PDA

Pogledati punu verziju : Prva Liga Srbije

NemanjaMikser
27.08.2019, 16:35
Prva Liga Srbije drugo je po redu ligaško takmičenje u Srbiji.

Liga je formirana 19. Juna 2006 godine nakon raspada zajedničke države Srbije i Crne Gore.
Od sezone 2013/14 u ligi se takmiči 16 klubova.

Viši stepen takmičenja je Super Liga Srbije, dok je niži stepen takmičenja Srpska Liga koja je podeljena u četiri grupe istog nivoa: Vojvodina, Beograd, Zapad, Istok.

Trenutni osvajač Prve Lige Srbije: TSC Bačka Topola.

U trenutnoj sezoni 2019/20 odigrano je 5 kola, a tabela izgleda ovako:

https://i.ibb.co/C0B9zfV/Bez-naslova.png

Rezultati odigranog petog kola:

https://i.ibb.co/8dCJcyb/Bez-naslovsa.png

Parovi narednog kola:

https://i.ibb.co/8dfP49j/Bez-naslovasa.png

Constantin
27.08.2019, 17:03
Verovatno pratiš sa većom pažnjom PLS od većine, ovde prisutne, i ko bi po tebi trebao prvi da prođe "kroz cilj" na kraju prvenstva ?

NemanjaMikser
27.08.2019, 17:34
Pa zna se, onaj za kog ću kasnije napraviti posebnu temu. :D

Šalim se, pa šta znam. Ako bih tipovao rekao bih Metalac Gornji Milanovac. Solidno su se pojačali, čak su doveli Marka Zoćevića koji je došao nakon što je proveo polusezonu u FC AGMG Olmaliq (Uzberkistan) Potpisali su neku saradnju sa Kinezima, sa fudbalskom asocijacijom iz Šenžena i u sklopu toga su došla neka dva Kineska fudbalera u klub Li Dong i Chi Yiahong. Nikola Nović član Partizana (Samo mislim da nikad nije nastupao za prvi tim, ima 19 godina) takođe je pojačao napad ekipe. Ima još par igrača koji su stigli iz Partizanove omladinske škole. Stigao je i golman Nemanja Šćekić iz Žarkova, a nastupao je i za Mađarski FC Békéscsaba, kao i Bugarski klub FK Montana. Tako da su ukombinovali mladost i iskustvo i ja bih rekao da su oni ti koji će osvojiti prvu poziciju.

Constantin
27.08.2019, 17:40
Kakve su šanse klubova sa "punim jedrima"....Pazar, Trayal ?

La Jugoslavia
27.08.2019, 17:44
Kabel odlično krenuo.
Svaka čast za temu [emoji106]

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka

Constantin
27.08.2019, 17:51
Naravno...ono što je obeležilo dosadašnji deo prvenstva u PLS i ako je već bilo postavljeno negde na forumu:

https://www.youtube.com/watch?v=yNvxMcvOWr8

Chiwwi
27.08.2019, 17:59
Hahahah..
Nisam skoro gledao smešniju jurnjavu i trolerskiji gol..
Kakav brat.. :D

Constantin
27.08.2019, 18:00
Hahahah..
Nisam skoro gledao smešniju jurnjavu i trolerskiji gol..
Kakav brat.. :D

Vidiš kako su se čak i fudbaleri Bačke radovali zajedno sa strelcem gola.... :biggrin:

Chiwwi
27.08.2019, 18:04
Hahahaha..

Ali burazeri na tribini
Igraj bre, igraj..

Hahahah.. Carski..

NemanjaMikser
27.08.2019, 18:19
Kakve su šanse klubova sa "punim jedrima"....Pazar, Trayal ?

