Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valencian Community motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valencian Community motorcycle Grand Prix

    ))

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

  • #2


    Odlicna prilika da se prisetimo Lorencove zadnje osvojene titule i sramnog izdanja Marka Markeza.

    Comment


    • #3
      bas ga je sramota grca u lovi
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #4
        Jel Markez sutra uzima ajmo vi koji malo bolje pratite. Kakva je Honda na ovoj stazi jel mu pase

        Comment


        • #5
          Originally posted by Gargamel View Post


          Odlicna prilika da se prisetimo Lorencove zadnje osvojene titule i sramnog izdanja Marka Markeza.
          Čovjeka ćete najbolje upoznati ako ga promatrate kako se ponaša kad se nešto dijeli besplatno

          Comment


          • #6
            Originally posted by Mrkela View Post
            Jel Markez sutra uzima ajmo vi koji malo bolje pratite. Kakva je Honda na ovoj stazi jel mu pase
            On ili Vinjales. Generalno njemu paše kada se vozi u smeru obrnutom od kazaljke na satu, kao što je to ovde slučaj, ali mislim da će Vinjales pobediti
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • #7
              Steta sto se Lorenzo povlaci, jos jedan koji je urinisao samoprozvanog doktora.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #8
                da li je realno da prenos ide na HD kanalu??!

                znaci da korisnici sa obicnim paketom kanala ne mogu da gledaju!

                sramota.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Yoca View Post
                  da li je realno da prenos ide na HD kanalu??!

                  znaci da korisnici sa obicnim paketom kanala ne mogu da gledaju!

                  sramota.
                  Slazem se u potpunosti, ali kako da prenose MotoGP (i nize kategorije) kad je Filipinska kosarka trenutno jaca od NBA.

                  Comment


                  • #10
                    Hoces da kazes da je u nasoj republici gledanija filipinska kosarka od gp-a?
                    Mogli su da ukombinuju nekako, ovo njihovo ponasanje vec neko vreme je nedopustivo..
                    Brdo ljudi, pocev od mene su veoma nezadovoljni.

                    Comment


                    • #11
                      Neverovatni retosi, imam sk1-6 i nigde da nema.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Yoca View Post
                        Hoces da kazes da je u nasoj republici gledanija filipinska kosarka od gp-a?
                        Mogli su da ukombinuju nekako, ovo njihovo ponasanje vec neko vreme je nedopustivo..
                        Brdo ljudi, pocev od mene su veoma nezadovoljni.
                        Sarkastican sam, kakva filipinska kosarka. Sramota je na sta je SK pao. Gledaj ovde: https://motorsports-stream.com/live/...-19/channel-1/

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by ludwigx View Post
                          Sarkastican sam, kakva filipinska kosarka. Sramota je na sta je SK pao. Gledaj ovde: https://motorsports-stream.com/live/...-19/channel-1/
                          Pa tu traze logovanje?

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by djkov View Post
                            Pa tu traze logovanje?
                            Ne, slobodan stream je, sad sam odgledao trku (nije bas neki kvalitet, ali moze da se gleda).

                            Comment


                            • #15
                              Ma neverovatno.. nemam reci, oni i sbb uslovaljavaju narod da uzima jace pakete..

                              Ali nece to ici doveka.

                              Comment

                              Working...
                              X