PDA

Pogledati punu verziju : Nova Pričaonica 1.2 patch

Strane : [1] 2 3 4 5

Indigo
17.09.2020, 19:30
Pošto mi se ona tema poprilično ogadila, pre svega zbog pisanja koje je potpuno izgubilo kompas a zatim i zbog stavova koji često zadiru u one zabranjene priče makar po pravilima foruma, prinuđen sam da otvorim novu chat temu.

Pravila su sledeca:
Nema politike.
Nema Vučića, Mila i ostalih pedera.
Nema religije, nema litija, nema mentalno zaostalih stavova

Ako želite da pričamo o vremenu, životu, ženama, vezama, patikama, šminkanju, poslu, naseljavanju Marsa dobrodošli ste.

Kako ste proveli dan?
Koji dokumentarac je na vas ostavio dobar utisak?
Kada ste poslednji put pili pravo mleko. Ne ona govna iz tetrapaka nego pravo mleko sa sela?
Omiljeno pivo i zašto?
Šta kuvati sutra?
Da li je gulaš najbolje jelo koje postoji?
Italijanski restorani koje moramo posetiti?

Glupi stop. Nabedjeni stop.

miloolja
17.09.2020, 19:58
E, sestro, danas razmisljam da otvorim Pricaonicu 2 : )) mada je njih trebalo izbaciti, tj dati im drugu temu gde ce do mile (ne od Mila) volje da ....se preganjaju i mudruju, ali moze i ovako.

Za vikend spremam dva zanimljiva jela: Papucaki (patlidzan punjen ml.mesom zapecen u besamel sosu, grcko jelo) i Dzambulaja (pirinac, corizo kobasica, piletina, dosta zacina, tzv.cajun mix, karipsko jelo).

Ne znam da li spadam u one stop, stop...al to vam je...
Glavobolja me danas ubija :s

miloolja
17.09.2020, 20:08
Tema je pinovana, znaci vazna :)

Sto se tice mleka, da pijem sa pijace od svojih dobavljaca kako kravlje tako i kozije :)

A moja preporuka za proizvodjaca mlecnih proizvoda iz prodavnica je Zapis Tare. Najbolji su, i po nekim nezavisnim ocenama, najzdraviji na trzistu.

E1_PG
17.09.2020, 20:13
Kisjelo mlijeko pijem kad nedje narucim kacamak,a ovako pijem kefir domaci.
Omijeno pivo mi je Guinness,skupim tih 7 eura i narucim ga jednom nedeljno.
Dan mi je sranje bio,ali nisam imao mnogo suicidnih misli danas.

Lord Aleksoni
17.09.2020, 20:19
Kiselo mleko od kozijeg mleka, provereno dobro.. :D

Sam Hornish Jr.
17.09.2020, 20:25
Pravila su sledeca:
Nema politike.

:wthy:

Kada ste poslednji put pili pravo mleko. Ne ona govna iz tetrapaka nego pravo mleko sa sela?
ne pijem mleko

Omiljeno pivo i zašto?
ne konzumiram alkoholna pica

miloolja
17.09.2020, 20:31
Kisjelo mlijeko pijem kad nedje narucim kacamak,a ovako pijem kefir domaci.
Omijeno pivo mi je Guinness,skupim tih 7 eura i narucim ga jednom nedeljno.
Dan mi je sranje bio,ali nisam imao mnogo suicidnih misli danas.

I ja volim kefir, pravi ne fabricki. Baba se maje sa tim zrncima, pa uzimam od nje. Pricali smo vec o domacem kefiru? :hm:

Imas li ti neku podrsku za te suicidne misli ili si prepusten sam sebi?

Indigo
17.09.2020, 20:32
Tema je pinovana, znaci vazna :)

Sto se tice mleka, da pijem sa pijace od svojih dobavljaca kako kravlje tako i kozije :)

A moja preporuka za proizvodjaca mlecnih proizvoda iz prodavnica je Zapis Tare. Najbolji su, i po nekim nezavisnim ocenama, najzdraviji na trzistu.

Ova Dzambulaja zvuči primamljivo.

Sto se tice mleka ja uzimam od ljudi iz Futoga ali nemaju uvek jer imaju samo dve krave a uglavnom rasprodaju.
Ova tetrapak sranja sa vodom neću ni da komentarišem.

@Leksa, ja sam probao i nešto mi nije išlo, verovatno se treba navici.

@Ivane, ne daj se brate moj.
Uvek pre Nikšićko nego Ginis. :D

miloolja
17.09.2020, 20:36
Lako se pravi Dzambulaja, napisacu posle recept sa fotkom (skoro sam pravila) u onoj temi o harni ... i ona sirota zapostavljena -.-

Cassius Clay
17.09.2020, 20:37
Danima se razvaljujem od čimbura, to je neko bosansko jelo, našao na netu.

Što se tiče žena situacija na terenu je kranje napeta. Svidjam se sigurno njih 4-5, izbor je težak, jedna mi se svidja kao osoba, na jednu se ložim, od jedne mi se svidja opuštenost i energija, od jedne stavovi.

Taman kad mi se poklopi više nekih stavki iskoči jedna glupost, a ona sa kojom bih najviše bio me ne privlači seksualno uopšte. Možda si Indigo bio u sličnim situacijama, a možda se to samo meni dešava.

Od pića kakao sa mlekom.

Jabukovo sirće, limun, soda bikarbona. Meda malo staviti, parcijalno ovo piti.

Novi celebrity crush mi je Madison Beer, a od hrane često konzumiram onaj govnjavi zbregov puding i protein iz maxija.

Ali čimbur probaj obavezno. Nije fensi jelo za nabedjene tipove, ali izuva.

https://www.bastabalkana.com/2016/08/cimbur-tradicionalni-bosanski-specijalitet/

luk, mleveno i to prvo, posle razbij jaja preko i stavi poklopac da ne ostanu živa

Indigo
17.09.2020, 20:42
Lako se pravi Dzambulaja, napisacu posle recept sa fotkom (skoro sam pravila) u onoj temi o harni ... i ona sirota zapostavljena -.-

Može, postavi. Ja ovih dana ponovo pravim kobasice, dobro ću ih oljutiti.

U Barrique u NS imaju odlične voćne koktele bez alkohola, baš sam bio iznenađen ukusom. Očekivao sam neku hemiju ali je stvarno full prirodno.

E1_PG
17.09.2020, 20:48
I ja volim kefir, pravi ne fabricki. Baba se maje sa tim zrncima, pa uzimam od nje. Pricali smo vec o domacem kefiru? :hm:

Imas li ti neku podrsku za te suicidne misli ili si prepusten sam sebi?

Sam sebi prepusten ali ocekujem da ce biti bolje,dolazi hladniji dani tad nekako vise pijem i lakse podnosim stresove.

@Ivane, ne daj se brate moj.
Uvek pre Nikšićko nego Ginis. :D
A sta znam,Niksicko i Jelen su mi svakako bolji od Zajecarskog recimo kojeg iz nekog razloga masu ljudi pije i hvali ,ali Lav mi je najbolji sto se tice odnosa kvaliteta i cijene.
Toceno 0.5 do prije 2,3 godine si mogao da nadjes za 1.5 euro i to mi onu casu ohlade ne znam kako se radi ono a sad i za 2 eura da pjevas.Sto nam rade sotone.

miloolja
17.09.2020, 20:56
Može, postavi. Ja ovih dana ponovo pravim kobasice, dobro ću ih oljutiti.

U Barrique u NS imaju odlične voćne koktele bez alkohola, baš sam bio iznenađen ukusom. Očekivao sam neku hemiju ali je stvarno full prirodno.

http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/4968-Hrana-i-pi%C4%87e?p=2127432&viewfull=1#post2127432

ognjen
17.09.2020, 21:01
Je l' volite energetska pica?

Ja, da. :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Mrkela
17.09.2020, 21:06
E, sestro, danas razmisljam da otvorim Pricaonicu 2 : )) mada je njih trebalo izbaciti, tj dati im drugu temu gde ce do mile (ne od Mila) volje da ....se preganjaju i mudruju, ali moze i ovako.

Za vikend spremam dva zanimljiva jela: Papucaki (patlidzan punjen ml.mesom zapecen u besamel sosu, grcko jelo) i Dzambulaja (pirinac, corizo kobasica, piletina, dosta zacina, tzv.cajun mix, karipsko jelo).

Ne znam da li spadam u one stop, stop...al to vam je...
Glavobolja me danas ubija :s

To je jedna vrsta paelle sto si napisala. Ovo dzambulaja, ja to jedem u jednom restoranu i vrh je, samo currya sto vise

miloolja
17.09.2020, 21:09
Nije paelja, a nije ni nas djuvec:) vec Dzambulaja, i akcenat je na cajun mix zacinu, koga nema u paelji.
Ovo je pravo karipsko jelo, naravno uz mnogo kombinacija kao i svako danas uostalom.

Mrkela
17.09.2020, 21:11
A moze bit i da ovi nasi prezentiraju to ko paelju jer izmisljaju nazive i trpaju jela di ne treba

miloolja
17.09.2020, 21:16
Iz iskustva znam da ino nazivi jela kod nas veze nemaju sa njihovim originalnim sastavom, jer nemaju mnoge zacine, sastojke (azijske recimo), tako da nalaze neke alternative.

Znam da je indijski restoran u Bg bio na nivou, jer su nabavljali bas iz Indije te neobicne sastojke kojih ovde nema, e sada ne znam kako je, nisam bila skoro.

Cak ni Cezar salata recimo nigde nije ovde original, sve neke tzv. i eksperimenti razni. O tim egzoticnim jelima tek da ne pricamo. Verovatno im se i ne isplati jer je skuplje nego da im nadju "zamenu".

Lion
17.09.2020, 21:30
Ljudi, dajte neke predloge za zdravu ishranu :D ... Citao sam po netu i sve neki obroci za manekenke :( . Nema radosti od toga. Mene recimo one ovsene pahuljice ni sat vremena ne drze sitim :( .

Imam vec par meseci problem sa stomakom, dobio sam dijagnozu funkcionalna dispepsija, odnosno lose varenje i pored lekova, predlozio mi je doktor i da moram i ishranu da menjam :( . Svaki predlog dobrodosao i da nije nesto komplikovano za spremanje, kao i da nije za manekenke :D, posto nemam problema sa kilogramima, nego sa varenjem :D.

miloolja
17.09.2020, 21:38
Prvo izbaci ugljene hidrate (slatkise i hleb), kao i przenu hranu, tj masnu. Izbaci sokove i gazirano obavezno.
Probaj dve nedelje puno povrca, svega imas sada, salate razne, variva, bareno meso, vise belo pilece, curece, umereno voce, a nije to neki dug rok, pa vidi. A bice promena sigurno. I trudi se da ne jedes kasno, trebalo bi bar u 19h da ti bude poslednji obrok i da, nista pikantno odnosno ljuto. Dakle neke iznene, ne sad ne znam kako strog rezim.
Valjda ti ovo nije strogo :)

Indigo
17.09.2020, 21:46

Ja, da. :)

Retko ih pijem. Uglavnom guaranu kad se baš zadesi.

ognjen
17.09.2020, 21:49
Retko ih pijem. Uglavnom guaranu kad se baš zadesi.I ja isto Guaranu najcesce jer mi je najbolja s obzirom da nije pretjerano slatko pice.

Red Bull, Monster itd. mi bas preslatko.

Cassius Clay
17.09.2020, 21:52
Ljudi, dajte neke predloge za zdravu ishranu :D ... Citao sam po netu i sve neki obroci za manekenke :( . Nema radosti od toga. Mene recimo one ovsene pahuljice ni sat vremena ne drze sitim :( .

Imam vec par meseci problem sa stomakom, dobio sam dijagnozu funkcionalna dispepsija, odnosno lose varenje i pored lekova, predlozio mi je doktor i da moram i ishranu da menjam :( . Svaki predlog dobrodosao i da nije nesto komplikovano za spremanje, kao i da nije za manekenke :D, posto nemam problema sa kilogramima, nego sa varenjem :D.

Intermittent fasting + prolonged fasting 2 puta mesečno.

Jedi sve makronutrijente, masti obavezno da bi izbegao hormonski disbalans. Ugljene hidrate takodje, možeš domaći hleb, pirinač ali moraš ovsene, čia seme, i stvari sa dosta fibera.

Jedan dan popij ujutru jabukovo sirće, drugi dan sodu bikarbonu. Možeš i limun i tako te stvari.