Trayal rekao bih takođe među favoritima za prolaz u Super Ligu, dok za Pazarce i nisam toliko upućen, kapiram da će biti tu negde u vrhu ali koliko visoko ne bih se usudio da nagađam. Trayal deluje da ima velike planove, ozbiljan tim imaju i što se kaže izgledaju baš svetski. Svlačionice i sve unutar kluba baš ozbiljno deluje. Takođe su se ozbiljno pojačali. Stigao je Admir Kecap, veoma ozniljno pojačanje koje donosi mnogo iskustva. Naravno najviše poznat po nastupima u Novom Pazaru, ali nosio je i dresu Litvanske Suduve. Došao je Đorđe Radovanović iz Spartak Subotice, Sava Radić iz Čukaričkog, Ousman Joof (Koji se vrlo brzo prilagiodio i već trese mreže u PLS) on je stigao iz Superstars Academy FC (Gambija). Nemanja Trajković stigao je iz Smedereva. Vrlo dobar tim imaju, i koliko vidim ozbiljno pucaju na neko od pozicija koje vode u Super Ligu.

Kabel se isto dobro pojačao, veliko pojačanje stiglo je na gol u vidu Gorana Vukliša koji je stigao iz Slobode iz Tuzle ako se ne varam, a pre toga je bio i u Borcu Banjaluka, i ima tu još par dobrih pojačanja. Tako da će biti dobra borba i biće zanimljivo ispratiti ko ulazi u Super Ligu. (Zanimljivije i od same Super Lige)

Constantin
27.08.2019, 18:26
Recko je krenuo silovito ali je počeo nešto da "zamuckuje" u poslednja dva kola i već je krenuo sa napadom na Savez, braću Tončev, Radnik Surdulicu. Ne treba ni njega isključiti iz borbe za vrh....ako mu dozvole :ne_znam:

弱肉強食
27.08.2019, 18:27
Mi smo iz Trayala uzeli Ousmana Maronga i prosledili ga u Grafičar. Mnogi su bili oduševljeni kako dečko igra. I on je iz Gambije, znači to je ta veza. Nisam ga gledao u Grafičaru, mislim da je postigao jedan gol za sada.

Kabel je u predsezonskoj zgazio Voždovca 2-0 znam zbog druga igrao je.

NemanjaMikser
28.08.2019, 10:38
Imaju oni još jednog iz Gambije, zove se Abdou Faye, samo nije prvotimac. Možda su i oni potpisali neku saradnju kao Metalac sa Kinezima pa ih sad dovlače u klub. :D

tamonajugu
29.08.2019, 12:23
Ovo je drugi post, jer je druga tema

548951252511666

cirkus u Gornjem Milanovcu. Samo nek je veselo. U duhu komšijskog derbija sa Čačanima. :biggrin:

P.S. Kliknuti na sliku kako bi krenuo video za neupućene.

Hahahahahahahaha kako ga jure posle gola, a on tci, ovo ce da obidje svet.....ako vec nije :biggrin:
Sad ozbiljno, nista nije kriv ovaj u plavom dresu osim za nedostatak fer-pleja ali to opet nije obaveza vec dobra volja tako da su cacani sami krivi sto su stali kao da postoji neka zakonska obaveza da igrac stane kad neko pocne da se valja plus start nije bio toliko jak videlo se da je zeleo da izazove reakciju kod sudije pa je poceo da urla kao da su ga pogodili strelom (mada cini se da su oboje istovremeno udarili u loptu bez kontakta noga o nogu)....da je bio neki udarac u glavu sudija bi morao da prekine igru ali ovako..... Cacani ubuduce da malo bolje prouce pravila fudbala da im posle neko drugi ne bude kriv....problem sa nasim klubovima je sto ne prate trendove, vecina ne zna da je moguce da igrac primi loptu u 16 metara kad je golman izvodi sa peterca

Stavi tih 780 na 1-1 i 3+ Molde Partizan, oplodi to kapitalče, šta odmah doniraš po forumu. :biggrin:

Sad sam došao na ideju da otvorimo svi jedan nalog i da u sinhronizovanom potezu igramo iz zeze. Pa ako zakucamo preko 100k, ovaj koji je otvorio da se ne javlja više na forumu.
Neka bude 3-2(2-1) i svi zadovoljni :biggrin:

La Jugoslavia
29.08.2019, 12:24
cirkus u Gornjem Milanovcu

Cirkus crvenih.
Start plavog je bio na loptu i pogodio je loptu, sudija konsatovao da nije bilo prekršaja i dozvolio da se igra nastavi, što je naravno ispravna odluka.
Plavi igrač skoro rutinski završava akciju, a ovo kasnije ide na račun crvenih, ko im je kriv što su sami prestali da igraju, u principu je ovaj što je simulirao faul najkrivlji za ovo divljanje.

