PDA

Pogledati punu verziju : Evroliga / Evrokup 2019-20

Ivan9
28.06.2019, 08:37
Počinje nova sezona evropskih takmičenja. Poznate su sve ekipe u oba takmičenja. Ponovo promene u evroligi, liga je prosirena za još 2 tima i sada ima 34 kola. Evrokup ostaje u starom dobrom formatu od 4 grupe po 6 timova.
Srbija ima svoje predstavnike u oba takmičenja:

Evroliga:

ALBA Berlin
Anadolu Efes Istanbul
AX Armani Exchange Olimpia Milan
Crvena Zvezda mts Belgrade
CSKA Moscow
FC Barcelona Lassa
FC Bayern Munich
Fenerbahce Beko Istanbul
Khimki Moscow Region
KIROLBET Baskonia Vitoria-Gasteiz
LDLC ASVEL Villeurbanne
Maccabi FOX Tel Aviv
Olympiacos Piraeus
Panathinaikos OPAP Athens
Real Madrid
Valencia Basket
Zalgiris Kaunas
Zenit St Petersburg

Evrokup:

AS Monaco
Asseco Arka Gdynia
Buducnost VOLI Podgorica
Cedevita Olimpija Ljubljana
Darussafaka Tekfen Istanbul
Divina Seguros Joventut Badalona
Dolomiti Energia Trento
EWE Baskets Oldenburg
Galatasaray Doga Sigorta Istanbul
Germani Brescia Leonessa
Limoges CSP
Lokomotiv Kuban Krasnodar
Maccabi Rishon LeZion
MoraBanc Andorra
Nanterre 92
Partizan NIS Belgrade
Promitheas Patras
ratiopharm Ulm
Rytas Vilnius
Segafredo Virtus Bologna
Tofas Bursa
Umana Reyer Venice
Unicaja Malaga
UNICS Kazan

Ivan9
05.07.2019, 13:37
Poznati su sesiri za EC takmicenje:

1 SEEDS
PROMITHEAS PATRAS
DARUSSAFAKA TEKFEN ISTANBUL
UNICAJA MALAGA
LOKOMOTIV KUBAN KRASNODAR
2 SEEDS
UNICS KAZAN
MACCABI RISHON LEZION
GALATASARAY DOGA SIGIRTA ISTANBUL
RYTAS VILNIUS
3 SEEDS
BUDUCNOST VOLI PODGORICA
CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLJANA
TOFAS BURSA
RATIOPHARM ULM
4 SEEDS
MORABANC ANDORRA
DIVINA SEGUROS JOVENTUT BADALONA
EWE BASKETS OLDENBURG
LIMOGES CSP
5 SEEDS
PARTIZAN NIS BELGRADE
DOLOMITI ENERGIA TRENTO
AS MONACO
GERMANI BRESCIA LEONESSA
6 SEEDS
NANTERRE 92
UMANA REYER VENICE
SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA
ASSECO ARKA GDYNIA

Mr. Wolf
12.07.2019, 13:41
https://i.imgur.com/OYtkUGQ.png

LosmiSK
01.10.2019, 16:16
Evo ukratko o EL ,neko moje misljenje u kratkim crtama..i neko moje misljenje za raspored :D

https://www.eurohoops.net/en/trademarks/898786/turkish-airlines-euroleague-transfers-2019/7/ Ovde su svi transferi,ugovori i sve sto vas zanima o izgledu rostera.

1 Real Madrid

Oni su mi mozda i prvi favoriti,odlican tim i odlicna hemija. Osovjili su vecina igraca zlato ili srebro sa SP i imace dodatni vetar u ledja. Laso je tu vec skoro 9 godina i vecina igraca je ovde jako dugo. Nisu menjali puno, doveli Mikija i Laprivotolu, snazan tim. Defanzivno veoma mocni,kao i u napadu, mnogo iskusnih igraca.

Stil igre,ma nista se nece promeniti,samo su uigraniji. Iskustvo koje imaju ne moze niko da im uzme i sigurno ce ove godine biti osta jaca odbrana i ocekujem da spuste primljene poene za 2-3 poena.

2. Fenerbahce

Drugi favorit EL najvise zbog Obradovica, odlicne kosarkaske infrastrukture koju je sagradio licno Obradovic. Sezona nece poceti dobro zbog povreda dosta igraca,ali tokom sezone oni ce sigurno biti sve bolji i bolji.

Doveli su Vilijamsa, Vestermana, Nanda i Stimca,a otisli Meli, Guduric i Sinan Guler..Deluje da je to kvalitetna nadogradnja tima. Uz dosta dobrih igraca kao Sloukas, Djidji,Lovrenje itd...

Imaju odlican domaci teren koji bi trebao lagano da ga vodi do jos jednog F4.

3. Barcelona

Uskoro slede izbori u Barseloni to se osetilo na izboru igracaza ovu sezonu. Jednsotavno se napada EL i tu je suvisno trositi reci. Dosli us Dilejni, Mirotic, Dejvis, Abrinjes..Otisli samo Jaka, Serafin i Singlton.

Ograman upside,ima bukvalno dva tima koji ce jednako da melju u oba takmicenja. NIsu dobro krenuli sa porazom u kupu kralja, ali treba imati u vidu da se povredio Huerte l da je dosao novi plej. Novi tim je generalno, menjaju se uloge. Ovakav tim bi trebao peske na F4 doci i tako ce verovatno biti,imaju 34 utakmice EL i jos vise u ACB dase uigraju za taj turnir. Tim je dobro popunjen i kod takvih timova ne znate sta je bolje odbrana ili napad.

4. Efes

Nisu puno menjali,dosli su Singlton i Peters, otisli Motum i Braun koji nije ni igrao. Atamanu je ovo vec 3 sezona i rekao bih da je i prelomna zaklub.Nece se nistaposebno promeniti u igri,ali bice interesantnovideti sta mogu ove sezone. Da li Micic i Larkin mogu nastaviti tamo gde su stali??

5. CSKA

Ako u Evropi posotji rebilding to se onda desava u CSKA.Otisli su najbolji igraci,vodje generacije i to na bekovskim mestima. Doslesu zamene po meni slabijih kvaliteta.Ono sto je sigurno, trebace im dosta vremena da to sve nasminkaju i uigraju. Treba videti stace biti sa Mike Jamesom, kako ce igrati sad sa nekim visokim centrima kao Vojtman i Kufos. Jaki su oni i dalje ali trebace im vremena.

Imaju titulu iza sebe i sadmogu mirno da igraju ovu sezonu, treba biti strpljiv sa njima,muce se sad i u VTB,ali daleko od toga daje tim los.Igra ce se dosta promeniti,necebiti tu igre na puno poena, ocekujem beton utakmice,posebno u EL..

6 Khimki

IcI cu sa njima na mesto 6 kao neki vid iznenadjnja, ako se to moze reci za tim koji je doveo sve ove igrace. Jovic ce doneti odbranu i sigurnost, tu su Sved, Jerebko, Buker,Evans,Mozgov itd itd...Malo cudo stosu doveli Kremera alioni su na jedinici isli icljano da ne trose puno lopte zbog Sveda.

Tim sa glavom i repom, nisu dobro krenuli sezonu, ali povrede Mozgova, Sveda i igraci na SP su ih sigurno usporili. Kurtinaitis je zasluzio jos jednu sansu sa Himkijem i drago mi je sto je tamo. Imaju mocan tim koji je dobro popunjen i kad dostignu svoj vrhunac, nadam se pri kraju sezone, bice jako opasni. Deluju mi da imaju sanse ako se kockice sloze cak i za F4.

7.Armani

Konaco su doveli odlicnog trenera koji ce pre svgea promeniti stil igre. Mesinaje trener koji igra sa najmanje poseda u Evropi,umrtvi igru i onda ''ubija'' na spavanju protivnika. Doveo je neverovatno interesantne igrace kao sto je Xavi Ray??? Bigilja?? Dva teska defanzivca koja ne traze lopte a znaju odlicno def kretnje. Dole jos Skola,Tarzevski i Gudaitis.

Na bekovima Mek,Rol,Rodrigez, Nedovic, Dela Vale..na krilima Bruks, Barns,Vajt.. po meni defanzivna zver je ovaj tim,odlican trener i trebali bi poceti neki drugi vetrov duvati iz Milana ove godine.. skroz drugaciji koncept nego ranijih godina..opasni i za F4...

8. Baskonia

Ove sezone ce se igrati snazna odbrana u EL, dolazak Polonare, Henrija, Erika i Fala kaze da cebiti svakomteskodati kos,uz Stauskasa koji ce da reseta mreze sa Metom Dzeningom ovaj tim je dosta jaci nego prosle sezone. Dodatina to Senegeilu,Grejndzera, Vodozu i Sildsa..ovaj tim je vise nego dobar da se upusti u borbu za F8

Dajemim prednostzbog toga sto deluje dacebiti tim, da nema ''divljaka'' i da ce se znati uloge u timu. Sigurno da ovaj tim treba vreme kao i svi,ali i njihova igra ce biti poprilicno defanzivno orjentisana ove sezone.

