PDA

Pogledati punu verziju : Filmovi - komentari, utisci,...

Strane : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Vladan
01.03.2012, 14:01
Ma sta nije namjerno:biggrin: pa ona ne zna za bolje:biggrin:
Greys joj je super,najdraza joj je Ogovarusica,tek je sad edukujem,pa zar ne mislis da WYN korak naprijed?:D
Ma to je komedijica sta si ocekivala :p,simpaticna je,ima nekoliko fora,bolja nego ona sa Kucerom i Natali,osjetno bolja.Mogla si vala odgledat film bez premotavanja.
Daj neke komedije ako imas ;)

LAC masterpiece!

altlosta
01.03.2012, 14:10
Rekao si drugaciji je, svidece ti se, stv nznm odakle ti ta fiks ideja. Prvo sebe edukuj pre nego krenes dalje :p Cuj simpatican, ima fora :facepalm:

Oba su krš, nznm gde si bas nasao ta dva da poredis, ali onaj mi je bolji posto tamo ona bar nije jadnica, vec on :D ne sad zbog ravnopravnosti polova ili tako nesto, vec zato sto je ovo da je zensko u 98% slucajeva, smorilo..

Vladan
01.03.2012, 14:17
Rekao sam da je drugaciji potpuno od 50 first dates:angry:
Ja ne znam bas komediju da nije na isti kalup i da to nije vidjeno toliko puta do sad,koristim ih samo da me nasmiju,nemam pojma sta ti ocekujes :p mada i da je najbolji na svijetu ti bi rekla da nije:biggrin: i prije samog gledanja si stvorila sliku da ne valja i tu nema pomoci :pp:
Ma gledajuci onaj nijednom se nisam nasmijao,ovdje jesam,gledajuci FWB isto jesam,CSL tek.
Posto si me iskulirala prvi put probacu jos jednom :dr: ako imas neku komedijicu pricaj :D

Dreamy ce brzo zaboravit' Gossip i Greys,sad samo kvalitetne stvari gleda :cool: Boss je skinut :dw:

altlosta
01.03.2012, 14:43
Midnight in Paris, Artist, Horrible Bosses, Bridesmaids, 500 Days of Summer, Juno, Easy A, Scott Pilgrim, 30 minutes or less, Pineapple Express, Superbad, 40 year old virgin, Knocked Up, Kick Ass, Hanna and her Sisters, You Will Meet a tall Dark Stranger, Office Space...

Nema ih... bas zato sto i jesu svi isti i jesu sr.. zato sam i rekla da mi se ne gleda, meni je to isto kao 50 first dates i svi ostali.. CSL je malko bolji.. Kad kazes drugaciji, ja ocekujem MiP drugaciji, a ne isti kao svi drugaciji :p kad hocu da se smejem gledam serije :D

Vladan
01.03.2012, 14:49
Gledao sam neke,ove koje nisam cu skinuti,zahvaljujem :fl:

Pa nema,ja sam se odusevio MiPom i onda pomamio sestre da gledaju jer je film sjajan i one su se smorile samo tako i zamolile me da im vise nikad ne preporucujem komediju u kojoj se nisu nijednom nasmijale i nema fora:biggrin: a meni je film starsan,a ti odlicno znas koliko volim Vudija ;)

Vratio sam se Larryu,imam dvije sezone jos da odgledam.Taj covjek je idol:wthy:
Nema vise ni sitkoma,sve se odgledalo :D
Skinuo sam odavno Hot in Cleveland i Cougar Town ali nemam pojma kakve su

altlosta
01.03.2012, 14:52
HiC je bezze, bar ono sto sam odgledala na tvu, a to je dve, tri ep po 10 min.. Cougar Town nako, to ti je neki rang Two and A Half Man, TBBT..

Skini Party Down i 30 Rock. Naravno da nisi sve odgledao, svasta.

Vladan
01.03.2012, 15:00
Pa ako je taj nivo super,vrijedi gledati znaci :)

Nisam nijednu novu sezonu,znas kako to kod mene ide(samo da me ova Acta ne zajebe:biggrin:) ali mi je ostao MITM i 30 rock koji mi svi preporucuju.Stavio sam da se skida Breaking Bad i cim mi se to skine stavljam ovaj ;) e da MITM imam na kompu
Ovaj Party Down ima samo jednu sez koliko vidim to cu kad ove pogledam

Nego jesi li gledala Homeland i Bossa:cool:

altlosta
01.03.2012, 15:09
Pa nema,ja sam se odusevio MiPom i onda pomamio sestre da gledaju jer je film sjajan i one su se smorile samo tako i zamolile me da im vise nikad ne preporucujem komediju u kojoj se nisu nijednom nasmijale i nema fora:biggrin:
Pa valjda znas pomalo da meni FWB, 50 first dates i ostali nisu fore.. gde si meni nasao to da preporucis..

Party Down ima dve sezone, bice i film. MITM je super. A Arrested Developement ako nisi gledao, ne smes ni da se javljas.
Ima ih jos brdo sa potencijalom koje nisam jos ček autovala...

Nisam nista novo gledala, Homelend cu mozda da pogledam, iako nisam fan bas tih teorija zavere.. A Boosa ne nameravam nikako, pa bila najbolja serija ikad, ne mogu njega gledati, kao Zeljko Samardzic mi je :D

Vladan
01.03.2012, 15:14
Nije ti bio los FWB cini mi se.Mene je film nasmijao stvarno,bas mi je fino pao :D a drugaciji od 50 fisrt dates,od ostalih limunadica i komedijica nikako

Onda bolje da se ne javljam:biggrin:
Samo ti preporuci kad naletis na nesto dobro,do sad nije bilo greske :D

Kakve su to predrasude :p znam sto mislis o njemu ali covjek je razvalio,znaci svi ostali glumci su smijesni kad se porede sa njim ove godine,ne mogu ti opisati kako je mocno odglumio,ipak je on iz neke druge price i to nikako nisam mogao da ocekujem

altlosta
01.03.2012, 15:19
Bio mi je los FWB naravno, samo sam mozda rekla da mi je Justin malo izvukao situaciju :D

Nisu to predrasude i nema veze sa misljenjem, jednost mi je antipatican, ne volim ga videti :)

Ernesto
01.03.2012, 15:27
Da l` neko mozda zna ime filma, mistrerija/triler je u pitanju... Radnja filma je na foru Sedmice, sedam smrtnih grehova, lik ubija i skuplja delova tela kako bi sastavio telo Isusa. Na kraju se ispostavi da je ubica novinar koji se pojavljuje u jednoj sceni. Znaci gledao sam ga u proslom zivotu pa planiram da ga pogledam opet. Vuci me izjeli, aj` da mogu da se setim imena bar jednog glumca, lako bih ga nasao, nego ni to ne mogu. Znaci toliko sam izlapeo da sad postanem normalan bio bih blesav. Ajde ko mi da ime filma duzan sam mu kubik drva za ogrev sledece zime.

Ernesto
01.03.2012, 15:38
http://www.imdb.com/title/tt0142804/ ?

:tu:

Kubik drva it is. ;)

altlosta
01.03.2012, 15:41
Mozes slobodno da posaljes googlu a ne meni ::) http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120130193705AAh2Gsa ;) savet za ubuduce :D

Ernesto
01.03.2012, 15:48
Mozes slobodno da posaljes googlu a ne meni ::) http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120130193705AAh2Gsa ;) savet za ubuduce :D

Ja sam mamin sin, nisam navikao da se maltretiram kako bih dosao do odgovora, volim sve na gotovo. Nemoj da zaboravis da me podsetis za drva tamo negde u septembru, oktobru.

EDIT: Btw, gledam Memento-a 135. put, ne ume Nolan da napravi los film.

altlosta
01.03.2012, 16:05
Pa umesto sto si se ovde raspisao mogao si samo tamo, cak i lakse :ne_znam:
Mozda ipak malo ranije da ti javim, da mama stigne na vreme da iscepa, mozda nece zena uspeti tako brzo kako si ti zamislio..

Vladan
01.03.2012, 18:03
Vladane,ja juce zavrsio sa snimanjem:)Napravio kolekciju najboljih starih crtaca sa Nikolom Simic,Djuzom Stojiljkovic i drugim legendama..+ stare Diznijeve sa legendarnom Mikijevom radionicom:D
Imam ja to odavno :D svaki Disneyev na DVDu i naravno svaki animirani koji valja,imaju posebno mjesto u mojoj kolekciji :D
Skoro sam skinuo i sve Nindza Kornjace sa legendardnom sinhronizacijom :cool:

Duka
01.03.2012, 18:09
ja Nindze imam sve..svih legendarnih 65 epizoda :cool: a imas li miikijevu radionicu?:pp:

Vladan
01.03.2012, 18:12
E nemam Mikijevu,nije je bilo u katalogu,a nisam ni trazio da skinem :D
Trazio sam Gokua sa onom starom sinhro ali ni to nisam nasao :D

Duka
01.03.2012, 18:17
a imas li Mazu i Lunju?:D

Vladan
01.03.2012, 18:22
Imam,skinuo sam sa starom sinhro sa nekog share sajta,nadjem na rapid serbia ili warez sve to :D

dreamy
01.03.2012, 18:27
Vidi ovo dvoje al' su se razmahali, nema me par sati i odmah neke papazjanije :facepalm:

Ok, za ovo ce neko da mi plati :angry: dreamy verujem da nije namerno, a ti Vladane ovako da me nasamaris :angry: Em sto milijarditi put prica- ne mirisu se na pocetku, pa su onda "primorani" da provode vreme zajedno, pa onda neko nesto skonta pre ovog drugog, pa se drugi naljuti, pa onda prvi vija drugo; jos je pride ovde ponovo zenski lik pacenica i jadnica, a on cool naravno :slp2:
Sva sreca pa nisam izgubila bas 2 sata ili koliko vec traje, posto sam premotavala..
dreamy isto pretpostavljam da je bila preokupljena drugim stvarima, kao sto je i meni odmah film dobar cim imam cime da parim oci :D ali meni nije on izvukao situaciju, ne bih se previse bunila, ali ne ide na moju listu :D Malo mi je losija verzija Chace Crawforda, a ni on nije na listi :D Kako god, sto u glavu je za nju.

Ne znam sta ti nije jasno? :p Niko nije rekao da je to filmcina, nego da nije dosadan, da opusta, i da je onaj baja opasan :biggrin: Ne znam sta si ti ocekivala, svi ti filmovi su na istu foru.. satro ih ne volis, a sve do jednog si gledala :biggrin: Nije mi ovaj bas isti kao Chace, mada i on mi je naravno na listi. :) Ti si onaj tip sto voli one poput Westwicka, meni je on NULA naspram Chace-a :D A pratis i seriju, naravno, nisi blentava kao ovaj Vladan.

Ma sta nije namjerno:biggrin: pa ona ne zna za bolje:biggrin:
Greys joj je super,najdraza joj je Ogovarusica,tek je sad edukujem,pa zar ne mislis da WYN korak naprijed?:D
LAC masterpiece!
Auuu koliko pojma nemas. Greys jeste super, Gossip takodje.. Ne slusam coveka kojem je Dr.House sranje, to mi je nekako sasvim dovoljno da zaokruzim tvoj ukus kada su serije u pitanju ::) VAzno da je TBBT extra, a Friends i ostalo to ne valja nista, TBBT je presmesna, u pm! :p

Rekao si drugaciji je, svidece ti se, stv nznm odakle ti ta fiks ideja. Prvo sebe edukuj pre nego krenes dalje :p Cuj simpatican, ima fora :facepalm: Oba su krš, nznm gde si bas nasao ta dva da poredis, ali onaj mi je bolji posto tamo ona bar nije jadnica, vec on :D ne sad zbog ravnopravnosti polova ili tako nesto, vec zato sto je ovo da je zensko u 98% slucajeva, smorilo..
Ovo si mu lepo rekla, ali ni meni nije jasno kako ti se taj vise dopao, a on je tek klasican :facepalm: Lepo ja kazem, satro ne voli, a sve ih napamet zna :D
Isto kao i Vlajko sto se sece na Serenu Van der Woodsen. Provaljen je.

Dreamy ce brzo zaboravit' Gossip i Greys,sad samo kvalitetne stvari gleda :cool: Boss je skinut :dw:

Jbt, stvarno bih mogla malo da te poducim. Pojma ti nemas :D

Skinuo sam odavno Hot in Cleveland i Cougar Town ali nemam pojma kakve su

Ahahhah, ovo sam zapravo i cekala. Kao GG ne valja, ali skunuo sam Cougar Town.. ahhahahahahha :D

Duka
01.03.2012, 18:59
Imam,skinuo sam sa starom sinhro sa nekog share sajta,nadjem na rapid serbia ili warez sve to :D
moramo se nalazit za to:D

M_G_S
01.03.2012, 19:25
Fim sam gledao par puta... Nista posebno.

dreamy
01.03.2012, 19:35
Fim sam gledao par puta... Nista posebno.

