PDA

Pogledati punu verziju : MMA

Strane : [1] 2 3 4 5 6

lazaaa
30.10.2010, 20:38
jel prenosi sport klub mma nekad

Вук
17.12.2010, 20:32
Похвалио бих снимке бокс мечева, између националних тимова. Такође бих упутио предлог да буде више борилачких спортова на каналима Спорт клуба. К1, ММА, опет да преносите кајџе рејџ, мау таи, итд. Има материјала.

Prototype
23.03.2011, 12:43
Trebao bi postojati pdf o Borilackim sportovima.

Izgubio mi opet najdrazi borac Cro Cop //h*svb od Bernarda Schauba i nokautom. Previse je spor i trom. Bez agresivnosti i eksplozivnosti koja ga je krasila nekada.

denia_el
04.04.2011, 16:50
mozda nije u redu da o tome pisem na forumu sk-a,ali mozes gledati dobre borbe na eurosportu.ima i snimaka i prenosa uzivo i svasta jos:)za vikend ce biti odlicna borba,diaz vs daley,pa mozes da pogledas:)

denia_el
10.05.2012, 17:11
posto nema k-1 teme,o tome cu pisati ovde.mislim da nece biti nikakav problem,jer samo ja ovde i zalazim:Dprosle godine turnir nije ni odrzan (zbog nedostatka finansijskih sredstava),ali zato su ove godine krenuli bas zestoko i to ni manje ni vise nego sa badr harijem:strong:znamo da se on mecom protiv gokana sakija zvanicno oprostio od k-1 i presao u boksere,ali ovu ponudu nije mogao da odbije,jer je tu titulu odavno zeleo,ali eto nikada je nije osvojio:facepalm:prva borba je 27.maja u madridu i ako sve prodje kako je planirano,naredna ce biti u oktobru i onda finale u decembru.ne zna se ko je sretniji zbog ove saradnje,da li novi predsednik organizacije kim:"This was one of our biggest wishes. He is the biggest and most sensational fighter in the world. The attention and exposure will be huge and everybody wants to see him fight one more time at the international stage" ili hari koji je uveren da ce pojas biti njegov i kaze:"It's a beautiful thought to show all my fans in the world one more time who the best K-1 fighter is.":tu:

denia_el
19.05.2012, 16:15
ko je rekao da je strikeforce propao:nzm:nocas bi trebalo da budu odlicne borbe,od ovih imena nista manje ne ocekujemo:ajde:

Main Event:

265 lbs.: Josh Barnett vs. Daniel Cormier for the Heavyweight World Grand Prix Championship

Main Card (Showtime):

155 lbs.: Strikeforce Lightweight Champion Gilbert Melendez vs. Josh Thomson
205 lbs.: Rafael Cavalcante vs. Mike Kyle
170 lbs.: Nah-Shon Burrell vs. Chris Spang

Preliminary Card (Showtime Extreme):

155 lbs.: Gesias Cavalcante vs. Isaac Vallie-Flagg
205 lbs.: Virgil Zwicker vs. Guto Inocente
205 lbs.: Derrick Mehmen vs. Gian Villante
170 lbs.: Quinn Mulhern vs. Yuri Villefort
155 lbs.: Bobby Green vs. James Terry

denia_el
20.05.2012, 20:15
docekasmo i finale ovog turnira:happy:kako je krenulo i sta se sve izdesavalo,mislila sam da toj prici necemo videti kraj:ne_znam:
speng je brzinski sredio burela..toliko kolena za tako kratko vreme ne secam se kada sam poslednji put videla:s
a tek feizao sta je uradio kajlu:facepalm:mislim da ovaj nije znao sta ga je snaslo od udarca gonga:ne_znam:vise vremena je potrebno da se procita ovo sto sam napisala o njihovoj borbi nego sto je borba trajala:biggrin:
nastavak sage o melendezu i tompsonu:biggrin:nije da borba nije bila dobra,ali nekako sam ocekivala od njih da to bude krace,ali sladje:Dkoliko su se tukli mozda su vec i dosadili jedan drugom:Dali kada su se u 5-oj rundi onako razmahali,sve im je bilo oprosteno:)e sad,ja sam naravno navijala za stokton mafiju (:z:) i on jeste pobedio,ali da je tompson proglasen za pobednika opet se ne bih ljutila:nzm:posle borbe je pokazao kakav je lik i svaka mu cast na tome:hat_1:
poslednju (i najbolju) borbu bih najradije preskocila..navijala sam za barneta i mnogo me je podsetio na nekoga ko je isto tako dobio batine na istom ovom turniru:huh:ali kako su se borili svih 5 rundi:wthy:kormije zasluzeno sampion,a onaj njegov tejkdaun iz 3-ce runde cu jos dugo pamtiti:ajde:
sve u svemu,odlicno finale i svaka cast strikeforce-u:ajde:

denia_el
23.05.2012, 21:51
http://www.youtube.com/watch?v=a19Up4ls5hI&feature=my_liked_videos&list=LLP9y9SCyNZacIibH5zVAKuQ

K-1 World MAX 2012 Final 16 Card

Mike Zambidis vs. Chahid Oulad el Hadj
Andy Souwer vs. Abraham Roqueni
Artur Kyshenko vs. Su Hwan Lee
Xu Yan vs. Yasuhiro Kido
Gago Drago vs. Andy Ristie
Yuji Nashiro vs. Reece McAllister
Harut Grigorian vs. Murthel Groenhart
Chris Ngimbi vs. Longern Superpro Samui

Non-tournament bouts
Mosab Amrani vs. Zeben Diaz
Rico Verhoeven vs. Sergei Laschenko

Super Fights
Badr Hari vs. Anderson 'Braddock' Silva
Mirko 'CroCop' Filipovic vs. Loren Javier Jorge
Daniel Ghita vs. Paul Slowinski

Prototype
27.05.2012, 14:14
Je li neko gledao sinoc UFC 146? Ja gledao sve osim ono najbitnije, tj zadnje 2 borbe. Zaspao idiot :facepalm:

Danas u 18:00 K-1 Turnir u Madridu, jedva cekam da vidim mec Mirko Cro Cop-a

denia_el
27.05.2012, 17:49
da nisi zaspao pre borbe,sigurno bi zaspao u toku nje:facepalm:a nije bilo bas toliko lose,ali u prvoj rundi se bukvalno nista nije desavalo do poslednjih 10 sekundi,tu ga je dos santos malo izudarao:biggrin:druga je pocela skoro isto i onda ga jednim udarcem oborio,zavrsetak borbe je bio malo smesan,mir je bio skroz izgubljen,kao da je sinoc zalutao u oktagon:uns:
ja sam sretna sto sam ponovo videla del rosaria,mislila sam da se posle one nesrece vise i nece boriti.nije vazno sto je izgubio,samo neka se on nama vratio:)
ovaj madrid nikako da pocne....da vidim badr harija i njegovo ludilo:inlove:

Prototype
28.05.2012, 01:11
Koje sam srece i mec Cro Copa sam propustio iako sam najvise njegov mec zeleo da vidim, a gledao ove ostale :biggrin:

Znao sam da Mir nista ne moze JDS-u, u stand-upu je Cigano neprikosnoven. Miljama daleko od Mira, pa Mira je i Nogueiro uzdrmao i umalo nokautirao. A nije tako lako odvuci JDS-a u parteru. Sad bi trebalo da srede rematch izmedju Caina i Juniora. Tek ce to da bude spektakl, ona kanta Mir nije mogao nista ni da uradi, to sam znao odmah.

Valjda budu postavili rapid serbia linkove za UFC146

Rossonero
28.05.2012, 01:21
Koje sam srece i mec Cro Copa sam propustio iako sam najvise njegov mec zeleo da vidim, a gledao ove ostale :biggrin:

Znao sam da Mir nista ne moze JDS-u, u stand-upu je Cigano neprikosnoven. Miljama daleko od Mira, pa Mira je i Nogueiro uzdrmao i umalo nokautirao. A nije tako lako odvuci JDS-a u parteru. Sad bi trebalo da srede rematch izmedju Caina i Juniora. Tek ce to da bude spektakl, ona kanta Mir nije mogao nista ni da uradi, to sam znao odmah.

Valjda budu postavili rapid serbia linkove za UFC146

Cro Cop - Protivnik i vise nego smjesan...

A sto se tice JDS-A i Mira slazem se demoliranje Mira od strane JDS-A , nesto ne vjerujem ni u Caina :hm:, ali ne moze nikako da bude gori od Mira sinoc. ;)

Ocekivao sam pobjedu JDS-A sto je bilo i realno , ali isto tako nisam ocekivao da ce Mir biti onako nemocan u borbi.

Jednom rijeci Mir sinoc nije uradio nista :ne_znam:

EDIT: Obavezno pogledaj borbu Caina jer ono se jednom gleda , da ti ne otkrivam dalje ::)

Prototype
28.05.2012, 01:51
Pa sto vec jedan lik rece na MMA forumu, ne poklapaju im se stilovi. Jednostavon Mir nema resenje za Cigana, ne moze da ga rusi plus u stand-upu moze samo teske batine da dobije.

Moram odgledati Caina, zao mi sto zbog jednog udarca izgubio titulu. Raznovrsniji je borac od JDS-a iako ne smatram da je bolji vec da su egal. Posle jedne borbe se to bas i ne vidi, ali msm da ce u rematchu Cain biti mnogo opasan. On mi je nekako jedini u teskoj diviziji koji moze skinuti JDS-a, jedino ako Jon Jones ne odluci da predje u teskase pa se i on upusti u trku za pojas

Rossonero
28.05.2012, 01:55
Pa sto vec jedan lik rece na MMA forumu, ne poklapaju im se stilovi. Jednostavon Mir nema resenje za Cigana, ne moze da ga rusi plus u stand-upu moze samo teske batine da dobije.

Moram odgledati Caina, zao mi sto zbog jednog udarca izgubio titulu. Raznovrsniji je borac od JDS-a iako ne smatram da je bolji vec da su egal. Posle jedne borbe se to bas i ne vidi, ali msm da ce u rematchu Cain biti mnogo opasan. On mi je nekako jedini u teskoj diviziji koji moze skinuti JDS-a, jedino ako Jon Jones ne odluci da predje u teskase pa se i on upusti u trku za pojas

Ne vjerujem da Cain moze da uradi nesto vise protiv Cigana , to je moje misljenje.

Kako bi njega volio da vidim u teskoj kategoriji :)

Prototype
28.05.2012, 02:01
Moze Cain i te kako dosta toga da uradi protiv Cigana, ali ovaj put bi morao biti oprezniji da ne dobije jos jedan haymaker :)

Pa Jones je bas mlad, sigurno nece zuriti sa tim. Mada trebao bi uskoro jer pocistio je konkurenciju u LH diviziji. On je 1987. godiste i bas je mlad i pre prelaska u tesku kategoriji voleo biih da ga jos jednom vidim protiv Shoguna. Jer ono unistavanje mi nekako nije selo bas iz razloga sto ga je Jones vec dobro osamutio na podu sa laktovima, tako da ono unistavanje u stand-upu mi nije realna slika.

denia_el
28.05.2012, 17:06
ovi bi mogli malo da obrnu redosled i da stave teskase na pocetak,pobelela sam dok nisu dosli na red:facepalm:posle jucerasnjih 6 sati borbi taman da se odmorimo malo do septembra:Dbilo je sinoc bas dobrih borbi..mirko je odlicno izgledao,ali mu je protivnik stvarno bio smesan,za ovakav turnir i ovakvog borca mogli su pronaci i nekog boljeg:dr:gita se najbolje pokazao,da se uplasis,svaka cast tom coveku,jos da ga vidim protiv harija:sw:a hari..onako..teska srca priznajem da sam ocekivala mnogo vise:(daleko od toga da je bio los,ali on moze mnoooogo bolje!a maleni zambidis kako udara,sve zvoni:sda pohvalim i momke iz mike's gym-a,stvarno su odlicni borci,svi do jednog:ajde:

denia_el
28.05.2012, 21:19
kada bi trebalo da stavim pare na dos santosa ili velaskeza,pa morala bih dobro da razmislim:hm:
ono sto je silva uradio fedoru nije nista spram onoga kako je njega velaskez unakazio:facepalm:krvaviju borbu vec odavno nisam videla..

denia_el
30.05.2012, 16:54
u petak finale tuf-a 15:D

denia_el
18.06.2012, 16:38
fedor se u cetvrtak bori protiv riza.moguce da ce mu to biti i poslednja borba:(svaki dan citam i vise nemam pojma ko je sta potvrdio,ko je sta demantovao..

Event: M-1 Global "Fedor vs. Rizzo"
Date: June 21, 2012

Main Event (pay-per-view):

265 lbs.: Fedor Emelianenko vs. Pedro Rizzo

Other scheduled match-ups:

155 lbs.: Daniel Weichel vs. Musa Khamanaev (for lightweight title)
265 lbs.: Guram Gugenishvili vs. Kenny Garner (for heavyweight title)
265 lbs.: Jeff Monson vs. Denis Komkin
155 lbs.: Mairbek Taisumov vs. Marat Gafurov
145 lbs.: Mikhail Malyutin vs. Bakhtiyar Arzumanov
145 lbs.: Jerome Bouisson vs. Vugar Bakhshiev
145 lbs.: Pavel Vitruk vs. Radoslaw Piechnik
265 lbs.: Akhmed Sultanov vs. Denis Goltsov (M-1 Selection semifinal)

denia_el
22.06.2012, 19:48
nocas je bilo razloga za slavlje:cheers:
braca rusi umeju da organizuju ili se to samo meni svidja sve sto urade..odlicne borce imaju i juce su dominirali,rusi i najveci rus medju njima dzef monson:facepalm:da mi je neko rekao da ce amerikanac da ih postroji da svi stoje dok ulazi i to usred rusije,pa sigurno da mu ne bih verovala.a on je, od svih pesama na ovom svetu,za ulazak izabrao rusku himnu:krsta:cak se i putin smejao,a on inace ne propusta fedorove borbe u rusiji.bravo predsednice:ajde:
a fedor je izgledao carobno..divno je bilo videti koliko ga obozavaju i mislim da ce mi jedina neostvarena zelja ostati to sto nisam mogla da odgledam uzivo nijednu njegovu borbu,a volela bih da je to bila bas ova:huh:nije dugo trajala,ali sam i za to kratko vreme u ringu ponovo videla fedora iz najboljih dana.tako smiren,tako samouveren,tako jak....moj bog:inlove:

Don Markoni
22.06.2012, 22:58
Mislim da Fedor neće još u penziju .. Još je vrlo opasan borac ... Samo me zanima ko može da dobija Cigana ...Šteta što je Alister ispao onako glup sa nedozvoljenim sredstvima ...

denia_el
24.06.2012, 12:28
nazalost istina je..ni meni jos nije doslo do glave,a kad bude doslo..uh..toliko ga volim da je to obozavanje vec odavno preraslo u bolest:facepalm:
jedan od najlepsih tekstova poslednjih dana:

Fedor Emelianenko didn’t lament his losses like his fans did, and he didn’t smite his chest as the world’s greatest fighter back when people argued he was just that. He never talked smack to his opponents, and didn’t tweet smiley faces when bad things happened to business foes.

He’s always been a picture of complicated calm that, realistically, has very little in common with American impulse. Fedor was a vault. He was unknowable. He traveled to his fights with priests who wore beards like Dostoyevsky. There was unnerving depth in his eyes, and when he spoke to you those eyes communicated the cathedral hush of his mindset. When he stepped in the cage, his expression never changed. The world could be falling down around him and he’d still look only mildly bemused.

Such was his faith in what happens.

Where did he summon the violence for that decade when he didn’t lose? Didn’t matter. He used logs, rocks and terrain in his native Stary Oskol to show up in burly, no-nonsense form. Sometimes he showed up a little flabby. Maybe most of the time. But he carried anvils.

One way to look at him was that he was a picture of poise that derived from the better qualities of martial arts. The other was that he was a cold-blooded tyrant with no conscience.

Most the time he was both. He marketed himself by barely saying an unnecessary word. This is part of what made him an almost mythological figure in MMA for the last dozen years. And it’s one of the reasons he’ll be missed.