Od masti - masti iz sireva i mesa.

Wim Hof metoda ujutru disanja ili uveče.

Intermittent fasting radi 16h. Prolonged 48h dva puta mesečno.

Džigericu jedi bar jednom sedmično, prilično je jeftina samo nek prenoći u mleku da ispusti težak miris, inače džigerica je jedna od najjačih hrana nutritivno.

Javi se za mesec i po dana sa pozitivnim rezultatima.

Kafu ne okušaj ni ne pomišljaj. Za slatkiše paštete kurce palce nema potrebe da naglašavam.

Alkohol ni ne pomišljaj. Cigarete ni ne pomišljaj. Šećer ni ne pomišljaj. Za mesec i po dana si ko nov.

powerslave
17.09.2020, 21:55
Svidja mi se ova nova Pricaonica i vala je bilo vrijeme da se otvori ovakva tema.

Samo me zanima ko ce da sankcionise one koji se ne budu pridrzavali pravila? Posto vidim da je komunalno... hmm, pardon.. htedoh reci moderacija dozvolila sta je dozvolila u onoj drugoj temi i da su ze zavukli u misije rupe. Obecavam da necu vise odje pominjati ni onu drugu temu ni komunalno.

Lion
17.09.2020, 21:56
Slatkise jedem bas slabo, mozda jednom u dva meseca jedem nesto slatko, tako da mi to nije problem da izbacim. Ni sokove nesto ne pijem. E hleb da izbacim, to je bas problem, navikao sam na hleb u svakom obroku skoro :D. Ima li neka alternativa za hleb :D? Moze li onaj integrali hleb bar :D? I na te salatice nisam navikao, da uz jelo, ali samo salata tesko da moze da me zasiti. Ima da se osusim kao bela lala :( :D. To da ne jedem kasno se trudim vec par nedelja da izbegavam, nekad uspem, nekad ne.

Nerealan
17.09.2020, 21:57
....

Kako ste proveli dan?
Ako ga računamo od 00:00 započeo sam ga pripit, lego u 7, ustao u pola 9, radio 3 sata u nekom polusvesnom stanju, došao kući, jeo, lego, usto, istuširao se, obavio par razogovra i evo sad ležim opet
Koji dokumentarac je na vas ostavio dobar utisak?
Šta znam, volim ove o drugom svetskom ratu da gledam što ih puštaju na nacionalnoj geografiji
Kravlje ne pamtim, kozje pre 3,4 godine. Inače ne pijem mleko jer mi smeta (alternativa mi je sojino), ali volim sve ostale fermentirane proizvode od mleka, posebno kiselo mleko
Omiljeno pivo i zašto?
Volim tamno ili pšenično iz Hofbräuhausa
Šta kuvati sutra?
Supu
Da li je gulaš najbolje jelo koje postoji?
Nije
Italijanski restorani koje moramo posetiti?
/

guaranu volim, inače nisam ljubitelj stimulativnih pića

Cassius Clay
17.09.2020, 22:00
Volim da žderem ali najlepša iskustva i osećanja sam doživeo posle 30-35 sati fastinga. Ne smem sad puno da ga radim jer nije optimalan za izgradnju mišića, ali to je jedno od lepših osećanja koje čovek može da doživi.

Kao da ti spadne neki teret sa srca, telo ne troši energiju na varenje hrane i onda si laser focused.

Probajte potpuno je besplatno a teško da postoji jači osećaj. 50-60-70h bez jela, koliko vam prija, pijte vodu i čaj i doživećete jedno od lepših iskustava a da niste mrdnuli iz kuće.

Nikad neću zaboraviti kada je skoro jedna žena štrajkovala, vlasnica jednog kanala, 22 dana gladju, nije bila ni svesna koju je uslugu sama sebi uradila. Naravno nije se primetilo jer može da se izdrži, mada kod 30og postaje kritično ako ste ga počeli kao osoba normalne kilaže.

Cassius Clay
17.09.2020, 22:02
Slatkise jedem bas slabo, mozda jednom u dva meseca jedem nesto slatko, tako da mi to nije problem da izbacim. Ni sokove nesto ne pijem. E hleb da izbacim, to je bas problem, navikao sam na hleb u svakom obroku skoro :D. Ima li neka alternativa za hleb :D? Moze li onaj integrali hleb bar :D? I na te salatice nisam navikao, da uz jelo, ali samo salata tesko da moze da me zasiti. Ima da se osusim kao bela lala :( :D. To da ne jedem kasno se trudim vec par nedelja da izbegavam, nekad uspem, nekad ne.

Samo ti mene poslušaj mesec i po dana svog života i posle si miran. Jedi domaći hleb ili jedi pirinčane one pločice. Samo ovsene i čia seme nipošto ne izbegavaj i jabukovo sirće i sodu bikarbonu. To ti sve košta šaka jada.

Lion
17.09.2020, 22:04
Intermittent fasting + prolonged fasting 2 puta mesečno.

Jedi sve makronutrijente, masti obavezno da bi izbegao hormonski disbalans. Ugljene hidrate takodje, možeš domaći hleb, pirinač ali moraš ovsene, čia seme, i stvari sa dosta fibera.

Jedan dan popij ujutru jabukovo sirće, drugi dan sodu bikarbonu. Možeš i limun i tako te stvari.

Od masti - masti iz sireva i mesa.

Wim Hof metoda ujutru disanja ili uveče.

Intermittent fasting radi 16h. Prolonged 48h dva puta mesečno.

Džigericu jedi bar jednom sedmično, prilično je jeftina samo nek prenoći u mleku da ispusti težak miris, inače džigerica je jedna od najjačih hrana nutritivno.

Javi se za mesec i po dana sa pozitivnim rezultatima.

Kafu ne okušaj ni ne pomišljaj. Za slatkiše paštete kurce palce nema potrebe da naglašavam.

Alkohol ni ne pomišljaj. Cigarete ni ne pomišljaj. Šećer ni ne pomišljaj. Za mesec i po dana si ko nov.

Ukinjo, ubi me sa ovim stranim terminima :D. Doktor mi zabranio kiselo, ljuto i zacinjeno, tako da ova sirca i limunove nikako. Isto bez kafe ne mogu, jbg. I kontradiktoran si sa Oljicom, moracu jos da guglam ko je u pravu :hm: :D

Cassius Clay
17.09.2020, 22:08
Ukinjo, ubi me sa ovim stranim terminima :D. Doktor mi zabranio kiselo, ljuto i zacinjeno, tako da ova sirca i limunove nikako. Isto bez kafe ne mogu, jbg. I kontradiktoran si sa Oljicom, moracu jos da guglam ko je u pravu :hm: :D

Ne brigaj ti ništa, samo pij to naizmenično i fastuj 16h, jedi normalno, bez preradjene hrane i obavezno obavezno ovsene, kupi whey protein i pomešaj sa ovsenim ili nešto što voliš, i jedi. To jednostavno moraš vlakna da unosiš.

Pusti ti doktore, oni još uče literaturu 80-ih i 60% njih je nezdravo gojazno.

Uvek sam čuo kako neće ljudi u crkvu jer popovi nisu dosledni učenjima a onda odu kod doktora gojaznih, mali paradoks.

Nemoj ljuto i začinjeni ali jabukovo sirće i soda bikarbona idu jedno uz drugo. Soda smanjuje kiselost, jabukovo sirće održava.

Sent from my iPhone using... using my brain cells

miloolja
17.09.2020, 22:19

Moras da kazes sta ti je problem :)

Kod hleba je muka pod 1. Belo brasno i pod 2. Kvasac. Nijedno nije dobro za varenje.

Tzv integralni i tamni, kobajagi crni po prodavnicama i prkarama nemaju veze sa pravim integralnim, vec ga boje i svasta nesto. E sad postoji beskvasni, koji nije omiljen kod mnogih, prilicno je kiselkast.
Najbolja varijanta pravljenje raznih hlebnih plocica bez kvasca, sa semenkama, speltinim brasnom recimo i sl. u domacoj radinosti.
Svaka promena ishrane je teska, pogotovu za razmazene muskarce :rleys: ali sve se moze kad se hoce.

I nema ne pijem bas sokove ili trudim se da izbacim kasni obrok. Nego nemoj neko vreme uopste.

Ne da jedes samo salate, vec uz mesista, ribe, ali bez hleba.

Sto se tice masnoca najzdravije su: mast i slanina, i to ona bela sapunjara, ne dimljene, pancete i slicno, a moze i puter ali pravi domaci, bez aditiva.
Przenje se ne preporucuje, kod zdravije ishrane, pogotovu ne na uljima, retko koje trpi visoku temperaturu, dolazi do hemijskih reakcija i nezdrava su. Nista margarini, nista ulja, nista pekare i fast food.
Nista pohovanje takodje.

Nerealan
17.09.2020, 22:20
Prvi savet Prinče, lagano se spremaj da batališ lekove. Nijedan lek ne leči pravi uzrok nekog oboljenja, već simptome.

I sam imam već X godina hroničnu bolest creva, pa ti iz iskustva mogu reći da je najvažnija stvar - tvoja glava. Većina današnjih bolesti je psihosomatska, tako da stres kojem smo izloženi, a ne kanališemo ga, ostaje u našem telu i odražava se na neki organ, na koji će se odraziti to je zavisno od čovekovog karaktera.

Što s tiče ishrane, idi prema ovome što ti je Uroš naveo, ne moraš odmah sve strogo da pratiš, ali polako menjaj.

Ovako ja spremam ovsene, uzmem samlevene (ili sam sameljem), prelijem vrelom vodom, poklopmi 3-5 minuta, potom pomešam protein, kakao, mlevene orahe i dodam neko voće (banane, maline ili kupine)

miloolja
17.09.2020, 22:45
Aaaa Prince ti si pitao ono o problemima sa varenjem, ti si trazio savet :facepalm: Ja te pomesala sa nekim drugim :mute: pa sam mislila da si ti ekstra upao i trazim promene u ishrani. :D
Ok, izvini, vidim sta ti je problem.

Pazi. Masti, ove koje sam ti navela jesu zdrave, njazdravije, ali to ne znaci da moze i treba svako da ih jede pogotovu sa razlicitim zdravstvenim problemima, a ti ih imas.

Ti sigurno moras da krenes sa dijetalnijom ishranom, vise bareno i sirovo, pa ces lako postepeno ubaciti ponesto sto ti prija. Taj nacin sa postepenim uvidjenjem tzv. nezdrave hrane ili neke koju si ranije konzumirao, a sada ti smeta, je najbolji, tako vidis sta ti je pravilo problem.
Nesto sto nekome prija, ne znavi da ce i tebi. Nije svaki zdravstveni problem isti, a pogotovu ne mozes da se hranis kao potpuno zdravi, koji zele da promene samo nacin ishrane.

Ne znam koliko je za tebe ova autofagija sto je Uros pominje, moras dobro da je izucis i istrazis, a mislim da je tebi potrebno cesce da jedes, u manjim porcijama i da bi ti tu nervozu tako dug vrenski period neunisenje hrane mozeda povecavao problem.

Moras da istrazis i eksperimentises, kada ti vec lekar ne kaze sta da jedes i kako -.-

Lion
17.09.2020, 23:01
Uki, doktor mi je fit, nemoj tako :D. Primetio sam buckanja posle konzumiranja neceg kiselog, tako da izbegavam. Nemam problem da jedem ovsene, samo kazem da me ne zasite. Osecaj kao da nista nisam jeo. Cesto sam praktikovao za dorucak po 4,5 przenih jaja, i sad ove ovsene kad doruckujem i ne osetim da sam doruckovao :D. Ali probacu da ih pomesam sa necim. Uglavnom sam ih sa jogurtom jeo.

Olja, ja ni ranije nisam pio sokove, sad ih uopste ne konzumiram. Od stetnih pica jedino kafu pijem, ranije i na prazan stomak ujutru, sad sam je pomerio za posle dorucka. A nije mi problem za rucak da jedem meso, ali nemam vreme za svaki obrok neko meso da spremam. Zato vise i ne znam sta za dorucak i veceru da jedem.

