Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Marin Kukoč, sin Tonija Kukoča započeo karijeru u NCAA...

    Njegova pojava nije samo interesantna zbog uglednog oca koji je ostavio duboki trag u NBA ligi, posebno u razdobolju dok je zajedno s Michaelom Jordanom osvajao NBA naslove, već i zbog toga što mnogi Marina oslovljavaju kao jednog od većih talenata NCAA košarke.

    Marin kao krilni igrač nosi dres Pennsylvanije Quakersa, te će i on uskoro imati premijeru. Njegova pojava nije samo interesantna zbog uglednog oca koji je ostavio duboki trag u NBA ligi, posebno u razdobolju dok je zajedno s Michaelom Jordanom osvajao NBA naslove, već i zbog toga što mnogi Marina oslovljavaju kao jednog od većih talenata NCAA košarke.

    Marin Kukoč (levo)


    http://www.nacional.hr/clanak/95487/...sebe-i-jordana

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=dejan1111 link=topic=2942.msg198343#msg198343 date=1289953033]
      pemarinkovicu...
      bez nekog lažnog dodvoravanja, moram da priznam da te je privilegija i uživanje čitati....

      Da li pišeš ili analiziraš za neki list, TV ili bilo kog?? Ako ne, trebao bi da počneš!! Ja čitam i slušam razne dunstere kako prenose vesti iz NBA sa minimalnim znanjem o istom. Ovako iscrpne analize odavno nisam video, a NBA pratim odavno....
      [/quote]

      Hvala Dejane. Pišem ubedljivo najviše na ovom Forumu.

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=pemarinkovic link=topic=2942.msg198590#msg198590 date=1290006663]
        Hvala Dejane. Pišem ubedljivo najviše na ovom Forumu.
        [/quote] Onda si ti pemarinkovicu stvarno neiskorišćen potencijal...
        I ako si raspoložen, i kada imaš vremena, hteo bih da čujem tvoj komentar o Bostonovoj "vruće - hladno" igri... o njihovoj sposobnosti da igraju vrhunski, a istovremeno da uprskaju...
        Daleko od toga da mislim da je Rivers loš trener, ali bar meni se čini da njima fali autoritet. Ili neko ko će da ih usmeri.
        Naravno ako imaš šta o oveme da kažeš, napiši to u svojoj temi - kolumni...
        unapred hvala...

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Miličić: „Ne idem iz NBA“



          Iako je tek u Minesoti dobio pravu priliku srpski košarkaš Darko Miličić kaže da nije planirao odlazak iz Sjedinjenih Država.

          Miličić je u NBA igrao za Detroit, Orlando, Memfis i Njujork, a trenutna stanica mu je Minesota.

          „ Nikada nisam želeo da se vratim u Evropu. Jedini razlog zbog kojeg sam u februaru govorio o odlasku je to što mi je bilo dosta svega i što sam mislio da mi nigde neće dati priliku da igram“, rekao je Miličić.

          „Nisam prestao da volim NBA ligu, niti sam bio ljut. Čak mi je i u Detroitu bilo zabavno sa starijim saigračima, koji su super momci“, dodao je Miličić.

          Miličić je ove sezone imao 30 blokada, u celoj ligi samo Džoš Smit iz Atlante sa 39 ma više, a prvim dabl-dabl učinkom centar je najavio bolje partije.

          „Minesota se pojavila niotkud i pružila mi šansu. Više ne postoje razlozi da se vratim u Evropu. Ne mrdam iz NBA lige i želim da ostanem baš ovde gde sam“, ističe Miličić, „Uživam u Minesoti, toliko dobrih i talentovanih momaka ima oko mene. Još se upoznajemo na terenu i van njega, a moramo još dosta da radimo kako bismo naučili da pobeđujemo“.

          Miličić je ove sezone odigrao na svih 12 dosadašnjih utakmica, Minesote prosečno je provodio 24 minuta na parketu, beležio 5,7 poena po meču, 5,7 skokova, 2,5 blokade, 1,7 asistencija po susretu.
          sigpic

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Sada bio neki intervju sa Iversonom na eurosport2,bas se vidi da je covek indisponiram i da mu se uopste ne igra u takvom okruzenju...ali boli ga uvo,dobice dobru lovu ! @(*6sd$%
            sigpic

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              [quote author=bm24 link=topic=2942.msg198901#msg198901 date=1290039232]
              Sada bio neki intervju sa Iversonom na eurosport2,bas se vidi da je covek indisponiram i da mu se uopste ne igra u takvom okruzenju...ali boli ga uvo,dobice dobru lovu ! @(*6sd$%
              [/quote]

              Sta mislis dal bi mu se igralo da je dosao u Partizan $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Naravno da bi,a posle sjajne sezone kao jos jedno Partizanovo otkrice otisao bi u Panathinaikos ! h5g6k8
                sigpic

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=bm24 link=topic=2942.msg198903#msg198903 date=1290040065]
                  Naravno da bi,a posle sjajne sezone kao jos jedno Partizanovo otkrice otisao bi u Panathinaikos ! h5g6k8
                  [/quote]

                  Ili jos bolje, vratio bi se u NBA i ponovo igrao kao u starim danima $#^%RT
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XSc8PlFT8Jc[/youtube] $#^%RT $#^%RT
                    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=LeBron fan link=topic=2942.msg198907#msg198907 date=1290040973]
                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XSc8PlFT8Jc[/youtube] $#^%RT $#^%RT
                      [/quote]
                      &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=Flash link=topic=2942.msg198904#msg198904 date=1290040427]
                        [quote author=bm24 link=topic=2942.msg198903#msg198903 date=1290040065]
                        Naravno da bi,a posle sjajne sezone kao jos jedno Partizanovo otkrice otisao bi u Panathinaikos ! h5g6k8
                        [/quote]

                        Ili jos bolje, vratio bi se u NBA i ponovo igrao kao u starim danima $#^%RT
                        [/quote]

                        Tesko da ce on doci u Partizan.

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Mislis?Ja sam nacuo da ce sad u januaru potpisati,ali tako sam cuo nemoj da mi verujes,primi info sa rezervom @(*6sd$%
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Bil Rasel medju 15 dobitnika medalje slobode #$&+|r

                            http://www.nba.com/2010/news/11/18/b...s=iref:nbahpt2

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [youtube]4EE_5cH7bDg[/youtube]

                              $#^%RT $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [youtube]Ur423GR5hB8[/youtube]

                                fghj48d fghj48d fghj48d
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X