Emelianenko retired after defeating another fading star in Pedro Rizzo in his native Russia. To watch it in the States, you had to find a stream. And just like everything with him, he didn’t make a big deal of it. It was preconceived but not fussed over. Simply put, Fedor wanted to be around his daughters, whom he said were growing up without a father. After 39 MMA bouts, Sambo titles and a dozen years of lore, he said it was time.

And as expected, it took the 35-year-old Emelianenko a minute and change to knock out Rizzo. Most people thought he’d do just that. Just like they thought he would defeat Satoshii Ishii and Jeff Monson, the guys who washed away the bad taste of Dan Henderson and Antonio Silva and Fabricio Werdum, those myth-shattering losses that told the whole truth. To hear Fedor tell it, those losses in the twilight of his career were lessons, and he took them so genuinely that it almost felt like he took them arbitrarily.

Just stuff that happens.

But you know why the whole truth stood out? Fedor never believed in his own myth like we did. He never perceived himself as invincible. I saw him after he lost to Werdum and Silva and Henderson, and it was as if he understood far better than everybody else about his own vincibility. There were never any delusions. It was heartbreakingly simplistic. Delusions belonged to us and his handlers.

So, how will Fedor be remembered as a fighter? That’s as complicated as the man himself.

There are those who will claim that he was overrated. There are those who consider him the greatest heavyweight of all time. Once again, he is probably both. Those fights in Pride with Antonio Rodrigo Nogueira and Mirko Filipovic and Kevin Randleman were real enough at the time. When he chopped down Tim Sylvia and Andrei Arlovski in Affliction, the accusation was also real -- Fedor wasn’t fighting the biggest names in the sport, at least not in their prime. And the failure of M-1 Global and the UFC to come to terms will forever leave the case unresolved.

Fedor’s legacy is now a matter of speculation and perception. Any you know what? When you think back on it, it’s sort of fitting. Fedor’s career has been fueled by his dominance in the aughts, his ascetic nature, the partition that existed between him and the UFC, and endless talk about where he ranks in the grand scheme. He’s always been fascinating -- winning does that -- and hype swirled around him in Russia, the States, Japan and elsewhere.

He never had much to do with it. His grand scheme was far deeper than sport. If people were carried away by their inflated versions of Fedor, he smiled. When the haters came out in droves and threw words at him like “exposed,” he didn’t disagree. With Fedor, criticism was interchangeable with praise. It’s something that other fighters can learn from. And not just fighters, but media and fans, too.

He was great? Great. He was overrated? Fine. But if to you he was the “Last Emperor,” remember that to him, he was always Fedor.

And if we can agree on anything, maybe it’s that that’s pretty commendable.

LBJmvpFORlife
08.07.2012, 03:25
http://www.thefirstrow.eu/watch/129649/1/watch-ufc-148---silva-vs-sonnen-ii.html

LBJmvpFORlife
08.07.2012, 09:55
Sa kojom lakocom je Silva dobio onu zver od coveka. Sunce ti ono nije moguce.

aca
10.07.2012, 19:51
Jak je Sonen fizicki ali je napravio onu glupost sta ono izvodi sa laktovima oce kao da ga udari laktom.Po meni on Silvu ne moze da zavrsi ni udarcima ni nekom polugom.Imao ga je u prvom mecu.Silvu jedino mozda moze pobediti Jons ovi ostali iz srednje kategorije nemaju sanse.Zamisli onog Wajdmena ili kako se vec zove kao najveca nada mma u srednjoj kategoriji pa njega bi razbusio Silva.

Don Markoni
11.07.2012, 10:46
A Gustafson ? Meni je on do jaja, voleo bih da ga pogledam u okršaju sa JJ ...

aca
11.07.2012, 23:31
Uh Gustafson je dobar njega sam zaboravio.Ali Gustafson je imao mec protiv Dejvisa pa je izgubio mada je to bilo davno mislim da je trenutno najbolji protivnik Jonsu.

Don Markoni
12.07.2012, 10:38
Prštalo bi na sve strane, obojica onako krakati i do jaja udarači .. Džonsu prednost u parteru i zbog neverovatne brzine kad onako udara laktovima, Gustafson je strašan iz kontre ..

aca
12.07.2012, 10:55
Sad Dzons ima mec sa Hendersonom pa ako pobedi mozda se i sastane sa Gustafsonom bio bi mec opasan.

Ares
18.07.2012, 03:15
Evo nekih filmova.Fightville i The Philly Kid.U ovom drugom bas se dobro peglaju,a i glumica me strasno potseca na nekog.

Prototype
05.08.2012, 03:39
http://www.sportlemon.tv/v-4/2/128/v-432884.html

Prototype
05.08.2012, 04:10
Shogun Ruaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Legendo :wthy:

denia_el
27.02.2013, 17:28
grozna jedna godina,ne ponovila se:krsta:od 3 omiljena muskarca,jedan se penzionisao,drugi je vec godinu dana pod suspenzijom zbog pozitivnog testa na marihuanu (mos misliti:dr:),a treci je u zatvoru i ceka sudjenje za pokusaj ubistva (i tu su ga malo vise preterali,al ajde):(sreca pa niku istice kazna taman za UFC 158,da se malo povratim:D

AleksandarD
01.03.2013, 23:30
:facepalm: majko mila, pa kakvi su ti to sportisti i miljenici daco:ha: penzioner, ubica-robijas i ovaj sto je na marihuani me najvise odusevio:rofl:
od tolikih droga i doping sredstava on pusi marihuanu, kakav kralj:tu2:

nasmejan odlazim u krevet posle sto godina:D

denia_el
06.03.2013, 17:05
e nek si se ti zabavio:dr:::)

denia_el
09.03.2013, 12:30
UFC 158
16.mart, Bell Centre
Montréal, Québec

http://www.youtube.com/watch?v=2S6xnwQfzLw

Main Card

St-Pierre vs Diaz

Condit vs Hendricks

Ellenberger vs Marquardt

Ring vs Camozzi

Ricci vs Fletcher

Prelims

Cote vs Voelker

Carvalho vs Elkins

Miller vs Mein

Makdessi vs Cruickshank

Story vs Mulhern

Dillashaw vs Tamura

Roop vs Duran

nijednu borbu jos nisam ovoliko zelela da vidim:srce:

denia_el
17.03.2013, 06:37
eeeeeee ljubavi,ljubavi....:ne_znam:ako si vec hteo da odes,ovo nije pravi nacin.godine spremanja,prozivanja,vredjanja i na kraju kada si dobio tih 25 minuta da pokazes sta znas - NISTA !!obicno satima mogu da pricam o borbi,ali sada sam toliko tuzna i razocarana da ne znam ni sta bih rekla:(a gsp je jedna karikatura od sampiona.mrzim borce koji tako ulaze u borbe,nacin na koji je unakazio svoje telo,ma nista kod njega ne volim:td:verovatno se tako pobedjuje,ali nama nije vazna pobeda - vazno je kako se boris !a pravu borbu su pokazali kondit i hendriks:ajde:nikada mi nije bilo jasno sta kondit trazi u oktagonu sa onakvim licem:ne_znam:a veceras mi je ponovo pokazao da mu nadimak bas stoji.ne znam kako je izgubio,jesu bile nijanse u pitanju,ali je ovaj put svaka bila u njegovu korist.ali kako je u onoj smejuriji od borbe protiv nika,gde je bezao kao mali mis,pobedio,tako je sad dobijeno izgubio.sve se vraca - sve se placa,valjda tako ide:nzm:i mnogima od njih nije mesto u oktagonu,ali onaj kome sigurno jeste je dzejk elenbrger,pravi borac i zvezda veceri,koji je pokazao da za ovaj sport jos uvek ima nade:ajde:

ajmo sad na formulu:D

denia_el
20.03.2013, 07:48
One day, we're going to have to give Nick Diaz back to real life. We've had him a long time already. Diaz had just turned 18 years old when he made his pro fighting debut, a kid really. He's 29 now, and he's thinking about walking away from mixed martial arts. This is getting to be a trend now, Diaz publicly contemplating retirement after each bout. The way he tells it, it's a sport that he doesn't really want. The way I hear it, it's a job that he probably needs.

All this time, we needed him, too. Wherever you lie on the Diaz love/hate spectrum, you must begrudge his success, you must admit his many contributions to this sport he practiced, and how things would have been quite a bit less interesting without him. He's given us the "Stockton slap," Don't be scared, homie," and most recently, "wolf tickets." There was the hospital fight with Joe Riggs, the hotel confrontation with Georges St-Pierre and the time he threw a shoe at Diego Sanchez. He was the Michael Jordan of press conferences, dominating them with such ease that the rest of the participants were often completely ornamental. And that was only when he showed up. He was nearly as fascinating for his unpredictability.

That was the other side of Diaz, the temperamental malcontent who never seemed to get what he wanted. He was so head-scratchingly, mind-numbingly confusing that if Saturday night was his last time, it was perfect.

All of who Diaz was, was perfectly summed up during the UFC 158 post-fight press conference, by a Canadian reporter who pleaded with Diaz for some clarity.

"Nick, I need your help here because Dana came [here] telling us you were not going to be here, and here you are. Immediately after the fight you said you were going to retire, and you walk in here and you say you want to fight Georges and you want to fight Anderson Silva. Please, tell me what I write for my readers."

What, indeed?

Diaz went on to give a typically rambling answer that explored multiple possibilities. At least that's the way most heard it. You know how different parts of the brain control separate functions, like emotion and reason and focus? I've come to believe that he simply lets each part of his brain speak its piece. How many of us have clear, perfect thoughts on deeply personal issues? Most of our thoughts go through internal debate. Diaz chooses to live some of his in public, unfiltered.

What each fan will remember of Diaz will be personal. Maybe it was something he said, or his general attitude, or some moment he authored in a fight. There is no shortage of possibilities, which says plenty about him.

Mostly, Diaz was real. He said whatever was on his mind. He didn't come to the show to play nice and make friends. He came to this world in fight mode. He didn't graduate high school. This game was all he had. He grabbed on to it and probably held on too tight. He trained like a madman, everyone around him will tell you. Maybe too hard. Maybe too often. But Diaz always wanted you to know you'd never outwork him. You'd never be in better condition. He wanted you to know that if this were a real fight that went until the last man was standing, you would be conquered. He judged his fights this way regardless of what the officials who actually had the power to determine winners and losers said.

Diaz kept it so real that he would often admit things that few others would. As tough as he seemed, he said he was scared to fight. As street-wise as he appeared, he admitted that he'd never paid his taxes. If you asked a question, you better be ready for the answer, because you never quite knew what he'd say.

MMA's not quite to the level where its athletes are polished, but most of them make an effort to present themselves in that kind of refined and professional light. Diaz wasn't worried about being anything other than who he was. He often wore "Stockton" sweatshirts, because his roots made him. On Saturday night, to the amusement of many, he wore jeans to the cage.

Much of what made Diaz compelling were the things he said and did, but they would have been ignored without his fighting prowess. An athlete doesn't get noticed without success. He was good enough to be considered among the welterweight division's best, even if he always felt he wasn't given his just due. Against St-Pierre, his biggest deficiency caught up with him. He has never excelled as a wrestler, his only kryptonite. Sure, he practiced it, but he didn't care for it. Wrestling could win fights, but it couldn't finish them, and that's what he prized. MMA that went for broke. Offense first. Endless aggression.

In discussing his possible retirement, Diaz said he wasn't too interested in facing the young guns. He didn't like the direction things were headed in, with wrestlers able to stall the action. The fights were becoming too slow, the words were becoming too political. It wasn't his sport anymore. Even if he fights again, those complaints hold some truth. He came from a time that was raw and gritty, when the sport was fighting for its survival. In many ways, it mirrored him. Time has a way of dulling those sharp edges. Diaz isn't the same angry kid he used to be, even if he's still the same individual.

It seems that the general belief is that Diaz will return. He's still young, after all, and making good money. But who knows? Who has ever been able to predict what Diaz will think or say or do next? That's why we cared so much about him, even when he drove us crazy. He's a singular talent and individual, and when he's gone, he'll be irreplaceable. The truth is that even in a world of order, you need a few rebels to shake up the system and determine its true worth. Diaz may not have been the poster boy for MMA, but despite his brawling on CBS, his taunting and name-calling of opponents, his constant calls for respect, Diaz walked a road parallel to the sport he never wanted to represent. It was sometimes raw, unflinchingly honest and demanding of attention. The sport would never leave us, it would only grow up in the spotlight, but Diaz was always eventually going to disappear. Despite the bumps and bruises, the headaches and the head-scratchers, the two were better off for each other's company.

Imagining a fight world without Nick Diaz....ja takav svet ne mogu ni da zamislim

danijelkr
20.04.2013, 10:28
Tomo Spahovic sinoc ostvario pobjedu na FFC3 u Zagrebu, vecinom su borbe bile po pravilima K1, ali njegova je bila po MMA pravilima. Evo kako je Golcica devastirao onim po cemu nije poznat, dosta je bolji u parteru.

http://www.youtube.com/watch?v=Zl5PPBpij9k

denia_el
23.05.2013, 23:16
vec se uveliko suska o tome da bi kondit rado pristao na rimec protiv dijaza:tu2:mada ne znam koliko je to moguce sada kada dijaz osniva svoju mma promociju:shock:da je lud - lud je,ali zato ga toliko i volimo:biggrin:)ali mnogo bih volela da vidim to lepo lice pored nikovog u oktagonu,bar jos jedan put:wicked:a dok ti dani ne dodju....

25.5.2013. Las Vegas, Nevada

http://www.youtube.com/watch?v=i7ugQqFY4T0

Main Card

Velasquez vs Silva

Dos Santos vs Hunt

Teixeira vs Te Huna

Maynard vs Grant

Cerrone vs Noons

Prelims

Pyle vs Story

Bermudez vs Holloway

Smith vs Whittaker

Nurmagomedov vs Trujillo

Thompson vs Burrell

Bowles vs Roop

Stephens vs Payan

denia_el
26.05.2013, 21:50
to je bilo kratko,ali ubitacno:biggrin:srecom po silvu ovaj put je kratko trajalo pa nije mnogo ni bolelo:facepalm:velaskez je ubica,bravo sampione:wthy:
hanta je neko opasno zeznuo kada ga je poslao u oktagon:facepalm:gde si ti druze krenuo na dos santosa:ne_znam:tolika je razlika u kvalitetu da to i nije moglo da bude dobra borba.ali kakav nozni iz okreta za kraj uh uh
a onog sudiju bih ja volela da izlomim:slap:posle onakvog udarca umesto da prekida istog trenutka,pustio on jos 30 udaraca granta,od toga i nekoliko kolena:shock:ma trebalo je da pusti da ga ubije,idiot!tamo si da pratis i prekidas kad vidis da neko nije u stanju da se odbrani,slepce!

denia_el
29.05.2013, 21:12
pa ovo je presmesno:lol::rofl::facepalm:

http://www.youtube.com/watch?v=au2sZvOWNRs

denia_el
29.05.2013, 21:18
a evo i kako Najveci provodi penzionerske dane:D

http://www.youtube.com/watch?v=19Vnxr6gQsI

ne mogu opisati koliko mi nedostaje,ali kada ga vidim tako nasmejanog moram i ja da budem srecna:srce:

Bonomo
29.05.2013, 21:23
Meni je Brock Lesnar dok je bio u UFC-u bio mnogo mocan. I zeleo sam da vidim mec izmedju njega i Fedora mocnog :D.

denia_el
29.05.2013, 21:40
Meni je Brock Lesnar dok je bio u UFC-u bio mnogo mocan. I zeleo sam da vidim mec izmedju njega i Fedora mocnog :D.
mnogi su to zeleli:Dzamalo se i nije desilo,ali je fedoru umro tata i eto....ko zna,mozda se i desi nekada..

perkan
29.05.2013, 22:09
Sta je ovom visljem na ledjima. Jel to ogromna modrica? Na to mi izgleda.

denia_el
29.05.2013, 22:20
nije,to ima od rodjenja,kao neki veliki mladez

Bonomo
30.05.2013, 01:02
mnogi su to zeleli:Dzamalo se i nije desilo,ali je fedoru umro tata i eto....ko zna,mozda se i desi nekada..

