PDA

Pogledati punu verziju : 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

Strane : [1] 2

Vladan
04.10.2010, 17:47
Legendarna staza,omiljena medju vozacima,cuvena po svom specificnom obliku.Najvise pobjeda ima Mihael Sumaher,cak 6 i to u periodu od 7 godina,od 1997. do 2004.
Po dvije pobjede imaju:Berger,Sena,Hil,Hakinen i Alonso

Sto se konstruktora tice najvise pobjeda ima Meklaren 8,a prati ga Ferari sa 7.

http://www.dodaj.rs/f/3c/ZE/pzXfaMO/suzuka-2.jpg

http://www.dodaj.rs/f/t/yK/4I8hhfmb/suzuka.jpg

http://www.dodaj.rs/f/K/ax/1t6APhQb/suzuka-3.jpg

Sudeci po ovome,bice vrlo zanimljivo $#^%RT

http://www.dodaj.rs/f/1k/h5/2tD5MiNe/suzuka-4.jpg

mr.gold
04.10.2010, 19:36
Anketa postavljena.
Moguci, realni pobednici.

Nadam se da ce biti neka epizoda novog plakanja Kalimera @R&}*

Casiraghi
04.10.2010, 19:37
Suzuka,vrlo opasna staza i najmanja greska dovodi do udesa.

Raikkonen_Rossi_Vettel:)
04.10.2010, 19:45
NAPRED FETELLLLLLLLLL! '65slif &8@^J $a$7#

ALONSO,MARK &*(@W6 #&^Dk* *%@(D!RY-

Casiraghi
04.10.2010, 19:46
NAPRED FETELLLLLLLLLL! '65slif &8@^J $a$7#

ALONSO,MARK &*(@W6 #&^Dk* *%@(D!RY-

E moj si covek stvarno. #$&+|r

Vladan
04.10.2010, 19:47
Mark do titule,zasluzio ju je ove godine! $a$7#
Najvise bih volio da Luis pobijedi &d$7

Casiraghi
04.10.2010, 19:52

Ako cemo iskreno ove godine je Luis najvise zasluzio.Imao je dosta pehova najvise obilazio i najvise forsirao.Ni on ni Vettel nisu imali srece u nekim situacijama ali je Luis vise zasluzuje.Ne kazem da Webber osvoji bi bilo nezasluzeno ali Luis je nekako meni ostavio najjaci utisak.

Vladan
04.10.2010, 19:55
Pa svako mora da postuje ovo sto Luis radi,on se uvijek trka,nikad ne taktizira,ali ipak pretjera cesto.
Trenutno je Meklaren nekonkurentan u odnosu na Ferari i RB,ali ova staza je idealna za Luisa $a$7#

Casiraghi
04.10.2010, 19:57
Samo Luis nije uvek bio takav.Ona titula iz 2008 nije po meni zasluzena.Massa je to zasluzio vise.

mr.gold
04.10.2010, 19:59
Masa kad nauci da hoda po kisi, mozemo da razgovaramo o tituli.
Obzirom da ne ume da vozi po kisi.
Skromno je reci da ne ume. Prava rec bi bila - neme veze da vozi po kisi.

Casiraghi
04.10.2010, 20:28
Ima taj problem ali tad je nekako vise zasluzio.Sad ga nema nigde.

04.10.2010, 20:29
Ma gde bre mark zasluzio??? zakuca se u hejkija pa sada luisa izgura namerno bez ikakve kise ili bilo cega cist bezobrazluk nije on nista zasluzio! A 2008 su masi mehanicari upropastili titulu greskom u singapuru sa crevom i jos nekim greskama u pit-stopovima!
SEB DO TITULEEEE! '65slif

Vladan
04.10.2010, 20:30
Pa nije Mark namjerno izgurao Luis-a,trkacki incident,to sto je Luis ispao ovca je druga stvar h5g6k8

Casiraghi
04.10.2010, 20:31
Ma gde bre mark zasluzio??? zakuca se u hejkija pa sada luisa izgura namerno bez ikakve kise ili bilo cega cist bezobrazluk nije on nista zasluzio! A 2008 su masi mehanicari upropastili titulu greskom u singapuru sa crevom i jos nekim greskama u pit-stopovima!
SEB DO TITULEEEE! '65slif

Realno Luis je najvise zasluzio ali navijam za Seba naravno!!!

04.10.2010, 20:34
NIJE TO BILO BAS TRKACKI IMAO JE ON SVOJU PUTANJU ALI GA JE CUKNUO DA GA IZBACI....VIDI SE CIST A ONDA SE ON ZALAZE KAO ZA NEKU CISTU IGRU I VODJA JE NEKIH KAO VOZACA STO PAZE NE ZNAM NI JA xD lazi me lazi!

Vladan
04.10.2010, 20:37
Stopiraj na 0:24,pa onda i na 0:25 i vidjeces da Veber nije kriv.Luis je mislio da ima prostora da prodje,nije uspio i to je to. @(*6sd$%

http://www.youtube.com/watch?v=MFAAD_ZP1TU&feature=related

DinoFC
04.10.2010, 20:38
Vladane nemoj da te zavara ta prognoza prosle sedmice u Singapuru sve sami gromovi bili,pa nikad bolje vrijeme nije bilo. #%d* $#^%RT

Nista,ocekujemo jos jedan sjajan nastup Nanda i da pokaze ko je sampion u ovim odlucujucim utrkama. +*@WT*48*

04.10.2010, 20:40
imas ti svoje misljenje ali za mene je veber kriv ...i dosta ljudi misli to! on je umesto da nastavi lepo da izbegne sudar skrenuo desno i odgurnuo luisa!

trivun
04.10.2010, 20:40
obojica su krivi hamilton je malo preterao ali ni webber nije morao da se zapuca u njega to vec nije trkacki,nije se ni trudio da skrene,nastavio je da vozi svojom putanjom kao da hamilton ne postoji,webber vozi na sigurno i iskreno on nije pravi trkac a sto se tice trke u japanu bice jako interesantno jedna od najopasnijih ali i jedna od ubedljivo najboljih staza svih vremena a sigurno ce pasti i kisa jer to je nekako tradicionalno za japan.AJMO HAMILTON I VETTEL,ALONSO GOING DOWN

Vladan
04.10.2010, 20:42
imas ti svoje misljenje ali za mene je veber kriv ...i dosta ljudi misli to! on je umesto da nastavi lepo da izbegne sudar skrenuo desno i odgurnuo luisa!

Najbolje bi bilo da je zakocio i propustio ga da prodje $#^%RT

Sumi je bio kriv,ali je prosao nekaznjeno @(*6sd$%

04.10.2010, 20:43
ne kazem to nego veber je i dalje imaio svoju putanju i ne bi izleteo sa staze ali je skrenuo desno u nameri da odgurne luisa!Luis je tada bio malo odustao i krenuo desno a ovj za njim !

trivun
04.10.2010, 20:47
vratice njemu hamilton milo za drago,pre ili kasnije i to kad webberu bude najgore

Vladan
04.10.2010, 20:49
ne kazem to nego veber je i dalje imaio svoju putanju i ne bi izleteo sa staze ali je skrenuo desno u nameri da odgurne luisa!Luis je tada bio malo odustao i krenuo desno a ovj za njim !

Ja se stvarno trudim,ali nesto ne vidim da je mijenjao putanju,jeste otisao malo udesno,ali ako je mislio da prodje tu sikanu,morao je tako

trivun
04.10.2010, 20:52
nije morao kad te neko obilazi ne mozes voziti isto kao i kad sam vozis,mogao je i malo ulevo,u svakom slucaju preterao je

Casiraghi
04.10.2010, 20:53
U bogte vido odem na 10 min i vec gomila novih postova.Najjaci forum nema sta! h5g6k8

Vladan
04.10.2010, 20:54
nije morao kad te neko obilazi ne mozes voziti isto kao i kad sam vozis,mogao je i malo ulevo,u svakom slucaju preterao je

Ali nije ga obisao,o tome se radi,bila je borba,zasto bi popustio i propustio konkurenta?

04.10.2010, 20:54
@Vladan Nema veze svako ima svoje misljenje ja svoje ne menjam nikada a necu da se raspravljam sa tobom da si neko drugi bih ali nisi :8-[/

Vladan
04.10.2010, 20:58
RRV :8-[/
Bilo bi dosadno da svi imamo isto misljenje h5g6k8

Casiraghi
04.10.2010, 20:59
RRV :8-[/
Bilo bi dosadno da svi imamo isto misljenje h5g6k8

Onda bih otisao sa foruma. &+I}\

04.10.2010, 21:00
vazno je da imamo po slikama isti ukus za muskarce xD salim se :8-[/ ja volim plave h5g6k8 aj da ne menjam temu vracamo se na f1 ja se nadam da ce ih fetel razbiti sve!

Casiraghi
04.10.2010, 21:01
vazno je da imamo po slikama isti ukus za muskarce xD salim se :8-[/ ja volim plave h5g6k8 aj da ne menjam temu vracamo se na f1 ja se nadam da ce ih fetel razbiti sve!