Perasovic je dobar motivator,zna kako se ostvruju uspesi i deluje mi da je tim poslozen vecinski po nekoj njegovoj zelji.

9.Makabi

Na papiru mogu i u 4 ali realnost je nesto drugo. Dajem im sanse solidne samo zbog Sveropulosa koji bi mogao ovo posloziti ali treba ce mu mnogo srece.Izraelci vole USA kosarkase i sad su ih puni,posebno iz NBA.

Tu je Caspi, Kvinsi Ejsi, Volters, Veber,Hunter, Vilbekin itd itd..imaju dva tima odlicna i bice ovo mucenje zaGrka kome dati minute i kome dati sansu.Ako uspe da nadje kombinaciju it o na vreme sigurno da mogu da se umesaju bar za F8 ali ako krene klasicno kod njih divljastvo,onda im je i ovo 9 mesto veliko. Svakako ocekujem tamo NBA kosarku.
Dva igraca gledati Brajant i Avdija.. bice interesantno videti koliko ce vremena dobiti tamo., radi se o veoma mladom kosarkasu koji je po meni talenat jednak Luki Doncicu.

10.PAO

PAO je napravio jako cudan tim sa Pedulakisom na celu,posto ih je odbio Pitino oni su uzeli Pedulakisa :) Pedulakis je jos poznat iz Peristerija u tri mandata po njegovoj odbrani i mecevima na 130 poena. Necetomoci u PAO ali jasnoje da ce i oni biti okrenuti jakoj odbrani,ako uspe da ishendluje sve to.

Doveli su jako cudne igrace,od zaboravljenog Rajsa,do Manijevog Browna,Vilija, Bentlija..pa Fredet..Bukvalnos u promenili sve strance,nisu toliko placali kao ranijih godina,ostavili su Grcke igrace i videcemo kako ce to izgledati,i ako je tu Pedulakis,deluje mi da ce probati igrati brze, Fredet ne ceka sekund ako ima prostora.

Mislim da nece u TOP8

11.Zalgiris

Jasekevicijus je ostao jos jednu sezonu,naparavili su mit od kluba iz Kaunasa.Promenilisu sve strance sem Valkupa:) doveli stranceispod radara,nisu bacali pare i ako imaju mnogo veci budzet nego inace,ali tu se radi o porezu iali tim kao tim nije toliko vredan.Ono sto je dobro vratili su Lekavicijusa sa njim je dosao i Geben iz Juventusa. Tu su Milaknis, Jankunas, Ulanovas, Grigonis.. dosli igraci koji mogu samo da daju vise...kao Perez,Dzok Hajes itd itd..

Imaju navijace iza sebe, sad je vec klub na stabilnim nogama,trener je vec dao uveliko svoj smek, ratnicka ekipakoja ce ostaviti krv na parketu. Ipak mislim da ce tesko do F8. Dve godine su prosli, treca bi bas bilacudo i ako se tone bi uzelo za cudo zbog tih rezultata godnu pre, ali svakako tri godine za redom je oziljan kontinuitet.

12.Crvena Zvezda

Tim iz BG-a je doveo velika imena... Braun, Gist, Kuzmic,Dzenkins + Lorenzo...na sve to Peperoglu, Ojo, Beron, nasi domaci igraci Dobric, Davidovac,Lazic i Hobit.. Mnogo ELminuta ima ovde i to je tim koji ce ziveti od pocetka takmicenja. Ako ne krene dobro,onda ce smanjiti hajp i bice tesko napraviti neki bolji rezultat, svakako tim na papiru i po ulaganjiam za plate je negde oko ovog mesta, ali moze otici voda na dve strane. Ako se krene nekim brejkom i velikim pobedama,posebno kod kuce moze se ocekivati bar borba za F8 ako krene lose ..onda ce se brzo odustati krneuti oprobanom metodom krave muzare...

Navijaci neki misle da Lorenzo ne zna odbrane...ali za Felipea niko da zucne :) posebno ne u hali...ovo je mali dodatak..

Svakako relano je negde od 9-14 mesta..

13 Bayern Muncehn

Kontinuitet igranja EL je vec dosao u Minhen. Doveli su Monroa koji idalje nekako prolazi neopazeno i ako je najozbiljnije ime iz NBA koje igra u EL ove godine uz Mirotica naravno..DR je napravio defanzivno veoma jak tim,HUestis je odlican def i upside na Dangubica Zipster isto. Sta nda reic za dva bivsa Zvezdasa kao Nelson i Lesort. Defanzivna klinikace raditi tu,a ima dosta iskusnih EL igraca kao Lucic, Djedovic i Kponen koji ce voditi tim. TJ Bray je povredjen i on se ceka,ali ratnicka ekipa koja ce se kvalitetno pobiti sa svima.

Sumnjam da mogu u PO, a li nijednom njihov skalp nece biti lako skinut.

14.Olympijakos

Ne sivdja mi se ovaj tim,ali takoje nesto napravio i sa Makabijem Bat, sa dosta igraca koji nisu bili na velikom platnu puno.Ipak Spanulis jos tu, Printezis,Papnikolau..dosadili su Bogu i narodu i nece to takolako ici a uloge su im slicne. USA igraci skromih kvaliteta, Milutinov i Kuzminskas mogu biti dobri ove sezone ali meni se ne svidjaju nikako. PLus je Blat ozbiljno bolestan covek i pitanje je kako ce to i uticati na njega.

15. ALBA

Oni nisu previse menjali i ulagali i ako igraju EL, doveli su Eriksona, Mejsona iz NCAAi Cavanaugh..Otisao skoro niko,Sibou, Vagner u NCAA i Kliford u Igokeu.Igraju tu pametnu kosarku,timski sa dobrim protokomlopte,dobice jos sut sa novim igracima, u odbrani ce imati problem da odbrane,mislim daceoni pre svega uzivati u ovoj EL i ocekujem dana njihovim mecevima bude dosta koseva. Trenutno su povredjeni Siva i Tieman ali tim je generalno mlad i zeljan uspeha, verujem da ce skinuti ozbiljne skalpove ali za nesto vise jednostavno nemaju suv kvalitet.

16 Zenit

Nije los tim, nije ni los trener. Ali je to tim za jendu EL sezonu. Abromaitis je npr igrac koji je rodjen za DR,odlicna kupvina,bice tu i Renfro, Tomas,Holins,Ajverson,Pontika,Ayon i Albisi..

Solidan tim ali trebace im vremena,pitanje je kakva hemija ce biti tu, deluju mi vise kao skupljeni da odrade ovu sezonu i to je to... Iak imaju dobrog trenera i on bi morao to da poveze. Ne verujem u cuda od ovog tima ali timove svoje klase ce moci pobediti, na strani sumnjam da ce uzeti vise od 1-2pobede.

17. Valencia

Tim koji segodinama ne menja puno i ako imaju mozda i najbogatijeg vlasnika. Loyd, Marinkovic, Motum, Ndur i Kolom.Iztima otisoa vremsni Martinez, Tomasse vratio u USA i Diot u Lion

Meni je to nekako anemican tim, uvek gaje isti tj slican tim, sistem igre i dovodjenje igraca. Sumnjam dace nesto puno uraditi u EL. Ima solindihigraca i materijala ali ima u svakom drugom timu

Ponsarau debituje u EL, videcemo kako ce se i on snaci tu, ali deluje mi da cekao i vecina tih timova iz odnjeg doma, traziti mesto vise u direktnim duelimai u mecevima u svojoj dvorani.

18 Asvel

Prva, od dve sigurne EL godine. Takodje debitant Mitrovic.Ono sto je itno u timu nema konstantnih EL igraca sa nekim iskustvom. Mozda najvise Dzekson.Bice zanimljivo videti Maledona sta moze, ogroman talenat koji ce sl godine u NBA.

Nije da nije interesantan tim, bice zanimljivo videti kakoce npr Jekiri,mladi Noua..Lomazs nova Letonska nada,ima tu i pariskusnih igracakao Dzekson i Diot ali generalno ako se gleda ELi ostali timovi,ovo je njagori roster, sto ne znaci da cebiti poslednji,ali pri dnu sigurno.