Tesko... Nije Brok vise u formi za mma ... Jedino sto radi sada jeste amatersko rvanje WWE i to zbog para. A Fedor tesko da ce ikad vise krociti u kavez... :/

Lord Aleksoni
30.05.2013, 02:05
Tesko... Nije Brok vise u formi za mma ... Jedino sto radi sada jeste amatersko rvanje WWE i to zbog para. A Fedor tesko da ce ikad vise krociti u kavez... :/

Pa ko se tamo ne bori zbog para :biggrin:

denia_el
30.05.2013, 14:27
pa fedor:biggrin:pricalo se da mu je u onim cuvenim pregovorima sa ufc-om,dejna nudio blanko (:shock:) cek,ali ovaj nije pristao:krsta:sigurno da su im pare jedan od glavnih razloga,ali ipak mislim da nekima od njih nisu na prvom mestu:ajde:nekako sam sigurna da bi brok sutra pristao,ostaje samo da fedoru bog dosapne koju i eto nama meca decenije:D

denia_el
03.06.2013, 14:54
za one koji nisu verovali:banda iz stoktona je krenula:cheer:

http://vimeo.com/67318561#

WAR MMA 1

June 22, 2013
Stockton Arena

MAIN CARD

Daniel Roberts vs. Justin Baesman
Antonio Banuelos vs. Benny Vinson
Caleb Mitchell vs. Evan Esguerra
Mike Persons vs. Clayton McKinney
Darin Cooley vs. Cody Gibson
Roy Boughton vs. Liron Wilson
Chris Quitiquit vs. Dominic Clark

i hvala bogu za novo pravilo:hat_1:
pa momci......srecno:love:

Bonomo
06.06.2013, 15:49
pa fedor:biggrin:pricalo se da mu je u onim cuvenim pregovorima sa ufc-om,dejna nudio blanko (:shock:) cek,ali ovaj nije pristao:krsta:sigurno da su im pare jedan od glavnih razloga,ali ipak mislim da nekima od njih nisu na prvom mestu:ajde:nekako sam sigurna da bi brok sutra pristao,ostaje samo da fedoru bog dosapne koju i eto nama meca decenije:D

Ne znam... Nacin na koji je Brock napustio mma je bas glup. U poslednjem mecu je bio pretucen bukvalno :D. Tako da zaista mislim da nije u formi za tako nesto. Ali i dalje je zivotinja :D. On i Fedor bi napravili spektakl u to nema sumnje... :)

Bonomo
19.06.2013, 15:57
http://www.youtube.com/watch?v=c6s0k9hE4f0

Ovo je fantasticna borba bila...

denia_el
19.06.2013, 16:06
morao je da osveti brata:biggrin:

Bonomo
19.06.2013, 23:27
Brat mu pao u prvoj rundi :D. Kadar nevera :D.

Ali i ovde neki kazu da je Mirko zasluzio pobedu... Ipak ne moze svako Fedoru da zatvori oko :D.

denia_el
25.06.2013, 19:31
on (ali) uvek uradi ono sto najmanje ocekujete:fct:tako je bilo i ovog puta.s obzirom na to da svako njegovo javno pojavljivanje zavrsi skandalom,jedino sto nisam ocekivala je da ce njegova promo avantura proci bez ikakvih problema (do poslednjeg trenutka sam mislila da se nece ni odrzati:blush:).ne da se odrzalo,nego je bilo za svaku pohvalu:ajde:dobre borce je okupio,mnogima su ovo bile prve profesionalne borbe,ali su se odlicno pokazali.jedino se sizar grejsi nije bas istakao,bogami su se osramotili:facepalm:ceo dogadjaj je mogao potpuno besplatno da se prati na njihovom sajtu (platite ako hocete i koliko hocete:ne_znam:).i za to im svaka cast,ali ne znam gde je on u svemu tome....verovatno ga nema,jer nije siguran da ce drugog uopste i biti.'It's hard to be a promoter without being a whore',kaze holand,a ja se slazem sa njim.nadam se da je ipak bilo neke pozitivne racunice,jer mi se mnogo svidelo i volela bih da nastave.i zbog nas koji volimo i zbog mladih boraca koji na ovaj nacin dobijaju svoju sansu,a ponajvise zbog ovog sporta koji je u poslednje vreme poceo malo da....pa da manje lici na mma:ne_znam:

http://i43.tinypic.com/2lvgrxu.png

denia_el
25.06.2013, 23:05
ovo bi moralo da bude dobro:sw:

http://www.youtube.com/watch?v=8H1tKobM5WU

UFC 162

Jul 6, 2013
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada

Anderson Silva vs Chris Weidman

Tim Boetsch vs Mark Munoz

Roger Gracie vs Tim Kennedy

Andrew Craig vs Chris Leben

Seth Baczynski vs Brian Melancon

Frankie Edgar vs Charles Oliveira

Dennis Siver vs Cub Swanson

David Mitchell vs Mike Pierce

Norman Parke vs Kazuki Tokudome

Edson Barboza vs Rafaello Oliveira

Gabriel Gonzaga vs Dave Herman

denia_el
25.06.2013, 23:51
Brat mu pao u prvoj rundi :D. Kadar nevera :D.
izgleda mu nije bilo dosta pa hoce jos batina:facepalm:njih dvojica bas nemaju pametnija posla nego ce da rimecuju pod stare dane:rleys:
mislim na aleksa i mirka:)

denia_el
27.06.2013, 18:10
a moja mala se vratila i samo nastavila tamo gde je stala:strong:

http://www.youtube.com/watch?v=cF-65V3e6dg

prva borba im je bila ooooodlicna,a mislim da ce ova biti jos bolja:cheer:

denia_el
27.06.2013, 18:15
a evo i ostalih:

http://www.youtube.com/watch?v=rpo6-mOBtgA

Invicta FC 6 Fight Card

Saturday, July 13th
Ameristar Casino Hotel
Kansas City, MO

Featherweight Title Fight
Marloes Coenen vs Cris Cyborg

Bec Hyatt vs Mizuki Inoue

Sarah D'Alelio vs Lauren Taylor

Jennifer Maia vs Leslie Smith

Jessica Penne vs Nicdali Rivera-Calanoc

Julia Budd vs Ediane Gomes

Rose Namajunas vs Tecia Torres

Ashley Cummins vs Emily Kagan

Mollie Estes vs Veronica Rothenhausler

Cassie Robb vs Livia Von Plettenberg

Claudia Gadelha vs Ayaka Hamasaki

Joanne Calderwood vs Norma Rueda Center

Ediane Gomes vs Charmaine Tweet

denia_el
02.07.2013, 16:55
da li ste znali da je fedor pre 2 nedelje bio u beogradu i ako jeste zasto niko nije napisao????:wall::dw::mad::girl_mad:

http://www.youtube.com/watch?v=hop_x1WjLQI

Svega dva dana nakon što je vest da je najbolji MMA borac svih vremena posetio Srbiju izbilo po društvenim mrežama i raznim portalima širem regije, Fedor je odlučio da održi jedan javni izlazak kako bi njegovi mnogobrojni obožavaoci dobili priliku da se slikaju sa svojih herojem.

Uprkos činjenici da je vreme i u večernjim satima bilo nemilosrdno, te da je odaziv fanova bio mnogo veći no što je bilo ko mogao da predpostavi, Fedor je sa velikim strpljenjem ispoštovao sve svoje fanove koji su se pojavili taj dan, i duže od dva sata je proveo u maničnoj masi koja nije mogla da veruje u čijem se prisustvu nalazi.

Veče je počelo Fedorovom posetom beogradskog džudo kluba "Olimp", gde se obratio mladim perspektivnim džudistima i poželeo im sreću na predstojećem takmičenju. Priliku je iskoristio i obratio se velikom broju ljudi koji su došli da vide uživo zvezdu džudo, sambo i MMA sporta.

"Već duže vreme planiram da dođem u Srbiju, slušao sam mnogo o njoj. Okolnosti su takve da sam sada bio u prilici da učinim baš to." Povod njegove posete je bio poznat još od prvog dana "Želja mi je bila da obiđem mnogobrojne pravoslavne manastire i pravoslavne srbe koje smatram bratskim narodom." rekao je Fedor preko svog prevodioca.

Kako saznajemo, ova petodnevna poseta Fedora Srbiji je isključivo lične i duhovne prirode, ali da se u budućnosti planira seminar kao prava poslastica svim obožavaocima ovog sporta u regiji.

cim cujete nesto o tom seminaru JAVLJAJTE !!:tnt:

denia_el
15.07.2013, 19:27
http://www.youtube.com/watch?v=e5j7tI3dKbs

nepobediva je !! moja boginja:wthy::wthy: nema njoj ravne,lagano bi mogli da je prebace u muski sampionat:biggrin:
a big dzon je samo upotpunio uzivanciju,uvek mi je zadovoljstvo videti ga:inlove:

denia_el
15.07.2013, 19:51
pozdravite novog sampiona:prv:

http://www.youtube.com/watch?v=PxSpfpK_bnE

eto kako prolaze oni koji ga na prevaru poljube:biggrin:
a za silvino ponasanje nemam komentar,sreca pa je kratko trajalo,jer mi je bilo tesko da gledam kako pravi budalu od sebe:ne_znam:tako se ne ulazi u borbu 'sampione':td:

Prototype
15.07.2013, 20:25
Cyborg, to ona narkomanka koja je pobedila Ginu Carano.

Trebao je odavno arogantni pauk da izgubi

denia_el
16.07.2013, 15:35
pobedila je djinu:)ali kakva je to borba bila:wthy::wthy:steta sto se djina povukla:(

http://www.youtube.com/watch?v=FTG1S_MCb9k

kakve su to devojke..

denia_el
22.07.2013, 19:19
"He texted me that he broke up with his girlfriend and he wants to fight," said White.UFC President Dana White said he'd be happy to oblige Diaz, though his efforts to secure the fighter a hotel room for this past weekend's UFC 162 apparently went unrecognized."I got him a hotel room and got it all set up. And he never f---ing showed up," laughed White. "He's the best. Now I'm starting to think he's just f--ing with me."

hahaha:lol:e dugo ga je i drzalo:facepalm:ovakvu budalu mma svet jos video nije:srce::D

Avramovic
31.07.2013, 05:24
http://www.youtube.com/watch?v=b0s4q9KHHCE

Нигде нисам нашао целу борбу. Ја сам скинуо са торента.
Како се само бори Johny Hendricks, то је језиво.. :wthy::wthy::wthy:
И Condit је добар, ал' брат Џони објаснио!
Каква појава, какав фајтер! :lud:

denia_el
31.07.2013, 22:25
hahahah eto:Dsaaaaamo,pogledaj ti to malo bolje,kondit je zasluzio pobedu;)a borba je sigurno najbolja u poslednjih par meseci:wthy:
saljem ti link za celu borbu sa sve promo videom::)

Avramovic
31.07.2013, 22:29
Гледао сам целу борбу. :D
Ту су били, да је меч трајао мало дуже мислим да би Condit добио, ипак мој глас иде брату Џонију! :biggrin:

http://media.ufc.tv/fighter_images//Johny_Hendricks/JohnyHendricks_Headshot.png

Погледај га самo, какав је. :lol1:

denia_el
31.07.2013, 22:47
:rofl:ja tek sad videla ovaj post:facepalm:nema veze,brisi::)
i nisi nikakav ucenik,ja jedno - ti po svome:slap:
kondit i tacka:angry:

Avramovic
31.07.2013, 22:54
Хахаха. :biggrin::biggrin::biggrin:
Ма не могу кад га погледам одмах ми дан буде лепши! :hah: :pp:
Џони и Нелсон.. :strong:

http://media.ufc.tv/fighter_images/Roy_Nelson/RoyNelson_Headshot.png

Гледао сам и Нелсона против Конга, шта рећи?
Човек има пројектил у десној руци, они није хумано.. :confused: :wthy:

denia_el
31.07.2013, 23:26
vrag je odneo salu:facepalm:
ajde da predjemo na zenski deo,da malo dodjes sebi:biggrin:

http://i44.tinypic.com/wkfk94.jpg

http://i42.tinypic.com/2ltoso5.jpg

Avramovic
31.07.2013, 23:30
:lud:

Немој, имам слабо срце. ::)
Нисам гледао жене, погледаћу ових дана.

denia_el
30.08.2013, 21:28
http://www.youtube.com/watch?v=QRStB_UTygc

ufc 164

Main Card:

Ben Henderson vs. Anthony Pettis [LW Title]
Josh Barnett vs. Frank Mir
Clay Guida vs. Chad Mendes
Ben Rothwell vs. Brandon Vera
Erik Koch vs. Dustin Poirier

FX Card:

Gleison Tibau vs. Jamie Varner
Tim Elliott vs. Louis Gaudinot
Pascal Krauss vs. Hyun Gyu Lim
Chico Camus vs. Kyung Ho Kang

Facebook Card:

Derek Brunson vs. Yoel Romero
Nikita Krylov vs. Soa Palelei
Ryan Couture vs. Al Iaquinta
Magnus Cedenblad vs. Jared Hamman

glavne zvezde imaju uzbudljivu istoriju i ova borba obecava:biggrin:a ja jedva cekam da vidim barneta:cheer:posle 100 godina:facepalm:

denia_el
01.09.2013, 21:51
eeeeeee,ovo nije bilo vece favorita:biggrin:ne zna se koja je borba krace trajala pa da krenem od onoga koga sam najvise zelela da vidim:gospodin barnet u svojim najboljim godinama izgleda sjajno (a tako i udara:biggrin:).odlican udarac i prekid u pravo vreme.i ne razumem ono negodovanje publike,sta je trebalo sudija da uradi,da pusti da se onoliki covek obrusi na nekoga ko je skoro u nesvesti?:ne_znam:vazno je da se barnet vratio i jedva cekam da vidim sta je sledece:Da dobili smo i novog sampiona:cheer:petis je ponovo pobedio i mislim da su hendersonu ova dva puta bila dovoljno (mozda i suvise:biggrin:).het trik nedelje mi je zaokruzio kondit,koji je u rimecu pre neki dan dobro posredio kampmana:wthy:sto ga vise gledam manje mi je jasno da li on bolje izgleda ili udara:ne_znam::facepalm::blush:

miha92
15.09.2013, 20:23
''Postojalo je mnogo poteškoća oko organizovanja turnira dok Savez nije bio oformljen. Sada se možemo pohvaliti sve većem broju klubova koji su prišli Savezu i većim brojem turnira koji će se organizovati do kraja godine pod našim okriljem'', započinje razgovor Aleksandar Radosavljević, koji je jedini iz Srbije uspeo da osvoji šampionsku titulu u najjačoj evropskoj MMA organizaciji WFC.

Cilj Saveza je da u bliskoj budućnosti nivo ovog sporta u Srbiji dogura bar do onog koji imaju zemlje u regionu, a kasnije i do evropskog, na kojem je sve daleko ozbiljnije.

