PDA

Pogledati punu verziju : NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8

colke995
24.10.2019, 16:43
Idemo nova sezona.

Indigo
24.10.2019, 18:44
Jokara odigrao odlicnu poslednju cetvrtinu sinoc.
Opasan ce biti Denver, samo da se Murray i Barton ne izdrkavaju previse.
MPJ mora dobiti minute, Grant veoma dobar.

Indigo
26.10.2019, 12:17
Jokara solidan.

Orkanski visovi
26.10.2019, 17:35
Da pocnemo prvi td majstora

LosmiSK
27.10.2019, 23:38
1188584028854784001

Ladno Gudura u NBA, dao bacanja :D

Mihajlo10
28.10.2019, 01:58
Vec sad mogu da kazem da je Memfis-Bruklin bila utakmica sezone,Morant jeben igrac,ovaj Memfis ako ostanu na okupu igraci kroz tri,cetiri godini bice kandidati za titulu.

Cassius Clay
28.10.2019, 23:58
Mnogo mi je drago što Bogdanović kida. Bojan Bogdanović. Joka kida - u NBA se ne igra odbrana. Bogi fula - pa nisu to Filipini.

Ćelavi egoista gurao na 4 Joku. Misli da je bolji košarkaš. Jest ali u kurcu.

Samo gazi Joka, i da više nikad ne zaigraš za toksinizaciju Srbije. Bogdanovi svedoci u neverici. Večeras seks.

Najnovija vest, Birča menja Iguadalu u GSW, a Bogdan Duranta. Jokića poslali u rezervni tim Fuenlabrade.

Karamazov
31.10.2019, 10:39
https://www.youtube.com/watch?v=zRl3k4P4Gok

Neke od ovih ''tuča'' u NBA ili su inscenirane ili oni koji se potuku ne znaju da se muški tuku.

Pokazuju svoju ženstvenost.

Ja bih i Embida i Taunsa izdevetao s lakoćom.

Jax Teller
31.10.2019, 10:51
Jel oba u isto vrijeme ili 1 na 1?

Indigo
31.10.2019, 10:54
Stojance; fly like a butterfly, sting like a bee :D
Obojica na patos.

colchonero
31.10.2019, 11:45
Ode Steph... :(

Karamazov
31.10.2019, 11:45
Jel oba u isto vrijeme ili 1 na 1?

Obojicu u isto vreme. Pa nisam ja tek tako dobio nadimak Grizli.

Inače, večeras ću najverovatnije gledati Denver.

Spremio sam kilo pepermint bombona kako ne bih zadremao i ostao budan.

Cassius Clay
31.10.2019, 11:51
Meni je KAT manje gotivan od Embiida ali moram priznati da je Embiid svojevrstan debil i da je KAT bolji košarkaš?

Da KAT igra u boljem timu, ko zna šta bi bilo. A nije neko bolji od Embiida jer on ne zna već jer ne igra i ponaša se kao dete.

Kad bude mogao da iznese sezonu neka se javi. Bolje da radi na kilaži još više i na svom karakteru a ne da potpada pod uticaj medija. Ti što ga sada hvale, ako nastavi da se povredjuje i ne igra, prvi će ga kuditi kao neuspelog igrača.

Sebe gledaj sine.

KAT je paljevina podla, Embiid je čista duša.

Mrkela
31.10.2019, 14:18
https://www.youtube.com/watch?v=zRl3k4P4Gok

Neke od ovih ''tuča'' u NBA ili su inscenirane ili oni koji se potuku ne znaju da se muški tuku.

Pokazuju svoju ženstvenost.

Ja bih i Embida i Taunsa izdevetao s lakoćom.

Pogledaj im Instagram pa vidi koliko je iscenirano.

Urose ne blamiraj se. Odi na fb ballislife i gledaj slike sa instagrama i ko je dijete i koga je Jimmy Buckets jebo jer je pickica a skim je radio haos

Mihajlo10
02.11.2019, 01:08
Koliko ovaj NBA nema veze sa kosarkom,malo,malo,pa trokorak koji se ne svira,da im sviraju korake ne bi dali pola tih poena.

Ruzni Prljavi Zli
02.11.2019, 06:39
Ovi Lejkersi po meni nemaju ozbiljnu šansu da se bore za šampionski naslov ove sezone... Potcenjivati ekipu gde su Džejms i Dejvis je glupo ali podsećaju na Lebronove Kavalirse, čim on izađe, raspad sistema jer je celi sistem podređen njemu. A kvalitet u rotaciji jako tanak.

Mrkela
02.11.2019, 15:49
Ovi Lejkersi po meni nemaju ozbiljnu šansu da se bore za šampionski naslov ove sezone... Potcenjivati ekipu gde su Džejms i Dejvis je glupo ali podsećaju na Lebronove Kavalirse, čim on izađe, raspad sistema jer je celi sistem podređen njemu. A kvalitet u rotaciji jako tanak.
Ala koliko si kontradiktoran.
I ti Lebronovi kavsi se borili za prsten. Plus mu sad dodaj Dejvisa

Indigo
09.11.2019, 11:54
Jokic se sprda, poceo je da igra jednu cetvrtinu po utakmici. Deluje bas smoreno.

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 12:12
Ala koliko si kontradiktoran.
I ti Lebronovi kavsi se borili za prsten. Plus mu sad dodaj DejvisaI imao uz sebe Kajrija i Lava.

Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

Lord Aleksoni
09.11.2019, 12:27
https://youtu.be/66bCtdptcdA

Lord Aleksoni
13.11.2019, 11:34
https://www.youtube.com/watch?v=bvnv49zml8M

Mrkela
13.11.2019, 11:49
I imao uz sebe Kajrija i Lava.

Ja sam mislio na orginalne Lebronove Kavse, ovi zadnji nisu bili njegovi :biggrin:

Mihajlo10
13.11.2019, 15:13
Postaje mi i tesko gledati koliko ti ljudi ne igraju odbranu,Denver totalno nezainteresovan da bilo sta odbrani,prednjace Marej i Jokic. Ovo ne moze da se poredi sa NBA ligom iz vremena Robinsona,Juinga,Morninga,Melouna,dva razlicita sporta,Dzordan bi davao 150 poena protiv ovakvih odbrana kakve se danas igraju i kakav je kriterijum sudjenja. Da nema tih gumenih bombona nisam siguran da bi nas pobedili na reprezentativnim takmicenjima.

Mrkela
13.11.2019, 15:24
Postaje mi i tesko gledati koliko ti ljudi ne igraju odbranu,Denver totalno nezainteresovan da bilo sta odbrani,prednjace Marej i Jokic. Ovo ne moze da se poredi sa NBA ligom iz vremena Robinsona,Juinga,Morninga,Melouna,dva razlicita sporta,Dzordan bi davao 150 poena protiv ovakvih odbrana kakve se danas igraju i kakav je kriterijum sudjenja. Da nema tih gumenih bombona nisam siguran da bi nas pobedili na reprezentativnim takmicenjima.

A fun fact je da bas Denver uspori manje vise vecinom najbolje scorere

Mihajlo10
13.11.2019, 17:21
Sinoc su ih Jang i Dzabari Parker trpali kao da ih nema na parketu,kao da je NBA zabranio da se igra odbrana.

Lord Aleksoni
14.11.2019, 10:09
1194815819923935232

:laugh: :D

Tarantula®
16.11.2019, 10:03
Belica u fazonu blok kao. :biggrin:

https://www.youtube.com/watch?v=dKFhq9hI32g

Ruzni Prljavi Zli
17.11.2019, 08:58
Dal u košarkaškom svetu ima većeg carinika lopte od 'Brade' Hardena. Čak i Alex Šved mala maca za superstara Raketa iz Hjustona.
Jeste zabio Vulvsima čak 49 koševa al kako i ne bi kada gotovo svaki napad završava i nabija ličnu statistiku.
Iz igre je odapnuo čak 41 put, od toga velikih 22 puta za tri. Jeste osam puta bio precizan al ovo je već preterivanje.
Klub gde jedan čovek ima apsolutno sva vladarska prava, išlo ga ne išlo, morao bi razmisliti koji q imaju trenera. Majk D' Antoni samo je kamen spoticanja i udar na finansijski džep kolektiva iz Teksasa. Dok su Bradini saigrači samo statisti koji služe za ispomoć i pumpanju njegovih statističkih kolona.

Mrkela
17.11.2019, 09:31
Dal u košarkaškom svetu ima većeg carinika lopte od 'Brade' Hardena. Čak i Alex Šved mala maca za superstara Raketa iz Hjustona.
Jeste zabio Vulvsima čak 49 koševa al kako i ne bi kada gotovo svaki napad završava i nabija ličnu statistiku.
Iz igre je odapnuo čak 41 put, od toga velikih 22 puta za tri. Jeste osam puta bio precizan al ovo je već preterivanje.
Klub gde jedan čovek ima apsolutno sva vladarska prava, išlo ga ne išlo, morao bi razmisliti koji q imaju trenera. Majk D' Antoni samo je kamen spoticanja i udar na finansijski džep kolektiva iz Teksasa. Dok su Bradini saigrači samo statisti koji služe za ispomoć i pumpanju njegovih statističkih kolona.

Isti Harden im je donio pobjedu koja bez njegovog ucinka ne bi bila koguca s obzirom na izostanke Gordona Westa Capele i jos pojedinih role olayera sasvim je legitiman ovaj broj suteva. Opet ponavljam broj suteva kojim je donio pobjedu u Minesotti. Dok jedni to zovu nabijanjem statistike, okej

Ruzni Prljavi Zli
17.11.2019, 23:38
Slab šuterski učinak Bogdana (7p, 3/12 iz igre) apsorbovao sa velikih 10 asistencija.

Ruzni Prljavi Zli
19.11.2019, 18:27
Vlade Divac je ubedljivo najgori GM u istoriji NBA lige... Kako drugo okarakterisati i kako nazvati to što je bivši NBA as propustio u Kaliforniju dovesti Luku Dončića.

Mogu razumeti da ga Ameri propuste ali čovek koji biva upoznat sa "čudom od deteta", igračem kakav se vidi jednom u 100 godina, to stvarno ne mogu svariti.

Ruzni Prljavi Zli
20.11.2019, 06:22
Bogdan Bogdanović je upravo postigao svoj rekord karijere u NBA 31 poen u pobedi nad Finiksom! 7-9 za 3 poena.

gomila nesklada
20.11.2019, 09:00
dekki i uki na aparatima

https://www.youtube.com/watch?v=1pfSyksjMYc

Brian McShtull
20.11.2019, 09:29
Sta se desava sa Portlandom, nemam vremena da gledam meceve a vidim da su bas lose krenuli sezonu???