Jao, jao, jao... ko te ne zna, skupo bi te platio! :biggrin:

tuta bugarin
01.03.2012, 19:37
a jesil gledo tarzana
kad jeono jedan oni krokodil zinijo na njega daga pojede
a tarzan mu metijo neko drvo u usta
zajeboga ko rus itlera

lutajući reporter tuta bugarin
nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

M_G_S
01.03.2012, 19:38
Jao, jao, jao... ko te ne zna, skupo bi te platio! :biggrin:
Dao sam mu sansu! Toliko imam dobru dusu, da nisam htio da ga otpisem nakon prvog gledanja! :p

tuta bugarin
01.03.2012, 19:55
znaci niste ni gledali tarzana
toes to skrokodilom
a
ništa ondak kovas jebe
nemamo šta da diskusujemo
sem morbit koju da lupimo po komentatorima

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

bice
01.03.2012, 20:13
Ma zajebite te filmove ovo je film bre :D:srb:

http://www.youtube.com/watch?v=S4F5UdUlKIs

dreamy
01.03.2012, 20:27
@bice Slazem se, istorijski.. Ko ne zna bar dve fore iz njega, ne racuna se da zivi ovde.. ::)

M_G_S
01.03.2012, 20:27
Najbolji domaci film je Profesionalac. Nikad bolji nisam gledao. Gledao sam ga tri puta.

eM
01.03.2012, 20:34
Uz ta dva jos Lajanje na zvezde, :blush: Mrtav ladan i Montevideo... :tu: I Klopka je odlican film. Naravno, stare filmove ne racunam... :)

M_G_S
01.03.2012, 20:39
Pa dobro, Lajanje na zvezde je dosao u vrijeme kad se takav film nije mogao ni zamisliti. I bio je stvarno osvijezenje. I odlican je film. E sad, Montevideo moze, ali Mrtav Ladan je samo jos jedan od mnogih filmova koje smo gledali. Slican kalup.

http://www.youtube.com/watch?v=c2hxmKc2-TM

bice
01.03.2012, 21:04
Ali ubrojio bih "Balkan Ekspres", "Ko to tamo peva" i "Maratonci trce pocasni krug" kao mozda i najbolje filmove nase.:wthy:

dreamy
01.03.2012, 21:07
Ne zezaj MGS, Mrtav Ladan ima fantasticne fore.

Bravo Majo, Klopka, ne bih se setila... odlican.
Meni je i Parada super.

edit: Vladane, ona tvoja musava, sto se udavala u filmu, i haljinu si joj hvalio na dodeli, ljepotica kakve nema :cool:
Ko je rekao da ER ne valja... ali nazalost samo si nju gledao. I private practice je sasvim ok, ne smara.
Sapunica je bila Kasandra, ovo su serije :fct:
I ostavi se Fox Life-a, ko ne zna za bolje, Fox life mu je odlican! :angry:

Vladan
01.03.2012, 21:10
Sto se domacih filmova tice Sela,Apsolutnih sto,Braca po Materi,Noz mi se bas izdvajaju

Vladan
01.03.2012, 21:14
Ne zezaj MGS, Mrtav Ladan ima fantasticne fore.

Bravo Majo, Klopka, ne bih se setila... odlican.
Meni je i Parada super.

edit: Vladane, ona tvoja musava, sto se udavala u filmu, i haljinu si joj hvalio na dodeli, ljepotica kakve nema :cool:
Ko je rekao da ER ne valja... ali nazalost samo si nju gledao. I private practice je sasvim ok, ne smara.
Sapunica je bila Kasandra, ovo su serije :fct:
Imala je lijepu haljinu sam rekao,nisam rekao da je ona lijepa.Lijepa je Ema,najljepsa je Mila,ova nije lijepa :fct:
U Private Practice mi glumi jedan od najdrazih likova iz svih serija,Pol Kelerman iz PBa iliti Paul Adelstejn ali me nije nesto privukla :D
Kao sto rekoh americka ili lationamericka sapunica je sapunica.

prskaj
01.03.2012, 21:14
Sto se domacih filmova tice Sela,Apsolutnih sto,Braca po Materi,Noz mi se bas izdvajaju

napokon neko sa ukusom

faith in humanity restored

M_G_S
01.03.2012, 21:17
Da, da faith. Filmovi sa toliko teskom tematikom. Pitam se s kojim merakom ih gledaju neki drugi stanovnici Balkana.

dreamy
01.03.2012, 21:19

Noz ti je zbog Zarka :D ali jeste filmcna, nema sta. Braca po materi, sta to bese jbt? Ne secam ga se, znaci nije toliko dobar :D
Lepa sela-vrhunski, od Apsolutnih 100 ima i boljih.

hahahah, rekao si da je lepa, ne lazi :D :D
Sta je PB?

MGS skidaj taj potpis, udavicu te, casti mi!

prskaj
01.03.2012, 21:20
Da, da faith. Filmovi sa toliko teskom tematikom. Pitam se s kojim merakom ih gledaju neki drugi stanovnici Balkana.

to sam se i ja uvek pitao

M_G_S
01.03.2012, 21:21
"udavicu te" je jedna nasa interna posalica i ne znaci bas to, da ne bude zabune...

Lepa sela lepo gore je film koji je "odradio" svoje i trebao bi malo da pauzira...

prskaj, niko ne spori da su dobri, ali znas i sam ko se sve lozi na te filmove, pa mi nekako glupo i da se ja lozim.

Vladan
01.03.2012, 21:24
Tematika je uzasno teska,ipak ovdje pricam iskljucivo o filmu.Duga mracna noc isto strasan film.Zaboravio sam neke tacno znam...

Noz ti je zbog Zarka :D ali jeste filmcna, nema sta. Braca po materi, sta to bese jbt? Ne secam ga se, znaci nije toliko dobar :D
Lepa sela-vrhunski, od Apsolutnih 100 ima i boljih.

hahahah, rekao si da je lepa, ne lazi :D :D
Sta je PB?

MGS skidaj taj potpis, udavicu te, casti mi!
Braca isto Zare :D ali nije zbog njega,film je sjajan.Boj na Kosovo mi je isto sjajan film.Niko nije imao glas kao Zutic,kakva masina!
Sto se emocije tice ono sto je prikazao Zika u AS je izvanredno,genije!
Sad odoh da tragam u Oskar temi,prilicno sam siguran da sam pricao o haljini,ona mi uopste nije lijepa :D

dreamy
01.03.2012, 21:28
Tematika je uzasno teska,ipak ovdje pricam iskljucivo o filmu.Duga mracna noc isto strasan film.Zaboravio sam neke tacno znam...

Braca isto Zare :D ali nije zbog njega,film je sjajan.Boj na Kosovo mi je isto sjajan film.Niko nije imao glas kao Zutic,kakva masina!
Sto se emocije tice ono sto je prikazao Zika u AS je izvanredno,genije!
Sad odoh da tragam u Oskar temi,prilicno sam siguran da sam pricao o haljini,ona mi uopste nije lijepa :D
Daj lozim te :D Ali za haljinu jesi rekao :facepalm:

"udavicu te" je jedna nasa interna posalica i ne znaci bas to, da ne bude zabune...

Lepa sela lepo gore je film koji je "odradio" svoje i trebao bi malo da pauzira...

prskaj, niko ne spori da su dobri, ali znas i sam ko se sve lozi na te filmove, pa mi nekako glupo i da se ja lozim.
Ovaj put sam ozbiljna :angry:

Ne mogu da verujem da niko RANE da pomene? A to jedan od legendarnih, u top 5 mi je.

Mr. Wolf
01.03.2012, 21:34
@dreamy "Rane" su ,po mom misljenju, precenjen film. Dobar, ali precenjen.

Vladan
01.03.2012, 21:36
Daj lozim te :D Ali za haljinu jesi rekao :facepalm:

Ovaj put sam ozbiljna :angry:

Ne mogu da verujem da niko RANE da pomene? A to jedan od legendarnih, u top 5 mi je.
Nije mi bio problem da potrazim :cool:
http://www.sportklub.info/forum/threads/2413-Oscar-84th-Academy-Awards?p=715925&viewfull=1#post715925

Rane su mi tesko sranje,a i Do Koske mi nije nesto.Neki mangupi ovo ono,a kao bebe kad ih zovne otac,previse.Natasa mi je ok

bice
01.03.2012, 21:37
@Gandalfe gledao sam ja,odlican je... :)

notorious
01.03.2012, 21:41
Atlosta, očekujem od tebe da bar donekle obučiš Vladana i dreamy i dovedeš ih na pravi put, vidiš da lutaju sa filmovima i serijama ne znaju gdje udaraju. Zadatak ti je prilično težak, ali vjerujem da ćeš snagom volje uspjeti, i MGS će da pripomogne.

dreamy
01.03.2012, 21:42
Dajte molim vas, Rane su kultni film. Ne pricam ja o samom filmu, niko nije izmislio toplu vodu sa njim, ali FORE iz filma... Ostale su i dan danas.
Mada ne kapira to svako, razumem te Vlajko :biggrin:

dreamy
01.03.2012, 21:43
Atlosta, očekujem od tebe da bar donekle obučiš Vladana i dreamy i dovedeš ih na pravi put, vidiš da lutaju sa filmovima i serijama ne znaju gdje udaraju. Zadatak ti je prilično težak, ali vjerujem da ćeš snagom volje uspjeti, i MGS će da pripomogne.

Vidi ovog sto se javio, cuti i ti molim te, odgledao si vise romanticnih komedija od mene i Vladana zajedno(a to je prilican broj) :biggrin:

Ljuba90
01.03.2012, 21:49
Underground i Profesionalac.

notorious
01.03.2012, 21:54
Znaš i sama da sam ih odgledao zahvaljujući svojoj ružnijoj polovini, a ovamo mislim hoće li Novak biti na 100%, ili kada će Nike dozvoliti Goatereru da se povuče iz tenisa. Obučiće vas atlosta, mnogo lutate, svešće ona to na minimum.

M_G_S
01.03.2012, 22:00
I ti si gay, pa ti decko mnogo ruzniji od tebe?

dreamy
01.03.2012, 22:03
Znaš i sama da sam ih odgledao zahvaljujući svojoj ružnijoj polovini, a ovamo mislim hoće li Novak biti na 100%, ili kada će Nike dozvoliti Goatereru da se povuče iz tenisa. Obučiće vas atlosta, mnogo lutate, svešće ona to na minimum.

Koliko god sam htela da budem opasna, ne mogu posle ovog posta, ludaku :biggrin:
Jao ne laaaazi i ti, kakvi ste svi muskarci foliranti...Priznajte, nece vam niko nista, gledate romanticne filmove svi do jednog, i tacka ::)

Ali noto je najjaci, ovamo kao ne gleda, a meni salje linkove: "Jao kakav film, pogledaj obavezno." Ja na link, a ono neki ljubić teski, dvoje su razdvojeni, zivot ih iskusava, ali na kraju su zajedno, srecni su i vencavaju se pod onim belim cudom na travi, i one devojcice sa sesiricima trckaraju okolo..
Tisina bre :p

notorious
01.03.2012, 22:06
Naravno, a i da nisam gay opet bih imao ružniju polovinu uz sebe, suvi kvalitet. Došao ovde da pokupim neki film ili seriju, kad većina toga fušeraj, sreća pa ste ti i atlosta tu, i može se naći nešto gledljivo.

dreamy
01.03.2012, 22:09
Naravno, a i da nisam gay opet bih imao ružniju polovinu uz sebe, suvi kvalitet. Došao ovde da pokupim neki film ili seriju, kad većina toga fušeraj, sreća pa ste ti i atlosta tu, i može se naći nešto gledljivo.

Da, a seriju posebno!
Razgovaracemo nasamo :p

M_G_S
01.03.2012, 22:09
noto
Imas moju fotku na pm, pa zakljuci bi li ti bio ruznija polovina... A vidis da imam i ukusa, za razliku od nekih, koje ne bih imentovao, ali nose ruzne zene na avataru...

Mr. Wolf
01.03.2012, 22:10
"Scarface" je bas romantican film. Ovaj je niko i nista, zaljubljen je u onu koja je zena onog sto ima sve, ali svojim trudom ipak uspeva da dodje do nje, pa ona umesto sa onim koji ima sve ode kod ovog sto nekada nije imao nista, a sad ima sve :D Romanticno zar ne ?

dreamy
01.03.2012, 22:12
"Scarface" je bas romantican film. Ovaj je niko i nista, zaljubljen je u onu koja je zena onog sto ima sve, ali svojim trudom ipak uspeva da dodje do nje, pa ona umesto sa onim koji ima sve ode kod ovog sto nekada nije imao nista, a sad ima sve :D Romanticno zar ne ?

E to je romantika, a ne ovo sto gledaju MGS, noto i Vladan :biggrin:

M_G_S
01.03.2012, 22:12
gandalf
Tip je bio latentni gejcina, ali je pokusavao sve to da prikrije goneci zene koje nije mogao da ima... Na kraju je i platio glavom zbog te svoje maske... Umjesto da je uzgajao cvijece, on je gajio koku i takav zivot mu je dosao glave.

Drunken Whaler
01.03.2012, 22:14
Je li neko gledao film "Stalker" ?

