Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Mi nikad ni nismo imali kapitalca...Dejo je u sezoni imao Djenku koji se raspao u Milanu pre toga i malo igrao, Nejta koji je igrao pre toga za Besiktas, sa ozbiljnim povredama posle NBA i Tompsona koji je dosao na plusezoni iz Galate..Slovima tri stranca nijedan sa reputacijom...vecom od Perpera, Reglanda, Zirbesa i KC Riversa..npra sigurno i ne skuplje...
    Jebes mi sve kakko se ovaj forum odmori od tvojih upisa, steta sto te moderacija ne posalje na duzi odmor.

    Dokle ces vise da pravis od igraca koji su legitimni clanovi NBA timova bili, ne gliga nego starteri u NBA DJenka, MWiLL, Nate, Quincy da su propaliteti, a od Fayea i Berona pravis supertstarove.

    Ne mogu vise da ponavljam svoje upise, Dejan je imao dream team za ovo sa cim je Tomic uzeo Titule, i ;pisi nesto normalno a ne bajke;.


    Perperoglu je samo ime a ne i legitimni igrac EL kao i Cirbes i Regland, a gore navedeni igraci koji su igrali kod Dejana su bili iznad nivoa El zbog igranja u NBA.

    Djenka draftovan zajedno sa Karijem i sada je on raspad a Tomic imao Reglanda i Covica i Davidovca na play. How yes no Radonja je madjionicar a Tomic imao sve pare ovog sveta i normalno je da uzme ttitule.

    Idi kod Tgija na istagram zajedno sa kuperom i tamo nadji uhlebljenje sa istomisljenicama kako nama sve se daje a ovamo AV MOLI I KLECI DA MU MEZIMICA IGRA EL.

    NATE 60 UTAKMICA KAO STARTER U MILWAUKEE BUCKS U JEDNOJ SEZONI.
    Last edited by Šarac; 21-06-19, 17:12.

    Comment


    • Djenka je igrao NBA jednu sezonu i to neki garbidz tajm...Kvinsi imao ACL, Nate i NBA posle povrede, igrao je u Besiktasu...i MWIL sa problemima sa srcem. Vidi i to sve za Dejovih 5 sezona si sabrao...A ovde za jednu si uzeo namanje poznate Amere. Beron je igrao za repku USA ove kvalifikacije npr..Faye za Senegal. KC Rivers je stari EL igrac sa dve titule. Regland Milano,Pinar EL, Kuban..Perper sampion dosta puta..Mlade nade srpske kosarke.. edit+Zirbesa jos doveli i NCAA Ristica kog nisu pustili u Albu npr..itd..Ima i Ojo...itd itd..da ne idem u sirinu ...

      Pa ovaj tim ima vise EL utakmica x 30 nego Dejov prvi EL tim, gde je jedino valjda Blazic odigrao sezonu u Olimpiji..smejurija...i Dejo dosao iz Buducnosti...smesno..

      To sto tebe boli istina da se prica sve ove godine naseg poznanstva je nesto drugo.

      Trece, ovo je forum i ne smes da prizivas NECIJI BAN, ako ti se ne svidja moje misljenje imas IL i to je to moj prijatelju.
      Last edited by LosmiSK; 21-06-19, 17:16.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Sarac, nemoj da si nervozan. Ovo je EC, znas i sam koliko je ulozeno u ovaj tim, meni to ne smeta. Volim Zvezdu vise nego ti,a siguran sam da je u kosarci vise pratim nego ti i to intezivno i ako sam mladji. Nemoj me stavljati u vase price o Tegiju, Andjusu,Covicu, Ostoji .to nije moj svet, mani me tih likova

        Idi u Dejovu prvu sezonu i saberi broj tekmi u EL tih igraca i ovih sto sad igraju i bice ti sve jasno, onda dodaj i sledecu sezonu i onda ces tek skontati koliko iskustva i kvaliteta ima ovaj tim, a to se placa.

        Nemam ja problem da imamo i 10m budzet, ali imam problem kad se prica da je ovo kao neki jeftin tim, to mozes da prodajes na RSB-u ali ne ovde.
        Last edited by LosmiSK; 21-06-19, 17:22.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Mole se navijaci Bajerna i ostalih klubova da ne djubre omiljenu cigansku letnju temu.
          Hvala.

