PDA

Pogledati punu verziju : WSB SHAMPIONAT

L. Lawliet
06.10.2010, 10:20
S obzirom da na temama sve cesce pominjemo Superbike vozace mislim da je shampionat zasluzio da ima svoju temu.

Casiraghi
06.10.2010, 11:42
S obzirom da na temama sve cesce pominjemo Superbike vozace mislim da je shampionat zasluzio da ima svoju temu.

Pa oni su to svakako i zasluzili svojim kvalitetom.Po mom misljenju SBK je dosta kvalitetan sampionat(ne kvalitetnii od MotoGP)ali mislim da tu vise zavisi od samog vozaca nego u MotoGP.U SBK navijam za Crutchlowa i jedva cekam da ga vidim u Tech3.

Sandra#46
06.10.2010, 11:47
Naravno da je Superbike sampionat zasluzio da ima svoju temu!!! #$&+|r +*@WT*48*

Sto se tice ovogodisnjeg sampionata,reci cu sledece,bez namere da povredim fanove Massimilian-a,ali covek je pored: Johnny Rea,Cal Crutchlow-a,Leon Haslam-a,M.Fabrizi-a i N.Hage(mada je Ducati ove god. u velikoj krizi,jer se povlace iz WSBK sampionata,da bi sva sredstva ulozili u GP i Valentina),zatim J.Toseland-a...., "ni kriv ni duzan" osvojio sampionat,a bio vecito u senci.Jedini,davnasnji uspesi sa REPSOL masinom u 250cc , a i za onda se prica da ga je kao lidera drzala ekipa,a, ne bas, vozacko umece,pored super preciznog Nemca R.Waldmanna,klubskog kolege..
i vise NIKAD NISTA!!!Ali,ipak cestitke Aprili-ji i njemu....Crutchlow je na jednoj trci kada je pobedio,na pitanje novinara "imate najbolji 'paket', i trijumfovali ste.....",odgovorio "NE,BIAGGI IMA NAJBOLJI PAKET,ALI, ETO, DANAS NIJE TRIJUMFOVAO".. &+I}\ &*#GI(]

Casiraghi
06.10.2010, 11:55
Naravno da je Superbike sampionat zasluzio da ima svoju temu!!! #$&+|r +*@WT*48*

Sto se tice ovogodisnjeg sampionata,reci cu sledece,bez namere da povredim fanove Massimilian-a,ali covek je pored: Johnny Rea,Cal Crutchlow-a,Leon Haslam-a,M.Fabrizi-a i N.Hage(mada je Ducati ove god. u velikoj krizi,jer se povlace iz WSBK sampionata,da bi sva sredstva ulozili u GP i Valentina),zatim J.Toseland-a...., "ni kriv ni duzan" osvojio sampionat,a bio vecito u senci.Jedini,davnasnji uspesi sa REPSOL masinom u 250cc , a i za onda se prica da ga je kao lidera drzala ekipa,a, ne bas, vozacko umece,pored super preciznog Nemca R.Waldmanna,klubskog kolege..
i vise NIKAD NISTA!!!Ali,ipak cestitke Aprili-ji i njemu....Crutchlow je na jednoj trci kada je pobedio,na pitanje novinara "imate najbolji 'paket', i trijumfovali ste.....",odgovorio "NE,BIAGGI IMA NAJBOLJI PAKET,ALI, ETO, DANAS NIJE TRIJUMFOVAO".. &+I}\ &*#GI(]

Dobar je &*#GI(] !Svidja mi se njegov stil voznje.Nadam se da ce se dobro uklopiti u Tech 3.Ove godine bas i nisam pratio SBK pa ne znam,nekako uvek mi nesto iskrsne.Gledao sam odna kad je Crutchlow vezao par pobeda,Max je dobar vozac.Vidim da ove godine bas ima dosta pobeda,ali ne znam kako se sve to odvijalo.

Djuka99gp
06.10.2010, 12:07
Ja u SBK navijam za Hagu jer je izuzetan vozac,on mi je bio jedan od omiljenih doje vozio i GP.

MOTOM888
06.10.2010, 14:24
Linkovi

http://www.la7.tv/programmi/sbk/ (snimci održanih trka od ove godine, opširne reportaže, intervjui, itd... italijanski)

http://www.worldsbk.com/en/videos/magazines.html (slično samo na engleskom)

Casiraghi
06.10.2010, 14:28
Linkovi

http://www.la7.tv/programmi/sbk/ (snimci održanih trka od ove godine, opširne reportaže, intervjui, itd... italijanski)

http://www.worldsbk.com/en/videos/magazines.html (slično samo na engleskom)

Hvala jos jednom!

L. Lawliet
06.10.2010, 14:43
Ko sto zasluzuje valjda mi i moto888 i administracija najbolje znamo bez da nas ti ucis.

Djuka99gp
06.10.2010, 14:47
Ko sto zasluzuje valjda mi i moto888 i administracija najbolje znamo bez da nas ti ucis.

Ne ucim ja nikog samo sam dao predlog da teba da ima veci status!!!

L. Lawliet
06.10.2010, 14:59
Ne brini se ti nista, adiminstracija je upoznata sa svime prije tebe. I povukla odgovarajuce poteze u skladu sa tim. Samo ti pisi na zadatu temu $#^%RT

off topic stavi Pete Steel-a na avatar kad vec volis Type O.

Djuka99gp
06.10.2010, 15:03
Ne brini se ti nista, adiminstracija je upoznata sa svime prije tebe. I povukla odgovarajuce poteze u skladu sa tim. Samo ti pisi na zadatu temu $#^%RT

off topic stavi Pete Steel-a na avatar kad vec volis Type O.

Ne da ih volim...teku mi kroz vene... :) Mozda jednom pilikom i Steel-a ztavim.Inace ovaj mali je moja skola,zar se ne vidi??? h5g6k8

L. Lawliet
06.10.2010, 23:00
Treniras ga za sampionat? :D

3006
07.10.2010, 10:24
Grešim li ja ili je ova tema već postojala na forumu?

L. Lawliet
07.10.2010, 10:54
Grijesis :).

Zeka29
07.10.2010, 14:39
trazim vase misljenje: LEON CAMIER!!!
meni se jako svidja vozac..mislim da je on bas ono trkac...naravno fali mu konstantnost,al mislim da je sjajan vozaci da ce sledece sezone imati dosta uspeha...ove godine par podijuma i dosta padova...Volim te vozace koji imaju cuku i bore se...**bes konstantnost! cuka je najvaznija! &^@4( h5g6k8

3006
07.10.2010, 14:55
meni se jako svidja vozac..mislim da je on bas ono trkac...naravno fali mu konstantnost,al mislim da je sjajan vozaci da ce sledece sezone imati dosta uspeha...ove godine par podijuma i dosta padova...Volim te vozace koji imaju cuku i bore se...**bes konstantnost! cuka je najvaznija! &^@4( h5g6k8

Srce ima, talenta malo manje. Nedostaje mu dobra mašina, mada u SBK to nije toliko bitno, kao u MotoGP (osim Bjađija, Aprilija jača dve klase). Najviše pokazao na domaćoj stazi, ostalo prosečno. Može bolje.

Casiraghi
07.10.2010, 14:57

Cuo sam da je 2009 pokidao u British SBK.Gledao sam ga malo u SBK ove godine,posto ovogodisnji sampionat nisam toliko pratio.Dobar je.Ne boji se nikog.
Svi volimo cuku ali titulu ne mozes osvojiti bez konstantosti. &+I}\

Zeka29
07.10.2010, 18:49

Srce ima, talenta malo manje. Nedostaje mu dobra mašina, mada u SBK to nije toliko bitno, kao u MotoGP (osim Bjađija, Aprilija jača dve klase). Najviše pokazao na domaćoj stazi, ostalo prosečno. Može bolje.

ali i Camier je na Apriliji,mislis da je dobio losiji paket od Maxa ili si ga pomesao sa Haslamom? :)

mirzacale
07.10.2010, 23:46
jeste li vidjeli novi kawasaki i apriliu za 2011 godinu.....ZNACI VRH

Djuka99gp
08.10.2010, 00:26

Daj link da vidim.

3006
08.10.2010, 11:21

ali i Camier je na Apriliji,mislis da je dobio losiji paket od Maxa ili si ga pomesao sa Haslamom? :)

Mislim da je dobio lošiju mašinu. Štaviše, siguran sam (koliko je to moguće kada samo gledaš a ne učestvuješ). Lično ne cenim posebno ni Apriliju ni Bjađija, a tek kada se udruže...

MOTOM888
08.10.2010, 12:26

Čovek je prošle godine u BSB prvenstvu dominirao na Yamahi R1 sa rekordnih 18 pobeda i doneo Yamahi titulu posle 11 godina. Ok, možda konkurencija nije bila baš najača ali opet je i to uspeh.
Aprilia koji on vozi naravno nije potpuno identična sa Maksovom. Leon je bio gost u studiju British Eurosporta u Francuskoj tokom druge WSBK trke i potvrdio je ovo (ne otvoreno ali tako da se može naslutiti). Na Silverstonu je bio znatno brži od Maksa ali je u prvoj trci dobio timsko naređenje da mora da bude iza Maksa. Pošto su u Apriliji videli da Maks ne može da se nosi sa Britancima za drugu trku su mu rekli - ok, možeš da obiđeš Maksa ali i moraš da budeš ispred Haslama što je on i uradio.

3006
08.10.2010, 13:27
Prva godina nije pravo merilo, mada mislim da je za njega bolje da promeni klub. Spis da dođe u Apriliju, bio bi broj 2 i morao da radi za Bjađija. Možda bi BMW bio prava mašina za njega, mada su i oni oterali Tardocija i pitanje je na šta će taj tim ličiti za dve godine (mislim da je Kamier potpisao još jednu sezonu za Apriliju).
Ja čekam da vidim dva nova momka: Laskorza, mada ne očekujem neki veći uspeh od njega, samo podržavam Kavasaki (ko bi rekao) i Đina Reu, kada mu dođe vreme. Mislim da taj momak može čudo da napravi na hiljadarkama i da ga čeka mesto u Ten Kate Hondi.

3006
08.10.2010, 13:42
Osim toga, BSB je strašno takmičenje. Ok, kvalitetom nije tako visoko, ali ja volim da ga gledam zato što su momci srčani i ne prezaju ni od čega. Drugo, piste su većinom loše, teško je kontrolisati mašine. Malo me podseća na MotoGP iz vremena dva takta.

MOTOM888
08.10.2010, 14:37
Osim toga, BSB je strašno takmičenje. Ok, kvalitetom nije tako visoko, ali ja volim da ga gledam zato što su momci srčani i ne prezaju ni od čega.