Izadjite ti i Vladan zajedno mozda vam pridju dobri frajeri. h5g6k8 Evo samo sam to dodao a sad nazad na temu.I ja se nadam da ce Vettel pokidati!

trivun
04.10.2010, 21:15
vettelu bi bilo vreme da pobedi vec jednom zadnji put je pobedio bog zna pitaj kada,ali videcemo samo da ne gresi i ima lepe sanse

Casiraghi
04.10.2010, 21:33
vettelu bi bilo vreme da pobedi vec jednom zadnji put je pobedio bog zna pitaj kada,ali videcemo samo da ne gresi i ima lepe sanse

Doslo vreme za pobedu.

trivun
04.10.2010, 21:54
naravno, zadnji put je pobedio u valensiji

Vladan
04.10.2010, 21:55
Vladane nemoj da te zavara ta prognoza prosle sedmice u Singapuru sve sami gromovi bili,pa nikad bolje vrijeme nije bilo. #%d* $#^%RT

Znam,najavili kisu,a nije bilo ni kapi #%d*

bice
05.10.2010, 10:25
Ima utisak da ce ih Vettel oduvati.Ne znam zasto ali imam takav utisak. @(*6sd$%

Lorenzo-fan
05.10.2010, 12:44

Ti vas navijas za one koje ja mrzim. Vetel i Alonso do titule ovi neka se slupavaju.

trivun
05.10.2010, 14:07
ma nemoj vettel je uredu ali alonso ne zasluzuje titulu,hamilton ili vettel je zasluzuju a alonso ima da zabrlja u japanu samo tako,takodje ni webber je ne zasluzuje jer on nije pravi trkac

trivun
05.10.2010, 20:10
vozac kao alonsa da trazi da mu se drugi sklanjaju(nemacka) i takav vozac ne zasluzuje titulu

Vladan
05.10.2010, 20:24
Meni je Veber pokazao da je karakter kad je odbio da "stedi gorivo" i propusti Fetela,svaka cast na tom potezu,ove godine je sjajan,to se mora priznati.A uvijek je bio vozac,jednostavno jeste

trivun
05.10.2010, 22:02
ali vladane moras priznati da on dosta vozi na sigurno nije kao hmilton,vettel ili alonso bezbroj puta su ga zaostavili za sobom nemam nista protiv njega samo da malo brze vozi

Vladan
05.10.2010, 22:08
Svakako on ne rizikuje kao pomenuti(prije svih Hamilton),ali je majstor taktike i kad treba itekako zna da pojaca,ali neko ko je slab vozac ne bi osvojio bodove u raspalom Minardiju ili cak 20-ak u jednom Jaguaru,pa sa jednim Vilijamsom u fazi raspada do podijuma,to sto nije imao konkurentan,sampionski bolid je druga stvar,ali meni je vise puta pokazao da je vrhunski vozac,bolji od Batona npr. po meni naravno.
I Baton me demantovao nekoliko puta ove godine,ali on previse vozi na sigurno...

trivun
05.10.2010, 22:35
pazi sto se tice batona vise mis e cini da je spor nego sto on vozi na sigurno,malo me je razocarao, a za webbera on je najbolji kad je sam na stazi onda ga niko ne moze stici kao na primer monako 2010,i jeste on sjajan takticar ali zato recimo u italiji se nije pokazao.Vidi po meni tri staze su pokazatelji ko je koliko dobar vozac a to su Malezija,Belgija i Japan svakako na tim se stazama treba pokazati,jer su one nekako najteze tako da videcemo

Vladan
05.10.2010, 22:52
Suzuka i Spa najzahtjevnije rekao bih.
Ja Batona nikad nisam volio,a ni cijenio previse,moguce da jednostavno ne moze da izvuce brzinu iz bolida,ali ove godine je bio sjajan na par trka,jos jedan majstor taktike.Rozberg moze,ali on nece da odrizikuje,mada je ovaj Mercedes da ne kazem sta...

trivun
05.10.2010, 22:57
za mercedes se slazem oni su...ali bas bi voleo da kubicu,svaka mu cast,on kad bi dosao u neku jacu ekipu on bit o jos zacinio,a za batona ne mogu da verujm da zna da bude i po 2 sekunde losiji na trci od hamiltona,istina hamilton ima malo jaci bolid ali 2 sekunde po krugu,roseberg je isto sjajan a sumaher bolje da se nije ni vracao jer ga tu sad razbijaju klinci

bice
05.10.2010, 22:59
Ja bih voleo da Kubica pobedi ovde jer je decko stvarno izuzetan vozac. &8@^J &8@^J &8@^J Mercedes sledece sezone najavljuje neke promene na bolidu pa da vidimo sta ce biti @(*6sd$%

trivun
05.10.2010, 23:01
kubica je sjajan odlicanje takticar,brz je vozac i ne gresi malte ne uopste a za mercedes cisto sumnjam to svi kazu kad im ne ide bas najbolje onda vec govore o sledecoj godini

Casiraghi
05.10.2010, 23:03
kubica je sjajan odlicanje takticar,brz je vozac i ne gresi malte ne uopste a za mercedes cisto sumnjam to svi kazu kad im ne ide bas najbolje onda vec govore o sledecoj godini

Pa Rosberg mozda nesto i uradi,a za Schumija ne verujem.Kubica je car mesto Masse u Ferrari.On ne bi slusao upravu sigurno niti propustao Alonsa pa bi bilo zanimljivije i postenije,a i onda bi pobedjivao i bio konkurent za titulu pa ucinio sampionat jos zanimljivijim. &+I}\

trivun
05.10.2010, 23:29
slazem se sigurno bi zacinio sezonu samo da je u nekom jacem timu i siguran sam da bi on osvojio najmanje jednu titulu s a takvom voznjom,takodje i roseberg je sjajan vozac,steta toliko dobrih vozaca a nemaju gde da se pokazu npr kubica,roseberg,sutil itd. umesto batona,masse

DinoFC
06.10.2010, 12:36
vozac kao alonsa da trazi da mu se drugi sklanjaju(nemacka) i takav vozac ne zasluzuje titulu

Koje bre trazio? #%d*

Tu je odluku donio glavni covjek u Ferariju i pre neki dan je rekao da se sada vidi koliko su bili upravu.

Mozda i najbolji vozac trenutno po tebi ne zasluzuje titulu.

Vladan
06.10.2010, 12:37
Mercedes je odavno digao ruke od ove sezone i poceli su za razvojem bolida za sledecu.Sumaher je to,niko ne razvija bolid kao on,jos kad je to kombinacija sa Bronom onda nema greske(bar ne bi trebalo da je bude $#^%RT)
E sad Sumi nije tamo dje su mnogi ocekivali da ce biti,cak se pominje i da ce mu mozda ponuditi neko mjesto u Mercedesu,npr. menadzersko ne bi li izasao iz bolida.Naravno to nije provjereno,ali Sumaher je najavio da ce voziti do kraja ugovora,sto su jos sigurno dvije godine i da ocekuje da se sledece godine bori cak i za titulu,je li to pretenciozno vidjecemo...

06.10.2010, 13:22

Koje bre trazio? #%d*

Tu je odluku donio glavni covjek u Ferariju i pre neki dan je rekao da se sada vidi koliko su bili upravu.

Mozda i najbolji vozac trenutno

citala sam na jednom sajtu ne mogu da se setim gde i na forumu da je alonso trazio da se masa skloni!

trivun
06.10.2010, 16:41
tacno u toku trke govorio je da to sto masa radi da to nema smisla alonso se citavu trku vukao iza mase i nije mogao da ga obidje i onda je gospodin trazio da mu se ovaj skloni kakav je on trkac i trebali su mu uzeti bodove alonso se jako uobrazio otkad je otisao iz reno i zato ga ne volim uvek mu nesto smeta uvek su mu drugi krivi i ne zasluzuje titulu i verujem da nisam jedini koji misli tako

Lorenzo-fan
06.10.2010, 16:51
tacno u toku trke govorio je da to sto masa radi da to nema smisla alonso se citavu trku vukao iza mase i nije mogao da ga obidje i onda je gospodin trazio da mu se ovaj skloni kakav je on trkac i trebali su mu uzeti bodove alonso se jako uobrazio otkad je otisao iz reno i zato ga ne volim uvek mu nesto smeta uvek su mu drugi krivi i ne zasluzuje titulu i verujem da nisam jedini koji misli tako

Hamilton je 3 puta gori od njega potom pitanju, a navijas za njega.

trivun
06.10.2010, 16:54
TACNO NAVIJAM ZA HAMILTONA I NIJE UOPSTE GORI HAMILTON NIKAD NIJE TRAZIO DA MU SE IKO SKLONI TO STO MU SE DRUGI SKLANJAJU SAMI TO JE NESTO DRUGI I HAMILTON NIKAD NE KUKA I PRAVI JE VOZAC KAO I VETTEL I KUBICA ITD NIKADA NE KRIVI DRUGE A TVOJ LJUBLJENI ALONSO JE NAJVECA MAMINA MAZA KOJU SAM IKAD VIDEO UZGRED NAVIJAM I ZA VETTELA A PO TEBI KOLIKO VIDIM VISE VOLIS ALONSA OD VETTELA IAKO GOVORIS OBRNUTO

06.10.2010, 17:00
slazem se sa trivunom luis cuti izadje iz bolida besan ali cuti svaki put a alonso place na sav glas!da se alonsu desilo ovo kao luisu sa veberom pa digla bi se prasina do svemira a luis cuti i ceka,

trivun
06.10.2010, 17:05
Tacno tako secam se u kanadi ove godine kad je hamilton bio prvi a alonso treci alonso samo sto nije poceo da place od besa to je dokaz koliko alonso mrzi hamiltona ne kazem da hamilton ovog voli ali ovaj mrzi svakog koje bolji od njega jer je uobrazen do bola

Casiraghi
06.10.2010, 17:10
Tacno tako secam se u kanadi ove godine kad je hamilton bio prvi a alonso treci alonso samo sto nije poceo da place od besa to je dokaz koliko alonso mrzi hamiltona ne kazem da hamilton ovog voli ali ovaj mrzi svakog koje bolji od njega jer je uobrazen do bola

Ma kakav Alonso,taj ne zasluzuje ni titulu u onima auticima u luna parku a ne u F1.Tacno je da je trazio da mu se Massa skloni.Sto se Luisa tice bio je isti takav ali promenio se.Pravi je trkac sada i nikad se ne predaje.Uz Vettela i Kubicu najbolji vozac sada.

trivun
06.10.2010, 17:15
hahhahahahahhaha bravo caniggia legendo slazem se i sa tobom i sa rossi raikonen vettel alonso uopste ne zasluzuje titulu i tri najbolja vozaca su kubica vettel i hamilton

Casiraghi
06.10.2010, 17:17
hahhahahahahhaha bravo caniggia legendo slazem se i sa tobom i sa rossi raikonen vettel alonso uopste ne zasluzuje titulu i tri najbolja vozaca su kubica vettel i hamilton

Pa kad je nesto tacno naravno da cemo se sloziti.

trivun
06.10.2010, 17:20
i to sto kazes sto bi se reklo sto jes jes

Vladan
06.10.2010, 17:51
Ja se ne slazem,jeste da ne volim Alonsa i tacno je da previse pi.di,ali da je vrhunski vozac i to se mora priznati.Jednostavno je majstor,dajte mu bolid i on ce donijeti titulu!

Casiraghi
06.10.2010, 18:14
Ja se ne slazem,jeste da ne volim Alonsa i tacno je da previse pi.di,ali da je vrhunski vozac i to se mora priznati.Jednostavno je majstor,dajte mu bolid i on ce donijeti titulu!

Niko nije rekao da nije vrhunski vec da su ovi bolji.Evo dali su mu bolid! &+I}\

DinoFC
06.10.2010, 18:15

Niko nije rekao da nije vrhunski vec da su ovi bolji.Evo dali su mu bolid! &+I}\

Dali su mu bolid tacno i donijeti ce titulu.Upravo ono sto je Vladan rekao. @(*6sd$%

Casiraghi
06.10.2010, 18:17

Dali su mu bolid tacno i donijeti ce titulu.Upravo ono sto je Vladan rekao. @(*6sd$%

To cemo jos videti.Ima sanse ali...