Brajkula
29.08.2019, 12:30
Jači sprint izvukao čovek posle gola nego dok je trčao da ga postigne. :biggrin:

mark it zer0
29.08.2019, 12:35
Najjači su kibiceri što dobacuju "igraj, igraj, iiigraaj, igraaaaaaj". Hahahahaha, koji je ovo cirkus. :laugh:

Iskreno, baš seljački potez ovog smradića što beži posle kao da ga juri ne znam ni ja šta. Baš katastrofa. A štoper i zadnji vezni Borca su dva debila, kako možeš onako da stojiš, oni su krivi za gol.

trigger
29.08.2019, 12:42
Samo sto ovo nisu igrali protiv Borca iz Cacka nego protiv Backe iz Backe Palanke :D

mark it zer0
29.08.2019, 12:44
Moja greška, povukli me dresovi, Borac je ispao. :D

Brajkula
29.08.2019, 12:45
Ja pročitao negde Čačak, a reko i ovi dresovi zebrasti crveni. :biggrin:

A imalo mi i smisla da se biju, s kim ćeš nego sa komšijom.

trigger
29.08.2019, 12:49
Ovi iz Backe se izgleda tuku sa svima, protiv Radnickog su uspeli da se pobiju u 3. minutu, utakmica je posle protekla u atmosferi kao da ce biti mrtvih svakog momenta. Odem ponekad na njihove utakmice, tamo sve puca od fer pleja :laugh: Pogotovo sad kad je PLS.

mark it zer0
29.08.2019, 12:51
Da, da, neki pošteni, pa staju kao jer se podrazumeva. :laugh:

Ovaj lik da nije sprintao, iznudio bi brat bratu 2 crvena kartona. :biggrin:

La Jugoslavia
29.08.2019, 12:53
Malo su nervozni, još neće svinjokolj :D

Ganac
29.08.2019, 14:01
Hahahahahahahaha kako ga jure posle gola, a on tci, ovo ce da obidje svet.....ako vec nije :biggrin:
Sad ozbiljno, nista nije kriv ovaj u plavom dresu osim za nedostatak fer-pleja ali to opet nije obaveza vec dobra volja tako da su cacani sami krivi sto su stali kao da postoji neka zakonska obaveza da igrac stane kad neko pocne da se valja plus start nije bio toliko jak videlo se da je zeleo da izazove reakciju kod sudije pa je poceo da urla kao da su ga pogodili strelom (mada cini se da su oboje istovremeno udarili u loptu bez kontakta noga o nogu)....da je bio neki udarac u glavu sudija bi morao da prekine igru ali ovako..... Cacani ubuduce da malo bolje prouce pravila fudbala da im posle neko drugi ne bude kriv....problem sa nasim klubovima je sto ne prate trendove, vecina ne zna da je moguce da igrac primi loptu u 16 metara kad je golman izvodi sa peterca

Neka bude 3-2(2-1) i svi zadovoljni :biggrin:

Ima sigurno par dana ako je obišlo svet, smeju nam se svi a govno koje ne poštuje fer plej treba izuti iz kopački narednu utakmicu i astaviti igru jer jedino tako može da svati šta znači fer plej.
Govno raspalo, to bih pisao i da je igrač Zvezde, ne sumnjajte u to.

tamonajugu
29.08.2019, 14:14
Ne bih ja mnogo krivio tog igraca sto je dao gol jer ni simuliranje nije fer-plej...i jedni i drugi su pokazali nedostatak fer-pleja jer igrac crvenih ne samo da je simulirao vec su njegovi saigraci jedva cekali da se prekine igra. Amaterizam i nesportsko ponasanje i jednih i drugih. Takav mentalni sklop se najcesce vidja u nizerazrednim takmicenjima sto dovoljno govori o autoritetu lige.

