Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    nije loso, a bila je juce u prenosu la-chi par puta nova reklama sa onim glavama, isto do jaja kao i ona prva $#^%RT

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Bobblehead is Back
      $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Pogledajte ovu pesmu. Ima veze i sa NBA-om. $#^%RT Extra pesma, ceo dan je slusam.

        "Empire State of Mind" Jay-Z | Alicia Keys [OFFICIAL VIDEO]

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=Flash link=topic=2942.msg212946#msg212946 date=1292096502]
          Bobblehead is Back
          $#^%RT
          [/quote]
          hehe e bas ta $8#a

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • [/quote]a jel bilo pitanje za kk ili fk? fk i jeste iz viljnusa

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Igrao neko 2k11 ,kakvi su utisci?

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=DovlaBGD link=topic=2942.msg213656#msg213656 date=1292256334]
                  Igrao neko 2k11 ,kakvi su utisci?
                  [/quote]
                  Igrao sam 2K10,11 ne.U 2K10 sam se iznervirao jer nema kontrola za zakucavanje nego stisnes sut i brzo trcanje pa se molis da li ce on da zakuca ili nece.Kontrole su bile bolje dok je bio NBA LIVE,a ovde je bolja grafika naravno.NBA LIVE 07 najbolja NBA igrica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Caniggia , zavisi od tvog dunk tejtinga . Ja sam imao 99 i kad god idem na kucanje , a da u reketu ima 3 ili manje igraca , isao je na kucanje .
                    2k11 je BOGOVSKA igra! Malo manje sam igrao MJ Challenge i obicne quick tekme , ali i to je bruka koliko je dobro . Zaludjen sam MY Player mode-om . Jedva se skidam sa tog cuda . Toliko novina je uvedeno da bi mi trebalo pola sata da ih napisem . Zaista vrh vrhova .

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      2K11 je najbolja sportska igrica koju sam ja igrao &8@^J Znaci bruka koliko je realno odradjeno sve, grafika, mode-ovi itd, a posebno MY Player mode i Challenge.Ko jos nije igrao neka obavezno instalira, nece se pokajati l5'%9
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        ja je odavno instalirao al nisam ni dve tekem odigrao, u poslednjih par meseci bas ne igram nista od igara a u 2k10 sam vodio svaki tim i to ono po 20 godina i u fifi 10 sam vodio sve i jedan tom od 4 enleske konferencije do japanske lige i to sa svakim timom bar 5 puta, isto vazi i za fifa manager 08 &*#GI(]
                        al eto u poslednje vreme nista od toga, stigle me godine valjda h5g6k8

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Ja ne igram 2K11 dok ne kupim neki dojajan dzojstik sa analogom.
                          Na ovom obicnom ne mogu da izvodim crossover-e i to me opasno nervira. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Ja igram My Player Mode i razvaljujem u Golden State-u,igrica je predobra.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              e modovi, el mozete da sredite da ono kad se dodje na sajt ne izbucuje one poruke desno sa strane gde su novi postovi i tako to? I#^@8

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Ma u redu sto se pojave novi,al kad se pojave oni od pre godinu dana to je najjace &*#GI(] &*#GI(]
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X