PDA

Pogledati punu verziju : KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Strane : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

Šarac
02.07.2019, 18:00
Niko ne objavljuje, a i Sarac cuti. Necu da se radujem, da ne bih posle bio ubijen u pojam. :)

Nemam razloga ni da pisem niti da cutim, Djenka je #donedeal

Verovatno postoji razlog sto se jos klub ne oglasava.

Storm
02.07.2019, 18:00
Ja sam misljenja da ce biti produzeni i Stratos i KC,tako da moze biti nesto ovako
1.Plej stranac(ili Jovke),Djenka,Covic
2.Beron,Kc,Davidovac
3.Stratos,Dobric,Lazic
4.Brown,Simanic,Faye
5.Kuzmic(Mada sam procitao negde da pregovaramo sa McCleanom),Ojo,Ristic

Misljenja sam da Radanov i Jovanovic nece ostati,Nenadic mozda bude tu.Tomic je najavio roster od 15 ili 16 igraca,tako da je to,to onda :)

Nema sanse. Ni Real nema 16 igraca na koje ozbiljno racuna, a igraju najjacu nacionalnu i najjacu evropsku ligu. Igraci 13-15 su ili prospekti ili neki Marko Keselj fazon. Cak bi i za Ristica bilo lose da jos jednu godinu bude 13. igrac.

Storm
02.07.2019, 18:03
Nemam razloga ni da pisem niti da cutim, Djenka je #donedeal

Verovatno postoji razlog sto se jos klub ne oglasava.

To mi reci! :cool:

LosmiSK
02.07.2019, 18:06
Da, jeste.Cena mu je skromna, kao i Braunova per source. Kuzmic i Stratos je neckanje oko para i visine ugovora, ali koliko znam, Kuzmic je u fazonu samo Zvezda, ali da se plati ...mislim da ce Kuzmic sigurno doci, verovatno i Stratos...

dekkard
02.07.2019, 18:08
Pa u Junu se dobija igrac po insajderima sa ovog foruma za tricavih 300k [emoji3]Nije bitno kad se potpisuje, uvek se igrač plaća 10 plata godišnje, tj. za 10 meseci, trebalo je dosad da si to naučio.

dekkard
02.07.2019, 18:09
Djenka, Djenka, izdao si Radonju i dosao za vecom ponudom kod Cove...sta se radi :)I Radonja je došao kod Čove. [emoji41]

LosmiSK
02.07.2019, 18:15
Nije bitno kad se potpisuje, uvek se igrač plaća 10 plata godišnje, tj. za 10 meseci, trebalo je dosad da si to naučio.

Ajde, hvala Vam kolega sto ste mi objasnili kako to funkcionise.

I Radonja je došao kod Čove.

Pokusava da iskuka na pozajmicu nekog!!

dradin
02.07.2019, 18:45
Djenka je koliko ja znam gotova stvar, što reče Šarac. Razlog što se ne objavljuje još uvek, po nekim nagoveštajima, je to što se čeka sa objavom su pregovori oko trajanja ugovora, da li će biti na 2 ili 3 godine.

Laza Kacanski
02.07.2019, 18:46
Nek informacije govore da je Siva najblizi kecu

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

mmajstor
02.07.2019, 18:48
Cim je Nenadic otisao na onaj skup za evroligu, trebalo bi ocekivati i njegov ostanak.

LosmiSK
02.07.2019, 18:50
Nema to veze sa tim, pa nece u dobar odmora otici neko poznatije ime, ide tu samo vodonose..

LosmiSK
02.07.2019, 18:53
Siva-Djenka-Hobit?

Beron, Lazic, Dobric

Davidovac, Stratos KC Rivers?

Faye, Braun, Simanic

Kuzmic, Ojo, Jovanovic/Ristic??

Kakav tim jbte, ovo da mi je neko rekao pre 3 godine, ne bih mu verovao..

Brajkula
02.07.2019, 19:03
Opet skraćeni plejmejker.

Drakarys
02.07.2019, 19:15
Nek informacije govore da je Siva najblizi kecu

Ja sam imao neku informaciju da je to gotovo jos pre 15ak dana, mada i dalje ne mogu u to da poverujem.

dekkard
02.07.2019, 19:19
Opet skraćeni plejmejker.Živiš u 90-im, i početku 2000-ih. Brzina je najbitnija.

Brajkula
02.07.2019, 19:20
Ja mislio odbrana, lepote mi.

Storm
02.07.2019, 19:20
Siva je odlican plej u najboljim igrackim godinama. Meni samo nije jasno zasto ga se Alba tako lako odrekla u sezoni kad igraju EL?

dekkard
02.07.2019, 19:21
Ja mislio odbrana, lepote mi.Ne, brzina.

Brajkula
02.07.2019, 19:24
Onda nek se prijavi za trku na 100 metara.

Nek razigra nešto i nek brani lepo, jer mi nikada nismo bili napadački tim.

Ume da pogodi iz bloka, 10 pts po meču očekujem u proseku, ali će npr. Ljulj da ga siluje, mada koga Ljulj pa ne siluje danas.

Kad budemo igrali protiv Reala, ako nam ovo bude izbor na kečevima, i Ljulj i Kampaco ako budu tamo udri krst, odn. plus poena.

dekkard
02.07.2019, 19:32
Onda nek se prijavi za trku na 100 metara.

Nek razigra nešto i nek brani lepo, jer mi nikada nismo bili napadački tim.

Ume da pogodi iz bloka, 10 pts po meču očekujem u proseku, ali će npr. Ljulj da ga siluje, mada koga Ljulj pa ne siluje danas.

Kad budemo igrali protiv Reala, ako nam ovo bude izbor na kečevima, i Ljulj i Kampaco ako budu tamo udri krst, odn. plus poena.Bili smo ove godine napadački tim , i uopšte nemaš više nijedan tim u Evropi na EL nivou da igra hrkljuš od košarke, zato kažem da živiš u prošlim vremenima.
To naravno ne znači da se ne igra odbrana ali u skladu sa tim kako sama igra nameće i sudijski kriterijum koji sve više (i s pravom) štiti elitne napadače. Jer je to vrhunski skill koji neki igrač može da poseduje na što više različitih načina da postigne koš, i to je lepota igre. Lepo je videti kada neko čisto odbrani koš ili rampa ali se napad uvek više cenio, a danas pogotovo.

Brajkula
02.07.2019, 20:01
Jeste svi napadački timovi dok ne dođu utakmice kada se odlučuje, kad ono.....gle kakvu odbranu igra CSKA, gle kakvu odbranu igra Real, Barsa....to je klasično nepoznavanje sporta.

I ja više volim da gledam kad je lepršavo, ali kad gledam Zvezdu više volim kad gledam Zvezdu da pobeđuje....nekom napadačkom, lepršavom igrom teško da ćemo nešto puno uraditi.

I da....nismo mi ove godine napadački tim, sama činjenica da smo rivale u najbitnijim utakmicama dobijali sa +25 znači da smo kidali u odbrani pre svega.

dekkard
02.07.2019, 20:09
Jeste svi napadački timovi dok ne dođu utakmice kada se odlučuje, kad ono.....gle kakvu odbranu igra CSKA, gle kakvu odbranu igra Real, Barsa....to je klasično nepoznavanje sporta.

I ja više volim da gledam kad je lepršavo, ali kad gledam Zvezdu više volim kad gledam Zvezdu da pobeđuje....nekom napadačkom, lepršavom igrom teško da ćemo nešto puno uraditi.

I da....nismo mi ove godine napadački tim, sama činjenica da smo rivale u najbitnijim utakmicama dobijali sa +25 znači da smo kidali u odbrani pre svega.Koje su to utakmice odlučile, rođeni? Efes smlatio Fener, a potom CSKA ih dobio isto ofanzivnom rapsodijom gde su pogodili 14 trojki, postigli 91 poen, primili 83 (baš su se naradili u odbrani.)
Ili prošle godine još jedan primer kako je Real pobedio Fener u finalu 90:84.

Brajkula
02.07.2019, 20:12
Ako se sećaš mečeva, pogotovo npr. ovog finala, jasno ti je kakvu je CSKA odbranu odigrao, pa i Efes...dobar broj tih trojki je bio iznuđen, kad ne prođe prvobitan napad obzirom da su se suprotni dobro postavili, pa preko ruke, iz driblinga i tsl.

EL je uvek uzimala ekipa koja je najviše kidala u odbrani, pogotovo kad dođe F4, gde su svi ofanzivno zverišta.

dekkard
02.07.2019, 20:17
Sad sam upravo pokazao da su poslednje dve sezone uzimale ofanzivne perpetuum mobile mašine od timova.

Victor BG
02.07.2019, 20:20
Sad sam upravo pokazao da su poslednje dve sezone uzimale ofanzivne perpetuum mobile mašine od timova.

Sto mi nismo i vjrv nikada necemo biti. Nasa sansa ce uglavnom biti hrkljus od faulova i opasno dobro sutersko vece. Nemamo mi para da siljimo patku sa najjacima.

dekkard
02.07.2019, 20:32
Sto mi nismo i vjrv nikada necemo biti. Nasa sansa ce uglavnom biti hrkljus od faulova i opasno dobro sutersko vece. Nemamo mi para da siljimo patku sa najjacima.Shvati da je vreme igranje košarke na taj nepovratno otišlo. Imao si 16, a od ove godine 18 timova koji će igrati bržu, gledljiviju, efikasniju košarku i nakon ove sezone ne sumnjam da će Tomić naći način da se prilagodi takvoj igri, pokazao je da može da nađe iskope od igrača i to baš u ofanzivnom smislu. Svi spominjemo Barona, a šta je Stratos? Umetnik igre pod obručima, bog koji prvo izmisli teren, protivnika pa onda način na koji će postići koš.On i KC su kraljevi iso košarke, KC se vraća posle povrede ali svaki njegov pokret vrišti Košarkaaa!