Vladan
06.10.2010, 18:19
Volio bih da predje Kubica u Ferari,bilo bi zanimljivo,ali Alonso je dvostruki sampion,prekinuo Sumijevu dominaciju,sjetite se one trke u Imoli 2005. kad je odolijevao Sumijevim napadima 30-ak krugova,izuzetno je koncentrisan,ne pravi gluposti,kao Luis ili Fetel npr.
Kubica radi nenormalne stvari sa ovim Renoom,koliko je majstor se najbolje vidi na tehnicki zahtjevnim stazama,Fetela volim,ali me on malo razocarao ove sezone,ima bolid,a toliko je losih stvari uradio sto je dokaz da jos nije zreo da bude sampion,tako da sto se mene tice nemam sumnji,Alonso je bolji vozac od Sebastijana,sve to moze da se promijeni u par narednih godina naravno

Casiraghi
06.10.2010, 18:21
Volio bih da predje Kubica u Ferari,bilo bi zanimljivo,ali Alonso je dvostruki sampion,prekinuo Sumijevu dominaciju,sjetite se one trke u Imoli 2005. kad je odolijevao Sumijevim napadima 30-ak krugova,izuzetno je koncentrisan,ne pravi gluposti,kao Luis ili Fetel npr.
Kubica radi nenormalne stvari sa ovim Renoom,koliko je majstor se najbolje vidi na tehnicki zahtjevnim trkama,Fetela volim,ali me on malo razocarao ove sezone,ima bolid,a toliko je losih stvari uradio sto je dokaz da jos nije zreo da bude sampion,tako da sto se mene tice nemam sumnji,Alonso je bolji vozac od Sebastijana,sve to moze da se promijeni u par narednih godina naravno

Svaka mu cast ali tad i sad nije isti Alonso.Bojim se da vise nije na tom nivou.Vettel je gresio ove godine ali bar ne trazi da mu se sklanjaju.

Vladan
06.10.2010, 18:24
Pa znas kako,on je mislio da ce u Meklarenu biti kao sto je bilo u Renoou,ali Luis nije Fizikela,pokazao mu je zube,nije zelio da bude drugi vozac,sto postujem i sto je dobro za F1.Onda dvije propale godine u prosjecnom Renou,ne bi pobijedio ni u Singapuru da nije Brijatore naredio Pikeu da se zakuca u zid,ove godine mora se priznati nema najbolji bolid,ipak RB ima bolji paket,a cesto je i Meklaren bio brzi od Ferarija.U zadnjih par trka je pokazao da je i dalje veliki sampion,opet pobjedjuje i apsolutno je u trci za sampiona,iako bih ja volio da titulu uzmu Veber ili Luis

DinoFC
06.10.2010, 19:41
On je pokazao sve 2005 i 2006 kada je pobjedio najboljeg ikada. @(*6sd$%
Posebno cuveno preticanje Sumahera VN Suzuke 2005,bas sam sada provjerio,ima tu dosta stvari.
http://www.youtube.com/watch?v=AkjTUS7wFs8
2007 da nije ispao iz VN Japana,smijem se kladiti da bio osvojio titulu.Na zadnjoj utrci te sezone pokazao da je sampion odmah je uzeo Hamiltona a ovaj u sljedecoj krivini izletio. #%d* Onda je Massa cuvao Kimija i nije nista mogao.
Sta je mogao u prethodne 2 godine uraditi,nista.Imao je jedan od najgori bolida,a nekako pobjedio u Japanu 2008.

Ove sezone imao prosjecan bolid i nisam mislio da ce puno uraditi poslije VN Britanije,ali onda stupa na scenu.Sa 3 pobjede u 5 utrka i sada je 2 sa velikim sansama za titulu.

bice
06.10.2010, 19:47
Alonso jeste dobar vozac ali njegovo ponasanje van staze je prosecno detetu od 3-5 godina.Ima 2 titule to stoji.Ove sezone je poceo da se budi ali mislim da je najbolji vozac danasnjice REALNO Hamilton. @(*6sd$% Posle njega Kubica pa Alonso.Vettel ide iza njih a Button je 5.Po meni je ovakav redosled. &+I}\
Vettel je mlad i ima jos dosta da uci ali bice on prvi vec za koju godnu to sigurno. @R&}*
Kubica odvaljuje decko i stvarno ovo sto radi sa Renoom je za RESPECT &8@^J

DinoFC
06.10.2010, 19:50
Po cemu je Hamilton bolji od Alonsa?i Kubica? &%@5w8&*

Mislis da je Alonso najbolji vozac po svim kriterijima(ne racunam Sumahera $#^%RT),bar moje misljenje. @(*6sd$%

bice
06.10.2010, 19:52
Po cemu je Hamilton bolji od Alonsa?i Kubica? &%@5w8&*

Mislis da je Alonso najbolji vozac po svim kriterijima(ne racunam Sumahera $#^%RT),bar moje misljenje. @(*6sd$%

Pa Alonso je bio najbolji 2 sezone dok je vozio u Renou.Ali sada su Hamilton i Kubica bolji.Ja sam samo rekao svoje misljenje

Casiraghi
06.10.2010, 19:55
Po meni je Rosberg bolji od Buttona samo ove godine nema bolid.

DinoFC
06.10.2010, 19:56
Ja ne gledam tako. @(*6sd$% @(*6sd$%

Definitivno mislim da je Alonso najbolji vozac trenutno.

trivun
06.10.2010, 19:56
hamilton je bolji i hrabriji od alonsa isto kao i kubica sto je bolji od alonsa problem sa alonsomje to sto ako startuje sa tamo neke tamo lose pozicije on nece mnogo napredovati za razliku od hamiltonu koji je jednom sa osamnaeste pozicije dosao na drugu i tako zavrsio i kubica je car

DinoFC
06.10.2010, 19:58
hamilton je bolji i hrabriji od alonsa isto kao i kubica sto je bolji od alonsa problem sa alonsomje to sto ako startuje sa tamo neke tamo lose pozicije on nece mnogo napredovati za razliku od hamiltonu koji je jednom sa osamnaeste pozicije dosao na drugu i tako zavrsio i kubica je car

Mozes li samo navesti neke argumente da je Hamilton bolji od Alonsa?

Casiraghi
06.10.2010, 20:00

Pa agresivniji je,uporniji,zna da izvuce kad ide lose,bolje vozi po kisi...Na Alonsovoj strani je taktika,tu je po meni najjaci danas.Naravno nije Hamilton ubedljivo bolji ali za nijansu po meni jeste.

trivun
06.10.2010, 20:02
moze hrabriji je od alonsa lakse se snalazi ako je u nevolji hamilton ako startuje sa zadnje pozicije nece dopustiti da tamo i ostane vec tada je najbolji dok alonso zna da se vuce iza sutila iza liuzia

DinoFC
06.10.2010, 20:05

Pa agresivniji je,uporniji,zna da izvuce kad ide lose,bolje vozi po kisi...Na Alonsovoj strani je taktika,tu je po meni najjaci danas.Naravno nije Hamilton ubedljivo bolji ali za nijansu po meni jeste.

Jeste agresivniji kada krene sa 18 pozicije i onda mu se svi redom sklanjaju i onda naleti na ozbiljnog vozaca i izleti.
Takva agresivnosat uopste ne karakterise velike sampione. @(*6sd$%

Uporniji od Alonsa nije. %QWT&W

Ako neka zna da izvuce iz najgoreg moguceg bolida nesto,onda je to Alonso,zna i Hamilton,ali po tome je Alonso poznat svima.

Za kisu cu samo ovo postovati,a jos cu dodati Nirburing 2007 kada je Hamilton zavrsio u pjesku a Alosno pobjedio.
http://www.youtube.com/watch?v=zqF38t46vyU&feature=related

trivun
06.10.2010, 20:08
a belgija ove godine koje tu izleteo a ko pobedio i uporniji je od alonsa i reci mi sta karakterise sampiona kakav je to sampion koji sve krivi za njegove greske koji vecito samo kuka i koji traze da mu se sklanjaju sa staze samo cu ti reci da su alonso i ferari uzasno osramotili formulu jedan u nemackoj

DinoFC
06.10.2010, 20:12
a belgija ove godine koje tu izleteo a ko pobedio i uporniji je od alonsa i reci mi sta karakterise sampiona kakav je to sampion koji sve krivi za njegove greske koji vecito samo kuka i koji traze da mu se sklanjaju sa staze

Kakve veze ima upornost sa tom utrkom?

Iz te utrke cu ti uzeti samo jedan primjer.
Kisa pocinje da pada gotovo svi izlijecu u pretposljednjoj krivini,Alonso ostaje na traci a Barikelo se zabija u njega. #%d*
Ali opet u toj utrci nije nesto kisilo,samo malo na pocetku utrke. @(*6sd$%

Ti pricas kao da on na svakoj utrci od sviju trazi da mu se sklanjaju sa staze.I on u Njemackoj uopste nije trazio da mu se skloni kako ti pricas,nego se samo bezveze pozalio..I da tim je to odlucio nije Alonso.

Nesto mi sjecanje oslabilo,kada je koga krivio za svoje greske?

