PDA

Pogledati punu verziju : KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Strane : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

LosmiSK
28.06.2019, 00:13
Simanic nema sta da trazi sa ovom igrom u NBA, mislim bar. Mora on mnogo da se razvije prvo da bi pomislio da ode tamo uopste. Spor za tri, smesan fizicki za cetiri...Noge spore, za NBA je to slabo..mora da ode na jednu stranu. On bukvalno ne bi mogao da cuva skoro nikog.

From downtown
28.06.2019, 00:25
Faye je ove sezone bio startna cetvorka i odigrao sasvim solidno, zar stvarno mislis da bi ostao kod nas da bude 5. visoki u rotaciji? :) On na osnovu ove sezone moze da izvuce neki solidan ugovor, ako bi ostao da skuplja mrvice iza recimo Kuzmica, Odza, Brauna i Simanica, sledeceg leta bi mu pozicija bila znatno gora. Mnogo bolje za njega je da ode u npr. neki solidan italijanski tim, gde ce imati znacajnu ulogu.

Mislim da bi bio konstantniji od Borise, pogotovo sto je njemu svejedno da li igra protiv Krke ili protiv Reala. Covek pleni posvecenoscu. Igrac je sistema i uloge. Ako nije zasluzio 200k ni ni Lazic 70k. Jako gresimo

From downtown
28.06.2019, 00:28
Pa ja se ne slazem ni za sinka(ali vec je gotovo), ali Mo koliko god nam bio drag nema kvalitet za EL, a i Borisa mora, ali mora da napravi iskorak, a mislim da hoce.
Ako je Samanic mogao biti 19. pik, Borisa ce sigurno moci da bude u prvoj rundi, a to nam je i sansa za cuvenih 675k.
Slazem se da bi nam jedan 4/5 igrac legao.

Covek je idealan za nas da krpi gde treba. I u Aba i u El kad Borisa zakenja. Jbg zaboravljate da je peglao i 4 i 5 sve sto treba i retko kad je ostao duzan. Druga je prica ako moze uzeti veci kes...

LosmiSK
28.06.2019, 00:30
Mislim da bi bio konstantniji od Borise, pogotovo sto je njemu svejedno da li igra protiv Krke ili protiv Reala. Covek pleni posvecenoscu. Igrac je sistema i uloge. Ako nije zasluzio 200k ni ni Lazic 70k. Jako gresimo

Druze ovo je surovi profesionalizam. Bolje da ostane u lepoj uspomeni...Mozda da promeni prezime u Muhamed Covic, onda bi dobio ugovor na 2g, posto se trudi xD

Nas
28.06.2019, 00:31

Pa sta je onda tvoje resenje, ne razumem? Da zadrzimo Fajea, a prodamo Borisu?

From downtown
28.06.2019, 00:32
Ja se ne bih zacudio da Borisa bude i prodat ako dodje dobra ponuda. Mislim da i sam Tomic nema afinitete da bude stvaralac igraca. Njega u ovom trenutku zanima samo rezultat,sto pozdravljam. Simanic i ako odigra sl sezonu nesto dobro, bice prodat. Tako da mislim da on kod Tomica nije u nekim posebnim planovima i ako se nadje neka budala da iskesira, on ce otici.

Mo nema kvalitet i bitne su mu pare, ali ostao bi on ovde kao peti sigurnoako bi mu dali 200k, sto nije puno za ono sto daje. Nema on para zaradjenih,Bog sami zna koliko on ima sestri i brace, koliko salje u Senegal pare a na kraju je karijere. Nece njega uzeti neki jak klub sto posto, ako ovde dobije 200k, nece dobiti toliko a ni vise ako ode preko,a biti peti visoki za 200k za njega je premija. Pre bih se kladio da ce Simana da zapali, ali to je moja predpostavka samo.

Ja u principu jos ne verujem da smo mi uzeli Borwna, znao sam da ce doci nesto masno posle masnog, ali nisam ocekivao nesto ovako..::)

Ma nikad mi vise nije proradio neki ljudski faktor za nekog naseg igraca kao za Moa. Bas ta prica, ko god od nasih je isao ubadao je vrhunske ugovore da se obezbede za zivota. Ovako bas sam se skenjao...nadacu se da nekim cudkm ostaje

From downtown
28.06.2019, 00:35
Pa sta je onda tvoje resenje, ne razumem? Da zadrzimo Fajea, a prodamo Borisu?

Braun , Simanic, Faye
Kuzmic, Ojo

Probati sa Braunom na pet neke small ball postavke. Bolje i to nego jos jednog teskasa na pet.

El 34 kola uz to Aba, a znamo kako se Borisa gubi cesto. Mada, pre cemo uzeti Stratosa da krpi na 4 nego Fajea

Marchisio
28.06.2019, 00:39
Sarac sta bi sa onim igranjem Evrolige u komsiluku i tako te informacije? Molim te nemoj vise da iznosis informacije sto se tice KK Crvene zvezde i transfera jer u 90% lupas.

Nas
28.06.2019, 00:49
Braun , Simanic, Faye
Kuzmic, Ojo

Probati sa Braunom na pet neke small ball postavke. Bolje i to nego jos jednog teskasa na pet.

El 34 kola uz to Aba, a znamo kako se Borisa gubi cesto. Mada, pre cemo uzeti Stratosa da krpi na 4 nego Fajea

Pa u ovoj kombinaciji Borisa prakticno ne bi ni igrao, jer Braun je starter, Faje bi bio backup + mozda zadrzimo i Perperoglua koji je 3/4. Ti bi radije zatvorio prostor najtalentovanijem igracu u klubu, nego sto bi pustio 34-ogodisnjeg stranca i to sve u situaciji kada je dovedeno top ime na istoj poziciji... Mislim ok, tvoj izbor, al' meni to nema nikakve logike, posebno sada kada je Borisa produzio ugovor.

I Braun ne moze nikako na 5, on je cista cetvorka.

Laza Kacanski
28.06.2019, 00:53
Sarac sta bi sa onim igranjem Evrolige u komsiluku i tako te informacije? Molim te nemoj vise da iznosis informacije sto se tice KK Crvene zvezde i transfera jer u 90% lupas.Ne obracaj se na ovaj nacin. Nema potrebe.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

From downtown
28.06.2019, 00:53
Pa u ovoj kombinaciji Borisa prakticno ne bi ni igrao, jer Braun je starter, Faje bi bio backup + mozda zadrzimo i Perperoglua koji je 3/4. Ti bi radije zatvorio prostor najtalentovanijem igracu u klubu, nego sto bi pustio 34-ogodisnjeg stranca i to sve u situaciji kada je dovedeno top ime na istoj poziciji... Mislim ok, tvoj izbor, al' meni to nema nikakve logike, posebno sada kada je Borisa produzio ugovor.

I Braun ne moze nikako na 5, on je cista cetvorka.

Naravno da bi igrao ali kada se ukenja imao bi Fayea da krpi. Isto tako upitna ce biti i zelja Brauna u malim utamicama gde bi Faje pruzio maksimum kada treba a ne bi gusio Borisu.

Ne, rekao sam ili Stratos ili Faye a misljenja sam da ce se pre odluciti na Stratosa.

From downtown
28.06.2019, 00:55
Zavrsio sam sa ovim bombardovanjem oko Fajea. Prosto volim igrace koji na taj nacin osete klub i uvek daju maksimum.

Nas
28.06.2019, 01:11
Naravno da bi igrao ali kada se ukenja imao bi Fayea da krpi. Isto tako upitna ce biti i zelja Brauna u malim utamicama gde bi Faje pruzio maksimum kada treba a ne bi gusio Borisu.

Ne, rekao sam ili Stratos ili Faye a misljenja sam da ce se pre odluciti na Stratosa.

Ne mozes rotirati trojicu igraca na poziciji 4, a da pritom niko od njih ne pokriva i neku drugu poziciju, ne mogu naci slican primer na bilo kom nivou kosarke... Borisa ce kao backup igrati 10-15 minuta, nije vise ni dete da ne moze toliko da pokrije. Sve i ako se nema dovoljno poverenja u njega, mnogo logicnije je dovesti na poziciji 3 igraca koji moze po potrebi odigrati i 4, nego drzati jos jednu manje vise klasicnu cetvorku.

I kada sam vec tu, cisto da prokomentarisem da uopste nisam fan dovodjenja isluzenih 30+ stranaca, nikako ne kapiram kada tacno je to postala klupska strategija... Valjalo bi vise se ugledati na Zalgiris, a manje na instant klubove koji dovode poznata imena na zalasku karijere, jer eto to je valjda sigurno, ili sta vec...

DelijaVrsac
28.06.2019, 01:12
Po nekom mom ukusu i misljenju trebali bi sastaviti ovako nesto
1.Bas jak strani plej,Davidovac
2.Beron,KC Rivers,Lazic
3.Stratos,Dobric
4.Brown,Simanic
4-5.Neki igrac sa igrom na postu vise
5.Kuzmic,Ojo

Plus na to dodati Covica,Nenadica i Ristica ili Jovanovica u 15 igraca.
Prakticno dovodjenje pleja,4-5 poz igraca,Kuzmica.Uz produzetak Stratosa i Kc-a.

Šarac
28.06.2019, 01:15
Sarac sta bi sa onim igranjem Evrolige u komsiluku i tako te informacije? Molim te nemoj vise da iznosis informacije sto se tice KK Crvene zvezde i transfera jer u 90% lupas.

Izvini, a odakle ti iskoci sad sa ovim napadom? Jel sam se tebi obracao ikada na ovom forumu da sada kao iz vedra neba mene ovde prozivas.

Znas koliko me zabole za KKP da li cd igrati Cipiripi ili neko drugo takmicenje, niti sam neko ko se bavi KKPom.

Ako sam ih spomenuo u vezi EL i KKP mozda sam kroz salu nesto spomenuo, ali hvala ti ako smatras da imam bilo kakve informacije oko odluke EL u vezi WC kada smo videli danas koliko se cekalo na konacnu odluku. Ko je mogao sa bilo kakvom sigurnoscu da tvrdi da ce igrati ili ne.
Da su dali garanciju, jesu, da je stala drzava oko njihi jeste, ali iznad Popa ima Pop, i Zenit se pojavljuje sa vecim parama, boljim garancijama, veci grad, trziste, sta god hoces. A ako sam i pisao to sto tvrdis, pa to je sigurno bilo pre nego sto iko i mogao da zamisli da ce Zenit uci u pricu.

Sto se tice KKCZ ako smatras da sam 90 % stvari pogresno ovde preneo, evo neka si ti u pravu, ne bih onda da unosim zabunu ovde na forumu mojim pisanjem pa ostani ti sa svojim upisima ovde na radost ostalih forumasa a ja svakako necu pisati vise jer eto 90 % lazem.

Victor BG
28.06.2019, 01:36
Pefi, Jovic, Teo to zaboravite. Prvi plej stranac al kad vec Raglend nije produzen onda se mjerka neko jace ime. Msm da cemo poganjati Djenku al tesko da on nece zabosti neki 500k+ ugovor.

Grof
28.06.2019, 07:56
ovde su svi NBA zvezde ,sve Jordani i Durenti pa sesprdaju sa Covicem koji je postigao vise nego sto bi ni za 3 zivota uradili ...ali avaj ipak smo cigani ...

Vrlo nekorektan upis. Za FC se zna da se kosarkom ne bi bavio da mu tata nije to sto jeste.
Posto je javna licnost to se zna, pa tako i komentarise.
Sa druge str. ne znas sta su ljudi koji ovde pisu rade u zivotu i sta su postigli, a i merilo uspeha je jako individualno.

Grof
28.06.2019, 08:22
Pefi, Jovic, Teo to zaboravite. Prvi plej stranac al kad vec Raglend nije produzen onda se mjerka neko jace ime. Msm da cemo poganjati Djenku al tesko da on nece zabosti neki 500k+ ugovor.

Pefi, Jovic, Teo to zaboravite.
Sto?
Imas info, ili je osecaj za filing :-) ? Iskreno (kao da me neko pita, ali ajde) ne bih voleo Pefija. Slazem se sa 'kritikama' ljudi koji su pisali. Ako bi Jovke dosao, FC bi bio siguran u 12 barem neko vreme, a to je lose... Tako da bi idealno bilo uz FC jos dva, ali dobra pleja...

Laza Kacanski
28.06.2019, 08:27
Pefi, Jovic, Teo to zaboravite.
Sto?
Imas info, ili je osecaj za filing :-) ? Iskreno (kao da me neko pita, ali ajde) ne bih voleo Pefija. Slazem se sa 'kritikama' ljudi koji su pisali. Ako bi Jovke dosao, FC bi bio siguran u 12 barem neko vreme, a to je lose... Tako da bi idealno bilo uz FC jos dva, ali dobra pleja...Receno na skupstini da ne dolaze.

Ivan9
28.06.2019, 08:27
Ovo za Pefija, Jovica i Tea je receno juce na skupstini.

ajkisloba
28.06.2019, 09:16
Kojoj skupstini Marijan Risticevic nije nista reko ja gledo.:D
Sto se pleja tice tu treba dva ali bas dobra igraca e sad ko ce to biti treba vidjeti Teo i Pefi bi bilo idealno u koliko je moguce.
Sta Teo sere daj odigraj jednu sezonu EL u voljenom klubu dosta si zaradio covece.
E da sto se KC tice ja bi mu se zahvalio nije po meni to to.