LosmiSK
02.07.2019, 20:41
Stratos kralj ISO kosarke, nemoj jbti Dekkarde..Xd

Laza Kacanski
02.07.2019, 20:50
Mozzart pise da Tomic zeli Gista

dekkard
02.07.2019, 20:50
Posle ove izjave sam ubeđen da nisi gledao nijednu Zvezdinu utakmicu ove sezone, a i nijednu Stratosovu.

Stef
02.07.2019, 20:53

Klasicna glupost po meni, zar ne? Msm nema logike....

Laza Kacanski
02.07.2019, 20:53
Klasicna glupost po meni, zar ne? Msm nema logike....Slazem se
Mozda je bio zelja ali tu si Braun, Simanic, Faje

LosmiSK
02.07.2019, 20:57
Ma kakav crni ISO plejer ne budi smesan. Sve da je ISO i radio, pisati da je kralj toga je vise nego smesno. Islo ga je, tu nema price..ali KRALJ ISO je smesno..Naravno da ce ove balvane po ABA da plodi, ali generalno to nije radio nesto posebno..samo se zavrsavalo nekim sutem itd..Imao je lepe stvari, ali kralj ISO je ono diskutabilno..

Storm
02.07.2019, 21:11
Gist nego sta! 4 cetvorke da imamo. Po 2 za oba takmicenja! ::)

Laza Kacanski
02.07.2019, 21:19
Gist nego sta! 4 cetvorke da imamo. Po 2 za oba takmicenja! ::)Tako je
Pa da vidi Terza da nije Covic siso vesla[emoji23]

dekkard
02.07.2019, 21:27
[QUOTE=LosmiSK;2006122]Ma kakav crni ISO plejer ne budi smesan. Sve da je ISO i radio, pisati da je kralj toga je vise nego smesno. Islo ga je, tu nema price..ali KRALJ ISO je smesno..Naravno da ce ove balvane po ABA da plodi, ali generalno to nije radio nesto posebno..samo se zavrsavalo nekim sutem itd..Imao je lepe stvari, ali kralj ISO je ono diskutabilno..[/QUOTE. Čovek je bukvalno izmišljao koš sa koje god pozicije je pomislio, leđima, licem, na ulaz, spot up,step back lik je hodajući košarkaška riznica.

Ganac
02.07.2019, 21:27
Gist nego sta! 4 cetvorke da imamo. Po 2 za oba takmicenja! ::)

Tako je
Pa da vidi Terza da nije Covic siso vesla[emoji23]

Ja koliko se sećam PAO e igrao sa Gistom i Lamzom (Lazmeom) a ni jedaan nije petica ali su svejedno zaključavali reket.

Samo Zvezda
02.07.2019, 21:33

Onda samo fali Dr Markus :D A goranče da renovira klupice oko Pionira

Jimi22
02.07.2019, 21:37
Ko god da dodje na pleju, Zvezda ce imati skroman tim i vise nego skroman budzet za EL uslove.
Sve neki igraci koje vracamo u zivot, neka omladina, zadnji vezni, veteran iz Dakara...
Ali, opet kazem, svaka cast Dr. Nebojsi Covicu za koju je sicu doveo Brauna i Djenku.
To treba znati.

Storm
02.07.2019, 21:42
Ja koliko se sećam PAO e igrao sa Gistom i Lamzom (Lazmeom) a ni jedaan nije petica ali su svejedno zaključavali reket.

Gist i Borisa u petorci. Svaki drugi napad alej up! :)

From downtown
02.07.2019, 21:54
Imacemo brutalan tim to je sada vec ocigledno. Nadam se da cemo kao klub oboriti rekord sa sezonskim jer ovaj tim to zasluzuje. Takodje ubedjen sam da ce i polusezonske ici kao lude kada za to dodje vreme.

Ovo sto je Sarac pisao da je 11k evra donji prsten a oba 14k u Areni je veliki plus za budzet kk.

Samo polako, vredno i sa normalnim ocekivanjima jer ne treba zaboraviti da cemo imati najmanji budzet u El.

Wingwalker
02.07.2019, 22:05

pusti ti šta pišu muzičari...

弱肉強食
02.07.2019, 22:10
Treba ti jedna gabaritna petica i ne više od toga. Evropska košarka mora da se ugleda na NBA, centar koji kampuje u reketu je pregažen od strane KAT-a, Jokića, Embiida i ekipe. Pa i Horford i ostali koji znaju da šutiraju. Ili to ili defanzivni monstrum poput Gobera, Kapela koji pokriva dosta.

A ne da igra Ognjen Kuzmić mislim, to je košarka neka od pre 10 i kusur godina. Bolje Gist nego neka takva rešenja.

Vest o Gistu je stigla iz grčkih medija prvo, a Dženkins je jako blizu povratku u kkcz.

Evo sezona nije ni počela ali ne dajem ni 10% šanse za osvajanje ABA svim ostalim timovima zajedno.

Ima se trener koji nije tražio alibije. i sa skromnim kadrom, imaće se igrači, baš baš baš teško će moći neko da ugrozi KKCZ.

Wingwalker
02.07.2019, 22:18
Ma kakav crni ISO plejer ne budi smesan. Sve da je ISO i radio, pisati da je kralj toga je vise nego smesno. Islo ga je, tu nema price..ali KRALJ ISO je smesno..Naravno da ce ove balvane po ABA da plodi, ali generalno to nije radio nesto posebno..samo se zavrsavalo nekim sutem itd..Imao je lepe stvari, ali kralj ISO je ono diskutabilno..

ovde si usrao motku...baš.
i da pojasnim zašto:
Zato što Strato jeste kralj kategorije nepostojeće lakoće ISO poentiranja.
Puna tezga old-skul fazona i trikova koju rasproda bez da se oznoji, bez da ga lome klošari i sve to sa onim srednješkolskim ramencima. Njegov ''poluhorog'' iz ramena i lažnjaci obrvama (aka Bodiroga) se ne uče na treningu.
Stone cold face Perper najbrže čita mane svog čuvara...glupljima uvek proda istu foru i po više puta jer samopouzdanje je sila...pa što bi se cimao da vadi nove alatke kada i ovako radi. A to istovremeno ima visok degradirajući faktor na hemiju protivničkog tima ...rogovi da ti izrastu.

Demistifikator trenda power ofanzivne košarke uz pomoć suve tehnike i sivih ćelija.
Ne skače im po glavama, ne padaju oko njega kada krene...ništa masl, a plodi u serijama.
E tada je kraljina.
Sa druge strane, priznajem da nisam objektivan jer gledao bi ga po vasceli dan, ko filmski maraton
...tako da prvu rečenicu možeš i da uzmeš sa rezervom.

From downtown
02.07.2019, 22:28
i da pojasnim zašto:
Puna tezga fora i trikova koju rasproda bez da se oznoji, bez da ga lome klošari i sve to sa onim srednješkolskim ramencima. Njegov ''poluhorog'' iz ramena i lažnjaci obrvama (aka Bodiroga) se ne uče na treningu.
Stone cold face Perper najbrže čita mane svog čuvara...glupljima uvek proda istu foru i po više puta jer samopouzdanje je sila...pa što bi se cimao da vadi nove alatke kada i ovako radi. A to istovremeno ima visok degradirajući faktor na hemiju protivničkog tima ...rogovi da ti izrastu.
Sa druge strane, priznajem da nisam objektivan jer gledao bi ga po vasceli dan, ko filmski maraton.

Stratos na ovu ekipu leze kao budali samar. On da u ovim godinama bude nosilac, ne ide ali ovako kao neka 5,6 napadacka opcija je brutalno resenje. Njegova smirenost, znanje, iskustvo ce ovom timu dati bas ono sto mu treba a to je sampionsku notu.

mmajstor
02.07.2019, 22:33
Ne moze, i ovako smo nagomilali igrace:
plej, covic
beron, djenka, laza
kc, dobric, deda,
braun, simana, faje,
odzo, centar

To je 13, znaci jedan je visak... i dalje se ne potvrdjuje za djenku, ako je to istina to jedino moze biti kc. I jos stratos na to nema mesta.

LosmiSK
02.07.2019, 22:36
i da pojasnim zašto:
Puna tezga fora i trikova koju rasproda bez da se oznoji, bez da ga lome klošari i sve to sa onim srednješkolskim ramencima. Njegov ''poluhorog'' iz ramena i lažnjaci obrvama (aka Bodiroga) se ne uče na treningu.
Sa druge strane, priznajem da nisam objektivan jer gledao bi ga po vasceli dan, ko filmski maraton.

Meni je drago da si se ti slozio sa Dekkardom, lepo je to videti. Ne kazem da ne zna to da igra,ali je daleko od nekog iznad proseka igraca za izolaciju. U principu najbolja izolacija je kad ostanes u miss match-u..Mada realno u ovom timu KKCZ jeste jedan od najboljih ISO igrac, ako ne racunamo KC Riversa, ali samo KC Rivers i Baron znaju da naprave kvalitetan miss match i da to iskoriste manje vise lako.

Wingwalker
02.07.2019, 22:50
da budem precizniji: sa odigranim u KKCZ:
Strato je romansirani old-skul 3.0 Basket-Master Rešavač Sviramipaja.

mislim da je i sam bio iznenađen kada je uvideo kako mu leži uloga: ''aj sad ti, frka jebiga...''

