PDA

Pogledati punu verziju : KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

LosmiSK
03.08.2019, 18:27
Rekord arene je postavljen zato sto smo bili zeljni neke uloge u nekom evropskom takmicenju jer smo pre toga 11 godina gledali KKP u EL sa manjim ili vecim uspehom. Napunio si Arenu u cipiripiju jer se odlucivalo o ulasku u polufinalu cipiripija.

Evo Fmp daje lose igrace, srecom sto mladost iz Zemuna, Vojvodina, Vrsac, Dinamik, Borac iz Cacka i ostali mamojebi srpske kosarke nadiru sa talentima i prosto kucaju na nasa vrata za zeljom da zaigraju u KKCZ.
Ja sam ti lepo napisao, sve sto je dobro u ovoj nasoj reprezentaciji ne igra u aba ligi i svi igraju preko za mnogo vece pare nego sto Gist kao zli stranac igra kod nas.

Zasto je Milos Teodosic resio da igra za 7 cifara u cipiripiju u Italji a nece za 6 kod nas EL. Zasto Jovic igra u Himkiju za 700 a nije hteo kod nas za 500. Zasto Lucic, Macvan igraju tamo gde igraju a vidimo da i Trinki ima budzet da ih plati, i sam kazes da je Bayern sirotinja kada ce samo za Monroe i onog drugog iz NBA da odvoje 40 % budzeta, znaci za ostalih 13 igraca ostaje da se podeli nekih 2.5 miliona, pa to je manje od 200 k po igracu?

Jedan Cancar iz Mege koji ni tamo se nije video da je napravio neku razliku dobije trogodisnji ugovor u NBA a ti ocekujes od nekog klinca iz Krusevca koji trenira u nekoj smrdljivoj sali da mu je zivotna zelja da uspe u srbiji kao kosarkas ili gleda samo kako da on i roditelji mu zapale u neku italjiu spaniju i da sanjaju da ce ih neki nba skaut odvesti u NBA>
Ne najveci problem KKCZ je Fmp sto ne proizvodi domace igrace a mi od toga fmpa uzesmo 1.4 miliona za Guduru i 300 k za Apica.

Neka Mladost Dinamik Vrsac isto tako naprave po jednog igraca pa neka se i oni naplate od takvog neznanja od rada kao FMP.

1. Pasus. Jeste tako ali se punilo i dalje,osetio se moment, nesto cisto, nesto sto se posle nije moglo videti.Sto od FMP u ABA, Alimpijevica, sina mu itd...Da Zvezda nije Zvezda i da sva goluguzanija Srbije ne navija za nju, odavno bi ga oterali ljudi u 3pm...ali igra se sa emocijama, ne samo on, vec i gazde mu...

2. FMP daje ono sto dovodi preko Zvezde i iz Zvezdine skole. Misko i Cova su uzurpirali male klubove i kosarku u regionu. Mali Smajlagic je pobegao iz takvih sranja, Pohusevski itd..tek ce da beze od takvih.Klubovi se gase,zive od milostinje...od crkavice, zna se gde ide dalje...

3.Samo ko je lud ce se vratiti ovde i da igra za Covu, Ostoju i ostalu svite..Ko mora,mora...neko i dobro prodje ali verujem da gledaju ljudi da budu sto dalje...Ko ima izbor,sigurno se nece ovde vratiti..ima iko pada na foru..zivot je to, ali vecina beze...

4. Opet vi za 1.4mi tih famoznih 20% aka srpski telgraf...posto se tvoje plate poklapaju sa Kurirom,Informerom..meni je cela prica tu jasna. Ne moras mene jahati, imas ovde siroko polje koji padaju i na jeftinije price.

Kazem ti u celoj prici sto je pitao Dekkard, jbe se meni za plate, nego ne volim kad se ljudi prave budalama..i to tako decenijama,od ljudi koji su bukvalno sjebali drzavu ivratili je 10g nazad. Nije sve u titulama..

Ti nastavi kao pr drustvenih mreza, meni ne smeta...samo dobice odgovor uvek..Prosto imam vremena i zna da mi bude dosadno.

Kazem, da je budzet 10m ne smeta mi. Kad klub kaze zvanicno onda mozda i poverujem u sve ovo sot si napisao itd..:rleys::srce::tu2:

LosmiSK
03.08.2019, 18:34
Will je bolji napadac lorenzo defanzivac. Pri tom je razlika u gabaritima velika. Meni je cummings vise skorer nego razigravac

Da,ovaj je dosta vislji. Kamings je dobar igrac, sve zna da radi. U Oldenburgu sam ga sad malo vise gledao i covek je prosto morao da bude skorer i nosi ekipu. Imali su malu rotaciju a i spoljna linija nije bila ne znam sta, plus nijeimao ni zamenu..mrzi me da gledam ko je bio sad...Mislim on je isto momak koji seprobija, tu su negde i po godinama...Verovatno da je i on ostao da visi po G ligi da bi dobijao neke ugovore kao ovaj.

Videcemo sta kako ali sumnjivo mi je kod Lorenca sto se nije jos nigde probio a ima opasnu visinu za PG, pa me zanima koje su mu falinke...Svakako mislim da nije po kvalitetu mnogo bolji od Kamingsa...

