Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Cini mi se da je banovan jer je psovao u temi Partizan .

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2942.msg219947#msg219947 date=1293787762]
      Cini mi se da je banovan jer je psovao u temi Partizan .
      [/quote]

      Ok, hvala. %QWT&W

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Zelim vam svima lep provod veceras i jos puno dobrog basketa u 2011 $#^%RT i fudbala i ko sta voli $#^%RT

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Happy Holidays from the 2010-2011 Chicago Bulls


          h5g6k8


          Steta sto Kavsi nemaju ovako nesto .

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Kako je do jaja, gledao sam cim je izaslo, al' rek'o da vas ne smaram vise Bulls-ima, i ovako sam dosadan. &*#GI(]
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Kakvi kraljevi, pogotovo Booz i Rose, a kako smesan glas ima Noah, stvarno je extra &8@^J &8@^J &8@^J
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Haha kako je extra, Noah je najsmesniji, pogledajte mu samo facu i kakav andjeoski glas ima &*#GI(]
                sigpic

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  A DRose izgleda kao da ce odjednom da pukne od smeha . I Gibson kako neusaglaseno prica , sa onim bolesnim facama . h5g6k8 I Pippen &8@^J

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    aj momci puno uspeha i zdravlja u 2011. @(*6sd$%

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Puno srece i dobrog basketa u novoj 2011 godini vam zelim svima, ostalo je rekao Drazen h5g6k8
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Zelje i sa moje strane h5g6k8 Srecna vam Nova . Zdravlje i sreca, ostalo je sve prolazno . @(*6sd$%

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Puno srece, basketa, i dobijenih tiketa $#^%RT $%H2
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Drugari, srecna vam nova godina i da se jos dugo zezamo i gledamo dobar basket. %G8_
                            Uzivajte! @(*6sd$% $%H2
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Drugari sve najlepse, da imate puno srece zdravlja i da imate uspeha na svim poljima zivota.. I verujte u sebe! %QWT&W
                              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Srecna svima Nova godina...

                                Comment

                                Working...
                                X