PDA

Pogledati punu verziju : KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Strane : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

Ivan9
09.07.2019, 11:34
Za Odza je na vise mesta potvrdjeno da niti primamo raspitivanja niti ga nudimo. Da je nas igrac za narednu sezonu.
Za Borisu nije logicno da produzavamo ugovor ako vec postoje kontakti u vezi prodaje. Svakako je imao ugovor i za sledecu godinu. Na stranu sto o tome pise samo neko ciji je jedini interes da kliknu na link.

Nego posto je ocigledno da nema nista od nasih plejmejkera ima li ko sta da predlozi od stranih. Nasao je @MannyCalavera kad da napusta forum kada je najpotrebniji? Ona njegova 2-3 keca iz rukava pa da bar imamo o cemu da raspredamo.

ajkisloba
09.07.2019, 11:40
Po milioniti put ne igraju godine nego ili znas ili neznas.

mmajstor
09.07.2019, 11:46
Za Odza je na vise mesta potvrdjeno da niti primamo raspitivanja niti ga nudimo. Da je nas igrac za narednu sezonu.
Za Borisu nije logicno da produzavamo ugovor ako vec postoje kontakti u vezi prodaje. Svakako je imao ugovor i za sledecu godinu.

Logicno je, jer se onda podize/menja visina obestecenja. A prelazni rok je ziva stvar. ;)

Storm
09.07.2019, 11:49
Ako Zoc plati milionce nek' vodi Borisu. Trziste je takvo, ne mozemo zadrzati igraca za kog interesovanje pokazuju top timovi. A to sto pored Borise vise nemamo mladih talenata u timu nek' se zapita struka...

gonnky
09.07.2019, 11:56
Ali ipak N01 opcija je "hTeo je zenu ko svaki covek" ������

Pročitah ovo sinoć i kako nenormalno iščekujem informaciju za pleja, kao i svi ovde, nisam mogao da zaspim par sati. Inspiracija na reči i melodiju uticala je na skrajanje teksta:

TEO je Zvezdu ko svaki čovek, da mu je kuća crveno bela,
blok mali za akciju,
i trojka da mu je sela.

Delija momak u najlepše doba, želeo je Zvezdu, želeo je dom,
najlepše dane u sezoni maloj želeo je on da proživi s njom.

Čekajući Tea,
Sinan.

Stojanče
09.07.2019, 12:00
Možda nema velikih talentata ali dolaze neki zanimljivi igrači koji bi mogli napraviti finu karijeru. Pre svih Đorđević iz FMP-a, mladi Tomašević, Popović, Vasić. Mali Uskoković je imao problem sa povredom pa je veliki deo prošle sezone propustio. Nadam se da će ga povrede zaobići ove sezone i da će pokazati da vredi. Ima taj momak nešto šampionsko u sebi, piše mu na čelu. :biggrin:

LosmiSK
09.07.2019, 12:04
Ja sam ubedjen bez infa da su Teo i Jovic zavrseni ili su pri kraju. Neki unutrasnji osecaj..

弱肉強食
09.07.2019, 12:06
Koji Jović šanse nema. Alav je previše koliko sam čuo

LosmiSK
09.07.2019, 12:12
Alav mozda i jesta, zato se i pojaca ponuda. Ako se obistini ono sto znam da je tako. Apsolutno sam siguran da ovo vise nije taj klub za koji sam navijao. Sad idem da citam knjigu, mnogo sam se iznervirao...

Stef
09.07.2019, 12:22
Plej ce 99% stranac biti...

From downtown
09.07.2019, 12:35
Ako je istina ovo da Gudura ide u Fener za 2 mil a da je nase 20%, tj.400k evara i da nam vode Borisu za neke novce Gudura/Kalina, a da u budzetu ima 500k za igraca onda nije ni Teo daleko a kamoli Jovic :D

Victor BG
09.07.2019, 12:46
Ako je istina ovo da Gudura ide u Fener za 2 mil a da je nase 20%, tj.400k evara i da nam vode Borisu za neke novce Gudura/Kalina, a da u budzetu ima 500k za igraca onda nije ni Teo daleko a kamoli Jovic :D

A sta ako je to uracunato i + sezonske 3k+ i tv prava i da imamo 500k sa tim? Jer nas tim do sad nije jeftin.
Ovako, nama nije problem ni 1.5m sad da mu damoza godinu, al sta cemo sledece godine? Kako da formiramo pristojan roster ako odemo u debeo minus?

From downtown
09.07.2019, 12:54
A sta ako je to uracunato i + sezonske 3k+ i tv prava i da imamo 500k sa tim? Jer nas tim do sad nije jeftin.
Ovako, nama nije problem ni 1.5m sad da mu damoza godinu, al sta cemo sledece godine? Kako da formiramo pristojan roster ako odemo u debeo minus?

Ma zezam se malo ali ako legne ovo od Gudure a udomimo i Borisu, lakse ce se sve ovo isplatiti. Sledece godine moraju se uvoditi novi mladi igraci u sistem tako da se nadamo da ce iskociti par imena u Fmp ove sezone.

Laza Kacanski
09.07.2019, 13:33
Ako odu Odzo i Simanic dzaba krecimo sa pojacanjima od 34+ godina

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

darko pancev
09.07.2019, 13:41
Ako odu Odzo i Simanic dzaba krecimo sa pojacanjima od 34+ godina

Slazem se! Jedan da,obojica Ne!

Pera zdera
09.07.2019, 13:45
400k evra od transfera Gudurica je tacno otprilike isto kao sto je nepostojeci Lucky bet bio sponzor Zvezde

suptil
09.07.2019, 15:29
Forumasi sportklub foruma zovu Sarca. Sarac javi se :D Ocekujem par redova pojasnjenja i daljih smernica sto se prelaznog roka tice :D

Borca
09.07.2019, 16:37
Odza svakako treba prodati ako je iole prostojna cifra u pitanju (plus u budzetu bi bio iznos transfera i njegova plata za narednu sezonu), mislim da 2 centra slicnih gabarita (Kuzmic i Odzo) nisu potrebna. Neka brza i pokretnija varijanta kao Gist svakako cini bolji duo na poziciji 5. On i Kuzmic su i odlicni odbrambeni igraci sto je dodatni kvalitet.

Odzo-ov odlazak bi znacio da je 3-ci centar Ristic ili Jovanovic (imaju ugovore za narednu sezonu, Ristic i za sezonu 20/21). Mnogi klubovi nemaju tu mogucnost da im 3-ci centar (ako ga uopste i imaju) bude neko u rangu njih dvojice.

suptil
09.07.2019, 16:45
Kakav je rang Ristica? Kakav je rang Jovanovica? Treci centar dobije minute u Aba ligu i ima specijal momente u Evroligi takticki. Mogu Odza da zamislim u obe varijante ali ovu dvojcu ne mogu u Evroligi.
Zna Covic sta radi. Meni je jako zao Borise, sto nije odigrao tu jednu sezonu kod nas kako treba. Ocigledno NBA usisava sve, uz to pravi poremecaje u razvoju igraca, pa one stvari koje recimo Borisa treba da radi u Zvezdi radice u Feneru.

Mrkela
09.07.2019, 16:57
Ako Zoc plati milionce nek' vodi Borisu. Trziste je takvo, ne mozemo zadrzati igraca za kog interesovanje pokazuju top timovi. A to sto pored Borise vise nemamo mladih talenata u timu nek' se zapita struka...

Milion dinara?

From downtown
09.07.2019, 17:00
Ako cemo realno ako bi ko uspeo da od Borise napravi igraca to bi bio Zoc. On ako mu psihu ne sredi nece niko :D

mmajstor
09.07.2019, 17:12
Oglasio se Cova....nije decidno odbacio mogucnost za Tea.

Borca
09.07.2019, 17:44
Kakav je rang Ristica? Kakav je rang Jovanovica? Treci centar dobije minute u Aba ligu i ima specijal momente u Evroligi takticki. Mogu Odza da zamislim u obe varijante ali ovu dvojcu ne mogu u Evroligi.
Zna Covic sta radi. Meni je jako zao Borise, sto nije odigrao tu jednu sezonu kod nas kako treba. Ocigledno NBA usisava sve, uz to pravi poremecaje u razvoju igraca, pa one stvari koje recimo Borisa treba da radi u Zvezdi radice u Feneru.

Ristic je bio 3-ci centar u upravo zavrsenoj sezoni i to iza Cirbesa i Odza i videli smo koliku je minutazu imao u sezoni sve do pocetka KLS i odlaska Cirbesa zbog ogranicenja stranaca. Naredne sezone centarski par su Kuzmic i Gist i sta mislis kolika ce minutaza preostati iza njih dvojice (posebno u EL gde ti je najveca briga)?
Za tu ulogu ne moze se ocekivati ne znam kakav kvalitet, a meni je tesko da poverujem da ce Kuzmic ili Gist toliko odmarati u ABA da te minute ne mogu popuniti Ristic/Jovanovic pa i Faje koji je i u upravo zavrsenoj sezoni uzimao minute na centru.
Ni pozicija 4-ke nije striktno Braun i Faje, ima tu kombinacija i sa Stratosom i Davidovcem sto smo isto gledali u sezoni 18/19.

Generalno mislim da je nerealno da u timu imas 15 igraca gde su ti 13-ti, 14-ti i 15-ti igrac (po kvalitetu mislim) Simanic, Odzo i Dobric i da imas luksuz da dobar deo sezone ti igraci sede pored klupe u civilu.

Дијаз
09.07.2019, 17:51
Zanimljiv tim sklapamo, no moram da kazem da mi se ne svidja starosna struktura ekipe. Previse 30+ igraca, malo prostora za napredak. Idealno bi bilo da se fmp osvezi dobrim prospektima.

darko pancev
09.07.2019, 17:51
kakav Jovanovic i Ristic prijatelju to su dva neuka igraca koja ni u Kls ne prave razliku ,priceti o njihovoj klasi i rejtingu to je sprdacina ...z Filip Covic ima rejting koji ne verujem da je dostizan za njih...toliko o tpme ...Ristic je totalno neuk a Jovanovic ,mlak ,nedorecen ,nit smrdi nit mirise sto bi rekli

suptil
09.07.2019, 17:55
Ma kakvi, da li igramo zmurke? Ne. Zna se tacno sta ko igra. Ovaj tim je ozbiljna prica, nema ovde ni malo prostora za bilo kakvu improvizaciju. Pises kao da snimas pripremu jela pa kazes mozete dodati po izboru malo zaina ovog ili onog ovoliko ili onoliko. Stratos je primarna trojka koja kvalitetno moze da igra 20 minuta u EL. Davidovac na 4? Jadnicak pa gde ce pre i sta da krpi, keca, dvojku, cetvorku, kad ce primarnu poziciju da igra? MIslis da ima prostora da Davidovac sve to krpi kvalitetno? On treba da se fokusira na primarnu poziciju da bude sto bolji uz eventualno opterecenje kad kad da preveze loptu preko pola, i naravno da poradi na nogama u teretani. Od svih igraca iz starog rostera ocekujem napredak kod Davidovca eksploziju Simanica i Dobrica. Ovaj tim jeste instant za rezultat i pravi se ne za ovu vec za sledecu godinu. Kao da ce Bg ponovo aplicirati za Final 4. Za poziciju 5 kao treci idealan je Odzo ali sve ovo sto smo zidali do sinoc je idealan scenario. Simonovic je primarna trojka ako dodje, koliko stari lisac ima snage da se gura i gradi na poziciji 4. Slazem se da je kvalitet EL sve nizi, NBA usisivac je nemilosrdan. Ocekujem da pojacanje na 4 pokaze i dokaze sktra kalsu pa eto gde ce doci do eksplozije sledece godine uz odlicnu bekovsku liniju.

Borca
09.07.2019, 18:32
Moze i ovako, I Odzo (2-ga godina ugovora u Zvezdi) i Ristic (2-ga godina ugovora u Zvezdi) i Jovanovic (3-ca godina ugovora u Zvezdi) sigurno imaju velika primanja za ulogu 3-ceg centra.

Logika je da ce klub pokusati da se oslobodi ugovora sigurno 2-ce od njih 3 i to na jedan od sledecih nacina:
- prodaja za obestecenje (najbolja varijanta) gde em dobijes novac em nemas u budzetu izdatak za njegovu platu
- raskine bezbolno ugovor (tipa nadje mu se klub koji ga zeli i koji njemu odgovara sa minutazom, ulogom i platom slicnom onoj koju ima u Zvezdi)
- pozajmi nekom klubu (kao Jovanovic Trentu u upravo zavrsenoj sezoni) gde dobar deo ugovora pokriva klub koji ga je pozajmio

Ako za Odza postoji ponuda za prodaju, a za Ristica i Jovanovica nista od ove 3 varijante mislim da se odgovor sam namece.

From downtown
09.07.2019, 19:17
[http://redstarbelgrade.rs/nebojsa-covic-budzet-za-prvi-tim/

mmajstor
09.07.2019, 20:12
Sarca nema ceo dan... znaci nesto se kuha.

Samo Zvezda
09.07.2019, 20:35
Striko[emoji1]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190709/f0aba19eb741c7e43249fda8e243713d.jpg

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190709/bf504a856789485be8eef2def6b6117b.jpg

Wingwalker
09.07.2019, 23:39
oćel nekad nešto da se desi...danas.

