PDA

Pogledati punu verziju : KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Strane : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

Victor BG
04.07.2019, 10:35
Znaci danas zavrsavamo Dzenkinsa, a sutra pleja?

Ko ce biti plej....Siva, Neto, Marselinjo, Tiodor, Jovic? Po svemu opricanom deluje mi se da ovaj prvi ima najvece sanse....

Ako je vjerovati nekim menadzerskim krugovima, Neto, Marselinjo, Tiodor, Jovic nisu opcija.

Mali Zeka
04.07.2019, 10:39
Pozdrav svima... Dugo vas čitam i reko da se priključim malo:confused :D:D:D.....Neto neće biti novi plej, zato što je potpisao ugovor sa Filadelfijom.... Tako da potraga se nastavlja....Ja sam preplatne uzeo, mislim da je to najmanje što mozemo uraditi.... Pozdrav svima još jednom

Ganac
04.07.2019, 10:40
Neto je otpao tj potpisao za neki NBA klub.
Preteče me u foto finišu Mali Zeka.

NaviSK
04.07.2019, 10:41
Za nesto sto je 101% tacno,glupo je prizivati nekom stetu.

Znaci danas zavrsavamo Dzenkinsa, a sutra pleja?

Ko ce biti plej....Siva, Neto, Marselinjo, Tiodor, Jovic? Po svemu opricanom deluje mi se da ovaj prvi ima najvece sanse....

Neto je nocas po nasem vremenu potpisao za Filu! Tako da otpada! A krece ponovo masovno prizivanje Tea! A ja licno obe ruke dizem za Jovica iz mnogo razloga! A najveci je TIM! ::)

Ganac
04.07.2019, 10:47
Ne falite se , Dzenkins, Kuzma, Braun dosli...Perper, Beron, Lazic...i ostali svi su opet tu....Svaka cast na ulaganjima...Bogomi ekipa mozda i za F4 ako se se sve poklopi sa plejom koji se ceka.:)

Odličan prelazni rok, nedostaje plej pa da se na miru ide na godišnji (oni)...ipak pokazna seona (ova koja je prošla) nam govori da ništa nije sigurno(grobari bi rekli osim smrti) i ne garantuje uspeh, a uaspeh bio po meni bio ponovo osvajanje ABA lige (o rosterima rivala ćemo moći malo više za mesec dana) te imati u ovakvom gustom rasporedu od 16 do 18 pobeda što svakako ne garantuje ni u 16 ulazak.
Sve i da dovedemo Tea ne bi mogli sa sigurnošću da tvrdimo ulazak u 16 a ne u 8.
Ipak, mene jako raduje povratak Đenke svojoj drugoj kući a naravno i Kuza, kojem predstoji mukotrpan posao povratka na staro nakon povrede.

Ganac
04.07.2019, 10:49
Neto je nocas po nasem vremenu potpisao za Filu! Tako da otpada! A krece ponovo masovno prizivanje Tea! A ja licno obe ruke dizem za Jovica iz mnogo razloga! A najveci je TIM! ::)

Ma, Teo neće doći jer da je hteo on b i došao zimus/proletos kada nam je bio najpotrebniji. On će zaglaviti u Ponosu Izraela osim ako neko ne ponudi više para.

mmajstor
04.07.2019, 10:52
Pa svi otpadose.....znaci ostade samo Siva.

Victor BG
04.07.2019, 10:54
Pa svi otpadose.....znaci ostade samo Siva.

Pa nhe treba bas sve totalno otpisati ali kako stvari stoje ti sa spiska ce tesko doci, bas tesko.

Ivan9
04.07.2019, 10:57
Ne falite se , Dzenkins, Kuzma, Braun dosli...Perper, Beron, Lazic...i ostali svi su opet tu....Svaka cast na ulaganjima...Bogomi ekipa mozda i za F4 ako se se sve poklopi sa plejom koji se ceka.:)

Heh onda je Zalgiris sa duplo vecim budzetom skoro sigurni osvajac EL :D

Ulični basketaš
04.07.2019, 10:57
Ma, Teo neće doći jer da je hteo on b i došao zimus/proletos kada nam je bio najpotrebniji. On će zaglaviti u Ponosu Izraela osim ako neko ne ponudi više para.

:sram:

Ivan9
04.07.2019, 11:09
Kakav nam je presek posle danasnjeg dana:
1 - Plej(Siva?!), Davidovac, Covic
2 - Dzenkins, Beron
3 - Stratos, Lazic, Dobric
4 - Braun, Borisa, Faje
5 - Kuzmic, Odzo

Sasvim solidno deluje ovaj sastav.
Startna postava Siva, Dzenkins, Lazic, Braun i Kuzmic deluje odbrambeno odlicno. Ni napadacki nije ogranicena. Ima tu potencijala i za tranziciju i za pik i za igru licem. Bas raznovrsno. Naravno ako Braun i Kuzmic budu bar priblizno onome sto ocekujemo od njih.
Druga petorka takodje deluje dobro: Davidovac, Beron, Stratos, Borisa i Odzo

mmajstor
04.07.2019, 11:11
Stavio si ih 13, znaci jedan je visak. Nece mi se svideti da iz rotacije ispadnu Dobric ili Davidovac.
A Faje ce pojesti Simanu.

Stef
04.07.2019, 11:22
Nije 1 visak, jer ce biti 15-16 igraca u Rosteru...
Pregovara se sa Gistom plus plej treba da dodje, a imamo jos Nenadica, Radanova...

mmajstor
04.07.2019, 11:23
Ma visak u rotaciji. 12 prijavljujes i rotiras na mecu.
Ocekivao sam i prosle sezone da ce da ih menja ko ce biti visak, ali se ispostavilo da su manje vise isti tokom sezone.

Ganac
04.07.2019, 11:25
:sram:

:D Gukni golube, ne drži me u neizvesnosti "ću dumrem"::)

From downtown
04.07.2019, 11:34
Neto je otpao tj potpisao za neki NBA klub.
Preteče me u foto finišu Mali Zeka.

Fila ga uzela na minimalac :D

Storm
04.07.2019, 11:36
Fila ga uzela na minimalac :D

Ako dodje ovaj koji je navodno danas vidjen u prostorijama kluba, zabole me i za Neto-a i za Sivu i za Jovica ! :D

From downtown
04.07.2019, 11:37
Pojacanje, Covic, Nenadic
Djenka, Bili, Laza
Dobric, Stratos, Davidovac
Braun, Simanic, Faye
Kuz, Ojo, Ristic

Ovaj tim dakle na plate, bez pojacanja kosta izmedju 3.2-3.5 mil. Ako je budzet za plate 4 mil, projektovan, taman ostalo za pleja :D

From downtown
04.07.2019, 11:37
Ako dodje ovaj koji je navodno danas vidjen u prostorijama kluba, zabole me i za Neto-a i za Sivu i za Jovica ! :D

Zasto nam radite ovo...

Ulični basketaš
04.07.2019, 11:38
:D Gukni golube, ne drži me u neizvesnosti "ću dumrem"::)

Ne znam ništa, tebe mi. Izlizao mi se F5. :D

From downtown
04.07.2019, 11:42
Prvi ne verujem u te situacije ali ono produzili sko sve sto valja, vratili igrace, doveli brutalna pojacanja a zamisli na kraju Teu pukne film i potpise za nas. Tacno bi se upisao od srece

Storm
04.07.2019, 11:43
Zasto nam radite ovo...

Nije potvrdjeno, zato necu da sirim potencijalne dezindormacije. Rekla-kazala je prica. A vristao bih rado, ako je istina. :)

Ganac
04.07.2019, 11:47

Taj mora da je svratio na fuka sa Nebojšom, da se prisete i pretresu aktuelne teme u EL...rivale i ostale.

Storm
04.07.2019, 11:49
Taj mora da je svratio na fuka sa Nebojšom, da se prisete i pretresu aktuelne teme u EL...rivale i ostale.

Zelim da verujem da nije samo kafa u pitanju. :)

Ivan9
04.07.2019, 11:50
Stavio si ih 13, znaci jedan je visak. Nece mi se svideti da iz rotacije ispadnu Dobric ili Davidovac.
A Faje ce pojesti Simanu.

Mislio sam da je ocigledno ko je visak. :)
Mada je i mene strah da ce Dobric ili Davidovac da prate utakmice iz civilne odece :)

Ja ocekujem puno od Borise u sledecoj sezoni. Imace pripreme sa Braunom i Fajeom. Jednostavno on sam mora da prelomi da li jeste ili nije. Mnogo bolje fizicke predispozicije ima od Fajea a sto Faje izgleda bolje na terenu...pa red je da se zapita

Victor BG
04.07.2019, 11:57
Mislio sam da je ocigledno ko je visak. :)
Mada je i mene strah da ce Dobric ili Davidovac da prate utakmice iz civilne odece :)

Ja ocekujem puno od Borise u sledecoj sezoni. Imace pripreme sa Braunom i Fajeom. Jednostavno on sam mora da prelomi da li jeste ili nije. Mnogo bolje fizicke predispozicije ima od Fajea a sto Faje izgleda bolje na terenu...pa red je da se zapita

Faye je pocascen novim ugovorom i kao nagradu da odigra koju u EL cisto da se Borisa ne opusta. On ce biti taj koji ce da bodri sa klupe. Zasto?
Borisa je produzio ugovor, koliko je meni poznato jos mu kasnimo nekoliko plata, planiramo ga na draft i preko ljeta ce imati pakleni ritam priprema individualno, zelimo da zaradimo, eto zasto ce igrati.
Sad na to dodaj njegovu skocnost, zastitu obruca, sut a na ostalim stvarima tipa zagradjivanje, tehnika, prodor ce da se radi pakleno.

mmajstor
04.07.2019, 12:05

Andjus? :)

Victor BG
04.07.2019, 12:06

Kronose vrati nalog majstoru!!!:biggrin:

Ganac
04.07.2019, 12:11

Ma ne, Jakovljević...najveći stvaralac na ovim prostorima:D

mmajstor
04.07.2019, 12:20

:D :D

kronostime
04.07.2019, 12:28

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/750/931/1e6

suptil
04.07.2019, 12:55
Zelim da verujem da nije samo kafa u pitanju. :)

Lovacke price prelaznog roka :)

Wingwalker
04.07.2019, 13:14
Šta se dešava sa Kobsom?
Jeste prosečan dodavač, ali ume odbrane, zabadač sa mišićima i brzinom...nume alibi basketa, zreo i stabilan i u top formi.
Jedino ako sada nismo ''prerasli'' njegovih 4,2 asista...
Pasuje i Nebojši jer nie kršten plej.
Ako traži više od 300K dočarati mu da smo ponudu poslali i Teu...i da se odluči do poslepodneva.
Kobs je sušta suprotnost Filipu...dribla unapred i ima sramotu kad zasere.

Victor BG
04.07.2019, 13:25
Zamisli da ti je on backup a prvi neko od nabrojanih do sad, pa ti na tribinu ide Covic, Nenadic, Faye....
Mmmmm im touching myself

MareLFC
04.07.2019, 13:29
Je li to Teo vidjen u prostorijama kluba?

Marchisio
04.07.2019, 13:46
Je li to Teo vidjen u prostorijama kluba?

Lazan profil ako mislis na Miskov tvit.

MareLFC
04.07.2019, 13:51
Ma Storm sto je napisao gore.

Ne volim takve stvari uopste, ili kaži ili ćuti, nemoj da intrigiras ljude.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

mmajstor
04.07.2019, 14:02
Ako mu Makabi stvarno nudi 3meleona, ne znam koliko bi i bilo relevantno da je otisao u klub da vidi ljude.....

SiniM
04.07.2019, 14:17
Ja ne znam da li vas je vrucina udarila i ove kasne sate ali ajde vise ohladite sa upisima da ce FC3 biti prvi play, ja razumem hejt ali ne pravi se ovakva ekipa sa ovakvim imenima da bi FC3 igrao prvog playa.

Laku noc

Mislim da je ovo suština onoga sto možemo da očekujemo. I siguran sam da ćemo svi biti veoma zadovoljni

nine33
04.07.2019, 15:18
hteo bih negde da te vidim kao slucajno

Šarac
04.07.2019, 15:27
Prvo i osnovno Covic ne drzi sastanke sa igracima na Malom Kalemegdanu, a pogotovo ne sa buducim igracima.
Svi sastanci se odrzavaju u Basket Landu na Cukarici.

Ali zanimljivo je procitati takve upise da Milos Teodosic posle obilaska penzosa na Kalisu kako igraju sah, produzi laganim korakom do prostorija da sazna detalje nase ponude.

Laza Kacanski
04.07.2019, 15:36
Prvo i osnovno Covic ne drzi sastanke sa igracima na Malom Kalemegdanu, a pogotovo ne sa buducim igracima.

Ali zanimljivo je procitati takve upise da Milos Teodosic posle obilaska penzosa na Kalisu kako igraju sah, produzi laganim korakom do prostorija da sazna detalje nase ponude.Poslednja informacija
Milos Teodosic strajkuje gladju ispred prostorija kluba na Kalemegdanu sa zahtevom da potpise Ugovor sa Zvezdom.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

LosmiSK
04.07.2019, 15:42
Mimo ovoga mene bas zanima gde ce otici. Mozda mu je bolje da saceka svetsko, cena mu je u padu dosta. Mada iskreno bolje da se vrati kuci i zavrsi karijeru ovde kako dolikuje. Da lozenje bude na vrhuncu, znam da su pare u pitanju ali mi deluje kao da se mrcvari. Taman da ode u legndu cigana zauvek, ovako ce ga brzo ljudi zaboraviti :biggrin:

suptil
04.07.2019, 15:43
Poslednja informacija
Milos Teodosic strajkuje gladju ispred prostorija kluba na Kalemegdanu sa zahtevom da potpise Ugovor sa Zvezdom.

