...
Potpis...kada ce doci +,ima li neko da odgovori...

DANIJEL BL
03.08.2009, 08:04
Bojim se da nema....

SPORTKLUB
03.08.2009, 12:02
Bojim se da nema....

ima, ali nema nista novo da se kaze.
dakle, nije kao sto bi nekli hteli da prikazu cena problem. naime, operateri u bih "nemaju mesta za sk +"

DANIJEL BL
03.08.2009, 12:12
Ma razumijem i ja vas....ali zvani?ni odgovor bar to se ti?e Banja Luke je cijena.....

manda
03.08.2009, 12:12
Bojim se da nema....

ima, ali nema nista novo da se kaze.
dakle, nije kao sto bi nekli hteli da prikazu cena problem. naime, operateri u bih "nemaju mesta za sk +"

na kraju nisu ni operatori krivi ni VI,svi srecni... >:(

DANIJEL BL
03.08.2009, 12:13
A mi i dalje nemamo SK.....

dr.dule
03.08.2009, 16:39
PETAK 14.08.

06:00 ATP Masters Montreal
12:40 Moto GP Brno Trening 125 cc (DIREKTNO)
13:55 Moto GP Brno Trening GP (DIREKTNO)
15:10 Moto GP Brno Trening 250 cc (DIREKTNO)
16:15 Rukomet (Z) EP U19:Crna Gora Slovakia (DIREKTNO)
17:30 TWS
18:30 Francuska liga Najava
19:00 ATP Masters Montreal 1/4 Finala (DIREKTNO)
23:00 Golf US PGA Championship (DIREKTNO)
01:00 ATP Masters Montreal 1/4 Finala (DIREKTNO)

jel ovo neka sprdnja?

manda
03.08.2009, 17:01
PETAK 14.08.

06:00 ATP Masters Montreal
12:40 Moto GP Brno Trening 125 cc (DIREKTNO)
13:55 Moto GP Brno Trening GP (DIREKTNO)
15:10 Moto GP Brno Trening 250 cc (DIREKTNO)
16:15 Rukomet (Z) EP U19:Crna Gora Slovakia (DIREKTNO)
17:30 TWS
18:30 Francuska liga Najava
19:00 ATP Masters Montreal 1/4 Finala (DIREKTNO)
23:00 Golf US PGA Championship (DIREKTNO)
01:00 ATP Masters Montreal 1/4 Finala (DIREKTNO)

jel ovo neka sprdnja?
zar se prenose utakmice do 19g.,u zenskom rukometu,znimljivo...

dr.dule
04.08.2009, 13:35
jos nije uklonjena ona debilna utakmica iz tv programa. samo mi nije jasno , koliki mozak moras da imas da taj dogadjaj stavis u program?

DANIJEL BL
04.08.2009, 13:48
Pa dobro moda i to nekoga interesuje.....

manda
04.08.2009, 13:55
znas koga interesuje,mame i tate,i bliza rodbinu od tih crnogorki!

Vladan
04.08.2009, 13:57
Ma bolje i to nego da prenose pikado,karling,najjaci covjek i ostala sranja koja prenosi konkurentski kanal 8) 8) 8)

dr.dule
04.08.2009, 14:36

mislim da takvih nema cak ni u familiji igracica.

hogarstrasni
04.08.2009, 14:40
Ma bolje i to nego da prenose pikado,karling,najjaci covjek i ostala sranja koja prenosi konkurentski kanal 8) 8) 8)

taj kanal je pojam realizacije zivih prenosa(svi veliki sporski dogadjaji,za razliku od SK(kad se samo setim onog prenosa sa kamerom mobilnog telefona domace lige u AF na SK :D :D)),snimaka,programske seme,izbora sportova za svakog,za razliku od ovog smesnog izgovora za sportski kanal,kad u stvari ima samo tenis i fudbal i neki debilizam tipa dinama iz zagreba i ovog rukometa
sta se bre vise uvlacite u bulju svim narodima i narodnostima SFRJ kad to vise nepostoji neka svako otvara svoj SK
ali ne bulja zinula za lovu

Vladan
04.08.2009, 14:43

taj kanal je pojam realizacije zivih prenosa(svi veliki sporski dogadjaji,za razliku od SK(kad se samo setim onog prenosa sa kamerom mobilnog telefona domace lige u AF na SK :D :D)),snimaka,programske seme,izbora sportova za svakog,za razliku od ovog smesnog izgovora za sportski kanal,kad u stvari ima samo tenis i fudbal i neki debilizam tipa dinama iz zagreba i ovog rukometa
sta se bre vise uvlacite u bulju svim narodima i narodnostima SFRJ kad to vise nepostoji neka svako otvara svoj SK
ali ne bulja zinula za lovu

Pa ti ako ti se ne svidja nemoj da ga gledas onda,imas daljinski.prebaci na pikado ili sumo rvanje i uzivaj ::) ::) ::)
Nikad neke stvari necu razumjet ???,kao da ste prinudjeni da gledate SK,ako vam se svidja njihov program vi gledajte,ako vam se ne svidje,prebacite na drugi kanal 8)
Za mene je SK bez konkurencije 8) 8) 8)

hogarstrasni
04.08.2009, 14:48
ja ga i negledam
ali bi voleo da ga gledam i budem gledalac
ali mi oni ne dozvoljavaju njihovi uzasnim izborima i jos gorom programskom semom

Vladan
04.08.2009, 14:51
ja ga i ne gledam
ali bi voleo da ga gledam i budem gledalac
ali mi oni ne dozvoljavaju njihovi uzasnim izborima i jos gorom programskom semom

Pa sta se bunis onda,nastavi da ga ne gledas,ja cu nastaviti da GA GLEDAM i svi zadovoljni
Sto se izbora tice,tu su bez konkurencije,jos ako otkupe NBA,dje bi im kraj bio... 8) 8) 8)

hogarstrasni
04.08.2009, 14:55
smesan si
sta im je cilj vise gledalaca ili manje
nek obrate paznju na programsku semu,koji moron pusti istu utakmicu 3 puta u udarnom terminu,a tekma zavrsena 0-0
a neke sportove pustaju samo kasno nocu ili rano ujutru
jel to normalno

Vladan
04.08.2009, 14:58
Je li tebi normalno da neko prenosi SNUKER od jutra do mraka ??? ??? ???
Ukusi su razliciti,imas izbor da gledas ili ne gledas,sve je na tebi 8),sto se mene licno tice,samo neka nastave ovako NAJBOLJI SU 8) 8) 8)

hogarstrasni
04.08.2009, 15:01
a jel tebi normalno da neko prenosi tenis( i to nekvalitetne turnire cast vimbldonu) od jutra do sutra i fudbal
od svega po malo,a ne od necega sve od ostalog nista

dr.dule
04.08.2009, 15:02
kako god da je sema programa samo nisam siguran da je lik koji je stavio onu rukometnu utakmicu ep u19 bio pri zdravom razumu i svestan da donosi odluke. ocigledno da mu je odmor vise nego potreban.