Mr. Wolf
10.07.2019, 00:02
Izvinjavam se na upadu, ali evo za vas nesto....

1148711311087456257

Borca
10.07.2019, 00:23
Malo se sali Jelisaveta, nemoj da se nadate, lakse ce vam biti kad ne dodje Milos.

Victor BG
10.07.2019, 01:04
Malo se sali Jelisaveta, nemoj da se nadate, lakse ce vam biti kad ne dodje Milos.

Prekini, ostavi me! Taman sam zamislio cetvorku kako plese po terenu i baca pas bez gledanja Gistu na kucanje

Beyondlolz
10.07.2019, 01:14
Nešto mi se javlja da su šlemovi nedovoljna oprema za ovaj prelazni rok,mora neki upgrade(za pleja šta bude bude,ali je uvek lepo nadati se dolasku jednog tea ma koliko god realno ili nerealno to bilo) :D

Marchisio
10.07.2019, 07:01
Ma gde realno ali ajde. Da završimo tog pleja i da završimo ove priče sa Teom.

Storm
10.07.2019, 09:15
A zasto Teo nije realan? Koliko moze da dobije? Milion i po plafon za sezonu. A mi mu nudimo milionce gore dole 200.000. Da mu neko nudi 3-4 milke, pa da nasa ponuda deluje smesno, pa kazes u redu, nije realno. Ako je Zvezdas prihvatice i duplo manje od voljenog kluba.

Ivan9
10.07.2019, 09:26
Teo je vec odbio ponudu od 1,5 miliona kao malo novca. Svakako moze dobiti preko 2 miliona.
Sansa da dodje u KKCZ je 0.000001% i to nece biti zbog novca koji mu mi ponudimo nego sto je to Teo. Kao i svaki genijalac i on ima svoje bubice i svoj specifican nacin razmisljanja. On i samo on ako prelomi da dodje to svakako nece biti zbog novca koji mu mi nudimo.
To ako je zvezdas(a jeste) ne znaci da je glup. Eto ja volim zvezdu ali ne bi pristao da radim za 33% plate naredne 2 godine. Verujem da ne bi ni ti. Nego je uvek lako tudjim novcem raspolagati

Storm
10.07.2019, 09:38
Teo je vec odbio ponudu od 1,5 miliona kao malo novca. Svakako moze dobiti preko 2 miliona.
Sansa da dodje u KKCZ je 0.000001% i to nece biti zbog novca koji mu mi ponudimo nego sto je to Teo. Kao i svaki genijalac i on ima svoje bubice i svoj specifican nacin razmisljanja. On i samo on ako prelomi da dodje to svakako nece biti zbog novca koji mu mi nudimo.
To ako je zvezdas(a jeste) ne znaci da je glup. Eto ja volim zvezdu ali ne bi pristao da radim za 33% plate naredne 2 godine. Verujem da ne bi ni ti. Nego je uvek lako tudjim novcem raspolagati

Ne mozes da poredis nekog ko radi za 1.000 evra sa nekim k'o je zaradio u karijeri 20+ miliona evra. Da li ce zaraditi 26 ili 24 mu nece odigrati bitnu ulogu u zivotu.

Ivan9
10.07.2019, 09:42
Nisi u pravu. Ali ne zelim dalje da se raspravljam.

mmajstor
10.07.2019, 10:14
Bogami ja ne bih rekao da je sansa 0,xxx%.......pre bih rekao od 10-20%. Kad (normalan) covek zaradi odredjenu svotu novca, taj faktor mu vise najbitniji u zivotu...sto ne znaci da nije bitan, ali nije nabitniji.

Wingwalker
10.07.2019, 10:20
Ne mozes da poredis nekog ko radi za 1.000 evra sa nekim k'o je zaradio u karijeri 20+ miliona evra. Da li ce zaraditi 26 ili 24 mu nece odigrati bitnu ulogu u zivotu.

šta je to dva miliona evra...nemaš ni za Bugati Veyron.

Laza Kacanski
10.07.2019, 10:56
Pero brat[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190710/296e66b610b4b0d6142486e0b81293dd.jpg

L a z a R
10.07.2019, 10:58
Teo ,u ovom trenutku, bio bi pun pogodak za marketing,lozanu navijaca i medije,a sportski i kako bi se uklopio u zahteve i zelje trenera,ekipe i navijaca ogroman znak pitanja.
Tako da radije bih da se on opari na nekom drugom mestu.
Iskreno ,isto mi je misljenje i za Gista ,Brauna i Jovica.

From downtown
10.07.2019, 11:06
Jelisaveta mislim da je pala berba usiju posle onog snimka :D

Bas me smara ova prica oko Tea. Bzveze se lozimo :/

Storm
10.07.2019, 11:09
Pa kad je Šarac škrt na informacijama ovih dana.... :)

Victor BG
10.07.2019, 11:10
Simanic ipak ima ponude i najvjerovatnije odlazi.

Ulični basketaš
10.07.2019, 11:22

Je l ti to sumnjaš u strikove riječi? :)

From downtown
10.07.2019, 11:26
Pa ako prodamo Simanica za dobre novce i ako uz to imamo 500k za pleja onda cemo ponuditi Teu ugovor gde ce staviti prst na celo. Realno trazila bi se karta vise i moglo bi to da se isplati a da ne pricamo o sponzorima.

Realno to bi bio tim za velika dela ALI sumnjam da samo kes igra ulogu. Zasto coveku treba da ga pluju kada ne ide, da ga ponizavaju jer bi se stvorila atmosfera da moramo na F4.

Bolje u neki Cska 2 god 5 mil i miran. Teo je cudna glava, ja bi voleo da se ova saounica sto pre zavrsi i da ili on potpise negde ili da nadjemo pleja.

Victor BG
10.07.2019, 11:28
Je l ti to sumnjaš u strikove riječi? :)

Shvatam da je kontra ali mozda nije bio upucen. Ipak moj izvor ne masa kada je ovo u pitanju :D
Ima interesovanja top klubova pa je realno ocekivati da se sa nekim dogovori a nama pare trebaju sad.
Pa pogledaj promo marketinga za sezonske... Neka se bomba sprema na pleju pa ce vidimo.

Antona
10.07.2019, 12:49
Ko vam je bolji igrac, Pefi ili Jovke?

Storm
10.07.2019, 12:53

Kad je zdrav Jovke bez razmisljanja. Obojica su ciglari bez suta, igraju dobru odbranu, ali pregled igre koji Jovke ima je uh.... ;)

Brajkula
10.07.2019, 13:35
Shvatam da je kontra ali mozda nije bio upucen. Ipak moj izvor ne masa kada je ovo u pitanju :D
Ima interesovanja top klubova pa je realno ocekivati da se sa nekim dogovori a nama pare trebaju sad.
Pa pogledaj promo marketinga za sezonske... Neka se bomba sprema na pleju pa ce vidimo.

Žao mi Simanića, jedan od omiljenijih igrača iz prethodne godine, ali ako ćemo te pare da uložimo u dolazak Teodosića. onda dižem obe ruke za.

Grof
10.07.2019, 13:39

Uvek Jovic, cak i sa problemima koje ima. Markovic vec odavno, osim odbrane ne igra nista, a i to ce biti sve losije kako godine pristizu. Nama treba neko ko ce da pospaja visoke sa kosem, a ne kos geter, tako da je Jovic pravi, ako moze da izgura sezonu koliko, toliko.
Naravno, najbolji bi bio neki Jovicoliki bez problema sa ledjima, ali ne poznajem trziste da bih predlozio

suptil
10.07.2019, 14:18
Žao mi Simanića, jedan od omiljenijih igrača iz prethodne godine, ali ako ćemo te pare da uložimo u dolazak Teodosića. onda dižem obe ruke za.

Zanimljivo gledanje na stvari. Ako fale novci za Tea neka se isprsi neki privatni investitor, a dete Simana neka se razvija pa iz drugog plana neka terorise mrezice sirom Evrope. Posle plasmana na Final 4 neka prodaju Simanu :P

Borca
10.07.2019, 14:59

Ponude znaci u mnozini, realno je da ce onda otici, a takodje mozda moze i da se izvuce veci novac od nekog planiranog ako ima vise konkurenata za potpis.

Sto se tice Teodosica, novac je svakako bitan i napolju moze da dobije vise nego ovde, ali ja mislim da mu pre svega ne trebaju ta nerealna ocekivanja koja ce se pojaviti ako bi on potpisao za Zvezdu. Znam je nas jebo ti nas (tako nesto bese :D).

Brajkula
10.07.2019, 15:02
Zanimljivo gledanje na stvari. Ako fale novci za Tea neka se isprsi neki privatni investitor, a dete Simana neka se razvija pa iz drugog plana neka terorise mrezice sirom Evrope. Posle plasmana na Final 4 neka prodaju Simanu :P

Misliš isti "privatni investitor" koji finansira i ova pojačanja do sad !? :biggrin:

Nismo mi Real Madrid da imamo beskonačni izvor para, to mora biti jasno, kao što mora biti jasno da se za svaki dinar propisno "nateže", da l kod onog ko uglavnom pare i pumpa, da l kroz rezulrate, da l kod drugih sponzora....ništa danas nema na lepe oči, ma koliko to drugačije izgledalo na prvu loptu.

Brajkula
10.07.2019, 15:04
I ako Teo dođe u Zvezdu gde će prihvatiti ponudu nižu cirke 2 miliona, to će biti priča svih priča......onda ovi što valjaju kvazi priču o igranju iz ljubavi mogu stvarno da nam se sagnu kad se pomene ta tema....a sad ajde ajde Bože pomozi.

LosmiSK
10.07.2019, 15:42
Teo sigurno nece dobiti manju ponudu od nas, kao sto ni Braun ne kosta 300k, ja ne znam majke mi sta je sa vama i sa koje ste planete dosli. Kako ih tacno placa, dal BGH20, da li nekim drugim centrima i ko zna cime, ali to ce sigurno biti deo price. Ako se ovo ikada skine sa vlasti,a mora bar od starosti ako od niceg drugog i kad dodju ovi timoi i ovi trasferi na red..bice kuko majko pa zar je to stvarno toliko...i tako se radilo...

Ubedjen sam da su ovo batine pare i da cemo dobiti jos 2-3 dobra, bas dobra igraca i da sumnjam da ce bilo ko biti prodat..

Zoc je ostao tamo bez titula, samo mu u zivotu fali Simanic ove sezone, ja sam pre cuo za Barsu i pisao sam ovde..to moze proci samo kod nasih trenera, sto znaci da su kombinacijeii mozete zamisliti koliko dodje do samog kluba onda...

Sve u svemu nema sta da brinete, ovo je sns projekat, znate da kad oni nesto naprave da je to od dobrog materijala i stabilno...i da ce dugo da traje :biggrin:

弱肉強食
10.07.2019, 15:45
Losmi, malo je reći da nisi u pravu. Čović i Bata se ne druže već dve godine. Zvezda dobija novac od države kao i Partizan. Ne mislim količinski, ali ako već hočeš da znaš, Neša Roming i batini pajtaši su u Partizanu.

Pričaš iz glave i donosiš neke zaključke koji empirijski nemaju utemeljenje, nikakvo.

Nema nikakvog igranja iz ljubavi, vi očigledno niste upoznali ženu jednog fudbalera/košarkaša. Ako potpiše, potpisaće za 1,2 miliona, da bi moglo dete da mu raste ovde, žena da ide u Djura bar ekipu, on sa svojim društvom i zbog deteta + nije igrao prošle sezone pa da se vrati.

Nema tu ljubavi.

Nije da nije sve u parama u smislu Zvezde, nego ima Beograd svojih čari i mogao bi sa pola kurca da igra

弱肉強食
10.07.2019, 15:52
Ti pali i gasi logiku, tvoj "Dejo" je i otišao kad mu je namignuto iz CG i Srbije od sns-dps ekipe. Išlo se na to da se otera čović. Budućnost uzela titulu. Očekivalo se da će i ove i onda da navijači sklone Čovića ali im je matori Ćoki svima uvalio kurac.

SNS-u win-win situacija. Partizanu se dovodi ako uzme, ovi iz SNS-a kupe zasluge, ako Zvezda uzme, zvezdaši misle tako kao ti naivno da SNS gura klub.

Čović nije klošar ni siromah, a vrlo je sujetan čovek i lukav. On njih javno ne osudjuje jer zna da će se predomisliti kada vide da ne mogu da ga pobede.

Ja imam informacije a tu tvoju logiku maćku o rep.

Opet kažem i Zvezda i Partizan se finansiraju sa državne strane ali vidi se gde je sns ekipa.

I uvek će dobijati iz države. Ali Neša Roming tipovi nisu u Zvezdi, a kucaj malo vidi ko je gospodin i koje su to kumovske mreže.

1083077389368860677

https://youtu.be/t119ecDo3JI

Kum Nikole Petrovića, koji je kum Vučića. Čim su došli u Partizan stigao Trinkijeri. E moj Losmi...