Storm
28.06.2019, 09:29
Ako ne dodje defanzivno orijentisan plej, mi necemo nista odbraniti spolja. Covic i Beron u EL nece moci nikog da cuvaju. Ako dodje jos jedan crnac koji se ne cima u odbrani, mi mozemo da dobijemo utakmicu u EL samo nekim sumanutim procentima za 3, a to je maksimalno 5-10 pobeda. Nesto slicno kao Buducnost prosle sezone. Zato ja nisam protiv Riversa, ma koliko napadacki delovao lose u vaznim mecevima. Ne mozemo mi da sebi dozvolimo luksuz da primimo 90 poena u EL i nadamo se pobedi. To nece da ide.

Laza Kacanski
28.06.2019, 09:52
Koga danas potpisujemo?

Storm
28.06.2019, 10:19
Koga danas potpisujemo?

Danas je Vidovdan. Covic ne radi na crvena slova i velike sve'ce. :)

Дијаз
28.06.2019, 10:46
Trebalo bi da ne bude spavanja na aerodromima na egzoticnim gostovanjima. Mozda dodje neki drugi bivsi igrac, kad nece Jovic.:D

Laza Kacanski
28.06.2019, 10:50
Trebalo bi da ne bude spavanja na aerodromima na egzoticnim gostovanjima. Mozda dodje neki drugi bivsi igrac, kad nece Jovic.:DNeko je Djenka a neko Jovic [emoji16]

mmajstor
28.06.2019, 11:04
A ovo sto se prica da Buducnost hoce da nam udje u Djenku?

Laza Kacanski
28.06.2019, 11:06
A ovo sto se prica da Buducnost hoce da nam udje u Djenku?Po prvom pojacanju Buducnosti moze se naslutiti u kom pravcu idu.
Oni zele raskinuti Ugovore sa Gordicem i Ivanovicem jer je visoki. Samim tim Dzenkins je po meni nerealan

mmajstor
28.06.2019, 11:09
Ako je istina da smo se oprostili od naseg reprezentativnog trija, ne bi me iznenadilo da Ivanovic zavrsi kod nas. A ne verujem da bi Djenka pristao na nepristojne ponude.

Šarac
28.06.2019, 11:43
Zavrsio sam sa ovim bombardovanjem oko Fajea. Prosto volim igrace koji na taj nacin osete klub i uvek daju maksimum.

Ne gubi nadu, po najnovijoj pricu pokusavaju da nadju prostor i za Fayea, kazu da je ljudina i da svi zele da ga zadrze, naravno i on ako nadje nesto bolje niko se nece ljutiti, ali bukvalno hoce da mu izmisle mesto u timu jer je zasluzio.

Eto malo da ti razvucem osmeh i da ne skidas avatar.

darko pancev
28.06.2019, 11:52
Ne gubi nadu, po najnovijoj pricu pokusavaju da nadju prostor i za Fayea, kazu da je ljudina i da svi zele da ga zadrze, naravno i on ako nadje nesto bolje niko se nece ljutiti, ali bukvalno hoce da mu izmisle mesto u timu jer je zasluzio.

Faye ostani!

Ivan9
28.06.2019, 12:21

Tooooooooooooo
Razumem ja da nema mesta i da bi mozda neko ispastao ali ako Faje ne nadje nista bolje(citaj za vise novca) bilo bi lepo zadrzati ga. Zarazice ostale sa svojom borbom. Onaj sistem da ti je trulo da samo stojis kad vidis coveka da se izlomi i protiv Krke (svaka cast Krki ali mi je ona prva pala na pamet :) )

P.S.
Necu ni ja da skidam avatar :)

Šarac
28.06.2019, 14:33
http://www.kkcrvenazvezda.rs/mo-faje-i-dalje-u-crvenoj-zvezdi-28-06-2019.html

Samo za kolegu forumasa koji je kukao.

I jos za neke koji tvrde da 90 % lazem.

Toliko

#stay tuned

Samo Zvezda
28.06.2019, 14:34
Mo was here , Mo was there , Mo was evrywhere

Jbg , Šarac brži :D

https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1144583587993391105?s=20

darko pancev
28.06.2019, 14:35
http://www.kkcrvenazvezda.rs/mo-faje-i-dalje-u-crvenoj-zvezdi-28-06-2019.html

Samo za kolegu forumasa koji je kukao.

I jos za neke koji tvrde da 90 % lazem.

Toliko

#stay tuned

tako je brate nas crni ...bravo za upravu bravo Coki ...i ti umes da uradis pravu stvar ...sad se oslobodite ,Ristica ,Radanova i Nenadica i milina

LosmiSK
28.06.2019, 14:57
Bravo za upravu, bice 7-8 stranaca izgleda. Ipak Mo je zasluzio, mislim da nema srecnijeg coveka na planeti od njega. U 34g ce igrati EL prvi put. Sigurno je porodica mnogo ponosna na njega.

Tomic ce imati ceo tim u Julu, kao i prosle godine i moci ce na miru da radi. Kad se imalo para, eh ti dani kad se setim. Pa se dovodilo u Novembru, Decembru i Januaru a dotle giljaj Rebo majstore..

Šarac
28.06.2019, 15:06
Bravo za upravu, bice 7-8 stranaca izgleda. Ipak Mo je zasluzio, mislim da nema srecnijeg coveka na planeti od njega. U 34g ce igrati EL prvi put. Sigurno je porodica mnogo ponosna na njega.

Tomic ce imati ceo tim u Julu, kao i prosle godine i moci ce na miru da radi. Kad se imalo para, eh ti dani kad se setim. Pa se dovodilo u Novembru, Decembru i Januaru a dotle giljaj Rebo majstore..

Umesto da se radujes sto je Djedovic potpisao novi ugovor ti kukas ovde nad sudbinom KKCZ sto produzava igrace koji su doneli EL

Tako je jebes ovakvu KKCZ , daj da se krpimo tamo u Novembru sa QMilerom ili Kinseyim u Decembru, sve ono nisu NBA gledali ni na Tvu,

StefanPG
28.06.2019, 15:08
Cestitke za Moa, zasluzio je.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

L a z a R
28.06.2019, 15:10
Bravo za upravu i Moa.
Idemo dalje.

Mr. Wolf
28.06.2019, 15:12
Je l' neko zna da li pokusavate da dovedete Pazina?

Laza Kacanski
28.06.2019, 15:15
Je l' neko zna da li pokusavate da dovedete Pazina?Da
On ce koliko znam u FMP.

Ganac
28.06.2019, 15:15
Je l' neko zna da li pokusavate da dovedete Pazina?

Ja se nadam, pošto nije potpisao za vas prvi profesionalni.

Brajkula
28.06.2019, 15:17
Ja nisam odusevljen produženjem Fajea jer to znači da će Boriša opet ostati kratak za minute u EL. Baš šteta za tog momka.

LosmiSK
28.06.2019, 15:18
Umesto da se radujes sto je Djedovic potpisao novi ugovor ti kukas ovde nad sudbinom KKCZ sto produzava igrace koji su doneli EL

Tako je jebes ovakvu KKCZ , daj da se krpimo tamo u Novembru sa QMilerom ili Kinseyim u Decembru, sve ono nisu NBA gledali ni na Tvu,

Ma ja pohvali klub kako je mnogo bolje organizovan. Nasli su na vreme sponozre i sve ide kako treba. To su samo reci pohvale, ali sam se setio starih vremena. Divno kako smo napredovali kao klub,vidi se svaki utabani korak.

Sto se tice Djedovica, odlican igrac, skromnih karakteristika, ali dok se ne sagradi nova hala, nema para, a i DR je navikao da radi sa skromnim budzetima...

LosmiSK
28.06.2019, 15:18
Ja nisam odusevljen produženjem Fajea jer to znači da će Boriša opet ostati kratak za minute u EL. Baš šteta za tog momka.

Si siguran da ce Borisa ostati? :cf::mute:

mmajstor
28.06.2019, 15:21

Tako je.

Brajkula
28.06.2019, 15:30
Si siguran da ce Borisa ostati? :cf::mute:

Pa sad ne znam to, ali ako ostane onda je to kataklizma za klub.

Mada mislim da će ostati, jer treba nam igrač sa domaćim pasošem na toj poziciji zbog KSL i ograničenog broja stranaca.

Storm
28.06.2019, 15:38
Ima mesta i za Borisu i za Moa. Preko 80 utakmica ce da bude. Pa taman da odigraju po 40 je vise nego dovoljno da Borisa pokaze sta zna i napreduje. 2x mesecno ce biti 3 meca nedeljno. Nama treba 15 ozbiljnih igraca da iznesu to sve. Pozicija 4 pokrivena, idemo dalje....

mmajstor
28.06.2019, 15:42
Videli smo ove godine koliko ima mesta za 3eg igraca u rotaciji. Braun, Faje, Borisa....

Storm
28.06.2019, 15:49
Videli smo ove godine koliko ima mesta za 3eg igraca u rotaciji. Braun, Faje, Borisa....

Faye je treca opcija i osigurac ako Borisa zabaguje. Nije Covic lud da potencijalnu zlatku koku zrtvuje zarad igraca od 34 godine. Ubedjen sam da ce Borisa biti druga opcija na 4.

Ulični basketaš
28.06.2019, 15:50
Hm, a ako se ne daj Bože neko povredi? Sećate se Lukine povrede, kad nismo imali igrača na 4, već je krpio Simonović? Teško je uklopiti tim sa 3 igrača na istoj poziciji. Mada bi Boriša mogao i na 3/4, a Mo na 4/5.

Ivan9
28.06.2019, 15:53
Ja sam zadovoljan produzetkom saradnje i mislim da ce biti mesta za sve(osim za Ristica). Mozda budemo igrali i vise od 90 utakmica sledece sezone. Nikad se ne zna :)
Braun, Borisa
Faje
Kuz, Odzo
Super skockana unutrasnja linija. Sad samo neki ________ koji ce da ih spaja sa obrucom.
7 "niskih" i 5 "visokih" je prava mera

Samo Zvezda
28.06.2019, 16:01
Pa sad ne znam to, ali ako ostane onda je to kataklizma za klub.

Mada mislim da će ostati, jer treba nam igrač sa domaćim pasošem na toj poziciji zbog KSL i ograničenog broja stranaca.

Ne znam odakle ti te sumnje .Koliko pre dva dana je produžen ugovor sa Borišom ...

Borca
28.06.2019, 16:03
Tacnije Faye bi trebalo da je 3-ca opcija na dve pozicije, a ne samo na 4-ci.
Na koliko utakmica je u upravo zavrsenoj sezoni i Odzo imao "pomracenja uma" i bio u stetocinskom modu (da ne govorimo o Riletu kad su njih dvojica delili minute u KLS), sta mislite kolika je verovatnoca da se to desava i od jeseni kad se Odzo prvi put sretne sa EL napadom i odbranama.

Ovo verovatno znaci da ce Ristic biti van tima (mozda neka pozajmica ili da mu se nadje klub koji bi preuzeo ugovor, a da je i on saglasan sa time).

mmajstor
28.06.2019, 16:32
Ma trebalo....a u reality checku ce se pretvoriti u drugu opciju jer ce verovatno mozi da pruzi vise od Borise. To je kao sto je trebalo da Nenadic bude drugi plej.

Wingwalker
28.06.2019, 16:49
Postoji mogućnost da iako smo sa Borišom potpisali ugovor ipak očekujemo neku konkretnu ponudu...i njegovo odustajanje od drafta nije pojašnjeno. Čak i uz Nebojšin impresivan trgovački CV sa potpisanim Borišom ne možemo da ostanemo kratki...kao ni on.
Mislim da će u većem delu sezone biti druga četvorka i da ga Tomić sigurno baca u vatru,
što je i razumljivo jer za nabijanje statistike Fajeu nema rezona...sem kada je u ''bloody knees" modu...tad ne pegla i po tri četvrta...i da nam je živ i zdrav.
Već je nekoliko puta ovde dobro primećeno da od Brauna najverovatnije ne možemo da očekujemo da čupa obruče po balkanskim fiskulturnim salama, što Fajeu dokazano ne predstavlja problem.
Svejedno, Čoki sigurno neće biti gadljiv na prvu ozbiljniju ponudu za Borišu posebno ako stigne sada kada ima ugovor.
Faje je onaj pazar kada devedesetih nabasaš na garažiranog golfa dvojku (prva farba - ona fetiš zlatna metalik)...vozio penzioner sa kraćom desnom nogom i to samo za zavetine i kad ide u matarušku...a cifra više nego razumna.

From downtown
28.06.2019, 16:49
Ljudi ja ne mogu da vam opisem koliko sam srecan, majke mi.

Fora je sto mi je danas rodjendan i radim, i onako bacim pogled na fb kada izbacuju vest potpisao Mo Faye...majke mi bolji poklon nisam mogao dobiti.

Oprastam i Filipa i sve :D

Iskukao sam crnog brata, idemo Mo <3

LosmiSK
28.06.2019, 16:59
Ljudi ja ne mogu da vam opisem koliko sam srecan, majke mi.

Fora je sto mi je danas rodjendan i radim, i onako bacim pogled na fb kada izbacuju vest potpisao Mo Faye...majke mi bolji poklon nisam mogao dobiti.

Oprastam i Filipa i sve :D

Iskukao sam crnog brata, idemo Mo <3

Srecan rodjendan!!!