          Comment


          • Лошми, није само ствар у броју ЕЛ сезона и искуству, већ и у томе да ли је каријера у силазној или узлазној путањи. Риверс и Цирбес су у паду, Стратос је у годинама, Кешељ немо се захебавамо.....

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sarac, nemoj da si nervozan. Ovo je EC, znas i sam koliko je ulozeno u ovaj tim, meni to ne smeta. Volim Zvezdu vise nego ti,a siguran sam da je u kosarci vise pratim nego ti i to intezivno i ako sam mladji. Nemoj me stavljati u vase price o Tegiju, Andjusu,Covicu, Ostoji .to nije moj svet, mani me tih likova

              Idi u Dejovu prvu sezonu i saberi broj tekmi u EL tih igraca i ovih sto sad igraju i bice ti sve jasno, onda dodaj i sledecu sezonu i onda ces tek skontati koliko iskustva i kvaliteta ima ovaj tim, a to se placa.

              Nemam ja problem da imamo i 10m budzet, ali imam problem kad se prica da je ovo kao neki jeftin tim, to mozes da prodajes na RSB-u ali ne ovde.

              Kao neko ko sa svim ostalim clanovima ovog foruma delim sve moguce informacije bez da nesto krijem ( osim onoga sto nije za javnost jer je ovo dostupan medij za sve) mogu da ponovim,

              budzet za ovaj tim koji je selektirao Tomic u odnosu na Dejanove dve poslednje sezone ni blizu nisu po fiksnim platama.

              Koliko je kKCZ potrosio para sa cuvenim doselekcijama gde u roku od 3 meseca se dovede 5 novih igraca a otpuste 3, a o poslednjoj sezoni gde su neto plate bilu blizu naseg celokupnog budzeta ne zelim ni da spominjem.


              Koliko god ti zeleo da prikazes da je DR sejao zlatne niti, a Tomic je dunster neces uspeti.

              Niko ti ne priziva ban niti imam tu mogucnost, samo druze smanji dozivljaje sa velicanjem DR jer ce ti svako reci da je Tomic uspeo u prvoj godini da uzme tri trofeja dok je DR trebalo 2 ipo godine i vise od 5 miliona eur u doselekcijama da bi prigrabio prvi trofej.

              Comment


              • Originally posted by Дијаз View Post
                Лошми, није само ствар у броју ЕЛ сезона и искуству, већ и у томе да ли је каријера у силазној или узлазној путањи. Риверс и Цирбес су у паду, Стратос је у годинама, Кешељ немо се захебавамо.....
                To jeste tacno, ali nikad nis imao 7 stranaca u istom momentu u timu. Gazda je bio rekao srpski tim i Dejo je bio na pravom putu ali onda ode magija i pocela da radi lova. Ovo je skup jezivih profesionalaca, gde je samo Ojo amater, sve ostalo preiskusno. Imas i Lazica a brdo EL sezona, Davidovac i Dobric prosli EL dril, KC Rivers dve titule kao back up bek? Beron u naponu snage i odlicnom sezonom u jakoj turskoj ligi, Regland u projektu milionerskog Kubana, Perper sa titulama koliko hoces, Covic u KAOD-u prva grcka liga morao sam..Dejo je bio dosao iz Buducnosti sa pomocnicima ovo bre sve iz EU. Keselj je za blejanje i sparing na terenu dobio lovu, to je luksuz koji Dejo nije imao sa Tejicem, Rebicem koji je doneo pobede nad Bajernom i Realom i da ne idem dublje i dalje u prvu EL sezonu gde smo imali tim bez EL isksutva itd..

                Tomic je dobar i necu da omalovazim njegov rad, trudi se i nadam se da ce bar stici Deja, pa sto ne i da prestigne...da ne bude zabune, mislim da je Covic napravio odlican tim i ulozio dobre pare i svaka mu cast i na Gavrilovicu i Lukmanu, necu to da omalovazim, to su sve iskusni profesionalci koji su prosli krzo neverovatne sisteme. Ovaj tim je napravljen bio za ABA, da smo hteli mogli smo napasti i EC. Nemoj da se zezamo, uzeli smo KC samo kao rezervu da se neko ne povredi slucajno, sto je takodje bilo posle dobro.