LosmiSK
01.10.2019, 18:35
Kuban sa +10 32-22 na 35-42 koje su ovo ekipe...Litvanci rokaju sa svih strana sad...Brajant je Brajant :)

LosmiSK
03.10.2019, 19:08
Kakavlob pas Sved na Bukera,ali omasi lik tomahavk i onda primise tricu..Jezivo je jaka EL ove sezone..bar prvih 12 timova

LosmiSK
03.10.2019, 19:13
https://sportando.basketball/en/valencia-16-000-spectators-and-barcelona-12-000-spectators-to-start-building-new-arenas-in-2020/

Ono sto sam pricao o halama, moras imati svoju halu i kraj price..

LosmiSK
03.10.2019, 21:07
Kako Dejo gazi Milano :bch::sd::wthy::wthy::wthy:

LosmiSK
03.10.2019, 22:14
Gazi Dejo, kakav tim :bch::bch::bch:

Luca, Djedovic i Lou bise..Nelson dobar sad na kraju

Admirale vrati se i oprosti nam Felipea :srb::srb::srb:

Stojanče
03.10.2019, 22:41
Miki odlično pojačanje za Real.

Stojanče
03.10.2019, 22:45
Evo drame.

Ivan9
03.10.2019, 22:50
Real po meni prvi favorit i to ubedljivo.
Bez obzira na rezultat ove.
Fener je isto siguran za F4

darko pancev
04.10.2019, 09:31
Real po meni prvi favorit i to ubedljivo.
Bez obzira na rezultat ove.
Fener je isto siguran za F4

i to sve posle prvog kola ::)::)::)::)

Ivan9
04.10.2019, 11:18
Pa najmanje su menjali od svih. Plus su na vec odlican tim doveli Mikija koji ce se odlicno uklopiti u njihov stil igre. Dobili su kvalitet vise na izuzetno jak, pobednicki sastav.

Stojanče
04.10.2019, 18:57
Predstavljanje ekipa u Kaunasu ko za boks meč. :biggrin:

Stojanče
04.10.2019, 20:40
Očajno prvo poluvreme Efesa pa onda rešetanje u trećoj četvrtini.

Evo ih na -5.

dekkard
04.10.2019, 20:43
Moram da priznam da navijam za Efes od prošle sezone. Ako mi ne osvojimo titulu, voleo bih da oni podignu trofej i seku mrežice.

Stojanče
04.10.2019, 21:06
Na kraju ih Barsa rutinski odradi.

LosmiSK
04.10.2019, 21:14
Kakav je pedagog Aito. Milina je gledati Albu.

dekkard
04.10.2019, 21:22
Što bih gledao Albu pored utakmice Valensija - CSKA? Vrhunska košarka.

Marchisio
05.10.2019, 00:53
Какав је Миротић брат у најбољим играчким годинама одлучи да се врати у Европу. Гледао сам меч са Ефесом, Барса водила цео меч, контролисала и на крају испаде и рутински славила. Требаће овој екипи времена како буде сезона одмицала да се потпуно уиграју али деловали су добро данас за разлику од оних утакмица у Шпанији. Ефес је на све то лоше шутирао.

Ухватих мало и Асвела и Олимпијакос. Велики знак упитника је Олимпијакос ни на папиру не делују као нека квалитетна екипа, доста ту играча има упитног квалитета. Пре свега број један им је проблем Блат, колико ће моћи да издржи, видљиво је да се слабо креће и да му је то проблем. Друго, прошло је време када су Принтезис и Спанулис играли кошарку на врхунском нивоу. Мора Оли да се спрема полако за живот после њих. Милутинов делује да ће и ове сезоне да одигра брутално. Асвел бомбоница тим, пуна дворана, победа одмах на почетку, неколико проверених играча у саставу. Занимљиви ће бити за гледање.

Зачудих се да није пуна дворана у Берлину била али онда погледах касније да и Херта исто игра домаћи меч а навијачи су исти :cool: Изенађујућа победа Албе, Ериксен је потенцијална бомба ове сезоне, прешао из Гран Канарије а и тамо је прошле сезоне фантастично шутирао а тако наставио и ове. Зенит ће вероватно победе тражити на домаћем терену, док се противници догегају до Петерсбурга они већ имају благу предност :D

Велика победа за Басконију у Литванији. Одличан замајац за наставак сезоне. Одиграли су баш добро друго полувреме, Шилдс наместио руку и добро погађао, један од бољих шутера у Европи. Чича Шенгелија ће и ове сезоне да плоди. Жалгирис ће подићи форму у то немам дилему, постепено.

Stojanče
05.10.2019, 10:50
Treba reći da za Efes nisu igrali Larkin, Boboa i Moerman.

Ruzni Prljavi Zli
05.10.2019, 13:00
Treba reći da za Efes nisu igrali Larkin, Boboa i Moerman.

Pola tima.

Mrkela
05.10.2019, 13:59
Moermana svakako nema citavu sezonu vjerovatno

Samo Zvezda
08.10.2019, 17:56
Dok ne krene ograničenja budžeta za plate :)

https://twitter.com/Carchia/status/1181537776078114817?s=20

Mr. Wolf
08.10.2019, 18:03
Samo Zvezda, ako hoces da se vidi tvit bez kliktanja na link, samo kopiraj brojeve iz linka, u ovom slucaju 1181537776078114817 i stavi ih izmedju tagova [tw][/ tw] (bez ovog razmaka u drugoj zagradi).

Stojanče
08.10.2019, 18:50
Večeras sam svim srcem uz Partizan.

Ko je šampion? Partizan.

Ko će prcnuti Tofaš? Partizan.

Partizan, Partizan, Partizan...

Samo Zvezda
08.10.2019, 18:58
Samo Zvezda, ako hoces da se vidi tvit bez kliktanja na link, samo kopiraj brojeve iz linka, u ovom slucaju 1181537776078114817 i stavi ih izmedju tagova [tw][/ tw] (bez ovog razmaka u drugoj zagradi).Hvala... A kako sa telefona?

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Ruzni Prljavi Zli
08.10.2019, 19:36
Ogroman hendikep je negiranje Raše Tomasa al i bez pomoći najboljeg igrača imamo sasvim realne šanse za uspešan debi pred Grobarima. Samo ako se želi trijumf i manje stresa branjenje obruča iz meča sa Igokeom mora biti neutralisano. Iskusni gosti neće nam oprostiti sličan poklon ko šampion RS.

Lord Aleksoni
08.10.2019, 19:37
Hvala... A kako sa telefona?

Pa isto :D

Ruzni Prljavi Zli
08.10.2019, 19:50
Gagi Milosavljević gost Partizana protiv Tofaša.

Šteta što je u svojstvu navijača. Mnogo bi bilo bolje da ga imamo u sastavu i da predvodi svoje crno-bele.

Samo Zvezda
08.10.2019, 19:51
1181537776078114817

Lord Aleksoni
08.10.2019, 19:53
Spoji brojeve sa tagom, ne sme imati prostora :D

Ruzni Prljavi Zli
08.10.2019, 20:09
Škripa patika se čuje.

Gde su, šta rade frakcije.

Stojanče
08.10.2019, 20:12
Sve je bolje kad je tu Tomas.

On izgleda povređen.

Ruzni Prljavi Zli
08.10.2019, 20:12
Birča od ulaska prva dva napada se ispucava i onda preko njegove strane primamo koš.

Ruzni Prljavi Zli
08.10.2019, 20:15
Kapiram da se ćuti u prvoj četvrtini zbog Bosketove iznenadne smrti.

Turci za sada koriste što je kamerna atmosfera.

Stojanče
08.10.2019, 20:17
Ovo ko da nije Vilijams iz Budućnosti.

Mr. Wolf
08.10.2019, 20:21
Spoji brojeve sa tagom, ne sme imati prostora :D

Sad treba da doda / ispred tw u drugoj zagradi :D

Ruzni Prljavi Zli
08.10.2019, 20:22
Pre će biti da je onaj Vilijams iz Bukmečea. Sezona pre dolaska u Podgoricu.

Jebo te Ostoja Arena da te jebe. Umesto grotla izabrao marketinško stanje.

Ruzni Prljavi Zli
08.10.2019, 20:31
Bedan prebedan pristup.

Brajkula
10.10.2019, 15:01
https://www.realmadrid.com/en/news/2019/10/10/salah-mejri-in-real-madrid-return

Real se ipak oštri i ove godine.

LosmiSK
10.10.2019, 19:19
Dobice Dejo CSKA

Stojanče
10.10.2019, 21:21
Barsa - Real finale Evrolige ove sezone.

Moj me pasulj nikad nije prevario.

mmajstor
10.10.2019, 21:31
Barsu neko izbacuje u semi/final... previse su cockie.

Mr. Wolf
10.10.2019, 21:32
Dobice Dejo CSKA

Dis didnt ejdz vel

mmajstor
10.10.2019, 21:36
Pa ne moze sam Dejo na ceo tim CSK....ipak je to 1na5. Da su odigrali 1na1, Itudis se ne bi najbolje proveo.