LosmiSK
02.07.2019, 22:56
Stratos je uvek bio timski igrac,poznat po zivcima u najvaznijim mecevima za tim. Nikad se nije isticao u prvi plan, nije ni ovde. Dovoljnoje da znas da je on tu, svima je lakse. Strasan igrac svakako.

mmajstor
02.07.2019, 22:59
Ama nema mesta sada.

Šarac
02.07.2019, 23:20
https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1146164794245951494

From downtown
02.07.2019, 23:23
Jebemu misa smeta nam kad nismo popunjeni, smeta nam kada smo popunjeni...

Imacemo bukvalno dva tima i to je brutalno. El najmanje 34 kola, Aba 30+ uz to KRK a zatim i KLS. Bice prilike za sve da pokazu koliko mogu. Naravno, pozicija pleja je najranjivija ali imacemo Djenku, Bilija da poguraju dok Filip moze u ABA da odigra. Bicemo popunjeni kao nikada do sada i u slucaju povrede moci cemo adekvatno da odgovorimo.

Victor BG
02.07.2019, 23:28
Stratos produzio ugovor

Laza Kacanski
02.07.2019, 23:30
Bice da je Stratos

Šarac
02.07.2019, 23:33
https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1146169775170695170

mmajstor
02.07.2019, 23:33
znaci KC cao... to mi se dopada.

From downtown
02.07.2019, 23:40
Stani jel ovo prva lego kockica? :D

Da ocekujemo Kuzmu i Djenku?

dekkard
02.07.2019, 23:43
Ne moze, i ovako smo nagomilali igrace:
plej, covic
beron, djenka, laza
kc, dobric, deda,
braun, simana, faje,
odzo, centar

To je 13, znaci jedan je visak... i dalje se ne potvrdjuje za djenku, ako je to istina to jedino moze biti kc. I jos stratos na to nema mesta.Ni ti ne gledaš Zvezdu, al' za tebe mi je jasno zašto...
I prošle je, a i ove sezone Zvezda će imati 15 igrača u rosteru.

dekkard
02.07.2019, 23:46
https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1146169775170695170Košarkaški lapurlartizam iliti umetnost radi umetnosti se nastavlja! Živeli![emoji41]

Marchisio
Stani jel ovo prva lego kockica? :D

Da ocekujemo Kuzmu i Djenku?

Trebalo bi da su preostale dve oni po svemu sudeći

mmajstor
Ajd Sarac objavi i Djenku na twitteru pa da idemo da spavamo :D

dekkard
02.07.2019, 23:47
Ama nema mesta sada.Ama nemaš pojma.

LosmiSK
02.07.2019, 23:48
Auuu braco draga, sta je ovo... Pa mi ladno imamo tim za top 8, hvala vucicu!!! :wthy::wthy::wthy:

Svi sutra do Jajinaca da se zahvalimo vodji :wthy::srce::hat_1:

poacher
02.07.2019, 23:50
Стратос продужио!

mmajstor
02.07.2019, 23:51
Losmi, vi ste imali i ove sezone tim za top8 al ste izduvali. :)

mmajstor
02.07.2019, 23:53
Ocigledno ce jedan neocekivano biti 13i, a ako potpise i KC to ce biti dvojica neocekivanih na tribinama... malo me jeza hvata jer jos nista nije objavljeno za Dobrica i DeDu.

弱肉強食
02.07.2019, 23:53
Kakve veze ima Vučić što svi hoće da igraju za ovu trenerčinu i što ličnim kontaktima dovodi klase?

Biće ovo najbrutalnija Zvezda u poslednjih x godina. U EL više manje, ali za ABA ligu šetnja. Previše iskusnih igrača da bi to neko pobedio.

Baš previše. Samo da se opet tempira forma dobro i svašta je moguće.

Marchisio
02.07.2019, 23:54
Ocigledno ce jedan neocekivano biti 13i, a ako potpise i KC to ce biti dvojica neocekivanih na tribinama... malo me jeza hvata jer jos nista nije objavljeno za Dobrica i DeDu.

Pa oni imaju ugovor još dve godine

mmajstor
02.07.2019, 23:54
Samo da Djenka ne bude taj plej koji se ceka.

LosmiSK
02.07.2019, 23:55
Ma kakav tim za F8, Alba imala skuplji tim..Dobro smo Nemacku uzeli...4.5m budzet za sl godinu,dosta manji nego Zvezdin..:facepalm:

LosmiSK
02.07.2019, 23:57
Kakve veze ima Vučić što svi hoće da igraju za ovu trenerčinu i što ličnim kontaktima dovodi klase?

Biće ovo najbrutalnija Zvezda u poslednjih x godina. U EL više manje, ali za ABA ligu šetnja. Previše iskusnih igrača da bi to neko pobedio.

Baš previše. Samo da se opet tempira forma dobro i svašta je moguće.

:dede::tp:

dekkard
Ocigledno ce jedan neocekivano biti 13i, a ako potpise i KC to ce biti dvojica neocekivanih na tribinama... malo me jeza hvata jer jos nista nije objavljeno za Dobrica i DeDu.I treba da te hvata jeza, ne samo zbog DD i Dobrića, nego i zbog ostatka Zvezdinog rostera. Dominacija se nastavlja![emoji41]

弱肉強食
Jeste Zvezda ima milijardu evra, siroti Bavarci nemaju leba da jedu. Oni su naširoko poznati kao najsiromašjija regija nerazvijene države Nemačke.

mmajstor
4,5 miliona.... ahahahahah, nemoj sad pred spavanje da me razjarujes, i jos na ovoj temi :)

Šarac
02.07.2019, 23:58
Ajd Sarac objavi i Djenku na twitteru pa da idemo da spavamo :D

Klima radi na maximumu ali nema spavanja ove noci.

Jos dve ciglice fale.

From downtown
02.07.2019, 23:58
Nemojte i veceras pricu Bajern Zvezda molim vas. Ajde da pricamo o pojacanjima i nasem timu

mmajstor
02.07.2019, 23:59
Oce li neko da mi skine ovog komarca sa ledja?
Bilo je reci da ce biti zaprasivanja ali i dalje zuje...

LosmiSK
03.07.2019, 00:00
Onda su Djenka i Kuzmic...Ulazem 500evrica..Mada bi vise voleo da je plej,sve se bojim da ne ostavi Hobita za prvog pleja, onda cu da skocim sa mosta..

弱肉強食
03.07.2019, 00:01
Dženkins je 99% gotov. Je l' tako Šarac prijatelju, reci nam da jeste.

Imamo Bilija iz Maratonaca, Djenku, ko nam fali još da rokamo Topaloviće?

Hobit odigrao carski ABA kraj, samo skačite slobodno ;)

mmajstor
03.07.2019, 00:04
Rekao je vec da jeste :)

弱肉強食
03.07.2019, 00:05
Samo da ne bude Kuzmuć taj treći. A biće vrv zbog stranaca, inače bezveze igrač

From downtown
03.07.2019, 00:08
Samo da Djenka ne bude prvi plej :D

LosmiSK
03.07.2019, 00:10
Samo da Djenka ne bude prvi drugi plej :D

Oce objaviti veceras ili da idem da spavam? Vec mi se spava xD mada u principu svi znamo ko ce doci..

mmajstor
03.07.2019, 00:14
Marko Pesic definitivno stavio paraf na ugovor!
Losmi, mirna noc :D

From downtown
03.07.2019, 00:15
Oce objaviti veceras ili da idem da spavam? Vec mi se spava xD mada u principu svi znamo ko ce doci..

Mene iskreno malo plase ove tri lego kockice ili cigle sta su vec ako ne objave veceras. To bi onda moglo da znaci da mozemomda ocekujemo jos dva pojacanja. Definitivno Djenku i Kuzmu. Ako bi to bio slucaj onda bi imali kombo beka Djenku, "kombo" beka Bilija i Filipa koji bi imao 20 +minuta u El. Ovako nesto bi bilo zesce mazanje govana jer ono natrpacemo pozicije 2,3,4,5 ali necemo imati klasicnog keca. To bi bilo toliko odvratno da bi mi se ogadio basket do daljnjeg. Ipak, nadam se da do toga doci nece.

LosmiSK
03.07.2019, 00:16
Marko Pesic definitivno stavio paraf na ugovor!
Losmi, mirna noc :D

Ne brinem, Dejo i Marko su alhemicari. Bice krvavih kolena ove godine..:D:sram:

Šarac
03.07.2019, 00:30
Mene iskreno malo plase ove tri lego kockice ili cigle sta su vec ako ne objave veceras. To bi onda moglo da znaci da mozemomda ocekujemo jos dva pojacanja. Definitivno Djenku i Kuzmu. Ako bi to bio slucaj onda bi imali kombo beka Djenku, "kombo" beka Bilija i Filipa koji bi imao 20 +minuta u El. Ovako nesto bi bilo zesce mazanje govana jer ono natrpacemo pozicije 2,3,4,5 ali necemo imati klasicnog keca. To bi bilo toliko odvratno da bi mi se ogadio basket do daljnjeg. Ipak, nadam se da do toga doci nece.

Ja ne znam da li vas je vrucina udarila i ove kasne sate ali ajde vise ohladite sa upisima da ce FC3 biti prvi play, ja razumem hejt ali ne pravi se ovakva ekipa sa ovakvim imenima da bi FC3 igrao prvog playa.

Laku noc

many men
03.07.2019, 00:31

Cim je Fico produzio ugovor, znalo se da necemo prenatrpati poziciju 1 :D
Sta sa Riversom?

