Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuo sam do duse da je taj peti deo dobar,al ne da mi se da ga odgledam...

    inace Inception je od tih "tehnoloskih cuda" najbolji,definitivno

    Comment


    • Peti je mozda i najbolji
      A ne volim ja bas klasike. Vise nesto sa tehnologijom. Valjda u tom vremenu odrastam.
      Mistakes make us who we are.

      Comment


      • Evo koji je film mene promenio u tom smislu Miss...12 angry men. To odgledaj,pa ako ti se svidi-javi ovde

        onda zatim idu paklena pomorandza,odiseja,dr strangelove,spartak,lorens od arabije,seven,dobar los zao,kad jaganjci utihnu itd,itd...ima pre jedno 10-20 strana moj opsiran post sa klasicima

        Comment


        • Oke', pogledacu kad budem imala vremena
          Mistakes make us who we are.

          Comment


          • Dogovoreno

            Comment


            • Svidja mi se Ljubo koje filmove voliš ;), čist kvalitet gde je a ne neki kao Expendables

              Krenuo sam da gledam Bilo jednom u Americi (skinuo sam iz 3 CD-a film) i odgledao prvi CD i očekivao sam više. Nema neke radnje u prvom delu filma i malo dijaloga ima. Dobra glumačka ekipa je i pogledaću ga do kraja iako sam više očekivao bar za sada ;)

              Goodfellas je po meni jedan od najboljih filmova koje sam pogledao Odličan film, kakav bi bio kad je od Scorsese-a . Goodfather sva 3 dela (prva dva su odlična ali meni je i 3. dobar), Shawshank redemption, od novijih Shutter Island, Inception

              Scarface isto legendarno, volim doduše sve filmove sa Al Pacinom i De Nirom, Rightious kill (glume obojica u ovom filmu) i još mnogo njih...

              Znači traži se kvalitet, neki film da te zaintrigira a ne čista pucnjava
              Last edited by Il Capitano; 23-05-11, 11:06.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Sta fali Placenicima? Meni je ono odlican film.
                Meni sa Al Pacinom jedan od najboljih 88 minuta.
                Ako oces film da te zaintrigira: The Rite. Hororcic neki, ali lijep ;)
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • Originally posted by Miss Poison View Post
                  Sta fali Placenicima? Meni je ono odlican film.
                  Meni sa Al Pacinom jedan od najboljih 88 minuta.
                  Ako oces film da te zaintrigira: The Rite. Hororcic neki, ali lijep ;)
                  Plaćenici Film bez smisla Ali hit je bio zbog velikih glumaca...

                  88 minutes je dobar film isto, e takav film te baš zaintrigira ;)

                  Horore nešto i ne gledam, znam dosta filmova tu ali nisam veliki broj horora pogledao. Teksaški masakr, Predskazanje, Kad stranac pozove, Znam šta ste radili prošlog leta (i nastavak), Ogledala itd.

                  Ali nešto ne simpatišem horore

                  EDIT: Večeras u 21h na Prvoj Goodfellas
                  Last edited by Il Capitano; 23-05-11, 12:12.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Zbilja jos jedan film. Drugi zivot. Nema neku bas radnju, ali zaintrigira
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Bice ne voliš House-a

                      Preporučujem ti da pogledaš neku epizodu;)
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • 12 angry men je cudo od filma.Budzet mizeran ali snaga samog filma daleko veca od nekih 1000 puta skupljih... The Rite sam gledao i nije mi bilo svejedno jer se navodno zasniva na istinitim dogadjajima.Za mene najveci glumac svih vremena Sir Anthony Hopkins objasnio (po ko zna koji put)

                        Comment


                        • Najveci glumci svih vremena su De Niro,Hopkins,Bogart,Fonda,Heston,Marvin,Stewart,Gr ant,Kirk Daglas,Brando i naravno Bred Pit

                          ima jos mnogo njih,ali ovo je za mene krem de la krem

                          Comment


                          • Originally posted by milanche View Post
                            nije mi bilo svejedno jer se navodno zasniva na istinitim dogadjajima.
                            Znas kako. To sto se ''zasniva'' na istinitim dogadjajima, nikad ne treba da ti bude mjerilo. Na pocetku jednog filma ide: po istinitom dogadjaju, a na kraju istog nesto u smislu: zadrzavaju prava na izmjenu istinitog dogadjaja. Na pocetku Obreda pisalo je samo da je inspirisano istinitim dogadjajima. Mogu oni samo likove i jednu scenu da uzmi kao istinitu, ali sustina nije. To samo rade da bi vise ljudi pogledalo film. ;)
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Aj preporucite mi neki trirler al neki pisholoski ili kako to vec da nazovem tipa "Kocke" ili onaj film gde lik ima neki poremecaj i pocinje piti neki eksperimentalni lek a od toga se jos vise istripuje i nema pojma sta je stvarnost a sta san i svakog jutra se budi na drugom mestu....itd.....I neku dobru komediju a da nije "pita"......
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Aj preporucite mi neki trirler al neki pisholoski ili kako to vec da nazovem tipa "Kocke" ili onaj film gde lik ima neki poremecaj i pocinje piti neki eksperimentalni lek a od toga se jos vise istripuje i nema pojma sta je stvarnost a sta san i svakog jutra se budi na drugom mestu....itd.....I neku dobru komediju a da nije "pita"......
                                Shutter Island

                                http://www.imdb.com/title/tt1130884/
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X