Nerealni, znam za stres. To me i verovatno dovelo do ovog. Jos sam krenuo pravosudni da spremam, a sve u vezi sa njim je stresno :D. Krenuo sam sa meditacijama i vezbanjem ujutru cisto da smanjim kortizol, odnosno lucenje hormona stresa. Bice bolje, nadam se :D

Cassius Clay
17.09.2020, 23:21
Ma brate fasting ti cepaj imao problem nemao, neće ti ništa oduzeti. Ovo za češće jelo jeste delimično tačno, ali fastingom ćeš dati prostora organizmu sa samoregulaciju i oporavljanje

colchonero
17.09.2020, 23:27
Sta ti uki brate ne gledas ti nisi normalan svega mi hahahahaha kakav mec najjjaci ikada ali ibedljivo najjaci ikada

miloolja
17.09.2020, 23:28
Ok sokove ne pijes, sta si se uhvatio sokova :D one ti ne predatavljaju znaci problem. Kafa sigurno predstavlja. Sa njom je problem otkaciti je, izaziva i glavobolje ako naglo prekines, ali prevazidje se to. Moras da uvedes cajeve, nanu, kamilicu, kantarion na prazan stomak ujutru, koji je gadan ali pomaze ili zalfiju.

Sto se tice toga da nemas vremena da spremas ili ces da spremis kod kuce pa da nosis sa sobom ili da nadjes neki restoran ili ove sto spremaju za firme, koji kuvaju raznoliko, a zdravije, imas toga danas dosta po gradu. Trece nemas, jer ako nastavis da jedes bilo sta doci ces u jednom trenutku u jos veci problem.

Ovsene pahuljice uvek obogatis bananom, bobicastim vocem, cija smenkama, orasatim plodovima (bademi su jako dobri za varenje, pa lesnici i na kraju orasi koji su dosta masni, ali zdravi) i semenkama, golicom recimo.
Poneses kesicu sa mesavinom orasastih plodova, suvog grozdja, urmi i semenki. Poneses bananu, jabuku..

Za dorucak-rucak mozes kuvana jaja sa nekim belim mesim sa rostulja i mesavinim zelene salate, rukole, matilovca i nekog dresinga. Jbg moras da se angazujes oko spermanja. Imas danas one super kutije za hranu, na poslu umesas samo dresing, koji spremis kod kuce.

Kad kazem da izbacis ugljene hidrate mislim samo na proste, dakle inetgralni pirinac je jako pozeljan u ishrani ili pasta od integralnih zitarica, no ugljeni hidrati se ne preporucuju za veceru, jer daju energiju, vec proteini, meso, riba.
Paste imaju neogranicene mogucnosti kombinovanja namirnica i veoma su ukusne.
Da kuvas corbastu hranu, supe, variva, corbe, sladak kupus :)

Sve preradjene proizvode, suhomesnato, vestacke namaze, majoneze, pavlake moras da izbacis.

Za varenje je odlican koziji sir, kao i odvratna kozija surutka, ali koja cini cuda :)

Sve ti nabacamo sto se setimo, ali moras sam da sednes i pozabavis se problemom, naravis par spiskova, zavrnes rukave, navuces kecelju i spremas sebi neki period, jer jedino tako znas sta jedes.

Cassius Clay
17.09.2020, 23:33
Ko? Koji sport? :D Pratim malo ovaj iOS update o privatnosti i koliko to jebe fb pixel, pošto će od update za iOS
14 korisnici moći da vide i da zabrane prikupljanje podataka ko ih prati.

https://www.wired.com/story/apple-ios-14-safari-privacy-ad-tracking/amp

A kad ode pixel odoše i mnoge pogodnosti custom audience, lookalike audience i sl.

Još sad pred američke izbore zbog tamo kampanje neke metrike otišle u tri kurca. Čeka nas interesantno vreme i interesantni dani za AI u rukama Amerikanaca.

Indigo
18.09.2020, 00:06
Ja imam problema sa kvascem i ajvarom.
S tim da mi kvasac zadaje strašne stomačne probleme.
Ajvar ponekad i to mi je baš onako bedak jer mogu celu teglicu bez hleba pojesti :D

Isto tako i kisele krastavce, komotno mogu celu teglicu isprazniti. Još ako imam dobrog sira uz to :D

E1_PG
18.09.2020, 00:13
Ja imam problema sa kvascem i ajvarom.
S tim da mi kvasac zadaje strašne stomačne probleme.
Ajvar ponekad i to mi je baš onako bedak jer mogu celu teglicu bez hleba pojesti :D

Isto tako i kisele krastavce, komotno mogu celu teglicu isprazniti. Još ako imam dobrog sira uz to :D

Isto,samo sto osim krastavaca znam da pojedem i teglu maslina,pa cak i teglu cvekle.
Imam zivotinjski apetit,i citavi zivot moram da se borim sa tim,jer kad bi se opustio zavrsio bi na onaj TLC medju one debele.

Cassius Clay
18.09.2020, 00:25
Ja teglu ajvara za obrok pojedem. Posle toga u wc posle mene samo ko mora. :D

powerslave
18.09.2020, 00:30
Ja ljuto i kisjelo ne mogu nikako. Ljuto bas slabo podnosim... nije mi jasno u cemu je draz kad toliko przi da ne mozes nikakav ukus da osjetis, no ajde... :D Ajvar volim da pojedem ako nije mnogo ljut. Mada mi se ne jede cesto :D

A od kisjelog mi se povraca... bukvalno. Kisjeli krastavac moze tu i tamo u malim kolicinama... tipa ne smeta mi u ruskoj salati ili u nekim sendvicima i burgerima. Sa strane ili sam krastavac bas nikako. Pihhhh :D Ovamo imaju u restoranima obicaj da ti uz hamburger stave sa strane ogroman kisjeli krastavac i pomfrit... Cesto pomfrit stave preko krastavca pa onda ti i pomfrit pokupi ukus. Najezim se to kad vidim :D A sok od kisjelog krastavca me cera na povracanje. Bez zajebancije... Od samog mirisa mi zivot smuci. A da popijem gutljaj momentalno bi povratio.

Sirce isto tako. Od samog mirisa mi se povraca. Kisjeli kupus, masline itd. isto tako.

Pominjao je neko ranije cajun zacin. Bas sam prije neki dan kupovao zacine za meso i izmedju ostalih sam uzeo i New Orleans Cajun. Odlicno ide uz pilece bijelo sa rostilja. Ne volim ljuto, ali ovo je taman.

Interesantna je kuhinja Luizijane i ako ja nit volim ljuto nit jedem morsku hranu. Ali sta god sam od njihove kuhinje probao, a da nije sadrzalo morsku hranu, mi se svidjelo.

Jambalaya je super jelo. Ovamo spremaju i jambalaya corbe... isto bude vrh.

powerslave
18.09.2020, 00:37
Elem, gledao sam prije neki dan AGT... Nisam znao da su sudije/ziri Heidi Klum i Sofia Vergara. Morace to cesce da se prati. Ukoliko se neko pita jesu li obije brutalne... jesu.

miloolja
18.09.2020, 00:41
Uhhh dva grada koja me jedini zanimaju u USA, tipicno NY i Nju Orleans, zbog muzike i naravno hrane :D

Ni je ne volim dominantno ljuto, prosto kad samo ljuto preovladava nemam pojma sta jedem, moze da bude bilo sta, sto je bas bzvz, ali pikantno, malo ljuto, apsolutno uvek moze.

Odlican je cajun mix zacin. Od one kolicine sto sam napravila, svaki put posipala po piletini, i na belo i na batake sa rostilja, recimo, odlican zacin. Postoje varijacije u sastavu, ja sam pronasla neki navodno najpriblizniji, ali najvaznije da nije tesko napraviti u domacoj radinosti.

Indigo
18.09.2020, 00:46
Pogledaj Treme. Kakva serijetina! Imaš i muzike i hrane.
Ja kiselo mogu sve, kiseli kupus u sred noći da me probudiš :D

Cassius Clay
18.09.2020, 00:48
Elem, gledao sam prije neki dan AGT... Nisam znao da su sudije/ziri Heidi Klum i Sofia Vergara. Morace to cesce da se prati. Ukoliko se neko pita jesu li obije brutalne... jesu.

A Eva Padlock?

powerslave
18.09.2020, 01:01
Pogledacu Treme vjerovatno u toku zime. Nego, citas li sto? :D Nesto nam je zamrla ona tema. Ja redovno zaboravim da okacim sto sam procitao, cisto onako da se tema ne zapusti.

Urose, bas sam te prije neki dan pitao nesto za nju :D U onoj temi za zene :D Kako je bila dobra prije neki dan kad je reklamirala neki sexy catwoman S&M kompletic :D

Cassius Clay
18.09.2020, 01:18
Ne videh. :D

Ma opasna je ali top 3 Jessica Goicoechea, Polina Malinovskaya i Lana Rhoades čuvena.

Indigo
18.09.2020, 08:01
Pogledacu Treme vjerovatno u toku zime. Nego, citas li sto? :D Nesto nam je zamrla ona tema. Ja redovno zaboravim da okacim sto sam procitao, cisto onako da se tema ne zapusti.

Urose, bas sam te prije neki dan pitao nesto za nju :D U onoj temi za zene :D Kako je bila dobra prije neki dan kad je reklamirala neki sexy catwoman S&M kompletic :D

Uzeo Dinu čisto da se podsetim pred seriju ali nikako da nađem vremena. Na zimu planiram da se posvetim Harlanu Elisonu i da pročitam sve od Moravie što nisam.

Cassius Clay
18.09.2020, 10:59
Je l uzimao ko prečišćivač vazduha kućni? Videh da preporučuju neki Xiaomi. Pošto nam je zagadjenost u Srbiji takva da smo propali načisto

bojanaBG
18.09.2020, 12:26
Je l uzimao ko prečišćivač vazduha kućni? Videh da preporučuju neki Xiaomi. Pošto nam je zagadjenost u Srbiji takva da smo propali načisto

Ja sam kupila pre 3 dana Xiaomi Pro, bio je neki happy hour pa je bio bas na lepom snizenju.
Ono sto sam iscitala na benchmark forumu, ovaj ili onaj 3H su skoro isti i dobro rade, ima filtera, puno ljudi ih je kupilo prosle godine kad je bila ona katastrofa.
Moj ti savet, ako planiras da kupujes, kupi sto pre, jer ce sigurno biti nestasica kad krene zima, pa se ljudi sete da je vazduh uzasan (iako je ocajan cele godine), a i ko zna kakve ce cene biti.

Cassius Clay
18.09.2020, 16:04
Hocu, hvala na savetu.

------------------------------------

Ovaj snimak je blago. Ovo je mini film. Koliko se svet promenio za kratko vreme. Neopisiva vrednost video klipa.

https://youtu.be/omVFxtbZoyw

miloolja
18.09.2020, 21:36
Nema Prinčevića, ne izjasnjava se...
Zamisljam... samo prsti...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200918/784fd598db90599cb30e1050e49aa5f0.gif

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200918/9f02fe7f8d082d155804b386c16d0ab7.gif

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200918/2917fa7abf0d77f28093831094755607.gif

Indigo
19.09.2020, 11:04
Kako mi je ovo prijalo jutros :D

https://youtu.be/NPphtjc6zMU

Nerealan
19.09.2020, 16:15
Indigo, jesi u Evropi ili u Srbiji?

Mr. Wolf
21.09.2020, 14:19
Otpustili Jovanu, majku im @#$#!

:cry:

Cassius Clay
21.09.2020, 14:21
Sad će ona na Pink, muž će to da završi, tu i pripada

bojanaBG
21.09.2020, 14:23
Stigao mi je danas preciscivac, videcu veceras kad ga ukljucim kako to cudo radi :D

dekkard
21.09.2020, 15:31
Sigurno nećeš videti kako radi.

bojanaBG
21.09.2020, 15:36
Sigurno nećeš videti kako radi.

:facepalm::facepalm::facepalm:

Cassius Clay
21.09.2020, 18:38
Stigao mi je danas preciscivac, videcu veceras kad ga ukljucim kako to cudo radi :D

Odlično.

Ovu preporuku sam dobio sa stranice Eko Straža

"Onaj koji ima HEPA filter i namenjen je za filtriranje PM2 čestica. Istražite po internetu modele u skladu sa novcem koji želite da potrošite. U Srbiji se najčešće kupuju Xiaomi i Zepter ali ima i drugih proizvodjača. Obratite pažnju na performanse aparata i cenu rezervnih filtera."

miloolja
23.09.2020, 23:38
[emoji173]

1308834660659716096

Cassius Clay
24.09.2020, 17:29
hercegovačkim :)

https://youtu.be/y9G76L37KsU

powerslave
25.09.2020, 00:05
Ima jedan rcma u planini...

