Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Slazem se za Jovica i Markovica ali Jovic imao 500k u Bajernu a Markovic za 800k.
    Ako bi pristali za po pola ugovora(i to na dodjem ti) moze sto se mene tice. Ali mislim da to nije realno. Plus sam procitao da se Markovicu ne vraca ovde.
    Nas sledece sezone ceka najmanje 80 utakmica, mozda cak i 90. Iskren da budem mene je strah od Jovica. Dozirano je igrao u Bajernu i ove sezone a znas kakva je nemacka medicina ;)

    Comment


    • #47
      Velike su sanse da ce Jovic produziti ugovor u Bayernu tako da ne bih ga stavljao u planove vezane za KKCZ ove sezone.

      Steta sto je LosmiSK banovan on bi nam doneo sveze vesti iz njihovog kluba.

      Jovic je imao 650k i ima jedan od najvecih ugovora tamo .

      Dangubic igra za duplo manje para kod njih nego sto bi imao kod nas da je hteo da ostane ove sezone, zov El nekada bas zna da smanji novcane prothteve, tako da koliko god to cudno zvucalo KKCZ bas i ne mora da juri za sklapanjem ekipe. Mada po meni mora ostati minimum 8 do 10 igraca iz proslogodisnjeg sastava, recept koji je DR koristio je da taj broj bude u svakoj sezoni iz prethodnog sastava.

      Comment


      • #48
        Pratio sam williamsa bas zato sto je i meni potencijalno zanimljiv za evropu. On je cak i u nba imao par ozbiljnih partija. Doneo bi nam igru na niskom postu. Iako nije neki atleta sasvim je solidan i defanzivac i bloker. Ako mu se dolazinu eveopu bio bi pun pogodak jedino sto mislim da nasi ne razmisljaju u tom pravcu. Pre ce uzeti nekog sl9mljenog agravanisa nego nekog iz amerike.

        Comment


        • #49
          Da, Tomic ne vrsi americke eksperimente....samo proverenu robu u Evropi.

          Comment


          • #50
            Ovako se vodite, EL trazi minimalan budzet od 4.5 mil EUR, od toga 2/3 mora da ide na plate (mislim 65%). Buducnost je ove godine imala payroll od 3.5 milliona EUR.

            Dakle da budemo bas na ivici i da to bude 4.5mil budzet i 3 miliona za plate, tu ima prostora za ekipu ako se pametno kupuje. To naravno znaci nema Lazica i sramotnog ugovora, takodje nema trosenja para na igrace kao sto je Covic i sl...

            Comment


            • #51
              Originally posted by mmajstor View Post
              Da, Tomic ne vrsi americke eksperimente....samo proverenu robu u Evropi.
              Cime je Faye proveren leba ti bio

              Williams nije klinac ima 27 godina, od toga 3-4 sezone u NBA (od koje je jednu bio zamena i igrao 15ak minuta po mecu, ostalo je bilo na kasicicu) i dominantna sezona prosla u G Ligi. Dakle to niji eksperiment, i trebali bi ljudi da prestanu sa tim epitetima. Za mene je onda eksperiment Kuzmic, jer covek izlazi iz povrede i ne zna se sta moze...

              Comment


              • #52
                Mislio sam proveren u Evropi....gde mu je bio stalno na oku sto na terenu, sto van terena, a ovo pisem iz Tomicevog ugla ne iz svog.

                Comment


                • #53
                  Preterujes malo sa lazicem. Jasna mi je tvoja poenta ali priznaces da je imao dve tri odlicne evroligaske sezone. Trenutno je daleko od te igre i mislim da nije samo do sistrma. Jednsotavno tezi je par kg, sporiji, a ni sistem i timska odbrana mu ne idu na ruku. Uz smanjenje plate ne vidim zasto ne bi ostao u 12. Ja sam uvek za neki eksperiment iz usa jer samo na taj nacin mozes zabosti nekog novog quincy millera koji ti moze preokrenuti sezonu.
                  Od visokih ne znam sta je dostupno ali ono sto sam pratio pre sezonu dve od prilike bi bilo

                  Christian wood
                  Alan williams
                  Chris boucher
                  Shawn long
                  Quincy acy

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Cime je Faye proveren leba ti bio

                    Williams nije klinac ima 27 godina, od toga 3-4 sezone u NBA (od koje je jednu bio zamena i igrao 15ak minuta po mecu, ostalo je bilo na kasicicu) i dominantna sezona prosla u G Ligi. Dakle to niji eksperiment, i trebali bi ljudi da prestanu sa tim epitetima. Za mene je onda eksperiment Kuzmic, jer covek izlazi iz povrede i ne zna se sta moze...
                    Kuzmic je i te kakav znak pitanja. Da ne pricam da bez pass first pleja i nema mnogo poente. Naravno da nije eksperiment dovoditi amerikanca. (Videti pod djenka i miller) Zapravo najbolje sto smo dovodili doslo je pravo iz usa. Ali jednostavno nasa kosarkaska javnost to tako posmatra.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by NateHuffman View Post
                      Kuzmic je i te kakav znak pitanja. Da ne pricam da bez pass first pleja i nema mnogo poente. Naravno da nije eksperiment dovoditi amerikanca. (Videti pod djenka i miller) Zapravo najbolje sto smo dovodili doslo je pravo iz usa. Ali jednostavno nasa kosarkaska javnost to tako posmatra.
                      Zato je u tišini i produžen Filip Čović. Brz, okretan, odličan pregled igre, duge i brze ruke, neuhvatljiv u prodoru i otac Nebojša Čović.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Zato je u tišini i produžen Filip Čović. Brz, okretan, odličan pregled igre, duge i brze ruke, neuhvatljiv u prodoru i otac Nebojša Čović.
                        Da, da....kakva tišina, bilo na Pinku, O2 u Informeru, Kuriru....Ali Nebojša neki dan poslao neke ljude u crnom:
                        Last edited by nebitan; 19-06-19, 15:53.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • #57
                          Filip se popiskio na pojedine koji su ćutali ali avaj evo opet se bude
                          Kuzmić,Jović,Marković i da zatvaramo radnju

                          Comment


                          • #58
                            Šta se Filip na koga? Ajd prevedi.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by darko pancev View Post
                              Filip se popiskio na pojedine koji su ćutali ali avaj evo opet se bude
                              Kuzmić,Jović,Marković i da zatvaramo radnju

                              Jovic ostaje u Bayernu.
                              Markovic se ne vraca u Srbiju.


                              Da ti a i ostali ne stavljate ova dva igraca u neke buduce rostere, mozete tako i Janisa da stavite iste su sanse kao i ova dvojica.

                              Comment


                              • #60
                                Ko je sledeci na spisku - Jordan Theodore?

                                Comment

                                Working...
                                X