PDA

Pogledati punu verziju : KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Wingwalker
16.07.2019, 23:48
Preterao si Šarče...igra za 4 puta manje para od Jovketa,
nigde nije objavljeno za te ponude iz inostranstva i za to ti ne verujem
ali za spašavanje prošle sezone si u pravu što i dekard može da potvrdi.

Šarac
17.07.2019, 00:48
Preterao si Šarče...igra za 4 puta manje para od Jovketa,
nigde nije objavljeno za te ponude iz inostranstva i za to ti ne verujem
ali za spašavanje prošle sezone si u pravu što i dekard može da potvrdi.

Jovke ce ubosti preko 800 k u Himkiju. Za Teodosica vec smo culi koliki je ugovor.

FC3 ce imati 100 ili 120. Moja matematika kaze da Teo ima 10 x vise.

Ali nije sada ni bitno, imao je ponudu od Mornara, o tome sam pisao da ga trazi klub na obali mora.

Wingwalker
17.07.2019, 01:14
...kad čačkam mečku :confused:

nije mi trebalo ovo za Mornar.

Victor BG
17.07.2019, 01:30
Rocesti, nema ga vala pismenijeg u Evropi da nam je dostupan. Jes da bi nam duvalo kroz frontcourt ali bar bi se nagledali kosarke. Pisaj ga,ja sam za.

Storm
17.07.2019, 06:59
Rocesti, nema ga vala pismenijeg u Evropi da nam je dostupan. Jes da bi nam duvalo kroz frontcourt ali bar bi se nagledali kosarke. Pisaj ga,ja sam za.

Ja to pricam sve vreme. Kakav Tiodor, kakav Grendzer. Roch je umetnik!

Ulični basketaš
17.07.2019, 08:20
Da, Mornar se dvoumio između, Nidama, Pulena i debeljka. Sad kontaju koliko su se zajebali.

L a z a R
17.07.2019, 09:20
Imao je sigurno ponuda, to zna samo njegov menadzer i on.

Samouvereno i mudro.

L a z a R
17.07.2019, 09:23
Ročesti , asocijacija za gubitnika.

nine33
17.07.2019, 10:10

Moze i jos jedan "Kinez" da se vrati u EL, kod nas, Darius Adams. :D

Ulični basketaš
17.07.2019, 10:10
Ročestiju je mana loša defanziva, ne toliko što je nezainteresovan za odbranu, koliko nema fizikalije da isprati igrača. U napadu je pravi umetnik, kreator, može da bude i individualac, a raspolaže i odličnim arsenalom asistencija. U ovom trenutku, s obzirom na to da su nas oduvali svi domaći aduti, mislim da nema greške da se uzme Tejlor, mada je verovatnoća mala, jer on u Kini igra za dobre pare. A i sama pomisao na kombinaciju Ročesti - mali debeli tatin sin, izaziva jezu. U stvari bilo koja kombinacija gde je Filip drugi plej evroligaške ekipe izaziva jezu.

mmajstor
17.07.2019, 10:12
Koga trazio Mornar.....Ficu?
Ako nema nista od Mancarisa ocekujem Kalnietisa, i ako se bude trazila zamena na 5 Stimca.

Laza Kacanski
17.07.2019, 10:48
Danas Kuz ima operaciju
Drzi se Kuz i pobedi

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

Wingwalker
17.07.2019, 11:42
Naleteo sam na snimak reprezentacije kada izlaze na teren i Lučić se sa svima pozdravlja u trku pri prolasku kroz špalir sa ''give me five'' i kada stigne do Kuzmića dok ovaj drži ruke gore, Luča ga nabada pesnicom u stomak...jer je samo Kuz tako u mogućnosti...kratko se isplakah ovako mator...

Drži se Kuze...i sad budi najjači.

Samo Zvezda
17.07.2019, 13:05
Biće to dobro. Mora... https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190717/874804241b60ea6955fe9aadb492502e.jpg

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Laza Kacanski
17.07.2019, 17:20
Vazno da se Kuz oporavlja. Bice on dobro i ubedjen sam opet na parketu

Koliko cujem pregovaramo sa Stimcem koji bi menjao Odza
U slucaju prodaje Simanica Simonovic je zamena

Victor BG
17.07.2019, 17:29
Hmm pa imamo Fayea, Browna, Stratosa, Gista koji mogu na 4. Simonovic je tu nepotreban i pare koje bi dali za njega sloziti na ugovor za boljeg PG.
Ojo ako se proda, Stimac je super zamjena. Ukoliko Ojo ostane onda nema potrebe nikoga dovoditi jer te mizerne minute na 5 moze da pokrije i treci centar Ristic/Jovanovic. Nema potrebe da se razbacujemo.

nine33
17.07.2019, 18:06
Dje je i sto radi Dejan Musli ?

Ganac
17.07.2019, 18:27
Koliko mi trenutno imamo pod ugovorom visokih igrača? Braun, Faje, Simana i Gista, Odža, Ristića i Jovanovića? Što bi dovodili još nekog a pri tom i Kuz je član našeg KK. Nama je plej ono što nedostaje jer Fića, Beron, Đenka, Laza, Dobrić, Starac Fočo su šest spoljnjih i treba nam plej i to rasan.

ajkisloba
17.07.2019, 18:31
Viktore daj mi objasni po cemu je to Stimac super zamjena za Odza jel zbog odbrane od pik end rola.

Samo Zvezda
17.07.2019, 18:31
Hmm pa imamo Fayea, Browna, Stratosa, Gista koji mogu na 4. Simonovic je tu nepotreban i pare koje bi dali za njega sloziti na ugovor za boljeg PG.
Ojo ako se proda, Stimac je super zamjena. Ukoliko Ojo ostane onda nema potrebe nikoga dovoditi jer te mizerne minute na 5 moze da pokrije i treci centar Ristic/Jovanovic. Nema potrebe da se razbacujemo.Bolje onda da ostane Ojo...Štime, ne hvala. Rađe bi da se nerviram zbog Jovanovića

I dalje se nadam da će Boriša ostati[emoji1] Nisam proveravao šta se dešava, plašim se odgovora[emoji20]

Victor BG
17.07.2019, 18:41
Viktore daj mi objasni po cemu je to Stimac super zamjena za Odza jel zbog odbrane od pik end rola.

Ne naravno, ni jedan ni drugi ga ne brane bolje od postavljenog cunja. Razlozi zasto je dobra zamjena su borbenost na off skoku, zagradjivanje, blokovi, agresivnost i veliko zvezdasko srce!
Imao je jako dobre igre posle Zvezde, nepravedno je smjenjen kod Atamana a nosio je Efes, EC odlicno odigrao i svaki put sa potrebnom dozom energije sto se igraca koji ulazi sa klupe i ocekuje.
Iskustvo je jos jedan aspekt zasto je dobra zamjena, ima ga na pretek.
Licno ne bih sada prodavao Oja, ali ako bi se ta situacija desila, domaci centar sa iskustvom je najbolji izbor Stime.

Victor BG
17.07.2019, 18:42
Bolje onda da ostane Ojo...Štime, ne hvala. Rađe bi da se nerviram zbog Jovanovića

I dalje se nadam da će Boriša ostati[emoji1] Nisam proveravao šta se dešava, plašim se odgovora[emoji20]

Pregovori jos traju ali najblizi je Fener mada Pesic ne odustaje.

L a z a R
17.07.2019, 19:22
Mislim da smo smanjili prostor za razne opcije ,stranac domaci i sl,pri izboru Perperoglua umesto npr Dangube.
Verovatno bi nam Danguba mnogo vise doneo sa ovakvim timom.
Normalno,ako je slobodan i bilo volje obostrane.

dekkard
17.07.2019, 20:55
Ne, jer je Stratos bog košarke za Dangubu.

Šarac
17.07.2019, 20:56
A sto mi obrisan upis,

Igrac koji je ovde predlagan ko zna koliko puta koji bi mogao da nam pomogne je otisao za $ u Koreju, pa ono cisto da se zna da ga ne predlazemo kao zamenu umesto Stimca.

Jel sam nesto pogresno napisao, nekog uvredio, ne razumem.

L a z a R
17.07.2019, 21:08
VeroPre 3-4 god. da,ali iz ove perspektive nisam suguran u tvoju konstataciju.
Pitanje godina,fiz spreme,povrede,mogucnisti prodaje,vece iskoriscenosti tokom cele sezone,slobodno mesto stranca....a sigurno ne velika razlika u novcu.

darko pancev
17.07.2019, 21:19
Sta bi sa Grangerom?
Ja Ročestija obozavam ali ne lezi na ovaj roster

Wingwalker
17.07.2019, 23:04
uhh...da su nam na ovaj roster Dr.Ročesti i Majstor Jović...
pitali bi mnoge milijunaše ko okreće antenu a ko viče: ''Dooo-bar...!!!''
tačno kilo i po jura smo kratki i na ovu skupoću.

i još Filip jebe kao momak sa svojom nekompatibilnošću...da se sliva niz butine.
sve što je apsolutna suprotnost njegovim odlikama košta cirka par milijona.

Victor BG
18.07.2019, 02:49
Quincya u FMP, ako je bivsi neka se tamo oprosti od dresa ako nije neka zamjeni Fayea sl godine?! A?! Kakav sam menadzer a prihvatio bi mizernu kintu samo da igra.

Ivan9
18.07.2019, 08:02
Markusa bi ja voleo videti jos jednom kod nas. Bez obzira na fizicku spremu. On ionako ne igra fizicku kosarku
Takav neki igrac bi prilicno podigao plafon ovom timu.

mmajstor
18.07.2019, 10:10
Kakav crni Markus, igramo EL ove godine.

kronostime
18.07.2019, 10:16

I jeste crn.:biggrin:

Ivan9
18.07.2019, 10:30

Pa da. Ja zaboravio da je EL. Nema veze, mozemo mi sa Filipom ođuskati EL :D
Ionako je Filip >>> Markus
Kad je Markus uradio zadnju promenu? Nikad. Eto. :)

Šarac
18.07.2019, 10:42
Pa da. Ja zaboravio da je EL. Nema veze, mozemo mi sa Filipom ođuskati EL :D
Ionako je Filip >>> Markus
Kad je Markus uradio zadnju promenu? Nikad. Eto. :)

Gde su i sta rade Marko Jaric, Igor Rakocevic, Goran Jeretin, zasto ne i Pedja Stojakovic.

Svi veliki zvezdasi za razliku od igraca koji dva puta pada na dopingvtestu kod nas a uspeo je cak i u ligi gde i danas se rekreira padne na tom istom testu.

Koliko je neki igrac propao govori c8njenica da angazman trazi preko twitera. Fmp je ozbiljan klub za igraca koji treba da ostane i dalje u lepom secanju za sve navijace a on neka se posveti modelingu ili klabingu. Od k9sarke se hleba neci najesti nazalost po obojicu.

弱肉強食
18.07.2019, 10:46
Kakvi su licemeri ovi ljudi kojima Filip smeta, nemam reči. Dno dna

Ganac
18.07.2019, 10:57

Jeste, strašno kakvi su licimuri.

kronostime
18.07.2019, 11:18

https://i.imgur.com/Mgp78H3.gif

mmajstor
18.07.2019, 11:37
Dal je moguce da nam Simon ode u Cedevitu???

