Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Opsta fudbalska diskusija

    Amerika ne moze u 20-30 godina dobiti dva puta organizaciju za SP u fudbalu,kao sto ni Chicago nije dobio olimpijadu zbog Atlante 1996.
    Ako cete gledati samo po lepoti,kvalitetu i po bilo cemu drugom,funkcionalnosti,tehnici,modernizaciji...sve tsko prvenstvo ne bi se "odvajalo" od Japana.
    Pre svega mislim da FIFA uopste ne gleda toliko na fudbalsku tradiciju,pa ni na stadione(osim ako je neka velika razlika),njima je vaznije da dobiju jos fudbalskih zemalja,da se fudbal popularizuje i u drugim zemljama,u ovom slucaju Katar,a isto je bilo i sa Juznom Afrikom,Japanom i Korejom.!
    sigpic

    Comment


    • Re: Opsta fudbalska diskusija

      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2901.msg209794#msg209794 date=1291410993]
      Amerika ne moze u 20-30 godina dobiti dva puta organizaciju za SP u fudbalu,kao sto ni Chicago nije dobio olimpijadu zbog Atlante 1996.
      Ako cete gledati samo po lepoti,kvalitetu i po bilo cemu drugom,funkcionalnosti,tehnici,modernizaciji...sve tsko prvenstvo ne bi se "odvajalo" od Japana.
      Prije svega mislim da FIFA uopste ne gleda toliko na fudbalsku tradiciju,pa ni na stadione(osim ako je neka velika razlika),njima je vaznije da dobiju jos fudbalskih zemalja,da se fudbal popularizuje i u drugim zemljama,u ovom slucaju Katar,a isto je bilo i sa Juznom Afrikom,Japanom i Korejom.!
      [/quote]
      Tako je,to i ja govorim i tvrdim. @(*6sd$%
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Re: Opsta fudbalska diskusija

        Dabome,ali moje misljenje je da organizaciju treba da dobija fudbalska zemlja,zemlja sa tradicijom,kao Nemacka,jer interesovanje opada dosta ako vasa reprezentacija ispadne u ranoj fazi sto je i normalno.Ali ko zna koji su razlozi zasto je Katar dobio organizaciju,iskreno meni se to ne svidja
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: Opsta fudbalska diskusija

          [quote author=-dacha- link=topic=2901.msg209796#msg209796 date=1291411455]
          Dabome,ali moje misljenje je da organizaciju treba da dobija fudbalska zemlja,zemlja sa tradicijom,kao Nemacka,jer interesovanje opada dosta ako vasa reprezentacija ispadne u ranoj fazi sto je i normalno.Ali ko zna koji su razlozi zasto je Katar dobio organizaciju,iskreno meni se to ne svidja
          [/quote]

          Popularizacija fudbala u toj zemlji.


          Pogledajte EP,poslednje prvenstvo i Austriji u Svajcarskoj,a bolje stadione su imali i Engleska,Italija,Francuska,Spanija,i sigurno neke zemlje koje su mogle zajednickim snagama da organizuju poput Skotske i Irske.Sledece prvenstvo u Ukrajini i Poljskoj,nisu oni imali nikakve stadione pre dobijanja organizacije,a da ne pricamo o fudbalskoj tradiciji!
          sigpic

          Comment


          • Re: Opsta fudbalska diskusija

            Ma nije samo popularizacija u pitanju siguran sam 100%
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Opsta fudbalska diskusija

              Mislim da ne bi bilo zanimljivo da stalno iste zemlje budu domacini. Sto se tice domacinstva za SP, drago mi je sto je Rusija dobila domacinstvo, a isto tako mislim da nije tako lose sto je Katar dobio domacinstvo. Kada vec gledate fudbalske zemlje, kako onda racunate SAD ? Jedino ako je MLS toliko jaka liga ( a nije ), pa za nju ne bi niko znao da Beckham nije otisao tamo.


              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                [quote author=-dacha- link=topic=2901.msg209800#msg209800 date=1291412195]
                Ma nije samo popularizacija u pitanju siguran sam 100%
                [/quote]


                Naravno da nije,ali se to tako predstavlja fudbalskoj javnosti... @(*6sd$% ima tu mnogo mafije,sigurno im engleska kraljica ili premier ne bi dao nekoliko miliona dolara,evra ili funti u dzep. $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • Re: Opsta fudbalska diskusija

                  Pogledajte ovo. &*#GI(]
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: Opsta fudbalska diskusija

                    Slazem se sa onima koji su rekli da je dobro sto je Katar dobio organizaciju,jer bi bezveze bilo da uvek iste drzave organizuju.Ako Katar ima uslova za organizaciju,zasto da ne!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Re: Opsta fudbalska diskusija

                      Jos kad bi imali pare .. $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Opsta fudbalska diskusija

                        Katar je dobio organizaciju zato sto su oni majmuni od seika podplatili. @(*6sd$%

                        Comment


                        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: Opsta fudbalska diskusija

                            Zidane dobio 15 miliona eura od Katara samo zato sto ih je podrzao u kandidaturi.Gledao sam jucer neku emisiju i u Kataru je samo 0,5% nezaposlenih.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Opsta fudbalska diskusija

                              jel gledao neko ovaj cirkus na izboru hns-a?
                              http://www.rtl.hr/razbojnici-i-budal...-u-video-11031
                              pobedio markovic sa 25-24 protiv stimca...
                              gledam na rtl-u posle, pitaju markovica jel moze par recenica-"ne moze", sta kazete na ove komentare da ste opet namestili izbore-"jebe mi se za sve", sta cete sad raditi- "idem u madjarsku"
                              &*#GI(]
                              ovog markovica ni puskom nece oterati, isto govno i isti slucaj kao kod nas karadzic #&^Dk*

                              Comment


                              • Re: Opsta fudbalska diskusija

                                [quote author=carter985 link=topic=2901.msg215325#msg215325 date=1292609145]
                                jel gledao neko ovaj cirkus na izboru hns-a?
                                http://www.rtl.hr/razbojnici-i-budal...-u-video-11031
                                pobedio markovic sa 25-24 protiv stimca...
                                gledam na rtl-u posle, pitaju markovica jel moze par recenica-"ne moze", sta kazete na ove komentare da ste opet namestili izbore-"jebe mi se za sve", sta cete sad raditi- "idem u madjarsku"
                                &*#GI(]
                                ovog markovica ni puskom nece oterati, isto govno i isti slucaj kao kod nas karadzic #&^Dk*
                                [/quote]

                                &*#GI(] &*#GI(] , toliko dugo mi se Marković činio kao gospodin čovjek. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                                Comment

                                Working...
                                X