Mr. Wolf
01.03.2012, 22:15
@ MGS, moguce, moguce :D

notorious
Koliko god sam htela da budem opasna, ne mogu posle ovog posta, ludaku :biggrin:
Jao ne laaaazi i ti, kakvi ste svi muskarci foliranti...Priznajte, nece vam niko nista, gledate romanticne filmove svi do jednog, i tacka ::)

Ali noto je najjaci, ovamo kao ne gleda, a meni salje linkove: "Jao kakav film, pogledaj obavezno." Ja na link, a ono neki ljubić teski, dvoje su razdvojeni, zivot ih iskusava, ali na kraju su zajedno, srecni su i vencavaju se pod onim belim cudom na travi, i one devojcice sa sesiricima trckaraju okolo..
Tisina bre :p

De sad malo izmišljaj, iako jesam romantična duša, ali ne toliko da bih gledao filmove na isti kalup, to samo ti i Vladan možete, kako vam ne dosadi :facepalm:

@ MGS ako opet pripremiš priganice, možda se preselim kod tebe, pošto ovaj moj slabo zna u kuhinji.

hamza_TM87
http://www.youtube.com/watch?v=Jezg_D10Xbw&feature=related

:*****

M_G_S
01.03.2012, 22:17
@ MGS ako opet pripremiš priganice, možda se preselim kod tebe, pošto ovaj moj slabo zna u kuhinji.
Tenkre (izvini, ali to jeste) ne zna da je najbrzi put do muskarcevog srca preko stomaka.

A vidji sto Hamza kaze u svom potpisu. Eto imam i dobre preporuke.

altlosta
01.03.2012, 22:20
12 Angry Men mi je na listi najbest. U ove domace vam se necu mesati :D

dreamy
01.03.2012, 22:22
Tenkre (izvini, ali to jeste) ne zna da je najbrzi put do muskarcevog srca preko stomaka.

Ja bas mislim da je Notov decko bolji, a tvoj lepsi.
Njegovog mi kukavca zao, svaki dan mora rom.komedije da gleda, ne moze da se izbori posto ovaj dominira u vezi, i sta ce jadan...

notorious
01.03.2012, 22:24

Raspitaću se kod Hamze kakav si bio kao partner, ali si svakako u igri. Što se tiče mojih filmova, to vam može dreamy postati, šta joj god pošaljem nije gledala, a kasnije se divi filmovima i mom ukusu, stvarno sam jedinstven.

Vladan
01.03.2012, 22:24
Nemoj me u isti kos sa dreamy:facepalm::biggrin:
Edukujem ja i altlostu,bas si kiksnuo ovdje :tnt:

Dajte molim vas, Rane su kultni film. Ne pricam ja o samom filmu, niko nije izmislio toplu vodu sa njim, ali FORE iz filma... Ostale su i dan danas.
Mada ne kapira to svako, razumem te Vlajko :biggrin:
PB je Prison Break,zaboravih malo prije :D
Moze biti,nesto sam sporiji...

Opisao si i Notebook

M_G_S
01.03.2012, 22:27
Ja bas mislim da je Notov decko bolji, a tvoj lepsi.
Njegovog mi kukavca zao, svaki dan mora rom.komedije da gleda, ne moze da se izbori posto ovaj dominira u vezi, i sta ce jadan...
Normalno da je moj ljepsi. Pa nisam blavor, no esteta. Volim lijepo. Nego mi noto nesto cudan... On izgleda vise preferira tu unutrasnju ljepotu, zato rekoh da pogleda hamzin potpis jer i to ja imam...

Gledao neko Touch of Evil, Orson W.??

Ja jesam, i bolji mi je od Citizen Kane-a

dreamy
01.03.2012, 22:27

PB je Prison Break,zaboravih malo prije :D
Moze biti,nesto sam sporiji...

Opisao si i Notebook

Vala bas, gde sa njim u isti kos, ja volim kvalitetne serije i filmove :biggrin:
PB ti isto ne valja?!

Ne vredi, totalni ste fejk.

Edit: MGS brate, u tebe nisam sumnjala uopste.

Vladan
01.03.2012, 22:29
Vala bas, gde sa njim u isti kos, ja volim kvalitetne serije i filmove :biggrin:
PB ti isto ne valja?!

Ne vredi, totalni ste fejk.

Edit: MGS brate, u tebe nisam sumnjala uopste.
Pa kako onda mozes gledati Gossip,Greys i Notebook?:ne_znam:
Ok su prve dvije sezone,posle su upropastili seriju

altlosta
01.03.2012, 22:31

Ajde jedan film ili seriju koju si mi ti preporucio pa sam gledala, da je bas jak/a? Ti si mi rekao Jesse Jamesa, ae to i nije los, ali nije mi u naj; Hide and Seek, nis posebno, gledljiv triler; A Little Bit of Heaven - uzas zivi; Friends With Ben - koji bi ionako gledala zbog JTa a i tako je sr; WYN - case closed

dreamy
01.03.2012, 22:32

Samo sam prve tri GA i gledala :D
NOTEBOOK je kultni film, da nije mozda bolji ovaj sto ga lakostica premotavala? Ma daj. U tom rangu je odlican.

Vladan
01.03.2012, 22:33
Ajde jedan film ili seriju koju si mi ti preporucio pa sam gledala, da je bas jak/a? Ti si mi rekao Jesse Jamesa, ae to i nije los, ali nije mi u naj; Hide and Seek, nis posebno, gledljiv triler; A Little Bit of Heaven - uzas zivi; Friends With Ben - koji bi ionako gledala zbog JTa a i tako je sr; WYN - case closed
Jesam li ti dao spisak od 200 strasnih filmova,sta cu ja sto ti neces da gledas:ne_znam: neke si gledala sa spiska stvarno ali veliki broj nisi
Serije isto,sta cu kad neces da gledas GOT,Boss,Homeland,Dexa...
Nisam ti ja preporucio A little bit of heaven,vec Just like heaven;)

notorious
01.03.2012, 22:34

Nisi ni ti ništa bolji, tebi je svaka serija dobra, drastično si snizio kriterijume za LEPE, brukaš nas na ovoj temi :fct: Atlosta me ignoriše :( umjesto da potvrdi da će bar malo pomoć ovim filmskim neznalicama, ili misli da im nema pomoći, moram priznati da sam i ja to pomislio.

Mr.M
01.03.2012, 22:35
Odlican film , jedva cekam da izadje :D

http://www.youtube.com/watch?v=OgssLmsOa2s

dreamy
01.03.2012, 22:35
Auuu sta mu uradi... ahhahahahaha, jadan mi Vlajko, sad cu morati da ga izvlacim ako mi se dopadne ova serija sto mi je izlinkovao, ako ne bude valjala ugasio je sasvim.

Aj neka se jos javi neki mudrac da mi npr. kaze da su MUCKE i ALO ALO shit, pa da se ispisem.

notorious
01.03.2012, 22:38
WYN? Manite se skraćenica, čim ne mogu pohvatati, sigurno je nešto bezveze.

dreamy
01.03.2012, 22:40
WYN? Manite se skraćenica, čim ne mogu pohvatati, sigurno je nešto bezveze.

Whats your number? Simpaticna limunada koju je lakosta premotavala. Preporuka je Vladanova. Ja sam se nauzivala gledajuci. Razlozi su ranije objasnjeni.
Mislim da sam ti vec slala to, ako se ne varam. Cak si ga i gledao. I tebi se svideo glavni glumac...

M_G_S
01.03.2012, 22:44
Aj neka se jos javi neki mudrac da mi npr. kaze da su MUCKE i ALO ALO shit, pa da se ispisem.
Mucke su bile dobre u pocetku, ali posle se vec to malo pogubilo...

Za Alo alo ne bih mogao reci, jer ne kapiram previse taj francuski humor, a i francuski jezik mi nije bas medju milijim.

notorious
01.03.2012, 22:46
Whats your number? Simpaticna limunada koju je lakosta premotavala. Preporuka je Vladanova. Ja sam se nauzivala gledajuci. Razlozi su ranije objasnjeni.
Mislim da sam ti vec slala to, ako se ne varam. Cak si ga i gledao. I tebi se svideo glavni glumac...

Skinuo sam film, ali ga srećom još nisam pogledao, trebala si mi reći čija je preporuka, da bezveze ne zauzimam memoriju.

Vladan
01.03.2012, 22:47
To je komedijica,za opustanje mozga i poneku foru,nije to preporuka za neki strasni film :angry:

altlosta
01.03.2012, 22:49
Jesam li ti dao spisak od 200 strasnih filmova,sta cu ja sto ti neces da gledas:ne_znam: neke si gledala sa spiska stvarno ali veliki broj nisi
Serije isto,sta cu kad neces da gledas GOT,Boss,Homeland,Dexa...
Nisam ti ja preporucio A little bit of heaven,vec Just like heaven;)

Od kojih je 150 sa Sandlerom :facepalm: Verujem ti na rec da ima i dobrih tamo, pa moras i ti ubosti. Priznajem da nisam ja bas zadovoljna sa koliko sam pogledala, ali znam ja gde treba traziti koji je dobar film da se pogleda ;), da ne bih slucajno nabasala na ove tvoje vanserijske omaske :D
Ma kakvi Just like Heaven, onaj bre sa Kate Hudson kad ima neki rak, uzas onaj, ti si mi to rekao..
A ove tri serije sam nameravala da gledam i bez tvoje edukacije, mslis stvarno da nisam cula za njih :ne_znam:

Nisi ni ti ništa bolji, tebi je svaka serija dobra, drastično si snizio kriterijume za LEPE, brukaš nas na ovoj temi :fct: Atlosta me ignoriše :( umjesto da potvrdi da će bar malo pomoć ovim filmskim neznalicama, ili misli da im nema pomoći, moram priznati da sam i ja to pomislio.

Nznm sta bih ti rekla, za Vladana sam vec davno skontala da taj nista u zivotu ne bira, njemu sve valja, sve sa rostilja :ne_znam: samo kad je nesto bas kao masovno, onda on se kao nadje da se pobuni da bi bio cool valjda :D a dreamy se ne da lako, mada kontam da je sa njom lakse, spremna je na sugestiju, polako... odgledace ona i prave stvari, pa kad vidi sta ima, razumece o cemu sam pricala :D mada trebace tu puno posla ako krene u Vladanovu skolu :facepalm:

Tony_G
01.03.2012, 22:49
E ljudi jel izlazi ove godine Sin City 2? Ne mogu da docekam da izadje, prvi je bio vrhunski...

dreamy
01.03.2012, 22:55
To je komedijica,za opustanje mozga i poneku foru,nije to preporuka za neki strasni film :angry:
Pa ko je rekao da je strasan film? Ja sam mu tako i opisala ako ne vidis. Ja da sam na tvom mestu drzala bih se 'mene', ja te jos kao nesto i branim, ovo ostalo su bas ataci na tvoju licnost.:biggrin:

Skinuo sam film, ali ga srećom još nisam pogledao, trebala si mi reći čija je preporuka, da bezveze ne zauzimam memoriju.
Odgledaj ga, bice ti fin. Altlosta se ispromasivala, filmic je bas za razbibrigu... doduse i za jos nesto, ali nije za javnost :biggrin:

Od kojih je 150 sa Sandlerom :facepalm: Verujem ti na rec da ima i dobrih tamo, pa moras i ti ubosti. Priznajem da nisam ja bas zadovoljna sa koliko sam pogledala, ali znam ja gde treba traziti koji je dobar film da se pogleda ;), da ne bih slucajno nabasala na ove tvoje vanserijske omaske :D
Ma kakvi Just like Heaven, onaj bre sa Kate Hudson kad ima neki rak, uzas onaj, ti si mi to rekao..
A ove tri serije sam nameravala da gledam i bez tvoje edukacije, mslis stvarno da nisam cula za njih :ne_znam:
Nznm sta bih ti rekla, za Vladana sam vec davno skontala da taj nista u zivotu ne bira, njemu sve valja, sve sa rostilja :ne_znam: samo kad je nesto bas kao masovno, onda on se kao nadje da se pobuni da bi bio cool valjda :D a dreamy se ne da lako, mada kontam da je sa njom lakse, spremna je na sugestiju, polako... odgledace ona i prave stvari, pa kad vidi sta ima, razumece o cemu sam pricala :D mada trebace tu puno posla ako krene u Vladanovu skolu :facepalm:
HAhahahahaha, 150 je sa Sendlerom, hahahahah :D
Ma koja Vladanova skola. Za filmove i ajd, ali serije... :facepalm:

Za Alo alo ne bih mogao reci, jer ne kapiram previse taj francuski humor, a i francuski jezik mi nije bas medju milijim.

Ne preteruj jbt, neko ce te shvatiti ozbiljno ::)

notorious
01.03.2012, 22:55

Za njega si potpuno pogodila dijagnozu, a dreamy se kao nešto opire nekim Vladanovim prijedlozima, znači da ima nade, ali se bojim da je ona već odavno u Vladanovoj školi straha :( Pokušavam da je izvučem, čak bih je i smuvao samo da joj pomognem, ali ćeš i ti morati dati doprinos u ovoj temi.

Vladan
01.03.2012, 22:57

Ne lupetaj,nema 10 sa Sandlerom. Ti gledas uglavnom nove filmove,dosta starijih nisi jos pogledala,koji moraju da se pogledaju :fct: nisi ni Aviatora jos odgledala,sta vise da pricamo :p

Aaaaaaaaaaaaaaa pa i to je limunadica :wall: to nisu ozbiljni filmovi,to je da prodje vrijeme,da se odmori mozak,cisto nesto da se odgleda :mad:

Ti ne grijesis za sitkome,ali ovako ima ispada,Neverl let me go npr. :p
Edukacija :dw:

altlosta
01.03.2012, 22:59
Za njega si potpuno pogodila dijagnozu, a dreamy se kao nešto opire nekim Vladanovim prijedlozima, znači da ima nade, ali se bojim da je ona već odavno u Vladanovoj školi straha :( Pokušavam da je izvučem, čak bih je i smuvao samo da joj pomognem, ali ćeš i ti morati dati doprinos u ovoj temi.