Ulični basketaš
18.07.2019, 11:49
Zvao ga Jaka. Takav poziv se ne odbija. Ua Filip Čović!

Ivan9
18.07.2019, 12:01
Gde su i sta rade Marko Jaric, Igor Rakocevic, Goran Jeretin, zasto ne i Pedja Stojakovic.

Svi veliki zvezdasi za razliku od igraca koji dva puta pada na dopingvtestu kod nas a uspeo je cak i u ligi gde i danas se rekreira padne na tom istom testu.

Koliko je neki igrac propao govori c8njenica da angazman trazi preko twitera. Fmp je ozbiljan klub za igraca koji treba da ostane i dalje u lepom secanju za sve navijace a on neka se posveti modelingu ili klabingu. Od k9sarke se hleba neci najesti nazalost po obojicu.

Ih moras da rusis sneska :)
Markus je sve ono sto predstavlja kosarka. Svako ko je bar jednom uzeo loptu u ruke, kosarkasku igru je zamisljao bas onako kako je Markus igra.
Znam ja sve oko testova i zabrana(kao i koliko puta je bio a nije srecom testiran...) ali racunam sazreo je za ovih par godina. Smrsao je u odnosu na mandat kod nas.
Uostalom i sad kod nas u timu ima vise igraca koji su padali na doping testu ;)
Tu mu je opet Dzenkins, mogu da nastave da telefoniraju :)

Uostalom ovo je prelazni rok i svaka zelja je realna dok se ne zatvori roster. Ovako sam prizivao i Dzenkinsa, koji isto nije bio realan pa sta se dogodilo? :)
Majstor je dosao.
Mozda upali i drugi put :)

mmajstor
18.07.2019, 12:29
Opet, ukusi su razliciti. Ja ga nisam preterano respektovao, a jasno mi je zasto ga je ogroman broj ljudi voleo.
Ja volim kada plej ume da razigrava u pozicionom napadu, da pretrci igraca i napravi visak, da ima dobar ulaz.....

Laza Kacanski
18.07.2019, 12:59
Stanje Kuzmica je sve bolje
Ustaj Kuz treba da se stiti reket
[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

Storm
18.07.2019, 13:08
Nije lako biti prva violina u Zvezdi. Mnogi nisu izdrzali, iako se radilo o dobrim igracima. Tako da, ja i dalje navijam za Rocestija. Pre Kalnietisa, Grendzera, Tiodora...

Laza Kacanski
18.07.2019, 13:13
Nije lako biti prva violina u Zvezdi. Mnogi nisu izdrzali, iako se radilo o dobrim igracima. Tako da, ja i dalje navijam za Rocestija. Pre Kalnietisa, Grendzera, Tiodora...Rocesti ima milionski Ugovor u Kini.
Zasto bi se odrekao istog?
Verujem da ce plej biti neko ko uopste nije spominjan do sada

miloolja
18.07.2019, 13:28
1151800078237089792
https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1151800078237089792?s=19

mark it zer0
18.07.2019, 13:35
1151815399673143296

Ganac
18.07.2019, 13:43
1151815399673143296

Uopšte nije bitno da li je bilo ili ne pregovora, on sada ima 32 godine i trogodišnji ugovor sa timom iz Italije. Znači slobodan je sa 35/36 godina i ne verujem da će biti u nekoj vrhunskoj formi i sa nekom preteranom željom za basketom. Ne treba nam novi Pera Antić.
Hoću reći, on a sa njim i zvezda i navijački puk su izgubili momentum kada je mogao da dođe (i kada je bilo najbezbolnije) a to je u zimskom roku gde bi za pola godine stekao status legende kluba, dres pod svodovima" etc...Sve posle toga je samo pusti sanak navijača KK CZv i želja da se primakne najboljim klubovima u EL (a ni tri miloša nam to ne bi mogli garantovati).
Hoću reći, više i neće biti trenutaka za njegov dolazak.

Nemam_ti_kad
18.07.2019, 13:49
Pa zar nije bilo price o tome da mu je upucena ponuda, da su razgovarali, da je ponudjena neka cifra...i jos mnogo toga...neko ne govori istinu...ali nije ni bitno...bitniji je Kuzma...kako je stanje?

弱肉強食
18.07.2019, 14:09
Priča jer je sve bilo neformalno, a ima dobre savetnike pa zna šta da kaže. Nije ni bitan tip na kraju krajeva, niti je dužan bio da dodje.

Ja znam da bi naš Nikola Vučević pre došao u Zvezdu nego on.

Wingwalker
18.07.2019, 14:21
Nebojša je znalački zajahao taj talas euforije ''Teo u Zvezdi'' a sve vreme tokom prodaje sezonskih ostao rezervisan u medijama i ni jednom nije izneo info o konkretnoj ponudi ili cifri spremnoj za Miloša.
Ciganjski šljam je dospeo na par naslovnica sa porukama upućenim ''izdajniku roda svoga'' u kojima mu žele da se najozbiljnije povredi (da ne idem u detalje jer su poražavajuće zastrašujući) a od samog Teodosića kakav je flegma u stvarnom životu i nisam očekivao da to ranije demantuje nekom objavom...što ne znači da će ga ovo sada oprati u očima gore pomenutih.
Ako su kojim slučajem Teo i Nebojša napravili dogovor da dobro začine tu čorbu koja se krčkala par nedelja, možda i nesvesni koliko će ovo da se naduje u međuvremenu ja nemam problem sa tim. U marketingu kao i u ratu je sve dozvoljeno dok te ne uhvate.

弱肉強食
18.07.2019, 14:23
Da i Jelisaveta je to bez razloga lupila, došlo joj tek tako, naveo je Nebojša i cigani lažovi, a nije stigla da priča sa mužem da joj kaže da to nije opcija, da demantuje laži.

I Tegeltija upućeni je tek tako stavio na instagram.

I tako. Mi lažemo. Tralalala

Laza Kacanski
18.07.2019, 14:57
Nadam se da Covic nece odgovarati na ovu tesku laz Teodosica oko Zvezde.
Teu sve najbolje u karijeri.

Ulični basketaš
18.07.2019, 15:03
Zašto bi odgovarao? Ja pre verujem Teodosiću, nego Čoviću i njegovima.

Laza Kacanski
18.07.2019, 15:08
Nadam se da Covic nece odgovarati na ovu tesku laz Teodosica oko Zvezde.
Teu sve najbolje u karijeri.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću TapatokaJel stvarno mislis da Zvezda nije pokusala da dovede Teodosica???
Ne ulazim u to koliko se istom nudilo.

velja03
18.07.2019, 15:23
16718

Laza Kacanski
18.07.2019, 15:29
Miler je bivsi kosarkas

Wingwalker
18.07.2019, 16:24
Miler je bivsi kosarkas

kakva je to bila zverina i ploditelj u maj'ci na bratele...:bb:

Williams, Miler i Jestratijević su tri najzabavnija igrača koje sam gledao u Zvezdi.

弱肉強食
18.07.2019, 16:28
Hvala Bogu Laza je mod i pravi je zvezdaš. Svi znaju da smo mu nudili, nismo napismeno i formalnim putem i onda može ovako da priča.

Jelisaveta je sigurno toliko zla da je izmislila onda na predstavi da bi nas ložila.

Laza Kacanski
18.07.2019, 16:41
Hvala Bogu Laza je mod i pravi je zvezdaš. Svi znaju da smo mu nudili, nismo napismeno i formalnim putem i onda može ovako da priča.

Jelisaveta je sigurno toliko zla da je izmislila onda na predstavi da bi nas ložila.Pa pazi sto se Teodosic nije oglasio u vreme najvece medijske kampanje o njemu i Zvezdi da demantuje?????
Ja opet kazem zelim mu zaista svu srecu u karijeri ali mu ovo nije trebalo.

mmajstor
18.07.2019, 16:44
kakva je to bila zverina i ploditelj u maj'cu na bratele...:bb:

Williams, Miler i Jestratijević su tri najzabavnija igrača koje sam gledao u Zvezdi.
...i Ročesti odma iza Nikole.

a Jovo Stanojevic?

Samo Zvezda
18.07.2019, 16:45
https://twitter.com/BballSphere/status/1151864024549724161?s=20

Wingwalker
18.07.2019, 17:04
a Jovo Stanojevic?

Jovo je bio kao giant koala...no fun at all.
ali Nikola Hard-Rock Jestratijević je na svom debiju za reprezentaciju kod Robije već u drugom minutu prijateljske utakmice bio razdvajan od francuskog centra kojeg je držao za grkljan...kasnije tokom karijere kada naprave jači faul nad njim najmanje dvojica ga već drže za ruke i guraju u stranu.

From downtown
18.07.2019, 17:05
Jel istina da smo zainteresovani za Longa? Trenutno igra letnju ligu za Cavse

Laza Kacanski
18.07.2019, 17:09
Jel istina da smo zainteresovani za Longa? Trenutno igra letnju ligu za CavseForumi kazu da jesmo[emoji23]
Koliko znam zavrsena je ta liga

From downtown
18.07.2019, 17:16
Forumi kazu da jesmo[emoji23]
Koliko znam zavrsena je ta liga

Ja na fb video neka ok sportska stranica.

darko pancev
18.07.2019, 17:35
na ovakav roster dovesti nekog papana bila bi velika steta...vec se sada brinem oko toga ko moze da dodje...spala knjiga na par slova ....

Šarac
18.07.2019, 17:38
Ja na fb video neka ok sportska stranica.

Moja blaga preporuka da deinstaliras fb kao aplikaciju.
Fb je poslednje mesto za bilo kakve istinite informacije.
Da li stvarno mislis da bilo koji klub na svetu salju bilo kakve informacije nekim klincima ili pak ozbiljnim ljudima koji navodno drze FB stranice cudnih imena informacije o potencijalnim pojacanjima?

Victor BG
18.07.2019, 17:42
Tezak si Sarac, al opasno. Samo opste, nista koncizno, sve izmedju redova a da demantujes mozes bez ista sto bi potvrdilo tvoj demant. Ah da i sarkazam gust ko brkovi Ron Dzeremija
Primjer; Ne mize d-liga, indijanci, ne moze drew liga amateri, ne moze euroliga skupi, ne moze EC treba nam neko ozbiljan, ne moze "onaj" jer menadzer...
Filip se uvalio i samo ceka

Šarac
18.07.2019, 17:49
Tezak si Sarac, al opasno. Samo opste, nista koncizno, sve izmedju redova a da demantujes mozes bez ista sto bi potvrdilo tvoj demant. Ah da i sarkazam gust ko brkovi Ron Dzeremija
Primjer; Ne mize d-liga, indijanci, ne moze drew liga amateri, ne moze euroliga skupi, ne moze EC treba nam neko ozbiljan, ne moze "onaj" jer menadzer...

Tako je , za sve je kriv Filip Covic.

Samo cekam da ga i za nesrecu mucenog Kuzmica ne okrivite Filipa Covica.

