Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diskusija o navijanju za NBA timove

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Diskusija o navijanju za NBA timove

    Za pocetak mozete napisati kako ste i zasto poceli da navijate za tim za koji navijate..

    ja sam 2003e poceo da navijam za Denver naravno od Melove ere , poceo sam kao bandwaggon navijach zbog njega ali sam ubrzo zavoleo i chitav tim, od boykinsa i andre millera preko voshon lenarda i dermarr jhonsona do k-marta , j.r smitha i chaunceya...

    zanimljivo je da jedini igrac koga nikako nisam gotivio u Denver u je Iverson... imam ogromno postovanje prema njemu i obozavao sam ga u filadelfiji ali za Denver nije bilo bash dobro... %QWT&W

  • #2
    Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

    Glavni razlog zbog kojeg navijam za Hornetse je CP3. Stvarno je postigao plejmejkersko savrsenstvo. Svidjalo mi se kako su on i Chandler izvodili Alley-oop-ove i ne mogu prezaliti sto su trejdovali Chanlera. Ako CP3 predje u drugi tim ( po tim ako, mislim kad ) navijacu za taj tim gde ce on preci ( verovatno za Knikse ).
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • #3
      Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

      Za Miami navijam od dolaska Wade-a u ligu. On je bio glavni razlog sto sam navijao za HEAT, ali sam zavoleo i ostale igrače osim Antoine Walker-a . Tog čoveka sam uvek mrzeo. Kada su Beasley i Chalmers dosli bio sam presrećan, jer sam voleo Beasley-a, a Chalmers se činio kao dobar dodatak Miami-u, ipak je dao trojku za titulu preko Rose-a. Drago mi je zbog Wade-a sto je napokon dobio podrsku koju je trebao, ali mi je uzasno zao sto je Beasley otisao, takođe mi je zao i Cook-a ali eto.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #4
        Odg: Članovi foruma simpatizeri NBA timova

        A vidi ovog Lebron fana!! $8#a Sada navija za Hite??!? :8-[/
        A bas se Pitam od pre nekoliko meseci za koga je navijao??!?!! (%fsd%&j (%fsd%&j (%fsd%&j

        Comment


        • #5
          Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

          Od kad pratim basket,odnosno mislim da sam prvu tekmu odgledao 99,2000 god (%fsd%&j navijam za Lejkerse! $#&+/ niko me nije nagovarao: "E treba da navijas za njih,holivud ovo ono,kurci palci itd"... $%&5@$A Znaci u potpunosi moja volja...Da prva tekma mi je bila cini mi se ako se dobro secam Lejkers-Pejsers! &%@5w8&* ...I kad ono poce neki crnac da se veska,da skace,da radi neke gluposti fghj48d #^GH*# (licio je na ovog smajlija $#&+/) ja neam pojma ko je??!! $%&5qw7
          Samo sam znao broj 8,a ime nisam u pocetku zapamtio... p%8@
          I onda tako........ %&ES7

          Comment


          • #6
            Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

            [quote author=nidz@ link=topic=2838.msg164232#msg164232 date=1283631463]
            Od kad pratim basket,odnosno mislim da sam prvu tekmu odgledao 99,2000 god (%fsd%&j navijam za Lejkerse! $#&+/ niko me nije nagovarao: "E treba da navijas za njih,holivud ovo ono,kurci palci itd"... $%&5@$A Znaci u potpunosi moja volja...Da prva tekma mi je bila cini mi se ako se dobro secam Lejkers-Pejsers! &%@5w8&* ...I kad ono poce neki crnac da se veska,da skace,da radi neke gluposti fghj48d #^GH*# (licio je na ovog smajlija $#&+/) ja neam pojma ko je??!! $%&5qw7
            Samo sam znao broj 8,a ime nisam u pocetku zapamtio... p%8@
            I onda tako........ %&ES7
            [/quote]

            divan srceparajuci tekst nidzo p%8@ p%8@ %QWT&W

            Comment


            • #7
              Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

              [quote author=nidz@ link=topic=2838.msg164232#msg164232 date=1283631463]
              kad ono poce neki crnac da se veska,da skace,da radi neke gluposti fghj48d #^GH*# (licio je na ovog smajlija $#&+/) ja neam pojma ko je??!! $%&5qw7
              [/quote]

              Haha , zadivljujuce . h5g6k8

              Inace , vidim da su svi poceli da navijaju za tim gledajuci jednog igraca . Nisam izuzetak . Volim atrakciju , a nisam nasao nekog zanimljivijeg od James-a . Tako da , Cavs it is . %QWT&W To sto je napustio Cleveland nije napravilo neku posebnu promenu . Sta vise , zanimljivo bi bilo da Cavsi ove godine osvoje prsten ( 0,1 % su sanse , ali dajem malo optimizma ) bas u trenucima kada je The King otisao .