Casiraghi
06.10.2010, 20:14
a belgija ove godine koje tu izleteo a ko pobedio i uporniji je od alonsa i reci mi sta karakterise sampiona kakav je to sampion koji sve krivi za njegove greske koji vecito samo kuka i koji traze da mu se sklanjaju sa staze

Nikakav!Hamilton je trenutno bolji,trenutno,kao i Kubica i Vettel koji jeste gresio ali u narednim sezonama ce Alonso i ekipa uciti od njega kako se vozi.

trivun
06.10.2010, 20:15
a kad se alonso tamo negde skoro pred kraj trke izvrteo pa kad je parkirao auto nasred staze jel mu i zato neko kriv aa

DinoFC
06.10.2010, 20:17
a kad se alonso tamo negde skoro pred kraj trke izvrteo pa kad je parkirao auto nasred staze jel mu i zato neko kriv aa

Pa nije mu niko kriv. $%&5qw7

Casiraghi
06.10.2010, 20:19

Trivune brate slazem se sa tobom u mnogim stvarima,ali ko radi taj i gresi a svi vozaci F1 puno rade jer je to izuzetno naporan posao.Alonso je gresio,gresi i gresice,isto kao i Hamilton i svi ostali vozaci koji su vozili,voze i vozice.Ne mozes sad navoditi svaku gresku u karijeri,ni ti ni bilo ko drugi.Generalno,Alonso je sjajan vozac.Po meni Hamilton jos bolji i kao takav vise potreban F1.

trivun
06.10.2010, 20:20
ne pa nadal je prvi poceo tako sto je postavio onaj snimak ja sam hteo da pokazem da alonso nije toliko dobar koliko ga onhvali

bice
06.10.2010, 20:21
Tako je svi grese.Po meni je Kimi jedan od najboljih vozaca u F1. $#^%RT

Casiraghi
06.10.2010, 20:22
Tako je svi grese.Po meni je Kimi jedan od najboljih vozaca u F1. $#^%RT

Pa jeste realno.Imao je gresaka,cesto i nije imao srece,ali pravo je uzivanje kad sa kamere koja prikazuje prednji kraj gledas Kimija kako ulazi u krivine.Covek ne da je precizan svaka mu cast!

trivun
06.10.2010, 20:25
raikonen je sjajan alala mu vera za sve voznje nego ne znam da li ste culi rajkonen se ne vraca u formulu i rekao je da se razocarao u reno zbog toga sto hoce da ga dovedu samo zbog imena kao sto je mercedes doveo sumahera

Lorenzo-fan
06.10.2010, 20:31
Ja ne gledam tako. @(*6sd$% @(*6sd$%

Definitivno mislim da je Alonso najbolji vozac trenutno.

Definitivno je najbolji vozac ali zna da nervira i to zesce u nekim situacijama

trivun
06.10.2010, 20:32
zasto zna da nervira

Casiraghi
06.10.2010, 20:33
raikonen je sjajan alala mu vera za sve voznje nego ne znam da li ste culi rajkonen se ne vraca u formulu i rekao je da se razocarao u reno zbog toga sto hoce da ga dovedu samo zbog imena kao sto je mercedes doveo sumahera

Pa Trivune ja sam i stavio taj link na forum kako nisam cuo h5g6k8 ,samo ne u ovoj temi nego u temi formula 1.

trivun
06.10.2010, 20:39
aha izvini onda nisam znao

Casiraghi
06.10.2010, 20:39
aha izvini onda nisam znao

Ma sta ces mi se za to izvinjavati malo se salim opisteno brate!

Casiraghi
06.10.2010, 20:48
zasto zna da nervira

Svojim ponasanjem na stazi a i van nje zna da iznervira.Deluje mi nekako uobrazeno otkad je zaustavio Schumachera.A i nervira posebno s tim za to sklanjanje sa staze i timske naredbe.Ako si bolji od timskog kolege onda pobedi posteno a ne trazi od celnika da se on sklanja!To je za dvostrukog sampiona VELIKA SRAMOTA!!! &+I}\

Vladan
06.10.2010, 20:51
Na stazi su veliki sampioni bili drski i bezobrazni,ali jedan je gori od drugih,a to je Luis Hamilton &+I}\
I ja tu nista lose ne vidim,F1 je takav sport jednostavno

trivun
06.10.2010, 20:54
hamilton nije drzak na stazi ne bi bas to tako opisao on je vise manijakalan nema strpljenja

Casiraghi
06.10.2010, 20:54
Na stazi su veliki sampioni bili drski i bezobrazni,ali jedan je gori od drugih,a to je Luis Hamilton &+I}\

Pa dobro to ali da neko tog pedigrea trazi da mu se neko skloni to nervira priznaj.I ja npr. navijam za Lorenza pa me opet nervira sto se zalio celnicima Yamahe za ovu trku u Japanu.

DinoFC
06.10.2010, 20:56
Dzaba sve,kada je on sada najbolji!! l5'%9

trivun
06.10.2010, 20:56
priznajem to tuzakanje je bezveze i nervira a sto se tice toga koje najbolji hajde da sacekamo kraj sezone ima jos cetiri trke do kraja i svasta ce se jos dogoditi

Vladan
06.10.2010, 20:57
Naravno,nikom se to ne svidja,ali Alonso ocekuje da nema konkurenciju u timskim kolegama,sto nikako nije dobro i zato bih volio da vidim Kubicu od sledece godine u Ferariju,taj mu se sigurno ne bi sklanjao i bio vodonosa $a$7#

trivun
06.10.2010, 21:01
naravno zato alonso i mrzi hamiltona zato sto ovaj kad je dosao nije hteo da mu se sklanja sa staze a alonsa to nervira plus pored toga poceo je da ga pobedjuje jedan novajlija sto je alonsu to neprihvatljivo jer je on boze moj dvostruki svetski sampion

Casiraghi
06.10.2010, 21:01
Dzaba sve,kada je on sada najbolji!! l5'%9

Bio je svaka mu cast,sada nije.

Naravno,nikom se to ne svidja,ali Alonso ocekuje da nema konkurenciju u timskim kolegama,sto nikako nije dobro i zato bih volio da vidim Kubicu od sledece godine u Ferariju,taj mu se sigurno ne bi sklanjao i bio vodonosa $a$7#

Mislimo isto brate nema sta.Kubica bi ga u zdrav mozak da ne kazem sta.Zato je i otisao iz McLarena jer mu Hamilton nije pomagao u osvajanju titule.Fisichela mu je odgovarao ali doduse tada nije bilo potrebe da mu bilo ko pomaze,tad ih je sve samleo. &+I}\

DinoFC
06.10.2010, 21:04
Bio je svaka mu cast,sada nije.

I sada je. l5'%9 Kada osvoji titulu,vidjeces. +*@WT*48*

trivun
06.10.2010, 21:07
nadal previse si siguran da ce alonso osvojiti titulu nece si ni ostali zezati sem toga on ne vodi u sampionatu zato se spusti na zemlju i pocni da zivis u sadasnjosti ane koda je vec alonso osvojio titulu

Casiraghi
06.10.2010, 21:07
I sada je. l5'%9 Kada osvoji titulu,vidjeces. +*@WT*48*

Titulu?Koje godine? $%&5qw7

trivun
06.10.2010, 21:10
hahhahahahhahahahahhahahahha

DinoFC
06.10.2010, 21:11
Titulu?Koje godine? $%&5qw7

2010. %QWT&W

nadal previse si siguran da ce alonso osvojiti titulu nece si ni ostali zezati sem toga on ne vodi u sampionatu zato se spusti na zemlju i pocni da zivis u sadasnjosti ane koda je vec alonso osvojio titulu

Pa dobro,recimo da ima najvece sanse,kada se dodje u ovakve situacije. @(*6sd$%

Lorenzo-fan
06.10.2010, 21:13

Nije rekao da se ne vraca, nego da ni pod kojim uslovima nece potpisati za Reno. Neka dodje u Meklaren umesto Batona

trivun
06.10.2010, 21:17
to bi bilo fenomenalno da on dodje u mclaren jos kad bi kubica otisao u ferari umesto mase zabave nam ne bi nedostajalo

Lorenzo-fan
06.10.2010, 21:18
to bi bilo fenomenalno da on dodje u mclaren jos kad bi kubica otisao u ferari umesto mase zabave nam ne bi nedostajalo

I Baton u Red Bul umesto Vebera

Vladan
06.10.2010, 21:19
*T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
Veber ostaje u RB-u,vise puta ponovljeno,dan posle onog odbijanja naredjenje tima da propusti Sebastijana,dobio je novi ugovor

Casiraghi
06.10.2010, 21:21

Rosberg u RB mesto Webbera,pokazao bi vise nego Button.

*T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
Veber ostaje u RB-u,vise puta ponovljeno,dan posle onog odbijanja od strane tima da propusti Sebastijana,dobio je novi ugovor

Vladane ovo su samo nase zelje a svi smo dobro upuceni u situaciju sa ugovorima.

Lorenzo-fan
06.10.2010, 21:45

Rosberg u RB mesto Webbera,pokazao bi vise nego Button.

Pa tu su negde kao vozac i njih dvojica. Rozberg ce isto tako biti sampion ako mu se sve savrseno potrefi.

Casiraghi
06.10.2010, 21:50
Pa tu su negde kao vozac i njih dvojica. Rozberg ce isto tako biti sampion ako mu se sve savrseno potrefi.

Upravu si ali mislim da se Button zadovoljio tom jednom titulom i da sad samo uzima pare,a Rosberg je mlad i ima mnogo vecu zelju pa je zbog toga Rosberg ispred,mada mislim da je za nijansu bolji pd Buttona.

trivun
06.10.2010, 22:48
baton je vozac koji zna da odvozi jako dobro ali cesce zna da uzasno razocara ne moguce da je on toliko losiji od hamiltona mislim stavrno

Casiraghi
06.10.2010, 22:58
baton je vozac koji zna da odvozi jako dobro ali cesce zna da uzasno razocara ne moguce da je on toliko losiji od hamiltona mislim stavrno

Pa razlike izmedju vozaca su nijanse,s tim da bi izdvojio Kubicu,Hamiltona,Vettela i Alonsa u grupu najjacih.Button ide na sigurice.Jak je dosta takticki i ne rizikuje puno.Titula iz prosle godine je potpuno zasluzena ali mislim da je ipak imao dosta jaci

bice
06.10.2010, 22:59
Neki put Button moze da vozi smaracki brate da ti se zgadi sto ga gledas ali neki put vozi jako dobro.Njega ove sezone u opste nisu skoro ni prikazivali.On je drugi vozac u Meclarenu i ne kuka kao sto bi to uradio Alonso @(*6sd$%

trivun
06.10.2010, 23:09
buttonova titula prosle sezone je zasluzena u potpunosti ali ipak da nije bilo ono sa difuzorima cisto sumnjam da bi mu bas tako glatko islo budimo realni ali opet ne vidim zasto bi button vozio na siguricu ako vidi da mu bas i ne ide ipakon je jos uvek u igri za titulu ne vidim cemu takva voznja

06.10.2010, 23:22
Baton je mnogo dobar takticar ali mislim da nije bas neki vozac ja bih ga stavila u neku drugu klasu,najjaci su po meni vettel,kubica,luis a posle ostali,da ima jak bolid bio bi tu i rozberg verovatno.Prosle godine da su ferari i mc-laren bili na svom nivou da nije bilo problema sa kersom,difuzorima itd ne bi on bio sampion a i ovako je barikelo pretrpeo na svojim ledjima batonovu titulu time sto mu se sklanjao a i uvek su menjali njegovu strategiju odlazaka u boks da bi sve namestili za batona tako da po mom misljenju baton nije vozac za koga ja smatram svetskim sampionom! Ne kazem da je los,naprotiv ok je meni baton ali ne moze da se meri npr batonova jedna titula sa kimijevom ili luisovom!...i niko rozberg je bolji od batona-covek nije imao sampionska kola nikada a daje dobre rezultate realno mercedes gp je nista trenutno,u rangu je sa renoom cak i losiji a ne sa sampionskim kolima koje je baton imao prosle i ove godine a koje rozberg nije imao nijednom.Mislim da bi rozberg bio u trci za titulu da vozi za mc-laren npr...