LosmiSK
10.07.2019, 16:06
Nemas pojma i izlupeto si se za medalju. Moram tako napisati, prosto ne znam kakve druge reci da upotrebim. Kako ga mrze pa mu daju da muti da baca pare prkeo famoznog Lucky Beta pa novi sponzorski ugovori..pa Pera Antic, Bjelica, Feldin,Rocesti,Enis,Omic,Dangubic, Lazic,Jankovic, Jovanovic, Lesort,Dobric, Davidovac...pa su mu namestili da ga u sezoni 6-1 dobije Dzilo sa velikim Gordicem i Ivanovicem i taj jedan put smo dobili na sudije takoreci...Kako su mu namestili sve ove igrace, pa onda da ga udare jos gore u EC sezoni dobija novi ugvor na tri godine i dovodi Reglanda, KCRiversa, Stratosa, Zirbesa,Oja, Berona i Fayea uz jos skoro sve domace igrace sto su ostali..pa na sve to trenera koji je radio u OLY 20g, pa dva pomcna iz Himkija jbte...KOJI JE OVO APARHEJD...Nego Cova zna, Cova ima para kojih se lako vata i trosi za tudje ...

Pa kad se aparhejd nastavlja sa sve potpisanim novim i vecim ugovorima plus neki tamo Braun, Gist,Dzenkins i Kuzmic...

Mislim buraz, da ti ne kontas nista...i da bolje da ides da gledas dosije x, tu imas jos vise teorija zavera i svakako su slicne ovim tvojim xDDDDD

NA SVE TO GA TOLIKO MRZE DA GOSTUJE NA PINKU I SNS GLASILIMA VISE NEGO SESELJ... mislim stvarno ovo je bilo suvise lako..moras bolje da se spremis kad dodjes sa mnom da pricas o kosarci

弱肉強食
10.07.2019, 16:09
Ne kontam ništa. Vrejdao bih i ja tebe ali me mrzi. Ti si ko moj matori deda koji kaže "jao, zaratiće Vučić i Haradinaj" a ovi na prst u dupe.

Nivo tvoje naivnosti i pokušaja da ispadneš korektan kao, to je smešno.

Da li Zvezda dobija većinu novca od države? Da. Da li Partizan? Da. Gde je Andrejeva ekipa? U Partizanu.

Javi šta ti nije jasno pa da raspravimo otkud to Neša Roming u Partizanu pa prkosi Andreju, koji je, jelte u Zvezdi.

Dosije x... Neka, teletabise ću da gledam, da se naviknem na to razmišljanje.

LosmiSK
10.07.2019, 16:14
sns je u svakoj pekari u gradu a ne u najvecim klubovima u zemlji. Naravno da su tu i da rade zajedno. Nema KKP problema da radi, bili su kaznjeni zbog Dula sto nisu slusali, malo dobili samare i sad su mirni kao bubice. Naravno da je KKP njihov interes takodje, to niko i ne kaze da nije.

To za Haradnija i vucica se slazem i ne bacaj meni taj kontekst. Samo prica kako se coki bori protiv sns i zemlje je upravo za teletabise i ljude koji se slikaju sa svojom LK na dan ozbora i salju u centralu da dobiju zeleno i da su odradili svoj deo posla.

Kazem samo da ovo da on sam pravi pare i snalazi se je njaveca glupost koju sam cuo na ovom forumu, onda mozes zamisliti koliko to nema veze istinom...

Tebi ne valja Miloje, ne valja Radonja..valja ti Terza i Coki, i sta ja dalje sa tobom da diskutujem? Za tebe je ova desnica, tu bi trebao negde da se trazis..

弱肉強食
10.07.2019, 16:17
Ja nikad nisam ni rekao da pravi pare sam. Ja sam rekao da ni reorganizaciju nije izvršio. Rekao sam da mu je država pomogla.

Ali sticajem okolnosti država ne pumpa više ludački kao za vreme Radonjića nego su počeli da daju Zvezdi propisano a u Partizan malo više da ulažu jer žele svoje ljude u Zvezdi a Čovića su hteli na čelo KSS.

Ja ne mislim da Čović daje svoj novac ali je kombinvoao sa znatno manjim sredstvima nego ranije, a koje je kanale našao, to samo on zna.

On nije pao ni za šta nikada, ima taj prejake veze internacionalne. Otkud sada pare za ovo, pored državnog novca, to ne znam.

Ne mislim ja da je on dobra vila da daje iz svog džepa ali ne daje ni Andrejeva ekipa budi siguran.

i opet ti mene svrstavaš negde, opusti se što se nerviraš. Ja sam četničina, nikakva desnica. Zadovoljan?

LosmiSK
10.07.2019, 16:23
Dobro. zadovoljan.

Znaci negde je pare nasao ali nije od drzave i nisu pale sa grane....i ako sve sto je ''stekao'' je nastalo od drzave i sto su verovatno iz iste sluzbe nikli..dao mu je neko treci...evo nek bude po tvom ukusu R.DJ. mislim da bi ti se to resenje najvise svidelo.

Hvala na odgovorima i lepoj diskusiji, sad sam nesto pamentiji, nego pre 15 minuta :hat_1:

弱肉強食
10.07.2019, 16:29
Nisu iz iste službe a i da jesu, ne moraju se voleti. Iz iste su i Čeda, Vesić i Beba pa se mrze kao psi.

Otkud ja znam gde je on nabavio novac i je li uzimao kakav kredit ili šta već, to je čovek koji pliva svuda i znao je da je prošle sezone ili pukovnik ili pokojnik.

Par igrača se stislo, par igrača dobrih dovedeno.

Zaista ne znam odakle mu novac za Teodosića, ali znam da će im država dati samo onoliko koliko mora plus sponzori. Neće biti maničnih upumpavanja, a koje kombinacije ima, to verovatno Šarac zna, ja ne znam to.

LosmiSK
10.07.2019, 16:35
Sve sto si napisao i gde treba neko da ti veruje je ja znam, ja sam cuo i to je to. Sad ne treba verujemo svojim ocima, vec da verujemo tvojim vezama sa Malmeka i Kriptona..::)

Wingwalker
10.07.2019, 16:36
šešelj-haradinaj-čeda-vesić-kumovi-kripton i beba jebeni...pa dal imate duše?

NaviSK
10.07.2019, 16:42
@Zero_privilegi Oni su se u javnosti i za "JAVNOST" povukli iz KKCZ, nakon Grobarskih skandiranja "Vucicu p....u", tada je postao preveliki pritisak na vladajucu koaliciju, jer nisu hteli da se bave gasenjem navijacke pobune, pa su se navodno povukli! To da su sada JAVNO preko LIMARA u KKP je jasno kao dan, sada glume veliki preporod KKPa uz njihovu bezgranicnu pomoc, ali je jasno kao dan za koga i dan danas navija GOSPODAR! Sve sto se desava u KKCZ je direktno povezano sa batom i dalje! Ovde se sve desava uz njihov amin i to je jedino tacno! I da ne bi bili trn u oku, kod nas se ne eksponiraju, dok se kod njih preko limara pojavljuju kao spasioci! U oba kluba su na vodecim direktorskim pozicijama clanovi SNSa kojima vire 2 prsta clanske karte!

Storm
10.07.2019, 17:20
Gde vi odoste... Udjem da vidim je l’ potpis’o Teo i je l’ ima Sarca, a vi djubrite li djubrite. Ebo vas Bata i merenje patke ko je veci SNS-ovac... Koga boli k... za to, daj Tea ‘vamo!

Stojanče
10.07.2019, 17:20
O najaktuelnijoj temi koja se tiče imena njegovog novog kluba Jović kaže:

"Ugovor sa Bajernom mi je istekao. Čekam početak priprema sa reprezentacijom i na to sam maksimalno fokusiran. Za mene je najvažnije da sam zdrav i oran za rad u nacionalnom timu. Oko mog transfera se još ništa ne zna, ali mislim da bi uskoro trebalo da bude sve poznato".

Uskoro ponovo u Zvezdi.

From downtown
10.07.2019, 17:25
Ajde molim vas nsdjite drugi topik za ova prepucavanja. Pun ki kurac politike gde god se okrenem. Dodjem ovde da malo iskuliram a doceka me 5 stranica o sns-u. Sve u ovoj drzavi je u vezi SNS, ili ranije DOS-a, Slobe kurca palca. De moderacija molim vas.

Laza Kacanski
10.07.2019, 17:28
Ne stizem od posla al radice banovina cim se dokopam malo vremena.

Šarac
10.07.2019, 17:30
Nisu iz iste službe a i da jesu, ne moraju se voleti. Iz iste su i Čeda, Vesić i Beba pa se mrze kao psi.

Otkud ja znam gde je on nabavio novac i je li uzimao kakav kredit ili šta već, to je čovek koji pliva svuda i znao je da je prošle sezone ili pukovnik ili pokojnik.

Par igrača se stislo, par igrača dobrih dovedeno.

Zaista ne znam odakle mu novac za Teodosića, ali znam da će im država dati samo onoliko koliko mora plus sponzori. Neće biti maničnih upumpavanja, a koje kombinacije ima, to verovatno Šarac zna, ja ne znam to.

Prijatelju, ja ne mogu da udjem u raspravu sa navijacem FC Bayern/KKP a na forumu navijac shatro KKCZ .
Ti stvarno mislis da on zna ko je Nikola Petrovic, Nesa Roaming, Kijanovic, i citava ta ekipa oko Andreja i Vucka.......... ne znam samo sto gubis vreme nesto mu objasnjavajuci.

Raspravljas se sa forumasem koji navija za klub za koga ni stanovnici ne navijaju u gradu u kojem taj klub igra. Pa ja sam se upisao od smeha na sinocnu izjavu Lucica kod Sarenca da ga ljudi u Minhenu pitaju zar Bayern ima kosarkaski klub. Pa oni su nepoznati u svom gradu a ovde njihov navijac se buni kako se klub finansira?

Sve si u pravu, mi kao klub treba da nas bude sramota sto dovodimo Gista, Browna, nego treba da dovodimo one mediokritete sto je bivsi forumaas kacio ovde iz nekih tajvanskih liga, jos samo fali da angazujemo igraca sto ih Delija Zabalj kaci.
To koliko para se upumpava se vidi po zavrsnom racunu koji je prijavljen i koliki je minus napravljen. Druga je stvar sto to kaci "kosarkaski novinar Sarapa" a ne kaci minus njegovog kluba od 6.8 miliona je opet prica za masu da se prime.

I da jure se pare da se dovede zver na playu i na tome se radi. Odgovor za sve ostale zainteresovane forumase . Toliko

Te pare ce se vratiti nadamo se kroz prodaju ulaznica i dve do tri solje koje tradicionalno LosmiSk kupuje ako se smiluje a ne udeli te pare siromasnoj nepoznatoj kosarkaskoj sekcije za 99.9 % stanovnistva MiNKena.

NaviSK
10.07.2019, 17:41
Prijatelju, ja ne mogu da udjem u raspravu sa navijacem FC Bayern/KKP a na forumu navijac shatro KKCZ .
Ti stvarno mislis da on zna ko je Nikola Petrovic, Nesa Roaming, Kijanovic, i citava ta ekipa oko Andreja i Vucka.......... ne znam samo sto gubis vreme nesto mu objasnjavajuci.

Raspravljas se sa forumasem koji navija za klub za koga ni stanovnici ne navijaju u gradu u kojem taj klub igra. Pa ja sam se upisao od smeha na sinocnu izjavu Lucica kod Sarenca da ga ljudi u Minhenu pitaju zar Bayern ima kosarkaski klub. Pa oni su nepoznati u svom gradu a ovde njihov navijac se buni kako se klub finansira?

Sve si u pravu, mi kao klub treba da nas bude sramota sto dovodimo Gista, Browna, nego treba da dovodimo one mediokritete sto je bivsi forumaas kacio ovde iz nekih tajvanskih liga, jos samo fali da angazujemo igraca sto ih Delija Zabalj kaci.
To koliko para se upumpava se vidi po zavrsnom racunu koji je prijavljen i koliki je minus napravljen. Druga je stvar sto to kaci "kosarkaski novinar Sarapa" a ne kaci minus njegovog kluba od 6.8 miliona je opet prica za masu da se prime.

I da jure se pare da se dovede zver na playu i na tome se radi. Odgovor za sve ostale zainteresovane forumase . Toliko

Te pare ce se vratiti nadamo se kroz prodaju ulaznica i dve do tri solje koje tradicionalno LosmiSk kupuje ako se smiluje a ne udeli te pare siromasnoj nepoznatoj kosarkaskoj sekcije za 99.9 % stanovnistva MiNKena.

Bravo Sarac, sve u metu! U sustini navijaca ne treba da se tice plata igraca, niti odakle novac! To je posao uprave kluba da obezbedi sredstva! Kao da navijaca Reala bole usi odakle Florentinu Perezu pare!

Wingwalker
10.07.2019, 17:45
Šarac...ne piše se tako ''voda''.

ajkisloba
10.07.2019, 17:50
Ja cu da uzmem pretplatnu i za pozoriste samo nek dodje ocu leba mi.:)
Ma na operu bre ima idem.

LosmiSK
10.07.2019, 17:55
Opusti se Lazo, niko nije umro...Ne moras zuriti sa posla..