Nas
28.06.2019, 17:00
Voleo bih samo da mi neko navede primer ekipe koja rotira trojicu igraca na poziciji 4, a da je pritom svoj trojici to primarna, da ne kazem i jedina pozicija na kojoj igraju. Te price kako je sezona duga i kako ima mesta za sve ne piju vodu, rotacija kosarkaske ekipe mora biti stabilna, igraci moraju imati jasno definisanu ulogu i standardnu minutazu, da bi mogli da doprinesu. Ne znam kada se tacno primila ta famozna ideja o rosteru od 15 igraca, uloga 11. i 12. igraca cesto ume da bude diskutabilna, a kamoli onih koji na vecini utakmica nisu ni u sastavu.

Posebno je fascinantno to sto pozicije na kojima imamo najbolje/najtalentovanije domace igrace bukvalno zatrpavamo iskusnim (da ne kazem matorim) strancima, a na poziciji na kojoj igra tatin sin planiramo JEDNO pojacanje. Tu ocigledno nema mesta za sve, sezona nije duga i ne postoji mogucnost da se neko povredi... :D

L a z a R
28.06.2019, 17:02
Srecan rodjendan prijatelju.

LosmiSK
28.06.2019, 17:05
Voleo bih samo da mi neko navede primer ekipe koja rotira trojicu igraca na poziciji 4, a da je pritom svoj trojici to primarna, da ne kazem i jedina pozicija na kojoj igraju. Te price kako je sezona duga i kako ima mesta za sve ne piju vodu, rotacija kosarkaske ekipe mora biti stabilna, igraci moraju imati jasno definisanu ulogu i standardnu minutazu, da bi mogli da doprinesu. Ne znam kada se tacno primila ta famozna ideja o rosteru od 15 igraca, uloga 11. i 12. igraca cesto ume da bude diskutabilna, a kamoli onih koji na vecini utakmica nisu ni u sastavu.

Posebno je fascinantno to sto pozicije na kojima imamo najbolje/najtalentovanije domace igrace bukvalno zatrpavamo iskusnim (da ne kazem matorim) strancima, a na poziciji na kojoj igra tatin sin planiramo JEDNO pojacanje. Tu ocigledno nema mesta za sve, sezona nije duga i ne postoji mogucnost da se neko povredi... :D

Ma oce Coki da uvali Borisu, posto sad ima jos jedan tim sa rupom na novcaniku, samo ovaj stay tune nije uveo izvestaj za to. :biggrin:

Sto je najludje i Statos je u principu sa godinama pomera na cetiri.

Ne znam da li do sada nisi naucio da nema dovoljno kvalitetnog domaceg igraca da se nadje kao zamena za cokija mladjeg a da igra za te pare, za koje u principu i ne znamo kolike su :ne_znam:

Wingwalker
28.06.2019, 17:07

ne kvari žurku...
iako sve ovo iznad iz ugla struke stoji jedan-kroz-jedan...
ciganska je duša pogolema.

Naravno sada sledi potražnja za igračem kojem će Filip najviše krvi popiti...i koji hteo ili ne,
sigurno prebacuje na početku zagarantovanu minutažu u EL. Kada završimo sa njim može da se šuta u stražnjicu ako prođe lekarski i za drugu kinesku ligu.

From downtown
28.06.2019, 17:07
Srecan rodjendan prijatelju.

Zahvaljujem <3

Hvala i Losmiju, ubi me ovaj tablet lose se snalazim :D

Storm
28.06.2019, 17:18

Faye ce imati ulogu 11-12. igraca.

Laza Kacanski
28.06.2019, 17:35
Nr znqm zasto sam ubedjen da ce doci domaci plej.
Koliko znam na Skupstini je bilo price da Faje ne ostaje pa vidimo sta je bilo.
Dok ne vidim da Jovic i Markovic imaju novi klub verujem da ce jedan od njih doci.

Manda77
28.06.2019, 17:35
1.Pojacanje (moje zelja Grejndzer) 2.Davidovac 3.Filip
4.Beron 5.KC
6.Laza 7.Dobric 8.Stratos
9.Braun 10.Simanic 11.Faje
12.Odzo 13.Kuzmic

LosmiSK
28.06.2019, 17:49
Nr znqm zasto sam ubedjen da ce doci domaci plej.
Koliko znam na Skupstini je bilo price da Faje ne ostaje pa vidimo sta je bilo.
Dok ne vidim da Jovic i Markovic imaju novi klub verujem da ce jedan od njih doci.

Tamo ako su sastavili recenicu a da nisu nesto izmislili. Zavisi sve od trzista i kolicine novca. Cim se sad trazi PG i igraci,znaci da je kasa puna. Ocekujem potpis u sledecih par dana..

From downtown
28.06.2019, 17:54
4.Beron 5.KC
12.Odzo 13.Kuzmic

Uh, Grejndzer...

From downtown
28.06.2019, 18:00
Koliku li cenu ima Granger?

Storm
28.06.2019, 18:26
4.Beron 5.KC
12.Odzo 13.Kuzmic

KC ili Stratos nece biti potpisani. Pitanje samo koji otpada.

DelijaVrsac
28.06.2019, 18:37

Nije uopste dilema izmedju njih dvojce,obojci je ponudjen ugovor....Tako da ako obojca prihvate,mislim daa ostaju jos taj plej i centar i to je too.Eventualno Djenka ako iskoci kao opcija vrlo brzo,onda mozda KC ne potpise.

Manda77
28.06.2019, 18:39

Koliko ja znam ponudjen je obojici ugovor.

mmajstor
28.06.2019, 18:46
Da, ali sa klauzulom ko prvi devojci njemu devojka :)

Laza Kacanski
28.06.2019, 19:07
Dilejni ide u CKSA.
Ne znam zasto sam ovo ovde napisao[emoji16]

Manda77
28.06.2019, 19:14
Dilejni ide u CKSA.
Ne znam zasto sam ovo ovde napisao[emoji16]

Prioritet mu je NBA, tako da ce sacekati jos malo.CSKA mu je samo ponudio ugovor, dvogodisnji.

Storm
28.06.2019, 20:36
A koji je status Nenadica, Radanova, Ristica, Jovanovica? Nema tu previse kvaliteta, ali to ti je neka baza domacih igraca uz ove nosioce. Ne verujem da ce iko od njih prihvatiti FMP kao opciju. A i ovo ce biti prva sezona u poslednjih nekoliko godina da niko iz FMP-a nije prekomandovan u prvi tim. To nije dobra poruka klincima.

Samo Zvezda
28.06.2019, 20:55
A koji je status Nenadica, Radanova, Ristica, Jovanovica? Nema tu previse kvaliteta, ali to ti je neka baza domacih igraca uz ove nosioce. Ne verujem da ce iko od njih prihvatiti FMP kao opciju. A i ovo ce biti prva sezona u poslednjih nekoliko godina da niko iz FMP-a nije prekomandovan u prvi tim. To nije dobra poruka klincima.Rano je još za Aleksu , Pauna, Đorđevića a tek je rano za Popovića, Tomaševića. Mnogo će im više značiti da igraju

Lazarević tek izlazi iz povrede

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

poacher
29.06.2019, 00:13
A koji je status Nenadica, Radanova, Ristica, Jovanovica?

Ненадићу исписница
Раданов у ЕК сезони није успео да се наметне и то у осакаћеном ростеру, у ЕЛ сезони тек нема шта да тражи. Позајмица у неки бољи клуб од ФМПа
Риле - ФМП уз могућност да га повуку ако буде потребе
Јовановић - да попуни ростер у првом тиму, може он да буде захвалан у некој дозираној минутажи (или нешто јачој у АБА). Наравно тек као трећа опција након стартног центра и Оџа.

dekkard
29.06.2019, 00:35
Ja se ne bih zacudio da Borisa bude i prodat ako dodje dobra ponuda. Mislim da i sam Tomic nema afinitete da bude stvaralac igraca. Njega u ovom trenutku zanima samo rezultat,sto pozdravljam. Simanic i ako odigra sl sezonu nesto dobro, bice prodat. Tako da mislim da on kod Tomica nije u nekim posebnim planovima i ako se nadje neka budala da iskesira, on ce otici.

Mo nema kvalitet i bitne su mu pare, ali ostao bi on ovde kao peti sigurnoako bi mu dali 200k, sto nije puno za ono sto daje. Nema on para zaradjenih,Bog sami zna koliko on ima sestri i brace, koliko salje u Senegal pare a na kraju je karijere. Nece njega uzeti neki jak klub sto posto, ako ovde dobije 200k, nece dobiti toliko a ni vise ako ode preko,a biti peti visoki za 200k za njega je premija. Pre bih se kladio da ce Simana da zapali, ali to je moja predpostavka samo.

Ja u principu jos ne verujem da smo mi uzeli Borwna, znao sam da ce doci nesto masno posle masnog, ali nisam ocekivao nesto ovako..::)

Očigledno patiš od amnezije jer je Tomić kroz celu proteklu sezonu potencirao Borišu i njegov napredak, koji se na kraju i dogodio. Brown je umnogome drugačiji igrač od Boriše i jako je dobro što je angažovan taj tip igrača, upravo sam i priželjkivao 4/5 kao što je on.

Nas
29.06.2019, 00:46
Braun nije 4/5 igrac, cista cetvorka u Evropi, u NBA igrao i na 3.

dekkard
29.06.2019, 00:49
Jeste 4/5, pogotovo u ovim godinama, i pogotovo što nema neki šut za 3.

Nas
29.06.2019, 00:52
On na 5 nije igrao nikada u karijeri, niti ima karakteristike i navike igraca na toj poziciji.

dekkard
29.06.2019, 00:53
Živi bili pa videli gde će da igra. Ja kažem 4/5.

Wingwalker
29.06.2019, 01:36
ama ne može pet...

From downtown
29.06.2019, 09:28
ama ne može pet...

Ma moze druze kada ostaris prelazis na druge pozicije. Evo kazu Teo prelazi na trojku mozda i cetvorku kupice mu patike sa debljim djomom da ne zaostaje puno u visini :D

Laza Kacanski
29.06.2019, 11:00
Radi li Covic danas? [emoji16]

dekkard
29.06.2019, 11:35
Ostankom KC jasno je da se nece dovoditi jos jedan plej ili kombo bek. Samim tim tatino mezimce ce biti 2 plej sa ozbiljnom minutazom. Vec vidjeno

Poslato sa ANE-LX1 pomoću TapatokaNe vidim uzročno-posledičnu vezu između ta dva događaja. Mislim da ćemo imati dva nova pleja + Filip i da ćemo imati 15 igrača u rosteru, kao i u protekloj sezoni.

Laza Kacanski
29.06.2019, 11:40
Ne vidim uzročno-posledičnu vezu između ta dva događaja. Mislim da ćemo imati dva nova pleja + Filip i da ćemo imati 15 igrača u rosteru, kao i u protekloj sezoni.Mislio sam na broj stranaca posto navodno nema domacih resenje.
Ispalo bi da imamo 8,9 stranaca

Marchisio
29.06.2019, 11:43

Valja jedan dan preskočiti :D

Wingwalker
29.06.2019, 12:05
Ne vidim uzročno-posledičnu vezu između ta dva događaja. Mislim da ćemo imati dva nova pleja + Filip i da ćemo imati 15 igrača u rosteru, kao i u protekloj sezoni.

ti ja sad objašnjavam uzročno-posledičnu vezu koju nisi razumeo ni želeo da prihvatiš ni kada ga je Nebojša iskopao i doveo kao rešenje nakon povrede Reglenda dok smo se ovde svi tresli kao prut...prošlo mu jednom - probaće opet...nelagodnosti bez.
zasedne tako uprava i onda im šef obrazloži kako KC ladno može da uzme ozbiljne minute na kecu jer je levak il šta već, Deda hausmajstor takođe jer pokriva sve od pozicije 1 do 12 a kad naletimo na nekadašnje mušterije a sada napucane Efese i Barselone, ta mukica koju ubedimo da bude prvi plej, rodiće nam mečke blizance kada nakon izlaska sa terena shvati da nema vremena ni gutljaj vode da popije a već će morati ekspresno nazad u igru dok Filipa još čupaju iz reklama i vraćaju k-svesti.
Filip nije uspeo da spoji ni 5-6 minuta u EC a da ne ostavi podebeli minus i ''spaljenu zemlju'' iza sebe...a ovde se nastavlja sa veličanjem njegovih bravura protiv najsramnije postave koja je ikada igrala ABA finale, pa sve da su koštali i milijarde.

kronostime
29.06.2019, 12:14

Radi!

https://i.imgur.com/DyKgohW.gif
:biggrin:

dekkard
29.06.2019, 13:00
Ako već neko nije postavio, namenjeno i našim navijačima a i navijačima drugih klubova kako izgleda deo organizacije jednog ozbiljnog kluba

https://youtu.be/LODH_x0b2vU

LosmiSK
29.06.2019, 13:20
Avanzovao RSB na mesta u klubu. Salim se malo, zna Coki da nagradi za trud, posebno mlade ljude, to je opste poznato.

Bez zezanja, dobri su to momci i dobro rade svoj posao

LosmiSK
29.06.2019, 13:35
Lazo šta ti ovaj navijač Bajerna samo ponižava Zvezdu na ovoj temi :confused: Javite mu da je Dejo i dalje u Bajernu :bye:

Losmi nema posta da nisi opljunuo, šta i da je neko RSB, čemu mržnja prema tim ljudima.

RSB RSB to je prava stvar, živeo Tomić i Joca Amsterdam

Sam ja napisao nesto lose???Pohvalio sam te momke, to su prijatelji od mojih nekih prijatelja i lepo su pricali o njima. Nisam ih upoznao, ali verujem da su dobri momci. Nigde nista lose nisam napisao o njima.