Vladan
04.08.2009, 15:08
@hogarstrasni

Poredis TENIS sa snukerom,pikadom i karlingom ;D ;D ;D ;D,pa ja ne mogu da vjerujem ::) ::) ::)
Poslije W-a su prenosili WTA Bastad,jer je te nedjelje bilo ili Bastad ili neka repriza od prije 6 mjeseci,poslije toga je isao Stuttgart,solidan ATP turnir,zatim Hamburg,odlican ATP turnir,prosle nedjelje ATP Gstad,od 1/4 finala,opet jedan solidan turnir,a ove nedjelje ce prenositi ATP Washington opet od 1/4 finala,steta jer se radi o fenomenalnom turniru,sto se opet mene tice TENISA nika dosta i garantovano imaju gledanost 8) 8) 8)
Sledece nedjelje startuje MONTREAL turnir iz serije 1000,svi najbolji teniseri ce biti tamo,to se ne smije propustiti 8) 8) 8)

spiki
04.08.2009, 15:39
@Vladan

Brate mnogo palamudish...chinjenica je da na sk ima najvishe tenisa a to dal ce neko da se buni ili nece ili ce da gleda ili ne ti niti si nadlezan niti zaduzen da obrazlazesh...nmg svi da budu ko ti ili ja ili bilo ko...chinjenica je da sem NFL i poneke lige na sk nema apsolutno nishta...ako bude NBA ove sezone ja im spushtam kapu...zato brate ako volish neki sport a ima ga gledaj i ne filozofiraj ovde ko ce i kako da reaguje i da pricha!

manda
04.08.2009, 15:52
Po meni,treba sacekati i viditi,sta ce da otkupe i prenose,pa onda osuti drvlje i kamenje po njima,ako bude potrebe...svi se vrte u krug...i nikad kraja...

Vladan
04.08.2009, 23:28
@Vladan

Brate mnogo palamudish...chinjenica je da na sk ima najvishe tenisa a to dal ce neko da se buni ili nece ili ce da gleda ili ne ti niti si nadlezan niti zaduzen da obrazlazesh...nmg svi da budu ko ti ili ja ili bilo ko...chinjenica je da sem NFL i poneke lige na sk nema apsolutno nishta...ako bude NBA ove sezone ja im spushtam kapu...zato brate ako volish neki sport a ima ga gledaj i ne filozofiraj ovde ko ce i kako da reaguje i da pricha!

1.Nije mi bila namjera da uvrijedim jednog takvog MAGA,ako je do toga doslo,izvinjavam se ::) ::) ;D ;D ;D ;D
2.Ne prenose nista,ni tenis,nista se vala na SK ne moze vidjet ::) ::) ::)
3.Dosadili ste vise,samo nesto kukumacete i pljujete,batalite pricu vise,ja stvarno ne znam sta bi vi jos zeljeli ???
NFL,NHL,mozda NBA,EUROLEAGUE,ATP TUR,MOTO GP,italijanska,francuska,holandska liga(ima ih jos),ali kad bolje razmislim SK nista ne prenosi,NISTA ;D ;D ;D ;D

dr.dule
05.08.2009, 00:27
malo je Golfa , srecom da postoji GK.

eurosport fan no.1
14.08.2009, 12:54
???? ????? ??????: ??? ????? ????????? ??? ? ????? ??????? ?? ??, ???? ?? ?? ??????? ???? ????? ????? ? ???? ?? ?????? ????? ?????, ?? ?? ????? ??????????

DANIJEL BL
14.08.2009, 13:05
Na?eka?e se na odgovor...

manda
14.08.2009, 14:42
???? ????? ??????: ??? ????? ????????? ??? ? ????? ??????? ?? ??, ???? ?? ?? ??????? ???? ????? ????? ? ???? ?? ?????? ????? ?????, ?? ?? ????? ??????????
MORE BITI I NE MORA,to je njihov odgovor!

Liverpool FC
14.08.2009, 21:08

Nece ih biti.Imas NFL deo foruma za dalje.

nidjeveze
23.08.2009, 10:41
Da li neko moze da mi objasni zasto u multiprenosu Serie A veceras nema tekme Genoa - Roma!?

Ili u tom mizernom paketu koji imate vise nema ni domacih tekmi Genoe?

DANIJEL BL
23.08.2009, 10:42
Tu utakmicu i Juventusovu utakmicu prenosi Arena Tv.

nidjeveze
23.08.2009, 10:44
A gdje to mozemo gledat? Nigdje.

DANIJEL BL
23.08.2009, 11:03
Najavljivali su tu utakmicu na SK prije deset dana i sad nema.....

manda
23.08.2009, 11:17
Najavljivali su tu utakmicu na SK prije deset dana i sad nema.....

Ma dzaba se zalite,nama ostaje da sjednemo prebacimo na SK i da uzivamo!!!

nidjeveze
23.08.2009, 11:41
Da, da...da uzivamo u Palermu, a na Marasiju ce sve da gori....

Patriota
23.08.2009, 12:18
eh kad bi mogli da prebacimo na arenu :( to je pravi sportski kanal...

Liverpool FC
23.08.2009, 12:21
Sta da se radi,slabiji paket,kome se gleda parma neka gleda,kome se ne gleda,opet nek se snadje.

hogarstrasni
23.08.2009, 12:29
06:00 MU TV: Burnley Man. U.
08:00 Serie A: Bologna Fiorentina
10:00 ATP Cincinnati 1/2 Finale
14:00 ATP Cincinnati 1/2 Finale
14:15 (DIR) Ch.: Cardiff Bristol City
16:15 Italia: Siena - Milan
18:30 (DIR) ATP Cincinnati Finale
20:30 (DIR) Serie A, multi prenos
22:30 Spanish S. Cup: Barcelona Atletic B.
00:30 ATP Cincinnati Finale
03:00 Serie A: Bologna Fiorentina

samo da vas obavestim,postoji vise sportova osim tenisa i fudbala

Patriota
23.08.2009, 12:35
pa finale cinncija po?inje tek u 21:20....

spiki
23.08.2009, 13:18
jao,pa kako to...teniserchici ce da se chvare...ccc...sk sram te bilo...hehe

Il Capitano
23.08.2009, 13:30
Dobro je to ima i ovaj polovan paket Serie A. Slede?e godine ne?e ni to da bude.....

Kako je krenula Arena (a i Euro Sport 2) loe vam se pie. Arena planira da napravi 3-4 kanala. Ima sve da otkupe a i ovo to se nalazi na Sport Klubu. Moda ?e da naprave jedan kanal fudbal, drugi koarka, tre?i i ?etvrti neki drugi sportovi..........Ne mora da se brine Sport Klub tenis ne?e da otkupe, to ?e vama da ostane........A mene zanima ta misle ovi sa Sport Klub-a da li neko gleda ?okovi?a i ove nae ostale na Sport Klub-u ili narod gleda nae tenisere na RTS-u.rekao bih ovo drugo. a ta mislite da li je neko zainteresovan da gleda me? Conga-Berdih........ne verujem. Hvala bogu to ste ovo otkupili (NBA, polovni Italijani, neke manje lige) jer slede?e godine kad krenu Arena i Euro Sport da otkupljuju prava prenosa loe vam se pie. Dajte vi i dalje desetine i stotine hiljada eura na tenis pa ?e te videti dokle ?e te dogurati.

Pazite se naredne godine Arene i Euro Sport-a 2 jer ste se TOTALNO SJEBALI.

P.S. Arena Sport otkupila pansku Primeru.

spiki
23.08.2009, 13:33
Dobro je to ima i ovaj polovan paket Serie A. Slede?e godine ne?e ni to da bude.....

Kako je krenula Arena (a i Euro Sport 2) loe vam se pie. Arena planira da napravi 3-4 kanala. Ima sve da otkupe a i ovo to se nalazi na Sport Klubu. Moda ?e da naprave jedan kanal fudbal, drugi koarka, tre?i i ?etvrti neki drugi sportovi..........Ne mora da se brine Sport Klub tenis ne?e da otkupe, to ?e vama da ostane........A mene zanima ta misle ovi sa Sport Klub-a da li neko gleda ?okovi?a i ove nae ostale na Sport Klub-u ili narod gleda nae tenisere na RTS-u.rekao bih ovo drugo. a ta mislite da li je neko zainteresovan da gleda me? Conga-Berdih........ne verujem. Hvala bogu to ste ovo otkupili (NBA, polovni Italijani, neke manje lige) jer slede?e godine kad krenu Arena i Euro Sport da otkupljuju prava prenosa loe vam se pie. Dajte vi i dalje desetine i stotine hiljada eura na tenis pa ?e te videti dokle ?e te dogurati.