I ne znam sta upadas u pricu, covek napisa da je procitao na FB stranici da smo u pregovorima sa igracem kojeg je Manny okacio na MCZ i ljudi se raspisase o tome.

Victor BG
18.07.2019, 17:52
Tako je , za sve je kriv Filip Covic.

Samo cekam da ga i za nesrecu mucenog Kuzmica ne okrivite Filipa Covica.

I ne znam sta upadas u pricu, covek napisa da je procitao na FB stranici da smo u pregovorima sa igracem kojeg je Manny okacio na MCZ i ljudi se raspisase o tome.

Eto opet ti, imputira mi da za nesto krivim Filipa.
U pricu upadam jer si post objavio na forumu a ne u DM, pa povucen tvojim demantima za svakog moguceg igraca koji se napise kao interesantan, pitam se ima li ikoga ko bi dosao, samo to.

Ulični basketaš
18.07.2019, 17:56
Molim te da više ne braniš Filipa Čovića. Pa lik igra u tatinom klubu za 120 000€. Zamisli da je još košarkaš. Gde bi mu kraj bio...

darko pancev
18.07.2019, 17:58
sarac je ok lik ....

Šarac
18.07.2019, 17:59
Molim te da više ne braniš Filipa Čovića. Pa lik igra u tatinom klubu za 120 000€. Zamisli da je još košarkaš. Gde bi mu kraj bio...

Koliko upisa ja imam od kako on igra u KKCZ i sta mislim o tome, i ja sam poslednji koji cu da ga branim.

Ali brate vi ste opasni kompleksasi kada vam je samo on tema, demantovao vas je sve pa i mene u PO i to mu svi vasi upisi i pljuvacina ne mozete oduzeti.

A sada nastavite da citate FB stranice i vidite gde ima da se nadje play direkt iz NBA lige za par milona godisnje.

Momir
18.07.2019, 18:00
Filip je jedan od najzaslužnijih za osvajanje titule.

darko pancev
18.07.2019, 18:02
Filip je popisao dosta kriticara ..i na tome kapa dole ..branim ga od kako je dosao ...sta taj decko trpi to je strasno ...

Laza Kacanski
18.07.2019, 18:02
Koliko upisa ja imam od kako on igra u KKCZ i sta mislim o tome, i ja sam poslednji koji cu da ga branim.

Ali brate vi ste opasni kompleksasi kada vam je samo on tema, demantovao vas je sve pa i mene u PO i to mu svi vasi upisi i pljuvacina ne mozete oduzeti.

A sada nastavite da citate FB stranice i vidite gde ima da se nadje play direkt iz NBA lige za par milona godisnje.

ISarac ne mozes nikoga nazivati kompleksasem. Nije u redu

Victor BG
18.07.2019, 18:05
Kako smo od demanta svih mogucih igraca dosli do napada na Filipa da ga pri tome niko napao nije?
Samo sam potencirao da ko god napise nesto afirmativno za nekog kosarkasa, Sarac to demantuje sa njegovom dozom sarkazma a da pri tome ne pruzi svoj stav oko toga na koju stranu misli da klub gleda i koje/kakve igrace zeli. Samo to, a vi u skroz drugu krajnost i van teme btw.

darko pancev
18.07.2019, 18:13
nije mi jano sta od Sarca ocekujete...i kad zna ime ne treba da kaze ako misli da ce ugrziti pregovore ...isto tako ako mu bude receno a zamoljen da ne prenosi dalje ...ispostujte to ...pre ili kasnije ce se saznati

dekkard
18.07.2019, 18:17

A sada nastavite da citate FB stranice i vidite gde ima da se nadje play direkt iz NBA lige za par milona godisnje.To nije kompleksašenje već je preraslo u botovanje. Baš gadno za čitati, kao da čitam komentare ispod Blic/Kurir/N1 vesti.

Laza Kacanski
18.07.2019, 18:19
nije mi jano sta od Sarca ocekujete...i kad zna ime ne treba da kaze ako misli da ce ugrziti pregovore ...isto tako ako mu bude receno a zamoljen da ne prenosi dalje ...ispostujte to ...pre ili kasnije ce se saznatiPa ko je trazio od Sarca da napise ime???

darko pancev
18.07.2019, 18:21
Pa ko je trazio od Sarca da napise ime???

kompleksasi:D:D:D:D

Laza Kacanski
18.07.2019, 18:21
kompleksasi:D:D:D:DA da. Zaboravih

mmajstor
18.07.2019, 18:33
Sarac... sad i Jovic kaze da mu nismo dali nijednu ponudu (neformalnu ili formalnu) niti smo se raspitivali oko cene. Ko je ovde lud... sta mi u stvari trazimo?

Laza Kacanski
18.07.2019, 18:46
Pancev i Aleksoni poslednje upozorenje. Pazite kako se obracate ostalim forumasima.

Wingwalker
18.07.2019, 19:01
Sarac... sad i Jovic kaze da mu nismo dali nijednu ponudu (neformalnu ili formalnu) niti smo se raspitivali oko cene. Ko je ovde lud... sta mi u stvari trazimo?

tražimo pažljivo da ne nađemo prejakog pleja...
da razlika u klasi ne bude drastična u odnosu na njegovu zamenu.

kada se dobro izmrcvarimo sa ovim ludilom ''poslali ponudu - nisu me kontaktirali''...
radovaćemo se Mantasu ''almost famous'' Kalnietisu ko deca Deda Mrazu.

Iskreno prestao sam da se nadam adekvatnom pleju jer smo očigledno krenuli namenski naopako od starta...
daj da završavamo ovo formiranje najskupljeg rostera oko donosioca titule nam...i da se ne pravimo blesavi.

Laza Kacanski
18.07.2019, 19:05
Sarac... sad i Jovic kaze da mu nismo dali nijednu ponudu (neformalnu ili formalnu) niti smo se raspitivali oko cene. Ko je ovde lud... sta mi u stvari trazimo?De to izjavio

Victor BG
18.07.2019, 19:07
U sustini i nema pregovora ako jedna strana nije spremna na kompromis.

Ganac
18.07.2019, 19:28

Šarac kada krene da demantuje:
https://i.imgur.com/NYY0uzw.gif
Dođe mi da:
https://i.imgur.com/tD9KODH.gif
A zatim odem do obližnjeg rasadnika i :
https://i.imgur.com/FYb23Ze.gif

mmajstor
18.07.2019, 19:31
De to izjavio

Dao izjavu za neki kos magazin

- Ja sam imao samo jedan razgovor sa Čovićem. To je bio razgovor mimo svih tema ugovora i sličnih stvari. U tom momentu, mnogi su se interesovali, ja sam rekao da ne bežim ni od čega, ako želite nešto, imate broj mog menadžera i slobodno razgovarajte s njim. Šta je dalje bilo, zaista ne znam. Ja nikakvu ponudu nisam dobio. Na tome je ostalo -objasnio je sjajni reprezentativni plej Stefan Jović.

Ganac
18.07.2019, 19:32

https://i.imgur.com/Pa52xf1.gif
Sada si ga malo prreterao druže Šarac, ali stvarno.

Ganac
18.07.2019, 19:35

Pa ne tražimo pleja jer već imamo prvog pleja koji nam je izvukao ABA ligu a bogami i KLS...što bi bacali đenge?

Storm
18.07.2019, 19:43
Da li se neko od ljubitelja lika i dela Filipa Covica seca njegovih bravura u Evrokupu? Pustite vi to sto je Buducnost samu sebe pobedila u Aba kriminalnom igrom tokom cele sezone. Evrokup vam je merilo o mogucnostima Filipa Covica. Pritom ja bih voleo da on pokida u EL i da mi dobijemo bek apa za narednih par sezona. Uopste mi ne smeta sto mu je Covic tata. Ali cenim ni da vi fanovi ne verujete da ce on u El da odigra bilo sta...

弱肉強食
18.07.2019, 19:44

Zamisli da nisi kompleksaš i da se neko na svetu rodi sa bogatim ocem? Zamisli da je taj što ne zna košarku u nekim utakmicama imao skoro dabl-dabl i ginuo, igrao srcem. Zamisli... ustvari ne zamišljaj ništa. Nema ti pomoći.

Nebojša će mu ako hoće dati 350k a da ne igra košarku uopšte, a ta ljubomora da li zbog neispunjenosti lične ili slično je jadna.

https://youtu.be/zh-BlYCKyEk

Tako igra neznalica.

From downtown
18.07.2019, 20:10
Moja blaga preporuka da deinstaliras fb kao aplikaciju.
Fb je poslednje mesto za bilo kakve istinite informacije.
Da li stvarno mislis da bilo koji klub na svetu salju bilo kakve informacije nekim klincima ili pak ozbiljnim ljudima koji navodno drze FB stranice cudnih imena informacije o potencijalnim pojacanjima?

Ma nisam kreten prijatelju da se pecam na te clickbitove. Techsport, korektan portal, bzvze pitao mozda je u poodnaklim pregovorima pa rekoh da priupitam :-D tesko se Ciganu naloziti u vreme prelaznog roka :D

Victor BG
18.07.2019, 20:16
A sto ne okacis scenu iz EC kada ga pretrcava svaki bek koga je cuvao, jer u statistici nema rubrika "pogledom ispratio", gdje ti je klip kada mu Vanja sutira trojku preko glave, gdje ti je epska scena kad Partizan istrcava tranziciju a on ukupan osta u niskom stavu, ooet za rubriku "pogledom ispratio" ili epsko zabijanje na dvokorak, vrisak pa cuvene dandare sto otvorenim dlanovima a ne rijetko i pazusnom jamom mu zaustave polaganje.
Nemojte sveca da pravimo od igraca koji ispuca dva airballa na utakmici, nije OK. Da zna kosarke, zna, da je dao maximum jeste al sad da je to neki nivo ozbiljne kosarke pa nije!

Šarac
18.07.2019, 20:24
Ma nisam kreten prijatelju da se pecam na te clickbitove. Techsport, korektan portal, bzvze pitao mozda je u poodnaklim pregovorima pa rekoh da ptiupitam :-D tesko se Ciganu naloziti u vreme prelaznog roka :D

Ako ti TechSport merodovan uzmi samo da su u roku od 7 dana Teo i Jovic bili pred potpisom, da bi na kraju napisali da ce obojica biti nasi clanovi.:wall: Samo zbog takvih upisa treba ih odjaviti sa aplikacije/

Sto se tice ostalih komentara ne mogu svima da odgovorim odjednom,mislio sam da cu samo sa LosmiSK da se borim ali ocigledno da nisam previse omiljen ovde pa stoga ili me stavite na ignore ili sa nekij jacim argumentima krenite u macevanje samnom,a da nisu vepar, tatin sin, privatan klub, ironican, sarkastican isl.