              Comment


              • #8
                Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2838.msg164253#msg164253 date=1283632867]
                [quote author=nidz@ link=topic=2838.msg164232#msg164232 date=1283631463]
                kad ono poce neki crnac da se veska,da skace,da radi neke gluposti fghj48d #^GH*# (licio je na ovog smajlija $#&+/) ja neam pojma ko je??!! $%&5qw7
                [/quote]
                To sto si rekao neki crnac, to me je potsetilo kad sam ja bio negde ( neznam tacno gde ) i na NBA sajtu je bilo ono kao da mozes direktno gledat dodelu MVP-ja, bila je 2008., ja sam rekao dedi da on proveri ko je osvojio. Kad sam dosao on je rekao: neki crnac
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • #9
                  Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                  [quote author=ЕлБиЏеј link=topic=2838.msg164253#msg164253 date=1283632867]
                  Haha , zadivljujuce . h5g6k8

                  Inace , vidim da su svi poceli da navijaju za tim gledajuci jednog igraca . Nisam izuzetak . Volim atrakciju , a nisam nasao nekog zanimljivijeg od James-a . Tako da , Cavs it is . %QWT&W To sto je napustio Cleveland nije napravilo neku posebnu promenu . Sta vise , zanimljivo bi bilo da Cavsi ove godine osvoje prsten ( 0,1 % su sanse , ali dajem malo optimizma ) bas u trenucima kada je The King otisao .
                  [/quote]
                  Jamison for the MVP. +*@WT*48*

                  Bice jebeno ako ne budete u konkurenciji za PO, ako sam dobro zapamtio vest od pre par nedelja, u tom slucaju ce Jamison, Mo, Moon i jos neki igraci biti trejdovani tamo pred deadline. @(*6sd$%
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                    Pratio sam NBA i imao sam cast da gledam igrace o kojima ista, danas, moze samo da sanja.
                    U to vreme bilo je barem 20 vrhunskih timova koji su svakoga mogli da pobede, a svaki tim je imao jednu super zvezdu (sem jadnih klipersa h5g6k8 ). Drugim recima bilo je 3-4 losa tima, ostali su svi ubijali.

                    Supersoniksi sa Kempom, Detlefom Srempfom, i najboljim defanzivcem lige Gary Payton-om.

                    Utah sa ubitacnim dvojcem koji je proslavio pick and roll i give adn go Stokton i Meloun. Sa nima je igrao i cini mi se Hornacek.

                    Portland sa Clyde the Glide Drexleromi cini mi se da je sa njim igrao i neki Porter.

                    Lakersi sa smrt timom koji svi znaju na celu sa Magicom.

                    Boston takodje Byrd, McHale, Peris ...

                    Sir Charles Barkley koji je tada igrao za Philadelphia 76ers.

                    San Antonio sa Dominikom koji je jedini imao kvadri dabl na utakmici u to vreme. A ne secam se da je od njega jos neko imao.

                    Indijana sa Redzi Milerom, NY sa Patrikom Juingom, Houston sa Hakimom, Detroit sa Grant Hilom, Atlanta sa Dikembeom i Dominik Wilkinsom, Muki Blejlokom i najbolji izvodjac slobodnih bacanja kada je Cleveland bio prosecan do los tim Mark Price, Golden State sa Sprivelom .... to je bila kosarka.

                    I naravno, njegovo velicanstvo



                    zbog koga sam navijao i navijam za Bullse %&ES7

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                      His airness Michael Jordan &8@^J

                      Melo, dodaji Golda medj' Bikove i zvanicno prelazimo u vodjstvo po broju navijaca. +*@WT*48*
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                        [quote author=Melo link=topic=2838.msg164235#msg164235 date=1283631765]

                        divan srceparajuci tekst nidzo p%8@ p%8@ %QWT&W
                        [/quote]

                        Znam da pogodim kad treba... $%&5@$A $8#a

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                          Melo, turi i moje ime međ Bulls fanove @(*6sd$%
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                            Vidi njih, a ja se prosle sezone sam borio sa vetrenjacama. h5g6k8
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                              Ove godine smo najjači na forumu &+I}\ @R&}*
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment

                              Working...
                              X