PDA

Pogledati punu verziju : KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

darko pancev
24.07.2019, 09:57
bice na Pinku obavestenje:D:D

Samo Zvezda
24.07.2019, 11:38
https://twitter.com/LjubomirovicM/status/1153936665469210625?s=20

http://www.kkcrvenazvezda.rs/ognjen-kuzmic-hvala-svima-od-srca-24-07-2019.html

darko pancev
24.07.2019, 12:09
bice dobar KUZ!

sinišamali123
24.07.2019, 12:27
Mišljenja o Andrew Harrisonu, ja mislim da bi došao u evropu jos uvek je free agent.

miloolja
24.07.2019, 15:49
1154010039344087041

Storm
24.07.2019, 17:23
Kuz odlicno izgleda. Ocekivao sam da je u gorem stanju. Eto njega posle NG!

nine33
24.07.2019, 17:25
Dje je i sto radi Keith Langford ?

VLADIMIR PERIC VALTER
24.07.2019, 18:31
Bravo Kuz, hvala bogu sve je dobro proslo..

Wingwalker
25.07.2019, 19:02
šta se dešava sa Dilejnijem...el devalviro za par stotina iljada u međuvremenu...?

LosmiSK
25.07.2019, 19:29
Devalvirao ili ne,pitanje je jedino da li on zeli da dodje ovde. Novcani momenat mislim da nije bitan nasem ''dragom'' predsedniku.

Mislim da on ceka neku jacu ponudu od CSKA, mozda jos neko uskoci..Bayern ako zeli da se ispruzi itd...

Voleo bih bar 2-3 meca prva da Hobit bude prvi plej, cisto meni za dushu.

Ganac
25.07.2019, 19:52
Lošmi, mislim da zaista preteruješ. Moja želja je Dilejni od početka (od veze sa Teom) ali sam i sam bio svestan da je sve samo san što i sam Dilejni poručuje kada ga smaraju navijači Crvene Zvezde.
E sada, ko je na "radaru" struke teško da znaju razni forumaški i internet insajderi sve je to treća/četvrta "ruka".

Storm
25.07.2019, 20:32
Pripreme krecu za 20ak dana. Verujem da svi zele prvog pleja do tada.

suptil
25.07.2019, 20:39
Cekamo da Partizan razbije kasu, pa da finisiramo.

Laki21
25.07.2019, 20:57
Voleo bih bar 2-3 meca prva da Hobit bude prvi plej, cisto meni za dushu.

Živ nisam to da vidim.

From downtown
25.07.2019, 20:59
Losmi za koliko je Monro dosao :D

Netz
25.07.2019, 21:10
Losmi za koliko je Monro dosao :D

150k kao Derrick Williams , ne znam samo ovi iz Fenera jesu li normalni kad ga placaju milionce ..

Ganac
25.07.2019, 21:20
Sjajna vest:
https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3086026-sjajna-vest-kuzmic-pusten-na-kucno-lecenje-oporavio-se-i-njegov-saputnik-iz-automobila
Ali ono što je meni imponovalo, ono što mi se posebno sviđa jeste:
"Takođe, KK Crvena zvezda je izrazio veliko zadovoljstvo i povodom vesti koju je dobio od lekara iz Banja Luke i porodice Bogdana Ilića, koji je nastradao u saobraćajnoj nesreći sa Ognjenom, da će i Bogdan sa čijom porodicom je klub bio u stalnom kontaktu, biti u petak pušten na kućno lečenje.

- KK Crvena zvezda mts još jednom se ovom prilikom zahvaljuje svima koji su u prethodnom periodu iskazivali veliku brigu i pružali ogromnu podršku Ognjenu Kuzmiću u ovoj velikoj borbi, koja je na sreću okončana velikom pobedom našeg „Kuzme" - poručili su sa Malog Kalemegdana.

LosmiSK
25.07.2019, 21:34
Vilijsms jeste toliko kostao, ko hoce moze da se kladi u 5 glava, bez tih posslica. 5 glava na sto pa pricajte. Monro je najsuplji igrac tamo sad, kad saznam napisacu..Moje nezavisno misljenje oko 800k

Ganac
25.07.2019, 21:52
Vilijsms jeste toliko kostao, ko hoce moze da se kladi u 5 glava, bez tih posslica. 5 glava na sto pa pricajte. Monro je najsuplji igrac tamo sad, kad saznam napisacu..Moje nezavisno misljenje oko 800k
Samo ako dokažeš da je imao otvoren ugovor u Bajernu poverovaću u cifru koju forsiraš, na tu foru igrači prolaze kroz Mornar i Igokeu.
Igrač koji je imao milionski ugovor sa LAL, došao u Bajern zbog ljubavi prema Pivu i kobajama...

LosmiSK
25.07.2019, 22:01
Isto kad dokaze onaj kome verujete da Braun igra za 300k. Ovaj info je toliko precizan, da nisi ni svestan. Ja nisam nikad manipulisao ovde. Samo sam se zezao ono za Koponena.
Covek je bio u Kini, pa USA G liga, hteo minute pre para. Zato je sad trazio milionce od Bajerna.

Za Monroa jos ne znam, ali mi cudno ako su dali bas puno. Svaki info za Bajern je tacan, pisao sam vsm za Lucu itd..
Vi verujte ovim rsb forum insajderima.

Ganac
25.07.2019, 22:07
Ne verujem ja nikom jer se pokazalo samo kada zakuca BAT-a koliki su ugovori u KK CZv i KKP, što se tiče Bajerna ni ti nemaš pojma... a možda, pošto su uređena država da se negde ugovori (cifre iz ugovora) zbog poreza i ostalih naknada ipak postave. Neki sajt državne uprave ili nešto slično a meni je dojče jezik isto kao i Kineski.
I zato samo dokazi, kakav skrinšot ili slika ugovora i cifre.
I da, ja ne čitam i ne posećujem RSB, ni vox, ni avangardu.

LosmiSK
25.07.2019, 22:13
Pa ti onda ne verujes u nista. Ne znas da uzivas u forumu. Trazicu iz Minkena da mi slikaju ugovor, pa cu ti poslati. Opusti se Ganac, ja vam kazem sta znam. Sad da li ti verujes, ne zanima me. Ja i ne znam sto se ljudi loze na insaderisanje, nista bezveznije..Sta vise, volim vise fake insajdere, bar one sa mastom

VladaVlada
25.07.2019, 22:58
Ima li istine za ovog Geri Pejtona II, da je na radaru?

LosmiSK
26.07.2019, 00:30
Ko to zna, mada bi mi bila cast kao velikom navijacu Sijetl Supersoniksa.

Victor BG
26.07.2019, 00:42
Ima li istine za ovog Geri Pejtona II, da je na radaru?

Ako jeste, ugasili smo ga. Mada ovo sto je do sada Tomic uradio daje mi za pravo da vjerujem da to nije tacno. Nama treba playmaker, onaj koji kreira igru, Payton ll to nije.

darko pancev
26.07.2019, 07:32
Jamkes iz Armanija i da zatvaramo radnju :D

LosmiSK
26.07.2019, 08:09
Mike James: “Messina told me I was gonna be a big piece of the team. Maybe he lied to me” :biggrin:

Blamira selik,kad se setim da jeigrao u Kolososu na pocetku i presao toliki put da bi postao indijanac, to mi nikad necebiti jasno. Em sto daje glupe izjave, em sto ne zna da stane u funkciju tima. Nisam siguran da ce biti skoro plej, verovatno ima ponuda ali izbor tanak ako ne ponudis vece pare,neverovatno da cemo na pleju stedeti a doveli valjda 4 PF u timu a od plejeva imamo samo jednu polovinu.

Gudura
26.07.2019, 08:53
Jamkes iz Armanija i da zatvaramo radnju :D

Dobar za tim otprilike koliko i Junior....na stranu sto je preskup, igrac za izbegavanje, kancer za svaku takmicarski nastrojenu ekipu

ivica14
26.07.2019, 10:14
i za tonija daglasa se suska...Mada ljudi koliko imate kreatora slobodnih uopste? sve su ostali ovi nabijaci statistike tako da nam je to to...nema mnogo bas biranja

Victor BG
26.07.2019, 11:20
i za tonija daglasa se suska...Mada ljudi koliko imate kreatora slobodnih uopste? sve su ostali ovi nabijaci statistike tako da nam je to to...nema mnogo bas biranja

Pricamo uopsteno, niko od nas niti je agent niti skaut da bi imao pribliznu sliku o tome sta je na trzistu dostupno nama.
Generalno, vise bih volio igraca koji ce da mi razigra ekipu nego nekoga ko je solo skorer. Ni to nije losa opcija da se razumijemo. Samo sto cemo izgledati kao Armani za siromasne a ni ovaj originalni nije slavno prosao.
Cak i igrac poput Paytona ll nije sporan, ali ces imati jednog pleja u timu, Filipa. Ovi ostali ce da prenose loptu i igramo ISO basket kao Buducnost prosle godine.
Sve je to ok, samo znajuci Tomica on ce naci nekoga ko moze da nosi ovaj tim koji je ako sve bude savrseno kadar da bude na granici za PO.

Wingwalker
26.07.2019, 11:34
Ko to zna, mada bi mi bila cast kao velikom navijacu Sijetl Supersoniksa.

brate Lošmi...gori si od Đokovića.

ajkisloba
26.07.2019, 12:05
Ne stvarno o Geri Pejtonu drugom se je raspisao drugi forum na siroko mozda i bude nesto.
Samo da ne prodjemo ko sokici sa Stoktonom juniorom pu pu daleko bilo.

suptil
26.07.2019, 12:33
Jel to selektor ulazi u nasu zelju Dilejnija polako?

Wingwalker
26.07.2019, 12:38
Pejton 2 jeste klasa u najavi, levoruk 180cm, prodoran, ali nije dodavač...to nume ič.
Gledaće ga Braun i Gist popreko a Laza može da osvane na krilu čekajući asist za šut.

ajkisloba
26.07.2019, 12:41
https://youtu.be/YSyE32Eh_To

EWE NJEGOVE ASISTENCIJE

LosmiSK
26.07.2019, 12:53
brate Lošmi...gori si od Đokovića.

Pa to je prvi klub van granica nase zemlje za koji sam navijao.Sremf, Pejton,Kemp, MekMilan,Perkins prvi medju centrima koji je sutirao trojke itd itd..Bilo je tu dobrih igraca i pratio sam ih do kraja, do Durentule..Bio je i Bejker,Alen, Marcualjaonis,Luis..Strasno finale sa Dzordanom i utakmice na mali broj poena sa jezivim odbranama...Ono je bio doktorat u cuvanju MJ-a..

Ipak Starbaks se prodao i otisli u Oklahomu...

Sto se tice mladih i neafirmisanih igraca iz NCAA,njima treba godina sazrevanja i onda je svaka sledeca sezona bolja,negde vrhunac dostignu u 4-5 sezoni i uzimati direktno iz NCAA je jako veliki problem zaekipe gde on treba da bude nosilac. Posebno ako nemas neki visegodisnji ugovori i prostora da ne bude nekih velikih rezultata..

Mislim da ta prica tipa treba nam asistent je demode..kao da niko ne zna da doda loptu sem Jovica i Tea. Bezveze price,kad imas para, sve ostalo je lako, samo je stvar finesa. Siguran sam daceplej biti jako ime,mozda jedno od jacih u timu,ako ne bude..onda je ovo znak da sepravi mesto za hobita da dobije bar neke minute..sto mene cudi..kadvecina navijaca ocenjuje hobita aka nepotizam kao nekog kljucnog igraca za nas PO i da niko ne bi mogao da napravi cudesnih 8p i 5.5 as ..jeste to bilo iznad njegovih mogucnosti ali da smo imali normalnog back upa, ne bi morali da se oznojimo a ni Nesha da spusta kuku i motiku pored terena xD

Ganac
26.07.2019, 14:29
Pejton 2 jeste klasa u najavi, levoruk 180cm, prodoran, ali nije dodavač...to nume ič.
Gledaće ga Braun i Gist popreko a Laza može da osvane na krilu čekajući asist za šut.

Da li mi to ne smemo da dovedemo pleja koji je viši od 186 cm? Unazad dve godine mi se orijentišemo samo na te pipače dna table.:cry:

Wingwalker
26.07.2019, 15:15
Da li mi to ne smemo da dovedemo pleja koji je viši od 186 cm? Unazad dve godine mi se orijentišemo samo na te pipače dna table.:cry:

pardon...Pejton Jr. je 190cm...baš gledam kako sam 180cm napisao u kontekstu ''prednosti''...
svejedno...dečkonja je na proseku 1,2 asistencije...al da je vrckav...jeste.