Kada izadjete iza noname nickova i da nekoga nazivate neznalicom od kosarkasa i pri tom jos neki napisu da dzabe sto je on rastavio EL ekipu (futura) jer oni su inace trula ekipa ali je merodavna samo ono sto je protiv Ulma ili Brese pokazao, ja to nazivam kompleksom jer obezvredjujete neciji trud i rad na tom nivou kosarke a da pri tom niko od nas ne zna sta ste vi to licno postigli na bilo kom polju pa da mozemo i mi da procenimo te vase uspehe.Ok on je javna licnost i moze da se kritikuje, ali da je totalna neznalica 8 utakmica playoffa mu ponistava sve lose sto je pre toga uradio. Kao sto bi ponistilo da je pre toga bio najbolji a da je usrao playoff.

Nikakve informacije nemam u vezi bilo kog igraca a i da znam sigurno ne bih ovde napisao kao sto nisam ni za jednog igraca napisao bilo sta u ovom prelaznom roku.

Ako smo od euforije za potpise nekih igraca dosli do toga da smo sada opet neka bezvezna ekipa zato sto nisu potpisali Teo i Jovic, sta da vam radim uvek je tu FMP moze da se pogleda ako ovaj privatan klub familije Covic ne odgovora vasem culu.
Uvek mozete i na Mali Kalemegdan da svratite i da trazite pare od sezonske da vam se vrati ako ste prevareni jer ste bili ubedjeni da Teo potpisuje, ili vec neki drugi mamojebac.

Wingwalker
18.07.2019, 20:25
evo još jednom:

zar mislite da je Gazda pitao Tomića zašto je Filip u EC igrao samo 13 minuta?

kakvi crni argumenti...zaigrao je u trinaest utakmica EC i taj jebeni minut u proseku po utakmici je bio dovoljan da i najslabiji poznavaoci ove igre shvate da je ''carev sin'' go - golcijat...i debel.

Nemojte Futuru da potežete...dobili bi ih u petoj i sa Nebojšom na pleju.

From downtown
18.07.2019, 20:39
Ako ti TechSport merodovan uzmi samo da su u roku od 7 dana Teo i Jovic bili pred potpisom, da bi na kraju napisali da ce obojica biti nasi clanovi.:wall: Samo zbog takvih upisa treba ih odjaviti sa aplikacije/

Sto se tice ostalih komentara ne mogu svima da odgovorim odjednom,mislio sam da cu samo sa LosmiSK da se borim ali ocigledno da nisam previse omiljen ovde pa stoga ili me stavite na ignore ili sa nekij jacim argumentima krenite u macevanje samnom,a da nisu vepar, tatin sin, privatan klub, ironican, sarkastican isl.

Kada izadjete iza noname nickova i da nekoga nazivate neznalicom od kosarkasa i pri tom jos neki napisu da dzabe sto je on rastavio EL ekipu (futura) jer oni su inace trula ekipa ali je merodavna samo ono sto je protiv Ulma ili Brese pokazao, ja to nazivam kompleksom jer obezvredjujete neciji trud i rad na tom nivou kosarke a da pri tom niko od nas ne zna sta ste vi to licno postigli na bilo kom polju pa da mozemo i mi da procenimo te vase uspehe.Ok on je javna licnost i moze da se kritikuje, ali da je totalna neznalica 8 utakmica playoffa mu ponistava sve lose sto je pre toga uradio. Kao sto bi ponistilo da je pre toga bio najbolji a da je usrao playoff.

Nikakve informacije nemam u vezi bilo kog igraca a i da znam sigurno ne bi ovde napisao kao sto nisam ni za jednog igraca napisao bilo sta u ovom prelaznom roku.

Ako smo od euforije za potpise nekih igraca dosli do toga da smo sada opet neka bezvezna ekipa zato sto nisu potpisali Teo i Jovic, sta da vam radim uvek je tu FMP moze da se pogleda ako ovaj privatan klub familije Covic ne odgovora vasem culu.
Uvek mozete i na Mali Kalemegdan da svratite i da trazite pare od sezonske da vam se vrati ako ste prevareni jer ste bili ubedjeni da Teo potpisuje, ili vec neki drugi mamojebac.

Ma ne uznemiravam se previse od bilo kakvih portala, insajd vesti itd. Veruj odmaram i rekoh da bilo sta napisem.

Nadovezacu se na ostatak posta. Zadrzavanje kostura ekipe i dovodjenje igraca poput Gista, Brauna, Djenke itd mi smo koplje iznad ostalih u ABA sto je i cilj. Ovo lozenje oko Tea je samo pomoglo klubu oko sezonskih ulaznica i nemam nista protiv toga sto se stvorio taj hajp. Za Tea se znalo da ce traziti jak ugovor i takav je i dobio. Jovic je jedan od 3 najkompletnija evropska pleja u ovom trenutku i da nema konstantnih problema sa ledjima verovatno bi ga i Barsa/CSKA uzeli. Markovic nece u vecite i to je to.

Pozicija pleja je jako nezgodna, to je najskuplja pozicija u Evropi. Tako da ispod 800k ne mozes naci dobro resenje. Mi taj novac ne mozemo ponuditi rsko da verujem da Tomic i uprava imaju konkretno resenje, ne sumnjam u to.

Laza Kacanski
18.07.2019, 20:39

Nikakve informacije nemam u vezi bilo kog igraca a i da znam sigurno ne bih ovde napisao kao sto nisam ni za jednog igraca napisao bilo sta u ovom prelaznom roku.

Uvek mozete i na Mali Kalemegdan da svratite i da trazite pare od sezonske da vam se vrati ako ste prevareni jer ste bili ubedjeni da Teo potpisuje, ili vec neki drugi mamojebac.Brate koliko ti ne znas da prihvatis misljenje koje se ne poklapa sa tvojim.
Svaki post ti je sarkastican.
I zasto bi se ti kao sto kazes macevao sa bilo kim?
Pises svoje misljenje i to je OK.
Nema potrebe da ti branis Zvezdu od bilo koga, niti da branis Filipa.
1000 puta smo culi argumente ZA i PROTIV.
Ako neko napise,, Dal dovodimo tog i tog,, i obrati se licno tebi treba to da postujes jer ocigledno ljudi misle da imas dobre i formacije. Ne treba da odgovaras sarkasticno, da vredjas druge.
Ovo je forum zaljubljenika u kosarku. Da nije ne bi,, visili, ovde. Svak od nas voli Zvezdu i zeljan je neke informacije. Puno puta se u toj zelji pretera ali jbg.
Na kraju cemo se svi opet nervirati kada Zvezda dobije i nervirati kada izgubi.

Šarac
18.07.2019, 20:46
Brate koliko ti ne znas da prihvatis misljenje koje se ne poklapa sa tvojim.
Svaki post ti je sarkastican.
I zasto bi se ti kao sto kazes macevao sa bilo kim?
Pises svoje misljenje i to je OK.
Nema potrebe da ti branis Zvezdu od bilo koga, niti da branis Filipa.
1000 puta smo culi argumente ZA i PROTIV.
Ako neko napise,, Dal dovodimo tog i tog,, i obrati se licno tebi treba to da postujes jer ocigledno ljudi misle da imas dobre i formacije. Ne treba da odgovaras sarkasticno, da vredjas druge.
Ovo je forum zaljubljenika u kosarku. Da nije ne bi,, visili, ovde. Svak od nas voli Zvezdu i zeljan je neke informacije. Puno puta se u toj zelji pretera ali jbg.
Na kraju cemo se svi opet nervirati kada Zvezda dobije i nervirati kada izgubi.

SVE OK

Samobanovacu se do daljneg.

Odoh sutra za Grcku i zelim svima vama ugodan ostanak i sto bolji zavrsetak prelaznog roka.

Odlazi Tomicu obecao si ekipu do 15.07.2019 a ocigledno u dogovoru sa Covicem si ovo namerno napravio da nam njegov sin bude jedini play.:biggrin:

mmajstor
18.07.2019, 20:49
U Grcku znaci... koga ima u Grckoj, aha Manzaris?

Ganac
18.07.2019, 20:52

Druže Šarac, kada već pišeš kompleksi, na vedi koji jer ima gi razni...recimo:
Antigonin kompleks, pa niže i više vrednosti, ima i Griselda kompleks,Jokasta kompleks...kasttracioni kompleks.
A onda i elaboriraj šta obuhvata avedeni kompleks. Ima i onaj Stokholmski sindrom.
A da se ipak manemo tih gluposti oko kompleksa jer situacija je kompleksna a i pored toga je prelazni rok dosta dobro tekao do sage sa Teom, jbg ne možešnavijaču oduzeti san a buđenje je bilo brutalno. Za Jovića je bilo priče a sada i on negira kontakte...jebe lud zbunjenog.

Wingwalker
18.07.2019, 21:01
eto šta ste napravili...

mmajstor
18.07.2019, 21:07
Teo negira pregovore i ponude, Jovke negira pregovore i ponude... to moze da znaci 2 stvari. Ili od pocetka Tomic zna koga ce dovesti pa ga ostali i ne interesuju, ili nam menadzer trazi pleja pa koga nam utrapi.

Storm
18.07.2019, 21:14
Sarac me podseca na jednog mog drugara iz detinjstva. Razlika je jedino sto je taj moj drugar tada imao 10ak godina...

Storm
18.07.2019, 21:21
eto šta ste napravili...

Koji si ti kralj. :D

Laza Kacanski
18.07.2019, 21:22
Vratimo se temi
Daj bre Kalnietisa pa nek ide zivot[emoji1787]

Ganac
18.07.2019, 21:27
I da završim (ja) na temu, svi vi forumaši ste mi dragi i rado vas čitam i čitaću, pa čak i Kuper (koga nešto nema u poslednje vreme), nemojte sve preozbiljno shvatati i k srcu primati.

Storm
18.07.2019, 21:28
Vratimo se temi
Daj bre Kalnietisa pa nek ide zivot[emoji1787]

A brate preslab je razigravac. Ostalo sve ok, ali to nam je kljucna osobina koju prvi plej treba da ima na ovaj roster.

Laza Kacanski
18.07.2019, 21:30
SVE OK

Samobanovacu se do daljneg.

Odoh sutra za Grcku i zelim svima vama ugodan ostanak i sto bolji zavrsetak prelaznog roka.

Odlazi Tomicu obecao si ekipu do 15.07.2019 a ocigledno u dogovoru sa Covicem si ovo namerno napravio da nam njegov sin bude jedini play.[emoji3]Trandafilovic ceka

Šarac
18.07.2019, 21:33
Trandafilovic ceka

Sledece leto, a mozda i dva kada sutnu JOVICA ILI TEODOSICA ,
do tada nista.

Laza Kacanski
18.07.2019, 21:34
Naz Mitrou-Long pik za pleja po Informeru
Prati li ko NBA i G ligu da kaze koju

velja03
18.07.2019, 21:37
kažu da je i oliju interesantan

Storm
18.07.2019, 21:39
Ode taj u Oly...

Ruzni Prljavi Zli
18.07.2019, 21:45
Mislim da je Oly uzeo sebi na pleju šta je hteo.

Laza Kacanski
18.07.2019, 21:50
Oly uzima Norisa Kola

mmajstor
18.07.2019, 21:59
Lepo izgleda na Yotube skautingu. Bas sto nam treba.

mmajstor
18.07.2019, 21:59
Sledece leto, a mozda i dva kada sutnu JOVICA ILI TEODOSICA ,
do tada nista.