Ti isto Urose stalkujes, ali posto te volim tako ludog, necu ulaziti u zeljenu raspravu :)

Jimi22
29.06.2019, 13:49
DR botovi nadiru.

Jimi22
29.06.2019, 13:49
Ono kada ti najveci poznavalac kosarke na forumu ode zbog DR bota, anksioznog i preplasenog, prave pickice.

kronostime
29.06.2019, 13:50
Drzite se teme - posebno se odnosi na LosmiSK..

Laza Kacanski
29.06.2019, 13:59
Analizirao sam malo forum, raspave, banove.
Losmi je deo gotovo svih rasprava koje su pokrenute, banovan je toliko puta.
Posto sam nov kao moderator konsultovacu,, kolege,, sa predlogom da se zestoko kazni Losmi za svaku novu provokaciju, pominjanje Bajerna, drugih foruma, sarkasticnih postova, vredjanje drugih sa foruma, teranje neke,, svoje price,, nametanja misljenja itd, itd

StefanPG
29.06.2019, 14:07
Jimmi 48h.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

dekkard
29.06.2019, 14:09
Avanzovao RSB na mesta u klubu. Salim se malo, zna Coki da nagradi za trud, posebno mlade ljude, to je opste poznato.

Bez zezanja, dobri su to momci i dobro rade svoj posaoOvo je topic KKCZ, i kao na topicima ostalih klubova treba da stoje afirmativni postovi. Priznajem da se ni ja nisam toga uvek pridržavao, ne pridržava se većina forumaša i moderacija, ali jednom bi trebalo da se napravi sveži restart i da ovo virtuelno mesto napravimo zdravijim. Svima nam fali malo više samokritike.

Laza Kacanski
29.06.2019, 14:11
Ovo je topic KKCZ, i kao na topicima ostalih klubova treba da stoje afirmativni postovi. Priznajem da se ni ja nisam toga uvek pridržavao, ne pridržava se većina forumaša i moderacija, ali jednom bi trebalo da se napravi sveži restart i da ovo virtuelno mesto napravimo zdravijim. Svima nam fali malo više samokritike.Jbt kad se ja slazem sa tobom[emoji16]

dekkard
29.06.2019, 14:15
Jbt kad se ja slazem sa tobom[emoji16]

Poslato sa ANE-LX1 pomoću TapatokaPa to je prava stvar, ja se uvek zalažem za to, ako se sa nekim ne slažem u pet stvari ne znači da se ne možeš složiti u neke druge tri, četiri. Ostaviti sujetu po strani to je najveći izazov za svakog od nas ponaosob.

Bez šuta
29.06.2019, 14:51
Ljudi, da li neko od vas ima informaciju,sa skupštine ili ličnih izvora, kako mi uopšte stojimo finansijski?Ne mislim na budžet za novu sezonu već pre svega na stare dugove.Skoro je bio BAT od Bjelice.Pošto potpisujemo nove igrače verujem da je isplaćeno ili reprogramirano.Kakva je situacija sa starim dugovima iz prošlih sezona?

Laza Kacanski
29.06.2019, 14:53
Ljudi, da li neko od vas ima informaciju,sa skupštine ili ličnih izvora, kako mi uopšte stojimo finansijski?Ne mislim na budžet za novu sezonu već pre svega na stare dugove.Skoro je bio BAT od Bjelice.Pošto potpisujemo nove igrače verujem da je isplaćeno ili reprogramirano.Kakva je situacija sa starim dugovima iz prošlih sezona?Ne kasne plate. Sve je placeno

dekkard
29.06.2019, 14:57
Bjelica je isplaćen, a osim Čovićeve najave da ćemo ući u EL sezonu sa nikad većim budžetom nije bilo cifara, mada ne očekujem da će ih i biti, pojaviće se tokom sezone spekulacije specijalizovanih košarkaških portala koje takođe nisu 100% tačne.

Samo Zvezda
29.06.2019, 15:04
Bjelica je isplaćen, a osim Čovićeve najave da ćemo ući u EL sezonu sa nikad većim budžetom nije bilo cifara, mada ne očekujem da će ih i biti, pojaviće se tokom sezone spekulacije specijalizovanih košarkaških portala koje takođe nisu 100% tačne.Kao da se ovde veruje N. Č[emoji41]

Дијаз
29.06.2019, 15:07
Trebalo bi da dobijemo mogucnost igranja u Areni po dosta manjoj ceni nego pre.
Okvirna cifra za budzet ekipe i ss se pominje po kuloarima, ali sta vredi da se iznosi sada. A mogu i navijaci Bajerna da se smore kad je cuju.

Laza Kacanski
29.06.2019, 15:23
Bilo je na Skupstini tacno reci kolikav je budzet i kome se duguje.
Zbog postovanja prema jednom forumasu koji mi je preneo informacije ne bih da ih iznosim. Ukoliko smatra da treba iznece ih on sam.

Laza Kacanski
29.06.2019, 15:29
Trebalo bi da dobijemo mogucnost igranja u Areni po dosta manjoj ceni nego pre.
Okvirna cifra za budzet ekipe i ss se pominje po kuloarima, ali sta vredi da se iznosi sada. A mogu i navijaci Bajerna da se smore kad je cuju.Necemo pominjati Bajern

Storm
29.06.2019, 15:40
Sve cekam da se danas produze ugovori Dobricu, Davidovcu ili potpisu novi KC ili Stratos. Ali izgleda da cemo preskociti jedan dan. :)

Šarac
29.06.2019, 16:54
Necemo pominjati Bajern

Sorry, i mi Zigani imamo dusu pa vikend je majku mu ne moze bas svaki dan da se potpisuju igraci.
Cena za Arenu je 14.000 ako su oba nivoa za utakmicu ( znaci i trening dan pre toga,) 11.000 ako je samo donji prsten. Nasi su izrazili zahvalnost Grbovic bez obzira sta ko mislio o njemu.
Ono sto je Grba spomenuo da ni Pionir posle renoviranja nece biti tako vise jeftin, El bas insistira na velikim halama, lozama itd, ponudjeno nam je 30 skyboxova da prodamo/zakupimo pa da samo iz te rente pokrijemo gro troskova Arene.
Naravno od rezultata zavisi i punjenje Arene kao i od momaka u kopackama koju ce evropsku ligu igrati ove jeseni.
6 chartera je obezbedjeno za ovu sezonu 4 spanije , Litvanija i Francuska, bice nekih povoljnosti da ljudi koji zele mogu da uplate neku cifru sa kojom dobijaju popuste i na te charter karte ali o tom potom.

Sto se tice finansijskog dela, projektovan je veci budzet nego u prethodnim godinama, stim sto imamo neku zaledjinu u nekim igracima pod ugovorima da ako krene po zlu da mogu da se peglaju minusi ako neki prihodi izostanu, sto se desavalo i ranijih godina.

Šarac
29.06.2019, 16:58
Sve cekam da se danas produze ugovori Dobricu, Davidovcu ili potpisu novi KC ili Stratos. Ali izgleda da cemo preskociti jedan dan. :)

Nema sta Davidovcu da produzavas ugovor kada ima jos dve godine ugovor, ti ako krenes u reviziju ugovora moras mu postojecu cifru koju prima ili da smanjis ili povecas, jer ne vidim nijedan razlog zasto bi igrac/manager menjao uslove ugovora koji trenutno ima sem ako nije u njegovu korist.
Sto se tice Dobrica on ima jos jednu godinu ugovora , ista je prica. Zavisi od njega da li hoce revidiranje ugovora ili ne, a dok je igrac pod ugovorom on mora da postuje to sto je potpisao a ako klub hoce da ga produzi mora da izadje sa ponudom koja ce njega zadovoljjiti.

Borca
29.06.2019, 17:41
Ovo bi imalo smisla ako ne dolazi Kuzimc ili ako dolazi Kuzmic, a prodaje se Odzo
https://www.instagram.com/p/BzSp5PTgwrF/?utm_source=ig_web_copy_link

Drakarys
29.06.2019, 18:00
Ovo bi imalo smisla ako ne dolazi Kuzimc ili ako dolazi Kuzmic, a prodaje se Odzo

Vise mi se svidja varijanta b ako je moguce.

Grof
29.06.2019, 18:02
Jeste 4/5, pogotovo u ovim godinama, i pogotovo što nema neki šut za 3.

Petica sa 201, ili 203 (valjda u patikama). Tesko... Mozda digne % za 3. Koliko sam video, tu je oko 30%

dekkard
29.06.2019, 18:12
Petica sa 201, ili 203 (valjda u patikama). Tesko... Mozda digne % za 3. Koliko sam video, tu je oko 30%Koliko ima Hines?

NateHuffman
29.06.2019, 18:23

Mozda ovo vrati manny-a. Mogucnost broj 2 ne bi bila toliko losa.

Koliko ima Hines?

Kakve veze hines i brown imaju jedan s drugim, majke ti?

dekkard
29.06.2019, 18:25
Mozda ovo vrati manny-a. Mogucnost broj 2 ne bi bila toliko losa.

Kakve veze hines i brown imaju jedan s drugim, majke ti?Nadovezao sam se na prethodni post da igrač od 203 ne može da bude petica.
Edit: naravno, po potrebi

Borca
29.06.2019, 18:33
Vise mi se svidja varijanta b ako je moguce.

I meni isto kao i NateHuffman-u.

darko pancev
29.06.2019, 18:38
Kuzmic pre Ogastija sto se mene tice

Grof
29.06.2019, 19:13
Nadovezao sam se na prethodni post da igrač od 203 ne može da bude petica.
Edit: naravno, po potrebi

Gradja, tezina, rameni pojas...

dekkard
29.06.2019, 19:38
Gradja, tezina, rameni pojas...

Pet cm niži od Browna, pet kg teži.

mmajstor
29.06.2019, 19:40
Ako je moguce potpisuj Zach Augustu odma' bez razmisljanja.... kakav Kuzmic kaki bakraci.

Stef
29.06.2019, 23:50
Mozda Kuzmic i nije toliko siguran, a ako Ojo dobija pasos od septembra, ona nema prepreka da i na centru imamo stranca... Mada je meni Kuz prva zelja

ajkisloba
30.06.2019, 09:05
Koliko sam ja ubro nedje Bradley Daniel Wanamaker je slobodan igrac Covo reaguj.:hm:

Šarac
30.06.2019, 09:42
Koliko sam ja ubro nedje Bradley Daniel Wanamaker je slobodan igrac Covo reaguj.:hm:
Daj onda Teodosica,Cacu Rodrigeza posto su tu negde sa cenom .

From downtown
30.06.2019, 09:58
E, evo i Rasel iz Bruklina postaje neograniceno slobodan igrac. A vidim i Vucevic jos nije potpisao pa daj da to uganjamo Teo je omatorio koji ce nam a cuo sam da je los i za svlacionicu :D

Laza Kacanski
30.06.2019, 10:09
Slobo pustaj Ajka odma

Šarac
30.06.2019, 10:18
E, evo i Rasel iz Bruklina postaje neograniceno slobodan igrac. A vidim i Vucevic jos nije potpisao pa daj da to uganjamo Teo je omatorio koji ce nam a cuo sam da je los i za svlacionicu :D
Ajde ne provociraj ti. Nisi ni svestan koliko para je moralo da se odvoji za tvoj avatar. :D

From downtown
30.06.2019, 12:31
Ajde ne provociraj ti. Nisi ni svestan koliko para je moralo da se odvoji za tvoj avatar. :D

Reci mi da me zezas :O

dekkard
30.06.2019, 12:40
Daj onda Teodosica,Cacu Rodrigeza posto su tu negde sa cenom .Dva pleja koje moramo da dovedemo bi trebalo da budu najskuplji naši igrači.
U suprotnom bolje da prepustimo mesto u EL nekom timu koji ZAISTA ima ambicije da dođe do PO.

dekkard
30.06.2019, 12:43
I bruto budžet ne manji od 10 miliona €.

darko pancev
30.06.2019, 12:56
Budimo realni,totalni smo sirotani za El drustvo
Mirotić 70mil,Higins 10 mil,Slukas,Datome,pitaj boga koliko. . .za nas je uspeh da oformimo ekipu koja moze da se domogne 10 pozicije,to bi bio vrhunski rezultat!
Ali da se opet uzme Aba to je najbitnije!

dekkard
30.06.2019, 13:07
Onda bolje da i ne učestvujemo, ako je takav pristup.

Stef
30.06.2019, 13:11
Dva pleja koje moramo da dovedemo bi trebalo da budu najskuplji naši igrači.
U suprotnom bolje da prepustimo mesto u EL nekom timu koji ZAISTA ima ambicije da dođe do PO.

Dovodi se jedan plej a ne dva... E eventualno jedan kombo ako Rivers ne ostane...

dekkard
30.06.2019, 13:15
Videćemo.

ajkisloba
30.06.2019, 17:50
Ja samo znam da nama trebaju dva pleja a oni neka vide jer sa Ficom u EL nece ici drugari.

ajkisloba
30.06.2019, 18:16
Drugari Mirotic je 70 milki BRUTO a kad uzmes porez je mnogo mnogo manje.

olajo
30.06.2019, 18:23
Kako sam cuo budzet nam je 12,5 milki. Kuzma je rezervna varijanta ukoliko ne ubodemo nsto bolje. Kolege koje su zelele Grengera da obavestim da je jos pod ugovorom sa Baskonijom. Nama je prioritet visoki plej da bi mogli u napadu da koristimo Kuzmu (ako dodje) i Oja. Ako nisu lagali na skupstini da se ne razmatraju Markovic i Jovic, ja ne vidim nekog dobrog visokog pleja a da nam je dostupan. Dali neko ima informacije o Admiralu?

