Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...




    POCINJE!!!


    Naravno i ove godine ekskluzivno i direktno na SK-u!

    Kao sto i sam naziv kaze, ova tema ce sluziti za generalne diskusije o samoj NBA ligi, timovima, igracima, zatim za ubacivanje i komentarisanje vesti i verovatno najpopularnije stvari - spekulacija (rumours).
    Na vama je samo da pratite forum, ucestvujete u diskusiji i uzivate!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

  • #2
    Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Napred San Antonio.Idemo "Mamuze" do titule +*@WT*48* +*@WT*48* Odlicna ekipa ove sezone. &8@^J
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #3
      Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Nadam se da Chikago moze sto vise,mada ce tesko do titule,ali ako oni ne osvoje neka to bude Orlando ili Lakersi,samo Miami da ne osvoji $8#a
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • #4
        Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Arenas bi mogao da propusti otvaranje sezone zbog povrede skocnog zgloba, Martell Webster ce biti van terena oko mesec dana sa povredom ledja, a Portland je potpisao jednogodisnji ugovor sa Fabricio Obertom.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #5
          Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Arenas znaci vise ne glumi povredu.

          Comment


          • #6
            Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            hahaha kako li je samo obruc izdrzao ono shaqovo zakucavanje &*#GI(]
            dobija ovo boston lagano.

            Comment


            • #7
              Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              [quote author=carter985 link=topic=2955.msg184538#msg184538 date=1288136824]
              hahaha kako li je samo obruc izdrzao ono shaqovo zakucavanje &*#GI(]
              dobija ovo boston lagano.
              [/quote]Jel ti drago , samo polahko plakaces

              Comment


              • #8
                Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Prva je utakmica, ne mora nista da znaci, jos se nisu uigrali i samo je James sinoc bio na svom nivou, Wade i Bosh su podbacili.Mada razumem za Wade-a, imao je porodicnih problema i propustio je celu predsezonu, treba mu vremena da se vrati u ritam, ali Bosh je morao da odigra mnogo bolje.Sve u svemu, mnogo gresaka koje se moraju brzo ispravljati...
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  [quote author=Flash link=topic=2955.msg184624#msg184624 date=1288175143]
                  Prva je utakmica, ne mora nista da znaci, jos se nisu uigrali i samo je James sinoc bio na svom nivou, Wade i Bosh su podbacili.Mada razumem za Wade-a, imao je porodicnih problema i propustio je celu predsezonu, treba mu vremena da se vrati u ritam, ali Bosh je morao da odigra mnogo bolje.Sve u svemu, mnogo gresaka koje se moraju brzo ispravljati...
                  [/quote]Lose su svi odigrali , ne znam po cemu ti je james dobro odigrao .. On i wade su usrali vise nego bosh , miami je igrao samo tako brzo da su na karju wade i james imali izgubljeni lopti ko citav boston , znaci da toga nije bilo na pocetku utakmice od wade mimai bi dobio .. I vako lose odigrali a guravo opet bilo na kraju , znaci kad budu imali 50% iz igre davati ce u prosjeku 110 poena $#^%RT $#^%RT samo polahko igraju puno akcija wade 1 v 1 james 1 v 1 dok se malo uigraju.

                  Comment


                  • #10
                    Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Tacno, svi su odigrali lose, James je imao 8 izgubljenih lopti(najvise) ali je i dao 31 poen i odrzavao Miami u igri, dok je Wade imao 6 izgubljenih i 13 poena, i da je on bio na svom nivou siguran sam da bi sinoc pobedili.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Bit ce jako zanimljivo vidjeti Miami u iducim utakmicama

                      Licno se nadam da ce to ici jako dobro @(*6sd$%
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #12
                        Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=Flash link=topic=2955.msg184632#msg184632 date=1288177252]
                        Tacno, svi su odigrali lose, James je imao 8 izgubljenih lopti(najvise) ali je i dao 31 poen i odrzavao Miami u igri, dok je Wade imao 6 izgubljenih i 13 poena, i da je on bio na svom nivou siguran sam da bi sinoc pobedili.
                        [/quote]OK ja tebe volim $#^%RT $#^%RT[quote author=dallee link=topic=2955.msg184634#msg184634 date=1288177718]
                        Bit ce jako zanimljivo vidjeti Miami u iducim utakmicama

                        Licno se nadam da ce to ici jako dobro @(*6sd$%
                        [/quote]Veceras bi trebali ubit 76ers-e.