Svrati cesce da pricamo o kosarci, ovde je vise klubastvo :) cova-ostoja-vucic-sloba-tito varijanta..ali prebacicemo se malo i na sport :)

LosmiSK
03.08.2019, 18:36
Zbog situacije sa Kuzmicem procenjeno je da Jovanovic i dalje bude u timu , sto ne znaci da kada se Kuzmic vrati u pun trening da se nece ustupiti negde, ili bi ti da se i tu dovede neki Dunston, Ayon da nam se eto nadje. Niko jos sa sigurnoscu ne zna kada ce Kuzmic dobiti zeleno svetlo pogotovo sto klub nece prihvatiti da Kuzmic pocne da trenira bez odobrenja lekara.
Uskokovic nije isplivao ni u ABA ligi u nekim utakmicama a ti ocekujes da napravi razliku u EL , hoce to. Naravno imas pravo na svoje misljenje, ali i taj Rebic je bio veci talenat od Uskokovica u mladjim kategorijama, uzeo i on silne medalje u mladjim kategorijama i izgubio 3 godine svoje karijere cekajuci da se DR smiljuje da istapka loptu na plus 30 razlike na nekim utakmicama.
Lazarevic ne bi stavljao u isti kos sa ostalima, decko je izgubio skoro 2 godine zbog povrede.
Nasa publika ppre svega interesuju samo po prioritetima':
- da budemo bolji od grobara,
- da doceka da ih dobijemo 41 razlike,
- da dok je svaki navijac CZ ziv da nikada ne dozivi da KKP bude prvak, kup moze
- da svake godine bude prvak ABA lige
- da u tim titulama ga bas zabole ko ce da igra na terenu, ako je nas klinac jos bolje, ali nema tog navijaca koji spreman da ovaj sastav zameni sa 12 domacih igraca i to da svi budu iz juniiorskog sastava.

p.s ako hoces da gledas mlade snage kako stasaju i igraju IDI GLEDAJ FMP :biggrin:

Ne mora Uskokovic dapravi razliku u EL, nece je praviti ni Brown,kamoli on...Samo, sta ces sa Filipom, staceti doneti? Qrac od ovce ce doneti i ima 31 godinu...samo ga cova drzi kodkuce i niko vise..

Treba bre da imamoi nekog talenta,sve djedovi neki :biggrin:

Šarac
03.08.2019, 18:53
Ne mora Uskokovic dapravi razliku u EL, nece je praviti ni Brown,kamoli on...Samo, sta ces sa Filipom, staceti doneti? Qrac od ovce ce doneti i ima 31 godinu...samo ga cova drzi kodkuce i niko vise..

Treba bre da imamoi nekog talenta,sve djedovi neki :biggrin:

Ma sin ce sam biti isteran ako krene lose kao kada je dobio salvu zvizduka u Pioniru protiv Arene, necemo mi lose igrati i imati lose rezultate zbog FC3 kao da ce on biti na terenu 40 minuta, ja samo ne znam dokle vise da od drveta ne vidite sumu.
Uskokovic ce imati 30 minuta da bude vodja tima, da bi mogao da ga prikljucis sledece sezone kod nas, ako ne moze u Aba ligi da vodi tim fmpa, sta moze onda da uradi u El za 5 minuta, sta ce ti u tom timu onda. I pri tom ne dovodi mu se igrac da mu uzima minute nego dovode fucking Djokovica da bude back up.
Real je uzeo titulu prosle godine sa prosekom od preko 31 godinu, Cska ove godine slicno, El nije liga mladih nego liga kvalitetnih kosarkasa.
Voleo bih i ja mnogo nasih igraca da gledam kod nas, imali smo tu srecu da smo ih gledali kod nas neke duze a neke krace, ali sada su u Texasu, Memphisu itd......

Mi nemamo ni na vidiku kosarkase od 20 do 23 godine koji imaju El kvalitet, BOrisa, Miskovic, Pecarski, ko jos? ovi klinci iz Fmpa, pa videcemo ove godine kada natrce na par ovih timova kako ce biti, oni Mega i Krka bice zakucani za dno zajedno sa Zadrom.
Prosle sezone si imao najveci upliv tih kosarkasa iz Fmpa kod nas, ove sezone sem Uskokovica koga planiraju i Djordjevic /Rita ja ne vidim ko ce tu da dobaci do kkcz ali ajde da vidimo.

Sto se tice kosarke u Srbiji, toliko privatnika sto ne uloze malo u kosarku, eto zarade ne moraju samo Misko i Covic da se bogate, ima mesta za sve.

LosmiSK
03.08.2019, 19:04
Kad siokruzen sa ovoliko kvalitetnih stranaca/igraca pa i ja mogu proci kao igrac tu. Jednostavno je tako i jedan igrac ne moze nista promeniti. Greh je od Boga dau kosarkaskoj zemlji, umesto nekog talentovanog momka, a moze i iz regije, da igra hobit..Meni je to greh od Boga..

Da dodam, mlade igrace moras zalivati, cuvati ..dati im sansu. Najlakse je reci a ko ...

Da dodam tu i KKP. Ono je tek zlocin protiv kosarke. Trifa,Peca, sede...teraju sve mlado, dolaze im neki divljaci i Miskovi skartovi...zalosno...

Šarac
03.08.2019, 19:18
Kad siokruzen sa ovoliko kvalitetnih stranaca/igraca pa i ja mogu proci kao igrac tu. Jednostavno je tako i jedan igrac ne moze nista promeniti. Greh je od Boga dau kosarkaskoj zemlji, umesto nekog talentovanog momka, a moze i iz regije, da igra hobit..Meni je to greh od Boga..