Pera zdera
26.07.2019, 15:37
Dušan Ristić na pozajmici u Astani

http://www.kkcrvenazvezda.rs/dusan-ristic-na-pozajmici-u-astani-26-07-2019.html

darko pancev
26.07.2019, 15:43

Bravo za upravu!

Victor BG
26.07.2019, 15:44

Ocekivano za Rileta a ujedno i win win za obje strane. Njemu sada ne treba pritisak rezultata, trebaju mu minuti i liga koja je jaka. Sjajan posao Miska & Covica.

Storm
26.07.2019, 19:32
Ako je Roch pod ugovorom, Pefi ne zeli i za Dilejnija nema para, daj bar tog Kalnietisa dok ga neko nije pokupio. Ostalo sve kombo bekovi na trzistu, pleja nema ni od korova....

Victor BG
26.07.2019, 20:49
Brandon Jennings, jebem li ga. Ima sve sto nama treba al je lik zesca dileja. Opet sa druge strane je profesionalac pa mislim da bi mogao da se kontrolise, sa druge strane seva mu paja da se cima po ABA ligi za neke male pare i pri tome neredovne.
Bas zajebancija, al nesto kontam iznenadice Covke sa nekim kvalitetom sad bas u inat.

darko pancev
26.07.2019, 21:32
Tesko da moze dovesti nekoga ko nije pominjan ovde

Storm
26.07.2019, 21:32
Uopste nije naivno. Na ovaj roster sa Norisom Kolom ili Pulenom pravis divljastinu od ekipe, a sa Jovicem ili Roch-om top8 tim. Jasno je svima sta nam treba. Verujem da ce ga izmisliti. Ne mora biti plej sa 5+ asistencija po mecu, ali ne sme biti divljak.

Storm
26.07.2019, 21:41
Kalnietis je moj neki izbor od ovih slobodnih PG. pre svega jer je navikao da osvaja trofeje. Ima ih punu vitrinu.

Wingwalker
26.07.2019, 22:37
Kalnietis je moj neki izbor od ovih slobodnih PG. pre svega jer je navikao da osvaja trofeje. Ima ih punu vitrinu.

Kalnietis je otprilike zicer prvenstveno po pitanju šta donosi.
Ozbiljan profesionalac, iskusan...196cm visok i žilav.
U svim segmentima prosečan do advance level EL bek.
Voli tranziciju - par puta izlazio na takmičenja u zakucavanju.
Imao je tekme i sa 10 asista iako nije vidno maštovit ali visina mu dozvoljava bolje uglove dodavanja.
Izgleda malo labavije sa loptom zbog prilično visokog driblinga ali nije rizičan sa 1.4 TO u EL.
Dobri procenti za tri i odlično šuta bacanja...dovoljno mekana ruka na poludistanci.
Ono što mislim da je najbolja njegova osobina to je što se ume naložiti...
...a 10-12K cigana u Areni imaju da kažu nešto na tu temu.
I ono što ga odvaja od većine skraćenih tamnoputih trpača...dečko ume odbrane.

Ipak mislim da je najveća prepreka za njegov potpis činjenica da bi bio prvi litvanski reprezentativac u srpskom timu...uz sve što ide sa tim.

LosmiSK
26.07.2019, 23:00
Samo da je ovo 2015 bilo bi odlicno.

NaviSK
26.07.2019, 23:39

:D:D:D

Wingwalker
27.07.2019, 00:03

baš te hajlajte gledo...:facepalm:

iskreno...dečko je dovoljno opasan uz veoma nizak stepen rizika:
da li je ovo u izlogu ista roba k'o u radnji.

dovoljno je samo osvrnuti se na suprotno rešenje:
pokupimo nepoznanicu ''almost famous trpača crnca debitanta u Evropi''
od suđenih nam 180cm - maximum...a menja ga košarkaški minimum...

...no gipsy, no cry :drama:

Гроф Тинторето
27.07.2019, 00:19
Valjda struka ne razmislja o Mantasu.

Wingwalker
27.07.2019, 00:22
spala knjiga na Mantasa i Pejtona.

darko pancev
27.07.2019, 07:19
imamo mi sigurno nesto ispod radara na vidiku ...sacekacemo da vidimo sta tacno ....kakvi Pejtoni i Kalnietisi...nije to za ovaj roster ..
obradovalo bi me da objave da su nasli klub Keselju ,Nenadicu ,Radanovu ....

Storm
27.07.2019, 08:38
Kalnietis je otprilike zicer prvenstveno po pitanju šta donosi.
Ozbiljan profesionalac, iskusan...196cm visok i žilav.
U svim segmentima prosečan do advance level EL bek.
Voli tranziciju - par puta izlazio na takmičenja u zakucavanju.
Imao je tekme i sa 10 asista iako nije vidno maštovit ali visina mu dozvoljava bolje uglove dodavanja.
Izgleda malo labavije sa loptom zbog prilično visokog driblinga ali nije rizičan sa 1.4 TO u EL.
Dobri procenti za tri i odlično šuta bacanja...dovoljno mekana ruka na poludistanci.
Ono što mislim da je najbolja njegova osobina to je što se ume naložiti...
...a 10-12K cigana u Areni imaju da kažu nešto na tu temu.
I ono što ga odvaja od većine skraćenih tamnoputih trpača...dečko ume odbrane.

Ipak mislim da je najveća prepreka za njegov potpis činjenica da bi bio prvi litvanski reprezentativac u srpskom timu...uz sve što ide sa tim.

Apsolutno se slazem sa tvojim razmisljanjem, sem sto mi nije jasno kakve veze ima sto bi covek bio prvi Litvanac kod nas. Nasi su vec igrali tamo, a sem sportskog rivaliteta sa Litvancima nemamo nikakav problem.

dekkard
27.07.2019, 08:46
Nije problem sa Kalnietisom što je Litvanac, nego odsustvo asistencija, prevelik i prespor je za modernog pleja/zujalicu koji nama treba.

dekkard
27.07.2019, 08:47
imamo mi sigurno nesto ispod radara na vidiku ...sacekacemo da vidimo sta tacno ....kakvi Pejtoni i Kalnietisi...nije to za ovaj roster ..
obradovalo bi me da objave da su nasli klub Keselju ,Nenadicu ,Radanovu ....Objavljeno je već da će Radanov da se vrati u FMP.

ajkisloba
27.07.2019, 09:40
Radonja i Djordjevic se otimaju oko Dilejnija sve dok se cika Covic ne umesa i razbuca ih sve.

darko pancev
27.07.2019, 13:41
Objavljeno je već da će Radanov da se vrati u FMP.

odlicno!

darko pancev
27.07.2019, 13:42
nesrecni Virtus nasao zakopano blago ...proseravaju se ..kako bi voleo da ih Milano otrese kao slinu ove sezone ...

Victor BG
27.07.2019, 14:04
Imamo takav roster da se sa plejem zajebati necemo sta god da dovedu imace svoj zadatak.
Mozda na ove likove i ne treba neki rasan skorer vec neko ko nece dopustiti da nam se setaju u reket i mrcvare Gista da igra odbranu na dvojici (sto on moze).
Iskopace njega Tomic, nemam brige.

Ganac
27.07.2019, 14:17
Imamo takav roster da se sa plejem zajebati necemo sta god da dovedu imace svoj zadatak.
Mozda na ove likove i ne treba neki rasan skorer vec neko ko nece dopustiti da nam se setaju u reket i mrcvare Gista da igra odbranu na dvojici (sto on moze).
Iskopace njega Tomic, nemam brige.

https://www.youtube.com/watch?v=hmQnv4HdOtE

Wingwalker
27.07.2019, 14:54
Apsolutno se slazem sa tvojim razmisljanjem, sem sto mi nije jasno kakve veze ima sto bi covek bio prvi Litvanac kod nas. Nasi su vec igrali tamo, a sem sportskog rivaliteta sa Litvancima nemamo nikakav problem.

Između Litvanaca i Argentinaca je mrtva trka ko nas više ne voli.

NaviSK
27.07.2019, 19:19
Ako je uopste istina, ja bih rizikovao sa Tylerom Ennisom!

LosmiSK
27.07.2019, 20:44
I ja bi samo da dodje. Kalnietis moze da bude back up.:D I onda da se igramo :cf:

Victor BG
28.07.2019, 12:47
Ray McCullum? Ima li tragova povrede, ugovora, ne vidim da ima klub. 2x zabo 10 dana ugovor i to je sve. Sa W.Gossom sutira u sali,sprema se, on je klasa ako je free dostupan nam je. Prosle godine zaradio 126k $

Gudura
28.07.2019, 13:37
Ray McCullum? Ima li tragova povrede, ugovora, ne vidim da ima klub. 2x zabo 10 dana ugovor i to je sve. Sa W.Gossom sutira u sali,sprema se, on je klasa ako je free dostupan nam je. Prosle godine zaradio 126k $

Meni se taj igrac nista ne svidja, bio je uzasan i u Dfaki i u Unicaja-i.Muva bez glave, nit je skorer, nit razigravac, dosao iz NBA sa solidnim pedigreom, a koliko je bio ocajan govori to sto sada plodi u nekom Breoganu...
Jedan od top 5 pikova moje "not wanted" liste, zajedno sa Mike James-om, Jerrells-om, a preostale dvojice trenutno ne mogu da se setim:confused:

Storm
28.07.2019, 14:49

Ima jednu zestoku manu. Levi ulaz ne postoji. Ako se zajebe i krene mora da promeni ruku kao Gordic. Auh, sto to mrzim kod igraca. Bolje onda k’o Roch nemoj ni da ides na ulaz. :)

Wingwalker
28.07.2019, 15:39
Pravda za Mike James-a ...20 poena, index 20 i preko 6 asista u proseku u EL...top atleta a niko ga ne voli.

ajkisloba
28.07.2019, 16:40
Ode Pefi u Virtus jos jedno ime manje za nas.

Pera zdera
28.07.2019, 16:50
Mantas Kalnietis between Lokomotiv Kuban and Galatasaray

https://sportando.basketball/en/mantas-kalnietis-between-lokomotiv-kuban-and-galatasaray/

Czbg9
28.07.2019, 17:34
Jbg, mora covic da igra el kako ce da je igra pored pleja, berona, djenke i davidovca? Mada realno i da nam je plej kris pol licno covic bi igrao pre njega

Ganac
28.07.2019, 17:38
Ušo nam Sale nacionale u Pefija, ali e može u sve plejeve...ostaće neki i za nas.

ajkisloba
28.07.2019, 18:13
Osto brat Malkom.

Victor BG
28.07.2019, 18:18
Osto brat Malkom.

Pa sad, "ostao" obzirom da je i on izjavio da nece potpisati za nas.
Tako da nam ostaje last cut ili neki EC joker Tomica.

Storm
29.07.2019, 09:50
Pravda za Mike James-a ...20 poena, index 20 i preko 6 asista u proseku u EL...top atleta a niko ga ne voli.

Upravo tako. Ljudi ga ovde nazivaju kancerom. Nama izgleda posle Tea niko ne valja. :)

Ivan9
29.07.2019, 10:12
Pa ja iskren da budem, ne bi voleo njega. Gledao sam Armani prosle sezone bas prilicno utakmica. Ja im nisam trenerr ali sam na desetine puta pomislio: gledaj ovu budalu sta radi. Ozbiljni treneri bi dobili fras od njega. On jednostavno igra svoju igru bas ga briga i za timske akcije i za ona 4 igraca koji moraju da budu u istoj ekipi sa njim. Statistika mu je super ali to dok ne pogledas kako stize do tih cifara.
Njega bi uporedio sa Noris Kolom. Divljina. Postavljene akcije, pozicioni napad, razigravanje ekipe je ionako precenjen deo plejmejkinga
Da ne bude da samo kritikujem eto i da predlozim ko moze ali moraju dovesti dvojicu plejeva: Cobs + Pejton junior
Jedan iskusan dodavac i jedan mladi koji ponistava u odbrani a nije operisan ni od dodavanja.