''MMA se velikom brzinom razvija u Srbiji. Dokaz za to je sve veći broj klubova i takmičara. Ljudi sve više prate MMA, što preko interneta, što u prenosima na TV kanalima, kojih je u poslednje sve više. Istina je da kaskamo za Evropom i da nam zemlje u regionu beže za nijansu, ali uveren sam da taj nivo možemo da dostignemo i to nam je plan za budućnost'', kaže Rođa.
ovo nas svakako radujee :ajde:

denia_el
17.09.2013, 21:29
Event: UFC 165: "Jones vs. Gustafsson"
Date: Sat., Sept. 21, 2013, at 10 p.m. ET on pay-per-view (PPV)

UFC 165 Main Event:

205 lbs.: UFC Light Heavyweight Champion Jon Jones vs. Alexander Gustafsson

UFC 165 Co-Main Event:

135 lbs.: UFC Interim Bantamweight Champion Renan Barao vs. Eddie Wineland

UFC 165 Pay-Per-View Main Card (10 p.m. ET):

265 lbs.: Matt Mitrione vs. Brendan Schaub
185 lbs.: Francis Carmont vs. Constantinos Philippou
155 lbs.: Pat Healy vs. Khabib Nurmagomedov

UFC 165 FOX Sports 1 Prelims (8 p.m. ET):

155 lbs.: Myles Jury vs. Mike Ricci
135 lbs.: Ivan Menjivar vs. Wilson Reis
170 lbs.: Chris Clements vs. Stephen Thompson
135 lbs.: Mitch Gagnon vs. Dustin Kimura

UFC 165 Facebook Prelims (6 p.m. ET):

155 lbs.: Renee Forte vs. John Makdessi
155 lbs.: Jesse Ronson vs. Michel Prazeres
135 lbs.: Alex Caceres vs. Roland Delorme
265 lbs.: Nandor Guelmino vs. Daniel Omielanczuk

http://www.youtube.com/watch?v=n90HQH8l4z8

:krsta:

Avramovic
17.09.2013, 21:35
0:08 Шарлиз Терон! :D :srce:

denia_el
17.09.2013, 21:41
dobro da i njoj nisu razneli glavu:facepalm:::)izvuce se mala:biggrin:

miha92
17.09.2013, 23:52
Event: UFC 165: "Jones vs. Gustafsson"
Date: Sat., Sept. 21, 2013, at 10 p.m. ET on pay-per-view (PPV)

UFC 165 Main Event:

205 lbs.: UFC Light Heavyweight Champion Jon Jones vs. Alexander Gustafsson

UFC 165 Co-Main Event:

135 lbs.: UFC Interim Bantamweight Champion Renan Barao vs. Eddie Wineland

UFC 165 Pay-Per-View Main Card (10 p.m. ET):

265 lbs.: Matt Mitrione vs. Brendan Schaub
185 lbs.: Francis Carmont vs. Constantinos Philippou
155 lbs.: Pat Healy vs. Khabib Nurmagomedov

UFC 165 FOX Sports 1 Prelims (8 p.m. ET):

155 lbs.: Myles Jury vs. Mike Ricci
135 lbs.: Ivan Menjivar vs. Wilson Reis
170 lbs.: Chris Clements vs. Stephen Thompson
135 lbs.: Mitch Gagnon vs. Dustin Kimura

UFC 165 Facebook Prelims (6 p.m. ET):

155 lbs.: Renee Forte vs. John Makdessi
155 lbs.: Jesse Ronson vs. Michel Prazeres
135 lbs.: Alex Caceres vs. Roland Delorme
265 lbs.: Nandor Guelmino vs. Daniel Omielanczuk

http://www.youtube.com/watch?v=n90HQH8l4z8

:krsta:
kakva najava meca a :D

miha92
17.09.2013, 23:54
denia_el evo onog rijalitija o kome sam ti pricao :)
http://youtu.be/R66bw9bE-xI

denia_el
17.09.2013, 23:55
kakva najava meca a :D
prosto se bojim i da pomislim kako ce izgledati naredna:facepalm::ne_znam:

Lord Aleksoni
17.09.2013, 23:58
Na Happy TV su poceli da prikazuju neke meceve iz UFC-a .. Bas sam sinoc gledao mec Jon Jonesa koji je preoteo titulu Brazilcu (ne secam se kako se zove)

miha92
18.09.2013, 00:01
Na Happy TV su poceli da prikazuju neke meceve iz UFC-a .. Bas sam sinoc gledao mec Jon Jonesa koji je preoteo titulu Brazilcu (ne secam se kako se zove)
oni su radili onaj rijaliti put ka vatrenom ringu,dobro je da nastavljaju sa prikazivanjem ufc

denia_el
18.09.2013, 00:06
denia_el evo onog rijalitija o kome sam ti pricao :)
http://youtu.be/R66bw9bE-xI
nisu losi:spf:a jel to nesto kao TUF?

denia_el
18.09.2013, 00:08
:cheer:
jos samo da iznadjem happy:biggrin:

miha92
18.09.2013, 00:09
nisu losi:spf:a jel to nesto kao TUF?
tako nesto..imali su cini mi se 5 dana priprema,svaki dan jedna borilacka vestina,onda su izvuceni parovi i redom do finala,pobednik otisao u ameriku,ovaj velickovic.. :)

Prototype
18.09.2013, 00:09
Ma mozete sve skidati preko neta, pravite sebi kolekciju. Nemojte cekati da vam se smiluju i puste kakvu borbu na tv-u.

Lord Aleksoni
18.09.2013, 00:12
:cheer:
jos samo da iznadjem happy:biggrin:

Pa to hvata osnovna antena, evo sada trenutno ima

denia_el
18.09.2013, 00:15
Pa to hvata osnovna antena, evo sada trenutno ima
ma znam da imam,nego samo da izlistam,ne znam gde mi je:blush:

Prototype
18.09.2013, 00:23
Ako neko voli K-1, imate sve one vintage meceve u HD-u na YT. Najbolje borbe '90-ih i pocetak '00-ih. Kad je i bilo zlatno doba Kick-Boxa. Ima jedan kanal kojih uploaduje al ne mogu da se setim kako se zove. Ukucajte neki mec tima Ernesto Hoost vs Peter Aerts i verovatno cete naci

miha92
18.09.2013, 00:34
http://youtu.be/PwBe2UtVycc pogledajte kick br 3..meni licno omiljeni :wthy:

denia_el
18.09.2013, 16:35
http://youtu.be/PwBe2UtVycc pogledajte kick br 3..meni licno omiljeni :wthy:
i meni hahahah:biggrin:pa to je henderson vs petis,nedavno su imali i drugu borbu (pisala sam o toma:girl:),ponovo ga entoni posredio:chucks::D

denia_el
19.09.2013, 17:37
evo i zvanicno:cheer:

http://i42.tinypic.com/2dlkpki.jpg

mogao bi se i hari boriti protiv alekseja ignasova,ovo bi im bio treci mec,ma samo da ga vidim:srce:

miha92
19.09.2013, 18:04
i meni hahahah:biggrin:pa to je henderson vs petis,nedavno su imali i drugu borbu (pisala sam o toma:girl:),ponovo ga entoni posredio:chucks::D
moracu da pogledam taj drugi mec..kao da mu nije bilo ovo dovoljno nego trazio jos :D :D :D

denia_el
23.09.2013, 21:47
gagi jovanovic nije uspeo da osveti harija:biggrin:izgubio od samedova u azerbejdzanu,ali se nije obrukao:ajde:pohvalili ga i silt i bonjaski:D

http://i39.tinypic.com/20ucxo5.jpg

denia_el
25.09.2013, 10:51
da pozelim srecu mom drugu koji je nocas otputovao u rusiju na borbu http://www.en.kolobok.us/smiles/standart/aggressive.gif pokazi im gile http://www.en.kolobok.us/smiles/standart/clapping.gif

denia_el
25.09.2013, 14:40
ovako trenira karlos "way too sexy" kondit http://www.en.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_in_love.gif

http://i41.tinypic.com/24yut6c.jpg

miha92
28.09.2013, 15:34
http://www.profightstore.hr/novosti/sretan-37-rodendan-velikom-fedoru-emelianenku/14545.aspx

denia_el
28.09.2013, 15:52
rasplaka me miho http://www.en.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_sigh.gif
pa srecan mi rodjendan :girl_cool:

miha92
28.09.2013, 15:56
rasplaka me miho http://www.en.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_sigh.gif
pa srecan mi rodjendan :girl_cool:
nisam valjda :facepalm: srecan rodjendan :happy:

denia_el
12.10.2013, 22:24
Glory 11 - Chicago

Tyrone Spong vs. Nathan Corbett
Joseph Vatellini vs. Karim Ghajji

Polufinale turnira:

Daniel Ghita vs. Anderson Silva
Ricco Verhoeven vs. Gohkan Saki

Rezervni meč:

Errol Zimmerman vs. Hesdy Gerges

Glory SuperFight Series

Sergei Kharitonov vs. Daniel Sam
Danyo Ilunga vs. Michael Duut
Raymond Daniels vs. Brian Foster
Pilip Verlinden vs. Saulo Cavalari
Steve Moxon vs. Reece Mcallister

kakva imena i svi na jednom mestu:wthy:

http://www.youtube.com/watch?v=9VmVCvrTA1A

ajde saki,da me obradujes veceras:strong:

denia_el
13.10.2013, 06:59
kakva noc,kakve borbe,kakvi nokauti....http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_wacko.gifmoj borac (gle cuda:facepalm:) zasluzeno poneo titulu ulicara veceri,a sa sampionskim pojasom (isto tako zasluzeno) isetao riko verhoven:ajde:za reprizu:wthy:

denia_el
17.10.2013, 12:23
kao predsednik mma unije i ministar sporta,fedor ima 2 prioriteta:da dovede ufc u rusiju i da se izbori da mma postane olimpijski sport:wthy:ako on veruje da je moguce,ko sam ja da sumnjam:nzm:

denia_el
17.10.2013, 12:31
silds hoce revans protiv gsp-a:confused:prva im je jos uvek pri samom vrhu najdosadnijih borbi ikada,pa mogu i da nas postede.a pre neki dan je dobio pobedu protiv maje u valjanju do besvesti.mogla sam i da propustim:slp2:zato ce velaskez i dos santos sigurno napraviti haos u kavezu.jos nisam zaboravila onih 25 minuta terora i i dalje mi nije jasno kako je dos santos to izdrzao.sampioni,nema sta,ali u subotu uz velaskeza:cheer:

UFC 166

oct 19, 2013
toyota center, houston, texas

http://www.youtube.com/watch?v=lWc3NAmgSw0

fight card

Heavyweight Title Fight

Cain Velasquez vs Junior dos Santos
Hector Lombard vs Nate Marquardt
Gilbert Melendez vs Diego Sanchez
Anthony Ferguson vs Mike Rio
Daniel Cormier vs Roy Nelson
Gabriel Gonzaga vs Shawn Jordan
K.J. Noons vs George Sotiropoulos
Adlan Amagov vs T.J. Waldburger
John Dodson vs Darrell Montague
Jessica Eye vs Sarah Kaufman
Kyogi Horiguchi vs Dustin Pague
Tim Boetsch vs C.B. Dollaway
Andre Fili vs Jeremy Larsen

denia_el
31.10.2013, 17:20
to je bila noc sampiona:wthy::wthy:nije mogao velaskez udarati koliko je dos santos mogao udaraca primiti,ne znam,ali ne znam,kako je uspevao da ostane na nogama:ne_znam:

the greatest trilogy of all time,kaze dzo rogan,a ja se u potpunosti slazem sa njim:hat_1:

denia_el
31.10.2013, 17:38
a svi (medju njima i ja:facepalm:) koji su cekali revans izmedju mirka i aleksa emelianenka,dzaba su cekali,nista od borbe:dr:organizatori kazu da su ga izbacili,jer nije ni fizicki,a pogotovo ne psihicki spreman za borbu.potukao se u baru,neko zavrsio u bolnici,njega priveli......aleks kaze da je sam odustao zbog povrede....aha:rleys:mirko je dobio novog protivnika,ali nije mi to vise - to:(

http://www.youtube.com/watch?v=_EVoioUiTxQ

ali kako aleks izgleda:Oda ne pozelis da naletis na njega u praznoj ulici ni u po dana,a pogotovo ne nocihttp://www.en.kolobok.us/smiles/standart/scare.gif

denia_el
01.11.2013, 16:12
valjda je ovo konacan spisak za legend 2:facepalm:

Kickboxing -93 kg
Andrei Stoica vs. Agron Preteni

Kickboxing -70 kg
Chingiz "Chinga" Allazov vs. Enriko "Goodan" Gogokhia

MMA -77 kg
Eduard Vartanyan vs. Florent Betorangal

Kickboxing Tournament -93 kg
Zabit "Mowgli" Samedov vs. Melvin "No Mercy" Manhoef

Kickboxing Tournament -93 kg
Sahak "Hak" Parparyan vs. Pavel "Caiman" Zhuravlev

ММА -77 kg
Paul "Semtex" Daley vs. Alexander "Bad Boy" Yakovlev

Kickboxing 93+ kg
Badr "The Golden Boy" Hari vs. Alexey "Red Scorpion" Ignashov

Kickboxing Tournament Finals

ММА 93+ kg
Alexey Oleynik vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic

bitno mi je da je tu hari,za ostale mi i nije vazno:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=3H6qG8dA5KY

denia_el
07.11.2013, 16:14
http://www.youtube.com/watch?v=TTOAPsFt-SM

pridruzujem sehttp://www.en.kolobok.us/smiles/user/Mauridia_22.gif

dzoni gp
18.11.2013, 15:19
Tek sad sam nasao temu o borilackim sportovima :blush:...potrudi cu se da dam svoj skromni doprinos...
Posle duze vremena odrzan i kod nas jedan dobar turnir :D ,a evo i rezultata....

SERBIAN BATTLE CHAMPIONSHIP 2

1. Elizar Tariku (ISR) defeated Ranko Karan (SER – FFT Sombor) Armbar

2. Stefan Sekulic (SER - FFT) defeated Svetislav Nikolajev (SER – Fight Club Viva) Armbar

3. Nicolai Salchow (GER – AGOGE fight team) defeated Marinko Stjepanovic (SER – Ultimate Fight club Subotica) GnP

4. Branislav Jovicic (SER - FFT) defeated Gojko Vukovic (AUT – Ettl Bros) Triangle choke

5. Damir Dado Mihajlovic (SER - FFT) defeated Angelos Zampakikas (GER – Stallion Cage) Unanimous decision

6. Luka Strezoski (SER - FFT) defeated Ricardo van Veelen (HOL – Team Schrijber) Unanimous decision

7. Dusan Dzakic (SER) defeated Sven Heising (GER – AGOGE fightteam) Guillotine choke

8. Geard Ajetovic (SER - FFT) defeated Misa Nikolic (SER) Knockout

9. Bojan Mihajlovic (SER - FFT) defeated Michael Knaap (HOL - Team Knaap), Unanimous decision

denia_el
07.04.2014, 19:37
UFC je danas ponovo urucio otkaz top 10 borcu. Nakon što su to već napraviti u slučaju Jona Fitcha i Yushina Okamia, danas je otkaz dobio i Jake Shields. Biće da je i ovde reč o istom problemu, neatraktivnosti.
konacnohttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_016.gif

The DNA of GSPhttp://www.en.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC-hysterical.gif

https://www.youtube.com/watch?v=Rq5JTfLoAa0

penzionerska posla:rleys:

dzoni gp
07.04.2014, 19:55
http://www.youtube.com/watch?v=w-eJSHoH9Fs :)

denia_el
07.04.2014, 20:08
nazire se (a mozda i ne) kraj ovom cirkusu:

While Hari has been sentenced to 18 months, he will not actually be in jail for the next year and a half. Already, 6 months of the sentence have been suspended. He has also already served time while awaiting trial. The end result is that Hari will now serve 4-5 months.

kakve optuzbe - takva i presuda:nzm:

http://i57.tinypic.com/aoq99d.jpg

denia_el
07.04.2014, 21:07
i mali podsetnik za nelsonove fanove,da ne propuste ovo batinanje:sd:

http://i58.tinypic.com/bff8fr.png

denia_el
09.04.2014, 12:53
postoji sansa da cemo najlepse lice (i......ostalohttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_028.gif) mma sveta ponovo videti u oktagonuhttp://www.en.kolobok.us/smiles/user/Vala_06.gifjeste objavljeno 1.aprila,ali izgleda nije prvoaprilska sala:biggrin:veceras bi trebalo da se sastane sa dejnom,a evo i sta kaze:

"I love it," she said about fighting last week. "It's something I can do that makes everything else disappear. I dream about it. I just didn't know if I was ever going to get placed with the opportunity to make a comeback. So I'm either going to do it now or retire and say, I'm never going to do it. So now is the moment."

http://i62.tinypic.com/2laedc3.jpg

http://i60.tinypic.com/2e1d1dd.jpg

http://i58.tinypic.com/2j1vdap.jpg

vrati se djinahttp://www.en.kolobok.us/smiles/user/Mauridia_23.gif

dzoni gp
06.05.2014, 21:17
Sta se dogadja sa Cris Cyborg? Imali sanse da se dohvati sa Rondom :angel: ....

dzoni gp
07.05.2014, 10:16
Jos jedan sjajan SBC kod nas :cheer:

SERBIAN BATTLE CHAMPIONSHIP 3 (SBC 3) – REZULTATI (03. MAJ 2014.)