Vazi se, ti mi samo javi ako ne uspes, da pocnem ja da je muvam, deal ;)

dreamy
01.03.2012, 22:59

Noto idi i ti malo prosetaj, ajde ljubi te dreamy..
I sad ces sipak dobiti filmove koje ocekujes danima! Posto sam Vladanova skola, sad neka ti altlosta salje predloge ::)

dreamy
01.03.2012, 23:02
Vazi se, ti mi samo javi ako ne uspes, da pocnem ja da je muvam, deal ;)

Ne foliraj se sada, ti si jos za Oskara pocela, sto bi mi inace slala onolike haljine....
Eno ceka te noto na inbox, da mu posaljes jedno 88 predloga, posto su mu moji i Vladanovi krs, pa da gleda ozbiljne stvari, isti ukus imate, dobri su vam samo oni u kojima je Sigal u glavnoj ulozi.

altlosta
01.03.2012, 23:06
Aaaaaaaaaaaaaaa pa i to je limunadica :wall: to nisu ozbiljni filmovi,to je da prodje vrijeme,da se odmori mozak,cisto nesto da se odgleda :mad:

Ti ne grijesis za sitkome,ali ovako ima ispada,Neverl let me go npr. :p

Limunadica - zena ima rak i umre na kraju :facepalm: Ovo drugo ako je fazon, nisam ga skapirala, rekoh ti vec da se ne trudis previse sa forama :ne_znam:

Ne foliraj se sada, ti si jos za Oskara pocela, sto bi mi inace slala onolike haljine....
Nisam tada znala da je brat notorious to vec kibicovao, povlacim se dok on ne zavrsi posao, fer plej samo.

notorious
01.03.2012, 23:08

Ja ne pitah mudoraciju smijem li se javiti, ali vidio tebe i morao sam, vajda neće zaključati, jer ovo baš nema veze sa forumom, iako je našim prisustvom sigurno najkvalitenija tema.

Dreamy nije svjesna da je na pogrešnom putu, ipak će ovo ići teže nego što sam očekivao. Ne možeš ti bez mojih filmova, ima da ih gledaš do ljeta, pa se onda javi za novu turu najboljih filmova, koje u Vladanovom obdaništu nisi mogla naučiti.
U zadnjem postu pokazuje znake ljubomore, znači da je gotova kad stupim na scenu :fct:

dreamy
01.03.2012, 23:15
Gotov si ti sada, rekoh ti vec, od sada altlosti trazi filmove non stop, posto Vlatkovi i moji ne valjaju.
A slobodno i od MGS-a pozajmi po koju ideju.
Ma pala sam sasvim, pa jel ti jos danas u poruci rekoh da mi se tresu ruke svaki put kad ti pisem.

Vladan
01.03.2012, 23:19
Limunadica - zena ima rak i umre na kraju :facepalm: Ovo drugo ako je fazon, nisam ga skapirala, rekoh ti vec da se ne trudis previse sa forama :ne_znam:

Nisam tada znala da je brat notorious to vec kibicovao, povlacim se dok on ne zavrsi posao, fer plej samo.
Umre i ona na kraju u Love Story pa je to limunada:ne_znam:
Mislim na Edge of love,a pisem Never let me go:facepalm:

Izvini necu se toliko truditi vise :cry:
U svakom slucaju TEOL ne valja :p

notorious
01.03.2012, 23:20
MGS i ja funkcionišemo telepatski, njegova ideja je i moja, atlosta mi nema šta poslati, jer smo gledali iste filmove, gledamo samo kvalitet. Na pomolu je forumska romansa, moraću odglumiti samo da bih te spasio i onda ostaviti, što je svakako nepredvidije i zanimljivije od ovih vaših romantičnih komedijica, gdje se svaka završava na isti način :facepalm:

Vladan
01.03.2012, 23:24
MGS i ja funkcionišemo telepatski, njegova ideja je i moja, atlosta mi nema šta poslati, jer smo gledali iste filmove, gledamo samo kvalitet. Na pomolu je forumska romansa, moraću odglumiti samo da bih te spasio i onda ostaviti, što je svakako nepredvidije i zanimljivije od ovih vaših romantičnih komedijica, gdje se svaka završava na isti način :facepalm:
Pojma vi nemate.Ja za mjesec odgledam vise filmova nego ti za godinu dana,dreamy guta filmove i serije i odlicno se razumije u filmove(serije onako:biggrin:) i nama si nasao da prigovaras:angry:

notorious
01.03.2012, 23:27
Pojma vi nemate.Ja za mjesec odgledam vise filmova nego ti za godinu dana,dreamy guta filmove i serije i odlicno se razumije u filmove(serije onako:biggrin:) i nama si nasao da prigovaras:angry:

To ti vjerujem jer gledaš sve i svašta, ovim postom si samo dokazao da kod tebe nema biranja, dok ja po mjesec dana tražim neki dobar film.

tuta bugarin
01.03.2012, 23:29
otkako su izmislili ovi tenis
retko koji više ida gleda i filmove i serije

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

M_G_S
01.03.2012, 23:31
Noto, znaci ovo je bilo TUŠEEEEEEEEEEEEEEEEE... Jednom sam posao kod ljudi koji su se ubijali od filmova... Gledali po 3-4 dnevno... Ali najjace je sto je nakon svakog bilo otprilike "A nije bio nesto" :facepalm:

Vladan
01.03.2012, 23:32
To ti vjerujem jer gledaš sve i svašta, ovim postom si samo dokazao da kod tebe nema biranja, dok ja po mjesec dana tražim neki dobar film.
:rofl:
Pa odgledaj onda WYN,odlican je film

dreamy
01.03.2012, 23:32
A vala neka si mu rekao konacno, samo ovo za serije umesto dreamy trebalo je da napises Vladan, a inace sve je fino napisano, gramaticki ispravno, sto je kod tebe isto problematicno poslednjih dana :biggrin:
A na noticu ne obracaj paznju, filozofira nesto, a svaki dan mi trazi film za preporuku, nego mu bila fora da se prikljuci, glupo mu vise da voajerski samo posmatra nase postove :biggrin:

notorious
01.03.2012, 23:34
Noto, znaci ovo je bilo TUŠEEEEEEEEEEEEEEEEE... Jednom sam posao kod ljudi koji su se ubijali od filmova... Gledali po 3-4 dnevno... Ali najjace je sto je nakon svakog bilo otprilike "A nije bio nesto" :facepalm:

To je masovna pojava, samo da kažu da su gledali, ne znam u čemu je fora :ne_znam: I Vladan ima loš skauting, pa nasjeda na sve i svašta, a meni je krivo što vuče dreamy u provaliju :(

Vladan
01.03.2012, 23:35
A vala neka si mu rekao konacno, samo ovo za serije umesto dreamy trebalo je da napises Vladan, a inace sve je fino napisano, gramaticki ispravno, sto je kod tebe isto problematicno poslednjih dana :biggrin:
A na noticu ne obracaj paznju, filozofira nesto, a svaki dan mi trazi film za preporuku, nego mu bila fora da se prikljuci, glupo mu vise da voajerski samo posmatra nase postove :biggrin:
Kad odlucim da mi je gramatika bitna poci cu u komentatore pod lupom,vjeurjem da cete mi tamo sve fino objasniti :fct:
Samo se ti drzi mojih preporuka,do sad nije bilo greske kako i sama kazes :cool:

altlosta
01.03.2012, 23:38
Umre i ona na kraju u Love Story pa je to limunada:ne_znam:
Mislim na Edge of love,a pisem Never let me go:facepalm:

U svakom slucaju TEOL ne valja :pOnda je i 50/50 limunada.. Limunada je nesto sto treba da te opusti, da pustis mozak na pasu, a ne da gledas kako se neko pati ceo film jer umire od raka. :ne_znam:

Mozes slobodno uvuci taj jezik, kontam da nekome taj film i nije nesto, meni se svideo, ta prica mi je drugacija.. ali ne kazem da je neki strasan film i da mora svakom da je dobar.. kako god, bolji je sigurno od Little bit of heaven, Serendipity i slicnim tresevima..

pwnd

Sturdust je divan jedan film..

dreamy
01.03.2012, 23:40
To je masovna pojava, samo da kažu da su gledali, ne znam u čemu je fora :ne_znam: I Vladan ima loš skauting, pa nasjeda na sve i svašta, a meni je krivo što vuče dreamy u provaliju :(
Jedva cekam da pogledam par onih tvojih, samo da vidim ima li nade.

Kad odlucim da mi je gramatika bitna poci cu u komentatore pod lupom,vjeurjem da cete mi tamo sve fino objasniti :fct:
Samo se ti drzi mojih preporuka,do sad nije bilo greske kako i sama kazes :cool:
Ah, pa naravno, tamo sam dr.mr.sci, izdominirala sam.
Vazi ::)

Vladan
01.03.2012, 23:41
Onda je i 50/50 limunada.. Limunada je nesto sto treba da te opusti, da pustis mozak na pasu, a ne da gledas kako se neko pati ceo film jer umire od raka. :ne_znam:

Mozes slobodno uvuci taj jezik, kontam da nekome taj film i nije nesto, meni se svideo, ta prica mi je drugacija.. ali ne kazem da je neki strasan film i da mora svakom da je dobar.. kako god, bolji je sigurno od Little bit of heaven, Serendipity i slicnim tresevima..

pwnd

Sturdust je divan jedan film..

Gori je masu,onakav film moze samo da smori ljude ;)
Stardust meh

Ovo su tresevi,a Notebook je sjajan.

dreamy
01.03.2012, 23:42
There are currently 5 users browsing this thread. (4 members and 1 guests)
A niko ziv se ne vidi, :lol: :rofl:

M_G_S
01.03.2012, 23:45
Kakvih sve kompleksasa nema... Uopste mi nije jasna ta igra skrivanja. Uopste...

dreamy
01.03.2012, 23:47
Kakvih sve kompleksasa nema... Uopste mi nije jasna ta igra skrivanja. Uopste...

Ni meni, 6 ljudi, 4 kretena, a svi skriveni.

Tony_G
01.03.2012, 23:47
There are currently 5 users browsing this thread. (4 members and 1 guests)
A niko ziv se ne vidi, :lol: :rofl:

Ma to je cest bug...

Btw, preporucujem svima seriju "Spooks", Englezi objasnili neke stvari

tuta bugarin
01.03.2012, 23:48
ima njig cetr-pe nevidljivig
ija
jedini kolko-tolko normalat

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

altlosta
01.03.2012, 23:52
Gori je masu,onakav film moze samo da smori ljude ;)
Stardust meh

Ovo su tresevi,a Notebook je sjajan.
Malo se ponavljamo, ne? To ponovi neki Sandlerov zonfa?

Ni meni, 6 ljudi, 4 kretena, a svi skriveni.
Do takve neke racunice sam i ja dosla, moramo da mislimo na iste.

M_G_S
01.03.2012, 23:52
Samo da kazem da sam zahvaljujuci svom velikom znanju o filmovima, serijama, a i zivotu uopste, jer sam ipak ja mnogo matoriji od svih vas, ali mlad duhom, izboksovao da me dreamy prihvati za virtuelnog prijatelja. Nije bilo lako, poziv je sedmicama visio, ali je napokon uvidjela koje sam ja suho zlato i valja me imati za prijatelja, bar na forumu.

Ovo je bio mali korak za covjecanstvo, a za mene nije bas ni korak, jer sam se samo pomjerio malo u krevetu, usled egzaltacije, nakon primijecenog novog frenda na mom profilu.

tuta bugarin
01.03.2012, 23:54
ako nelažete
ušta i sumljam
ondak je to neka forumska patka
jar meni uvek piše da imam samo ja ijoš troje nevidljivig

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

Vladan
01.03.2012, 23:55

Kao sto i sama rece nisi gledala ostale Sandlerove samo 50 first dates ali je vazno da znas da su losi:ne_znam:
Ne vidim sto to Notebook nije klise i deja vu,a ostali su izlizani...

dreamy
01.03.2012, 23:56

Ali prekinula sam se :ha::ha::ha::ha::ha::ha::ha::ha:

Samo da kazem da sam zahvaljujuci svom velikom znanju o filmovima, serijama, a i zivotu uopste, jer sam ipak ja mnogo matoriji od svih vas, ali mlad duhom, izboksovao da me dreamy prihvati za virtuelnog prijatelja. Nije bilo lako, poziv je sedmicama visio, ali je napokon uvidjela koje sam ja suho zlato i valja me imati za prijatelja, bar na forumu.

Ovo je bio mali korak za covjecanstvo, a za mene nije bas ni korak, jer sam se samo pomjerio malo u krevetu, usled egzaltacije, nakon primijecenog novog frenda na mom profilu.
Ne lazi, ja sam tebe dodala :p

tuta bugarin
01.03.2012, 23:57
uvek sam znao da vredim za troicu
al baš za cetir
eto neverujem

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

M_G_S
01.03.2012, 23:58
Ne lazi, ja sam tebe dodala :p

A sad kao hoce da ispanem "mangup", da podrzi ovo "L'uomo fatale"... Ma samo dreamy moze ovakav dzek da bude...

tuta bugarin
01.03.2012, 23:59
sad je negde ošo jedan nevidljivi
pa imamo ja i jedan toni
i njig samo trojica
cia
na svako slovo po jedan

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

dreamy
02.03.2012, 00:00
A sad kao hoce da ispanem "mangup", da podrzi ovo "L'uomo fatale"... Ma samo dreamy moze ovakav dzek da bude...