Solje skupljam,imam ih ko zna koliko iz celog sveta. Najgora je nasa, jedina izbledela skroz :D

Uvatili se kosarkaski strucnjaci ''intervjua'' sa Lucicem pa pricaju o svakojakim glupostima. Idite malo do Minhena sami pa prvoerite te vase price. Naravno da nemam nameru da branim od ovih navijaca since 2011 ali ljudi opustite se malo.

Ne bih bas nesto da pisem i da suprostavljam misljenja , ovde b ljudi glasali za crnog djavola da vide neku titulu, igraca u svom timu..cak im je nebitan i sopstveni zivot...

Niste mi cak vise i inspirativni, na neki nacin mi vas je zao..evo sad nista, cekajuci Lazu Kacanskog da dodje da mi zabiberi jedan ban..sad ga samo zamisljam kako trci preko ulice, preko pune da stigne kuci sto pre da me slatko pocasti sa jednim dugim banom :biggrin:

mmajstor
10.07.2019, 17:56
Ja sam isti taj Lucicev utisak podelio na temi Bajerna. Ovde cekamo da padne taj kapitalac.

kronostime
10.07.2019, 18:02
Ne stizem od posla al radice banovina cim se dokopam malo vremena.

Dobro, a taman sam hteo da se iulogujem u mod funkcije.:biggrin:

suptil
10.07.2019, 18:04
Sarac je fin gospodin covek ne znam sto ste se sledili pa ne smete da ga pitate u vezi Simanica i direktne korelacije njegove eventualne prodaje sa dolaskom zverke na kecu? :biggrin:

From downtown
10.07.2019, 18:10
Kakav forumaski duo bi bio Losmi i Dravot sa B92 foruma :D

Victor BG
10.07.2019, 18:12
Sarac je fin gospodin covek ne znam sto ste se sledili pa ne smete da ga pitate u vezi Simanica i direktne korelacije njegove eventualne prodaje sa dolaskom zverke na kecu? :biggrin:

Nije povezano, slucajnost je ali je momenat savrsen.

Šarac
10.07.2019, 18:14

Te odluke ne bih komentarisao jer moje misljenje ne mora uvek da se poklopi sa misljenjem ljudi koji donose odluke u klubu, a ocigledno da se svaki moj upis ovde meri kao da ja bas svaku odluku podrzavam jer sam jelte sendvicar, bot ili dodajte po zelji.

Simanicu se duguje dosta para, i verujem da ga NC nece dati za male pare, transferi sa obestecenjima su vrlo retki tako da tu jos nista nije gotovo inace da jeste vec bi bilo objavljeno.
Sa OJom, Dobricem, Deda i svakim za koje se proceni da je isplativiji prodati nego ostati , jbga, hteli smo dugogodisnje ugovore, hteli smo neke mitske zveri, jbga mora to da se i plati.

S obzirom da NC ima posla sa ljudima koji danas kazu moze a sutra se moze desiti da bude tututututu sa druge strane zice, on verovatno ide logikom da se obezbedi da ovo sto je do sada angazovano moze i da se plati kada dodje vreme, kao i za novog playa:biggrin:

LosmiSK
10.07.2019, 18:17
Pitam sada, da li je Dobric stavljen na prodaju? Treba mi odgovor Da ILI Ne? :biggrin:

Eto i meni da odgovorite na pitanje, ne dal svaka ponuda ce biti razmatrana, vec bas ovo kako sam postavio.

Svi domaci su na prodaju sem Hobita...Hobit izgleda jedini siguran...posto u celoj zemlji nema boljeg pleja od njega a ni u Evropi...

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

suptil
10.07.2019, 18:20
Brate Losmi, ako se ispostavi kao tacna razmisljanje El da se prosiri roster na 14 igraca ne znam zasto toliko nerazumevanje? Jednsotavno potrebna nam je amajlija i maskota a to kosta bato. NIsu problem prodaje, problem je da li iz domace fabrike pridolaze prospekti.

From downtown
10.07.2019, 18:24
Evo izbacise dokument gde smo 2018tu zavrsili sa 188 000 000 dinara duga.

Wingwalker
10.07.2019, 18:29
Ne bih bas nesto da pisem i da suprostavljam misljenja , ovde b ljudi glasali za crnog djavola da vide neku titulu, igraca u svom timu..cak im je nebitan i sopstveni zivot...

Niste mi cak vise i inspirativni, na neki nacin mi vas je zao..

nemoj više...dovoljno si iskidao za danas.

mmajstor
10.07.2019, 18:35

Dje?

Šarac
10.07.2019, 18:37

Tako je. to je knjigovodstveni dug , ali realni dug je manji :biggrin: Terzo da li mirno spavas!

Prodajom Simanica/Dobrica,Covica, Lazica, Davidovca,Oja ( eto LosmiSk ko je sve na prodaju), vecim sponzorskim ugovorima za ovu sezonu i prihodovanjem extra 1 milion eur zahvajuci El ove sezone a koju nisi imao u prosloj ovaj minus se anulira, ali koga zabole za minus u knjigovodstvenoj godini, kada El gleda finansijski izvestaj 1.07 do 30.06.

Gudurinih 400.000 $ je za forumaske sendvicare namenjeno i nece uci u pokrivanje ovog minusa.:biggrin:

kada se napise 188 miliona u dinarima izgleda strasno, a sta mislite kako izgleda kada se napise 800 miliona iste valute a od prodaje igraca i El nema nista, niti prihoda od pobeda u toj istoj ligi. samo sto eminentni novinar tzv "kosarkaski Sarapa" ne moze da dodje do tog izvestaja njegovog kluba jer su ga deponovali u trezoru Fort Knoxa verovatno.

From downtown
10.07.2019, 18:47
Tako je. to je knjigovodstveni dug , ali realni dug je manji :biggrin: Terzo da li mirno spavas!

Prodajom Simanica/Dobrica,Covica, Lazica, Davidovca,Oja ( eto LosmiSk ko je sve na prodaju), vecim sponzorskim ugovorima za ovu sezonu i prihodovanjem extra 1 milion eur zahvajuci El ove sezone a koju nisi imao u prosloj ovaj minus se anulira, ali koga zabole za minus u knjigovodstvenoj godini, kada El gleda finansijski izvestaj 1.07 do 30.06.

Gudurinih 400.000 $ je za forumaske sendvicare namenjeno i nece uci u pokrivanje ovog minusa.:biggrin:

kada se napise 188 miliona u dinarima izgleda strasno, a sta mislite kako izgleda kada se napise 800 miliona iste valute a od prodaje igraca i El nema nista, niti prihoda od pobeda u toj istoj ligi. samo sto eminentni novinar tzv "kosarkaski Sarapa" ne moze da dodje do tog izvestaja njegovog kluba jer su ga deponovali u trezoru Fort Knoxa verovatno.

Ima i dokument da je Partizan zavrsio 2018 sa 21 000 000 dinara u plusu :D

From downtown
10.07.2019, 18:56
Dje?

Fegi na Insta. Izbacio sve prihode rashode KKP/KKCZV 2018 i budzet za 2019. E sqda, koliko je ovo istina trebalo bi neko ko je upuceniji da napise.

LosmiSK
10.07.2019, 19:00
Fegi na Insta. Izbacio sve prihode rashode KKP/KKCZV 2018 i budzet za 2019. E sqda, koliko je ovo istina trebalo bi neko ko je upuceniji da napise.

Daj prebaci sta je napisao. Blok me je odavno pa ne vidim.

mmajstor
10.07.2019, 19:03

Pogledah... Ono su verovatno izvestaji sa apr. Pecatirani su, dakle originalni, stim sto je tumacenje verovatno subjektivno. Trebalo bi ici direktno na apr.

mmajstor
10.07.2019, 19:07
Prodajom Simanica/Dobrica,Covica, Lazica, Davidovca,Oja ( eto LosmiSk ko je sve na prodaju).

Tudje necemo, svoje ne damo! :)

Ne stvarno, ako je receno na skupstini da nema prodaje Dede i Dobrog jos godinu dana jer se ocekuje veca cena odakle sada ovo? Treba valjda imati neku strategiju, a strategija se ne menja od nedelje do nedelje.

Ganac
10.07.2019, 19:14
Kakav forumaski duo bi bio Losmi i Dravot sa B92 foruma :D

Sudar Titana.:D

From downtown
10.07.2019, 19:16
Lagano pise da nam je budzet za proslu godinu bio 5 mil a da smo potrosili 6.6 mil i da je nas dug od 2015 iznosi 4.4 mil evra. Takodje spominje da nam je budzet na za narednu sezonu od sponzora 5 mil a da ce potrazivznja preci 6.7 mil evra.

@Losmi na fonu sam ne mogu da ti kopiram

kronostime
10.07.2019, 19:25
Khm, je l` treba opominjati gde i sta pisete?

mmajstor
10.07.2019, 19:28
Budzet tesko da moze da se vidi u finansijskim izvestajima na kraju godine. Ukupan dug jeste toliki, proverio sam u apr i oko 4,4 miliona evra je mada treba napomenuti da tu nisu usli prihodi iz drugog dela prethodne sezone (kao ni rashodi/plate).

From downtown
10.07.2019, 19:29
Khm, je l` treba opominjati gde i sta pisete?

:yoga::yoga::yoga::yoga:

From downtown
10.07.2019, 19:31
Budzet tesko da moze da se vidi u finansijskim izvestajima na kraju godine. Ukupan dug jeste toliki, proverio sam u apr i oko 4,4 miliona evra je mada treba napomenuti da tu nisu usli prihodi iz drugog dela prethodne sezone (kao ni rashodi/plate).

Laik sam jbg zato pitam, tj.voleo bih da mi neko poblize objasni. Tj.hvala na delimicnom pojasnjenju

LosmiSK
10.07.2019, 19:32
Sta ima ko da ti objasni sta. U oba kluba ima robije za koliko god hoces godina. Pitanje je samo da li ce neka buduca vlast hteti da se uhvati u kostac sa tim ili ne. Zamisli da policija stvarno moze da ceslja te ljude i sta rade. Pfff, ovako generalno tesko.

suptil
10.07.2019, 19:48
Jel ima neko podatak koliko je tacno prodato sezonskih. Do mene je stigla informacija da je preko 3000 ukupno prodato.

mmajstor
10.07.2019, 19:52
Plate oko 3,4 miliona evra za drugi deo evroligaske sezone, i prvi deo evrokup sezone. To se otprilike slaze sa onim Nebojsinim izjavama.

Victor BG
10.07.2019, 19:56
Laik sam jbg zato pitam, tj.voleo bih da mi neko poblize objasni. Tj.hvala na delimicnom pojasnjenju

Nisam expert ali sam okruzen istim u sustini realni dug, onaj koji moras da izmiris i onaj nad kojim ECA ima monitoring je onaj za plate, doprinose i poreze. To moras da izmirujes i tu nema vrdanja. Treba vidjeti strukturu tog duga od 4m koliko je na plate (tipa Bjelici 200k). Imas dug za godinu dana prema Pioniru (trening, utakmice) to peglas iz donacije grada od 500k koja nije usla u ovaj izvjestaj (kao sto ni u partizanovom bilansu nema donacije grada i drzave a Ostoja servisirao 4.2m duga pa im je to prikazano kao dobitak na kraju. Kako? Pa nema ulaza para kroz klub a dug nestao)
Pa predpostavka da recimo imas troskove smjestaja gostijucih igraca u hotelu, a na kraju godine sklopis ugovor o sponzorstvu i navedes visinu ugovora za onoliko koliko si duzan i to se kompenzuje kroz marketing. Dakle treba vidjeti strukturu tog duga, ako premasuje 1.5m za plate onda je to opterecenje veliko jer to moras da servisiras od prihoda za TV prava, bonuse za pobjede, sezonske, prodaju igraca i sl.

Manda77
10.07.2019, 20:11
https://instagram.fbeg2-1.fna.fbcdn.net/vp/24f06e6fa7ff21adbe59e4ee2d66196d/5DBF4685/t51.2885-15/e35/66414296_327165481493667_5387957119917442949_n.jpg ?_nc_ht=instagram.fbeg2-1.fna.fbcdn.net

mmajstor
10.07.2019, 20:36
Ma svaki dug dospeva na naplatu, ne postoji realni dug koji se razlikuje od knjigovodstvenog...najrealniji dug je knjigovodstveni.

Victor BG
10.07.2019, 20:38
Ma svaki dug dospeva na naplatu, ne postoji realni dug koji se razlikuje od knjigovodstvenog...najrealniji dug je knjigovodstveni.

To si u pravu samo se razlikuju nodeli naplate i izmirenja. Kazem, dug za plate se mora u kesu i taj opterecuje, ovo sto se kompenzuje i namiri kroz dogovor nije strasno.

Laza Kacanski
10.07.2019, 20:42
Po mojim saznanjima Teodosic je ozbiljna opcija na pleju i za sada primarna.

Marchisio
10.07.2019, 20:45
Počeli su i neki mediji da prenose da je blizu ali sve to nije ništa ozbiljnoo

弱肉強食
10.07.2019, 20:46
I po mojim a iz košarkaških krugova. Priča se i šuška ali vrlo malo znam. A postoji opcija i da sportisti vide u novinama pa krenu sa insajderisanjem i da je sve balon koji može pući.

Ali nešto se dešava 100%.