Sent from my motorola one action using Tapatalk

p4p1
20.11.2019, 16:28
Povrede + odlazak Harklessa i Aminua. Mnogo fali Nurkić, raspali Whiteside je tu ogroman downgrade na obe strane parketa. Mada oni su svakako maksimum iz ovog tima izvukli prošle sezone.

MareLFC
28.11.2019, 11:29
1199916931068973057

LeGoat King James!

Ruzni Prljavi Zli
30.11.2019, 23:30
Nestvarni Geri Heris.

Indigo
07.12.2019, 21:48
Sve mi se cini da je Jokara ispizdeo zbog Jamalovog ugovora, liku su ladno dali 5 miliona po sezoni vise a pruza partije gore od njega. A I generalno nista nije napredovao vec godinu dana. Izdivlja ponekad tako neku utakmicu I postigne 45 poena a onda narednih deset ne moze da se sastavi.

Sinoc kada je trazio loptu I kada bi igrao blize kosu lagano bi poentirao. Ne ide bas da centar sutne deset puta za tri poena.

p4p1
07.12.2019, 23:57
I jedan i drugi su dobili maksimalan ugovor, i da su hteli nisu mogli Jokiću da daju više, to je od draft pozicije i godine kad je potpisan ugovor zavisilo. Npr. da je ove sezone dobio ugovor, bio bi to super max jer je izabran u prvu petorku lige i tu bi baš osetno više dobio. Nije imao sreću sa tajmingom.
S tim što Murrayu ugovor počinje od sledeće sezone, ove je i dalje na rookie ugovoru. Tako da ovu i prošlu sezonu Jokić uzima oko 20m više po sezoni od Murraya, a u naredne tri sezone će Murray ukupno nekih 3-4m više da zaradi i onda dolazi novi ugovor za Jokaru. Ako ostane u Denveru, biće to baš monstruozan novac. :D

To deljenje igrača po pozicijama odavno nema smisla u NBA, između ostalog je centar kao posebna pozicija izbačena sa AS, već se dele samo na backcourt i frontcourt, a postoji i inicijativa da se skloni i sa glasanja za prvu/drugu/treću petorku lige i čini se da je i to neminovno kad-tad. Jedna od 3 glavne podele danas za centre je upravo to mogu li da šutiraju ili ne, ogroman je plus ako mogu zbog spacing-a, a generalno je broj pokušaja za 3 i dalje u progresivnom rastu na nivou cele lige, tako da neće on sigurno prestati da ih uzima, ali mora da ih bira pametnije.

Pre dve sezone je imao i više nego prihvatljiv procenat, ali ih je uzimao u mnogo manjoj meri. Prošle sezone je bio možda na ivici prihvatljivog, a ove je katastrofalan. Ne pomaže ni što mu je očigledno samopouzdanje itekako poljuljano i što su krenuli da mu se sklanjaju i da mu puštaju taj šut za tri.
Donekle je i sam doprineo tome lošom selekcijom, ne šutira ih kad bi trebao i onda šutne nešto čisto da ispuni kvotu.

Generalno on od početka ima velikih problema da se prilagodi na NBA mentalitet. Pitanje i da li će ikad uspeti da se prilagodi, jer njemu je u srži to neko Evropsko shvatanje košarke. Gde je trener glavni, šutiraš uglavnom samo kad se nacrta akcija za tebe i sl. Dok u NBA bukvalno svi oko tebe ti non-stop govore shoot shoot shoot, njega baš na silu teraju da šutira i onda se on tu pogubi jer ide protiv svojih instinkta. Da ne pominjem one retardirane faulove koje pravi tipične za Evropu da spreči kontru i na taj način milion puta upadne u problem sa ličnim greškama. Iako mu je x puta rečeno da ih ne pravi, njemu to dođe kao refleks.
To je loša strana njegovog porekla, ali jbg, verovatno je zbog tog istog porekla i postao takav asistent i igrač. Samo eto, kad se za sve ove sezone (pa i prošlu koju je iskidao) nije prilagodio u tom aspektu, ne verujem da će nekad i uspeti. A delovalo je na osnovu POa (po naprednoj statistici jedan od najboljih individualnih učinaka u PO u istoriji) da će prihvatiti tu ulogu zvezde i teret uzimanja bar 15 šuta po meču koji s tim dolazi. Demantuje to za sad ove sezone, mada je rano još.

Slažem se da mora bliže košu da igra dosta češće, osećaj i ruke su mu na najvišem mogućem nivou, može svakakve izbačaje da pogodi, čime nadoknađuje atletske nedostatke. Svakakve lopte može da uhvati i sprovede ih u koš, često i jednom rukom. Samo i na niskom postu kad dobije loptu, prečesto je vrati nazad prerano, a odbrambeni igrači to sad već i anticipiraju i isfintiraju samo udvajanje i vrate se odmah do svog igrača. Mora sebičniji da bude malo, a to je baš retkost za NBA.

Karamazov
09.12.2019, 10:26
https://www.youtube.com/watch?v=pPLAckx0p14

Bravo Nemanja!

Ruzni Prljavi Zli
09.12.2019, 20:30
Davis Bertans igra sjajno ove sezone u dresu Wizardsa.

Postiže prosečno 14.4 poena, a vrlo blizu je magičnog kluba 90-50-40 (trenutno je na 87.5% za 1, 50% za 2, 44.8% za 3).

Treći je po broju postignutih trojki u čitavoj NBA (više samo Harden i Gragam), a 9. po FG%.

Jaqen Hghar
10.12.2019, 09:41
Kakvi zvezdani trenuci u NBA karijeri Nemanje Bjelice,
u poslednja dva meča.

Ova buzzer beater dagger trojka je najbolja ilustracija tih trenutaka.

http://youtu.be/DT-8DJd6WcI

colchonero
12.12.2019, 01:11
Svaka cast Raptorsima, odlican docek Kawhi-u.

gomila nesklada
13.12.2019, 08:45
MVP! Ovo nisu istine, niko nije igrao ovako nikada. :wthy:

https://youtu.be/JOorIXzIJbY

Indigo
13.12.2019, 09:54
MVP! Ovo nisu istine, niko nije igrao ovako nikada. :wthy:

https://youtu.be/JOorIXzIJbY

Bolest! Lagano najbolji igrac lige! 20 godina krv ti jebem :O

Freshman
13.12.2019, 10:14
MVP! Ovo nisu istine, niko nije igrao ovako nikada.

Uf ljudi, ne treba preterivati.:D

gomila nesklada
13.12.2019, 10:19
Da, da, ja sam fasciniran, totalno pod utiskom. Naravno, mislio sam da niko nije sa 20 godina igrao ovako. :biggrin: Ne mogu ni da zamislim gde je plafon, deluje da ne postoji.

Freshman
13.12.2019, 10:44
Da, da, ja sam fasciniran, totalno pod utiskom. Naravno, mislio sam da niko nije sa 20 godina igrao ovako. :biggrin: Ne mogu ni da zamislim gde je plafon, deluje da ne postoji.

Pa čak je i to polemika, jer su ljudi obično zatvorenici trenutka, pa zaborave šta je James radio u sophmore sezoni. Magic sa 20 godina u rookie sezoni bio MVP finala, igrao centra u poslednjem meču za titulu, dao 40+ i bio blizu triple double, e to teško da će iko ikad ponoviti. Ali dobro, opet kad pogledaš u kakvom društvu se nalazi Luka, svakako govori o tome koliko je on specijalan.

MareLFC
14.12.2019, 08:51
NA LICU GAJI GARDEN!

Lord Aleksoni
22.12.2019, 00:14
1208176517529788416

colchonero
26.12.2019, 13:55
Ono na kraju moze da bude lopta za Clipperse samo ljudima koji kosarku ne poznaju. Onda po fizici nikada nijedna izbijena nece pripasti ekipa koja je imala posed, ako se gleda snimak(normalnom oku uvek hoce). U svakoj situaciji je isto, kada je ja lupim sa jedne strane npr. odozgo, moja ruka je iznad protivnikove, lopta na putu dole automatski mora da "predje" njegove ruke, makar ih ni centimetar ne pomerio. Do sada je uvek ostajao posed, jer je to logicnoo JA sam je izbio, nije uopste bila u vazduhu pa kao zakacila protivnika, gledamo ko je zadnji pipnuo itd. i golo oko u ovom slucaju donosi racionalnu odluku, ali sada sa gledanjem snimka, svaka izbijena lopta gde igrac ima cvrsto ruke na njoj, ce biti automatski overturn:wall::wall:.

Ruzni Prljavi Zli
29.12.2019, 14:11
Jokić posle slabijeg paljenja došao do odličnih brojki u mesecu decembru.

Somborac je trenutno na 20,3 poena, 9,6 skokova uz za visoke igrače fantastičnih 7,8 asistencija. Pride je na preko 65% šuta iz igre.

miloolja
30.12.2019, 10:32
1211555868396969984
1211474559511203846

MareLFC
30.12.2019, 16:28
Srećan Rodjendan LeGoat!

Do kraja karijere da padne Jabbar!

jevta1992
05.01.2020, 00:07
1213589817142992896
:cool:

Rossonero
06.01.2020, 13:38
Kada se vraca Zion?

Mrkela
06.01.2020, 14:35
Sljedece sezone

dzoni97
06.01.2020, 22:13
Kada se vraca Zion?Ako sam dobro pročitao, trebao bi sad u januaru ili početkom februara.

Nego, šta je ovo Kuzma za Bogdana[emoji6][emoji6]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Cassius Clay
07.01.2020, 11:41
Luka je već sada najbolji evropski igrač svih vremena, a s obzirom koliko je mlad, i da ima i glavu i šut i telo i asistencije, pa samim tim i tripl dablove, verovatno će juriti Jordanado kraja karijere.

On igra ovako zrelo u ovim godinama, to je nemoguće. Biće on ili Jordan u zavisnosti od prstenja.

Već sada ima bolji šut nego što je LBJ ikada imao. Dečko još nema punih 21 godinu.

Još će se telo razviti i ojačati, baš bi bilo veliko iznenadjenje da ne završi makar jednak kao LBJ uz sav hajp koji je okruživao LBJ-a.

Sećam se mladog LeBrona i nije ni prići Luki. LeBron je bio projekat otkako je ušao u ligu, u Luku se sumnjalo ali dećko je ćista dominacija.

Ne verujem da je iko ovo igrao pre 21. godine ovako.