Hall – SPC Odzaci, Odzaci, Vojvodina (SERBIA)

1. Stefan Sekulic (SER – FFT) defeated Djordje Marcic (SER – Gracie Barra Srbija), 2:00 Round 1, Rear-Naked Choke (-77kg, Welterweight)

2. Moshe “Iron Man” Ben Shimol (ISR – Israel Luta Livre MMA Academy) defeated Predrag “Zver” Cvetkovic (SER – Iron MMA Team), 3:40 Round 1, Armbar (-70kg, Lightweight)

3. Luka Strezoski (SER – FFT) defeated Aleksandar Stojkovic (SER – Gracie Barra Srbija), 2:03 Round 1, Guillotine Choke (-77kg, Welterweight)

Co-Main Event:

4. Damir Dado Mihajlovic (SER – FFT) defeated Laszlo Soltesz (HUN – Hungarian Pitbull Fighters), Unanimous decision (-77kg, Welterweight)

5. Vladimir Filipovic (SER – FFT) defeated Srdjan Knezevic (SER – Backa Palanka), 2:53 Round 1, Rear-Naked Choke (-84kg, Middleweight)

6. Branislav Jovicic (SER – FFT) defeated Mladen Jovanovic (SER – Iron MMA Team), 4:01 Round 1, TKO (Punches) (-70kg, Lightweight)

7. Geard Ajetovic (SER – FFT) defeated Aleksandar Jankovic (SER – Kac), 4:15 Round 1, TKO (Punches) (-77kg, Welterweight)

Main Event:

8. Bojan Mihajlovic (SER – FFT) defeated Sasa Lazic (SER– Aleksinac), 2:34 Round 1, TKO (Punches) (+93kg, Heavyweight)

dzoni gp
12.05.2014, 10:26
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fq_-20_Uvss

denia_el
13.05.2014, 09:54
Sta se dogadja sa Cris Cyborg? Imali sanse da se dohvati sa Rondom :angel: ....
kris je u invikti,tamo je sampion,ali pomalo je sve to smesno jer nema konkurenciju.protiv ronde je trebalo da se bori jos ranije,ali se ova predomislila:dr:sad je kao problem razlika u kilogramima:rleys:ronda nece da dize kilazu iako je pre nesto vise od mesec dana rekla da ce podici za djinu.a djini su ona i dejna ponudili odma borbu za titulu iako se devojka nije borila poslednjih 5 godina:rofl:da nije urnebesno bilo bi mnogo zalosno:facepalm:kris je spremna i da spusti kilazu i da istog trenutka potpise sa ufc-om,ali ovo dvoje samo nesto izmisljaju.dejnu bi trebalo zakonom zabraniti,covek drzi najjacu organizaciju,a rasterao najbolje borce:wall::wall:da skratim pricu....kratko i jasno:uprpali su se (i sve ovo nema nikakve veze sa time sto je kris moja boginja:biggrin:).

dzoni gp
13.05.2014, 11:59
On 05/09, Alexander Emelianenko was involved in a major car accident. According to an official police report, Alexander was not under the influence, but lost control of the vehicle and hit a pole. Alexander was not injured but his passenger received serious injuries. News article does not specify gender of the passenger :facepalm: DEFINITIVNO GA TREBA ZATVORITI U NEKU USTANOVU DA DODJE MALO SEBI :cf:

http://www.youtube.com/watch?v=tk33vokYKaY

dzoni gp
13.05.2014, 12:01
Malo je jadno sto nece na megdan Cris :devil_1: mada se zna kako bi prosla :slap::slp2: hahaaa nadam se da ce na kraju ipak biti nesto od toga zbog svih nas koji volimo ovaj sport!!!
Revans mec izmedju Melvin Manhoef i Evangelista Cyborg prvi mec je zavrsen ilegalnim kolenom i na sve to Manhoef nije prosao na doping testu zbog svega nije bilo nigde ni tv prenosa

https://www.youtube.com/watch?v=4_izb7wEOlw

denia_el
13.05.2014, 12:22
nisam ni znala za ovu borbu:blush:volim sajborga i mislim da je strasan borac,mogao bi mnogo vise,ali eto....:(mozda da malo trenira sa bivsom:biggrin:
a za aleksa vise nemam reci,sramoti brata gde god stigne:ne_znam:

dzoni gp
15.05.2014, 10:26
Udala se UFC oktagon cica Brittney Palmer pa neka je sa srecom :fl: ....

http://www.cagepotato.com/ufc-ring-girl-brittney-palmer-got-married-to-some-guy-photos/

dzoni gp
25.05.2014, 11:28
IMPERATOR na Krimu :cool:
12024

dzoni gp
30.05.2014, 07:21
Pa da nastavimo :).... pa neka neko posle kaze da je los covek

http://fightsite.hr/k1-boks/los-decko-dobrog-srca-badr-hari-svoj-udio-od-ppv-ja-donira-srbiji-i-bosni

dzoni gp
07.06.2014, 12:50
Jedna radosna vest :cheer::ajde: IMPERATOR U SRBIJI :srce::inlove: da vas vidim ljubitelji MMA da ovo propustite...14 juna u Pancevu moracu da se ulogorim i da ga zaskocim iz nekog zbuna za sliku :spf:..

http://fightsite.me/vijesti-iz-regije/tesla-fc-4-dolazi-fedor-nastupa-i-bakocevic

dzoni gp
09.06.2014, 10:02
Fedor ce drzati i seminar u Beogradu http://mmasavezsrbije.org/seminar-fedor-emelianenka/

http://www.youtube.com/watch?v=Qef2MISuB-c

denia_el
14.06.2014, 18:45
pricaj kako je bilo:fl:
i obavezno postavi slicice:tnt:

denia_el
26.06.2014, 19:16
i konacno jedan moj borac ponovo u oktagonuhttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_149.gifne svidja mi se bas sto se bori protiv krisa jer i njega volim,al sta je tu je:nzm:

https://www.youtube.com/watch?v=G-uwmcgtYYA

ufc 175

Chris Weidman vs. Lyoto Machida:srce: (middleweight championship)

Ronda Rousey vs. Alexis Davis (women's bantamweight championship)

Stefan Struve vs. Matt Mitrione

Uriah Hall vs. Thiago Santos

Marcus Brimage vs. Russell Doane

da li aleksis moze da sredi onu valjacicu:hm:nemam pojma al se nadam:biggrin:

denia_el
30.06.2014, 12:24
a najlepsi se vraca tek sledece godinehttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_102.gif

"I'm feeling pretty good. It's coming along, it's slow going, but I'm getting there. I'm probably not going to be fighting again until early next year. Right now I'm not even allowed to run, let alone hit pads or grappling or anything like that. So I got a little ways. I'm still in the gym five days a week with physical therapy, which is very involved, it's some of the hardest workouts that I've done. Also, working my upper body, doing what I can to stay fit. I can't fall off too much."

cc

denia_el
01.07.2014, 15:16
hari osvojio turnir u dubaiju,a da se nije ni oznojio:nzm:a oko njega opet 300 cuda,leko trazio da ga isele iz hotela,uhapsili ga posle turnira (sve je u redu,pusten je:biggrin:)....ne mogu mu nista,ali nikako da naucehttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_022.gif

https://www.youtube.com/watch?v=G54DWKPdy2E

https://www.youtube.com/watch?v=pjX7WKmO-dY

jovan
05.07.2014, 21:17
Voleo bih da ga vidim, sa Spongom ili Sakijem, a ne sa ovim "starkeljama":hm:

dzoni gp
05.07.2014, 22:04
Hari je prava psihopata :devil: hahaaa svaka mu cast sigurno jedan od najkontroverznijih boraca ikad...ali sto volim sto se oko njega dize tolika prasina sta god da radi :srce:

dzoni gp
05.07.2014, 22:11
http://www.youtube.com/watch?v=9e5Sv61kqoM#t=363

http://www.youtube.com/watch?v=nO55HhPwP28

Tesko ce protiv Rousey ali uvek postoji nada....iskreno malo manje sanse dajem Machidi protiv Weidmana ali videcemo bice dobar mec u svakom slucaju..

dzoni gp
05.07.2014, 22:19
Pretpostavljam da ste culi za Nicka Newella momak koji se bori bez ruke :wthy: veceras na WSOF 11 radi za titulu do sada ima skor 11-0 zelim mu od srca da uzme pojas

http://www.youtube.com/watch?v=X4UKJs4Sy3A#t=96

denia_el
06.07.2014, 09:43
Voleo bih da ga vidim, sa Spongom ili Sakijem, a ne sa ovim "starkeljama":hm:
mi smo vec videli:biggrin: (i bilo je smesno:facepalm:)

dzoni gp
06.07.2014, 11:43
Pa da krenemo redom nazalost Nick Newell je doziveo svoj prvi poraz
http://www.youtube.com/watch?v=-SF9niNnWQE ali i dalje ostajem njegov veran fan i nadam se da ce jednog dana uzeti pojas to je najmanje sto zasluzuje za ogromno :srce: koje poseduje....
Ronda definitivno trenutno nema konkurenciju :hat_1:
http://www.youtube.com/watch?v=PqDNT7ElbYM ....ono sto joj zameram je sto izbegava Cyborg tek kada njoj izadje na megdan smatra cu je pravim sampionom :dr:.....
Otkazana borba Struve vs. Mitrione Struv je pao u nesvest u svlacionici a poznato je da ima i problema sa srcem nadam se da je sve ok...
Weidman je uspeo da pobedi Macidu i moze da se zahvali Macidi sto je ocajno odradio prve dve runde :wall: ...Macida je posle bio mnoogo bolji ali bacanja Weidmana su nakraju donela presudnu ulogu kod sudija i mozda zasluzeno mozda ne ali je odbranio pojas...

denia_el
06.07.2014, 12:59
kada vidim ovog momka pre borbe sve mi izgleda nekako neravnopravno,ali kada borba pocne njegov hendikep jednostavno prestaje da postoji:wthy:izgubio je kako je izgubio,ali se nadam da ce biti jos prilika za titulu (nekako sam sigurna da hoce)http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_131.gif
tebi dzoni hvala sto si nam ga predstavio:tu:

o rondi nemam sta da kazem:mute:za 16 sekundi (koliko je borba trajala:facepalm:) je sama sve rekla,svidjalo se to meni ili ne:nzm:

o macidinom porazu trenutno ne mogu nista da kazem..moram prvo da prebolimhttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_238.gif

dzoni gp
06.07.2014, 22:18
Nema na cemu to je najmanje sto moze da se uradi za ovakvog borca!!!
a evo i ceo snimak meca Weideman vs Macida

http://rutube.ru/video/c997818dac859c28d7cb3355ab41fe5a/

i jedna slicica :p
12410

dzoni gp
10.07.2014, 15:46
http://bleacherreport.com/articles/2124831-alistair-overeem-vs-ben-rothwell-booked-for-ufc-fight-night-50
Vraca se Overeem :huh:

denia_el
10.07.2014, 15:56
e super:cf:

It is unknown if Mousasi actually knows about this development yet, or if the UFC is waiting for him to find out on Twitter.

ovi u ufc-u su stvarno likovi:facepalm:musasi je u svakom slucaju jedini vredan mog nespavanja:nzm:

dzoni gp
11.07.2014, 12:24
Ovo vise nije sport :facepalm: ....svi dopingovani :angry:,nadam se da ce im uvesti jos vece kazne mada cisto sumnjam :dr:
http://bleacherreport.com/articles/2125891-ali-bagautinov-tests-positive-for-epo-ahead-of-ufc-174-suspended-for-a-year

Jest da nije mma ali posto nema lepih vesti da stavimo momke koji se biju ko blesavi :wicked: i sigurno sasluzuju vise postovanja nego neki iz mma!!!

http://www.youtube.com/watch?v=4sqNJG7E2pk

dzoni gp
11.07.2014, 21:30
Japanci nam spremaju opasnu borbu :dw:

http://www.youtube.com/watch?v=VY9eO2GCphw

12430
jedva cekam nadam se da Gustafson moze do pojasa mada ce biti jako tesko porotiv ove zivotinje :sram:

denia_el
12.07.2014, 11:30
ufc potpisao sa holi holm,napokon jedna udaracica:cheer:izgleda da ce ovih dana i sa djinom:cool:nesto muvaju i sa inviktom (nekako mislim da je to samo zbog sajborg) koja je rekla da nije nemoguce da cak spusti i kilazu:confused:eto nama zenske zabave (kad su muskarci vec postali dosadni:biggrin:).

dzoni gp
12.07.2014, 20:04
Uf jedva cekam da se potuku :D ...zenski ufc postaje sve ozbiljniji nadam se da ce nastaviti u tom pravcu...

denia_el
15.07.2014, 10:37
http://i61.tinypic.com/2jez9xj.jpg

bas su slatkihttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_123.gif

denia_el
15.07.2014, 10:59
al je ova luda:rofl:

https://www.youtube.com/watch?v=O8mDKNvwmoM

nju je dejna doveo da se bori protiv tejt:shock:to sam i ja pomislila dok nisam videla ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=OyGHBBl9xvc

devojka nema izgubljenu borbu:hat_1:jedva cekam,ali jedva cekam:njt:

dzoni gp
16.07.2014, 23:21
:confused: ne verujem sta gledam....ali dobro fura neki svoj fazon meni je najvaznije kako bije :D a po prikazanom bice to dobar mec...