Fake news:laugh:

Storm
04.07.2019, 15:46

Ali zanimljivo je procitati takve upise da Milos Teodosic posle obilaska penzosa na Kalisu kako igraju sah, produzi laganim korakom do prostorija da sazna detalje nase ponude.

Sedim u Skadarliji i momci za stolom pored pricaju o Teodosicu i Zvezdi. Prosto se lozimo, nije da nije. Ja se prvi lozim da mi cak i ta prica o ponudi na 1,5 M za dve godine deluje realno. Jutros sam mislio da sam samo ja cuo, ali sad vidim da prica ide po celom gradu. Imamo pravo da se lozimo. Mozda se nesto izrodi iz tolikog lozenja. :)

Ganac
04.07.2019, 15:47

Poslednja informacija

Ma ono možda Jelisaveta lupila šakom o astal i rekla neću ja da budem s tobom bliska ako odeš na bliski, Beograd je Evropa, noćni ćivot na Balkanu bio je ko sred Pariza!!! I on jadan kud će šta će, odluči da ode na fuka te on zamoli Čovaru da ga primi.
E tu se ovaj matori uskopistio jer mu junior neće onda igrati, pa zatego uslove te mora da plaća treninge, te da igra maksimum 7' 30'', te da mora da prepusti mesto prvog pleja Junioru i tako. Preznojio se Jelisavetin pa sve šara nogom po tepihu i šmrca...šta će biti ne zna se ali će se saznati.

darko pancev
04.07.2019, 15:53
Stiže Teo:D

Šarac
04.07.2019, 15:54
Sedim u Skadarliji i momci za stolom pored pricaju o Teodosicu i Zvezdi. Prosto se lozimo, nije da nije. Ja se prvi lozim da mi cak i ta prica o ponudi na 1,5 M za dve godine deluje realno. Jutros sam mislio da sam samo ja cuo, ali sad vidim da prica ide po celom gradu. Imamo pravo da se lozimo. Mozda se nesto izrodi iz tolikog lozenja. :)

Cek cek, cuo si pricu da mi njemu nudimo 1.5 za dve godine, a videli smo javno da mu Makabi nudi toliko za godinu dana?

Nadam se da je izvor isti onaj koji je rekao da se Covicu svidja onaj iz Utah i da ce doci?

darko pancev
04.07.2019, 15:56
Ako za 1,5 mil ne dodje u voljeni klub odričem ga se preko pan erotike!

LosmiSK
04.07.2019, 16:01
Znas kako kazu ovi sto se peru od gresaka, prelazni rok je ziva stvar... :)

Videcemo sta ce biti,jasno da prvi plej mora biti alfa i omega, lider..Sad cemo videti ko ce biti.

Šarac
04.07.2019, 16:10
Znas kako kazu ovi sto se peru od gresaka, prelazni rok je ziva stvar... :)

Videcemo sta ce biti,jasno da prvi plej mora biti alfa i omega, lider..Sad cemo videti ko ce biti.

Naravno da je ziva stvar, mozda nije za Borac iz Cacka ili Tamis ali za El jeste .

De Coloa vezuju za Real i Valensiju da bi jutros osvanula vest da je skoro zavrsen prelazak u Fenerbahce. Ko je sada tu kriv, igrac, ovi klubovi sto ga nisu uhvatili, Cska sto ga pustio?

Svima je jasno da play mora da legne na ovu ekipu, da li bi Teo legao na ovu ekipu ili neko drugi za manje para?

Teo ima svoju cenu i makar ne pomerio se iz kafica Marka Pantelica do pocetka EL uzece opet visemilionsku cifru i zabole ga bas da se dokazuje preko SP radi dalje prodaje. On ce odigrati to prvenstvo kao i svako koje je odigrao za Srbiju a ne da bi se prodao ili sto ti kazes da bi digao svoju cenu jer mu je navodno pala. :facepalm:

U tvom upisu sugerises verovatno da mu je toliko pala da je i nama sada dostupan posto plivamo u istim. gtrovski style at the best.

darko pancev
04.07.2019, 16:10
I Jović bi bio super!

Storm
04.07.2019, 16:12
Cek cek, cuo si pricu da mi njemu nudimo 1.5 za dve godine, a videli smo javno da mu Makabi nudi toliko za godinu dana?

Nadam se da je izvor isti onaj koji je rekao da se Covicu svidja onaj iz Utah i da ce doci?

Pa prica se tako, kao sto se pricalo da Jovicu nudimo 1M za dve godine. To se cak i ovde pisalo.

LosmiSK
04.07.2019, 16:20
Naravno da je ziva stvar, mozda nije za Borac iz Cacka ili Tamis ali za El jeste .

De Coloa vezuju za Real i Valensiju da bi jutros osvanula vest da je skoro zavrsen prelazak u Fenerbahce. Ko je sada tu kriv, igrac, ovi klubovi sto ga nisu uhvatili, Cska sto ga pustio?

Svima je jasno da play mora da legne na ovu ekipu, da li bi Teo legao na ovu ekipu ili neko drugi za manje para?

Teo ima svoju cenu i makar ne pomerio se iz kafica Marka Pantelica do pocetka EL uzece opet visemilionsku cifru i zabole ga bas da se dokazuje preko SP radi dalje prodaje. On ce odigrati to prvenstvo kao i svako koje je odigrao za Srbiju a ne da bi se prodao ili sto ti kazes da bi digao svoju cenu jer mu je navodno pala. :facepalm:

U tvom upisu sugerises verovatno da mu je toliko pala da je i nama sada dostupan posto plivamo u istim. gtrovski style at the best.

Nanda ne moze uzeti Real posto imaju vise nego dovoljno bekova i njima je roster zavrsen. Valensija je ipak klub manjeg renomea i ako je gazda miljiarder, nece da trosi previse.

Fener ima najvise prostora tu odlaskom Gudurica, jos su napravili upgrade. Ovde se ide suvom logikom.

Ma Teo ce doci samo ako on zeli, ako se smori i kaze u jednom momentu idem kuci i to je to od karijere, jos Zvezda. Ne mislim da cemo ga placati kao Makabi, ali za 1.5m za 2 se mozemo otvoriti max. To bise vratilo, popunio bi halu do vrha a bio u TOP8 itd...

Teo je u padu, ne znam kako razmislja, ali da se zbuca po Izraelu, Oliju..ne znam..sumnjivo mi sve to,a jos manje da ide kod selektora u Virtus..Ima max jos dve godine kosarke..ne znam, devojka mu je iz BG-a imaju dete..znas vec pricu..::)

Šarac
04.07.2019, 16:28
Nanda ne moze uzeti Real posto imaju vise nego dovoljno bekova i njima je roster zavrsen. Valensija je ipak klub manjeg renomea i ako je gazda miljiarder, nece da trosi previse.

Fener ima najvise prostora tu odlaskom Gudurica, jos su napravili upgrade. Ovde se ide suvom logikom.

Ma Teo ce doci samo ako on zeli, ako se smori i kaze u jednom momentu idem kuci i to je to od karijere, jos Zvezda. Ne mislim da cemo ga placati kao Makabi, ali za 1.5m za 2 se mozemo otvoriti max. To bise vratilo, popunio bi halu do vrha a bio u TOP8 itd...

Teo je u padu, ne znam kako razmislja, ali da se zbuca po Izraelu, Oliju..ne znam..sumnjivo mi sve to,a jos manje da ide kod selektora u Virtus..Ima max jos dve godine kosarke..ne znam, devojka mu je iz BG-a imaju dete..znas vec pricu..::)

Sve se slazem sto si napisao, a ujedno da odgovorim i @ Stormu, jeste ponudjeno Jovicu ta cifra, i ima logike da se poveca i Teodosicu na tu cifru koja se spominje.
Ono sto niko od nas ne zna ili nema pravo da donosi odluke u ime Teodosica je da ono sto je nas logicno i zdrav rezon je mozda totalno suprotno od onoga kako on razmislja.

On je covek koji ne zeli paznju, ne zeli da bude u medijima, pa sam je izjavio da seta Moskvom pa i La i da ga niko ne pita ni za cigaru a ne da se slikaju sa njim.

Ja mogu da zamislim samo njegov odlazak u neki od ovih shoping centara po Beogradu, pa on ne moze da korakne ni 50 metara a da vec nije se slikao 100 puta.

Sedi po ceo dan kod Marka u kaficu jer tamo retko ko svraca, nece paznju, i stvarno ne vidim da je u fazonu evo hocu da odigram to sto navijaci KKCZ zele od mene.

Njegov potpis bi sigurno digao sezonske na 5.000, dresovi, euforija, ludilo, i stvorilo bi vec onu cuvenu atmosferu ili f4 ili nista. Pa onda uzmes i pogledas ko su ti timovi od kojih trebas da budes bolji pa ako imas malo mozga kazes ajde da se malo spustimo na zemlju.

Šarac
04.07.2019, 16:37
https://twitter.com/BillySuKoraci/status/1146759553490595842

Mali podsetnik kako su se nekada druzili. ::)

LosmiSK
04.07.2019, 16:45
https://www.instagram.com/p/3rgAe6y0dF/ ovde sam bio najsrecniji, najjaca stvar nasih ikada :srce::hvala:

Odem svremena na vreme da pogledam :)

ajkisloba
04.07.2019, 16:47
Ja sad cuh smejacete mi se da su blizu Stimara i Markovic.:D

mmajstor
04.07.2019, 16:59
Cim je utihnulo za Jovica to je prilika za Pefija.

Laza Kacanski
04.07.2019, 17:03
Sve se slazem sto si napisao, a ujedno da odgovorim i @ Stormu, jeste ponudjeno Jovicu ta cifra, i ima logike da se poveca i Teodosicu na tu cifru koja se spominje.
Ono sto niko od nas ne zna ili nema pravo da donosi odluke u ime Teodosica je da ono sto je nas logicno i zdrav rezon je mozda totalno suprotno od onoga kako on razmislja.

On je covek koji ne zeli paznju, ne zeli da bude u medijima, pa sam je izjavio da seta Moskvom pa i La i da ga niko ne pita ni za cigaru a ne da se slikaju sa njim.

Ja mogu da zamislim samo njegov odlazak u neki od ovih shoping centara po Beogradu, pa on ne moze da korakne ni 50 metara a da vec nije se slikao 100 puta.

Sedi po ceo dan kod Marka u kaficu jer tamo retko ko svraca, nece paznju, i stvarno ne vidim da je u fazonu evo hocu da odigram to sto navijaci KKCZ zele od mene.

Njegov potpis bi sigurno digao sezonske na 5.000, dresovi, euforija, ludilo, i stvorilo bi vec onu cuvenu atmosferu ili f4 ili nista. Pa onda uzmes i pogledas ko su ti timovi od kojih trebas da budes bolji pa ako imas malo mozga kazes ajde da se malo spustimo na zemlju.Upravo se parkirao na Slaviji. Markov kafic je tu u blizini pa cu navratiti da vidim jel Teo tu da ga pitam ima li istine oko dolaska.

kronostime
04.07.2019, 17:07
Ma ono možda Jelisaveta lupila šakom o astal i rekla neću ja da budem s tobom bliska ako odeš na bliski, Beograd je Evropa, noćni ćivot na Balkanu bio je ko sred Pariza!!! I on jadan kud će šta će, odluči da ode na fuka te on zamoli Čovaru da ga primi.
E tu se ovaj matori uskopistio jer mu junior neće onda igrati, pa zatego uslove te mora da plaća treninge, te da igra maksimum 7' 30'', te da mora da prepusti mesto prvog pleja Junioru i tako. Preznojio se Jelisavetin pa sve šara nogom po tepihu i šmrca...šta će biti ne zna se ali će se saznati.

:haha:

Šarac
04.07.2019, 17:17
https://www.instagram.com/p/Bzf9GKxllCN/

Ako je i bilo sumnje oko ovog potpisa.

From downtown
04.07.2019, 17:34
Cim je utihnulo za Jovica to je prilika za Pefija.

A u komentaru Pefi odgovara sa "Call me".

Jednom prosecnom Ciganu sasvim dovoljno da se izlozi :D

Marchisio
04.07.2019, 17:49
Brat Đenka, najveći burazer :cool:

darko pancev
04.07.2019, 18:01
Djenka domaći igrač. . .bukvalno!

Laza Kacanski
04.07.2019, 18:22
Ma ja sam ubedjen da dolazi ili Jovic ili Markovic

Stef
04.07.2019, 18:37
Negde se i pominje Da je Jovic i da je trenutno problem plata, ali da bi trebalo da se dogovore.... Ja bih voleo da malo potraje to oko pleja, nebi bilo zanimljivo da sve zavrsimo za 2 nedelje ::)

suptil
04.07.2019, 18:46
Krcun na tviteru spominje tri imena...