Pusti Grcku... dje sad da odes kad su nam nasli pleja?

Šarac
18.07.2019, 22:11
Pusti Grcku... dje sad da odes kad su nam nasli pleja?

Kada nije nijedan od ova dva "zvezdasa" dosao sada da dovedu i Chris Paula zabole me ,

uz Mythos, Gyros i sunce ostavljam vas da skautirate nekog divljaka iz Glige i verovatno skracenog poput njegovog parnjaka sa brojem 3.

Wingwalker
18.07.2019, 22:55
Naz Mitrou-Long pik za pleja...

voda na usta kada čujem za crnog pleja 193cm i 98kg...:wthy:
navuk'o sam kompleks na kecu od niza: Ročesti - Reglend - i ovaj najkraći...
i još smo ih naređali po klasama na dole: EL plej...EC plej...i pliz dont plej.

Ulični basketaš
18.07.2019, 23:09

Za ovo "kompleksaši" bih ti napisao nešto sočno, ali iskuliraću. Prestani više sa svojim cinično - ironičnim upisima da pljuješ po svakome ko ima drugačije mišljenje. Ako toliko voliš tog malog debelog, vodi ga kući. Ja ga ne podnosim, jer mrzim što zauzima mesto pravom pleju, koji nam je sada preko potreban. A te tvoje i Dabine fore "vi što se krijete iza nickova", dosadni ste više sa tim. Ovo je forum, niko nije obavezan da skenira svoju ličnu kartu i postavi je ovde. Stvarno smarate sa time. Ja nisam klinac, imam 41 godinu i dugo godina pratim košarku i Zvezdu. To što ti imaš informacije iz kluba je sasvim ok i ako ne želiš da ih deliš - zadrži ih za sebe. Ali što voliš da opališ vaspitnu svakome ko upiše neku svoju želju za pojačanjem, to je pre odlika nekoga sa kompleksom, nego nekoga za koga je Filip Čović, koji svake godine "poraste" za 2-3 cm, samo tatin sin i igrač Zvezde poguran nepotizmom.

Wingwalker
19.07.2019, 00:23
sad sledi kompleksno razjašnjenje sa katarzom:

,,...da se razumemo, kakve ja upise trpim ovde godinama i kakve nebuloze moram po vazdan da iščitavam, komentarišem ili eksplicitno demantujem...
još ste i dobro prošli sa dijagnozom - kompleksaši ''.

αντίο...

darko pancev
19.07.2019, 02:53
Noris Kol je odličan ali nije idealan za ovaj roster

Grof
19.07.2019, 05:06

A jos polu Grk... Tomicu...
+ neverovatno... zavrsava levi ulaz levom rukom

Ganac
19.07.2019, 08:34

Odličan post, i nasmeja me, a struka u KK kao da namerno traži i angažuje te igrače koji su inferiorni svojim gabaritima a i igrom u odbrani :ha:

From downtown
19.07.2019, 11:52
Smara prica oko Filipa. Ok, odigrao par tekmi protiv Future dobro i to je to. Lik nije ni za drugog pleja Skajlajnersa iz Frankfurta i tu se prica zavrsava a kamoli drugog pleja El ekipe.

Samo Zvezda
19.07.2019, 12:28
- Prvi kontakt sa trenerom Sašom Đorđevićem bio je pre šest meseci - rekao je Teo, koji je potpisao trogodišnji ugovor sa dvostrukim prvakom Evrope, po rečima jednog od čelnika kluba vredan nešto više od pet miliona evra. - U početku mi je to izgledalo kao luda ideja, ali su potom stvari postajale sve konkretnije. Ubedio me je pričajući mi i projektima za budućnost, ambiciji i želji da se klub vrati na staze slave iz prošlosti, koju veoma dobro poznajem.

Није било контакта, да сам причао са неким нисам, да сам преговарао са неким, нисам. Све што сам сазнао о мом доласку у Црвену звезду било је из новина наравно. Криво ми је што се створила таква слика да сам на крају ја испао лош и неко ко није желео да дође у Црвену звезду. Да ли је то било реално или не, није битно, криво ми је што се све тако издешавало, али да сам преговарао и да је било прича – не - рекао је Теодосић новинарима на окупљану репрезентације.

Dve Teove izjave iz kojih je lako izvući zaklučak o tome koliko je bio realan njegov dolazak u kkcz

Ganac
19.07.2019, 13:02
Dve Teove izjave iz kojih je lako izvući zaklučak o tome koliko je bio realan njegov dolazak u kkcz

Forumaši mogu da sanjaju, to im (nam) niko ne može zabraniti A nije da nije mogao da dođe zimus kada je mogao za manje od pola sezone da postane legenda u delu populacije koja crveno belo diše a onda ovo leto otići za još jednim ugovorom bez da mu iko može prebaciti. Nije došao, i nikad doći neće jer prilika je propuštena, priča ovog prelaznog roka je samo i isključivo želja & sweet dreams naših navijača. Ovo njegovo,nazvaću koketiranje sa crveno belim fanovima je samo dimna bomba jer da dođe u klub u svojoj nekoj 35/36 godini i nije potrebno jer niti će imati motiva za igrom i dokazivanjem niti će u tim godinama moći da igra na potrebom nivou.
Kako god, ne želim mu zlo, napravio je izbor koji smatra da je najbolji za njega i njegovu porodicu i sretno mu bilo.

djuras
19.07.2019, 13:13
dobro vece

弱肉強食
19.07.2019, 13:20
Pusti ih Ganac, vidiš da ima ljudi koji jedva čekaju da opljunu da li zemlju za koju navijaju, klub, navijače, neki trip neke kao samokritike.

Znaš oni podržavaju sad kao Tea jer su oni iznad situacije i Teo nije kriv i pošto mrze sve čemu pripadaju - a zvezdaši su - automatski je Zvezda kriva jer se uvek vode mišlju "mi smo govna sigurno".

U Srbiji otvoriti školu samopoštovanja ima da postanem multimilijarder. Novac ću podeliti siromašnim srpskim porodicama kao veliki patriota, i daću Fići Čoviću 500k evra da se bahati da crknu dušmani :D

Ganac
19.07.2019, 13:22
dobro vece

:D Tebi baš pao mrak na oči? Kako god, dobro veče i gde si bija Šime? Ili, to dobro veče ima veze sa dovođenjem razigravača?

kronostime
19.07.2019, 13:22
Pusti ih Ganac, vidiš da ima ljudi koji jedva čekaju da opljunu da li zemlju za koju navijaju, klub, navijače, neki trip neke kao samokritike.

Znaš oni podržavaju sad kao Tea jer su oni iznad situacije i Teo nije kriv i pošto mrze sve čemu pripadaju - a zvezdaši su - automatski je Zvezda kriva jer se uvek vode mišlju "mi smo govna sigurno".

U Srbiji otvoriti školu samopoštovanja ima da postanem multimilijarder. Novac ću podeliti siromašnim srpskim porodicama kao veliki patriota, i daću Fići Čoviću 500k evra da se bahati da crknu dušmani :D

:haha:

Ganac
19.07.2019, 13:34
1 at Panathinaikos OPAP Athens October 04
2 vs Fenerbahce Beko Istanbul October 10
3 at Maccabi FOX Tel Aviv October 17
4 vs FC Barcelona October 25
5 at Anadolu Efes Istanbul October 29
Eve ga za Oktobar....

MareLFC
19.07.2019, 13:47
Znači ako imamo 1:4, dobro je.

Samo Zvezda
19.07.2019, 13:48
1 at Panathinaikos OPAP Athens October 04
2 vs Fenerbahce Beko Istanbul October 10
3 at Maccabi FOX Tel Aviv October 17
4 vs FC Barcelona October 25
5 at Anadolu Efes Istanbul October 29
Eve ga za Oktobar....

Kompletan raspored ...Radonja nam dolazi 2.januara

https://www.euroleague.net/rs/9t8xqijsfi5wkn48/84bd1f8d-134d-42a0-a8ee-cd688d29aaa2/5b1/filename/2019-20-el-rs-calendar.pdf

@Zero

Ništa ja tebe ne razumem ...:cf:

Ivan9
19.07.2019, 14:22
Ako krenemo sa 1:4 to ce biti super. Ali posle 10 kola ce biti 5:5 :)

ajkisloba
19.07.2019, 15:01
Jebo ja sebe ako ovo nije bas dobar raspored za nas samo se treba doro naspanovati od pocetka.

suptil
19.07.2019, 15:17
U kakvom je stanju Dangubic? Vidim napustio Bajern. Prosto mi je neverovatno da ga mi nismo pojurili, zeleli... Sto se tice rasporeda, poznato je da veliki ulaze sporije u formu eti pirlike za iznenadjenje i neku mozda neocekivanu pobedu vise na startu sezone.

mmajstor
19.07.2019, 15:18
pa on je otisao kod Dzikica u Estudijantes.
A i gde bi ga kada imamo najvecu guzvu na poziciji SF?

Ganac
19.07.2019, 15:19
U ovih 5 utakmica je bitnije od rezultata prikazati igru i muda, to bi mnogo značilo navijačima i hajpu. Ako dođe koja pobeda još bolje.

suptil
19.07.2019, 15:21
pa on je otisao kod Dzikica u Estudijantes.
A i gde bi ga kada imamo najvecu guzvu na poziciji SF?

Domaci igrac, relativno mlad, visegodisnji ugovor strasan presing na keca sa pozicije tri tj. Dangubiceve pozicije :) Naravno sve to ukoliko je zdrav. Uvek se nadje mesta. Ako je jednogodisnji sa estudijantesom da ga pratimo pa sledece godine da ga vratimo.

darko pancev
19.07.2019, 15:23
danguba je zahvalan ali nam ne treba sada pretrpani smo na toj poziciji,neka ga svako dobro mu zelim ali mislim da je najbolja kosarka iza njega ..

mmajstor
19.07.2019, 15:27
Domaci igrac, relativno mlad, visegodisnji ugovor strasan presing na keca sa pozicije tri tj. Dangubiceve pozicije :) Naravno sve to ukoliko je zdrav. Uvek se nadje mesta.

Nije problem njemu da nadjes mesto nego koga da izbacis. Stratosa, Dobrica a neke minute ce uzeti i Laza i Davidovac. I ovo je pretprano.

suptil
19.07.2019, 15:31
Iskreno, Dobrica ne bih dirao, ako ima interesovanja za Davidovca... Sve u svemu atletski Danguba je zver, dovoljno je da gusi u paru sa Lazom protivnicke igrace.. Ofanzivno par na federima Danguba vs Simanic :D Zato i pitam u kakvom je stanju. Stratos ce igrati jos ovu godinu tako da eto prilike za Dangubu od sledece ako sve bude kako treba sto se Dangube tice.

darko pancev
19.07.2019, 16:04
DAJTE PLEJA!

darko pancev
19.07.2019, 16:31
KUZ u sve boljem stanju:)

kronostime
19.07.2019, 16:41
IMATE PLEJA!:biggrin:

Дијаз
19.07.2019, 16:54
Odlican raspored da se na pocetku vide greske u selekciji i isprave u hodu. Lose je sto se moze stvoriti pritisak na trenera, pa i samu ekipu u slucaju krompira posle prvih pet kola. Dobijemo li dve u prvih pet kola, pasce lozenje da idemo na final-four.