Mada kad pogledaš BSB je izbacio u WSBK mnogo jakih imena, da ne nabrajam.

Drugo, piste su većinom loše, teško je kontrolisati mašine. Malo me podseća na MotoGP iz vremena dva takta.

Da, u AMA su čini me se još gore.

3006
08.10.2010, 14:44
Koliko čujem, sve ono što je Bjađi ke*ao o tome kako su on i Aprilija jedno, pada u vodu. Naravno, zapelo oko para za novi ugovor (ako sam dobro primetio on traži 1.200.000 a oni ne daju).

MOTOM888
08.10.2010, 14:52
Prva godina nije pravo merilo, mada mislim da je za njega bolje da promeni klub. Spis da dođe u Apriliju, bio bi broj 2 i morao da radi za Bjađija. Možda bi BMW bio prava mašina za njega, mada su i oni oterali Tardocija i pitanje je na šta će taj tim ličiti za dve godine (mislim da je Kamier potpisao još jednu sezonu za Apriliju).
Ja čekam da vidim dva nova momka: Laskorza, mada ne očekujem neki veći uspeh od njega, samo podržavam Kavasaki (ko bi rekao) i Đina Reu, kada mu dođe vreme. Mislim da taj momak može čudo da napravi na hiljadarkama i da ga čeka mesto u Ten Kate Hondi.

Puno je takmičara ali malo mesta u fabričkim timovima. Uglavnom na žalost sada je praksa da onaj koji dovede bogate sponzore i dobije mesto u ekipi. Maks je u uvijenoj formi najavio povlačenje znači biće eventualno još jedno mesto u Apriliji, Leon ostaje još jednu godinu, Ten Kate Honda možda samo sa jednim bike-om kao i Suzuki, Kawasaki prebukiran, Yamaha puna, BMW je popunjen i ima još samo jedno slobodno mesto u BMW Italija (možda James Toseland) pored ovogodišnjeg prvaka u SS 1000 Badovinija.

MOTOM888
08.10.2010, 14:54
Naravno, zapelo oko para za novi ugovor (ako sam dobro primetio on traži 1.200.000 a oni ne daju.

Tačno tako. To je velika cena za superbike.

3006
08.10.2010, 15:21
Mislim da Bjađi taktizira i da će potpisati i za manje. Realno je da mu daju najviše milion, mada je i to veliko pitanje. Marketing više nije na njegovoj strani jer prelaskom Rosija u Dukati jasno je ko će biti glavni Italijan na Italijanskoj mašini. Možda i odluči da se povuče kao šampion, ali ne verujem. Mislim da ostaje na Apriliji barem još sledeće godine.
Ovo sa Badovinijem je nova informacija, to nisam znao. Štok nisam pratio pa ne bih da ocenjujem čoveka, videćemo. Nego, ako je fabrički BMW popunjen, ko je drugi vozač? Koliko znam, Korsera su zadržali, mada ne vidim zašto. Ja sam se, kao i mnogi, nadao Melandriju na BMW-u, ali čovek ode na drugu stranu. Sada sam očekivao Fabricija. Jesam li pogodio?

3006
08.10.2010, 15:22
Inače, Đintoli ide u novi privatni Dukati (Liberty racing).

MOTOM888
08.10.2010, 15:50
Mislim da Bjađi taktizira i da će potpisati i za manje. Realno je da mu daju najviše milion, mada je i to veliko pitanje. Marketing više nije na njegovoj strani jer prelaskom Rosija u Dukati jasno je ko će biti glavni Italijan na Italijanskoj mašini. Možda i odluči da se povuče kao šampion, ali ne verujem. Mislim da ostaje na Apriliji barem još sledeće godine.

Videćemo. Usput ne znam da li znaš ali Dukatisti su u Imoli dosta protestovali protiv odluke Dukatija da se povuče iz takmičenja i za to okrivili ni manje ni više nego Rosija.

Ovo sa Badovinijem je nova informacija, to nisam znao. Štok nisam pratio pa ne bih da ocenjujem čoveka, videćemo.

Badovini je od 10 trka u SS 1000 na BMW-u pobedio na 9 a u zadnjoj trci u Francuskoj je bio drugi.

Nego, ako je fabrički BMW popunjen, ko je drugi vozač? Koliko znam, Korsera su zadržali, mada ne vidim zašto.

Pa Haslam, Leon Haslam je potpisao a već je i testirao BMW. Troy sa svojim ogromnim iskustvom je nezamenljiv kao test vozač koji daje predloge, sugestije idr...

Ja sam se, kao i mnogi, nadao Melandriju na BMW-u, ali čovek ode na drugu stranu. Sada sam očekivao Fabricija. Jesam li pogodio?

Ne, Fabricio je otišao na mesto Haslama u Suzuki.

MOTOM888
08.10.2010, 15:52
Inače, Đintoli ide u novi privatni Dukati (Liberty racing).

Znam, sa Jakubom Šmrcom. To je Češki tim sa jakim sponzorima.

mirzacale
08.10.2010, 17:29

Daj link da vidim.

http://www.motori.hr/Aprilia_RSV4_Factory_APRC_2011__4430.html

http://www.motori.hr/2010_i_Kawasaki_s_nejednakim_redosljedom_paljenja_ 3760.html
http://www.motori.hr/Kawasaki_ZX_10R_za_2011__4427.html

MOTOM888
08.10.2010, 19:57
Fenomenalna trka, WSBK Hockenheim 1996 +*@WT*48*

http://www.gaskrank.tv/tv/wsbk/superbike-wm-1996-hockenheim-r-7478.htm

MOTOM888
09.10.2010, 08:18
Još jedna apsolutno fantastična trka, WSBK klasik - Monca 1996 @R&}*

http://www.gaskrank.tv/tv/wsbk/superbike-wm-1996-monza-2-renn-7476.htm

3006
11.10.2010, 10:39
Osim toga, BSB je strašno takmičenje. Ok, kvalitetom nije tako visoko, ali ja volim da ga gledam zato što su momci srčani i ne prezaju ni od čega.

Mada kad pogledaš BSB je izbacio u WSBK mnogo jakih imena, da ne nabrajam.

Drugo, piste su većinom loše, teško je kontrolisati mašine. Malo me podseća na MotoGP iz vremena dva takta.

Da, u AMA su čini me se još gore.

Te staze su većinom talasaste (uzbrdo - nizbrdo na kratkim relacijama), čak su često stari vojni aerodromi, tako da su vrlo nezgodne. Da ne spominjem zaštitnu ogradu koja je često na metar - dva od piste.

3006
11.10.2010, 10:43
Inače, završen je BSB i dobili smo novog šampiona. Kijonari, bivši član Ten Kate Honde u WSB, sa tri pobede poslednjeg vikenda preokreće situaciju i osvaja titulu. Tomi Hil je na prvoj trci bio drugi, na drugoj je pao, a na trećoj bio peti, ako ne grešim. To se zove izgubiti titulu za dva dana. Naravno, u Suzukiju popizdeli.

3006
11.10.2010, 13:25
Ne znam jeste li primetili da popularnost superbajka raste paralelno sa porastom materijalnih problema timova, pogotovo u Moto GP. Superbajk je "jeftiniji za održavanje" i daleko manje novca je potrebno za jedan privatni tim, dok, šta se dešava u Moto GP? Spali smo na 17 vozača sa velikim šansama da ih bude 16 sledeće sezone, 250-ice su uništene upravo zbog nedostatka para, podrška 125-icama se svela na 2-3 tima, tako da su razlike u trci postale veće nego u 800ccm... Za to vreme SBK osvaja sve više prostora i u medijima i u srcima. Logično, te mašine nisu nikakvi prototipovi već unapređeni modeli, ali zato često imamo sirovu borbu i klanje do kraja, dok su u Moto GP-u došli do toga da se 90% obilaženja dešava na kočenju sa unutrašnje strane, kao u F1. Ako kriza potraje (a hoće), sve više će se i same fabrike okretati jeftinijim takmičenjima. Ok, Moto GP nije ugrožen i neće još dugo biti, ali je definitivno izgubio na lepoti. Deo te lepote se može videti u superbajku.

3006
11.10.2010, 15:17
A kakav je vozač Rjuići Kijonari možete videti ovde:
http://www.youtube.com/watch?v=KycZk1M7g24

mirzacale
11.10.2010, 18:37

ajjjjj prejako,ko da vozi speedway covjek +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

L. Lawliet
12.10.2010, 10:55

Manijak :D. Iz boxa ne mogu da vjeruju da vozi onako. Ono nedostaje GP-u ovih dana :D

MOTOM888
13.10.2010, 22:24

Manijak :D. Iz boxa ne mogu da vjeruju da vozi onako. Ono nedostaje GP-u ovih dana :D

http://img834.imageshack.us/img834/8518/vlcsnap2010101322h12m58.png

Sjajno! +*@WT*48*
Ipak ni on a ni Karlos Čeka za dve godine nisu na toj Hondi pokazali svoj maksimum (šta tek da kažem za jadnog Maksa Nojkiršnera ove godine) u odnosu na recimo Krisa Vermjulena (vice šampion 2005. god.) ili Džejms Touzlenda koje je postao šampion na istoj 2007. godine. Rjuići je imao tri pobede u Engleskoj (Brands Hatch x 2 i Donington) a Karlos dve (Miller motorsport) u 2008. godini.
Zanimljivo je da je jedan od komentatora na LA 7 bio i Pjer Frančesko Kili legenda superbajka.

3006
15.10.2010, 12:29
Dobre i zanimljive trke se mogu pogledati i u dva šampionata sa ostrva: "Thundersport GB" i "Triumph T3" (koji se vozi na Dajtoni 675). Kvalitetom su ispod superbajka, ali srčanost i borba za respekt.

MOTOM888
19.10.2010, 09:26
Maks potpisao na još dve godine, priča se da je cifra 1.500,000 Evra po sezoni. Inače Ben Spies je dobijao 1.000,000 Evra da ostane u WSBK timu Yamahe još godinu dana.

L. Lawliet
19.10.2010, 10:42
Onda je glupost da Aprilija nije htjela da mu da toliko za GP?

3006
19.10.2010, 10:59
Maks potpisao na još dve godine, priča se da je cifra 1.500,000 Evra po sezoni. Inače Ben Spies je dobijao 1.000,000 Evra da ostane u WSBK timu Yamahe još godinu dana.