Cassius Clay
28.09.2020, 23:20
Je l realno da neko žali ovu Ljupku? Feministkinje prvo treba da se bore protiv ovakvih kuravela, a tek onda protiv muškog šovinizma.

Najveći neprijatelji moderne žene su žene koje dobrovoljno pristaju da budu objekti.

Šminkaju se kao lude, plastične od glave do pete, i posle svaka takva kaže, ne sudi prema izgledu. Ma marš bre. Nego za šta si stavila tolika usta. :D

Naprave od sebe seksualni objekat i onda kao što neko komentariše i dobacuje.

Skoro sam bio u Novom Pazaru i video sam par prelepih devojaka, obučenih široke pantalone, pristojno. Naravno niko nije ni pomislio da uputi neki prljav komentar. Bilo je samo onih "a koliko je lepa".

Žene treba unutar svoje vrste malo da se zapitaju kuda plovi ovaj brod.

Tarantula®
29.09.2020, 14:48
Ako je Ljupka rekla da ju je Dragiša varao, a znala je da ima ženu, kako ju onda nije pogodilo to što ju vara sa sopstvenom ženom?

https://ih1.redbubble.net/image.420948147.6651/flat,750x1000,075,f.u2.jpg

Sam Hornish Jr.
30.09.2020, 16:15
https://www.youtube.com/watch?v=JWh2qT9yiTo

Kad ce ovo kod nas?

Indigo
02.10.2020, 23:06
Gde ste ljudi :D
Koristite li filtere za vodu? Ili pijete isključivo flaširanu?

E1_PG
03.10.2020, 00:17
Česmovača podgoricka je top,ne trebaju filteri.
Iz flasa plasticnih ne volim da pijem,sitni komadi plastike zavrsavaju u organizam i prave stetu.

Indigo
03.10.2020, 00:22
Većina flasiranih se puni na česmi :D
Kakav crni izvor :D

E1_PG
03.10.2020, 00:28
Cuo sam da je sto se tice voda u Srbiji Prolom kvalitetna,a u Cg ima te vodurine sa planincuga dobre ali kazem ne pijem iz tih boca bez nuzde.
Mada vi u Novi Sad nemate mnogo izbora,tamo se cesmovaca prakticno ne pije koliko znam.Ima nekakva bijela i zuta voda :D

Indigo
03.10.2020, 00:39
Cuo sam da je sto se tice voda u Srbiji Prolom kvalitetna,a u Cg ima te vodurine sa planincuga dobre ali kazem ne pijem iz tih boca bez nuzde.
Mada vi u Novi Sad nemate mnogo izbora,tamo se cesmovaca prakticno ne pije koliko znam.Ima nekakva bijela i zuta voda :D

Nije loša cesmovaca, samo ima kamenca puno. Po nekim manjim mestima je haos.

Nerealan
03.10.2020, 07:43
Nije loša cesmovaca, samo ima kamenca puno. Po nekim manjim mestima je haos.

užas koliko je voda sa česme trvda, barem u BGu. Pričala mi je baba kako se pasulj brže skuva u selu jer je voda mekša, a ja u fazonu šta lupetaš 150°C je 150° i ovde i tamo. Sad kad sam bio dole sam uvideo šta je pričala, pošto mi je kosa nakon svakog pranja bila poput slame.

Inače pijem gotovo uvek flaširanu, ali ne te česmovače provučene kroz filter (ako ih uopšte provuku) već uglavnom Volvic, kad nema onda je solucija Vittel

Sam Hornish Jr.
03.10.2020, 12:24
Inače pijem gotovo uvek flaširanu, ali ne te česmovače provučene kroz filter (ako ih uopšte provuku) već uglavnom Volvic, kad nema onda je solucija Vittel

koje su te, strane?

Mr. Wolf
03.10.2020, 14:41
Je l' neko koristi elektricnu cetkicu za zube? Vredi li preci na to?

Indigo
03.10.2020, 18:29
Je l' neko koristi elektricnu cetkicu za zube? Vredi li preci na to?

Ne vredi. Moraš se ipak umarati. :D

Cassius Clay
03.10.2020, 18:32
Ja sam to koristio pre 10 god čisto sranje. Da idem u divljinu pre bih konac poneo nego pastu i četkicu.

Nerealan
03.10.2020, 21:15
koje su te, strane?

Volvic je francuska, vittel verovatno isto pošto su sponzori TdF-a

Cassius Clay
04.10.2020, 12:03
Ono kad si antitalent

https://youtu.be/s4bHTnUo5xQ

Sam Hornish Jr.
04.10.2020, 12:42
a sta znaci na Prolom vodi pise pH 8.8+

miloolja
04.10.2020, 13:44
: ))

1312354583734218752

miloolja
04.10.2020, 15:50
1312744412502544386

Tarantula®
05.10.2020, 08:11
Da li neko zna da li Bosch belu tehniku sklapa Gorenje u Sloveniji?

Indigo
05.10.2020, 10:00
Dumreš :D

https://youtu.be/Ood5hySRRlo

miloolja
05.10.2020, 11:08
Da li neko zna da li Bosch belu tehniku sklapa Gorenje u Sloveniji?Nemam pojma da li bas u Gorenju, ali znam da su manji aparati mikseri i sl sklapaju u Sloveniji, a veci u Turskoj, to i pise na njima. Za nase trziste i ostala nama slicna.
Mada mogu da se nadju i "Nemci".

A sto pitas?

Cassius Clay
05.10.2020, 11:20
1312744412502544386

Sve loše i za lava i za strelca. Ocrni mi ta veštica i znak i podznak. Napisala neke generalne stvariz

Neki trend je postao retrogradni bilo šta, odjednom svaki 3. dan svaka druga žena govori o retrogradnom merkuru i slično.

Inače Indigo sine moj, radila mi neka riba natalnu i ja sam lav i u merkuru i u veneri i još na par mesta, sine moj, ti si za mene malo rakče sine moj.

Avgustovski kakenjac.

miloolja
05.10.2020, 11:50
Ne znam da li je smesno ili je za plakanje...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201005/291bea87247705943631603e79b45937.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201005/166eb4ec3a64427abddf0e0adf8da850.jpg

Tarantula®
05.10.2020, 11:56
Nemam pojma da li bas u Gorenju, ali znam da su manji aparati mikseri i sl sklapaju u Sloveniji, a veci u Turskoj, to i pise na njima. Za nase trziste i ostala nama slicna.
Mada mogu da se nadju i "Nemci".

A sto pitas?

Zato što mi treba par nekih elemenata za kuhinje, ali sam dosta puta načuo da ih radi Gorenje, za Balkanske zemlje.

A meni treba pravi "švabo", ali mislim da ga nema.

dekkard
05.10.2020, 12:32
Ne znam da li je smesno ili je za plakanje...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201005/291bea87247705943631603e79b45937.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201005/166eb4ec3a64427abddf0e0adf8da850.jpgGej lobi nam se svima podsmeva.

miloolja
05.10.2020, 12:36
Zato što mi treba par nekih elemenata za kuhinje, ali sam dosta puta načuo da ih radi Gorenje, za Balkanske zemlje.

A meni treba pravi "švabo", ali mislim da ga nema.Imas ove iz Madjarske sto "uvoze".
Ja sam davno tako kupila sudo masinu i bila je Nemica, samo bez garancije, sto moze da bude macka u dzaku, ali opet radi 10god bez problema. Sada je mozda drugacije, vidi imas ih na kupujem-prodajem sigurno.
Skuplji modeli su iz Nemacke sigurno, e sad....
Frizider mi je Turcin :ne_znam:
Najbolje da odes u prodavnicu i vidis sta pise made in... mada bi trebalo i preko telefona da ti kazu.

Jesi li razmisljao o Beko proizvodima? Kazu da su odlicni, a povoljniji dosta.

Cassius Clay
05.10.2020, 12:45
Gej lobi nam se svima podsmeva.

Estrogen u hranu, narativ u diskurs i dobiješ ovo neko nastrano društvo.

Meni je gore čak to miksanje polova 100 puta od homoseksualizma.

Ovaj liči na ženskog Robin Huda. Ili ova. Ovo.

Nego cene, kako deru kompleksaše... Philipp Plein udješ samo na farfetch i vidiš najobičnija govnjuša majica 1k evra ha ha ha

Tarantula®
05.10.2020, 12:47
Imas ove iz Madjarske sto "uvoze".
Ja sam davno tako kupila sudo masinu i bila je Nemica, samo bez garancije, sto moze da bude macka u dzaku, ali opet radi 10god bez problema. Sada je mozda drugacije, vidi imas ih na kupujem-prodajem sigurno.
Skuplji modeli su iz Nemacke sigurno, e sad....
Frizider mi je Turcin :ne_znam:
Najbolje da odes u prodavnicu i vidis sta pise made in... mada bi trebalo i preko telefona da ti kazu.

Jesi li razmisljao o Beko proizvodima? Kazu da su odlicni, a povoljniji dosta.

Uzeću Beko, na njima piše Made in Turkey, i još je ova jedna firma ovlašteni uvoznik za BiH + 5 god. garancija.

Vidim da Samsung uvoze iz Mađarske, piše im na dosta uređaja poput TVa Made in Hungary.

miloolja
05.10.2020, 13:01
Duzina garancije ti je zapravo najbitnija, mada sada mnogi uredjaju, ti veci pogotovu, imaju onaj fazon registrujes proizvod koji si kupio na proizvodjacevoj zvanicnoj strani, model, racun i sl. i dobijes 5 godina.

Beko mnogi hvale, pogotovu sudo i ves masine. Vidi recenzije imas po netu, svasta moze da se nadje.

dekkard
05.10.2020, 13:48
I Beko ne sklapa svoje proizvode u Turskoj nego na brodovima u Sredozemnom moru.

Indigo
05.10.2020, 18:44
Sve loše i za lava i za strelca. Ocrni mi ta veštica i znak i podznak. Napisala neke generalne stvariz

Neki trend je postao retrogradni bilo šta, odjednom svaki 3. dan svaka druga žena govori o retrogradnom merkuru i slično.

Inače Indigo sine moj, radila mi neka riba natalnu i ja sam lav i u merkuru i u veneri i još na par mesta, sine moj, ti si za mene malo rakče sine moj.

Avgustovski kakenjac.

Neka riba ili NASA. Pa, ja biram NASU. :D
Ajde ne zvekeći previše tim kleštima da ne završiš u loncu :bbq:

powerslave
06.10.2020, 01:01
Eno kaze predsjednik da ne brinemo o virusu i da ne dozvolimo da nam virus dominira zivot. Kaze da se bolje osjeca sad nego prije 20 godina :cool: Trump 2020!

Lion
06.10.2020, 16:54

Avgustovski kakenjac.

Ta riba zna posao kad je znala da ti kazes tacno ono sto zelis da cujes :D

Cassius Clay
06.10.2020, 16:58
Pa pokzala mi sve, nema šta da me laže. Julski lav, podznak strelac, vladar podznaka takodje strelac, merkur, venera lav, moon virgo, kaže Leo sun Virgo moon ko Chris Hemsworth i tako...

Nahvalila me dobro. Tačno možda laže i pumpa mi ego ovaj lavovski. Indigo ne zna kako je to jer je on falšerica lav iz nekog avgusta krajnjeg. Sigurno je u podznaku riba, a u ovim elementima rak. :D

colchonero
06.10.2020, 17:01
Pa pokzala mi sve, nema šta da me laže. Julski lav, podznak strelac, vladar podznaka takodje strelac, merkur, venera lav, moon virgo, kaže Leo sun Virgo moon ko Chris Hemsworth i tako...

Nahvalila me dobro. Tačno možda laže i pumpa mi ego ovaj lavovski. Indigo ne zna kako je to jer je on falšerica lav iz nekog avgusta krajnjeg. Sigurno je u podznaku riba, a u ovim elementima rak. :D

:sram::rleys::rleys::biggrin:

Cassius Clay
06.10.2020, 17:01
Madrid je blizanac ono 1000%

colchonero
06.10.2020, 17:03
Madrid je dupli strelac:biggrin::biggrin:. Ali on ne veruje preterano u to hahaha. Jer zna i neke lavove lavice, koji su tebi slicni, a neki susta suprotnost recimo. Iako su karakteristike 80% tacne, ali tih 20% potcenio me horoskop:cool:

Cassius Clay
06.10.2020, 17:06
Brat moj zato se mi dobro slažemo. To je ta direktnost strelca. Moram priznati da bih bez strelca bio onako totalno primitivan lav bez te inteligentne note.