:blush_1:

altlosta
02.03.2012, 00:02
Kao sto i sama rece nisi gledala ostale Sandlerove samo 50 first dates ali je vazno da znas da su losi:ne_znam:

Netacno, gledala sam i u drustvu neki kad kupuje nekih milion ferarija, i ono sa onim klincem, pa Just Go With It, onda one neke kad se pretvaraju u zivotinje i zemske, fora foru stize..

Ovo drugo sam vec mali milion puta rekla, nznm vise kuda bi ti sa ovim.. ne vidis, neces ni videti, etoto..

notorious
02.03.2012, 00:02

Čestitam, mada je ovo njen uspjeh. Zato neće da mi pošalje zahtjev, biće joj previše da se sa takve 2 veličine sprijatelji u tako kratkom periodu, mislim da joj je puls 200, ne javlja se ni odje od silne radosti. Poslao bih joj zahtjev, ali mi se zaglavilo dugme na forumu, a i zabrinut sam za njeno zdravlje, koje je narušeno nakon silnih filmova i serija bez svrhe.

M_G_S
02.03.2012, 00:03
:blush_1:
:sick:

Ipak sam ja gay ;)

Noto, nema sto da ti ona salje zahtjev... Ima da ga posaljes ti i samo se nadas da ce nekad biti uzet u razmatranje. Ali ne dam te, partneru moj.

tuta bugarin
02.03.2012, 00:07
eoga sad je jopet negde ošo jedan nevidljivi
pa imamo ja i jedan toni
i njig samo trojica
cia
na svako slovo po jedan

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

Vladan
02.03.2012, 00:09
Netacno, gledala sam i u drustvu neki kad kupuje nekih milion ferarija, i ono sa onim klincem, pa Just Go With It, onda one neke kad se pretvaraju u zivotinje i zemske, fora foru stize..

Ovo drugo sam vec mali milion puta rekla, nznm vise kuda bi ti sa ovim.. ne vidis, neces ni videti, etoto..
Mr.Deeds i Big Daddy si gledala,oba imaju dobre fore s' tim sto je Deeds klasicna sprdacina,Just Go With It i nisi bas morala.
Happy Gilmore,The Waterboy,The Wedding Singer,Little Nicky,Anger Management,Click,Bulletproof odgledaj pa onda pricaj.
Vjerujem da su ova dva sa zivotinjama i zenskama(dreamy valja li ovo:biggrin:) Animal i Hot Chick,tu se on smao pojavljuje,to su Robovi filmovi

Normalno da ne vidim,meni nema nikakve razlike izmedju konjusara i princeze(to je toliki deja vu vec) i izmedju neke sudbinske ljubavi

tuta bugarin
02.03.2012, 00:10
teo sam ija didem
al nemadok sreće
nedaju miovi nevidljivi
stalno me ustavljaju ne puštaju

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

tuta bugarin
02.03.2012, 00:14
jedan onaj nevidljivi
opšte nije nevidljivi
nego nevidljivA
pame safatala
nedami nigde didem
ai deću sad didem
pa nisam poludijo
jaltako jalda

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

AK47
02.03.2012, 00:14

Ovo moram da prokomentarisem,da li ti to pri zdravoj pameti hvalis Sandler-a kao glumca,komicara ili sta vec?Pa decko je ocajan,gledao sam dosta njegovih izdanja i ono mogu samo glupi Ameri da gledaju.Tako forisiranje ja odavno nisam vidio,zalosno za onu profesiju koja je jako komplikovana.Procitao sam ovaj post maloprije i zaboravih da ti odgovorim(sto znaci da nisam gledao poslije ovoga i prije ovoga) ,tako da postoji mogucnost da lozis ljude i nadam se da je tako,inace mi se ne obracaj vise...

notorious
02.03.2012, 00:16
Ozbiljan je, to nije više ni smiješno, ali šta očekivati od čovjeka koji odgleda 2 filma dnevno.

altlosta
02.03.2012, 00:16
Mr.Deeds i Big Daddy si gledala,oba imaju dobre fore s' tim sto je Deeds klasicna sprdacina,Just Go With It i nisi bas morala.
Happy Gilmore,The Waterboy,The Wedding Singer,Little Nicky,Anger Management,Click,Bulletproof odgledaj pa onda pricaj.
Vjerujem da su ova dva sa zivotinjama i zenskama(dreamy valja li ovo:biggrin:) Animal i Hot Chick,tu se on smao pojavljuje,to su Robovi filmovi

Normalno da ne vidim,meni nema nikakve razlike izmedju konjusara i princeze(to je toliki deja vu vec) i izmedju neke sudbinske ljubavi

Ovo moram da prokomentarisem,da li ti to pri zdravoj pameti hvalis Sandler-a kao glumca,komicara ili sta vec?Pa decko je ocajan,gledao sam dosta njegovih izdanja i ono mogu samo glupi Ameri da gledaju.Tako forisiranje ja odavno nisam vidio,zalosno za onu profesiju koja je jako komplikovana.Procitao sam ovaj post maloprije i zaboravih da ti odgovorim(sto znaci da nisam gledao poslije ovoga i prije ovoga) ,tako da postoji mogucnost da lozis ljude i nadam se da je tako,inace mi se ne obracaj vise...

Ne moras ni citati, posto se covek neumorno ponavlja. I na veliku zalost, ne lozi :(

Vladan
02.03.2012, 00:17
Ovo moram da prokomentarisem,da li ti to pri zdravoj pameti hvalis Sandler-a kao glumca,komicara ili sta vec?Pa decko je ocajan,gledao sam dosta njegovih izdanja i ono mogu samo glupi Ameri da gledaju.Tako forisiranje ja odavno nisam vidio,zalosno za onu profesiju koja je komplikovana.Procitao sam ovaj post maloprije i zaboravih da ti odgovorim(sto znaci da nisam gledao poslije ovoga i prije ovoga) ,tako da postoji mogucnost da lozis ljude i nadam se da je tako,inace mi se ne obracaj vise...
Ne lozim,meni su njegovi filmovi odlicni,bar znam da cu se nasmijati.Sad to jos samo znam kad gledam Karela,nekad je bio i Lesli Nilsen i to je to.
Kao komicara,iako je Martin rekao da je jedan od najboljih glumaca trenutno i da bi volio da ga vidi u nekom drugom zanru.
Znate vi bolje od Skorsesea vjerujem :bch:

M_G_S
02.03.2012, 00:22
Covjek objasnio. Ma dje si bre da pokazes nesto ovim klincima???

AS je projekat i to je valjda svima jasno. Ali opet njegovi filmovi su bas za odgledati, kad neces da te boli glava... Osim Click. To je vec malo "tezi" film... A Bulletproof je vec komedija od akcije jer u njoj glume dva neglumca Damon Wayans i AS.

Vladan
02.03.2012, 00:23
Sandler FTW

http://www.youtube.com/watch?v=uKNKVzVAqUk

Kome ovo nije smijesno operisan je od humora :fct:

AK47
02.03.2012, 00:24
Ne lozim,meni su njegovi filmovi odlicni,bar znam da cu se nasmijati.Sad to jos samo znam kad gledam Karela,nekad je bio i Lesli Nilsen i to je to.
Kao komicara,iako je Martin rekao da je jedan od najboljih glumaca trenutno i da bi volio da ga vidi u nekom drugom zanru.
Znate vi bolje od Skorsesea vjerujem :bch:
Lesli Nilsen??????Sad mi se definitivno ne obracaj,pa ti si ocajan,odnosno tvoj ukus,meni su ta dvojica uvreda za film,ali iskreno znaci nisam teatralan.Lesli Nilsen me cak nije mogao prevariti ni kad sam bio mladji,uvijek sam znao da je dosadan

U pravu si neka Adam Sandler glumi u izdanjima u kojima je igrao Antoni Hopkins,ma i za njega je klasa,covjek je rodjeni umjetnik

Kunem ti se da sam se nasmijao samo jednom Sendleru u svim njegovim filomovima,tacno se sjecam scene sa Dzekom Nikolsonom,samo tada i nikad vise,bot obicni...ti volis "Office",ma ti si uvreda za onu velicinu

tuta bugarin
02.03.2012, 00:26
odlicno je naletijo ovi akan
mal dispomogne dispreuzme nase bar jednu ovu nevidljivu
jar nije to ni bilo u redu
svaka mene safatala a
nikoji mal dispomogne

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

Vladan
02.03.2012, 00:28
Lesli Nilsen??????Sad mi se definitivno ne obracaj,pa ti si ocajan,odnosno tvoj ukus,meni su ta dvojica uvreda za film,ali iskreno naci nisam teatralan.Lesli Nilsen me cak nije mogao prevariti ni kad sam bio mladji,uvijek sam znao da je dosadan

U pravu si neka Adam Sandler glumi u izdanjima u kojima je igrao Antoni Hopkins,ma i za njega je klasa,covjek je rodjeni umjetnik

Kunem ti se da sam se nasmijao samo jednom Sendleru u svim njegovim filomovima,tacno se sjecam scene sa Dzekom Nikolsonom,samo tada i nikad vise,bot obicni...ti volis "Office",ma ti si uvreda za onu velicinu
Pa volim parodije jbg,tu je Lesli bio tajo.
Ja reko' kao komicara,Martin je rekao da je odlican glumac.Zna se zasto gledam komedije.
O Anger Managment je strasan film,jos je tu i Dzon Torturo nervozni :wthy:

Volim i Pajtonovce kao Office ne zaboravi :bch:

Nastavljamo sa Sandlerom,haters gona hate

http://www.youtube.com/watch?v=B7F22Bks4Ns

Are you to good for your home :haha:

dreamy
02.03.2012, 00:30

Valja, valja :p Ima tu dobrih filmova, ipak oni nemaju pojma.

:sick:

Ipak sam ja gay ;)

Noto, nema sto da ti ona salje zahtjev... Ima da ga posaljes ti i samo se nadas da ce nekad biti uzet u razmatranje. Ali ne dam te, partneru moj.

Nesto mi se prispavalo, pa cu sutra da ti ocitam lekciju...

Covjek objasnio. Ma dje si bre da pokazes nesto ovim klincima???

AS je projekat i to je valjda svima jasno. Ali opet njegovi filmovi su bas za odgledati, kad neces da te boli glava... Osim Click. To je vec malo "tezi" film... A Bulletproof je vec komedija od akcije jer u njoj glume dva neglumca Damon Wayans i AS.

Click mi je jedan od omiljenih fimova, tu je svarno objasnio. Ne znam zbog cega ga ljudi toliko ne vole, nije mi bas najbolji na svetu, ali dobar je sasvim.

Vladan
02.03.2012, 00:31
Ma cega ga ne vole,trenutno je jedan od najjacih komicara na svijetu,ne moze to biti bez razloga.Glume ludilo jednostavno :bch:

M_G_S
02.03.2012, 00:32
d,
Adama Sendlera ne mozes da ne volis, jer je tip sav gotivan. Ali su upitni njegovi glumacki kvaliteti, uvijek bili. A Click je uspio da iznese, i svaka mu cast za to. Ali Click je film koji mu je LK sto se kvaliteta glume tice.

tuta bugarin
02.03.2012, 00:33
ma dese sad tura iovi fladan
pa ion navalijo damu dadnemo neku nevidljivu
e nemore
gledaj lepo te vilmove
i bulaj kokice
beštamo

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

tuta bugarin
02.03.2012, 00:36
ma fidti ovog fladana
šlušaj
ako akan oće dati dadne ovu svoju nevidljivu - to more
ne branim
a mene nepitaj

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

Duka
02.03.2012, 09:26
http://www.youtube.com/watch?v=96rIjxlHpmE

dreamy
02.03.2012, 12:24
Kakva filmcina ovaj Dzon Kju :D Ma nema sa cika Denzelom greske :)

Sinoc bio Forest Gump na tv-u, uvek me Henks iznova odusevljava kakvu je ulogu napravio. Kultni film, koliko god se neki bunili.

M_G_S
02.03.2012, 13:06
Jedan od poslednjih "velikih" filmova. Da bi se pofatala svaka fora, film mora da se odgleda nekoliko puta.

dreamy
02.03.2012, 13:10
Jedan od poslednjih "velikih" filmova. Da bi se pofatala svaka fora, film mora da se odgleda nekoliko puta.

Ajde zivota ti idi malo na pauzu kod Dzej Dija, aj molim te :p

Duka
02.03.2012, 13:37
'Nevjerna' Diana Lane i Richard Gere...

http://www.youtube.com/watch?v=gvKKuiwkKrc

Mr.M
02.03.2012, 13:38
O vidim prica se o Adamu mom omiljenom glumcu :D Pogledao sam 90% njegovih filmova i najjaci je ubedljivo :D ... Posle njega dolazi Edi Marfi pa Ben Stiler :D

Vladan
02.03.2012, 13:58
John Q,poslednji film zbog kojega sam pustio suzu,onu musku,najtezu.
Edi Marfi Miko?Stvarno?:confused:

Jedan od najboljih ikad,neprevazidjeni Papijon

http://www.youtube.com/watch?v=P6MPWDeG3y0&feature=related

Miss Poison
02.03.2012, 15:49
Planiram da gledam Wanted, pa je l' ko gledao, i kakvi su vam utisci? :)

Lord Gangarić
02.03.2012, 17:05
http://www.youtube.com/watch?v=6hB3S9bIaco

Ako je moguce da neko nije odgledao , po meni sigurno jedan od najboljih filmova proslog veka

Mr. Wolf
02.03.2012, 18:54
^

Odlican film, ali ne zasluzuje prvo mesto na IMDBu :)

M_G_S
02.03.2012, 19:05
Kao sto sam vec nedje i rekao, najbolji film ikada, bez ikakve sumnje, uzevsi sve moguce faktore u obzir, je "La vita e bella". Ne bih se pomjerio niti jedan cm od ove tvrdnje.