Casiraghi
06.10.2010, 23:28
Ja bi i Sutilu dao neku jacu masinu.Covek je odlican vozac,u nekom jacem timu bi mogao da ostvaruje i podijume,pa i po koju pobedu.Za Rosberga se slazem.Decko jos nije seo za pravu masinu.Videcemo kakav ce mercedes biti dogodine.

trivun
07.10.2010, 00:02
rozberg ce se dokazati samo ako predje u ferari mclaren ili red bull cisto sumnjam da ce mercedes toliko poboljsati da budu ravni sa mclarenom ili ferarijem ili red bullom i oni ce takodje da se poboljsaju(

Vladan
07.10.2010, 11:57
Ja mislim da Rozberg ipak nije najveca klasa,jeste za kvalifikacije,izvuce taj jedan brzi krug(kao Truli svojevremeno) ali na trci ne pokazuje mnogo.Vozi sigurno,ako mu se otvori trka(a to se cesto desava) zbog npr. SC-a ili kise,on takticki izvanredan posao odradi i ono sto je sigurno skupo ce prodati kozu,izuzetno ga je tesko preteci,ali isto tako ni on ne pretice,nije agresivan.
Za kvalifikacija sjajan,za trku i ne bas,zato ga i ne vidim kao sampiona!

Casiraghi
07.10.2010, 12:02
Ja mislim da Rozberg ipak nije najveca klasa,jeste za kvalifikacije,izvuce taj jedan brzi krug(kao Truli svojevremeno) ali na trci ne pokazuje mnogo.Vozi sigurno,ako mu se otvori trka(a to se cesto desava) zbog npr. SC-a ili kise,on takticki izvanredan posao odradi i ono sto je sigurno skupo ce prodati kozu,izuzetno ga je tesko preteci,ali isto tako ni on ne pretice,nije agresivan.
Za kvalifikacija sjajan,za trku i ne bas,zato ga i ne vidim kao sampiona!

Ne vidim ga ni ja kao sampiona vec kao nekog ko meze da ucini sampionat zanimljivijim za bodovnu razliku,da pobedi koji put i bude tu u vrhu ali ne za samu titulu.On bi mogao da radi ono sto u MotoGP radi Dani Pedrosa.

trivun
07.10.2010, 12:21
da istina on ne pretice previse na kvalifikacijama super ali na trci i ne bas ipak mislim da ako bi preesao u jacu ekipu da bi mogao biti sampion ljudi se menjaju zar ne ali to cemo sazanti samo ako se to i desi treba rozbergu dati sansu za takvo nesto

Casiraghi
07.10.2010, 12:25
da istina on ne pretice previse na kvalifikacijama super ali na trci i ne bas ipak mislim da ako bi preesao u jacu ekipu da bi mogao biti sampion ljudi se menjaju zar ne ali to cemo sazanti samo ako se to i desi treba rozbergu dati sansu za takvo nesto

Pa ako mu se potrefi nesto kao Buttonu moguce.Ne verujem u njega kao sampiona pored Vettela,Hamiltona,Kubice i videcemo koliko ce jos Alonso voziti ipak je on nesto stariji od ovih.

trivun
07.10.2010, 12:42
da alonso postaje pomalo mator vettelovo vreme tek dolazi a hamilton i kubica su tu negde u sredini po starosti i iskustvu e sad videcemo sta ce biti

Vladan
07.10.2010, 12:50
Alonso nema jos ni 30 godina,Sumiju je sa 37 za malo izbjegla titula,sad ima 41 godinu i zeli da uzme titulu u naredne dvije godine,bice Alonso jos mnogo godina sila u sampionatu!Naravno najvise zavisi od bolida,ali imace on gotovo uvijek konkurentan bolid

Evo liste najstarijih sampiona

1.Juan Manuel Fangio-46 years, 41 days 1957
2.Giuseppe Farina-43 years, 308 days 1950
3.Jack Brabham-40 years, 155 days 1966
4.Graham Hill-39 years, 262 days 1968
5.Nigel Mansell-39 years, 8 days 1992
6.Alain Prost-38 years, 214 days 1993
7.Mario Andretti-38 years, 193 days 1978
8.Damon Hill-36 years, 26 days 1996
9.Niki Lauda-35 years, 242 days 1984
10.Michael Schumacher-35 years, 239 days 2004

Casiraghi
07.10.2010, 12:51
Sta mislite o Alguersuariju?Kakav vozac moze da postane.Sad ima tek 20 godina.

Lorenzo-fan
07.10.2010, 12:52
da alonso postaje pomalo mator vettelovo vreme tek dolazi a hamilton i kubica su tu negde u sredini po starosti i iskustvu e sad videcemo sta ce biti

Pa bas i nisu u sredini, samo su po 2 godine stariji od Vetela

Lorenzo-fan
07.10.2010, 12:53

Solidan je ali treba jos da uci. Ako Vetel ( daj boze ) predje u Ferari verovatno ce Algesuari preuzeti njegovo mesto u Red Bullu.

Vladan
07.10.2010, 12:54

Solidan vozac,zna da iznenadi,ali zna i da pravi gluposti,Zutil je strasan vozac,treba mu dati dobar bolid $a$7#

Casiraghi
07.10.2010, 12:55

Solidan je ali treba jos da uci. Ako Vetel ( daj boze ) predje u Ferari verovatno ce Algesuari preuzeti njegovo mesto u Red Bullu.

Pa naravno da treba ali mislim da ce biti dobar.

Solidan vozac,zna da iznenadi,ali zna i da pravi gluposti,Zutil je strasan vozac,treba mu dati dobar bolid $a$7#

Sutila sam vec i ja skoro spomenuo.Mogao bi on u Mercedes ili Reno.Dobro bi se tu on snasao.

trivun
07.10.2010, 16:21
alguersuari je dobar i svakako mu treba dati sansu a sutil je sjajan i podesca na kubicu znaci vozi sjajno s obzirom na auto tesko ga je prestici i svakako obojici treba dati sansu i sutilu i alguersuariju

Casiraghi
07.10.2010, 16:23
alguersuari je dobar i svakako mu treba dati sansu a sutil je sjajan i podesca na kubicu znaci vozi sjajno s obzirom na auto tesko ga je prestici i svakako obojici treba dati sansu i sutilu i alguersuariju

Meni je jako zao sto je Heidfeld ispaljen od strane Mercedesa jer trebali su prvo biti tandem on i Rosberg a onda se Schumiju digla ona stvar da se vrati pa su ga ispalili.Ali sad se vratio u Sauber i treba sjajan je vozac.

trivun
07.10.2010, 16:33
taj mercedes toliko je zeleo schumachera a sad mu vec prete da ako ne pocne da ostvaruje bolje rezultate da ce raskinuti ugovor sa njim ja stvarno ne znam sta oni od njega ocekuju covek je vec malo star za formulu i vozi to cudo od kola i oni od njega ocekuju ne znam sta

Lorenzo-fan
07.10.2010, 17:15
taj mercedes toliko je zeleo schumachera a sad mu vec prete da ako ne pocne da ostvaruje bolje rezultate da ce raskinuti ugovor sa njim ja stvarno ne znam sta oni od njega ocekuju covek je vec malo star za formulu i vozi to cudo od kola i oni od njega ocekuju ne znam sta

I Sumaher je izjavio da vozi iz zabave, dobro je njemu zaradjuje lovu, dobro je ekipi dovukao je sponzore.

Casiraghi
07.10.2010, 17:16
I Sumaher je izjavio da vozi iz zabave, dobro je njemu zaradjuje lovu, dobro je ekipi dovukao je sponzore.

Penzija pod hitno!

bice
07.10.2010, 18:23
Ma ne meni je bilo dosadno bez njega.Dobro tu je bio Kimi ali bez Kimija i Sumija ja ne znam da li bi gledao F1

Vladan
07.10.2010, 18:28

Ove godine vozi iz zabave,navikava se na ove bolide,ipak je on vozio neku drugu formulu,nece biti tako sledece godine,radice na razvoju bolida,odgovarace njegovom stilu voznje,ocekujem ozbiljne stvari od njega

Lorenzo-fan
07.10.2010, 21:24

Ove godine vozi iz zabave,navikava se na ove bolide,ipak je on vozio neku drugu formulu,nece biti tako sledece godine,radice na razvoju bolida,odgovarace njegovom stilu voznje,ocekujem ozbiljne stvari od njega

Sumnjam, mozda ce nagodinu imati koji podijum i tako to ali bas ga briga, uzima debelu lovu.

trivun
07.10.2010, 21:44
pitanje je da li ce uopste biti sledece godine za njega ako sad do kraja sezone ne pokaze nista rekli su da ce raskinu znaci schumacher ima cetiri trke da se pokaze

Vladan
07.10.2010, 21:47
Nesto ne vjerujem da ce mu Bron dati otkaz ako bi on zelio da se trka i sledece sezone.
Sto se para tice,one su smijesne,on uzima vise para noseci ovo,nego sto uzima vozeci za Mercedes
http://www.thef1shop.com/contents/media/msf7001_michael_schumacher_final_cap_dvag_2007.jpg

trivun
07.10.2010, 21:51
tu se slazem sa tobom da je malo tesko za poverovati da ce se bron odreci sumahera koji im dovlaci sponzore i meni je cudno ali videcemo

Vladan
07.10.2010, 21:53
Ma nevjerovatno je porasla posjeta,gledanost F1 i to samo zbog njega,najvise naravno u Njemackoj,stalno se prica o njemu,na kojem god mjestu da zavrsi. %QWT&W

trivun
07.10.2010, 21:58
pa dobro ipak je to sumaher ali sto je lorenzo fan rekao cak iako bude vozio sledece sezone pitanje koliko ce moci da uradi