LosmiSK
10.10.2019, 21:42
Kiks, priznajem!!!!

Brajkula
10.10.2019, 22:08
Barsu neko izbacuje u semi/final... previse su cockie.

Pa ko drugi no Real, sastaće se pre finala. :biggrin:

Što se Deje tiče, gde će da dobije CSK u gostima sa onim kamenjarima, može da pegla odbranu koliko hoće u Rusiji prima oko 80 minimum.

Stojanče
10.10.2019, 22:11
Makabi vodi protiv Reala.

Moglo bi ovde biti povuci potegni.

dekkard
10.10.2019, 22:15
Pao odučava Asvel od košarke u gostima. Čisto da se prisetimo prošlog kola i komentara nakon Zvezdinog poraza.

Stojanče
10.10.2019, 22:36
Kerol isto šutira kao ja.

Tako sam ja nekada šutem dominirao u sokaku.

Ceo komšiluk je izlazio da me gleda.

4 razlike za Makabi trenunto.

mmajstor
10.10.2019, 22:48
Kerol isto šutira kao ja.

Tako sam ja nekada šutem dominirao u sokaku.

Ceo komšiluk je izlazio da me gleda.

Na male golice ili rukometne? :)

Brajkula
10.10.2019, 22:48
Pao odučava Asvel od košarke u gostima. Čisto da se prisetimo prošlog kola i komentara nakon Zvezdinog poraza.

Ah gubim kosu.

LosmiSK
10.10.2019, 22:49
Sad vidi Dekki koliko je tezak moj lebac :D

Edit: Javor pustio kosicu, bas je urban

mmajstor
10.10.2019, 22:50
Asvel da oduvamo sa po 20 razlike pa da se Djordi cese kada bude davao licencu dogodine.

dekkard
10.10.2019, 22:51
Ah gubim kosu.Jedva, na jedvite jade.

Stojanče
10.10.2019, 22:51
Na male golice ili rukometne? :)

Nemoj se sprdati majstore, bio sam golemi talenat.

Kafana me sprečila da napravim ozbiljnu karijeru.

Stojanče
10.10.2019, 22:53
Makabi ima napad za pobedu.

LosmiSK
10.10.2019, 22:54
Asvel da oduvamo sa po 20 razlike pa da se Djordi cese kada bude davao licencu dogodine.

Ne igrate isto takmicenje.

Svako oni nisu dobili WC zbog kvaliteta tima. Ipak imaju 2-0 to znaci nesto

mmajstor
10.10.2019, 22:55
Ne igrate isto takmicenje.

Ja ne igram nijedno takmicenje ni sam, niti sa nekim. Zvezda igra, kao i tvoj klub.

Brajkula
10.10.2019, 22:57
Ovo što radi Skoti Vilbekin večeras treba da bude prototip kako Bili treba da igra kod nas, možda preciznije kako je Bili igrao finiš prošle sezone.

Bum bum Kerol, džaba ste krečili.

Stojanče
Jebeni Kerol.

LosmiSK
Auuu koji mec...kakav igrac Kerol..

LosmiSK
10.10.2019, 22:58
Ovo što radi Skoti Vilbekin večeras treba da bude prototip kako Bili treba da igra kod nas, možda preciznije kako je Bili igrao finiš prošle sezone.

Bum bum Kerol, džaba ste krečili.

Nema on vodjenje lopte za tako nesto...

mmajstor
10.10.2019, 22:58
Jebeni Kerol.

Nije jeben... samo je iskulirao kafanu na vreme. :)

Stojanče
10.10.2019, 22:59
Nije jeben... samo je iskulirao kafanu na vreme. :)

:D:D:biggrin:

Inače, odlična utakmica.

Brajkula
10.10.2019, 22:59
Auuu koji mec...kakav igrac Kerol..

Ne mora kao on, nek prepolovi učinak u proseku i dosta, to je 11p po meču.

mmajstor
10.10.2019, 23:00
Vid' Sferopulos trener Makabija? Nijesam znao...

MareLFC
10.10.2019, 23:02
Kerol bogotac, evropski Korver.

Stojanče
11.10.2019, 20:34
Zanimljivo u Rusiji.

Za sada uglavnom Barsa vodi ali tu je Zenit na dva poseda.

mmajstor
11.10.2019, 21:36
Aito zaboravio da naprave faul u zadnjem napadu... fckn unbelievable.

dekkard
11.10.2019, 21:38
Micić 23 poena, 13 asistencija (!), 5 skokova, 4 krađe... kod pravog trenera pokazuje svoju pravu klasu.

Stojanče
15.10.2019, 18:36
Igrače Ritasa i Partizana neko šmajserom naterao da igraju.

Stojanče
17.10.2019, 19:13
Džejms igra sam, uzeo 90% šuteva ekipe. :D

Za sada pogađa.

LosmiSK
17.10.2019, 19:15
Kad su neki sturcnjaci pricali Soft>Walkup... uf to su bili dani na forumu :)

mark it zer0
17.10.2019, 19:20
Mike James gasi Evroligu. Ovo nisu istine. :confused: :wthy: Upalite SK4 i uživajte.

dekkard
17.10.2019, 19:30
Brutalan je CSKA, još jači nego prošle godine.

LosmiSK
17.10.2019, 19:38
Bas su jaci nego prosle godine ::)

dekkard
17.10.2019, 19:39
Za jedno 20%.

mark it zer0
17.10.2019, 19:41
Previše je da pustiš 3 od 4 najbolja i najbitnija igrača. I to kakva. Nisu jači ali će opet rutinski na f4.

LosmiSK
17.10.2019, 19:50
Evo, kazem da nece na F4..ko hoce da se kladi neka se kladi...Pod uslovom da ne dovedu neko extra ime +

dekkard
17.10.2019, 19:51
Doveli su bolje igrače u odnosu na te koji su otišli, zato su jači.
James je neuporedivo bolji od Rodrigueza, doveli dva nova NBA igrača, Bakera i Koufosa.

LosmiSK
17.10.2019, 20:50
30-13 Dejo ubija :) kup je nas!!!

LosmiSK
17.10.2019, 21:52
30m 9/9 trojke Bayern JBTE RIM!!! 27 RAZLIKE!!

mark it zer0
18.10.2019, 00:43
Doveli su bolje igrače u odnosu na te koji su otišli, zato su jači.
James je neuporedivo bolji od Rodrigueza, doveli dva nova NBA igrača, Bakera i Koufosa.

James mozda i jeste neuporedivo bolji u odnosu na Rodrigurza, ali je skorer, odlaskom Španca i De Koloa, koji je bolji igrač od NBA Bakera, najviše su izgubili na organizaciji igre i protoku lopte. Izgubili su i Higginsa koji je jedan od boljih napadača u Evroligi. Koufos jeste odlično pojačanje. Videćemo, mislim da su slabiji i jer je ona ekipa bila dugo na okupu i uigrana do bola.

Gudura
18.10.2019, 11:46
Brutalan je CSKA, još jači nego prošle godine.

Ne bih se slozio sa tim. U reketu ce biti jaci nego prosle godine, jer su Koufos i Voigtmann veliki upgrade za kombinaciju Hunter- Peters, pod uslovom da Koufos zaigra pre svega, ali mi rokada Rodrigues, De Colo, Higgins - James, Strelnieks, Hilliard, Baker predstavlja ogroman downgrade, sem u smislu kvantiteta. O plejmejkingu i protoku lopte ne treba ni diskutovati, Da ne govorimo o uigranosti proslogodisnje bekovske linije.
I da, Mike James je najveci kancer u EL, za svaku ekipu koja ima pobednicke ambicije, sto ce se, bojim se, jos jednom pokazati kad bude bitno. Coveka jednostavno ne zanima nista sem sopstvene statistike

dekkard
18.10.2019, 11:50
James može da drži časove košarke svim nabrojanim koji su bili deo bekovske linije CSKA prošle sezone.
Tako se pričalo i za Larkina a dečko doveo svoj tim do finala ELi imalo da su i osvojili trofej.