Je l' Tomić rekao do 10og da kompletira sastav?

Ako je tako očekujem sutra detonaciju.

suptil
10.07.2019, 20:49
I po mojim a iz košarkaških krugova. Priča se i šuška ali vrlo malo znam. A postoji opcija i da sportisti vide u novinama pa krenu sa insajderisanjem i da je sve balon koji može pući.

Ali nešto se dešava 100%.

Je l' Tomić rekao do 10og da kompletira sastav?

Ako je tako očekujem sutra detonaciju.

Do 15. og
Potpis pa dve godine kvalitetnog tv programa za one koji nemaju sezonske :D

mmajstor
10.07.2019, 20:50
I ovo je nesto, ali bi svakako bilo svrsishodnije da vidimo isti ovakav izvestaj od juna do juna jer on prati ciklus jedne sezone, dok ovaj obuhvata dve polovine razlicitih sezona pa je teze doci do upotrebljivih informacija.

Storm
10.07.2019, 20:53
Po mojim saznanjima Teodosic je ozbiljna opcija na pleju i za sada primarna.

Tooooooooooooooooooooo

弱肉強食
10.07.2019, 20:54
Mada ćemo završiti na Joviću verovatno i to ako nadjačamo Bajern koji mu nudi pola mil više ako sam ispratio

suptil
10.07.2019, 20:56
Sarac je rekao da jurimo mitsku zver na jedinici. To Jovic svakako nije.

From downtown
10.07.2019, 21:07
Zamisli cekas Tea a dobijes Dilejnija :/

Victor BG
10.07.2019, 21:10

Pa moze Sarac da prenese zelje a realizacija ne mora da bude, sto se i dogodilo nekoliko puta do sad. No nadajmo se da je ovaj put i ostvarivo.

Storm
10.07.2019, 21:10
Zamisli cekas Tea a dobijes Dilejnija :/

E da nam je neko pricao.... :)

mmajstor
10.07.2019, 21:11
Spekulacije o velikoj ponudi za Tea kvare pricu oko Jovica koji trazi vise, a sada se zna da novca ima samo kako za koga.

From downtown
10.07.2019, 21:12
E da nam je neko pricao.... :)

Stisni zube buraz nije lako...

Šarac
10.07.2019, 21:16

Da je kojim slucajem Teo jos uvek u Klipersima ili pod ugovorom u CSKA< REAL ili Tamisu , da li bi pljuckali na Jovica za cifru koju nudimo?

Drca, Balaban, Shepa to nama treba a ne da pljuckamo na neznalice poput KC Riversa i Jovica, ne znam samo kada smo to podigli te lestvice da su ovi losi igraci a da mi zasluzujemo bolje.

Storm
10.07.2019, 21:16
Spekulacije o velikoj ponudi za Tea kvare pricu oko Jovica koji trazi vise, a sada se zna da novca ima samo kako za koga.

Jovic ako misli da je Teo onda zivi u zabludi. Ja bih i onog Gancevog Dilejnija pre voleo da vidim kod nas nego njega. Jovke je tek treci pik. :)

Storm
10.07.2019, 21:19
Stisni zube buraz nije lako...

Pa pazi, kad su nam opcije Teo, Dilejni ili Jovic, da se ne lazemo nije nam ni tesko. :) Veca je zal sto ne mozemo dvojicu da pokupimo . :D

mmajstor
10.07.2019, 21:19
Jovic ako misli da je Teo onda zivi u zabludi. Ja bih i onog Gancevog Dilejnija pre voleo da vidim kod nas nego njega. Jovke je tek treci pik. :)

Naravno da ne misli... ne trazi tu cifru, ali je legitimno da pomisli ako ste u poziciji toliko da se otvorite za Tea, mozete i za mene tih 200k preko.

NaviSK
10.07.2019, 21:22
Majko mila, sta sve ovde nece da se procita! Niti Jovic moze da trazi na konto Teodosica vise, niti mu Bjern nudi vise od nas za 500k, Bajern nece da mu da platu koju je imao prosle godine, a kamoli da mu da VECU! A tek je nebuloza to nase alavo u nama... sada nam ne valja Jovic, neko masta o Dilejniju, a nije svestan da mi nemamo ni za Jovica koliko zaista vredi! A Teo ce mozda doci, po mojim saznanjima trenutno su sanse 50-50 sto je jako visoko, i ne radi se o finansijama, vise o garancijama oko CELOKUPNOG sportskog dela! Jer valjda je svima KRISTALNO jasno da kod nas nece igrati za MILION, i da mu u nasem slucaju pare nisu primarne! Ali kao svaki covek sa reputacijom NAJBOLJEG u Evropi u ovom nasem glibu, trazi garancije da ce cela SPORTSKA PRICA i svlacionica opstati do juna 2020. A ne da se posle 3 meseca digne svlacionica zbog nemanja para! Pozar je mogao da gasi radonjic sa onom ekipom koju su cinili 90% nasi momci! A da vidim kada Gistu i Brownu zakasne plate kako ce da cute! Sta vi mislite! I ko podcenjuje i pljucka po Jovicu i pre njega prizeljkuje Dilejnija, neka ga je sramota!

From downtown
10.07.2019, 21:24
Opusti se Navi, sprdamo se :D Jovic bi bio jackpot

Laza Kacanski
10.07.2019, 21:25
Majko mila, sta sve ovde nece da se procita! Niti Jovic moze da trazi na konto Teodosica vise, niti mu Bjern nudi vise od nas za 500k, Bajern nece da mu da platu koju je imao prosle godine, a kamoli da mu da VECU! A tek je nebuloza to nase alavo u nama... sada nam ne valja Jovic, neko masta o Dilejniju, a nije svestan da mi nemamo ni za Jovica koliko zaista vredi! A Teo ce mozda doci, po mojim saznanjima trenutno su sanse 50-50 sto je jako visoko, i ne radi se o finansijama, vise o garancijama oko CELOKUPNOG sportskog dela! Jer valjda je svima KRISTALNO jasno da kod nas nece igrati za MILION, i da mu u nasem slucaju pare nisu primarne! Ali kao svaki covek sa reputacijom NAJBOLJEG u Evropi u ovom nasem glibu, trazi garancije da ce cela SPORTSKA PRICA i svlacionica opstati do juna 2020. A ne da se posle 3 meseca digne svlacionica zbog nemanja para! Pozar je mogao da gasi radonjic sa onom ekipom koju su cinili 90% nasi momci! A da vidim kada Gistu i Brownu zakasne plate kako ce da cute! Sta vi mislite! I ko podcenjuje i pljucka po Jovicu i pre njega prizeljkuje Dilejnija, neka ga je sramota!Iskuliraj i pazi kako se obracas.
Nema potrebe za ovakvim,, tonom,

NaviSK
10.07.2019, 21:26
Nema nikakvog tona! Izneo sam samo cinjenice. Posto je neverbalna komunikacija nije moguce utvrditi ton, ja sam mrtav hladan! Drugo, ako mislis zbog velikih slova, ubacio sam ih samo da naglasim delove recenica!

NaviSK
10.07.2019, 21:29
[QUOTE=From downtown;2009884]Opusti se Navi, sprdamo se :D Jovic bi bio :cheers:

Storm
10.07.2019, 21:32
Dilejni samo jer je zdrav 100%. Ali posto Dilejni nije ni opcija, vec velika zelja naseg druga Ganca, moj upis je zelja da ga podrzim u njegovom mastanju. A ti se druze Navi malo opusti, jer niko ne dira Jovketa i nije rekao da je nepozeljan. E sad sto je Teo Teo, tu ne mozemo nista. Mislim da par miliona navijaca ima jednu istu zelju! :)

From downtown
10.07.2019, 21:32
[QUOTE=From downtown;2009884]Opusti se Navi, sprdamo se :D Jovic bi bio :cheers:

Bice to sve bombona.

Onako mastam da dodje Teo stavicu Jelisavetinu sliku u novcanik a zena neka bije ako mora :D

Wingwalker
10.07.2019, 21:38
Jovic bi bio :cheers:

Jović bi bio...dok može.
Kada ne može...bio bi Filip.
E tada bi bio ne preskup, već promašena investicija.
Al ako mora, moš se proba kad preliva...imamo i narednu sličan roster...pa probamo isto i sa Pefijem.

...nie Čoki lizo prašak.

mmajstor
10.07.2019, 21:49
A Pefi inace nema problema sa ledjima :)

Manda77
10.07.2019, 22:00
Je l' vreme?
https://scontent.fbeg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/66018469_1469129923230148_5487821323465916416_n.jp g?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlZXoLXipQ1n4XqckCIMVeznqM5Un7zbMSSv0wQ9RY 2uegyYiyfU7voMtYGLVEDZpE&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=40522c1d88a2d4c0015068b179c42da0&oe=5DC62AFA

Ganac
10.07.2019, 22:02
Dilejni je moja želja (moj san), Jović je možda najrealnija opcija, ali sa Jovićem mi nemamo garancije da u nekom, za nas vrlo bitnom trenutku...neki prelomu sezone, neće Jovića leđa zaboleti i da nas jednostavno ostavi na cedilu mesec-dva.
To bi bila katastrofa, jer sumnjam da dve sezone možemo a junirom da izučemo sezonu, pogotovo gledajući nivo takmičenja u kojem ćemo nastupati i timove sa kojima ćemo se sastajati.
Na ovaj sastav bi najbolje legao Jelisavetin mali ali u to čisto sumnjam, elem na početku posta sam zaboravio da napišem da je problem sa Jovketom u oko 100k evra i za te pare bi mogli da dovedemo dva pleja G lige i to da ih preplatimo. (sad će Šarac da oplete:D)

jevta1992
10.07.2019, 22:04
Je l' vreme?
https://scontent.fbeg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/66018469_1469129923230148_5487821323465916416_n.jp g?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlZXoLXipQ1n4XqckCIMVeznqM5Un7zbMSSv0wQ9RY 2uegyYiyfU7voMtYGLVEDZpE&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=40522c1d88a2d4c0015068b179c42da0&oe=5DC62AFA

VREME JE!!!:cheers::cheers::cheers:

Samo Zvezda
10.07.2019, 22:07
Dilejni je moja želja (moj san), Jović je možda najrealnija opcija, ali sa Jovićem mi nemamo garancije da u nekom, za nas vrlo bitnom trenutku...neki prelomu sezone, neće Jovića leđa zaboleti i da nas jednostavno ostavi na cedilu mesec-dva.
To bi bila katastrofa, jer sumnjam da dve sezone možemo a junirom da izučemo sezonu, pogotovo gledajući nivo takmičenja u kojem ćemo nastupati i timove sa kojima ćemo se sastajati.
Na ovaj sastav bi najbolje legao Jelisavetin mali ali u to čisto sumnjam, elem na početku posta sam zaboravio da napišem da je problem sa Jovketom u oko 100k evra i za te pare bi mogli da dovedemo dva pleja G lige i to da ih preplatimo. (sad će Šarac da oplete:D)Kad već pominješ Dilejnija...[emoji1][emoji1][emoji1] https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190710/37c3239cefa70e4968bf7e4a84623a52.jpg

Marchisio
10.07.2019, 22:17
A Pefi inace nema problema sa ledjima :)

A ni Teo inače nije igrao pola godine ::)

Wingwalker
10.07.2019, 22:29
Trava mi procvetala nepokošena, propustio sam 5-6 termina za rekreaciju, film nisam odgledao dve nedelje,
biciklo ne teram i kera ne šetam, isključio sam sve notifikacije sem tapatolka...
vratiće me na artane za cirka nedelju dana:

Miloše Teodosiću care, onako subjektivno...potpisuj što pre...

...za bilo koga.

biciklo sam ubacio zbog dramatizacije, ne izlazim iz auta ič.

From downtown
10.07.2019, 22:35
Trava mi procvetala nepokošena, propustio sam 5-6 termina za rekreaciju, film nisam odgledao dve nedelje,
biciklo ne teram i kera ne šetam, isključio sam sve notifikacije sem tapatolka...

Miloše Teodosiću care, potpisuj što pre za bilo koga.

Hahahaha :D

U centar. Sada sam gledao ovaj njegov intervju sa Sarencem i bas o tome razmisljam. Samo se skrasi Milose sto pre :D

Stojanče
10.07.2019, 22:38

Miloše Teodosiću care, onako subjektivno...potpisuj što pre...

...za bilo koga.

Ja se dobro pripremio, pratim više foruma i čekam potpis:

https://i.postimg.cc/FHSY5FLD/397c6c9b4c5143ea8789ba3085c2d4a6.jpg

jevta1992
10.07.2019, 22:43
1149054826258554880
Suska se suska....:cry:

Šarac
10.07.2019, 22:53
Na ovaj sastav bi najbolje legao Jelisavetin mali ali u to čisto sumnjam, elem na početku posta sam zaboravio da napišem da je problem sa Jovketom u oko 100k evra i za te pare bi mogli da dovedemo dva pleja G lige i to da ih preplatimo. (sad će Šarac da oplete:D)

Nece tvoj drug nista da oplete sem da odgovorim da mi jos igraca iz G lige nismo doveli a pogotovo ga ne bi takvom igracu ili cak dvojici dali kljuceve od tima. G liga je nivo ozbiljnosti nase KLS lige.

