Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Filmovi,serije

    [quote author=Vladan link=topic=1911.msg109370#msg109370 date=1260542485]
    [quote author=DANIJEL BL link=topic=1911.msg105943#msg105943 date=1258272356]
    Bio sam u kinu u petak...gledao 2012...o?ekivanja su bila malo prevelika.....
    [/quote]
    Je li realno da su snimili onakvu glupost od filma.Bruka sto uopste postoje takvi filmovi danas >
    [/quote]znao sam kakav ce film biti pre nego sto je izasao, fantasticni efekti, prica glupa

    Comment


    • #77
      Odg: Filmovi,serije

      The Twilight saga:New Moon....Dobar,svidja mi se,jedva cekam nastavak.

      Comment


      • #78
        Odg: Filmovi,serije

        zaboravio sam pomenuti A beautiful mind, fantastican film i fantasticno je odglumio Russell Crowe.
        Najbolje komedije: Don't be a menace to South Central while drinking your juice in a bad neighborhood, Mrak film (svi), Hangover sam gledao ljetos dobar je prilicno, How High mi je onako i dobar i nije, Glup i gluplji je genijalan, Petak, Sledece petak, Petak posle sledeceg, svi puno dobri, ne mogu se sad sjetiti ima ih jos, ali ako hocu da se nasmijem obicno gledam neki crtic.

        Comment


        • #79
          sigpic

          Comment


          • #80
            Odg: Filmovi,serije

            Dajem vam preporuke za film Crash, ili L.A. Crash (2004) fantastican, prati zivot 6 ljudi, u top 250 na imdb

            Comment


            • #81
              Odg: Filmovi,serije

              pa da se i ja ukljucim, mada nam se ukusi totalno razlikuju.Za mene su najbolji filmovi Gladijator(gledala sam ga 100 puta i gledacu ga idalje) muzika-Hans Zimmer,ne moze se opisati. Drugi je Saptac konjima(tako su ga preveli) rezija Robert Redfor, i upravo zbog nje je taj film izuzetan. Treci, zbog fenomenalnih kadrova, jos bolje muzike-Trevor DZons-Poslednji mohikanac. Sto se knjiga tice, da li neko zna gde moze da se kupi "Kristina Lavrasova" norveske knjizevnice-Sigrid Udest-edicija-biblioteka velikih romana.Kad god procitam tu knjigu ja sam "bolesna" bar mesec dana. Ako je neko procitao "Brdo iznad oblaka" Vesne krmpotic, neka mi kaze svoje misljenje.Knjiga tera na razmisljanje i ostavlja citaoca u velikoj nedoumici, pogotovo sto je napisana po istinitom dogadjaju. ???

              Comment


              • #82
                Odg: Filmovi,serije

                Vesna, sto se filmskog izbora tice,svaka cast,kapa dolje
                Po meni najbolja knjiga koju sam procitao je ,Cica Gorio(Onore De Balzak),a zadnja je bila Ispovest u haremu,istinita prica ;)
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Odg: Filmovi,serije

                  [quote author=king julien link=topic=1911.msg109372#msg109372 date=1260542631]
                  [quote author=Vladan link=topic=1911.msg109370#msg109370 date=1260542485]
                  [quote author=DANIJEL BL link=topic=1911.msg105943#msg105943 date=1258272356]
                  Bio sam u kinu u petak...gledao 2012...o?ekivanja su bila malo prevelika.....
                  [/quote]
                  Je li realno da su snimili onakvu glupost od filma.Bruka sto uopste postoje takvi filmovi danas >
                  [/quote]znao sam kakav ce film biti pre nego sto je izasao, fantasticni efekti, prica glupa
                  [/quote]
                  Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Filmovi,serije

                    Procitacu,"Ispovest u haremu".Jos koliko sutra je uzimam iz biblioteke.Balzaka sam celog procitala. Dobar je kao i svi klasici. Ima jedna knjiga na koju sam trenutno zaboravila"Mila 18."Leona Urisa. Istinita prica o varsavskom getou, napisana po pronadjenom dnevniku jednog rabina,zatocenika istog.Knjiga je inzvaredna, teska i trebalo bi da je svi procitaju zbog ovog suludog vremena u kome zivimo. ???

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Filmovi,serije

                      skinuo sam film El secreto de sus ojojs, vcrs cu pogledati pa cu reci kakav je...

                      http://www.imdb.com/title/tt1305806/

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Filmovi,serije

                        Sada sam ponovo odgledao film Sedam I po.
                        Film bas pogadja u metu, Srbije i njenog naroda...
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Filmovi,serije

                          [quote author=vuk link=topic=1911.msg110060#msg110060 date=1261347194]
                          Sada sam ponovo odgledao film Sedam I po.
                          Film bas pogadja u metu, Srbije i njenog naroda...
                          [/quote]genijalan je film...

                          Comment


                          • #88
                            Re: Filmovi,serije

                            Film ,,Never back down,, preporucijem svima. Pogotovu onima koji vole da treniraju, film je vezan za borilacke sportove, tj glavna radnja su borbe ali film je mnogo slozeniji od pukih tuca. Engoy
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Re: Filmovi,serije

                              [quote author=vuk link=topic=1911.msg112997#msg112997 date=1264726027]
                              Film ,,Never back down,, preporucijem svima. Pogotovu onima koji vole da treniraju, film je vezan za borilacke sportove, tj glavna radnja su borbe ali film je mnogo slozeniji od pukih tuca. Engoy
                              [/quote]

                              Super film &&*/+*

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Filmovi,serije

                                Film Ninja Assassain,preporucujem svima.

                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KdZa8E7pQAQ&feature=fvst[/youtube]

                                Comment

                                Working...
                                X