Gudura
18.10.2019, 11:59
Larkin ne bi doveo Efes nigde da nije bilo fenomenalnog Micica tokom cele sezone. Larkin je bio neprepoznatljiv vise od 2/3 sezone, i Micic je nosio ekipu, do prednosti domaceg terena, a kad je Larkin eksplodirao, odbrane nisu mogle da se fokusiraju samo na njega, jer je Micic i dalje maestralno vodio ekipu. James nema taj back up u CSKA sada, fenomenalnog pleja, koji ce drzati ekipu na okupu dok ovaj divlja, i to ce se videti na delu, kad je bitno - u plej off-u. James je unakazio svaku ekipu gde je igrao, kad god je bilo bitno. A koliko u njega nemaju poverenja, govori i cinjenica da ga je Messina lagano oterao naustrb Mack-a, a CSKA koji nije imao pleja nakon odlaska Chacha i De Colo-a, mu daje jednogodisnji ugovor, iako mogu da plate koliko zele i koga god zele. Jednostavno, nisu imali pogodnu alternativu na trzistu, a nisu zeleli da se zakopavaju sa nekim visegodisnjim ugovorom, i tako su ostavili sebi mogucnost da sledeceg leta potraze neku pouzdaniju opciju. Uostalom, strprljenja, videcemo ko je bio u pravu

LosmiSK
18.10.2019, 12:33
James da drzi casove Cachu, De Kolou hehehehe...ajde :)

Ruzni Prljavi Zli
18.10.2019, 12:38
Jeste današnji CSKA jak ko zemlja al se slažem sa mnogima koji tvrde kako su slabiji nego prošle sezone. Videli smo juče De Koloa na delu, izgubiti jednog takvog maestra svakako hendikepira ekipu na dosta.

Mnogo Itudisu fali i Kori Higins.

dekkard
18.10.2019, 14:14
Jeste današnji CSKA jak ko zemlja al se slažem sa mnogima koji tvrde kako su slabiji nego prošle sezone. Videli smo juče De Koloa na delu, izgubiti jednog takvog maestra svakako hendikepira ekipu na dosta.

Mnogo Itudisu fali i Kori Higins.Videli smo tog istog De Koloa i u Areni, a i njegov performans nije pomogao timu da pobedi u Madridu.
Da se razumemo, u pitanju je fenomenalan igrač, ali James će tek ove sezone da pokida. Sedite i gledajte.

Ruzni Prljavi Zli
18.10.2019, 18:11
Na šta spada evropska košarka. Postaje taoc glupavih ideja jedne persone - Đordija Bartomea. Najnovija njegova izjava tiče se proširenja EL u dogledno vreme. Ukoliko se spisak učesnika poveća po Đordijevim rečima ti klubovi neće igrati domaća natjecanja.

Sunovrat evropske košarke nema kraja...

Ruzni Prljavi Zli
18.10.2019, 18:14
Videli smo tog istog De Koloa i u Areni, a i njegov performans nije pomogao timu da pobedi u Madridu.
Da se razumemo, u pitanju je fenomenalan igrač, ali James će tek ove sezone da pokida. Sedite i gledajte.

Nije baš ni Džejms gde je igrao bio ta prekretnica za osvajanje trofeja. Više puta znao da svojom indolentnošću iritira poslodavce i navijace klubova za koje igra. Neretko gledaju u pasulj, jel Džejms ustao na pravu nogu, jel mu sve potaman, inače njegova igra dobija obrise pravog divljaštva i iskakanja iz sistema.

Ruzni Prljavi Zli
18.10.2019, 18:16
Da se razumemo, u pitanju je fenomenalan igrač, ali James će tek ove sezone da pokida. Sedite i gledajte.[/QUOTE]

Nije baš ni Džejms gde je igrao bio ta prekretnica za osvajanje trofeja. Više puta znao da svojom indolentnošću iritira poslodavce i navijace klubova za koje igra. Neretko gledaju u pasulj, jel Džejms ustao na pravu nogu, jel mu sve potaman, inače njegova igra dobija obrise pravog divljaštva i iskakanja iz sistema.

dekkard
18.10.2019, 18:17
Ali je sada sa kvalitetnijim saigračima, u šampionskom timu, sa odličnim trenerom koji će naći načina da kanališe tu ogromnu energiju koju James poseduje.

Ruzni Prljavi Zli
18.10.2019, 18:21
Videćemo. Neminovno radi se o odličnom igraču, pre svega strelcu. Lično nisam pasionirani zaljubljenik u tipove poput Šveda i Džejmsa. Suviše tu soliranja, navijanja i vijanja lične statistike.

dekkard
18.10.2019, 18:26
James je all around plej, takvi su kao suvo zlato kreiraju i za sebe i za druge. Nisu džabe takvi igrači najskuplji. James ima prosek od ravno 5 asistencija i fenomenalnih 18.3 poena, pritom pogodi oko 2 trojke po utakmici od šutnutih 5. Nije on takav divljak kakvim ga predstavljaju površni poznavaoci igre.

LosmiSK
18.10.2019, 18:37
Sad ce nas ubiti sa pricom o Dzejmsu kako je dobar cele sezone samo da bi progurao tu njegovu pricu.

Svake godine je menjao klub, to valjda nesto govori o njemu. Dobar je igrac, ali je uglanvom kancer za tim...i ne cini igrace boljim...u svako doba dana Chacho ILI Dekolo pre Dzejmsa..

dekkard
18.10.2019, 18:41
Vatutin se ne slaže.

Jaqen Hghar
18.10.2019, 19:18
James je all around plej, takvi su kao suvo zlato kreiraju i za sebe i za druge. Nisu džabe takvi igrači najskuplji. James ima prosek od ravno 5 asistencija i fenomenalnih 18.3 poena, pritom pogodi oko 2 trojke po utakmici od šutnutih 5. Nije on takav divljak kakvim ga predstavljaju površni poznavaoci igre.

Baš tako.

LosmiSK
18.10.2019, 22:17
Kada ce ovaj Spanulis u penziju, ne znam, smorio je vise u 3pm..

dekkard
18.10.2019, 22:34
E ova Valensija je tek raspad.

Mihajlo10
18.10.2019, 22:45
Ko je onaj Punter Xavier 5/21 sut 2/12 trojke,ispucavao se kao kinesku kosarku da igra.

Gudura
23.10.2019, 12:57
Ko je onaj Punter Xavier 5/21 sut 2/12 trojke,ispucavao se kao kinesku kosarku da igra.

To ti je pulen ex selektora iz Virtusa. Niko mu nije objasnio da je promenio trenera, a i takmicenje::)

mmajstor
23.10.2019, 23:58
Taj Punter je Virtusu doneo titulu u Fiba takmicenju. Zasto je neko pomislio da moze igrati Evroligu trebalo bi pitati onoga ko ga je doveo, a to bi trebalo da bude Blat.

LosmiSK
24.10.2019, 19:04
Punter je igrac za EC maksimalno. Za ligu sampiona je dobar, ali za EL je smesan. Fizicki slab u odbrani, a u napadu trosi dosta lopti i pure scorer je ali ne za EL nivo.

Papajanis je jezivo glup igrac, ne znam kako bi ga drugacije opisao.

dekkard
24.10.2019, 19:22
Taj Punter je dokaz da je FCL jedno 15 puta slabije takmičenje od EL, čak je i ABA jače takmičenje od tog prdeža od takmičenja.

弱肉強食
24.10.2019, 21:00
Bravo Delije, bravo Nikola Mirotiću. Naš čovek.

Mr. Wolf
24.10.2019, 22:28
Himki usrao Radonjin Bajern.

Stojanče
25.10.2019, 20:47
Milan - Fener bi mogla biti zanimljiva utakmica.

Stojanče
25.10.2019, 21:06
Loš Fener.

Nedostaje im igrač kao ja koji ume za kratko vreme da napuni protivnika i reši utakmicu.

Imaju dobar tim, kad ih bude skockao Željko biće brutalni.

dekkard
25.10.2019, 21:09
Ništa lepše nego slušati Radojevića dok Fener rašrafljuju.

LosmiSK
25.10.2019, 21:09
Dosta njih je igralo svetsko, ali iz Reala je jos vise. Alimpije da je u Zvezdi imao tim kao Zeljko u Feneru, uzeo bi bar jednu EL :)

dekkard
25.10.2019, 21:15
Poigrava se Ćaćo sa Muhamed Diksonom.

LosmiSK
25.10.2019, 21:18
Koliko je trener bitan, govori i situacija Milana. Bice dobri defanzivno, bar dok se ne vrati Nedovic :D Ovaj Bigilja nije igrao u Veneciji,a igrao za ITA na SP i sad u Milanu ce biti bitan sraf kod Mesine. Koliko snage ima taj igrac, to je jezivo :)

dekkard
25.10.2019, 21:24
Loš Fener.

Nedostaje im igrač kao ja koji ume za kratko vreme da napuni protivnika i reši utakmicu.

Imaju dobar tim, kad ih bude skockao Željko biće brutalni.Neće oni ove godine ni do plej-ofa.

Stojanče
25.10.2019, 21:33
A da sam ja sad na terenu brzo bi ukiselili lica igrači Armanija, ne bi se ovako junačili.

Fener bez energije. Užasno izgledaju.

dekkard
25.10.2019, 21:36
Ova pauza može da sjebe momentum Armaniju.

dekkard
25.10.2019, 22:03
Sudije krenule da kenjaju, sude manekenima i preko pogled. U međuvremenu, Micov po ko zna koji put pokazuje klasu.