Strašna cifra, nerealno velika, mada verujem da očekuju jednu marketinški dobru sezonu, da konačno unovče dosadašnji rad prodajom (doduše, ako Rosiju dobro krene u Dukatiju, džaba ste krečili, šta mislite ko će uzeti najveći deo kolača). Mislim da su tu obe strane bile svesne da im nema rastajanja, samo je bilo pitanje ko će koga zajebati. Mada, stoji da je cifra ogromna.
Inače, BMW je poprilično promenio vladajuću strukturu u timu. Izgleda da su im proradili apetiti posle strašne sezone u štoku. Doduše, govori se i da žele da im glavni ljudi budu Nemci...

L. Lawliet
19.10.2010, 12:33
Ako Valentino uzme u Ducatiu sa Haydenom na dobru poziciju Americko trzite im se otvara na dlanu i oni su svoj primarni cilj rijeshili.

Ja volim i BMW i Apriliju i navijam za oboje kao ekipu nezavisno od vozaca. Bmw jje mnogo ozbiljna firma i nadam se da ce napraviti neshto jer trenutno po mom misljenju ovom motoru ne fali nista sem dobar vozac

MOTOM888
20.10.2010, 15:18
Strašna cifra, nerealno velika, mada verujem da očekuju jednu marketinški dobru sezonu, da konačno unovče dosadašnji rad prodajom (doduše, ako Rosiju dobro krene u Dukatiju, džaba ste krečili, šta mislite ko će uzeti najveći deo kolača).

A trenutne cene kod nas su ovakve

APRILIA

RSV 4 FACTORY 17,900.00 € - popust 15% > 15,215.00 €
RSV 4 R 14,500.00 € - popust 15% > 12,325.00 €

http://www.pgsmotori.rs/vesti/veliki_sezonski_popust.html

http://img827.imageshack.us/img827/8518/rsv4r.jpg (http://img827.imageshack.us/i/rsv4r.jpg/)

DUCATI

Superbike 1198 R Corse Special Edition

http://img828.imageshack.us/img828/6712/superbike1198rcorsespec.png (http://img828.imageshack.us/i/superbike1198rcorsespec.png/)

http://img257.imageshack.us/img257/6712/superbike1198rcorsespec.png (http://img257.imageshack.us/i/superbike1198rcorsespec.png/)

Superbike 1198 SP

http://img210.imageshack.us/img210/6589/superbike1198sp1.png (http://img210.imageshack.us/i/superbike1198sp1.png/)

http://img96.imageshack.us/img96/7272/superbike1198sp2.png (http://img96.imageshack.us/i/superbike1198sp2.png/)

1198 17,990.00 €
1198 S 21,890.00 €
1198 S Corse 24,990.00 €
1198 R Corse 37,990.00 €

+ taksa na Risija $#^%RT

http://www.ducati.co.rs/cenovnik.pdf

3006
20.10.2010, 15:42
Dukati je uvek imao jake cene, pa ko voli... Sada počinju sniženja svuda, tako da se isplati, samo - treba ga kupiti a skoro ne voziti do proleća. Mada, na sniženju je ZX10R oko 11300e, R1 oko 13800, GSX-R 1000 oko 11500-12000 (ne znam za CBR 1000RR), tako da je mali broj onih koji mogu da kupe našto ovako. Lično, više volim Japance.

3006
25.10.2010, 10:58
Izgleda da se i Džejms Touzland udomio: privatni BMW sa Badovinijem. Konačno, ništa drugo i nije preostalo.

MOTOM888
25.10.2010, 14:16
Izgleda da se i Džejms Touzland udomio: privatni BMW sa Badovinijem. Konačno, ništa drugo i nije preostalo.

Tačnije, to je BMW Italia.

Toseland confirmed he will be on a satellite BMW in WSB next year.
Toseland was happy to confirm that he will be riding for the Italian-based squad. It is believed that while the bikes will be based on the 2010 works machines, the performance will be similar to the 2011 models to be ridden by Leon Haslam and Troy Corser.

3006
25.10.2010, 15:25
Po najavama, Kavasaki sprema zver za sledeću sezonu. Šta mislite, ko će ga bolje jahati - Vermulen ili Sajks?

3006
28.10.2010, 13:42
Ovo bi trebala da je osnova za tu novu zver:
http://www.bikeland.org/story.php?storyID=58187

3006
29.10.2010, 21:18
A ovo je zeleni zmaj. Članak je bajat, ali su slike dobre.
http://www.motorinfo.rs/bemutato/2010/09/03/razotkrili_su_takmi_arsku_ninju_za_2011_u/

MOTOM888
11.11.2010, 18:40
Ko bi rekao -
Ten Kate Honda signs Spaniard Ruben Xaus to partner Jonathan Rea for the 2011 World Superbike Championship season!

MLADOSTLE
11.11.2010, 19:04
Ko bi rekao -
Ten Kate Honda signs Spaniard Ruben Xaus to partner Jonathan Rea for the 2011 World Superbike Championship season!
Dobar stari Rubens Xaus,odlican vozac!

Casiraghi
11.11.2010, 19:52
Oce li Kiyonari voziti u SBK dogodine?

MOTOM888
12.11.2010, 13:47
Oce li Kiyonari voziti u SBK dogodine?

Čisto sumnjam. Sva mesta u boljim ekipama su popunjena.

MOTOM888
12.11.2010, 13:54
Za duge zimske noći pred nama evo rešenja. WSBK sezone 2008, 2009 i 2010, intervjui, reportaže, najbolji momenti...

http://www.youtube.com/user/SBK#g/u +*@WT*48*

MOTOM888
12.11.2010, 14:04
Ko bi rekao -
Dobar stari Rubens Xaus,odlican vozac!

Jeste, možda će ta Honda odgovarati njegovom stilu vožnje, evo npr. Marko Melandri se super snašao na Yamahi.

http://img602.imageshack.us/img602/476/pa863121.jpg (http://img602.imageshack.us/i/pa863121.jpg/)

mirzacale
03.12.2010, 15:58
Yamahini i Aprilijini tvornički vozači testirali su u polu-zimskim uvjetima na Philip Islandu te objavili kako su testiranja prošla uspješno. Fokus je bio na novim dijelovima, poput nove prednje vilice i dijelova koji od 2011. moraju biti kao na standarnom motoru.
Tako je Yamaha testirala spomenutu vilicu, koju svi hvale budući da je puno slobodnija i ima veći dijapazon podešenja, novi raspored masa zahvaljujući novom dizajnu sjedala i spremnika goriva, te standarne brizgaljke i pumpu goriva. Aprilia je pak na Philip Island dovezla RSV4 sa pogonskim agregatom s razvodom preko lanca (budući da je razvod preko zupčanika sada zabranjen ako nije strogo serijski), te nekoliko dijelova koji bi, uz novu Ohlins vilicu, trebali poboljšati ponašanje motora na ovoj grbavoj stazi.

http://www.motori.hr/pic2/tn/4489biaggi_action.jpg[/url] Max Biaggi dominirao je sva tri dana testiranja do zadnjeg, kada je Laverty na Yamahu stavio mekane gume i odvezao jako brzih 1.31.5 u usporedbi s Biaggijevih 1.32.1. Britanac se u svojoj trećoj vožnji na Yamahi čini kao da se jako dobro snalazi, iako kaže da je SBK dosta teže voziti od SS motora, pogotovo zbog nogu koje puno više rade. Također, imao je i bliskih susreta s galebovima, pa je prvog dana ostao bez poluge kočnice na ciljnoj ravnini.

http://www.motori.hr/pic2/tn/4489laverty_austest2.jpg (http://www.motori.hr/Yamaha_i_Aprilia_uspje_no_testirali_na_Philip_Isla ndu_4489.html) Marco Melandri je bio prilično brz iako još uvijek "razrađuje". R1 je dosta veća od RC212V koju je vozio donedavno, pa se Melandri još uvijek prilagođava na položaj, ali i na motocikl koji se puno više miče, pogotovo u brzim zavojima. Melandri je kišu koja je počela padati sredinom drugog dana iskoristio za upoznavanje s kišnim Pirelli gumama.
Još jedan vozač koji je imao problema s galebovima bio je Leon Camier, koji je drugog dana pao u iznimno brzom zadnjem zavoju, da bi nakon toga nastavio s drugim motorom i udario galeba. Camier je imao jednak tempo kao i Melandri, 1.32.4, što je sasvim solidno budući da je nedavno prošao kroz niz operacija.
Eugene Laverty 01’31.5
Max Biaggi 01’32.1
Leon Camier 01’32.4
Marco Melandri 01’32.4

preuzeto sa motori.hr

MOTOM888
25.12.2010, 20:19
Srećni praznici!

http://img17.imageshack.us/img17/8130/849887christmas20102820.jpg (http://img17.imageshack.us/i/849887christmas20102820.jpg/)

Srdjan Erceg
27.12.2010, 11:56
Pozdrav svima,

elimo vam svim sve najlepe u 2011. godini. Zdravlje, sreću, ljubav, uspehe i naravno mnogo uzbudljivih, nepredvidivih trka u svim takmičenjima, a da titule u sva tri MotoGP ampionata budu odlučene 6. novembra 2011. u Valensiji.

Srećni praznici.

Veliki pozdrav,

Aleksandar i Srđan

L. Lawliet
26.03.2011, 14:43
Gledao sam danas Donington covjece znao sam ako neko sjedne na taj BMW da ce taj motor da ide savrseno.
Odlican tek Rhea o Biaggiu :)

http://www.gpone.com/index.php/en/news/35-in-evidenza/3220-rea-biaggi-e-un-killer-lo-rispetto.html

L. Lawliet
26.03.2011, 14:47
FP 2

Results of the second session of free practice for the World Superbike class:

Pos No. Rider Bike Time Diff
1 7 C. CHECA Ducati 1098R 1'28.696
2 91 L. HASLAM BMW S1000 RR 1'28.968 0.272
3 66 T. SYKES Kawasaki ZX-10R 1'29.194 0.498
4 33 M. MELANDRI Yamaha YZF R1 1'29.285 0.589
5 96 J. SMRZ Ducati 1098R 1'29.387 0.691
6 41 N. HAGA Aprilia RSV4 Factory 1'29.468 0.772
7 1 M. BIAGGI Aprilia RSV4 Factory 1'29.704 1.008
8 2 L. CAMIER Aprilia RSV4 Factory 1'29.727 1.031
9 58 E. LAVERTY Yamaha YZF R1 1'29.776 1.080
10 11 T. CORSER BMW S1000 RR 1'29.861 1.165
11 4 J. REA Honda CBR1000RR 1'29.888 1.192
12 84 M. FABRIZIO Suzuki GSX-R1000 1'29.905 1.209
13 121 M. BERGER Ducati 1098R 1'29.978 1.282
14 17 J. LASCORZ Kawasaki ZX-10R 1'29.994 1.298
15 111 R. XAUS Honda CBR1000RR 1'30.074 1.378
16 86 A. BADOVINI BMW S1000 RR 1'30.298 1.602
17 50 S. GUINTOLI Ducati 1098R 1'31.339 2.643
18 8 M. AITCHISON Kawasaki ZX-10R 1'31.495 2.799
19 44 R. ROLFO Kawasaki ZX-10R 1'31.537 2.841
2011

L. Lawliet
26.03.2011, 17:08
arlos Checa (Althea Racing) took his second pole of the 2011 season by posting the fastest lap of the weekend in Superpole three, a 1'28.099. Local rider Leon Haslam (BMW Motorrad Motorsport) will line up behind Checa at his home track, with another British rider, Tom Sykes (Kawasaki Racing Team Superbike) third. The last spot on the front row will be taken by Czech star Jakub Smrz (Effenbert - Liberty Racing Ducati).