From downtown
03.07.2019, 00:38
Cim je Fico produzio ugovor, znalo se da necemo prenatrpati poziciju 1 :D
Sta sa Riversom?

Salu na stranu, ovo bi bilo kad da na tortu stavis govno.

From downtown
03.07.2019, 00:41
Ja ne znam da li vas je vrucina udarila i ove kasne sate ali ajde vise ohladite sa upisima da ce FC3 biti prvi play, ja razumem hejt ali ne pravi se ovakva ekipa sa ovakvim imenima da bi FC3 igrao prvog playa.

Laku noc

Ma nije u pitanju hejt, u pitanju je strah :D ja sam rekao x puta neka Filipa u rotaciji za Aba ligu ali sve preko toga je previse. Drago mi je ako gresim, neopisivo mi je drago

Laza Kacanski
03.07.2019, 07:32
Ama nemaš pojma.Ne obracaj se ovako.

Ganac
03.07.2019, 08:42
I tako, Čo nam priređuje povremeno

https://www.youtube.com/watch?v=D9K4qk_jfgg
na opštu radost svekolike ciganije i samo čekamo poslednju "ciglicu" pa da "forum padne od preteranog izliva emocija" svekolike ciganije (opet& ovo ciganija nije u pežorativnom)...
Zadovoljan sam u kom pravcu ide Čo ali to je "Il' si bos, il' si hadžija".

Victor BG
03.07.2019, 10:39
Hipoteticki, da imate moc da birate, Gist vs Kuzmic, koga biste izabrali. Dakle roster znate, i sad, koga bi doveli?

Laza Kacanski
03.07.2019, 10:42
Hipoteticki, da imate moc da birate, Gist vs Kuzmic, koga biste izabrali. Dakle roster znate, i sad, koga bi doveli?Kuzmic

Victor BG
03.07.2019, 10:45
Kuzmic

Moras obrazloziti, tipa Kuzmic i Ojo sta dobijas, samo bez onog domaci igrac, to jeste prednost ali ovde cisto kosarkaska zamisao.

Mene nesto vuce kombo Gist - Brown, brzina, pokretnost, preuzimanje, pik, zastita obruca (u cemu Kuzmic ne zaostaje)...

Ulični basketaš
03.07.2019, 10:49
Hipoteticki, da imate moc da birate, Gist vs Kuzmic, koga biste izabrali. Dakle roster znate, i sad, koga bi doveli?

Gist. Jedno drvo je dovoljno. :D

Laza Kacanski
03.07.2019, 10:51
Moras obrazloziti, tipa Kuzmic i Ojo sta dobijas, samo bez onog domaci igrac, to jeste prednost ali ovde cisto kosarkaska zamisao.Kuzmic je mladji i mislim da bi nam doneo vise. Ojo je vrlo tanak za EL a mi moramo imati klasicnu peticu. Sa druge strane uklapanje Kuzmica bi bilo daleko lakse pa cak i mogucnost neke zarade ako je visegodisnji Ugovor.

Samo Zvezda
03.07.2019, 10:51

Gist i Kuz in , Ojo aut:)

Ulični basketaš
03.07.2019, 10:52
I tako, Čo nam priređuje povremeno

https://www.youtube.com/watch?v=D9K4qk_jfgg
na opštu radost svekolike ciganije i samo čekamo poslednju "ciglicu" pa da "forum padne od preteranog izliva emocija" svekolike ciganije (opet& ovo ciganija nije u pežorativnom)...
Zadovoljan sam u kom pravcu ide Čo ali to je "Il' si bos, il' si hadžija".

Ja ne znam koliko još treba da proširim reputaciju, da bih mogao tebi da je dodelim. ::)

弱肉強食
03.07.2019, 10:57

Gist. Mogli bi da igramo brže, a i so na ranu da metnemo kome treba

Victor BG
03.07.2019, 10:58
Kuzmic je mladji i mislim da bi nam doneo vise. Ojo je vrlo tanak za EL a mi moramo imati klasicnu peticu. Sa druge strane uklapanje Kuzmica bi bilo daleko lakse pa cak i mogucnost neke zarade ako je visegodisnji Ugovor.

Postujem, lijepo objasnjeno. Imam drugacije misljenje ali vrlo rezonovano sa tvoje strane.

@Ulicni basketas
Nekako slicno razmisljam

@Samo Zvezda
Sto je babi milo :biggrin: u stvari mozda i nije nemoguce :hm: ali ajde, igre radi recimo da ne moze.

@Zero
Taj rad :biggrin::biggrin::biggrin:

mmajstor
03.07.2019, 11:01
Sta bi sa Djenkom?

弱肉強食
03.07.2019, 11:02
Znaš one Lorens Roberts finte, i ostale da ne nabrajam. Malo i mi njima Kinzija kroz noge pa jedno gistovsko zakucavanje.

Ganac
03.07.2019, 11:07
Ja bih i Kuza i Gista ali ako moram da biram u jednačinu bih uveo i "puno košta" element te bih ipak birao zemaru (računam i da je jeftiniji i da je toerantniji na kašnjenja plate.

LosmiSK
03.07.2019, 11:11
Kasnjenja plate nema. Mislim da hoce pre Kuza, ali da su oboje dobili poude, oba tipa..ako neces ti uzece ovaj drugi.

Nova zelja strucnog staba je navodno Raul Neto koji je otpusten iz Utah Jazz, ali sumnjam u to....Pojavila se prica po kuolarima..

ajkisloba
03.07.2019, 11:54
Sta mislite jel moze ovaj batica na pleju Raul Neto igro u Solt Lejk Sitiju prosle sezone.
A sto se tice Gista i Kuza meze obojica.
Najverovatnije cu imati nekog posle u Parizu u maju sledece godine.
Naime Pariz je favorit za orgaanizaciju F4 turnira.

Eric Cartman
03.07.2019, 12:01
U Oaki je F4

ajkisloba
03.07.2019, 12:04
Uh izvini Eric u pravu si nesto je ovaj matori mozak pogresio.

Ganac
03.07.2019, 12:12
Raul Neto nema iskustva igranja u Evropi a poznato je da Čo i Tomić to ne vole, tako da ne verujem u takav ishod a i sigurno bi nas puno koštao.

LosmiSK
03.07.2019, 12:25
Ima iskustva, igrao je za Mursiju celu sezonu pre NBA. Znam da sam se cudio kako on u NBA :)

Ganac
03.07.2019, 12:31
Ima iskustva, igrao je za Mursiju celu sezonu pre NBA. Znam da sam se cudio kako on u NBA :)

Bravo, tek sada (sa Wiki) vidim da je 14/15 bio u Mursiji. ali po tome njegova plata je bila i dok je u G ligi bio nešto malo preko 800000 dolara...
PS U 219/20 sezoni je trebao da zarađuje 2 miliona dolara.

Pera zdera
03.07.2019, 12:31
A pre Mursije od 2011-2014 igrao za San Sebastián Gipuzkoa BC

many men
03.07.2019, 12:59

Gist.
Iskusan, igrac sa pobjednickim mentalitetom, ima brdo titutula, skoro kao Branko Lazic:biggrin:
Navikao da igra u neregularnim uslovima a oprosticemo mu ruznu proslost:D

mmajstor
03.07.2019, 13:00
Nego sta bi za Djenku?

Šarac
03.07.2019, 13:03
Nego sta bi za Djenku?

Ceka se da dodje u Bgd.

suptil
03.07.2019, 13:09
Kakva je procena kluba oko broja sezonskih karata. Sta u ovom trenutku znaci stav "odlicno ide prodaja". Koliko je prodato, koliko se ocekuje sezonaca po dosadasnjim trendovima prodaje?

Ivan9
03.07.2019, 13:13
Majstorski odradjen prelazni rok. Mislim da su svakom navijacu ispunjene zelje.
Dzenkins ljudi. Vratio se ponovo u KKCZ. Na mesto 'zlocina'
Jbg ja da sam na mestu ostalih aba ligasa ja bi preskocio sledecu sezonu sa ulaganjima pa pare prebacio za onu tamo. Jbg kad samo pogledas nas roster ne bude ti dobro.

Da nema slucajno neko onu sliku zagrljaja Laze i Djenke na treningu kada se prosli put vratio? Negde sam zagubio.
2 pitbula u odbrani. Sada Tomic nema opravdanje ako primi vise od 70 poena od bilo koga :D

Edit:
Ja negde procitah 1100 sezonskih za prvih 5 dana

From downtown
03.07.2019, 13:14
Imam i ja jedno pitanja pa ako bi neko od upucenijih bio ljubazan da mi odgovori.

Imali smo 3 cigle sinoc, jedna je Stratos, ako je druga Djenka onda cekamo jos jednu a tu evidentno ostajemo ili bez centra ili bez pleja.

Neka mi neko kaze da mi je logika pogresna :D

Storm
03.07.2019, 13:18

Gist bez razmisljanja. Ja necu ulaziti u kosarkaske razloge, jednostavno vise volim te atletske zverine od ovih old school petica. Lepse ih gledati. :)

弱肉強食
03.07.2019, 13:20
Imam i ja jedno pitanja pa ako bi neko od upucenijih bio ljubazan da mi odgovori.

Imali smo 3 cigle sinoc, jedna je Stratos, ako je druga Djenka onda cekamo jos jednu a tu evidentno ostajemo ili bez centra ili bez pleja.

Neka mi neko kaze da mi je logika pogresna :D

Nije sutra kraj roka. Možda pored cigli bude i neki crep za krov, kad se temelj dozida pojačanim ciglama.