Svakako, ali bili su i drugi mladi igraci u KKCz okruzeni kvalitetom pa nisu uspeli da dobace dalje od Mornara, Rumunije i Vrsca.
Mi smo kosarkaska zemlja isto onoliko koliko smo i nebeski narod, samo u prici, ako si kosarkaska zemlja onda drzava mora da obezbedi i uslove da ti broj sport 1 bude finansiran jednako u svim gradovima u Srbiji a ne samo za blizance a ne i da se ulaze silini milioni u nove fudbalske stadione u Srbiji da bi terzini galaktikosi imali bolju travu gde god budu igrali svoje "regularne utakmice", a da ne pricam da prvi put od kako postoji YU ili Srb svejedno ne posaljemo ekipu na Univerzijadu jer nije bilo para. Udovicicu zasto ti primas platu. Gde su pare iz budzeta za Univerzitetske selekcije.

Nemoj da koristimo te floskule onda da smo kosarkaska zemlja kada nismo, samo u prici smo.

Ganac
03.08.2019, 19:37
Stefane je l imaš srpsko državljanstvo? Ako nemaš, šta tebe briga koliko mi plaćamo igrače. Ne daje Crna Gora nego Srbija.

Samo nemoj da neku povučeš priču o poštenju i iskrenosti u ciframa, imamo mi pravo da lažemo koliko hoćemo.

Ja sam branio i Budućnost prošle godine od Dekkarda. Šta koga boli uvo koliko i ko izdvaja, nigde ne piše da mora jednako da se daje.

Smarate svi.

U pitanju je ABA liga a i da nije, potpuno je legitimno da postavi sliku, pitanje...
Malo uvažavanja.

Antona
03.08.2019, 19:40
a mi od toga fmpa uzesmo 1.4 miliona za Guduru i 300 k za Apica.

Kako si Sarac uspeo da povezes obestecenje za Gudurica sa Fmp? Kakve veze ima Fmp sa tim obestecenjem?
Dobro nisi Fmpu pripisao i Kalinicevo obestecenje

LosmiSK
03.08.2019, 19:55
Kako si Sarac uspeo da povezes obestecenje za Gudurica sa Fmp? Kakve veze ima Fmp sa tim obestecenjem?

Nije ni za Apica.Apicai Davidovca su doveli tako sto su im rekli da ce igrati u KKCZ. Znas kad bi ovakodosli u FMP xD Nikad.U novijoj istoriji khm,khm..Iz FMP-a su Ojo,Covic,Rebic, Tejic i Lazic..xD

Šarac
03.08.2019, 19:56

A Gudurica smo pokupili na Zelenom Vencu kada je izasao iz autobusa i rekli mu mali , ajde dodji da odigras u KKCZ. Koliko je godina igrao u FMPu pre nego sto je dosao, do nas, Koliko godina je tamo gulio Dobric, Davidovac, jesmo li dobili Oja iz tog Fmpa, da zaboravio sami i Boldena za 650 k , 30.000 eur za Rebeca.
Povela se prica kako KKCZ nema nikakve koristi od Fmpa, a nama pola rostera dolazi iz Fmpa.

Na to sam mislio .

LosmiSK
03.08.2019, 19:57
Svakako, ali bili su i drugi mladi igraci u KKCz okruzeni kvalitetom pa nisu uspeli da dobace dalje od Mornara, Rumunije i Vrsca.
Mi smo kosarkaska zemlja isto onoliko koliko smo i nebeski narod, samo u prici, ako si kosarkaska zemlja onda drzava mora da obezbedi i uslove da ti broj sport 1 bude finansiran jednako u svim gradovima u Srbiji a ne samo za blizance a ne i da se ulaze silini milioni u nove fudbalske stadione u Srbiji da bi terzini galaktikosi imali bolju travu gde god budu igrali svoje "regularne utakmice", a da ne pricam da prvi put od kako postoji YU ili Srb svejedno ne posaljemo ekipu na Univerzijadu jer nije bilo para. Udovicicu zasto ti primas platu. Gde su pare iz budzeta za Univerzitetske selekcije.

Nemoj da koristimo te floskule onda da smo kosarkaska zemlja kada nismo, samo u prici smo.

Za mene jesmo kosarkaska zemlja, uvek cemo i biti. Jedan Jokic je dosao iz Vojvodine..ima talenata, samo im treba dati sansu. Blizanci to vise nisu, proslasu vremena stvaralaca iz Crne Gore...doslo je vreme love i ves masine...

Antona
03.08.2019, 20:08
A Gudurica smo pokupili na Zelenom Vencu kada je izasao iz autobusa i rekli mu mali , ajde dodji da odigras u KKCZ. Koliko je godina igrao u FMPu pre nego sto je dosao, do nas, Koliko godina je tamo gulio Dobric, Davidovac, jesmo li dobili Oja iz tog Fmpa, da zaboravio sami i Boldena za 650 k , 30.000 eur za Rebeca.
Povela se prica kako KKCZ nema nikakve koristi od Fmpa, a nama pola rostera dolazi iz Fmpa.

Na to sam mislio .

Guduric je dosao da igra za mladje kategorije Zvezde, zato sto je zeleo da igra u Zvezdi.

Odigrao je KLS za Fmp ali to je jako kao kurac, zato sto je KLS mogao da odigra na pozajmici u bilo kom KlS klubu.
Talenat je imao i pre FmPa, a afirmaciju je stekao u Zvezdi.
Jedino ako ti mislis da su treneri iz FMPa uradili nevidjeni posao oko njegovog igrackog razvoja, pa im otuda pripisujes zasluge za transfer od 1,4m. Zapravo, nisi ni lud da tako nesto mislis. NE bih sada ulazio u tvoje motive zasto tako nesto pises da se ne uvredis, ali nemoj ni nas praviti budalama i sve ok

Gudura
03.08.2019, 20:10

Apic je bio igrac pod ugovorom sa Zvezdom od 3 godine, na pozajmici u FMPu

Pera zdera
03.08.2019, 20:15
To je ta ekonomija koju sprovode prvorodjeni i njegov sledbenik Nebojsa Covic.Po potrebi danas pricas jedno pa sutradan drugo.Sada ide prica kako je Zvezda uzela 300 000 za Apica a pre nekoliko meseci kako je obestecenjem od Apica pokriven godisnji budzet FMP-a.Sutra ce verovatno ici neka treca verzija koja ce biti potrebna u datom momentu.Ko je placao obestecenja Vrscu za Davidovca i Apica koja uopste nisu bila mala. Zvezda ili FMP?

