Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Boli ga tuki, ko zna koliko su mu kintu ponudili. h5g6k8
    Sta kad ga debili iz Zvezde nisu zvali, a covek je ko zna koliko puta spomenuo da je spreman da preuzme stvari u svoje ruke.
    Nadam se samo da ce i dalje biti na raspolaganju RTS-u za vreme velikih takmicenja, prosto ga je milina slusati u analizama, pre svega strucnim. &8@^J
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg202102#msg202102 date=1290457808]
      Boli ga tuki, ko zna koliko su mu kintu ponudili. h5g6k8
      Sta kad ga debili iz Zvezde nisu zvali, a covek je ko zna koliko puta spomenuo da je spreman da preuzme stvari u svoje ruke.
      Nadam se samo da ce i dalje biti na raspolaganju RTS-u za vreme velikih takmicenja, prosto ga je milina slusati u analizama, pre svega strucnim. &8@^J
      [/quote]
      Svi moderatori se trude da budu fini samo je T-Mac carina i prica onako,kao sto se prica svakodnevno. +*@WT*48*

      Djuroviceve analize su bruka,setite se meca sa Spanijom. &8@^J &8@^J &8@^J
      sigpic

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Nikada necu zaboraviti kada je rekao u emisiji pre utakmice sa Spanijom,da ce nam biti dovoljno 12 poena Teodosica za pobedu,i upravo je ona trojka sa 8m-9m bila 12. poen ! h5g6k8
        sigpic

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Ma i ja sam pre bio obican clan, moderator sam samo zato sto mi je kosarka usla u krv i sto smo morali da preuzmemo forum u svoje ruke, al' to je vec neka druga prica.
          Svi smo jednaki, bar sto se mene tice, nemam ja tu sta da glumim.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg202106#msg202106 date=1290458048]
            Ma i ja sam pre bio obican clan, moderator sam samo zato sto mi je kosarka usla u krv i sto smo morali da preuzmemo forum u svoje ruke, al' to je vec neka druga prica.
            Svi smo jednaki, bar sto se mene tice, nemam ja tu sta da glumim.
            [/quote]
            Pa to,tako treba,ako bude anketa omiljeni moderator ko sto je bilo omiljeni lik 92-96 ima za tebe da glasam. +*@WT*48*

            @BM24 secam se i ja toga,koji car jbt.
            sigpic

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Vlade Djurovic je legenda &8@^J Kako taj covek poznaje kosarku, svaka mu cast #$&+|r
              sigpic

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg202102#msg202102 date=1290457808]
                Boli ga tuki, ko zna koliko su mu kintu ponudili. h5g6k8
                Sta kad ga debili iz Zvezde nisu zvali, a covek je ko zna koliko puta spomenuo da je spreman da preuzme stvari u svoje ruke.
                Nadam se samo da ce i dalje biti na raspolaganju RTS-u za vreme velikih takmicenja, prosto ga je milina slusati u analizama, pre svega strucnim. &8@^J
                [/quote]ma nisam ti ja za njega, on je od onih trenera gde cim nesto ne stima i krene po zlu, dize sidro i bezi, a u zvezdi ne da nista ne stima , nego ne znam dal ima i jedna pozitivna stvar #%d*

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=carter985 link=topic=2942.msg202160#msg202160 date=1290460602]
                  [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg202102#msg202102 date=1290457808]
                  Boli ga tuki, ko zna koliko su mu kintu ponudili. h5g6k8
                  Sta kad ga debili iz Zvezde nisu zvali, a covek je ko zna koliko puta spomenuo da je spreman da preuzme stvari u svoje ruke.
                  Nadam se samo da ce i dalje biti na raspolaganju RTS-u za vreme velikih takmicenja, prosto ga je milina slusati u analizama, pre svega strucnim. &8@^J
                  [/quote]ma nisam ti ja za njega, on je od onih trenera gde cim nesto ne stima i krene po zlu, dize sidro i bezi, a u zvezdi ne da nista ne stima , nego ne znam dal ima i jedna pozitivna stvar #%d*
                  [/quote]