Inače najlepši za gledanje su igrači kao Stratos, realno.

mmajstor
03.07.2019, 13:28
I ja sam razumeo da su 3 cigle vezane samo za ovaj period a da to nije kraj.

Plej, Covic
Beron, Djenka, Lazic,
Dobric, Davidovac, Stratos, KC?
Braun, Simana, Faje,
Centar, Odzo

Ako KC potpise, neka dvojica kapitalaca ce morati da visi na tribinama jer ce biti 14i, a tu su jos i Nenadic i Radanov da broje do 16.

Wingwalker
03.07.2019, 13:28
Salu na stranu, ovo bi bilo kad da na tortu stavis govno.

Filip pasuje na ovaj roster....

....kao majonez na tulumbe.

From downtown
03.07.2019, 13:32
Nije sutra kraj roka. Možda pored cigli bude i neki crep za krov, kad se temelj dozida pojačanim ciglama.

Inače najlepši za gledanje su igrači kao Stratos, realno.

Haha ma znam, nego mi interesantna ta zagonetka pa pokusavam da provalim :D

suptil
03.07.2019, 13:32
Sto se Kuzmica tice i Gista, mislim da je ako je opcija Gist on je resenje na godinu dana. Sa druge strane mislim da je Kuz visegodisnja opcija. Birao bih Kuza u toj situaciji. Ne znam u kakvom je stanju Kuz tj. u kakvom ce biti oktobra, ali svakako ocekujem da Odzo bude bas dobar. Odzo ce biti takticko iznenadjenje na pocetku Evrolige. Drugi centar ispod radara... Dobra se prasina digla juce, hajp postoji, ali dugo cemo cekati da se prevazidje onaj zemljotres koji je nastao kada je Vilijams potpisao za nas.
Jako je vazan povratak Djenke, ako nista drugo vracamo se kultu koji se zove ekipa. Nismo nazalost pre dve godine imali ekipu. Ocigledno od oktobra cemo je imati, i to kakvu. Imacemo 13 igraca, jedan ce biti uvek visak. Zivo me interesuje da li ce Dobric vs Deda biti tu od oktobra. Dobric je sazreo, Deda pokazuje petlju i stav.

From downtown
03.07.2019, 13:33
Filip pasuje na ovaj roster....

....kao majonez na tulumbe.

Ma ako je cena ovakvog rostera Filip neka je. Ne odobravam, logicno ali ako dodje dobar prvi plej a on bude tu kao ukras nemam problem s tim.

Stef
03.07.2019, 13:36
3 cigle su stavljene cisto zbog estetike, kao sto su posle stavljene i 3 grcke zastave, nema to veze sa sledecim potpisima...
Oko 1200 sezonskih je prodato do sada....

弱肉強食
03.07.2019, 13:41
Kako serete po Filipu kao da je najgori. Bolji je bekap plej od mnogih koje bi doveli. Dečko odigrao super neke važne utakmice, imao i dosta asistencija, igrao srcem.

Nepotizam, nepotizam, nepotizam, pa u celom svetu je nepotizam, korupcija, svašta nešto.

Ne smeta nam što brat od predsednika jebe majku svima, ali ćemo Filipa da hejtujemo midžet ovo ono. Baš glupo

Storm
03.07.2019, 13:57
Kako serete po Filipu kao da je najgori. Bolji je bekap plej od mnogih koje bi doveli. Dečko odigrao super neke važne utakmice, imao i dosta asistencija, igrao srcem.

Nepotizam, nepotizam, nepotizam, pa u celom svetu je nepotizam, korupcija, svašta nešto.

Ne smeta nam što brat od predsednika jebe majku svima, ali ćemo Filipa da hejtujemo midžet ovo ono. Baš glupo

Jesi li ti pogledao Filipove brojke u EK? Protiv abaligaske buranije je odigrao solidno, niko ne spori.

LosmiSK
03.07.2019, 14:08

Smeta i brat. Idu neki i protiv toga. Samo ti neki ne lizu na drugu stranu nepotizam, da bi na ovoj drugoj strani pricali neke bajke, nekog dete koji ne zna gde bije.

Filip je najklasicniji primer nepotizme,ne sada, vec kroz ceo zivot. To je tako, ima 31g moze da pokaze vise od neki mladjih igraca, ali tako moze bilo koji iskusni igrac.

Daj ovde bilo kome pleju to sto je on imao kroz celu karijeru, mogao bi samo znato bolje da prikaze. Samo to u tvojoj glavi ne moze da udje, posto si kranje bezobrazan- i to samo da bi udarao kontru.

Wingwalker
03.07.2019, 14:16

Nije glupo.
Glupo je to što Vam ne smeta što brat od predsednika jebe majku svima.
Meni smeta jako.

darko pancev
03.07.2019, 14:25

pusing efekat i splavovi ...gist mi deluje vrlo povodljiv i veliki ljubitelj svega sto ne treba ...Kuzmic je druga prica ...uz to je Gist klasicna cetvorka a Kuzma klasicna petica ...

darko pancev
03.07.2019, 14:29
filip neka ostane zasluzio je,nece on dobijati znacajnije minute u EL ali ce biti super da odmeni nosioce u Aba ,Kls ....svaka njemu cast na svemu sto je uradio ,trpeci uvrede ljudi koji kosarku ne poznaju uopste

Samo Zvezda
03.07.2019, 14:51
Stratos Perperoglu[emoji836][emoji837][emoji836][emoji837][emoji112][emoji112][emoji112]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190703/be346547729df2fa4aa35022aeaa88fb.jpg

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

darko pancev
03.07.2019, 15:11
bravo za Perpera svaka cast ,ojacavamo tim svakim ovakvim potpisom ..neka je zdrav samo i sve ce biti ok

Storm
03.07.2019, 15:16
Sarac, ima li istine za Gista ili je novinarska patka?

Šarac
03.07.2019, 15:18
Sarac, ima li istine za Gista ili je novinarska patka?

O tome neka razmilslja Kuzmic i njegova supruga, a ne mi ovde.

Laza Kacanski
03.07.2019, 15:19
O tome neka razmilslja Kuzmic i njegova supruga, a ne mi ovde.Ma covek ima ponudu od Baskonije. Necemo ga cekati sigurno ako ne odluci za dan, dva

Storm
03.07.2019, 15:20
O tome neka razmilslja Kuzmic i njegova supruga, a ne mi ovde.

Nemamo srece sa tim zenama igraca, cudo jedno. :)

Wingwalker
03.07.2019, 15:22
interesantno da niko nije prokomentarisao trenutno stanje Kuzmića...formu...trenira li?
ili će Nebojša da mu da ponudu: ,,ključ u ruke'' struja i voda izvedena do 50 metara.

Victor BG
03.07.2019, 15:32
interesantno da niko nije prokomentarisao trenutno stanje Kuzmića...formu...trenira li?
ili će Nebojša da mu da ponudu: ,,ključ u ruke'' struja i voda izvedena do 50 metara.

Sa jedne strane Zemara Charles a sa druge zena i polja mandarina, sunce i bez pritiska...
Nije mi tipicno za nekoga iz Doboja da je papucar

Šarac
03.07.2019, 15:37
Varaju se manageri koji misle da kod nas sada lova izlazi i iz stekera i da prvobitne dogovore sada malo dizu u $$$ verovatno od toplote im se prosirio novcanik.
NC nije pristajao na ovakve igrice ni kada je bio slabiji i ranjiviji nego sto je sada, tako da ovo sa Gistom je samo poruka Kuzmicu ako ne zelis po onome sto smo se dogovorili ima ko hoce a ti tvoju cifru zaradi tamo gde mislis da mozes.

Svi koji salju u pp poruke, ne mogu odgovoriti jer je pun, a mrzi me da brisem memoriju da bi oslobiodio prostor tako dzabe saljete.

Storm
03.07.2019, 15:37
Sa jedne strane Zemara Charles a sa druge zena i polja mandarina, sunce i bez pritiska...
Nije mi tipicno za nekoga iz Doboja da je papucar

Beograd nije Madrid, Barselona ali za Vitoriju je metropola. Sta se tripuje gospodja Kuzmic... :)

Laza Kacanski
03.07.2019, 15:54
Moze neko nesto blize o ovom Netu

LosmiSK
03.07.2019, 15:57
Pa izgleda se vra i Covic da moze da spusta cene kako hoce zbog nekih povreda. Prosla su ta vremena. Menageri se ne varaju nista, sve je jasno kad se neko otvori u Junu, sta se onda desava.

Sto se mene tice Kuz i ne mora doci, kad vec pravimo Harlem Globtroterse, daj onda tog Meklina, Gista ili neku takvu zajebanciju, da budemo nesto siromasniji Milano 2.0

Sad ce neko dozvoliti da ga Cova jbe, pa nisu oni veverice. Mada do sada prelazni odlicno odradjen, sprceno je dosta, a fali jos minimum 2-3 igraca... Djekna je zavrsen, sad cmeo videti za centra i ostalu megalomaniju na pleju :cf:

LosmiSK
03.07.2019, 16:04

Dobar igrac, radi sve sto se trazi za jednog pleja. Dobro organizuje napad, solidan sut, dobra asistencija. Odbranu zna da igra, pametan igrac. Mada kad bi ga stavio u neki krug igraca, to bi bio Huertas,Mekel, tako neki q..