Šarac
03.08.2019, 20:16
Guduric je dosao da igra za mladje kategorije Zvezde, zato sto je zeleo da igra u Zvezdi.

Odigrao je KLS za Fmp ali to je jako kao kurac, zato sto je KLS mogao da odigra na pozajmici u bilo kom KlS klubu.
Talenat je imao i pre FmPa, a afirmaciju je stekao u Zvezdi.
Jedino ako ti mislis da su treneri iz FMPa uradili nevidjeni posao oko njegovog igrackog razvoja, pa im otuda pripisujes zasluge za transfer od 1,4m. Zapravo, nisi ni lud da tako nesto mislis. NE bih sada ulazio u tvoje motive zasto tako nesto pises da se ne uvredis, ali nemoj ni nas praviti budalama i sve ok

Poenta je da je odigrao kada nije imao mesta u KKCZ ne jednu nego dve godine u seniorskoj kosarci. To da li bi postao igrac u nekom Borcu, NPazaru ili Mztu nije bitno, to ne mozemo znati.
Ja nikoga ne vredjam niti zelim da bilo koga pravim budalom ali dozovolices da imam pravo da napisem da nije bas da su se ti igraci sami od sebe stvorili.
O misljenju LosmiSK da svi dolaze u Fmp kao usputna stanica do KCKZ , pa sve vidim kako Seslija, Bursac, Djokovic, Jeremic, svi kucaju na vrata KKCZ

https://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=004004&seasoncode=E2018#!careerstats

kronostime
03.08.2019, 20:22

Da dodam, mlade igrace moras zalivati, cuvati ..dati im sansu. Najlakse je reci a ko ...

Da dodam tu i KKP. Ono je tek zlocin protiv kosarke. Trifa,Peca, sede...teraju sve mlado, dolaze im neki divljaci i Miskovi skartovi...zalosno...

Trifa i Peca treniraju sa starijim i iskusnim igracima da zauzmu svoje mesto u timu kada budu spremni. :cf:

Antona
03.08.2019, 20:27
Svaki KLS klub bi oberucke prihvatio da mu Zvezda posalje talenta kao sto je Guduric, da odigra kod njih godinu ili dve o Zvezdinom trosku.
Ne razumem sta je to FMP posebno uradio sa Gudurom sto ne bi bilo koji drugi KLs klub.

Apic je barem igrao ABA ligu pa moze da se prica o jacem takmicenju i o udelu Fmpa, ali sve to preko Zvezdinih ledja i o Zvezdinom trosku.

Šarac
03.08.2019, 20:38
Svaki KLS klub bi oberucke prihvatio da mu Zvezda posalje talenta kao sto je Guduric, da odigra kod njih godinu ili dve o Zvezdinom trosku.
Ne razumem sta je to FMP posebno uradio sa Gudurom sto ne bi bilo koji drugi KLs klub.

Apic je barem igrao ABA ligu pa moze da se prica o jacem takmicenju i o udelu Fmpa, ali sve to preko Zvezdinih ledja i o Zvezdinom trosku.Da

Znaci ti bi da pustis Gudurica, Dobrica, Davidovca, Apica da sva 4ica igraju u NPazaru, Krusevcu, Pirotu i Subotici, da im placas plate, da nemas uvid u to ko ih trenira, gde spavaju, da li imaju osnovnih uslova za rad, teretane, medicinski blok, terapije, halu na 24 h 365 dana u godini?

Zakljucak je nama ne treba FMP, daj ove sto su sada u FMp, oterati to sve po Srbiji neka ih razliciti treneri koji rade za 500 eur na 5 rata treniraju, neka spavaju po nekim supama tamo u tim gradovima, da vidis kako ce ti mladici znati da cene brigu o njhovom daljem razvoju.

Mozes li da navedes nekog od tih mladih igraca koji su izasli iz nasih juniora a koji nisu dobacili ni do FMPa poput Kaplanovica, Cvorovica, pa onog Kenica i jos ko zna koliko njih gde su oni sada sa karijerama a isto su otisli da potraze srecu u tim KLS klubovima?

LosmiSk je totalno u pravu, ako vec te juniore gajis od pionira, pa preko kadeta itd, ne mozes one najbolje da gurnes da igra po nekim KLS klubovima jer kosarka van Beograda ne postoji, ne radi se kako treba, nema se para, niti strucnog kadra. Koliko god mi se trudili da pisemo kako treba razvijati te kosarkaske centre neka mi neko navede imena tih trenera koji su kadri da rade i stvore igrace u tim centrima u nekim halama gde se parket raspao, gde nema grejanja itd. Tamo gde nema uslova a svaki klinac zeli da ima NBA uslove nema tu napretka niti stvaranja igraca. Bolna istina nazalost.
Zato se oni najbolji sto izadje iz juniora upucuju na FMP ako ne odluce se za College u USA ili poput Voje da ode u profesionalce u evropu. Ako uspes jednog ili dva da regristujes za KKCZ odlicno, ako ne bunari i stvaraj dalje, ali da njih 5 prebacujemo iz FMP svake godine , nemoguca misija. Nema tog talenta vise ili smo mi kao KKCZ podigli lestvicu jako visoko.

kronostime
03.08.2019, 20:39

Apic je barem igrao ABA ligu pa moze da se prica o jacem takmicenju i o udelu Fmpa, ali sve to preko Zvezdinih ledja i o Zvezdinom trosku.