P.S.
Suludo je uopste traziti jednog igraca koji poseduje sve ono sto nam treba jer i da nadjemo takvog nemamo toliko zlatnika koliko on trazi. Opet ma kako fizicki pripremljen nece moci da djuska po 35-40 minuta u kontinuitetu. Narocito u EL.
Igra jednostavno mora pasti cim prvi i igracki pa skoro pa jedini plej izadje iz igre.
2 igraca po 250-300k bi nam sigurno vise doneli nego jedan od 500-600k

Laki21
29.07.2019, 10:35
Čovek igra isključivo za sebe, bole ga patka za sve ostalo. Klasičan kancer tima.

Ganac
29.07.2019, 10:44
Mislim da i ne pomišlja da spusti cenu i netolerantan je na kašnjene kinte na računu.

LosmiSK
29.07.2019, 10:53
Ti znas da je netolerantan. Ko je tacno tolerantan na kasnjenje plata?

Srbija u jednom postu, navikli ljudi da kasni i da rade za "dobrobit" firme.

Svaki Amer je slican i igra za lovu. Samo dolaze u Srbiju stranci da igraju iz ljubavi. Svakakve gluposti se pisu po internetu ali ta je najveca. Uvedena za vreme Duleta a vrhunac dostigla za vreme Covica.

Moguce da ce Daglas doci, meni licno dobar plej .

Ganac
29.07.2019, 11:21
Mislim da nisam sklon izmišljanju, negde sam pročitao na netu da je netolerantan na kašnjenje plate kao i da cenu rada koju on smatra da vredi ne želi i neće da spušta.
Tolerantan je Dženkins, tolerantan je skoro svaki domaći igrač a verujem (nemam dokaza, zato kažem da verujem a ne da znam) da im NČ prilikom pregovaranja napomene mogućnost kašnjenja zbog kašnjenja priliva novca od sponzora. Takođe se nadam da je pametniji posle Janković Stefana u sklapanju ugovora.

Victor BG
29.07.2019, 12:03
Dobro, kako rece @Ivan9 sasvim legitimno misljenje mada se ne slazem. On jeste tako djelovao u Armaniju a razlog je trener (moje misljenje), on bi se dao ukrotiti kada tim ima jasno definisanu igru. Al da sad ne sirimo dalje jer njegov dolazak je realan koliko i objava instagram profila da smo potpisali Tea & Markovica.
Potpuno se slazem da bi Cobs & Payton bili top pogodak, iz razloga gore navedenih.
Ono sto sam nacuo od redovnog navijaca je da T. Douglas realna opcija. Sto je negdje totalno cool za ovaj roster.

Ivan9
29.07.2019, 12:29
Pih, Darusafaku sam gledao samo jednom prosle sezone i to protiv Buducnosti. Da me neko ubije ako mogu da se setim kako je Daglas igrao...
Ima li ko da je gledao vise njegovih utakmica? Sta bi nam on potencijalno doneo?

LosmiSK
29.07.2019, 12:54
Doneo bi nam sve. Two way igrac i nema tu filozofije. Zver, po meni i ja sam za njega i trebalo bi da bude. Meni se on svideo jos kad je dosao na brzinu iz Efesa. Sve zna da radi po malo, nesto vise. Ima na netu brdo klipova pa guglajte. Ja sam digao ruku

Šarac
29.07.2019, 13:15
Doneo bi nam sve. Two way igrac i nema tu filozofije. Zver, po meni i ja sam za njega i trebalo bi da bude. Meni se on svideo jos kad je dosao na brzinu iz Efesa. Sve zna da radi po malo, nesto vise. Ima na netu brdo klipova pa guglajte. Ja sam digao ruku ������

Ponekad se desi da i ja i ti isto razmisljamo a i u klubu::)

LosmiSK
29.07.2019, 13:21
Tako je prijatelju moj dobri. Cim si se ti vratio sa letovanja, mora da ima i vatre negde.

Jel istina mozda da dobijamo dva pleja, pa da napravimo opstenarodno veselje u Zelezniku.

dekkard
29.07.2019, 14:06
Douglas bi bio baš loše rešenje. Nadam se da niko u klubu ne razmišlja ozbiljno o njemu. Lik u poslednjoj EL sezoni ima 2 asistencije i 1.4 izgubljene lopte za 18 minuta, u sezoni koju bi Efes najradije da zaboravi.

dradin
29.07.2019, 14:16
Douglas bi bio baš loše rešenje. Nadam se da niko u klubu ne razmišlja ozbiljno o njemu. Lik u poslednjoj EL sezoni ima 2 asistencije i 1.4 izgubljene lopte za 18 minuta, u sezoni koju bi Efes najradije da zaboravi.

Ne kažem da bi bio dobro rešenje ali nemoj iznositi netačne informacije. U poslednjoj EL sezoni je igrao za Darušafaku i imao 14.5 poena, 4 asistencije, 1.7 ukradenih i 2.1 izgubljenih po meču što je stvarno odlična statistika (ako se već vodimo statistikom)

mmajstor
29.07.2019, 14:21
Jos jedan "midjet" sa 33 godine? :)

LosmiSK
29.07.2019, 14:25
On je dosao tad kao spasilac u toku sezone. Koga bi ti predlozio i zasto Grangera? :D

ajkisloba
29.07.2019, 14:27
Nesto cujem da smo raspitivali za Kendrika Reja jel zna neko nesto vise i kakav je igrac.

Pera zdera
29.07.2019, 14:28
Pih, Darusafaku sam gledao samo jednom prosle sezone i to protiv Buducnosti. Da me neko ubije ako mogu da se setim kako je Daglas igrao...
Ima li ko da je gledao vise njegovih utakmica? Sta bi nam on potencijalno doneo?

Doneo bi igranje Filipa Covica u Evroligi od 15-20 min jer je Toney Dauglas nivo Sakariye gde bi i zavrsio sezonu da ga nije povukao trener Selcuk Ernak koji je iz Sakariye presao u Darussafaku.Pa Odzo da sutira trojke verovatno bi imao bolji procenat (Turska 26.3 % 25-95 Evroliga 33% 37-112) a i procenat dvojki mu je bio tek nesto bolji, Turska 43.2 % Evroliga 47.5 %

la haine
29.07.2019, 14:31
Šta ti dečko pričaš...:biggrin::biggrin::biggrin: Lik je legit NBA igrač na zalasku karijere.

dekkard
29.07.2019, 14:35
Jos jedan "midjet" sa 33 godine? :)Džabe je tebi objašnjavati tendencije u svetskoj i evropskoj košarci. Idi gledaj Avramovića i Birčevića.

Šarac
29.07.2019, 14:37
On je dosao tad kao spasilac u toku sezone. Koga bi ti predlozio i zasto Grangera? :D

Formalno jeste gotov odmor ali put do kuce ima da se vozim jos 600 km. Ovo je mali intermezo dok zenski deo familije obavi ono sto najvise voli a to je shoping.
Pojma nemam sta i kako KKCz rszmislja mada se TD spominje vec odavno.

Ne znam sta ostali forumasi misle ali ako misle da ce gledati Jamesa,Lina ili Delaynija u KkCz onda je njima vreme da odu na odmor.

Sutra back to Bgd pa da vidimo koga ce Billy da iskopa.

Da te razocaram dva playa i to stranca sigurno se nece dovoditi.

Storm
29.07.2019, 14:40
Drugi plej je Filip. Zasto se nadate da tako nece biti? On igra 15 min u El i to je to. Trazi se samo prvi plej.

dekkard
29.07.2019, 14:41
Ne kažem da bi bio dobro rešenje ali nemoj iznositi netačne informacije. U poslednjoj EL sezoni je igrao za Darušafaku i imao 14.5 poena, 4 asistencije, 1.7 ukradenih i 2.1 izgubljenih po meču što je stvarno odlična statistika (ako se već vodimo statistikom)Patos svugde gde je igrao, to je poenta. A plej je najvažniji igrač u timu, kreira i za sebe i za druge, svi ostali igrači umnogome zavise od njegove igre.

mmajstor
29.07.2019, 14:52

Dilejnija.
Rekli smo da spremamo pare za mamoubicu na pleju.

LosmiSK
29.07.2019, 14:54
Cuj Filip igra 15 minuta u EL, ne budi smesan,mada zapocetaki ne bi bilo lose. Malo da semejemo :D

Daglas je odlican igrac,igrac tempa i igra jako dobru odbranu. Covek u NBA imao solidne brojke, a Granger je imao slicne ili gore brojke od njega. U principu Daglas bolji,sa 5x jacom karijerom. Doduse igrao NBA, ali fina karijera tamo.

Jedino sto ide na stranu Grangera su godine, ali bio jeu povredi.

Stvarno, sta viocekujete da ce doci?

Kendrik Ray je klasican suter, odlicno krenuo u Nymburku, ali u Makabiju ..ne znam ni sto su ga doveli,tome bilo zacudilo..malo mi je slab za EL i jacu kosarku..Kako god,klasican snajper,kosgeter..

LosmiSK
29.07.2019, 14:58
Dilejnija.
Rekli smo da spremamo pare za mamoubicu na pleju.

Veoma moguce, ali on ako spusti cenu, trebace nam 1m da ga dovedemo. Mozda ako pokazemo interesovanje, onda mozda ode u Virtus.:D

Nema puno PG na trzistu koji odgovaraju opisu. Steta za nas, da smo doveli dva dobra pleja, sibali bi se za F8, ovako verovatno nista. Bar cemo gledati hobita u EL.

ivica14
29.07.2019, 15:03
Veoma moguce, ali on ako spusti cenu, trebace nam 1m da ga dovedemo. Mozda ako pokazemo interesovanje, onda mozda ode u Virtus.:D

Nema puno PG na trzistu koji odgovaraju opisu. Steta za nas, da smo doveli dva dobra pleja, sibali bi se za F8, ovako verovatno nista. Bar cemo gledati hobita u EL.

nemoj zezati losmi imamo top ekipu ako dodje t.douglas i jos jedan centar umesto kuza itekako cemo se boriti za to 8. mesto...

Ganac
29.07.2019, 15:10
Ne treba mi da se zanosimo sa top 8 već da očekujemo dobru igru našeg tima, za početak da napredujemo u odnosu na prošlu sezonu (evro scena) tako što nećemo skidati gaće pre početka utakmice ili na utakmici. Znači jedan fajterski stav pa kako nam bude.

Marchisio
29.07.2019, 15:12

Realno, dosadio si sa hobitom do sada. Da ne okrećemo temu ponovo, Čović je zasluženo izborio novi ugovor.

ivica14
29.07.2019, 15:14
Ne treba mi da se zanosimo sa top 8 već da očekujemo dobru igru našeg tima, za početak da napredujemo u odnosu na prošlu sezonu (evro scena) tako što nećemo skidati gaće pre početka utakmice ili na utakmici. Znači jedan fajterski stav pa kako nam bude.

ja u to ne sumnjam...takav nam je i tim sastavljen od fajtera...faye,gist,jenkis,laza,pa cak i beron...kuz kad se oporavi takodje...sto se tice borbe to sigurno nece izostati

LosmiSK
29.07.2019, 15:15
Realno, dosadio si sa hobitom do sada. Da ne okrećemo temu ponovo, Čović je zasluženo izborio novi ugovor.

Zasluzio je koliko i ti doktorat iz ekonomije. Naravno da nije nista zasluzio, ali ukusi i znanje su razliciti kod svakog. :cool:

dekkard
29.07.2019, 15:18
Ako bi se hteo Armani da ratosilja Mike Jamesa rado bih ga video u Zvezdinom dresu, bio bi naš Larkin kod Tomića. Njemu treba samo odgovorniji trener da bude ful koristan za ekipu.

Czbg9
29.07.2019, 15:27
Jbt zamisli ljudi odbijaju majka dzejmsa jbt...ajde da se ne zajebavamo mnogo, lik je imao 10p u proseku u nba ligi, ovde se sprdao sa svima...covek je zverina, a sanse da on dodje su iste koliko i ja da cu da dodjem...moje su malo vece mozda, kakav daglas kakve picke materine, covek je nista u odnosu na dzejmsa

dekkard
29.07.2019, 15:31
Tako je, James je bukvalno zverina od igrača, skakao bih od sreće kad bi ga doveli. Brutalan igrač.

dekkard
29.07.2019, 15:37
https://www.eurohoops.net/en/euroleague/912377/mike-james-reacts-to-milano-not-considering-him-for-2019-2020/

LosmiSK
29.07.2019, 15:37
Ne zna se ko je gori, ovi sto kazu da James nema pojma,ili ovi sto kazu da bi im bilo drago da ga vide u KKCZ. Brzo se podigli standardi :biggrin:

Mike James
@TheNatural_05
·
28. јул 2016.
No discounts on my services!!!!

