Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    3 milenijum je poceo pocetkom 21. veka.A to je bilo 1.1.2000. godine.
    Evo ovde imas sve.Znaci,oni koji veruju u Hrista,koji je rodjen 0. godine,racunaju milenijum onako kako smo ja i -dacha- rekli.znaci od 0. do 999. prvi, od 1000. do 1999. drugi, i od 2000 do 2999. treci.
    Ima i ta verzija koju si ti rekao.Pitaj nekoga ko studira istoriju ili predaje.









    sigpic

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Brate gledaj na stvari kao većina. Zvanično je počeo 3. milenijum 1.1.2001.godine &+I}\
      A 2.decenija u 3.milenijumu juče &+I}\



      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Ja znam da sam ucio ovako kao sto je Mamba rekao,cak mi je bilo pitanje u vezi toga na takmicenju u petom razredu.E sad mozda se to nesto izmenilo ne znam $%&5qw7
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=Krle link=topic=2942.msg220834#msg220834 date=1293989672]
          Brate gledaj na stvari kao većina. Zvanično je počeo 3. milenijum 1.1.2001.godine &+I}\
          A 2.decenija u 3.milenijumu juče &+I}\
          [/quote]
          Brate, novi milenijum je poceo 2000. a ne 2001. godine &+I}\

          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Sad cu naci knjigu iz istorije i reci cu vam sta tu pise




            EDITvde pise:"Danas zivimo u 21.veku koji je zapoceo 1.januara 2001.godine i trajace do 31.decembra 2100.godine.Nas vel ke deo 3.milenijuma nove ere.Tako da je po knjizi Krle u pravu h5g6k8 h5g6k8
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • [/quote]


                I nama su to profesori pricali,nije bitno.
                Kako je po tvom Kobe Bryant 24. septembra 2009.godine proglasen za najboljeg igraca decenije??? &+I}\
                sigpic

                Comment


                • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • [/quote]


                    I ja sam ti postavio onu sliku sa wikipedie,i tu imaju dva shvatanja,i ti racunas po jednom,ja i dacha po drugom i to je to.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Za sve ljubitelje Kobija.. Stvarno ima neverovatnu kosarkasku inteligenciju
                      http://www.youtube.com/watch?v=TIgmX...ayer_embedded#!
                      Imate nastavke sa strane @(*6sd$%
                      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=LeBron fan link=topic=2942.msg220845#msg220845 date=1293991957]
                        Za sve ljubitelje Kobija.. Stvarno ima neverovatnu kosarkasku inteligenciju
                        http://www.youtube.com/watch?v=TIgmX...ayer_embedded#!
                        Imate nastavke sa strane @(*6sd$%
                        [/quote]


                        Ovo je bilo juce na Arenasport 1.
                        Uglavnom analiza meca sa Spurs-ima i ima nesto malo pre.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Ljudi, jednostavno je, decenija, vek, milenijum pocinju kecom, a zavrsavaju se nulom (desetkom).
                          Tako je npr 20. vek poceo 1901. a zavrsio se 2000., prosla decenija pocela 2001. i zavrsila se pre neki dan.
                          Ako ne verujete izbrojte na prste. h5g6k8
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg220855#msg220855 date=1293993555]
                            Ljudi, jednostavno je, decenija, vek, milenijum pocinju kecom, a zavrsavaju se nulom (desetkom).
                            Tako je npr 20. vek poceo 1901. a zavrsio se 2000., prosla decenija pocela 2001. i zavrsila se pre neki dan.
                            Ako ne verujete izbrojte na prste. h5g6k8
                            [/quote]


                            Mozes izbrojati na prste i da je vek poceo 1900. a zavrsio 1999 i opet je 100 godina. h5g6k8


                            [/color]
                            [color=rgb(51, 51, 51)]Po vasem prvi milenijum je poceo 1. godine a ne 0. kada je Isus rodjen.[/color][color=rgb(51, 51, 51)] &+I}\


                            Imate dole onu sliku koju sam postavio i postoje oba shvatanja,ali ja racunam po drugom jer je 0. godine Isus rodjen.Svako moze da racuna kako hoce,Vase pravo.[/color]
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2942.msg220213#msg220213 date=1293830266]
                              Happy Holidays from the 2010-2011 Chicago Bulls


                              h5g6k8


                              Steta sto Kavsi nemaju ovako nesto .
                              [/quote]


                              &*#GI(] &*#GI(]


                              Tek sam sada odgledao ovo.


                              Four pick 'n' rolls ! &*#GI(]
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Kako je mocno ovo za Bullse &8@^J &*#GI(]

                                Kraljevi! h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X