Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anime

    Da se ne gura sa serijama, ako neko prati, neka daje naslove šta je gledao sve.

    Ako se nekome gleda, neka počne od nezaobilaznog

    Death Note.

    LejkerBoy mi je preporučio One Piece i njega gledam već godinu dana, preporuka.

    Pogledao sam i pročitao mangu Naruta, Boruta nisam i ne verujem da ću.

    Oba izdanja Fullmetal Alchemista, to mi je možda i omiljeni anime.

    Sada gledam Steins;Gate, pa ću Cassher Sins i Psycho Pass.

    Lupajte predloge/iskustva ako ima žive duše da prati nešto.

  • #2
    jel Dragon Ball Z spada u ovo?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #3
      Ja sam davno gledao anime... u osnovnoj i srednjoj skoli. Pogledao sam samo nekoliko njih, ali to sto sam gledao mogu da preporucim. Vampire Hunter D: Bloodlust, Hellsing, Gungrave i Cowboy Bebop. To je sve sto sam pogledao

      Obozavao sam Vampire Huntera i Alucarda.

      Sad sam se sjetih jos nekih koje sam imao na kasetama Zvezdani serifi(ovo sam obozavao kad sam bio klinac... najjaca uvodna spica), Robotech, Fist of the North Star.. aka Ken Siro.. aoo koliko se puta to gledalo(isto imao strasnu pjesmu ), Highlander(tu je bila neka dobra odjavna spica... mnogo dobra gitara koliko se sjecam) i koju godinu kasnije Zenki i njega sam kao klinac obozavao(i tu je bila dobra pjesma ).

      Naravno, DB i DBZ sam komplet pogledao u osnovnoj skoli... DBZ imao sve epizode narezane, sa engleskim prevodom(neka 2005 godina ). Tao Pai, Mr Satan i debeli Buu bili najjaci likovi. I stari manijak, Kornjacin Vrac
      Last edited by powerslave; 05-04-20, 12:53.

      Comment


      • #4

        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • #5


          Kakva stvar

          Comment


          • #6
            Originally posted by Alistair Drake View Post
            Ja sam davno gledao anime... u osnovnoj i srednjoj skoli. Pogledao sam samo nekoliko njih, ali to sto sam gledao mogu da preporucim. Vampire Hunter D: Bloodlust, Hellsing, Gungrave i Cowboy Bebop. To je sve sto sam pogledao

            Obozavao sam Vampire Huntera i Alucarda.

            Sad sam se sjetih jos nekih koje sam imao na kasetama Zvezdani serifi(ovo sam obozavao kad sam bio klinac... najjaca uvodna spica), Robotech, Fist of the North Star.. aka Ken Siro.. aoo koliko se puta to gledalo(isto imao strasnu pjesmu ), Highlander(tu je bila neka dobra odjavna spica... mnogo dobra gitara koliko se sjecam) i koju godinu kasnije Zenki i njega sam kao klinac obozavao(i tu je bila dobra pjesma ).

            Naravno, DB i DBZ sam komplet pogledao u osnovnoj skoli... DBZ imao sve epizode narezane, sa engleskim prevodom(neka 2005 godina ). Tao Pai, Mr Satan i debeli Buu bili najjaci likovi. I stari manijak, Kornjacin Vrac
            Pogledaj Dragon Ball Super. Odlicno odradjeno.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • #7
              Originally posted by Alistair Drake View Post
              Robotech,
              ovo cak imam album sa slicicama
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #8
                Originally posted by Alistair Drake View Post
                Zvezdani serifi(ovo sam obozavao kad sam bio klinac... najjaca uvodna spica),


                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #9
                  https://m.imdb.com/title/tt0114563/

                  Ovaj anime mi je jedno od najranijih sjecanja. Ko zna koliko puta sam ga pogledao kad sam bio mali. Bas mi je prva asocijacija na taj neki period kad sam imao 4-5 godina. Znam da ga pogledam s vremena na vrijeme cisto iz neke nostalgije.

                  Nema sanse da bi sad mogao da gledam bilo koji anime.. nesto sam otupio na njih. Osim sto eto povremeno pogledam ovaj Street Fighter i sto isto tako svakih nekoliko godina pogledam Vampire Huntera, bas nema sanse da bi sad mogao da pogledam neku seriju. Slabo i gledam bilo sta poslednjih godina.. ne mogu sebe da natjeram da pogledam neki film ili seriju a kamo li sad da gledam crtane(znam, znam... anime )

                  Comment


                  • #10


                    ko se seca ovog islo na 3k
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #11


                      isto sa 3k
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #12


                        Ovu sam pjesmu toliko zavolio zbog Hellsinga. Alucard sa dva pistolja Strasan mamojeb.. nosio sam ga odje na avataru jedno vrijeme

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                          ko se seca ovog islo na 3k
                          Ja, odlican je.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • #14
                            Ja sam gledao digimone i zmajevu kuglu ali samo prva sezona mi se svidja.Ono kasnije sa Frizom,Selom,Buom i ostalim dosadama mi je bezveze.Sve na istu matricu.
                            Naruto mi je tesko govno makar onih 5 minuta koliko sam odgledao toga čuda.
                            U sustini mumijevi su zakon.
                            Last edited by E1_PG; 05-04-20, 13:36.

                            Comment


                            • #15


                              Zaboravio sam da pomenem Berserk(1997). Isto mozda i najbolji anime koji sam gledao. Evo ima svih 25 epizoda na YT-u u vrhunskom kvalitetu. You're welcome.

                              Tecno cu opet da ga pogledam Guts masina sa macem od 3 metra
                              Last edited by powerslave; 05-04-20, 13:37.

                              Comment

                              Working...
                              X