                  Takvi su svi proslavljeni i dobri treneri.
                  Situacija koja je sada u Zvezdi sluzi za izgradnju trenerskog imena,i nije on nikako za Zvezdu,iako je par puta na SOS-u sam sebe nudio,ali nije hteo ici ispod zacrtane plate, koju mu Zvezda ne moze ponuditi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Ljudi, proslo je nekih mesec dana od pocetka NBA sezone i nadam se da uzivate iz noci u noc.
                    E, sad, ja bih vas zamolio ako mozete da ocenite nas rad do sada i da nam date primedbe, savete, kritike (mogu da budu i pozitivne $#^%RT ), sve prihvatamo. %QWT&W
                    Ovo radimo zato sto zelimo da svi budu zadovoljni i da nas i vas NBA podforum izgleda najbolje moguce.

                    Znaci, nista preterano bitno, samo nas zanima da li imate neke ideje i primedbe, jer nam je pretpostavljam svima cilj da ovo bude najbolje mesto za pricu o NBA kosarci na ovim prostorima. %QWT&W

                    SK Basketball MOD Team $8#a %&ES7 &d$7
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Sve je odlicno.Ja ne ucestvujem u raspravama mnogo ali mogu da kazem da je odlicno za sada.Mozda samo bi mogli da napisete sta mislite o mecevima unapred.Npr.

                      SA-Orlando: SA ima dobru sansu..... i tako dalje vase misljenje o utakmicama.Naravno ako je bilo izvinjavam se ali je ovo do sada super &8@^J
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        T-Mac,D-Wade i Melo,odlicna trojka koja zna dosta o kosarci,kako evropskoj tako americkoj.Nastavite samo tako.Sto se tice NBA samo,sve teme su zastupljene i nista po meni nije izostavljeno.Tu je naravno i Dr. pemarinkovic koji najvise zna o kosarci.Kosarkaski pdf je najkvalitetniji po postovima,to sam vec rekao cini mi se u temi misljenja o forumasima.Kvalitetne rasprave,postovi,odlicno obavestavate o svim vestima i dogadjanjima,tako da i oni koji nisu gledali meceve mogu da shvate kako je to bilo otprilike.Uz to ste dobri likovi,tu da pomognete,tako da ja nemam primedbu.Ocena 10.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Što se kvaliteta rasprave i članova tiče, nemam zamerke. Ima ovde i te kako dobrih poznavalaca NBA-a i košarke uopšte. Naravno, pemarinkovic prednjači...
                          Jedino što bih možda promenio, a na ugledu nekih stranih košarkaških foruma je to da bi podelio rasprave o odigranim mečevima od onih u najavi. Ovde je sve smešteno u temi "week1,2,3...". Ali dobro je i ovako. Ipak je kvalitet rasprave i sagovornika na prvom mestu...

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=dejan1111 link=topic=2942.msg202247#msg202247 date=1290463280]
                            Što se kvaliteta rasprave i članova tiče, nemam zamerke. Ima ovde i te kako dobrih poznavalaca NBA-a i košarke uopšte. Naravno, pemarinkovic prednjači...
                            Jedino što bih možda promenio, a na ugledu nekih stranih košarkaških foruma je to da bi podelio rasprave o odigranim mečevima od onih u najavi. Ovde je sve smešteno u temi "week1,2,3...". Ali dobro je i ovako. Ipak je kvalitet rasprave i sagovornika na prvom mestu...
                            [/quote]
                            Aha, pa mi smo i razmisljali da otvaramo teme po fazonu "NBA Today" za svaki dan i bilo bi tacno ovako kao sto si ti rekao, ali ne znam, nekako mislim da ce biti previse tema...
                            Otkud znam, ajde da vidimo sta kazu ostali. @(*6sd$%
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Ja sam zasad prezadovoljan,samo nastavite tako @R&}*
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                KO je glasao jadno? (&$E#
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X