LosmiSK
04.07.2019, 18:52
On samo Papu nije doveo u Zvezdu..

many men
04.07.2019, 19:27
Spominje se i Gist :biggrin:

Šarac
04.07.2019, 19:33
Spominje se i Gist :biggrin:

Nema potrebe da se spominje vise, moze samo da mu se posalje poruka

Welcome to RS

: oprastamo mu ruznu proslost svakako.

many men
04.07.2019, 19:36
Brutalno:biggrin:
Sa ovakvim rosterom, mozemo da biramo pleja lagano.
Moja zelja je Dilejni :dr:

LosmiSK
04.07.2019, 19:40
Oprastam ti Nebojsha ruznu prolost, auu kakav TKO :wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::w thy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::dng ::dng::dng::dng::dng::dng::dng::dng::dng::dng::dng ::dng::dng::dng::dng:

STA JE OVO LEBE MEKANI,JOS DA NEMA FC3 I DA SE ZENIM I SMIRIM ZAUVEK :cf:

LosmiSK
04.07.2019, 19:43
Cova postao opet kordinator na Kosovu :D:D:D Auu lebe mekani..daj i Tea i da mu damo i FK :cry:

LosmiSK
04.07.2019, 19:44
Teo-Covic

Djenka

Beron,Dobric, Lazica

Stratos, Davidovac,

Braun,Simana, Faye

Gist

Kuzmic, Ojo

:cry:

Stef
04.07.2019, 19:50
Nema potrebe da se spominje vise, moze samo da mu se posalje poruka

Welcome to RS

: oprastamo mu ruznu proslost svakako.
Koliko je to sigurno za Gista? Nije bio mamac za Kuzmica? :cool:

LosmiSK
04.07.2019, 19:51
Hahaha, ne znam..Ja verujem Sarcu, kad on kaze to je done deal i stay tuned :biggrin:

Šarac
04.07.2019, 19:59
Hahaha, ne znam..Ja verujem Sarcu, kad on kaze to je done deal i stay tuned :biggrin:

::)::)::)::)::)::)::)::)::)::)::)::)

LosmiSK
04.07.2019, 20:05
Zna Sarac mi je ovo win win situacija, pa ja vec poceo da slavim :biggrin::cheers:

LosmiSK
04.07.2019, 20:10
Ovo je nerealno,da mije ovo nekad rekao, ne bih mu verovao. Sta ce ciganija da radi sad celo leto xD

Storm
04.07.2019, 20:10
Teo-Covic

Djenka

Beron,Dobric, Lazica

Stratos, Davidovac,

Braun,Simana, Faye

Gist

Kuzmic, Ojo

:cry:

Top 8 ekipa :)

LosmiSK
04.07.2019, 20:13
Top 8 ekipa :)

To je ekipa za stoka razliku na HT :):D

Jimi22
04.07.2019, 20:59
Covic se bas otvara za rodjendan, onako u naletima... :biggrin:

Jimi22
04.07.2019, 21:02
https://www.youtube.com/watch?v=gni2XS3KLEI

Jimi22
04.07.2019, 21:06
Covicu, mars iz Zvezde!
Dovodis nam ove starkelje koji nisu u prajmu!
#pustinasudecu

::)

NaviSK
04.07.2019, 21:09
Covic prelazi igricu polako! ::)

mmajstor
04.07.2019, 21:09
Dobro... kakva je situacija sa KC?

Storm
04.07.2019, 21:18
Dobro... kakva je situacija sa KC?

Djenka i Stratos se manje razmisljali i popunili 2/3. Cao KC...

mmajstor
04.07.2019, 21:22
Daj boze.

Ovo je sada vec 7 stranaca, tako da onda ocekujem domaceg pleja. Ko drugi nego par Jovke/Pefi. Ne prihvatam izgovore, Sarac stop. :)

Ivan9
04.07.2019, 21:26
Kojih 7?
Odzo ce biti domaci igrac uskoro. Imamo trenutno sa Gist-om 5 stranaca

Storm
04.07.2019, 21:32
Meni nije realno da ako dodje Gist Ojo ostane.

NaviSK
04.07.2019, 21:34
16694

Kakav PG bi legao na ovakvu centarsku liniju? Meni samo 2 imena padaju na pamet! :hm:

mmajstor
04.07.2019, 21:35
Kojih 7?
Odzo ce biti domaci igrac uskoro. Imamo trenutno sa Gist-om 5 stranaca

mislim sustinski stranaca, ne formalno. I da, neko ce reci da to nije bitno... mada ipak mislim da vode racuna i o tome.

Laza Kacanski
04.07.2019, 21:42
Odzo moze dobiti drzavljanstvo ali ne i takozvano., kosarkasko,, i opet ce se voditi kao stranac.

suptil
04.07.2019, 21:54
Ovaj tempo sa pojacanjima i bombama proizvode efekat sprzene zemlje za nase konkurente na Jadranu. Jako efikasni prelazni rok. Ipak siguran sam da posle dolazaka neminovno slede i odlasci. Ne bi valjalo da se odricemo sopstvene supstance previse. Mada sef je zastitio sopstvenu supstancu produzio Filipa :D tako da je i ovo sto pisem relativna stvar... Ako dodje Gist ne vidim Odza kod nas,

mmajstor
04.07.2019, 21:56
efekat sprzene zemlje... to mi se svidza :)

Laza Kacanski
04.07.2019, 22:08
Gist potpisuje na 2 godine

Šarac
04.07.2019, 22:11
https://twitter.com/EurobasketNews/status/1146871478354206720

Brajkula
04.07.2019, 22:14
Šarac ne radi ti taj link.

Victor BG
04.07.2019, 22:18
Sta je na tom linku bilo, uklonjen je, i Charls Djenkins isto pita is it real?!

Laki21
04.07.2019, 22:19
Sorry, that page doesn’t exist!

LosmiSK
Ilija Djokovic potpisao

mmajstor
obrisao Ostoja!

Šarac
04.07.2019, 22:26
https://twitter.com/Eurohoopsnet/status/1146872495246651398

Samo Zvezda
04.07.2019, 22:26
Dopuna https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190704/6842518e989a13c5ab33ee41be6e1517.jpg

LosmiSK
04.07.2019, 22:30
Carls ne veruje sta se desava :biggrin:

Wingwalker
04.07.2019, 22:33
puštajte nas u istočnu konferenciu...kakve eurolige i abalige sa ovolikim očnjacima.

sipao sam pivo u salatu u žurbi da pošaljem kumu sms za Gista.
žena pokazuje razumevanje...vidi da sam labav s koncentracijom.

NaviSK
04.07.2019, 22:35
Ja se bojim da ako Teo#4 potpise, nece biti na spisku za Kinu! :hm:

mmajstor
04.07.2019, 22:36
puštajte nas u istočnu konferenciu...kakve evrolige i abalige sa ovolikim očnjacima.

premasili smo salary cap.

LosmiSK
04.07.2019, 22:37
Ja se bojim da ako Teo#4 potpise, nece biti na spisku za Kinu! :hm:

Imas pravo, kako je selektor krenuo da sece Zvezdase, cudilo bi me da ode u Kinu, pa mozda zato zavlaci...

SiniM
04.07.2019, 23:06
Dolazak Gista znaci da Borisa ili Odžo odlaze

Samo Zvezda
04.07.2019, 23:10
https://twitter.com/nikosvarlas/status/1146886399045656583?s=19

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

LosmiSK
04.07.2019, 23:10
Done deal: From Green to Red. James Gist is signing with Zvezda Crvena for two seasons, deal is for 1M$ in total #EuroLeague

Koliko ostali kostaju...ako sns ne dobije izbore, neko ce u corku

Laki21
04.07.2019, 23:14
Realnost nije briga na koju se obaziremo :biggrin:

Brajkula
04.07.2019, 23:16
Još Teo i gotova litija.

LosmiSK
04.07.2019, 23:17
Realnost nije briga na koju se obaziremo :biggrin:

https://www.youtube.com/watch?v=r547Y7KcEYQ

Nemam_ti_kad
Svaka cast. Bez zajebancije. Svaka cast. Po mom misljenju najbolji i najskuplji tim u istoriji Aba , sto je za svaku pohvalu. A tek je 80-90% rostera sklopljeno. Bravo za upravu.

Laza Kacanski
Valja sve ovo uklopiti. Bas smo pretrpani na pojedinim pozicijama sto apsolutno ne razumem

Brajkula
04.07.2019, 23:19
Valja sve ovo uklopiti. Bas smo pretrpani na pojedinim pozicijama sto apsolutno ne razumem

Idu izbori rođeni, šta tu ima da se razume.

Leba i igara situacija.

mmajstor
04.07.2019, 23:20
Treba izlistati sve igrace kod nas i pripadajuce menadzere, mozda nadjemo neku zakonitost.

mmajstor
04.07.2019, 23:21
Idu izbori rođeni, šta tu ima da se razume.

Leba i igara situacija.

I to je moguce... pa bas pred prethodne smo imali onu timcinu, cije troskove smo posle vukli.

StefanPG
04.07.2019, 23:23
Sad bez zajebancije, ova ekipa je stara ko Grcka, previse je ovo instant. Koji je cilj? Napad na top8?

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

LosmiSK
04.07.2019, 23:27
Sad bez zajebancije, ova ekipa je stara ko Grcka, previse je ovo instant. Koji je cilj? Napad na top8 EL titulu?

Ako omane, uvek imamo prioritet u ABA ligi :sd:

Samo Zvezda
04.07.2019, 23:31
Sad bez zajebancije, ova ekipa je stara ko Grcka, previse je ovo instant. Koji je cilj? Napad na top8?

Sent from my Redmi 5 using TapatalkOvo je verovatno poslednja sezona da Aba daje evroligaša.

Ko upadne , ima lepe šanse da dugo ostane. Ispada će 2-3 kluba iz el a ulaziće se kroz ek

Victor BG
04.07.2019, 23:39
Polako ljudi kakav top 8, i dalje smo daleko od Zalgirisa a ne tamo onim PO azdajama. Doveli smo provjerene iskusne igrace ispod svake cijene i bravo za upravu i za obezbjedjen budzet i za potpise. Koliko god enorman bio za nase uslove, smijesan je za EL. Sa plejem ce ovo biti vjerovatno jedan od najvecih do sad i stvarno cestitke.

mmajstor
04.07.2019, 23:42
Za promenu lepo izgleda dovoditi ovoliko igraca, ali i BAT trlja ruke.

Laki21
04.07.2019, 23:57
BAT nije briga na koju se obaziremo :biggrin:

From downtown
04.07.2019, 23:59
Ovo je verovatno poslednja sezona da Aba daje evroligaša.

Ko upadne , ima lepe šanse da dugo ostane. Ispada će 2-3 kluba iz el a ulaziće se kroz ek

Ovo ako se ispostavi tacno, definitivno dobar potez uprave.

Manda77
05.07.2019, 00:04
Jos smao plej.
https://scontent.fbeg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/66128807_1469102896566184_2272106088348254208_n.jp g?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmuZb2XnFVhqOdpzxDDqRAqXxHsQPUEQp9WZr1dFJP GoMn9oQgnVqHZeAQ-16gLDSI&_nc_ht=scontent.fbeg1-1.fna&oh=0d91e156146e24da13ebd998126e5226&oe=5D7EC015

Grof
05.07.2019, 03:55
I to je moguce... pa bas pred prethodne smo imali onu timcinu, cije troskove smo posle vukli.

A da smo imali ovako nesto kada je F4 bio u BG???? Sve je u tajmingu, ali bolje iTkad nego niTkad

Grof
05.07.2019, 03:59

Hmmm. Zanimljivo. Da li si ovo citao negde zvanicno, ili su samo price?
Region je rasadnik talenata (ne kao ranije, ali jos uvek), te sa te strane zvuci cudno. S' druge strane Dj interesuje uglavnom novac, a u tom kontekstu i dobri igraci koju budu stasavali ovde mogu odmah iz juniora u EU jer ovde nece imati za koga da igraju na vrhunskom nivou (added value of the decision).

Storm
05.07.2019, 07:13
Ustajanje ciganijo! Da vidimo ko nam danas stize... :)

弱肉強食
05.07.2019, 07:22

Cilj je da ne bude choke u finalu aba. Jer to ne može da se desi. Toliko su ovi momci iskusni u Evropi za razliku od nekih vaših selekcija. I ovo ti ne pričam da ti trljam na nos nego iskreno mislim.

A i izgleda se sprema neka bombetina na pleju, kao sve je ovo zbog njega. Mnogi kažu Teo, ja se nadam Dilejni. Teo je pička. :D

Grof
05.07.2019, 08:22
A i izgleda se sprema neka bombetina na pleju, kao sve je ovo zbog njega. Mnogi kažu Teo, ja se nadam Dilejni. Teo je pička. :D
Ako se dovede prvi plej onda ipak ne vidim kako bi u bitnim utakmicama FC igrao tj. bio u 12

Grof
05.07.2019, 08:24
Ako se dovede prvi plej onda ipak ne vidim kako bi u bitnim utakmicama FC igrao tj. bio u 12
A ako se ne dovede klasa, onda smo dz dovodili i produzavali ostale

Ivan9
05.07.2019, 08:27

Ovo sam jos negde cuo. Kada se posmatra kroz ovu prizmu pocinje da bude logicno uzimanje 15 igraca. Mada i sa svim ovim igracima ovo je i dalje tim za 10-12 pozicije(bar se nadam)
Kakav top8 ne zezajte
Pa pogledajte sastave Reala, Barselone, Fenera, CSKA, Efesa, PAO i Oly ce se tek pojacavati posto je F4 u Grckoj, tu je Makabi sa svojih standardnih 15 miliona, Armani ce biti jak, Bajerna da ne zaboravim sa svojih 20 miliona i Dejom na klupi
Koliko treba da budes ostrascen da kazes da tim(slazem se da je Zvezdin najskuplji ali ne i u regionu) sa par igraca koji nisu igrali po godinu, godinu i po(Kuzmic i Braun), sa igracima koji nikad nisu igrali EL(Beron, Faje), sa nekoliko penzionera(Stratos i Gist) koji tesko mogu vise od 10-15min na EL nivou....

Brajkula
05.07.2019, 08:54
Ovo sam jos negde cuo. Kada se posmatra kroz ovu prizmu pocinje da bude logicno uzimanje 15 igraca. Mada i sa svim ovim igracima ovo je i dalje tim za 10-12 pozicije(bar se nadam)
Kakav top8 ne zezajte
Pa pogledajte sastave Reala, Barselone, Fenera, CSKA, Efesa, PAO i Oly ce se tek pojacavati posto je F4 u Grckoj, tu je Makabi sa svojih standardnih 15 miliona, Armani ce biti jak, Bajerna da ne zaboravim sa svojih 20 miliona i Dejom na klupi
Koliko treba da budes ostrascen da kazes da tim(slazem se da je Zvezdin najskuplji ali ne i u regionu) sa par igraca koji nisu igrali po godinu, godinu i po(Kuzmic i Braun), sa igracima koji nikad nisu igrali EL(Beron, Faje), sa nekoliko penzionera(Stratos i Gist) koji tesko mogu vise od 10-15min na EL nivou....

Ih sad ispade da ovo ne valja ništa.....i lošiji tim smo imali pa smo išli daleko. Sad je na Tomiću opet sve, ima tim, nek da rezultate.

Ma jasno kao dan. Otac nacije se preveslao sa PKK jednom pre par dana, nije ih ugurao u EL da kupi crno bele glasače, sigurno da neće ništa prepustiti slučaju kada je masovniji tabor u pitanju, a plus mi smo mu i pri srcu.

Lako će on da istera opet 50%, kod njega je nož i pogača.

Ivan9
05.07.2019, 09:02
Nisam rekao da ne valja. Ovo je verovatno po imenima i najbolji tim KKCZ. Ali....
Ne moze se tvrditi da je to tim za TOP8
Mene je takodje strah od Tomica kako ce hendlovati ovoliko "zvezda" u jednom timu
Ako kliknu zajedno mozda i budemo blizu TOP8

From downtown
05.07.2019, 10:01
To sto po imenima imamo nikad jaci tim bukvalno ne mora da znaci nista. Treba proci pripreme, videti kako funkcionisemo, ima li tu simbioze za nesto vise. Plej trenutno igra jako bitnu ulogu jedan Jovic/Markovic bi legao ko budali samar. Neko da pegla odbranu, vrti pnr i deli pasove, kosgeterski minimalan doprinos. Ne treba nam skorer uopste.

Daj tog pleja, pa u salu i vezbaj, treniraj pa da vidimo na cemu smo. Nama je veliki plus sto u timu imamo igrace koji su igrali u Zvezdi godinama i koji shvataju pricu. Takodje stranci su iskusni igraci koji bi ovom timu trebali dati neku notu smirenosti, iskustva i konstantnosti.

Po prvi put necemo zavisiti od 2,3 igraca nego cemo imati dosta vise opcija i u napadu i u odbrani. Nadam se da ce Zvezdaska javnost prepoznati momentum i da cemo prisustvovati jednoj jako dobroj sezoni a za takvo nesto nam treba podrska sa tribina, gromoglasna isto kao i finansijska u smislu punih dvorana jer valja isplatiti ova imena i ugovore.

Ovaj tim moze imati 5 pobeda a isto tako moze i 20. Sve zavisi od kvaliteta rada, zdravstvenog biltena, sponzora, podrske sa tribina. I ova sezona kao i svaka druga bice neizvesna u smislu finansija ali ako su dobri rezultati bolja je i atmosfera u timu a vise se i zaradi. Pobeda je 34k(ako se nevaram) tako da do poslednjeg kola pobeda je imperativ.

Laza Kacanski
05.07.2019, 10:13
Slazem se sa prethodnim upisom. Nece biti lako uklopiti sve ovo. Napraviti hijerarhiju, timsku igru.
Ono sto raduje jeste to da nema ego manijaka u tilmu.

From downtown
05.07.2019, 10:22
Slazem se sa prethodnim upisom. Nece biti lako uklopiti sve ovo. Napraviti hijerarhiju, timsku igru.
Ono sto raduje jeste to da nema ego manijaka u tilmu.

Dosta toga je pod upitnikom da bi u julu vec mahali sa Top 8 kao nekom stvari koja se podrazumeva. Logicno da je pluscina sto ce citava ekipa proci pripreme i sto pojacanja necemo imati u septembru, oktobru. Samo jos taj plej i to je maksimum koji smo mogli dobiti u ovom trenutku.

LosmiSK
05.07.2019, 10:23
Gist je proslu sezonu igrao 20mmp u EL za PAO. On moze do 40 igrati u Evropi da hoce. Braun kad se skine prvi put bice svima jasno kakva je zver. Mozda najveci uptinik jeste Kuz posle teske povrede,ali on je u trenanznom proces vec pola godine i nije igrao zbog Tavaresa koji je i bio zver ispod kosa. Djenka u Himkiju 20m+. Treba tu svakom dati minute i napraviti tim. Za ABA ajde i nebitno za EL jako bitno. Sad bukvalno u rosteru imas 5 PF koji mogu da igraju i par laznih petica, veoma visoki igraci i vecina sa dugim rukama.

Plej sigurno nece biti neki bezveznjak, to je bar svima jasno. Licno mislim da ce Jovic doci. Mada gazda rece danas dace biti jos pojacanja. Na papiru ovog se tima ne bi mnogi sramili iz top8 klubova.

Oly je po meni u padu,PAO isto, ne kazem da smo jaci, ali nismo sigurno slabiji. I dalje su glavni Real, Barsa,Efes, CSKA i Fener, ali za ova tri mesta se moze dobro posibati,posebno sto ce domaci teren nas biti jako vruc i niko tu nece biti favorit u Areni.

Bayern sumnjam da ce moci napraviti bolji tim, muce se za jedno pojacanje,kamoli za 3-4 koja im trebaju i to odlicnih. Baskonija, Valensija, Zalgiris, Himki se moze sibati.Mozemo biti 5ti,a mozemo biti i 14ti.

Znamo da pare i igraci ne rade, bice tu opasnog klanja ali bicemo u igri jako dugo ako nista. Kako se ovo sve desilo, ne znam..niko to nece ni pitati, ali svaki navijac Zvezde treba biti zadovoljan. Sa ovim timom prosto f8 mora biti cilj, glupo je reci ABA je prioritet a u EL sta uradimo.

Ipak,videcemo kako ce se to posloziti, ne vidimnase domace igrace kao ucesnike ozbiljnije u EL, to i nije toliko strasno ako nastavimo ovaj kontinuitet. Sigurno da ce neki timovi skratiti ulaganja za ovu sezonu u ABA ligi, prosto nema smisla. Meni ce biti zanimljivo videti partizan i Cedevitu kako ce reagovati, mada im nema spasa.

Ono sto je lose za nas ovde kolektivno, jeste sto je tek peti Jul i sto cemo se raspasti dok ne pocne EL tamo u Oktobru

Brajkula
05.07.2019, 10:33
To što je Gist prošle godine u proseku igrao 20 minuta po meču nije toliko stvar njegovih godina i spremnogsti, koliko sistema igre i rotacije u PAO.

Pa i Rendolf mislim da nema nešto puno više minuta obzirom da Pablo Laso gura taj neki sistem tačno se zna kada, ko i koliko igra i to je šablon....msm lako je gurati šablon kad imaš 12 igrača koji mogu podjednako maltene da pruže unutra.

Brajkula
05.07.2019, 10:34
Btw.

http://mondo.rs/a1200064/Sport/Kosarka/Nebojsa-Covic-o-pojacanjima-Zvezde-Dovescemo-jos-dva-tri-igraca.html

弱肉強食
05.07.2019, 10:38
Koliko sam potcenio Čovića stvarno sam glup. Ipak je on klasa da pliva sam, da ne upire prstom i da pobedi. Sad kad su videli da mu ne mogu ništa verovatno će odjebati od njega, dozirajući i u KK Partizan.

Imam neki osećaj da ćemo pokupiti licencu za Evroligu dogodine.

Laza Kacanski
05.07.2019, 10:39
Btw.

http://mondo.rs/a1200064/Sport/Kosarka/Nebojsa-Covic-o-pojacanjima-Zvezde-Dovescemo-jos-dva-tri-igraca.htmlDzenkins, Gist i plej

LosmiSK
05.07.2019, 10:42
Koliko sam potcenio Čovića stvarno sam glup. Ipak je on klasa da pliva sam, da ne upire prstom i da pobedi. Sad kad su videli da mu ne mogu ništa verovatno će odjebati od njega, dozirajući i u KK Partizan.

Imam neki osećaj da ćemo pokupiti licencu za Evroligu dogodine.

Sta moze sam? Ti mislis da je sam izvadio pare i dao za sve ovo? :biggrin::biggrin::biggrin:

From downtown
05.07.2019, 10:42
Da ne trazim dlaku u jajetu ali da smo jednog manje pod kosem a doveli dva pleja bi bilo dosta pametnije ali tako je kako je

mmajstor
05.07.2019, 10:45
Ne mogu da poverujem da ce od sledece sezone biti ispadanja iz Evrolige. Sta to znaci da se 7 timova bore za ispadanje, a 11 da im svira? Pa to je potpuno neregularno, jedino moguce da se to primeni jeste one godine kada im isteknu ugovori tj A licence.

Brajkula
05.07.2019, 10:45
Da ne trazim dlaku u jajetu ali da smo jednog manje pod kosem a doveli dva pleja bi bilo dosta pametnije ali tako je kako je

Neka ga junior i onako mu je ovo samo dečija igračka, poklon od tatka, nek se igra dete. :biggrin:

LosmiSK
05.07.2019, 10:47
Ne mogu da poverujem da ce od sledece sezone biti ispadanja iz Evrolige. Sta to znaci da se 7 timova bore za ispadanje, a 11 da im svira? Pa to je potpuno neregularno, jedino moguce da se to primeni jeste one godine kada im isteknu ugovori tj A licence.

To nije tacno za sad, ako bude tako ispasce i licenca verovatno. Mada mi je taj sistem malo glup,ali mozda ima logike...

Ivan9
05.07.2019, 10:49
To sto po imenima imamo nikad jaci tim bukvalno ne mora da znaci nista. Treba proci pripreme, videti kako funkcionisemo, ima li tu simbioze za nesto vise. Plej trenutno igra jako bitnu ulogu jedan Jovic/Markovic bi legao ko budali samar. Neko da pegla odbranu, vrti pnr i deli pasove, kosgeterski minimalan doprinos. Ne treba nam skorer uopste.

Daj tog pleja, pa u salu i vezbaj, treniraj pa da vidimo na cemu smo. Nama je veliki plus sto u timu imamo igrace koji su igrali u Zvezdi godinama i koji shvataju pricu. Takodje stranci su iskusni igraci koji bi ovom timu trebali dati neku notu smirenosti, iskustva i konstantnosti.

Po prvi put necemo zavisiti od 2,3 igraca nego cemo imati dosta vise opcija i u napadu i u odbrani. Nadam se da ce Zvezdaska javnost prepoznati momentum i da cemo prisustvovati jednoj jako dobroj sezoni a za takvo nesto nam treba podrska sa tribina, gromoglasna isto kao i finansijska u smislu punih dvorana jer valja isplatiti ova imena i ugovore.

Ovaj tim moze imati 5 pobeda a isto tako moze i 20. Sve zavisi od kvaliteta rada, zdravstvenog biltena, sponzora, podrske sa tribina. I ova sezona kao i svaka druga bice neizvesna u smislu finansija ali ako su dobri rezultati bolja je i atmosfera u timu a vise se i zaradi. Pobeda je 34k(ako se nevaram) tako da do poslednjeg kola pobeda je imperativ.

Apsolutno se slazem sa svim uz jednu korekciju: pobeda je 37k ali su iz EL stidljivo najavili povecanje nagradnog fonda za 16%. Videcemo sta ce biti sa tim.
Tim ima potencijal za dosta toga. Meni ovako laicki deluje da se pravi tim kao za Oly. Gde ce bukvalno svako moci da preuzima. Gde ce se stalno preuzimati i nijedan mismec nece biti lak za realizaciju(filipa ne racunam on u mojim planovima ce mozda odigrati 20min u celoj EL)
Napadacki je ovo isto potentna ekipa. Racunajuci i tog pleja koji ce kostati najvise novca(to znaci da nije operisan ni od suta) bukvalno nemas igraca sa kog mozes da skupljas(eventualno Lazic i Faje)
Plej, Dzenkins, Stratos, Braun i Gist je napadacki mocna petorka gde svako ko ostane sam ce kaznjavati a opet odbrambeno ma sta pricati...
Opet uz pleja koji vrti pik imamo Kuz-a i Odza(mislim da i on moze odlicno koristiti pik igru jer nije spor a sve se da nauciti) tako da je to dodatna dimenzija u igri
Imamo i petorke kremen kamen odbrambeno. Dzenkins, Lazic, Borisa(ili Dobric ili Stratos - zavisi od protivnika), Braun, Gist bukvalno sve moze da preuzima kod branjenja poslednjih napada. Bice stvarno tesko dati kos
Potencijala ima prilicno i za tranziciju(naravno iz dobre odbrane). Kuzmic pravi odlicne blokove za Beronovo istrcavanje a i Beron nije operisan od pasova centrima pod kos ako njega udvoje(da ne pominjem sto se Kuz odlicno odmotava)

Samo da svi budu zdravi

Brajkula
05.07.2019, 10:49
Ma to sa ispadanjem je šarena laža, nema šanse.

Ko ima para igraće, tih 14 klubova otprilike, ostali će da se otimaju za mrvice.

mmajstor
05.07.2019, 10:51
Bice ispadanja sigurno, to je Djordi vec najavio....samo je pitanje kada ce to zaziveti. Defacto onaj ko se tada nadje u ligi bice u velikoj prednosti jer ce biti lakse neispasti iz lige nego probiti se u nju kroz Evrokup.

Brajkula
05.07.2019, 10:51
Apsolutno se slazem sa svim uz jednu korekciju: pobeda je 37k ali su iz EL stidljivo najavili povecanje nagradnog fonda za 16%. Videcemo sta ce biti sa tim.
Tim ima potencijal za dosta toga. Meni ovako laicki deluje da se pravi tim kao za Oly. Gde ce bukvalno svako moci da preuzima. Gde ce se stalno preuzimati i nijedan mismec nece biti lak za realizaciju(filipa ne racunam on u mojim planovima ce mozda odigrati 20min u celoj EL)
Napadacki je ovo isto potentna ekipa. Racunajuci i tog pleja koji ce kostati najvise novca(to znaci da nije operisan ni od suta) bukvalno nemas igraca sa kog mozes da skupljas(eventualno Lazic i Faje)
Plej, Dzenkins, Stratos, Braun i Gist je napadacki mocna petorka gde svako ko ostane sam ce kaznjavati a opet odbrambeno ma sta pricati...
Opet uz pleja koji vrti pik imamo Kuz-a i Odza(mislim da i on moze odlicno koristiti pik igru jer nije spor a sve se da nauciti) tako da je to dodatna dimenzija u igri
Imamo i petorke kremen kamen odbrambeno. Dzenkins, Lazic, Borisa(ili Dobric ili Stratos - zavisi od protivnika), Braun, Gist bukvalno sve moze da preuzima kod branjenja poslednjih napada. Bice stvarno tesko dati kos
Potencijala ima prilicno i za tranziciju(naravno iz dobre odbrane).

