Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    Dobar je Radojevic i za fudbal po meni,ali mi je Denis bolji @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      Naravno ubedljivo broj 1

      Marjan na utakmici Bajern - Hofenhajm
      sigpic

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Ima li tog lika koji ne voli Marjana $#^%RT $#^%RT



        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          Ja znam i takve,preagrisivan im je,preglasan $8#a
          Meni je on neprevazidjen sto se fudbala tice @(*6sd$%
          sigpic

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            Kralj &8@^J &8@^J
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              [quote author=-dacha- link=topic=2901.msg247249#msg247249 date=1297532269]
              Ima li tog lika koji ne voli Marjana $#^%RT $#^%RT
              [/quote]
              Ima,uglavnom je razlog to deranje,ali Marjan sjajno poznaje fudbal i fokusira se na mec,retko kad on sta kaze sto nije vezano za fudbal,a i kad kaze to je uglavnom da nasmeje gledaoce.Meni licno ubedljivo najbolji,nikad dosadno s njim,duhovit,poznaje fudbal i opusteno prenosi sto je najvaznije.
              sigpic

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                Jeste primetili da od kad je Gojko otisao sa rts-a tamo nema zvezdasa od ovih fudbalskih komentatora,prenose zvezdu Strajnic i Mikic,oni su partizanovci,sto se kaze nema ko da se prodere kad Zvezda da gol,mada ruku na srce nema ni utakmica zvezda u evropi $#^%RT
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  [quote author=dusan1610 link=topic=2901.msg247202#msg247202 date=1297529971]
                  Darko Plavsic je prenosio. Bas je dobar komentator.
                  [/quote]

                  Koliko me iznervirao kad je zabedio 10 min o tome kako Vulvsi igraju najruzniji fudbal i onda pomenuo i Stouk koji kida ove sezone samo tako. *E8$

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg247280#msg247280 date=1297536694]
                    Koliko me iznervirao kad je zabedio 10 min o tome kako Vulvsi igraju najruzniji fudbal i onda pomenuo i Stouk koji kida ove sezone samo tako. *E8$
                    [/quote]
                    Stoke ne igra uopste lep fudbal tako da ne znam u cemu je pogresio.Od slabijih ekipa Blackpool igra najlepse za oko.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      [quote author=S-Nash link=topic=2901.msg247281#msg247281 date=1297536782]
                      Stoke ne igra uopste lep fudbal tako da ne znam u cemu je pogresio.Od slabijih ekipa Blackpool igra najlepse za oko.
                      [/quote]

                      Ma znam ali u cemu se razlikuje od tipicne engleske ekipe jake trkacki od Evertona preko Fulama do Birmingema. Ekipe koje u Premijeru igraju fino ili nisu engleske ili eto kad bljesne tako neko kao Blackpool.

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2901.msg247283#msg247283 date=1297536978]
                        Ma znam ali u cemu se razlikuje od tipicne engleske ekipe jake trkacki od Evertona preko Fulama do Birmingema. Ekipe koje u Premijeru igraju fino ili nisu engleske ili eto kad bljesne tako neko kao Blackpool.
                        [/quote]
                        Pa sve su to ekipe sa trenerima koje forsiraju igru na snagu,sporu igru na sredini i polazu dosta nade u prekide,a Stoke i u aute.Delapovo izvodjenje auta im je glavno resenje u napadu. #%d* Holloway je trener koji zeli da se nadigrava,igra na gol vise,tera ekipu da napadaju i igraju za tu publiku koja dodje da ih gleda.Eto od tih sto tako sporo igraju Darku su za oko zapali Wolvesi i Stoke,ali to ne znaci da je los komentator.Zaista poznaje dosta sportova,posebno NBA gde kida u tandemu sa Radojevicem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          [quote author=S-Nash link=topic=2901.msg247289#msg247289 date=1297537322]
                          Pa sve su to ekipe sa trenerima koje forsiraju igru na snagu,sporu igru na sredini i polazu dosta nade u prekide,a Stoke i u aute.Delapovo izvodjenje auta im je glavno resenje u napadu. #%d* Holloway je trener koji zeli da se nadigrava,igra na gol vise,tera ekipu da napadaju i igraju za tu publiku koja dodje da ih gleda.Eto od tih sto tako sporo igraju Darku su za oko zapali Wolvesi i Stoke,ali to ne znaci da je los komentator.Zaista poznaje dosta sportova,posebno NBA gde kida u tandemu sa Radojevicem.
                          [/quote]

                          Ma mnogo je smorio sa tim mada i nije bas tako kao sto kazes kada su Eterington i Penant zdravi oni to sasvim lepo po krilima rade %QWT&W

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Ovo volim kod Messija,decko ne simulira nikad,za svaku pohvalu. #$&+|r #$&+|r #$&+|r

                            Messi never dive (new!)
                            sigpic

                            Comment


                            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                Znaci nema dalje &+I}\

                                Lane, Lane, Lane...

                                Marjan Mijajlovic : Stajneru 4 komada si primio ! hahah

                                Edin Dzeko (with great subtitled commentary)

                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X