Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    [quote author=dacha43 link=topic=2901.msg209197#msg209197 date=1291312373]
    Samo me interesuje kako ce to prvenstvo da bude bez alkohola u Kataru. Moram da kazem da je novac opet pobedio , i to ce biti 2 za Novac , 0 za Fudbal.
    [/quote]

    Vidis,to za alkohol mi nije palo na pamet #%d*

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      Rusija i Katar, zadovoljniji bi bio da je Engleska i Australia.

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Para vrti gde burgija nece... To je bar prosto... Ko zna koliko je miliona Fifa dobila od ruskim milionera (hvala bogu pa ih ima za izvoz) a isto i s Katarom..
        Po mom misljenu, Engleska je trebala da dobije 2018, a Australija (posto nikad nisu) da dobije 2022... I Katar nikad nije bio domacin, ali AUS bar igra fudbal... Ne bi me cudilo da Sejici kupe neku utakmicu , kao sto je bio pokusaj 1970/74 ili 78. kada je Katar gubio od Francuske.
        UP THE VILLA!!!

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          Mozda je USA trebala da dobije.

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            [quote author=milanche link=topic=2901.msg209207#msg209207 date=1291315652]
            [quote author=dacha43 link=topic=2901.msg209197#msg209197 date=1291312373]
            Samo me interesuje kako ce to prvenstvo da bude bez alkohola u Kataru. Moram da kazem da je novac opet pobedio , i to ce biti 2 za Novac , 0 za Fudbal.
            [/quote]

            Vidis,to za alkohol mi nije palo na pamet #%d*
            [/quote]

            Evo koliko sam uspio procitati,dopustit ce da se alkohol toci na stadionu i oko stadiona za vrijeme odrzavanja Svjetskog Prvenstva,ali to i dalje nista ne mjenja da je novac kljucni faktor bio ovde.


            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              I da je USA dobila, bilo bi super.. ali Katar..

              btw, slika je vrhunska. Posebno katarski saban
              UP THE VILLA!!!

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                Nisam se odavno nasmijao nekoj slici ko ovoj.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  Koje raspale stadione ima Katar. #%d*

                  Bilo bi lepo da je u 2018. u Engleskoj, a 2022. u USA, imaju extra stadione.

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    E, meni bas drago i za Rusiju i za Katar

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      Raspale stadione?!?

                      http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...al-2018-i-2022

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        U mnogim novinama u evropi zestoko pljuju fifu. h5g6k8

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          Pa Katar moze do 2022. naraviti 101.stadiona,ako je potrebno,narvno ima se moze se,bice nafte. $#^%RT
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija



                            Doha, stadion “Katarski univerzitet”, 43.500 mesta Al Rajan, stadion “Al Rajan”, 45.000 mesta

                            [img width=453 height=270]http://sport.blic.rs/data/images/2010-12-02/96261_dohaport2stadion_f.jpg?ver=1291313440[/img]
                            Doha, “Lučki stadion”, 45.000 mesta Doha, stadion “Sport siti”, 47.500 mesta


                            Al Khor, “Al-Kavr”, 45.330 mesta Aš-Šamal, “Al-šamal stadion”, 45.330 mesta


                            Al Vakrah, “Al-Vakrah stadion”, 45.120 mesta Um Salal, “Um Salal stadion”, 45.000 mesta
                            [img width=470 height=270]http://sport.blic.rs/data/images/2010-12-02/96242_khalifastadion_f.jpg?ver=1291313021[/img]
                            Doha, stadion “Al-Gerafa”, 45.000 mesta
                            Doha, “Međunarodni stadion Kalifa”, 70.000 mesta

                            Lusail, “Nacionalni stadion”, 86.000 mesta Doha, stadion “Grad obrazovanja”, 45.000 mesta

                            Imaju oko 1,6 miliona stanovnika. Alkohol je zabranjen, sem u odredjenim hotelima, moras da pokazes pasos, cene su ubitacne, jedino sto je ekstremno jeftino to je benzin kosta oko sedam dinara.Trave skoro da nema svuda su samo beton i pesak.Imaju oko 85000 dolara dohodak po stanovniku. U promociji za mundijal predstavljali su ih i Batistuta i Zidan, njihov seik je obecao da ce da potrosi 20 milijardi dolara na organizaciju svetskog prvensrva. Temperatura u junu-julu je preko dana oko 50 a zna da bude i preko sezdeset stepeni, nocu nepada ispod 30.
                            Pet stadiona koji se grade za svetsko prvenstvo se nalaze u rasponu od 25 km. Najvise stadiona bice u Dohi

                            Comment


                            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                [quote author=Layzick link=topic=2901.msg209525#msg209525 date=1291374670]
                                Raspale stadione?!?

                                http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...al-2018-i-2022
                                [/quote]

                                Izvini, ali pogledaj stadione SAD-a.

                                Comment

                                Working...
                                X