Ima tj moze da pici tranziciju ali stabilan je sa loptom, ima dobar look da podeli pass, sut moze da popravi,ali onako je..nit smrdi nit mirise..odbrana dobra, ali nije bas nesto visok, ali zna da odigra korektno..jbm li ga nisam ga ni gledao sem u Brazilu i to u Mursiji..verovatno se popravio..

dradin
03.07.2019, 16:10

Nemam mnogo vremena da pišem sada, ali evo ukratko. Osim toga što je malo undersized, savršen je fit na roster koji imamo. Igra agresivnu i pametnu odbranu, u napadu ima dobar prodor i lepo se snalazi u završavanju u reketu, šut sasvim solidan, pogotovo iz spot up pozicija (kroz nba karijeru 37% za 3). Jako lepo vrti pik i ume da razigra svih 5 igrača iz pika, ne gleda samo centra već i ostala rešenja što na strani lopte, što na strani pomoći.

Ako bih ga poredio sa nekim plejmejkerom koji igra u evropi, verovatno je Kampaco najbolji primer, malo manje zuji po terenu od Kampaca samo.

Ako bismo uspeli da ga dovedemo, bilo bi jako jako dobro, ali ne znam koliko je realno s obzirom na to da je imao sasvim solidne partije i na NBA nivou.

dradin
03.07.2019, 16:12
Dobar igrac, radi sve sto se trazi za jednog pleja. Dobro organizuje napad, solidan sut, dobra asistencija. Odbranu zna da igra, pametan igrac. Mada kad bi ga stavio u neki krug igraca, to bi bio Huertas,Mekel, tako neki q..

Ima tj moze da pici tranziciju ali stabilan je sa loptom, ima dobar look da podeli pass, sut moze da popravi,ali onako je..nit smrdi nit mirise..odbrana dobra, ali nije bas nesto visok, ali zna da odigra korektno..jbm li ga nisam ga ni gledao sem u Brazilu i to u Mursiji..verovatno se popravio..

Manje više sve stoji što si napisao, osim što je za ove 4 sezone u nba ozbiljno podigao svoju igru u odnosu na period u Mursiji ili San Sebastijanu. Stvarno all around igrač koji nam treba, ja bih voleo da je 7-8cm viši, ali u tom slučaju ne bismo mogli da razmišljamo o njemu

suptil
03.07.2019, 16:25
Sto se mene tice, da dosje Djenka, pa da skinem slem. Petica i kec mogu da dodju pred pocetak priprema, taman da se udje u jos jedan spic za sezonske.

LosmiSK
03.07.2019, 16:28
Manje više sve stoji što si napisao, osim što je za ove 4 sezone u nba ozbiljno podigao svoju igru u odnosu na period u Mursiji ili San Sebastijanu. Stvarno all around igrač koji nam treba, ja bih voleo da je 7-8cm viši, ali u tom slučaju ne bismo mogli da razmišljamo o njemu

Znam da sam se zacudio tada sto je otisao u NBA, sta vise, zacudio sam se i kad je dosao u Mursiju. Mlad igrac bio tada, ali dobio dosta prostora... Imala je Mursija tad neke slicne plejeve, mrzi me da sad gledma i to na netu..

Ma za nas je on avion, samo sumnjam da ce taj jeftino prodati kozu,a verujem da bi pre hteo u Spaniju...

darko pancev
03.07.2019, 16:43
Djenka i Kuz i jedan vrhunski plej ...a KC Rivers sto se mene tice moze da potrazi drugu sredinu ...ja bi sa tim rosterom bio prezadovoljan

dradin
03.07.2019, 17:04
Djenka i Kuz i jedan vrhunski plej ...a KC Rivers sto se mene tice moze da potrazi drugu sredinu ...ja bi sa tim rosterom bio prezadovoljan

Samo strpljivo i prati danas vesti :)

darko pancev
03.07.2019, 17:07
ako Djenka dolazi imas bure piva kad dodjes u NS::)...ako si slagao onda ja dolazim kod tebe na jagnjetinu ::)

Jimi22
03.07.2019, 17:08
Izgleda da ce Odzo biti prodat, a da stizu Kuz i Gist.
Au.
http://redstarbelgrade.rs/nova-pojacanja-zvezda-blizu-dogovora-sa-dvojicom-centara/

dradin
03.07.2019, 17:14
ako Djenka dolazi imas bure piva kad dodjes u NS::)...ako si slagao onda ja dolazim kod tebe na jagnjetinu ::)

Dogovorili smo se :)

dekkard
03.07.2019, 17:15
Izgleda da ce Odzo biti prodat, a da stizu Kuz i Gist.
Au.
http://redstarbelgrade.rs/nova-pojacanja-zvezda-blizu-dogovora-sa-dvojicom-centara/Najbolja vest dana, ako je tačno.

mmajstor
03.07.2019, 17:21
Без сумње нас чека паклених неколико дана, а време можете потрошити чекајући у реду за куповину сезонске карте на Малом Калемегдану.

navali narode, stizu i Kuzma i Gist...samo sto nisu.

darko pancev
03.07.2019, 17:22
oJo je car ..bilo bi mi zao da ode zivota mi mog ...mislim da za godinu dve moze da bude medju najboljim klasicnim centrima u EL! ali ako dolazi Kuz i Gist ...nekako cu progutati njegov odlazak:D

LosmiSK
03.07.2019, 17:34
Uzmi ZVEZDO EVRO TITULU!!!!

Auu jbte sta se ovde desava, Bog sami ne zna xD Da li ovde ima banana ili cega vec. :biggrin:

darko pancev
03.07.2019, 17:40
Uzmi ZVEZDO EVRO TITULU!!!!

Auu jbte sta se ovde desava, Bog sami ne zna xD Da li ovde ima banana ili cega vec. :biggrin:

izlazimo iz EL ...imamo ponudu NBA cekomo sta ce Coki da odluci ...daleko je ...jebu nas letovi :D:D:D:D

Victor BG
03.07.2019, 17:53
Nisam gay ali cu tako slatko da se napushim falusa Covicu ako ovo izvede sa jednim renomiranim PG.

LosmiSK
03.07.2019, 18:08
Ovde se ljudi jos zahvaljuju covicu, bolje krenite na drugu adresu da ne bi ostali bez igracau Decembru. xDDD

Jimi22
03.07.2019, 18:16
Prema informacijama, Covic pokazuje kakav je mag u ovom poslu.
Covek bukvalno za kikiriki dovodi EL igrace.

suptil
03.07.2019, 18:25
Prema informacijama, Covic pokazuje kakav je mag u ovom poslu.
Covek bukvalno za kikiriki dovodi EL igrace.

Koliki je taj kikiriki?

Marchisio
03.07.2019, 18:27
Koliki je taj kikiriki?

U odnosu na ostale klubove u EL. Posle Zvezde, najmanji budzet u EL ima Zalgiris, oko 13M.

Jimi22
03.07.2019, 18:30
U odnosu na ostale klubove u EL. Posle Zvezde, najmanji budzet u EL ima Zalgiris, oko 13M.

Sto je vise nego duplo manje.
Koliko li tek bavarci imaju...

LosmiSK
03.07.2019, 18:35
To nije tacno, to je ukupni budzet. Treba videti budzete za plate igraca :) tu bi vec prica bila drugacija...

LosmiSK
03.07.2019, 18:39
Nego sta ovo Misko prica o srpsko-slovenackom prijateljstvu na njavisem nivou...da ne dolazi i Jaka Blazic :D

mmajstor
03.07.2019, 18:39
pa da ko da ne znamo da plate ne smeju da budu vece od 65 posto ukupnog budzeta. Najmanji budzet za plate ima Bajern sa 4,5miliona a na drugom mi sa 10 :P

Jimi22
03.07.2019, 18:41
Ma da, sirotani.

dradin
Nego sta ovo Misko prica o srpsko-slovenackom prijateljstvu na njavisem nivou...da ne dolazi i Jaka Blazic :D

Bobi prešao u Dalas, na to je mislio

Marchisio

Nije Jaka njegov igrač, već Raškovićev. Biće da je Edo Murić u Partizanu ili Bobi u Dalasu.

Edit: Vidim sad, Bobi.

NateHuffman

bobi potpisao za dalas. 7 miliona za dve godine

dekkard
03.07.2019, 18:46
Sto je vise nego duplo manje.
Koliko li tek bavarci imaju...Bavarci negde oko 20 milki.

suptil
03.07.2019, 19:02
Kad Covic planira spektakularnu pres konferenciju da organizuje. Malo o igrackom kadru za nastupajucu sezonu, ocekivanja plus obavestenja o pojacanom sponzorskom pulu :D

Marchisio
03.07.2019, 19:03
1146463554205356032

Laza Kacanski
03.07.2019, 19:18
Brat Djenka
Najvece moguce pojacanje u svakom smislu.

LosmiSK
03.07.2019, 19:34
Nikog realno ne zanima Bobi sad.

Dobrodosao Djenka-part 3. Bas dobar potpis. Bice zanimljivo videti kako ce se deliti minutaza na 2 i 3..

darko pancev
03.07.2019, 19:49
Dogovorili smo se :)

osetio sam crnog brata ....imas cisternu piva...

suptil
03.07.2019, 19:51
Kako li ce konkurencija na Jadranu odreagovati na ove potpise... Sta da misle, cemu da se nadaju?

kronostime
03.07.2019, 20:04
osetio sam crnog brata ....imas cisternu piva...

Preciznije?:biggrin:

Victor BG
03.07.2019, 20:17

Krenulo te danas a nije da nisi imao materijala :biggrin:

Storm
03.07.2019, 20:44
Kako li ce konkurencija na Jadranu odreagovati na ove potpise... Sta da misle, cemu da se nadaju?

Zasad je najozbiljniji Mornar, ako se tim koji ima Milka Bjelicu moze nazvati ozbiljnim. :)

Laki21
03.07.2019, 20:45
Ne može.

dradin
03.07.2019, 21:05
aj sačekaćemo da se predstavi zvanično :)

Wingwalker
03.07.2019, 21:30

kako je kod Topalovića...?
čujem Ostoja ne tuli trubicu?