P.S. Šarac, ne nasedaj na provokacije i da ti nije palo na pamet da prestaneš da pišeš ovde. Par puta si mi davao informacije tj. odgovarao na moja pitanja, doduse na onom drugom forumu, tako da znam da raspolažeš validnim informacijama. Pa ako neku i pogrešiš nije čudo jer se često iz kluba namerno puštaju dezinformacije (da zavaramo neprijatelja:biggrin:.

Stef
30.06.2019, 18:30
Ko je tebi pustio informaciju tj dezinformaciju da je nama budzet 12,5 miliona?
Cemu takvi upisi i stvaranje neke nerealne slike, na toj istoj skupstini je receno da ce biti malo veci budzet u odnosu na poslu godinu....

Šarac
30.06.2019, 19:29
Kako sam cuo budzet nam je 12,5 milki. Kuzma je rezervna varijanta ukoliko ne ubodemo nsto bolje. Kolege koje su zelele Grengera da obavestim da je jos pod ugovorom sa Baskonijom. Nama je prioritet visoki plej da bi mogli u napadu da koristimo Kuzmu (ako dodje) i Oja. Ako nisu lagali na skupstini da se ne razmatraju Markovic i Jovic, ja ne vidim nekog dobrog visokog pleja a da nam je dostupan. Dali neko ima informacije o Admiralu?

P.S. Šarac, ne nasedaj na provokacije i da ti nije palo na pamet da prestaneš da pišeš ovde. Par puta si mi davao informacije tj. odgovarao na moja pitanja, doduse na onom drugom forumu, tako da znam da raspolažeš validnim informacijama. Pa ako neku i pogrešiš nije čudo jer se često iz kluba namerno puštaju dezinformacije (da zavaramo neprijatelja:biggrin:.

Au druze, jel se sa Kuperom druzis van ovog foruma ili ti Tegeltija neki rodjak. 12.5 miliona nema FK CZ u sponozrima a ne KK.

Na skupstini i na UO su iznete cifre, budzet za plate ce biti veci ove sezone za preko 1 miliona eur u odnosu na proslu sezonu, a tih milion ce se naci u projektovanim vecim prihodima od EL, ucesce, tv prava, ulaznice za koje klub ocekuje da ce prihodovati vise od prosle sezone.

FMP je u prosloj sezoni imao trosak od 300.000 eur koji pokriven samo od prodaje Apica i Rebeca u iznosu od 320.000 eur. Ko ne veruje neka udje u APR KKFMPa i neka iscita podatke.

Kuzmic ne moze biti rezervna varijanta vec prvi pik jer ima vec mesec dana kako su se usmeno i dogovorili, naravno uvek moze doci do izmena ali "covek se drzi za rec u vo za rogove".

Projektovani budzet je preko 5 miliona za sledecu sezonu, ali ne i sa parama na racunu u ovom trenutku. Koliki god da bude, sledeci na tabeli po budzetu ce biti Zalgiris sa 12 miliona.

Treba razlikovati kada napisem neke dobro poznate podatke u vezi sa KKCZ a kada izensem svoje misljenje koje se ispostavi da je pogresno a to mi se onda spocitava kao preneta pogresna informacija.

LosmiSK
30.06.2019, 20:09
Mi smo imali trosak 300k a pokrio ga je FMP sa prodajom svojih igraca. Znaci sami su sebe ispostovali, mi sa tim mislim da nemamo nista.

Budzet je tesko pricati ovde bilo sta, mozemo samo da verujemo da je na skupstini sve receno tacno i da su nama isti ti sa skupstine rekli tacno, mnogo ali i pitanja je tu. Ako je budzet 5m, to je malo i uprava slabo radi posao u smislu progresije, takav budzet imamo vec xx godina, mada sam siguran da je Dr rekao da smo prosle godine imali 5.8m, ali ajde mozda sam otisoa neku godinu pre..mrzi me da trazim

Igra bez granica, udjes u EL, potpises vecinu starih igraca i vrv ide sistemom progresije, cast itd...i plus dovodes Brauna i ko zna koga jos i bice veci budzet za 1m :) ovo je matematicko cudo..mada ni ne znam sta je to 1m+ posto ne znamo ni budzet za proslu godinu...

Šarac
30.06.2019, 20:24
Mi smo imali trosak 300k a pokrio ga je FMP sa prodajom svojih igraca. Znaci sami su sebe ispostovali, mi sa tim mislim da nemamo nista.

Budzet je tesko pricati ovde bilo sta, mozemo samo da verujemo da je na skupstini sve receno tacno i da su nama isti ti sa skupstine rekli tacno, mnogo ali i pitanja je tu. Ako je budzet 5m, to je malo i uprava slabo radi posao u smislu progresije, takav budzet imamo vec xx godina, mada sam siguran da je Dr rekao da smo prosle godine imali 5.8m, ali ajde mozda sam otisoa neku godinu pre..mrzi me da trazim

Igra bez granica, udjes u EL, potpises vecinu starih igraca i vrv ide sistemom progresije, cast itd...i plus dovodes Brauna i ko zna koga jos i bice veci budzet za 1m :) ovo je matematicko cudo..mada ni ne znam sta je to 1m+ posto ne znamo ni budzet za proslu godinu...

Rekao sam preko 5 miliona, ali ne i koliko preko.
Kada potpises visegodisnje ugovore ti to ukalkulises kao trosak koji si preuzeo u ovoj godini, stim sto ga razvlacis na tri godine, npr, Lazic, ti ove godine mu moras isplatiti godisnji ugovor, ali u knjigodstvu sti stoji ugovor za Lazica u iznosu od 450.000 , znaci za 150 veci nego u tekucoj sezoni. Borisi si produzio ugovor, doveso si Browna na poziciji 4 koji je za 150 k eur veci nego sto je bio za Fayea u prosloj.
Imaces Kuzmica sigurno na plati koji ce biti veci za 100 k od Zirbesa. Planira se da mesto Playa platu za 200 k vece nego sto je bilo Raglandu
Beronu si povecao platu za 125k u odnosu na proslu sezonu
Strucnom stabu si povecao platu .

Fmp se finansira iz prihoda KKCZ stoga je i prihod ostvaren prodajom Apica i Rebeca pokrila taj trosak.

LosmiSK
30.06.2019, 20:30
Cekaj, Braunova plata je 300k? U Junu smo uzeli Brauna za 300k, svaka cast. To je vec ozbiljan potez...Ovde ako dodje Vanamejker, reci ce da igra za 400k..:biggrin:

Ako je tako, skidam kapu xD

Laza Kacanski
30.06.2019, 20:35
Ovi nam svaki dan dovode po 1 igracahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190630/2790971e688a93411c45f07e200da816.jpg

mmajstor
30.06.2019, 20:40
Kada potpises visegodisnje ugovore ti to ukalkulises kao trosak koji si preuzeo u ovoj godini, stim sto ga razvlacis na tri godine, npr, Lazic, ti ove godine mu moras isplatiti godisnji ugovor, ali u knjigodstvu sti stoji ugovor za Lazica u iznosu od 450.000 , znaci za 150 veci nego u tekucoj sezoni.

Ovo nisam bas najbolje razumeo.... ostalo OK.

Šarac
30.06.2019, 20:40
Cekaj, Braunova plata je 300k? U Junu smo uzeli Brauna za 300k, svaka cast. To je vec ozbiljan potez...Ovde ako dodje Vanamejker, reci ce da igra za 400k..:biggrin:

Ako je tako, skidam kapu xD

Ja napisah to pre neko vece, ti si isilivao tastaturu sa raznim emotkoima sprdajuci se samno,ja stvarno ne vidim potrebu da bilo sta ovde spinujem a 31 osoba cula tu cifru plus ljudi koji su bili na UO isto culi.

Kao sto se vec pisalo da smo Jovicu ponudili milion za dve godine. Jovic ili neko treci je pokazatelj da je klub spreman da izdvoji i tu cifru za tu poziciju stoga ce i budzet za plate ove sezone biti najveci u istoriji ( AV LIKES THIS), ali oko 4 miliona u bruto iznosu sa strucnim stabom. Do sada je najveci bio 3.2 u poslednjoj sezoni DR.

Osnov za pokrivanje ovog budzeta je u garantovanim sponzorima od blizu 2.8 miliona plus regularni prihodi, naravno receno je na skupstini da sutra mogu se prodati Dobric, Davidovac, Ojo i Simanic, ali da je odluka kluba da se ne prodaju u ovoj sezoni i da ce posle igranja EL cena moci samo da ide gore . Naravno nista nije sigurno i uvek moze neka bezobrazna ponuda da se pojavi ali nije po svaku cenu prodaja.
I da javno je receno da se zeli napasti TOP jer je sportski ali ne mozes da garantujes i sam ulazak.

Uostalom imas intervju Tomica koji je danas izasao ima i njegova izjava sta mu je plan i koliko i na koje igrace racuna ove sezone.

P.S

Ako je negde izasao snimak sa ove trenerski klinike koja je odrzana neka podeli sa nama ovde ,

Hvala unapred.

Šarac
30.06.2019, 20:42
Ovo nisam bas najbolje razumeo.... ostalo OK.
.
Vise je to za ljude koji se bave knjigovodstvom, mi po zavrsnom racunu smo u minusu jer se racuna period 01. do 31.12, a EL racuna period JUN JUN i tu smo pozitivni sto nam je jedino i bitno.

Komplikovano je malo ali ne znam ni ja sto sam vezao visegodisnje ugovore sa godisnjim budzetom, zanemari jer .

Šarac
30.06.2019, 20:45
Ovi nam svaki dan dovode po 1 igracahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190630/2790971e688a93411c45f07e200da816.jpg

Sta bih dao nam se vrati David PIck ovi ubise koliko nam dovedose igraca podseti jel pogodise za ijednog naseg igraca?

Borca
30.06.2019, 21:03
Ovo je bilo isti dan (pre podne, klub je objavio nesto kasnije) oko Brauna

https://twitter.com/AroundRumors/status/1144130812306251776

Laza Kacanski
30.06.2019, 21:20
Ovo je bilo isti dan (pre podne, klub je objavio nesto kasnije) oko Brauna

https://twitter.com/AroundRumors/status/1144130812306251776Istina

Ganac
30.06.2019, 21:23
.
Vise je to za ljude koji se bave knjigovodstvom, mi po zavrsnom racunu smo u minusu jer se racuna period 01. do 31.12, a EL racuna period JUN JUN i tu smo pozitivni sto nam je jedino i bitno.

Komplikovano je malo ali ne znam ni ja sto sam vezao visegodisnje ugovore sa godisnjim budzetom, zanemari jer .

Ako će ove sezone da budžet optereti Lazićev ugovor, iduće sezone i one tamo iza neće po toj logici i budžetska sredstva će biti rasterećena za taj iznos.

Victor BG
30.06.2019, 21:42
Wroten i zatvaraj radnju!

Laza Kacanski
30.06.2019, 21:45
Wroten i zatvaraj radnju!Teski kamenjar
Nije on ni senka onog igraca pre povrede

Netz
30.06.2019, 21:58
Budimo realni,totalni smo sirotani za El drustvo
Mirotić 70mil,Higins 10 mil,Slukas,Datome,pitaj boga koliko. . .za nas je uspeh da oformimo ekipu koja moze da se domogne 10 pozicije,to bi bio vrhunski rezultat!
Ali da se opet uzme Aba to je najbitnije!

I Zalgiris je bio sirotan pa su otisli na F4 , imas mali milion primera u sportu gde mnogo jeftiniji timovi pobedjuju , a ako tako mislis ne znam sto gledas EL ti samo gledaj ABA i navijaj da udjemo u EL u kojoj opet nemamo sanse nikakve jer smo sirotani, ili ipak navijas da ovde dodju neki veliki klubovi da bi ih gledao .

Bez šuta
30.06.2019, 22:02
@ Šarac.Mislim da si ti u pravu ali si se donekle pogrešno izrazio.Napominjem da ja ne znam tačne cifre ni plata ni budžet ali kada potpišeš ugovor ti si se zadužio za ugovorenu sumu.Knjigovodstvo ne zanima na koliko godina je ugovor.Ako si ti na primer potpisao Lazića za 450000, tvoj dug 31.12.2018 je 450000- isplaćeno do tada.To ti stoji u knjigama.ne vezano što 300000 isplaćuješ naredne 2 godine.31.12.2019 ti ćeš za njega dugovati nešto manje od 300k( sezona 18-19 i deo koji si isplatio za sezonu 19-20 do 31.12.). Tako funkcioniše sistem.Isto je na primer ako ti digneš kredit od 50000 na 20 godina.ti si opterećen te godine 50000+ kamata iako te godine treba da platiš 3000.ponavljam da ne znam cifre vezane za klub ali ovako sistem funkcioniše.moguće je da EL zanima presek jun-jun.

mmajstor
30.06.2019, 22:18
Nope... dug na 31.12 obuhvata sve plate igraca koje se odnose na tu godinu, bez obzira kada su isplacene. Mogu da se isplate i sledece godine... ali plate od januara do decembra se iskazuju u izvestaju za tu godinu. Trosak nije vezan za cash flow.

Takodje kada potpises visegodisnji ugovor, za finansijski izvestaj su merodavne samo plate koje pripadaju toj godini. Ugovorene plate narednih godina ce biti iskazane u finansijskim izvestajima tih narednih godina bez obzira kada se one stvarno isplate.