Lord Aleksoni
19.07.2019, 17:35

Treba bekap..

darko pancev
19.07.2019, 18:20
a mozda stigne i treci plej .....

Wingwalker
19.07.2019, 18:33

nije to plej...već plejboj.
jebe kompletan roster...spanking included.

Laki21
19.07.2019, 19:39
DAJTE PLEJA!

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsm949yp79qD5v-TDmqB_gobKyiArM34bI3UApgooHml1L_H_jwQ

Laza Kacanski
19.07.2019, 19:58
Simonovic raskinuo Ugovor sa Cedevita Olimpijom[emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
Samo da vidimo koji od 2

Storm
19.07.2019, 20:53
Simonovic raskinuo Ugovor sa Cedevita Olimpijom[emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
Samo da vidimo koji od 2

Mladji. Ide u Megu...

Wingwalker
19.07.2019, 21:31

ovo je samo čekalo da se desi...
nema tu rokenrola ako se zoveš Cedevita Olimpija i u timu imaš dva Simonovića i jednog Simona...
samo im fali i Simanić za kompletnu sprdnju tokom prenosa.

Victor BG
20.07.2019, 00:42
B. Weber
M. Kalnietis
T. Douglas
S. Markovic

Ovo su neki od top slobodnih PG u Evropi, ima vjrv jos po neki iz EC ekipa ali navedeni imaju neki pedigre za EL, ako od ovih ne mozemo dovesti onda ce morati da padne neki katovan iz NBA

darko pancev
20.07.2019, 07:28
B. Weber
M. Kalnietis
T. Douglas
S. Markovic

Ovo su neki od top slobodnih PG u Evropi, ima vjrv jos po neki iz EC ekipa ali navedeni imaju neki pedigre za EL, ako od ovih ne mozemo dovesti onda ce morati da padne neki katovan iz NBA

slab izbor u svakom slucaju ....

Storm
20.07.2019, 09:59
S.Markovica nece uzeti EL tim i nece dobiti vise od 500-600k za sl.sezonu. E sad, zasto on nece kod nas, ni njemu verovatno nije jasno.

darko pancev
20.07.2019, 11:32
S.Markovica nece uzeti EL tim i nece dobiti vise od 500-600k za sl.sezonu. E sad, zasto on nece kod nas, ni njemu verovatno nije jasno.

ovo je apsolutno tacno ,stim da ja mislim da on ne moze da prebaci 400k nikako !
zasto ne zeli da dodje to je interesantno...te pare mi mozemo da ponudimo svakako,da igra u svojoj zemlji za korektan novac ...medjutim ...mislim da Markovic ne zeli pritisak ,tenzije ,nikada i nije bio takav igrac ,uvek sporedna uloga i bez prevelikih obaveza ,nigde nije bio prva violina i nije se naosvajao trofeja svojom zaslugom ako se razumemo ...korektan igrac jeste ,veliki borac i za to skidam kapu,poslusan i vredan radnik to svi znaju ..ali i pored svega toga ja ne bi voleo da on dodje kod nas..nama treba plej sa asistencijama u rukama koji ima visinu i igra dobru odbranu ...zato je Jovic bio po meni bolji izbor na ovaj roster i od Teodosica!
Na ovaj roster dovesti neproverenog pleja koji nikad nije igrao u Evropi bio bi greh ! Bolje je bilo onda da smo Reglanda ostavili ...

Beyondlolz
20.07.2019, 12:13
Mislim da je Admiral DeMarcus Nelson slobodan,ali ne znam kako bi se uklopio na ovaj roster.

From downtown
20.07.2019, 12:38
Kakva vi imena spominjete, strasno :D

Brajkula
20.07.2019, 12:43
Manite se Admirala, mnogo je da igramo EL sa dva EC pleja u rosteru.

Mora ozbiljan igrač na 1.

Wingwalker
20.07.2019, 13:07

to je onaj sindrom kada te ukenja neka kinta, rešiš da se otvoriš za auto
i onda pazariš Pasata iz 2006...kao čaša...jer on je keva.

Victor BG
20.07.2019, 13:09
Imate i slobodne igrace poput Noris Cole i Jeremy Pargo al mi ne pada na pamet da se oni angazuju, prvi zbog da jede govna a drugi jer nismo kinezi.
Dakle ona 4 imena ili ove koji ne zabodu ugovor u NBA pa tako demoralisane bez priprema sa klubom ubaciti u evropsku kosarku da budu nosioci igre ( not gonna happen). Mozemo dotadi Dilejnija na spisak al samo ako ispuni svoj twit da je zaradio dosta i hoce da igra za dusu, mi duse imamo...

Wingwalker
20.07.2019, 13:19
Imate i slobodne igrace poput Noris Cole i Jeremy Pargo al mi ne pada na pamet da se oni angazuju,
prvi zbog da jede govna a drugi jer nismo kinezi.

za Norisa objašnjeno...:bzz:

poacher
20.07.2019, 14:57
Тиодор ће пут Бешикташа вероватно. Помињао се овде на форуму као жеља, надам се да ће пронаћи своју срећу у црно-белој опреми :D

Borca
20.07.2019, 15:08
Da li Kobs iz Cedevite ima ono sto nam treba na poziciji pleja?
Nikakve insajd informacije samo onako pitam.

Antona
20.07.2019, 15:17
Da li Kobs iz Cedevite ima ono sto nam treba na poziciji pleja?
Nikakve insajd informacije samo onako pitam.

Za bekap pleja je solidan. Prosle sezone se raspadao pod pritiskom na najvaznijim utakmicama. Nije mogao nista ni da ubaci ni da kreira, bukvalno crne rupe i igri kad se mec lomi. Mislim da je to najvise doslo do izrazaja protiv Buducnosti

Grof
20.07.2019, 15:40

Mora ozbiljan igrač na 1.

A ko je EC plej? FC??? Mislim da smo ga videli nedavno u tom takmicenju. Tako da ono...

Wingwalker
20.07.2019, 15:47
A ko je EC plej? FC??? Mislim da smo ga videli nedavno u tom takmicenju. Tako da ono...

trinaestominutni EC plej :bb:...

može Kobs...taj bar nume da zjani i igra alibi košarku.
jak ko bik, brz...agilan...može da pegla 30 minuta.

evo sad gledam protiv EL Future u prvoj tekmi PO 23 poena i 5 asista za po ure.
ume on jako...pravi takmičar.

U ABA ligi 14ppg...36% za tri, 4 asista i index 13,6 (jedini minus index u sezoni protiv KKCZ).
Daj ga, nije skuplji od 300K a može da se naloži dobrano.

Дијаз
20.07.2019, 16:33
Protiv EL Future je i Filip dominiro, tako da ono.

n4l1m
20.07.2019, 16:44
prvo zelim da pozelim kuzu brz oporavak i srecom sve ide kako treba..
dosta ce nas to poremetiti al tako je kako je, bitno da je glava ziva..
stos tice pleja, opet ista prica ko i prosle godine..
samo nesto me strah, da novi plej nece biti bolji ni od raglanda a kamoli nesto vise..:cf:

lazacar5
20.07.2019, 17:04
Curtis Louis Jerrells like this nazalost, nikakav insajd cisto subjektivni osjećaj.

Storm
20.07.2019, 17:12
Ja mislim da ni Tomic ne zna koga bi...

n4l1m
20.07.2019, 17:39
by the way pefi je bio ubedjen da ce ga himki produziti, al posto nije, ako smo mu uopste i slali ponudu, ja bi je samo smanjio a nikako povecao, pa ti juri novce.. sto je sasvim i legitimno jelte:cf:

Storm
20.07.2019, 17:47
Pefi je rekao da u ovom trenutku mi nismo realna prica za njega. Zato nek’ ide i igra negde LS ili EC za sitne novce. To je realno, jbg.

Borca
20.07.2019, 17:48
Za bekap pleja je solidan. Prosle sezone se raspadao pod pritiskom na najvaznijim utakmicama. Nije mogao nista ni da ubaci ni da kreira, bukvalno crne rupe i igri kad se mec lomi. Mislim da je to najvise doslo do izrazaja protiv Buducnosti

Pravo da ti kazem nisam ni gledao polufinalnu seriju Cedevita-Buducnost ako na to mislis pod najvaznijim utakmicama (ono finale Hrvatskog prvenstva ne bih ipak racunao u nesto bitno, tu se izgleda i svlacionica raspala).
Cini mi se da je odigrao odlicno sezonu i plej-of u Francuskoj 2017/2018 (znaci sezonu pre Cedevite) kada je sa Le Man-om i osvojio prvenstvo.

Borca
20.07.2019, 17:53
Pefi je rekao da u ovom trenutku mi nismo realna prica za njega. Zato nek’ ide i igra negde LS ili EC za sitne novce. To je realno, jbg.

Jel to mislis na onaj intervju od pre recimo nedelju dana?
Ako je to, mozda mu se stav promenio. U medjuvremenu Himki je potpisao Jovica (i to reklo bi se iznenada jer je Raskovic na svom tviteru prakticno dan pre tog potpisa najavio Jovica u dresu Bajerna i coming soon...) i odlucio da im Markovic ipak ne treba te mu se zahvalili na 2-godisnjoj saradnji.

Mislim da bi nam ipak on najvise odgovarao i da tako krenemo u sezonu, a ako se ispostavi da to nije dovoljno videti polovinom sezone (kao i godinama unazad) da li nam treba neko pojacanje pred odlucujuci deo sezone.

Storm
20.07.2019, 17:58
Jel to mislis na onaj intervju od pre recimo nedelju dana?
Ako je to, mozda mu se stav promenio. U medjuvremenu Himki je potpisao Jovica (i to reklo bi se iznenada jer je Raskovic na svom tviteru prakticno dan pre tog potpisa najavio Jovica u dresu Bajerna i coming soon...) i odlucio da im Markovic ipak ne treba te mu se zahvalili na 2-godisnjoj saradnji.

Mislim da bi nam ipak on najvise odgovarao i da tako krenemo u sezonu, a ako se ispostavi da to nije dovoljno videti polovinom sezone (kao i godinama unazad) da li nam treba neko pojacanje pred odlucujuci deo sezone.

Njegovi igracki kvaliteti nisu problem. Ali se decko precenjuje mnogo i ne treba nam igrac koji misli da Zvezda nije njegov nivo.

Borca
20.07.2019, 18:01
Moguce, doduse to se moze promeniti ako klubovi "njegovog nivoa" ipak odluce da mu ne ponude ugovor.

Stojanče
20.07.2019, 18:01
Hej, hej, hej, danas nisam okej, nema ga još plej.

Storm
20.07.2019, 18:09
Moguce, doduse to se moze promeniti ako klubovi "njegovog nivoa" ipak odluce da mu ne ponude ugovor.

On je bolja opcija od svih pomenutih u poslednje vreme sem Dilejnija. Ponovo bi igrali granitnu odbranu. On, Djenka i Laza bi pohapsili sve bekove u EL.