Vladan
07.10.2010, 22:03
Ova sezona je ocajna,ni Bron ne moze da provali zasto nemaju brzinu,izuzetno su stabilni,ali brzine nema.Znamo svi kako Sumi radi na razvoju bolida,kad se povlacio mehanicari Ferarija su tada rekli da ostaje satima sa njim i objasnjava im sta i kako i mnogo im olaksava posao,on je takav.Nesto ne vjerujem da bi se vracao da turisticki vozi,vec na startu je bilo jasno da mu ovaj bolid ne odgovara,gume su drugacije i posle 5-6 trka je rekao da pocinju pripreme za novu sezonu,da se sa ovim bolidom ne moze mnogo.
Znajuci kakav je Sumi,ja ne sumnjam u njega,ako Bron napravi dobru masinu vjerujem da moze i do titule u naredne dvije godine!

trivun
07.10.2010, 22:15
e pazi sad verujem da ce bron da unapredi taj mercedes i to jako ali ce ostali ferari<meklaren i red bull svi ce unapredjivati svoje aute nece samo mercedes tako da sledece godine da idu da jure titulu malo je preambiciozno jer tu su i alonso hamilton vettel kubica iako sumaher je sedmostruki prvak

Vladan
07.10.2010, 22:28
Naravno,ne kazem ni da ce ostali stajati u mjestu,ali Bron je Bron @(*6sd$%

U 03:00 prvi nezvanicni,u 07:00 drugi @(*6sd$%

Vladan
07.10.2010, 22:32
Rezultati prvog nezvanicnog treninga

http://www.dodaj.rs/f/j/Vd/4M1dQbtQ/suzuka-1-nezvanicni.jpg

Vladan
08.10.2010, 08:07
Nastavlja se dominacija RB-a na nezvanicnim treninzima

http://www.dodaj.rs/f/2t/Pt/1sSREkj0/suzuka-2-nezvanicni.jpg

bice
08.10.2010, 11:09
Sumi 8. ali uvek se zezne na trci

DinoFC
08.10.2010, 11:29
Ovim Bulovima je trening najbitnija stvar. #%d*

Lorenzo-fan
08.10.2010, 12:15
pitanje je da li ce uopste biti sledece godine za njega ako sad do kraja sezone ne pokaze nista rekli su da ce raskinu znaci schumacher ima cetiri trke da se pokaze

Svejedno ce dobiti novce

trivun
08.10.2010, 12:57
ovo su samo nezvanicni treninzi i tu moze da bude prvi ko hoce na pravim treninzima ce se videti ko je najbrzi i na trci

08.10.2010, 13:42
fetel prvi '65slif nema veze sto je trening rasturice ih sutra sve do jednog $a$7#

Lorenzo-fan
08.10.2010, 13:50
fetel prvi '65slif nema veze sto je trening rasturice ih sutra sve do jednog $a$7#

Nadam se

trivun
08.10.2010, 14:03
BICE ZANIMLJIVO MOZDA IH I RAZBIJE NA TRENINGU ALI PITANJE JE KAKO CE TRKU ODVAZATI

Lorenzo-fan
08.10.2010, 14:06
BICE ZANIMLJIVO MOZDA IH I RAZBIJE NA TRENINGU ALI PITANJE JE KAKO CE TRKU ODVAZATI

Za trening ne brinem jer sam 90 % siguran da ce uzeti pol poziciju ali za trku 7&@%q 7&@%q 7&@%q 7&@%q 7&@%q

08.10.2010, 14:09
imam osecaj da ce biti super sve h5g6k8

Lorenzo-fan
08.10.2010, 15:08

Nadam se da si upravu

trivun
08.10.2010, 15:11
AKO BUDE BILO KISE E ONDA IMA DA BUDE LUDILO JER SUZUKA JE JEDNA OD NAJTEZIH STAZA I SA KISOM TRKA IMA DA BUDE LUDA I ISKRENO SVAKO MOZE DA POBEDI MISLIM DA U OVOJ TRCI NEMA IZRAZITIH FAVORITA

Lorenzo-fan
08.10.2010, 15:23
AKO BUDE BILO KISE E ONDA IMA DA BUDE LUDILO JER SUZUKA JE JEDNA OD NAJTEZIH STAZA I SA KISOM TRKA IMA DA BUDE LUDA I ISKRENO SVAKO MOZE DA POBEDI MISLIM DA U OVOJ TRCI NEMA IZRAZITIH FAVORITA

znamo
btw. sta se deres ko lud

trivun
08.10.2010, 16:07
samo kazem sta se ti odmah lozis

08.10.2010, 16:40
@lorenzo-fan mozda je trivun slucajno ukljucio caps lock pa ga je mrzelo da isklj i brise kada je vec poceo da kuca tako meni se to desava pa svi misle da se ''derem'' %QWT&W

Lorenzo-fan
08.10.2010, 17:18
@lorenzo-fan mozda je trivun slucajno ukljucio caps lock pa ga je mrzelo da isklj i brise kada je vec poceo da kuca tako meni se to desava pa svi misle da se ''derem'' %QWT&W

Znam nego ga zezam

MLADOSTLE
08.10.2010, 17:27
Ja sam imao osecaj za singapur da ce Alonso da pobedi pa on i pobedi.Ako sutra osvoji pol trka je 99,9 posto njegova.Moja matematika! $a$7# $a$7# $a$7#

08.10.2010, 17:44
Nadam se da nece osvojiti alonso pol vec fetel i pobediti a alonso da napravi neki sudar sa veberom i batonom a moze i luisom (mada mi njega malo zao posle 2 trke neka ga da vozi ipak) pa da fetel izbije na celo tabele $#^%RT a sada mi pade na pamet mark svaki put kada se sudari sa nekim i istera ga sa trke se izvuce na kraju! ewo sa fetelom u turskoj mada tu je bila obostrana krivica seb odustao ovaj se izvukao i dosao do podijuma,sada u singapuru kada je izgurao luisa,luis odustao a ovaj ponovo na podijum... #%d*

Lorenzo-fan
08.10.2010, 17:45
Nadam se da nece osvojiti alonso pol vec fetel i pobediti a alonso da napravi neki sudar sa veberom i batonom a moze i luisom (mada mi njega malo zao posle 2 trke neka ga da vozi ipak)

Meni ga nije zao

MLADOSTLE
08.10.2010, 17:48
Nadam se da nece osvojiti alonso pol vec fetel i pobediti a alonso da napravi neki sudar sa veberom i batonom a moze i luisom (mada mi njega malo zao posle 2 trke neka ga da vozi ipak)

Meni ga nije zao
Meni ga bas,bas nije zao.

08.10.2010, 17:56
Dobro ja sam zensko pa sam emotivnija $%&5@$A ja ga nisam uoooooopste volela od kada je dosao u f1 mrzela sam ga ali onda je prosle godine imao losa kola kao i kimi i izvlacili su iz tih kola sve sto su mogli i tada mi je postao ok ali ipak mislim da je zasluzio da izgubi titulu ovako jer je masa izgubio svoju zbog tudje greske (mehanicara tacnije) u 2008 ... ne znam i ne volim ga i ok mi je ali uglavnom ga ne volim!Nerviralo me je samo sto su prosle god novinari osuli paljbu po njemu i kimiju po kimiju pogotovo kako je alkoholicar bez motivacije da vidim onoga koji je to pisao ubila bih ga odmah kimi je najbolji vozac na svetu-makar za mene %QWT&W!

Lorenzo-fan
08.10.2010, 18:06
Nerviralo me je samo sto su prosle god novinari osuli paljbu po njemu i kimiju po kimiju pogotovo kako je alkoholicar bez motivacije da vidim onoga koji je to pisao ubila bih ga odmah kimi je najbolji vozac na svetu-makar za mene %QWT&W!

Ti novinari su sigurno Englezi. Englezi me nerviraju u svim mogucim sportovima

08.10.2010, 18:45
Ma svi ali najvise Italijani a onda kada je kimi otisao poceli su da kukaju za kimijem kada je alonso poceo ovu sezonu i nije bio uradio nista navijaci ferarija su javno kukali da se kimi vrati....tako im treba!

bice
08.10.2010, 19:58
Kimi pease back to F1 +-*^%* +-*^%* Please /#*^D

08.10.2010, 20:09
//h*svb //h*svb //h*svb ja sam plakala kada je otisao +-*^%* pratim reli sada %QWT&W

Lorenzo-fan
08.10.2010, 20:50
//h*svb //h*svb //h*svb ja sam plakala kada je otisao +-*^%* pratim reli sada %QWT&W

Pa i ja sam bio na ivici suza kada se Mike Mangold povukao iz Air Race-a, ali nasao sam rezervnog......
Kimi treba da se vrati, joj sta bi dao kada bi Red Bul otkacio Vebera i doveo Kimija

08.10.2010, 20:51
i ja ...ja sam kimijev fan na prvom mestu pre svega pa tek onda fetelov,rosijev,pedrosin..

Lorenzo-fan
08.10.2010, 21:04
i ja ...ja sam kimijev fan na prvom mestu pre svega pa tek onda fetelov,rosijev,pedrosin..

Ja sam prvo fan Lorenza i CP3 pa onda Vetela, Hannes Archa i kompanije

Vladan
08.10.2010, 22:25
Evo sta kaze Haug %QWT&W

Mercedes ridiculed reports on Friday that seven-times champion Michael Schumacher had been told to raise his game or have his Formula One contract terminated a year early.

Motorsport vice-president Norbert Haug said the sport's most successful driver may even be driving better than ever despite his 41 years and being out-raced by young team mate Nico Rosberg.

German tabloid newspaper Bild had raised the spectre of an ultimatum in an unsourced report but Haug consigned that to the rubbish bin at a Japanese Grand Prix news conference.

"Of course there was no ultimatum," he said after Schumacher lapped quicker than Rosberg in both practice sessions at Suzuka, a challenging circuit where he has won six times in his career.

"I think Michael again showed today his class, his full commitment.

"We are currently a little bit handicapped with our car but I have no complaints and no regrets that we're going to achieve our target," added the German.

"We need to work hard. As I said before... we are sticking together and Michael is, for me, as good as he ever was and probably even better. He's relaxed, concentrated.

"He doesn't need anybody to defend him, certainly not me but we are very happy with the job he's doing and we need to give Nico (Rosberg) and him a better car."

Schumacher, winner of a record 91 races with Benetton and Ferrari, has come under heavy fire since he came out of retirement this year without matching up to soaring expectations.

Pundits, including his first team boss Eddie Jordan and former Benetton principal Flavio Briatore, have both warned that Schumacher was destroying his legacy and had made a huge mistake in coming back after three years out.

With the criticism has come increased speculation that Schumacher could even walk away at the end of this season -- perhaps with a nudge from Mercedes -- and be replaced by an up-and-coming driver like Force India's Adrian Sutil.

Schumacher, who has yet to finish higher than fourth place in 15 races with the team, has been consistent in saying that his focus is on 2011 and the hope of a more competitive car.