                Ja to nista necu da omalovazim, ovo je bila sezona tuto roso i palo je na crveno i to se mora postovati.
                Last edited by LosmiSK; 21-06-19, 17:35.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Kao neko ko sa svim ostalim clanovima ovog foruma delim sve moguce informacije bez da nesto krijem ( osim onoga sto nije za javnost jer je ovo dostupan medij za sve) mogu da ponovim,

                  budzet za ovaj tim koji je selektirao Tomic u odnosu na Dejanove dve poslednje sezone ni blizu nisu po fiksnim platama.

                  Koliko je kKCZ potrosio para sa cuvenim doselekcijama gde u roku od 3 meseca se dovede 5 novih igraca a otpuste 3, a o poslednjoj sezoni gde su neto plate bilu blizu naseg celokupnog budzeta ne zelim ni da spominjem.


                  Koliko god ti zeleo da prikazes da je DR sejao zlatne niti, a Tomic je dunster neces uspeti.

                  Niko ti ne priziva ban niti imam tu mogucnost, samo druze smanji dozivljaje sa velicanjem DR jer ce ti svako reci da je Tomic uspeo u prvoj godini da uzme tri trofeja dok je DR trebalo 2 ipo godine i vise od 5 miliona eur u doselekcijama da bi prigrabio prvi trofej.
                  To sto ti meris je smesno. Ako si gledao kosarku tih godina, onda znas kakvo je rasulo bilo u klubu i kako je otislo par trenera i tona igraca kad je Dejo dosao. Koja je bila dominacija partizana i kako se tesko Dulo skinuo sa trona. Mi kad smo igrali EC zadnji put pre Tomica u timu su nam stranci bili Elton Brown,Skot i Nelson..

                  Covic je rekao da smo iz tih odlazaka bili u plusu, oces da kazes da Gospodin Dr Nebojsa Covic laze?

                  EDIT- Da, dajes informacije, kao ona da Danga ne moze vise da igra itd, a on skakuce u USA i Nemackoj kao kengur
                  Last edited by LosmiSK; 21-06-19, 17:46.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Luksuz je bio uzeti Deona Thomposona za 250k od januar do kraja aprila, a ne KC rivers od februara do kraja aprila,
                    Luksuz je bio uzeti Rakicevica za 100 k da ne zaigra ni sekundu u prvom timu jer je DR video u njemu novog Satoranskog.
                    Luksuz je bio Borisu pustiti da igra igrice dve godine pored terena a ne da ga ubacujes po 1 minut na 30 razlike protiv Krke za 150 k godisnje,
                    Luksuz je bio drzati Rebica, Tejica bez minuta u timu jer nisi imao herza da gurnes mladog igraca u tim nego je lakse bilo otkaciti Mekela, Markusa, i Vasu na kraju jer ne igra odbranu.
                    Luksuza je mnogo bilo i to kada se sabere je mnogo manje u zbiru nego je jedan KC Rivers za 30.000 $ mesecno sa tim da se to svesno placa kako bi videli da li moze da ostane i sledece sezone jer igraca tog iskustva i znanja ne mozes naci na trzistu za te pare.

                    Pisali smo i ja i ti pre pocetka sezone da je kvalitet naseg tima pre pocetka sezone bio daleko ispod Future i Cedevite bez obzira na " velika imena ' koji su dosli u KKCZ , ovo je prva godina da KKCZ nije bio favorit pre pocetka, a kod DR svake godine smo bili po imenima i budzetu daleko ispred ostalih ili smatras da su Gordic Sehovic, ili Roko Leni Ukic i Hatcher bili ispred po kvalitetu u odnosu na KKCZ>

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      To sto ti meris je smesno. Ako si gledao kosarku tih godina, onda znas kakvo je rasulo bilo u klubu i kako je otislo par trenera i tona igraca kad je Dejo dosao. Koja je bila dominacija partizana i kako se tesko Dulo skinuo sa trona. Mi kad smo igrali EC zadnji put pre Tomica u timu su nam stranci bili Elton Brown,Skot i Nelson..

                      Covic je rekao da smo iz tih odlazaka bili u plusu, oces da kazes da Gospodin Dr Nebojsa Covic laze?

                      EDIT- Da, dajes informacije, kao ona da Danga ne moze vise da igra itd, a on skakuce u USA i Nemackoj kao kengur




                      Dangubic nije bio sposoban da igra u to vreme kada bio povredjen a malo je odigrao i Misko koji mu blago preporucio da se ne cima puno oko KKCZ.

                      Odbio je nas maximalni ugovor da bi prvo potpisao dvomesecni ugovor kod Bayerna jer ni oni mu nisu verovali, pa su ga produzili do kraja sezone za 10.000 ke mesecno.