Tako da ono!!

Šarac
29.07.2019, 15:41
Ajde jos ovaj upis pa da se hvatam volana i menjaca.

Kada se kaze spremili smo ozbiljnu kintu za playa misli se do 500 k eur/$.

Dilejni je odjebao CSKA (sorry for my french), za vise milionski godisnji ugovor.
James ima 1.8 mil god garantovani ugovor na jos dve godine i spreman je presedi do kraja ugovora ali pare hoce do zadnjeg centa da mu se isplati.

I onda ovde ljudi pljuju TD da je losiji igrac od gore pomenute dvojice ���������������� �
I onda me ovde prozivate da sam bot ili ironocan i pun sarkazma. Pa kako drugacije da se napise da igrace koje vi sanjate nece doci u kkcz jer su van nasih fin mogucnosti kao sto je i svaki drugi play u 14 igraca svakog NBA tima.

Budzet za plate sa strucnim stabom u bruto iznosu ce biti oko 4.2 mil za ovu godinu.
Na strucni stab odlazi 400 k bruto ( svi). Ostatak ostaje za ostalevigrace a imamo ih ttenutno 14 plus Jovanovic.

Ako uspete da uglavite u ovaj budzet Dikejnija i Jamesa svaka cast. Daj onda i Westbruka kao kusur.

Ziveli do sledece pauze ili dolaska kuci.

Ne daj se LosmiSk oko playa se 100% slazemo .

dekkard
29.07.2019, 15:47
James je FA
1155827326158036992

LosmiSK
29.07.2019, 15:51
Osam stranaca u timu,za ovaj budzet via Sarac&Kurir/Informer je poprilicno tanko rekao bih, ali ajde da mu poverujemo posto se vraca sa mora. Kad se setim samo Cove sa pricom o 12 Srba u timu..:D

Svakako ce biti intersantna sezona

dekkard
29.07.2019, 15:58
Osam stranaca u timu,za ovaj budzet via Sarac&Kurir/Informer je poprilicno tanko rekao bih, ali ajde da mu poverujemo posto se vraca sa mora. Kad se setim samo Cove sa pricom o 12 Srba u timu..:D

Svakako ce biti intersantna sezonaNe tupi ga, majke ti. Ili gledaj i komentariši košarku ili se zaposli u Kuriru/Informeru, tu bi tvoji komentari zablistali i konačno bi došao do svoje publike.
James sa 6.4 asistencija prosečno i nestvarnim šutem i brzinom bi bio neviđen upgrade na postojeći sastav Zvezde. Pritom ne bi morao da se cedi po 33-35 minuta na terenu kao što je igrao u Armaniju, 25-30 je sasvim dovoljno sa ovim ostalim igračima koje imamo.

Šarac
29.07.2019, 15:59

Svakako ce biti intersantna sezona

Samo nabroj 12 srba nama dostupnih i donecu ti vruc giros u nsad odmah

12 srba i za loje pare posto smo upoznati za koje pare nasa 3 playa igraju u it i rus.

Onda imamo na 5 bobija jokica ili Vucevica ili hoces Stimaru.

Gudura /Kalinic

Pa njih ne Cska bidzet ne moze ispratiti.

Nenoj me nerviras pred put.

LosmiSK
29.07.2019, 16:00
Samo nabroj 12 srba nama dostupnih i donecu ti vruc giros u nsad odmah

12 srba i za loje pare posto smo upoznati za koje pare nasa 3 playa igraju u it i rus.

Onda imamo na 5 bobija jokica ili Vucevica ili hoces Stimaru.

Gudura /Kalinic

Pa njih ne Cska bidzet ne moze ispratiti.

Nenoj me nerviras pred put.

Ma ovo samo da vidim dal te radim jos uvek, dal ces baciti dodatnu poruku. Srecan put pa se cujemo ovih dana. :biggrin:

mmajstor
29.07.2019, 16:02
A ne ne....rekao si da skupljamo ozbiljnu lovu za pleja mamojebca. Nema sada nazad. :)

Ako je Dilejni odjebao CSKA, gde to moze dobiti vece pare kada su Barsa, Efes i Fener zatvoreni?
Ako je klub pustio u javnost tonu dezinformatora bez jasnog demanta da Teo nije ni blizu u nasim planovima, nek se sada suocavaju sa prevelikim ocekivanjima.

Mada vidim ja da ce se zavrsiti taj Daglas....samo ga treba predstaviti kao mamojebca.

Storm
29.07.2019, 16:17
Dovescemo nekog EC pleja tipa Reglend i to je to.

dekkard
29.07.2019, 16:23
Nećemo to sigurno.

darko pancev
29.07.2019, 16:59
James je vrhunski igrač!
Zato i kosta toliko. .
Ne treba ni da se nadamo ,kakav Dilejni i James sirotinja smo mi

Wingwalker
29.07.2019, 17:02
i pored svih dostupnih informacija o ceni, rejtingu i zahtevima M. James-a i Dilejnija...
ovde je samo njihova tačna minutaža u Zvezdi ostala da se definiše...:confused:

darko pancev
29.07.2019, 17:24
Regland je trebao ostati po svemu sudeci

LosmiSK
29.07.2019, 17:27
James je vrhunski igrač!
Zato i kosta toliko. .
Ne treba ni da se nadamo ,kakav Dilejni i James sirotinja smo mi

Ko sirotinja? Daj i AJ Price pride

Victor BG
29.07.2019, 17:35
i pored svih dostupnih informacija o ceni, rejtingu i zahtevima M. James-a i Dilejnija...
ovde je samo njihova tačna minutaža u Zvezdi ostala da se definiše...:confused:

Ok al pazi ovo... Mi nudimo mjesto u rosteru u kom moze da se milosne mame Armaniju, pride i dzeparac a vec im je maznuo lovu. A, realno? Dobra pricha?

la haine
29.07.2019, 18:50
Regland je trebao ostati po svemu sudeci

To možda na nekom Basketball Manager-u.

Lik je alkos, kako se približio kraj sezone, raspao se.

Laki21
29.07.2019, 20:28
Ne tupi ga, majke ti. Ili gledaj i komentariši košarku ili se zaposli u Kuriru/Informeru, tu bi tvoji komentari zablistali i konačno bi došao do svoje publike.
James sa 6.4 asistencija prosečno i nestvarnim šutem i brzinom bi bio neviđen upgrade na postojeći sastav Zvezde. Pritom ne bi morao da se cedi po 33-35 minuta na terenu kao što je igrao u Armaniju, 25-30 je sasvim dovoljno sa ovim ostalim igračima koje imamo.

Nije se on cedio, već je igrao koliko mu se hoće i kada hoće. Pianđini nije smeo da se osvrne u njegovom pravcu a kamoli da mu nešto kaže.

dekkard
29.07.2019, 21:03
Nije se on cedio, već je igrao koliko mu se hoće i kada hoće. Pianđini nije smeo da se osvrne u njegovom pravcu a kamoli da mu nešto kaže.Veruj mi, niko od njih ne želi da igra toliko. To je baš brutalna minutaža, po sistemu platili smo te sad imaš da igraš.
Kod nas bi igrao u skladu takođe sa svojom platom, a to bi bilo dobro i iz taktičkih razloga, Tomić voli dosta da rotira i čak ga tesan rezultat ne zaustavlja u tome, i meni se to sviđa, ne skraćuje rotaciju nikad. Igrač uvek ima u glavi da trener računa na njega makar sedeo u civilu dve, tri utakmice uzastopno.

LosmiSK
29.07.2019, 21:11
Naravno da skracuje. Setimo se prvog dela sezone i Evrkupa. Povrede su posle izbacile neke igrace. Pored liliputanca, igrao bi lagano 30m. Pa u NBA igraju svako vece po 40m. Svaki igrac koji moze, sigurno ne bi ni izlazio sa terena.

poacher
29.07.2019, 21:15
To možda na nekom Basketball Manager-u.

Lik je alkos, kako se približio kraj sezone, raspao se.

И притом је пичкица првокласна, стисне се кад дође велика утакмица. И то их је у претходној сезони имао једноцифрен број, а у надолазећој би имао сваке недеље мин. једну такву (преко 40 за сезону).

dekkard
29.07.2019, 21:15
Ne pričam o povredama, nego o situaciji kad ima 15 zdravih igrača. Za mene nije iznenađenje što će i ovogodišnji roster takođe brojati 15 igrača. Od 12 koji su prijavljeni za utakmicu koristi minimum 10. To ćeš retko videti kod nekog domaćeg trenera čija ekipa igra takmičarsku košarku.

LosmiSK
29.07.2019, 21:26
Kako vas nije sramota da pisete tako o coveku koji je odigrao sjajnu sezonu. Ko je to odigrao svaki derbi dobro? I koje derbije i na sta konkretno mislite. Pazi ti onog kaze alkos- dodje upis jednom godisnje i popljune nam najboljeg igraca tima sa kojim bi dosli mozda i bez poraza do lige. Onda ovaj dodje i kaze choukuje haha..

Mene sramota dok Vas citam.

dekkard
29.07.2019, 21:33
I meni to smeta, kao da se po nečijem nalogu dobije zadatak da se opljune igrač ili predstavi neizlečivo povređen (Dangubić), nemač pojma (Wolters) i gomila još primera kako bi svekoliko zvezdaško javno mnjenje dobilo opravdanje zašto taj nije poželjan u rosteru.
Lepo napišeš " procenjeno je da nije dovoljno kvaliterno rešenje na poziciji 1 za predstojeću EL sezonu" (kao što nije) a ne zasipanje govnma, ovaj kurvar, ovaj alkos, ovaj narkoman, itd. itd. Stvarno jadno.

la haine
29.07.2019, 21:35
Neki za razliku od tebe baratamo određenim informacijama, ne konfabuliramo. Dolazi jednom godišnje zbog likova kao što si ti, nismo svi Šarac da te trpimo. Ligu smo osvojili sa Čovićem jr. to ne zaboravi, i ljubi mu ruku što ćeš gledati ove sezone EL. Toliko do sledeće godine.

LosmiSK
29.07.2019, 21:40
Neki za razliku od tebe baratamo određenim informacijama, ne konfabuliramo. Dolazi jednom godišnje zbog likova kao što si ti, nismo svi Šarac da te trpimo. Ligu smo osvojili sa Čovićem jr. to ne zaboravi, i ljubi mu ruku što ćeš gledati ove sezone EL. Toliko do sledeće godine.

Treba te zatvoriti na RSB i ne pustati.Moras se mnogo vise potruditi da me pomeris :D Drago mi je da ti baratas informacijama, nadam se da ce ti pomoci u zivotu :D

Ne zaboravi,za dobrobit ljudi je dobro da te zatvore na RSB-u, sto se mene tice, voleo bih te ovde svaki dan. :biggrin:

ajkisloba
30.07.2019, 06:57
A kad ce vec antologijska KZS.

darko pancev
30.07.2019, 08:22
Kako vas nije sramota da pisete tako o coveku koji je odigrao sjajnu sezonu. Ko je to odigrao svaki derbi dobro? I koje derbije i na sta konkretno mislite. Pazi ti onog kaze alkos- dodje upis jednom godisnje i popljune nam najboljeg igraca tima sa kojim bi dosli mozda i bez poraza do lige. Onda ovaj dodje i kaze choukuje haha..

Mene sramota dok Vas citam.

Ima nas raznih,Regland bio medju najboljima,povreda ga sputala da završi sezonu trijumfalno.Odličan napadač koji igra odbranu nesto lošije

darko pancev
30.07.2019, 08:24

Dok god pises jednom godisnje dobro je. . .

Ganac
30.07.2019, 08:32
la haine, ne blamiraj se.
Joe ako je pio a pričalo se, na njegovoj igri se nije osećalo jer ABA je rutinski (ligaški deo)priveden kraju. Sve do pobede je bio uz Stratosa najbitniji igrač našeg tima a Filip je ulazio u najvećem broju slučajeva i kvario razliku koju je prethodna petorka stvorila. Filipu hvala što je izneo plej of i KLS ali smatram da taj isti Filip nema šta da traži protiv plejmejkerskih Ala u EL (a sve to ćemo ove jeseni videti).
Taj prošlosezonski tim je imao određenih roblema u EC na gostujućim terenima i to je valjda rešeno ovogodišnjim pojačanjima, dovedeni su "ratnici" i samo nedostaje plej od koga zavisi kako će se računati ovaj prelazni rok da li odličan ili kao dobar.
P.S. diskreditacija bivših igrača je onako, baš degutantna.

ajkisloba
30.07.2019, 08:47
Jel Hames definitivno dobio nogu u Armaniju.