Stojanče
20.07.2019, 18:13
Kako se zvaše onaj levoruki plej koji se često povezivao sa nama? Mislim da je nešto veći od Čovića. :biggrin:

Storm
20.07.2019, 18:27
Kako se zvaše onaj levoruku plej koji se često povezivao sa nama? Mislim da je nešto veći od Čovića. :biggrin:

Dzo Reglend? :)

Stojanče
20.07.2019, 18:51
Nije, nije ni važno nego ja onako iz dosade pitao. :biggrin:

dekkard
20.07.2019, 19:10
Isaiah Thomas? Ali on je niži od Filipa.

Grof
20.07.2019, 19:23
Protiv EL Future je i Filip dominiro, tako da ono.

corava koka i sl. price
tako da ono...

Antona
20.07.2019, 19:49
Filip Covic se bukvalno raspao u PG, loptu nije mogao da prevede preko pola.

Wingwalker
20.07.2019, 19:50
Cini mi se da je odigrao odlicno sezonu i plej-of u Francuskoj 2017/2018 (znaci sezonu pre Cedevite) kada je sa Le Man-om i osvojio prvenstvo.

Kobs je bio lider tima u toj sezoni 14ppg i 5,8 asista...32min - prosek.

Ganac
20.07.2019, 19:59

Istina, ali je istina da je onaj trk u finalu KLS našeg Bili the kida produkt atmosfere iz Morače. Tu su se više gledale mogućnosti da se zapaali u svlačionicu nego da odigraju kvalitetno.

Дијаз
20.07.2019, 20:17
corava koka i sl. price
tako da ono...

On je odigrao najbolje kad je bilo najpotrebnije. Ne zaboravi polufinale s Partizanom na -11.To ne treba da osporava niko, sto opet ne znaci da je kvalitet za pleja EL Zvezde. Po meni nije ni za drugog, ali da je zasluzan sto uopste igramo EL, itekako jeste.

Дијаз
20.07.2019, 20:19

Samo u cetvrtoj, u trecoj je odigrao korektno.

n4l1m
20.07.2019, 22:17
to je pricao dok je bio ubedjen da ce ga himki produziti, zato i kaem da mu ponudu nikako ne bi povecavao ako je uopste i bilo:cf:

Wingwalker
21.07.2019, 01:56
sada prvi put priželjkujem Pefija jer sa njim nema nedoumice...
...tako će nas ošišati momački, da će nam i Štime biti nedostupan.

ja drugo rešenje nemam.

Victor BG
21.07.2019, 02:13

ja drugo rešenje nemam.

Jesil mogao da predpostavis Browna, Gista, Berona, Djenku (ok njega jesi al vise kao vlazan san)... Tako da ja vjerujem da ce Tomic & Co dovesti neku slatkocu na pleju

Grof
21.07.2019, 06:14
On je odigrao najbolje kad je bilo najpotrebnije. Ne zaboravi polufinale s Partizanom na -11.To ne treba da osporava niko, sto opet ne znaci da je kvalitet za pleja EL Zvezde. Po meni nije ni za drugog, ali da je zasluzan sto uopste igramo EL, itekako jeste.
Zato sam i pomenuo koku i zrno... Zna on basket, ali nije ni za EC. Nizak i spor. Raspadao se celu sezonu, a kada nikoga nije bilo da igra (ovo je u stvari sustinski problem, a moze da bude i ove godine - zasto je on rezervna opcija), odigrao je, ali je veca verovatnoca bila da nece odigrati. Da je trebalo da se na njega kladi, da li bi se iko kladio? Ne verujem. On ni porsle sezone nije trebalo da bude u KKCZ, a da ne pominjem ovu koja nam predstoji. On je jedva za treceg pleja, ali u stvari nije, jer bi to mesto trebalo cuvati za nekog mladog.

Grof
21.07.2019, 06:21

ja drugo rešenje nemam.

Tu je jedino dobro to sto nam Stime ne bi bio dostupan. ::)
Ja Pefija ne vidim kao nekoga ko moze da vodi ovaj tim, a skup je. Moje misljenje je da bi trebalo dovesti dva pleja, za otprilike cenu jednog Pefija, ili Jovica (kada su nam vec ti dobri, 'sigurni' plejevi nedostupni). Nekog mladjeg iz USA na visegodisnji ugovor i jednog solidnog sa EU iskustvom.

darko pancev
21.07.2019, 06:46
Stime je lik,ali nemojte opet njega ako Boga znate!

darko pancev
21.07.2019, 07:51
Kobs bi bio dobar rezervni plej ....

Laza Kacanski
21.07.2019, 10:03
Sve dok Markovic ne potpise negde ne iskljucujem mogucnost da dodje.
Nikakav info samo moje misljenje
On je bio velika zelja Tomica i u decembru. Preko Lukmana i Glisica su vodjeni razgovori. Istina tada je bio pred otkazom u Himkiju kada je Barcokas bio trener. Kasnije povredom Sveda se sve promenilo.
Citao sam njegov interviju da on pregovara sa Himkijem. Medjutim, tu je sada Jovic i Markovic je zvanicno otisao mada je njemu i istekao Ugovor.
On ima vrlo skromnu EL sezonu, problem povreda tako da prica kako on moee da ubode neki eksta Ugovor je smesna.
Posebno prica da je Markovic skup. Moze on da trazi i 2 miliina ali nece dobiti ni 20% od toga.
Svi EL su popunili mesto pleja. Ja ne vidim EL koji bi mogao pokupiti Markovica.
Naravno to apsolutno ne znaci da ce kod nas.

Grof
21.07.2019, 10:26
Stime je lik,ali nemojte opet njega ako Boga znate!

Apsolutno. Pravi navijac, dobar lik, ali mi se cini da na ovaj tim ne ide...

Wingwalker
21.07.2019, 10:45
Apsolutno. Pravi navijac, dobar lik, ali mi se cini da na ovaj tim ne ide...

ali meni se čini da nije išo ni na onaj tim...

nine33
21.07.2019, 11:25
Mitrou Long, Markovic, Stimac i zatvaraj radnju.

ajkisloba
21.07.2019, 12:02
Sutra je KZS u 13 casova na malom kalisu gazda se obraca janosti i zvanicno otvara novu sezonu.
Izgleda da ce mozda surta biti vise toga poznato.

suptil
21.07.2019, 12:04
Laza Kacanski
Nemoj da si siguran toliko oko Markovica. Jednostavno imas takve glave koje ubede sebe da nece ni da igraju basket ako im ne dodje ponuda koju oni zele. Seti se Ercega. Lik je pauzirao sezonu jer nije dobio ponudu koju je trazio, a posle toga je i zavrsio karijeru. Barem mislim da je zavrsio jer posle toga nisam ni cuo za njega vise. Naravno Pefi nije Erceg ali je poznat po tim visokim standardima. Doduse dok postoje Turci i Rusi ne mora puno da se brine ako si dobar igrac. Ne znam da li je Markovicu uopste bitna takmicarska kosarka. Ako je legionar za dobar ubod moze da ide na kraj sveta.

Storm
21.07.2019, 12:21
Laza Kacanski
Nemoj da si siguran toliko oko Markovica. Jednostavno imas takve glave koje ubede sebe da nece ni da igraju basket ako im ne dodje ponuda koju oni zele. Seti se Ercega. Lik je pauzirao sezonu jer nije dobio ponudu koju je trazio, a posle toga je i zavrsio karijeru. Barem mislim da je zavrsio jer posle toga nisam ni cuo za njega vise. Naravno Pefi nije Erceg ali je poznat po tim visokim standardima. Doduse dok postoje Turci i Rusi ne mora puno da se brine ako si dobar igrac. Ne znam da li je Markovicu uopste bitna takmicarska kosarka. Ako je legionar za dobar ubod moze da ide na kraj sveta.

Kinezi mu nece dati pare jer se oni loze na pucace i mamojebe, a ne na ciglare koji igraju dobru odbranu. A Rusi i Turci koji nisu Evroligasi ce mu dati max 500k. Tako da...

Laza Kacanski
21.07.2019, 12:27
Konferencija je ipak u utorak

dekkard
21.07.2019, 12:33
Kad bi Marković došao sami sebi bi pucali u koleno. Tomić je pametniji od toga da želi takve kamenjare u svojoj ekipi. Dosta je za jednu ekipu da ima jednog specijalca tipa Lazić a i Dženkinsu je odbrana jača strana ali je ipak izbalansiraniji igrač od obojice.
Očekujem mamojeba na kecu kao i svake godine otkako Čović vodi Zvezdu.

Laza Kacanski
21.07.2019, 12:59
Kad bi Marković došao sami sebi bi pucali u koleno. Tomić je pametniji od toga da želi takve kamenjare u svojoj ekipi. Dosta je za jednu ekipu da ima jednog specijalca tipa Lazić a i Dženkinsu je odbrana jača strana ali je ipak izbalansiraniji igrač od obojice.
Očekujem mamojeba na kecu kao i svake godine otkako Čović vodi Zvezdu.Tesko je Regland bio mamojebac, Mekel takodje
Videcemo
I ja sam misljenja da ce doci dobar plej i da ce biti jos promena u timu

Stef
21.07.2019, 13:49
Konferencija je ipak u utorak

U vezi cega?

Laza Kacanski
21.07.2019, 13:50
U vezi cega?Pocetka nove sezone
Bice verujem govora o svemu aktuelnom vezano za klub.

Stef
21.07.2019, 13:50
Markovica mi ne zanimamo, sta mu treba ovde pritisak takav i sve ostalo...
Pre bi on igrao EK nego kod nas...

Stef
21.07.2019, 13:51
Pocetka nove sezone
Bice verujem govora o svemu aktuelnom vezano za klub.