Pazite se naredne godine Arene i Euro Sport-a 2 jer ste se TOTALNO SJEBALI.

P.S. Arena Sport otkupila pansku Primeru.

slazem se za arenu mada es2 teshko...ali ima sve da im otkupe al ostavice im dragulj sheme tenis i onda menjemo ime...

Il Capitano
23.08.2009, 13:42
Ma i Euro Sport 2 ?e biti bolji od Sport Klub-a........

Ali tenis ?e da im ostane, to ne?e niko da im dira (niko i ne eli to)

I samo da dodam da je kotska liga uas. Svaki me? 3 ili 4 gola Seltik i Renders uvale ostalim timovima. Mogli ste kao OBN to je uradio samo da otkupite kad je Old Firm a ne da zbog 2 me?a otkupite celu ligu.

Pa od ovih liga to imate pre bih gledao Francusku Holandsku i Rusku ligu na Sport Klub-u a prebacio bih kote na Sport Klub +, samo bih dao Old Firm na Sport Klub.

spiki
23.08.2009, 13:53
slazem se....

krki
23.08.2009, 18:14
Da li mozda, neko zna da li ce taj kanal ARENA SPORTmoci da se gleda preko SBB-a ili za sada ide samo preko KDS-a.
Hvala na odgovoru unapred.

ovan
23.08.2009, 18:21
za sada samo preko kdsa.....a sa sbbom to ?e mnogo tee i?i :(

krki
23.08.2009, 18:43
Ne vidim zasto ne bi isli i preko SBB-a, bila bi im veca gledanost.Jedino ako nije problem sam SBB, a ne vidim zasto ih ne bi distribuirali, pa neka gleda ko sta hoce.
Ionako nisu u zadnjih godinu dana uvrstili neki novi program u svojoj semi, a posebno ne sto se tice sportskog dela.
Neka ima i SK i SK+, i sada regionalni ES2 sa Bundes ligom, pa ko sta voli nek izvoli.
Koliko sam ja upoznat taj kanal Arena Sport je potpuno domaci, pa neka ga svi gledamo.

nikolao
24.08.2009, 19:23
Jel moze da se prenosi sutra tekma England League Cup West Ham - Millwall ??

trevil
24.08.2009, 19:38

Stvarno...,ne bi bilo lose?

Вук
24.08.2009, 19:41

I ja sam za... Nisam ni znao da se igra ali to ne sme da se propsti...

Braco
24.08.2009, 19:43

I ja sam za... Nisam ni znao da se igra ali to ne sme da se propsti...

Uuuu koji ce to fajt da bude... Morate to prenositi i to na obisnom SK, jer nemam SK+!!!

pera as
24.08.2009, 23:17
ljudi jel ce imati prenosa spanske i italijanske lige na nasim kanalima

pera as
24.08.2009, 23:30
oce arena kanal biti na total tv paketu posto sam na total tv..........

Liverpool FC
24.08.2009, 23:31
ljudi jel ce imati prenosa spanske i italijanske lige na nasim kanalima

1 ... odgovor neces dobiti do srede.
2 ,bice,ali slabiji paket,no bice svakako,a bili su i prenosi prvog kola,tako da sam se iznenadio ovom pitanju.

Roger
25.08.2009, 08:37
1. Moze li se moze azurirati raspored programa na 1. stranici?
2. Da li netko zna tko ce prenositi Spanjolsku ligu ove godine?

Pozdrav!

Liverpool FC
25.08.2009, 10:46

Pozdrav!

1 Mogu ja,alinemam raspored.
2 Kako stoje stvari niko.

Roger
25.08.2009, 11:07

Pozdrav!

1 Mogu ja,alinemam raspored.
2 Kako stoje stvari niko.

A tko ti ga treba dostaviti?

DANIJEL BL
25.08.2009, 11:09
svevinji

Liverpool FC
25.08.2009, 13:30
svevinji

urednistvo ;D ;D ;D

DANIJEL BL
25.08.2009, 13:32
svevinji = urednik = dominus et deus

Liverpool FC
25.08.2009, 14:01

= Cak Norisi :D

Roger
25.08.2009, 14:01
svevinji

urednistvo ;D ;D ;D

Jel' si ti jos pod utiskom jucerasnjeg poraza (1:3 od Aston Vile)?

DANIJEL BL
25.08.2009, 14:07

Na njega sam zaboravio u potpunosti ....e da nam je sad Brus Li ovdje..on se jedini mogao nositi s ?akom...

trevil
25.08.2009, 14:17

Na njega sam zaboravio u potpunosti ....e da nam je sad Brus Li ovdje..on se jedini mogao nositi s ?akom...

...ili Mile Kitic...nikad jaci! :D :D :D :D :D :D

nidjeveze
25.08.2009, 15:30
Gledam raspored za narednu sedmicu..nigdje prenosa ni za zivu glavu...nema ni tenisa...a onda za vikend - bum - motori...uzecu pistolj i objesit se...kodirani es2 i raspadnuti sk...osudjen sam na premiership...

jel proradio sajt od te arena tv?

jeste

http://www.tvarenasport.com/program-utorak.html

ljudi prenose ls i LE...ne kontam kako, otkud prava, sta je to?

Вук
25.08.2009, 18:32
Gledam raspored za narednu sedmicu..nigdje prenosa ni za zivu glavu...nema ni tenisa...a onda za vikend - bum - motori...uzecu pistolj i objesit se...kodirani es2 i raspadnuti sk...osudjen sam na premiership...

haahha :D :D :D

AC Milan
26.08.2009, 23:02
Hoce li biti prenosa AC MILAN - inter sada za vikend na ovom kanalu ili na bilo kom drugom?
Opet problemi kao prosle godine sa seriom A dokle vise?

manda
26.08.2009, 23:07
Hoce li biti prenosa AC MILAN - inter sada za vikend na ovom kanalu ili na bilo kom drugom?
Opet problemi kao prosle godine sa seriom A dokle vise?

ako imas HRT2,oni jedino prenose kod nas u bosni... ;)

Roger
27.08.2009, 11:59
Da li mozda ipak netko zna da li ce netko prenositi Spanjolsku Primeru? Prosle godine su prenosili, prvenstveno FOX TV, a potom i ENTER TV, no cuo sam da je FOX u velikim financijskim problemima, pa se bojim da tamo nece biti prenosa.

Hvala unaprijed na odgovoru!

DexDexter
27.08.2009, 12:37
Calcio=SK+Arenasport
Premijer Liga=RTS
Francuska=SK
Skotska=Sk
Bundes=EUROSPORT 2
Grcka=Arenasport
NBA=SK i Arena sport!
NFL=Arenasport

Primera=??? (jel zna neko nesto?)

Fox,Kosava,Enter,Avala=smesno...

DANIJEL BL
27.08.2009, 12:52
Otkud NBA i na Areni?

DexDexter
27.08.2009, 14:30
Najavio komentator na Fiorentina-Sporting sinoc. Pojma nemam otkud njima prava na prenose.

DANIJEL BL
27.08.2009, 14:49
Pa ako moe NBA na dva kanala zato ne moe i NFL?