NemanjaMikser
01.09.2019, 01:02
Rezultati 6. kola

https://i.ibb.co/t3ZpBgC/Bez-naslova.png

Metalac izbija na prvo mesto nakon kiksa Kabela i Trayala.

Tabela nakon 6 kola.

https://i.ibb.co/8zxGy5r/Bez-naslsasova.png

Parovi 7 kola.

https://i.ibb.co/wMd9CKx/Bez-naslosva.png

Constantin
05.09.2019, 17:22
Rezultati 7. kola....

https://i.imgur.com/yNAbWUs.jpg

Tabela nakon 7. kola

https://i.imgur.com/RJv1uSX.jpg

Constantin
05.09.2019, 17:24
* Neočekivani kiks Metalca na svom terenu od poslednjeg Smedereva ?

NemanjaMikser
05.09.2019, 21:02
Nameštaljka. :D

NemanjaMikser
07.09.2019, 13:52
Parovi osmog kola:

https://i.ibb.co/BncYJVW/Bez-naslovsasa.png

Constantin
08.09.2019, 23:18
Metalac izbio na prvo mesto....Nemanja ˛& Mixer...kam izveštaji :ne_znam:

NemanjaMikser
08.09.2019, 23:59
Mislio da sačekam da se sutra kompletira. Nije Metalac izbio na prvo mesto, već je bio tu koliko se sećam. :D Mada jesu pali nakon poraza od Smedereva, sad se vraćaju. Za njih sam i rekao da očekujem da kao prvoplasirani uđu u JSL. Očekujem da tako i bude. Trayal negativno iznenadio, na poslednjih 5 mečeva 3 boda. Grafičar i Radnički za sada idu uz Metalac, ostali počinju da zaostaju. Ono što je bitno da mi imamo šansu da se dokopamo 4 mesta ukoliko bi sutra dobili Kabel, a smatram da nije nemoguće.:cf:

NSG
09.09.2019, 10:33
E moj Katanicu, sad uzmi pare linlongligasima, kad te dve godine nisu hteli.

NemanjaMikser
13.09.2019, 10:00
Parovi devetog kola:

Već danas na teren će ekipe Sinđelića i Smedereva.

Lider Metalac gostuje Zlatiboru gde se očekuju sva tri boda, dok drugoplasirana ekipa Grafičara dočekuje Radnički P. koji se nalazi na trećoj poziciji, ali ima isto bodova koliko i Grafičar pa će biti zanimljivo ispratiti taj duel.

https://i.ibb.co/FzmJsg3/Bez-naslova.png

Constantin
13.09.2019, 10:50
Trayal promenio trenera. Doveo Nišliju Pepija Pešića. Bio je pomoćnik Rastavcu, a nešto malo i Kruniću.
Navijam za Piroćance...još jedan "lokalni derbi" na koji lagano mogu da idem. Mada, teškoooo...:D

NSG
13.09.2019, 11:20
Sindja kuci dobra, uzela sve bodove. Smederevo pocelo da igra, sve bodove uzelo u poslednja dva kola. Moze biti zanimljiv mec danas :)

Brajkula
13.09.2019, 14:58
Sve sem keca je iznenađenje, Sinđa je ozbiljan prvo, odnosno drugoligaš.

NSG
13.09.2019, 16:06
Veliki je pritisak sada. Hteli su vise pre pocetka prvenstva, doveli su Vanju Vucicevica ali je lose krenulo.

NSG
13.09.2019, 18:57
1:3 kraj!

NemanjaMikser
15.09.2019, 00:03
Poraz Metalca od Zlatibora. Ne zna se ovde ko koga .... :D Kabel opet izbija na prvo mesto ali sutra može da ih prestigne i zauzme prvo mesto Grafičar ili Radnički P. u direktnom okršaju.