Ruzni Prljavi Zli
25.10.2019, 22:11
Fener ko grupa početnika.

Vilijams uopšte ne deluje ko ogromno pojačanje.

darko pancev
26.10.2019, 10:52
Fener će opet na F4

Stojanče
01.11.2019, 17:35
Upravo mi je pasulj reko da će Barsa večeras doživeti prvi poraz u Evroligi.

Ganac
01.11.2019, 20:24
Kakva je Barsa ekipa, koja imena, dobro smo se mi i držali tri četvrtine. Nisu dali u prva četiri minuta da Armani postigne koš, što je još bitnije ni da organizuje smisleni napad.

Stojanče
01.11.2019, 20:34
Za sada tvrdo, treba dobro oznojiti dupe za koš.

Ganac
01.11.2019, 20:55
Baš vala, koševi se "porađaju", gledam ko su im organizatori igre, krilni centri, bekovi - brutalno a opet mi sa svim našim problemima se dobro za sada nosimo sa takvim ekiama.

Mrkela
01.11.2019, 21:02
Sta je Fener propustio Zeljko nek se ostavi posla. Amen. Bruka. Jad

Ruzni Prljavi Zli
01.11.2019, 21:04
Željko da može iz kože bi izašao.

Ne znam šta je crtao zadnji napad al čisto sumnjam da je akcija išla na Veselog.

Stojanče
01.11.2019, 21:09
Ala pršti u Milanu.

Ganac
01.11.2019, 21:12
Brate koja borba, kakvo je kucanje imao Brendon Dejvis, ono je za naslovne špice.
Željko iako ima po imenima odličan tim, kao da je došlo do zasićenja, stigli pretprošle sezone do svog vrha i sada sledi rekonstrukcija. Pitanje je samo da li će turske gazde da imaju strpljenja (mada su ih i povrede na početku sezone desetkovale).
Ne bih ja otpisovao Rumenigea.

Ruzni Prljavi Zli
01.11.2019, 21:14
Šengelija nerešiva enigma za Bavarce.

Gruzin već dvocifren.

Ruzni Prljavi Zli
01.11.2019, 21:22
Šelvin Mek baš izgleda trapavo.

Mrkela
01.11.2019, 21:23
Brate koja borba, kakvo je kucanje imao Brendon Dejvis, ono je za naslovne špice.
Željko iako ima po imenima odličan tim, kao da je došlo do zasićenja, stigli pretprošle sezone do svog vrha i sada sledi rekonstrukcija. Pitanje je samo da li će turske gazde da imaju strpljenja (mada su ih i povrede na početku sezone desetkovale).
Ne bih ja otpisovao Rumenigea.

Vec pet utakmica ima kompletnu ekipu i svih 5 je izgubio

Ruzni Prljavi Zli
01.11.2019, 21:31
Slukas, Datome, Veseli, Kalinić ne zna se ko je u goroj formi. Jedan od razloga bednih rezultata giganta sa Bosfora.

Biće vraški teško Željku da tim izdigne iz nimalo prijatne situacije.

Ganac
01.11.2019, 21:31
Vec pet utakmica ima kompletnu ekipu i svih 5 je izgubio

Nije toliko bitno, sezona je duga...a na kraju se "broje mrtvi".

Stojanče
01.11.2019, 21:35
Mirotić loš večeras.

Trenutno nerešeno.

Izgleda da će jedna lopta odlučiti.

Ruzni Prljavi Zli
01.11.2019, 21:38
Kakav posao Gudaitis radi.

Mr. Wolf
01.11.2019, 21:38
Baskonija se sprda sa Bajernom.

Ruzni Prljavi Zli
01.11.2019, 21:44
Micov već tri velike greške u zadnjoj četvrtini.

Mr. Wolf
01.11.2019, 21:51
Upravo mi je pasulj reko da će Barsa večeras doživeti prvi poraz u Evroligi.

:wthy:

Stojanče
+10.

To bi bilo to, prvi poraz Barse.

Zna moj pasulj sve.

Ćaća briljira.

Ganac
Ubiše ih u zadnjih dva minuta...
Od sada ti verujem Stojanče i u tvoj prebranac.

Mr. Wolf
01.11.2019, 21:53
Je l' sme ovako da se unistava Radonja? Losmi, izdrzi!

Ruzni Prljavi Zli
01.11.2019, 21:57
Ne dao Bog da Saleta tako gaze.

Revolucija bi na forumu bila.

Ganac
01.11.2019, 22:09
Gde gledate?

Mr. Wolf
01.11.2019, 22:10
http://cdn.livetv225.me/webplayer.php?t=ifr&c=1279499&lang=en&eid=864644&lid=1279499&ci=41&si=3

Ganac
01.11.2019, 22:21
Koliko mu je Baskonja sa Zvezdom bila mušterija večeras se to okrenulo. Ovi iz Bajerna ne mogu da pogode ništa.

Mr. Wolf
01.11.2019, 22:40
Unistavaju ih :wthy:

dekkard
05.11.2019, 21:25
Venecija da postigne nekih 15 poena u poslednjoj četvrtini i zatvorili su utakmicu.

dekkard
05.11.2019, 21:51
Na kraju i više nego dovoljnih 21 poen u poslednjoj četvrtini. Nije pomoglo ni čak 33 slobodna bacanja koja su dosuđena za Partizan, ubedljiv poraz je bio neminovan i bolji međusobni skor ima Venecija.

Ivan9
06.11.2019, 08:06
Kako su pukli ovako?
Nisam ih gledao mada gledam dosta utakmica i u EC i u EL(ne samo nase timove) ali juce ne odgledah ni jednu.
Sta im bi sa odbranom? To ih je do sada slusalo?

Stojanče
08.11.2019, 18:51
Da vidimo hoće li konačno Fener pobediti.

dekkard
08.11.2019, 19:14
Nadam se da ne.

Stojanče
08.11.2019, 19:35
Dobro prvo poluvreme.

Stojanče
08.11.2019, 20:28
Ode Fener na +11.

To bi bilo to.

dekkard
08.11.2019, 20:39
Šteta.

Stojanče
08.11.2019, 20:48
Pršti u Kaunasu.

Mr. Wolf
08.11.2019, 21:12
Ugazio Zeljko Radonju sa pola snage.

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 07:58
Porođajne muke Fenera ove sezone u svakoj tekmi.
Konačno su i oni pokazali koliko mogu. Najbolja četvrtina u sezoni prelomila Bajern i obezbedila tek drugi trijumf u EL.
Paradoks da su bodovi pribeleženi kada je najbolji ofanzivac tima Nando De Kolo bio zakucan za klupu.
Mnogo su homogeniji, pogotovo u odbrambenom smislu, kada na terenu nema Francuske haubice.

Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

dekkard
09.11.2019, 08:06
Ugazio Zeljko Radonju sa pola snage.Šteta što neće u PO ove godine, a Bayern bi mogao.

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 08:09
Šteta što neće u PO ove godine, a Bayern bi mogao.Rano za takva poređenja.
Baš rano...
Videćemo dal Feneru pobeda može napumpati samopouzdanje i snagu. Sad im predstoje dva vezana pakla od gostovanja - CSKA u Moskvi i Barsa u Kataloniji.

dekkard
09.11.2019, 08:15
Znači, 2:7 će biti Fenerov skor nakon ta dva gostovanja. Ali u narednih 6 kola gube samo od Efesa i eventualno od Panatinaikosa, jer igraju protiv Asvela, Himkija, Albe, Efesa, Panatinaikosa i Zenita.

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 08:18
Teško mogu do brejka al ajde da sačekamo.
Ipak je to Fener a ne Valensija ili Himki.

dekkard
09.11.2019, 08:26
Uvek više cenim klubove kojima se ne nameste kockice kao što su se Feneru namestile za osvajanje jedine evropske titule koju su osvojili praktično na domaćem terenu.
Mislim da će Barselona zauzeti njihovo mesto na F4 ove sezone, a njima će biti uspeh da uđu u PO.
Glavni im je igrač ove sezone De Kolo koji je tip igrača koji voli slobodu u igri i tada je najbolji što je prilično nekomplementarno sa Robijinim poimanjem igre otud i ovi slabi rezultati.

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 08:30
Fener je u startu napravio veliku grešku što nije do kraja izvršio smenu starosedelaca.
Pravo je vreme na leto bilo reći ZBOGOM Kalini i Datomeu. Možda i Bobi Diksonu.

dekkard
09.11.2019, 08:38
Pa i Veselom i Lovernju.
Prvom zato što godinama ne uspeva da ispravi svoje nedostatke iz razloga niskog bbIQ-a, drugog jer je injury prone igrač više je na rehabilitaciji nego što igra i prilično je nekonstantan, kao i prvi.