METAMORIS 4
12582

Metamoris 4
Los Angeles, California
Saturday, August 9, 2014
Andre Galvao x Chael Sonnen, No Gi
Saulo Ribeiro x Rodrigo Comprido; Gi
Dean Lister vs. Josh Barnett; No Gi
Keenan Cornelius x Vinny Magalhaes ; No Gi
Kit Dale x Garry Tonon; No Gi
Secret fight :nzm:

http://www.youtube.com/watch?v=5-8GOrnTgAU

http://www.youtube.com/watch?v=c_k0koqma8o

Ima ovde zanimljivih boraca tako da ocekujem :slap: :spf: da padne lepo samaranje :)

denia_el
17.07.2014, 10:59
nisam znala da mi je barnet ovde:blush:ali ova secret fight ideja mi je bolesna skrozhttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/skeptisch_girl.gifne smem to propustitihttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/nein1.gif

dzoni gp
19.07.2014, 11:36
http://www.youtube.com/watch?v=pBZZR8ooG9w
Bice ovo dobar mec...i mene bas kopka ko je u skrivenoj borbi :hm:

dzoni gp
24.07.2014, 13:21
http://bleacherreport.com/articles/2139469-alexander-gustafsson-out-daniel-cormier-in-vs-jon-jones-at-ufc-178

Zao mi je sto se Gustafson povredio sa druge strane mislim da bi tesko protiv Jonsa drugi put....ali zato Cormier :srce: jedva cekam borbu nadam se da ce biti spreman posto je i on trebao da operise koleno,definitivno mec koji se ne sme propustiti :cool:

denia_el
31.07.2014, 16:57
vraca se moja ljubavhttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_252.gifpotpisao neki produzetak od 3 borbe sa ufc-om i kaze da je prezadovoljan (mogu misliti koliko je para dobiohttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/bruzzel_girl.gif).prva borba bi trebalo da bude u januaru protiv silvehttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_153.gif:biggrin:

dzoni gp
02.08.2014, 19:38
Dovoljno da usreci i unucice :cool:
http://bleacherreport.com/articles/2145593-anderson-silva-vs-nick-diaz-officially-announced-for-january-31-ufc-event

dzoni gp
06.08.2014, 19:12
Ovde se bas zakuvalo :devil: mislim da se Jons bas nalozio da ga prebije :krsta:
https://www.youtube.com/watch?v=-uK23HPTiOY
Nikako mi se ne svidja sto ce Jons ovde proci nekaznjeno da je bilo koji drugi borac u pitanju bio bi odmah izbacen iz UFC :dr: ali dobro gde su to pravila za sve ista :ne_znam: ....Po ovo mi bi rekao da ce ga Jons prebiti ali i dalje navijam za Cormiera i nadam se pobedi :angry:

https://www.youtube.com/watch?v=tk3-dVafxPM
a malo i verbalnog duela nije na odmet :D

dzoni gp
14.08.2014, 20:19
Pobeda Barneta :cheer: i ako je imao male sanse...Sonen ocekivano mnogo price a malo dela :dr:

Snimci meceva ako nekog interesuje ::)

http://www.bjjee.com/videos/videos-watch-metamoris-iv-matches/

A dugo ocekivani mec Jons vs Cormier odlozen za 3 januar ko ce docekati :slp2:
http://www.pressconnects.com/story/sports/2014/08/12/jon-jones-leg-injury/13972333/

denia_el
17.08.2014, 00:31
bravo za barneta:srce:
nisam do sada pratila ovaj turnir,a mislim i da necu.svaka cast i za tehniku i za snagu i za strpljenje,ali.....:ne_znam:

denia_el
17.08.2014, 10:49
silva vs arlovski 13.septembra:biggrin:arlovskog nisam gledala cini mi se jos od strajkforsa (koji mi je bas zbog silve ostao u groznom secanju:facepalm:)ne ponovilo se:pupu:

denia_el
27.08.2014, 12:53
au kakve borce su okupili za ufc 180:wthy:

UFC 180, kojeg u Meksiku predvode Cain Velasquez i Fabricio Werdum, dobio je na svoj program još četiri sjajne borbe, od kojih u prvi plan sigurno upada ona između Dennisa Bermudeza i Ricarda Lamasa. Osim te, ugovorene su borbe Kelvina Gasteluma protiv Jakea Ellenbergera, Diega Sancheza protiv Normana Parkea te Marcusa Brimagea protiv Erika Pereza.

https://www.youtube.com/watch?v=B4uyH2HiBbI

ali kakav pogled kein imahttp://www.en.kolobok.us/smiles/standart/swoon.gif

Reise
30.08.2014, 02:37
Barao nije mogao da dovede kilazu do 135 lbs i nece se boriti sjutra. Zamjena mu je lik koji se jos nije ni borio u UFC-u, Joe Soto. Dobra fora bi bila da Soto uzme pojas Dillashawu. :D

dzoni gp
07.09.2014, 13:10
Auuu ala je pao Overeem :angel:
http://www.youtube.com/watch?v=vojJwSoxTdE Svaka cast Rothwellu nisam ocekivo da ga zavrsi u prvoj rundi....ovom borbom Overeem definitivno najavljuje oprostaj od ozbiljnih rezultata,iskreno po meni nikad nije ni bio top borac...http://mmajunkie.com/2014/09/ufc-fight-night-50-results-ben-rothwell-shocks-alistair-overeem-in-opening-round

denia_el
07.09.2014, 17:28
e i neka je (pao:biggrin:),da se ja pitam ne bih ga ni pustila u oktagon:dr:a ne bih ni dina:biggrin:(taj me iznervira cim ga vidim:facepalm:).zao mi musasija,bas bas ga volim,ali souza je bas bas dominirao:huh:a i nije mi bila neka borba,suuuuuvise valjanja za moj ukus:cf:

dzoni gp
07.09.2014, 22:18
Sto se tice musasija on kao da ima neku blokadu kada dodje do top 10 boraca :ne_znam:,svestran je i dobar borac ali fali mu to nesto da ponese sampionski pojas,Souza je po meni sada glavni favorit za izazivaca za titulu,zver je u parteru i voleo bi da ga gledam sa Weidemanom ali to bi tek bilo valjanje i dosadno za gledanje :slp2:

dzoni gp
09.09.2014, 09:44
bravo za barneta:srce:
nisam do sada pratila ovaj turnir,a mislim i da necu.svaka cast i za tehniku i za snagu i za strpljenje,ali.....:ne_znam:

Hahaa nemoj dva put da kazes :wicked:... Jos nista nije potvrdjeno ali je moguce da na ovom turniru (metamoris) gledamo povratak POSLEDNJEG IMPERATORA :shock: i to protiv Coutura....E sad coutur ima 51 god i tesko da bi izdrzo duze od jedne runde a da udje u formu verujem da bi morao da obije dosta apoteka :cf:...iskreno ako se Fedor vraca vise bi voleo da to bude ufc a i realno tu bi dobio mnoogo vise para za mec...za sada jos nema potvrde od Fedora pogotovo sto znamo da je za sada cvrsto drzao rec da se nece vratiti u ring a sa druge strane ovaj turnir je odlican za borce koji su u penziji nema toliko sanse za povrede....toliko za sad cekamo nastavak price :news:
http://www.mmamania.com/2014/8/18/6030547/randy-couture-vs-fedor-emelianenko-metamoris-natural-not-opposed-idea-mma
http://mmajunkie.com/2014/09/randy-couture-vs-fedor-emelianenko-new-bellator-boss-not-counting-it-out

http://www.youtube.com/watch?v=7vT2SmbfEug

denia_el
12.09.2014, 10:52
aaaaaaaaa dovoljno je samo da ga neko spomene da mi ulepsa dan:srce:pare mu nisu potrebne,a ovo je skroz razlicito od mma i ne vidim zasto ne bi prihvatio:nzm:nikada nije rekao da se nikada nece vratiti,samo dok mu se bog ne obrati (sta god to znacilo:ne_znam:).taman i da sve ostane na tracevima imacu o cemu da mastarimhttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_276.gif

dzoni gp
17.09.2014, 09:13
http://www.mmafighting.com/2014/9/16/6159757/morning-report-ufc-fedor-emelianenko-dana-white-brock-lesnar-arlovski-tito-ortiz-overeem-mma-news Jos malo o Fedoru
Arlovski nokautom pobedio Silvu :)

http://www.youtube.com/watch?v=yXdjwpdbvkk
Moram priznati da mi je drago :spf:

jovan
17.09.2014, 10:19
Drago je i meni:bch:, ali ne znam sto stalno ovako zuri:dng:

denia_el
17.09.2014, 12:46
hahaha ovde duze trajali zelje,cestitke i pozdravi od meca:biggrin:ja odusevljena:ajde:mozda zato sto ga dugo nisam gledala,ali arlovski drugi covek:confused:vise se ne glupira pre meca,nekako mi je i krupniji,izgleda tako spremno i fokusirano:hat_1:kratka,ali odlicna borba:srce:sa silvom se sad sprdaju,a kad se setim kako je unakazio fedorahttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/suicide_girl.gif:facepalm:

dzoni gp
21.09.2014, 21:44
Ma Arlovski da nije doziveo onako tezak nokaut protiv Fedora siguran sam da bi imao mnogo zapazenije rezultate u UFC-u...a kad smo vec kod UFC-a evo snimka UFC Fight Night Japan 52: Mark Hunt vs Roy Nelson....dok ga ne zabrane :wicked:

https://www.youtube.com/watch?v=lMaBFsK4a68

dzoni gp
23.09.2014, 20:31
Kakva najava :srce: :cheer:

https://www.youtube.com/watch?v=7u9G5ittVpI

A kompanija Nike raskinula ugovor sa Jonsom zbog onog napada na Cormiera.....
http://mmajunkie.com/2014/09/ufc-champ-jon-jones-says-he-lost-nike-deal-due-to-brawl-with-daniel-cormier

denia_el
26.09.2014, 13:04
A kompanija Nike raskinula ugovor sa Jonsom zbog onog napada na Cormiera.....
http://mmajunkie.com/2014/09/ufc-champ-jon-jones-says-he-lost-nike-deal-due-to-brawl-with-daniel-cormier
sve sto sam ja videla je da se dzons branio:nzm:pa on je mma borac!kada udju u kavez svi zelimo da vidimo zivotinje koje se ne stede,a cim iskorace valjda ocekujemo da budu male mace?aha:dr:ovi licimuri iz najkija bolje da pronadju novi sport,u ovaj se slabo razumeju:td:

zasto i da odrze borbu?videli smo ko kako mlati:girl:

denia_el
26.09.2014, 13:08
kad smo vec kod UFC-a evo snimka UFC Fight Night Japan 52: Mark Hunt vs Roy Nelson....dok ga ne zabrane :wicked:
nisam odgledala..jel vredi da ga trazim?:hm:

dzoni gp
26.09.2014, 21:16
Nike=Dorna :z: ...ma strasno dobro ga na robiju nisu oterali ako cemo realno takve stvari privlace gledaoce e sad druga je stvar dal ce borac licno dobiti ili izgubiti fanove....nego pre ce biti da su oni sa njim vec planirali da raskinu ugovor pa im je ovo leglo ko budali samar :)...pa mozes potraziti nista spec ali bar je bilo :slap: nisu se stedeli...

denia_el
28.09.2014, 10:37
e sad druga je stvar dal ce borac licno dobiti ili izgubiti fanove....
dzons dobio jednoghttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/Wiki_Pfeife.gif:biggrin:

dzoni gp
02.10.2014, 21:09
dzons dobio jednoghttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/Wiki_Pfeife.gif:biggrin:
Znaci za ovaj mec svako ima svog borca :wicked:
Zaprepastio sam se kada sam video kolike su razlike u zaradama :confused:...sto je najgore jedan mec a tolika razlika ajde razumem da je jedan borac popularniji ali ovo su bas ogromne razlike...Conor McGregor 50.000 bonus za nastup :shock: koliko tek uzimaju ovi ostali(Jons,Werdum,Gustafsson,Silva....)

zarade boraca UFC 178

-Demetrious Johnson: $183,000 ($129,000 za mec+$54,000 pobeda)
-Chris Cariaso: $24,000

-Donald Cerrone: $126,000 ($63,000 za mec+$63,000 pobeda)
-Eddie Alvarez: $100,000

-Conor McGregor: $200,000 ($75,000 za mec+$75,000 pobeda+$50.000 bonus za nastup)
-Dustin Poirier: $34,000

-Yoel Romero: $108,000 ($29,000 za mec+$29,000 pobeda+$50.000 bonus za mec veceri)
-Tim Kennedy: $120,000 ($70,000 za mec+$50.000 bonus za mec veceri)

-Cat Zingano: $18,000 ($9,000 za mec+$9,000 pobeda)
-Amanda Nunes: $15,000

-Dominick Cruz: $150,000 ($50,000 za mec+$50,000 pobeda+$50.000 bonus za nastup)
-Takeya Mizugaki: $32,000

-Jorge Masvidal: $90,000 ($45,000 za mec+$45,000 pobeda)
-James Krause: $15,000

-Stephen Thompson: $32,000 ($16,000 za mec+$16,000 pobeda)
-Patrick Cote: $33,000

-Brian Ebersole: $42,000 ($21,000 za mec+$21,000 pobeda)
-John Howard: $21,000

-Kevin Lee: $20,000 ($10,000 za mec+$10,000 pobeda)
-Jon Tuck: $10,000

-Manny Gamburyan: $50,000 ($25,000 za mec+$25,000 pobeda)
-Cody Gibson: $10,000

dzoni gp
02.01.2015, 17:29
Jos jako malo vremena je ostalo do UFC 182 :cheer:...borci su stigli u Las Vegas :),odradjena su i prva vaganja boraca neki su odradili treninge a Jon Jones je odrazo motivacioni govor...evo i snimka pa pogledaj te sami...

https://www.youtube.com/watch?v=DHjQEiLSSvo#t=136

dzoni gp
02.01.2015, 17:35
A evo i javnog treninga u Las Vegasu gde su fanovi mogli da vide svoje omiljene borce i njihove vestine :D,a u glavnim ulogama bili su, naravno...Jon Jones,Daniel Cormier.....Donald Cerrone i Myles Jury.evo i snimka obratite paznju na sam kraj :biggrin: bice veselo

https://www.youtube.com/watch?v=kYNDA1pD6z0

dzoni gp
03.01.2015, 16:04
Jos malo je ostalo ::) ....evo i snimka zvanicnog vaganja...

https://www.youtube.com/watch?v=AGzk8cT15VA&feature=youtu.be

Reise
04.01.2015, 07:21
Cormier ni blizu. Nestalo mu vazduha u drugu rundu. Na kraju najzanimljivije posle borbe. :D

dzoni gp
05.01.2015, 17:22
Jons zasluzeno pobedjuje bio je bolji,Cormier nista nije pokazao,mislim da ga je psihicki prvo pobedio za mene je dokaz i to sto je uspeo vise puta da baci Cormiera sto do sada nikom nije poslo za rukom...Cormier ogromno razocaranje bez energije i ideje je usao u mec navijao sam za njega ali nista nije pokazao...cekamo sledeceg izazivaca :)...

Reise
19.01.2015, 15:22
Ocekivao sam sinoc vise od Bensona Hendersona. Nekoliko jakih udaraca zadao, ali nista vise od toga. Odradjuje Cerrone sve borbe lagano. Mada protiv Pettisa i Nurmagomedova tesko da moze neko u ovoj kategoriji.

Reise
25.01.2015, 00:22
Mala prednost Gusu veceras. Johnson je mnogo jak i ima razorne udarce, ali i Gus ima celicnu bradu i odlicno boksuje. Spremniji je Gus sigurno i ako ode ovo u 3. rundu, Johnson nema sta tu da trazi.

EDIT: Evo jedan dobar link za borbe veceras: http://www.futboltotalcr7.com

EDIT2: Ovo je brutalno bilo. Dajte mu Jon Jonesa odmah. Kakva je ovo snaga jbm ti...

dzoni gp
19.02.2015, 21:49
najavljuje se uvodjenje kazne za namerno guranje prsta u oko
http://www.mmafighting.com/2015/2/4/7975063/morning-report-ufc-joe-rogan-dana-white-anderson-silva-nick-diaz-drug-test-mma-news

23 Maj UFC 187 MGM Grand Garden
Jon Jones vs Anthony Johnson main event :)
Chris Weidman vs Vitor Belfort co-main

http://sports.yahoo.com/blogs/mma-cagewriter/jon-jones--chris-weidman-to-defend-titles-at-ufc-187-in-may-031624408.html

dzoni gp
27.02.2015, 17:02
13598 :D Bice zanimljiv mec

dzoni gp
01.03.2015, 21:34
Ronda Rousey bravo macko :srce:...odusevila me je sa ovom zavrsnicom svaka cast :ok:....jos joj ostaje da izadje na megdan Cris Cyborg dok to ne uradi ne mogu da je smatram pavom sampionkom

https://www.youtube.com/watch?v=kSUcFeiSW-c

dzoni gp
03.03.2015, 09:07
13603

Mart 14 2015....American Airlines Center....Dallas Texas

MAIN CARD

Anthony Pettis vs. Rafael dos Anjos (for lightweight title)
Carla Esparza vs. Joanna Jedrzejczyk (for strawweight title)
Matt Brown vs. Johny Hendricks
Roy Nelson vs. Alistair Overeem
Chris Cariaso vs. Henry Cejudo

PRELIMINARY CARD

Ross Pearson vs. Sam Stout
Roger Narvaez vs. Elias Theodorou
Daron Cruickshank vs. Beneil Dariush
Josh Copeland vs. Jared Rosholt
Ryan Benoit vs. Sergio Pettis
Joseph Duffey vs. Jake Lindsey
Germaine de Randamie vs. Larissa Pacheco

Prototype
03.03.2015, 14:00
Do skoro nije bilo ni govora o zenskoj diviziji u UFC-u, sad ih ima u svakom cardu :cf:

denia_el
04.03.2015, 19:59
Ronda Rousey bravo macko :srce:...odusevila me je sa ovom zavrsnicom svaka cast :ok:....jos joj ostaje da izadje na megdan Cris Cyborg dok to ne uradi ne mogu da je smatram pavom sampionkom
(mozdahttp://www.en.kolobok.us/smiles/standart/lazy2.gif) u decembru,da se potuku nikako,al zato da grakcu jedna na drugu ne prestajuhttp://www.en.kolobok.us/smiles/standart/facepalm.gif

nego dzoni....sta se sa tobom desilo:ne_znam:nema me par....meseci,a ti rondi saljes srceta,setas spartanca na avataruhttp://www.en.kolobok.us/smiles/standart/swoon2.gif

denia_el
04.03.2015, 20:27
moja borba godine uveliko prosla,ali se kraj ne nazirehttp://www.en.kolobok.us/smiles/standart/dntknw.gifjos vecaju,ali ce verovatno promeniti u nc.za tucu jedna slaba 7,ali zato za cirkus cista 10:hat_1:droge ko u prici:biggrin:silvi nista nije jasno,moj mali nema nameru da bilo sta menja "I'm gonna talk my talk, I'm gonna walk my walk":wthy:ja ovog momka OBOZAVAMhttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/give_heart_girl.gif (http://www.smilies.4-user.de)ma legalizujte je bre:tnt:

dzoni gp
05.03.2015, 14:58
http://mondo.me/a428791/Sport/Ostali-sportovi/Fedor-Emalianenko-promoter-MMA-turnira-u-Top-Hilu.html
Ima sanse da dodje i do Beograda :) jos nista nije 100% sigurno ....