Samo da svi budu zdravi

Ja kako skapira ti si Bilija doktora Berona izbacio iz svih kombinacija. On mi je 12pts/pm.

Ivan9
05.07.2019, 10:54
Evo evo ispravio i bez da si mi pisao :)

From downtown
05.07.2019, 11:00
Neka ga junior i onako mu je ovo samo dečija igračka, poklon od tatka, nek se igra dete. :biggrin:

Ma frka je ako bi se taj plej povredio. Ne mora Filip i tada ulaziti ali bi ga ugasili sto se tice organizacije napada...

Grof
05.07.2019, 11:08
Dzenkins, Gist i plej

Po onome sto je napisano (nisam gledao TV), Dzenkinsa i Kuza je pomenuo odvojeno... Tako da nemam pojma. Inace, zavanicno je Djenka u KKCZ opet.

Brajkula
05.07.2019, 11:11
Ma frka je ako bi se taj plej povredio. Ne mora Filip i tada ulaziti ali bi ga ugasili sto se tice organizacije napada...

On meni ima talenat da izorganizuje, izvrti pik, nije on da je tupav za košarku.....samo fizikalije......igrač manje u odbrani.

From downtown
05.07.2019, 11:15
On meni ima talenat da izorganizuje, izvrti pik, nije on da je tupav za košarku.....samo fizikalije......igrač manje u odbrani.

Ma buraz, sa ovim fizikalijama je igrac manje u odbrani i u KLS tako da necemo dalje. Verovacemo i nadacemo se da ce nam pleja posluziti zdravlje.

Nego, ima li kakvih imena :D naravno za pleja pitam :D

Laza Kacanski
05.07.2019, 11:17
Odlican prelazni rok.
Al aj da ne bude da je sve idealno.
Filip kao nuzno zlo.
Mozda je mogao da se dovede neki talenat vise, da budemo nesto mladji tim. Imamo zasigurno dobar budzet, tu je EL. Mogki smo to iskoristiti potpisivanjem nekog mladjeg stranca na vise godina posebno na poziciji 1 koja je postala toliko deficitarna.
Elem kad ce vise utakmice????

LosmiSK
05.07.2019, 11:24
Sad imamo vec 8-9 igraca preko 30g. Nekad nijednog. To nije bitno, samo rezultatski napravljen tim. Kad bih znao da ce Jovic biti zdrav, uzeo bih ga odmah,a onda i Tea hehe...I onda napadas EL, taman jos malo da se ispruzimo, nekih 1.5m :D

darko pancev
05.07.2019, 11:34
Biće tesko uklopiti,biće tesko isplatiti,nisam siguran da je sve pokriveno finansijski ali hajde da verujemo da znaju sta rade

darko pancev
05.07.2019, 11:35
Sad imamo vec 8-9 igraca preko 30g. Nekad nijednog. To nije bitno, samo rezultatski napravljen tim. Kad bih znao da ce Jovic biti zdrav, uzeo bih ga odmah,a onda i Tea hehe...I onda napadas EL, taman jos malo da se ispruzimo, nekih 1.5m :D

Jović bi bio slag na tortu!

Grof
05.07.2019, 11:43

Mislim da bi njegove igre trebalo gledati u svetlu EC, a ne ABA. On ce protiv EL bekova imati problema i u napadu (prenos lopte, uglovi dodavanja, court vision (ne znam kako je to na srpskom), opet naravno sve vezano za visinu...), a da ne pricam o odbrani.

Šarac
05.07.2019, 11:49
Sad imamo vec 8-9 igraca preko 30g. Nekad nijednog. To nije bitno, samo rezultatski napravljen tim. Kad bih znao da ce Jovic biti zdrav, uzeo bih ga odmah,a onda i Tea hehe...I onda napadas EL, taman jos malo da se ispruzimo, nekih 1.5m :DNam

Tih extra 1.5 miliona nije problem i ovde tebe podrzavam bez ikave ironije ili zajebancije.

Ljudi se pitaju odakle pare za ove igrace, koje su tu cifre vrte , odakle nam isl.

Evo objavio je ovaj grcki insajder koji je povezan sa BDO agencijom odakle dolazi Gist da je cifra 1 milion $ za dve godine ugovora.Nasi mediji i grobarski spinovi napisu da je to 1 mil eur, sto je vec samo po sebi dosta vise od 1 mil $, ali ako cemo u sitna crevca, Gist ce biti placen 866,000 eur, sto je malo vise nego sto je imao Bjelica za dve godine, a uz Bat i ostale troskove bice MILKO = Gist.

Nama na ovaj tim fali jos JOVIC ili Teo, niko drugi. Hajp je stvoren, prodaju se sezonske daleko iznad ocekivanja, medijska paznja oko KK na svim drustvenim mrezama je tri do cetiri puta veca nego prema FK klubu a tamo je u toku prelazni rok i takmicenje u evropi pocinje za manje od 7 dana. Potpisom Teodosica dobijamo jos 2.000 extra sezonskih, mada ni to nije neka cifra koliko ce klub moci da zaradi na ulaznicama kada pocne EL.

Dolazimo do tih 1.5 miliona sto predlazes da se ulozi, a ja verujem da tih 1.5 milion moze da se vrati vrlo lako.
Realnost je da cemo imati 17 utakmica kao domacin. Neka imamo prosek od 10.000 prodatih ulaznica na 17 utakmica kao domacin, to je 170.000 prodatih ulaznica, po ceni od 7 eur prosek.to je 1.200.000 eur samo od ulaznica ( aba i KLS ne racunam).
Da li je realno da svaki od ovih navijaca potrosi makar 1 eur po utakmici na kokicu ili koka kolu, rekvizit? Evo neka na ovih 17 utakmica svaki navijac ostavi samo 10 eur u zbiru za sve utakmice, to je 1.700.000 eur samo od prihoda van ulaznica. Mozda svima ovo izgleda smesno, ali ono sto si stalno protezirao, da mi moramo ici gore, da , tacno je da EL sve vise ide ka NBA i da nasi navijaci moraju to prihvatiti kao realnost.

Arena ili PIonir, pa Arena svakako sada donosi tu ekstra zaradu, ono sto i sam kazes , pare su tu, Covic je bacio udicu tim istim navijacim evo vam proizvod , sada je na vama da ga platite i da gledate.

Zamisli samo da kojim cudom Teo potpise, pa KKCZ mora ona dva standa od 5 kvadrata da zameni za 4 standa od 200 kvadrata,da 200 ljudi stoji u redu da kupuje proizvode, vrlo lako se to multiplicira i vrati nazad u budzet kluba.

Cekam tvoju dalju razradu kako da se obezbedi 1.5 m a da nije kod AV na kanabetu, samo se plasim upisa, zabole me da finansiram ja KKCZ njegovo je da obezbedi pare a ja cu tih 1.000 dinara da ostavim za kladionicu i sedim u istoj i cekam DJenku u plusu za novih 1.000 dinara. Ako ce tako da vecina razmislja, onda vracaj Gista, kakav Teo i Jovke, neka igra sin onda , mi za bolje i nismo.

Storm
05.07.2019, 11:52
Po onome sto je napisano (nisam gledao TV), Dzenkinsa i Kuza je pomenuo odvojeno... Tako da nemam pojma. Inace, zavanicno je Djenka u KKCZ opet.

I ja sam tako razumeo. Pomenuo je Dzenkinsa, Brauna i Kuzmica kao vec zavrsene igrace i jos 3 pojacanja od kojih ce 2 biti plej i centar. Jedino ako ne ceka KC-a i dalje... Mada ne lici mi na Covica da tako gomila ne bas jeftina pojacanja...

Storm
05.07.2019, 12:01
Nam

Tih extra 1.5 miliona nije problem i ovde tebe podrzavam bez ikave ironije ili zajebancije.

Ljudi se pitaju odakle pare za ove igrace, koje su tu cifre vrte , odakle nam isl.

Evo objavio je ovaj grcki insajder koji je povezan sa BDO agencijom odakle dolazi Gist da je cifra 1 milion $ za dve godine ugovora.Nasi mediji i grobarski spinovi napisu da je to 1 mil eur, sto je vec samo po sebi dosta vise od 1 mil $, ali ako cemo u sitna crevca, Gist ce biti placen 866,000 eur, sto je malo vise nego sto je imao Bjelica za dve godine, a uz Bat i ostale troskove bice MILKO = Gist.

Nama na ovaj tim fali jos JOVIC ili Teo, niko drugi. Hajp je stvoren, prodaju se sezonske daleko iznad ocekivanja, medijska paznja oko KK na svim drustvenim mrezama je tri do cetiri puta veca nego prema FK klubu a tamo je u toku prelazni rok i takmicenje u evropi pocinje za manje od 7 dana. Potpisom Teodosica dobijamo jos 2.000 extra sezonskih, mada ni to nije neka cifra koliko ce klub moci da zaradi na ulaznicama kada pocne EL.

Dolazimo do tih 1.5 miliona sto predlazes da se ulozi, a ja verujem da tih 1.5 milion moze da se vrati vrlo lako.
Realnost je da cemo imati 17 utakmica kao domacin. Neka imamo prosek od 10.000 prodatih ulaznica na 17 utakmica kao domacin, to je 170.000 prodatih ulaznica, po ceni od 7 eur prosek.to je 1.200.000 eur samo od ulaznica ( aba i KLS ne racunam).
Da li je realno da svaki od ovih navijaca potrosi makar 1 eur po utakmici na kokicu ili koka kolu, rekvizit? Evo neka na ovih 17 utakmica svaki navijac ostavi samo 10 eur u zbiru za sve utakmice, to je 1.700.000 eur samo od prihoda van ulaznica. Mozda svima ovo izgleda smesno, ali ono sto si stalno protezirao, da mi moramo ici gore, da , tacno je da EL sve vise ide ka NBA i da nasi navijaci moraju to prihvatiti kao realnost.

Arena ili PIonir, pa Arena svakako sada donosi tu ekstra zaradu, ono sto i sam kazes , pare su tu, Covic je bacio udicu tim istim navijacim evo vam proizvod , sada je na vama da ga platite i da gledate.

Zamisli samo da kojim cudom Teo potpise, pa KKCZ mora ona dva standa od 5 kvadrata da zameni za 4 standa od 200 kvadrata,da 200 ljudi stoji u redu da kupuje proizvode, vrlo lako se to multiplicira i vrati nazad u budzet kluba.

Cekam tvoju dalju razradu kako da se obezbedi 1.5 m a da nije kod AV na kanabetu, samo se plasim upisa, zabole me da finansiram ja KKCZ njegovo je da obezbedi pare a ja cu tih 1.000 dinara da ostavim za kladionicu i sedim u istoj i cekam DJenku u plusu za novih 1.000 dinara. Ako ce tako da vecina razmislja, onda vracaj Gista, kakav Teo i Jovke, neka igra sin onda , mi za bolje i nismo.

Sarac, je l' ti to nama indirekto porucujes da je Teo i dalje opcija? Inace, sto se tice tvog upisa, potpuno se slazem. Koliko je interesovanje za kosarku palo one sezone kad je Alimpijevic vodio tim, toliko je trenutno cela zvezdaska javnost vise nalozena na KK nego na FK.

darko pancev
05.07.2019, 12:02
Kc nam ne treba!

Laza Kacanski
05.07.2019, 12:05
Nam

Cekam tvoju dalju razradu kako da se obezbedi 1.5 m a da nije kod AV na kanabetu, samo se plasim upisa, zabole me da finansiram ja KKCZ njegovo je da obezbedi pare a ja cu tih 1.000 dinara da ostavim za kladionicu i sedim u istoj i cekam DJenku u plusu za novih 1.000 dinara. Ako ce tako da vecina razmislja, onda vracaj Gista, kakav Teo i Jovke, neka igra sin onda , mi za bolje i nismo.Na ovo tvoje
Ne zaboravi 20% od Gudurica. Prica se da je to 200.000
Svaka pobeda 37.000 evra
Verujem da ce se pojaviti dosta,, manjih,, sponzora

suptil
05.07.2019, 12:05
Na kraju krajeva ovo sto kaze Sarac kad se pregovara sa igracem top klase kakav je Teo vrlo je lako da se pojavi neko i kaze moja je obaveza da isplatim Tea. Dakle dolazak jos nekog privrednika ili sponzora koji hoce da iskesira za kvalitet, dobije covek reklamu, satisfakciju... Mozes nekog da molis za odredjen iznos nece ni da cuje, ali kad cuje na meti je Teo sam ce da pozove i kaze, vidi on je moja briga. Sve zavisi od slike koja se napravi, a pravi se zapravo napravljen je vec hajp. Na kraju ce biti bezobrazno nam dobro ide javilo se vise subjekata koji hoce da podrze brend Crvena Zvezda :)

Šarac
05.07.2019, 12:06
Gist i play (Jovic) taj treci moze biti samo neko od povratnika Simonovic npr. I to bi bilo to.

KC nije ni u kakvim kombinacijama jer ga nemas gde.

U 15 ce biti jos Nenadic, Radanov.

Ristic,Jovanovic, pozajmice ili raskidi ugovora,

Keselj je svakako bivsi i nece se produzavati ugovor.