Gore pomenuti film je odlican film i sigurno da zasluzuje visociji plasman nego neki filmovi tipa Kum. Kultni filmovi, ali da nije SR na prvom mjestu, bio bi npr. Kum, ili Pulp Fictiona, i to bi bilo bas porazavajuce.

A treba malo vise koristiti ovaj sajt
http://www.rottentomatoes.com/
kad su te neke recenzije u pitanju.

Mr. Wolf
02.03.2012, 19:48
"Zivot je lep" je jedan od najboljih koji sam gledao.

Sto se tice prvog mesta, meni je "Kum" jednostavno nesto najbolje sto sam gledao, znam da sam subjektivan (obozavam Al Pacina), ali tako stvari stoje kod mene - "Kum" pa ostali.

eM
02.03.2012, 19:59
La vita e' bella je fantastican film... ;)

A isplati li se gledati 15 minuts, za koji minut pocinje, pa ne znam da l' gledati... ;)

Vladan
02.03.2012, 22:14
Meni je Godfather Part II bolji od Godfathera.Prvi dio izvlaci Marlon,drugi Robert,obojica su uzeli Oskare za te uloge,dok Pacino nije.Treci dio mi je bas sranje u poredjenju sa ova dva.Ali da su ovako visoko na listi mi nije bas najjasnije.Tek mi nije jasno za Pulp Fiction.No to sam samo ja.
Najbolji Tarantinov film ubjedljivo mi je Reservoir Dogs.
Sto se najboljih ikad tice to je strasno nezahvalno.Schindler's List mi je osjetno bolji od La vita e bella,a One Flew Over the Cuckoo's Nest onako objektivno gledano vjerovatno najbolji,iako imam mnogo drazih.Svakako je dobro sto je Shawshank Redemption na vrhu liste,bolje nego ovi sto su blizu njega.
Ali kad vidim ove Gospodare i Ratove zvijezda i ostale gluposti pri vrhu onda je jasno koliko je ta lista mjerodavna.

Majo nista posebno,no je vjerovatno i zavrsio

tuta bugarin
02.03.2012, 22:22
a moja ti umenemi gospoja
samo čeka kaće dispočne ona neka serija sonim nekim ćopavim dotorom

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

eM
02.03.2012, 22:50
Odgledala, nije los, ali nije nista posebno, ok za ubit 2 sata uz grickalice, kad vec moram biti kuci. :)

Mr.M
02.03.2012, 22:52
Ljudi moze li mi neko preporuciti dobru komediju :D moze i horor nesto na hostel fazon ili film na tim hunger games sto sad izlazi :D ili ponovo horor gde ima vise likova i jedan po jedan ginu :D

M_G_S
02.03.2012, 22:58
Poslednji Predator... Edrijan Brodi u glavnoj ulozi... Kada sam prije davno gledao "Pijanistu" sam cak i prokomentarisao "ovaj tip moze da odglumi svaku mogucu ulogu".

dreamy
03.03.2012, 01:15
Ali kad vidim ove Gospodare i Ratove zvijezda i ostale gluposti pri vrhu onda je jasno koliko je ta lista mjerodavna.

Slazem se :)

P.S. Bekstvo iz Sosenka i te kako zasluzuje da bude u vrhu, to nije film, vec filmcina!!
Jedan od najboljih svih vremena.

M_G_S
03.03.2012, 01:22
Zanimljivo je da su te 1994. godine napravljeni i SR i FG. I oba filma za sva vremena. Za nekoliko gledanja. A sad smo osudjeni na neke Slam dog milionere (nikad gledao), koje pogledas i zaboravis da se to ikad dogodilo.

dreamy
03.03.2012, 01:28
Zanimljivo je da su te 1994. godine napravljeni i SR i FG. I oba filma za sva vremena. Za nekoliko gledanja. A sad smo osudjeni na neke Slam dog milionere (nikad gledao), koje pogledas i zaboravis da se to ikad dogodilo.

Opasni filmovi, oba su na mojoj listi omiljenih :)
Ali za Slumdog gresis, dobar je skroz. Pogledaj, neces ostati ravnodusan.

M_G_S
03.03.2012, 01:32
SD sam naveo jer imam osjecaj da je on jedino i vrijedan pomena u poslednjih nekoliko godina... Recimo Departed. Pamtim ga po fantasticnoj glumi Keonarda di Capria, ali nemam pretjeranu zelju da opet gledam...

eM
03.03.2012, 01:33
Slumdog millionaire je odlican film! :tnt: :tu:
I ne znam kako mozes za isti film u istoj recenici napisati "nikad gledao" i "koje pogledas i zaboravis da se to ikad dogodilo". :facepalm:

dreamy
03.03.2012, 01:37
Slumdog millionaire je odlican film! :tnt: :tu:
I ne znam kako mozes za isti film u istoj recenici napisati "nikad gledao" i "koje pogledas i zaboravis da se to ikad dogodilo". :facepalm:

A voli on tako malo da lupeta. :D
Ma odlican, secam da sam bas bila pod utiskom nakon gledanja..

Edit: Ono KEonardo je bilo namerno, olosu :p Ne znam sta imas protiv njega, za mene je on glumac i po! Ako moze tako da se kaze :D

M_G_S
03.03.2012, 01:44
LdC je jedan od najkvalitetnijih "mladjih" glumaca. Ubija koliko dobro glumi. Zato i pamtim Departed, jer je u tom filmu OBJASNIO.

altlosta
03.03.2012, 01:51
Bezze je ovo diskutovanje koji treba da je na kom mestu, pa to je po glasovima, kakve veze ima sad koji je koji, treba da budu tako kako jesu posto su takvi glasovi :ne_znam:
Pogotovo sto nabrajate uglavnom sve dobre filmove, zavisi kome sta lezi i ko se gde pronadje, nije to uvek apsolutna vec licna stvar. Neko ko ne voli sci-fi sigurno nece reci da su mu Star Wars i Gospodari super, a oni koji vole su im omiljeni. Meni su Gospodari bolji i od Slumdoga i Leta iznad kukavicjeg gnezda.. Slumdog mi bas i nije nesto, moj utisak je vise naginjao ka "daj mani me" nego nesto drugo, iako ima simpa scena, a Let mi nekako nije seo skroz, ta praistorijska filmska jednolicna muzika sa scenama gde lik gleda u nesto 7 minuta uz napetu muziku, prevazidjeno mi..

A Leo je prica za sebe :inlove:

shpageti
03.03.2012, 01:51
Bolji je Sergej Trifunovic,a i zgodniji ! Mada je malo stariji,ne,no nebitno @

dreamy
03.03.2012, 01:56
Pa nije niko ni rekao koji bi trebalo da bude na kom mestu, nego koji zaista zasluzuju da budu na toj listi, a koji i ne bas ;)
Po mom misljenju sva ta SF s*anja su totalna glupost u odnosu na PRAVE filmove koji radnju zasnivaju iskljucivo na dobroj prici, a ne na efektima i dobrim maskama.
Gospodari su fantasticno uradjeni, tu nema sumnje, ali da li ima masu boljih filmova? Ima.

Aj sad reci da ti je i Sosenk bio prosek, pa da se zaista zapitam :facepalm: :biggrin:

M_G_S
03.03.2012, 01:59
Za Star Wars se moze reci da je radjen po istinitom dogadjaju. Mislim da svi se mi pronalazimo u onoj prici. Mi kao pojedinci, i covjecanstvo u globalu. Od prvog do zadnjeg minuta film vristi realnoscu.

altlosta
03.03.2012, 02:03
Za koji sam rekla da je bio prosek? Ja sam samo rekla da meni nisu seli... ne dajem te konacne ocene, niti me to previse brine.. a ti se zapitaj, nece ti nista faliti :)
Ne kontas sci-fi, naravno da se ne zasnivaju na efektima i maskama, neki imaju jako dobre price i jako dobre metafore, nekada je jako dobro sagledati pricu iz mnogo viseg i sireg aspekta, takva univerzalnost te tera da se zapitas i ukljucis mastu na turbo ;)
Precenjujete realnost ;)

dreamy
03.03.2012, 02:09
Za koji sam rekla da je bio prosek? Ja sam samo rekla da meni nisu seli... ne dajem te konacne ocene, niti me to previse brine.. a ti se zapitaj, nece ti nista faliti :)
Ne kontas sci-fi, naravno da se ne zasnivaju na efektima i maskama, neki imaju jako dobre price i jako dobre metafore, nekada je jako dobro sagledati pricu iz mnogo viseg i sireg aspekta, takva univerzalnost te tera da se zapitas i ukljucis mastu na turbo ;)
Precenjujete realnost ;)

Realnost ne moze biti precenjena. Ona je takva kakva je, ali je svako posmatra iz svog ugla ;)
A SF nije ni odraz realnosti, ni bleda slika. To je cisto preterivanje, a kao takvo mi nije zanimljivo, niti gledljivo. Da je dozirano mozda bih i pruzila sansu, ali uglavnom nije. Za ljubitelje SF-a kazu da su to ljudi koji cesto beze od te realnosti. Precenjene ili ne, kako god. ;)

Vladan
03.03.2012, 02:13
Pa nije niko ni rekao koji bi trebalo da bude na kom mestu, nego koji zaista zasluzuju da budu na toj listi, a koji i ne bas ;)
Po mom misljenju sva ta SF s*anja su totalna glupost u odnosu na PRAVE filmove koji radnju zasnivaju iskljucivo na dobroj prici, a ne na efektima i dobrim maskama.
Gospodari su fantasticno uradjeni, tu nema sumnje, ali da li ima masu boljih filmova? Ima.

Aj sad reci da ti je i Sosenk bio prosek, pa da se zaista zapitam :facepalm: :biggrin:
Bravo,to je to.Znas i sama koliko ja imam filmova,imam i Gospodare,ali zna se kako redjam filmove,po kvalitetu.Gospodare bi sad tesko pronasao ako mi vjerujes,daleko su,u nekoj 5. koloni,3. redu,sve ti je jasno.Ove godine su ljudi prepoznali kvalitet,film se vratio korijenima.Film je umjetnost,Artist je umjetnost,Avatar je sranje.Jbs ti film u kojem nema glume,u kojem su efekti i maske sve.Emocije,prica,zna se sta je film i meni samo takvi mogu da udju u neku konkurenciju za najbolji ikad.
Ja Zelenu milju mogu da gledam sto puta,gledao sam ga do sad sigurno 20 puta,a znamo da je i to na neki nacin fantazija,ali kako je to odradjeno,kakve su tu emocije,kakva je prica,fenomenalna.A Gospodari 9 sati prodje dok ona avetinja ne ode da baci prsten sa planincine,ma ajde molim te.
Zan Reno ne progovara u Leonu ali je covjek tu objasnio,taj film mi je milion puta bolji od Gospodara,Ratova zvijezda i slicnih.A nije mi ni blizu jedan od najboljih.
Psiho mi je pravi horor,ne ova sranja sto se sad snimaju,Psiho ima tu nevjerovatnu napetost,muzika je sve odradila i koliko ubistava?Jedno,koje nismo ni vidjeli maltene,ali smo prozivljavali to,osjetili.
Isijavanje,to je hororcina samo takva,to je kultni film sto se mene tice,jedan od najboljih.Ono sranje od Teksaskog masakra motornom eto koliko klanja ima pa nista,nista ne izaziva.
Sta reci o Lovcu na jelene,Taksisti,Razjarenom biku,Dobrim momcima,Mostu na rijeci Kvai,Velicanstvenih 7,Velikoj crvenoj,to su filmovi.Oni za sva vremena.

dreamy
03.03.2012, 02:19
Covek objasnio, nemam sta da dodam.

Samo za horore necu moci da se slozim, znas da ja to ne gledam, posle ih sanjam pa mi par dana muflaju po mozgu, neka hvala :D

M_G_S
03.03.2012, 02:24
Znate li kad dzedaji umom pomjeraju stvari?? Meni je to poslo "za umom" nekoliko puta... Toliko o nerealnosti nerealnog.