Ma razlikujemo se dosta, pogotovo julski i avgustovski.

Ovo sam našao na nekom forumu i spremio samo za Indiga, kao da sam ja pisao

"I am a July Leo and I will outshine, outlast and outperform August Leo's every time. They are too predictable and their roar does not match my bite. I will be reserved until it is my time and then no-one can stand in the way. I have never lost a fight and I continue to lead every group I am in. August Leo tried to take group leadership from me and messed up because they are too quick to attack what they are unsure about. Flopped right on their face and I triumphed. Would rather be a July Leo than an August any day of the week. My cousin is an August Leo and we have rarely got on at all."

Indigo Indigo, brate moj, jedina zajednička osobina je što ne možemo očima gledati Boaćea ni on ni ja.

Mr. Wolf
06.10.2020, 17:06
Uki, nisi valjda dao pare da te laze? Ako te je lagala besplatno, to je okej.

gomila nesklada
06.10.2020, 17:08
Madrid je dupli strelac:biggrin::biggrin:. Ali on ne veruje preterano u to hahaha. Jer zna i neke lavove lavice, koji su tebi slicni, a neki susta suprotnost recimo. Iako su karakteristike 80% tacne, ali tih 20% potcenio me horoskop:cool:

moras podhitno da prestanes da pises o sebi u trecem licu :biggrin:

Cassius Clay
06.10.2020, 17:10
Ma dje da dajem pare za ovu sotonu, slušaju me žene na dobrovoljnoj bazi. Nikad nisam bio pažljiv nešto prema ženama, nikad nisam se nešto trudio, čim si takav, dobijaš je u vidu osobe koja želi da te zadivi.

Pa od natalnih karti do koje čega širok je dijapazon usluga.

Ne znam ja šta se dešava u ženskom mozgu pa ih to radi, a lepo ponašanje ne. To je već pitanje za eksperta za zavodjenje našeg duplog strelca.

Jeste videli šta je Jordan Peterson objavio šta su našli ovi sa Googla, šta su ženske seksualne fantazije... Vukodlak, pirat, vampir, hirurg... Po statistici.

Recite vi taj mozak. :D https://youtu.be/p8ePDKlF6T0

colchonero
06.10.2020, 17:12
moras podhitno da prestanes da pises o sebi u trecem licu :biggrin:

Bezi napasti, moram sa ljudima na pp zbog tebe:biggrin::biggrin:

Vidis da koristim nick, a ne ime...

bojanaBG
07.10.2020, 09:56
Ja mogu samo da zakljucim da je Uros skroz nesiguran u taj svoj znak i na sve strane pokusava da nadje neki dokaz, najvise da bi sam sebi dokazao da je on pravi lav, juri neke strane forume, a duboko u sebi zna da je nezni rak :srce:

dekkard
07.10.2020, 10:09
Koji ste znak/podznak? Ja sam blizanac/škorpija.

powerslave
07.10.2020, 10:14
Ja sam vaga/vaga. To mora bit da je goli k*rac... Ajde pitanje za vas sto znate horoskop.. Postoji li kakva sansa da izvucem neki pristojan zivot iz ovog usranog znaka?

Indigo
07.10.2020, 10:15
Lav - Jarac, gde ćeš jače.
I da si lav ( a nisi ) opet bi bio donji. Ali dobro neka ti je podigla samopouzdanje sa tim Venerama i Merkurima :D

Evo ti numerologije, tek te tu kidam. Broj 22 :cool:
Ne možeš sa uzvišenim bićima nikako. :D
22 je najuzvišeniji broj u numerologiji.

Dvadesetdvojka je obdarena sa mnogo ovlašćenja i može da dostigne neslućene visine. Ljude rođene pod ovim brojem uglavnom smatraju “velikim graditeljima” pošto od njihovih rezultata mnogi imaju koristi. Rođeni u ovom broju su pokretači u društvu. Oni su lideri i uzori u našem društvu.

Dalje, kako porediti konja i svinju, ne znam jel to može uopšte. Kinezi kažu da ne može jebiga :D

Konja odlikuje težnja za potpunom i neobuzdanom slobodom i sklonost ka ljubavnim avanturama.

Konj je temperamentan, pun energije, uvek u pokretu teži divljem i slobodnom životu bez mnogo obaveza.Osobe rodjene u godini konja su vrlo popularne zahvaljujući svojoj žeđi za avanturom, oštrom intelektu i njihovom nemirnom karakteru, međutim, teško je na duge staze pratiti njihov tempo.

Dalje, Majanski kalendar ne donosi ništa novo nego potpunu dominaciju Jaguara.

Jaguar - ličnost i karakter
Vi pripadate četrnaestom danu majanskog horoskopa. Vaše interpersonalne i intuitivne veštine su odlične, a veoma Vam je bitno da se povežete sa ljudima na dubljem nivou. Prilično ste produhovljeni i stremite tome da dosegnete više ciljeve. Takođe, možete biti prilično misteriozni. Umete biti spremni za takmičenja i manipulativni

powerslave
07.10.2020, 10:15
Ili da momentalno predjem ulicu? :D

Cassius Clay
07.10.2020, 10:48
Ja mogu samo da zakljucim da je Uros skroz nesiguran u taj svoj znak i na sve strane pokusava da nadje neki dokaz, najvise da bi sam sebi dokazao da je on pravi lav, juri neke strane forume, a duboko u sebi zna da je nezni rak :srce:

Hahahahahaha, nisam stvarno. Ali nemam ništa protiv rakova jer su to divna stvorenja. 30. jul nije rak sigurno.

Au Indigo al si ti zašao u dubine astrologije. A vidiš ti kako si ti pitom lav i kako te svi vole. Mene pola foruma ne može da smisli očima zbog egoizma i monologa. Pa ti vidi ko je pravi lav.

Power brate, znam za ženske vage da su najdivnija stovrenja koja postoje. Sa vagama se slažem top.

Jedino sa kim se ne slažem generalno su muškarci/žene jarčevi. To su tako mutava stvorenja jbg

bojanaBG
07.10.2020, 10:56
Hahahahahaha, nisam stvarno. Ali nemam ništa protiv rakova jer su to divna stvorenja. 30. jul nije rak sigurno.

Au Indigo al si ti zašao u dubine astrologije. A vidiš ti kako si ti pitom lav i kako te svi vole. Mene pola foruma ne može da smisli očima zbog egoizma i monologa. Pa ti vidi ko je pravi lav.

Power brate, znam za ženske vage da su najdivnija stovrenja koja postoje. Sa vagama se slažem top.

Jedino sa kim se ne slažem generalno su muškarci/žene jarčevi. To su tako mutava stvorenja jbg

Hvala, hvala :D
Jarcevi mutavi :confused:
ja ih znam nekoliko, bas suprotno od mutavog, pricljivi i poprilicno sposobni u svakom pogledu

Cassius Clay
07.10.2020, 11:01
Ja koju god devojku/momka jarca da upoznam mnogo su spori ljudi. Nigde te radne etike i tih nekih kao opštih stvari, za šta ih vežu. Onako glume kao hladnoću neku a meni su uz bikove ubedljivo najdosadniji znak.

A sa rakovima oduvek top. Znam kad krene jul sve drugari imaju rodjednane i to od 4. do 17. jula se izredja 5-6 rodjendana.

To su duše od ljudi. Kada raskinu sa devojkama pišu pesme i tuguju. :D

bojanaBG
07.10.2020, 11:08
Ja oduvek tvrdim da smo mi rakovi najbolji ljudi :D

Ali ja sa jarcevima bas imam dobra iskustva, sposobni su, prakticni, a ovako su dobri ljudi :)

ledeni 80
07.10.2020, 11:12
Ja sam skorpija/vodolija
Bojana rakovi su emotivci brzo planu ja ih znam dosta::)
Skorpije sa blizancima ne idu nikako:biggrin:

Cassius Clay
07.10.2020, 11:18
Ja se sa rakovima nisam nikada u životu posvadjao. To je nemoguće.

Škorpije su zlo svoje vrste. 65% bivših devojaka su škorpije i to baš izbegavam u širokom luku.

bojanaBG
07.10.2020, 11:19
Rak kad nekog zavoli, to je to, taj drugi mora nesto bas zestoko da zajebe da bi ga mi precrtali.
Pricam o drugarskom odnosu, ne o vezama :)

powerslave
07.10.2020, 11:19
Mene horoskop ne zanima, ali su mi tokom godina drugarice redovno stavljale do znanja koji su znak i sta to znaci... Uzas jedan :biggrin: Pazi sad ovo.. poslednjih 7-8 cura sa kojima sam izlazio su sve bile ili ribe ili vodolije :D I mogu vam reci da ne samo da su fizickli licile jedna na drugu, nego su i mentalno bile jako slicne. Svakoj je bio potreban psihijatar.

Cassius Clay
07.10.2020, 11:22
Rak kad nekog zavoli, to je to, taj drugi mora nesto bas zestoko da zajebe da bi ga mi precrtali.
Pricam o drugarskom odnosu, ne o vezama :)

A o vezama mi je poslednje iskustvo rak, za veze su mi vage najbolje. To bez premca. A rakovi kao prijatelji. Nema tu kod devojke ove raka ega nekog ali ima sujete i malo je to sve suviše sporo za moj ukus, prenemaganje. Možda je i do godina jer ima 23.

A vage, mila majko savršenih li žena.

Cassius Clay
07.10.2020, 11:23
Mene horoskop ne zanima, ali su mi tokom godina drugarice redovno stavljale do znanja koji su znak i sta to znaci... Uzas jedan :biggrin: Pazi sad ovo.. poslednjih 7-8 cura sa kojima sam izlazio su sve bile ili ribe ili vodolije :D I mogu vam reci da ne samo da su fizickli licile jedna na drugu, nego su i mentalno bile jako slicne. Svakoj je bio potreban psihijatar.

Hahahahaha, ja sam uz žene i naučio. Ne bih ni učio da ne bude oduševljenje znacima, i onda pošto mi prija svaki vid šlihtanja... Da sam riba u podznaku devica, pljuvao bih horoskop na sva usta. Ovako pošto mi to daje boost u muško-ženskim odnosima, može.

Jer je to njima jako bitno.

dekkard
07.10.2020, 11:34
Sve najbolje o ženama u znaku jarca. Takođe i škorpijice su super. Sa vodolijama so-so se slažem, umeju da budu naporne, mada sa svakim znakom može da se ishendluje odnos, teže ili lakše.

powerslave
07.10.2020, 11:35
Eeee vidis, ja kako koju upoznam odma pitaju sta sam u horoskopu(posle toga najcesca pitanja su koliko zaradjujes godisnje i jesi li ozenjen :D ... ukoliko se upoznajete online onda odma ide pitanje koliko si visok :D ). I svaka je momentalno odusevljena kad im kazem da sam vaga. Sad ne znam lazu li me, ili im je stvarno drago :D

ledeni 80
07.10.2020, 11:37

Škorpije su zlo svoje vrste. 65% bivših devojaka su škorpije i to baš izbegavam u širokom luku.

Zene skorpije su jako zaznute pogotovo duple:biggrin: a muskarci totalno druga prica stim da ja sa rakovima I ribama nemam problema,ali zato sa blizancima :angry: to je katastrofa od znaka

gomila nesklada
07.10.2020, 11:38

Daj nam vremena. :D

Nerealan
07.10.2020, 18:57
Ja sam vaga/vaga. To mora bit da je goli k*rac... Ajde pitanje za vas sto znate horoskop.. Postoji li kakva sansa da izvucem neki pristojan zivot iz ovog usranog znaka?

Iskreno ti savetujem samoubistvo, ja ni sa podznakom u vagi ne mogu da se izborim. U znaku sam Lav, avgustovski naravno.
Prvi mačići (lavići(julski)) se u vodu bacaju.

Lord Aleksoni
07.10.2020, 19:00

Vojvodjanin, ovo ti nije trebalo :dr:

Cassius Clay
07.10.2020, 19:04
Iskreno ti savetujem samoubistvo, ja ni sa podznakom u vagi ne mogu da se izborim. U znaku sam Lav, avgustovski naravno.

Zar ti koji si mi za srce prirasta :D

E1_PG
07.10.2020, 20:19
Vodolija-Ovan
Skroz sam mentalno ostecen,sto potvrdjuje tezu Slejvovu.

