Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kareem Abdul-Jabbar -a koji je prvi sa 38387 poena. Kobe je 11 sa 26500 poena. Garnet 22-i sa 22k poena.

    http://www.basketball-reference.com/...ts_career.html

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Zavrsice Kobe na kraju u TOP6.
      Garnett u TOP18.


      Iverson je dosta dobro plasiran s' obzirom na njegove poslednje sezone u NBA.
      sigpic

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        lebrick ce prestici mj-a po broju datih poena I#^@8

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Jeste videli Korverove carape? &*#GI(]
          sigpic

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Evo jedna "dobra" vest za kosarkaski savez BiH.


            Keith Langford ce mozda zaigrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
            To nije savez potvrdio vec je Langford to izneo preko svojih menadzera.
            Trebao bi zaigrati na EP 2011 u Litvaniji.Ranije su ljudi iz saveza naveli mogucnost da ce obuci dres veliko ime evrolige,ali nisu precizirali ko bi to mogao biti.Pa za sve iz Bosne lepa vest.
            sigpic

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Citao sam za to danas i kad bi on igrao za nas postali bismo jedna respektabilna reprezentacija koja bi mogla sigurno u drugi krug jer bi onda na raspolaganju imali:Teletovica,Vardu,Djedovica,Bajramovica,Langf orda,Gordica (koji je potpisao jucer za Lottomaticu) i jos nekoliko dobrih igraca sa klupe.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Kareem Abdul-Jabbar -a koji je prvi sa 38387 poena. Kobe je 11 sa 26500 poena. Garnet 22-i sa 22k poena.

                http://www.basketball-reference.com/...ts_career.html
                [/quote]
                nismo znali,e hvala ti

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Najbolji igrac danasnjice Kobe Bryant,u saradnji sa kompanijom Nike je lansirao revolucionarni novi model patika.





                  Zvanican naziv patika je "Zomm Kobe VI" ,a dizajnirane su tako da podsecaju na zmiju "Crnu Mambu".





                  Specijalna verzija tih patika,u zelenoj boji,se naziva "Green means go".
                  Ove patike spadaju u grupu najlaksih patika koje je "Nike" ikada napravio





                  "Zoom Kobe VI" bice dostupne u prodaji vec od prvog dana pojavljivanja na Bryant-ovim nogama,a zanimljivo da ce buduci kupci moci birati boju po zelji pri kupivini preko internet stranice kompanije "Nike".


                  sigpic

                  Comment


                  • www.tvprogram.rs.

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Jel postoji sansa da se odstrani lik koje se potpisuje kao TracyMcGrady sa foruma, posto decko mnogo $%&5/ uje... Kada sam dosao na ovaj forum, bili smo ja, T-Mac i jos nekoliko ljudi.. Iako ja i T-Mac imamo razlicita misljenja, nikada nije neko toliko isao u off, kritikovao i samo $%&5/ ! Molim odgovor od administratora.. Ili makar da ucestvuje u konverzaciji normalno, a ne svaki put da vredja tudja misljenja i da stavlja neke druge stvari u prvi plan a ne kosarku. Hvala!
                      TracyMcGrady

                      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=LeBron fan link=topic=2942.msg218554#msg218554 date=1293419224]
                        Jel postoji sansa da se odstrani lik koje se potpisuje kao TracyMcGrady sa foruma, posto decko mnogo $%&5/ uje... Kada sam dosao na ovaj forum, bili smo ja, T-Mac i jos nekoliko ljudi.. Iako ja i T-Mac imamo razlicita misljenja, nikada nije neko toliko isao u off, kritikovao i samo $%&5/ ! Molim odgovor od administratora.. Ili makar da ucestvuje u konverzaciji normalno, a ne svaki put da vredja tudja misljenja i da stavlja neke druge stvari u prvi plan a ne kosarku. Hvala!
                        TracyMcGrady
                        [/quote]


                        postoji velika shansa... %QWT&W

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


                          Kako je lik iskusno izvredjao mene i Baneta dok nismo bili tu. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                          Ne brinite, otisao je na mali odmor...dozivotno...
                          Btw, on ima jos jedan nick, Kevin Durant, bas da vidim kako ce se ponasati.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Inace , sta je ovo sto se veceras organizuje u Pioniru , kao neka humanitarna akcija ?

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg218557#msg218557 date=1293429052]
                              &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


                              Kako je lik iskusno izvredjao mene i Baneta dok nismo bili tu. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                              Ne brinite, otisao je na mali odmor...dozivotno...
                              Btw, on ima jos jedan nick, Kevin Durant, bas da vidim kako ce se ponasati.
                              [/quote]
                              Jel stvarno ima 2 nicka? &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Otkud znas da je to on? @(*6sd$% [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2942.msg218570#msg218570 date=1293447442]
                              Inace , sta je ovo sto se veceras organizuje u Pioniru , kao neka humanitarna akcija ?
                              [/quote]
                              Pa nesto za Kraljevo,ali ne znam ko igra. h5g6k8

                              LBJ jesi opet uzivao u mom postu za Partizan? $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • [/quote]


                                Ovde imas sve informacije o ovom dogadjaju http://www.koszakraljevo.rs/ %QWT&W
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X