Wingwalker
30.07.2019, 10:39
Mike James se jednako posro po Armaniju kao što su se oni poneli ka igraču sa top statistikom u EL.
Odbio je da napusti klub uz kompromisno obeštećenje za narednu sezonu. (no discount on my services)
Najverovatnije nije želeo da prihvati ni preuzimanje ugovora od strane drugog kluba, što se vidi iz onih izjava da će biti u Milanu i naredne sezone ali neće igrati...a teško da ne bi bilo zainteresovanih da ga pokupe za milionče dok Armani pokriva resto.

Sve ovo ide ka scenariju: ''Mike James i Tailor Rochestie su u derbiju Žen-Šen Dregonsa i Šang-Či Voriorsa sinoć ispalili po trideset šuta za tri poena uz neverovatnih 50%".

Naravno i Marberi, Dvejn Vejd i Kobe se tu nešto pitaju.

Laki21
30.07.2019, 11:40
Šang-Či Voriors

:wthy:

https://www.writeups.org/wp-content/uploads/Shang-Chi-Marvel-Comics-Master-Kung-Fu-f.jpg

Wingwalker
31.07.2019, 21:29
samo neko da izbaci sklopku...

Storm
31.07.2019, 22:11
Kako smo krenuli ko bi rekao da cemo uci u avgust bez pleja...

Victor BG
31.07.2019, 22:46
Synergy ce da izbaci vec nesto sto nam se uklapa u roster.

LosmiSK
31.07.2019, 22:52
Imamo pleja, trazili ste, dobili ste. Sad cutite i tapsajte. To Vam je sto vam je.

Borca
31.07.2019, 23:04
Ima li neki skaut da kaze sta o ovom igracu

https://en.wikipedia.org/wiki/Julyan_Stone

Stoji da je shooting guard ali po igri rekao bih da je ipak blizi poziciji 1. Vidim da se vracao u Veneciju nekoliko puta pa ima dosta evropskog iskustva. Uz to 198 visina.

https://www.youtube.com/watch?v=TjYYB5oYxV0

https://www.youtube.com/watch?v=YpZOK15-tRA

LosmiSK
31.07.2019, 23:07
Manijev kamenjar. Nije on za EL level, ni blizu..

NaviSK
31.07.2019, 23:15
Kako nemamo PG-a? Tu je FC#3! :D

darko pancev
01.08.2019, 09:13
Filipu svaka čast!

Wingwalker
01.08.2019, 11:44
Da nije njega muda bi videli Evrope.

Ivan9
01.08.2019, 11:54
Fenerbahçe Beko receives €2M in buy-out for Marko Guduric signing to Memphis Grizzlies since he activated his NBA exit option one year earlier. €400K will be paid to Crvena Zvezda according to the agreement

Daj sad tog pleja da se ne skrticari :)

Pera zdera
01.08.2019, 12:06
Fenerbahçe Beko, Marko Guduric'in Memphis Grizzlies'e transferinden 2 milyon euro bonservis [buy-out] geliri elde etti. Sözleşme gereği bu ücretin 400 bin euro'su Kızıl Yıldız'a ödenecek [✍Telegraf/Sırbistan]

Turci preneli pisanje naseg Telegrafa i odmah ovde preneto kao vest :D

LosmiSK
01.08.2019, 13:09
Sumnjivo krajnje, prvi put cujem za tako nesto..ali verujem srpskom telegrafu..xD

Pera zdera
01.08.2019, 14:03
Sumnjivo krajnje, prvi put cujem za tako nesto..ali verujem srpskom telegrafu..xD

Sta ti je tacno sumnjivo: da Turski portali prenose pisanje novina u Srbiji (u vesti kao sto vidis pozivaju se na ✍Telegraf/Sırbistan) ili da je obestecenje za Luku Doncica 1.9 miliona dolara a za Guduru 2 miliona i da je Zvezda zaradila 400 000 dolara ili nesto drugo? Na kraju svako moze da potrazi izvor vesti koja se danas pojavila po nasim forumima kao i sto moze da potrazi onu kladionicu koja nam je bila sponzor.

ps. A moze i da ukljuci mozak a ne da veruje svemu sto iznose Nebojsa Covic i njegovi ...

LosmiSK
01.08.2019, 14:21
a za Guduru 2 miliona i da je Zvezda zaradila 400 000 dolara OVO PRIJATELJU,NEMOJ ODMAH DJONOM, POLAKO :)

dekkard
01.08.2019, 14:25
Nije zaradila 400k, nego 1.4 miliona, milion od obeštećenja prilikom prelaska u Fener i sad 400k od prelaska u Grizzlies-e od ovih 2 milona, što će reći da je Feneru pripalo 1.6 miliona.

LosmiSK
01.08.2019, 14:41
To nikada necemo saznati, pozivamo se na telegraf i ostala smeca od novina. Niko nije cuo za to dok nije otisao u NBA, ali ko zna xD

dekkard
01.08.2019, 15:00
Kako nije, postoji minimalno obeštećenje/trening kompenzacija za NBA od 675k$. A ovo, svaka vrsta ugovora i dogovora je moguća, ovo je odavno standardno u fudbalu nije iznenađenje da takav deal postoji i u košarci, pogotovo kako rastu plate i transferi.

LosmiSK
01.08.2019, 15:08
Kako nije, postoji minimalno obeštećenje/trening kompenzacija za NBA od 675k$. A ovo, svaka vrsta ugovora i dogovora je moguća, ovo je odavno standardno u fudbalu nije iznenađenje da takav deal postoji i u košarci, pogotovo kako rastu plate i transferi.

Ne kazem da je nemoguce, samomi je kranje sumnjivo u ovom slucaju. Plus, sto kad se uzima od nas sve je u dolarima,kad mi uzimamo od amera, onda je sve u evrima. Mogu kako hoce, hbe im se..

darko pancev
01.08.2019, 17:21
lepa lova ...::) Coki madjija

Wingwalker
02.08.2019, 00:55
Uleteo nam Itudis klizeći u Jamesa...a mi ga zamarali badava.

uzgred, Lesor u Bajernu.

Storm
02.08.2019, 09:55
Lessora kad vidim zaboli me zeludac.

Marchisio
02.08.2019, 10:54
Dobar je Lesor otkad je otišao iz Zvezde. Vidan je napredak kod njega.

ajkisloba
02.08.2019, 11:51
A brat Kvinsi u Ciboni kad se sad nisam slogiro nikad necu.

Wingwalker
02.08.2019, 19:55
Dobar je Lesor otkad je otišao iz Zvezde. Vidan je napredak kod njega.

naravno...nemoj da povlačim sad Vasine izgubljene lopte svojevremeno...bilo nekad.

zna li se za koju cifru Pefi igra sezonu u Virtusu?

Samo Zvezda
03.08.2019, 09:07
Nešto se najavljuje https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190803/b071e4575fe465c0e647025944609f52.jpg

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

darko pancev
03.08.2019, 09:17
sponzor

Samo Zvezda
03.08.2019, 09:21
sponzorMože... pleja imamo svakako [emoji1]

LB?

https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1157551986373537792?s=20

Пера Ложач
03.08.2019, 09:31
Lorenco Braun?
Reptorsi?

Samo Zvezda
03.08.2019, 09:32
Lorenco Braun?
Reptorsi?

https://t.co/Gb6Fj1A43w

Šarac
03.08.2019, 09:37
Lorenco Braun?
Reptorsi?
Tako je

LosmiSK
03.08.2019, 09:45
Jos jedan kombo. Ako nista, nema 33 godine.....Sa ovim timom borba za f8 se podrazumeva u najmanju ruku. 8 top stranaca ..ajde nek je 6+2...Zna ovaj da dodaje?

Samo Zvezda
03.08.2019, 09:46
Tako je

https://youtu.be/aB4BAb59j8w

Ganac
03.08.2019, 09:48
Au brate a ja mislio da će čekati dio večeras:facepalm:
Šarac, svaka čast za datume rokove.:D

Storm
03.08.2019, 09:49
1,96 op op op

Samo Zvezda
03.08.2019, 09:52
Lorenco Braun pojačao crveno-beli zid!!!
Američki plejmejker i bivši igrač Toronto Reptorsa, Lorenco Braun (28,196 cm) novi je plejmejker Crvene zvezde mts! Braun je bio prva želja crveno-belih u ovom prelaznom roku, a uspešni pregovori okončani su potpisivanjem jednogodišnjeg ugovora.
Američki plejmejker i bivši igrač Toronto Reptorsa, Lorenco Braun novo je pojačanje KK Crvena zvezda mts!

Braun (rođen 26.08.1990 godine) sa crveno-belima je potpisao jednogodišnji ugovor i predstavljaće veliko pojačanje za aktuelnog šampiona ABA i srpske lige u predstojećoj sezoni.

Lorenco Braun je visok 196 centimetara i osnovna pozicija u timu mu je organizator igre. Rođen je u Džordžiji, a tokom tri sezone a koledžu „North Carolina State" isticao se odličnim igrama i brojnim asistencijama (12 poena, 4 skoka i 7 asistencija po meču u proseku), što ga je svrstavalo među najbolje igrače Atlantske konferencije NCAA.

NBA karijeru počeo je u dresu Filadelfije 2013.godine, a tokom profesionalne karijere nastupao je i za ekipe Minesote, Finiksa, kao i za njihove ekipe u G ligi. Tokom 2016.godine po prvi put se, poput velikog broja amerikih igrača, otisnuo u Kinu i nastupao za ekipu „Zheijang Golden Bulls", a najzapaženiju rolu u NBA ostvario je u ekipi Toronto Reptorsa aktuelnog šampiona NBA lige za koji je nastupao i u aktuelnoj sezoni (prvi igrač u istoriji NBA koji je potpisao two way contract u ligi, koji je zaradio titulom MVP-ja "G lige” gde je nastupao za ekipu "Reptors 905”), pre nego što se ponovo otisnuo u Kinu u januaru 2019.godine i potpisao ugovor sa ekipom „Gvanžu Lajonsa".

Dolazak u Crvenu zvezdu biće prvi angažman ovog plejmejkera koga krasi odličan pregled igre i brojne asistencije u evropskoj košarci, pred sezonu u kojoj će crveno-beli odigrati veliki broj utakmica u Evroligi, ABA ligi i domaćim takmičenjima. Takođe, dolazak Brauna veliko je priznanje za klub jer je američki plej među brojnim ponudama izabrao Crvenu zvezdu I izazov koji donose Evroliga, odlična atmosfera na utakmicama srpskog kluba i odlični saigrači koji ga očekuju u crveno-belom dresu.

Lorenco Braun je nakon Derika Brauna i Džejmsa Gista treće pojačanje KK Crvena zvezda mts u ovogodišnjem prelaznom roku. U klub su se tokom leta vratili Čarls Dženkins i Ognjen Kuzmić, a ugovore su obnovili Branko Lazić, Filip Čović, Boriša Simanić, Ognjen Dobrić, Bili Beron, Mohamed Faje, Stratos Perperoglu, čime je obavljen veliki posao u prelaznom roku, a Crvena zvezda spremna dočekuje izazovnu takmičarsku sezonu 2019-2020.

Lorenco, dobrodošao u Crvenu zvezdu!

Zvanično

Ganac
03.08.2019, 09:57
A mogao je tih 1,5 miliona dolara da uzme Teo, da je 'teo.:cool:

Storm
03.08.2019, 10:01
Braca Braun i drugari. :D

LosmiSK
03.08.2019, 10:02
A mogao je tih 1,5 miliona dolara da uzme Teo, da je 'teo.:cool:

Koliko kosta ovaj? Preko fona sam, sta kaze Sarac-300, 350?

Trebao bi biti dobar igrac, mada neam pojma ko je on. Naglasili su prvi i jedini pik.

Koji tim jbte rim..xD

Pera zdera
03.08.2019, 10:07
Ovo mu je treci pokusaj da zaigra u Evropi !

On July 29, 2014, he signed with Reyer Venezia of Italy for the 2014–15 season.On September 5, 2014, his contract was voided by Venezia after he failed physicals

On November 4, 2016, Brown signed a deal with Russian team UNICS Kazan, but his contract was voided on November 15 after failing a physical.

