Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Filmovi,serije

    [quote author=jinxy link=topic=1911.msg126695#msg126695 date=1272455318]
    Boki, godine su to, tako je i Vlatku isto. $%&5@$A
    [/quote]

    //h*svb //h*svb
    ma mi mravi puno radimo,pa je sigurno do toga :fc-[
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Odg: Filmovi,serije

      [quote author=Vladan link=topic=1911.msg126697#msg126697 date=1272455536]
      &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
      Ja sam u najboljim godinama /SR&]
      [/quote]
      Ne znam da li bi se fc slozio sa tobom. *T_*@SR
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Odg: Filmovi,serije

        [quote author=pemarinkovic link=topic=1911.msg126499#msg126499 date=1272397513]
        Za one koji vole inteligentno smišljene radnje, odličan scenario, odličan dijalog, filmove koji kroz sve prethodno navedeno objašnjavaju neki problem ili pojavu, nose poruku, filmove koje će te gledati više puta jer stvarno želite da saznate "šta je pisac(scenarija) hteo da kaže", toplo preporučujem remek-delo Dejvida Memeta(scenarista) i Džejmsa Folija(reditelj) koje se zove "Glengeri Glen Ross"(Glengarry Glen Ross). Dejvid Memet je scenario za ovaj film napisao na osnovu sopstvenog pozorišnog komada, iz 80-ih godina prošloga veka. Radnja filma se uglavnom odvija u kancelariji jedne firme koja se bavi prodajom nekretnina. Većini prodavaca ide loše u zadnje vreme, pa jedno veče u firmu dolazi uspešni agent iz centrale firme da ih motiviše da bolje rade svoj posao, predstavljajući im nagrade ali i kaznu za uspešne odnosno neuspešne prodavce. Tog agenta glumi Alek Boldvin. Njegova uloga u tom filmu traje kratko, ali to je moja omiljena filmska scena uopšte. Alek Boldvin je i sam rekao da tu ulogu smatra svojom najboljom ulogom u karijeri. Film govori o manama i vrlinama liberalnog kapitalizma, pre svega kroz prizmu prodavaca koji rade za procenat. Ima dosta psovki, ali pre svega izuzetno inteligentno smišljenog dijaloga, koji ne može svako odmah da "ukapira"...Još da napomenem da su glumci u filmu prava Ol-star postava, jer su tu pored Aleka Boldvina i Al Paćino, Alan Arkin, Džek Lemon, Ed Haris, Kevin Spejsi,...Mislim da u filmu nema nijedne ženske uloge...Pravi "muški" film...Ali ga naravno preporučujem i damama.
        [/quote]

        Hvala za ovu preporuku,daj jos neku (cini mi se da imamo slican ukus za filmove) @R&}*

        Comment


        • Odg: Filmovi,serije

          Evo jednog zanimljivog filma za sve one koji vole špijunske trilere. Film se zove "Rubi"(Ruby), i za temu ima okolnosti koje su dovele do ubistva američkog predsednika Džona Ficdžeralda Kenedija. Glavnu ulogu tumači jedan od mojih omiljenih glumaca, Deni Ajelo. On glumi Džeka Rubija, čoveka koji je ubio Lija Harvija Osvalda, navodnog ubicu Džona Kenedija. Rubi je po ovom filmu bio povezan sa mafijom, davao je određene informacije FBI-ju, a odrađivao je i neke prljave poslove za ove dve strane. Inače, bio je poznat kao vlasnik striptiz bara "Karusel" u Dalasu, gde je Džon Kenedi ubijen. Film na zanimljiv način pravi neke aluzije sa stvarnim događajima ili glasinama koje su okruživale Kenedija i okolnosti pre njegovog ubistva, a kroz izmišljene likove. Jedan od tih likova je striptizeta koja neverovatno podseća na Merilin Monro(tumači je Šerlin Fen), ima muža koji je maltretira, a Rubi je angažuje u svom klubu kao striptizetu, štiti je od njenog muža i sa njom uspostavlja iskreno prijateljstvo. Radnja filma dobija na dinamici kada Rubi odlazi na Kubu da obavi jedan posao za mafiju, a to je ubistvo. Dobija posebno oružje, kameru sa skrivenim pištoljem unutra, i to od svog bivšeg saradnika u mafiji Vitalija. On međutim ubija Vitalija tom "kamerom", i vraća se u Dalas. Ubrzo zatim ga posećuje tajanstveni čovek koji mu ne govori za koga radi ali ga na neki način ucenjuje i preti mu, nudeći Rubiju da bude njegov doušnik. Rubi tada počinje da sumnja u veze mafije i onoga što se dešava oko Kenedija...Ovo ostvarenje se mnogo lakše gleda od filma "Dž. F. K." Olivera Stouna, jer ima mnogo manje informacija, dijalog je sporiji(ali ga treba pažljivo pratiti), a akcenat je bačen i na scenografiju, kostime, i pre svega lik jednog čoveka koji je, u ovom filmu, kada je Kenedi ubijen, rekao da su njegovi neprijatelji pobedili. Producent ovog filma je Stiv Golin, režiju potpisuje Džon Makenzi, a scenario je napisao Stiven Dejvis, na osnovu svog pozorišnog komada. Možda film ne otkriva ko je ubio Kenedija, možda sam ja "pao" na odlično ostvarenje jednog od mojih omiljenih glumaca, Denija Ajela, ili na dobru scenografiju i kostimografiju, ali ovaj film će svakoga ko voli ovako smišljene radnje i ovakav žanr naterati na razmišljanje, makar o kompleksnosti ljudske ličnosti...

