Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko karata za GP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc oko karata za GP

    Interesuje me gde mogu da se nabave karte za Brno 2011?
    Hteo bi na vreme da obezbedim karte

  • #2
    Odg: Pomoc oko karata za GP

    Dobro dosao na forum! Ako saznam kako mozes da dodjes do karata, hoces da me vodis?
    #58

    Comment


    • #3
      Odg: Pomoc oko karata za GP

      Samo ti saznaj i kupi kartu a ja tamo castim pljeskavicu...sa lukom naravno @%&*

      Comment


      • #4
        Odg: Pomoc oko karata za GP

        [quote author=djurdjev link=topic=2948.msg182525#msg182525 date=1287684474]
        Samo ti saznaj i kupi kartu a ja tamo castim pljeskavicu...sa lukom naravno @%&*
        [/quote] Ma, lako bih ja za klopu. Ne moram ni da jedem! Samo da budem tamo!
        #58

        Comment


        • #5
          Odg: Pomoc oko karata za GP

          Druze ja bih jebe vodio ali mene mama vodi &*#GI(]

          Comment


          • #6
            Odg: Pomoc oko karata za GP

            [quote author=djurdjev link=topic=2948.msg182529#msg182529 date=1287685064]
            Druze ja bih jebe vodio ali mene mama vodi &*#GI(]
            [/quote] Extra! Evo, vodicemo i moju mamu, da nam bude zanimljivije! &*%R*
            #58

            Comment


            • #7
              Odg: Pomoc oko karata za GP

              #$&+|r sve smo se dogovorili sada samo jos da saznamo kako karte da nabavimo...

              Comment


              • #8
                Odg: Pomoc oko karata za GP

                [quote author=djurdjev link=topic=2948.msg182536#msg182536 date=1287685504]
                #$&+|r sve smo se dogovorili sada samo jos da saznamo kako karte da nabavimo...
                [/quote] I pare za karte. @(*6sd$%
                #58

                Comment


                • #9
                  Odg: Pomoc oko karata za GP

                  nema potrebe da ih "nabavljas na vreme", kupis ih kad stignes tamo - ja nisam imala problem s kartama ni prosle a ni ove godine %QWT&W

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Pomoc oko karata za GP

                    Skupite pare i javite se da vam organizujem karte i prevoz za Brno!

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Pomoc oko karata za GP

                      [quote author=silveretta link=topic=2948.msg183764#msg183764 date=1287949528]
                      nema potrebe da ih "nabavljas na vreme", kupis ih kad stignes tamo - ja nisam imala problem s kartama ni prosle a ni ove godine %QWT&W
                      [/quote] a kad si kupila karte na dan trke ili ranije?

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Pomoc oko karata za GP

                        U Brno smo stigli u petak uvece, a karte sam kupila u kampu, u subotu ujutru, pre odlaska na free practice... cena karte za subotu i nedelju je bila 65 evra.

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Pomoc oko karata za GP

                          [quote author=silveretta link=topic=2948.msg187664#msg187664 date=1288645830]
                          U Brno smo stigli u petak uvece, a karte sam kupila u kampu, u subotu ujutru, pre odlaska na free practice... cena karte za subotu i nedelju je bila 65 evra.
                          [/quote] bas ti hvala puno si mi pomogla/o %QWT&W

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Pomoc oko karata za GP

                            http://www.brnograndprix.com/ Preporucujem da se ne kupuju karte unapred jer ih uvek ima i na dan trke. Jedino ako ces sedeti na ciljnom pravcu onda kupi ranije, a za ostale sektore gde nema stolica nema potrebe. Mi smo ove godine, nas cetvorica usli i bez karte. Stanes malo uz zicu kojom je ogradjena staza i gde se na nekim mestima sve vidi (nema potrebe za placanjem) i sacekas nekog od obezbedjenja da ti pridje i ponudi ulaz za male pare i to ti je to. Nema samo kod na korumpcije! Kvalifikacije u subotu smo ulaz platili 5e a za trku 10e. Ne kazem da ce nam uspeti i sledece godine ali cemo probati. Steta sto nisam uzeo broj od tog Ceha da se dogovorimo i za sledecu godinu! &*#GI(] Mogli smo neki organizovan upad za malo para!

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Pomoc oko karata za GP

                              [quote author=Boca link=topic=2948.msg187835#msg187835 date=1288698261]
                              http://www.brnograndprix.com/ Preporucujem da se ne kupuju karte unapred jer ih uvek ima i na dan trke. Jedino ako ces sedeti na ciljnom pravcu onda kupi ranije, a za ostale sektore gde nema stolica nema potrebe. Mi smo ove godine, nas cetvorica usli i bez karte. Stanes malo uz zicu kojom je ogradjena staza i gde se na nekim mestima sve vidi (nema potrebe za placanjem) i sacekas nekog od obezbedjenja da ti pridje i ponudi ulaz za male pare i to ti je to. Nema samo kod na korumpcije! Kvalifikacije u subotu smo ulaz platili 5e a za trku 10e. Ne kazem da ce nam uspeti i sledece godine ali cemo probati. Steta sto nisam uzeo broj od tog Ceha da se dogovorimo i za sledecu godinu! &*#GI(] Mogli smo neki organizovan upad za malo para!
                              [/quote] pa dobro si ti prosao h5g6k8

                              Comment

                              Working...
                              X