Payton Manning
27.08.2009, 17:34
Pa ako moe NBA na dva kanala zato ne moe i NFL?

Pa jbg,SK ima neku svoju logiku(ako se takva glupost uopste moze nazvati logikom).

DANIJEL BL
28.08.2009, 07:59
slaem se ...ima tu dosta logike....

Roger
28.08.2009, 08:04
Evo ako nekog zanima, dobio sam odgovor od strane FOX TV-a da ove godine nece prenositi spanjolsku Primeru. :'(

DANIJEL BL
28.08.2009, 08:07
mislili su ovdje do?i,napraviti tv i namlatiti se para...ne ide to tako...

DexDexter
28.08.2009, 10:50
fox,kosava,enter,avala ...ma treba im oduzeti frekvencije...smesni su....jebali ih survivori,kraljevi ade,smorne serije i ostalo....

Вук
28.08.2009, 11:46
Evo ako nekog zanima, dobio sam odgovor od strane FOX TV-a da ove godine nece prenositi spanjolsku Primeru. :'(

Ovo SK mora da iskoristi... Ako ne budu prenosili znaci da ih ne zanima... Ja bi bas voleo spansku ligu koja je medju dve najjace u evropi...

trevil
28.08.2009, 11:53
Slabo da ce nesto biti od toga :-[,mada bih,naravno,voleo...

Roger
28.08.2009, 12:38

Ovo SK mora da iskoristi... Ako ne budu prenosili znaci da ih ne zanima... Ja bi bas voleo spansku ligu koja je medju dve najjace u evropi...

A da pitamo nekoga na SK-u da li postoji mogucnost otkupa prava za Primeru (pa makar i od 5., 10. kola)?

trevil
28.08.2009, 12:43

A da pitamo nekoga na SK-u da li postoji mogucnost otkupa prava za Primeru (pa makar i od 5., 10. kola)?

Pitaj

Roger
28.08.2009, 15:22

Pitaj

A koga?

trevil
28.08.2009, 15:39
Pa ima na glavnoj strani opcija Kontakt,probaj tako.Evo i ja cu cisto da napravimo mali pritisak ;)

trevil
28.08.2009, 15:49
Evo ja poslao...Videcemo sta ce reci cenjeni gdin Administrator ???

Il Capitano
28.08.2009, 18:36
Arena otkupila pansku Ligu

krki
28.08.2009, 19:08
Taj kanal Arena Sport moze da se gleda samo preko KDS-a, to jest emituje se samo u BGD-u, posto je Beograd Srbija, a mi ostali smo prinudjeni da pratimo sta nam se da.
Tako je to u ovoj zemlji Danskoj.

hogarstrasni
28.08.2009, 21:47
vazno je da je bg zadovoljan
mi iz ostatka nase divne zemlje smo nebitna stavka

krki
28.08.2009, 22:20
To sam hteo i ja da kazem, jer sam na sajtu KDS-a koji emituje Arenu Sport isao od grada do grada gde ima KDS-a, i naravno, od onog sto oni pokrivaju, a to je stvarno malo( nesto na severu i za divno cudo u Soko Banji), samo BGD moze da prati AS, koja uzgred sutra krece sa emitovanjem AS 2.
Nije mi jasno zasto neki kanal koji , pretpostavljam, da bi hteli svi da gledaju nije isao preko nekog kablovskog operatera koji pokrivaju maltene citavu teritoriju ove nase zemlje, nego samo tamo gore, a za nas sta ostane.
Cini mi se da je i ovde politika umesala prste, kao i uostalom u sve druge stvari u drzavi Srbiji.Ako treba da se posebno placa kanal AS i AS2, daj neka odrede cenu( a procitao sam negde na sajtu i kontaktirao svog kablovskog operatera SBB-a u Nisu, da planiraju da je verovatno daju u PAY TV-u, a cena valjda izmedju 5 do 10 evra mesecno), pa ko voli i zeli da gleda neka plati.
Ja mislim da svi treba da gledamo isto, pa neka svako izabere za sebe sta voli.
Pa nece valjda samo BGD da uziva u derbijima Spanske primere, i naravno NFL-a, i mi drugi postojimo.
Mada, na kraju moram reci i to da su neke televizije koje imaju nacionalnu frekvenciju, ostale neme sto se tice sporta, svi uvode neke kvizove, rijaliti-sou, nagradne igre, politiku i itd.

T-Snell
28.08.2009, 22:27
Pa osim RTS-a i pomalo B92, niko nista ne prenosi. Svi trpaju neke filmove od pre 30 godina, spanske serije, kvizove, a da ne spominjem Kraljeve Ade i ono smece sto se pusta na Pinku. Za mene Kosava kao kanal kao da ne postoji, ne secam se da sam u zadnjih godinu dana nesto pogledao na tom kanalu.
Sve u svemu, svega ima samo sporta nema. >:(

Вук
28.08.2009, 22:35
Pa osim RTS-a i pomalo B92, niko nista ne prenosi. Svi trpaju neke filmove od pre 30 godina, spanske serije, kvizove, a da ne spominjem Kraljeve Ade i ono smece sto se pusta na Pinku. Za mene Kosava kao kanal kao da ne postoji, ne secam se da sam u zadnjih godinu dana nesto pogledao na tom kanalu.
Sve u svemu, svega ima samo sporta nema. >:(

Iako postoji preko 80 kanala ja gledam oko 6-7... To pokazuje kvalitet programa tj puno programa a malo kvalitetnih... Neke televizije su zalutale ;D

hogarstrasni
28.08.2009, 23:52
lova

TarHeel
30.08.2009, 19:48
Kanal Arena Sport i Arena Sport 2 ?e prenositi i NBA,a moj drug koji ih ima preko PTT-a kae da su im najave u fulu,da su otkupili gomilu stvari.
Ne znam samo zato se neki ljudi ale to su kao van BG i ne mogu da gledaju te kanale.Pa 70 posto ljudi u BG je kod SBB,zna?i u istoj su situaciji,evo taj moj drug nema Sportklub+,pa se ja ne bih menjao s njim.

Roger
30.08.2009, 21:55

I jesi li dobio neki odgovor?

trevil
31.08.2009, 09:22

I jesi li dobio neki odgovor?

>:( Jos uvek nikakav!

Patriota
01.09.2009, 13:36
Evo blago meni evo opet ja Cheesy to bi rekao ajzak baraba Cheesy Cheesy

I sve pri?e kako SK nije mogao da otkupi bolji paket i kako nisu mu prosto dali ( ko klincu kada ne da napolje) prosto se sad pokauje da su neistine teke, e a znate ta jo nije ta?no, malo interesovanje, a znate ta je jo ta?no SK nije znao da se izbori sa konkurencijom...e tako stoje stvari

zamislite sad nas ljubitelje NFLa ( to preko Arene ) to preko SBBa, ljudi uvode program koji ?e prenositi NFL samo zbog interesovanja evo mogu i da podelim sa Necom taj mail da vidi koliko je interesovanje..ali samo deo njega, ne bih ba sve da ti otkrivam...

"
?ak smo koliko ja zakljucujem i ovo dobili samo zbog NFLa,posto cim sam je pitao za ESPN ona mi je rekla pocinje od NFL sezone,ovim mozemo zakljuciti da je do ove promene doslo samo zbog nas,fanova NFLa,i popularnosti koju cemo im mi dati) ". Neco ta kae na ovo EJ PAKET OD 4-5 UTAKMICA NEDELJNO, thanks giving day, CEO PO, KICKOFF GAME; SB, BRDO EMISIJA...........EEEEEE moj sportklube, nisi ni svestan koliko ne zna....

kako si ti nama prodavao maglu...

