Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    Ne moze SAD da u 20-ak godina orgaznizije dva SP. &+I}\
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      [quote author=manda link=topic=2901.msg209700#msg209700 date=1291403615]
      Ne moze SAD da u 20-ak godina orgaznizije dva SP. &+I}\
      [/quote]

      Boga mi moze. A Rusija ima samo Luznjiki, a Engleska ima SFB, Old Traford, Enflid, Emirate, a dalje da ne govorim. Portugal i Spanija imaju Novu travu tzv. Camp Nou, Santiago B. itd...

      Svi ovi iz FIFE su lopovi.

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Ako cemo po stadionima onda JAR ne bi trebala organizaciju da dobije za 100 godina,pa je dobila.A i super je zbog vremenske zone,meni se ne ustaje u 3 sata nocu da gledam fudbal ili recimo u 6 ujutru.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          [quote author=-dacha- link=topic=2901.msg209709#msg209709 date=1291403952]
          Ako cemo po stadionima onda JAR ne bi trebala organizaciju da dobije za 100 godina,pa je dobila.A i super je zbog vremenske zone,meni se ne ustaje u 3 sata nocu da gledam fudbal ili recimo u 6 ujutru.
          [/quote]

          Extra je, ostajali bi nocu svakog dana.

          Da sam ja neki majmun iz Fife, ovako bih rekao.

          2018: Engleska ili Portugal i Spanija
          2022: SAD

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            Da sam ja odlucivao bilo bi:
            2018-Srbija
            2022-Srbija
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              [quote author=-dacha- link=topic=2901.msg209716#msg209716 date=1291404272]
              Da sam ja odlucivao bilo bi:
              2018-Srbija
              2022-Srbija
              [/quote]

              Srbija nece nikad dobiti tako nesto. Jedino za kosarku...

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                Na Olimpijskom Stadionu u Kuli bi se igralo finale...
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  [quote author=T-Mac link=topic=2901.msg209726#msg209726 date=1291404758]
                  Na Olimpijskom Stadionu u Kuli bi se igralo finale...
                  [/quote]

                  Ma kakvi, igralo bi se u Nisu na stadionu Radnicki. $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    [quote author=dusan1610 link=topic=2901.msg209705#msg209705 date=1291403786]
                    Boga mi moze. A Rusija ima samo Luznjiki, a Engleska ima SFB, Old Traford, Enflid, Emirate, a dalje da ne govorim. Portugal i Spanija imaju Novu travu tzv. Camp Nou, Santiago B. itd...

                    Svi ovi iz FIFE su lopovi.
                    [/quote]
                    Dule,za 8-12 godina se moze napraviti koliko hoces stadiona,oni su sigurno dali u kanditaturi,planove i nacte tih stadiona i renoviranja vec postojecih.

                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      Stadion "Cika Daca" u KG-u.Ko je bio zna da je teren dobar ima cak i atletska staza samo da se prosiri malo mesto i vise ljudi da moze da dodje.Tribine da se naprave i to. $#^%RT &+I}\
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        Mandusicu video sam sve sta je planirano. A vidi sta je za 8-12 godina planirano za stadione u USA.

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          Pa za 12 godina ce da se izmisli nesto potpuno novo i modernije &+I}\
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Sve lopove iz FIFA-e treba pobiti. $#^%RT

                            Comment


                            • Re: Opsta fudbalska diskusija

                              Vidite kako sam popularan,cak se i stadion zove po meni l5'%9 l5'%9 l5'%9 l5'%9
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                [quote author=-dacha- link=topic=2901.msg209788#msg209788 date=1291409243]
                                Vidite kako sam popularan,cak se i stadion zove po meni l5'%9 l5'%9 l5'%9 l5'%9
                                [/quote]


                                Ma ti si poznat nema sta $#^%RT
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X