13606
FFC 18 - Ljubljana
17.4. Dvorana Tivoli

Mladen Brestovac (CRO) vs. TBA, HW - meč za naslov
Samo Petje (SLO) vs. Rosario Presti (ITA), -70kg - meč za naslov
Miran Fabjan (SLO) vs. Grigor Ashibubyaban (ARM), -81kg
Denis Chorchyp (SLO) vs. Vasil Ducar (CZE), -91kg
Franci Grajš (SLO) vs. Mladen Kujundžić (CRO), -95kg
Teo Mikelić (CRO) vs. Valentin Rybalko (UKR), -70kg
Jasmin Bajrović (CRO) vs. Eyevan Danenberg (NED), -77kg
Enver Šljivar (SUI) vs. Jovan Kaluđerović (SER), -98kg

MMA:

Igor Pokrajac (CRO) vs. Claudio Conti (ITA), -93kg
Filip Pejić (CRO) vs. Phillip Schranz (AUT), -66kg - meč za mjesto izazivača
Dušan Džakić (SER) vs. Hrvoje Martić (CRO), -77kg
Laszlo Seynei (HUN) vs. Vladislav Kanchev (BUL), -77kg
Tilen Kolarič (SLO) vs. Danilo Velluardo (ITA), -70kg
Pavel Doroftei (MOL) vs. TBA, -84kg
Slobodan Maksimović (SUI) vs. TBA, -66kg

Dobrodosla nazad Deni :ok: ....sto se tice Ronde napiso sam da me je odusevila zavrsnicom :fct: pa otud i srce.....a Jorgovana sam stavio na avatar iz inata :devil_1: zato sto em na stazi ne moze da izadje na kraj sa malim i dedom em na forumu ga svi kude pa reko bar neko da da coveku podrsku :D ...bice skinut do pocetka sezone ne brini onda stavljam Cala starog lisca i mladi nadu Maverika :cool:

dzoni gp
11.03.2015, 10:14
Dosla je i prva pobeda :cheer: naseg perspektivnog borca Bojana Velickovica od kada je otisao u Ameriku

http://www.profightstore.hr/novosti/pogledaj-sjajnu-pobjedu-bojana-velickovica-/19258.aspx

dzoni gp
12.03.2015, 10:33
Jedan zanimljiv intervju Najveceg :cool: ...
http://www.bloodyelbow.com/2015/3/10/8183759/fedor-emelianenko-women-shouldnt-compete-in-mma-mans-sport-mma-news

https://www.youtube.com/watch?v=POCtAM8fXoo

denia_el
12.03.2015, 20:28
aaaaa koliko lepih vesti,odakle da pocnem:D

Dobrodosla nazad Deni :ok: ....sto se tice Ronde napiso sam da me je odusevila zavrsnicom :fct: pa otud i srce.....a Jorgovana sam stavio na avatar iz inata :devil_1: zato sto em na stazi ne moze da izadje na kraj sa malim i dedom em na forumu ga svi kude pa reko bar neko da da coveku podrsku :D ...bice skinut do pocetka sezone ne brini onda stavljam Cala starog lisca i mladi nadu Maverika :cool:
ne da ne brinem nego se pridruzujem podrsci:cool:vec je poznato kako ja menjam boje,ali sta cu,neke jednostavno blede brze od nekih drugih:nzm:

za bojana nemam reci,svaka mu....cast:wthy:jesi video ti njegov skor,kod njega se pobede ne dovode u pitanje haha

denia_el
12.03.2015, 20:37
Najveci ide u poseban odgovor:srce:
znaci to je razresenje najvece misterije mma-a:confused:dana je nepristojan i nema nikakvog postovanja prema borcima i ja necu da imam nista sa njim:rofl:al najludje mi sto ga boli uvo da nauci 2 reci engleskog:hah:

ja cu da odgovorim umesto njega,verduma ce sakupljati sa poda kad prodje kroz keinove sake:box::biggrin:

dzoni gp
12.03.2015, 21:35
Ma Bojana sam pratio jos od vatrenog ringa i decku svaka cast :tu: ...napreduje bukvalno iz meseca u mesec i polako izrasta u naseg najboljeg borca prvi poraz kad je stigo u amreiku je po meni nepravedan (naci cu snimak pa cu postaviti) ali dobro ipak je to prva borba pa je i normalno da sudije ne budu njemu naklonjene :dr: ma koliko to ruzno zvucalo...

Pocece oni Ruski da uce :D ....Werdum nemam nikakve sanse jos je pao i na doping :facepalm:

dzoni gp
13.03.2015, 10:42
Najveci i jos jedan zanimljiv intervju
http://m-1global.tv/news/fedorinterview/

A evo i snimka meca koji je izgubio Bojan ...

https://www.youtube.com/watch?v=vmTVs5XtUCQ&feature=youtu.be

denia_el
13.03.2015, 22:08
odose zivcihttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_037.gifprezivela sam vec meceve gde se posle proglasenja pitam sta sam ja uopste gledala,ali nikako da se naviknem:wall:trecu nije dobio,ali vec je bio pobedio posle druge,tako da....:mute:skidam kapu bojanu,i to ne zbog 2 dominantne runde nego sto ima takvu samokontrolu da nije izlomio onog majmuna koji glumi sudiju:slap:ja ne bih imala:biggrin:

dzoni gp
20.03.2015, 22:30
Preporucujem od 20-tog min :D

https://www.youtube.com/watch?v=B9w5C0IEzDw

http://www.foxsports.com/ufc/story/ufc-187-features-jones-vs-rumble-weidman-vs-belfort-cowboy-vs-nurmagomedov-021815

Jedva cekam Jones vs Rumble mada sam sada mnogo oprezniji kada cekam da neko dobije Jonsa posle Cormiera ne smem olako da pljujem Jonsa :facepalm:

dzoni gp
24.03.2015, 10:47
13630

April 4, 2015 | Patriot Center | Fairfax, Virginia

MAIN CARD

Chad Mendes vs. Ricardo Lamas
Jorge Masvidal vs. Al Iaquinta
Michael Chiesa vs. Mitch Clarke
Julianna Pena vs. Milana Dudieva
Clay Guida vs. Robbie Peralta
Dustin Poirier vs. Diego Ferreira

PRELIMINARY CARD

Liz Carmouche vs. Lauren Murphy
Gray Maynard vs. Alexander Yakovlev
Shamil Abdurahimov vs. Timothy Johnson
Justin Jones vs. Ron Stallings

Chad Mendes vs. Ricardo Lamas ovo ce biti ozbiljan mec jedva cekam :D

dzoni gp
27.03.2015, 13:53
Cyborg potpisala za UFC :cheer::cheer::cheer:

http://www.mmamania.com/2015/3/25/8293635/report-cris-cyborg-under-contract-ufc-two-months-invicta-ronda-rousey-womens-mma

b64Milos
27.03.2015, 17:35
Preporucujem od 20-tog min :D

https://www.youtube.com/watch?v=B9w5C0IEzDw

http://www.foxsports.com/ufc/story/ufc-187-features-jones-vs-rumble-weidman-vs-belfort-cowboy-vs-nurmagomedov-021815

Jedva cekam Jones vs Rumble mada sam sada mnogo oprezniji kada cekam da neko dobije Jonsa posle Cormiera ne smem olako da pljujem Jonsa :facepalm:

Cirkus :laugh:

denia_el
27.03.2015, 20:43
ma niiiiiiije:lol:ali ovo koskanje/poziranje mi nikada nece dosaditi:cool:nego jeste videli vi kako ronda izgleda:biggrin:oduvala bi me samo kad bi prosla pored mene:facepalm:

ludo prolece nas ocekuje:cheer:

mala mi ipak potpisala!jooooj ispunice ona svih 106 uslova,pa kad dodje i krene da postrojava:box:jedva cekam:wicked:

dzoni gp
28.03.2015, 23:57
Koliko sam ja shvatio jedan od uslova (za Cyborg) je da bi se borila sa Rondom je da dobije jedan mec u toj drugoj organizaciji u Rondinoj kilazi :bum:??? po meni to nema nikakve logike bolje da je radila sa nekom iz UFC-a u toj kilazi....ali ajde da sacekamo svasta se pise :dr: ....Ronda opasno izgleda cini mi se da se lepo cuvala od Cyborg i da sada ima dovoljno iskustva i da je dosta napredovala....citao sam po forumima da dosta ljudi cak i njoj daje vece sanse.....

b64Milos
29.03.2015, 01:51
Koliko sam ja shvatio jedan od uslova (za Cyborg) je da bi se borila sa Rondom je da dobije jedan mec u toj drugoj organizaciji u Rondinoj kilazi :bum:??? po meni to nema nikakve logike bolje da je radila sa nekom iz UFC-a u toj kilazi....ali ajde da sacekamo svasta se pise :dr: ....Ronda opasno izgleda cini mi se da se lepo cuvala od Cyborg i da sada ima dovoljno iskustva i da je dosta napredovala....citao sam po forumima da dosta ljudi cak i njoj daje vece sanse.....
Najbolje da joj skinu 10kg da ostane samo kostur.

Veliku frku dize Dana White sa tom Rondom. Citao sam da izazivaju Ceciliu Braekhus na borbu. :laugh:

dzoni gp
29.03.2015, 12:13
Najbolje da joj skinu 10kg da ostane samo kostur.

Veliku frku dize Dana White sa tom Rondom. Citao sam da izazivaju Ceciliu Braekhus na borbu. :laugh:

Bilo bi lepo ali Ronda da stavi rukavice :box: ....ma jedva cekam da je Cyborg isprasi i da zavrsimo sa tim...mada kako radi trio Dorna F1 i Dana ne bi me cudilo ako ispuni sve da joj nadju nesto pred mec pa da bude diskvalifikovana :dr:

dzoni gp
03.04.2015, 19:11
https://www.youtube.com/watch?v=6pHJa83IJaE :D nastavljaju

Sjajni Chad Mendes :cool:

http://www.ufc.com/media/Fight-Night-Fairfax-Why-I-Fight-Chad-Mendes?utm_campaign=UFC&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_content=1427949732

Bonomo
03.04.2015, 19:56
Bilo bi lepo ali Ronda da stavi rukavice :box: ....ma jedva cekam da je Cyborg isprasi i da zavrsimo sa tim...mada kako radi trio Dorna F1 i Dana ne bi me cudilo ako ispuni sve da joj nadju nesto pred mec pa da bude diskvalifikovana :dr:

Cyborg da isprasi Rondu? hahahaha

Steroid moze samo da se nada da nece pasti u prvoj rundi.

denia_el
04.04.2015, 09:06
https://www.youtube.com/watch?v=6pHJa83IJaE :D nastavljaju
i onda kazu brazilci ludi hahahahah:facepalm:kada bi se u irskoj odrzala borba kakvo bi to ludilo bilohttp://www.en.kolobok.us/smiles/standart/clapping.gifa tatica se samo smeska:biggrin:ovde mozda i nisam sigurna za koga cu navijati,ali za 10-tak godina sam sigurna:nejt d grejthttp://www.en.kolobok.us/smiles/user/Mauridia_31.gifluce malo:srce:

dzoni gp
04.04.2015, 11:12
Cyborg da isprasi Rondu? hahahaha

Steroid moze samo da se nada da nece pasti u prvoj rundi.

Jel ti to hoces da kazes da Ronda ne koristi steroide???:z:
Bilo bi lepo i da Ronda veruje u sebe kao ti da ce Cyborg pasti u prvoj rundi odavno bi gledali taj mec....za sve koji vole ovaj sport i pomno ga prate cak i da Ronda pobedi (ako ikad i dodje do meca) uvek ce ostati pitanje sta bi bilo da je izasla na megdan pre par godina kada je realno i mec trebao da bude....ovako je Ronda sticala iskustvo a Dana je dobro sve to unovcio i napravio od nje prvu zvezdu UFC-a naravno posto su ljudi ocekivali mec sa Cyborg morali su nekako da je se otarase na par godina :td:....i dalje tvrdim da ce je Cybor dobiti :hat:

Deni ja navijam za Irca pa kud puklo da puklo :biggrin:

Bonomo
04.04.2015, 11:33
Jel ti to hoces da kazes da Ronda ne koristi steroide???:z:
Bilo bi lepo i da Ronda veruje u sebe kao ti da ce Cyborg pasti u prvoj rundi odavno bi gledali taj mec....za sve koji vole ovaj sport i pomno ga prate cak i da Ronda pobedi (ako ikad i dodje do meca) uvek ce ostati pitanje sta bi bilo da je izasla na megdan pre par godina kada je realno i mec trebao da bude....ovako je Ronda sticala iskustvo a Dana je dobro sve to unovcio i napravio od nje prvu zvezdu UFC-a naravno posto su ljudi ocekivali mec sa Cyborg morali su nekako da je se otarase na par godina :td:....i dalje tvrdim da ce je Cybor dobiti :hat:

Svi oni nesto koriste. Ja bih voleo da verujem da Ronda ne koristi nista ali ne koristi ono sto Cyborg koristi i ne koristi tako ocigledno. Ronda je opet tehnicki potkovanija i jednostavno po mom misljenju bolji borac. Cyborg nikada nece biti takav borac kakav Ronda jeste.

Sto se tice same borbe zasto bi Ronda jurila Cyborg? Ronda je sampion u svojoj diviziji i nema potrebe da ona juri za Cyborg kada joj Cyborg realno nije potrebna. Dana White je lepo to rekao ''The champ doesn't chase.'' Ako Cyborg zeli titulu neka smanji tu svoju tezinu i do borbe ce doci. Ali ona to nikada nece uraditi zato sto ce time sto ce smrsati izgubiti tu svoju snagu a to je ono sto nju krasi ta njena snaga, bez te snage ona nikakav borac ne bi bila.

denia_el
04.04.2015, 17:53
kris i ronda su se u strajkforsu borile u istoj kategoriji (145) u kojoj je kris tada bila sampion.kada je trebalo da dodje do borbe izmedju njih 2,ronda je odlucila da predje u 135.a nedavno je izjavila (kada se o toj bobri naveliko pricalohttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_078.gif) da bi zbog djine ponovo podigla kilazu:wall:toliko o bezanju i jurenju:cf:

a do borbe mora da dodje,pre ili kasnije,pa cemo da vidimo:cool:sve je to dejna vec isplanirao:biggrin:

denia_el
04.04.2015, 17:59
Bilo bi lepo i da Ronda veruje u sebe kao ti da ce Cyborg pasti u prvoj rundi odavno bi gledali taj mec....
:tu:

i ja:lol::facepalm:

ali za veceras ne mogu da se odlucim..:(

https://www.youtube.com/watch?v=sojTgyae32M

Bonomo
04.04.2015, 20:14
Ako dodje do borbe uzivacemo u njoj nema sta ali opet podrzavam Rondu :). Smatram da je tehnicki potkovanija i da joj je to ogromna prednost u odnosu na Cyborg.

dzoni gp
04.04.2015, 22:21
http://www.ufc.com/media/ufc-fight-night-fairfax-weigh-in-highlights?utm_campaign=UFC&utm_medium=social&utm_source=multiple&utm_content=1428087765

Evo snimak vaganja....za veceras ne znam sta da kazem mozda sam malo vise za Mendesa...ali mislim da ce Lamas dobiti
Gledo sam instagram profil Irca mnoogo mi se svidjaju ona odela sto fura :sram:

dzoni gp
04.04.2015, 23:19
Smatram da je tehnicki potkovanija i da joj je to ogromna prednost u odnosu na Cyborg.