Biće zanimljivo ispratiti ko će osvojiti prvo mesto na kraju.

belgrade_owl
15.09.2019, 00:10
Grafičar kao zvanicna filijala ekipe iz Ljutice Bogdana ne bi trebala da ima pravo ulaska u JSL, zar ne?. Ne kazem da bi njihova promocija imala neki uticaj na regularnost takmicenja, samo pitam :sram:

NSG
15.09.2019, 09:24
Ne moze, kao sto ni Teleoptik ne moze :)

mark it zer0
15.09.2019, 09:26
Nemoj to dva puta da kažeš. Mogu sve. :)

NSG
15.09.2019, 09:45
https://www.tvarenasport.com/vesti/fudbal/pocinje-i-prva-liga-srbije-stize-li-elita-u-vas-grad

"Interesantno će biti videti i Grafičar, šampiona Srpske lige Beograd, koji je filijala Crvene zvezde. U njemu će igrati veliki broj pozajmljenih fudbalera iz redova srpskog šampiona, ali prema propozicijama takmičenja - ne može da se plasira u Superligu. "

NemanjaMikser
15.09.2019, 10:14
Nisam imao pojma da su filijala. Mislio sam da je bio neki klub na B, da l' BSK ili tako nešto..

NSG
15.09.2019, 10:33
Nisam imao pojma da su filijala. Mislio sam da je bio neki klub na B, da l' BSK ili tako nešto..

Manje SOU Djenepo i Long vise Kolubara, Terza i Linglong :D

NemanjaMikser
30.09.2019, 19:54
Kompletirano je 11 kolo PLS. Rezultati su sledeći

https://i.ibb.co/r5mcnYK/Bez-naslova.png

Direktan duel između prvog Grafičara i druge ekipe Dinama završen je u korist Beograđana 4:2.
Metalac nerešeno 1:1 sa Trayalom, dok su se pobedama Radnički Pirot i Novi Pazar priključili borbi za vrh.

Tabela izgleda ovako

https://i.ibb.co/XZNGFjR/Bez-nasslova.png

Naredno kolo

https://i.ibb.co/PCkSwKS/Besz-naslova.png

NSG
06.10.2019, 11:56
Metalac bez Katanica nekako do pobede. Sledeci vikend docekuju Graficar. Mogla bi Arena to da prenosi kad je vec pauza klupskog fudbala.

Sindja igra najruzniji fudbal u ligi. U kupu 0:0 sa Zemunom, sad ponovo. Ocigledno fali Borko Veselinovic.

NemanjaMikser
06.10.2019, 19:33
Rezultati kompletnog kola su sledeći

https://i.ibb.co/z8qkbHx/Bez-naslova.png

Tabela sada izgleda ovako

https://i.ibb.co/JtWF3K0/2019-10-06-19-30-08-Window.png

A parovi 13-og kola su sledeći

https://i.ibb.co/9rJHjqf/2019-10-06-19-30-46-ss-Window.png

NemanjaMikser
09.10.2019, 10:02
Danas se igra vanredno kolo, parovi su iznad.:cf:

Constantin
09.10.2019, 12:10
Danas se igra vanredno kolo, parovi su iznad.:cf:

Ajd, kako beše...dva upadaju direktno, a treći igra baraž ?

belgrade_owl
09.10.2019, 12:17
Prosle godine su 2 usla direktno, klubovi od 3-6 igrali play off, pobednik tog play offa je igrao protiv superligasa.

La Jugoslavia
09.10.2019, 12:35
ajd, kako beše...dva upadaju direktno, a treći igra baraž ?

п р о п о з и ц и ј е
такмичења за првенство прве лиге србије
у фудбалу за такмичарску сезону 2019/2020.

V - систем такмичења и утврђивање пласмана

члан 25.
клуб који освоји прво место у такмичењу прве лиге србије осваја титулу првака
прве лиге србије, и остварује пласман у супер лигу.