LosmiSK
05.07.2019, 12:09
Nam

Pa nikako. Sa eventualno Teo ili Jovic pricom dobijas temelj sa svim igracima i ulaganjima da privuces gledaoce ali i nove sponzore. Onda ce svi hteti da udju u kolo i da budu deo te price. Koliko je to u realnosti ne znam, ali svakako moze dopuniti taj extra budzet. Nema tu filozofije, uradjeno je sve do marketinga, do Zvezde, dighnut je hajp i svi ce hteti nadam se biti deo te price.

Aktivno raditi na marketingu pojednih igraca, stampati majce, dresove, solje izvoziti i preko u dijasporu i praviti jedan veliki brend i da senavijaci sto vise povezu sa klubom. Zvezda nema navijace samo u Srbiji i svi ce hteti bar nekim delom da budu deo te Zvezde. Sponzori bi se trebali dodatno javiti, maksimalno koristiti igrace koje imas a koji su vecina vec povezani sa Zvezdom da se prodaja svega razvije na neki visi nivo.

Trosenje u Areni je isto bitno, tu treba napraviti odredjena mesta i privuci razne ugledne ljude, da ne kazem one sa dupljim dzepom, da se sto vise istrose. Ko najvise potrosi kad dodje na tekmu, pa ljudi sa decom i to treba uzeti u obzir, a ne da se pravi Sever Marakane. Sad se moze kompezovati nesto slabije navijanje sa igracima koje imamo...

Mislim jos od prosle sezone da se marketing znacajno poboljsao i treba biti maksimalno aktivan i dosadan. Ovo je sad dragi Zvezdasi biti ili ne biti na najvisoj sceni, dal smo za to ili nismo. Svako treba da bude deo ovoga ako zelimo da da budemo deo evropske elite, ovo je taj test!!!

Šarac
05.07.2019, 12:13
Na kraju krajeva ovo sto kaze Sarac kad se pregovara sa igracem top klase kakav je Teo vrlo je lako da se pojavi neko i kaze moja je obaveza da isplatim Tea. Dakle dolazak jos nekog privrednika ili sponzora koji hoce da iskesira za kvalitet, dobije covek reklamu, satisfakciju... Mozes nekog da molis za odredjen iznos nece ni da cuje, ali kad cuje na meti je Teo sam ce da pozove i kaze, vidi on je moja briga. Sve zavisi od slike koja se napravi, a pravi se zapravo napravljen je vec hajp. Na kraju ce biti bezobrazno nam dobro ide javilo se vise subjekata koji hoce da podrze brend Crvena Zvezda :)

Ovo je jedino sto tera navijace. To smo imali kada smo usli u EL, pa i sezonu posle prve, 14.000 prosek smo imali, karte bile skuplje nego sto ce za ovu sezonu biti, to nas tera dalje, daj samo pobede daj da haramo evropom. Dodje Krka 1.500 u Pioniru? a cena ulaznica 3x manja. Ista situacija i sa FK rasla je euforija, usli u LE, sledece sezone usli u LS red do autokomande za komplet ulaznica od 100 eur, dodje JSL 3.000 ljudi?

Sinoc je jednom trenutkuna Rsb bilo 700 clanova i 430 gostiju cekajuci potpis nekog od igraca u 23h, dok u isto vreme na fk topicu bilo 100 clanova i 50 gostiju? Cekaj bre, FK prelazni rok, pocinju kvalifikacije za manje od 7 dana, a nama EL pocinje za 3 meseca hoce ljudi da izginu sto ne pocinje vec sutra.

Nas to tera kada se uzelimo necega, a klub ako je pametan to mora da iskoristi kako god zna i ume.

Storm
05.07.2019, 12:14
Gist i play (Jovic) taj treci moze biti samo neko od povratnika Simonovic npr. I to bi bilo to.

Sve ok, ali na koju foru ima mesta za Simonovica a za KC-a nema? Obojica pokrivaju istu poziciju. Za Ristica i Jovanovica se slazem, mada bi za Ristica bilo bolje da odigra sezonu u fmp, jer ima u tom decku napadackog potencijala i talenta. Uz kvalitetan rad bi on mogao za sezonu-dve da bude dobar domaci centar u rotaciji.

Storm
05.07.2019, 12:19
Pa nikako. Sa eventualno Teo ili Jovic pricom dobijas temelj sa svim igracima i ulaganjima da privuces gledaoce ali i nove sponzore. Onda ce svi hteti da udju u kolo i da budu deo te price. Koliko je to u realnosti ne znam, ali svakako moze dopuniti taj extra budzet. Nema tu filozofije, uradjeno je sve do marketinga, do Zvezde, dighnut je hajp i svi ce hteti nadam se biti deo te price.

Aktivno raditi na marketingu pojednih igraca, stampati majce, dresove, solje izvoziti i preko u dijasporu i praviti jedan veliki brend i da senavijaci sto vise povezu sa klubom. Zvezda nema navijace samo u Srbiji i svi ce hteti bar nekim delom da budu deo te Zvezde. Sponzori bi se trebali dodatno javiti, maksimalno koristiti igrace koje imas a koji su vecina vec povezani sa Zvezdom da se prodaja svega razvije na neki visi nivo.

Trosenje u Areni je isto bitno, tu treba napraviti odredjena mesta i privuci razne ugledne ljude, da ne kazem one sa dupljim dzepom, da se sto vise istrose. Ko najvise potrosi kad dodje na tekmu, pa ljudi sa decom i to treba uzeti u obzir, a ne da se pravi Sever Marakane. Sad se moze kompezovati nesto slabije navijanje sa igracima koje imamo...

Mislim jos od prosle sezone da se marketing znacajno poboljsao i treba biti maksimalno aktivan i dosadan. Ovo je sad dragi Zvezdasi biti ili ne biti na najvisoj sceni, dal smo za to ili nismo. Svako treba da bude deo ovoga ako zelimo da da budemo deo evropske elite, ovo je taj test!!!

Upravo tako. Ja sam cvrsto resio da kad ne mogu da odem na utakmicu (malo dete, obaveze, bla bla) uplatim preko doniraj i dominiraj cenu ulaznice, kao da sam tamo. A ako Teo dodje odvajam deo plate i uplacujem svaki mesec koliko mogu. :D

DelijaVrsac
05.07.2019, 12:19

Ne mogu Nenadic i Radanov biti u 15,mogu biti samo 16 i 17 igraci

suptil
05.07.2019, 12:22
Za sve u zivotu je potrebna umerenost. Hajp je kategorija bez pokrica generalno. Trendovi pune Arenu. Imam utisak da je prva opcija na pleju Jovic, medjutim ukoliko se iole ukaze sansa za Teom naravno da bi ga svako pojurio. Zamisli MTS ili bilo koju drugu firmu koja bi iskesirala za Tea vandredno, kako bi se menadzment te kompanije hvalio, koliko bi puta kada se u Areni pojavi reklama te kompanije prva pomisao navijaca na reklamu bio upravo Teo a ne nijedan proizvod koja ta kompanija nudi. Jednostavno svako voli da bude na lovorikama.
Licno ocekujem i neki odlazak posle svih potpisa.
Sto se tice FK-a pa koliko ljudi da prati tu temu posle objave da je trava koja se postavlja tri puta gora od ove koja je skinuta, da se kazni u radovima loze na zapadu ili sta vec, a da tu losu poruku salju neposredno radnicii koji su angazovani na tim poslovima. Na kraju sve ovo oko KK u ovoj nedelji sluzi za masu da ubije vreme do Suduve i pocetka kvalifikacija.
Licno se radujem povratku KK u zizu interesovanja.
Da li je realno po danasnjim trndovima da KK ima 5 000 sezonaca ?

li

LosmiSK
Radanov je jedva prosle sezone bio u 15, treba decku dati neki tim da ode da igra. Ovo je smesno ako ostane. Isto mislim i za Ristica. Samo neke ozbiljnije pozajmice i ako moze preko kao Jovanovic.

Nema smisla da sede na klupi, ili da igraju neke ABA meceve, nekada..i cekaju KLS da dobiju 10m+

Šarac
Sve ok, ali na koju foru ima mesta za Simonovica a za KC-a nema? Obojica pokrivaju istu poziciju. Za Ristica i Jovanovica se slazem, mada bi za Ristica bilo bolje da odigra sezonu u fmp, jer ima u tom decku napadackog potencijala i talenta. Uz kvalitetan rad bi on mogao za sezonu-dve da bude dobar domaci centar u rotaciji.

Zato sto Simonovic kosta dva puta manje, uzeo bi poziciju Keselja iz ove dve sezone, zena mu pred porodjajem, nije ni onda hteo da ide od nas ali je dobio neverovatan ugovor od Zenita koja ga je obezbedila bas prilicno. Dobar je za svlacionicu, ne bi trazio minute, ono KEselj pozicija. KC je preskup a ako pogledas nas roster na svakoj poziciji imacemo po tri igraca, kc bi morao nekog sa pozicije dva ili tri da izbaci. Imao je prilike jer mu je ponudjen ugovor na dve godine, odbio je tu cifru smatrao da moze vise negde drugo da uzme, nasi su ga hteli. Nije hteo mi smo uzeli to sto smo uzeli i izvrsili selekciju kakva jeste.
Na mestu playa ce biti zverka , zamena je Djenka, Davidovac pa tek onda FC3
Sa napomenom da Deda ce moci da ide od 1 do 3 po potrebi,
Pozicije 4 i 5 su dobro poznate.
2 i 3 su kombinacije nasih igraca koji su vec tu Beron, LAZIC, Nenadic
Dobric,Stratos Radanov.

Ristic se nije pokazao ni kao faktor u KLS ligi a ne u EL, po svemu sudeci je slobodan.

LosmiSK
05.07.2019, 12:24
Za sve u zivotu je potrebna umerenost. Hajp je kategorija bez pokrica generalno. Trendovi pune Arenu. Imam utisak da je prva opcija na pleju Jovic, medjutim ukoliko se iole ukaze sansa za Teom naravno da bi ga svako pojurio. Zamisli MTS ili bilo koju drugu firmu koja bi iskesirala za Tea vandredno, kako bi se menadzment te kompanije hvalio, koliko bi puta kada se u Areni pojavi reklama te kompanije prva pomisao navijaca na reklamu bio upravo Teo a ne nijedan proizvod koja ta kompanija nudi. Jednostavno svako voli da bude na lovorikama.
Sto se tice FK-a pa koliko ljudi da prati tu temu posle objave da je trava koja se postavlja tri puta gora od ove koja je skinuta, da se kazni u radovima loze na zapadu ili sta vec, a da tu losu poruku salju neposredno radnicii koji su angazovani na tim poslovima. Na kraju sve ovo oko KK u ovoj nedelji sluzi za masu da ubije vreme do Suduve i pocetka kvalifikacija.

li

100-120e je karta za godinu dana da gledas ovo, po meni je 6-7k neka realnost. Iskreno kazem, pa bar da kupe ljudi i od preko karte kao neki vid pomoci. Ako na sve ovo ne bude 5k+ karata i bude oko 3k..onda dzabe krecimo.

Znam da ima ko ne moze dati,ali ima dosta ljudi koji mogu. Slati sezonske ako treba na Antartik.

suptil
05.07.2019, 12:28
LosmiSK
Pa ako bude kao sto kazes 6-7k sezonaca, to je pun Pionir sezonaca. To se nikada nije desilo. Doduse sad se hala renovira i bice veci kapacitet... Ako bude pun kapacitet Pionira smao sezonci to je pola Arene u startu. Dakle bice 8-9 hiljada karata u slobodnoj prodaji za Arenu.

Šarac
05.07.2019, 12:30

li

Po ovim cenama nije realno, nema toliko zagrizenih spremnih da odvoje 100eur unapredn ali ako bi KK dogurao do 3.000 do pocekta sezone i ako krenu rezultati do nove godine kada krenu polusezonske mozda taj broj da se dostigne.

U Marcus sezoni smo imali 4.250 sa polusezonskim ali da ne zaboravimo taj broj se podigao kada smo usli u top 16 po prvi put.
Arenu smo tri puta rasprodali u roku od sat vremena ( Real, Galatasaray,Barselonu) pre toga u reg delu Olimpijakos.

Da ne pricam kako smo mogli puniti arenu u sezonama posle toga kada smo morali igrati u Pioniru, mnogo para je tu izgubljeno.

Victor BG
05.07.2019, 12:36
Covic presao igricu! Mada i ono pljuvanje sa Alimpijevicem nije na mjestu jer je tu prilicno jasna situacija bila. Godinama prije toga je klub rastao, ali tada smo morali zatvarati rupu od 2m a kako finansija nije uplivalo dovoljno, rasprodao se tim da bi se prezivjelo a i tada je doveden jedan Rocesti, Feldin, Lesor (to sto je drvo jebga ali je bio top mladi centar) i bili smo najbolji u ABA i bili smo ok u EL i imali smo zicer za majstoricu i pored onolike kradje. Pa evo prosla sezona, koliko skroman tim al TIM, pobucali su ABA stim da je bilo dobrih stucanja u PO protiv Partizana a EC nije bio los ali moglo je bolje, sad je piatanje koliko bi nas taj uspjeh u EC kostao u PO.
Sve u svemu ovo sad je zaista za svaki respekt. Jesu dva igraca koja nisu u takmicarskom ritmu ali su dovedeni u julu pa ce moci da se spreme za sezonu. Djenka je dobro poznat borac i pozitiva, Gist jebga je Gist i sad kad postavimo pleja i kad se krene sa radom treba podrzati te momke ali i klub. Necu da pisem o ocekivanjima jer zaista niko ne moze tacno da zna sta sve moze da se desi ali ako bi sve bilo top i svacija uloga rjesena kako treba onda ovaj tim moze da se bori za PO do zadnjeg kola.
Za pleja spominju tri imena, bilo koje od njih da dodje imace savrsen roster da njime komanduje i jednostavno olaksan posao. Delije nek nam je sa srecom!