Jovke smatra da moze da dobije vise od nase najvece ponude, Teo isto ima svoju cenu, ni jednom ni drugom ne mozemo da ispunimo ono sto oni traze. Ako pristanu nase uslove bice zbog .....................

zene.

darko pancev
10.07.2019, 23:03
Ako mu žena diriguje neka ide u Makabi. . .ako će da se zajebava i zatvara splavove neka ga sto dalje. . .
Teo će u Cska!

Wingwalker
10.07.2019, 23:14
Sad čujem da je Miloš otpisan na jedan mesec.
Još Miloš da potpiše na desetak...i nie loš ovaj jul uopšte.

Marchisio
10.07.2019, 23:18
Sad čujem da je Miloš otpisan na jedan mesec.
Još Miloš da potpiše na desetak...i nie loše uopšte.

šta će nam na mesec dana? Ako misliš potpisan

Wingwalker
10.07.2019, 23:26
šta će nam na mesec dana? Ako misliš potpisan

ne taj Miloš...onaj obrnuti je otpisan ovde na trijes dana...

...ako ne dolivaš zejtin.

弱肉強食
10.07.2019, 23:28
Svima njima žene diriguju. Jok, doći će iz ljubavi. Malo ko je pravi navijač nekog kluba. Ja mislim da su Cirbes i Dženkins, pogotovo Cirbes, mnogo veće ciganšture od Teodosića. On preferira Zvezdu ali boli ga ćoše.

Dvoumi se izmedju miliona, sabira i oduzima u glavi šta i kako, što je legitimno.

StefanPG
10.07.2019, 23:46
Sarac, spominje se Odzo kod nas? [emoji1]

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

Wingwalker
10.07.2019, 23:55
da budemo i malo realni u vezi pozivanja na ovo ''ciganštura":

Kod npr. Simonovića je to za očekivati forte bar sa te strukovne strane:
na zalasku karijere vratiš se u matični klub, dobiješ šansu i odigraš momački i onda milioni, kamioni...zbrinut.
Rakoč, iz drugog ugla, nas je ispoštovao nakon brutalne karijere...čekamo Bjelicu da nas se seti možda već za godinu-dve.
ali Miloš je ipak navijač Crvene Zvezde, tehnički civil, tako da kad krenemo od onoga...zaradio milione, to profesionalno nije povezano sa njegovim stasavanjem u igračinu kakav jeste zadnjih 10 godina i nije baš da nam krv duguje.

MareLFC
11.07.2019, 00:10
1149068885192302592

😂

弱肉強食
11.07.2019, 00:10
Sarac, spominje se Odzo kod nas? [emoji1]

Nema promil šanse. To neko fabrikuje noćas kao povezuje se sa vama i sa KKP. Jeftinije bi vas izašao Teodosić.

Kako lažu ovi po instagramu ko kerovi

Laza Kacanski
11.07.2019, 00:17
Teo bi teo

mmajstor
11.07.2019, 00:22
Posmatrajuci istorijski dogadjaje koji su desili kod nas, previse se veliki hajp digao da od ovoga ne ispadne nista. Ja sam optimista.

Šarac
11.07.2019, 00:24
Nema promil šanse. To neko fabrikuje noćas kao povezuje se sa vama i sa KKP. Jeftinije bi vas izašao Teodosić.

Kako lažu ovi po instagramu ko kerovi

Neka Laza Kacanski potvrdi da sam mu ovo isto napisao, a da nisam procitao pre toga ovaj upis.

Ojo ako bude otisao, ide u EL i to za dobre pare, a pre bi ga placali i da ne igra nego da ide u KKB ILI KKP.

NaviSK
11.07.2019, 00:26
Gde je taj kafic, evo palim auto i idem! Ljudi vas vole da pale masu bez pokrica!:wall::wall:wall:

From downtown
11.07.2019, 00:29
Teo je legenda nase kosarke i to nista nece promeniti. Jedino sta moze je da postane i legenda Crvene zvezde :)

NaviSK
11.07.2019, 00:32
Teo je legenda nase kosarke i to nista nece promeniti. Jedino sta moze je da postane i legenda Crvene zvezde :)

ISTINA!

mmajstor
11.07.2019, 00:35
Gde je taj kafic, evo palim auto i idem! Ljudi vas vole da pale masu bez pokrica!:wall::wall:wall:

U Moskvi :)

NaviSK
11.07.2019, 00:42
A u restoranu Marco na Slaviji, LOM! ::)

From downtown
11.07.2019, 00:42
Sta da mi radimo ako Teo stvarno potpise? Ima li neko neki savet kako da se ponasamo?

MareLFC
11.07.2019, 00:47
Opali Bregovica i kalasnjikov do daske :D

dradin
11.07.2019, 00:55
Evo da suzbijem loženje, prošao sam sad pored Markovog kafića i nema nikoga, zatvoren kafić

suptil
11.07.2019, 01:08
Evo da suzbijem loženje, prošao sam sad pored Markovog kafića i nema nikoga, zatvoren kafić

Teo voli da se osami tamo sa kumom da piju sami, zato je zamraceno ;) Znaju da osvanu tamo. Idi jos jednom kucaj tamo, ako su popili dozu mozda ti otvore :D

Wingwalker
11.07.2019, 01:12

pa privatna žurka...reko Čoki da se ne šire do nedelje...zbog sezonskih.

Grof
11.07.2019, 04:35
Majko mila, sta sve ovde nece da se procita! Niti Jovic moze da trazi na konto Teodosica vise, niti mu Bjern nudi vise od nas za 500k, Bajern nece da mu da platu koju je imao prosle godine, a kamoli da mu da VECU! A tek je nebuloza to nase alavo u nama... sada nam ne valja Jovic, neko masta o Dilejniju, a nije svestan da mi nemamo ni za Jovica koliko zaista vredi! A Teo ce mozda doci, po mojim saznanjima trenutno su sanse 50-50 sto je jako visoko, i ne radi se o finansijama, vise o garancijama oko CELOKUPNOG sportskog dela! Jer valjda je svima KRISTALNO jasno da kod nas nece igrati za MILION, i da mu u nasem slucaju pare nisu primarne! Ali kao svaki covek sa reputacijom NAJBOLJEG u Evropi u ovom nasem glibu, trazi garancije da ce cela SPORTSKA PRICA i svlacionica opstati do juna 2020. A ne da se posle 3 meseca digne svlacionica zbog nemanja para! Pozar je mogao da gasi radonjic sa onom ekipom koju su cinili 90% nasi momci! A da vidim kada Gistu i Brownu zakasne plate kako ce da cute! Sta vi mislite! I ko podcenjuje i pljucka po Jovicu i pre njega prizeljkuje Dilejnija, neka ga je sramota!

Ne svidja mi se tvoj upis, ali svako ima pravo na misljenje. Evo, ja bih Dilejnija (iako je on ubacen u pricu vise sprdnje radi (koju ti nisi shvatio)) pre obojice nasih i da dodam da ako bi Jovic izgurao celu sezonu bez vece pauze, vise bih voleo njega nego Tea.
I da pojasnim i ovo poslednje - zdrav Jovic - znamo sta ocekujemo i sta moze. Teo u ovom trenutku - znamo sta je mogao, a sta sada moze i hoce je nesto sto ce se znati na kraju sezone (forma, odnos prema treningu, zelja za istim...) bez obzira gde bude igrao.

Wingwalker
11.07.2019, 09:50
Legnem u tri i ustanem pre osam...kao nekad :dng:
Odakle li mi snage za ovaj rok-en-rol...?
Kaže žena jutros krmeljiva: ''potpisao li vam taj Teodosović više ?''

Komšijama koji podjednako prate želim da eventualni Vimbledon sami proslave...

Victor BG
11.07.2019, 10:08

Isto, a danas imam posla minimum 10h, planiram jedan dremkic da bacim u sred krizne situacije. Nekako najvise volim kad je stresno a Teo bas pomaze.

Stojanče
11.07.2019, 11:13
Trenutno - Čović, Davidovac, Đenkins, Dobrić, Lazić, Beron, Perperoglu, Simanić, Faje, Braun, Gist, Odžo, Kuzmić, Ristić, Radanov.

Sutra kad bi se igrala utakmica najverovatnije bi otpali Ristić, Radanov i Dobrić. Još kada bude došao plej biće prava muka koga ostaviti van 12.

Ja očekujem odlazak ne jednog nego trojice igrača. Mislim na Simanića, Odža i Radanova.

kronostime
11.07.2019, 12:15

https://www.youtube.com/watch?v=15mYeH7x5pg
:biggrin:

From downtown
11.07.2019, 13:07
Siva produzio sa Albom :/

Brajkula
11.07.2019, 13:20
Siva produzio sa Albom :/

Jaka stvar, mi čekamo mog brata blizanca iz Valjeva.

弱肉強食
11.07.2019, 13:22
Brajkić brate nije valjda da furaš istu frizuru :D

Brajkula
11.07.2019, 13:28
Brajkić brate nije valjda da furaš istu frizuru :D

Furao pre 10 godina, sad moram kulturnije. :biggrin:

弱肉強食
11.07.2019, 13:33
Hahaha to zbog Bufona ili Pavela Nedveda...

Joj ako dodje Teo, Jelisaveta nova srpska majka. Ceca gubi poziciju posle 25 godina, ne mere više nikog dojiti, jedino ove begunce po Kipru i Slobu Radanovića u Bg

suptil
11.07.2019, 13:54
Hahaha to zbog Bufona ili Pavela Nedveda...

Joj ako dodje Teo, Jelisaveta nova srpska majka. Ceca gubi poziciju posle 25 godina, ne mere više nikog dojiti, jedino ove begunce po Kipru i Slobu Radanovića u Bg

Treba da se obeca Jelisaveti glavna uloga u par kvalitetnih projekata tokom naredne dve godine. Da se ispostuje i sa te strane :D

Victor BG
11.07.2019, 15:37
Evo vam ga vijest. Sad je jasno zasto smo grizli ko ludi i zasto pravimo jak tim. Naime, danas na sastanku EL je odluceno da od 2020 nema direktnog plasmana u EL, dva idu iz EC tri WCards. Dakle sad ako se ne docepamo 15+ mjesta, jebali smo cvorka.

mmajstor
11.07.2019, 15:47
A ko ispada....jel mogu ispadati i sa A licencom?

Ganac
11.07.2019, 15:52
Evo vam ga vijest. Sad je jasno zasto smo grizli ko ludi i zasto pravimo jak tim. Naime, danas na sastanku EL je odluceno da od 2020 nema direktnog plasmana u EL, dva idu iz EC tri WCards. Dakle sad ako se ne docepamo 15+ mjesta, jebali smo cvorka.

Nije Nebojša "sisao vesla" bilo je kod nas forumaša (verujem svih) znak pitanja iznad glave kako to sada odjednom ovakva pojačanja, ovakva priča. Sada sve jasnije postaje i taj plej "mamo*ebač" dobija na smislu i značaju.
Daj Čovo Malkolma da se igramo.

Victor BG
11.07.2019, 15:55
A ko ispada....jel mogu ispadati i sa A licencom?

Nisam gledao detalje vec samo crtice, msm da ne bi smjeli al ajd bice jasno kroz par dana i to.
https://twitter.com/Eurohoopsnet/status/1149304572386664448?s=19

mmajstor
11.07.2019, 15:57
Sad sam video, prave Frankestajna od lige. 11 sigurnih ucesnika + Asvel i Bajern, 2 iz Evrokupa i 3 na WC.

U prevodu - nije bitna pozicija, ispadamo sigurno....a zavisimo od birokratije i dobre volje Djordija Bartolomea da li cemo dobiti WC za sledecu sezonu. Navodno za jedno mesto prednost ima ABA liga, ali ne kazu da to mora biti sampion.

edit: pardon, ipak pise sampion. Znaci za nas je razlika sto smo do sada imali sigurno mesto kroz sampiona ABA, a sad cemo imati samo prednost za dobijanje WC.

suptil
11.07.2019, 16:01
Ima i na sajtu evrolige.

Victor BG
11.07.2019, 16:24
Znaci tako jos 5-6 god dok im ne isteknu ugovoria tad ce zatvoriti ligu...

Netz
11.07.2019, 16:54
Tribina C je rasprodata , ne znam da li se pustila cela tribina u prodaju preko sezonskih ali svakako ovo govori da je ozbiljan broj sezonskih prodat za sad.

VLADIMIR PERIC VALTER
11.07.2019, 17:12
https://youtu.be/EoNnFna95Cs

Storm
11.07.2019, 17:16
Na basket se fanaticno lozimo Ameri, Grci, Litvanci i mi. Tu i tamo Turci u poslednje vreme. Kakvi Nemci, Italijani i Francuzi. Ako se EL bude sirila tamo, propasce za par godina. Vec i sada im opada poseta u halama, a sta ce tek da bude kad svake sezone gledas jedno te isto. Mozda je i bolje da sami sebe uniste, pa ispocetka kako Bog zapoveda...

Samo Zvezda
11.07.2019, 17:18
Znaci tako jos 5-6 god dok im ne isteknu ugovoria tad ce zatvoriti ligu...