E DA I MORAM DA IZRAZIM OGROMNU ZAHVALNOST; HVALA TI SPORTKLUBE TO SI ODUSTAO OD NFLa I NE ZNA KOLIKO SI NAS SVE USRE?IO TO TI JE JEDINI DOBAR POTEZ OVE GODINE!!!!!!!!!!

NE Patriots
01.09.2009, 13:44
Ovako upravo smo dobili informaciju da od sledeceg utorka ESPN krece sa svojim NFL programom a to je:

NFL kickoff game,3 utakmice u nedelju(od 7,11 i 2 po nasem vremenu),monday night football,saturday night footbal,thanksgiving day,ceo playoff,pregame show,pregled nedelje i svakakve emisije

Hvala sportklubu sto je izgubio prenose,okrenite sa vremena na vreme ESPN da gledate kako se to radi,a sad na proslavu

Kome se ne svidja,GOLFKLUB JE UVEK TU!HAHAHAHAHHHAHHAAHHAAHHAHH :D :D :D :D :D :D

Vladan
01.09.2009, 13:47
A drago mi je da smo sad svi zadovoljni ;),vi sto gledate NFL,i mi sto ga ne gledamo,pa mozemo na SK da gledamo nesto drugo,HVALA SK :)

NE Patriots
01.09.2009, 13:49
A drago mi je da smo sad svi zadovoljni ;),vi sto gledate NFL,i mi sto ga ne gledamo,pa mozemo na SK da gledamo nesto drugo,HVALA SK :)

Mislis tenis 24/7 ? :)

videcemo kakva ce popularnost SKa da bude bez NFLa ;)

Vladan
01.09.2009, 13:52
Naravno da mislim na tenis ;) :)
A sto se popularnosti tice,znam da se u CG NFL vrlo malo gledao ;)

NE Patriots
01.09.2009, 13:53

pa da,a inace u CG ima masa ljudi to je multimilionska drzava :)

Ok,podrzavam tvoja uverenja uzivaj,a usput mozes da pitas Arenu TV sto je platila 400.000 evra na NFL prenose i zasto se uopste ukljucio Engleski signal na ESPN

Pozdrav Vladane i sve najbolje :)

Patriota
01.09.2009, 13:54

hahaha, a cg je velika brojka, hahahahahaha e care koliko ti ne zna nita....divim ti se...koliko vas je ostalo na forumu bez nas sa nfla, ne ra?unam momke sa MotoGP njima svaka ?as, momci znaju ta je pravi sport, a ne ovo tiina dok serviram da ga slu?ajno ne omete publika, to bi bilo ko kad ib na finalu SP u fudbalu pri izvo?enju penala svi ?utali. smeh.

da se nadoveem na NEPa i ESPN u OSNOVNOJ ponudi SBBa i TOTAL TVa....

ina?e ne znam da li ti je poznatu u Srbiji postoji oko 25 klubova AF ako ne i vie....mnogo malo zna, mnogo malo..

Vladan
01.09.2009, 13:58
Pa CG je mala drzava ;),ja samo kazem ono sto znam,a to je da se ovdje NFL ne prati toliko,vidim da je u Srbiji situacija drugacija ;)

A ubijedjen sam da je tenis mnogo gledaniji od NFL-a,na teritoriji Srbije,BiH i CG ;)

Pozdrav NE :)

Vladan
01.09.2009, 14:00

hahaha, a cg je velika brojka, hahahahahaha e care koliko ti ne zna nita....divim ti se...koliko vas je ostalo na forumu bez nas sa nfla, ne ra?unam momke sa MotoGP njima svaka ?as, momci znaju ta je pravi sport, a ne ovo tiina dok serviram da ga slu?ajno ne omete publika, to bi bilo ko kad ib na finalu SP u fudbalu pri izvo?enju penala svi ?utali. smeh.

da se nadoveem na NEPa i ESPN u OSNOVNOJ ponudi SBBa i TOTAL TVa....

ina?e ne znam da li ti je poznatu u Srbiji postoji oko 25 klubova AF ako ne i vie....mnogo malo zna, mnogo malo..

Ma jok NFL ima multimilionsku gledanost u Srbiji ::)
Sad da pricas do ujutro,ne mozes nikoga ubijediti da je NFL gledaniji od tenisa,jer nije ;)

Patriota
01.09.2009, 14:04
to ni ne elim, ali ima ogromnu gledanost da nije tako ne bi ljudi davali pola miliona evri?a, zar ne... ne znam za tenis kolika su....a ta misli kakva bi bila gledanost kad bi Novak, Ana i Jelena bili negde oko 400 pozicije. smena.... a ovde je lepo to to gledanost NFLa nema veze sa naim sportistima ve? sa sportom samim....

a ta misli to ima toliko tenisa, zato to SK ne moe nita drugo da otkupi... vidi ta je bilo sa nekim sportklubovima u regionu...
primera je otila na arenu
calcio je otiao na arenu ( pun paket) ne ova kanta
NBA je na areni sigurno bolji paket nego na SKu
NFL je otiao na Arenu i ESPN
Grci otili na Arenu
sve otilo ostao samo tenis....tako i ovaj forum otili svi ostalo vas 5....

manda
01.09.2009, 14:07
to ni ne elim, ali ima ogromnu gledanost da nije tako ne bi ljudi davali pola miliona evri?a, zar ne... ne znam za tenis kolika su....a ta misli kakva bi bila gledanost kad bi Novak, Ana i Jelena bili negde oko 400 pozicije. smena.... a ovde je lepo to to gledanost NFLa nema veze sa naim sportistima ve? sa sportom samim....

a ta misli to ima toliko tenisa, zato to SK ne moe nita drugo da otkupi... vidi ta je bilo sa nekim sportklubovima u regionu...
primera je otila na arenu
calcio je otiao na arenu ( pun paket) ne ova kanta
NBA je na areni sigurno bolji paket nego na SKu
NFL je otiao na Arenu i ESPN
Grci otili na Arenu
sve otilo ostao samo tenis....tako i ovaj forum otili svi ostalo vas 5....

Da dodje na nase televizije,bejzbol,odma bi skocili svi gledati,vazno samo da je AMERICKO ;D ;D ;D

Patriota
01.09.2009, 14:08
ovaj post ti je ba bez veze, ne prili?i ETFovcu...moe ti i bolje kolega od toga.

Vladan
01.09.2009, 14:09

U redu je sve to,i postujem ja to sto ste se vi prvi okupili,zavoljeli taj sport,s velikim zarom ga pratite :),i cinjenica je da tenis ne bi bio ovoliko popularan na ovim prostorima(sto je steta) da nije bilo prije svih Novaka,pa potom Jelene i Ane,ali oni su se pojavaili i tenis je nenormalno dobio na gledanosti, ;)
Ja ne pratim NFL,a golf npr. pratim ;),ali garantujem da tenis ima mnogo jacu gledanost od NFL-a,i dok ga SK ima,miran je sto se tice gledanosti ;),evo TTV je najavio ESPN America,tamo ima NFL-a,kako mi rekose ;)

Patriota
01.09.2009, 14:11
ima ga svuda, i svi koji treba da znaju znaju za to...A ta se deava oko sk znam bolje :) iako neko od nas nije otiao na ?au vode, al znamo dovoljno koliko je sati, tako da opet zna malo o ?itavoj pri?i...tenis ima gledanost kada igraju novak , ana i jelena a sve ostalo je 0, a dre to jer nemaju ta drugo da putaju, sve im uzee...

manda
01.09.2009, 14:14
ovaj post ti je ba bez veze, ne prili?i ETFovcu...moe ti i bolje kolega od toga.

