Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    Gleda li neko Ipswich - Leicester na SK-u?
    Ono je show program. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      meni ono nezgodno za gledati, mogu misliit kako je tek njima sto moraju da igraju $#^%RT

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        aj ako neko nadje link za gledanje meča izmedju evrope i afrike (antic vs mourinho) nek postavi ovde @(*6sd$%
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          [quote author=Krle link=topic=2901.msg219334#msg219334 date=1293637101]
          aj ako neko nadje link za gledanje meča izmedju evrope i afrike (antic vs mourinho) nek postavi ovde @(*6sd$%
          [/quote]
          Kad pocinje?
          sigpic

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            veceras, ne znam tacno
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              Posto je bice pitao otkud to da je Partizan bolji od Zvezde u fudbalu,da mu kazem ovde jer je pitanje postavio u pogresnoj temi.

              Bolji smo od sezone 2007/08,od dolaska Moreire,Juce,Tosice i Diarre.Od tada Zvezda ne moze da prismrdi Partizanu.Za to je kriv Piksi,koji je uzeo kintu i otisao za Japan,a svom "voljenom" timu ostavio dugove,dok Partizan od tada fino radi.Imali ste odlicnu ekipu pre toga sa Jankovicem,Zigicem i ostalima,ali ste po dobrom srpskom obicaju to sve upropastili.Do tada ste bili bolji.Smejete se porazima Partizana u LS,pa mi smo makar tu uspeli da udjemo,a vi ne mozete u Ligu Evrope.Svaka cast za 91,ali to vreme je davno proslo.Ne znam da li ste primetili,ali ne postoji vremeplov.
              sigpic

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                To sve stoji ali mislim da ove godine Zvezda ravnopravna sa Partizanom &+I}\ &+I}\ &+I}\ Na srecu ste pobedili u derbiju ali ima jos meceva ove sezone. &($%WP+
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  [quote author=bice link=topic=2901.msg219458#msg219458 date=1293648411]
                  To sve stoji ali mislim da ove godine Zvezda ravnopravna sa Partizanom &+I}\ &+I}\ &+I}\ Na srecu ste pobedili u derbiju ali ima jos meceva ove sezone. &($%WP+
                  [/quote]
                  Kako ravnopravna majke ti?Pa pogledajte kakav fudbal igrate.Partizan makar u domacoj ligi kida,dok se vi mucite skoro sa svima.Partizan je imao losu igru protiv Zvezde,ali ne zato sto je Zvezda nesto dobro igrala,vec je Partizan podbacio i to u napadu,odbrana odlicna.Sto se igraca tice,ako vam neko valja to je Adi,Ninkov je pao u formi,Kaludjer kako kad a ista prica i sa Trifunovicem,dok Tosic,Milovanovic i Koroman koji su dovedeni kao najzvucnija pojacanja nista ne igraju.Videcemo u drugom delu sezone,za sada je Partizan dosta bolji.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    Za mene je ravnopravna.Cela srpska liga je Mrtva,svi igraju veoma lose,a Zvezda igra i dobro i lose.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      Ravnopravna?
                      Ne znam da li si gledao sezonu .
                      Izgubili ste od Hajduka!
                      Izgubili ste derbi , a i ovo sto dobijate , dobijate minimalno , za razliku od PFC-a koji je u poslednjih 7 kola prosecno dobijao gol razlikom 3,7 . &+I}\

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        [quote author=bice link=topic=2901.msg219463#msg219463 date=1293648768]
                        Za mene je ravnopravna.Cela srpska liga je Mrtva,svi igraju veoma lose,a Zvezda igra i dobro i lose.
                        [/quote]
                        Pa za tebe je ravnopravna kad navijas,jbg budi realan i pogledaj stvari iz svih uglova.Partizan igra dobro u nasoj ligi,sigurno pobedjuje redom,dok se Zvezda muci.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Opsta fudbalska diskusija

                          Realno gledano jeste se Zvezda mucila ali mislim da nije sve izgubljeno i da je Zvezda i dalje u trci za titulu @(*6sd$%
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Realno je bolji Partizan na svim pozcijama,ima bolje i kvalitetnije igrace koji igraju par sezona zajedno,mada Partizan nikada nece napredovati,ako ne ojacaju Zvezda ili Vojvodina da ga tjeraju da igra bolji i jace.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Opsta fudbalska diskusija

                              Partizan je u derbiju imao 3 odlicne sanse u celoj utakmici a nije imao posed lopte dok je zvezdi svesni prepustena inicijativa i imali su jednu 100% sansu i to je sve,ko zna zna,velike ekipe iskoriste svoje sanse,ne kazem da smo mi veliki ali smo bolji od zvezde duplo trenutno i u poslednje 3 sezone.

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                Ovaj derbi je prava slika stanja u kojem se trenutno nalazi srpski fudbal,realno,obe ekipe su odigrale katastrofalno,sad je pitanje ko je sta hteo,Partizan je bio mozda ipak malo bolji,i iskusniji i dobio derbi...sigurno ste jaci u ovom trenutku,nema dileme,ali ako dodju Volkov,Salata i Bozic ocekujem da bismo mogli da vam pariramo u drugom delu sezone
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X