клуб који освоји друго место у такмичењу прве лиге србије остварује пласман у
супер лигу.
клубови, који на крају такмичења у првој лиги србије освоје 3. и 4. место на
табели, играју две баражне утакмице са клубовима из супер лиге србије који су на крају
такмичарске сезоне заузели 13. и 14. место, на начин да тринаестопласирани (13.) клуб из
супер лиге игра две баражне утакмице са четвртопласираним (4.) клубом из прве лиге, а
четрнаестопласирани (14.) клуб из супер лиге игра две баражне утакмице са
трећепласираним (3.) клубом из прве лиге. победници овог баража учествоваће у
такмичењу супер лиге у наредној сезони.

Constantin
09.10.2019, 12:36
Prosle godine su 2 usla direktno, klubovi od 3-6 igrali play off, pobednik tog play offa je igrao protiv superligasa.

Pobednik, protiv 14. iz Superlige ? E hvala...kalkulišem da li bi mogli Piroćanci da uđu. Voleo bih Metalac, Piroćanci i ev Dinamo :D ...čisto zbog udaljenosti od Niša, da bih mogao da gledam i gostovanja. Kragujevčani su sledeći, ali ne verujem, Kolubara bez tih ambicija.....mada, Pazar mi je bliži za 50-ak km, ali se duže putuje, a i tamo se najmanje igra fudbal.

Constantin
09.10.2019, 12:37
п р о п о з и ц и ј е
такмичења за првенство прве лиге србије
у фудбалу за такмичарску сезону 2019/2020.

V - систем такмичења и утврђивање пласмана

члан 25.
клуб који освоји прво место у такмичењу прве лиге србије осваја титулу првака
прве лиге србије, и остварује пласман у супер лигу.

клуб који освоји друго место у такмичењу прве лиге србије остварује пласман у
супер лигу.
клубови, који на крају такмичења у првој лиги србије освоје 3. и 4. место на
табели, играју две баражне утакмице са клубовима из супер лиге србије који су на крају
такмичарске сезоне заузели 13. и 14. место, на начин да тринаестопласирани (13.) клуб из
супер лиге игра две баражне утакмице са четвртопласираним (4.) клубом из прве лиге, а
четрнаестопласирани (14.) клуб из супер лиге игра две баражне утакмице са
трећепласираним (3.) клубом из прве лиге. победници овог баража учествоваће у
такмичењу супер лиге у наредној сезони.

Aha...novi momenat znači. Praktično, šanse imaju i 4. u PLS, a nije siguran u opstanak 13. u Supeligi...:ne_znam:

La Jugoslavia
09.10.2019, 12:45
Preterano naravno, od liga prave protočne bojlere, kada nam je pre svega potrebna stabilnost i umerenost u svakom smislu.
Ništa novo, kada su u pitanju "organizatori" takmičenja :facepalm:

Constantin
09.10.2019, 13:15
Vesti iz ovog dela Srbije, a vezane za prvoligaško takmičenje:

Radnički Pirot ostao bez trenera pred utakmicu sa Kabelom - Dinamo bez 5 standardnih prvotimaca gostuje u Gornjoj varoši (https://www.juznevesti.com/Sport/Radnicki-Pirot-ostao-bez-trenera-pred-utakmicu-sa-Kabelom.sr.html)
link u naslovu...

belgrade_owl
09.10.2019, 13:21
Pa oni svake sezone menjaju pravila, vise ne zna covek i po kojim propozicijama ce se zavrsiti takmicenja.

Valjda ce neko iz Beograda da odustane pa da se uguramo i mi nekako u tu prvu ligu, kao Kolubara :D

La Jugoslavia
09.10.2019, 13:22
Pirot dobija novi stadion, ako se ne varam.

Constantin
09.10.2019, 13:32
Pirot dobija novi stadion, ako se ne varam.

Nisam siguran. Znam za Leskovac (ne znam zašto) i Vranje...

