Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije toliko Primorska reagovala koliko mi nismo bili na nivou. Ekipa kao oni se dobijaju i laganom ritmu kada samo malo zapneš. Mi smo svo vreme bili u kontra-ritmu, gde nijedan akter nije bio spreman za duel.

    Videli smo Primorsku kad je neko ozbiljno shvati i zategne kajase od samog početka.

    Comment


    • Previše igrača ima koji osciliraju, Zagorac, Jaramaz, Gordić, Janković, Paige, Parahovski je još lost in space. Tri svetle tačke su Thomas, pa nekoliko mesta niko pa Mosley i Walden uz povremeni bljesak Peinersa.
      Meni je ipak glavni razlog da Trinkijeri nije nametnuo autoritet, deluje nekako mekano i neodlučno, bez jasne ideje šta u kom trenutku treba da radi i pribegava besomučnim izmenama.
      Last edited by dekkard; 13-10-19, 12:57.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Jel postoji neki razlog zasto Barani ne idu na meceve Mornara?

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Jel postoji neki razlog zasto Barani ne idu na meceve Mornara?
          Hoćeš da kažeš da su svi u Topolicu došli iz drugih gradova? Kako možeš to da znaš?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Previše igrača ima koji osciliraju, Zagorac, Jaramaz, Gordić, Janković, Paige, Parahovski je još lost in space. Tri svetle tačke su Thomas, pa nekoliko mesta niko pa Mosley i Walden uz povremeni bljesak Peinersa.
            Meni je ipak glavni razlog da Trinkijeri nije nametnuo autoritet, deluje nekako mekano i neodlučno, bez jasne ideje šta u kom trenutku treba da radi i pribegava besomučnim izmenama.
            Mene nervira njegov stav kada stavi ruke na kukove. Imam utisak da baš tada nema plan B il C i da to znači kako se stvari odvijaju suprotno njegovim zahtevima.

            Mozli je juče kriminalan bio. Videla se sva njegova slabost kad treba da bude malo bolji protagonista. Nije ga bilo u odbrani, niti je pomagao u defanzivnom skoku.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Hoćeš da kažeš da su svi u Topolicu došli iz drugih gradova? Kako možeš to da znaš?
              Hteo sam da kazem da imaju bas malo publike na mecevima. Ja da zivim u Baru gledao bi sve meceve Mornara a njih gleda po par stotina ljudi

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Hteo sam da kazem da imaju bas malo publike na mecevima. Ja da zivim u Baru gledao bi sve meceve Mornara a njih gleda po par stotina ljudi
                Onda nisi dobro video. Evo ti zvanični podatak koliko je bilo gledalaca: 2100
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Samo -4 za CO.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Onda nisi dobro video. Evo ti zvanični podatak koliko je bilo gledalaca: 2100
                    Oocigledno nisam dobro video jer mi njihova hala deluje uvek polu prazna. Mogao bih se zakleti da nema vise od 1000 ljudi. Generalno imam utisak da nemaju neku podrsku publike

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Oocigledno nisam dobro video jer mi njihova hala deluje uvek polu prazna. Mogao bih se zakleti da nema vise od 1000 ljudi. Generalno imam utisak da nemaju neku podrsku publike
                      Hala im je kapaciteta 3500 gledalaca. Sam grad ima jedva preko 11,12k ljudi.
                      Ako dođe na utakmicu 2100 znači da je došao svaki peti, šesti stanovnik Bara. Zamisli da na jednu košarkašku utakmicu u Beogradu dođe svaki peti stanovnik Beograda. To bi bilo 400 000 gledalaca.
                      Tako da bolje razmisli još malo.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Bar ima oko 40k ljudi. Juce je bilo daj Boze 1k ljudi.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Bar ima oko 40k ljudi. Juce je bilo daj Boze 1k ljudi.
                          Jebo si ga sad

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Bar ima oko 40k ljudi. Juce je bilo daj Boze 1k ljudi.
                              Ne lupaj.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post

                                Ovde nema 500 ljudi

                                Comment

                                Working...
                                X