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 08:39
Ima dosta znakova ? kod Fenera te mi još više bode oči zašto Željko sa saradnicima nije izvršio korenite promene.
Nisam verovao da će Gudura, pogotovo Meli, ovolko faliti samom rosteru.

LosmiSK
09.11.2019, 09:25
Gudura ne znaci aposlutno nista za ovaj tim sto je otisao. De Kolo je to ''zakrpio''. Sto se tice Melija, tuje Vilijams itd...Mislim da je njihov problem vise Sloukas i Veseli....prvi je smorio sve vec...overate..Veseli ne pravi razliku u odbrani kao pre..u napadu isto..

Zeljko je prosle sezone osvojio apsolutno nista i sa tim parama kojim raspolaze je uradio nista..doneo EL, ali samo zato sto je igrao kod kuce..Ima tonu NBA igraca i nista...zreo je za otkaz, sto pre to urade bice bolje. Da su bili pametni i doveli Mesinu,,ili Skariola...ali eto..

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 09:35
Ne možeš tek tako dati otkaz treneru sa toliko uspeha i tonama trofeja. Sve i da ne ide, Željkov trenerski pečat i CV nije nešto što treba tek tako proćerdati i bataliti.
Malo mi smešne priče da najtrofejniji evropski trener ikada ne može normalizovati stvari a da će neki tamo zalizani pederikos uspeti u toj nameri i vratiti Fener na prvobitan šampionski kolosek.
Baš zato što je bio domaćin i doneo Fener prvu evropsku titulu znači da je odradio vraški težak zadatak jer je samim tim pritisak bio isključivo na njihovoj strani.
A šta ćemo što Fener gotovo svake sezone pod njegovom palicom igra završni turnir. Nešto što su pre Žoca mogli samo sanjati i zamišljati. A nije da se nije ulagalo i pre njega. Pare kod Fenera nikada nisu bile sporne.

Stojanče
09.11.2019, 09:38
Željko bi osvojio i prošle sezone Evroligu.

Igrali su majstorski u jednom delu i možda najbolju košarku od Željkovog dolaska.

Al su onda došle povrede koje su ga sprečile da uzme trofej.

LosmiSK
09.11.2019, 09:43
Ulagale su se, ali ne ovoliko. Niko ne kaze da Zoc nije odlican trener, ali treba im malo svezi krvi. Fener cak nije interesantan ni za gledanje, meni. Imao je prosle godine u Turskoj najveci budzet i presisao ga je Efes, unakazio. Nije Robija nikad imao neku konkurenciju. U Grckoj PAO sa Olyem..Ovde Efes, cak je izgubio od Karsijake..Imao je opasnih kikseva, a kazem F4 zbog domaceg terena.

Jeste uspeh F4 ali ne toliki proslih godina, posto je imao uvek top budzete, sad su i drugi ulozili pa cemo videti kako ce to ici..treba im sveza krv i to je to...po meni opet...samo moje misljenje..

Taj zalizeni je bio prvak u NBA i svetski prvak, nista vise...i to ove godine..jos se nije ni oladio :D

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 09:49
Da bi došao do TOP timova i budžeta znači da poslodavci moraju verovati u tebe i da si stručnjak koji može velike ambicije kluba sprovesti u delo. A Željko sve to ima jer je decenijama sam trenerski evropski krem. Ne možeš veliki Fener dati u ruke Repeši ili Saridži i očekivati titulu Starog kontinenta.
Slažem se da Fener izgleda jalovo na startu. Samo pouzdanje im srozano do krajnje granice te bi im jedan veliki skalp puno značio na polju pumpanja vere u sebe. Ovde je veća kriza zbog nepoverenja igrača u sopstvene košarkaške kvalitete no sve ostalo.

LosmiSK
09.11.2019, 10:01
Ma svi su krivi sem Zeljka. Dovid najbolje igrace moguce iz NBA i Evrope i ne uzme nista..i krivi igraci itd..Malo je Vilijams, De Kolo mesto Melija i Gudurica? :D:angry:

Vreme velikog Zoca je gotovo, dosao je momenat da ga preslisava Ataman..Ne govorim ovo zato stoje grobar, vec sto je to tako na delu. Dici ce on formu, bilo bi glupo da ne digne od ovog, ali nece uzeti nista opet, ali ovaj put nece ni na F4 otic...

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 10:14
Nigde nisam rekao da najveća odgovornost nije na Željku. Zna ss u košarkaškom svetu. Trener je najveći krivac kada ne ide sve od očekivanog. I lakše zameniti trenera nego ceo tim.
Samo reći da je njegovo vreme prošlo suviše je rano. Titule se ne kuju u novembru i na zimu.

dekkard
09.11.2019, 10:27
Željko bi osvojio i prošle sezone Evroligu.

Igrali su majstorski u jednom delu i možda najbolju košarku od Željkovog dolaska.

Al su onda došle povrede koje su ga sprečile da uzme trofej.Ne bi, bila su barem dva bolja tima prošle sezone i oba su zasluženo igrala finale.
Efes je igrao najlepšu košarku, CSKA najefektivniju.

dekkard
09.11.2019, 10:35
Ma svi su krivi sem Zeljka. Dovid najbolje igrace moguce iz NBA i Evrope i ne uzme nista..i krivi igraci itd..Malo je Vilijams, De Kolo mesto Melija i Gudurica? :D:angry:

Vreme velikog Zoca je gotovo, dosao je momenat da ga preslisava Ataman..Ne govorim ovo zato stoje grobar, vec sto je to tako na delu. Dici ce on formu, bilo bi glupo da ne digne od ovog, ali nece uzeti nista opet, ali ovaj put nece ni na F4 otic...Slažem se u velikoj meri sa ovim, jednostavno je nastupila kombinacija zasićenja i malo su ga pregazili košarkaški trendovi.
Zakasnio je sa odlaskom u Ameriku, vrlo verovatno da će ga Fener menjati nakon isteka ugovora i da će onda potražiti neku mirniju košarkašku sredinu.

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 10:37
Fener će posle Željka da se vrati na fabrička podešavanja.

dekkard
09.11.2019, 10:49
Ne mora da znači, možda dođe Itudis, Laso, Ataman, Šaras... ima još odličnih trenera.

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 10:50
Ataman sigurno NE.

LosmiSK
09.11.2019, 10:53
Saras bi bio odlican na njegovom mestu. Takodje i Itudis, za Lasa nisam siguran, on slabo zna engleski i bila bi mu muka izvan Spanije. Ataman je nasao svoju srecu u Efesu.

Kada bih ja birao, tj da sam CEO Fenera, izabrao bih Sarasa...i to vec sledece sezone...uf kad smo se resili ove dve reci :)

Ruzni Prljavi Zli
09.11.2019, 10:57
Vreme je da Šaras potraži sreću van domovine.
Magistrirao je u Žalgirisu, vreme za nove izazove.

Stojanče
13.11.2019, 20:21
41:11 vodi Monako.

Partizan izgubio al barem odbranio razliku iz prve utakmice.

dekkard
13.11.2019, 20:43
Partizan je sad drugi, ako Venecija pobedi večeras. Cedevita zabeležila drugu pobedu zaredom i polako dolazi do uravnilovke ABA ligaša u EC (Futura excluded).

Ruzni Prljavi Zli
13.11.2019, 21:13
Vidmar 0/6 sa linije penala [emoji51]

Ruzni Prljavi Zli
13.11.2019, 21:41
Noris Kol debitovao za Kneževe sa vrlo dobrim učinkom :
21' - 11pts, šut iz igre 3/8 uz tri skoka i 6 ass.
Svakako bivši plej Vrelina iz Majamija biće jako oruđe Saši Obradoviću u nastavku sezone.

Stojanče
14.11.2019, 18:38
Raspucani i Himki i Milan.

LosmiSK
14.11.2019, 18:49
Pre bih rekao odbrane kriminal...sta Himki igra je sramota koji sastav imauu..Valjda ih ucvrsti Mozgov, ako bude igrao uopste..

Stojanče
14.11.2019, 19:10
Uh, Tarzuski izveo takvo bacanje da će ući u konkurenciju jedno od najgorih u košarci.

Ruzni Prljavi Zli
14.11.2019, 19:31
Horor Armanija u zadnjem kvartalu.
Vola ne mogu ubosti.

Stojanče
14.11.2019, 19:37
Jerebko sve bolji.

Pobedi Himki.

Stojanče
14.11.2019, 20:18
Vasa Micić 24 poena i 6 asistencija.

4 od 4 za 2, 3 od 3 za 3 i 7 od 7 bacanja.

Ruzni Prljavi Zli
14.11.2019, 20:19
Vasa nastavlja od prošle sezone u visokom stilu.
Pravi je lider prejakog Efesa.

Stojanče
14.11.2019, 21:00
Sledi poslastica Real - Barsa.

Ruzni Prljavi Zli
14.11.2019, 21:00
Hala Madrid !

Ruzni Prljavi Zli
14.11.2019, 21:05
Pravi je zvrk Fakundo Kampaco.

Stojanče
14.11.2019, 21:07
Surovo krenuo Real.

Ruzni Prljavi Zli
14.11.2019, 21:32
Vraća se Barsa.

Stojanče
14.11.2019, 21:33
Živnula i Barsa.

Spustili sa 20 na 8 razlike.

Dilejni se razgoropadio.

Stojanče
14.11.2019, 21:35
Za ovo je Rudi zaslužio nesportsku.

Idiot.

dekkard
14.11.2019, 21:46
Živnula i Barsa.

Spustili sa 20 na 8 razlike.

Dilejni se razgoropadio.Stojanče aka radio reporter [emoji23][emoji23][emoji23]

Stojanče
14.11.2019, 21:49
Barsa preokrenula.

Rešetaju iz svih pozicija.

Kao ja nekada.

LosmiSK
14.11.2019, 21:54
Lagano..neverovatno da su okrenuli za 10minuta...Jezivo Real odigrao odbranu..bolesno ovoliko poena primiti kuci u derbiju...30-9 su imali jbte..

Ruzni Prljavi Zli
14.11.2019, 21:56
Ludnica u OAKA-i.
Sprema se drugi produžetak.

LosmiSK
14.11.2019, 22:08
Kakva lopta ovog debila majko mila..sta baci u bunar Sikma..

LosmiSK
14.11.2019, 22:09
Al sad 2+1::):D

Ruzni Prljavi Zli
14.11.2019, 22:15
Fenomenalna partija Janisa Papapetrua nije bila dovoljna za hrabre Albatrose iz Berlina.
Grčko reprezentativno krilo brojao do 39 - šut iz igre 15/22 (dvice 9/10, trice 6/12).
Neverovatna odluka Pedulakisa i Kalatesa da šut za trijumf uzme Tajris Rajs, čovek koji je pre toga imao 0 poena na svom kontu.

dekkard
14.11.2019, 22:43
Kakvo kvalitetno demoliranje Baskonije od strane Makabija, sa kojim je Zvezda igrala egal kod njih i gde su nas dobili tek u produžetku.

Ruzni Prljavi Zli
14.11.2019, 22:44
Ubila ih Makabijeva dalekometna paljba.

Stojanče
15.11.2019, 17:51
Za 10 minuta počinje CSKA - Fener.

Taman da ubijemo vreme do početka Zvezdine utakmice.

Jaqen Hghar
15.11.2019, 20:29
https://www.instagram.com/p/B45XeNrgkn3/?utm_source=ig_web_copy_link

Više je nego izvesno da će se Žoc i Fener rastati.
Nešto debelo ne štima tu.

Nažalost prošlo je vreme kada su treneri bili bitni.
Željko je poslednji među takvima.
Igrači su primadone i značajno veće zvezde, što je i u redu.
Međutim, oni su već toliko daleko u tome da se svaki autoritet trenera obesmišljava.
U NBA je to pravilo. Već jako dugo.

Neka nam je bog u pomoći ukoliko takvo stanje zagospodari i sa ove strane bare.

Mr. Wolf
15.11.2019, 22:07
Vanja unistava Radonju.

Mr. Wolf
15.11.2019, 22:32
Sta im uradi Valensija...

Mr. Wolf
15.11.2019, 22:35
https://media.giphy.com/media/zOwMyw7lnpLmE/giphy.gif

Ruzni Prljavi Zli
16.11.2019, 06:15
Radonja ponižen u Valensiji.

darko pancev
16.11.2019, 10:15
Vanja unistava Radonju.

doslo i to vreme ...unistio mu Radonja mlade godine ...::)

Stojanče
19.11.2019, 16:07
Evroligaška bolnica: De Kolo, Vesterman i Ponitka van stroja

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/evroligaska-bolnica-de-kolo-vesterman-i-ponitka-van-stroja/342878

Ruzni Prljavi Zli
19.11.2019, 17:28
Leo ne može vezati nekoliko tekmi.

Ruzni Prljavi Zli
19.11.2019, 19:10
Po nervozi, temperamentu, gestikulacijama i mimici Šaras klonirani Željko Obradović.

Stojanče
19.11.2019, 19:18
Da, mada i kao igrač bio je temperamentan.

Fino igra Pao u prvom poluvremenu.

Ruzni Prljavi Zli
19.11.2019, 19:23
PAO igra na krilima fantastičnog Nika Kalatesa.
Kako samo proigrava i razigrava saigrače uz to je i lider tima po poenima.
Mene više iznenađuje što je efikasan iza linije za tri - 3/5.

Ganac
19.11.2019, 19:30
Kakav je ciglar bio a sada rešeta za tri poena. U zadnjem napadu u drugoj četvrtini (jeste sam kao duh ali treba dati koš) ubode trojku a ovi moji Zvezdini igrači ne sećam se da su dali koš u poslednjem napadu nekog perioda ili promašaj ili je prodaju.
Mnogo znači dobar trener iako ima i do igrača (rođeni pobednik...)

Stojanče
19.11.2019, 19:38
Još dve trojke Kalatesa.

5 od 7 za 3.

dekkard
19.11.2019, 19:39
Ako može Lazić da poboljša šut može svako.

dekkard
19.11.2019, 19:51
Kakav je ciglar bio a sada rešeta za tri poena. U zadnjem napadu u drugoj četvrtini (jeste sam kao duh ali treba dati koš) ubode trojku a ovi moji Zvezdini igrači ne sećam se da su dali koš u poslednjem napadu nekog perioda ili promašaj ili je prodaju.
Mnogo znači dobar trener iako ima i do igrača (rođeni pobednik...)Evo da te podsetim, pre samo 7 meseci

https://youtu.be/thJGGEGSnUU

Ruzni Prljavi Zli
19.11.2019, 21:41
Očekivano od Reala.
Posle horor šutiranja protiv Bilbaa, kada okean s broda nisu pogađali, večeras rapsodija u šutu za tri 9/11.
Himki pred debaklom ko u Beogradu.

Mr. Wolf
19.11.2019, 21:41
Bajern na putu da izgubi i kod kuce. Olimpijakos lagano za sada.

Ruzni Prljavi Zli
19.11.2019, 22:15
Furiozni zadnji period Bavaraca.
Od minusa dosli u plus.

Mr. Wolf
19.11.2019, 22:18
Preokrenuo Radonja. Isputio Olimpijakos +12.

Mr. Wolf
19.11.2019, 22:19
Losmi presrecan vecerasnjim rezultatima.

Ganac
19.11.2019, 22:21
Evo da te podsetim, pre samo 7 meseci

https://youtu.be/thJGGEGSnUU

Hvala što si me podsetio, ipak ja bih tebi uputio jedan dobronameran savet: čitaj pažljivije.
Još jednom kopiram i boldujem:
"Kakav je ciglar bio a sada rešeta za tri poena. U zadnjem napadu u drugoj četvrtini (jeste sam kao duh ali treba dati koš) ubode trojku a ovi moji Zvezdini igrači ne sećam se da su dali koš u poslednjem napadu nekog perioda ili promašaj ili je prodaju.
Mnogo znači dobar trener iako ima i do igrača (rođeni pobednik...)

Ruzni Prljavi Zli
19.11.2019, 22:35
Nikada nisi siguran kada ti sa druge strane Skoti Vilbekin.

Ruzni Prljavi Zli
19.11.2019, 22:53
Šta znači kada imaš pravog iskusnog trenerskog vuka Etore Mesinu i lidera na parketu u vidu brade Ćaća.
Armani se ne šali ove sezone.

Stojanče
20.11.2019, 21:27
Fener i dalje ne može se sastaviti.

Stojanče
21.11.2019, 21:03
A sad da gledamo poslasticu ovog kola Milan - Efes.

Brajkula
21.11.2019, 22:34
Stefan Jović sprda košarku.

Baš onako MVP partija jedna.

Ruzni Prljavi Zli
22.11.2019, 21:24
Odlična rola Štimca.
Za 10' isto toliko koševa.

Ruzni Prljavi Zli
22.11.2019, 21:57
Kalates u zadnje dve tekme na gostovanjima 7/9 za tri.

Mr. Wolf
22.11.2019, 22:01
Bas lagano sa Bajernom.

Stojanče
22.11.2019, 22:07
Blizu je CSKA ali deluje da nemaju šanse dobiti Real.

Stojanče
22.11.2019, 22:14
Je l' ovo neki prekid u Barseloni?

Ruzni Prljavi Zli
22.11.2019, 22:16
Fener odličnih timskih 7/10 za tri.
Štimara prva violina sa 17 poena.