Ganac
03.08.2019, 10:09
Odraćemo Bajern i u BG i u München-u.

https://www.youtube.com/watch?v=ZsK9qsbyxT0
Kada krenemo da deremo redom...

P.S. Losmi: Nemam pojma koliko košta ali vredi svaki dinar koji će biti plaćen.

Storm
03.08.2019, 10:10
6 crnaca imamo. Tako NBA nikad nismo izgledali. :)

Ganac
03.08.2019, 10:11
Ovo mu je treci pokusaj da zaigra u Evropi !

On July 29, 2014, he signed with Reyer Venezia of Italy for the 2014–15 season.On September 5, 2014, his contract was voided by Venezia after he failed physicals

On November 4, 2016, Brown signed a deal with Russian team UNICS Kazan, but his contract was voided on November 15 after failing a physical.

Jeste a i mi smo ga valjda pokušavali nekad ranije (pre par godina) privoleti da šuskla za nas ali nismo bili u istom platnom razredu sa njim.

LosmiSK
03.08.2019, 10:12

Potcenjujes krvava kolena. Sad se bar vidi ko ima vise love. Ipak magija je u rukama doktora.

Vsma zelim sve najbolje sa sns-om ekipom na celu sa vucicem i vesicem.

ajkisloba
03.08.2019, 10:19
OPA DJURDJO IMA LI KO JACI JA SVE RAZMISLJAM DA ODEM U OAKU PRVO KOLO EL.

Marchisio
03.08.2019, 10:23
Ja sam prezadovoljan. Odličan igrač, u tišini odrađeno, nigde se nije spomenuo kao Đenka kad je došao prvi put. Pa neka ostavi isti utisak!

Šarac
Au brate a ja mislio da će čekati dio večeras:facepalm:
Šarac, svaka čast za datume rokove.:D

Ah?☺Sta kazes? Rekoh ti pre neki dan da ce NC da objavi ili dan pre odlaska na more ili po povratku. Sada Vesna moze da sprema peskire i kupace za muza.

Ganac
@ Losmi: Pa ne igraju Vesić, Mali, Aleksandar the Vučić, Slina...već će igrati Brown, Đenka, Stratos, Derik Braun i Gist...ko nam da koš ima nagradu od Tomića.:cool:

P.S. Lorenzo donosi još 1000 sezonskih garant.

Victor BG
03.08.2019, 10:26
Iskopa njega Synergy, jako dobro rjesenje ima apsolutno sve sto smo trazili od pleja. Sad jedino sto nije igrao u Evropi al tu su pripreme, iskusan je, profesionalac, zna sta da ocekuje, imao se i od koga raspitati. Bas sam zadovoljan, bice i Gist, ubjedjen sam.

Storm
03.08.2019, 10:51
Nadam se da smo se raspitali kod Rusa i Italijana sta mu je fizicki nedostatak kad nije prosao lekarski kod njih... Nije isto ako mu je problem koleno ili ledja i ako je ispisao 2 grama gandze prva ruka.

kronostime
03.08.2019, 10:57

Komso, Bajern vam dolazi k`o stoperka bez prsluceta kod turskog kamiondzije.:biggrin:

LosmiSK
03.08.2019, 10:59
Iskopa njega Sinery,evo sad cu se obesiti majke mi...Za sve ove igracemu je trebao Sinergy...mogao je ovo daimkazei LosmiSK za par somica,ne bih Covaru ja odrao.Stvarno za ovo im je trebao neki sistem dase nadje :wall:

Bas dobar tim, ako zanemarimo ostala sranja koja idu uz ovo..Ipak se vesic oduzio na lep nacin xD

ivica14
03.08.2019, 11:02
da stavljamo katanac na prelazni rok? 😅

Stojanče
03.08.2019, 11:07
Dobro nam došao Braune!

Golema prpa biće kod svih evroligaša kad nam budu dolazili u goste.

Ganac
03.08.2019, 11:16
Iskopa njega Sinery,evo sad cu se obesiti majke mi...Za sve ove igracemu je trebao Sinergy...mogao je ovo daimkazei LosmiSK za par somica,ne bih Covaru ja odrao.Stvarno za ovo im je trebao neki sistem dase nadje :wall:

Bas dobar tim, ako zanemarimo ostala sranja koja idu uz ovo..Ipak se vesic oduzio na lep nacin xD

Pomozi ti Radonji i Pešiću junioru, ostavi ti nama sinergy...a njima će svaka pomoć biti potrebna, siromašni Bavarci.:cry:

Ganac
03.08.2019, 11:19
Komso, Bajern vam dolazi k`o stoperka bez prsluceta kod turskog kamiondzije.:biggrin:

Tako će i da prođu:D

Wingwalker
03.08.2019, 11:39
meni dovoljne i prve 4 stavke iz opisa:

1. crnac
2. plej
3. 198cm
4. ume odbrane

totalni opozit veproznom.

suptil
03.08.2019, 11:40
Da kosarkaski Lorenco ima neuporedivo bolji ucinak od fudbalskog. Brown-a zovem kosarkaski Ebicilio :)Ajmo, Ebi, "'ebi, 'ebi" protivnike :D
Nije valjda da je gotovo, nije valjda da nema vise. Kraj prelaznog roka:slp:

LosmiSK
03.08.2019, 11:44
Mene on podseca na Kamingsa iz Oldenburga,taj tip igraca manje vise. Za ovako izgradjen tim bi trebao da bude dobar, zasvoju visinu ima dobro vodjenje lopte, ne znam..Pogledao sam jedan klip, tako da je suvisno sta pricati. G liga je smece i nije merodavno, ali deluje kao dobar igrac. Mislim sigurno nije los, to je smesno.

kronostime
03.08.2019, 11:45
Tako će i da prođu:D

Naravno, komso.
https://i.imgur.com/8etmWBw.gif

Stojanče
03.08.2019, 11:53

http://www.kkcrvenazvezda.rs/lorenco-braun-pojacao-crveno-beli-zid-03-08-2019.html

Za jednog igrača odvojeno za drugog sastavljeno. Različiti ljudi pišu a neki još uvek ne znaju šta je ispravno.

Ovo je zvanični sajt, moraju na to obratiti pažnju.

darko pancev
03.08.2019, 11:59
za koju lovu je došao?
meni bi pre Jovic bio pik al ajde

Ganac
03.08.2019, 12:01

http://www.kkcrvenazvezda.rs/lorenco-braun-pojacao-crveno-beli-zid-03-08-2019.html

Za jednog igrača odvojeno za drugog sastavljeno. Različiti ljudi pišu a neki još uvek ne znaju šta je ispravno.

Ovo je zvanični sajt, moraju na to obratiti pažnju.

Pismena su to lica koja čukaju po tom sokoćalu,Stojanče brate ja sam mislio da im spejs bar ne radi dobro ali ipak oni vode računja o pravopisu pa je u jednom slučaju (dobrodošao ... u pitanju pridev) a u drugom slučaju (dobro došao...u pitanju uzvik dobrodošlice, da ne kažem olakšanja što smo konačno dobili pleja iznad 190 cm):D

@Darko Pančev: Piše se da je za 350K dolara (da li bonusa ima još se ne izjašnjavaju)

ajkisloba
03.08.2019, 12:01
Jos Geri Pejton 2 na bekapu pa da se pali dzon dir.
Sunce ti jebem ko ce docekati pocetak sezone.

Ganac
03.08.2019, 12:03
Ovo neće da bude Džon Dir pre će da bude Mustang P51 od tima.

VLADIMIR PERIC VALTER
03.08.2019, 12:10
Dobro dosao Lorenco, taman transfer Gudure za njega i jis malo preliva, dobar igrac preko 100 nba utakmica odlicno.

Stojanče
03.08.2019, 12:13
Pismena su to lica koja čukaju po tom sokoćalu,Stojanče brate ja sam mislio da im spejs bar ne radi dobro ali ipak oni vode računja o pravopisu pa je u jednom slučaju (dobrodošao ... u pitanju pridev) a u drugom slučaju (dobro došao...u pitanju uzvik dobrodošlice, da ne kažem olakšanja što smo konačno dobili pleja iznad 190 cm):D

@Darko Pančev: Piše se da je za 350K dolara (da li bonusa ima još se ne izjašnjavaju)

Znam ja kad je u pitanju pridev a znam kad je u pitanju uzvik dobrodošlice, al oni ne znaju, tačnije neki od njih. :D Eno pogledaj na sajtu šta su napisali za Đenku a šta za Kuzmića prilikom dolaska.

Gudura
03.08.2019, 12:14

Meni je ta cifra skroz nerealna, pogotovu sto se radi o dolarima, a ne evrima, ne verujem da bi on zapucao preko bare za taj novac, pre ce biti da je u pitanju ugovor ranga Gistovog, dakle oko 420-430k Eura za sezonu...ali ajde...valjda RSB zna bolje:D
Hteli smo "Jovic like" igraca, dobili smo ga samo se boja i PnR potencijal razlikuju

LosmiSK
03.08.2019, 12:14
350k je napisao RSB, da jeklub hteo da se zna cena,rekao bi sam.Ovako mogu uvek reci,eh vi slusate RSB. 350k dolara je 315k evra..Nesto skuplji od Lazica xD

Oce to tako xD

LosmiSK
03.08.2019, 12:15
Meni skroz ok igrac, samo imali su u Kamingsu takvog istog,jos je pripitomljen za Evropu i ima iskustva dosta u Evropi. Mozda i gresim,videcemo :)

kronostime
03.08.2019, 12:17
Ovo neće da bude Džon Dir pre će da bude Mustang P51 od tima.

https://www.youtube.com/watch?v=3MNS4Z3I9do

n4l1m
03.08.2019, 13:43
not great not terrible :cf:
https://i.ibb.co/jbPFxTx/cz19.png

Storm
03.08.2019, 13:52

A de je Borisa?

darko pancev
03.08.2019, 14:10
A de je Borisa?

nadamo se u fenjeru

Ganac
03.08.2019, 14:24

Ništa bez Tite i njegove grafike.::)

dekkard
03.08.2019, 14:24
A de je Borisa?Fale tu još dvojica pored Boriše, biće već sad uobičajeni roster od 15 igrača.

Storm
03.08.2019, 14:26
Fale tu još dvojica pored Boriše, biće već sad uobičajeni roster od 15 igrača.

Logicno je da Simanic bude druga ili cak prva cetvorka. Sad ili nikad...

Samo Zvezda
03.08.2019, 14:27
Fale tu još dvojica pored Boriše, biće već sad uobičajeni roster od 15 igrača.Nenadić, Jovanović I Kuz kad se oporavi

Manda77
03.08.2019, 14:38
Ima li istine da bi trebalo da dodje jos jedan igrac, ili sa ovim zatvaramo roster?

dekkard
03.08.2019, 14:41
Logicno je da Simanic bude druga ili cak prva cetvorka. Sad ili nikad...Slažem se da treba da bude prva opcija na 4, barem da se proba. EL je to, videćemo kako podnosi pritisak.

LosmiSK
03.08.2019, 14:43
Nenadic i Covic su toliko nebitni za ovaj sastav da je to jezivo...Posebno Nenadic posto imamo 18 bekova u timu. Cak i od 15 igraca,imas roster gde jedino moze otici najmladji igrac. MOze se reci jezivo, i onda neki pisu kako je ovo budzet od 4m :) sa sve trenerom...:) Dovesce oni jos jednog centra,nece se rizkovati nista, a i sto bi?

Da lepo dovedu jos back up pleja i da se borimo ko ljudi za F8, ovako mali mora da igra, daj ga malo ovde,vamo...i ode sve u qrac ...

Imas 8 stranaca, sve uplaceni i ti tu drvis djon sa Covicem i Nenadicem..da se razumemo ja jesam za domace, ali dovedi nekog talenta da uci nesto...od ovo dvoje bas klub nema nista.

LosmiSK
03.08.2019, 14:44
Slažem se da treba da bude prva opcija na 4, barem da se proba. EL je to, videćemo kako podnosi pritisak.

Prva opcija na cetiri, pre svih ovih igraca. Pa vidis da rovare da ga prodaju, on nije mogao Fayea da istisne, ane Brauna :)

Šarac
03.08.2019, 14:46
Ima li istine da bi trebalo da dodje jos jedan igrac, ili sa ovim zatvaramo roster?

gde ces ga? Na kojoj poziciji? Moze samo doci do doselekcije ali tamo oko nove godine ako za to bude potrebe kao i svake godine. Ovo je tim za pocetak priprema, osim Fayea koji ce verovatno biti sa svojom reprezentacijom na SP i naravno bez Kuzmica. Radanov je u Fmpu, Jovanovic 99 % ostaje , Nenadic ostaje, OJo ostaje, ne vidim gde imas potrebe za jos nekim igracem ?