Storm
30.06.2019, 22:25
Ovaj Brandon Paul je 2, nije kombo. Tako da pisi dezinformacija.

LosmiSK
30.06.2019, 22:53
Teski kamenjar
Nije on ni senka onog igraca pre povrede

Sumnjam da si ga pratio u NBA, ali ajde. Ono sto cu ti reci da je lik napadacki medju najboljim bekovima u Evropi. Lik je lud, prebrz i tako povredjen za Evropu.On za 19m u igri daje 15p i 5 asistencija. Procenti mu nisu nesto, ali je napast. Mislim da verovatno nije za nas, ne zbog igre, vec zbog glave..Nesto nisam siguran da je previse druzeljubiv ali ne znam, nagadjam.

Samo reci da je kamenjar je smesno, da je onaj igrac iz NBA, sad bi verovatno mlatio neki ugovor od 10-15m po godini, ako ne i vise. Za ovu nasu bedu je zver, bukvalno. Samo po meni je tu neki problem u glavi, verovatno..Malo je igrao za Kalev, malo minuta, pa ne znam sta mu je :)) a mislim da je i zapalio ranije..

Laza Kacanski
30.06.2019, 22:56
Sumnjam da si ga pratio u NBA, ali ajde. Ono sto cu ti reci da je lik napadacki medju najboljim bekovima u Evropi. Lik je lud, prebrz i tako povredjen za Evropu.On za 19m u igri daje 15p i 5 asistencija. Procenti mu nisu nesto, ali je napast. Mislim da verovatno nije za nas, ne zbog igre, vec zbog glave..Nesto nisam siguran da je previse druzeljubiv ali ne znam, nagadjam.

Samo reci da je kamenjar je smesno, da je onaj igrac iz NBA, sad bi verovatno mlatio neki ugovor od 10-15m po godini, ako ne i vise. Za ovu nasu bedu je zver, bukvalno. Samo po meni je tu neki problem u glavi, verovatno..Malo je igrao za Kalev, malo minuta, pa ne znam sta mu je :)) a mislim da je i zapalio ranije..Mozemo mi pricati kakav je bio al to nije poenta. Pogledaj procente suta koje ima. Mislis da je slucajno.?
On i organizovana kosarka ne idu ruku pod ruku.

LosmiSK
30.06.2019, 23:02
Slazem se to za organizovanu kosarku. Samo on je brza verzija Lengforda, imas pravo da nije za nas, zato mu treba jos koja godina u Evropi da dodje malo sebi ...ako ne, onda kina :)

olajo
30.06.2019, 23:09
Au druze, jel se sa Kuperom druzis van ovog foruma ili ti Tegeltija neki rodjak. 12.5 miliona nema FK CZ u sponozrima a ne KK.

Na skupstini i na UO su iznete cifre, budzet za plate ce biti veci ove sezone za preko 1 miliona eur u odnosu na proslu sezonu, a tih milion ce se naci u projektovanim vecim prihodima od EL, ucesce, tv prava, ulaznice za koje klub ocekuje da ce prihodovati vise od prosle sezone.

FMP je u prosloj sezoni imao trosak od 300.000 eur koji pokriven samo od prodaje Apica i Rebeca u iznosu od 320.000 eur. Ko ne veruje neka udje u APR KKFMPa i neka iscita podatke.

Kuzmic ne moze biti rezervna varijanta vec prvi pik jer ima vec mesec dana kako su se usmeno i dogovorili, naravno uvek moze doci do izmena ali "covek se drzi za rec u vo za rogove".

Projektovani budzet je preko 5 miliona za sledecu sezonu, ali ne i sa parama na racunu u ovom trenutku. Koliki god da bude, sledeci na tabeli po budzetu ce biti Zalgiris sa 12 miliona.

Treba razlikovati kada napisem neke dobro poznate podatke u vezi sa KKCZ a kada izensem svoje misljenje koje se ispostavi da je pogresno a to mi se onda spocitava kao preneta pogresna informacija.

Prijatelju, ja o tebi sve najbolje a ti me napadas. Izvinjavam se ako sam nekog uznemirio svojim postom. Inace, sve ostalo osim budzeta je tacno. A budzet sam, naravno, lupio isprovociran Tegeltijinim jucerasnjim clankom. Bilo sta da se kaze, on je toliko ostrascen, da mu ja ne trebam kao slagvort. Jos jednom izvinjavam se sto sam reagovao na njegov clanak na ovako tupav nacin, Znam da ne treba da pridajem znacaj ovom nazovi novinaru a i braco, namerno sam lupio toliku cifru da se vidi da je ironija. Da sam hteo da glumim insajdera napisao bih realniju cifru tipa 5,5 milki. Jos jednom prastajte:sram:

Šarac
30.06.2019, 23:40
Prijatelju, ja o tebi sve najbolje a ti me napadas. Izvinjavam se ako sam nekog uznemirio svojim postom. Inace, sve ostalo osim budzeta je tacno. A budzet sam, naravno, lupio isprovociran Tegeltijinim jucerasnjim clankom. Bilo sta da se kaze, on je toliko ostrascen, da mu ja ne trebam kao slagvort. Jos jednom izvinjavam se sto sam reagovao na njegov clanak na ovako tupav nacin, Znam da ne treba da pridajem znacaj ovom nazovi novinaru a i braco, namerno sam lupio toliku cifru da se vidi da je ironija. Da sam hteo da glumim insajdera napisao bih realniju cifru tipa 5,5 milki. Jos jednom prastajte:sram:

Ma kakav napad, zato sam te pitao da se nisi druzio sa njima ovih dana:)

Wingwalker
01.07.2019, 01:10
Wroten ne gleda u tablu na TO...izašao je iz toga poodavno.

darko pancev
01.07.2019, 06:31
I Zalgiris je bio sirotan pa su otisli na F4 , imas mali milion primera u sportu gde mnogo jeftiniji timovi pobedjuju , a ako tako mislis ne znam sto gledas EL ti samo gledaj ABA i navijaj da udjemo u EL u kojoj opet nemamo sanse nikakve jer smo sirotani, ili ipak navijas da ovde dodju neki veliki klubovi da bi ih gledao .

Realnost je da smo sirotinja,realnost je začelje tabele,ali treba uraditi sve da se odigra sto bolje i kvalitetnije. . .nama je jako bitan kontinuitet u El,zato kazem da je Aba prioritet i to je svima u klubu jasno,sto i napominju svake sezone!

LosmiSK
01.07.2019, 13:54
Realnost je da smo sirotinja,realnost je začelje tabele,ali treba uraditi sve da se odigra sto bolje i kvalitetnije. . .nama je jako bitan kontinuitet u El,zato kazem da je Aba prioritet i to je svima u klubu jasno,sto i napominju svake sezone!

Ne bih se slozio sa ovim. Zalgiris je tu da objasni kako se radi sa malim resursima i kako se polako podize klub i povecava zarada. Nova hala, odlican trener koji je tu 3 sezonu..Drze prioritete i polako se uz halu dobru finansiraju.Gledali su long term i dobili sad vec moze se reci evropskog giganta a sve to sa relativno malom lovom, malom zemljom i malim gradom..

darko pancev
01.07.2019, 14:03
Ne bih se slozio sa ovim. Zalgiris je tu da objasni kako se radi sa malim resursima i kako se polako podize klub i povecava zarada. Nova hala, odlican trener koji je tu 3 sezonu..Drze prioritete i polako se uz halu dobru finansiraju.Gledali su long term i dobili sad vec moze se reci evropskog giganta a sve to sa relativno malom lovom, malom zemljom i malim gradom..

Mali resursi ? nece biti ,nova hala ...o tome mozemo da sanjamo samo ..ni nemamo svoju halu ,imaju carter a mi se vozimo busevima i spavamo po aerodromima,a da je mala zemlja jeste kao i mi ali zive za taj klub i daju mu bezrezervnu podrsku ...toliko o tome

Laza Kacanski
01.07.2019, 14:13
Kurtis Dzerels - Fica Covic. Kakav bi to tandem bio[emoji23][emoji23]

mmajstor
01.07.2019, 14:34
Slabo ovo nesto...pocela radna nedelja a nijedno novo ime?

LosmiSK
01.07.2019, 14:42
Mali resursi ? nece biti ,nova hala ...o tome mozemo da sanjamo samo ..ni nemamo svoju halu ,imaju carter a mi se vozimo busevima i spavamo po aerodromima,a da je mala zemlja jeste kao i mi ali zive za taj klub i daju mu bezrezervnu podrsku ...toliko o tome

Da, mali resursi. Nisu oni krivi sto mi nemamo resurse i sto se lose radi. Ne samo mi, vec i celo okruzenje je na jakom niskom nivou. Nije bas za pohvalu to sto spavaju po aerodromima,sto nemamo svoju halu itd...to nije pitanje za mene ili njih, to je pitanje za upravu kluba. Kao najveci gigant na ovim prostorima, zasluzujemo carter letove kao sponzorstvo a i halu...znaci da nesto ne radi kako treba.

Rjas je dosao u PAO, mogao bi Siva da se potera sad

mmajstor
01.07.2019, 14:47
Ne radi - drzava.
A drzava jednim ogromnim delom ne radi, zato sto one druge drzave zele da mi budemo banana drzava a ne da im budemo konkurenti. Takva je podela a nama je zapala ova uloga koju imamo.

LosmiSK
01.07.2019, 14:52
Ne radi - drzava.
A drzava jednim ogromnim delom ne radi, zato sto one druge drzave zele da mi budemo banana drzava a ne da im budemo konkurenti. Takva je podela a nama je zapala ova uloga koju imamo.

Teorija zavere prijatelju moj.Znamo kakvo je stanje, najlakse je reci ne da, ali treba znati izvuci od drzave maksimalne resurse a pritom da drzava vidi da ti ne uzimas neki deo kinte itd..vec da i ti se zrtvujes za klub...

mmajstor
01.07.2019, 15:10
Drzavom (nasom) ne rukovodimo mi, nego strani interes koji ne dozvoljava da bude drugacije. To nije nikakva teorija zavere nego realnost.

ivica14
01.07.2019, 16:29
rice otisao u pao

darko pancev
01.07.2019, 17:44
pre bi Jovica nego Rice ...

Laza Kacanski
01.07.2019, 17:58
Nedovicu bi najpametnije bilo da odigra sezonu u u Zvezdi.

Šarac
01.07.2019, 18:10
Nedovicu bi najpametnije bilo da odigra sezonu u u Zvezdi.

Za pare koje smo nudili Jovicu ali....

- ne igra odbranu,
- sklon povredama,
- gde su krvava kolena,

ugrozava sina predsednika a inace su kumovi pa bi bilo protekcije itd.

Mada na jednom drugom zvezdaskom forumu sa citao jednog uticajnog forumasa koji je pre 15 dana najavio ovakvu mogucnost.

Laza Kacanski
01.07.2019, 18:15
Za pare koje smo nudili Jovicu ali....

- ne igra odbranu,
- sklon povredama,
- gde su krvava kolena,

ugrozava sina predsednika a inace su kumovi pa bi bilo protekcije itd.Sina predsednika niko nece ugroziti.
Imacemo 3 cetvorke
4 trojke
3 beka
Jedino cemo imati 2 pleja od kojih je jedan Covic.
Vec vidjeno prosle sezone
Jer imamo Simanica ali daj jos Fajea i Brauna
Imamo Dobrica na 3 al tu su Lazic, Stratos, Davidovac
Samo se tatinom sincicu otvara prostor. Jer ce klub visestruko profitirati njegovim napretkom. Mlad, talentovan. Treba sutra od njegove prodaje uzeti pare

Šarac
01.07.2019, 18:35
Sina predsednika niko nece ugroziti.
Imacemo 3 cetvorke
4 trojke
3 beka
Jedino cemo imati 2 pleja od kojih je jedan Covic.
Vec vidjeno prosle sezone
Jer imamo Simanica ali daj jos Fajea i Brauna
Imamo Dobrica na 3 al tu su Lazic, Stratos, Davidovac
Samo se tatinom sincicu otvara prostor. Jer ce klub visestruko profitirati njegovim napretkom. Mlad, talentovan. Treba sutra od njegove prodaje uzeti pare

Ali kako vam ne dosadi vise jedno te isto ponavaljate i ne vredi.
Kome se ti obracas ovim upisom? Nesto novo si napisao pa da sada komentarisemo svi, pa isti ovakvi upisi su bili i prosle sezone i ni za tacku se nista nije promenilo.

Laza Kacanski
01.07.2019, 18:42
Ali kako vam ne dosadi vise jedno te isto ponavaljate i ne vredi.
Kome se ti obracas ovim upisom? Nesto novo si napisao pa da sada komentarisemo svi, pa isti ovakvi upisi su bili i prosle sezone i ni za tacku se nista nije promenilo.Obracao sam se istom onom koji je odgovorio na moj post vezan za Nedovica i tome da ce zauzeti mesto Covicu.
Ja sam tom istom objasnio da nece niko zauzeti mesto Covicu i objasnio zasto.
Pitanje kome se obracam ovim postom ti podlednji treba da me pitas jer se moze postaviti kontra pitanje kome se ti obracas na svaki pomen Covica koji je kriticki?
Koga ti branis i od koga?