NemanjaMikser
09.10.2019, 15:17
A eto sve je rečeno. Samo kako stoje stvari sa FK Grafičar, da li kao zvanična Zvezdina filijala mogu u SL, ili bi onda značilo da ustvari prvo mesto ne ide direktno, tj da će se drugo mesto računati kao prvo ukoliko Grafičar osvoji ligu?

Constantin
09.10.2019, 15:26
A eto sve je rečeno. Samo kako stoje stvari sa FK Grafičar, da li kao zvanična Zvezdina filijala mogu u SL, ili bi onda značilo da ustvari prvo mesto ne ide direktno, tj da će se drugo mesto računati kao prvo ukoliko Grafičar osvoji ligu?

- Grafičar nije Zvezdin "B" tim, oni su klub kao i svaki drugi koji su upisani kao posebno pravno lice, što se naravno može proveriti u Agenciji za privredne registre - kaže menadžer za licenciranje klubova pri FSS, Nenad Santrač, o eventualnom plasmanu Grafosa u viši rang.

https://www.republika.rs/sport/fudbal/161397/graficar-nije-zvezdin-tim-moze-superligu

Ako je verovati ovima....

NemanjaMikser
09.10.2019, 15:41
Hahahahah. Ja iskreno nisam do skoro ni znao da su oni filijala, ali koliko sam video svi su preneli RTS, Žurnal, itd da je potpisan ugovor..:cf:

弱肉強食
09.10.2019, 16:12
То је клуб наших Ултра Бојса са Сењака. Догодине играмо у Приштини, само полако.

Ја сада да дођем, да ме подржавају државни криминалци, узео бих Сови кућу/стан. Уз подршку државе. Иако пише да је његова.

Када би се жалио, ја бих њега питао "А ко живи у кући, ти или ја?"

Значи ја живим, моја кућа, нема везе што сам ти отео. Држава избаци папир и легализује.

Лепа аналогија. Штета што не познајем никога од Вучићевих криминалаца, па бих спровео то у дело.

LosmiSK
09.10.2019, 16:32
Navijaci svih najvecih klubova u Srbiji imaju po neki klub u svom gradu. To im dodje kao zajebancija. Mada su vecina u drugoj ligi..xD

belgrade_owl
09.10.2019, 19:58
То је клуб наших Ултра Бојса са Сењака. Догодине играмо у Приштини, само полако.

Ја сада да дођем, да ме подржавају државни криминалци, узео бих Сови кућу/стан. Уз подршку државе. Иако пише да је његова.

Када би се жалио, ја бих њега питао "А ко живи у кући, ти или ја?"

Значи ја живим, моја кућа, нема везе што сам ти отео. Држава избаци папир и легализује.

Лепа аналогија. Штета што не познајем никога од Вучићевих криминалаца, па бих спровео то у дело.

Znam na sta aludiras, i nema problema da mi uzmes kucu i stan, samo da posteno prvo platis za te nekretnine, kao i oni koji su placali za kuc na koje aludiras.

Constantin
25.10.2019, 17:06
Kabelu i Smederevu oduzeto po 10 bodova (https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/disciplinci-presudili-kabelu-i-smederevu-oduzeto-po-10-bodova/340708)

Disciplinci su danas zasedali povodom ovog meča i presudili da Kabel kazne oduzimanjem 10 bodova i novčanom globom od 3.000.000 dinara, dok će Smederevci pored oduzetih 10 bodova morati da plate i 2.000.000 dinara.

Kabel je do danas bio na trećem mestu tabele sa 26 bodova, jednim manje od lidera Metalca, a sada će pasti na 14. mesto, dok je Smederevo imalo 22 boda i bilo na sedmoj poziciji, dok će sada biti 15. na tabeli.

NemanjaMikser
30.10.2019, 19:53
Nisam očekivao od Trayala da se nadje u zoni za ispadanje. Baš su užasni

Constantin
30.10.2019, 20:35
Sve zaboravim da pitam....šta se dešava sa Ćulumom, mislim da je potpisao za Kolubaru...povreda ?