                      Comment


                      • 1 Luksuz-Imas li dokaz za 250k i Rivers koliko vidim igra do Juna, kraja Juna ili je sad April?
                        2 Luksuz, trebace ti dokazi za ovo da je Dejo oteo Rakicka partizanima i da ga nije pustao u igru i ako je mislio da je novi satoranski
                        3 Nije mu DR davao ugovor, igralo se po zaslugama
                        4 Rebic i Tejic su bili tu kao 11-12 igraci tima,za trening manje vise

                        Sto se tice Dange znam sta si pisao ti tada, pa ti kazem sada. Dejo ima budzet za plate jako male, kad je Jovic najskuplji sa Koponenom i nece se to povecavati dok se hala ne zavrsi. To je Nemacka. Znao je Dejo da pravi cuda uvek, sad ce uzeti PO bez poraza, moze mu se
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          [/B]

                          Dangubic nije bio sposoban da igra u to vreme kada bio povredjen a malo je odigrao i Misko koji mu blago preporucio da se ne cima puno oko KKCZ.

                          Odbio je nas maximalni ugovor da bi prvo potpisao dvomesecni ugovor kod Bayerna jer ni oni mu nisu verovali, pa su ga produzili do kraja sezone za 10.000 ke mesecno.
                          nisi bas tako pricao onda
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sarac, demantova te ruski novinar. Kaze S. Markovic nudjen mnogim EL timovima bez uspjeha da privuce ozbiljne ponude. Igrac PREFERIRA Spaniju ili Srbiju. Pa ce ibak biti tacnije sto je Laza pricao da je na ljeto bilo razgovora i da bi mogao pojacati Zvezdu ako uspijemo finansijski da pariramo.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Silb je igrao 2015 na EC i to mu je zena Cehinja i tad je dobio drzavljanstvo, tako da to nije tacno. Bobi je igroa pre nas KLS, Gudura nas igrac i igrao U20 tada....Jovica i Kalinica nisi cuo sigurno do pre repke, i ako jesi samo u prolazu.Regland je igrao i u boljim klubovima nego Markus, ali slicne karijere, smao je Markus majstor sto nam je trebalo tad iigrao je bas dobro. Za Stratosa i glupo ovo komentarisati a Faye je igrao svetsko za Senegal i sve zivo i igrao za treci tim Grcke i bio MVP a te godine je AEK uzeo ligu sampiona a bio iza njih tj mzda su bili cetvrti iza PAOK-a ali nebitno...

                              Sve to sto si napisao ide razlika za EL tim i EC tim..Ovde imas skoro sve igrace sa EL iskustvom izuzev Oja, covica, Fayea i Berona..
                              Bobi je bio u velikom padu karijere nakon epizode u CSKA (bese valjda tako.
                              Nakon toga ga je uzeo Muta u RKG a zatim posto je tavorio kod Mutise dolazi kod Miloja u Megu gde igra dobru sezonu i prelazi kod nas.
                              Jovic je bio kapiten RKG koji je smenjen jer se javno deklarisao kao Zvezdas a Kalina je par godina pre toga bio na probi i Zvezdi i nije prosao (u nekom intervjuu je pominjao da je pomisljao da batali basket) i tada odlazi kod Mute ostalo je istorija ( ovo onako iz glave).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Bobi je bio u velikom padu karijere nakon epizode u CSKA (bese valjda tako.
                                Nakon toga ga je uzeo Muta u RKG a zatim posto je tavorio kod Mutise dolazi kod Miloja u Megu gde igra dobru sezonu i prelazi kod nas.
                                Jovic je bio kapiten RKG koji je smenjen jer se javno deklarisao kao Zvezdas a Kalina je par godina pre toga bio na probi i Zvezdi i nije prosao (u nekom intervjuu je pominjao da je pomisljao da batali basket) i tada odlazi kod Mute ostalo je istorija ( ovo onako iz glave).
                                Tacno tako prijatelju. To mi je najbolji prelazni rok ikada. Kakav je to tim bio, kakva kosarka protiv partizana i kakve igre Djenke i Kalinarija u finalu.Ono je bilo nestvarno,ljudi nisu promasili skoro pa nista. Nikad lepsu kosarku nismo igrali, bilo je uzivanje gledati taj tim. Sve posle ne moze da predje to..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X