A do tada ? Očekivao sam onu varijantu sa ispadanjem iz El i ulaskom preko EK ali ovo me totalno zbunilo .Sigurno je da Aba šampion nema siguran prolaz ...verovatan ali ne i siguran .Imam još jednu dilemu a nije nemoguće da se desi .Samo teoretski ali ne i nemoguće ...šta će biti ako se jedan od tri , ili čak dva tima iz Abe plasiraju u finale EK???

Pogotovo što je ukinut limit za broj klubova iz jedne lige

From downtown
11.07.2019, 17:18
Ma imace ABA mesto u to sam siguran.

suptil
11.07.2019, 17:25
Aba ima garancije za prve dve godine po novom modelu kao sto Bajern i Asvel imaju sigurno mesto u te dve sezone. Ostaje da se ozbiljno ulaze u kosarku u Srbiji. Da se obezbedi tih 7 miliona svake godine koliko je mislim minimum da bi mogao da konkurises za sezonu u EL. Na kraju krajeva koliko je Zenit platio za sledecu godinu? Ovo sto Covic radi sa rosterom je putokaz ali ne i put jer za put potrebno je da se i neke druge stvari poklope. Kako ce se sve ovo odraziti na Aba ligu? Hm, da li ce klubovi pokusati da povecaju ulaganja kao must have ili biti totalno ubijeni u pojam novim trendovima videcemo.

Victor BG
11.07.2019, 17:27

Hoce, al oni biraju koga ce.

@Samo Zvezda do tada ovaj servis, finalisti EC i tri WC. E sad pazi scenu, sta ako Zenit, Zvezda, Alba udju u PO, koga izbacujes iz lige sl godine?
Dobar haos su napravili ali moze im se, sve dok ne zatvore ligu na 20imena a racunaj Pariz i London sa ovih 18.

mmajstor
11.07.2019, 17:29
A do tada ? Očekivao sam onu varijantu sa ispadanjem iz El i ulaskom preko EK ali ovo me totalno zbunilo .Sigurno je da Aba šampion nema siguran prolaz ...verovatan ali ne i siguran .Imam još jednu dilemu a nije nemoguće da se desi .Samo teoretski ali ne i nemoguće ...šta će biti ako se jedan od tri , ili čak dva tima iz Abe plasiraju u finale EK???

Jednoj WC-i je dat prioritet sampionu ABA lige. Ako taj sampion izbori ucesce u EL kroz evrokup, diskreciono pravo EL je da li ce dati WC finalisti ABA lige ili nekom drugom timu u ABA ili van ABA lige.

suptil
11.07.2019, 17:30
Kakva su suskanja oko odlaska Dobrica? Da li ima neko neku info? Posle ovoga svakako ne bih ni u ludilu prodao Simanica za 500 iljada. Moze milion i procenti uz zadrzavanje jos godinu dana Simane. Mada ovo su navijacka razmisljanaj samo.

Samo Zvezda
11.07.2019, 17:34
Jednoj WC-i je dat prioritet sampionu ABA lige. Ako taj sampion izbori ucesce u EL kroz evrokup, diskreciono pravo EL je da li ce dati WC finalisti ABA lige ili nekom drugom timu u ABA ili van ABA lige.

Ok ... a šta će se desiti ako finalista ili osvajač EK nije ujedno i šampion Aba lige ?

Victor BG
11.07.2019, 17:49
Ok ... a šta će se desiti ako finalista ili osvajač EK nije ujedno i šampion Aba lige ?

Slucaj Igokea, nije im odgovaralo,promjenili pravila. Takoi sad, jedina dva sigurna su finalisti EC, ostali ga duvaju ako neko uleti sa parama.
P.s. ne pise nigdje al tako su radili do sad...

Samo Zvezda
11.07.2019, 18:01
Slucaj Igokea, nije im odgovaralo,promjenili pravila. Takoi sad, jedina dva sigurna su finalisti EC, ostali ga duvaju ako neko uleti sa parama.
P.s. ne pise nigdje al tako su radili do sad...

Teoretski , kkp osvoji ili bude finalista EK , kkcz osvoji Aba ...Šta se onda dešava ? Tim iz EK ima garantovano mesto ali šampion Aba možda nema :confused: Ima i drugih kombinacija ali mene naravno najviše zanima kkcz :D

mmajstor
11.07.2019, 18:06

I u tom slucaju sampion Aba lige ce imati prioritet u odnosu na ostale evropske klubove za dobijanje WC. Veorvatno ce sansa za to biti nesto manja jer vec postoji jedan klub iz ABA, sto ne znaci da se nece desiti.

Samo Zvezda
11.07.2019, 18:11
I u tom slucaju sampion Aba lige ce imati prioritet u odnosu na ostale evropske klubove za dobijanje WC. Veorvatno ce sansa za to biti nesto manja jer vec postoji jedan klub iz ABA, sto ne znaci da se nece desiti.

To i jeste moje pitanje i dilema ...možda hoće, možda neće

Ipak, pošto se navodi da će regionalni prvak imati samo prioritet, ali ne i sigurno mesto u Evroligi, to znači da će to takmičenje doneti odluku ko će zapravo igrati u njemu. Samim tim, važnost ABA lige opada jer ko god da bude šampion, to ne znači i da ima garantovano mesto u Evroligi.

„Nema mnogo toga da se doda u odnosu na ono što je već objavljeno u zvaničnom saopštenju. Posle promena pravila o licenciranju klubova od sezone 2020/21, šampion ABA lige će imati prioritet za jedan od tri ‚vajld karda‘ jer nema licencirani klub, niti onaj koji ima višegodišnji ugovor, a to znači da će to takmičenje imati barem jednog predstavnika u Evroligi na godišnjoj osnovi kao prethodnih sezona“, navodi za Sport Klub izvor iz Evrolige.

Jaqen Hghar
11.07.2019, 18:20
Teoretski ako dele WC za ABA, to uopšte ne mora da bude šampion lige.
Mogu recimo da pozovu direktno OlimpijaCedevita ili kako se zove taj klub.

Mihajlo10
11.07.2019, 18:21
Meni se cini da je ovo zadnja sezona kad ce ABA liga imati evroligasa,od sada samo osvajanje evrokupa moze da vrati u evroligu nekog iz ABA lige,u taj njihov prioritet apsolutno ne verujem,pre ce dati WC timovima iz Nemacke,Francuske,Rusije pa cak i Britanije nego nekom iz ABA lige,nismo mi njima interesenatni.

Victor BG
11.07.2019, 18:42
Bicemo im interesantni samo dok neko ne pljusne ozbiljnu lovu (kroz direktnu kupovinu WC i tv prava drzave iz koje dolazi) do tad mi cemo glumiti animatore sa punim tribinama i usijanom atmosferom.
Covic je znao kuda ovo ide i zato je angazovao igrace sa renomeom u Evropi da kada se bude odlucivalo mi ili Alba da se malo teze odluce za svabe.
Iz ABA lige nece uci niko osim Partizana (kad otvori knjige) i Zvezde. Ta dva kluba imaju halu od 20k, aerodrom, hotele 5+ i grad od vise miliona ljudi. To je ono sto EL gleda i zeli u svom jatu. Tako da nema veze ko ce biti sampion, izabrace onoga ko im je atraktivniji.

Samo Zvezda
11.07.2019, 19:39
Čović Dr Nebojša https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190711/23faf2949cd7097803fc858337a264fe.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190711/fe878c1bf44028eff4c509dbac7cb40d.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190711/969a98672b31888998b9a3465345198f.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190711/a3279cf570b1d5b40f8b9d762fe650bc.jpg

mmajstor
11.07.2019, 19:45
Pise u napomeni da se prioritet daje sampionu Abe, ne bilo kom klubu iz Abe. Ja verujem da cemo i dalje dobijati mesto, da ovo nece nesto specijalno promeniti nasu situaciju.
Bilo je bitno iskljuciti prvenstva koja nisu pod njihovom ingerencijom, a i uslo se u konflikt sa nekim od njihovih predstavnika kao sto je Garbahosa. Zele da potpuno zavise sami od sebe i ovo je jedan od tih poteza, a da su imali iskrenu zelju da nas iskljuce niko ih nije terao da stave ovu zvezdicu za prioritet dodeljivanja 1 WC. Cim su to stavili znaci da im znaci da imaju bar 1 klub iz ovog regiona.

From downtown
11.07.2019, 20:02

Toeto

Jaqen Hghar
11.07.2019, 20:07
Logično je da se dodeli šampionu, međutim šta u Euroleague logično i trajno.
Menja se format takmičenja češće nego u fudbalskoj Supeligi Srbije.
Wild Card sam po sebi nije ničim posebno definisan.
Zato se tako i zove.
Znači mogu po nahođenju da daju pozivnicu onome za koga oni misle da
će ispunjavati neke njima znane kriterijume.
Kvaliteta, finansija, bezbednosti učesnika i posetilaca i njihovog komfora,
atraktivnost lokacije ......
Đordi bi bio najsrećniji kada bi višemilionski gradovi poput Berlina, Pariza i Londona
bili stalni protagonisti EL.

Laza Kacanski
11.07.2019, 20:19
Nadam se da ce ovo smece od EL ubrzo da propadne kao takmicenje

suptil
11.07.2019, 20:33

Sto?
Tvoja profilna slika nije ugrozena.

Poenta je da sada Covic mora/treba da obezbedjuje budzet na nivou funkcionalnog minimuma za nov sistem takmicenja. Mora obezbediti zelenu granu, koja ne postoji bez ulaganja u igracki kadar svake godine izmedju 5-6 miliona. Sagledavajuci sa svih strana dosao sam do tog zakljucka. Jednsotavno ako imas 5-6 miliona za budzet svake godine dobiajces divlju kartu redovno, zapravo do nekog novog deljenja karata koji ide korak napred i obezbedjuje ti A licencu.

StefanPG
11.07.2019, 20:34
Tegi veli da se ceka KC u Mornar.

suptil
11.07.2019, 20:35
Tegi veli da se ceka KC u Mornar.

KC je stvarno propo ako od cele Evrope mora da igra za Mornar. Mislim, nista sporno neka igra, ali opet prosto neverovatno.

Laza Kacanski
11.07.2019, 20:36
Sto?
Tvoja profilna slika nije ugrozena.

Poenta je da sada Covic mora/treba da obezbedjuje budzet na nivou funkcionalnog minimuma za nov sistem takmicenja. Mora obezbediti zelenu granu, koja ne postoji bez ulaganja u igracki kadar svake godine izmedju 5-6 miliona. Sagledavajuci sa svih strana dosao sam do tog zakljucka. Jednsotavno ako imas 5-6 miliona za budzet svake godine dobiajces divlju kartu redovno, zapravo do nekog novog deljenja karata koji ide korak napred i obezbedjuje ti A licencu.Isto tako umesto Zvezde koja bude prvak ABA lige ovo govno od direktora EL moze pozivnicu dati nekom Nanteru, Londonu ili slicno.
Pare su glavni motiv.
Pa jbt Zenit dobio pozivnicu. O cemu dalje pricati

Victor BG
11.07.2019, 20:37

Kako ne kapiras da je FIBA uzimala sve pare sebi, da je izrabljivala igrace a da ECA pokusava da se otrgne os tog zastarjelog modela i da ide ka tome da kosarka postane profitabilna u Evropi.
Nista tu nije nakaradno, nakaradan je nas sistem poslovanja, odrzavanja i ulaganja u infrastrukturu. Ako ne mozes da se takmicis sa najboljima onda i nisi za to. Ovi lelemudi iz FIBE neka i dalje kukaju a imali su sve u svojim rukama.
FIBA je to isto ponovila siljeci patku sa ovim prozorima i kvalifikacijama pokusavajuci da pokaze silu a ostala bez evropskog prvaka, Hrvatske i sl...

suptil
11.07.2019, 20:39
Lazo, prijatelju,
To i ja kazem funkcionalni minimum u novonastalim okolnostima za igracki kadar prvog tima je 5-6 miliona za ovo podrucje. Ukoliko to obezbedis igraces bez problema. Zato ocekujem Tea na tri godine u Zvezdi, do kraja karijere. Takodje, Zvezda mora da juri prioritetno svoje reprezentativce, kakvi kurci Bajerni picke materine. To jeste izazov, do toga moze doci samo ako budzet skoci za odredjen procenat a koji se uklapa u gore navedenu cifru za prvi tim. Sve se vrti oko novca.

Laza Kacanski
11.07.2019, 20:41
Kako ne kapiras da je FIBA uzimala sve pare sebi, da je izrabljivala igrace a da ECA pokusava da se otrgne os tog zastarjelog modela i da ide ka tome da kosarka postane profitabilna u Evropi.
Nista tu nije nakaradno, nakaradan je nas sistem poslovanja, odrzavanja i ulaganja u infrastrukturu. Ako ne mozes da se takmicis sa najboljima onda i nisi za to. Ovi lelemudi iz FIBE neka i dalje kukaju a imali su sve u svojim rukama.
FIBA je to isto ponovila siljeci patku sa ovim prozorima i kvalifikacijama pokusavajuci da pokaze silu a ostala bez evropskog prvaka, Hrvatske i sl...Ovaj sistem EL je cista propast
Od price o milionima, kamionima pobednik FIBA LS dobije vise od pobednika EL.
Uzece i ovo jedno mesto ABA ligi zarad nekog Londona, Osla i slicnih kosarkaskih centara

Ganac
11.07.2019, 20:45
Neka se FIBA otvori za nagrade u LŠ i da vidiš kako će klubovi da trče u takmičenje pod okriljem FIBA.