Ruzni Prljavi Zli
07.01.2020, 12:14
Ako bi se zezali i ako bi skrajnuli sa uma da je neki tamo Dražen Petrović nekada nastupao u NBA ligi. Mada, poređenje nije na mestu i ne može se meriti jer je saobraćajna tragedija uslovila da se Draženov put i karijera preko bare ogledaju pod prizmom "šta bi bilo kad bi bilo". A bilo bi svašta po nešto od košarkaškog virtuoza umetnika.
Da još dodam da mnogo teže nekada bilo igrati u NBA nego sada. Danas svaka šuša sebe može nazvati NBA igračem.
Ovo šuša naravno se ne misli na dragulja evropske i svetske košarke Luku Dončića.

Cassius Clay
07.01.2020, 12:44
Bolji je već sad nego što je Dražen ikada bio. Gledao sam dosta snimaka Dražena i Luka je bolji igrač od njega što se mene tiče.

To kad je bilo teže, ne biraju ljudi kada će se roditi, ali nije ni sada lako. Nije baš da se ne igra odbrana, to su mitovi.

Jeste bilo drugačije vreme ali za mene je već bolji od Dražena.

Dirk mi je do sada bio broj jedan, Sabonis dva, Parker tri, ali Luka je Luka.

Ruzni Prljavi Zli
07.01.2020, 12:47
Bolji je već sad nego što je Dražen ikada bio. Gledao sam dosta snimaka Dražena i Luka je bolji igrač od njega što se mene tiče.

To kad je bilo teže, ne biraju ljudi kada će se roditi, ali nije ni sada lako. Nije baš da se ne igra odbrana, to su mitovi.

Jeste bilo drugačije vreme ali za mene je već bolji od Dražena.Živiš u vremenu Luke zato imaš takvo mišljenje. Poštujem.
Nisi bio "prisutan" kada je umetnik žario i palio terenima.
Jedno su snimci i YT sasvim drugo živeti u njegovoj eri.
Šteta što ga je smrt odvojila od narandžaste lopte.
Samo mu je nebo bila granica.

MareLFC
07.01.2020, 12:58
Luka je već sada najbolji evropski igrač svih vremena, a s obzirom koliko je mlad, i da ima i glavu i šut i telo i asistencije, pa samim tim i tripl dablove, verovatno će juriti Jordanado kraja karijere.

On igra ovako zrelo u ovim godinama, to je nemoguće. Biće on ili Jordan u zavisnosti od prstenja.

Već sada ima bolji šut nego što je LBJ ikada imao. Dečko još nema punih 21 godinu.

Još će se telo razviti i ojačati, baš bi bilo veliko iznenadjenje da ne završi makar jednak kao LBJ uz sav hajp koji je okruživao LBJ-a.

Sećam se mladog LeBrona i nije ni prići Luki. LeBron je bio projekat otkako je ušao u ligu, u Luku se sumnjalo ali dećko je ćista dominacija.

Ne verujem da je iko ovo igrao pre 21. godine ovako.

Lebron drzi nivo sa 35 godina i ne nazire mu se kraj.

Cassius Clay
07.01.2020, 13:27
Dobro LeBron ima težak zadatak. On se ne bori protiv najvećeg košarkaša već najvećeg sportiste svih vremena.

Naravno da ga neće prestići sve da igra do 45e. Ono se jednom radja. Ništa slično nisam video. Svima nešto fali, i Maradoni, i Messiju, Federeru, itd samo je Jordan i ikona sporta i igračina i pobednik i umetnik i revolucionar.

Zato će Luka ako bude sreće da se bori da dodje do njega, a Jordan je nedodirljiv.

MareLFC
07.01.2020, 13:37
Dobro LeBron ima težak zadatak. On se ne bori protiv najvećeg košarkaša već najvećeg sportiste svih vremena.

Naravno da ga neće prestići sve da igra do 45e. Ono se jednom radja. Ništa slično nisam video. Svima nešto fali, i Maradoni, i Messiju, Federeru, itd samo je Jordan i ikona sporta i igračina i pobednik i umetnik i revolucionar.

Zato će Luka ako bude sreće da se bori da dodje do njega, a Jordan je nedodirljiv.

Na osnovu kojih kriterijuma ga neće prestići?
Čovek je kao vino jbt, mvp konkurent sa 35, nestvarno nesto.

Cassius Clay
07.01.2020, 13:53
Subjektivnih 95% pratilaca košarke. Na objektivne bi čovek i razmišljao a na subjejtivne i vizuelne nema trunke dileme.

dzoni97
09.01.2020, 22:36
Kyrie trenirao večeras. Uskoro na terenu.

gomila nesklada
10.01.2020, 08:24
hahahahahaha, kako se isprepucavaše KD i Perkins na twiteru :laugh:

ima ceo niz

1215475606403665920

1215478322638938112

Cassius Clay
10.01.2020, 16:42
A ovi buljaši KD i LBJ smarača dva najveća na svetu. Top igrači ali takve sisice. Ovaj u Miami, ovaj u GSW, palite sinovci. Uzmite sa Toronto Raptorsima titulu.

Dva smor buljaša, kapa dole Stephu Curryju i Kawhi Leonardu što su autentični, što nisu ovakvi klovnovi.

Miami je Wade-ov tim, GSW Curryjev, a ovi nomadi i kurvari neka odjebu. Uzeli su i Miami sa Wadeom i GSW sa Curryjem titule pre nego što su ova dva šarlatana došla.

Toronto nije.

Znači dva top igrača ali dva neverovatna buljaša u ljudskom smislu. Igrački su vrh vrhova ali ovde se radi o kodeksima.

Uzmi majstore titulu sa Oklahomom.

gomila nesklada
10.01.2020, 17:02
Slažem se, KD mi je bio omiljeni igrač, ali mi je baš jadno da vodiš 3:1, prospeš i onda predješ kod njih. U pravu je Perk za to. Dirk je veličina, skoro gledao kako je igrao PO one sezone sa Dalasom, kad dodje 4/4 znaš gde ide lopta i znaš da rešava. Doktor.

jevta1992
11.01.2020, 00:09
1215061448054931457

Stiven A Smit!!!
Koji je to car...

jevta1992
11.01.2020, 00:11
16979

LosmiSK
11.01.2020, 23:20
Na osnovu kojih kriterijuma ga neće prestići?
Čovek je kao vino jbt, mvp konkurent sa 35, nestvarno nesto.

Pa Dzordan je MVP bio sa 35g i prvenstva i uzeo ligu..Otisao u penziju kao najbolji...Ko je gledao oba igraca njemu je sve jasno. Dzordan je prototip kako kosarkas treba da izgleda.

Nikad nije dovodio AS igrace, isao u druge timove, samo je radio svoj posao..Apsolutno nema trika..napravio je totalno ludilo bez interneta i bilo cega drugog. LBJ je odlican igrac, alteta...ali Dzordan je Dzordan...Kralj, kraj price..

dzoni97
11.01.2020, 23:22
Pa Dzordan je MVP bio sa 35g i prvenstva i uzeo ligu..Otisao u penziju kao najbolji...Ko je gledao oba igraca njemu je sve jasno. Dzordan je prototip kako kosarkas treba da izgleda.

Nikad nije dovodio AS igrace, isao u druge timove, samo je radio svoj posao..Apsolutno nema trika..napravio je totalno ludilo bez interneta i bilo cega drugog. LBJ je odlican igrac, alteta...ali Dzordan je Dzordan...Kralj, kraj price..Slažem se. Mogu se pojaviti razni igrači, ali niko nikad kao MJ.

Daleko od toga, LBJ je sjajan igrač..

Mihajlo10
12.01.2020, 00:19
Harden 11 izgubljenih lopti za poluvreme.:wall:

Mihajlo10
15.01.2020, 14:36
Kakav silovatelj lopte,sad je 37 puta sutnuo protiv Memfisa,bacen talenat jer je kosarka za Hardena individualni sport,statistika.

Bokirivaldo
18.01.2020, 12:55
A ovi buljaši KD i LBJ smarača dva najveća na svetu. Top igrači ali takve sisice. Ovaj u Miami, ovaj u GSW, palite sinovci. Uzmite sa Toronto Raptorsima titulu.

Dva smor buljaša, kapa dole Stephu Curryju i Kawhi Leonardu što su autentični, što nisu ovakvi klovnovi.

Miami je Wade-ov tim, GSW Curryjev, a ovi nomadi i kurvari neka odjebu. Uzeli su i Miami sa Wadeom i GSW sa Curryjem titule pre nego što su ova dva šarlatana došla.

Toronto nije.

Znači dva top igrača ali dva neverovatna buljaša u ljudskom smislu. Igrački su vrh vrhova ali ovde se radi o kodeksima.

Uzmi majstore titulu sa Oklahomom.

Ne bih nista ti dodao na postove.. Sve ciste cinjenice i istina... I za Dzordana, ljudi gledaju sve kroz statistiku a Jordan je sportista kakav se rada jednom u 100 godina..
Dodao bih na sve tvoje jos za Hardena, da je to grozno gledati to njegovo sutiranje bezbroj trojki po meču, sudenje na njemu, a sa druge strane jeste ponekad ga uzivanje gledati kakve driblinge ima i talenat.

Karamazov
20.01.2020, 18:29
Večeras maraton na AS1:

Raspored utakmica:

20:00 Detroit - Vašington
20:30 Toronto - Atalanta
21:00 Filadelfija - Bruklin

23:00
Sakramento - Majami
Čikago - Milvoki
Orlando - Šarlot
Oklahoma - Hjuston
Nju Orleans - Memfis
Njujork - Klivlend

01:30 L.A. Lejkers - Boston
04:00 Golden Stejt - Portland

miloolja
26.01.2020, 21:29
Ljudi prebacila sam sve u njegovu temu.
Ja sam pocela ovde, jer sam se nadala da nije istina :cry:

Cassius Clay
27.01.2020, 19:43
I šampioni NBA za 2019/2020 sezonu su

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3c/Los_Angeles_Lakers_logo.svg/1200px-Los_Angeles_Lakers_logo.svg.png

p4p1
31.01.2020, 02:45
1223037051668455425

Sa ovim se 100% slažem. Bitno da je tu Ingram :njt:

1223034640891629568

Istok je mnogo više diskutabilan. Lično mi je najviše krivo što nema Dinwiddiea. I prošle sezone je meni bio AS. Pitanje hoće li imati još koju šansu, jer će mnogo teže biti od sledeće sezone pored Duranta, Irvinga, pa i LeVerta. A ove ih je sam održavao na PO mestu. Sledeći mi je Brogdon, ali za njega je razumljivo jer je dosta tekmi propustio, pa je okej što je iz Indiane Sabonis izabran, nemam dilemu da bi to bio Brogdon da je ostao zdrav. Isto i prošle sezone AS po meni (ispred Middletona). Middletonu je ova sezona komotno bolja od prethodne. Tako da su baš baksuzni nekako njih dvojica.
Beal je još jedan lik kog je baš teško izostaviti, valjda tek treći igrač u istoriji koji nije postao AS, a da u proseku beleži najmanje 28ppg. Jasno je da je na istoku odlučujući faktor bio uspešnost tima.

gomila nesklada
31.01.2020, 08:44
Smesno. :dr:

Pravda za LaVine-a :pravda: 'ebali ih Jimmy Butler i Lowry sto pola tekmi nisu odigrali

p4p1
31.01.2020, 11:35
Butler odigrao 41, Lowry 36. Smanji droge :D
Butler je po mnogima starter trebao da bude

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Indigo
06.02.2020, 06:21
Kako se Jokic usrao u zivot Goberu.
30-21-10. Nista lik nije mogao da odbrani.