Evo ovo nadjoh za tu kombinaciju.
Podznati sa ovom kombinacijom: Shakira, Christiano Ronaldo, glumac Chris Roch, James Dean, francuska pevačica Elodie Frege, Margaux Hemingway.

Znao sam da sam povezan sa Shakirom na neki nacin.

Cassius Clay
07.10.2020, 20:20
https://youtu.be/dbm-P7jaa_c

Ostavim nerealnom i Indigu ženskadiju, oni se zentaju krokodila. Moram da dolazim da vadim situaciju.

Mr. Wolf
07.10.2020, 22:47
Podrska za Rastu!

https://www.youtube.com/watch?v=DHMnypNYzA8

dekkard
08.10.2020, 22:55
Turizam, to je jedini srpski interes. Srpsko more, koje sa pravim poslovanjem koje ne podrazumeva besomučnu prodaju najvrednijeg zemljišta i nekretnina Rusima može da preporodi privredu obe države.

Indigo
08.10.2020, 23:11
Karamazov briši ovo.
Da ne kažem Stojance :cool:

Cassius Clay
09.10.2020, 00:13
Nebitan si ko semafor u GTA.

Šta mi rek'o. Rićma je bik u horoskopu 100%. Na njegovu veliku žalost iako me 2 meseca quote-uje, moram priznati da me uopšte momak ne nervira. Ne mogu reći da je to obostrano.

Citiraću mog fantasy mentora i prisnog prijatelja agenta crnogorske službe u USA

Ko? Maric? Kakvo je to đubre... Ne bi mu dao ovce da cuva a ne ligu da vodi. Mučko đubre...

Joker
09.10.2020, 01:26
https://www.youtube.com/watch?v=9JpTneiwA4c

Pravilno disanje je najvaznije. :biggrin:

powerslave
09.10.2020, 01:30
Ne bih ja nikad to rekao za mog dobrog prijatelja. To je izvuceno iz konteksta.

Cassius Clay
09.10.2020, 01:33
Znam, ti to iz milošte a ja zloupotrebljavam. :D Amfijefski potez a?

Najjači lik od svih glumica

https://youtu.be/WJmhsJ5T5L0

Nejeroatna je

Cassius Clay
09.10.2020, 16:32
Jebem nam majku mušku paćeničku. Droljetine otvaraju OnlyFans za po 20,30 evra, majmuni napaljeni plaćaju da bi onanisali. Jedna raspala drolja zaradi više od poštenog sveta za 3 dana. Propast društva.

powerslave
09.10.2020, 19:30
Stiglo i do nas, a? :D

Lord Aleksoni
09.10.2020, 19:47
Morate li i ovde da djubrite :facepalm:

Cassius Clay
09.10.2020, 19:51
Stiglo i do nas, a? :D

Da, da brate moj. Od 18-50 od klinki do matorki. Malo, malo udjem na nečiji prof u bio stoji link od onlyfans. I to imaju pretplatnika očigledno, a zabile cene veće nego Lana Rhoades.

powerslave
09.10.2020, 20:44
Brate, zamisli da si toliki pacenik da placas pretplatu ne bi li vidio neku dronfulju tu iz grada kako se skida :D Ovamo je to, izgleda, bas unosan posao.

Cassius Clay
09.10.2020, 21:39
Ma tamo nekako i kontam, tamo ima mnogo paćenika i mnogo naoštrenih žena, ovde možeš da smotaš i da si najgori.

Drndaju na neku paćenicu koje su svi haharoži iz grada jahali. Jebem ti...

Karamazov
09.10.2020, 23:10
Karamazov briši ovo.
Da ne kažem Stojance :cool:

Tek sad video i obrisao.

Daću ti ovlašćenja za ovu temu pa ti udri. :biggrin:

LosmiSK
09.10.2020, 23:14
Jebem nam majku mušku paćeničku. Droljetine otvaraju OnlyFans za po 20,30 evra, majmuni napaljeni plaćaju da bi onanisali. Jedna raspala drolja zaradi više od poštenog sveta za 3 dana. Propast društva.

Najposteniji i najbolji posao, da sam zensko ja bih otvorio svoj kanal...

Cassius Clay
09.10.2020, 23:14
Najposteniji i najbolji posao, da sam zensko ja bih otvorio svoj kanal...

Gde si ti brate moj napaćeni, nema te danima <3

LosmiSK
09.10.2020, 23:19
Gde si ti brate moj napaćeni, nema te danima <3

Tu sam Uki, pratim sta radis i cekam kiks :)

Kako je vreme doli i jel dobila Olivera Jeftic svoju ulicu?

Kladio sam se sitno na Majami, cisto kad ustanem da tamo pogledam dal je proslo...muke..

Od game 6 se budim u 3h ujtru :D i tako..

Cassius Clay
10.10.2020, 08:41

Kladio sam se sitno na Majami, cisto kad ustanem da tamo pogledam dal je proslo...muke..

A dje znam jadan ne bio. Ja sam još više doli od dole dje ti misliš

kronostime
10.10.2020, 15:32

A dje znam jadan ne bio. Ja sam još više doli od dole dje ti misliš

Braca po babine linije:biggrin:
Stojance, ovo je za 90 dana ili trajni - nek` ti je prosto.:cool:

dekkard
11.10.2020, 00:50
https://youtu.be/W-gf8zKZGNY

Cassius Clay
11.10.2020, 01:02
Kad ide ukidanje ovog šugavog pravila o zimskom računanju vremena? Ove ili 2021? Kad se gasi to najretardiranije pravilo u povijesti društva

Beocca
11.10.2020, 01:17
pitati naseg faraona-to nije nikakva medjunarodna obaveza,nego dobrovoljni pristanak...moji su mi pricali da je to kod nas uvedeno pocetkom osamdesetih..

kina ima jednu vremensku zonu,npr...

Beocca
11.10.2020, 01:18
i da,ovo NIJE pravo vreme-zimsko vreme je origalno vreme

Cassius Clay
11.10.2020, 01:21
Baš me briga, hoću letnje :D Bukvalno ne mogu ovo zimsko, kad pada mrak u pola 5, deprica

Beocca
11.10.2020, 01:27
faraonu mi se klanjamo :biggrin::biggrin::biggrin::yoga:

powerslave
11.10.2020, 12:50
Dobro jutro, braćo Srbi!

powerslave
11.10.2020, 21:29
Niko nije odgovorio... Zasto zaboga :hm: Bice da su u zalosti jer je Djokobitch ispusio :D

Lord Aleksoni
11.10.2020, 21:37
Mogo bi da prestaneš sa provokacijama možda?

powerslave
11.10.2020, 21:46
https://youtu.be/0YjotcyxE3M

Mr. Wolf
12.10.2020, 00:38
Umro Bora

https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tracevi/a1274477/Bora-Drljaca-umro.html

Mr. Wolf
14.10.2020, 13:40
Najzad neke lepe vesti...

1316322361545830400

Cassius Clay
14.10.2020, 17:39
Nataša Bekvalac prešla u lezbejke. Njena nova devojka.

p/CD5-BRvBXWN

Cassius Clay
14.10.2020, 20:29
Kakav klošarski mentalitet vlada medju Beogradjanima i beogradskim proletarijatom. Ne mislim na sve Beogradjane.

Pa klošari šta izdaju, kakve rupe, za 250-300-350 evra, to su nameštaji kakve nisi mogao naći u Istočnoj Evropi 1980.

Klošari ne umeju da opreme stan i da izdaju i za veći novac.

To su neki nameštaji ubudjali, ubudjalo sve.

U Užicu i u zlatiborskom okrugu ne možeš da nadješ jedan tako klošarski stan za izdavanje. Nebitno što je ovde manja potražnja. Ovde bi ljude bilo sramota da izdaju nešto u čemu ni kerovi, životinje, ne bi živele.

Ja psa ne bih pustio da živi tu.

Imam jako lepo mišljenje o Beogradjanima ali samo o onima koji su tu par generacija, ovo je maslo dodjoša crvenih gotovo sigurno.

Pa klošari uzmite jednogodišnju kiriju kupite nov nameštaj makar, kloše klošarske.

Nema ništa gore od beogradske sirotinje. Tu pohlepu i seljacizam majka jednom radja.

https://www.halooglasi.com/nekretnine/izdavanje-stanova/siri-centar---brace-jerkovic-id38410/5425635940982?kid=4&sid=1602700234118

Šta je ovo, majku mu jebem? Muzej titoističkih enterijera. Klošari

kronostime
14.10.2020, 20:39
Kakav klošarski mentalitet vlada medju Beogradjanima i beogradskim proletarijatom. Ne mislim na sve Beogradjane.

Pa klošari šta izdaju, kakve rupe, za 250-300-350 evra, to su nameštaji kakve nisi mogao naći u Istočnoj Evropi 1980.

Klošari ne umeju da opreme stan i da izdaju i za veći novac.

To su neki nameštaji ubudjali, ubudjalo sve.

U Užicu i u zlatiborskom okrugu ne možeš da nadješ jedan tako klošarski stan za izdavanje. Nebitno što je ovde manja potražnja. Ovde bi ljude bilo sramota da izdaju nešto u čemu ni kerovi, životinje, ne bi živele.

Ja psa ne bih pustio da živi tu.

Imam jako lepo mišljenje o Beogradjanima ali samo o onima koji su tu par generacija, ovo je maslo dodjoša crvenih gotovo sigurno.

Pa klošari uzmite jednogodišnju kiriju kupite nov nameštaj makar, kloše klošarske.

Nema ništa gore od beogradske sirotinje. Tu pohlepu i seljacizam majka jednom radja.

https://www.halooglasi.com/nekretnine/izdavanje-stanova/siri-centar---brace-jerkovic-id38410/5425635940982?kid=4&sid=1602700234118

Brace Jerkovic 1 ili 2 - sudeci po radijatorima.
Cena je OK u odnosu na Mitrovo Brdo. :biggrin:

bojanaBG
14.10.2020, 20:40
Baba umrla, ostavila im i sad oni hoce sa ulozenih 0 dinara da zarade...
ali namestaj je stvarno tragikomican :laugh:

belgrade_owl
14.10.2020, 21:04
Pa lux za te pare ne mozes da dobijes :D

Ja ih donekle razumem, nikad ne znas ko ti ulazi u stan.

Ja sam pre 15-ak godina izdavao i neki kragujevcani su mi haos skoro napravili. Nsam hteo da ih kontrolisem i smaram preterano posto su bili studenti. Komsije su mi javile da su krenule da se iseljavaju... ja se pojavio kod stana kad majka jednog kaze e dobro ste naisli da nam vratite depozit, ja naravno rekao nema problema samo da proverimo sta je placeno od racuna i imam sta da vidim, struja, infostan nisu bili placeni po 2 mseca... fiskni posto je radila u Telekomu preko neke veze iskljucila medjugradske pozive (iskljucila pozive na nulu), a delovali su krajnje pristojno kad smo razgovarali. Cak su prvih 6 meseci sve redovno placali.

miloolja
14.10.2020, 21:20
Sto Beogradjani samo, evo sta izdaju Novosadjani.
All-in-one , wc solja se ne vidi jedino...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201014/7e8395db193e14294576d0bafb66a630.jpg

Ovde ima vise sljama, pa i vise skarta...inace sve je to isto tako bilo oduvek, za povecu lovu naravno. Da se ne radi, a zaradi.

Secam se isla sa drugaricom iz unutrasnjosti, na faksu, da joj pravim drustvo, trazila garsonjeru. Izlazi Grk iz dvorista i dere se na sav glas:

Bod-ze ( ono njihovo d z) bod-ze covek id-zdae ctan nema d-zid...:D
(Čovek izdaje stan nema zid)
A ono neka rupetina, fuj.
Stoka, ne znam da li bi oni tako ziveli.

Karamazov
14.10.2020, 22:06

Pa dobro, nije ovo toliko strašno, pristojno. Možda je cena malo golema.

Ti bre Uroše ko da živiš u luksuzu pa se groziš ovako nečeg. :biggrin:

LosmiSK
14.10.2020, 22:12
Sto Beogradjani samo, evo sta izdaju Novosadjani.
All-in-one , wc solja se ne vidi jedino...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201014/7e8395db193e14294576d0bafb66a630.jpg

Ovde ima vise sljama, pa i vise skarta...inace sve je to isto tako bilo oduvek, za povecu lovu naravno. Da se ne radi, a zaradi.