Isto kao i Filip, ljubi ga taja. :biggrin:

kronostime
03.08.2019, 20:42
Da

Znaci ti bi da pustis Gudurica, Dobrica, Davidovca, Apica da sva 4ica igraju u NPazaru, Krusevcu, Pirotu i Subotici, da im placas plate, da nemas uvid u to ko ih trenira, gde spavaju, da li imaju osnovnih uslova za rad, teretane, medicinski blok, terapije, halu na 24 h 365 dana u godini?

Zakljucak je nama ne treba FMP, daj ove sto su sada u FMp, oterati to sve po Srbiji neka ih razliciti treneri koji rade za 500 eur na 5 rata treniraju, neka spavaju po nekim supama tamo u tim gradovima, da vidis kako ce ti mladici znati da cene brigu o njhovom daljem razvoju.

Mozes li da navedes nekog od tih mladih igraca koji su izasli iz nasih juniora a koji nisu dobacili ni do FMPa poput Kaplanovica, Cvorovica, pa onog Kenica i jos ko zna koliko njih gde su oni sada sa karijerama a isto su otisli da potraze srecu u tim KLS klubovima?

LosmiSk je totalno u pravu, ako vec te juniore gajis od pionira, pa preko kadeta itd, ne mozes one najbolje da gurnes da igra po nekim KLS klubovima jer kosarka van Beograda ne postoji, ne radi se kako treba, nema se para, niti strucnog kadra. Koliko god mi se trudili da pisemo kako treba razvijati te kosarkaske centre neka mi neko navede imena tih trenera koji su kadri da rade i stvore igrace u tim centrima u nekim halama gde se parket raspao, gde nema grejanja itd. Tamo gde nema uslova a svaki klinac zeli da ima NBA uslove nema tu napretka niti stvaranja igraca. Bolna istina nazalost.
Zato se oni najbolji sto izadje iz juniora upucuju na FMP ako ne odluce se za College u USA ili poput Voje da ode u profesionalce u evropu. Ako uspes jednog ili dva da regristujes za KKCZ odlicno, ako ne bunari i stvaraj dalje, ali da njih 5 prebacujemo iz FMP svake godine , nemoguca misija. Nema tog talenta vise ili smo mi kao KKCZ podigli lestvicu jako visoko.

Najbolje juniore pokupi zalizani i zaradi dobro na njima.:cf:

LosmiSK
03.08.2019, 20:49
Trifa i Peca treniraju sa starijim i iskusnim igracima da zauzmu svoje mesto u timu kada budu spremni. :cf:

Od treninga nema nista. Samo utakmice su pokazatelj razvoja igraca. Mladima trebaju minuti. Ko je lud da misli da klinac od 18-19g nece imati crne minute. Peca je talenat jednog Maledona, Doncica itd..greota da sedi sad zarad Stefa Jankivica i nekih amera..Jos u sezonama kada trofej necete videti. Da je ovde kosarka bar biznis, mislim na celu Evropu, pa i da razumem..Talenti moraju da igraju..

Šarac
03.08.2019, 20:50
Najbolje juniore pokupi zalizani i zaradi dobro na njima.:cf:

Svaki roditelj ima pravo da odluci gde ce svoje dete da posalje ako ga interesuje napredak svog deteta. I sada imas roditelje kome je svoje dete novi Lebron on treba da odluci da li ce svoje dete da posalje dve godine u Pazar da se kali, da ide kod Miska jer Misko pre podne salje igrace u NBA a popodne u ABC ligu, kod Covica u Zeleznik, kod Zitka u Zemun?
Pa poslednja mu je opcija neko selo u Srbiji, ajmo da se vidimo sa Miskom prvo sta nam on obecava, pa onda idemo dalje.
Odlazak u ta mesta su poslednje opcije i Guduric moze jako biti srecan sto je isao prirodnim putem "sistemom' mame Vesne a ne nekim drugim alternativnim koji je ovde predlozen.

Samo Zvezda
03.08.2019, 20:58
Najbolje juniore pokupi zalizani i zaradi dobro na njima.:cf:Pa Gudura je probao u kkp jer nije odmah prošao u Fmp - u.

Srećom , nije prošao

Kad već pričamo o Guduri i Fmp-u. Tamo je proveo dve sezone koje su mu itekako pomogle da stigne do MVP U 20 EP

Da se ne vraćamo na to kojim spletom okolnosti je dobio šansu u kkcz.

Srećom, dobio je šansu, pokazao koliko zna pa dobio poziv od najboljeg evropskog trenera i sada počinje nba karijeru i nadajmo se značajnu reprezentativnu.

Da li tu ima neke veze sa Fmp -om, neka svako posudi san

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Antona
03.08.2019, 20:59
Da

Samo zelim da ne pripisujes FMPu zasluge koje im ne priladaju i da im ubrajas obestecenja za koja nisu zasluzni.
Da li je Fmp kao razvojni klub potreban Zvezdi? Definitivno jeste. Nema potrebe da stvarate mit o Covicevom genijalnom projektu razvojnog kluba koje Zvezda finansira sa 400k godisnje.

LosmiSK
03.08.2019, 21:02
FMP i Mega ne treba da postoje!!!! Ne u ovom obliku i rangu. Ali niko nije gadljiv na pare ocigledno.

