Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Kad si hater

    Dobio je oskara zato sto je ideja fantasticna,moras to priznati...Bik i Momci su svakako bolji filmovi,nema tu diskusije ;)
    The Departed je uzeo fazon od Infernal Affairs (http://www.imdb.com/title/tt0338564/)
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Kad si hater

      Dobio je oskara zato sto je ideja fantasticna,moras to priznati...Bik i Momci su svakako bolji filmovi,nema tu diskusije ;)
      Nije njihova ideja,film je rimejk,postovao je Nikola vec ;)
      Meni samo smeta sto nekim ljudima kompenzuju neke stvari kasnije,za mnogo gore filmove,Skroceze,Pacino npr. a kad-tad ce i vratiti onu bruku Krou,jer da ne dobije Oskara za Um je nenormalno,van svake pameti.Isto tako i O'Tulu,pa ima ne znam ni ja koliko nominacija,a nista
      sigpic

      Comment


      • Slazem se za ove kompenzacije

        A i znao sam da je to rimejk,ne znam sta mi bi

        Ne znam meni se film svidja,odlicna glumacka ekipa na celu sa fantasticnim Nikolsonom,sve u svemu dobar film...

        Slazem se za Crowe-a,jeste Denzel bio dobar u "Training Day" ali ni blizu Russela ;)

        Comment


        • Glumacka ekipa je izvanredna i kad glume Nikolson i Di Kaprio tako mora biti
          Odlican je bio Denzel,fenomenalna gluma,ali te godine je imao covjeka koji je jednostavno bio nedodirljiv,ali nisu htjeli da mu daju dva puta zaredom,da je bio Henks u pitanju dobio bi garant ;)
          sigpic

          Comment


          • A oskari su ionako smejurija,ja ne znam zasto ih ti gledas

            Comment


            • Volim kad se nagradi odlicna gluma,film...
              Pa Di Kaprio nema Oskara,tu je onda sve jasno,a ni Pit kojeg ljudi iz nekog razloga smatraju losim glumcem
              sigpic

              Comment


              • Gledao sma u nedleju film na "Avali" zove se "Ubica sa zelene reke" radjen po istinitom dogadjaju.
                Odlican film triler i drama,covek je ubijao zene ubio ih je 71 osudjen na 3 dozivotne robije,bas dobar film
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Volim kad se nagradi odlicna gluma,film...
                  Pa Di Kaprio nema Oskara,tu je onda sve jasno,a ni Pit kojeg ljudi iz nekog razloga smatraju losim glumcem
                  Ali ima dosta propusta kad su oskari u pitanju...Recimo Hurt Locker koji ima 5-10 oskara nisam gledao film,ali znam da je klasicno Americko pravljenje "buduce istorije" jer pravi i iskonsku nikad nisu imali,niti ce...zato kazem-mnogo cudnih faktora utice na oskare...

                  a ko smatra Pita losim glumcem,taj ne bi trebao da gleda filmove

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Volim kad se nagradi odlicna gluma,film...
                    Pa Di Kaprio nema Oskara,tu je onda sve jasno,a ni Pit kojeg ljudi iz nekog razloga smatraju losim glumcem
                    Kad Pitt nije nagradjen za Inglourious Basterds, ne znam kad ce...

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Kad Pitt nije nagradjen za Inglourious Basterds, ne znam kad ce...
                      Dobar je bio nema sta,ali cak ni nominacija,kao ni za Seven!Mada te godine niko nije ni imao sansu,Kejdz je razbio konkurente
                      Po meni najbolje je odglumio u Babelu,ali ni tu cak nominacija,mada je bolji bio Vitaker ruku na srce.Ni za Snatch nominacija,a potpuno drugi covjek,kakva gluma,pa ni za Legends of the Fall,strasno!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Dobar je bio nema sta,ali cak ni nominacija,kao ni za Seven!Mada te godine niko nije ni imao sansu,Kejdz je razbio konkurente
                        Po meni najbolje je odglumio u Babelu,ali ni tu cak nominacija,mada je bolji bio Vitaker ruku na srce.Ni za Snatch nominacija,a potpuno drugi covjek,kakva gluma,pa ni za Legends of the Fall,strasno!
                        Heh, nisu znali da l' da ga nominuju za glavnu ili sporednu.
                        Odlican je bio u Babelu, kazu i u Benjamin Button-u, ali ja taj film nikako da pogledam.

                        Comment


                        • U fught clubu je faca

                          Ali najjaca stvar

                          Comment


                          • Ljudi hitno mi treba odgovor !!!
                            Moj drug nosi naocare (-4 dioptrija) i hoce danas da ide u bioskop da gleda Pirate sa kariba 4 u 3D-u. Sad ga zanima da li 3d naocare stavlja preko svojih ili prvo 3d naocare pa onda svoje (da li je uopste to moguce).
                            p.s. Nema sociva.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pa ako ikako može verovatno ide preko njegovih naočara
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Upravo dosao iz bioskopa. Gledao sam Pirate sa Kariba 4 i mogu reci da je zanimljiv i veoma zabavan, a Dzoni je posebna prica - lud k'o struja.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X