Tarantula®
06.02.2020, 11:28
1225228979906412544

p4p1
06.02.2020, 15:39
Kako se Jokic usrao u zivot Goberu.
30-21-10. Nista lik nije mogao da odbrani.

1225279115219087364

Odabrano 30-20-10 društvo, šut za pobedu opet maltene, nestvarna partija. I to sa 7 igrača u rotaciji, od kojih je jedan šutirao 0/13 :biggrin:

Mihajlo10
06.02.2020, 15:53
Gledao sam,bio je Jokic odlican i u odbrani,krao lopte,blokirao,svasta je radio,razneo je Jutu. Heris kao da je igrao da ga u trejdu ne uzme neki drugi tim,kriminalan je bio.

Mihajlo10
06.02.2020, 20:30
Sta radi ovaj NBA,Detroit trejdovao Dramonda za Hensona,Najta i pika druge runde,to nema veze s mozgom,pijan covek ovo ne bi prihvatio bez obzira sto Dramondu istice ugovor.

Indigo
06.02.2020, 21:18
Kakvo sprdanje najboljeg odbrambenog igraca lige. Za dve utakmice protiv Utah-e ima 58/25/20.
Bolest.

https://youtu.be/oPoEOI73xFg

Mrkela
07.02.2020, 11:25
Jel se Janis drogira? Sta je ovo on izabrao?

MareLFC
07.02.2020, 12:02
Ma boli ga uvo za tu cirkuzaniju

Prototype
07.02.2020, 13:11
Sve je to dogovoreno unapred. Show se uvek sprema unapred.

MareLFC
08.02.2020, 11:10
Kako su pokrali Portland, haos

Mihajlo10
11.02.2020, 16:39
Vejd promenio sinu od 12 godina pol jer je dosao kuci i rekao,od sad me zovite ona,zovite me Zaja,do tada je bio Zajon. Koji su to ludaci,za njih i nije nista drugo sem te lopte.

LosmiSK
11.02.2020, 16:46
Vejd promenio sinu od 12 godina pol jer je dosao kuci i rekao,od sad me zovite ona,zovite me Zaja,do tada je bio Zajon. Koji su to ludaci,za njih i nije nista drugo sem te lopte.

Svaka mu cast, prosecna srbenda bi ga isterala iz kuce...to mu je dete...ne mozes protiv prirode...

Mihajlo10
11.02.2020, 17:00
Koje prirode,dete od 12 godina zna sta hoce? Losmi kad god pomislim da ne mozes vise nista gluplje da odvalis ti me demantujes.

LosmiSK
11.02.2020, 18:12
Koje prirode,dete od 12 godina zna sta hoce? Losmi kad god pomislim da ne mozes vise nista gluplje da odvalis ti me demantujes.

Pa on zivi sa njim i vidi sta se desava,,,nego mu ti reci sta da radi sa svojim detetom, svasta.

Mihajlo10
11.02.2020, 18:21
Ipak sam ja Losmi jedna prosecna srbenda,da je priroda htela da bude zensko rodio bi se kao zensko jer to uredjuje priroda a ne Vejd,Losmi i plasticni hirurzi.

LosmiSK
11.02.2020, 18:27
Ipak sam ja Losmi jedna prosecna srbenda,da je priroda htela da bude zensko rodio bi se kao zensko jer to uredjuje priroda a ne Vejd,Losmi i plasticni hirurzi.

Njegova volja,uzivaj u svom zivotu i ne brigaj oko Vejdove dece, svasta..

Mihajlo10
11.02.2020, 18:32
Bas me zabole sta ce Vejd da uradi sa svojom decom,samo dajem primer koliko su inteligentni ti NBA igraci a tebi ako je to u redu slobodno menjaj svojoj deci pol,za mene je to bolesno.

LosmiSK
11.02.2020, 18:37
Bas me zabole sta ce Vejd da uradi sa svojom decom,samo dajem primer koliko su inteligentni ti NBA igraci a tebi ako je to u redu slobodno menjaj svojoj deci pol,za mene je to bolesno.

Znaci NBA igraci tj Amerikanci su glupi i tuku milione tako sto nemaju IQ npr kao tvoj...minimalno...dobro je za znati...

Mihajlo10
11.02.2020, 18:49
Bas na inteligenciju tuku milione,tuku na cistu silu kad je u pitanju porobljavanje drugih naroda a sto se tice NBA igraca tuku milione na fizicke predispozicije,snagu,trening. Kad smo kod inteligencije,izmeri svoju ako ima skala koja meri u minusu.

Indigo
13.02.2020, 09:26
Kako su samo pretukli Jokaru, sudije zestoko slepci :laugh:

Sve u svemu odlicna utakmica.

MareLFC
13.02.2020, 13:45
Sprda se Lebronče

Indigo
22.02.2020, 10:20
Garry Harris je u mesecu februaru 15 puta proterao loptu kroz obruc. Sto i nije toliko lose zar ne? Usput je sutnuo skoro 60 puta a uz sve to je placen 84 miliona dolara!

Jebote pa Filip Covic sa svojih 175 bi imao bolji procenat suta od 25%.

Jokic da moze nekako u Dalas preci pa da izdominiraju ligom.

Tarantula®
22.02.2020, 11:47
1231006997631426560

1230984684424847364

Arnel.S
28.02.2020, 14:18
Sa terena 104: Edin Avdić za B92 - Sudije, doping, šampionske titule i Srbi u NBA (https://www.mixcloud.com/b92net/sa-terena-104-edin-avdi%C4%87-za-b92-sudije-doping-%C5%A1ampionske-titule-i-srbi-u-nba/)

Bokirivaldo
01.03.2020, 12:11
Ubi sinoć Morant Lejkerse.. Konačno se pojavio igrač sa dobrim brojem asistencija tj sa odlicnim pregledom igre. Mislim da još od Ronda se nije pojavio neko sa ovakvim asistemcijama na ovim pg pozicijama...
Šta mislite hoce li on ili Zion biti bolji igrač u budućnosti... :D

miloolja
12.03.2020, 09:07
Pa se vi kurcite i dalje...

1237932732090437633

Indigo
12.03.2020, 09:13
Pa se vi kurcite i dalje...

1237932732090437633

Aleksandar Vucic likes this.

Mihajlo10
12.03.2020, 13:38
Zivo me zanima kako jedna liga koja zaradjuje milijarde i milijarde dopusta u vreme epidemije Korone da se igrac pojavi sa simptomima gripa na utakmici i da ga tek onda testira? NBA vazi za najbolju organizaciju na svetu,testirali bi valjda sve igrace pre utakmice da su hteli da sprece sirenje Korone i da je ta Korona toliko opasna po zivot.

Mrkela
12.03.2020, 14:42
Zaraza Goberta je najveca americka laz jos od 11.rujna. takva nacija. Bas Gobert koji je dirkao sve zarazen, lol. Sportas u treningu sa sto vitamina dnevno. Al jbg kontaju vlasti da su glup narod i da drukcije niko nece povjerovat u coronu. Kolko to zarazenih imaju manje od 100 i bas Gobert od njih pola milijarde lol

Mihajlo10
12.03.2020, 15:00
Americke vlasti i sire tu histeriju,paniku oko virusa,nije se taj virus tek tako pojavio,opet je lova u pitanju,i nije slucajno bas izbio kod Kineza u Vuhanu,drmaju oni dobro lovu na tom virusu.

Cassius Clay
12.03.2020, 15:03
Normalno da je lova u pitanju. Pa ona karikatura od Bil Gejtsa je to i najavila. Sad ce ljudi da kazu - teorija zavere, dza bu... Stizu vakcine, koje moraju da se plate, na cemu bolje profitirati nego na ljudskoj patnji i gluposti. To je vise suvislo pricati, evo napisao je Mrki sve za 11.

Odjednom je Kina pala u drugi plan i prosirilo se naprasno po celom svetu. Pa cekaj, sto niste uveli mere preventive kada je bila samo Kina ako ste znali sta se sprema? Sto nisu istog momenta ukinuti svi letovi i svaka saobracajna komunikacija?

Jebu glup narod a i neka ga jebu.

Bokirivaldo
13.03.2020, 08:42
NBA sezona je završena ili samo do daljnjeg suspendovana? Strašno kakva nameptaljka sa ovim što se događa..

Miki28
13.03.2020, 08:43
Suspendovana na 30 dana za sada a onda opet sastanak rukovodstva i igraca

Karamazov
11.04.2020, 16:36
Na AS3 ide Sakramento - Lejkersi iz 2002. godine.

Ovo su bile utakmice za uživanje.

Zahvaljujući i sudijama su Lejkersi otišli u finale.

Miki28
11.04.2020, 16:38
Na AS3 ide Sakramento - Lejkersi iz 2002. godine.

Ovo su bile utakmice za uživanje.

Zahvaljujući i sudijama su Lejkersi otišli u finale.Koja utakmica?

Karamazov
11.04.2020, 16:44
Koja utakmica?

Mislim da je ovo utakmica iz regularnog dela sezone a ne iz plej-ofa.

I ja sam se kasnije uključio, na početku druge četvrtine.

Miki28
11.04.2020, 16:49
Mislim da je ovo utakmica iz regularnog dela sezone a ne iz plej-ofa.

I ja sam se kasnije uključio, na početku druge četvrtine.Ma ovo ti je game 4 WCF 2002 kad je Horry pogodio cuvenu trojku. Fenomenalan mec i serija uopste. 2 najbolje ekipe

Karamazov
11.04.2020, 16:53
Ma ovo ti je game 4 WCF 2002 kad je Horry pogodio cuvenu trojku. Fenomenalan mec i serija uopste. 2 najbolje ekipe

Meni je iz te serije najviše ostala u sećanju šesta utakmica.

Tu su sudije opelješile Sakramento.

Karamazov
11.04.2020, 17:07
Posle ovoga retko koja utakmica iz NBA me naterala da se budim posle ponoći i gledam utakmicu.

Ovde čak nisam ni spavao do početka utakmice, budan sam je čekao.