Samo Zvezda
03.08.2019, 21:24
FMP i Mega ne treba da postoje!!!! Ne u ovom obliku i rangu. Ali niko nije gadljiv na pare ocigledno.Teško da bi se sa tobom složili oni što su završili u nba ili vrhunskim el ekipama a imaju neke veze sa dve pomenute ekipe.

Jedan podatak za koji nisam znao a ima veze sa KSS i ovogodišnjim rezultati a mlađih selekcija. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190803/0b51edf25553b0b051cdb9487828433c.jpg

dekkard
Cudno se pise 350k preko grane [emoji1]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190803/9b29234d9bc3dfcbc34a0d77a29b8fe1.jpg

Sent from my Redmi 5 using TapatalkTi si svestan koliko je porez u Americi?

Šarac
Samo zelim da ne pripisujes FMPu zasluge koje im ne priladaju i da im ubrajas obestecenja za koja nisu zasluzni.
Da li je Fmp kao razvojni klub potreban Zvezdi? Definitivno jeste. Nema potrebe da stvarate mit o Covicevom genijalnom projektu razvojnog kluba koje Zvezda finansira sa 400k godisnje.

:Bot mode on (plus kao Grobar)

Da nije Fmp ne bi ni ove Zvezde bile jer je KKcz ugasena 2011. Niko ne moze da zabrani Fmp kako ce se zvati.

:off

dekkard
03.08.2019, 21:47
Nije ni za Apica.Apicai Davidovca su doveli tako sto su im rekli da ce igrati u KKCZ. Znas kad bi ovakodosli u FMP xD Nikad.U novijoj istoriji khm,khm..Iz FMP-a su Ojo,Covic,Rebic, Tejic i Lazic..xDŠta je tu pogrešno, rođeni? Svako dolazi u FMP sa idejom da jednog dana pređe u Zvezdu. Ali nije nikom garantovano da će zaista i preći, to zavisi od njih samih. Radi se potpuno identični kao u svakom razvojnom klubu, to što tebe žulja što je Zvezdin razvojni klub tako uspešan u proizvodnji igrača... ne može ti tu niko pomoći. [emoji41]

LosmiSK
03.08.2019, 21:48
Teško da bi se sa tobom složili oni što su završili u nba ili vrhunskim el ekipama a imaju neke veze sa dve pomenute ekipe.

Jedan podatak za koji nisam znao a ima veze sa KSS i ovogodišnjim rezultati a mlađih selekcija. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190803/0b51edf25553b0b051cdb9487828433c.jpg

Napisao sam tekst i izbrisao. Napisoa sam ga sto puta. Necu vise, ako ne razumes,nema tebi tu pomoci.

LosmiSK
03.08.2019, 21:52
Šta je tu pogrešno, rođeni? Svako dolazi u FMP sa idejom da jednog dana pređe u Zvezdu. Ali nije nikom garantovano da će zaista i preći, to zavisi od njih samih. Radi se potpuno identični kao u svakom razvojnom klubu, to što tebe žulja što je Zvezdin razvojni klub tako uspešan u proizvodnji igrača... ne može ti tu niko pomoći. [emoji41]

Ne zulja mene to,zulja me sto ti ne kontas nista ili se pravis lud. Da je to uradio KKP, tu bi plakao po ceo dan. Ne moze jedan klub da ima istog gazdu u istoj ligi...Ne moze menadzer da drzi celu ligu i klub..Ne znam sto se pravite ludi ovde.

Sramotno je to,boli me uvo za FMP da budem iskren. Dva kluba sa 100 navijaca zajedno,dok ostali krvare...i cekaju mrvice ovih cirkuzanata...tuzno i jadno..na long termi nase lige je ovo uzasno..Bukvalno imas dva kluba u Srbiji..jedan grad kosarkea sve ostalo zamrlo...

Nema sta ja da budem ljuboran na nekog, onaj ko podrzava ljude koji su se ogresili o zakonu je isti takav. Mogu zamisliti kakve bi gadosti pisao da Covic vodi KKP. Mislim da bi se ljudi zgrozavali..

Samo Zvezda
03.08.2019, 22:03
Napisao sam tekst i izbrisao. Napisoa sam ga sto puta. Necu vise, ako ne razumes,nema tebi tu pomoci.Jbg , taman sam pomislio da je moguće raspravljali sa tobom bez vređanja

Ganac
03.08.2019, 22:13
Ne zulja mene to,zulja me sto ti ne kontas nista ili se pravis lud. Da je to uradio KKP, tu bi plakao po ceo dan. Ne moze jedan klub da ima istog gazdu u istoj ligi...Ne moze menadzer da drzi celu ligu i klub..Ne znam sto se pravite ludi ovde.

Sramotno je to,boli me uvo za FMP da budem iskren. Dva kluba sa 100 navijaca zajedno,dok ostali krvare...i cekaju mrvice ovih cirkuzanata...tuzno i jadno..na long termi nase lige je ovo uzasno..Bukvalno imas dva kluba u Srbiji..jedan grad kosarkea sve ostalo zamrlo...

Nema sta ja da budem ljuboran na nekog, onaj ko podrzava ljude koji su se ogresili o zakonu je isti takav. Mogu zamisliti kakve bi gadosti pisao da Covic vodi KKP. Mislim da bi se ljudi zgrozavali..

Ako misliš da je pravno u sukobu interesa, da je u pitanju krimi radnja, mislim da grešiš a ako ti ne grešiš ja grešim pa bih voleo da mi pojasniš kako to Nebojša Čović ima dva kluba?
Takođe mi je nejasno ovo oko menadžera, koji to menadžer drži celi ligu iklub?
P.S. samo fakti ne subjektivni osećaj.