Noriyuki Haga (Pata Racing Team Aprilia) and Max Biaggi (Aprilia Alitalia) completed the top six while leading contender Marco Melandri (Yamaha World Superbike Team) just missed out on the final Superpole session and will start Sunday's races from row three.

Djukagp99
26.03.2011, 17:14
Jel sutra trka u WSB???

L. Lawliet
26.03.2011, 17:17
O ye, Ducati kida, ovako ce i u MotoGP samo neka stvari stanu na svoje mjesto :)

Inace navijam za Haslama tj Bmw i Aprilije :)

djuz
27.03.2011, 12:39
Odlicni Ducati i BMW, sta reci za maestralnu voznju Melandrija? Voznju proslogodisnjeg sampiona u Doningtonu necu komentarisati (mislim da je tako najbolje)...

L. Lawliet
27.03.2011, 12:45
Ako neko bude imao link za superbike danas samo nek javi :)

Casiraghi
27.03.2011, 12:46
Zar ES ne prenosi?

L. Lawliet
27.03.2011, 13:01
KAblovske sam se riejsio davno :)

djuz
27.03.2011, 16:50
Odlicna voznja Melandrija i u RC2 iako je bio drugoplasiran :wthy:. Ducati u superbike ima izgleda ozbiljne namere ove godine :). Max Biaggi bolje da je prespavao vikend nego sto je dozvolio sebi crnu zastavu zbog preranog starta i kasnijeg ne prolaska kroz box. Strasne stvari za coveka sa tolikim iskustvom :facepalm: :wall::wall::wall:. Ko nije gledao RC2 ima sada na Eurosportu snimak. Prenos RC2 je bio na eurosport2...

vesna8.11
27.03.2011, 17:36
Max je prosao onako kako je i zasluzio.Nisam najbolje cula, ali je imao juce malu carku sa Melandrijem, posle kvalifikacija. Lepo usetao u garazu Yamahe i nekoliko puta "pomazio" Melandrija po obrazu.
Zbog toga mi je i drago sto je diskvalifikovan. Melandri zaista odlican. Prvo i drugo mesto.Sasvim zasluzeno.

L. Lawliet
27.03.2011, 17:52
I Max i Melandri su kaznjeni sa po 2400eura mozda i 3000 zavisi kako koji sajt izvjestava zbog jucerasnjeg incidenta. Inace za dva dana Max je uspio da se posvadja sa 2 vozaca u SBK. Kako kaze Rhea na stazi je zivotinja a privatno odlican lik. Kako god, nije jedini Valentino italijan koji ima problema sa njim :)

djuz
27.03.2011, 18:03
Da bi covek dosao u sukob sa Rosijem morao bi da bude ozbiljno bezobrazan (da ne koristim ruznije reci :) ), sto nam je Max po ko zna koji put pokazao. Koskanje sa Melandrijem u garazi nisam gledao. Pogledacu ako ima negde na netu snimak. LL jesi dobio link za prenos WSB na pp?

mirzacale
27.03.2011, 19:22
http://www.youtube.com/watch?v=FfC28H3ria8 eo sav snimak,trebao ga je Melandri desni kroseom slozit :@

djuz
27.03.2011, 20:21
http://www.youtube.com/watch?v=FfC28H3ria8 eo sav snimak,trebao ga je Melandri desni kroseom slozit :@
Hvala za link. Covek je dripac... :ne_znam:Melandri ce ga penzionisati kao nekada DR u Motogp :bye::bye::bye::D

L. Lawliet
27.03.2011, 22:24
Da bi covek dosao u sukob sa Rosijem morao bi da bude ozbiljno bezobrazan (da ne koristim ruznije reci :) ), sto nam je Max po ko zna koji put pokazao. Koskanje sa Melandrijem u garazi nisam gledao. Pogledacu ako ima negde na netu snimak. LL jesi dobio link za prenos WSB na pp?

Imao si prije par dana pisanje na forumu da je Rossi njega provocirao i sl :). Ima ljudi koji navijaju za Maxa. Sad u Ducatiu imas vise protivnika Rossia nego ikad. Neki su ga navijaci prihvatili ali ga dosta njih ne vole. Mada u Bolonju na Ducati nightu se pojavilo 30.000 ljudi da isprate Rossia i Haydena u sezonu. Btw hvala za link!

Djuka99gp
27.03.2011, 23:01

Mnogo se Maks kurci,treba ga dobro kazniti.
I iskreno drago mi je sto je danas ostao bez bodova u drugoj trci i sto su ga diskvalifikovali!!!

Srdjan Erceg
28.03.2011, 12:11
Šteta. Koliko god da je fenomenalan vozač i koliko god puta da pomenemo da je jedan od najvećih svih vremena na motoru od 250 kubika, nađe načina da se predstavi u lošem svetlu.

Ali, makar je sa Maksom uvek interesantno. Svi znamo da je pitanje dana kada će nešto neverovatno da uradi van staze. Ono što me čudi je da uvek to radi kada je na vrhu ili blizu vrha. Kada god pobeđuje, izađe ono najgore iz njega. I dalje je genijalno gledati njegove trke iz 250cc. Genijalno.

Dobre trke u superbajku, u svakom slučaju.

@LL: Mislim da će Dukatijevci teško oprostiti Rosiju, što više nema zvanične ekipe u superbajku. Nije njegova odluka, ali je verovatno negde uzrok povlačenja njegov dolazak u MotoGP. Hejden je rekao da nikada nije video toliko aktivnosti u Dukatiju. Ukoliko osvoji titulu u MotoGP-u i posle toga ode i ispravi stvari u WSBK, ljubav će se vratiti, ali za hard-core Dukatijevce, Rosi trenutno nije baš omiljena ličnost.

Sandra#46
28.03.2011, 12:18
Maks izuzetno "frezira".:rofl: Da ima bastica sa strane mogao bi istovremeno 2 posla da radi. Svidja mi se sto nije jednolican,a lepota je u raznolikosti- nikada jednu istu krivinu ne prodje na isti nacin.:)
Reklo bi se da ni on sam ne zna kako ce da je prodje,mozda zazmuri i voziiiiiii.Nikad drugaciji nije ni bio.

Djuka99gp
28.03.2011, 13:08
Ali, makar je sa Maksom uvek interesantno. Svi znamo da je pitanje dana kada će nešto neverovatno da uradi van staze. Ono što me čudi je da uvek to radi kada je na vrhu ili blizu vrha. Kada god pobeđuje, izađe ono najgore iz njega. I dalje je genijalno gledati njegove trke iz 250cc. Genijalno.

Dok je najbolji i mozemu se da pravi takve gluposti jer ima preveliko postovanje kod sudija i verovatno ce mu progledati kroz prste jer je to veliki Maks.
Da je neki drugi vozac uradio takvo pljeskanje Melandrija verovatno bi dobio zestoku kaznu.

djuz
28.03.2011, 22:25
Za mene Maks nije i nikada nece biti najbolji u WSB (i to prvenstveno zbog dripackog ponasanja) WSB su vozili ili jos uvek voze odlicni vozaci i mnogo veci smekeri od njega... Zao mi je sto ga nisu drasticnije kaznili zbog incidenta...
LL, pitanje provociranja coveka koji se izblamirao za vikend je pokrenuo clan koji se od vikenda nije ni javljao. Mozda bi nam on objasnio da mi nismo dobro videli tj da je Marko provocirao i samarao Maksa :D

YAMAHAY
29.03.2011, 10:55
pitanje provociranja coveka koji se izblamirao za vikend je pokrenuo clan koji se od vikenda nije ni javljao. Mozda bi nam on objasnio da mi nismo dobro videli tj da je Marko provocirao i samarao Maksa :D

Tu sam, imao sam problema sa nalogom pa sam otvorio novi. Sandra 46 me je isprovocirala rečenicom ... (Rosi) " nikada nije bio prljav vozač (kao Biaggi npr.), vec se uvek dzentlmenski ponasao na stazi..." pa sam joj naveo par primera, između ostalog i sa Maksom, tako da Maks nije bio glavni povod mog teksta. Ako si mislio da sam Maksov fan, pogrešio si. Nikad nisam rekao da Maks nije prljav a ova akcija sa Melandrijem nije ništa novo, njih dvojica imaju neraščišćene stvari još iz Asena 2005, mada ni Melandri nije cvećka (pogledaj kako je Maksu uvalio koleno), imao je i on svojih momenata u svim klasama.

http://www.youtube.com/watch?v=JxZfWm1xqxI&feature=player_embedded

http://www.visordown.com/motorcycle-top-10s/top-10-racing-red-mist-moments/10321-3.html

Maks je poznat po tome što nikada, ali nikada ne gleda pozadi, o tome ima x primera.

djuz
29.03.2011, 11:55
Sto vise pobeda Yamahe u moto trkama to kod tebe veci znak u na profilu i potpisu (sala :D ) Ipak si za vikend imao razloga za slavlje (valjda ti ne smeta sto je Marko vozi :D ) Steta sto nije dobio i drugu trku, zaista je sjajno odvezao obe...