U kom segmentu je tehnicki potkovanija BJJ,Box,Kick-Box,Rvanje? ili je u svemu tehnicki potkovanija?....U svakom slucaju da ne razvlacimo mnogo,obe ce reci mnogo vise nego ti i ja kad se nadju u oktagonu....

Bonomo
05.04.2015, 00:19
U kom segmentu je tehnicki potkovanija BJJ,Box,Kick-Box,Rvanje? ili je u svemu tehnicki potkovanija?....U svakom slucaju da ne razvlacimo mnogo,obe ce reci mnogo vise nego ti i ja kad se nadju u oktagonu....

Njeno znanje je vece i Ronda je pametniji borac a Cyborg vise ide na snagu. Svako ko je gledao njen meceve vidi da se ona ne oslanja toliko na tehniku koliko na snagu. A Ronda je tehnicar. Ne mora da znaci da ce tehnika da presudi cak sta vise to ne mora uopste ni da utice na borbu. Mislim ko bi rekao da ce Ronda npr da pobedi Cat Zingano za 14 sekundi? Malo ko je to mogao da predpostavi. Tako da ja mogu da ti trubim o tome koliko je Ronda bolji borac od Cyborg i onda dodje dan borbe i Ronda pukne za 20 sekundi ono nokaut... Tako da kao sto si i sam rekao dok ih ne vidimo kako se zapravo bore necemo znati ko je bolji :).

denia_el
05.04.2015, 09:36
eto,a meni se kod kris svidja bas to sto je tako divlja i njena snaga,udara kao muskarachttp://www.en.kolobok.us/smiles/user/kez_11.gif:wthy:

vidim da ce biti nekog kladjenja:spf:samo da je konacno ugovore:rleys:

denia_el
05.04.2015, 10:21
Evo snimak vaganja....za veceras ne znam sta da kazem mozda sam malo vise za Mendesa...ali mislim da ce Lamas dobiti
bolje da je nije ni bilo:(nije da nije imalo sta da se vidi za ta 2 minuta,ali ne volim borbe u kojima navijam za obojicuhttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_236.gif

Gledo sam instagram profil Irca mnoogo mi se svidjaju ona odela sto fura :sram:
ova?

http://i58.tinypic.com/14dnibt.png

http://i61.tinypic.com/2iu94d1.jpg

http://i62.tinypic.com/28kn98i.jpg

preferiram ovaj autfithttp://www.en.kolobok.us/smiles/personal/brunette.gif

http://i62.tinypic.com/2lcl72f.jpg

salim se:biggrin:i meni se svidja,neobican je skroz i ume da se obuce:hat_1:smeker je....sto jest jest:nzm:

denia_el
05.04.2015, 17:51
kukam citav dan i shvatila sam da sam ipak navijala za lamasahttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_239.gifeh....

na redu su:

https://www.youtube.com/watch?v=cfAbwdv4MFY

u prvoj ga gonzaga unakaziohttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_265.gif

Prototype
05.04.2015, 18:18
Steta sto mu je onda novac bio bitniji od same karijere.

dzoni gp
05.04.2015, 22:33
Voleo bi ovaj put Mirko da pobedi....pored Fedora sigurno jedan od mojih omiljenih boraca,zbog njih sam bas zavoleo mma...
Da da to su ta odela :ajde: Irac je bas smeker...moderan je skroz hahaaa :)

dzoni gp
08.04.2015, 11:23
http://www.foxsports.com/ufc/story/ufc-dana-white-ronda-rousey-is-the-greatest-athlete-i-ve-ever-worked-with-040715?cmpid=tsmtw:fscom:ufconfox

Bonomo
09.04.2015, 01:13
Odgledao sam citavu promociju meca izmedju Jose Aldoa i Conora. Navijam za Aldoa posto ce biti zanimljivo da se vidi sta ce Conor da radi ako izgubi. On je pod vecim pritiskom nego Aldo. Aldo je sampion vec duze vreme dok Conor sve sto do sada radi jeste da prica i proziva okolo. Videcemo sta ce da uradi kada krene borba :). Sve u svemu ocekujem lud mec.

dzoni gp
09.04.2015, 08:33
Navijas za Rondu i Alda :dr: a Deni i ja za Cyborg i Irca :srce:....sa pogresnim ljudima si se zakacio :sw: :D.....I po meni je blagi favorit Aldo em sampion em je iskusniji borac ali ocekujem otvoren mec tako da Irac ima dosta sanse da uzme pojas :)

dzoni gp
09.04.2015, 11:57
Mirko cro cop Legenda

http://fightland.vice.com/blog/the-great-cro-cop-mystery

Bonomo
09.04.2015, 16:10
Navijas za Rondu i Alda :dr: a Deni i ja za Cyborg i Irca :srce:....sa pogresnim ljudima si se zakacio :sw: :D.....I po meni je blagi favorit Aldo em sampion em je iskusniji borac ali ocekujem otvoren mec tako da Irac ima dosta sanse da uzme pojas :)

Irac mi je harizmaticniji i mnogo je lud ovako i sa te strane ga gotivim ali Aldo mi je favorit ovde. Conor ume da proda mec ali da li ume da se bije? Nije jos uvek imao pravi izazov tako da moracemo da sacekamo taj Jul i da vidimo sta ce tu da bude. Ja jedva cekam iskreno. :)

denia_el
10.04.2015, 20:46
I po meni je blagi favorit Aldo em sampion em je iskusniji borac ali ocekujem otvoren mec tako da Irac ima dosta sanse da uzme pojas :)

Irac mi je harizmaticniji i mnogo je lud ovako i sa te strane ga gotivim ali Aldo mi je favorit ovde. Conor ume da proda mec ali da li ume da se bije? Nije jos uvek imao pravi izazov tako da moracemo da sacekamo taj Jul i da vidimo sta ce tu da bude.
ne znam sta da kazem,ja ne razmisljam ni o cemu:blush:biram ih na osecaj:srce:

denia_el
10.04.2015, 20:53
Voleo bi ovaj put Mirko da pobedi....pored Fedora sigurno jedan od mojih omiljenih boraca,zbog njih sam bas zavoleo mma...
http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_094.gifpa kako mirko:wall:ja ga bas bas ne volim:facepalm:jedino dobro u tvom izboru je sto ovaj put mozemo da se kladimohttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/Wiki_Pfeife.gif

neces biti tu:(nista,kada se vratis saznaces sta si izgubio:biggrin:

AK47
11.04.2015, 23:05
Mirko Filipovic :wthy: :wthy: :wthy:

Bravo majstore,masino od covjeka :dw: :dw: :dw:

denia_el
16.04.2015, 17:37
a sada moja noc:girl:

https://www.youtube.com/watch?v=jU6F7ksP7CQ

:srce: na macidu:D

dzoni gp
16.04.2015, 17:53
:srce: na macidu:D

Nisi ni ti mutava :) ...takodje Machida :biggrin:

Prototype
16.04.2015, 18:08
Mirko Filipovic :wthy: :wthy: :wthy:

Bravo majstore,masino od covjeka :dw: :dw: :dw:

zna Akan sta je dobro :)

dzoni gp
16.04.2015, 20:37
jedino dobro u tvom izboru je sto ovaj put mozemo da se kladimo[img]http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/Wiki_Pfeife.gif
neces biti tu:(nista,kada se vratis saznaces sta si izgubio:biggrin:

Deeeniiii :happy1: nemoj da mislis da ako nemam vremena da pisem da ne ulazim na forum.....cekam da mi kazes sta sam izgubio :z: ....

dzoni gp
17.04.2015, 21:30
Conor McGregor Car :cool:

http://www.esquire.com/sports/interviews/a34377/conor-mcgregor-interview-0515/

denia_el
18.04.2015, 17:02
Deeeniiii :happy1: nemoj da mislis da ako nemam vremena da pisem da ne ulazim na forum.....cekam da mi kazes sta sam izgubio :z: ....

:rofl:http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_075.gif:tu2:
mislila sam ako se napravim luda mozda neces primetiti:biggrin:sta sam duzna?http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_102.gif

ali da si me video posle te 3.runde ne bi imao duse da me kaznishttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_158.gif

denia_el
18.04.2015, 17:35
https://www.youtube.com/watch?v=GwDDF4Xi6YM

gospoda:hat_1::srce:

https://www.youtube.com/watch?v=KaBzynMAgD0

ovo ne bih propustila:lud:lude su:biggrin:

nocas sajam lepote,ne zna se ko bolje izgleda:shock:

dzoni gp
18.04.2015, 21:56
Evo i malo slika sa vaganja bice zanimljivo :) .... da jos malo naparis oci :bch:
13664
13665
13666
13667
13668
13657
13658
13659
13660
13661
13662
13663
13669 :sram:

Lyoto Machida :punk:
http://www.ufc.com/news/Older--Wiser-Lyoto-Machida-Pursues-Another-Title-Shot?utm_campaign=UFC&utm_medium=social&utm_source=multiple&utm_content=1429133359

dzoni gp
18.04.2015, 22:00
sta sam duzna?http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_102.gif

ali da si me video posle te 3.runde ne bi imao duse da me kaznishttp://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_158.gif

Duzna si da od sada navijas za prave borce :biggrin: ..... verovatno znas ko ce da te savetuje :devil_1:

dzoni gp
19.04.2015, 12:56
http://www.ufc.com/media/Fight-Night-New-Jersey--Dana-White-Backstage-Interview?utm_campaign=UFC&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_content=1429422874

Dana-White

denia_el
19.04.2015, 14:01
Duzna si da od sada navijas za prave borce :biggrin: ..... verovatno znas ko ce da te savetuje :devil_1:
hahaha:tu2:zadovoljstvo je igrati se sa tobom::)

denia_el
19.04.2015, 14:38
Evo i malo slika da jos malo naparis oci :bch:
bilo je tu svega necega i za tvoje oci:z:barbike u punom sjaju:flirt:prve dve runde manje-vise su bile samo dve (polu)gole seksi plavuse koje se valjaju,za potpunu uzivanciju falio jos samo zele....ili blato (zavisi sta ko preferira:biggrin:):bch:u trecoj ona sto ne skida osmeh ipak ispade veca zverka,dzaba leopard tufnice:biggrin:
salim se malo,dobre su,makar je pejdz dosta pokazala:ajde:

denia_el
19.04.2015, 15:23
glavnu borbu mi se ne da da komentarisem,nisam ljuta samo sam mnogo tuzna:(za rokholda pola ruzne reci nemam da kazem,kakvo drzanje,kakvo postovanje prema protivniku,ma sve na svom mestu.ucinilo mi se da je cak na merenju macidi rekao "srecno":wthy:ali cim su krocili u oktagon videlo se da je luk prepun samopouzdanja,u ocima mu se videlo,a kod macide toga nije bilo:ne_znam:i znam da oni ulaze u borbe da se bore do kraja (makar jos uvek neki od njih),ali ipak mislim da macida nije trebalo da se vrati posle prve runde.nije tu bilo strasnih udaraca,nije bio ni unakazen,ali ona davljenja su ga skroz iscrpela.onaj njegov pogled necu nikada zaboraviti,potpuno slomljen.i bez kapi krvi,meni jedna od jezivijih scena u poslednje vreme.bas me je potreslo sve to:facepalm:zahvalna sam im za borbu na takvom nivou,potpuno zasluzenu pobedu rokholda i zelim mu da sto pre dodje do borbe za titulu.bas sam se raskukala:facepalm:ipak cu morati jos malo da odtugujem..

dzoni gp
22.04.2015, 11:16
Nemam sta da dodam Macida je dobio ozbiljne batine,na merenju mi je izgledao bas spremno ali moramo priznati da nije to Macida od pre par godina ne znam dal ga je Rokhold pogadjao gde treba ili je u pitanju vise kondicija ali posle prve runde je bas bilo stresno gledati :cry:...kao da sam gledo kad love ranjenu zivotinju....uf tesko mi je i da pisem bas stresan mec ali i to je neka lepota MMA Sporta....

dzoni gp
22.04.2015, 11:46
13686
http://www.ufc.com/media/UFC-186-Countdown-Johnson-Horiguchi?utm_campaign=UFC&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_content=1429568045

http://www.ufc.com/news/Rampage-Jackson-Cleared-For-Return-At-UFC-186?utm_campaign=UFC&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_content=1429657139

http://fightland.vice.com/blog/a-case-for-luke-getting-the-title-shot-before-jacare

denia_el
24.04.2015, 19:51
Nemam sta da dodam Macida je dobio ozbiljne batine,na merenju mi je izgledao bas spremno ali moramo priznati da nije to Macida od pre par godina ne znam dal ga je Rokhold pogadjao gde treba ili je u pitanju vise kondicija ali posle prve runde je bas bilo stresno gledati :cry:...kao da sam gledo kad love ranjenu zivotinju....uf tesko mi je i da pisem bas stresan mec ali i to je neka lepota MMA Sporta....

ma super je:(ne verujem da se jos nisam vratila u normalu:facepalm:mislim da nije kondicija jer je rekao da nikada nije pravio pauzu,nikada nije prestajao da trenira,ali ipak ima skoro 37 godina a luk tek 30:ne_znam:posle sam procitala da je na samom kraju prve runde dok je lezao dobio lakat u glavu i tu je vec sve bilo gotovo,odneli su ga do stolice.ne znam sta je onaj doktor gledao kad nije video da ovaj nije sposoban da se dalje bori:wall:e ne vredi ovako,moram dalje:facepalm:za koga navijamo za vikend savetnice?:biggrin:

dzoni gp
24.04.2015, 21:33
za koga navijamo za vikend savetnice?:biggrin:

uhvatila si me nespremnog :ne_znam: ako idemo na sigurno Johnson :) ....mada sam malo vise za Japanca zato sto je udarac....
http://www.ufc.com/media/ufc-186-q-and-a?utm_campaign=UFC&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_content=1429883480

13688
13689
13690
13691
13692
13693
13694
13694
Chuck Liddell i Forrest Griffin :srce::srce::srce:
13695

Bonomo
24.04.2015, 21:39
Ja jedva cekam sledeci mesec i mec izmedju Chrisa Weidman-a i Vitora Belforta. Ocekujem zestok mec :).

denia_el
24.04.2015, 22:01
stici cemo i do ufc 187::)tu ce bas biti dobrih boraca:ajde:

u potpunosti se slazem dzoni:tu2:dakle,japanac:D

denia_el
24.04.2015, 22:34
retko mirno merenje,najveci skandal dzeksonove monster carapice:facepalm:dobro sam nesto i videla,ona u crvenom bas vuce pogled:biggrin:

Bonomo
24.04.2015, 22:47
stici cemo i do ufc 187::)tu ce bas biti dobrih boraca:ajde:

u potpunosti se slazem dzoni:tu2:dakle,japanac:D

U dilemi sam kod Jones vs Johnson. Jones mi je prepotentan ali je opet neverovatan borac pa mislim da cu za njega :D. Nurmegedov vs Cerrone to ce biti dobra borba i obojica su mi super tako da tu moram da budem neutralan :D. A naravno Chris mi je favorit protiv Vitora. Chris kroz neku godinu da se penzionise kao nepobedivi sampion :D.

Prototype
25.04.2015, 00:47
U dilemi sam kod Jones vs Johnson. Jones mi je prepotentan ali je opet neverovatan borac pa mislim da cu za njega :D. Nurmegedov vs Cerrone to ce biti dobra borba i obojica su mi super tako da tu moram da budem neutralan :D. A naravno Chris mi je favorit protiv Vitora. Chris kroz neku godinu da se penzionise kao nepobedivi sampion :D.

Prebice ga Viktor :cf: