Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    pa jos pre mesec dana sam procitao negde da nece visi biti trener zbog saveza (kojeg nemamo) ili tako nesto

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Ma nije to jos sigurno, to pitanje oko selektora je i dalje otvoreno (%fsd%&j
      sigpic

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Pa da, to su se klali preko medija posle prvenstva, ali koliko znam Duda je jos pod ugovorom i ako ga zele ostace selektor.
        Zna i on covek koliko je truda ulozio u sve ovo, nema sanse da ce napustiti na pola puta.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg190452#msg190452 date=1289046994]
          Pa da, to su se klali preko medija posle prvenstva, ali koliko znam Duda je jos pod ugovorom i ako ga zele ostace selektor.
          Zna i on covek koliko je truda ulozio u sve ovo, nema sanse da ce napustiti na pola puta.
          [/quote]

          Ma ja sam siguran da ce on ostati, bar do Londona, jer to mu je i cilj.Jer kao sto kazes nije on neko ko odustaje, pa kakvi god da su uslovi, radice do kraja...
          sigpic

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Ostaje Dudda sigurno...nije to jos objavio,ali nece otici upravo zbog tog truda koji je ulozio.igraca i naravno svih normalnih ljubitelja kosarke!
            Ali poslije Londona odlazi sigurno..bilo je nekih koji su se i tome nadali.


            Na EP 2011 mi bismo trebali biti nosioci grupe...ali kakva je nakaradna "organizacija" ova FIBA nikad se ne zna !
            Pogledajte samo ranking listu...mi smo nazadovali jer smo bili 4. na SP a Italija je napredovala,a nisu izborili direktan plasman na EP preko kvalifikacija (da se nije desilo ovo prosirenje) #%d* .


            [img alt=untitled.jpg picture by bm248]http://i1180.photobucket.com/albums/x418/bm248/untitled.jpg?t=1289050710[/img]
            sigpic

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Ovi iz FIBE ne znaju vise gde udaraju, ljudi prsli nacisto $JS}| $JS}|
              sigpic

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Tanderi i Seltiksi igraju za Kraljevo

                Povodom zemljotresa koji je pre nekoliko dana pogodio Srbiju, a najviše oštetio Kraljevo i okolinu, biće organizovana akcija prikupljanja pomoći u NBA ligi. Kako prenosi AP, tim Oklahoma siti Tandera za koji nastupa Nenad Krstić će igrati sa Boston Seltiksima, a određena suma novca će biti upućena u rodni grad kapitena Srbije. "Tanderi" će prikupljati donacije, a Krstićev dres biće prodat na aukciji. U zemljotresu poginulo je dvoje ljudi, a mnogo njih je povređeno. Oštećeno je i mnogo objekata.

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Svaka cast za Krstica kapitena i NBA, jer uvek pomazu najugrozenijima &8@^J
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Jes , konačno i moj grad da se pročuje . h5g6k8
                    Ne po dobrom , mada opet neko posvetio pažnju . Možda i meni ode koja para $#^%RT
                    Bravo Krle , Kraljevačka silo!

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Nisam očekivao ovo, bravo za Oklahomu i Boston, bravo i za našeg kapitena &8@^J
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Bravo Krle, Gromovi i Kelti +*@WT*48*

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Gleda li neko od vas Partizan - Zagreb?


                          Kakva dva divljacka zakucavanja Gista!!! &8@^J
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Ne mogu da nadjem stream, gde ti gledas?
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              http://sport-uzivo.webs.com/arena1.htm


                              Ovde...samo cesto prekida! #%d*
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Uvek se oduševim kako ovaj tip komentariše igru pojedinačno igrača ili timova. Ovaj put na tapetu mu je bio Rondo. Kratka analiza dobrih i loših osobina RR

                                [youtube]i5tqdD6kPKs&feature=player_embedded[/youtube]

                                Comment

                                Working...
                                X