Super, znacemo dosta toga verovatno...
Hvala na odgovoru

darko pancev
21.07.2019, 14:10
Igraci koji su u godinama nisu prioritetno orijentisani jacinom takmicenja nego visinom ugovora i sto manjim naporima kako bi sacuvali svoje vec dosta puta naruseno zdravlje
Pricao sam sa Golubovicem recimo koji je bio dovodjen u vezu sa nama predhodnih godina i njegova opaska je bila ..matori kakva Zvezda,pogledaj mi clanke (koji su otekli sami po sebi od visestrukih povreda) ,Turska mi prija ,igram dobro ,kes je super a nema cimanja i preteranih napora ,naravno ni ocekivanja sto je jako bitno ..
Mislim da je Markovic ista prica... hoce jos godinu dve negde da se uhlebi bez cimanja i pritiska ...da vam posteno kazem ..mislim da bi i vecina nas isto uradila!

mmajstor
21.07.2019, 14:12
Ma da... svira njemu za EL. Gleda gde ce mu biti lepo za zivot i da tako zavrsi karijeru a ne sa stresiranjem, tako da ocekujem da Pefi ode u Endesu u neki Estudijantes ili Huventud.

darko pancev
21.07.2019, 14:13
Super, znacemo dosta toga verovatno...
Hvala na odgovoru
ovo je izreceno ironicno ..ili stvarno mislis da ce se dosta toga znati posle izlaganja Cokija..:D
-Poslujemo dobro i domacinski
-setite se gde smo bili pre 6 god
-Kuzmic se oporavlje
-imamo ogranicena sredstva
-zahvaljujemo se gradu i drzavi na pomoci
-najsiromasniji smo u EL
-plej dolazi sigurno
-Aba liga je prioritet i glavni cilj
-sve utakmice EL u Areni
-nezapamceno interesovanje za sezonske u pretprodaji
-Napumpana prica o dolasku Teodosica
i na kraju naravno ..
-zli jezici i podli novinari govore kako se ponasamo kao pijani milioneri ::)
-nevidljivi neprijatelji napadaju ali mi se uspesno branimo
-voleo bi da i Partizan igra EL:D

dekkard
21.07.2019, 15:13
Tesko je Regland bio mamojebac, Mekel takodje
Videcemo
I ja sam misljenja da ce doci dobar plej i da ce biti jos promena u timu

Poslato sa ANE-LX1 pomoću TapatokaRegland jeste, doveden iskusni EC plej koji je prethodnu sezone vodio svoj tim do EC finala, a pritom Zvezda je igrala upravo to takmičenje.
Za Mekela se slažem, ali je to rizik svakog posla, i u skautingu se prave greške, njegove reference su bile odlične, evropski plej sa NBA iskustvom.

n4l1m
21.07.2019, 16:30
Očekujem mamojeba na kecu kao i svake godine otkako Čović vodi Zvezdu.
markovic je bas ono sto nam treba, sa naglaskom na zdrav markovic.. on je manje prone injury nego jovic, al valjda je i on imao neku prosle sezone..
no cudno je da salo nije doveo i pefija kad vec ima tea.. za 500k verujem da bi ovaj peske otisao, a jeftinije ga ni nikolic nece izaci.. jedino ako se salo nije naljutio sto ne igr vise za repku:cf:

dekkard
21.07.2019, 16:37
Pefi je meni drag igrač ovako, ali je on najmanje što nam treba u ovom trenutku sve i da je 100% zdrav i 5 godina mlađi. Nedovoljna kreativnost u napadu, loš šut, nedovoljna brzina za modernu košarku. On sada jedino može da igra ovo što je igrao u Himkiju - role playera, koji odrađuje zadatke u odbrani, a u napadu šta uradi čist je ćar. Mi već imamo takvog igrača, to je Lazić i zato kažem da nema potrebe za još jednim takvim.

n4l1m
21.07.2019, 17:05
na kecu nam ni ne treba suter, vec d&a igrac...
a od vepra je svakako kreativnije..
ragland je mnogo bolji suter, al je problem bio sto ne igra odranu, doduse nije ni to bio problem, posto je poenima i asistima to nadoknadjivao, problem je bio sto mu je rezerva vepar koji je los u napadu, ali je zato jos gori u odbrani..
i kakve veze ima lazic sa pozicijom pleja..
kao sto rekoh na kecu nam treba d&a od nekih min 190cm, posto vec imamo midzeta preko kojeg i srednjoskolci mogu da poentiraju bez da skacu..:cf:

Laza Kacanski
21.07.2019, 17:10
Kako se bese zove onaj Turski insajder?

dekkard
21.07.2019, 17:36
Lazić ima veze sa onim što igra Pefi u odbrani, obojica čuvaju protivničke plejeve. Nama treba brz i prodoran plej, koji zna da vrti pick, ali i da šutne, sa distance, sa poludistance i ne mora, spotup ili sam sebi da iskreira poziciju. Pefi od svega toga ima problematičan spotup šut, kao što rekoh ono što igra u odbrani već imamo pokriveno.

Wingwalker
21.07.2019, 17:59
Pefija sam gledao 3-4 tekme u ovom drugom delu nakon povrede Šveda.
Činjenica je da je i pored te okolnosti Pefi imao skoro istu minutažu kao i sezonu pre.
Sada je već jako spor...kažu da ima problema sa leđima. U VTB ligi, gde ga najbolje poznaju, apsolutno svaki čuvar mu ide ispod bloka i brane samo prodor kada je na perimetru.

From downtown
21.07.2019, 18:02
A ljudi vise sa Pefijem. Covek nece doci i tacka. Pre ce za 500k igrati sqmo VTB ligu nego dolaziti kod nas ili Partizan.

Plej ce biti stranac sta vise zvacete istu pricu po 789 put

Storm
21.07.2019, 21:42
Doveli bi pleja da znaju koga ce. Trenutno niko nema pojma ko ce biti prvi plej, jer za pare koje mi imamo nesto mora da mu fali. Ili nece da digne ruku u odbrani kao Reglend ili je neki kombo koji samo vidi kos.

dekkard
21.07.2019, 21:55
Očigledno je da ima plejeva koji koštaju i 500k a kojima štošta fali u igri. Onda je samo rešenje ponuditi više, ako je bilo za Tea biće i za nekog drugog.

Wingwalker
22.07.2019, 01:52
...ako je bilo za Tea biće i za nekog drugog.

ne pratiš...nije ni bilo za Tea.

dekkard
22.07.2019, 06:44
ne pratiš...nije ni bilo za Tea.Nije bilo u toj meri koliko su mu ponudili pijani milioneri iz Bolonje, ali mu se nudilo kao nikom pre njega.

Grof
22.07.2019, 08:44
ali meni se čini da nije išo ni na onaj tim...

:fct: slazem se, ali se tada imalo manje para pa je bilo kao neko krpljenje

Samo Zvezda
22.07.2019, 20:20
Gudura kod Edina "U obruču"

From downtown
22.07.2019, 20:48
Pefi na instagramu na nekom slavlju izbacio stori sa Zvezdinim grbom. Eto, ako vam nije to dovoljno da se izlozite previse ne znam sta je :D

Wingwalker
22.07.2019, 21:04
Pefi na instagramu na nekom slavlju izbacio stori sa Zvezdinim grbom. Eto, ako vam nije to dovoljno da se izlozite previse ne znam sta je :D

idem da udavim papagaja...:drama:

From downtown
22.07.2019, 21:08
idem da udavim papagaja...:drama:

Distucem kera

dradin
22.07.2019, 21:19

ne znam odakle ti to, nema nikakvog grba zvezde na storijima kod njega

Wingwalker
22.07.2019, 21:23
ne kvari žurku...baš kren'o da pucam na prolaznike.

From downtown
22.07.2019, 21:50
ne znam odakle ti to, nema nikakvog grba zvezde na storijima kod njega

Bilo je. Mada sprdam se, ko zna zasto je covek to snimio. Ja sam to vise iz sprdnje

Wingwalker
22.07.2019, 22:27
Ja sam to vise iz sprdnje

iz sprdnje mi najozbiljnije dođeš papagaja.

ajkisloba
23.07.2019, 08:57
Jel zna neko kad je danas KZS.

Grof
23.07.2019, 10:03
Jel zna neko kad je danas KZS.

Ma nema potrebe da gledas. Mislim da je Pancev pre par strana lepo objasnio sta ce da bude. Sa vecinom se slazem.

LosmiSK
23.07.2019, 13:18
U principu za malo da bude idealno. Teo i Jovic nisu dosli, dali su trebali? Da li su hteli? Sumanjam a da je verovatno bilo nekih ponuda jeste, ali svakako masu su izlozili maksimalno oni koji su trebali i dobili smo valjda 4k pretplatnih karata. Ipak sad hteli ili ne moraju uzeti bas dobrog pleja a po meni i dva za mozda i manje pare. nekih 350-400k dva pleja sa rizikom i da se gilja. Stimac meni nistalosiji nije od Kumzica koji je bio dugo van terena a pitanje je stvarno u kakvoj bi formi bio..Kad se malo analizira Kuzmic, koji je imao jednu dobru sezonu u karijeri i to kod nas.

Stimac nema odbrane ali zna da da kos,skoci u napadu i to je nesto..Nismo ni mi Real :updw: Madrid

Mogu da probaju dovesti nekog ko zeli napredak u karijeri,ne samo preiskusne strane placenike...Mislim da se sad moze i rizkovati sa plejom,bolje to nego vaditi iz naftalina neke starije i povredjene PG cije su karijere u silaznoj putanji

ajkisloba
23.07.2019, 16:44
Na pleju priznam samo Dilejnija ili nista.:)

Wingwalker
23.07.2019, 18:42
tako će i biti...ili Dilejni na parketu ili Filip.

dekkard
23.07.2019, 19:14
Ne verujem da će ijedan od njih dvojice biti akteri EL mečeva, Dilejni uopšte, a mislim da će doći dva pleja.

Stojanče
23.07.2019, 19:20
Taman smo se ponadali kako ćemo cap carap završiti prelazni rok al crvc, ima da se oduži ovo sa plejom.

Ne treba ni srljati, pažljivo odabrati.

A i bilo bi dosadno da se sve brzo završilo. :D

Дијаз
23.07.2019, 19:26
Voleo bih samo da smo Lazica zamenili Dangubicem, ostali potezi u pr su cista desetka.:cf:

From downtown
23.07.2019, 20:53
Znaci Filip prvi plej, Djenka drugi.

Grof
24.07.2019, 05:19
Voleo bih samo da smo Lazica zamenili Dangubicem, ostali potezi u pr su cista desetka.:cf:

Podrzavam. Vec dve godine Laza nije Laza. Kapiram ja privrzenost dresu, traka i to...

Grof
24.07.2019, 05:24
Ne verujem da će ijedan od njih dvojice biti akteri EL mečeva, Dilejni uopšte, a mislim da će doći dva pleja.

Ja napisah pre neki dan da bi najbolje bilo da se za pare koje su planirane (ako su planirane) za te neke skuplje plejeve (kojih vise nema slobodnih; Pefi excluded, jer ga ne racunam u dovoljno kvalitetne za pare koje je primao) kupi jedan USA 'otpadak' na duzi ugovor kao drugi plej i solidan plej sa EU iskustvom (ne mora EL) kao prvi plej. Naravno u toku sezone neka forma odluci ko bi bio prvi. FC na tribine, ili medju 14 ako EL usvoji to sto se pisalo...

darko pancev
24.07.2019, 07:56
Ja napisah pre neki dan da bi najbolje bilo da se za pare koje su planirane (ako su planirane) za te neke skuplje plejeve (kojih vise nema slobodnih; Pefi excluded, jer ga ne racunam u dovoljno kvalitetne za pare koje je primao) kupi jedan USA 'otpadak' na duzi ugovor kao drugi plej i solidan plej sa EU iskustvom (ne mora EL) kao prvi plej. Naravno u toku sezone neka forma odluci ko bi bio prvi. FC na tribine, ili medju 14 ako EL usvoji to sto se pisalo...

Usa otpsadak na vise godina je prilican rizik a opet kad ubodes dobrog igraca na godinu dana nema teorije da ga posle zadrzis ...tesko je biti pametan tu ...ja sam u svakom slucaju za igraca koji je igrao u Evropi vec i ima odredjeno iskustvo ...

ajkisloba
24.07.2019, 09:09
Jel danas famaozna KZS.