Secam se isla sa drugaricom iz unutrasnjosti, na faksu, da joj pravim drustvo, trazila garsonjeru. Izlazi Grk iz dvorista i dere se na sav glas:

Bod-ze ( ono njihovo d z) bod-ze covek id-zdae ctan nema d-zid...:D
(Čovek izdaje stan nema zid)
A ono neka rupetina, fuj.
Stoka, ne znam da li bi oni tako ziveli.

Podbara je fin kraj, posle mog mozda i najbolji u NS. Ovo ce da odleti dok si reko keks za nekog nesretnog studenta..

Cassius Clay
14.10.2020, 22:32
Pa dobro, nije ovo toliko strašno, pristojno. Možda je cena malo golema.

Ti bre Uroše ko da živiš u luksuzu pa se groziš ovako nečeg. :biggrin:

Nije do luksuza, uopšte. Meni ne treba jedna luksuzna stvar iskreno. Meni nije jasno da neko ne može da ispolira lakira parket i da kupi jedan krevet, jedan sto sa stolicama kuhinjski i jedan orman pristojan.

Moram hitno za Bg nazad i imam šta da vidim kad su u pitanju stanovi.

Srećom sam našao.

Ali moje mišljenje, kako bih ja radio.

Uložio bih makar u krečenje i parket da se sredi, prozori i izdavao bih ga kao nenameštenog. Meni lično bi najmanji problem bio da donesem svoje stvari u stan samo da to ne izgleda ucrvalo i propalo.

To su oni nameštaji puni prašine i taloga, vidi se tačno da je stan učameo.

To je jako glupo.

Dakle uopšte nije poenta u luksuzu, meni ne smeta da stan bude minimalno opremljen najosnovnijim stvarima, samo da nisu iz 1960. od pokojne babe.

Ne rade oni ni dubinsko čišćenje, to izdaju sa vlagom, sa zardjalim wc, baš jedan haos.

Ne znam kako nemaju neka udruženja stanara na republičkom nivou da se propiše minimalni standard potreban za izdavanje stana.

Pa neka onda traže i umesto 250 - 400, da znaš bar šta plaćaš.

Treba zaštiti i stanodavce slažem se sa Sovom. Ja sam imao slična iskustva sa nekim gilipterima iz Nove Varoši i Prijepolja ali sam im zaplenio sve stvari dok ne plate i zabranio ulazak u kuću.

Pošto su struju kaskali i malo se mangupirali.

Mr. Wolf
15.10.2020, 01:11
Nataša Bekvalac prešla u lezbejke. Njena nova devojka.

p/CD5-BRvBXWN

Gle Urosa sto ljubomorise :biggrin:

Cassius Clay
16.10.2020, 16:25
Namenjeno* Nick joj počinje na L (Losmi, nisi ti, joj/njoj, no homo)

https://youtu.be/x8NJc2P19fM

Larisa
16.10.2020, 22:48
https://www.youtube.com/watch?v=BN7pXbJSVQA&list=RDBN7pXbJSVQA&start_radio=1

https://www.youtube.com/watch?v=wPYeT5xmGbg

:blush:

Cassius Clay
16.10.2020, 22:55
Omg... :sram:

https://youtu.be/fUis9yny_lI

miloolja
17.10.2020, 16:29
Dosadno, nema golupcica...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201017/9ee8b58a99bc34f2ee5e5953e3a8ec43.gif

miloolja
17.10.2020, 16:36
1316467830636900362

Cassius Clay
17.10.2020, 17:10
Ona sluša rnr, a ja ... :dance::dance:

https://youtu.be/XAvd5x0KpU8

colchonero
17.10.2020, 17:24
Gle Ukija hahahaha.:cool:

Sme li lav da zucne Larisi?:hm:

Cassius Clay
17.10.2020, 17:46
Starija devojka nema tu potrebe da se zucne. Zrele žene vole normalno ponašanje i pažnju. To ove malo starije od mene, i mladje, tu padaju prevaspitavanja, jer one nisu jos zrele da znaju šta žele.

Larisa je jedna duša od žene i nema potrebe da se tu pokazuje neka sila, samo lagano. :D

colchonero
18.10.2020, 14:50
Starija devojka nema tu potrebe da se zucne. Zrele žene vole normalno ponašanje i pažnju. To ove malo starije od mene, i mladje, tu padaju prevaspitavanja, jer one nisu jos zrele da znaju šta žele.

Larisa je jedna duša od žene i nema potrebe da se tu pokazuje neka sila, samo lagano. :D

Necu da komentarisem ni ovaj post, ni celu ovu "pricu" vise:biggrin: :biggrin:

I to ne mislim uopste na nacin, na koji ces ti da shvatis.............

Cassius Clay
18.10.2020, 14:51
Hahahahahaha <3

Promeni nick u Mixon

colchonero
18.10.2020, 14:53
E promenicu stvarno, vec duze vreme hocu ali nikako da se nateram. Ali necu u mixon...

Cassius Clay
18.10.2020, 15:15
Mogu ja da dam predlog?

1) Womanizer
2) Player
3) Bad Boy
4) Alpha Male
5) Trumpstar
6) Fuckboy
7) BirdShagger
8) Bestia
9) FantasyLLL
10) Estúpido republicano

Lord Aleksoni
18.10.2020, 18:39
Estupido republicano :rofl:

colchonero
18.10.2020, 22:14
Mogu ja da dam predlog?

1) Womanizer
2) Player
3) Bad Boy
4) Alpha Male
5) Trumpstar
6) Fuckboy
7) BirdShagger
8) Bestia
9) FantasyLLL
10) Estúpido republicano

Hahahahahahahahaha, biće colchonero , mada par predloga su top

Indigo
18.10.2020, 22:20
Evo nick za Ukija - Cancer.

Lord Aleksoni
19.10.2020, 07:27
Evo nick za Ukija - Cancer.

Taj mogu još neki slobodno :cf:

Indigo
19.10.2020, 07:46
Taj mogu još neki slobodno :cf:

Misliš da ih je dosta rodjeno u Julu? :D

Cassius Clay
19.10.2020, 13:26
Za Indiga bi mogao pussycat

E1_PG
19.10.2020, 17:00
Ne znam kako ali mi se ptica posrala na masku a da ja to nisam primjetio,citavi dan sam po gradu isao sa pticijom govnurinom na njoj a da mi niko nije rekao.
Te u jednu prodavnicu,pa u drugu,pa kupi novine,pa kupi burek.

Lord Aleksoni
19.10.2020, 17:10
Misliš da ih je dosta rodjeno u Julu? :D

Ne zbog toga, nego što su kancer foruma :D

miloolja
19.10.2020, 17:23
Ne znam kako ali mi se ptica posrala na masku a da ja to nisam primjetio,citavi dan sam po gradu isao sa pticijom govnurinom na njoj a da mi niko nije rekao.
Te u jednu prodavnicu,pa u drugu,pa kupi novine,pa kupi burek.

Jos ces da navuces pticiji grip u sred korone [emoji3]

Ali ne brini, kazu kad te ptica pokaki to je sreca, doduse ne znam kakva bas, ali neka sigurno :D

Cassius Clay
19.10.2020, 17:23
malom frustriranom leksi

https://youtu.be/ie8Lfz49xP0

E1_PG
19.10.2020, 19:34
Jos ces da navuces pticiji grip u sred korone [emoji3]

Ali ne brini, kazu kad te ptica pokaki to je sreca, doduse ne znam kakva bas, ali neka sigurno :D

Ovo je neka vrana bila sigurno znajuci koje sam sreće.

Aaa a ti mislis kakva sreca.Ne vjerujem da mene sreca moze neka da snadje,srale su mene ptice i ranije pa dzabe.

Cassius Clay
20.10.2020, 21:27
Prvo i osnovno, da čestitam i ovde bratu Slejvari rodjendan, da saraniš Amfija.

Drugo, Larisa, ljubavi moja, bebo moja mala, želim ti da ostatak života provedeš uz mene... Nemoj da te odgovore ljubomorne duše.

Ova je naša ljubavi

https://youtu.be/IzAO9A9GjgI

Sam Hornish Jr.
20.10.2020, 23:24
Larisa pobegla:rofl:

E moj Romeo:ha:

LosmiSK
20.10.2020, 23:26

Drugo, Larisa, ljubavi moja, bebo moja mala, želim ti da ostatak života provedeš uz mene... Nemoj da te odgovore ljubomorne duše.

Ova je naša ljubavi

https://youtu.be/IzAO9A9GjgI

Ne znam da jedna novosadjanka pala na eru, ae ne muci se..:D

powerslave
21.10.2020, 01:22

Hvala, brate moj! I hvala na lijepim zeljama :D :cheers:

Mr. Wolf
21.10.2020, 01:30
bebo moja mala

Neprijatno.

Jadna Larisa, gde bas neko ko je Rak da se zalepi za nju.

Cassius Clay
21.10.2020, 07:28
Čist lav sinak :D

Indigo
21.10.2020, 10:48
Čist lav sinak :D

Čuj lav u julu :laugh:
Larisa treba da potraži pravog lava. Ako ne onda makar strelca ili bika, samo ne raka.

Lord Aleksoni
21.10.2020, 11:57
Čuj lav u julu :laugh:
Larisa treba da potraži pravog lava. Ako ne onda makar strelca ili bika, samo ne raka.

Ne znam kada je rodjen ali od 23. jula je Lav :D
ja sam 24. jul taman otvaram sezonu Lavova

Cassius Clay
21.10.2020, 12:00
30.7. najjači dan na svetu, tad su se najveći rodili. Najužareniji dan, Uroša, boga sunca

Cassius Clay
21.10.2020, 12:02
Ne znam da jedna novosadjanka pala na eru, ae ne muci se..:D

Sve padaju na ercove. Hercegovci dominiraju čitavim srpskim rodom

bojanaBG
21.10.2020, 12:07
Larisa se vec danima nije ulogovola...dobro bre Urose, ionako nema puno devojaka/zena na forumu, samo jos fali da ih ti teras :p

miloolja
21.10.2020, 12:28
Boze koji je Uros klinac :rleys:

Sto se tice Ercova, mogu da potvrdim donekle, ali imao je previse problema tako da niš, ali ok ja nisam Novosadjanka, tako da duplo niš

E1_PG
21.10.2020, 12:38
Ja sam sve nesto mislio da Novosadjanke vole Crnogorce :hm:
Jbg zivio sam u zabludi

Indigo
21.10.2020, 12:44
Zato Crnogorke vole Novosađane, mogu da potvrdim. :D
Larisa kad je videla šta je u ponudi momentalno odradila log out. :laugh:

miloolja
21.10.2020, 12:46
Zato Crnogorke vole Novosađane, mogu da potvrdim. :D

Hehe, jel iz prve ruke, m?

Ivancice, jel ti bolje ide kako te vrana pokakila, priznaj? :D

colchonero
21.10.2020, 12:48
Sve padaju na ercove. Hercegovci dominiraju čitavim srpskim rodom

:haha::haha::rofl::rofl:

Kad julska lavcina, krene da dominira kod Larise

https://media.tenor.com/images/eff22afc2220e9df92a7aa2f53948f9f/tenor.gif

:laugh: :biggrin:

Nisam bolji:biggrin:, ali obozavam da potkacim kad mi se ukaze prilika:biggrin::biggrin:

Indigo
21.10.2020, 12:52
Hehe, jel iz prve ruke, m?

Ivancice, jel to bolje ide kako te vrana pokakila, priznaj? :D

Da. :D

Cuj Hercegovci, nekako su mi više drugarcine nego neki osvajaci i zavodnici.

E1_PG
21.10.2020, 12:58
Ivancice, jel to bolje ide kako te vrana pokakila, priznaj? :D
Za mene bi trebala cistjerna govana pticijih da bi nesto krenulo bolje.
Ali makar nisam dozivio neku neprijatnost,majka mi je napravila čizkejk,mozda je to.

Larisa
21.10.2020, 12:59
https://i0.wp.com/bio3blog.com/wp-content/uploads/2012/03/scarjo-popcorn.gif?resize=300%2C345

colchonero
21.10.2020, 13:00
Mi o vuku, a vuk na vrata...