LosmiSk

O visini plate svakog igraca saznaces sledece sezone na skupstini koja ce biti tamo negde krajem juna ili pocetkom jula.::):biggrin:

Do tada mi potpisujemo igraca do 500 k $ u dolarima, a moze samo da bude ispod. U 4.2 bruto budzeta smo se uklopili i sa potpisom LB a koji je skoro duplo jeftiniji od cene koje je njegov beli brat na istoj poziciji dobio od Himkija. Kolika je razilka u kvalitetu cemo uskoro i videti tj na kraju sezone.

darko pancev
03.08.2019, 15:05
gde ces ga? Na kojoj poziciji? Moze samo doci do doselekcije ali tamo oko nove godine ako za to bude potrebe kao i svake godine. Ovo je tim za pocetak priprema, osim Fayea koji ce verovatno biti sa svojom reprezentacijom na SP i naravno bez Kuzmica. Radanov je u Fmpu, Jovanovic 99 % ostaje , Nenadic ostaje, OJo ostaje, ne vidim gde imas potrebe za jos nekim igracem ?

LosmiSk

O visini plate svakog igraca saznaces sledece sezone na skupstini koja ce biti tamo negde krajem juna ili pocetkom jula.::):biggrin:

Do tada mi potpisujemo igraca do 500 k $ u dolarima, a moze samo da bude ispod. U 4.2 bruto budzeta smo se uklopili i sa potpisom LB a koji je skoro duplo jeftiniji od cene koje je njegov beli brat na istoj poziciji dobio od Himkija. Kolika je razilka u kvalitetu cemo uskoro i videti tj na kraju sezone.

radanov i Neneadic neka idu u Fmp,ja ni Jovanovica ne bi dovodio ....na pleju dovesti solidnog EC igraca da odmeni Nba pojacanje i puna kapa ...

LosmiSK
03.08.2019, 15:11
Ma koja skupstina koji bakraci.Normalni ljudi ne veruju bajke sa RSB-a. Najveca plata je ona kojem se odala sa druge strane.Posto mu je drugar Gist pa je krenuo prerano..Pa ste prebacili brze bolje u evre...Ovde kad spustate,onda ostavite u dolarima, valjda je i vas sramota...Prave cifre cemo videti kad padne ova vlast i ako dodje vreme corke..

Osam stranaca za sezonu, fino..4.2 brut/neto xD pametno, nema sta..Cova i Terza madjije...:D Daj meni jos jednom za dusu,ponovi ..koliko bese Derik Braun?

Šarac
03.08.2019, 15:15
radanov i Neneadic neka idu u Fmp,ja ni Jovanovica ne bi dovodio ....na pleju dovesti solidnog EC igraca da odmeni Nba pojacanje i puna kapa ...

Nenadic nece ici u FMP jer na njegovoj poziciji ima dovoljno mladih igraca koji trebaju dobiti sansu, Radanov je vec presao. Jovanovica nema sta da dovodimo kada je pod ugovorom, koji ce biti tu jer se jos ne zna definitivan povratak Kuzmica.
Na playu dovesti solidnog EC igraca? Ajde ako si vec zeljan jos malo prelaznog roka, stranca da dovedes i da ti bude 8 za verujem 150k da bude back up play i da broj igraca pod ugovorom bude 17, podeli nam neku zelju za tim backup play strancem. Ime klub ili bilo sta neki hint.

dekkard
03.08.2019, 15:16
Šta će tebi to da promeni u životu ako bi saznao pravi budžet i plate igrača?

darko pancev
03.08.2019, 15:19
Nenadic nece ici u FMP jer na njegovoj poziciji ima dovoljno mladih igraca koji trebaju dobiti sansu, Radanov je vec presao. Jovanovica nema sta da dovodimo kada je pod ugovorom, koji ce biti tu jer se jos ne zna definitivan povratak Kuzmica.
Na playu dovesti solidnog EC igraca? Ajde ako si vec zeljan jos malo prelaznog roka, stranca da dovedes i da ti bude 8 za verujem 150k da bude back up play i da broj igraca pod ugovorom bude 17, podeli nam neku zelju za tim backup play strancem. Ime klub ili bilo sta neki hint.

koji ce nam Jovanovic ..decko veze nema,neka opet ide na pozajmicu ili neka ga prodaju dok jos ista moze da se izvuce za njega ,Nenadic ovde kod nas u rosteru moze samo pertle da vezuje i mase peskirom ...neka dovedu Uskokovica iz FMP!

From downtown
03.08.2019, 15:20
Eto u pm svi su posteni i rade posteno svoj posao diljem Evrope samo je Zvezda leglo kriminala.

Rdjavom ku*cu i dlaka smeta.

Šarac
03.08.2019, 15:21
Ma koja skupstina koji bakraci.Normalni ljudi ne veruju bajke sa RSB-a. Najveca plata je ona kojem se odala sa druge strane.Posto mu je drugar Gist pa je krenuo prerano..Pa ste prebacili brze bolje u evre...Ovde kad spustate,onda ostavite u dolarima, valjda je i vas sramota...Prave cifre cemo videti kad padne ova vlast i ako dodje vreme corke..

Osam stranaca za sezonu, fino..4.2 brut/neto xD pametno, nema sta..Cova i Terza madjije...:D Daj meni jos jednom za dusu,ponovi ..koliko bese Derik Braun?

Cuo sam da je Brown skuplji od Monroe ali je spustio cenu jer je Beograd jefitiniji za zivot od MinKena, plus je cuo da u gradu gde god izadje moze da dobije i turu pica od navijaca, a Monroe je saznao da gradjani MinKena i ne znaju za KK klub i da sve svoje mora da placa u restoranima. Jos kada je cuo da ce imati tesku konkurenciju u Mathias Lessortu i da ce bas morati dobro da oznoji dupe da zaigra u tom dream timu , morao je da svoju cifru prilagodi novonastalim uslovima.
4.2 miliona bruto ne netto.

Cova je majka Tereza za Terzu, on barem ne baronise oko prihoda i rashoda kao DR, i ne vodi besplatno clanove uprave iz FKP na putovanja zajedno sa svim novinskim portalima ove zemlje na gostovanja.

Šarac
03.08.2019, 15:26
koji ce nam Jovanovic ..decko veze nema,neka opet ide na pozajmicu ili neka ga prodaju dok jos ista moze da se izvuce za njega ,Nenadic ovde kod nas u rosteru moze samo pertle da vezuje i mase peskirom ...neka dovedu Uskokovica iz FMP!

Jel ti ovde nameno trolujes ili ti je bas dosadno. Kako se to prodaje igrac, tj, ko se to otima oko Jovanovica u evropi da bi neko klubu dao pare da predje kod njih. Mi ulazimo u prvenstvo sa jednom klasicnom peticom i Gistom. Decko je pod ugovorom ili smatras da smo trebali StimcEa za 300 k plus da potpisemo ?
Jel ti hoces da ti je i 15 ti igrac u rosteru kvalitet prvog igraca, i sta bi taj Uskokovic dobio od igranja u prvom timu sa 10 minu EL i isto toliko minutazom u ABA ligi, a u FMp ce imati ulogu prvog playa sa 30 minuta i mnogo dana za treninge. Gde ce svojih 4 plus izgubljene lopte u proseku moci da progutaju Vesna, Samo Zvezda i ponekada Daba na trbinama a ne da mu 15.000 cigana se najebe majki posle druge izgubljene u El. Nasa publika je oterala mnogo kvalitetnije igrace i sa mnogo vecim iskustvom posle gresaka u El a ne jednog klinca da ubijes u pojam odmah na startu.

LosmiSK
03.08.2019, 15:26
Šta će tebi to da promeni u životu ako bi saznao pravi budžet i plate igrača?

Promenilo bi svima zivot. Treba videti da li je mali Danilo menadzer kod Miska ili je pak sam doveo nekog igraca ovde ;) Naravno da menja iz korena sve, ali sta tebi covek da objasnjava kad postavis ovakvo pitanje. Da nisam radio na sebi, sad bi se iznervirao, ovako ipak nista.

@Sarac npr,ali samo npr..Nadjes nekog mladog pleja...Das mu sansu,pa ga posle i prodas za finu lovu, dobijes dobrog igraca..Klinac 2001 Kilian Hayes ode u Ulm,NBA prospekt top 10 na NBA draftu...Ovako imas covica od 31 godinu...Kao ides na sta..da uzmes EL hehe...ABA? Mislim..glupost najveca...

Bas je ovde bilo prostora da dovedes i das sansu nekom klincu i da ga guras.Ovako nista,ides da molis Zoca ili Pesica dase ugradite negde itd..ali jbga sta ja znam..doktori ove igre vode klupsku kosarku...dovesce je na kraju do 2 tima..sto i jeste sada..

dekkard
03.08.2019, 15:27
Nisi odgovorio na pitanje.

LosmiSK
03.08.2019, 15:29
Nisi odgovorio na pitanje.

Bio bih srecniji :D::):biggrin:

LosmiSK
03.08.2019, 15:33
Cuo sam da je Brown skuplji od Monroe ali je spustio cenu jer je Beograd jefitiniji za zivot od MinKena, plus je cuo da u gradu gde god izadje moze da dobije i turu pica od navijaca, a Monroe je saznao da gradjani MinKena i ne znaju za KK klub i da sve svoje mora da placa u restoranima. Jos kada je cuo da ce imati tesku konkurenciju u Mathias Lessortu i da ce bas morati dobro da oznoji dupe da zaigra u tom dream timu , morao je da svoju cifru prilagodi novonastalim uslovima.
4.2 miliona bruto ne netto.

Cova je majka Tereza za Terzu, on barem ne baronise oko prihoda i rashoda kao DR, i ne vodi besplatno clanove uprave iz FKP na putovanja zajedno sa svim novinskim portalima ove zemlje na gostovanja.

Pa Monro kosta 1m sa svim mogucim bonusima i to dolara. Budzet tima za ovu godinu nece preci mislim 4.5m nema trika. Tim ce biti skroman sa tim da se zivi u najbogatijoj regiji u Evropi.

Najgori maler je Covi Terza..posto se on tamo masti, a DR ga ignorise samo tako. U fazonu, ok brale,izgubio si bitku..zadovolji se mrvicama u KK :biggrin:

Šarac
03.08.2019, 15:37
Promenilo bi svima zivot. Treba videti da li je mali Danilo menadzer kod Miska ili je pak sam doveo nekog igraca ovde ;) Naravno da menja iz korena sve, ali sta tebi covek da objasnjava kad postavis ovakvo pitanje. Da nisam radio na sebi, sad bi se iznervirao, ovako ipak nista.

@Sarac npr,ali samo npr..Nadjes nekog mladog pleja...Das mu sansu,pa ga posle i prodas za finu lovu, dobijes dobrog igraca..Klinac 2001 Kilian Hayes ode u Ulm,NBA prospekt top 10 na NBA draftu...Ovako imas covica od 31 godinu...Kao ides na sta..da uzmes EL hehe...ABA? Mislim..glupost najveca...

Bas je ovde bilo prostora da dovedes i das sansu nekom klincu i da ga guras.Ovako nista,ides da molis Zoca ili Pesica dase ugradite negde itd..ali jbga sta ja znam..doktori ove igre vode klupsku kosarku...dovesce je na kraju do 2 tima..sto i jeste sada..

Ali gde mu das sansu, i daj mi u EL klinca na mestu startnog playmakera od 21 godinu. Samo jedan tim sa igracem na poziciji startni ili back up play od 21 godinu!

To sa ugradite negde, ajde zajebi sa licnim optuzbama ponovo , razmisli malo pre nego sto udaris po tastaturi.

Ovde se sve radi na populizmu a takvi su pogotovo navijaci dva blizanca. kako bi se prodale sezonske karte da smo umesto Berona prikljucili Paunovica iz Fmpa, umesto Browna vratili Tejica, umesto Gista Sesliju ili Fundica, i tog mamojebca iz Ulma, ili Franfurtstajnaa ili vec kako se zovu ti no name klubovi.

Pa mi i sa ovim rosterom po platama smo i dalje zakucani za dno EL , samo je Bayern siromasniji od nas, i ti nesto propagirasa daj klince daj nase.
Na Kopaoniku trenuntno 18 reprezentativaca i nijedan iz domace ili Aba lige, i ti se pitas gde su nasi igraci.