NemanjaMikser
30.10.2019, 20:40
Zar nije u Borcu iz Čačka?

Constantin
30.10.2019, 20:45
Zar nije u Borcu iz Čačka?

E pa moguće....video sam da je na sajtu PLS pod br. 18 registrovan za vas, ali vidim da nije odigrao ni jednu utakmicu, pa sam pomislio da je povređen. Znači, u međuvremenu se preselio u Čačak ?

NemanjaMikser
30.10.2019, 21:28
Jeste koliko se ja sećam. Mada ne bi trebalo da su netačne informacije na zvaničnom sajtu.

NemanjaMikser
08.11.2019, 19:33
Danas je Radnički P. dobio ekipu Sinđelića rezultatom 1:0. Sutra se igraju svi ostali mečevi 18og kola.

https://i.ibb.co/2MRqPN7/Screenshot-1.png

NemanjaMikser
14.11.2019, 09:35
Kome nije dan počeo baš najbolje, evo da se malo nasmeje. :D

Za sve ovo bi trebali neki malo bolji snimci, ali iz priloženog može se reći da je prvi penal smešan, drugi takođe veoma sumnjiv, treći je retardiran kao i sudija, za četvrti se ne vidi da li je bilo nekog kontakta ali šanse su nekih 12%.

https://www.youtube.com/watch?v=d5MKXG40t_8&feature=emb_title

mark it zer0
25.11.2019, 07:36
Ne moze, kao sto ni Teleoptik ne moze :)

https://www.tvarenasport.com/vesti/fudbal/pocinje-i-prva-liga-srbije-stize-li-elita-u-vas-grad

"Interesantno će biti videti i Grafičar, šampiona Srpske lige Beograd, koji je filijala Crvene zvezde. U njemu će igrati veliki broj pozajmljenih fudbalera iz redova srpskog šampiona, ali prema propozicijama takmičenja - ne može da se plasira u Superligu. "

Čisto da ti kažem da Grafičar može da igra JSL. :)

A i što da ne, kad može u baksetu, što ne bi i u fudbalu, šta fali...

NSG
25.11.2019, 08:14
Videh sta pise pre pocetka sezone pa sam se tim vodio :D Smesno bi bilo da se plasira, igrali bi na Marakani? :D

NemanjaMikser
25.11.2019, 09:47
Ma glupost. Jebeš takvu ligu, ali dobro kad vidiš ko je predsednik saveza sve ti je jasno. U suštini boli me uvo, i ne pratim JSL kao što ne bi pratio ni PLS da nije Kolubare, ali nama bi bilo lakše kad Grafičar ne bi išao u JSL jer bi imali veće šanse onda mi.

Nerealan
25.11.2019, 10:57
A u Engleskoj ti ne smeta što filijala Liverpula igra PL? Dvostruki aršini

Indigo
25.11.2019, 11:05
Čisto da ti kažem da Grafičar može da igra JSL. :)

A i što da ne, kad može u baksetu, što ne bi i u fudbalu, šta fali...

Secam se pre par godina, cini mi se da je bio FM12 u pitanju, uzeo je Bilbao naravno i krenuo sa igrom. Posle par sezona gde sam uglavnom zavrsavao treci iza Barce i Reala, udje u ligu Barcelona B. Naravno da je bagcina bila u pitanju ali eto uzeli Emerija za trenera i osvojili ligu sa deset bodova prednosti u odnosu na mene.

Cim je moguce u FM-u, moguce je i u Srbiji :D
#facts

Scouser
25.11.2019, 11:33
A u Engleskoj ti ne smeta što filijala Liverpula igra PL? Dvostruki aršini

Upravo! Ne ocekujem da ce ti odgovoriti jer ne zna kako...

NemanjaMikser
25.11.2019, 11:37
Upravo! Ne ocekujem da ce ti odgovoriti jer ne zna kako...

Na ignore mi je pa nisam ni video da je nešto napisao. Ali mu svakako neću odgovoriti.