Brajkula
05.07.2019, 12:42
Nam

Ja ovo potpisujem. Ovakav tim ( bar imena u timu ) zaslužuje da se uzme sezonska i isprati kao gospodin u Areni uz vrhunsku košarku.

Još ako krene pobedama i uz lepu igru mislim da će se ponovo tražiti karta više iako "najvatreniji" neće opet dolaziti ili sam ja vezano za njih nešto propustio !?

darko pancev
05.07.2019, 12:52
Nenadic,Ristić i Keš su bivši,Radanova bi ostavio mozda nesto nauči od iskusnijih ali mu davati 20 min u Aba! Ako dodje Teo garantujem 6000 sezonskih će da plane!

suptil
05.07.2019, 13:01
RSB ili neki sportski portal bi trebao da uradi anketu da li bi kupili sezonsku kad bi Teo postao novi igrac Zvezde. Da vidimo direktnu korelaciju izmedju Tea i lojalne masovnosti (sezonci)...

Šarac
05.07.2019, 13:07
Ja ovo potpisujem. Ovakav tim ( bar imena u timu ) zaslužuje da se uzme sezonska i isprati kao gospodin u Areni uz vrhunsku košarku.

Još ako krene pobedama i uz lepu igru mislim da će se ponovo tražiti karta više iako "najvatreniji" neće opet dolaziti ili sam ja vezano za njih nešto propustio !?

Oni su udostijili ostale semenkare i simpatizere svojim prisutvom na ukupno 4 utakmica u protekloj sezoni u svom punom sastavu. Ono kada su slali decu ne racunam, jer su ih poslali po zadatku da kao tu smo ali bez obelezja i ostalih rekvizita.

Mislim da imaju odnos prema KK klubu kao nuzno zlo, nijednim svojom akcijom ne pozivaju navijace da dodju i kupe sezonske dok za FK klub se pravi akcija sutra da se skupi 20.000 sezonaca.

Ali ajde, verovatno ce dolaziti na utakmice kda ne bude igrao FK u evropi kada se ne budu termini poklapali a u zavisnosti u kojo ligi bude fk igrao tako ce se i termini preklapati.

Koliko vidim po rasporedu sezonskih karata u areni, njima ce se ocigledno staviti ona tribina iza klupa jer tamo ne moze da se kupi nijedna sezonska.

Covic ima u obzir koliko su oni znacajni za ambijent na tribinama i dovlacenje jos nekih navijaca kada su oni prisutn i kada nisu.

Moje licno misljenje je da su simpatizeri napravili mnogo bolji ambijent u PO u obe serije bez njih nego sto je bila utakmica u finalu sa njima protiv KKP, ali ajde siroka tema.

Wingwalker
05.07.2019, 13:10
svojevremeno smo Antićev dolazak pravdali sa:
''...a kome će lopta kad nam se stisne guza na gostovanju favoritima...?''

a sada imamo isti problem...ali sa jedno 5 igrača...
kome leptejebo...?

šta to či-niš Nebojša...ludaku jedan.

Netz
05.07.2019, 13:10
Po meni ako se desi da Teo potpise izlazimo lagano na cifru od 5000-6000 sezonaca u to sam siguran. KK radi ozbiljan posao ove sezone produzeni su glavni igraci iz prosle sezone strucni stab ostao isti dovedeno 4-5 iskusnih igraca (od kojih su 2 povratnici i znaju sta je Zvezda) i sad cekamo tu bombu na 1 koja ce sve to da poveze , ako se krene lepo mislim da ce hajp da bude ogroman i da ce se puniti arena svaku tekmu.

suptil
05.07.2019, 13:14
Sto se Arene tice, Grba rece da nema trika da dozvoli skidanje sedista u prvom prstenu. Da ce svaku polomljenu stolicu naplacivati.

Šarac
05.07.2019, 13:17
Sto se Arene tice, Grba rece da nema trika da dozvoli skidanje sedista u prvom prstenu. Da ce svaku polomljenu stolicu naplacivati.

Gde je to izjavio, on se pita u Areni kao i ja sto se pitam, Kako je dosao na to mesto tako ce ga i skloniti, Delije su jaci od drzave samo posalju poruku tamo gde treba, ima i da im namirise sektor ako zatreba.

LosmiSK
05.07.2019, 13:18
Ako budu najverniji na prvom prstenu na najboljim mestima, onda nista nismo naucili. Golubarnik kao i svuda ako hoce tu kao organizovano navijanje. TU stane dosta ljud, najskuplja mesta, davati ih tako za dzaba je suludo. Plus sto ti ljudi nece hteti onda da se zabadaju, bice, tj moze da bude i stvar prestiza da budes tamo, pa nek se slikauu za instagrame, fb i ostala sranja. Jbga ako hoce pare, tako mora...

suptil
05.07.2019, 13:20
Gde je to izjavio, on se pita u Areni kao i ja sto se pitam, Kako je dosao na to mesto tako ce ga i skloniti, Delije su jaci od drzave samo posalju poruku tamo gde treba, ima i da im namirise sektor ako zatreba.

Zvao je Tegija u Arenu, snimali su tamo emisiju, pa je govorio o svemu sta ce posle EP za kosarkasice uraditi u Areni kao pripremu za Evroligu, uz tu konstataciju da nece skidati stolice..

Šarac
05.07.2019, 13:32
Zvao je Tegija u Arenu, snimali su tamo emisiju, pa je govorio o svemu sta ce posle EP za kosarkasice uraditi u Areni kao pripremu za Evroligu, uz tu konstataciju da nece skidati stolice..

Pa gde mu je centralni semafor sa led ekranima, sinoc gledam kosarkasice nema semafora, a bio je za vreme El, ovi iz Arene se hvalili da je njihovo vlasnistvo? Daj link te emisije ako ima bas bih voleo da cujem sta je pricao. Ne znam da li bi izdao ijedan termin da mu nije kosarke.

@losmisk, sve si u pravu, taj sektor je najbolji za gledanje, cena je 10 eur, i treba da ide ljudima sa najdubljim dzepom, ali sezonske se prodaju tako da su coskovi arene za ljude sa sezonskom za tribine pionir, plavu i belu lozu iz pionira su prebacili na nivo 2 na suprotnoj strani od klupa, parter b i 4 su iza koseva, gde ce delije da idu, iza koseva kada dodju smetaju ljudima barjaci, ako ih pustis na gornji nivo gde bi i trebali zbog najjeftinije karte, kazu daleko smo od terena,nema pristiska how yes no. A tribina na severu 50 metara od terena, tamo moze ali arena moraju biti do zapisnickog stola.

Ganac
05.07.2019, 13:43

Jebem ti takvu državu.

Šarac
05.07.2019, 13:52
Jebem ti takvu državu.

A ti kao da tebi to nije jasno ili se pravis da si Kostunica.

Pa oni na severu ne dozvoljavaju da nijedan organ bezbednosti ove drzave udje na tribine, o cemu mi dalje pricamo,
sagradili su delija shop na prostoru koji ne moze mi niko ubediti da je predvidjen urgbanistickim planom...... sve se plasim da imaju gradjevinsku dozvolu za novi shop

I sada ce Grbovic njima da uredjuje kako ce i gde oni da budu na tribinama,

Laza Kacanski
05.07.2019, 14:43
Srecan Gist svima koji slave

Marchisio
05.07.2019, 14:43
Gist izgleda potpisao. Definitivno možda i najveće pojačanje za sada.

LosmiSK
05.07.2019, 14:52
Auu lebe mekani, pakuj Tea tok je tu u BG-u a moze i Jovic, sto da ne. Nece se bacih tih 500-600k. Samo ce morati da se nazuljaju fino za te pare ovde :)

弱肉強食
05.07.2019, 14:59
Opraštamo ti ružnu prošlost.

Moj brat Šarac opet precizne postove piše.

Delije su vojska jača od svih opozicionih partija. Naravno da će biti kako oni kažu. Mnogi ne kontaju da oni nisu Vučićevi plaćenici nego oni reketiraju Vučića na neki način, on da može razbio bi ih i postavio svoje poltrone.

Jbg, ne mere

Ganac
05.07.2019, 15:11
https://www.youtube.com/watch?v=rBmpTUzeNd4
E ovako izgledaju zvezdaški topici na netu u ovim trenucima....:D

Wingwalker
05.07.2019, 15:25
ako je bar jedna smernica u skautingu ovog rostera potpuno jasna to je:
da protivničkim napadačima sutra bude neophodan ozbiljan stepen znanja i fizikalije da ostave Lazu u bloku,
podvuku se Braunu i poentiraju preko Kuzme.
ili da izfintiraju Đenku, prođu iza Fajea i polože pored Gista...leptejebo već si mokar dok samo razmišljaš o ta tri poteza...

u redu, ima ih 5-6 mačora koji to umeju...samo je pitanje koliko puta?

u piku forme ovaj tim bi mogao 70% ekipa u EL da ograniči na 10-12 poena bar za jednu četvrtinu u tekmi...kada upale mašinu.

Ganac
05.07.2019, 15:39
ako je bar jedna smernica u skautingu ovog rostera potpuno jasna to je:
da protivničkim napadačima sutra bude neophodan ozbiljan stepen znanja i fizikalije da ostave Lazu u bloku,
podvuku se Braunu i poentiraju preko Kuzme.
ili da izfintiraju Đenku, prođu iza Fajea i polože pored Gista...letejebo već si mokar dok samo razmišljaš o tih 5-6 poteza.

u redu, ima ih nekoliko koji to umeju...samo je pitanje koliko puta?

Odbrambeno jako potentan tim sa perspektivom Olijevih igara iz najboljih sezona (isključujući Juniora i Odža), spoljni igrači su svi pit bulovi (do duše čekamo pleja), unutra je da se smrzneš koliko kombinacija može da se izvede i to dobrih do odličnih. Nadam se da će Tomić to uspeti da posloži.

suptil
Hvala podgorickoj Buducnosti, tj. rukovodstvu Buducnosti, celokupnoj grupi u i oko Buducnosti na ambiciji, narocito im hvala na strasti kojom su pokusali da zavladaju Jadranom. Ovog prelaznog roka ne bi bilo da nije bilo tuce, kradje, prepotentnog podgorickog performansa unazad malo vise od godinu dana. Siguran sam da je ovaj roster koji sklapamo, poruka i odgovor svima na Jadranu da smo zivi, zdravi kosarkaski potentni, da smo prosli atmosferu toplog zeca i uspeli da se izdignemo iz rake koju su nam mnogi kopali.
Zvezdino je vreme i trebamo apsolutno uzivati u danim, mesecima i takmicarskoj godini koja je pred nama.
Ovim prelaznim rokom Nebojsa pravi ogromnu razliku izmedju kosarkaske prestonice u odnosu na razne kosarkaske provincije na ovim nasim prostorima. Mozda je ep zidanje Skadra, ali je zidanje ovog tima Zvezde, ciglu po ciglu uci u Nebojsin kosarkaski ciklus. Rime mogu da pocnu da se pisu.

弱肉強食
Koga ocekujete na pleju? Ja nesto mislim Stefan Markovic, ako je jos u igri. Ne pratim pomno.

Vidim da su navijacima drugih klubova ... hajmo reci, ne znaju gde ce. Kazu matori smo raspascemo se, a ni sami ne veruju u to.

Kazu budzet najveci, pa ove sezone ce svakako biti - zasto to uopste kriti.

To su neke komunisticke fore da budemo svi jednaki u siromastvu. To sam govorio i kad su pominjali budzet KK Buducnost, kakve veze ima sto je bio najveci?

Ne igra budzet nego igraci.

Nemoj Suptil covece. Malo empatije nije na odmet.

Meni je bitno da bankomat radi. Drzavni naravno.

suptil
05.07.2019, 15:44
Zero_privilegi
Videcu tebe sta ces da napises ako Teo dodje ;)

Alex Pato
05.07.2019, 15:44
Hvala podgorickoj Buducnosti, tj. rukovodstvu Buducnosti, celokupnoj grupi u i oko Buducnosti na ambiciji, narocito im hvala na strasti kojom su pokusali da zavladaju Jadranom. Ovog prelaznog roka ne bi bilo da nije bilo tuce, kradje, prepotentnog podgorickog performansa unazad malo vise od godinu dana. Siguran sam da je ovaj roster koji sklapamo, poruka i odgovor svima na Jadranu da smo zivi, zdravi kosarkaski potentni, da smo prosli atmosferu toplog zeca i uspeli da se izdignemo iz rake koju su nam mnogi kopali.
Zvezdino je vreme i trebamo apsolutno uzivati u danim, mesecima i takmicarskoj godini koja je pred nama.
Ovim prelaznim rokom Nebojsa pravi ogromnu razliku izmedju kosarkaske prestonice u odnosu na razne kosarkaske provincije na ovim nasim prostorima. Mozda je ep zidanje Skadra, ali je zidanje ovog tima Zvezde, ciglu po ciglu uci u Nebojsin kosarkaski ciklus. Rime mogu da pocnu da se pisu.

Alal vera na postu. Evo čeka se ta najavljena cigla za danas.

suptil
05.07.2019, 15:46
Alal vera na postu. Evo čeka se ta najavljena cigla za danas.

Cigla za danas je Gist.

Ganac
05.07.2019, 15:48
Ja čekam Malkolma Dilejnija.

Samo Zvezda
05.07.2019, 16:01
Koliko vidim po rasporedu sezonskih karata u areni, njima ce se ocigledno staviti ona tribina iza klupa jer tamo ne moze da se kupi nijedna sezonska.

Mesta u Areni se određuju na osnovu mesta u Pioniru .Vip , plava i bela su na jugu , zato nema sezonaca iza klupe (sever 200 centralni deo) .Da li će se to prodavati , pošto su to najbolja mesta , ili će biti za "najvernije" ...to ne znam .Grba je tvrdio da ni u jednoj varijanti nema sklanjanja stolica ...ni za nas ni za kkp .