LosmiSK
03.08.2019, 22:29
Ako misliš da je pravno u sukobu interesa, da je u pitanju krimi radnja, mislim da grešiš a ako ti ne grešiš ja grešim pa bih voleo da mi pojasniš kako to Nebojša Čović ima dva kluba?
Takođe mi je nejasno ovo oko menadžera, koji to menadžer drži celi ligu iklub?
P.S. samo fakti ne subjektivni osećaj.

Jbg , taman sam pomislio da je moguće raspravljali sa tobom bez vređanja

Ti se sad duris. Vidis ti Ganca kakvo on pitanja postavlja. I sta sad ja treba kao njemu nesto da odgovorim? Evo budi iskren i reci mi molim te?!!

Kad sa nekim polemisem, u startu taj drugi mora da ima neko znanje, ili bar da se ne pravi lud. Gubljenje mi je vremena da ulazim u raspravu sa covekom koji pita kako to NC ima dva kluba. Sta ja sad sa njim da diskutujem.

Wingwalker
03.08.2019, 22:36
https://www.youtube.com/watch?v=9TR58rAACls

Lorenco je sa dve banke bio babaroga u najavi...ovaj trzaj na 0.28sec je pokret koji moraš odgledati više puta da bi shvatio zašto toliko ''kratka'' finta pali samo kod jednako brzog čuvara.
Sada naravno nema tu eksplozivnost i brzinu ali sviđa mi se kako izgleda sa loptom.
Igra veoma jednostavnu košarku, relaksiranih pokreta i zavidnog ball handlinga.
Visok procenat za dva uglavnom pakuje ovim dobrano navežbanim lažnjakom prodora i dizanja na šut sa poludistance na drugom koraku, kada je na ničijoj zemlji.
Nisam video da mu iko i skače na blok...svi kratki za korak.
Nema tu nekog ludila ali deluje stabilno.
Uzgred imaćemo opet pleja koji mož dukuca.

Ganac
03.08.2019, 22:50
Ti se sad duris. Vidis ti Ganca kakvo on pitanja postavlja. I sta sad ja treba kao njemu nesto da odgovorim? Evo budi iskren i reci mi molim te?!!

Kad sa nekim polemisem, u startu taj drugi mora da ima neko znanje, ili bar da se ne pravi lud. Gubljenje mi je vremena da ulazim u raspravu sa covekom koji pita kako to NC ima dva kluba. Sta ja sad sa njim da diskutujem.

Osim što ne znaš i bezobrazan si, Imaš na sajtu ko je predsednik kojeg kluba, vlasničku strukturu tako da ne lupaš. Što se tiče najvećeg navijača KK Mega on nema vlasničkog udela ni u KK Mega niti u bilo kom klubu i prestani da iznosiš svoje stavove kao činjenice i istinu.
Što se ziče KK FMP, KKCZv i KKMEGA je sve čisto (narodski rečeno 1/1).
P.S. Sinoć si mog prijatelja Kronosa opominjao za greške u pisanju, nisam hteo da se mešam iako je imalo materijala par postova posle toga. Večeras ti boldujem male greške i opominjem da pišeš pravilno. Zar ti misliš da Utoka i sada Ostoja (hajde da ne uzimam u obzir domaće klubove zbog pičkoustog i njegovog uticaja koji možete spočitavati) zar ti misliš da Bokan ili Tedeski ne bi iskoristili zicer?

Gudura
03.08.2019, 23:07
Osim što ne znaš i bezobrazan si, Imaš na sajtu ko je predsednik kojeg kluba, vlasničku strukturu tako da ne lupaš. Što se tiče najvećeg navijača KK Mega on nema vlasničkog udela ni u KK Mega niti u bilo kom klubu i prestani da iznosiš svoje stavove kao činjenice i istinu.
P.S. Sinoć si mog prijatelja Kronosa opominjao za greške u pisanju, nisam hteo da se mešam iako je imalo materijala par postova posle toga. Večeras ti boldujem male greške i opominjem da pišeš pravilno. Zar ti misliš da Utoka i sada Ostoja (hajde da ne uzimam u obzir domaće klubove zbog pičkoustog i njegovog uticaja koji možete spočitavati) zar ti misliš da Bokan ili Tedeski ne bi iskoristili zicer?

Ovaj forum je postao mnogo bolje mesto od kako su pojedini sjahali sa funkcije, ali me ubija to sto mogu da vidim kada neko kvotuje likove sa ignore liste, i na zalost i dalje uvidjam da dva, tri ista lika uporno siluju ceo forum...
Jebote, ne moze covek ni da se poraduje novom pleju, od par likova koji opstruiraju i privatizuju svaku diskusiju:facepalm:

LosmiSK
03.08.2019, 23:18

Dosadan si i smaras.Iskreno ti sad pisem. Te vase forice vam nece proci kod mene. Ne moras me vise citirati da me ne vide ovi sto sam im na ignore listi.

Kakva ti pitanja opet postavljas. Stvarno ne mogu da se oko ovoga raspravljam sa tobom. Mislio sam da si malo drugaciji, ali ocigledno nisi. Najbolje da prekinemo komunikaciju, prosto vidim u kom smeru zelis da ide sve ovo. Drzi se ti svog komse, deluje da ste slicni. Na ovakva pitanja ti bukvalno vise necu odgovarati, ne volim ovakav tip ljudi. Nadam se da se razumemo i da ne moramo vise komunicirati. Obicno se razocaram najvise u one za koje sam imao dobro misljenje.

Eto, da ti jednostavno odgovorim. Sarac kakav god da je,postujem ga zato sto na umu to na drumu. Ove forice i lozenja, ostavi za Avalu.