Miki28
11.04.2020, 17:39
Imali su Kingsi game 7 kuci, imao je Pedja otvoren sut za 3 poena iz coska za vodjstvo i airball na 10-15 sekundi do kraja.

Karamazov
11.04.2020, 17:46
Imali su Kingsi game 7 kuci, imao je Pedja otvoren sut za 3 poena iz coska za vodjstvo i airball na 10-15 sekundi do kraja.

Oni su i najveći krivci.

Imali su i 2:1 u seriji, i u ovoj utakmici vodili su skoro 20 razilke, Divac na kraju promašio jedno bacanje.

Žao mi bilo kad su ispali, jedna od najgotivnijih ekipa u istoriji košarke.

Miki28
11.04.2020, 17:53
Gotivna ekipa su Kingsi iako sam navijac Lejkersa. Bilo je uzivanje gledati duele ovih ekipa u PO, finala prije finala.

Prejak je duo Kobi i Sek, nisu Kingsi imali resenja za njih sve te godine.

Samo ego Kobija i Seka je mogao da ih razjebe, sto se i desilo

Rossonero
11.04.2020, 21:05
Ako ništa ne može nadomjestiti pravu košarku, u ova specifična vremena lijepo je zazvučala objava NBA lige da će preko League Passa svima besplatno otvoriti sadržaje tijekom aktualnog prekida sezone — točnije do 22. travnja. Uz brzu registraciju i bez plaćanja, svatko može na nba.com uživati u svim utakmicama aktualne sezone 2019./2020., kao i dodatnim sadržajima, ali i arhivskim snimkama legendarnih utakmica, sve tamo od 1963. pa do današnjih dana.

10 NBA klasika koje trebate pogledati (https://telesport.telegram.hr/price/10-nba-klasika-koje-trebate-pogledati/)

Rossonero
26.04.2020, 11:59
1254168619761704962

1254171418813751297

Rossonero
07.05.2020, 13:19
1258091498693963776

1258212886989717505

Rossonero
10.05.2020, 20:51
Woj potvrdio da se Durant nece vracati na parket u ovoj sezoni.

Tarantula®
14.05.2020, 11:50
Nakon 38 godina...

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/96702569_3248724025179199_632188670228561920_o.jpg ?_nc_cat=100&_nc_sid=110474&_nc_ohc=LRHNOM94S00AX8qzvs_&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&_nc_tp=7&oh=3b9f477b8a5e522ab4802ac63918a9ef&oe=5EE35430

Cassius Clay
18.05.2020, 15:13
Ekstra dokumentarac The last dance. To da je najbolji sportista svih vremena suvišno je pričati. Samo se nadam da će ljudi manje smarati sada sa LeBronom, a LeBron je dobar momak možda i stigne Bryanta do kraja karijere.

Lord Aleksoni
18.05.2020, 21:27
1262435751024828417

Lord Aleksoni
22.05.2020, 17:33
RIP

1263840511523205120

Lord Aleksoni
29.05.2020, 21:15
1266445710196695040

Lord Aleksoni
03.06.2020, 18:30
1268205549583241218

Karamazov
25.06.2020, 08:25
Testiranja u NBA: Trojica pozitivnih "Kraljeva"

http://sportklub.rs/Kosarka/NBA/a335069-Testiranja-u-NBA-Trojica-pozitivnih-Kraljeva.html

Ricma
25.06.2020, 12:14
I dva igraca Sansa su pozitivna. Njihova imena nisu obelodanjena, nisam u medjuvremenu proverio ko je.

Rossonero
25.06.2020, 12:54
Treba ovu patnju zavrsiti zavrsetkom sezone i cao djaci. Znam da su gubitci ogromni, svi znamo kakve se pare vrte u NBA-u.

Ricma
25.06.2020, 17:23
https://i.imgur.com/B6fBiXJ.png

Karamazov
05.07.2020, 15:35
Trenutno na Areni 5 ide dokumentarac - Bad boys.

Dobro se sećam tog perioda i dobro se sećam koliko su većinu nervirali. Većina ih nije ni volela. Tada se govroilo da njih vole samo njihove porodice i njihovi navijači. :D

Ipak, važan su deo istorije NBA lige. Bez obzira na njihov način igre (svima poznat :D) daju posebnost istoriji NBA.

Lik poput Lejmbira se više neće roditi, auu ljudi moji. :biggrin:

Karamazov
11.07.2020, 15:40
Bubašvabe, očajni uslovi i hrana - Da li su NBA igrači razmaženi ili Diznilend nije onakav kakvim ga zamišljamo?

https://www.rts.rs/page/sport/sr/story/37/kosarka/4015080/nba-orlando-nastavak-sezone-losi-uslovi.html

LosmiSK
14.07.2020, 13:32
1282974623576055808

95te Juing, Hakim, Onil, Morning, Juing, Robinson...

Extremno opao kvalitet, ovi u 90tim mozda bi na klupi na bili..

Rossonero
21.07.2020, 17:56
https://i.imgur.com/MEqMU5r.jpg

dekkard
31.07.2020, 23:31
Gledam snimak Clippersa i Lakersa, kad se setim da su neki dovodili mučenog Bogdana Bogdanovića umesto Kuzme koji je po svemu za dve klase bolji igrač i dalje ne mogu da se načudim tolikoj zaslepljenosti koju pojedinci imaju.

Ricma
01.08.2020, 19:37
Kuzma je za treshold ekipe i kancer od igraca samo takav :D

Lion
02.08.2020, 12:46
Gledam snimak Clippersa i Lakersa, kad se setim da su neki dovodili mučenog Bogdana Bogdanovića umesto Kuzme koji je po svemu za dve klase bolji igrač i dalje ne mogu da se načudim tolikoj zaslepljenosti koju pojedinci imaju.

Od kada je jedna utakmica merilo za bilo sta? I u cemu je to bolji sem u skokovima?

Mnogo je lakse igrati u ovim lejkersima kad su protivnicki timovi usresredjeni na Lebrona i Dejvisa, nego li na nekog Kuzmu. Bogdan po svim parametrima ispred Kuzme osim skokova i generalno bi se savrseno uklopio u ove Lejkerse koji i nemaju neke spoljne sutere, nego sve ide preko Lebrona i Dejvisa. Ne mislim da je Bogdan neki vrhunski kosarkas za nba standarde, daleko od toga, ima milion mana, ali za konkretnu ulogu u Lejkersima bi bio pun pogodak.

Rossonero
03.08.2020, 13:42
Brat moi

https://www.youtube.com/watch?v=VVgOqgKIQas

dekkard
04.08.2020, 00:24
Od kada je jedna utakmica merilo za bilo sta? I u cemu je to bolji sem u skokovima?

Mnogo je lakse igrati u ovim lejkersima kad su protivnicki timovi usresredjeni na Lebrona i Dejvisa, nego li na nekog Kuzmu. Bogdan po svim parametrima ispred Kuzme osim skokova i generalno bi se savrseno uklopio u ove Lejkerse koji i nemaju neke spoljne sutere, nego sve ide preko Lebrona i Dejvisa. Ne mislim da je Bogdan neki vrhunski kosarkas za nba standarde, daleko od toga, ima milion mana, ali za konkretnu ulogu u Lejkersima bi bio pun pogodak.Ne znam kako je uopšte mogao neko da poredi njih dvojicu, jer su Kuzmi forte skokovi i poeni (koje postiže raznovrsnije nego Bogdan), a Bogdanu poeni i asistencije.
Pritom na isti broj utakmica, Kuzma je postigao 546 poena više od Bogdana i to je mnogo teže postići kad u ekipi imaš Obrvu i LBJ-a, nego Hielda i Foxa i kad si u ekipi bez pretenzija na PO.

Ricma
04.08.2020, 09:36
Nisi mogao za dosadnijeg igraca da se zalepis.:laugh:

Ako ga za fazon 5 skokova svrstavas u forte, to moze da uradi solidan deo lige.

To cim Lejkersi hoce da ga otarase, znaci samo da ga smatraju da nije sampionski kalibar. Treba im neki igrac koji ce bolje da odradi svoju ulogu. Ne igra statistika nikakvu ulogu u poslednje dve sezone. Toliko:cf:

dekkard
04.08.2020, 18:49
Nisam se ja zalepio za njega nego svekoliko košarkaško mnjenje (doduše, uglavnom srpsko) koje ga je dovodilo u vezu sa nekakvim trejdom sa Slobodom.
Ja sam napisao koliko je to zapravo nerealno, prosto što bi išli s konja na magarca, ako u njemu ne prepoznaju šampionski mentalitet svakako ga neće naći u graničnom NBA igraču.

LosmiSK
04.08.2020, 20:48
Luvavu, Musa i Kurucs skoluju Milvoki...

Ricma
04.08.2020, 20:58
S konja na magarca? Kuzma svakako nije konj od igraca i suficit je na svojoj poziciji u ovakvom rosteru Lejkersa. Nume covek da igra pod pritiskom. Ovo sto on radi ove sezone, moze i Markus Moris.

Lejkersi su se zajebali sto nisu zadrzali Harta, a dali ovu telesinu. Onda im Bogdan ne bi ni trebao uopste.

Kuzma i vredi Bjelica+pik iz prve runde van top10, sto je uostalom i nudio Sakramento.

dekkard
04.08.2020, 21:19
To su samo nagađanja. Bitno je da do saradnje nije došlo, pitanje je da li se uopšte došlo više od novinarsko/menadžerskih spekulacija. Lično, smatram da Sloboda teško da može da igra u bilo kom drugom NBA timu u kom u klubu nisu Divac i Stojaković. Možda Phoenix. Možda.
Da se vratimo na utakmicu Kingsa i Dallasa: šuterska rapsodija Foxa, Hielda, Cory Josepha, Bazemore-a i Barnes-a koja je rezultirala ubedljivom prvom četvrtinom. Čeka se odgovor Dallasa, mada su dosta mlako ušli u utakmicu.

dekkard
04.08.2020, 21:47
Kako izgleda Sloboda na ovoj utakmici treba u trejdu uz njega da ponude Bazemore-a i Barnes-a za Kuzmu.

LosmiSK
04.08.2020, 21:58
Sloboda je u rangu Zagora Te-Neja

Milvoki i Netsi ce sutnuti 100 trica na utakmici,neverovatno

dekkard
04.08.2020, 22:22
Pre neko veče Rocketsi su šutnuli 61 trojku protiv Bucksa.