          Comment


          • Odg: Filmovi,serije

            Od filmova OBAVEZNO POGLEDAJTE The Orphan ( psiho triler), a serija naravno Black Adder !!!
            Jos filmova: The shutter island, The Wolfman, The Amityville Horror, The ugly thruth ( Gerrard Butler) ovaj poslednji pogledati sa partnerom....

            Comment


            • Odg: Filmovi,serije

              Danas pogledao film The Damned United %QWT&W. Britanski je film iz 2009.godine i govori o jednom od najboljih engleskih menadžera svih vremena koji nije vodio reprezentaciju Engleske. To je Brajan Klof (Bryan Clough), čovek koji je sa Notingem Forestom osvojio dve vezane titule u LŠ i osvajao titule u Premijer Ligi sa Derbi Kauntijem i Notingem Forestom. U filmu je prikazano i njegovo vreme u Lids Junajtedu (44 dana). Veoma dobar fudbalski film... @R&}*
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Filmovi,serije

                [quote author=MKSerbia link=topic=1911.msg142952#msg142952 date=1277405175]
                Danas pogledao film The Damned United %QWT&W. Britanski je film iz 2009.godine i govori o jednom od najboljih engleskih menadžera svih vremena koji nije vodio reprezentaciju Engleske. To je Brajan Klof (Bryan Clough), čovek koji je sa Notingem Forestom osvojio dve vezane titule u LŠ i osvajao titule u Premijer Ligi sa Derbi Kauntijem i Notingem Forestom. U filmu je prikazano i njegovo vreme u Lids Junajtedu (44 dana). Veoma dobar fudbalski film... @R&}*
                [/quote]
                Добар је филм. Јел има можда беку препоруку, неки филм који је на фазон рецимо горе наведеног, The Busniss-a, Football factoria... Тај неки фазон и нека комедија, на фазаон америчка пита, еуро трип итд...
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: Filmovi,serije

                  Što se tiče fudbalskog filma dobar je GOAL!. http://www.imdb.com/title/tt0380389/
                  A što se tiče komedije dobar ti je film Jay and Silent Bob strike back. http://www.imdb.com/title/tt0261392/
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: Filmovi,serije

                    Дајте неки добар филм, али добар.
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • Odg: Filmovi,serije

                      [quote author=Вук link=topic=1911.msg147633#msg147633 date=1278883254]
                      Дајте неки добар филм, али добар.
                      [/quote]
                      Komedija:

                      BasKetball
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: Filmovi,serije

                        [quote author=Liverpool FC link=topic=1911.msg147647#msg147647 date=1278890912]
                        [quote author=Вук link=topic=1911.msg147633#msg147633 date=1278883254]
                        Дајте неки добар филм, али добар.
                        [/quote]
                        Komedija:

                        BasKetball
                        [/quote]

                        da ne mislis na ovo?

                        BASEketball (1998)

                        Comment


                        • Odg: Filmovi,serije

                          Evo dobri filmovi iz 2010.

                          Shutter Island http://www.imdb.com/title/tt1130884/
                          The Book of Eli http://www.imdb.com/title/tt1037705/

                          Bolje je ocenjen ovaj prvi film a i za mene je isto on bolji.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Odg: Filmovi,serije

                            [quote author=g_denvernuggets link=topic=1911.msg147652#msg147652 date=1278897483]
                            [quote author=Liverpool FC link=topic=1911.msg147647#msg147647 date=1278890912]
                            [quote author=Вук link=topic=1911.msg147633#msg147633 date=1278883254]
                            Дајте неки добар филм, али добар.
                            [/quote]
                            Komedija:

                            BasKetball
                            [/quote]

                            da ne mislis na ovo?

                            BASEketball (1998)
                            [/quote]

                            %QWT&W %QWT&W
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: Filmovi,serije

                              Ko hoce bez obaveze da mozga odgleda neki film neka odgleda svih 7 delova american pie i tako te filmove , eurotrip,girl next door...Navijacki: Cass,I.D,The Football Factory,The Firm,Green Street Hooligans 1 i 2...onda Fast and furious sva 4 dela..The Lazarus Project,Armored,The Omen,Law Abiding Citizen,13,Cranck,Death Race,Bank Job,Hitman...Ako neko skida serije neka mi objasni kako i ako moze preko torrenta da se nadje posto ne mogu preko rapidshare-a jer mi JDOWNLOADER ne funkcionise..a ko voli onako napete filmove neka odgleda The Game..

                              Comment


                              • Odg: Filmovi,serije

                                Sve sto te zanima u vezi skidanja preko torenta posalji mi pm @(*6sd$%

                                Inace Shutter Island je fenomenalan film,ovavezno pogledati!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X