Vladan
03.03.2012, 02:26
Ja cu svakoga dana malo edukovati ljude sa klasicima.Juce Papijon,danas Velika crvena i veliki Li Marvin.

http://www.youtube.com/watch?v=G01O8qM1Xvo

M_G_S
03.03.2012, 02:28
npr.
http://www.imdb.com/title/tt0075784/

Vjeruj mi, ako iko ima staza s klasicima, to sam ja. Ali to ne znaci da cu da crnjacim ljude s njima... Druga vremena, druge price. Nemaju svi mentalni sklop za to.

dreamy
03.03.2012, 02:34
Evo i od mene za laku noc jedan od najvecih svih vremena, sa genijalnim Hopkinsom, u ulozi koja mu je obelezila karijeru. Ovde sam zavolela Dzodi Foster, koja je posle i u Sobi panike objasnila neke stvari.

http://www.imdb.com/title/tt0102926/

Vladan
03.03.2012, 02:36
Ona je mnogo ranije objasnila,kao mlada prostitutka u Taksisti.Prije toga je objasnila i u Optuzenoj,strasna glumica!

altlosta
03.03.2012, 03:10
Manite se tih praznih, istrosenih filozofiranja - relanost je takva kakava je zavisi od ugla - bla bla.. pretencioznih nametanja edukacija, kalupljenja i grupisanja. Nesto vam se ne svidja, nemojte gledati, ne trazite izgovore u tome da ste vlasnik apsolutnih ocena i kritike. Edukujte sebe koliko hocete, za sve te filmove koje nabrajate je svako koga to interesuje cuo vec milion puta, moze naci na svakom koraku te liste ako ga zanima da se edukuje, predajte na dramskim umetnostima posto ionako znate bolje i od zajedno profesora i akademije. Bolje samo open your mind and let it grow, za to filmovi sluze ;)

M_G_S
03.03.2012, 03:15
Mislim da kad uspiju da urade nesto slicno ovom, vise nikad nece biti tako nerou majnded...

Znate li kad dzedaji umom pomjeraju stvari?? Meni je to poslo "za umom" nekoliko puta... Toliko o nerealnosti nerealnog.

Ernesto
03.03.2012, 03:20
Evo i od mene za laku noc jedan od najvecih svih vremena, sa genijalnim Hopkinsom, u ulozi koja mu je obelezila karijeru. Ovde sam zavolela Dzodi Foster, koja je posle i u Sobi panike objasnila neke stvari.

http://www.imdb.com/title/tt0102926/

Hopkins je u tom filmu postavio lestvicu toliko visoko da joj niko nikad nece ni blizu prici. U stvari, zato je Lektora u tri od cetiri filma snimljena o njemu, glumio bas on. Vece priznanje od tog ti ne treba. Medjutim taj film ima manu, a to je sto je lik Bafalo Bila otkriven gotovo na pocetku filma, umesto da su te drzali u neizvesnosti do kraja.

Vladan
03.03.2012, 03:42
Evo jos jedan za edukovanje ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LlzfqVtmxVA

Noto rekla mi je dreamy da si odgledao WYN :cool: prenesi nam utiske

tuta bugarin
03.03.2012, 07:19
ja rob misleo
dati ova moja
umenemi gospoja
najvolju da gleda seriju sonim ćopavim dotorom
kadli
nekuveče
prilegnem ti ija na trosedu dajoj prau drušvo
reko ajda ija mal pogledam seriju sćopavim dotorom nisam nepantim
kadono
nije samoto
neg suti sad počeli pustati sve same te neke dotorske serije jednu za drugom
pa poclen ćopavog dotora dadnu nekakvog
nadaretog dotora
dosadno u picku materinu
al štati ima snjim na kliniku svarcvald jedna
ofarbata konfrčasta prpošna trtošna mlada sisata dotorka
botebo
koi komat
odavno nisam gledao tako zanimnjivu seriju

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

Duka
03.03.2012, 08:27
http://www.youtube.com/watch?v=vw-Tyr6Rb6I

http://www.youtube.com/watch?v=MNGQ1hUyx-k

ovo su neki filmovi koji ne mogu da se zaborave,ali bukvalno za sva vremena!

notorious
03.03.2012, 09:07
Noto rekla mi je dreamy da si odgledao WYN :cool: prenesi nam utiske

Dreamy, to što si mi postala prijatelj jeste čast, ali nije razlog da širiš dezinformacije, naivni Vlado je povjerovao u SF priču.

M_G_S
03.03.2012, 10:16
Cus, WYN hehehe ... Ja mislim da ti i ne znas sto to znaci... To je za ove mladje, urbanije klince. Vjerovatno je neki tinejdz sleng u pitanju, koji se koristi u sms porukama... A u filmu vjerovatno dosta tinejdzerki, neki srednjoskolski fazon, pa zato Dovla gleda... Jos ako ima čijlidersica, ihaaaa....

dreamy
03.03.2012, 12:45
Dreamy, to što si mi postala prijatelj jeste čast, ali nije razlog da širiš dezinformacije, naivni Vlado je povjerovao u SF priču.

Ne foliraj se, video je pametni Vlado postove od pre neko vece pa sabrao 2 i 2 :p
Priznaj da je film super, a da je onaj baja usao u konkurenciju da ti bude novi decko :D

notorious
03.03.2012, 13:11
Atlosta je dala lošu ocjenu, tako da mi ne pada na pamet da ga gledam, ni glumac ne može izvući, i nije ni blizu zgodan kao MGS.

M_G_S
03.03.2012, 13:19
Vidio si mi fotke po FB profilu, sve ti je jasno. A najjace je kad se loze na neke nazovi zgodne momke, a oni cak i ruzni. Ja bih bio andjeo na filmskom platnu. Ono, vjerovatno bi mi takve neke uloge dodjeljivali. Mozda Gabrijel, iliti Gavrilo.

notorious
03.03.2012, 13:33
Trebao si prihvatiti onu ponudu iz Hollywooda, kasnije su se razmnožili razni Evansi i ostali kvazi ljepotani, i nikako ne mogu shvatiti publiku koja im se divi. Vidiš dreamy, njoj svaki zgodan, nema kriterijuma, kao Vlado u filmovima i serijama.

M_G_S
03.03.2012, 13:38
Ma dreamy ima ukusa, samo se sali ovuda...

Mislim, ko jos vjeruje da je Dzoni Dep zgodan o.O To plasiraju mediji, a siguran sam da se i placa za to. Ili Met Dejmon o.O Nisam siguran ni da su sarmantni nesto pretjerano... Eto ja realno, kao neko ko preferira zgodne muskarce, kazem da ih ne bih ni stapom taka', a ne izrazavam se figurativno.

Vladan
03.03.2012, 13:55
http://www.youtube.com/watch?v=vw-Tyr6Rb6I

http://www.youtube.com/watch?v=MNGQ1hUyx-k

ovo su neki filmovi koji ne mogu da se zaborave,ali bukvalno za sva vremena!
:wthy:

Vidim da si danas ti odlucio da edukujes,ako,ako :cool:

Ne moras se stidjet',privatno gledas i uzivas,a javno pljujes

Ne foliraj se, video je pametni Vlado postove od pre neko vece pa sabrao 2 i 2 :p
Priznaj da je film super, a da je onaj baja usao u konkurenciju da ti bude novi decko :D
Dje se on izgubi ja cu ga trazit'

Sto se lijepih ljudi tice,ovo je lijep covjek,a ne kotira se tako.

http://www.imdb.com/name/nm0000633/

M_G_S
03.03.2012, 14:05
http://www.imdb.com/name/nm0000633/[/url]

Dobar izbor. Evo jos jedan iz starije garde. Pravi onaj latino ljubavnik, "sa plantaze", ali nikad nije uspio da "kupi" tu "seksipilnost".
http://www.imdb.com/name/nm0001803/

Vladan
03.03.2012, 14:12
Odlicno,Deni Treho,zatvor je napravio te misice,tu facu.
Pogledaj Toma,krupan,zgodan covjek,nezaobilazni brkovi.Ti ljudi imaju neki smek za razliku od ovih danasnjih ljepotana.Svaki je mrsav,jadan,jedva 175 santima visine.Doslo je neko novo vrijeme nazalost...
Tom bi sve njih u zube nosio,Deni bi im se salio sa glavom.

Jos dvojica,ljudi ljepsi od slika

http://www.famaweb.com/images/destacado/Andres%20Garcia.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-Qa4ktEgtzoc/TaTJINwFRaI/AAAAAAAARWE/XGxTlDR1qFA/s400/esteban9.jpg

M_G_S
03.03.2012, 14:14
Zbog njih sam gledao sapunice kao tinejdzer :sram:

dreamy
03.03.2012, 14:24
Ma dreamy ima ukusa, samo se sali ovuda...

Tako je brate MGS, objasni notici da je u pogresnoj basti brao cvece ::)

Dobar izbor. Evo jos jedan iz starije garde. Pravi onaj latino ljubavnik, "sa plantaze", ali nikad nije uspio da "kupi" tu "seksipilnost".
http://www.imdb.com/name/nm0001803/

Samo ti ovde imas ukusa. Divan je i neodoljiv, covek iz mojih mastarija :blush:

Vladane pusti noticu molim te, lupeta jer mu nisu dani, mora da je prs'o u kladzi posto on inace igra one smesne kvote, ne bih javno da ga blamiram, ali u sv.slucaju ne obaziri se...rekoh ti vec, odgledao je vise rom.komedija nego ti i ja zajedno. Sto znaci : bas mnogo, ali bas, bas mnogo ::)

Vladan
03.03.2012, 14:24
Ja i dan danas ako ih dje vidim odgledam.Sjecas li se abrasame muj fuerte

http://s5.mojalbum.com/9423915_10451861_10486735/abrazame-muy-fuerte/cesar-evora-don-federico-rivero.jpg

Bas mi je milo sto si nasa' Denija,kakkva je to masina,blizu 2 metra i preko 100 kila cistih misica

dreamy
03.03.2012, 14:35
jaaaoooo Abrazame muy fuerte, cega si se ti setio, hahaha :D :D
i makni ono fejk pisanje spanskog, bljak :O

Duka
03.03.2012, 18:22
Vladane eheehe znaci 'oni' pa ostali:)

M_G_S
03.03.2012, 18:32
Gledao si vjerovatno http://www.imdb.com/title/tt0064115/

Po meni medju najbolja tri, ako ne i najbolji Western.

Vladan
03.03.2012, 19:01
Vladane eheehe znaci 'oni' pa ostali:)
Strasni su mada meni ima i boljih :D
Od vesterna ovaj

http://www.youtube.com/watch?v=lNVjcqGuJ-s

A kad se prave neke te liste nezamislive su mi bez ovoga

http://www.youtube.com/watch?v=mzhX2PD6Srw

Duka
03.03.2012, 19:21
pa da..Uh 'Bilo jednom u Americi' :wthy: Meni su ta 3 i plus John Q brutalika!:D

Mr. Wolf
03.03.2012, 19:50
Veceras u 21:00 na RTSu sjajan film Skorsezea sa De Nirom, Dzo Pesijem i Seron Stoun u glavnim ulogama - "Casino"

http://www.imdb.com/title/tt0112641/

http://www.youtube.com/watch?v=WJDnJ0vXUgw

notorious
03.03.2012, 23:48
Tako je brate MGS, objasni notici da je u pogresnoj basti brao cvece ::)Samo ti ovde imas ukusa. Divan je i neodoljiv, covek iz mojih mastarija :blush:
Vladane pusti noticu molim te, lupeta jer mu nisu dani, mora da je prs'o u kladzi posto on inace igra one smesne kvote, ne bih javno da ga blamiram, ali u sv.slucaju ne obaziri se...rekoh ti vec, odgledao je vise rom.komedija nego ti i ja zajedno. Sto znaci : bas mnogo, ali bas, bas mnogo ::)

Uzalud se nabacuješ MGS-u, ljubomorna si jer kraj mene nemaš nikakve šanse. I dalje širiš dezinformacije, bolje očisti inbox.

Gandalf, daj neke prijedloge, nadam se da ti je bolji filmski ukus od pojedinaca sa ovog foruma.

Mr. Wolf
04.03.2012, 00:10
^ Notorious, sta te zanima , sta ti se gleda ?

notorious
04.03.2012, 00:17
Gleda mi se sve što valja :D

dreamy
04.03.2012, 00:44
Gleda mi se sve što valja :D

Mislim da je trebalo decku da pojasnis svoj prefinjeni ukus, on ti je poslao neke filmske klasike, ima tu i ozbiljnih filmova, ali ne bi se maltretirao da si mu napisao da gledas samo romanticne komedije i ''inteligentne'' filmove poput Avatara.
Sad je vec druga prica, mozda ti nesto i preporuci sto ti se svidi.
Inbox je ociscen, i napravila sam sr, ubices me :facepalm:

Mr. Wolf
04.03.2012, 00:48
Aha, on gleda "filmove" znaci. Hvala @dreamy, imacu to u vidu sledeci put. :D

p.s. Odgledah Casino, sjajan film. Vec posle 15min sam prestao da brojim koliko je puta Dzo Pesi rekao "fuck" :D

dreamy
04.03.2012, 01:00

p.s. Odgledah Casino, sjajan film. Vec posle 15min sam prestao da brojim koliko je puta Dzo Pesi rekao "fuck" :D

Pa da, to ti pricam :biggrin:
Casino sam bas davno gledala, ali secam se da mi se dopao iako sad vec nemam pojma o cemu se tu radi :)

M_G_S
04.03.2012, 01:19
Nisi jedina. Pamtis samo zalizane tipove i cudna odijela. dobar film nista vise. jedva za jedno gledanje. tih godina su ih bas dosta slicnih istancovali.

dreamy
04.03.2012, 01:35
Bas ga se kroz maglu secam, zanimljiva glumacka ekipa, nista drugo ne pamtim :O
lepa ti pesmica :)

M_G_S
04.03.2012, 01:39
nije to moja vec od benda Crvena jabuka

dreamy
04.03.2012, 01:43
nije to moja vec od benda Crvena jabuka

mrs :p

Imam problem sa inboxom, da znas zasto nema odgovora :facepalm:

notorious
04.03.2012, 03:17

Odgledao sam većinu, a i te sam predložio dreamy, do mog slanja nije nikad čula za njih, toliko o njenom ukusu. Dobri su ti prijedlozi, vidi se da si upućen, pa te molim da edukuješ malo Dreamy i Vladu, o filmovima ništa ne znaju.