LosmiSK
04.08.2020, 22:29
0-10 Sloboda, reseta iz svakog ugla:bb:

dekkard
04.08.2020, 22:32
Sloboda. Dita.

dekkard
04.08.2020, 22:39
Equality Beli kad treba.[emoji41]

LosmiSK
04.08.2020, 22:39
Beli clutch, ubija :cf: 9,8,1 4/5 iz igre i +11 na terenu.

dekkard
04.08.2020, 22:45
Klasa za sebe. Luka.

dekkard
04.08.2020, 22:50
Zna se ko kosi, a ko Slobodu nosi.

dekkard
04.08.2020, 23:06
Proradile traume sa poslednjeg EP čim je video Luku.

Lion
04.08.2020, 23:14
Ne znam kako je uopšte mogao neko da poredi njih dvojicu, jer su Kuzmi forte skokovi i poeni (koje postiže raznovrsnije nego Bogdan), a Bogdanu poeni i asistencije.
Pritom na isti broj utakmica, Kuzma je postigao 546 poena više od Bogdana i to je mnogo teže postići kad u ekipi imaš Obrvu i LBJ-a, nego Hielda i Foxa i kad si u ekipi bez pretenzija na PO.

Kuzma ove sezone 2 utakmice vise odigrao od Bogdana, prosek mu je 12 koma nesto, Bogdanu 14 koma nesto. Stvarno je tesko kad Lebron i Dejvis natrpaju kos protivnika i onda se osokoli Kuzma da poboljsa statistiku koja mu je i ovako prosecna. Ovo da Sakramento nema pretenzije da udje u osam bolje da ne komentarisem.

LosmiSK
04.08.2020, 23:17
Ipak Bobi i Luka dobise...0-14...se desilo ovo u NBA ove sezone ili u istoriji uopste?

dekkard
04.08.2020, 23:27
Kuzma ove sezone 2 utakmice vise odigrao od Bogdana, prosek mu je 12 koma nesto, Bogdanu 14 koma nesto. Stvarno je tesko kad Lebron i Dejvis natrpaju kos protivnika i onda se osokoli Kuzma da poboljsa statistiku koja mu je i ovako prosecna. Ovo da Sakramento nema pretenzije da udje u osam bolje da ne komentarisem.Ja volim kad diskutujem da pružim i dokaze za ono što tvrdim. U međuvremenu Kuzma je odigrao , a Slobodi se ova utakmica još nije uračunala pa je boj odigranih utakmica od 2018 do sada 204:203 za Kuzmu, ali s obzirom da se ova bruka za Slobodu samo što nije završena( evo postiže trojku dok kuckam, uračunaću je) razlika uu broju poena 552 za Kuzmu ( na sad već isti broj utakmica), a dominira u skoro svim kategorijama osim asistencijama. Evo i ostalog poređenja na linku

https://www.landofbasketball.com/player_comparison/bogdan_bogdanovic_vs_kyle_kuzma.htm

A da, Kingsi se bore baš za PO. Ali nekako u poslednjih 14 godina ne uspevaju da ga dosegnu. Ali se bore.

Lion
04.08.2020, 23:42
Ja volim kad diskutujem da pružim i dokaze za ono što tvrdim. U međuvremenu Kuzma je odigrao , a Slobodi se ova utakmica još nije uračunala pa je boj odigranih utakmica od 2018 do sada 204:203 za Kuzmu, ali s obzirom da se ova bruka za Slobodu samo što nije završena( evo postiže trojku dok kuckam, uračunaću je) razlika uu broju poena 552 za Kuzmu ( na sad već isti broj utakmica), a dominira u skoro svim kategorijama osim asistencijama. Evo i ostalog poređenja na linku

https://www.landofbasketball.com/player_comparison/bogdan_bogdanovic_vs_kyle_kuzma.htm

A da, Kingsi se bore baš za PO. Ali nekako u poslednjih 14 godina ne uspevaju da ga dosegnu. Ali se bore.

A da krenes da im poredis brojke Kuzmi sa koledza, a Bogdanu iz evrolige? Kad vec ides u krajnost, idi do kraja. Brojke koje sam izneo ticu se ove sezone, a nesto me mrzi da ulazim u sofascore, slikam im statistiku i kacim ovde, a to tebe u principu i ne zanima, ti ces svoju pricu da vrtis do kraja.

To sto nece uci u PO, ne znaci da se nisu borili da udju. Ne pricamo o Niksima. Mnogi ne bi usli sa ovakvim trenerom.

dekkard
04.08.2020, 23:52
A šta je relevantnije, brojke za jednu sezonu ili otkako su obojica u NBA ligi tim pre što imaju obojica identičan broj odigranih utakmica? Razmisli pa mi odgovori.
Walton je tu od prošle godine, šta ćemo sa onih 13 prethodnih godina, ko je tu kriv što nisu došli do PO?
Koliko je ono beše Divac GM Kingsa, pet godina? Ok.

Lion
05.08.2020, 00:35
A šta je relevantnije, brojke za jednu sezonu ili otkako su obojica u NBA ligi tim pre što imaju obojica identičan broj odigranih utakmica? Razmisli pa mi odgovori.
Walton je tu od prošle godine, šta ćemo sa onih 13 prethodnih godina, ko je tu kriv što nisu došli do PO?
Koliko je ono beše Divac GM Kingsa, pet godina? Ok.

A za sta je relevantna prva sezona u nba nekog ko je do 25 igrao po evropi ? I nepotrebno siris pricu na deset tema. Kao da je bitno za bilo sta sto Kingsi pre Voltona nisu usli u PO xx godina. Totenhem je izgubio finale lige sampiona prosle sezone i sada po tvojoj analogiji oni se nisu ni borili za trofej jer ga pre toga nikad nisu osvojili. Pa mozemo tako do sutra.

Ono sto je sustina jeste da je Lejkersima potrebnija Bogdanova rola, nego li Kuzma i njegova 4 skoka po utakmici.

LosmiSK
05.08.2020, 00:55
Divac i coach su najgori par u NBA...Tamo u Sakrementu bukvalno nisu normalni.

dekkard
05.08.2020, 01:12
A za sta je relevantna prva sezona u nba nekog ko je do 25 igrao po evropi ? I nepotrebno siris pricu na deset tema. Kao da je bitno za bilo sta sto Kingsi pre Voltona nisu usli u PO xx godina. Totenhem je izgubio finale lige sampiona prosle sezone i sada po tvojoj analogiji oni se nisu ni borili za trofej jer ga pre toga nikad nisu osvojili. Pa mozemo tako do sutra.

Ono sto je sustina jeste da je Lejkersima potrebnija Bogdanova rola, nego li Kuzma i njegova 4 skoka po utakmici.Ma koja rola, rođeni? Njegova rola[emoji769] u Lejkersima bi bila ista igrao- ne igrao. Ništa bitno ne bi dobili trejdom sa Kuzmom, samo sporog belca koji puca pod pritiskom.

Lion
05.08.2020, 10:32
Ma koja rola, rođeni? Njegova rola[emoji769] u Lejkersima bi bila ista igrao- ne igrao. Ništa bitno ne bi dobili trejdom sa Kuzmom, samo sporog belca koji puca pod pritiskom.

Pa u PO svi protivnicki timovi u odbrani ce pokusavati da markiraju kako znaju i umeju Lebrona i Dejvisa i eto ti brojne otvorene trojke za koje ti treba suter, a ne Kuzma i njegova 4 skoka. Nigde ja nisam napisao da ce tim trejdom da dobiju all star igraca, vec da ima milion mana, ali bi bio korisniji kao suter nego Kuzma koji je suvisan. Slazem se sa Maricem da su napravili ozbiljnu gresku sto su dali Harta, a ne Kuzmu.

Miki28
05.08.2020, 11:04
A mozda su Pelikani bas trazili Harta i nisu htjeli Kuzmu?[emoji848]

Kuzma je umisljeni lik, zna ponekad da zatrpa protivnika ali mnogo nekonstantan za 3 opciju u napadu. Dosta los u odbrani a koliko je los najbolje opisuje to da su pisani hvalospjevi nakon meca sa Klipanima gdje je imao 2 dobre defanzivne sekvence.
Jedan od bitnijih razloga ako Lejkersi ne uzmu titulu ce biti on jer kad dodje PO i krene u svoj stetocina mod u napadu on ne donosi nista drugo, nit umije da kreira za druge nit da igra odbranu. To prolazi u regilarni dio sezone ali sto se dublje udje u PO on ce da bude meta protivnika gdje ce svako napadati i njegova uloga ce se limitirati na 10tak minuta a to za 3 opciju je katastrofa. Morao bi da sipa konstantno 15+ poena uz visoke procente da se uopste i zadrzi na parketu vise od 15 minuta.
Bogdan sa svim svojim nedostacima bi bio znacajan u Lejkersima kao 6ti igrac, steta pa nije doslo do tog trejda

LosmiSK
05.08.2020, 11:29
Koji ce im Bogdan kad imaju Diona, pa Rondo i Lebron...kakve crne kreacije za Bogdana,da bude srecan da samo sutira :) Kuzma je skroz nebitan da bi doveli Bogdanovica i da bi se uopste merili.

Divac je bukvalno usrao fransizu sa njegovim ugovorom pa sad i trenerom. Za onu loptu sto nije pokupio par puta protiv LA, stvarno ne znam sto ga trpe toliko. Kuzma kosta 2m dolara i kao takav radi odlican posao. Bogdan kosta 9m, razlika je ocitai sa tim da je Bogdan stariji tri godine.

Sakremnto mu dodje kao u ABA Mega, sta god urade dobro je i niko nije kriv...Ko misli da je isto igrati u LA i Sac, tj isporucivati iste brojke, taj poprilicno nista ne zna.

LA nece uzeti nista, SAC nece u PO i to je to. Samo se molim da se Portland dogega do osmog mesta, usrace LA samo tako :)

Miki28
05.08.2020, 11:46
Jer im treba takav tip igraca.
Bogdanu istice ugovor ovo ljeto tako da ne znam kako je to Divac usro sa njegovim ugovorom? Dao mu 27/3 kad je dosao u Nba, odlican posao za Sakramento. Sad vec dolazi na naplatu tako da ako nece Sakramento imace ko da plati.
Nek se dogega Portland nekako do PO, zavraice ga u 1 rundi laganezi. Dovoljan je Lebron za njih

Indigo
05.08.2020, 11:53
Jebeš ga, Bogdan 36% za tri. Prošla utakmica 1/15.

Ricma
05.08.2020, 12:00
To su samo nagađanja. Bitno je da do saradnje nije došlo, pitanje je da li se uopšte došlo više od novinarsko/menadžerskih spekulacija. Lično, smatram da Sloboda teško da može da igra u bilo kom drugom NBA timu u kom u klubu nisu Divac i Stojaković. Možda Phoenix. Možda.