Pisao sam već da svi sa tribina dobijaju svoje mesto u Areni (red , sedište ) .Verovatno to važi i za parter .Sad je interesovanje veće pa da ponovim :D . Naravno , skoro da nema nedomice oko rostera tako da nema opravdanja da se ne kupi sezonska .Oni koji mogu finansijski i koji nisu daleko od Beograda

Ovo je Džordijeva izjava a inače se pisalo dosta o ovome .

Bertomeu also said: “We don’t intend to create a closed tournament. We want every team able to play and win. We want to create a European pyramid system with promotions and relegations between EuroLeague and EuroCup. without fixed licenses.”

Jimi22
05.07.2019, 17:02
Ako produzimo Riversa, stvarno smo mentoli, jbg.

LosmiSK
05.07.2019, 17:06
Ako produzimo Riversa, Sarac salji belu lozu a ja tebi pare oma :) Ajmo Kelvin Creswell

mmajstor
05.07.2019, 17:10
Losmi mora za sve da udara kontru :facepalm:

From downtown
05.07.2019, 17:31
K.C je apsolutni visak u ovom timu. Nema sanse da ga produzimo

Stojanče
05.07.2019, 17:34
Sve je ovo zahvaljujući Filipu Čoviću. Gadno bi se Ćoki naljutio da je Fiću sikterisao Tomić. Dobili bi 2-3 skromna igrača. Ovako se Ćoki otvorio, tako se pojačavamo da više niko i ne govori o Fići.

Šteta što država ne želi pomoći, kad bi nam ona pomogla Zvezda bi se evroligaške titule domogla.

From downtown
05.07.2019, 17:39
Sve je ovo zahvaljujući Filipu Čoviću. Gadno bi se Ćoki naljutio da je Fiću sikterisao Tomić. Dobili bi 2-3 skromna igrača. Ovako se Ćoki otvorio, tako se pojačavamo da više niko i ne govori o Fići.

Šteta što država ne želi pomoći, kad bi nam ona pomogla Zvezda bi se evroligaške titule domogla.

Drzava da ne pomaze imali bi tim za FIBA ligu sampiona

From downtown
05.07.2019, 18:02
Znaci,

Jovic, Dzenkins
Bili, Laza, Davidovac
Stratos, Dobric
Braun, Simanic
Kuzmic, Gist, Ojo

+Covic, Faje, Radanov

Eventualno Ojo out, Faye in

Ganac
05.07.2019, 18:21
Grešiš From downtown, ne Jović već Malkolm Dilejni i sve ostalo si korektno napisao.

LosmiSK
05.07.2019, 18:23

Gde si bre ti? Uvalili nam Lazu dok se ti brckas po Maldivima:biggrin:

From downtown
05.07.2019, 18:29
Grešiš From downtown, ne Jović već Malkolm Dilejni i sve ostalo si korektno napisao.

Nisam navikao na ovoliku skromnost kolega :D

NaviSK
05.07.2019, 18:31
A kako je to Gist dosao kod nas, kada je bio samo MAMAC za Kuzmica?!?! :wall:

Šarac
05.07.2019, 18:42

Pa jel nije?

Ne znas neke stvari i pazi na glavu nemoj toliko jako da udaras.

Wingwalker
05.07.2019, 18:47

ne razumeš...to je bila dvosmerna igra, nešto kao reverzibilna elektrana, samo u sportskom menadžmentu...komplikovano, pusti to.

daj nešto lakše...:hm:

LosmiSK
05.07.2019, 18:48
Nesto nam se crno sprema sa bliskog istoka..

NaviSK
05.07.2019, 18:49
Naravno da nije! Ti si tvrdio da Gist ne dolazi jer sluzio samo kao mamac za Kuzmica, a to nije imalo nikakve veze! Dogovor sa Kuzmicem je postignut jos posle kraja ACB lige! A mozda su sva ova pojacanja i ostanci mamac za KRUPNIJU ribu?!:rulez:

From downtown
05.07.2019, 18:50

Stvarno ne shvatam poentu ovih upisa? Ne shvatam prozivanje bilo kog clana foruma koji sa nama podeli odredjene informacije. Ako se nekom ne svidjaju upisi odredjenog clana, fino ga blokiras i uzivas. Zaista mederacija treba da sankcionise bilo kakve oblike provokacije. Prvo upozorenje pa sankcionisanje.

Edit: nemam nista protiv tebe da se razumemo, prosto ne vidim poentu.

NaviSK
05.07.2019, 18:51
ne razumeš...to je bila dvosmerna igra, nešto kao reverzibilna elektrana, samo u sportskom menadžmentu...komplikovano, pusti to.

daj nešto lakše...:hm:

To da je dvosmerna igra bila mogu da razumem, ali Sarac je tvrdio da Gist ne dolazi jer je bio mamac! Cak mu se javno zahvalio sto je dobro posluzio! :D

From downtown
05.07.2019, 18:55
Nesto nam se crno sprema sa bliskog istoka..

Znaci mogla bi se Gancu ispuniti zelja :D

Wingwalker
05.07.2019, 18:57
da li je moguće da smo Riversa do sada čekali da odgovori na ponudu tipa:
''evo, ne možemo jače od ovoga ali ako se rešiš, tu smo..."
pa dok je on izdumao da traženu cifru neće dobiti od drugog EL tima,
a mi već potpisali četvoricu u međuvremenu... pa kao sad ipak oće...?

pa de ćeš sad Lazare u visok kukuruz?

nadam se da to nije indicija da smo Dedu negde papreno udali :cry:

LosmiSK
05.07.2019, 19:01
Jbte dosli smo dotle da se ozbiljni igrace nude preko novina preko. Nisam pratio, Covi opet dali da bude kordinator na Kosovu?:confused:

LosmiSK
05.07.2019, 19:02
Stvarno ne shvatam poentu ovih upisa? Ne shvatam prozivanje bilo kog clana foruma koji sa nama podeli odredjene informacije. Ako se nekom ne svidjaju upisi odredjenog clana, fino ga blokiras i uzivas. Zaista mederacija treba da sankcionise bilo kakve oblike provokacije. Prvo upozorenje pa sankcionisanje.

Pusti coveka, nije provokacija nego legitimno pitanje.

Ganac
05.07.2019, 19:03
Nisam navikao na ovoliku skromnost kolega :D

Samo realno :p, on je i onako imao želju da igra pred punim tribinama ludih navijača i decibeloima koji probijaju bubnu opnu, pa da mu ispunimo...valjda će da doplati nešto da zaigra u najdražem dresu:cool:

Ganac
05.07.2019, 19:04

I agree!

Stojanče
05.07.2019, 19:05
Gde si bre ti? Uvalili nam Lazu dok se ti brckas po Maldivima:biggrin:

Tu sam, završio sa brčkanjem i luftiguzovanjem. Čituckam šta se pisali i vidm da je većina oduševljena prelaznim rokom. Za sada radimo dobar posao.

Mišljenja sam da se sprema i neki odlazak zbog koga će doleteti milionče. Željko će sigurno ponovo pomoći.

From downtown
05.07.2019, 19:07
Samo realno :p, on je i onako imao želju da igra pred punim tribinama ludih navijača i decibeloima koji probijaju bubnu opnu, pa da mu ispunimo...valjda će da doplati nešto da zaigra u najdražem dresu:cool:

A realno nece igrati za napolitanke i caj :D Dodji Malkome na 2 godine ugovor, odigraj sezonu 15p, 8as, posle zabodes negde milku za sezonu mi uzmemo obestecenje i izgrlimo se i volimo do kraja zivota. Kratka ali slatka ljubavna prica::)

suptil
05.07.2019, 19:09
Lovacke price prelaznog roka. Iskreno mislim da ce se svaka pozicija pokriti u narednih 7 dana. A od petka mislim vazi novi rezim cena sezonskih karata - prestaje pretprodaja.

suptil
05.07.2019, 19:10
Tu sam, završio sa brčanjem i luftiguzovanjem. Čituckam šta se pisali i vidm da je većina oduševljena prelaznim rokom. Za sada radimo dobar posao.

Mišljenja sam da se sprema i neki odlazak zbog koga će doleteti milionče. Željko će sigurno ponovo pomoći.

Ako stigne ponuda za bilo kog igraca od milion suskece ili zvecece monete naravno da ce doci do prodaje.

Wingwalker
05.07.2019, 19:22
Ako stigne ponuda za bilo kog igraca od milion suskece ili zvecece monete naravno da ce doci do prodaje.

ali ništa ispod cigle...da ne kvarimo niz za prospekte.
posle bi nam nudili i 800K ako ne i manje.

malo više bi voleo da Deda odigra ovu sezonu u KKCZ,
nego što bi isto voleo da ga transferujemo za ozbiljno preterane novce
u tim gde će sigurno imati manju minutažu i ulogu od one koju je do sada izboksovao kući...i pored okolnosti da nie baš mladac ali ako ovog leta nabije neke sajle po rukama i istetovira neke bodljikave žice...pa još pri kraju sezone krene opet da vadi stvar...skajiz delimit.

suptil
05.07.2019, 19:31
Sto se tih procena oko obestecenja tice. Covic je mag, tako da apsolutno ne brinem oko toga. Naravno da bih voleo da klinci odigraju jednu sezonu EL u Zvezdi. Pricamo nacelno za neke stvari. Ako je iznenada za Gudurica stigla NBA ponuda zasto ne bi stigla neka ponuda za nekog naseg prospekta. Ipak je kod nas pravilo da kicmu tima cine domaci igraci tako da od toga nece biti odstupanja. Veca je verovatnoca da sledece godine dodje neka ponuda za neke od nasih igraca nego ove. Ove mozda za Odza mada ako dobije pasos i on je nas.

kronostime
05.07.2019, 19:45
Opraštamo ti ružnu prošlost.

Moj brat Šarac opet precizne postove piše.

Delije su vojska jača od svih opozicionih partija. Naravno da će biti kako oni kažu. Mnogi ne kontaju da oni nisu Vučićevi plaćenici nego oni reketiraju Vučića na neki način, on da može razbio bi ih i postavio svoje poltrone.

Jbg, ne mere
Urke, da ti jos koji put ponovim: Arkanov nakot zvan "Delije" je kriminalna organizacija nastala sa ciljem kontrole - ako treba, ici ce na proteste - ali poslovi po tribinama nece prestati.
Zajebi to cija su govna uticajnija - ista su i sa jedne, i sa druge navijacke strane i od njh nema nista normalno.

suptil
05.07.2019, 20:41
Dakle, Jovic na kecu. Kec, kec uleteo kec iz Nis-a... Kad se sve sabere i oduzme sve ovo ulazi u budzet koji ipak nije basnoslovni kako se unaza 72 sata konkurencija ponadala ::)

From downtown
05.07.2019, 21:42
Hm, prodje petak bez "buke"m:/

弱肉強食
05.07.2019, 21:48
Pa sto ih policija ne apsi, necu ja izigravati drzavu. Nego kazem da su faktor, jesu, drustveni, bili i ostali, navijaci Crvene Zvezde i Partizana. Neki nekada vise neki nekada manje, ali to je odje vec tisuc ljeta.

Ko bi bio taj plej vise, nesto ne bih Jovica voleo, iako je super igrac. Bolje rizikovati sa malo jeftinijom varijantom.

Wingwalker
05.07.2019, 21:54
šta bi sa Dilejnijem...jel razmislio?

Ganac
05.07.2019, 22:02
Pa sto ih policija ne apsi, necu ja izigravati drzavu. Nego kazem da su faktor, jesu, drustveni, bili i ostali, navijaci Crvene Zvezde i Partizana. Neki nekada vise neki nekada manje, ali to je odje vec tisuc ljeta.

Ko bi bio taj plej vise, nesto ne bih Jovica voleo, iako je super igrac. Bolje rizikovati sa malo jeftinijom varijantom.

Kakav faktor? Koliko ima navijača Crvene Zvezde, onih ultra, koji su na Severu i koji su spremni da prave sranja? 10000? 20000? 30000? koliko je to procentualno na glasačko telo? Oni nisu bitan faktor u političkom smislu, mogu biti i verujem da jesu u "vojnom" smislu. Znači kao paratrupe, kao oni koji služe policiji i nekim drugim državnim službama (naravno ne svi već jedan manji deo, ostali su zabludele ovce). Da se ima volje i želje, problem tih huligana bi bio rešen u sedam dana.

Ganac
05.07.2019, 22:03
šta bi sa Dilejnijem...jel razmislio?

Otišo tetki da odnese lek, sad će da se vrati.

Storm
05.07.2019, 22:10
Jovic bi legao na ovaj roster kao budali samar, samo ta ledja... Prosli put su nas kostala top8. Jbm li ga...

MiloshN
05.07.2019, 22:11
Nikada mi neće biti jasno kako može neko da priča kako je ekipa Crvene Zvezde "matora"? Jel video neko koliko nosioci Reala imaju godina? Mislim da se u tim godinama više igra na "mozak" nego na snagu.
Možda je prva petorka starija od 30g. Ali zato druga, nema ni blizu toga.
Ps. Može li mi neko objasniti šta to znači da Aba daje Evroligaša samo još ovu sezonu? Šta to znači? I kako do EL sledećih sezona? EC?

LosmiSK
05.07.2019, 22:14
Nikada mi neće biti jasno kako može neko da priča kako je ekipa Crvene Zvezde "matora"? Jel video neko koliko nosioci Reala imaju godina? Mislim da se u tim godinama više igra na "mozak" nego na snagu.
Možda je prva petorka starija od 30g. Ali zato druga, nema ni blizu toga.
Ps. Može li mi neko objasniti šta to znači da Aba daje Evroligaša samo još ovu sezonu? Šta to znači? I kako do EL sledećih sezona? EC?

Dobrodosao Losmi. Ugovor sa ABA ligom istice na kraju sl sezone. Videcemo oce produzavati ili sta ce izmisliti.