Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by NateHuffman View Post
    Kuzmic je i te kakav znak pitanja. Da ne pricam da bez pass first pleja i nema mnogo poente. Naravno da nije eksperiment dovoditi amerikanca. (Videti pod djenka i miller) Zapravo najbolje sto smo dovodili doslo je pravo iz usa. Ali jednostavno nasa kosarkaska javnost to tako posmatra.
    Kuzmic ima poente kako god okrenes, covek je najbolji defanzivac koga smo imali na toj poziciji u poslednjih 15 godina. Sa drugim delom posta se u potpunosti slazem.

    Comment


    • #62
      Svidja mi se vizija Tomica sa limitiranim budzetom a i rosterom.
      Trebala nam je haubica iz kretnji sa driblingom -nasaoBerona
      Trebao nam je borac na skoku i odbrani -nasao Fayea
      Trebao nam je mrtvac kad se lomi, da je ladan ko led - nasao Stratosa.
      Dakle Tomic ima nos za dobar roster, sad mu ruke odresene a i el privlaci dobre igrace, bice zanimljivo.
      Ono sto je Ivan napisao mi se svidja al bas

      Comment


      • #63
        Mi smo u gostima cele sezone protiv jacih timova igrali lose. Tomic mora da nauci kako se motivisu igraci na gostovanjima. Tomic mora da nauci da preuzimanje u odbrani ne mozes da igras sa Covicem, Beronom i centrom teskasem u petorci. Tomic mora da nauci da se zadnji napad brani sa 5 najboljih defanzivaca u ekipi na svojim pozicijama. (Ovo je toliko logicno, da oni porazi sa sutrm preko Berona ili Covica dovode u pitanje Tomicevu zdravu logiku) Tomic mora da nauci da postoji i zonska odbrana ponekad. Tomic mora da nauci kako da nauci svoje igrace da igraju pik, jer je to jako korisno. Tomic mora da nauci da se moderna kosarka sve manje bazira na teskim centrima i da nema potrebe imati trojicu u rosteru.

        Tomic odlicno tempira formu i psiholoski sprema igrace za vazne meceve. Tomic ima odlicno osobinu da dopusta svim igracima(koji mogu da pogode) da uzmu sut kad su sami i ne robuje trosenju celog napada po svaku cenu. Tomic pruza priliku mladjim igracima.

        Sve u svemu, ocekivao sam vise odbrane od coveka koji je pekao zanat u Oly, ali ruku na srce nije on ni imao neke spektakularne defanzivce. Za napad ne mogu da ga krivim sa dva pleja midzeta i DeDom koji nije ni p od pleja. Igrao je ono sto je mogao i izvukao maksimum.

        Comment


        • #64
          Ndour raskinuo ugovor sa Uniksom.
          #samokazem

          Comment


          • #65
            Mozda bi mogli da se raspitamo za Chinanu Onuaku-a, jos uvek mlad igrac ('96 godiste), a vec prakticno ispao iz NBA kombinacija, igra G-League vec tri sezone.

            Blago undersized za centra (208 cm u patikama), ali veliki raspon ruku (221 cm) i odlican dohvat. Dobar atleta, kvalitetan rim protector, sjajan skakac, napadacki nije neka sila i jos uvek je sirov, ali ima ozbiljan potencijal kao P&R Roll Man, brzo se otvara, odlican lob target, solidne ruke. Uz to, ima neuobicajen kvalitet za igraca tog profila, a to je da je dobar i veoma kreativan dodavac, mada nekada preambiciozan, pa pokusava i neke pasove koji ne mogu proci.

            Sut nema, a poznat je i po tome da je imao ogromne probleme sa slobodnih bacanja, dok ga Rik Pitino nije ubedio da proba da ih izvodi "granny style" i zaista je dalo rezultata. I dalje ih sutira tako, i ima sasvim podnosljivih 68% u G-League karijeri (dok ih je sutirao normalno, imao ispod 50%).





            Comment


            • #66
              Secam ga se sa Lousivilla, i meni je bio jako simpatican. Kao sto si rekao, odlican rim protektor, ogroman roller potencijal a moze i da finisira oko obruca. Bacanja je popravio dosta, iskreno boli me uvo kako ih sutira. Mnogo je pravio turnovere, ne samo kod dodavanja, bas puno. To mi je islo na kurac najvise kod njega. S druge strane, bas dobri blokovi recimo i solidno odmotavanje i odlicne ruke za centra, dobro hvata loptu u trafficu i sl.

              Sto da ne kao neki backup, ali to sve ide u kurac ako je tu Ojo

              Comment


              • #67
                Red spama sa indijancima/no name otpadom iz NBA. Da se pravimo mrtvi brže će proći.
                Da vidimo prvo ko ostaje pa da se onda biraju igrači.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Jimi22 View Post
                  Ndour raskinuo ugovor sa Uniksom.
                  #samokazem
                  Uf ne raspaljulj mi maštu, kakva je ovo životinja od igrača ali sumnjam da se uklapa u našu finansijsku konstrukciju. Kako je dosadan u odbrani, zavolela bi ga publika posle jedne utakmice siguran sam.
                  Mislim da je izabran i za defanzivca godine u VTB, baš me čudi da ga se Uniks tako lako odrekao.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Red spama sa indijancima/no name otpadom iz NBA. Da se pravimo mrtvi brže će proći.
                    Da vidimo prvo ko ostaje pa da se onda biraju igrači.
                    Opet seres? Ko te tera da citas, ajde nazad u Paraliju...

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Opet seres? Ko te tera da citas, ajde nazad u Paraliju...
                      Ne znam za Paraliju, ali kažu da si popularan na Mikonosu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by dekkard View Post
                        Red spama sa indijancima/no name otpadom iz NBA. Da se pravimo mrtvi brže će proći.
                        Da vidimo prvo ko ostaje pa da se onda biraju igrači.
                        I ja sam za proverene El igrače,na postojeći sastav,you tube zveri ne volim!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by poacher View Post
                          Uf ne raspaljulj mi maštu, kakva je ovo životinja od igrača ali sumnjam da se uklapa u našu finansijsku konstrukciju. Kako je dosadan u odbrani, zavolela bi ga publika posle jedne utakmice siguran sam.
                          Mislim da je izabran i za defanzivca godine u VTB, baš me čudi da ga se Uniks tako lako odrekao.
                          Bio bi savrsen fit na nas roster, ako izuzmemo Faye-a iz njega.
                          Sa njim na 4/5 i Simanom na 4, uz recimo Jankovica i Stratosa kao 3/4 igrace, mislim da bi bili sasvim dobro popunjeni tu.

                          Comment


                          • #73
                            Faye-ov Senegalski brat Ndour
                            Ali verovatno van Zvezdinog maksimalnog iznosa plate.

                            Comment


                            • #74
                              Ništa onda nam preostaje stari recept spamovanja njegovih profila ma društvenim mrežama komentarima COME TO RED STAR BRO

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Opet seres? Ko te tera da citas, ajde nazad u Paraliju...
                                Originally posted by dekkard View Post
                                Ne znam za Paraliju, ali kažu da si popularan na Mikonosu.
                                7 dana zajednickog pansiona u Banji da poradite na medjusobnoj komunikaciji.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X