Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg192641#msg192641 date=1289309858]
    Carter-u, vidim da si mi cornuo potpis. &*#GI(]

    Ozbiljno, ko god navija za Zvezdu, a svidja mu se potpis neka ga stavlja slobodno, cisto da se zna ko je jaci na forumu. $%&5@$A
    [/quote]ti si meni cornuo, ja sam od pocetka imao to u potpisu $%&5@$A &*#GI(]

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Bez svadjanja molim. /SR&]

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg192641#msg192641 date=1289309858]
        Ozbiljno, ko god navija za Zvezdu, a svidja mu se potpis neka ga stavlja slobodno, cisto da se zna ko je jaci na forumu. $%&5@$A
        [/quote] Ja tutno to u potpisu i bez pitanja!! Taze sam na forumu, a ko velim to je znak raspoznavanja, pa stavio i ja

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Ljudi, ako ima fanova NCAA-a otvarajte temu slobodno, gledacu i ja ono sto bude islo na nasem ESPN-u...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg192857#msg192857 date=1289327078]
            Ljudi, ako ima fanova NCAA-a otvarajte temu slobodno, gledacu i ja ono sto bude islo na nasem ESPN-u...
            [/quote]

            Mislis na ESPN America?

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Stavio i ja potpis da se raspoznajemo $#^%RT
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                I sunce ti sta ga vas je zvezdasa $#^%RT ima li neki potpis i za nas grobare da se raspoznajemo $8#a
                sigpic

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=Flash link=topic=2942.msg192908#msg192908 date=1289332493]
                  I sunce ti sta ga vas je zvezdasa $#^%RT ima li neki potpis i za nas grobare da se raspoznajemo $8#a
                  [/quote]kako da ne kolega, evo izvolte:
                  &*#GI(] $%&5@$A

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    kako se stavlja ta slika dole

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      idi na "citiraj" od mog posta, i tamo prekopiraj ono sto pocinje od :
                      i onda to stavis tamo u potpis. esi skonto? $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=The Flop link=topic=2942.msg192937#msg192937 date=1289335616]
                        kako se stavlja ta slika dole
                        [/quote]

                        Prekopiraš na polju za kucanje potpisa ovj link http://i223.photobucket.com/albums/d...33xd4phjpg.gif stim da na početku ukucaš
                        [имг] a na kraju [/имг]

                        vo u velikim zagradama kucaš latinicom, ja sam kucao ćirilicom jer mi skripta ovde to prepoznaje kao tag za sliku #%d*

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Samo da vidim da li samo dobro uradio potpis &d$7

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Vlado, smanjuj sliku 'leba ti. $#^%RT
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Jos kad bi znao kako fghj48d

                              Ovakvu sam je pronasao u "originalu"..

                              Nema veze, mnogo vas je vise cigana, ova moja nek' vazi za trojicu $%&5@$A

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Čekaj, a ovi lopataši na slici bi trebalo da su grobari?? (%fsd%&j

                                kasno palim (*#^R^

                                Comment

                                Working...
                                X