Samo Zvezda
03.07.2019, 21:45
Izgleda da će biti još vesti sa Malog Kalemegdana

https://twitter.com/marpav5/status/1146501103602819073?s=20

Šarac
03.07.2019, 23:05
https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1146524110832447488

Laza Kacanski
03.07.2019, 23:27
Neto, Covic, Nenadic
Beron, Dzenkins
Lazic, Dobric, Davidovac
Stratos, Simanic, Braun
Kuzmic, Odjo, Gist

Neka je sa srecom[emoji16]

LosmiSK
Free agent Marko Keselj has agreed to deal with Crvena Zvezda, league source tells LosmiSK.

Manda77
Nece moci preko Kuzmica!!!

https://www.youtube.com/watch?v=CC3exF4g9P0

mmajstor
sve nesto oko ponoci kad radan svet treba da spava.

Samo Zvezda
03.07.2019, 23:29
OK ...Kuzmić

https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1146530505879379969?s=20

Laza Kacanski
03.07.2019, 23:30
Napisao sam sastav za narednu sezonu

NaviSK
03.07.2019, 23:31
Kuzmic i Jenkins zajedno avionom iz Madrida!

NaviSK
03.07.2019, 23:32
FCP3 LIKE THIS!

suptil
03.07.2019, 23:32
Okle novci za sve ovo braco mila :D

NaviSK
03.07.2019, 23:34
Neto, Covic, Nenadic
Beron, Dzenkins
Lazic, Dobric, Davidovac
Stratos, Simanic, Braun
Kuzmic, Odjo, Gist

A gde je crni brat Faye?! Nesto si se zabrojao Lazo! :-)

Laza Kacanski
03.07.2019, 23:35
A gde je crni brat Faye?! Nesto si se zabrojao Lazo! :-)Zajebah se. Dodaj

mmajstor
03.07.2019, 23:36
Okle novci za sve ovo braco mila :D

Radonja konacno refundirao telefonske racune sa Spanijom :)

LosmiSK
03.07.2019, 23:36
Kuzmic i Jenkins zajedno avionom iz Madrida! ���������������� �

Evo pored LosmiSK,NaviSK...Polako se pravi kartel :biggrin:

Dobrodosao Navi!!!

PS Nadam se da nisi infiltrirani grobar :biggrin:

Samo Zvezda
03.07.2019, 23:37
Nece moci preko Kuzmica!!!

https://www.youtube.com/watch?v=CC3exF4g9P0

Ovde je i Čarli :D

https://youtu.be/a-ys7g948w0

mmajstor
Zajebah se. Dodaj

A sad pravo pitanje... ko ce ovde ispasti iz rotacije? :)

Nekad su tu bili Keselj, Nenadic i Radanov... a sad?

LosmiSK
Radonja konacno refundirao telefonske racune sa Spanijom :)

Moze mu se, vidis broj titula uvek kad pogledas moj nalog :D

Laza Kacanski
03.07.2019, 23:38

Nekad su tu bili Keselj, Nenadic i Radanov... a sad?Bem li ga

mmajstor
03.07.2019, 23:38
Dobro dosao Kuz!

Isplatilo se odbijanje one nepristojna ponuda od prosle sezone, a dobro se neretko dobrim vraca.

Šarac
03.07.2019, 23:39
Neto, Covic, Nenadic
Beron, Dzenkins
Lazic, Dobric, Davidovac
Stratos, Simanic, Braun
Kuzmic, Odjo, Gist

Odmah precrtaj NETO i Gista

# stay tuned::)

Gist je svoju rolu odigrao, hvala mu svakako

Neto ne zna ni gde je Beograd.

NaviSK
BOLJE VAS NASAO!!!
NEMA VREDJANJA. PAZI STA PISES. DRUGI PUT IDE BAN

LosmiSK

Nekad su tu bili Keselj, Nenadic i Radanov... a sad?

Nekada su TEJA I REBA sa 19g bili 11-12 igrac ::) i tim prosek godina 23-24..sad imamo samo jednog ispod 25 godina...:cry:

LosmiSK
03.07.2019, 23:40
BOLJE VAS NASAO!!! Ja sam Covicev FAN! Instirucijom protiv crno bele proatitucije! I nikada da se ne zaboravi genijalnost UPPRa, sada je Nebojsa za svoj rodjendan, stavio Fabriku Metalnih Proizvoda pod hipoteku, da bi svome sinu obezbedio nikada sigurnije ucesce na F4 naredne sezone! :-)

Pa vi ste moje Alter Ego, mnogo mi se svidjaju Vasi upisi ::)

mmajstor
03.07.2019, 23:41
BOLJE VAS NASAO!!! Ja sam Covicev FAN! -)

Konacno, sex :)

Marchisio
03.07.2019, 23:41
Big Kuz. Veliki potpis.

LosmiSK
03.07.2019, 23:42
Kuzmic je navodno varirao od 800 do 1m za dve godine...ko je popustio na kraju :cf::cf2:

mmajstor
03.07.2019, 23:42
Nekada su TEJA I REBA sa 19g bili 11-12 igrac ::) i tim prosek godina 23-24..sad imamo samo jednog ispod 25 godina...:cry:

Tako je to kad ti klub napreduje... tj nas, vas dobija samo neke mrvice iz FK :)

suptil
03.07.2019, 23:44
Jel stvarno postoji interesovanje za Odza ili je i to bio spin paket vezan za Kuzmica?

NaviSK
03.07.2019, 23:45
Konacno, sex :)

Jos ovome sa tvog avatara da vidim ledja iz repke i za mene ovo leto SAVRSENO! Izvinjavam se za off!

LosmiSK
03.07.2019, 23:46
Ta prica postoji da se kao neko interesuje...jos odavno. Kao i za Simanica, samo od tad anista nisam cuo za to. Ristic se zajebao prosle godine sto mu nisu dali da ode negde,a trazili obestecenje,ali nemci nisu to hteli da plate...

From downtown
03.07.2019, 23:48
Hocemo li pleja docekati?

NaviSK
Hocemo li pleja docekati?

Hocemo, STAVI SLEM! ;-)

mmajstor
Jos ovome sa tvog avatara da vidim ledja iz repke i za mene ovo leto SAVRSENO! Izvinjavam se za off! ������

Sto bas sebi da upropastis leto?
Eno imas tamo temu za to... imas puno istomisljenika, vecina su u banovini (ako i ti nijesi jedan od njih) :)

LosmiSK
03.07.2019, 23:50
Cuj Gist bio mamac xD pa oni su sad kao prevarili Kuzmica svog novog igraca i velikog Deliju i naravno potpisao je za 200k + nagrada ako bude u top8...Svasta se ovde pise. :facepalm:

NaviSK
03.07.2019, 23:51
Cuj Gist bio mamac xD pa oni su sad kao prevarili Kuzmica svog novog igraca i velikog Deliju i naravno potpisao je za 200k + nagrada ako bude u top8...Svasta se ovde pise. :facepalm:

Ne Gist je bio mamac za Trinkijerijev otkaz! Kada je video da je Tomic sa njime licno razgovarao, rekao je MAMA MIA, odoh na trziste rada! :-)

mmajstor
03.07.2019, 23:52
Rece Sarac da je bio mamac a ja mu vjerujem.

From downtown
03.07.2019, 23:54
Svaki prelazni rok se pustaju buve i to obicaj. Tako da ne primajte se previse :D jos plejai da zakljucavamo roster.

LosmiSK
03.07.2019, 23:55
Rece Sarac da je bio mamac a ja mu vjerujem.

Ma sve da je i bio mamac, ti foliras svog igraca da bi mu spustio cenu..I jos saljes direktora za forume, FB, Twitere da prica kako je on bio mamac i kako su oni po svemu vidjenom zahebali Kuzmica i spustili cenu....

Braca Grim ovima da pozavide...

Stef
03.07.2019, 23:59
Odmah precrtaj NETO i Gista

# stay tuned::)

Gist je svoju rolu odigrao, hvala mu svakako

Ko je onda drugi centar sa kojim se pregovara? 9::)

mmajstor
04.07.2019, 00:01
Ako smo i pregovarali ocigledno sada vise nema potrebe.

mmajstor
04.07.2019, 00:02
Ma sve da je i bio mamac, ti foliras svog igraca da bi mu spustio cenu..I jos saljes direktora za forume, FB, Twitere da prica kako je on bio mamac i kako su oni po svemu vidjenom zahebali Kuzmica i spustili cenu....

To Marko Pesic sigurno ne radi. On je zavrsio sportski menadjment pa sve radi by-the-book :)

Stef
04.07.2019, 00:02
Ako smo i pregovarali ocigledno sada vise nema potrebe.

Pregovara se nevezano za Kuzmica, tako su objavili na RSB danas....

LosmiSK
04.07.2019, 00:06
Pregovara se nevezano za Kuzmica, tako su objavili na RSB danas....

Pa Sarac ti je sa RSB..i tamo je moderator i ima ime po USA gradu valjda..ko ce ga znat..

LosmiSK
04.07.2019, 00:07
To Marko Pesic sigurno ne radi. On je zavrsio sportski menadjment pa sve radi by-the-book :)

Tacno. Potez Radonja za Saleta je bio po knjigama. Nije lepo sto me namestas iz dana u dan.:biggrin:

Šarac
04.07.2019, 00:12
Pa Sarac ti je sa RSB..i tamo je moderator i ima ime po USA gradu valjda..ko ce ga znat..