"I think sometimes one should reflect what this guy has achieved, how he handles the criticism, how good he is for Formula One and again," continued Haug.

"I'm happy and I think the Formula One community should be very happy to have Michael."

http://www.dnaindia.com/sport/report_michael-schumacher-as-good-as-he-ever-was-says-norbert-haug_1449565

trivun
08.10.2010, 23:32
ne shvatam cemu tolika mrznja prema hamiltonu ja zato ba i navijam za njega jer ga niko ne voli a sjajan je vozac vettela isto volim iako ga nisam bas nesto ljubio alonsa prezirem ne postoji sportista na ovom svetu kojeg vise mrzim od alonsa tip je nadobudan vecito nesto kuka prava mamina maza i haliton mozda malo zna da bude malo nadobudan ali ne pokazuje za njega navijam od prve trke webber je dobar ali se uvek izvuce i trebalo mi malo da brze vozi a baton je ok jako bi voleo da se vrati rajkonen koji je sjajan

08.10.2010, 23:36
ja luisa izuzetno postujem kao vozaca fantastican je ali kao osobu ne bas,meni je toliko smesno kako se on izvuce uvek da mi cak postaje simpaticno!npr ona situacija sa alonsom i sc ^*#(- a meni je raikonen osoba koju najvise volim od svih a alonso ubedljivo ona koju najvise mrzim,prezirem gadi mi se! #&^Dk*

trivun
08.10.2010, 23:46
drago mi je da se neko slaze sa mnom pogotovo u vezi alonsa on je skot rajkonen treba da se vrati

Vladan
08.10.2010, 23:50
Pa niko od nas ne zna kakvi su oni ljudi,znamo samo ono sto vidimo na stazi.Sumaher je radio sve i svasta na stazi,ali covjek je bez ijednoj jedinog ekscesa van staze,miran,porodican covjek.Ali svi veliki sampioni su bili izuzetno drski i bezobrazni na stazi,to ide uz F1 jednostavno,imaju svi mnogo incidenata.
Kimi je veliki talenat,ali covjek je imao toliko odustajanja da mi nije jasno kako je to uspio,jer se ne moze reci da je bio baksuz u vecini situacija,Montoji nije otkazivao motor,njemu jeste,dodje u Ferari,opet ista prica,on odustaje,Masa ne,covjek jednostavno previse forsira,ne zna limite svog bolida.A tek iz cista mira zakucavanje u druge vozace,u zid,previse,previse gluposti je i on napravio,da ne pricam da ima mnogo vise odustajanja nego pobjeda...

08.10.2010, 23:55
kimi je imao los bolid u mc-larenu veoma a i u ferariju u 2009 a kimi nema mnogo nepromisljenih poteza uopste,luis ih ima i mnogi vozaci ali kimi ne kimi je poznat kao jedan od najkorektnijih vozaca u istoriji!
@trivun ako ti treba neko da pljujes alonsa tu sam ;)njega mrzim najvise... a znas da je luis jednom trcao da pobegne od reportera i novinara i zakucaio se glavom u banderu?ja kada sam procitala to umrla sam od smeha ^*#(-

Vladan
08.10.2010, 23:57
Imao je najbolji bolid 2005. godine,bolji od Renoa,ali je imao previse odustajanja,u redu ,nije taj Meklaren bio stabilan kao Reno,ali svakako brzi i to osjetno.
E sad imao je pehova,priznajem,ali isto tako mnogo puta je preforsirao i samam tim odustao umjesto da zavrsi trku.
Luis i Alonso su se svadjali,a on je to na najbolji nacin iskoristio i dosao do titule h5g6k8

09.10.2010, 00:02
Ja se secam retko kog kimijevog loseg poteza ... sada mi pada samo 2x na pamet! ma kimi zasluzuje vise od jedne titule...po meni on je profil savrsenog vozaca hladan i brz! nema nista bolje!

trivun
09.10.2010, 00:24
tacno kimi je trebao da osvoji titulu dve hiljade cetvrte ili trece kada ga je sumaher pobedio za jedan bod i to ne posteno jer je baricelo u indianapolisu mora da stane u zadnjem kugu pred ciljnom linijom i propusti sumahera to isto jedna od odvratnijih trka tako da bi kimi trebao imati dve titule

09.10.2010, 00:31
pa to...barikela svi sikaniraju uvek i u bronu i ferariju,mislim da je bilo 2 boda tada ali nebitno trebao je kimi da osvoji titulu,trebalo je tada kao novajlija boriti se za titulu u eri kada je sumaher bio najjaci i sto se mene tice ta titula je kimijeva,volim ja sumija ali kimi je kimi ima to nesto sto ga izdvaja od svih,karakter i stil voznje!

trivun
09.10.2010, 00:39
tacnokim je poseban na svoj nacin sto se tice voznje i ostalog nisam neki preterani ljubitelj sumahera niti sam kad bio jer nije fazon navijati za najboljeg vozaca svih vremena isto kao i rossi

09.10.2010, 00:42
ja ga volim ali navijala sam za kimija uvek a sumi mi je bio drugi tu...volela sam sumahera najvise dok kimi nije dosao onda sam ih volela oboje ali kimija vise da bi u 2005 postala zaludjenik za kimijem! rosija obozavam stvarno je car i ne navijam za njega jer je najbolji i ima 9 titula vec zato sto ga volim kao vozaca i kao osobu ali evo mnogo volim i pedrosu i navijam i za njega a on nema 9 titula tako da meni nije sve u tome! ali prvo sam kimijev fan pre svega ostalog pa onda fetelov,rosijev,pedrosin...

trivun
09.10.2010, 00:49
sto se mene tice hamilton mi je najdrazi potom stoner i onda vettel a sumhera i rossija kao osobe su mi ok ali kao vozaci jednostavno nekako je sladje navijati za drugog vozaca kao naprimer ja za stonera i on da je jos sladje uzeti titulu jednom takvom sampionu kao sto je rossi i to s preko sto bodova prednosti al to je nebitno

trivun
09.10.2010, 00:51
ne mogu da docekam trku formule i motora i obe trke ce se voziti na dve fenomenalne staze po meni jedne od najboljih staza ikada suzuka i sepang i tu jos racunam belgiju

09.10.2010, 00:55
pa mozda ali i ovako je lepo kada sampion padne i izgubi titulu da ga podrzis u novom timu da povrati stari sjaj,mislim nije lepo sto je pao naravno hocu da se ubijem sto je pao ali ja ga podrzavam u svemu! :) ne mogu ja da biram za koga da navijam po tome da li je sampion ili ne vec koga gotivim !
a meni je najbolja staza na svetu spa a onda suzuka,volim i singapur i maleziju ali spa i suzuka su najbolje!

trivun
09.10.2010, 00:59
sto se tice staza slazem se spa i suzuka su najbolje ja volim i san marino imola i nikad mi nece biti jasno zasto su morali da izbace tu sjajnu stazau a zato recimo jos uvek drze glupu madjarsku u kalendaru

09.10.2010, 01:02
meni je madjarska dobra jer je blizu pa ljudi odavde mogu da idu posto nemamo novac za tamo neke druge staze...imola podseca me na senu +-*^%*

trivun
09.10.2010, 01:05
to je jedina pozitivna strana ali za nas koji smo blizu madjarske ali moracu da te razocaram ta staza se sledece godine nece voziti

09.10.2010, 01:11
+-*^%* e odoh ja da spavam sklapaju mi se oci iako sam mislila da necu laki noc,cijemo se sutra (*#^R^

trivun
09.10.2010, 01:13
vazi cujemo se sutra lakunoc

09.10.2010, 07:47
odlozene kvalifikacije za nedelju zbog kise nadam se samo da ce ovi nasi prenositi!

Vladan
09.10.2010, 07:52
tacno kimi je trebao da osvoji titulu dve hiljade cetvrte ili trece kada ga je sumaher pobedio za jedan bod i to ne posteno jer je baricelo u indianapolisu mora da stane u zadnjem kugu pred ciljnom linijom i propusti sumahera to isto jedna od odvratnijih trka tako da bi kimi trebao imati dve titule

Previse bi mu bilo,imao je samo jednu pobjedu 2003. a Sumi 6.Keke Rozberg je uzeo titulu,a da nije imao nijednu pobjedu u sezoni,to je po meni ipak previse...

Morali su da odloze kvalifikacije za sjutra...

09.10.2010, 08:09
znam ali da li znas hoce li ovi nasi prenositi ?

Vladan
09.10.2010, 08:10
Pa trebalo bi,ne vidim razlog da ne prenose,mada je meni signal Prve skremblovan kad ide F1,ali ce RTCG 2 i njemacki RTL sigurno prenositi @(*6sd$%

09.10.2010, 08:12
ozb?nama je signal hrt-a skembovan...j amislila to samo nasi rade..ali imam rtl jedino sto necu nista razumeti! a kada je to sutra?

Vladan
09.10.2010, 08:15
Ma skrembluju i u CG,sve se zivo skrembluje...

Pogledas kvalifikacije,pa na spavanje,a kad se probudis gledas trku h5g6k8
http://www.formula1.com/news/headlines/2010/10/11364.html

09.10.2010, 08:21
ma znam ja za to nego ne znam kada je tacno po nasem vremenu uvek se zeznem $#^%RT

Vladan
09.10.2010, 08:24
U 10h po lokalnom,to je 3h po nasem %QWT&W

09.10.2010, 08:26
3h ili 15h???????? izvinoi sto te smaram ovako ali tek sam ustala moak mi je na stand-by xD

09.10.2010, 08:28
ma u 3h je sigurno nist azbrv pitanje kao ''izracunala sam'' xD

Vladan
09.10.2010, 08:31
Trka je u 8h po nasem,to je 15h po njihovom,znaci u 3h ujutro kod nas su kvalifikacije.
Ti bi da se kvalifikacije voze posle trke je li?Vidim ja da se ti jos nisi razbudila kako treba $#^%RT

09.10.2010, 08:35
a cekaj trka je isto u nedelju??? ne pomera se za dan nista

Vladan
09.10.2010, 08:51
Sve po starom,trka sjutra u 8h %QWT&W

Rezultati treceg nezvanicnog treninga *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

http://www.dodaj.rs/f/2H/Xa/2RET79P4/suzuka-3-nezvanicni.jpg

Ukoliko kvalifikacije ni sjutra ne budu mogle da se odvoze,onda se ide po brojevima

1 Jenson Button
2 Lewis Hamilton
3 Michael Schumacher
4 Nico Rosberg
5 Sebastian Vettel
6 Mark Webber
7 Felipe Massa
8 Fernando Alonso
9 Rubens Barrichello
10 Nico Hulkenberg
11 Robert Kubica
12 Vitaly Petrov
...