YAMAHAY
29.03.2011, 18:58
Sto vise pobeda Yamahe u moto trkama to kod tebe veci znak u na profilu i potpisu (sala :D ) Ipak si za vikend imao razloga za slavlje (valjda ti ne smeta sto je Marko vozi :D )

Ne, ali bih više voleo da na Yamahi vidim Manuelu! :biggrin:

YAMAHAY
30.03.2011, 20:23
http://img17.imageshack.us/img17/8710/largeimage2719323.jpg (http://img17.imageshack.us/i/largeimage2719323.jpg/) :O

L. Lawliet
31.03.2011, 09:07
Gledao sam ovo. Inace gledao sam trku 2009 Donington ako se ne varam kad se Max okrecao, sjecam se rijeci komentatora kad se okrenuo da vidi ko je li ovaj iza njega jos tu kaze: "Still there mate" :)

vesna8.11
17.04.2011, 12:00
Prva trka u Asenu, mogu reci--odlicna. Dzonatan Rea, svaka cast. Potpuno zasluzeno prvi. Bjadji, mozda je i imao sanse da ga "napadne", ali se verovatno nije usudio.
Ipak, posle Doningtona, 2. mesto za njega je i vise nego dobro.
Dukati i Ceka treci, a kako je startovao i vozio prvu polovinu trke, vise nego dobar.
Melandri, fantastican. Odlicna obilazenja, zamalo pa nije izbacio sa staze klubskog druga, Laverija.Na kraju 4.
Nadam se da ce druga trka biti jos bolja.

Djuka99gp
17.04.2011, 15:45
Prva trka u Asenu, mogu reci--odlicna. Dzonatan Rea, svaka cast. Potpuno zasluzeno prvi. Bjadji, mozda je i imao sanse da ga "napadne", ali se verovatno nije usudio.
Ipak, posle Doningtona, 2. mesto za njega je i vise nego dobro.
Dukati i Ceka treci, a kako je startovao i vozio prvu polovinu trke, vise nego dobar.
Melandri, fantastican. Odlicna obilazenja, zamalo pa nije izbacio sa staze klubskog druga, Laverija.Na kraju 4.
Nadam se da ce druga trka biti jos bolja.

A kad je druga trka,u koliko sati i jel ima prenos ili cu morati da gledam na netu???

Boca
09.05.2011, 13:00
Jel gledao neko juce WSB? Kakve dve trke Lavertija, svaka mu cast! Melandri u njegovom ludackom stilu a za Bjadjija (smradica) bas volim sto su ga kaznili u drugoj trci mada mislim da su preterali malo sa kaznom. Fabricio i Haga odlicni! Ceka malo razocarao mada izgleda ostao bez goriva u drugoj trci.

mirzacale
29.08.2011, 23:33
Jos jedan mladi zivot je poginuo na stazi,ovaj put u britanskom superstok sampionatu,18-ogodisnji Benjamin Gautrey u prvom krugu trke je pao,na nesrecu dva vozaca su ga pokupila.Preminuo je u medicinskom centru od povreda grudnog kosa i glave.

http://www.youtube.com/watch?v=E5CPI-IKKyU snimak nesrece

Neka ti je laka zemlja Ben.

Hurricane
30.08.2011, 00:23
Uh kako je ovo strasno... Neka mu je laka zemlja.

Boca
24.02.2012, 19:51
Pocinje nova sezona WSBK-a :D
Vozi se u Australiji kod Filipa:)

Prva trka je u nedelju 1:50h, druga 5:30h na Eurosportu.
Repriza je u 17h pa ko voli neka izvoli ::)

Cujemo se posle trka da malo iskomentarisemo:D

http://www.youtube.com/watch?v=sc37N5WLyvg

denia_el
24.02.2012, 20:17
konacno se nesto desava:cheer:ala se oduuuuuuuzila ova pauza:slp2:

Boca
25.02.2012, 13:31
Kako se zavrsila prosla tako je pocela ova sezona:facepalm:
Katastrofa, ode jos jedan mlad zivot :cry:

Tissot-Superpole today was cancelled after a fatal accident suffered by young Australian Superstock 600 rider Oscar McIntyre in a support race before the session was due to start.

Infront Motor Sports and the entire SBK paddock offer their condolences to the McIntyre family and all those affected by his loss.

As a mark of condolences, we would like to publish the following shot (photo courtesy of Keith Muir) of 17-year-old Oscar, who passed away today. This shot was taken yesterday (Friday Feb 23) in qualifying for Superstock 600 at the Phillip Island Grand Prix circuit aboard his Yamaha YZF-R6.

RIP Oscar McIntyre, doing what he loved best…

denia_el
25.02.2012, 13:59
da....ako je bar za neku utehu,svi su do poslednjeg trenutka uzivali radeci bas ono za sta su ziveli:hat_1:

mirzacale
25.02.2012, 23:44
Oscar McIntyre

4518

Pocivaj u miru djecace....

denia_el
26.02.2012, 10:48
ja se javila na duznost:ysir:a gde si ti boca,uspavao se?:warn:
i ponovo moram da kazem da oni nisu ljudi:wthy:ili im u glavi nesto opasno nedostaje ili imaju viska,ali da su normalni - nisu:fct:onako se razbiti u prvoj trci i onda posle tri sata pobediti na drugoj..:ne_znam:i sta se to uopste desilo sa cekom,guma ili sta?nije mi bilo dobro kad mu je motor onako poleteo,kad eto ti njega ustaje i samo otresa prasinu,a covek ima 40 godina!!!!:wall:pa kako da ga ne obozavate??:ne_znam:mada mi je omiljeni sajks,on i njegova zelena masina:inlove:borio se kao lav:ajde:jedino mi ovaj maks b. sve upropasti:angry:taman sam se poradovala kada je malo omasio stazu,ali je on bas morao da se progura i to ni manje ni vise nego do drugog mesta:wall:i bas necu da mu :hat_1::dr:

Boca
29.02.2012, 13:35
Nisam se uspavao nego nisam stigao da odgledam trku a ni reprizu preko vikenda:facepalm: Sad sam ih odgledao i mogu reci da ce ova sezona WSB-a biti verovatno mnogo zanimljivija od GP-a. Cheki i Bjadjiju da se skine kapa :hat_1: Skoro nisam video spektakularniji pad od Chekinog, srecom bez povreda ali opet da se covek vrati posle par sati na stazu i pobedi :O Za Bjadjijevo vracanje sa poslednjeg mesta na drugo nemam reci. Mada Aprilia je brutalno brza (i meni je antipatican a ne znam sto :ne_znam:) Steta sto moramo da cekamo mesec dana do Imole:slp2:

denia_el
02.03.2012, 16:16
ajde dobro:dr:oprosteno ti je:rleys:ali samo zato sto znam da su za vikend bile odlicne svirke u gradu::)

denia_el
31.03.2012, 09:00
a sutra imola:ajde:izgleda da ce prenositi direktno samo prvu trku,a za drugu ce opet biti snadji se kako znas:girl_mad:

mirzacale
31.03.2012, 15:22
Tom Sykes na Kawasakiu uzeo pol poziciju ispred dva Ducatia,sutra ce da bude ludnica ako Tom pobjedi :D

AleksandarD
31.03.2012, 19:57
wsb nisam nesto pratio ali mislim da nikada u njemu nije bilo ovoliko moto gp vozaca? I bice zanimljiviji od moto gp ove sezone ubedjen sam.
Kakav pad cheke tek sada sam odgledao. Od sutra pocinjem da pratim i wsb jer ne ocekujem previse sto se tice borbe i neke neizvesnosti u moto gp

denia_el
01.04.2012, 18:04
Od sutra pocinjem da pratim i wsb
i jesi li odgledao trke alex?::)ja sam zadovoljna..2 trke - 2 druga mesta,sta ces vise:dance:plus sto se borio kao lav da zadrzi bar to drugo mesto:ajde:a smesno mi je sto su trke izgledale skoro identicno:lol:a ceka je....LUD!!:krsta:
jedino nas je iznervirala ova organizacija eurosporta,te nece biti,te hoce i na kraju ipak nije bilo direktnog prenosa druge trke:girl_mad:bas nemaju pojma da prepoznaju prioritete:td:

mirzacale
01.04.2012, 18:09
Poredak prvih 5 u drugoj trci:

Ducati (L2 agregat),
Kawasaki (redni cetverocilindricni) ,
BMW (redni cetverocilindricni ),
Aprilia (V4),
Honda (redni cetverocilindricni)

ova raznolikost nedostaje MotoGP-u

AleksandarD
01.04.2012, 21:21
Nisu profesionalni do kraja eurosport,dobra trka aili ocekujem vise od nekih bivsih moto go-jevaca pogotovo od ajame,mlad decko treba da grize,a ceha im jos drzi lekcije izgleda,super mi deluje kada gledam,fabricke ekipe skoro sve tu,razlicite masine pobedjuju,mislio sam da ce melandri bolje al imao je peh,jedva cekam da vidimo dalje

mirzacale
19.04.2012, 20:09
Prati li iko Britanski superbajk???

Bilo mi je poznato da su vozaci totalni ludjaci i da su staze nevjerovatne,ali ovaj snimak kada sam odgledao zatecen sam ostao...posljednji krug sezone i na koji nacin osvajanje titule:

http://www.youtube.com/watch?v=MjePvNcu8n4&feature=player_embedded#!

denia_el
22.04.2012, 10:06
tom ponovo prvi na polu:ajde:neka tako ostane do kraja:Djedino mi ovaj eurosport kida zivce,nikako da se saberu i da lepo i na vreme naprave taj raspored trka,a ne samo nesto da menjaju:angry:i bilo bi lepo kada bi ponekad uglavili obe trke uzivo:angry:

Ares
22.04.2012, 11:27
Odlicna trka,steta zbog prekida.A Siaks je kreten,zaista mi nije bio jasan njegov potez da se ne skloni sa staze.Treba ga kazniti.

denia_el
22.04.2012, 11:33
o neeeeee:girl_mad:kako mi tuzan sedi u boksu:(valjda ce se srediti do druge..i sta mu se uopste desilo?a evo i kise,malo su popadali:ne_znam:

denia_el
22.04.2012, 12:02
ma nisu normalni sto ih pustaju da voze ovako,samo izlecu:(po ovakvom vremenu se ni iz kuce ne izlazi:angry:

denia_el
22.04.2012, 12:24
i ostalo ih 5:td::td::td::td:da je trajalo duze od 9 krugova,pobednika ne bi ni bilo:dr:

AleksandarD
22.04.2012, 15:32
Ej poceo sam da gledam trku i morao sam napolje, krivo mi posto vidim da je bila kisa i svasta nesto, a onaj komentator ne eurosport-u kao da prenosi umetnicko klizanje tako mi zvuci prosto coveku dodje da utisa i pusti neku zestoku muziku uz one voznje, smorio je covek uspava. kakav je bio poredak na kraju

denia_el
22.04.2012, 16:16
ma....:dr:

prva trka:

1. Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 18m 38.395s
2. Davide Giugliano ITA Althea Ducati 1098R +2.633s
3. Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R +3.031s
4. Max Biaggi ITA Aprilia Racing RSV-4 +3.927s
5. Eugene Laverty IRL Aprilia Racing RSV-4 +4.374s
6. Michel Fabrizio ITA BMW Italia Goldbet S1000RR +11.359s
7. Jakub Smrz CZE Liberty Effenbert Ducati 1098R +26.412s
8. Niccolo Canepa ITA Red Devils Ducati 1098R +37.562s
9. Marco Melandri ITA BMW Motorrad S1000RR +49.896s
10. Leandro Mercado ARG Pedercini Kawasaki ZX-10R +1m 08.847s
11. Maxime Berger FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R +1m 11.760s
12. Hiroshi Aoyama JPN Honda WSBK CBR1000RR +1m 13.988s
13. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R +1m 27.019s
14. Lorenzo Zanetti ITA PATA Ducati 1098R +1 lap
15. Mark Aitchison AUS Grillini Progea BMW S1000RR +3 laps

Not Classified

16. Ayrton Badovini ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 7 laps completed
17. Chaz Davies GBR ParkinGO MTC Aprilia RSV-4 3 laps completed
18. Leon Haslam GBR BMW Motorrad S1000RR 2 laps completed
19. John Hopkins USA Crescent Fixi Suzuki GSX-R1000 1 lap completed
20. Jonathan Rea GBR Honda WSBK CBR1000RR 0 laps completed
21. Leon Camier GBR Crescent Fixi Suzuki GSX-R1000 0 laps completed

*DNS Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R
*DNS Brett McCormick CAN Liberty Effenbert Ducati 1098R

* denotes unable to start second part of race
Fastest lap
Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 57.793s

a evo i rezultata druge trke,da svima pokvarim neizvesnost:devil_1:kad ne mogu da izdrzim da ne pogledam,a nemam pojma ni da li ce biti snimak:nzm:

1. Jonathan Rea GBR Honda WSBK CBR1000RR 36m 45.936s
2. Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R +2.189s
3. Eugene Laverty IRL Aprilia Racing RSV-4 +12.638s
4. Marco Melandri ITA BMW Motorrad S1000RR +12.762s
5. Leon Haslam GBR BMW Motorrad S1000RR +12.764s
6. Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R +20.393s
7. Ayrton Badovini ITA BMW Italia Goldbet S1000RR +36.317s
8. Max Biaggi ITA Aprilia Racing RSV-4 +37.747s
9. Davide Giugliano ITA Althea Ducati 1098R +41.350s
10. Michel Fabrizio ITA BMW Italia Goldbet S1000RR +43.930s
11. John Hopkins USA Crescent Fixi Suzuki GSX-R1000 +57.515s
12. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R +1m 32.593s
13. Hiroshi Aoyama JPN Honda WSBK CBR1000RR +1m 33.576s
14. Leon Camier GBR Crescent Fixi Suzuki GSX-R1000 +1 lap
15. Leandro Mercado ARG Pedercini Kawasaki ZX-10R +1 lap

16. Mark Aitchison AUS Grillini Progea BMW S1000RR +1 lap
17. Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R +1 lap

Not Classified

18. Lorenzo Zanetti ITA PATA Ducati 1098R 20 laps completed
19. Jakub Smrz CZE Liberty Effenbert Ducati 1098R 18 laps completed
20. Chaz Davies GBR ParkinGO MTC Aprilia RSV-4 11 laps completed
21. Maxime Berger FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 11 laps completed
22. Brett McCormick CAN Liberty Effenbert Ducati 1098R 9 laps completed
23. Niccolo Canepa ITA Red Devils Ducati 1098R 7 laps completed

Fastest lap
Carlos Checa GBR Althea Ducati 1098R 1m 38.092s

AleksandarD
22.04.2012, 23:34
U wsb se izgleda nikad nista ne zna ko pobedjuje? Posto ne mogu bas da se pohvatam sa eurosportom i nov sam u wsb sta znaci jedna a sta druga trka i kako to kod njih ide?

crni
23.04.2012, 15:28
U wsb se izgleda nikad nista ne zna ko pobedjuje? Posto ne mogu bas da se pohvatam sa eurosportom i nov sam u wsb sta znaci jedna a sta druga trka i kako to kod njih ide?

To sa dve trke znaci da koliko su dobre trke malo bi nam bila samo jedna. Inace kvalifikacije su nesto slicno kao u F1 samo ste se zovu Superpole123. Poredak sa kvalifikacija vazi za obe trke. Izmedju 2 trke sbk-a vozi se supersport i superstock trke gde su razlike u motorima gotovo minimalne i gde mozes da vidis recimo Sofuoglua i Peseka ( sigurno ih znas). A inace se otprilike zna ko ce da pobedi. Na brzim stazama Phillip Island, Monza, Portimao Aprilia, na sporijim stazama Dukati(citaj Karlos Ceka), po kisi Dzoni Rej ili Tom Sajks

denia_el
23.04.2012, 15:42
ti si se alex izvukao ovaj put,za dlaku:Dsada kada imas i novi kompjuter,nema vise izgovora:tnt:samo nam boki skuplja minusice,ovo mu je vec drugi:warn:
u pravu si za onog komentatora:cf:ali onaj koji je komentarisao drugu trku i nije los:)
a sto se tice druge trke..moglo je i gore:ne_znam:izgleda da nisu uspeli da mu posrede motor:(ali ni sesto mesto nije lose:nzm:kada vec ne moze sajks,najbolje da pobede rea (nisam sigurna kako se izgovara) ili ceka:)

AleksandarD
23.04.2012, 17:17
Zao mi sto sam propustio inace uzivam da gledan trke po kisi,sajks ili melandri, gotivim ga od one sezone u motogp na kawasakiju, ustvari onome sto su imali od kawasakija

denia_el
06.05.2012, 10:44
sajks drugi na polu:Dnemojte da pisete rezultate,jer cemo morati da gledamo snimak kada se zavrsi motogp:)

denia_el
06.05.2012, 11:09
crvena zastava i ceka gura bjadjija..kakva scena i kakvi momci:ajde::tu2::hat_1:morala sam zbog ovoga da se vratim uz rizik da zakasnim na pocetak trke:nzm:

AleksandarD
06.05.2012, 14:02
Sad u pola cetiri wsb kazu trka na eurosportu

denia_el
06.05.2012, 14:06
da,ali pocinje moto3..sajksa i drustvo cu ostaviti za malo kasnije:)ne javljaj rezultate::)

AleksandarD
06.05.2012, 14:12
te najmanje pratim tek kada dodju do moto2, sada cu pogledati wsb

Sajks ide kao metak!

denia_el
06.05.2012, 20:58
ala su se navozali danas,publika mora da je odusevljena:facepalm:bar je ovaj moj "metak" osvojio pola pobede:D
lepi su ti ovi novi motori,izgledaju kao neki zaljubljeni par:lol:

AleksandarD
06.05.2012, 22:02
Nisam mogao da verujem da ih je metak ostavio 9 sekundi!

To je moja prva ljubav, moj prvi motor CBR 600RR

denia_el
07.05.2012, 15:34
ni ova poslednja ti nije losa:z:

mirzacale
07.05.2012, 20:44
Od planiranih 36 krugova u dvije trke,odvezeno samo 8. Sve je to super sigurnost vozaca i tako to ali vozaci i svi ostali su tu upravo zbog gledaoca koji ce na kraju krajeva i kupiti motor od nekih proizvodjaca koji su na stazi.

Na kraju krajeva ljudi su platili ulaznice za dvije trke a dobili su samo 8 krugova.

denia_el
07.05.2012, 21:05
sa jedne strane si u pravu,svi mi jedva cekamo da vidimo ludilo na stazi,ali sam ipak na prvom mestu za sigurnost vozaca.tragedije se desavaju i pri idealnim vremenskim uslovima,a zamisli tek koje su sanse kada su ti uslovi ugrozeni.za vreme moto3 trke u herezu su klinci padali kao kruske..:(a obaveze prema gledaocima,sponzorima....ma nije vredno

AleksandarD
07.05.2012, 21:21
Daco sta nam je sa bocom? Nikako ga nema...

denia_el
07.05.2012, 21:25
ma evo ga,umorio se izgleda od visenja po raznoraznim bastama i vrebanja plena:biggrin:

AleksandarD
07.05.2012, 21:31
Opravdano sad je sezona!

Boca
07.05.2012, 22:13
Ja dosao da procitam neke pametne komentare o WSB a vas dvoje nasli mene da zezate:)

Nema vise vrebanja plena sad kad sam upoznao Losmi-a:D Samo uzmem katalog i biram:ha:

Losmi88
07.05.2012, 22:20
Ja dosao da procitam neke pametne komentare o WSB a vas dvoje nasli mene da zezate:)

Nema vise vrebanja plena sad kad sam upoznao Losmi-a:D Samo uzmem katalog i biram:ha:

Ja vam lepo kazem kako je :) Napominjem da je tako bilo za kolekciju prolece/leto 2007 :) Moram da pitam drugare koji nisu samo listali katalog kao ja :facepalm:

AleksandarD
07.05.2012, 22:20
Ne,ne,prvo odaberes tip ovako uzivo a onda dobijas ceo katalog tog odabranog tipa na posluzavniku i ides u sobu...

boco nisi zapamtio proceduru, trebamo se pridrzavati iste

denia_el
07.05.2012, 22:21

ahahahahahahahhah:rofl_1:

Losmi88
07.05.2012, 22:21
Eto,Aleksandar je upamtio lepo :) Jedini me covek slusao kad sam pricao :)

denia_el
07.05.2012, 22:23
a pametni komentari.....tesko da ces tako nesto ovde pronaci sad kad je banda preuzela:facepalm:

mirzacale
11.05.2012, 20:55
Danas prvi trening na Doningtonu Sajks prvi a sto je jos bolje 12 vozaca unutar jedne sekunde ;)

denia_el
12.05.2012, 20:23
i danas je prvi:cheer:cetvrti put ove sezone:ajde:

AleksandarD
12.05.2012, 22:31
Odakle je ispao ovaj nas Sajks posto nisam pratio,gde je bio proslih sezona i kako to da je sada ovako brz protiv ovih iskusnih vozaca kojih ima u wsb?