Ne šaljem ti više pp, previše neozbiljnosti sa tim inboxom :angry:

M_G_S
04.03.2012, 03:32
ne krivi je... imam osjecaj da je njoj onaj sto mu je limit samo 300 poruka.

dreamy
04.03.2012, 22:41
ne krivi je... imam osjecaj da je njoj onaj sto mu je limit samo 300 poruka.

Neces mene upecati na te PG fore :p
P.S. Mom je limit 50, ako mi ne verujes slobodno pitaj nadlezne, videces da govorim istinu i samo istinu. Zato se tako brzo potrosi.

M_G_S
05.03.2012, 01:23
Neces mene upecati na te PG fore :p
P.S. Mom je limit 50, ako mi ne verujes slobodno pitaj nadlezne, videces da govorim istinu i samo istinu. Zato se tako brzo potrosi.
300 je neka defaultna vrijednost za ovakav tip foruma... e sad, meni i notu je 2000, pa kapiram da su mnogim nezanimljivim clanovima smanjili na 50, da bi nama povecali...

gandalf,
necu da guglam ali The Ilusionist nije iz 2010. godine. napravljen je iste kao i The Prestige, samo sto je za koplje bolji film, iako je The Prestige bio gledaniji, zbog marketinga.

Niko ne spominje ova dva istorijska spektakla
http://www.imdb.com/title/tt0320661/
http://www.imdb.com/title/tt0349683/

Duka
05.03.2012, 08:44
dobar;)

http://www.youtube.com/watch?v=GMMGg_idxqE

Mr. Wolf
05.03.2012, 09:59
@MGS, ne mislim na taj film, vec ovaj. Trebao si ipak da guglas ;)

http://www.imdb.com/title/tt0775489/

EDIT:

Lock,Stock and Two Smoking Barrels (1998)
Snatch. (2000)
Taxi Driver (1976)
City of God (2002)

eM
05.03.2012, 23:02
Fladane, Ljubo, Gandalf i ostali, dajte neke prijedloge za 2 dobra filma, nesto zanimljivo, da sto prije prodje vrijeme i da ostanem budna sto duze. :)
Ne sf, ne horor i ne neke limunade. :D

M_G_S
05.03.2012, 23:03
300 je neka defaultna vrijednost za ovakav tip foruma... e sad, meni i notu je 2000, pa kapiram da su mnogim nezanimljivim clanovima smanjili na 50, da bi nama povecali...

gandalf,
necu da guglam ali The Ilusionist nije iz 2010. godine. napravljen je iste kao i The Prestige, samo sto je za koplje bolji film, iako je The Prestige bio gledaniji, zbog marketinga.

Niko ne spominje ova dva istorijska spektakla
http://www.imdb.com/title/tt0320661/
http://www.imdb.com/title/tt0349683/
Majo, mene ne spomenu, a dobro je sto je tako, ali ako kojim cudom si propustila jedan od ova dva istorijska spektakla, odgledaj.

asprilja
05.03.2012, 23:11
Skinuo sam neke filmove sto ste preporucili da gledam sa devojkom. Pustio sam jedan i ono je katastrofica. Ne secam se cija je preporuka da li Vladanova ili od Ivana Pipera, ne znam ni kako se zove film u drugom kompu mi je ali onaj film je vise gej od Danijela Alibabica.

Drunken Whaler
05.03.2012, 23:12
Skinuo sam neke filmove sto ste preporucili da gledam sa devojkom. Pustio sam jedan i ono je katastrofica. Ne secam se cija je preporuka da li Vladanova ili od Ivana Pipera, ne znam ni kako se zove film, u drugom kompu mi je ali onaj film je vise gej od Danijela Alibabica.
Ako je tako, onda to nije od mene :D

M_G_S
05.03.2012, 23:15
Se7en je film koji se ne zaboravlja...

AK47
05.03.2012, 23:17
Se7en je film koji se ne zaboravlja...

Stvarno jeste,sve bolje od boljeg,glumacka postava,radnja,prava umjetnost...

asprilja
05.03.2012, 23:18
Ako je tako, onda to nije od mene :D

Jos si mi na listi osumnjicenih. Provericu posle ko mi je preporucio taj film, pa iako je imao dobru nameru, ima da ga ispljujem onako dzukacko-dzibersko-balkanski kako i dolikuje primitivcu poput mene :ne_znam:

Drunken Whaler
05.03.2012, 23:19
Jos si mi na listi osumnjicenih. Provericu posle ko mi je preporucio taj film, pa iako je imao dobru nameru, ima da ga ispljujem onako dzukacko-dzibersko-balkanski kako i dolikuje primitivcu poput mene :ne_znam:
Go ahead! :D

asprilja
05.03.2012, 23:22
Go ahead! :D

Eagles ! 3+ cekicao za repa, Moji tebrici, GO AHEAD EAGLES !

Ernesto
05.03.2012, 23:23
Fladane, Ljubo, Gandalf i ostali, dajte neke prijedloge za 2 dobra filma, nesto zanimljivo, da sto prije prodje vrijeme i da ostanem budna sto duze. :)

Gledaj ti "The Man From Earth", film radjen s jednom kamerom u jednoj prostoriji koji nikog ne ostavlja ravnodusnim. Film koji ima pricu sto je najvaznije. Ima vreme da ti proleti, veruj mi.

Pusti ti Ljubu u par ovih filmova koje je on preporucio radnja se razvija sporo tako da ce mozda da te smore. :p Ziv se smoris dok sacekas da se radnja u Fight Club-u razvije.

eM
05.03.2012, 23:23
http://www.imdb.com/title/tt0073486/
http://www.imdb.com/title/tt0137523/
http://www.imdb.com/title/tt0099685/
http://www.imdb.com/title/tt0114814/
http://www.imdb.com/title/tt0114369/
http://www.imdb.com/title/tt0338013/

Verujem da si sve gledala,ali za svaki slucaj :D

Nisam. :D
Nisam gledala Goodfellas i ovaj posljednji sf. :)
Hvala. ;)

altlosta
05.03.2012, 23:25

http://www.imdb.com/title/tt0073486/
http://www.imdb.com/title/tt0137523/
http://www.imdb.com/title/tt0099685/
http://www.imdb.com/title/tt0114814/
http://www.imdb.com/title/tt0114369/
http://www.imdb.com/title/tt0338013/
Verujem da si sve gledala,ali za svaki slucaj :D

Samo da napomenem maji da je Eternal Sunshine sf, msm meni se bas svidja, ali je i sf izmedju ostalog. Evo jedan od relativno novijih, lep, simpa, ali nije bas skroz limunada http://www.imdb.com/title/tt1675434/, a setila sam se i jedne jako simpa romanticne komedije a to vec jeste malo limunada, ali ni slucajno na kalup svih ostalih http://www.imdb.com/title/tt1185836/

altlosta
05.03.2012, 23:27

O cemu se radi?

Gledaj ti "The Man From Earth", film radjen s jednom kamerom u jednoj prostoriji koji nikog ne ostavlja ravnodusnim. Film koji ima pricu sto je najvaznije. Ima vreme da ti proleti, veruj mi.

Ponovo sf, rekla devojka da nece sf, sta vam je :D

Ernesto
05.03.2012, 23:30
Ponovo sf, rekla devojka da nece sf, sta vam je :D

Je l` si gledala film ili si samo na imdb-u procitala da je sf zanr?

altlosta
05.03.2012, 23:32
Nema veze sto nema efekata ili desavnja sf, tematika je sf.

Ernesto
05.03.2012, 23:38
Nema veze sto nema efekata ili desavnja sf, tematika je sf.

Pa pretpostavljam da je mislila na efekte i desavanja jer to je sinonim za sf. Prica iz tog filma je unikatna. Kad mi je ortak preporucio taj film i kad sam video da je sf smorio sam se, jer ne volim sf filmove ali prevario sam se.

I, je l` ti se svidja film?

asprilja
05.03.2012, 23:39
Lakostice, Tom Kruz biznismen, maco men, odjednom se seti da treba da voli, pa srece neku devojku, pa bla bla bla, ne secam se tacno, bio sam naduvan i posle pola sata smo ga promenili, zaista gej film, gej skoro kao Danijel Pavlovic.

Drunken Whaler
05.03.2012, 23:44
Lakostice, Tom Kruz biznismen, maco men, odjednom se seti da treba da voli, pa srece neku devojku, pa bla bla bla, ne secam se tacno, bio sam naduvan i posle pola sata smo ga promenili, zaista gej film, gej skoro kao Danijel Pavlovic.
To je bila Vladanova preporuka! :D
Bas je los film... Jbg, ne zna vise ni Vujadin sta je dobro a sta nije :D

dreamy
05.03.2012, 23:55
Koji je film u pitanju, zivo me interesuje? Ako je Vladanova preporuka, ne moze biti totalno los. Moze da bude prosecan kao neki koje mi je slao, ali los nema sanse. Potpisujem

asprilja
05.03.2012, 23:57
Ne znam, nisam ni siguran da je Vladanova preporuka. Opet nisam ni siguran da je totalno los, ne razumem se toliko u film, laik sam, samo kazem da je gej limunadica. Kako se zove film Ivane ?

dreamy
05.03.2012, 23:59
Asprilja dobro se secam da si TRAZIO gej limunadicu! Nemoj sad da izvrtim strane pa da ti linkujem dokaz :p Bila je neka prica preporucite mi film da gledam SA DEVOJKOM, zna se kakve tematike se gledaju sa novopecenom devojkom, znaci tebra iskljucivo gej limunadice. :p

M_G_S
06.03.2012, 00:01
Koji je film u pitanju, zivo me interesuje? Ako je Vladanova preporuka, ne moze biti totalno los. Moze da bude prosecan kao neki koje mi je slao, ali los nema sanse. Potpisujem

Spomenuo je Tomicu, advokata, devojcicu...

Trebalo bi da je "The firm"

http://www.imdb.com/title/tt0106918/

altlosta
06.03.2012, 00:01
Pa pretpostavljam da je mislila na efekte i desavanja jer to je sinonim za sf. Prica iz tog filma je unikatna. Kad mi je ortak preporucio taj film i kad sam video da je sf smorio sam se, jer ne volim sf filmove ali prevario sam se.

I, je l` ti se svidja film?

Pa to, ljudi ne kontaju sta je sf, narvno da ima sr stvari, kao i u svakom zanru, ali ne mora se uvek zasnivati na efektima, kostimima i akciji. Naucna fantastika je sve sto je u sferi nauke a nije jos dokazano, pa i samo diskusija o tome.. Svidja mi se, volim takve filmove, iako ima nekih malobrojnih delova konverzacije koja i nije bas kvalitetna, ali to je zanemarljivo.

To zvuci kao Jerry Maguire, mada se ne secam da ti je to neko preporucio.. Sem ako nije Vanilla Sky, to se secam da je neko spomenuo, ali koliko ja pamtim nije takva prica u filmu, a i ne bih rekla da je "gej", probaj da ne duvas toliko, mozda ces bolje skapirati :p

A Ivan se bre samo vadi, nema on pojma koji film, samo da nije on :D Njegova preporuka je bila najgora u svakom slucaju :D

asprilja
06.03.2012, 00:02
Ne Drimi, trazio sam neki film da gledam sa devojkom, samo da ne bude gej limunadicam, izvrti strane. Lakosti sam trazio, ona razume moj filmski neukus, skinuo sam 2,3 njena filma i jos neka 2,3 na random sto su preporucili i posle sam zaboravio ko je sta preporucio, a sramota me bilo pred devojkom da ulazim na forum i pustio taj neki i bas je bila bedica :D

Tony_G
06.03.2012, 00:04
E taj "The man from Earth" je bio skoro na BE92, uhvatio sam od sredine i nisam se odvojio do kraja. Nema veze sa naucnom fantastikom. Istripovana je prica i to je to. Preporucujem svakome...

asprilja
06.03.2012, 00:09
E jeste Vanila skaj, prolivaja od filma, ne bih rekao da je do psihoaktivnih supstanci, nono.

eM
06.03.2012, 00:18
Mystic river i 7 sam gledala, nisam Black Swan. :)
Evo sad cekam da se skine Goodfellas, sljedeci bi trebalo da bude neki od Altlostinih, ali ne mogu da nadjem normalan torent, ovi koje sam nasla nece ni za 10 dana. :(
Ako ne, bice Black Swan. :)
Hvala. ;)

A i ti Asprilja, od svih filmova koje smo ti predlozili nasao taj gledati. :facepalm:

Mr.M
06.03.2012, 13:34
http://www.imdb.com/news/ni23928451/

posle ovoga mi se FOX samo tako zgadio , treba ih zatvoriti samo tako , 3 serije mi unistise :(

Vladan
06.03.2012, 13:49
Pametan potez Foxa,serija je cisto da se odgleda,morali su mnogo vise posto je ideja odlicna.
Ali zato Breaking Bad ubija,maestralno :wthy:

M_G_S
06.03.2012, 13:58
znaci i ja sam to nedje konstatovao... Odlicna ideja, odlicno ime, ..., ali je samo tako nezainteresovano odradili. Nenormalno da jedna takva ideja je bacena.