A sta uopste vidis u Kuzmi? Covek moze da bude mesija za Nikse i slicne fransize iz donjeg doma. On je dobar za neku neobaveznu kosarku gde ne postoji sistem, igrac manje za contendere kada se lomi.

Bukvalno da su pokupili Markusa Morisa i trejdovali za Bogdana bili bi u plusu. Markus Moris bi lako nadomestio Kuzmu. Keli Olinik je smisleniji igrac od Kuzme. Njega pre mogu da zamislim u nekoj sampionskoj ekipi, nego Kuzmu.

dekkard
05.08.2020, 12:16
A sta uopste vidis u Kuzmi? Covek moze da bude mesija za Nikse i slicne fransize iz donjeg doma. On je dobar za neku neobaveznu kosarku gde ne postoji sistem, igrac manje za contendere kada se lomi.

Bukvalno da su pokupili Markusa Morisa i trejdovali za Bogdana bili bi u plusu. Markus Moris bi lako nadomestio Kuzmu. Keli Olinik je smisleniji igrac od Kuzme. Njega pre mogu da zamislim u nekoj sampionskoj ekipi, nego Kuzmu.Kao da si opisao Bogdana.
Upravo to hoću da kažem, pričamo o dva prosečna/ispodprosečna igrača gde trejdom ekipe niti nešto značajno dobijaju ili gube.
Zato i nije došlo do trejda, odlučili su se da ostave igrača koji je dugo u sistemu, i vidimo da ima sasvim pristojnu minutažu.
Kad bude bio na stolu neki opipljiv kvalitet tapnuće ga bez problema, ali za sada nema neke preke potrebe.

Miki28
05.08.2020, 12:25
Kao da si opisao Bogdana.
Upravo to hoću da kažem, pričamo o dva prosečna/ispodprosečna igrača gde trejdom ekipe niti nešto značajno dobijaju ili gube.
Zato i nije došlo do trejda, odlučili su se da ostave igrača koji je dugo u sistemu, i vidimo da ima sasvim pristojnu minutažu.
Kad bude bio na stolu neki opipljiv kvalitet tapnuće ga bez problema, ali za sada nema neke preke potrebe.

Na koga se ovaj drugi dio odnosi, Kuzmu ili Bogdana?

LosmiSK
05.08.2020, 12:29
Jer im treba takav tip igraca.
Bogdanu istice ugovor ovo ljeto tako da ne znam kako je to Divac usro sa njegovim ugovorom? Dao mu 27/3 kad je dosao u Nba, odlican posao za Sakramento. Sad vec dolazi na naplatu tako da ako nece Sakramento imace ko da plati.
Nek se dogega Portland nekako do PO, zavraice ga u 1 rundi laganezi. Dovoljan je Lebron za njih

Tebi 27/3 bio dobar ugovor?

dekkard
05.08.2020, 12:29
Na koga se ovaj drugi dio odnosi, Kuzmu ili Bogdana?Na Kuzmu.

dekkard
05.08.2020, 12:35
Lakersi ako hoće dominantno do titule treba da dovedu još jednog superstara, na poziciji 1-3. Kad bi recimo Brada došao to bi bila bomba, pošto igra nikad odgovornije u ovom restartu. Do neprepoznatljivosti.

Miki28
05.08.2020, 12:40
Tebi 27/3 bio dobar ugovor?Da
Na Kuzmu.Kuzma nije dugo u sistemu jer su Lejkersi doveli Vogela na pocetku sezone a trejd se spominjao sve do februara.
Statse sto je pumpao dok su Lejkersi bili ocaj su ove sezone dovedeni do neke realne granice za njega te stoga Kuzma ima 12.5pp, 4.5s, 1.3a na 43% suta iz igre. Sve kategorije znacajno dolje u odnosu na prethodnu sezonu a s obzirom da je 3 opcija ekipe onda to nije dovoljno dobro. Jos mu cak i statsi idu u prilog u odnosu na eye test.

Sto se tice ovog dijela oko dolaska superstara, to je moglo ljeta 2019 zbog dosta prostora u salary capu ali to vise nije opcija. Da se dovede neko jako ime se nema igraca za trejd a prostora za FA nema jer Dejvis dolazi na naplatu tako da ce na Lebrona, Dejvisa i Danny otici 2/3 salary capa

dekkard
05.08.2020, 14:35
Kuzmine cifre su takve jer će normalno prednost imati Obrva i LBJ kao prve opcije u napadu. S druge strane, ne pokriva nijednu njihovu poziciju i igra zajedno s njima u petorci tako da to treba posmatrati iz te perspektive i na taj način vrednovati.
Što znači da će igrati dok ne izađe neka kombinacija koja će im značajno podići kvalitet.

Lion
05.08.2020, 16:06
Sigurno kad se u Hjustonu razocaraju u small ball, ponudice Hardena za Kuzmu, to se ceka :D

Inace, kakve su vam prognoze za osmo mesto na zapadu?

Memfis i dalje zavisi sve od sebe, ali imaju najtezi raspored, a sa trenutnom formom bas tesko da mogu da ostanu osmi. Portland mi se cini najozbiljnijim za to osmo mesto, zivnuli su sa povratkom Nurkica. Sparsi ne igraju lose, cele sezone im fali neki ko ume umesto duge dvojke i trojku da pogodi, Rudi Gej se razigrao po tom pitanju u Orlandu sto je po meni imalo dobar uticaj da Sparsi umalo i 3 pobede vezu. Ima tu dosta talenta medju klincima, ali definitivno je Gregu zeznula sezonu ona ispala Markusa Morisa i prelazak u Nikse. Pelikansi najvise zaostaju za ovim timovima, ali imaju najlaksi rqspored do kraja. Mada njih koci to sto Zion ne moze da igra ceo mec. Gledao sam ih juce protiv Memfisa, bulvalno Zionu nisu mogli nista dok je na terenu.

Navijacu za Sparse da udju u PO, ali prednost ipak dajem Portlandu.

Miki28
05.08.2020, 16:13
Igrace se play in a tu po meni najvece sanse dajem Portlandu, SA pa Memfisu. Prvi zbog ozbiljnog igrackog kadra, drugi zbog Popa naravno.

Sve u svemu, iznenadjujuca dobra kosarka se igra u Orlandu, mislio sam da ce to biti mnogo losije. PO ce biti brutalan

LosmiSK
05.08.2020, 16:17
Portland redom gazi...zapamtite da ce izbaciti LA i to ce ih bukvalno odvaliti od zivota. Mora tu jos neki AS da bi se uzela titula. Minimum je bar tri AS i to trenutna...plus par ex

Cassius Clay
05.08.2020, 16:28
Portland redom gazi...zapamtite da ce izbaciti LA i to ce ih bukvalno odvaliti od zivota. Mora tu jos neki AS da bi se uzela titula. Minimum je bar tri AS i to trenutna...plus par ex

:haha::haha:

Miki28
05.08.2020, 16:30
Portland redom gazi...zapamtite da ce izbaciti LA i to ce ih bukvalno odvaliti od zivota. Mora tu jos neki AS da bi se uzela titula. Minimum je bar tri AS i to trenutna...plus par exBaca Losmi hot take u stilu S. A. Smitha
Ajde prvo da upadnu pa onda drage volje neka opkladica da padne

LosmiSK
05.08.2020, 16:36
Moze Miki, moze. Preopasan je Portland, mozda izguraju i finale.

dekkard
05.08.2020, 16:38
Više računam u Hardenovo razočarenje kad prođe još jedna sezona bez prstena. Mada nisam bio eksplicitan da to mora da bude on, ima tu još superstarova bez titule.
Što se tiče borbe za PO na Zapadu, Grizzlies su u velikom padu forme, lako mogu da ih istisnu i Blazersi i Pelicansi koji imaju najbolji raspored do kraja regularnog dela sezone.

Ricma
05.08.2020, 20:29
Kao da si opisao Bogdana.

Do trejda nije doslo zato sto Sakramento nije hteo da da Bogdana. Prvo su oni nudili Bjelicu i pika prve runde za Kuzmu.

Ko da je Bogdan pre Sakramenta igrao neobaveznu kosarku na nizem nivou.:laugh: Sa tim da ovo sto Kuzma radi moze pola igraca na njegovoj poziciji sto samo dovoljno govori koliki je on underachiever. Bogdan je osetni upgrade u odnosu na ovo sto imaju. I nije poenta u Bogdanu nego sto Kuzma igra ispod renomea trece zvezde u timu, na nivo igraca sa zadatkom. Sto znaci da je u ovakvim Lejkersima on itekako zamenljiva karika.

LosmiSK
05.08.2020, 20:31
Do trejda nije doslo zato sto Sakramento nije hteo da da Bogdana. Prvo su oni nudili Bjelicu i pika prve runde za Kuzmu.

Ko da je Bogdan pre Sakramenta igrao neobaveznu kosarku na nizem nivou.:laugh: Sa tim da ovo sto Kuzma radi moze pola igraca na njegovoj poziciji sto samo dovoljno govori koliki je on underachiever. Bogdan je osetni upgrade u odnosu na ovo sto imaju. I nije poenta u Bogdanu nego sto Kuzma igra ispod renomea trece zvezde u timu, na nivo igraca sa zadatkom. Sto znaci da je u ovakvim Lejkersima on itekako zamenljiva karika.

Daleko je on od trece violine. Bogdan je overate...i nek drzi Divca odmah pored ikone.

Ricma
05.08.2020, 20:33
Drzace Majkla Dzordana kada predje u Hornetse.:cf:

dekkard
05.08.2020, 20:38
Bogdan je zanimljiv NBA-u zato što je lepuškast, ne zbog igračkih karakteristika. Takvih kao on imaš koliko hoćeš. On je peta violina u 12-15 timu Zapada.
Kad mu istekne ugovor prognoziram povratak u Evropu, neće ga niko u USA sem Divca.

Ricma
05.08.2020, 23:04
Onda ne bi bilo mesta ni za pravog Bogdanovica pre 3 godine. Mislim istekao mu ugovor i trebao je da se vrati u jevropu.:cf2: Nije on imao nista bolji status od Bogdana do prosle sezone.

Pre ces ti da postanes portparol Zvezde nego Bogdan da napusti NBA ligu pre 2024.

dekkard kaze nema mesta za njega u NBA ligi, hoopshype ga rangira kao 13og FA. Komedija:biggrin:

dekkard
05.08.2020, 23:09
...as alwayshttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20200805/f280467db6a32345eaf9e216a3a5d44f.jpg

dekkard
06.08.2020, 19:48
Sloboda završio statistiku za celu utakmicu već u prvom minutu. Pohvalno.