Vidis koliko u svakoj tvojoj recenici vezano za mene iznosis neistine,kao sto si tvrdio da sam clan skupstine, ljudi te demantuju, evo opet pises da sam moderator , a nisam, plus nisam nikakav direktor ni za medije, ni forume ni fb, tako da bavi se malo problemimam u MiNKEnu a pusti nas klub da radi kako zna i ume u ovom prelaznom roku.

Koliko vidim samo si ti nesto nezadovoljan, ali ja te potpunosti razumem, nas trener radi, dok trener tvog kluba sedi svako jutro na Vracaru i pije kafe.

Opusti se, Asvel, ALba, bice prikucani za dno, niste ni vi najgori.

mmajstor
04.07.2019, 00:15
Tacno. Potez Radonja za Saleta je bio po knjigama. Nije lepo sto me namestas iz dana u dan.:biggrin:

Eno tog maestralnog poteza u knjizi 'kako da nametnete nepostojeci autoritet nekome kome ste u mladosti bili vodonosa' :)

From downtown
04.07.2019, 00:17
Kada da se pleju nadamo pa da se odjavim sa foruma na neki period :D

NaviSK
04.07.2019, 00:19

Vidis koliko u svakoj tvojoj recenici vezano za mene iznosis neistine,kao sto si tvrdio da sam clan skupstine, ljudi te demantuju, evo opet pises da sam moderator , a nisam, plus nisam nikakav direktor ni za medije, ni forume ni fb, tako da bavi se malo problemimam u MiNKEnu a pusti nas klub da radi kako zna i ume u ovom prelaznom roku.

Koliko vidim samo si ti nesto nezadovoljan, ali ja te potpunosti razumem, nas trener radi, dok trener tvog kluba sedi svako jutro na Vracaru i pije kafe.

Opusti se, Asvel, ALba, bice prikucani za dno, niste ni vi najgori.

Sarac, sto se nervoziras, svi smo mi na istoj strani! Samo su misljenja razlicita, takvi su postulati demokratske zemlje! A i meni se ucinilo da si moderator sa RSBa, ako kazes da nisi verujem ti! Drugo, stvarno su sa tog foruma najavili danas dva renomirana EL centra i TRILING pojacanja u narednom periodu! Pozdrav! ;-)

LosmiSK
04.07.2019, 00:21
Pa sef si im tamo. Moze i opklada da cemo Dejo i ja natenane uz ksfu na Vracaru biti ispred vas u EL sa ovim timom koji je blago receno skup za nas. Imas jednostavnu opkladu gde si favorit, plus i veci budzet. Ja i dalje verujem krvavim kolenima.

NaviSK
04.07.2019, 00:22
Eno tog maestralnog poteza u knjizi 'kako da nametnete nepostojeci autoritet nekome kome ste u mladosti bili vodonosa' :)

A tzv selektora je gospodin Radonjic skolovao po knjigama! Hard difens end trazisn ofens! Pa udri po njemu i u Atini i po BGu! :-) a moras priznati da je genijalna Saolinova selekcija bila sa Kuzom i Raduljicom na C i Sasa RASTROJENI Pavlovic na poziciji IZGUBLJENOG U SVEMIRU! :-) Nigde nije play off docekao, mora da je zato sto je van vremenski trener, niko ga ne razume!

Šarac
04.07.2019, 00:26
Sarac, sto se nervoziras, svi smo mi na istoj strani! Samo su misljenja razlicita, takvi su postulati demokratske zemlje! A i meni se ucinilo da si moderator sa RSBa, ako kazes da nisi verujem ti! Drugo, stvarno su sa tog foruma najavili danas dva renomirana EL centra i TRILING pojacanja u narednom periodu! Pozdrav! ;-)

Sa tog foruma su najavili mnogo igraca koji na kraju se nisu obistinila. Nisam moderator , a to se lako da proveriti.
Nov si ovde i ne poznajes istorijat " sukoba" izmedju mene i LosmiSK, Mi smo drugovi svakako samo nam se misljenja razlikuju jer ipak navijamo za razlicite klubove.
Ja za prebogatu KKCZ a on za siromasni FC BAYERN.

mmajstor
04.07.2019, 00:27
A tzv selektora je gospodin Radonjic skolovao po knjigama! Hard difens end trazisn ofens! Pa udri po njemu i u Atini i po BGu! :-) a moras priznati da je genijalna Saolinova selekcija bila sa Kuzom i Raduljicom na C i Sasa RASTROJENI Pavlovic na poziciji IZGUBLJENOG U SVEMIRU! :-) Nigde nije play off docekao, mora da je zato sto je van vremenski trener, niko ga ne razume!

Tema za dobijanje banova je ona druga.

mmajstor
04.07.2019, 00:28
Ja i dalje verujem krvavim kolenima.

A ta krvava kolena su od igre kamene face? :)

Šarac
04.07.2019, 00:33
Pa sef si im tamo. Moze i opklada da cemo Dejo i ja natenane uz ksfu na Vracaru biti ispred vas u EL sa ovim timom koji je blago receno skup za nas. Imas jednostavnu opkladu gde si favorit, plus i veci budzet. Ja i dalje verujem krvavim kolenima.

Znaas da je zabranjeno ovde se kladiti ali svakako prihavatam,
KK CZ i dalje je u okviru svog planiranog budzeta za ovu sezonu bez obzira sto je po tvojoj matematici 5 miliona > 20 miliona.

Mi smo uspeli da produzemo ugovor kapitenu za 2 puta manje para nego sto je imao, da produzimo dva penzionera koji realno tesko da bi ih iko zvao da igraju EL, potpisali smo povratnika u tim koji dve godine nema takmicarsku utakmicu,to sto dolazi iz slavnog kluba ne znaci da mu je i cena kraljevska, igraca koji isto tako dve godine nema sekunde u EL, jedini pravi potpis gde smo povecali ugovor je Beronu,
Djenku jos cekamo isto ne za pare koje je dobijao tamo,jer kao sto sam napisao juce, emocije ispred para, plus porodicu ce ovde da zasnuje.

Ako sam nekog igraca propustio izvinjavam se , ali je cinjenica da smo zadrzali tim od prosle sezone i dodali samo dva igraca, a tvoji upisi su bili da pravimo harlemovce. Koliko se secam tako ih nisi nazivao prosle sezone, tesko da zbog Browna i Kuzmica smo sada odjednom postali harlemovci.

Laku noc,
kasno je.
za veceras je dovoljan potpis Kuzmica bez obzira sta Rsb pise.

Laki21
04.07.2019, 00:36

Zna.
(https://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2014/1009/Serbia-Brazil)

mmajstor
04.07.2019, 00:39
Zna.
(https://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2014/1009/Serbia-Brazil)

Na ovom linku je i Marselinjo koji takodje nema klub?
Sa njim bi def. bili najmatorija ekipa u EL.

Laki21
04.07.2019, 01:39
Nek ide gde hoće, samo ne kod nas.

NaviSK
04.07.2019, 01:53
16693:mute:

L a z a R
04.07.2019, 07:38
Tema za dobijanje banova je ona druga.

Za nesto sto je 101% tacno,glupo je prizivati nekom stetu.

Nemam_ti_kad
04.07.2019, 10:19
Ne falite se , Dzenkins, Kuzma, Braun dosli...Perper, Beron, Lazic...i ostali svi su opet tu....Svaka cast na ulaganjima...Bogomi ekipa mozda i za F4 ako se se sve poklopi sa plejom koji se ceka.:)

Jimi22
04.07.2019, 10:22
Ne falite se , Dzenkins, Kuzma, Braun dosli...Perper, Beron, Lazic...i ostali svi su opet tu....Svaka cast na ulaganjima...Bogomi ekipa mozda i za F4 ako se se sve poklopi sa plejom koji se ceka.:)

Nas projektovani budzet je za bar 20 posto manji od vaseg iz prosle sezone, pa znamo sta se desilo.
Imamo skroman EL tim i ne letimo visoko.:cool:

Victor BG
04.07.2019, 10:30
Nas projektovani budzet je za bar 20 posto manji od vaseg iz prosle sezone, pa znamo sta se desilo.
Imamo skroman EL tim i ne letimo visoko.:cool:

Pa i nije bas, Covke je bio vrijedan prosle godine, sipalo se u Partizan pa je nesto prelilo i nama. Tako da imamo solidan budzet za plate, nismo se mnogo isprsili za ova dva igraca. Lazicu revidiran ugovor, Stratosu skoro isti a samo Beron dobio oko 100k vise. Brown ako osvojimo ABA i top 8 vjerovatno ima debele bonuse, nisam vidio ugovor pa necu napamet. Ovo za budzet znam ako je istinit onaj koje je objavio Eurohoops za Bud prosle godine.

Nemam_ti_kad
04.07.2019, 10:30
Sigurno je tako kao sto kazes...ali nisam mislio finansije.

mmajstor
04.07.2019, 10:32
Znaci danas zavrsavamo Dzenkinsa, a sutra pleja?

Ko ce biti plej....Siva, Neto, Marselinjo, Tiodor, Jovic? Po svemu opricanom deluje mi se da ovaj prvi ima najvece sanse....

Victor BG
04.07.2019, 10:34
Ako se pogodi PG na kome ce biti opasan pritisak onda zime nema. Valja naci kvalitetnog koji nije zauzet ali Tomicev tim vrijedno radi pa cemo valjda uskoro saznati i to ime. Generalno dobra stvar ostanak kostura ekipe i Fayea( iako nije potreban) i dodali smo misice na beku centru i sad samo PG da je krsten.