denia_el
12.05.2012, 22:44
pojma nemam,i ja bas bas pratim tek od ove godine:blush:ali da se razumemo,odabrala sam ga jos pre pocetka sezone,kod njegovog profila mi :srce: zastalo,a nisam imala veze ni ko je ni odakle je stigao:Dbas umem da odaberem:dance:

denia_el
13.05.2012, 10:27
ovaj nas sajks je sve vreme ovde,poslednjih 5 godina:facepalm::facepalm:a pre toga je bio u britanskom superbajku:huh:ali nije imao bas neke rezultate..mozda je sada zablistao,jer je dobio neke nove super navijace:dance:::)vozio je u jamahi sa spizom,i tu je moj brat zavoleo bena i stalno mi govorio da gledam kako voze,a ja necu pa necu:tp:eto mi sad..sta sam sve propustila joooooooj:wall::cry:

crni
13.05.2012, 11:45
odlican je sajks. konacno mu se oduzio kawasaki. jedino mu je potrebna pobeda po suvom. mozda bas danas

denia_el
13.05.2012, 12:41
kako oni umeju da naprave trku uzbudljivom....:huh::ajde:ne mozes ni da trepnes,jer ces sigurno nesto da propustis:facepalm:odlicni su,odlicni:hat_1:jedino ne znam sta se desava sa sajksom i to u svakoj trci:(krene brzo i onda pocne da propada..i danas je odlicno krenuo,a na kraju ih je sve usporavao:facepalm:da li je moguce da je samo do guma i kako on uspe tako brzo da ih istrosi?:nerzm:

denia_el
13.05.2012, 15:18
a jeste li culi komentatore kada su rekli 'ajde momci dajte neki lakat':rofl_1:samo nam jos i laktovi fale,kao da nije dovoljno zanimljivo:D
evo pocinje i druga i izgleda ce biti direktno:happy:

denia_el
13.05.2012, 16:15
ahahahahahahahahh al je rea pokosio ove beemveovce:facepalm:koja ludnica,jedni skacu,drugi se hvataju za glavu,ovaj gura motor preko cilja,sajks pali gume:krsta:da se ovako nesto desilo u motogpju,to bi se sada raspravljalo,pobednika bi odlucili za stolom:rleys::td:ali ovi su ludi,ovde je sve dozvoljeno:uns:ne znam ni sta bih vise rekla..idem da vidim kada ce repriza:D

AleksandarD
13.05.2012, 17:03
J..em ti Eurosport ja video u nekom programu da je druga trka u 17 ala su oni ludaci ne odgledah 2 trku popizdeo sam,moracu da gledam reprizu ako se snadjem na eurosportu, a to za laktove odusevio me komentator, wsb je sjajan!

mirzacale
13.05.2012, 17:12
po meni melandri je glavni krivac sto se ovako zavrsilo,ah da kad sam cuo "ajde momci dajte neki lakat" osmjeh od uha do uha ::)::)::)

mirzacale
13.05.2012, 17:55
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vUDV6rbxruU

Samir
13.05.2012, 20:55
wsbk je jedino pravo trkanje koje je ostalo,fantastično takmičenje

AleksandarD
13.05.2012, 22:08
Steta za BMW zasluzili su podijum, wsb mnogo zanimljiviji od motogp, u motogp nekako mi se cuvaju ne ulaze u duel,gledaju svaki poen da uzmu pa ako ne moze prvo mesto zadovoljavaju se sa drugim i tome slicno,u wsb cini mi se da toga nema,vozi se do kraja pa kako bude i zato mi se dopada wsb

Ares
14.05.2012, 14:23
po meni melandri je glavni krivac sto se ovako zavrsilo,ah da kad sam cuo "ajde momci dajte neki lakat" osmjeh od uha do uha ::)::)::)

Zasto je Melandri kriv?Rea je jednostavno pokosio Haslama koji je pokosio Melandrija,a bio je daleko od njih jer je isao jako siroko.
U svakom slucaju odlicne trke!!! :)

mirzacale
14.05.2012, 17:06
Zasto je Melandri kriv?Rea je jednostavno pokosio Haslama koji je pokosio Melandrija,a bio je daleko od njih jer je isao jako siroko.
U svakom slucaju odlicne trke!!! :)

Melandrija gotivim vise nego ikog u WSBK (mozda malo vise Toma zbog Kawasakia) ali ako pogledas zadnje dvije krivine kada je pokusao nemoguce da pretekne timskog kolegu,jedino sto je uspio jeste da ga uspori i tako dozvoli Rei da dodje i bude u prilici da pretekne i pobjedi.

Moje misljenje je da je Rea ucinio sto bi i svaki drugi vozac uradio,posljedni krug,posljedna krivina,zasto ne i pobjediti.

Edit: i da slazem se odlicna trka i to je razlika izmedju ova dva sampionata u WSBK se ide na sve ili nista :D

Ares
14.05.2012, 17:28
Melandrija gotivim vise nego ikog u WSBK (mozda malo vise Toma zbog Kawasakia) ali ako pogledas zadnje dvije krivine kada je pokusao nemoguce da pretekne timskog kolegu,jedino sto je uspio jeste da ga uspori i tako dozvoli Rei da dodje i bude u prilici da pretekne i pobjedi.

Moje misljenje je da je Rea ucinio sto bi i svaki drugi vozac uradio,posljedni krug,posljedna krivina,zasto ne i pobjediti.

Edit: i da slazem se odlicna trka i to je razlika izmedju ova dva sampionata u WSBK se ide na sve ili nista :D

Izgleda da volimo iste vozace.Za Melandria navijam bas od davno,a Saiksa isto gotivim zbog te Kawe jer mi je to omiljena marka motora.
Jesete Melandri pokusao nemoguce u poslednje dve krivine i jeste usporio Haslama,ali Rea nije imao kud da prodje.Ipak mislim da je isao ne promisljeno.Jako mi je zao zato sto je iz ovog pada najvise profitirao Bijadji,bio je srecan ko dete jer bi ga Melandri ugrozio na prvoj poziciji u generalnom.

AleksandarD
14.05.2012, 19:22
Sta je sa Ducatijem ove godine, izgleda se inficirao od onih u motogp,xi,xi, kazu da ove sezone ima neki kilogram vise na motoru pa se Ceha slabije snalazi?

Boca
14.05.2012, 21:07
U kako los vikend za Ceku :facepalm: Ne mogu da verujem da je u drugoj trci onako pogresio. Joj sto mi je zao BMW-aca i Melandrijeve devojke :D Najlepsi motori na stazi uz Apriliju.

Ares
14.05.2012, 21:21
Sta je sa Ducatijem ove godine, izgleda se inficirao od onih u motogp,xi,xi, kazu da ove sezone ima neki kilogram vise na motoru pa se Ceha slabije snalazi?

Pa to su preneli virus onaj dan kad je na trci bio ceo tim iz MotoGP-a. :)

Boca
14.05.2012, 22:10
Super je komentator sa Eurosporta ali ovi Italijani me odusevili. Nisam gledao uzivo trku 2 pa sam ovo nasao na YT. Ako nisi odgledao Alexande evo trke.

http://www.youtube.com/watch?v=Q6I2D84G_Gc

Ares
14.05.2012, 22:18
Ja sam skako po sobi ko budala,dosao mi je drugar na kafu i gleda me ko da sam nenormalan,jbg kad ne razume covek.A kad je video sta se desilo u poslednjoj krivini ni on nije mogao da veruje. :)

crni
15.05.2012, 15:33
Trke su bile odlicne. Mozda najbolje u ovoj sezoni. Sto se tice druge trke jeste Dzoni Rej kriv ali mislim da je Melandri vise. Dzoni je pokusao nesto sto je mozda moglo da prodje. Video je da Haslam ide siroko i pokusao sa unutrasnje strane i kad oboris jednom masinu nema povratka. Medjutim Melandri je vozio stvarno sumanuto. Ako si 20m iza nekog ne mozes ga obici na kocenju pa i da si Rosi. Interesantno je i to da je BMW dosao do svoje prve pobede. To je primer kako se najbolje radi uopste u automoto sportu. Resavali su probleme jedan po jedan i evo posle 4 godine pobeda. Zao mi je sto se Donington ne vozi vise u motogp. Jedna od najboljih staza. Kad pomislim na Silverston muka mi je. Kakve su samo bile trke u Doningtonu

http://www.youtube.com/watch?v=P1Etb_kqxnI

AleksandarD
15.05.2012, 17:09
Odgledao sam trke,sta reci,sledece sezone planiram da ih gledam uzivo posto za ovu vec odluceno za moto gp Brno, Italijanski komentatori nanadmasni!
Super je komentator sa Eurosporta ali ovi Italijani me odusevili. Nisam gledao uzivo trku 2 pa sam ovo nasao na YT. Ako nisi odgledao Alexande evo trke.

http://www.youtube.com/watch?v=Q6I2D84G_Gc

Na stazi mi najlepsi BMW ali u serijskoj proizvodnji Aprilija jos u beloj boji svaki detalj obratili paznju Italijani, sjajna je. A za melandrijevu devojku ne znam nisam je upoznao mada deluje mi fino kao dobra domacica.

Ares
28.05.2012, 14:40
A veceras novo ludilo.Ajmo Melandriiiiiiiiii!!!!

denia_el
28.05.2012, 15:44
evo i rezultata superpola:

1. Jakub Smrz CZE Liberty Effenbert Ducati 1098R 1m 47.626s
2. Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 47.810s
3. Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R 1m 48.062s
4. Davide Giugliano ITA Althea Ducati 1098R 1m 48.220s
5. Jonathan Rea GBR Honda WSBK CBR1000RR 1m 48.563s
6. Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 48.568s
7. Max Biaggi ITA Aprilia Racing RSV-4 1m 48.794s
8. Eugene Laverty IRL Aprilia Racing RSV-4 No Time

9. Marco Melandri ITA BMW Motorrad S1000RR 1m 48.422s
10. Michel Fabrizio ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 48.566s
11. Chaz Davies GBR ParkinGO MTC Aprilia RSV-4 1m 48.669s
12. Lorenzo Zanetti ITA PATA Ducati 1098R 1m 49.929s

13. Leon Haslam GBR BMW Motorrad S1000RR 1m 49.552s
14. Maxime Berger FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 49.750s
15. Niccolo Canepa ITA Red Devils Ducati 1098R 1m 49.818s
16. John Hopkins USA FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 49.966s

Did not progress to Superpole

17. Loris Baz FRA Kawasaki Racing ZX-10R 1m 50.424s
18. Ayrton Badovini ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 50.427s
19. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 50.504s
20. Leon Camier GBR FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 50.520s
21. Hiroshi Aoyama JPN Honda WSBK CBR1000RR 1m 50.963s
22. Leandro Mercado ARG Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 51.843s
23. Jake Holden USA Grillini Progea BMW S1000RR 1m 52.108s
24. Shane Turpin USA Boulder Ducati 1098R 1m 54.399s

Miller Motorsports Park official WSBK lap records
Best lap: Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 47.081s (2010)
Race lap record: Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 48.045s (2010)

nije lose,nije lose:biggrin:i nemojte da zaboravite,veceras u 22:44 :D

Alan
28.05.2012, 16:38
Prva trka bi trebalo da je u 20 h po nasem vremenu.

mirzacale
28.05.2012, 17:40
u 22:44 vjerovatno ce biti snimak a ne live prenos

Ares
28.05.2012, 19:41
Prva trka je pocela u 20h a druga pocinje oko 23 i 30.Nigde nema da se gleda online zbog glupavog tenisa.:dw::dw::dw::dw::dw::dw::dw:

Alan
28.05.2012, 19:44
Ocemo da kazemo ko je pobedio ili posle snimka?