E1_PG
21.10.2020, 13:02
Kakvi ste sa kilažom,ja jutros na 108 kg.
Sad sam momčina prava.
Obicno sam rekorde postavljao tek nedje u februar,sad vec na jesen pomjeram granice
Sta li ce se desiti ove zime pitanje je na koje ni sam ne znam odgovor.

miloolja
21.10.2020, 13:24
Za mene bi trebala cistjerna govana pticijih da bi nesto krenulo bolje.
Ali makar nisam dozivio neku neprijatnost,majka mi je napravila čizkejk,mozda je to.Put do srece poplocan je dobrim namerama i rekla bih malim stvarima. Cizkejk je cizkejk [emoji7]

E1_PG
21.10.2020, 13:26
Sad slusam radio i ide neka pjesma,nesto,pustila sam suzicu otkrila sam guzicu.
Interesantno.

Lord Aleksoni
21.10.2020, 13:51
Kakvi ste sa kilažom,ja jutros na 108 kg.

Bio sam do skora 105,106 kg ali od kako sam imao upalu pankreasa istopilo se desetak kilograma tako da sam sada ispod standarda idealnog muškarca :biggrin:

E1_PG
21.10.2020, 13:56
Bio sam do skora 105,106 kg ali od kako sam imao upalu pankreasa istopilo se desetak kilograma tako da sam sada ispod standarda idealnog muškarca :biggrin:

A crni Uki se ubi od teretane,ne miče se sa vratila.
Ne zna sta vole zene.
Larisa sigurno vise cijeni domaćina pravog,a ne nekakve teretana narcise.

Cassius Clay
21.10.2020, 14:29
Video je Marić da uopšte nisam bilderica.

A to da sam klinac, ja nisam klinac, ja sam samo detinjast.

Larisa
21.10.2020, 14:54
A crni Uki se ubi od teretane,ne miče se sa vratila.
Ne zna sta vole zene.
Larisa sigurno vise cijeni domaćina pravog,a ne nekakve teretana narcise.

Može domaćin, da zna da ispegla, uključi mašinu, usisa, skuva... :srce: E, ovakav neki domaćin :cool:

https://modaellos.com/wp-content/uploads/2014/02/como-planchar-camisas-consejos-para-hombres-pecho-e1393345265604.jpg

Može i teretana, što bi teretana bila problem :)

bojanaBG
21.10.2020, 15:11
Može domaćin, da zna da ispegla, uključi mašinu, usisa, skuva... :srce: E, ovakav neki domaćin :cool:

https://modaellos.com/wp-content/uploads/2014/02/como-planchar-camisas-consejos-para-hombres-pecho-e1393345265604.jpg

Može i teretana, što bi teretana bila problem :)

Ako posle svega ovoga stigne i da ode u teretanu, nema problema :D

Larisa
21.10.2020, 15:17
Ako posle svega ovoga stigne i da ode u teretanu, nema problema :D

Pa draga, ako mi uvek sve stignemo, što ne bi i oni? ::)

Ricma
21.10.2020, 15:26
Uros je meni odavao utisak da je bilder zato sto se divio takvim likovima pre par godina. I bas zbog toga sam stvorio pogresne projekcije o njemu. Mada imao je i napucane likove na avataru.:laugh: Mozda sam za samo jednog lika sa drugog foruma napravio pogresnu projekciju na osnovu onoga sto pise, ali skontao sam zasto on tako pise. Ne moze na osnovu stila pisanja da se ubode izgled forumasa. Ima tu dosta varijabli.

P.S. Saznali smo da smo pre malo jace od dve godine bili komsije u Prvomajskoj. Bili udaljeni jedan od drugog na tri minuta. Mozda smo se nekad videli u 18ici. #Zemun

Cassius Clay
21.10.2020, 15:41
Hvala kolega :D

Larisa, to samo ti možeš da budeš domaćica i da čistiš, peglaš, pereš. Ja sam ti Hercegovac čist. Pola stabla CG, pola Hercegovina.

Uvek ima demokratije, pod uslovom da se ja za sve pitam.

Ovo što pričam bebo, i to, takvi su ti najopasniji.

Eto Olja me potkačila da sam klinac. Meni ceo život djeojke i žene govore klinac i detinjast i opet padnu na šarm. #HankMoody

Larisa
21.10.2020, 15:44
Hvala kolega :D

Larisa, to samo ti možeš da budeš domaćica i da čistiš, peglaš, pereš. Ja sam ti Hercegovac čist. Pola stabla CG, pola Hercegovina.

Uvek ima demokratije, pod uslovom da se ja za sve pitam.

Znam mico, nema frke, nisam mislila na tebe :biggrin:

miloolja
21.10.2020, 15:46
Normalno da pisanje ovde nema veze sa onim ko kako izgleda, ali cinjenica i da imamo neke predikcije o nekima, bez obzira na sve, prosto mozak sam stvara sliku vremenom, to je prirodno.
Mada se vecina pokazala (fotke svoje) za sve ove godine, pa i znam(o) kako izgledaju.

Cassius Clay
21.10.2020, 15:48
Dobro Olja šaljem ti večeras. Nemoj da kačiš na "lepo muško"

Cassius Clay
21.10.2020, 15:50
Znam mico, nema frke, nisam mislila na tebe :biggrin:

Dobro ljubavi, znam ja da nisi na mene

miloolja
21.10.2020, 15:52
Dobro Olja šaljem ti večeras. Nemoj da kačiš na "lepo muško"Meni???? Sto meni?

E1_PG
21.10.2020, 15:53
Ja Olju zamisljam kao crvenokosu,sto je i logicno s obzirom na njene avatare.
I da je vazda u nekoj cvijetnoj kecelji i sprema nekakve kolače,na stolu joj sve nekakvi šabloni za vanilice i suve kolace raznih oblika.Spricevi oni za ukrasavanje.
Mislim da je neke srednje visine,tu 168-172,3.Elegantno popunjena ali ono taman.
Larisa je visoka,crnokosa,malo tamnije puti.
Voli da cita Agatu Kristi i detektivske romane.Romanticna je i hipersenzibilna.

Larisa
21.10.2020, 15:55
Meni???? Sto meni?

Eto a meni više ništa... :ne_znam:
duše prodane :biggrin:

colchonero
21.10.2020, 15:58
Normalno da pisanje ovde nema veze sa onim ko kako izgleda, ali cinjenica i da imamo neke predikcije o nekima, bez obzira na sve, prosto mozak sam stvara sliku vremenom, to je prirodno.
Mada se vecina pokazala (fotke svoje) za sve ove godine, pa i znam(o) kako izgledaju.

E kuku:biggrin: ko zna sta onda o meni misle ljudi hahaha. Vrv sve pogresno:biggrin: Sa obzirom koliko pametujem. Ali jbg to je forum.

E1_PG
21.10.2020, 15:58
Indigo je malo visociji momak,vazda se sisa na dvojku ili jedinicu.Nije lijevo orijentisan ali sa godinama naginje ka tome.Potajno gaji simpatije prema Čankovoj opciji ali nikad to nece priznati.Voli da cita danas i gleda iskljucivo N1 ostalo je sve zablokirao.

miloolja
21.10.2020, 15:59
Sve si pogodio osim da sam elegantno popunjena [emoji35] mada te ono "taman" donekle vadi...
A i nisam bas non-stop u toj cvetnoj kecelji.

Larisa
21.10.2020, 15:59
Larisa je visoka,crnokosa,malo tamnije puti.
Voli da cita Agatu Kristi i detektivske romane.Romanticna je i hipersenzibilna.

Meeek :D
Pogodio si da sam romantična i senzibilna (bez hiper).
Agatu Kristi sam volela kao klinka

Olju zamišljam isto, kao na avataru, ali na racionalnom nivou jasno je da je to samo moja mašta.

Tebe ne mogu da zamislim sorry :ne_znam: ne poznajem te

E1_PG
21.10.2020, 16:00
Sve si pogodio osim da sam elegantno popunjena [emoji35] mada te ono "taman" donekle vadi...
A i nisam bas non-stop u toj cvetnoj kecelji.

Ja kad zamislim lijepu zenu zamisljam je kao malo puniju,ne shvati pogresno.Stvar ukusa :D

Larisa
21.10.2020, 16:02
E kuku:biggrin: ko zna sta onda o meni misle ljudi hahaha. Vrv sve pogresno:biggrin: Sa obzirom koliko pametujem. Ali jbg to je forum.

Pretpostavljam da živiš ili si živeo u Španiji :) verovatno u Madridu. Ne mogu da zamislim kako izgledaš :ne_znam: ali nebitno, simpatičan si

E1_PG
21.10.2020, 16:03
Madrid je visok oko 180,ima crnu kosu,srednje gradje.
Kroz skolovanje je bio streber i sve domace je radio na vrijeme i pored napornih teniskih treninga.

Cassius Clay
21.10.2020, 16:04
Au mali šta mi radiš :D Berba ušiju kad se vratiš iz Pazove. Pa sve si mi žene pokupio

Ja imam drugaricu ista Olja, zaljubljena je u mene 2-3 godine. Kaže da sam najveći idiot koga je upoznala, a žene genetski imaju bag prema idiotima.

Isto mi i ona kaže da sam detinjast, klinac, ali eto... Pa se ti Olja zezaj.

colchonero
21.10.2020, 16:06
Jesam haha.

ma ja mislio na ove sto sam vise pisao sa njima, dok sam bio aktivniji:biggrin:
(oni bliski sa kojima pisem svaki dan i znaju kako izgledam i vidimo se ponekad)Ja na tenis pdf ne zalazim, sad video zbog Sancheza i Urosa. Mada sam se pre vise trydio kao novajlija da budem "good boy" a sada mahom zezam ljude:biggrin:

colchonero
21.10.2020, 16:08
Madrid je visok oko 180,ima crnu kosu,srednje gradje.
Kroz skolovanje je bio streber i sve domace je radio na vrijeme i pored napornih teniskih treninga.

E osim za skolu si prilicno:sram: dobro pogadjao hahaha, ima nas pametnih i bez ucenja:biggrin:.

miloolja
21.10.2020, 16:09
Madride ti si jedna tabula rasa, ali i mladjan momak, koliko znam, tako da to pametovanje ide uz tebe.
Vidi samo Urosa :rleys:

Ja kad zamislim lijepu zenu zamisljam je kao malo puniju,ne shvati pogresno.Stvar ukusa :DMoreeee! -.-

E1_PG
21.10.2020, 16:13
Ja mislim da mene vecinom zamisljaju odje kao neku nakazu sa piskutavim glasom.Frustriranu osobu, koja nezadovoljna svojim zivotnim promasajima troluje i sere odje neprekidno.

Najveci izazov,kako zamisliti Tutu bugarina?

Cassius Clay
21.10.2020, 16:14
Ja volim anoreksično mršave do mršave. Te elegantne popunjenosti me ne zanimaju.

Male grudi da budu, ili ako su malo veće da budu fake. Ali uglavnom male.

Bez nekih specifičnih atributa.

p/CEzRb-UDL_A

Cassius Clay
21.10.2020, 16:15
Ja mislim da mene vecinom zamisljaju odje kao neku nakazu sa piskutavim glasom.Frustriranu osobu, koja nezadovoljna svojim zivotnim promasajima troluje i sere odje neprekidno.

1,97 103 kg, belac, dugonja, obdaren kao iz afričkih plemena, normalan dečko pun podgoričke šaljivosti ko Šabo Djukić

miloolja
21.10.2020, 16:17
Ja mislim da mene vecinom zamisljaju odje kao neku nakazu sa piskutavim glasom.Frustriranu osobu, koja nezadovoljna svojim zivotnim promasajima troluje i sere odje neprekidno.Mjok. U zabludi se. Da si vel'ki to sam kazes, tako da si vrv neki medjed a takvi su po paravilu dobrice i prave mede :D
Duhovit sto ti je veliki plus, ali i nezadovoljan mnogo, sto ne krijes.

Larisa
21.10.2020, 16:18

Najveci izazov,kako zamisliti Tutu bugarina?

Ohh... ahhh :( ma neeemoj tako :ne_znam:

Tuta? Tuta je bogotac :cool: obožavam ga, njegovo piskaranje mi uvek popravi raspoloženje. Genijalac

Cassius Clay
21.10.2020, 16:18
Čime je on nezadovoljan? Poslaće mu Uroš pršute i mesa iz Mačkata, ima da živne. Da vozi kroz Zabjelo na jednom točku ko Šabo Djukić

Jbt kad čitam ovo sad bih sam sebe zamislio kao nekog seljanina. :D

Larisa ne volim da me neko kulira i da spominje druge muškarce u mom prisustvu. To nek ti je za nauk.

E1_PG
21.10.2020, 16:21
Niste losi :D
Malo sam apdejtovao jutros ove dimenzije Uki jedino no nisi pratio