From downtown
11.07.2019, 20:46
Kosarka se igrala, igra se i igrace se i posle Djordija.

Storm
11.07.2019, 20:49
Dokle se stiglo sa Teom? Niko da se smiluje da da neki info, pa makar i pogresan.:)

Wingwalker
11.07.2019, 21:07
Dokle se stiglo sa Teom? Niko da se smiluje da da neki info, pa makar i pogresan.:)

vidi, dremn'o malo poslepodne...
...sanjao Kuzmića kako šenluči sa terase dok pršče kristalom po trebama ...

...to ti je završeno:ok:

Victor BG
11.07.2019, 21:12
Ovaj sistem EL je cista propast
Od price o milionima, kamionima pobednik FIBA LS dobije vise od pobednika EL.
Uzece i ovo jedno mesto ABA ligi zarad nekog Londona, Osla i slicnih kosarkaskih centara

Hoce, to im je cilj. Jebe se njima za nase pune tribine i atmosferu, to im je korisno samo da naprave uvodnu spicu eto toliko.
Njih interesuju TV prava, sponzori, prodaja rekl materijala, ukupna finans dobit. Sta on ima od nas koji dajemo 500k a jedan Makabi 6m od TV prava.
Vidjeces, cim isteknu A licence, zatvara se liga! Ako ne budemo u tom vozu sa najkvalitetnijim timovima, pricacemo kako se vraca Fibina kolevka kosarke, mocni Virtus, Beneton, Cibona i sl klubovi

mmajstor
12.07.2019, 00:20
Bilo bi lepo da se kosarka vrati nekom kosarkaskom evropskom/svetskom telu na rukovodjenje, inace ako se ostavi u vlasnistvu privatnih lica jurenje za profitom po svaku cenu ce je potpuno unistiti.
Evroliga ne ulaze u razvoj kosarke, ne interesuje je neki going concern, a sve se to placa na dugi rok.

Wingwalker
12.07.2019, 00:24
Ipak je ovo bacakanje EL transparentna dekadencija top brenda uzrokavana decenijskim monopolom. Nažalost, sada već sa ozbiljnim otklonom od nekada iskrene ideje podizanja najvećeg evropskog takmičenja na najviši prvenstveno sportski a kao bekgraund i komercijalni nivo.
Tužno je bilo gledati upravo taj Himki u redovnim kolima VTB lige...nigde preplaćeniji profesionalci sa stavom: ''...za čije babe zdravlje da me lome trećepozivci''...dotle je došlo.
Sreća da će London i slične nebasketaške metropole još dugi niz godina ostati nedostižna meta ovoj registar kasi u majci na bratele.
Sutra da mu se ponude neki Dubai Towersi sa budžetom od 30 kila tozla i još toliko za A licencu...Žordi bi ih svojim fensi aeroplanom razvozio po Evropama i lično mixao koktele tokom leta...po jedan za svaku vremensku zonu.

Victor BG
12.07.2019, 01:21
Sve mi mirise da mi tu necemo imati mjesta, bar ne za dva kluba. Mi i kad namaknemo minimum to je opasan izdatak a povecavace sve vise.

Grof
12.07.2019, 04:33
Pise u napomeni da se prioritet daje sampionu Abe, ne bilo kom klubu iz Abe. Ja verujem da cemo i dalje dobijati mesto, da ovo nece nesto specijalno promeniti nasu situaciju.
Bilo je bitno iskljuciti prvenstva koja nisu pod njihovom ingerencijom, a i uslo se u konflikt sa nekim od njihovih predstavnika kao sto je Garbahosa. Zele da potpuno zavise sami od sebe i ovo je jedan od tih poteza, a da su imali iskrenu zelju da nas iskljuce niko ih nije terao da stave ovu zvezdicu za prioritet dodeljivanja 1 WC. Cim su to stavili znaci da im znaci da imaju bar 1 klub iz ovog regiona.

Sam si napisao - prioritet, ali kao sto Viktor napisa gore, (po meni) realno, samo mi i komsije imamo sansu za wc iz razloga koje je Viktor napisao. Morala bi CDvita da napravi haos tim i jeziv napredak da se ukluci u trku, a za PG mi se cini da su imali snage samo za proslu godinu. Postojale su cak (ne znam da li i dalje postoje) propozicije o velicini hale, blizini medjunarodnog aerodroma i sl. Tako smo mi upali umesto Igokee pre neku godinu.

darko pancev
12.07.2019, 07:38
budzet od 15-20 mil obezbedjuje ti El ...ostalo je nebitno ...EL je postala privatno takmicenje i preti da unisti sve klubove koji nisu u takvoj plateznoj moci ...sramota!

mmajstor
12.07.2019, 11:14
Sam si napisao - prioritet, ali kao sto Viktor napisa gore, (po meni) realno, samo mi i komsije imamo sansu za wc iz razloga koje je Viktor napisao. Morala bi CDvita da napravi haos tim i jeziv napredak da se ukluci u trku, a za PG mi se cini da su imali snage samo za proslu godinu. Postojale su cak (ne znam da li i dalje postoje) propozicije o velicini hale, blizini medjunarodnog aerodroma i sl. Tako smo mi upali umesto Igokee pre neku godinu.

Upali smo umesto Igokee zbog "pravilnijeg" tumacenja pravila po kojem finalista plej-ofa obezbedjuje ucesce u EL a ne prvi u ligaskom delu.
Sve te propozicije mogu da ispostuju i Cedevita i Buducnost i Cibona, tako da ukoliko se bude zaobisao taj prioritet davanja WC ABA sampionu, mislim da ce biti zaobidjen na nacin da se da nekoj drugoj ligi, ne drugoplasiranom ili petoplasiranom u ABA jer EL iz nekog razloga se ne svidja sampion.

Victor BG
12.07.2019, 11:30
Majstore, to je privatna firma, stvorena da u buducem vremenu generise prihode. Ako ocjene da (powerhouse Red Star or Partizan) generise vise prihoda, pravi bolju atmosferu ima bolje uslove taj tim ce dobiti wc.
Taj princip da sampion ide vazice u slucaju ako su Zv ili Par ako opet bude Igo onda ce se izmisliti novi zahtjevi.
Slucaj Igokea: sampion reglarnog dijela ide zajedno sa finalistom ili pobjednikom po u EL.
Takva su pravila bila. Pa su izmislili kako lafo nemaju halu, nemam pojma sta u sustini nisu htjeli tim iz Laktasa u EL. 100x Djordi napomenuo kako zeli klubove iz milionskih gradova sa infrastrukturom. Na taj uslov ce da zazmuri sve dok ne postanu profitabilni i svoje ucesce bude placao neki manji tim. Onog momenta kad stvore dovoljnu bazu navijaca (konzumenata) postanu profitabilni, zatvaraju ligu.

mmajstor
12.07.2019, 12:02
Ima to logike sto si napisao, ali da im je to bio cilj onda bi veroatno pod onu zvezdicu stavili da prioritet ima tim iz ABA lige a ne sampion ABA lige. Ovako, sigurno postoji razlog sto su tako napisali.

Samo Zvezda
12.07.2019, 12:21
Slucaj Igokea: sampion reglarnog dijela ide zajedno sa finalistom ili pobjednikom po u EL.
Takva su pravila bila. Pa su izmislili kako lafo nemaju halu, nemam pojma sta u sustini nisu htjeli tim iz Laktasa

Nekoliko puto se ponavlja ovo za Igokeu a zapravo nije skroz tačno . Tačno je da su pravila menjana ali to se desilo u toku takmičenja , ne po završetku . Igokea je izgubila od kkp , mi smo dobili Radnički i to je to. Da li bi Igokea igrala EL da je dobila kkp , nikad nećemo saznati :D

Victor BG
12.07.2019, 12:29
Nekoliko puto se ponavlja ovo za Igokeu a zapravo nije skroz tačno . Tačno je da su pravila menjana ali to se desilo u toku takmičenja , ne po završetku . Igokea je izgubila od kkp , mi smo dobili Radnički i to je to. Da li bi Igokea igrala EL da je dobila kkp , nikad nećemo saznati :D

100% je bilo da pobjednik regularnog dijela (lige) ide sa osvajacem PO ili finalistom ako se prvoplasirani nadje u finalu. To nema trika da sam zaboravio. Nisam guglao pa je moguce da si u pravu ali...

mmajstor
12.07.2019, 12:32
Bilo je, ali u propozicijama aba lige a ne evrolige. Gresku je napravilo rukovodstvo aba lige koje je pogresno protumacilo evroligaske propise.

suptil
12.07.2019, 12:46
Ako neko zna... Koliko bi kostalo klub carter linije za Evroligu? Ili koliko sve to kosta uopste, red velicina...

Samo Zvezda
12.07.2019, 13:19
100% je bilo da pobjednik regularnog dijela (lige) ide sa osvajacem PO ili finalistom ako se prvoplasirani nadje u finalu. To nema trika da sam zaboravio. Nisam guglao pa je moguce da si u pravu ali...

Bilo , ali u toku takmičenja promenjeno iz razloga koje je @mmajstor naveo

Stojanče
12.07.2019, 15:51
Je l' stig'o plej? :bomb: :slp2:

darko pancev
12.07.2019, 16:14
Ja mislim da će ubrzo da obelodane da je Jovic potpisan na 2god,imam neki osećaj

Samo Zvezda
12.07.2019, 16:31
Bravo cigani

http://www.kkcrvenazvezda.rs/#

Laza Kacanski
12.07.2019, 17:54
Ja mislim da će ubrzo da obelodane da je Jovic potpisan na 2god,imam neki osećajIsto

suptil
12.07.2019, 18:03
Kakav je to osecaj ako mozete da opisete :biggrin:

Borca
12.07.2019, 18:04
Ima to logike sto si napisao, ali da im je to bio cilj onda bi veroatno pod onu zvezdicu stavili da prioritet ima tim iz ABA lige a ne sampion ABA lige. Ovako, sigurno postoji razlog sto su tako napisali.

Pa razlog bi morao biti takmicarski tj. da se stavi do znanja da ce se nagraditi osvajac takmicenja i da takmicenje ima na znacaju i dalje. Inace koji je smisao (sem da si u prva 4 i obezbedis EC sigurno) da se boris za titulu ako ti to nece garantovati da ces igrati EL (po starom nacinu na osnovu ugovora, a po novom na osnovu prioriteta da ABA dobija jedan od ta 3 jednogodisnja WC).

Stef
12.07.2019, 18:13
Mislim da je Jovic blizu da produzi ugovor sa Bajernom....

Šarac
12.07.2019, 18:22
Evo neka mi neko objasni zasto je upravnik BDP Jug Radivojevic dao popust od 10 % na sve karte tog pozoriste za clanove FK CZ.
Jug Radivojevic je inace veliki zvezdas i zaljubljenik u KKCZ clan i skupstine ili UO ne mogu da se setim.

Ono sto svakako nije bitno da je stalni clan BDP i glumica Jelisaveta Orascanin Teodosic.

#mislite o tome:D

Storm
12.07.2019, 18:23
Dok god ima promil sanse da Teo bude prvi plej Jovic me ne zanima. :)

Stef
12.07.2019, 18:36

Evo neka mi neko objasni zasto je upravnik BDP Jug Radivojevic dao popust od 10 % na sve karte tog pozoriste za clanove FK CZ.
Jug Radivojevic je inace veliki zvezdas i zaljubljenik u KKCZ clan i skupstine ili UO ne mogu da se setim.

Ono sto svakako nije bitno da je stalni clan BDP i glumica Jelisaveta Orascanin Teodosic.

Jel dao za clanove KK? Pa da mislim o tome, ne vidim vezu nikakvu... ::)

Victor BG
12.07.2019, 19:10

Misli ti o tome, prvi si ovde prskao protivpozarnim kad se spomene Teo :biggrin:

Victor BG
12.07.2019, 19:10

Hahahaha konacno neko da kaze ono sto svi mislimo

Šarac
12.07.2019, 19:30
Misli ti o tome, prvi si ovde prskao protivpozarnim kad se spomene Teo :biggrin:

Kako moj drug u banovini na duzi period molim te da to i dokumentujes nekim mojim upisom:rulez:

Only :fct:

Antona
12.07.2019, 20:11
Kako moj drug u banovini na duzi period molim te da to i dokumentujes nekim mojim upisom:rulez:

Only :fct:

Sarac, baci neki konkretan info leba ti. Sta si cuo sta se prica :)

Laza Kacanski
12.07.2019, 20:33
Prica se prica da Teo dolazi

Antona
12.07.2019, 21:02

Ko prica, el neki pouzdan izvor? Sto ne potpisuje koji djavo, izgibosmo cekajuci :)

VladaVlada
12.07.2019, 21:03

Za 00:00 veceras rezervisan vatromet...

Ganac
12.07.2019, 21:27
Za 00:00 veceras rezervisan vatromet...

Šta u 00:00? Vraćamo zabludelog sina Cveleta?