Ja te americke sportove koje oni izmisljaju,nemam zelju da gledam,niti cu gledati ikad...
Fudbal,korarka,tenis i sl. to su sportovi...

Vladan
01.09.2009, 14:14
ima ga svuda, i svi koji treba da znaju znaju za to...A ta se deava oko sk znam bolje :) iako neko od nas nije otiao na ?au vode, al znamo dovoljno koliko je sati, tako da opet zna malo o ?itavoj pri?i...tenis ima gledanost kada igraju novak , ana i jelena a sve ostalo je 0, a dre to jer nemaju ta drugo da putaju, sve im uzee...

Ima nas jos koji pratimo tenis,zbog same igre,zato sto volimo tenis,ne samo zbog Novaka,Ane i Jelene ;)
A meni licno dok god prenose tenis(ATP,naravno),su broj 1 8)

Patriota
01.09.2009, 14:15

Ima nas jos koji pratimo tenis,zbog same igre,zato sto volim tenis,ne samo zbog Novaka,Ane i Jelene ;)
A meni licno dok god prenose tenis(ATP,naravno),su broj 1 8)

da, ali vas je manje nego nas, u to budi siguran, to znaju i na SKu, a meni to nije bilo teko da saznam...

Vladan
01.09.2009, 14:36
Na forumu svakako,a ovako nas je mnogo vise 8)

manda
01.09.2009, 14:46
ti se kreces u NFL-ovskom drustvu,a tenis je praceni sigurno u RS!

Patriota
01.09.2009, 14:54
Kre?em se ja u raznim drutvima, nisam ograni?en samo na NFL, a poprili?no sam dobro upoznat sa deavanjima na SKu, ESPNu, Areni itd. pa tako i o popularnosti sportova kolike su cene prava i tako dalje i tako blie....a znam kakva je gledanost u RS....

Vladan
01.09.2009, 15:04
Kre?em se ja u raznim drutvima, nisam ograni?en samo na NFL, a poprili?no sam dobro upoznat sa deavanjima na SKu, ESPNu, Areni itd. pa tako i o popularnosti sportova kolike su cene prava i tako dalje i tako blie....a znam kakva je gledanost u RS....

I samo jos reci da je gledaniji od tenisa ;D,ma daj ne sprdaj se...

manda
01.09.2009, 15:47

I samo jos reci da je gledaniji od tenisa ;D,ma daj ne sprdaj se...
NFL gledaniji je od Bosanske Premijer Lige,a koliko NFL klubova ima bosni,nisam cuo ni jedan do sad!

Patriota
01.09.2009, 16:03
dovoljna je za sada, pusti nfl godinu do dve dana na TV koja ima nacionalnu pokrivenost, pa onda posmatraj dalja deavanja, tako je krenulo u Srbiji, a sada se AF aktivno igra u Rumi, In?iji, Somboru, S. Mitrovici, Beogradu ( postoji 4 kluba) , Niu, Kragujevcu, Kraljevu, ?a?ku, Kleku, Pan?evu, Poarevcu, Obrenovcu, Novom Knjaevcu, Novom Sadu, Jagodini, Vrcu...... itd... sa sve juniorskim pogonom i fleg ekipama (u fleg takmi?enjima u?estvuju klinci od 12,13 godina )...

manda
01.09.2009, 16:18
dovoljna je za sada, pusti nfl godinu do dve dana na TV koja ima nacionalnu pokrivenost, pa onda posmatraj dalja deavanja, tako je krenulo u Srbiji, a sada se AF aktivno igra u Rumi, In?iji, Somboru, S. Mitrovici, Beogradu ( postoji 4 kluba) , Niu, Kragujevcu, Kraljevu, ?a?ku, Kleku, Pan?evu, Poarevcu, Obrenovcu, Novom Knjaevcu, Novom Sadu, Jagodini, Vrcu...... itd... sa sve juniorskim pogonom i fleg ekipama (u fleg takmi?enjima u?estvuju klinci od 12,13 godina )...

Ne znam sta reci vise,gdje imate terene oznacene sa zonama,da li imate ligu!

Patriota
01.09.2009, 16:53
imamo, igra se ve? 4,5 godina, imamo reprezentaciju koja igra utakmice ( protiv Rusije, Slovenije, evropsko prvenstvo c kategorije ). Na prvoj utakmici reprezentacije na stadionu Obili?a bilo 5000 ljudi, to je tada prestavljalo veliki broj. Za terene koriste se pre svega fudbalski tereni ( jer ih ima na svakom koraku ) koje se prefarbaju linijama. Postoji regionalna CEFL liga, gde sa Novim Sadom i Beogradom u?estvuju ekipe iz Hrvatske, Slovenije, Austrije, Ma?arske.. NAi timovi u?estvuju i u evropskim takmi?enjima EFAF kup i jo dosta toga, pored lige seniroskih ekipa, postoji i juniorska liga i fleg liga ( za najmla?e ), postoji i juniorska reprezntacija...a to je sve zahvaljuju?i jer su tada prenosi ili na nacionalnoj televiziji i svi su mogli da gledaju. u poslednjih par godina ta?nije od SK ta tendencija rasta interesovanja ( i sada ga ima, ali malo manje) je manja jer ne moe cela Srbija da gleda SBB i SK tako da polovina nije bila u prilici da gleda pa su se ljudi snalazili........

i da jedna napomena a njome se moe pohvaliti AF u Srbiji da je na prvoj utakmici reprezentacije protiv Slovenije u Bgu prvi put intonirana himna Srbije " Boe pravde" na nekom sportskom takmi?enju u Srbiji...

sada ve? u klubovima igraju i igra?i iz Amerike, prole godine trener jednog beogradskog kluba bio je ?ovek koji ima osvojen Superbowl...
stalne edukacije, trenera, sudija itd itd itd...

manda
01.09.2009, 17:11
kod nas tek 2-3godine imamo SK,i samo tu je bilo NFL,a sad ga nece nigdje biti...pa i ne moze da se razvijati!

Patriota
01.09.2009, 17:18
zato sam i rekao, kod nas je po?etak bio na RTSu tadanjem 3K, i cela Srbija je mogla da gleda i vrlo brzo se sport implementirao me?u masom, posle gaenja 3K, NFl je preao na SK, koji je radio o?ajnu reklamu i pripremu i sve to ide uz to, a loa stvar je jer se SK mogao videti samo na SBB sistemima tako da ogromna ve?ina ljudi koja je to ranije gledala suo?ila se sa ?injenicom da ?e morati da se snalazi....

sada preko TV Arene ( ptt-kds ) i ESPN Americe ( SBB i jo par operatera ) ima?emo prilike da gledamo 5 direktnih prenosa nedeljno, a paradoksalno zvu?i da se upravo mnogo stvari lomilo oko NFLa. Do sada je ESPN America kod sbba bila mogu?a ali verzija UK koja nema prenose NFLa, sada ?e se preuzimati EUROPE verzija sa prenosima i SBB ?e taj kanal pustiti u osnovnu ponudu ( do sada je bio pay tv ) kao odgovor ptt-kdsa na TV Arenu. jer arena definitivno u skorije vreme ne?e se videti u sistemu SBBa.... tako da ni ja nisam u potpunosti bio svestan popularnosti koju ovaj sport ima kod nas, jesam ali nisam skroz a tek sam toga postao svestan u poslednjih mesec dana kada je nastala frka oko prenosa kada je gomila ljudi zvalo svoje kablovske operatere ma ko to bio, cimani su ljudi iz Marcon AG koju su zastupnici ESPNa kod nas....

a opet ?u ti re?i prava koja je otkupila TV Arena ( koju trenutno moe da gleda jedva 100000 ljudi ) kota 400000 evra . ( prema nekim infoima ).

i da stvar oko klubova je da svi koji se time bave, to rade volonterski, par igra?a je pla?eno da igra, svi ostali to rade na volonterskoj baze zato to vole ovaj sport

krki
02.09.2009, 10:33
Interesuje me kada krece sa emitovanjem taj kanal ESPN koji ce emitovati NFL, i da li ce ga biti samo u TOTAL TV-u, ili cemo moci da ga gledamo u osnovnoj ponudi svi korisnici SBB-a.
Koliko ja znam NFL krece sledeceg vikenda.
Unapred hvala na odgovoru.

dobreta
02.09.2009, 22:32
NFL krece 10. septembra ... PIT-TEN ...