Šarac
01.07.2019, 19:25
Obracao sam se istom onom koji je odgovorio na moj post vezan za Nedovica i tome da ce zauzeti mesto Covicu.
Ja sam tom istom objasnio da nece niko zauzeti mesto Covicu i objasnio zasto.
Pitanje kome se obracam ovim postom ti podlednji treba da me pitas jer se moze postaviti kontra pitanje kome se ti obracas na svaki pomen Covica koji je kriticki?
Koga ti branis i od koga?

Ma branim ovaj forum od ovakvih upisa koji nemaju nikakvu svrhu jer FC je igrac KKCZ i dalje, slagali se sa tim ili ne.( a ti znas moj stav)
Tomic da izjavu i svi ladno obidju njegovu izjavu u vezi FC i opet on ce igrati i nece se dovodtiti niko.
Pa neka ga drzi Tomic u timu u El i kada budemo pukli odletece sa mesta prvog trenera, jer cemo sve utakmice izgubiti onda sa FC3 na playu. Ako ce Tomic da izgubi svoju platu zbog drzanja sina u timu, ako ce KKCZ da izgubi sve utakmice i gledaoce zbog drzanja FC 3 pa neka ga izgube. Evo zabole me, ali znam da meni ni iz dzepa ni u dzep igrao on ili ne.To jest sto vise bude igrao i vise budemo izgubili vise ce mi para ostaviti jer necu slaviti pobede posle utakmica.
Tako smo pricali i prosle sezone da ce ga pojesti svi u aba ligi u PO da cemo se raspasti kada bude FC na parketu a on nas sve demantovao.

Poenta je da dzabe krecimo i bolje da se baziramo na tome kako ove pare od Gudure da potrosimo za playa, a ne da li ce FC da igra u El ili ne. Igrace, ako odigra i tu dobro hocemo li svi pojesti g,,,, kao i prosle sezone ili ce opet biti da su gordic,kol, dzekson, paige renfro nemaci pojma.

p.s. inace 1100 sezonskih je prodato od pocetka prodaje sto je najveci broj prodatih sezonskih nove KKCZ za prvih 6 dana, kakve budaletine, placaju unapred da bi gledali FC3 u EL.

Laza Kacanski
01.07.2019, 19:33
Ma branim ovaj forum od ovakvih upisa koji nemaju nikakvu svrhu jer FC je igrac KKCZ i dalje, slagali se sa tim ili ne.( a ti znas moj stav)
Tomic da izjavu i svi ladno obidju njegovu izjavu u vezi FC i opet on ce igrati i nece se dovodtiti niko.
Pa neka ga drzi Tomic u timu u El i kada budemo pukli odletece sa mesta prvog trenera, jer cemo sve utakmice izgubiti onda sa FC3 na playu. Ako ce Tomic da izgubi svoju platu zbog drzanja sina u timu, ako ce KKCZ da izgubi sve utakmice i gledaoce zbog drzanja FC 3 pa neka ga izgube. Evo zabole me, ali znam da meni ni iz dzepa ni u dzep igrao on ili ne.To jest sto vise bude igrao i vise budemo izgubili vise ce mi para ostaviti jer necu slaviti pobede posle utakmica.
Tako smo pricali i prosle sezone da ce ga pojesti svi u aba ligi u PO da cemo se raspasti kada bude FC na parketu a on nas sve demantovao.

Poenta je da dzabe krecimo i bolje da se baziramo na tome kako ove pare od Gudure da potrosimo za playa, a ne da li ce FC da igra u El ili ne. Igrace, ako odigra i tu dobro hocemo li svi pojesti g,,,, kao i prosle sezone ili ce opet biti da su gordic,kol, dzekson, paige renfro nemaci pojma.

p.s. inace 1100 sezonskih je prodato od pocetka prodaje sto je najveci broj prodatih sezonskih nove KKCZ za prvih 6 dana, kakve budaletine, placaju unapred da bi gledali FC3 u EL.Onda ne provociraj sa Covicem.
Ja napisem da je dobro da Nedovic odigra sezonu u Zvezdi ti odma provociras i ubacujes u pricu Covica.[emoji848]
Elem daj sve pare na Jovica i Dzenkinsa.

Šarac
01.07.2019, 19:46
a ja ti odgovorim da bi nasi navijaci imali primedbu i na Nedovica, a ti si napisao nece nama Nedovic doci jer mora sin da igra, a u real life su stvarno kumovi.

Ajd zdravo :D

Laza Kacanski
01.07.2019, 20:07
a ja ti odgovorim da bi nasi navijaci imali primedbu i na Nedovica, a ti si napisao nece nama Nedovic doci jer mora sin da igra, a u real life su stvarno kumovi.

Ajd zdravo :DCaooo[emoji23]

dekkard
01.07.2019, 20:25
Evo još jedne potvrde na kojoj poziciji će Brown igrati u Zvezdi

https://youtu.be/Nf31CMnEazk

Victor BG
01.07.2019, 20:47
Buraz, nemoj. On od petica ima samo solidan rol iz pika i tu je sve sto moze na 5 da odigra, za odbranu sam takodje skeptik na 5 jer nema kila da iznese nekoga tezeg, tako da on i ako bude nekim cudom igrao na 5, to ce biti uzaludno trosenje minuta jer je daleko korisniji na 4 ili cak i 3.

dekkard
01.07.2019, 20:57
Neće dominantno igrati na 5, to je jasno, ali u nekom smallball-u pored Boriše jasno je šta će tada igrati.

Laza Kacanski
01.07.2019, 21:05
Briante Veber bi po meni bio dobra opcija ukoliko se ne moze do domaceg pleja.
Fantastican defanzivac, vrlo dobar u prodoru, teska paljevina

Wingwalker
01.07.2019, 21:17
Ma branim ovaj forum od ovakvih upisa koji nemaju nikakvu svrhu jer FC je igrac KKCZ i dalje, slagali se sa tim ili ne.

sa ovakvom ''odbranom" ni ''poslednji dani" nisu daleko.

Nas
01.07.2019, 21:17
Evo još jedne potvrde na kojoj poziciji će Brown igrati u Zvezdi

https://youtu.be/Nf31CMnEazk

Klipovi ovog pajaca ne mogu biti potvrda bilo cega.

dekkard
01.07.2019, 21:53
Da sačekamo mi ipak početak sezone, njen srednji deo i kraj pa da onda ocenjujemo ko je igrao na kojoj poziciji.
Ovde se takođe pričalo da Baron neće uopšte igrati na 1 pre početka protekle sezone pa videsmo epilog.

Nas
01.07.2019, 22:14
Beron je makar nekada u karijeri igrao pleja, Braun peticu nije igrao nikad. A i to sto je Beron igrao pleja je bilo prinudno i nije izgledalo dobro, neuporedivo bolji je na dvojci.

Antona
01.07.2019, 22:18
Sad ce Dekard cele sezone da dokazuje da ovaj moze na 5 bez obzira sto na toj poziciji nije proveo ni minuta :biggrin:

dekkard
01.07.2019, 22:23
Nema šta da dokazujem, videće se u utakmicama.

dekkard
01.07.2019, 22:27
Beron je makar nekada u karijeri igrao pleja, Braun peticu nije igrao nikad. A i to sto je Beron igrao pleja je bilo prinudno i nije izgledalo dobro, neuporedivo bolji je na dvojci.Nije poenta koliko je dobro ili nije dobro izgledalo, neki ste ovde bili izričiti da neće igrati pleja.
Ni ovaj neće igrati primarno 5 samo u nekim postavkama, kao što je Stratos protekle sezone pokrivao pozicije od 2 do 4, nekad i na jednoj utakmici.

LosmiSK
01.07.2019, 22:28
Beron nije jedinica, mozda je eventualno na koledzu igrao keca, za to ne znam. Lik je klasicni bek suter, da klasicniji ne moze biti. Zna sa loptom nesto, ali smesno pricati da je uopste 2/1.

Sto se tice Brauna, on je cetvorka, cetvorka je i Faye, pa cak blizi i trojci. To sto se igra small ball, ne znaci da je neko petica..On samo glumi peticu i nista vise.

Mene samo facinira ovo sto je Gudura otisao u NBA. On apsolutno nigde nije ostavio nesto jaci pecat, ali eto ga u NBA. Veliki se ugovori placaju,pa mali cpas space i onda me ne bi cudilo ni da Jovic ode u Houston :biggrin:

Dejo bukvalno stancuje NBA igrace, kao i Trinki,a zasluge uzima Zoc.

dekkard
01.07.2019, 22:41
Beron nije jedinica, mozda je eventualno na koledzu igrao keca, za to ne znam. Lik je klasicni bek suter, da klasicniji ne moze biti. Zna sa loptom nesto, ali smesno pricati da je uopste 2/1.

Sto se tice Brauna, on je cetvorka, cetvorka je i Faye, pa cak blizi i trojci. To sto se igra small ball, ne znaci da je neko petica..On samo glumi peticu i nista vise.

Mene samo facinira ovo sto je Gudura otisao u NBA. On apsolutno nigde nije ostavio nesto jaci pecat, ali eto ga u NBA. Veliki se ugovori placaju,pa mali cpas space i onda me ne bi cudilo ni da Jovic ode u Houston [emoji3]

Dejo bukvalno stancuje NBA igrace, kao i Trinki,a zasluge uzima Zoc.

Čitaj malo šta se piše, ti koji si na odmoru [emoji23]:
Baron je igrao na 1, iako se ovde izričito tvrdilo da to neće biti slučaj. Kako je igrao to je drugi par čarapa, ali je fakat da je igrao nekad sa Raglandom u petorci, nekad sa Filipom, nekad sa Davidovcem, u KLS-u čak bez pomoći njih trojice.
Sad se ponavlja ista situacija sa Brownom, i ja na to ukazujem.

LosmiSK
01.07.2019, 23:15
Čitaj malo šta se piše, ti koji si na odmoru [emoji23]:
Baron je igrao na 1, iako se ovde izričito tvrdilo da to neće biti slučaj. Kako je igrao to je drugi par čarapa, ali je fakat da je igrao nekad sa Raglandom u petorci, nekad sa Filipom, nekad sa Davidovcem, u KLS-u čak bez pomoći njih trojice.
Sad se ponavlja ista situacija sa Brownom, i ja na to ukazujem.

Kod mene odmor traje 5-10 sati,dosta za regenraciju. Slazem se sa tobom dobri moj prijatelju. Ima osecaj za pas Beron. Samo nije ni DeDa kec..Nebitna rasprava oko toga, ako da Bog i Sveti Cova, bice dva pleja, pa nek mali igra ABAligu i nekad nek obuce dres za EL, cisto taju da mine zelja...

Šarac
01.07.2019, 23:32
Kako izgleda mi cemo sledece sezone okupiti ekipu koja je bilo blizu ulaska u top 8, samo jos DR fali na klupi i kao da je vreme stalo.
Dangubicev odlazak u ekipu za ispadanje iz ACB lige mi nije jasan ali ajde valjda veruje Misku.

LosmiSK
01.07.2019, 23:36
Boze, ima li sta pozitivno u tebi Sarac kad krenes da kucas na ovom forumu bar. Sve nesto ispod oka, napadas ljude..Nisi mi jasan, ne volim fc3, pusti bre, to je mojaili nasa briga. I ti si mu''zvizdao'' kad si bio kako ti kazes u parteru,a posle ti se drugi smejali i zezali..Sta ces, nisi dobro procenio, mi so bar ovde imaginarni pa nas ne znaju..

Gde ode Danguba?

Kad dodje Dejo vodim te na pivo,da malo popricas sa pravim legendama ovog sporta ;):cool::cheers:

Nas
01.07.2019, 23:42
Nije poenta koliko je dobro ili nije dobro izgledalo, neki ste ovde bili izričiti da neće igrati pleja.
Ni ovaj neće igrati primarno 5 samo u nekim postavkama, kao što je Stratos protekle sezone pokrivao pozicije od 2 do 4, nekad i na jednoj utakmici.

Zapravo je bas poenta u tome kako igrac izgleda i na koji nacin doprinosi igrajuci na odredjenoj poziciji, ako izgleda lose i nema dobar doprinos, onda je bolje da tu i ne igra. Sto se tice Berona, ja uopste nisam bio izricit da nece igrati pleja, samo sam pisao da je po stilu igre klasicna dvojka, te da su mu glavni kvaliteti sut i igra bez lopte, sto se i ispostavilo tacnim.

Braun ima 32 godine, nikada u karijeri nije igrao na 5, nema karakteristike small ball petice i ne moze ozbiljno da doprinese igrajuci na toj poziciji, to je poenta cele price.

Šarac
01.07.2019, 23:44
Boze, ima li sta pozitivno u tebi Sarac kad krenes da kucas na ovom forumu bar. Sve nesto ispod oka, napadas ljude..Nisi mi jasan, ne volim fc3, pusti bre, to je mojaili nasa briga. I ti si mu''zvizdao'' kad si bio kako ti kazes u parteru,a posle ti se drugi smejali i zezali..Sta ces, nisi dobro procenio, mi so bar ovde imaginarni pa nas ne znaju..

Gde ode Danguba?

Kad dodje Dejo vodim te na pivo,da malo popricas sa pravim legendama ovog sporta ;):cool::cheers:

Nema sta da me vodis da pricam sa Dejom, juce pre podne sedeo sa njim u kaficu ( Koce Kapetana na Vracaru, svako jutro je tamo), u pp mi se javi da ti kazem i ime kafica ako bas zelis i face to face.

Moj poslednji post je najava da ce nam se jos neki igraci vratiti iz te generacije a ti spominjes FC3.

Danguba ode sa Dzikicem u Eustadijantes.