Wingwalker
03.08.2019, 23:26
Lošmi brate...smaraš najstrašnije kao neka strašnost.
Naporna je tvoja potreba da svaku novu temu vraćaš na detalj o kojem bi da se u nedogled raspravljaš uz redovno nipodaštavanje svakog, ko za razliku od tebe, nema spoznaju gde zeka pije vodu.
Sarkazmu je nelagodno kada vidi kako ga akaš nemilice...i to vazdan.

...:sw:

smanji to mačevanje...aman.

darko pancev
03.08.2019, 23:31
Zbog situacije sa Kuzmicem procenjeno je da Jovanovic i dalje bude u timu , sto ne znaci da kada se Kuzmic vrati u pun trening da se nece ustupiti negde, ili bi ti da se i tu dovede neki Dunston, Ayon da nam se eto nadje. Niko jos sa sigurnoscu ne zna kada ce Kuzmic dobiti zeleno svetlo pogotovo sto klub nece prihvatiti da Kuzmic pocne da trenira bez odobrenja lekara.
Uskokovic nije isplivao ni u ABA ligi u nekim utakmicama a ti ocekujes da napravi razliku u EL , hoce to. Naravno imas pravo na svoje misljenje, ali i taj Rebic je bio veci talenat od Uskokovica u mladjim kategorijama, uzeo i on silne medalje u mladjim kategorijama i izgubio 3 godine svoje karijere cekajuci da se DR smiljuje da istapka loptu na plus 30 razlike na nekim utakmicama.
Lazarevic ne bi stavljao u isti kos sa ostalima, decko je izgubio skoro 2 godine zbog povrede.
Nasa publika ppre svega interesuju samo po prioritetima':
- da budemo bolji od grobara,
- da doceka da ih dobijemo 41 razlike,
- da dok je svaki navijac CZ ziv da nikada ne dozivi da KKP bude prvak, kup moze
- da svake godine bude prvak ABA lige
- da u tim titulama ga bas zabole ko ce da igra na terenu, ako je nas klinac jos bolje, ali nema tog navijaca koji spreman da ovaj sastav zameni sa 12 domacih igraca i to da svi budu iz juniiorskog sastava.

p.s ako hoces da gledas mlade snage kako stasaju i igraju IDI GLEDAJ FMP :biggrin:

iz tog Fmp poniklo je jako puno vrhunskih igrača tako da

Victor BG
04.08.2019, 01:53
IGNORISITE LIKA. Ko izjavi da Bayern ima manje para od Zvezde taj nije za foruma, diskusije, bilo cega razumnog. Dok je bio banovan svi smo ovde lijepo sa uvazavanjem diskutovali i razmjenjivali misljenja, sa nekima se nisam slagao, napisao i zasto i obrnuto. Msm stvar je prosta, apostolu imaginarne istine ili da se svi povinujemo i vicemo u pravu si, zajebi papir bice kako ti kazes ili ignore.

Storm
04.08.2019, 06:51
Losmi je rekao da nece vise pisati ovde, ali se predomislio. Vratio se ‘jaci’ nego ikad...

ajkisloba
04.08.2019, 07:06
Al kad napisete Braun i Covic na pleju lepo proliv dobijem odma ajde za Abu Covic na bekapu ali za EL tankosava.

LosmiSK
04.08.2019, 08:54
Al kad napisete Braun i Covic na pleju lepo proliv dobijem odma ajde za Abu Covic na bekapu ali za EL tankosava.

Ovo jeste problem kad se gleda sira slika. Opet kad bude stani pani, mislim da ce stvari preuzeti bekovski tandem Dzenkins i Beron. Svakako na ovakav tim, greota od Boga jeste da imas takav tandem plejmejkera.Ne znampuno o Braunu, samo ta two-way karijera,plus Kina,ne mozemnogo toga dobrog da kaze. Nesporno da ima znanje ali poprilicno cudna odluka strucnog staba. Nisu doduse ni imali mnogo opticaja ali sta je tu je. Mozda taj Braun i iznenadi, videcemo kako ce to delovati u EL, posto ce to biti neki dokaz kvaliteta njihovih igara.

Posledugo godina najjaca pozicija u timu ce biti PF i bekovi, gde ce biti i najvise resenja.

1.Braun, Covic

2/1. Dzenkins

2.Beron

2/3. Dobric, Lazic

3/4. Davidovac,Stratos

4.Braun,Faye,Simanic

4/5. Gist

5.Kuzmic, Ojo, Jovanovic

Stojanče
04.08.2019, 09:12
Tema je prelazni rok, dolasci i odlasci igrača.

Sledeći put bilo kakvo skretanje sa teme biće obrisano.

Kada bude nekih novina onda treba i pisati. Što se tiče dolazaka mi smo verovatno završili s tim.

Bilo bi dobro da se prebacimo na glavnu temu i tamo pišemo svoja očekivanja od tima i o igračima.

Šarac
04.08.2019, 10:13
Tema je prelazni rok, dolasci i odlasci igrača.

Sledeći put bilo kakvo skretanje sa teme biće obrisano.

Kada bude nekih novina onda treba i pisati. Što se tiče dolazaka mi smo verovatno završili s tim.

Bilo bi dobro da se prebacimo na glavnu temu i tamo pišemo svoja očekivanja od tima i o igračima.

Moja blaga preporuka da ovu temu pod kljuc bez obzira sto bi neki voleli da ostane otvorena.

Stojanče
04.08.2019, 10:24
Prihvata se preporuka. Ako i bude nekih novina, a one će biti verovatno vezane samo za odlaske, pisaćemo na glavnoj temi.