E sad SPORT KLUB je od jednog fenomenalnog sportskog kanala postao ZIVO SRANJE!!!!

Ode NFL, Bundes liga 1. 2, Italija 1... oterase Marjana ??? E ljudi gledamo ragbi, tenis do iznemoglosti, Eng 2, Cage Rage, Boks, klupske Tv...

Bolje se UGASITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit: Koliko cujem i NHL je pod znakom pitanja? ... E umalo da zaboravim... veceras SPEEDWAY LATVIA... Pa da li ste vi krsteni??????????

Vladan
03.09.2009, 10:14
SK najbolji ste,samo nastavite tako 8)

DANIJEL BL
03.09.2009, 11:18
Otkud NHL upitna?

Mags Serbia
03.09.2009, 12:22
Update-tujte(ako se uopte ovako pie ta re? ;) ) program na prvoj stranici.

Tedy Bruschi
03.09.2009, 14:08

po cemu su najbolji? ???

Vladan
03.09.2009, 14:12

po cemu su najbolji? ???

Meni su najbolji,prenose mi tenis,kosarku,fudbal,golf,meni dosta,dok je god tako za mene su neprevazidjeni broj 1,za razliku od one nazovi konkurentske kuce,koja prenosi sumo rvanje,pikado i karling 8)
edit:Jos samo F1 da u bliskoj buducnosti vidim na SK...

dobreta
03.09.2009, 16:12
@ Vladan

O kom, molim te fudbalu ti pricas????

SCO 1?
ENG 2?
AUS 1?
POR 1?
BEL 1?
FRA 1?
ARG 1? ... Pa ti si unikat zbog koga oni jos uvek i postoje!!!

manda
03.09.2009, 16:55
@ Vladan

O kom, molim te fudbalu ti pricas????

SCO 1?
ENG 2?
AUS 1?
POR 1?
BEL 1?
FRA 1?
ARG 1? ... Pa ti si unikat zbog koga oni jos uvek i postoje!!!

i ja sam unikat,slazem se sa vladanom,tenis,kosarka,fudbal...malo li je!!!

Vladan
03.09.2009, 21:00
Jbt dva unikata na forumu,pa je li to moguce ::)
Ja najjace lige imam gdje da pratim,i potrebne su mi ove sto ih SK prenosi,posto njih nemam nidje drugo sem na SK da gledam,a fudbal,kosarka i tenis,garantuju im odlicnu gledanost 8)

manda
03.09.2009, 21:10
Jbt dva unikata na forumu,pa je li to moguce ::)
Ja najjace lige imam gdje da pratim,i potrebne su mi ove sto ih SK prenosi,posto njih nemam nidje drugo sem na SK da gledam,a fudbal,kosarka i tenis,garantuju im odlicnu gledanost 8)

Potpis!

dobreta
03.09.2009, 22:01
Pa vi ste moji idoli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danas na SK..

10.00 Ragbi snimak
12.00 Klupske TV
14.00 Fudbal mondial magazin
14.30 Profi boks
16.00 Sport klub pregled ???
16.30 Klupske TV
18.00 Atletix
18.30 Klupske TV
20.00 MMa Elite Pro- cage rage
21.30 Profi boks
23.00 TWS
00.00 Profi boks

Ma je l' Vi mene Zajebavate???????????????????????????????????????? ????????

@ 2 Unikata ...
Pa Vi ste najobi?nije lihtare i ?epulje!!!!

Vladan
03.09.2009, 22:03

Danas na SK..

10.00 Ragbi snimak
12.00 Klupske TV
14.30 Profi boks
16.30 Klupske TV
18.00 Atletix
18.30 Klupske TV
21.30 Profi boks
23.00 TWS
00.00 Profi boks

@ 2 Unikata ...

E,sad si nas strasno uvrijedio ja ne vjerujem da cemo nocas moc zaspat,u jbt kako si ti neki zajeban tip,nije tebi lako,postoji jedno mjesto na primorje, za slucajeve kao sto su ti...
Cak ti se i nik rimuje sa ustanovom u kojoj bi trebao da provedes malo ,mozda i malo vise vremena...

manda
03.09.2009, 22:12

Danas na SK..

10.00 Ragbi snimak
12.00 Klupske TV
14.30 Profi boks
16.30 Klupske TV
18.00 Atletix
18.30 Klupske TV
21.30 Profi boks
23.00 TWS
00.00 Profi boks

@ 2 Unikata ...
vidim da si pametan,pa da ti pojasnim,sta danas od sporta imas osim US i Odbojke,sta bi ti stavio u program...

@ 2 Unikata ...

Kome slihtam majke ti...

Vladan
03.09.2009, 22:14
Ma pusti ga,vidis da je otisao da spava,jbg proslo je 22h ;D ;D ;D

Вук
03.09.2009, 22:23

hahah :D Mozda je tamo druga vremenska zona... :D :D :D

manda
03.09.2009, 22:25

:D :D :D

Mags Serbia
06.09.2009, 12:01
Update-ujte prvu stranu(program) !!!

trevil
06.09.2009, 15:39
Update-ujte prvu stranu(program) !!!

Zaista,molimo vas izadjite toliko u susret azurirajte program na prvoj strani!

hogarstrasni
07.09.2009, 21:24
23:00 DTM Brands Hatch Trka
08:00 DTM Brands Hatch Trka

al su vam termini za pustanje snimka
sta bi sa uobicajenim terminom od 04:00

15:30 Za saku kartona
nemoze DTM u ovom terminu
veca glupost od ovoga je samo grand parada

dobreta
08.09.2009, 15:49
E kad sam dosao kuci i ... tekma Man Utd-a od pre jedno 15-tak godina...
jos malo pa slede "borbe veka", pa profi boks....

Lepo vam ja kazem ... KRAJ JE SVE BLIZI !!!!!!!!

trevil
08.09.2009, 17:11

Izgleda,nazalost...

ultranorth
10.09.2009, 15:50

Izgleda,nazalost...