                        Comment


                        • #13
                          Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [size=16pt]
                          Lebron o porazu: Ni Rim nije sagrađen za jedan dan

                          Majamijev &quot;tim snova&quot; pretrpeo je poraz na startu NBA lige u Bostonu gde su domaći Seltiksi pobedili sa 88:80, a nova zvezda gostujuće ekipe Lebron Džejms smatra da će se stvari vremenom popraviti.

                          &quot;Ni Rim nije sagrađen za jedan dan. Moramo da nastavimo da treniramo i pravimo pomake u našoj igri&quot;, rekao je Džejms koji je &quot;keltima&quot; ubacio 31 poen.

                          Brojne greške skupo su koštale Majami, o čemu svedoče i reči Lebrona Džejmsa:

                          &quot;Imamo toliko ofanzivnih opcija da je to nešto na šta stvarno nisam navikao. Podsetilo me to na treninge u reprezentaciji SAD kada smo takođe pravili brojne greške sve dok nas selektor Križevski nije okupio i rekao da prestanemo da budemo toliko nesebični. A upravo to nam se desilo i na ovom takmičarskom debiju. Dvejn Vejd i ja smo imali 14 izgubljenih lopti upravo jer smo previše želeli da proigramo saigrače kada smo imali bolje opcije&quot;, dodao je Džejms.

                          Vejd, koji se Džejmsom i Krisom Bošom čini &quot;fantastični trio&quot; Majami Hita, uputio je i izvinjenje navijačima:

                          &quot;Ovo je samo prva od 82 utakmice pre plej-ofa. Izvinjavamo se svima koji su mislili da ćemo do doigravanja imati učinak 82-0. To se, jednostavno, neće desiti&quot;, rekako je Vejd.

                          Comment


                          • #14
                            Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Izgleda da je Portland svesno trejdovao povredjenog Webster-a Minnesota-i i sad su Wolves-i zatrazili istragu povodom toga...
                            Ako se pokaze da je to tacno mogli bi da dobiju pika kao kompenzaciju.
                            Bas me nervira ovaj Portland, mogo nesto muljaju i seru. 7&amp;@%q
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #15
                              Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Karmelo: Vreme je za promene!

                              Zvezda Denver Nagetsa, Karmelo Entoni, i dalje ne zna šta će &quot;sa sobom&quot;, ali je poslednjom izjavom, na trenutak, otkro put kojimnželi da krene!

                              - Uprava kluba želi da sednemo i razgovaramo, ali ja želim mnogo više od toga ove godine. To nema nikakve veze sa novim generalnim menadžerom, Džošom Kreonkeom i igračima. Za mene, mislim da je vreme za promene - rekao je Melo i dodao: - Ako sada ništa ne učinim, neću nikada. Osećam da je vreme da donesem odluku, želim li ostati ili otići.

                              Izvori kažu kako je Entoni sve dalji od Nju Džersija, kluba koji je “raščistio” listu igrača da bi ga doveli. Prema nedavnim izjavama mlade zvezde, Niksi i Bulsi su na vrhu kada su u pitanju klubovi čiji bi dres žele da nosi. Međutim, Nagetsi imaju popuno drugačije planove jer Entoni nije slobodan igrač pa ne može sam da donese odluku o svojoj budućnosti.

                              Comment

                              Working...
                              X