DinoFC
09.10.2010, 08:54
Daj nemoj zezati. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Cuj po brojevima. $JS}|

Najavili su sutra dobro vrijeme. %QWT&W

MLADOSTLE
09.10.2010, 08:54
Sve po starom,trka sjutra u 8h %QWT&W

Rezultati treceg nezvanicnog treninga *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

http://www.dodaj.rs/f/2H/Xa/2RET79P4/suzuka-3-nezvanicni.jpg

Ukoliko kvalifikacije ni sjutra ne budu mogle da se odvoze,onda se ide po brojevima

1 Jenson Button
2 Lewis Hamilton
3 Michael Schumacher
4 Nico Rosberg
5 Sebastian Vettel
6 Mark Webber
7 Felipe Massa
8 Fernando Alonso
9 Rubens Barrichello
10 Nico Hulkenberg
11 Robert Kubica
12 Vitaly Petrov
...
Cestitam!!!! &*#GI(]

09.10.2010, 08:56
ma algersuari ih razvalio sve &8@^J *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
ma koji brojevi?ti to ozb ili zezas???

Vladan
09.10.2010, 08:57
Ako ne bude kvalifikacija ni sjutra Sumi bi bio 3. pa dobro,taman neka tako i bude onda $#^%RT

ma algersuari ih razvalio sve &8@^J *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
ma koji brojevi?ti to ozb ili zezas???

Tako bi trebalo %QWT&W

09.10.2010, 08:58
au ne verujem koja glupost $JS}|

MLADOSTLE
09.10.2010, 09:08
au ne verujem koja glupost $JS}|
Da,onda bi na primer Baton bio na polu nezasluzeno,ipak ovo je borba za titulu nemoze tako,moglo bi po stanju u sampionatu.

Vladan
09.10.2010, 09:10
Nema moglo bi ili ne bi moglo,ako ne bude kvalifikacija ni sjutra(a bice ih) onda ce biti ovako

DinoFC
09.10.2010, 09:10
Nema moglo bi ili ne bi moglo,ako ne bude kvalifikacija ni sjutra(a bice ih) onda ce biti ovako

*T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

Vladan
09.10.2010, 09:14
Evo sta je rekao Algersuari danas na trecem nezvanicnom &*#GI(]

"I cannot even drive on the straight"

trivun
09.10.2010, 11:38
vidim ja kakve smo srece moglo bi da ne bude i trke jer ako i sutra budu bile nemoguce voziti kvalifikacije i onda ako posle tih par sati do trke ostane isto onda bi moglo da se ne vozi nista

MLADOSTLE
09.10.2010, 14:03
Hamilton to drop five places on Suzuka grid

Lewis Hamilton will drop five places on the grid for Sunday’s Japanese Grand Prix after McLaren decided they needed to replace his car's gearbox. Qualifying for the Suzuka race will take place on Sunday morning, after heavy rain on Saturday forced the FIA stewards to postpone it.

McLaren noticed abnormal oil pressure in Hamilton's gearbox during Saturday’s rain-hit Practice Three. The British team believed they had solved the issue, but when they fired up the car in the afternoon, the problem had worsened and they opted to change the gearbox.

The penalty is another blow for the British driver, who has completed only a handful of laps at Suzuka this weekend after crashing out of first practice on Friday. He is currently third in the driver standings, 20 points behind leader Mark Webber.
Hamilton na startu pet mesta nazad zbog promene menjaca !On je stvarno u ironiji jos od Spa-a. &Q45q@%

bice
09.10.2010, 14:29
Uuuu pa dobro je sto nisam ustao jutros.Sutra ustajem da gledam trku jos ako padne kisa &8@^J

trivun
09.10.2010, 22:58
na ovoj stazi u ovakim uslovima sad moze da pobedi i sutil moze bilo ko budeli se vozilo po onoj poplavi za koje ce trebati camci a ne formule ima da bude ludo

Dani_Pedrosa
09.10.2010, 23:52
Kada se vozi sutra?

09.10.2010, 23:56
@Dani_Pedrosa trka je u 8:00 ujutru a kvalifikacije u 3:00 %QWT&W

Vladan
10.10.2010, 00:32
Evo kakvo je vrijeme trenutno '65slif

http://www.dodaj.rs/f/3v/El/2trFv7Ep/suzukajapan.jpg

Dani_Pedrosa
10.10.2010, 00:34
E hvala puno brate! :)

Vladan
10.10.2010, 00:40
Nema na cemu,brate!Dobrodosao.
Za koga navijas?

Dani_Pedrosa
10.10.2010, 00:45
Bas mi se svidja ovaj forum, inache nebi ni cuo za njega da nije bilo Televizije SportKlub, navijam za Webera,sta mislis o njemu, sta moze uraditi u japanu? (%fsd%&j

Vladan
10.10.2010, 00:49
RB bi trebao da ima prednost na Suzuki,mada se to mislilo i za Moncu,pa je Alonso slavio.I ja bih volio Veber da osvoji,ako vec ne moze Luis,a posle ove kazne danas,njegove sanse su sve manje @(*6sd$%

trivun
10.10.2010, 01:15
ocekujem mnogo spucavanja mnogo gresaka i zato verujem da hamilton moze da pobedi u ovoj trci bice to tesko trka ako se uopste bude i vozila

Vladan
10.10.2010, 01:56
Vozice se,evo Sunca h5g6k8

trivun
10.10.2010, 01:57
WOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOO IMA BOGA

10.10.2010, 08:21
FETEL &d$7 '65slif '65slif '65slif &^@4( &^@4( &^@4( samo neka nastavi ovako..sada samo baton da prodje alonsa i vebera pa da bude sto manja razlika izmedju seba i vebera a alonso da se pomeri sa deobe drugog mesta posle ove trke pa da fetel osvoji titulu $#^%RT h5g6k8

MLADOSTLE
10.10.2010, 08:39
Fetel zasluzio da pobedi,na moju zalost... $JS}|

Vladan
10.10.2010, 08:41
Napokon RB-ovi odradjuju trku kako treba,svaka cast Fetelu,odlican je bio,a i Veber je sigurno prezadovoljan,em je bio konkurentan sa Sebastijanom,em je razlika izmedju Alonsa i njega sad 14 bodova razlike.
Kakva voznja Kobajasija,ubjedljivo najbolji na stazi danas &8@^J
Sumaher 6. opet na izuzetno teskoj i zahtjevnoj stazi pokazuje klasu,pokazuje da moze $a$7#

DinoFC
10.10.2010, 08:44
Pa dobro nije lose,Alonso uvijek maksimalno daje.Nije se moglo dalje od 3.mjesta.

Sve je ovdje jos moguce +*@WT*48*

10.10.2010, 09:08
Rekla sam ja da imam dobar osecaj,TO FETEEEEEEEEEEEEEEEEEL! &^@4( '65slif lalala sada sam u transu $%&5@$A fantasticna voznja &8@^J h5g6k8 &^@4( fetel do titule! $a$7#
a kobajasiju ogroman respekt za sve sto je pokazao danas,svaka cast! &8@^J Zao mi je mase +-*^%* a veber kreten na kraju sto je rekao ja znam pravila nisam bas najbolje cula kao to je bilo namenjeno fetelu,mrizm ga #&^Dk* *%@(D!RY- da nije bilo odustajanja kubice bila bi sada manja bodovna razlika verovatno +-*^%*

Vladan
10.10.2010, 09:16
Nisam gledao pres,ali je Fetel promijenio kacigu za ovu trku i Veber se nasalio i rekao da uvijek kada promijeni kacigu lose prodje,kako ga samo pecka &*#GI(]

10.10.2010, 09:18
PA kada ne zna da vozi a posto seb zna to mu nije bitno &+I}\ h5g6k8

Vladan
10.10.2010, 09:20
Fetel mora da bude izuzetno fokusiran,a ove godine je mnogo puta pokazao da nije najjaci pod pritiskom,pa eto jos uvijek je u igri.
Danas je Veber bio na njegovom nivou,ali sam siguran da je zadovoljan sa drugim mjestom pa zato nismo ni vidjeli borbu izmedju njih dvojice,mozda je i bolje tako,posto to obicno ne izadje na dobro za RB

Casiraghi
10.10.2010, 11:51
Svaka cast Vettelu,odlican danas!Neka nastavi tako!

trivun
10.10.2010, 13:30
Svaka cast za vettela bilo je i vreme da pobedi ako tako nastavi u tom ritmu eto njemu titule

Dani_Pedrosa
10.10.2010, 23:18
Bravo za Vetela samo neka tako nastavi, moj favorit je bio Veber, kao sto vidite jedan jedini glas je dobio od mene! Pozz

Lorenzo-fan
11.10.2010, 07:51
Extra vikend za mene: Vetel pobedio, Lorenzo uzeo titulu
Wooooooooooooooooooooooo Hoooooooooooooooooooooooooo

11.10.2010, 09:35
Vettel je najjaci... &8@^J a vebera je a to drugo mesto posluzila sreca sa kubicom!

Vladan
12.10.2010, 18:39
Kakav majstor &8@^J

http://www.youtube.com/watch?v=xqIjn0VKy3w&feature=related

"The car worked great this time," Schumacher told German television channel RTL. "Unfortunately, I cannot say it has been that way at all the races.

"There have often been problems, especially on my car, in terms of the consistency, that were not always noticed from the outside. You only saw that I was slower. Both cars have not always been the same."

Mercedes' Norbert Haug did not disagree with Schumacher's claims.

"I cannot disagree with Michael. As far as the car is concerned, he is right," Haug told Bild newspaper.

http://en.espnf1.com/mercedes/motorsport/story/30924.html

Druga ce se pjesma pjevat' sledece sezone +*@WT*48*

trivun
12.10.2010, 22:45
dakle sad u princpu tri vozaca se bore za titulu iako ja ne bih otpisao hamiltona bar ne jos ako je kimi mogao da osvoji titulu dve hiljade sedme a setimo se da je kimi zaostajao sedamnaest bodova za hamiltonom dve trke pre kraja a tada je bilo staro bodovanje tako da jos uvek u neku ruku pet vozaca je u igri

Casiraghi
12.10.2010, 22:50
Extra vikend za mene: Vetel pobedio, Lorenzo uzeo titulu
Wooooooooooooooooooooooo Hoooooooooooooooooooooooooo

Ni za mene ne moze bolje.I Vettel ce uzeti titulu osecam.