Stvarno ne mogu da vjerujem...u sta se Sport Klub Pretvorio....Motori..borbe veka...klupske tv...u kojima djedovi pri?aju kako u oni driblali prije 50 godina.....i naravno....Hamilton-Celtic.... :-X....A bio sam zaljubljen u Sport Klub... :'(

hogarstrasni
11.09.2009, 15:55
bice katanc na program
stigao ESPN

18:00 (DIR) EBEL: Medvescak Jesenice

dokle cete da nas matletirate sa hrvackim sportom,klubovi,reprezentacije sad i hokej
oni ne prenose ni noleta,a da nepricamo o reprezentaciji i ekipama
bruke jedne

Patriota
11.09.2009, 22:43
kad nemaju ta drugo da prenose i ovo je premija za njih...

dr.dule
12.09.2009, 10:28
posto je usao Espn America u Srbiju ja necu vise pljuvati Sport Klub vec sam postao navijac istog protiv one TV MaglaSporta (ArenaSporta).
usput sjajna stvar sa odlicnom hokejaskom EBEL ligom...moram priznati da se sa setom secam da smo mi u Srbiji tih osamdesetih sa masom kanadjana pokrenuli hokeju iz Slovenije...mi u medjuvremenu stali.

hogarstrasni
12.09.2009, 13:53
jel moze opet snimak belorusija-ukrajina bila je izuzetno zanimljiva utakmica sa pregrst golova,a snimak je isao samo tri puta ili cetri puta
nisam uspeo da vidim sve golove sa te utakmice

ultranorth
13.09.2009, 01:20
jel moze opet snimak belorusija-ukrajina bila je izuzetno zanimljiva utakmica sa pregrst golova,a snimak je isao samo tri puta ili cetri puta
nisam uspeo da vidim sve golove sa te utakmice

;D.....a mogli su pustiti.....i Madervel-Rendzers...jos koji put.....s obzirom da se hvale tom skotskom ligom ...bas kao da prenose L..... ???

Vladan
13.09.2009, 01:31
Kome se svidja,svidja,ko nece da gleda,nema potrebe da se pravi pametan,prebacite na drugi kanal,pa uzivajte,posto niste nimalo duhoviti,ajmo odavde, pametnjakovici...

Patriota
13.09.2009, 13:35
ja ga pla?am, pa ?u i da ga komentariem, to nije tvoj problem...

dr.dule
13.09.2009, 13:39
bravo ovne . za 0.48centi koliko svakog meseca placas ima komentarises SK i SK + program.

Patriota
13.09.2009, 13:44
bravo ovne . za 0.48centi koliko svakog meseca placas ima komentarises SK i SK + program.

kolko ih gledam, i kvalitet kanala, ovo je preskupo....te pare bolje da pre?u za TV Arenu barem znam ta gledam ( Primeru, Calcio ( FUL PAKET) a ne ova kanta, NBA; NHL, NFL, Ligu ampiona, EURO CUP e to je fudbal a ne ova sprdnja sa livada austrije...)

Vladan
13.09.2009, 19:00
ja ga pla?am, pa ?u i da ga komentariem, to nije tvoj problem...

Ma naravno,do juce si ga dizao u nebesa,sad udri po SK-u,to majstore ::)

hogarstrasni
13.09.2009, 20:42
do juce ga je vadio NFL,a sad ga nista vise nevadi
kakve ekskluzive od prenosa,jos fali samo HNL

Vladan
13.09.2009, 20:43

:D :D :D :D :D :D :D :D
Molim te da ne postujes vise :-[

Вук
13.09.2009, 20:43

Pa umesto NFL ima NBA...

Patriota
13.09.2009, 22:08

Pa umesto NFL ima NBA...

a umesto NHLa, obe?ane primere, umesto punog paketa Calcia, umesto.....

Вук
13.09.2009, 23:23

Pa umesto NFL ima NBA...

a umesto NHLa, obe?ane primere, umesto punog paketa Calcia, umesto.....

Ne treba nista umesto NHL jer ce biti na SK...

fanatik
14.09.2009, 14:00
pa zar je moguce da mi u sarajevu necemo moci gledati novu sezonu nfl-a??? ne razumijem :( da li je moguce da nam sredite da i mi gledamo??? ljudi,please!!!!!

DANIJEL BL
14.09.2009, 15:02
nisi jedini...nema ni u BL...

dobreta
14.09.2009, 17:20
posto je usao Espn America u Srbiju ja necu vise pljuvati Sport Klub vec sam postao navijac istog protiv one TV MaglaSporta (ArenaSporta).
usput sjajna stvar sa odlicnom hokejaskom EBEL ligom...moram priznati da se sa setom secam da smo mi u Srbiji tih osamdesetih sa masom kanadjana pokrenuli hokeju iz Slovenije...mi u medjuvremenu stali.

EBEL je mozda interesantan zato sto igraju Slovenci i od ove sezone hrvatski Medvescak, ali DALEEEEEKO da je odlicna liga!!! Nego da te pitam... Je l' Ti dobijas neke pare da ovako
slepo hvalis i ono sto je zivo sranje???

dr.dule
15.09.2009, 13:02
pazite sta je najava...ovo se zove program ali on je na tv maglasport i niko ga ne vidi.

http://www.tvarenasport.com/images/multiprenos-liga-sampiona.png

http://www.tvarenasport.com/images/multiprenos-za-liga-evrope.png

ipak je bolje repriza skotske i belgijske lige.

Вук
15.09.2009, 13:10
Sta im vredi to kada ih nema niko, ili bas mali broj ljudi...

stele70
15.09.2009, 14:07
Da li neko moe da mi objasni kako to Arena moe prenosi CL i LE? Zar nemaju za to ekskluzivna prava RTS i B92?

DANIJEL BL
15.09.2009, 14:10
Prenose utakmice koje ne prenose ove dvije tv

stele70
15.09.2009, 14:13
Mislim da to nema veze. Prole godine su gasili HRT zbog prenosa CL iako nisu bile iste utakmice. Mislim da za CL i LE ne postoje tzv "paket" pa da bira koje ?e utakmice uzet.i

DANIJEL BL
15.09.2009, 14:16
u ve?ini evropskih drava dvije ili vie tv ku?a rade uporedo prenose,s tim da jedna ima pravo da bira koje utakmice,
npr. u Francuskoj dravna tv godinama prenosi samo jednu utakmicu i to onu koju odabere dok ostale tv prenose ostale....

stele70
15.09.2009, 14:21
Do sada u Srbiji nije bilo tako. Znam da je SK "ustupio" prava za tenis i evroligu RTS, ali mi je ovo malo ?udno. RTS se hvalio kako ?e se CL gledati samo na njihovim programima.

Da li to zna?i da neko sutra moe da kupi neka prava recimo za Primeru?

DANIJEL BL
15.09.2009, 14:32
Pa ima takvu situaciju sa Seriom A...SK prenosi utakmice odre?enih timova a Arena utakmice drugih timova.....rts je u pravu...oni prenose odre?enu utakmicu i nju moe gledati samo na rts-u...ostale moe gledati na areni....Liga amipona je prevelika zlatna koka da bi se prodali prenosi samo za jednu utakmicu....

dr.dule
15.09.2009, 16:38
rts i bese bh tv su kupili prava za prenose u etar (drzavna pokrivenost) dok je tv maglasport kupila za pay (kablovsku i platis varijantu).
drzavne tv biraju jednu dok magla moze ostale.

drug
16.09.2009, 00:59
rts i bese bh tv su kupili prava za prenose u etar (drzavna pokrivenost) dok je tv maglasport kupila za pay (kablovsku i platis varijantu).
drzavne tv biraju jednu dok magla moze ostale.

U Bosni i Hercegovini Liga sampiona utorkom ide na RTRS i FTV dok srijedom ide na BHT-u...tako je rasporedjen na tri kanala Javnog servisa BiH paket koji je kupljen. Iskreno, jedva cekam da Arena Sport dodje i kod nas, pa da se konacno rijesimo ovih nesposobnih tv komentatora na nasim Javnim servisima, jer se na zalost prema Zakonu o autorskim pravima, kanali iz inostranstva, tj RTS, Nova tv i HTV zatamnjuju tokom meceva Lige sampiona...

Mags Serbia
16.09.2009, 11:39
Vrlo jasno, RTS je zemaljski kanal a Arena Sport TV kablovski.