Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Bolji je već sad nego što je Dražen ikada bio. Gledao sam dosta snimaka Dražena i Luka je bolji igrač od njega što se mene tiče.

    To kad je bilo teže, ne biraju ljudi kada će se roditi, ali nije ni sada lako. Nije baš da se ne igra odbrana, to su mitovi.

    Jeste bilo drugačije vreme ali za mene je već bolji od Dražena.

    Dirk mi je do sada bio broj jedan, Sabonis dva, Parker tri, ali Luka je Luka.
    Last edited by Cassius Clay; 07-01-20, 11:47.

    Comment


    • #62
      Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Bolji je već sad nego što je Dražen ikada bio. Gledao sam dosta snimaka Dražena i Luka je bolji igrač od njega što se mene tiče.

      To kad je bilo teže, ne biraju ljudi kada će se roditi, ali nije ni sada lako. Nije baš da se ne igra odbrana, to su mitovi.

      Jeste bilo drugačije vreme ali za mene je već bolji od Dražena.
      Živiš u vremenu Luke zato imaš takvo mišljenje. Poštujem.
      Nisi bio "prisutan" kada je umetnik žario i palio terenima.
      Jedno su snimci i YT sasvim drugo živeti u njegovoj eri.
      Šteta što ga je smrt odvojila od narandžaste lopte.
      Samo mu je nebo bila granica.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • #63
        Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Luka je već sada najbolji evropski igrač svih vremena, a s obzirom koliko je mlad, i da ima i glavu i šut i telo i asistencije, pa samim tim i tripl dablove, verovatno će juriti Jordanado kraja karijere.

        On igra ovako zrelo u ovim godinama, to je nemoguće. Biće on ili Jordan u zavisnosti od prstenja.

        Već sada ima bolji šut nego što je LBJ ikada imao. Dečko još nema punih 21 godinu.

        Još će se telo razviti i ojačati, baš bi bilo veliko iznenadjenje da ne završi makar jednak kao LBJ uz sav hajp koji je okruživao LBJ-a.

        Sećam se mladog LeBrona i nije ni prići Luki. LeBron je bio projekat otkako je ušao u ligu, u Luku se sumnjalo ali dećko je ćista dominacija.

        Ne verujem da je iko ovo igrao pre 21. godine ovako.
        Lebron drzi nivo sa 35 godina i ne nazire mu se kraj.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • #64
          Dobro LeBron ima težak zadatak. On se ne bori protiv najvećeg košarkaša već najvećeg sportiste svih vremena.

          Naravno da ga neće prestići sve da igra do 45e. Ono se jednom radja. Ništa slično nisam video. Svima nešto fali, i Maradoni, i Messiju, Federeru, itd samo je Jordan i ikona sporta i igračina i pobednik i umetnik i revolucionar.

          Zato će Luka ako bude sreće da se bori da dodje do njega, a Jordan je nedodirljiv.

          Comment


          • #65
            Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Dobro LeBron ima težak zadatak. On se ne bori protiv najvećeg košarkaša već najvećeg sportiste svih vremena.

            Naravno da ga neće prestići sve da igra do 45e. Ono se jednom radja. Ništa slično nisam video. Svima nešto fali, i Maradoni, i Messiju, Federeru, itd samo je Jordan i ikona sporta i igračina i pobednik i umetnik i revolucionar.

            Zato će Luka ako bude sreće da se bori da dodje do njega, a Jordan je nedodirljiv.
            Na osnovu kojih kriterijuma ga neće prestići?
            Čovek je kao vino jbt, mvp konkurent sa 35, nestvarno nesto.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • #66
              Subjektivnih 95% pratilaca košarke. Na objektivne bi čovek i razmišljao a na subjejtivne i vizuelne nema trunke dileme.

              Comment


              • #67
                Kyrie trenirao večeras. Uskoro na terenu.

                Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • #68
                  hahahahahaha, kako se isprepucavaše KD i Perkins na twiteru

                  ima ceo niz

                  Last edited by mark !t zer0; 10-01-20, 07:30.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #69
                    A ovi buljaši KD i LBJ smarača dva najveća na svetu. Top igrači ali takve sisice. Ovaj u Miami, ovaj u GSW, palite sinovci. Uzmite sa Toronto Raptorsima titulu.

                    Dva smor buljaša, kapa dole Stephu Curryju i Kawhi Leonardu što su autentični, što nisu ovakvi klovnovi.

                    Miami je Wade-ov tim, GSW Curryjev, a ovi nomadi i kurvari neka odjebu. Uzeli su i Miami sa Wadeom i GSW sa Curryjem titule pre nego što su ova dva šarlatana došla.

                    Toronto nije.

                    Znači dva top igrača ali dva neverovatna buljaša u ljudskom smislu. Igrački su vrh vrhova ali ovde se radi o kodeksima.

                    Uzmi majstore titulu sa Oklahomom.

                    Comment


                    • #70
                      Slažem se, KD mi je bio omiljeni igrač, ali mi je baš jadno da vodiš 3:1, prospeš i onda predješ kod njih. U pravu je Perk za to. Dirk je veličina, skoro gledao kako je igrao PO one sezone sa Dalasom, kad dodje 4/4 znaš gde ide lopta i znaš da rešava. Doktor.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • #71
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • #72
                          ENx0upUWsAAKHuC.jpg
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by MareLFC View Post
                            Na osnovu kojih kriterijuma ga neće prestići?
                            Čovek je kao vino jbt, mvp konkurent sa 35, nestvarno nesto.
                            Pa Dzordan je MVP bio sa 35g i prvenstva i uzeo ligu..Otisao u penziju kao najbolji...Ko je gledao oba igraca njemu je sve jasno. Dzordan je prototip kako kosarkas treba da izgleda.

                            Nikad nije dovodio AS igrace, isao u druge timove, samo je radio svoj posao..Apsolutno nema trika..napravio je totalno ludilo bez interneta i bilo cega drugog. LBJ je odlican igrac, alteta...ali Dzordan je Dzordan...Kralj, kraj price..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa Dzordan je MVP bio sa 35g i prvenstva i uzeo ligu..Otisao u penziju kao najbolji...Ko je gledao oba igraca njemu je sve jasno. Dzordan je prototip kako kosarkas treba da izgleda.

                              Nikad nije dovodio AS igrace, isao u druge timove, samo je radio svoj posao..Apsolutno nema trika..napravio je totalno ludilo bez interneta i bilo cega drugog. LBJ je odlican igrac, alteta...ali Dzordan je Dzordan...Kralj, kraj price..
                              Slažem se. Mogu se pojaviti razni igrači, ali niko nikad kao MJ.

                              Daleko od toga, LBJ je sjajan igrač..

                              Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • #75
                                Harden 11 izgubljenih lopti za poluvreme.

                                Comment

                                Working...
                                X