Ljuba90
06.08.2020, 19:52
Koje stalkovanje domaceg igraca :hah:

gomila nesklada
06.08.2020, 19:54
Kipe kompleksi iz dekkarda, cure na sve strane. Covek nije u stanju da pogleda mec NBA lige bez da omalovazava i vredja Bogdana bez ikakvog razloga. :D

LosmiSK
06.08.2020, 19:55
55p za 8 minuta. Kosarka puca, puca, puca...

Miki28
06.08.2020, 19:56
Evo prilike da i Kuzma napuca brojke vcrs. Vogel rijesio da odmori Lebrona da Kuzmu razigra, tog rasnog napadaca koji je najbitnija karika u pohodu na titulu.

gomila nesklada
06.08.2020, 19:59
Cepaj Bogi, brate moj. :wthy: Dekkard da istrune pored tastature.

Miki28
06.08.2020, 20:07
Bas bas steta sto nije doslo do trejda u Lejkersima, koliko bi samo znacio. Haubica

LosmiSK
06.08.2020, 20:07
49-39 prva cetvrtina. Cirkus bukvalno. ..

Stiva Sanders trener Sakrementa..obe ekipe bi Real pobedio :D

Cassius Clay
06.08.2020, 20:08
Idi bre u k ja mislio novi član. Neki dan si mi replicirao gledam ko je ovaj :D

Ovo je namenjeno Degenu

dekkard
06.08.2020, 20:09
Navijam da Bogdan postigne rekord karijere večeras da napaćenom forumaškom svetu vida rane nastale od 2018-te do danas. Napred Bogi!

Cooper
06.08.2020, 20:11
Kakva je klasa Bogi, 20p za četvrtinu.

Trenutno uz Joku i Dončića ubedljivo najbolji ex yu igrači u NBA.

LosmiSK
06.08.2020, 20:12
Ovaj Zion nece vezati dve sezone u karijeri. Kakva je ono gradja :D

LosmiSK
06.08.2020, 20:15
Kakva je klasa Bogi, 20p za četvrtinu.

Trenutno uz Joku i Dončića ubedljivo najbolji ex yu igrači u NBA.

Doncic je najbolji jer navija za Zvezdu, foduse i Bogdan navija za istu:D

dekkard
06.08.2020, 20:16
Mora se priznati da Walton maestralno vodi utakmicu.

dekkard
06.08.2020, 20:27
Kakva stealth odbrana Slobode i opet je uspeo da nekako položi loptu.

Ricma
06.08.2020, 20:44
Kipe kompleksi iz dekkarda, cure na sve strane. Covek nije u stanju da pogleda mec NBA lige bez da omalovazava i vredja Bogdana bez ikakvog razloga. :D

Moram da se spustim na dekkardov nivo tacnije box-score navijac. Pada rekord protiv Sansa i ide ovo preko 31.

Imam predosecaj da ce ubaciti 6 u drugom, ali savrseno mi se jebe.

dekkard
06.08.2020, 21:06
3+26+... 29 poena deljeno na dve utakmice 14.5, to je to. I tako celu NBA sezonu.

Miki28
06.08.2020, 21:15
Kako ga cuvaju u 3/4 ali dzaba, sipa macka. 33 and counting

LosmiSK
06.08.2020, 21:17
Samo nek dobiju da Portland izbaci Lejkerse..:D

dekkard
06.08.2020, 21:20
Nemoj Bogi, znaš da ti kucanje nikad nije bilo [emoji769].

gomila nesklada
06.08.2020, 21:23
Srećan rekord karijere u NBA svima koji slave. :cool:

LosmiSK
06.08.2020, 21:24
Kakva odbrana NOP, neverovato..

dekkard
06.08.2020, 21:30
Bogi:"Gde ste bili kad sam bio niko, tj. na prošloj utakmici?"

dekkard
06.08.2020, 21:58
Jery su sad Kingsi u plejofu?

Ricma
06.08.2020, 22:10
3+26+... 29 poena deljeno na dve utakmice 14.5, to je to. I tako celu NBA sezonu.

18.5 na ove cetiri tekme. Padace prosek, ali dovoljno za 12 miliona dolara godisnje.:cf:

Lion
06.08.2020, 22:16
Ocigledno su Pelikansi bas slabi na lepuskaste belce, pa pustise Bogdana da im ovako natrpa kos :cf2:

Mr. Wolf
06.08.2020, 23:04
1291464747217489927

:cheers:

dekkard
06.08.2020, 23:20
Šteta što Kingsi ne igraju do kraja sa Timberwolvesima ili GSW da Sloboda pojuri novi rekord karijere.

LosmiSK
06.08.2020, 23:40
Odlican Miami, malo ko prica o njima a oni delju..Bice ovo mnogo lood PO..

Ricma
06.08.2020, 23:59
Šteta što Kingsi ne igraju do kraja sa Timberwolvesima ili GSW da Sloboda pojuri novi rekord karijere.

Pelikani samo zahvaljujuci povredi Zajona na pocetku sezone nisu osmi na Zapadu.

LosmiSK
07.08.2020, 11:34
Nurkic fino izdominirao Jokica i Portlan ide ka Lejkersima ako dobiju Klipersu,mec sezone!!!

dekkard
07.08.2020, 13:16
Pelikani samo zahvaljujuci povredi Zajona na pocetku sezone nisu osmi na Zapadu.Oni se nalaze na tabeli gde i treba da se nalaze, sa ili bez kompletnog sastava. U skladu sa tim se i vrednuje rezultat postignut protiv njih.

Rossonero
07.08.2020, 13:46
Dodjite zvjezdice iz LA

https://media2.giphy.com/media/4TpHWapzChvxIhp7hS/giphy.gif

https://www.youtube.com/watch?v=-HcNiCoJmF0

Indigo
07.08.2020, 13:49
Oni se nalaze na tabeli gde i treba da se nalaze, sa ili bez kompletnog sastava. U skladu sa tim se i vrednuje rezultat postignut protiv njih.

A Zion ako sastavi dve sezone da bude zdrav to će biti premija.

Miki28
07.08.2020, 13:56
Dodjite zvjezdice iz LA

Cekaju[emoji108]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200807/32fb13a5c4daedde6463a3fb819abef2.gif

dekkard
07.08.2020, 14:00
Dodjite zvjezdice iz LA

Prvo da dohvate plejof/plejin.

Ricma
07.08.2020, 19:18
Oni se nalaze na tabeli gde i treba da se nalaze, sa ili bez kompletnog sastava. U skladu sa tim se i vrednuje rezultat postignut protiv njih.

40 i nesto tekmi bez Ziona, a imali bi isti broj pobeda. Ne bi imali bolji skor od Dalasa.

Vazi!

Edit: Skor 6:22 na pocetku sezone.

Cassius Clay
07.08.2020, 19:19
Ma kao da gledaju on i Losmi NBA. Nakače se u junu/avgustu

dekkard
08.08.2020, 00:38
40 i nesto tekmi bez Ziona, a imali bi isti broj pobeda. Ne bi imali bolji skor od Dalasa.

Vazi!

Edit: Skor 6:22 na pocetku sezone.Apsolutno nebitan podatak, po principu da je baba imala k.... bila bi deda, ili ŠBBKBB.
To ti je što ti je, igraj sa kartama koje su ti podeljene, ne kukaj na delioca.

Lion
08.08.2020, 01:40
Odlican Miami, malo ko prica o njima a oni delju..Bice ovo mnogo lood PO..

Mene ne bih zacudilo da izbace Bakse u finalu istoka. Cine mi se kompletnijim i od Bostona i od Toronta za taj poduhvat. Indijanu i Filadelfiju ne uzimam za ozbiljno.

Ono sto mi je neverovatno, kako su samo uboli sa Robinsonom i Nanom. Bukvalno premija. Od nicega su dosli do dva odlicna igraca. Uz sve to imace prostora u salary cap da dovedu i neko ozbiljno ime, a mozda i Janisa one tamo sezone.

Ricma
08.08.2020, 01:42
Apsolutno nebitan podatak, po principu da je baba imala k.... bila bi deda, ili ŠBBKBB.
To ti je što ti je, igraj sa kartama koje su ti podeljene, ne kukaj na delioca.

Oni su bolja ekipa nego sto skor pokazuje i pobedili su Memfis pre nekoliko dana. Ende

Ti se baratas sa svakakvim podacima i dolazis do jos cudnijih zakljucaka.

dekkard
08.08.2020, 04:21
Oni su bolja ekipa nego sto skor pokazuje i pobedili su Memfis pre nekoliko dana. Ende

Ti se baratas sa svakakvim podacima i dolazis do jos cudnijih zakljucaka.Stvar je u tome da je prethodno izneto proizvoljna spekulacija, koja može biti tačna ali može biti i pogrešna.
Izostanak jednog ili više igrača tokom sezone su normalna stvar za sve timove, i klub reaguje na različite načine da to sanira i dođu do prvobitno zadatog cilja. Taj cilj ne može biti isključivo osmo mesto, pa da, eto što bitan igrač fali, potonu daleko ispod, već projektuju ulazak u plej-of, a on nikako ne sme zavisiti od jednog igrača, to je previše neozbiljno i sasvim sigurno nije bilo tako.

Ricma
08.08.2020, 12:55
Uzeo si ih za zub zato sto su pukli od Sakramenta inace bi te bolelo dupe za njih.

Tvoja spekulacija je apsolutno pogresna kad si napisao da bi im bilo isto i sa njim i bez njega. Nije normalna stvar da odsustvuje duze od 10-15 utakmica, a on ih je propustio 40 i nesto. Jaci su od Memfisa, a samo zbog predugog odsustva Ziona gledaju njima u ledja. Sto opet govori da su oni mnogo blizi PO, nego najlosijim ekipama na Zapadu iako imaju ''neutralni'' skor.

LosmiSK
08.08.2020, 21:09
What time is it?

Lillard time!!!!! Let's go!!

LosmiSK
08.08.2020, 21:19
Auuu kakvi mentoli ako ovo izgube...

Miki28
08.08.2020, 22:42
Cekaju????https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200808/901b5ea79b1758fb396887f966d8db52.gif

Indigo
09.08.2020, 00:11
Kako je usralo Jutu...

Indigo
09.08.2020, 00:12
Hahahaja useri se u Gobera

Mihajlo10
09.08.2020, 00:42
Ali ove sudije su najsmesniji deo ove NBA lige,bez njih cirkus ne bi mogao da radi.

dekkard
09.08.2020, 05:33
Luka je zver!

LosmiSK
10.08.2020, 15:35
Cekaju????https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200808/901b5ea79b1758fb396887f966d8db52.gif

https://www.youtube.com/watch?v=OuUTyq7VZgM

dekkard
11.08.2020, 05:34
Odličan Kuzma!

dekkard
11.08.2020, 05:46
Buzzer beater Kuzme!