Ares
28.05.2012, 19:46
Ma necu da znam ko je pobedio,mogu da se prate rezultati na oficialnom sajtu ali necu da ih gledam. :)

denia_el
28.05.2012, 20:22
pa da,u 22:44 je snimak prve trke i odma posle toga ide druga live:)
i nemojte slucajno da pisete ko je pobedio:tnt:

AleksandarD
28.05.2012, 21:15
Tako je,prva snimak a druga odmah posle live:ajde:

denia_el
28.05.2012, 22:16
e ovo nema nigde,toliko cekam trku da uzivam u njoj,a onda se iznerviram kao nikada:mad:u ionako kratku trku oni ubace toliko reklama jooooooj:bum:nisam se ni poradovala kada je ceka pretekao melandrija,jer nisam to ni videla:girl_mad::girl_mad:ovi na eurosportu su stvarno za posmatranje,ako ne mogu da puste to kako treba,onda neka i ne pustaju:angry:ovako kao gledam,a pola i ne vidim:dr:

denia_el
28.05.2012, 22:22
Tako je,prva snimak a druga odmah posle live:ajde:
ma jeste:angry:i ja sam se poradovala kada sam videla da idu jedna za drugom,a sad bih svasta nesto ruzno imala da kazem o toj njihovoj organizaciji:td::td:i na sve to jos i sajks..:cry:aj sad na drugu..mozda budemo bolje srece..

denia_el
28.05.2012, 22:45
ovo novo pravilo od naredne sezone,da se startuje iz lera..kakvu ce to promenu doneti?

a ovi ameri kao da prave stazu:cf:

AleksandarD
28.05.2012, 23:51
Prvo ovaj eurosport je smesan,vise od pola trke ne vidis kada daju snimak,sve bitne stvari,preticanja i padove ne pustaju ponovo ni usporeno,i sad se pitam pa zasto onda ja to i gledam kada kao sto Daca rece ne vidim nista od onoga sto zelim da vidim,drugo reklame u sred trke u par navrata,strasno,i kao trece ova trka u Americi i ovi Amerikanci nemaju pojma,2h ne mogu da ociste mrlju sa staze da se trka nastavi a nijednom nisu pustili taj Ajamin pad sto se desilo da se vidi sta je bilo,namam reci za organizaciju trke i tu reziju!Na trku nije dosao ni jedan motorista,kazu komentatori oko cele staze ni jedan motor parkiran!Al su zato tu debeli Ameri koji samo nesto jedu i valjaju se po onoj travi i tribinama,pola od njih spava i sunca se,nemaju pojma ko je taj Bjadji ili Ceha,bojkotujem ovu trku i necu je gledati sada i od sada.

denia_el
29.05.2012, 00:24
Prvo ovaj eurosport je smesan,vise od pola trke ne vidis kada daju snimak,sve bitne stvari,preticanja i padove ne pustaju ponovo ni usporeno,i sad se pitam pa zasto onda ja to i gledam kada kao sto Daca rece ne vidim nista od onoga sto zelim da vidim,drugo reklame u sred trke u par navrata,strasno,i kao trece ova trka u Americi i ovi Amerikanci nemaju pojma,2h ne mogu da ociste mrlju sa staze da se trka nastavi a nijednom nisu pustili taj Ajamin pad sto se desilo da se vidi sta je bilo,namam reci za organizaciju trke i tu reziju!Na trku nije dosao ni jedan motorista,kazu komentatori oko cele staze ni jedan motor parkiran!Al su zato tu debeli Ameri koji samo nesto jedu i valjaju se po onoj travi i tribinama,pola od njih spava i sunca se,nemaju pojma ko je taj Bjadji ili Ceha,bojkotujem ovu trku i necu je gledati sada i od sada.
od sve muke da se malo i nasmejem:tu:ja se vracam na internet (dok sk ne otkupi prava:z:)

denia_el
09.06.2012, 15:19
sajks ponovo prvi:Djos kada bi tako i zavrsavao trke:(

1. Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R 1m 35.375s
2. Jonathan Rea GBR Honda WSBK CBR1000RR 1m 35.991s
3. Ayrton Badovini ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 36.083s
4. Davide Giugliano ITA Althea Ducati 1098R 1m 36.147s
5. Jakub Smrz CZE Liberty Effenbert Ducati 1098R 1m 36.183s
6. Leon Haslam GBR BMW Motorrad S1000RR 1m 36.283s
7. Eugene Laverty IRL Aprilia Racing RSV-4 1m 37.365s
8. Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 36.559s

9. Matteo Baiocco ITA Barni Ducati 1098R 1m 37.509s
10. Max Biaggi ITA Aprilia Racing RSV-4 1m 37.686s
11. Loris Baz FRA Kawasaki Racing ZX-10R 1m 37.704s
12. Michel Fabrizio ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 37.796s
13. Marco Melandri ITA BMW Motorrad S1000RR 1m 37.806s
14. Leon Camier GBR FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 37.985s
15. Lorenzo Zanetti ITA PATA Ducati 1098R 1m 38.078s
16. Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 38.977s

17. Maxime Berger FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 36.934s
18. John Hopkins USA FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 37.168s
19. Niccolo Canepa ITA Red Devils Ducati 1098R 1m 37.202s
20. Hiroshi Aoyama JPN Honda WSBK CBR1000RR 1m 37.250s
21. Chaz Davies GBR ParkinGO MTC Aprilia RSV-4 1m 37.312s
22. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 37.688s
23. Leandro Mercado ARG Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 38.674s
24. Federico Sandi ITA Grillini Progea BMW S1000RR 1m 40.251s

denia_el
10.06.2012, 11:53
:slap:i za sajksa i za reu,kao dva izgubljena ludaka,onako krenuti,a onda potop,ne znam ni kako su zavrsili na 4-tom i 5-tom mestu:angry:ne mogu da hvalim bjadjija,zasluzuje on svako postovanje i pohvalu,ali ga ne vo lim:dr:bar onaj melandri nije zavrsio trku:rleys:a sajksa prebaciti direkt u motogp,mnogo mi je fin i pristojan,jos malo i pocece da se sklanja,a one male bezobraznike iz moto2 baciti ovamo da se laktaju:biggrin:sve pohvale za ceku:srce:

Alan
10.06.2012, 12:38
Marko ce u drugoj trci izabrati druge gume i pobediti.

denia_el
10.06.2012, 16:23
bas:lol:
mislim da je vozacima najveca kazna to sto je sajks uvek prvi na polu,kako on njih usporava pa to je za pricu:facepalm:dobro je rekao onaj komentator,mnogo je spor,ali ga je tesko preteci:biggrin:

urke030
11.06.2012, 21:10
Na koje bezobraznike ili bezobraznika mislis ?

:slap:i za sajksa i za reu,kao dva izgubljena ludaka,onako krenuti,a onda potop,ne znam ni kako su zavrsili na 4-tom i 5-tom mestu:angry:ne mogu da hvalim bjadjija,zasluzuje on svako postovanje i pohvalu,ali ga ne vo lim:dr:bar onaj melandri nije zavrsio trku:rleys:a sajksa prebaciti direkt u motogp,mnogo mi je fin i pristojan,jos malo i pocece da se sklanja,a one male bezobraznike iz moto2 baciti ovamo da se laktaju:biggrin:sve pohvale za ceku:srce:

denia_el
13.06.2012, 14:59
pa na moje omiljene,markeza i zarka:D

Ares
24.06.2012, 21:01
Odlicna trka u BSB sampionatu,ali me jako nerviraju ovi sa Eurosporta sto sv toliko nenormalni sa tim reklamama.

denia_el
30.06.2012, 15:07
1. Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R 1m 56.552s
2. Max Biaggi ITA Aprilia Racing RSV-4 1m 57.260s
3. Eugene Laverty IRL Aprilia Racing RSV-4 1m 57.592s
4. Leon Haslam GBR BMW Motorrad S1000RR 1m 57.710s
5. Marco Melandri ITA BMW Motorrad S1000RR 1m 57.784s
6. Jonathan Rea GBR Honda WSBK CBR1000RR 1m 58.033s
7. Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 58.243s
8. Chaz Davies GBR ParkinGO MTC Aprilia RSV-4 1m 58.485s

9. Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 58.073s
10. Ayrton Badovini ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 58.249s
11. Davide Giugliano ITA Althea Ducati 1098R 1m 58.264s
12. Jakub Smrz CZE Liberty Effenbert Ducati 1098R 1m 59.160s

13. Michel Fabrizio ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 58.534s
14. Leon Camier GBR FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 58.660s
15. Loris Baz FRA Kawasaki Racing ZX-10R 1m 59.302s
16. Lorenzo Zanetti ITA PATA Ducati 1098R 1m 59.549s

17. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 59.474s
18. Hiroshi Aoyama JPN Honda WSBK CBR1000RR 1m 59.686s
19. Niccolo Canepa ITA Red Devils Ducati 1098R 1m 59.811s
20. Maxime Berger FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 2m 00.164s
21. John Hopkins USA FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 2m 00.245s
22. Leandro Mercado ARG Pedercini Kawasaki ZX-10R 2m 00.975s
23. Norino Brignola ITA Grillini Progea BMW S1000RR 2m 03.823s

Motorland Aragon official WSBK lap records

Best lap: Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R 1m 56.552s (2012)
Race lap record: Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 58.862s (2011)

pogle sta radi covek,obara sve moguce rekorde,on leti po stazi....ali samo u kvalifikacijama:wall:
neka sutra on,ceka i rea iskombinuju prva tri mesta i ovo ce biti jedan savrsen vikend:girl:

Alan
01.07.2012, 10:12
RACE 1 12:00

denia_el
01.07.2012, 10:16
da da,na prvom:)a i druga bi trebalo da ide live na drugom oko pola 4,ali posto je to eurosport:hm:

denia_el
01.07.2012, 11:44
:wall::wall::wall::wall::wall::wall:
da ne poverujes..:cry:

Ares
01.07.2012, 11:47
Kakva steta za Saiksa,bas mi je zao sro nema bar malo srece.Valjda ce mu u drugoj trci ici bolje.

denia_el
01.07.2012, 15:11
bas nikakav dan za moje vozace,skoro da ih nisam ni videla:(
nemam sta ni da kazem,osim da je ludak dana definitivno sofoglu:krsta: