Announcement

Collapse
No announcement yet.

!!!!!!!!! UPOZORENJE CLANOVIMA FORUMA !!!!!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • !!!!!!!!! UPOZORENJE CLANOVIMA FORUMA !!!!!!!!!

    Poštovani korisnici foruma Sport Kluba,

    Obavestavamo vas da je, nažalost, u poslednje vreme došlo do nekih događaja kojima nije mesto na forumu i koji izlaze iz okvira onoga čemu služi kako forum, tako i tema MotoGP.

    Naime, administratori drugih foruma su počeli da šalju poruke neistinite sadržine i zloupotrebljavaju tuđa imena, radi povećanja broja korisnika svojih foruma.

    Stoga vas obaveštavam da korisnik Snoopy iza koga se krije clan i ovog i tog foruma gagaj šalje poruku sledeće sadržine:

    "Pozdrav !

    Vidim da kvalitetno postuješ i da si ozbiljan poznavalac motogp-ja. Ako želiš da učestvuješ u kvalitetnoj raspravi, pridruži se forumu na adresi : http://XXXXXXXXXXXX. Inače, ovaj forum su osnovali ljudi koji su podigli MotoGP podforum na Sport Klubu, veoma kvalitetni i odlični poznavaoci automoto sporta. Napustili su SK zbog nesporazuma sa administratorima i tehničkih problema koje je imao SK forum.
    Ne postoji nikakva smetnja da budete članovi oba foruma, na tom forumu recimo postuje i Vesna 8.11 koja je moderator na SK forumu. Član foruma je i Srđan Erceg (inače, ljudi koji su na tom forumu sada su ti koji su uspeli Srđana da dovedu i na SK forum).
    Odlične najave trka, tehnički i istorijski podaci i analize, otvorenost i ozbiljna rasprava o Moto GP i Superbike šampionatu.
    Registruj se i pogledaj kakve mogućnosti nudi ovaj forum, nećeš zažaliti ako ti je stalo do kvalitetnog znanja i ozbiljne rasprave."



    Nadao sam se da neću morati da pišem ovakve poruke, jer je svrha ovog foruma širenje kluba ljubitelja pre svega motociklizma, a zatim i MotoGP-a, ali kako je forum SK zloupotrebljen, i doveden u nezavidan položaj da služi zapravo kao mesto na kome se ljudi registruju, a potom ih neko na nesportski način odvede sa istog, neophodno je stvari precizirati i jasno reći šta je istina, a šta ne.

    Pružam svu podršku svakom forumu koji za cilj ima promociju sporta i motociklizma, ali ne prihvatam trikove, niti se služim istim, kako bih "moj" forum učinio boljim. Svi imamo zajednički cilj da se družimo kroz MotoGP i naučimo što više možemo, podelimo znanje i zabavimo se, i nadam se da u cilju toga možemo svi da se držimo fer-pleja.

    Apelujem i na moderatore foruma, koji neću imenovati, da nastave da popularizuju MotoGP, ali da se ne koriste sredstvima protiv kojih se sami bore i ne napadaju forum SK. Budite poput vaših MotoGP heroja i pokažite da ste iznad ovakvih metoda. Još jednom ću vas i pozvati da i sami učestvujete u forumu SK, jer ako je neophodno da preko njega dođete do novih članova, zašto i sami ne biste bili članovi istog i sa nama podelili vaše znanje? Šta je bilo, bilo je i nadam se da svi zajedno možemo da unapredimo domaću MotoGP scenu. Na kraju dana, zbog toga smo svi ovde.

    Hvala svima i nastavite da učestvujete u forumu SK, kako bi bio najbolji mogući.

    Mi smo tu.

    Pozdrav,

    Moderatorski tim foruma Sport Kluba
Working...
X