Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Off Topic Caffe

    [quote author=Flash link=topic=2942.msg185763#msg185763 date=1288390940]
    [quote author=dusan1610 link=topic=2942.msg185758#msg185758 date=1288390758]
    [quote author=Flash link=topic=2942.msg185756#msg185756 date=1288390701]
    E, ali ako padnete tikete morate nam poslati snimak da se uverimo svi da ste pojeli tastature &*#GI(]
    [/quote]

    Mozemo ti poslati slike tiketa, a kako tastaturu da slikamo u nasim stomacima?
    [/quote]

    Ma kakve slike u stomacima, mislio sam da snimite dok jedete tastaturu... $#^%RT
    [/quote]

    Youtube nece dozvoliti da uploadujemo. Zato sto sadrzi malicious contents. $#^%RT

    Comment


    • #77
      Re: Off Topic Caffe

      Ko zna, mozda bi i pustili, jer retko se vidja covek koji jede tastaturu sa prilozima $#^%RT verovatno bi bio i najgledaniji klip ikada, postao bi slavan &*#GI(]
      sigpic

      Comment


      • #78
        Re: Off Topic Caffe

        [quote author=Flash link=topic=2942.msg185774#msg185774 date=1288391676]
        Ko zna, mozda bi i pustili, jer retko se vidja covek koji jede tastaturu sa prilozima $#^%RT verovatno bi bio i najgledaniji klip ikada, postao bi slavan &*#GI(]
        [/quote]

        Nemam dobar aparat, snima video klipove slabog kvaliteta.

        Comment


        • #79
          Re: Off Topic Caffe

          Koji cete mec gledati od ova 4 koja pocinju u 01h?

          Comment


          • #80
            Re: Off Topic Caffe

            Ja cu gledati Atlanta - Philadelphia
            sigpic

            Comment


            • #81
              Re: Off Topic Caffe

              Madrfakin Jersey!
              Odusevili su me kako su dobili proslu utakmicu, uzivam u igri Harris-a, imam Morrow-a i Williams-a u fantasy-u, plus su mi na tiketu. #&^4A
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #82
                Re: Off Topic Caffe

                [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg185786#msg185786 date=1288392382]
                Madrfakin Jersey!
                Odusevili su me kako su dobili proslu utakmicu, uzivam u igri Harris-a, imam Morrow-a i Williams-a u fantasy-u, plus su mi na tiketu. #&^4A
                [/quote]

                Prosle sezone najgori tim. #%d*

                EDIT: Ja cu da gledam Charlotte-Indiana zbog tiketa, ako mi dosadi prebacim se na 76ers vs. Atlanta

                Comment


                • #83
                  Re: Off Topic Caffe

                  Ja cu da gledam sve 4 odjednom jer NBA League Pass jebeno kida!! &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

                  Comment


                  • #84
                    Re: Off Topic Caffe

                    Jbt, ja se zapricao ovde, skroz zaboravio na tekme. $#^%RT
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #85
                      Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=Melo link=topic=2942.msg185817#msg185817 date=1288393496]
                      Ja cu da gledam sve 4 odjednom jer NBA League Pass jebeno kida!! &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                      [/quote]

                      Zato sam ga i kupio. %&ES7

                      Comment


                      • #86
                        Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=dusan1610 link=topic=2942.msg185779#msg185779 date=1288391924]
                        Koji cete mec gledati od ova 4 koja pocinju u 01h?
                        [/quote]

                        Koji bilo... a od pola dva počinju kelti... onda su svi termini za mene zauzeti $%&5qw7

                        Comment


                        • #87
                          Re: Off Topic Caffe

                          Samo mrzim Game Break In Progress

                          Comment


                          • #88
                            Re: Off Topic Caffe

                            Ja idem da gledam Sacramento, da malo uzivam u igri Evans-a, koji je u prosloj utakmici odradio suspenziju, a i on mi je jedan od glavnih igraca na fantasy-u $#^%RT
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #89
                              Re: Off Topic Caffe

                              ja podelio onako na 4 tekme &*#GI(]

                              Comment


                              • #90
                                Re: Off Topic Caffe

                                Tuča u svlačionici Seltiksa!

                                Dvojica novajlija u dresu ekipe iz Masačusetsa Von Vafer i Delonte Vest “ukrstili su pesnice” potvrdio je Deni Eindž, predsednik kluba.

                                Spomenuti dvojac izazvao je incident na treningu prilikom čuvanja jedan drugoga. Vest je napravio prekršaj na Vaferu što je dovelo, prvo, do verbalnog, a zatim i do fizičkog obračuna. Vafer je krenuo u svlačionicu, ali ga je Vest pratio i zadao udarac posle čega je, kako kažu izvori, počelo “pesničenje”. Ono je nastavljeno i u svlačionici, posle tuširanja, kada je, opet, Vest iza leđa prišao Vaferu i zadao mu još jedan udarac. Izvori kažu da su se ova dvojica “raspravljali” i pre desetak dana.

                                - Bila je tuča, i to je sve što bi trebalo da znate - rekao je Dok Rivers, trener “Kelta” pre utakmice sa Niksima i dodao: - Ostaviću to po strani, ali je jasno da nisam oduševljen situacijom.

                                http://sportal.rs/news.php?id=38419

                                Comment

                                Working...
                                X