NateHuffman
01.07.2019, 23:44
Gde je otisao danga?

dekkard
01.07.2019, 23:47
Zapravo je bas poenta u tome kako igrac izgleda i na koji nacin doprinosi igrajuci na odredjenoj poziciji, ako izgleda lose i nema dobar doprinos, onda je bolje da tu i ne igra. Sto se tice Berona, ja uopste nisam bio izricit da nece igrati pleja, samo sam pisao da je po stilu igre klasicna dvojka, te da su mu glavni kvaliteti sut i igra bez lopte, sto se i ispostavilo tacnim.

Braun ima 32 godine, nikada u karijeri nije igrao na 5, nema karakteristike small ball petice i ne moze ozbiljno da doprinese igrajuci na toj poziciji, to je poenta cele price.Ja kažem da će u nekim postavkama biti na pet, što ne znači da je primarno petica, sva trojica (Boriša, Brown, Faye) su različiti igrači, i sasvim sigurno će biti petorki gde će biti dvojica od njih trojice.

LosmiSK
01.07.2019, 23:49
Nema sta da me vodis da pricam sa Dejom, juce pre podne sedeo sa njim u kaficu ( Koce Kapetana na Vracaru, svako jutro je tamo), u pp mi se javi da ti kazem i ime kafica ako bas zelis i face to face.

Moj poslednji post je najava da ce nam se jos neki igraci vratiti iz te generacije a ti spominjes FC3.

Danguba ode sa Dzikicem u Eustadijantes.

Jasno. I sta na to kaze Covic? :biggrin: Reci mu, pozdravio te LosmiSK.

Kad pricas sa njim da li mu kazes sto si pravio onolike racune za fon, ili lako je tebi Dejo bilo sa onim budzetom, ti po 7-8 domacih u timu a ovi posle tebe sa toliko stranaca.:cf:

Šarac
01.07.2019, 23:54
"Kada je mogao onih 1.015 .000 eur da mi isplati ko ga jebe neka plati i onih 20.000 eur za tlf sto mi je odbio"

Ja sam bio dzek i platio sam kafu za sve , i on kaze da je teska situaciju u Minhenu i da mora da se steka, uzeo kapucino bez secera i vode, nadao se da ce racun biti manji.Kako je prihvatio nemacki nacin razmisljanja. Vidi se da je prilagodljiv na sve situacije.

LosmiSK
02.07.2019, 00:00
Lako je tebi da platis kafu kad radis za Covica.:biggrin:

Šarac
02.07.2019, 00:17
Lako je tebi da platis kafu kad radis za Covica.:biggrin:

Molim moderaciju da banuje LosmiSK, ovo su teske uvrede na moju licnost.:biggrin:

LosmiSK
02.07.2019, 00:24
Vecina bi ovde volela da radi za Covica, nije to za sve uvreda. Koliko je Cova ozbiljan za ovu sezonu, jeste cinjenica da ti nije dao da odes na put ove godine. Posebno sad, kad imas zicer poziciju posle bravura hobita u PO. To sto su sutiralu sa glave, nikom nista. Logicno je bilo da je MVP covek sa 8p i 5as prosecno..idef rejtingom sam Bog zna.

Sta vise, cak i ovi bandwagon kosarkaski navijaci KKCZ iz Cova ere, kazu da je zasluzio ugovor.

LosmiSK
02.07.2019, 00:26
Nego reci ko sve dolazi u Zvezdu. Jovic, Kuzmic i ko je treci?

Laza Kacanski
02.07.2019, 06:37
Nego reci ko sve dolazi u Zvezdu. Jovic, Kuzmic i ko je treci?Dzenkins
Sarac zasto nisi zvao na kafu? [emoji23]

darko pancev
02.07.2019, 07:27
Beron nije jedinica kao sto i Brovn nije 5 ali igrace silom prilika kada bude trebalo ...Beron jeste igrao na poziciji ! igrao je i Davidovac iako je Tomic rekao pred sezonu da ga ne vidi uopste na toj poziciji ...dajte Kuzmica i Djenku pa da pevamo ...::)

Laza Kacanski
02.07.2019, 08:17
Gde je otisao danga?Estudijantes. Nije jos zvanicno

NateHuffman
02.07.2019, 08:29
Ustaj sarac. Daj te potpise

Ivan9
02.07.2019, 10:44
Ustaj sarac. Daj te potpise
Danas izgleda ovako...
https://media.giphy.com/media/Zsc4dATQgcBmU/giphy.gif

Nemam_ti_kad
02.07.2019, 11:20
Ima li sto novo kod vas vezano za transfere? Nisam pratio nista poslednjih dana, znam za Brauna poslednje sto sam cuo...?

Victor BG
02.07.2019, 12:48
Ima li sto novo kod vas vezano za transfere? Nisam pratio nista poslednjih dana, znam za Brauna poslednje sto sam cuo...?

Rekla kazala... Uspjeli smo Brauna da maznemo za malu lovu (ako uzmemo da je zaradjivao 1.5m) produzili skoro svakoga od nasih i Fayea a poslali ponude Stratosu i KC, od njih zavisi jel zatvaramo radnju samo sa centrom ili idemo po jos. Cekamo Kuzmica i dajemo suvo zlato na pleja (oko 500k gore dole) u tom rangu ocekujemo igraca
E da i najvaznije, budzet je realan i vherovatno ce se zatvoriti na kraju a bice u rangu vaseg od prosle godine.

darko pancev
02.07.2019, 12:57
Estudijantes. Nije jos zvanicno

sta ce tamo nije mi jasno

Ganac
02.07.2019, 12:59
A potpisali smo i pleja na dve godine...

mmajstor
02.07.2019, 14:04
Rekla kazala... Uspjeli smo Brauna da maznemo za malu lovu (ako uzmemo da je zaradjivao 1.5m) produzili skoro svakoga od nasih i Fayea a poslali ponude Stratosu i KC, od njih zavisi jel zatvaramo radnju samo sa centrom ili idemo po jos. Cekamo Kuzmica i dajemo suvo zlato na pleja (oko 500k gore dole) u tom rangu ocekujemo igraca
E da i najvaznije, budzet je realan i vherovatno ce se zatvoriti na kraju a bice u rangu vaseg od prosle godine.

A kolka je to mala lova?

LosmiSK
02.07.2019, 14:23
A kolka je to mala lova?

Pa u Junu se dobija igrac po insajderima sa ovog foruma za tricavih 300k :biggrin:

Šarac
02.07.2019, 14:26
Pa u Junu se dobija igrac po insajderima sa ovog foruma za tricavih 300k :biggrin:

Pa i Rise je dobio 400.000 od Pao koji ima mnogo vise para od nas, a do pre dve godine Rice je imao u Barsi 1.7 miliona godisnji ugovor.

Prelazni rok je ziva stvar.

LosmiSK
02.07.2019, 14:34
Ne znam odakle ti tih 400k,a i sve da je toliko u Rajsa prosle godine nije hteo da uzme toliko. NIsam pronasao info za njegovu platu, ali ajde da ti ''verujem''. Meni je sumnjivo da igrac koji zbog neke love nije hteo da ode iz kluba i sedeo celu sezonu i koji nikad vrv u zivotu nije igrao za manje od 1m, sad dolazi u CZ, sa neverovatnih 300k :)

Nemam_ti_kad
02.07.2019, 14:34

Hvala na odgovoru. Sto se tice novca , koliko ste sto platili to me stvarno ne zanima , osim mozda informativno. Cekate Kuzmica? Sta je sa Odzom i Risticem? Tek je poceo prelazni...ne treba mozda ocekivati jos neka konkretna imena. Hvala na odgovoru u svakom slucaju.

LosmiSK
02.07.2019, 14:40
Mislim da su na radaru nasi bivsi igraci, posto verovatno Stratos nece ostati..znaci Simon, Jovic i Kuzmic, moja pretpostavka :P

Edit, evo Djenka navodno potpisuje...izbacio RSB..

Laza Kacanski
02.07.2019, 15:01
Djenkaaaaaa oooo

Djenka ooooooooo

LosmiSK
02.07.2019, 15:05
Djenka, Djenka, izdao si Radonju i dosao za vecom ponudom kod Cove...sta se radi :)

Šarac
02.07.2019, 15:20
Djenka, Djenka, izdao si Radonju i dosao za vecom ponudom kod Cove...sta se radi :)

Ljubav i emocije na jednoj strani i plastika i vestacki na silu projekat na drugoj strani.

Plus mu devojka/zena nasa Beogradjanka sa kojom ceka dete.

Ne vredi LosmSK, nekad emocije ispred novca. jos jednom si izgubio.

LosmiSK
02.07.2019, 15:30
Ljubav i emocije na jednoj strani i plastika i vestacki na silu projekat na drugoj strani.

Rekao bih da je plastika sad na drugoj strani, izlizala se izgleda.

Marchisio
02.07.2019, 15:36
Veliki je Čarls Dzenkins. Dobro došao kući zmijo!

Ganac
02.07.2019, 15:46
To je ta generacija, Cirbić, Đenka, Jaka...srce mi zaigra svaki put kada se oni povežu sa Zvezdom. Znam da ne igra džabe ali to je ta ljubav, mogao je on i za više para da nađe angažman ali presudila je ljubav.

Samo Zvezda
02.07.2019, 15:46
Veliki je Čarls Dzenkins. Dobro došao kući zmijo![emoji836][emoji837][emoji836][emoji837][emoji3590][emoji471]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190702/5a10d89e2e82653b1b6c523ac65242ee.jpg

LosmiSK
02.07.2019, 15:56
Znaci tri centra, tri cetvorke, tri trojke, 4-5 bekova i dva pleja.

Nema se ovde sta pricati o jadranu, pitanje je samo sta je sa EL i koji su ciljevi....Treba pre vratiti Dangubica nego Simonovica. Zal bi bila da na ovakve igrace ne dodje defanzivna zveri zatvori sve prilaze kosu,a lakse bi bilo ovim bekovima takodje.

Jovic, Danga i Kuzma..prstalo bi opet u odbrani debelo. Madace vidimo, oba pojacanja su za sad stranci.

ajkisloba
02.07.2019, 15:59
Trazice se karta vise na malom kalemegdanu za nase utakmice.

Samo Zvezda
02.07.2019, 16:14

Plus ga predsednik kkcz obožava :):)

https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1145973098505822208?s=20

poacher
02.07.2019, 16:47
Поново ради биоскоп! :cheers:

From downtown
02.07.2019, 16:50
Jao i Bili i Djenka jaaaaao

Samo Zvezda
02.07.2019, 16:57
Madace vidimo, oba pojacanja su za sad stranci.

Čarli nije stranac

ajkisloba
02.07.2019, 16:59
Ako mene sive celije dobro sluze Djenka ima nas pasos.

Jimi22
02.07.2019, 17:00
Kakav je mag Dr. Covic.
Ladno je ubedio Djenku da odbije plasticne bavarce i dodje ovde za duplo, verovatno i vise manje.
:)

LosmiSK
02.07.2019, 17:00
Znaci ako ja uzmem pasos Senegala, ja sam Senegalac...Nemam nista protiv Djenke, sta vise, samo uozbiljite se..

mmajstor
02.07.2019, 17:02
Jel to definitivno? Niko ne objavljuje.....

Marchisio
02.07.2019, 17:02
Ako mene sive celije dobro sluze Djenka ima nas pasos.

Tako je, dobio je pasoš kada je otišao iz Zvezde prvi put.

Victor BG
02.07.2019, 17:07
Kakav je mag Dr. Covic.
Ladno je ubedio Djenku da odbije plasticne bavarce i dodje ovde za duplo, verovatno i vise manje.
:)

Da budemo realni, Bayern ima duplo veći budžet za plate ali ne vjerujem da smo išli mnogo ispod. Win Win za obje strane, što reče Šarac, female mu iz BG, ovde će se poroditi pa svima dobro. Ali samo kakav ubod on i Beron mati mila. Ovo znači i da KC traži novi klub, a Stratos vs Danga pa Stratos mi je za klasu bolji u onome šta nama treba a to su iso situacije i mirnoća u egzekuciji kad je protivnik u bonusu... U svakom slučaju Čović zna posao (nema rasprave), Tomić zna koga hoće i zašto pa hajde da im vjerujemo da će to ispasti kako treba.

Stef
02.07.2019, 17:11
Visegodnji ugovor je upitanju... :cheers:

Storm
02.07.2019, 17:27
Niko ne objavljuje, a i Sarac cuti. Necu da se radujem, da ne bih posle bio ubijen u pojam. :)

Laza Kacanski
02.07.2019, 17:36
Ajde Stratose potpisuj. Simon ceka ko zapeta puska[emoji16]

Storm
02.07.2019, 17:39

Ahahaha realno! Simon vreba k’o hijena... :D

Brajkula
02.07.2019, 17:40

Samo bez Simona, Bože pomozi.

DelijaVrsac
02.07.2019, 17:40
Ja sam misljenja da ce biti produzeni i Stratos i KC,tako da moze biti nesto ovako
1.Plej stranac(ili Jovke),Djenka,Covic
2.Beron,Kc,Davidovac
3.Stratos,Dobric,Lazic
4.Brown,Simanic,Faye
5.Kuzmic(Mada sam procitao negde da pregovaramo sa McCleanom),Ojo,Ristic

Misljenja sam da Radanov i Jovanovic nece ostati,Nenadic mozda bude tu.Tomic je najavio roster od 15 ili 16 igraca,tako da je to,to onda :)