Sem Jovanovica koji ce kod nas biti 16 ti igrac koji tamo glumi metlu ili cunj kada ovi bekovi imaju suterski trening,nas najskuplji igrac Gist ima manju platu od svakog naseg reprezentativca tamo.

Hoces domace igrace u timu a treba ti dvostruko veci budzet od trenutnog da bi ih doveo tj da bi dosao do telefona njegovog managera.

Wingwalker
03.08.2019, 15:39
Hteli smo "Jovic like" igraca, dobili smo ga samo se boja i PnR potencijal razlikuju

i cena se nešto razlikuje...ako je to bitno.

LosmiSK
03.08.2019, 15:50
Rekord Arene je postavljen kada? Sa kojim timom? Mislim da mi sada nemamo nista da dovedemo od nasih. Deluje mi kao da niko nece, samo ako ih muka natera. FMP daje lose igrace i pitanje je ko ce biti za prvi tim odatle. Znaci moraces da kupujes strance za vece pare i dokle to moze tako u borbi sa titanima.

Jednostavno ovaj koncept stalne prodaje odvikava navijace od koncepta kluba i tima koji se menja kako gazdi dune. Neces dobiti bogatase novcem, jednostavno nema trika..

StefanPG
03.08.2019, 15:55
Cudno se pise 350k preko grane [emoji1]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190803/9b29234d9bc3dfcbc34a0d77a29b8fe1.jpg

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

LosmiSK
03.08.2019, 16:01
Ali gde mu das sansu, i daj mi u EL klinca na mestu startnog playmakera od 21 godinu. Samo jedan tim sa igracem na poziciji startni ili back up play od 21 godinu!

Maledon u Asvelu npr. Sto da ne. Odlican mladi igrac!!!! Samo eto..

VLADIMIR PERIC VALTER
03.08.2019, 16:10
Cudno se pise 350k preko grane [emoji1]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190803/9b29234d9bc3dfcbc34a0d77a29b8fe1.jpg

A sta tebi nije jasno ovde, i receno je da je toliko primao u Torontu, nece isto ovde prmati sigurno, i ovaj vas plej iz Izraela je odbio Makabi onda mogu misliti koliko mu je Ostoja vise ponudio, malo o tome pisi posto nista o tome ne znamo, osim da vas izgleda hvata strah opet ste toliko se ulozili ali vam ne garantuje titulu.

VLADIMIR PERIC VALTER
03.08.2019, 16:11
https://youtu.be/_-la7k2PzCM

Za samo 300 hiljada ovakav igrac, Gudura nam platio i jos je ostalo, bravo Covke.

Пера Ложач
03.08.2019, 16:16

Šta si teo sa ovom slikom?
Da kažeš da vredi toliko koliko je vredeo u Reptorsima? Da je vredeo toliko ne bi zapalio u Kinu za 500.000 $.
Ovde je došao za 350.000 $ DOLARA.
Sad kolko je to u bananama ili kikirijerima, to ti bolje znaš!

弱肉強食
03.08.2019, 16:36
Stefane je l imaš srpsko državljanstvo? Ako nemaš, šta tebe briga koliko mi plaćamo igrače. Ne daje Crna Gora nego Srbija.

Samo nemoj da neku povučeš priču o poštenju i iskrenosti u ciframa, imamo mi pravo da lažemo koliko hoćemo.

Ja sam branio i Budućnost prošle godine od Dekkarda. Šta koga boli uvo koliko i ko izdvaja, nigde ne piše da mora jednako da se daje.

Smarate svi.

Šarac
03.08.2019, 17:02

Ja hocu da verujem da si promasio "slucajno" i njegove plate u prethodnim godinama gde nije dobacio u dve godine ni do 100 k $
U prvoj sezoni je imao kao ruki negde oko 400.000 k.

I naravno ono najbitnije, NBA uvek pise plate u bruto iznosima, tako da 800 k $ je bruto a neto je u rangu plate koje ce dobiti ovde uz auto i stan na koriscenje. Auto i Stan u NBA kao stavka u ugovoru ne postoji nego iz svog dzepa placas, tako da dzabe si krecio:biggrin:

Šarac
03.08.2019, 17:10
Rekord Arene je postavljen kada? Sa kojim timom? Mislim da mi sada nemamo nista da dovedemo od nasih. Deluje mi kao da niko nece, samo ako ih muka natera. FMP daje lose igrace i pitanje je ko ce biti za prvi tim odatle. Znaci moraces da kupujes strance za vece pare i dokle to moze tako u borbi sa titanima.

Jednostavno ovaj koncept stalne prodaje odvikava navijace od koncepta kluba i tima koji se menja kako gazdi dune. Neces dobiti bogatase novcem, jednostavno nema trika..

Rekord arene je postavljen zato sto smo bili zeljni neke uloge u nekom evropskom takmicenju jer smo pre toga 11 godina gledali KKP u EL sa manjim ili vecim uspehom. Napunio si Arenu u cipiripiju jer se odlucivalo o ulasku u polufinalu cipiripija.

Evo Fmp daje lose igrace, srecom sto mladost iz Zemuna, Vojvodina, Vrsac, Dinamik, Borac iz Cacka i ostali mamojebi srpske kosarke nadiru sa talentima i prosto kucaju na nasa vrata za zeljom da zaigraju u KKCZ.
Ja sam ti lepo napisao, sve sto je dobro u ovoj nasoj reprezentaciji ne igra u aba ligi i svi igraju preko za mnogo vece pare nego sto Gist kao zli stranac igra kod nas.

Zasto je Milos Teodosic resio da igra za 7 cifara u cipiripiju u Italji a nece za 6 kod nas EL. Zasto Jovic igra u Himkiju za 700 a nije hteo kod nas za 500. Zasto Lucic, Macvan igraju tamo gde igraju a vidimo da i Trinki ima budzet da ih plati, i sam kazes da je Bayern sirotinja kada ce samo za Monroe i onog drugog iz NBA da odvoje 40 % budzeta, znaci za ostalih 13 igraca ostaje da se podeli nekih 2.5 miliona, pa to je manje od 200 k po igracu?

Jedan Cancar iz Mege koji ni tamo se nije video da je napravio neku razliku dobije trogodisnji ugovor u NBA a ti ocekujes od nekog klinca iz Krusevca koji trenira u nekoj smrdljivoj sali da mu je zivotna zelja da uspe u srbiji kao kosarkas ili gleda samo kako da on i roditelji mu zapale u neku italjiu spaniju i da sanjaju da ce ih neki nba skaut odvesti u NBA>
Ne najveci problem KKCZ je Fmp sto ne proizvodi domace igrace a mi od toga fmpa uzesmo 1.4 miliona za Guduru i 300 k za Apica.

Neka Mladost Dinamik Vrsac isto tako naprave po jednog igraca pa neka se i oni naplate od takvog neznanja od rada kao FMP.

Šarac
03.08.2019, 17:17
@stefan pg
https://hoopshype.com/player/lorenzo-brown/salary/.

Njegova primanja od kako je pro.

https://twitter.com/Sportando/status/659134172762677249

Covicu sram te bilo ulazis u igrace komsijama a bio je done deal.

darko pancev
03.08.2019, 17:59
Jel ti ovde nameno trolujes ili ti je bas dosadno. Kako se to prodaje igrac, tj, ko se to otima oko Jovanovica u evropi da bi neko klubu dao pare da predje kod njih. Mi ulazimo u prvenstvo sa jednom klasicnom peticom i Gistom. Decko je pod ugovorom ili smatras da smo trebali StimcEa za 300 k plus da potpisemo ?
Jel ti hoces da ti je i 15 ti igrac u rosteru kvalitet prvog igraca, i sta bi taj Uskokovic dobio od igranja u prvom timu sa 10 minu EL i isto toliko minutazom u ABA ligi, a u FMp ce imati ulogu prvog playa sa 30 minuta i mnogo dana za treninge. Gde ce svojih 4 plus izgubljene lopte u proseku moci da progutaju Vesna, Samo Zvezda i ponekada Daba na trbinama a ne da mu 15.000 cigana se najebe majki posle druge izgubljene u El. Nasa publika je oterala mnogo kvalitetnije igrace i sa mnogo vecim iskustvom posle gresaka u El a ne jednog klinca da ubijes u pojam odmah na startu.

ja Trolujem ? kako se prodaje igrac? pa neka ga daju na pozajmicu ako ne mogu da ga prodaju ...pukli smo na njemu pare to je evidentno a sad jos da ga drzis tako tupavog i pogubljenog i da ti pravi stetu u timu ...neka ga daju na pozajmicu kao Ristica i cao ...Stimac nam vise ne treba ...dosta je bilo hvala mu ...
Uskokovic bi naucio puno a ako je kvalitet i ima muda onda bi isplivao ...ako ne .kao Lazarevic,Tejic,Radanov i ostali neka trazi drugde srecu ...
Nasa publika podrzava mlade igrace iz naseg pogona i daje im vetar u ledja ...a stranac kojeg platis 300-400 k ima da igra odmah ,nema vremena da se ceka 3 sezone da proigra i tada je razumljivo da mu se zvizdi ...

darko pancev
03.08.2019, 18:01
Nba pojacanje nase imalo je golemu platu ali to sada neverujem da je slucaj ..izmedju 400-500 k mislim da mu je ugovor...

NateHuffman
03.08.2019, 18:15
za koju lovu je došao?
meni bi pre Jovic bio pik al ajde

I meni. Samo sto je vise nego duplo skuplji a i nije mu se bas dolazilo izgleda.

Meni skroz ok igrac, samo imali su u Kamingsu takvog istog,jos je pripitomljen za Evropu i ima iskustva dosta u Evropi. Mozda i gresim,videcemo :)

Will je bolji napadac lorenzo defanzivac. Pri tom je razlika u gabaritima velika. Meni je cummings vise skorer nego razigravac

Šarac
03.08.2019, 18:17
ja Trolujem ? kako se prodaje igrac? pa neka ga daju na pozajmicu ako ne mogu da ga prodaju ...pukli smo na njemu pare to je evidentno a sad jos da ga drzis tako tupavog i pogubljenog i da ti pravi stetu u timu ...neka ga daju na pozajmicu kao Ristica i cao ...Stimac nam vise ne treba ...dosta je bilo hvala mu ...
Uskokovic bi naucio puno a ako je kvalitet i ima muda onda bi isplivao ...ako ne .kao Lazarevic,Tejic,Radanov i ostali neka trazi drugde srecu ...
Nasa publika podrzava mlade igrace iz naseg pogona i daje im vetar u ledja ...a stranac kojeg platis 300-400 k ima da igra odmah ,nema vremena da se ceka 3 sezone da proigra i tada je razumljivo da mu se zvizdi ...

Zbog situacije sa Kuzmicem procenjeno je da Jovanovic i dalje bude u timu , sto ne znaci da kada se Kuzmic vrati u pun trening da se nece ustupiti negde, ili bi ti da se i tu dovede neki Dunston, Ayon da nam se eto nadje. Niko jos sa sigurnoscu ne zna kada ce Kuzmic dobiti zeleno svetlo pogotovo sto klub nece prihvatiti da Kuzmic pocne da trenira bez odobrenja lekara.
Uskokovic nije isplivao ni u ABA ligi u nekim utakmicama a ti ocekujes da napravi razliku u EL , hoce to. Naravno imas pravo na svoje misljenje, ali i taj Rebic je bio veci talenat od Uskokovica u mladjim kategorijama, uzeo i on silne medalje u mladjim kategorijama i izgubio 3 godine svoje karijere cekajuci da se DR smiljuje da istapka loptu na plus 30 razlike na nekim utakmicama.
Lazarevic ne bi stavljao u isti kos sa ostalima, decko je izgubio skoro 2 godine zbog povrede.
Nasa publika ppre svega interesuju samo po prioritetima':
- da budemo bolji od grobara,
- da doceka da ih dobijemo 41 razlike,
- da dok je svaki navijac CZ ziv da nikada ne dozivi da KKP bude prvak, kup moze
- da svake godine bude prvak ABA lige
- da u tim titulama ga bas zabole ko ce da igra na terenu, ako je nas klinac jos bolje, ali nema tog navijaca koji spreman da ovaj sastav zameni sa 12 domacih igraca i to da svi budu iz juniiorskog sastava.

p.s ako hoces da gledas mlade snage kako stasaju i igraju IDI GLEDAJ FMP :biggrin: