PDA

Pogledati punu verziju : Filmovi - komentari, utisci,...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43

miloolja
07.08.2017, 19:39
894609099412852738

tt sa A5 u inat Mi6

Jax Teller
07.08.2017, 19:45
Odes gledati film u kinu - pokisneš u kino sali

miloolja
07.08.2017, 19:59
Haha da samo pokisnes...usmrdis se, istraumiras, mozak ti prokljuca od vristanja naokolo ko na rolerkosteru, ubije te promaja....i ko zna sta sve ne..

tt sa A5 u inat Mi6

Jax Teller
07.08.2017, 20:09
A s pozitivne strane muskarci na dejtu vise nece morati placati kokice i sok.

miloolja
07.08.2017, 20:12
Pa ne znam morace to negde da nadaknode...mozda u restoranu, posle toliko trauma, jos ako se ona mnogo uplasila...

l1m4r
07.08.2017, 20:12
A s pozitivne strane muskarci na dejtu vise nece morati placati kokice i sok.

Ide vecera posle filma.

Jax Teller
07.08.2017, 20:16
Bolje joj je da jede kuci ranije prije kina, ali nesto lagano jer valja izgurati ovaj rolerkoster dva sata.

miloolja
07.08.2017, 20:18
Nikako nista ne jesti pre rolerkostera..ni lagano..inace..ode sve naokolo...

Stiso se Jax samo da ne vodi na klopu..cak ni na kokice ..

tt sa A5 u inat Mi6

Jax Teller
07.08.2017, 20:29
Kakva klopa, kakve kokice.. Alkohol na gladan stomak provjereno poboljšava rezultate na dejtu.

Heartbreak
08.08.2017, 10:36
Lorens i Bardem u novom filmu Aronofskog :tu: Premijera u septembru na festivalu u Veneciji

https://www.youtube.com/watch?v=XpICoc65uh0

burghamstd
08.08.2017, 11:21
Kakav trip od filma... ovo bi moralo da bude odlično.

blond
09.08.2017, 02:00
Cak i meni, koji pratim GoT, je smor kad zelim da trazim preporuke filmova u poslednjih par meseci, a od onoliko strana koje predjem, 60% bude o GoTu :D Kako li je tek ostalima koji ne prate.:D

U pravu si, smara me pogotovo sto ne gledam seriju. :dr:
Da li je neko gledao Panov lavirint?

Mr. Wolf
09.08.2017, 02:05
Ja sam gledao pre nekoliko godina, zanimljivo je odradio to Giljermo. Medjutim mozda ti ceo film bude nekako vise za manji uzrast, do 15 godina recimo (sto u neku ruku i jeste, bez obzira na neke scene). Mozda je to samo moj utisak :D
Recimo da preporucujem.

blond
09.08.2017, 02:22
Film ima svoju realnu i fantasticnu pricu, u realnoj devojcica umire, u fantasticnoj postane princeza podzemlja. Mislim da se i fantasticni likovi metaforicki odnose na realne likove i situacije u spanskom gradjanskom ratu. Najjaca scena je naravno:

15155

Buni me jedino sto su oci mogle odmah da budu na rukama, kad Pale Man vec lezi sa dlanovima nadole. Sta je znacilo to da devojcica uzima posudu sa ocima i vraca nazad? Mogla je samo da baci oci u vatru i baci se na hranu.:devil:

Mr. Wolf
09.08.2017, 02:24
Da, devojcica kroz taj fantasticni svet bezi od surove realnosti. Nego sam imao utisak da gledam suroviji deciji film. Nije da nisam uzivao, naprotiv.

p4p1
09.08.2017, 02:47
Ja sam ga odgledao tek pre nekoliko meseci i potpuno me oduvao. Kontam da mi je trenutno u top 10 najomiljenijih. Film je baš pun simbolike i tera na razmišljanje i dalje istraživanje. Atmosfera tokom celog filma je fantastična. Iako je kod nas preveden kao Panov, originalan naziv je El laberinto del fauno, dakle Faunov lavirint. U filmu se pojavljuje Faun, a ne Pan.

Inače, sve što se događa devojčici je stvarno, ne umišlja ona to kao neki pokušaj da pobegne od stvarnosti, iako deluje da bi joj tako nešto dobro došlo.
Ima ona scena kada je očuh zaključa u sobu i naredi nekome da stražari ispred. Soba nema zidove, jedini način kako je mogla da izađe jeste s onom magičnom kredom. A i sam Del Toro je potvrdio da je tako. :D

Mr. Wolf
09.08.2017, 02:49
Da, to je najbolje od svega, sto ona nista ne umislja :D i to mi se mozda i najvise svidelo

Vladan
10.08.2017, 13:58
The Wizard of Lies, dobar film, De Niro briljantan.

Vladan
10.08.2017, 15:30
Jeste li gledali Broad City? Ako niste obavezno, ali obavezno

miloolja
10.08.2017, 22:51
Hvala HBO HD :cool: na ovom podsećanju SW, doduše za sada prve tri epizode :sw:
Jeeee kakav povratak u detinjstvo:sw: inače sam planirala da odgledam svih 6, pa onda ova dva nova dela :bch:

Vladane, ne znaš šta propuštaš (mislim ajd što si propustio, šta je bilo, bilo)... :cool:

Ljuba90
12.08.2017, 23:17
Strasan je film Dunkirk. Nisam nesto lud za Nolanom pa da sam iz fazona da hvalim film koji dosta ljudi pljuje, ali meni je bas legao posto obozavam ratnu tematiku.
Bukvalno nisam trepnuo u bioskopu. Bas dobra atmosfera i odlicno docaran rat.
Svakako neobican film koji ne moze svakom da legne i kontam ljude koji su iznervirani sto bukvalno nema bitnih uloga.
Od mene preporuka, pa javite utiske :)

Johnny Rotten
12.08.2017, 23:35
Strasan je film Dunkirk. Nisam nesto lud za Nolanom pa da sam iz fazona da hvalim film koji dosta ljudi pljuje, ali meni je bas legao posto obozavam ratnu tematiku.
Svakako neobican film koji ne moze svakom da legne i kontam ljude koji su iznervirani sto bukvalno nema bitnih uloga.
Od mene preporuka, pa javite utiske :)Mene odbija to sto glumi onaj iz 1D.

Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

Rondo9
13.08.2017, 02:12

Je l si ispizdeo sto nema dovoljno Kilijana ? :D

Ljuba90
13.08.2017, 11:39
Da znas da jesam :biggrin:

bici
13.08.2017, 12:06

Meni nije smetalo to sto nema bitnih uloga, nego sto su karakteri plitki, a obzirom na kvalitet glumaca, mogli du oni i da te "uhvate" u to malo vremene. Lomljenje i preplitanje vremenskih linije mi je izuzetno islo na dzonsona, to mi je bas pokvailo utisak.

Sandugp
13.08.2017, 12:09
Nisam ga jos uvek gledao, ali posto obozavam Nolana, moram odgledati - sto pre to bolje.

Ljuba90
13.08.2017, 15:39
Meni nije smetalo to sto nema bitnih uloga, nego sto su karakteri plitki, a obzirom na kvalitet glumaca, mogli du oni i da te "uhvate" u to malo vremene. Lomljenje i preplitanje vremenskih linije mi je izuzetno islo na dzonsona, to mi je bas pokvailo utisak.

Sve te kapiram, ali meni nista ne smeta a covek sam koji npr uopste ne smatra Inception dobrim filmom, a ni Nolana nekim velikanom. Jednostavno sam se osecao kao da sam tamo i navijao da Hardy zvekne onaj avion na kraju i popizdeo sto se onom klincu desilo sto se desilo. A i to preplitanje mi je bas kul, sta znam.
Mislim da moras da budes zaludjenik za ratne filmove da bi mogao da zazmuris na te odredjene nedostatke.

p4p1
13.08.2017, 20:25
http://m.imdb.com/title/tt0119347/

Bacite neki link ako ima za ovo cudo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Marija81
13.08.2017, 20:31
http://m.imdb.com/title/tt0119347/

Bacite neki link ako ima za ovo cudo

Ima na fenixu , a ako hoćeš da skineš tu ne mogu da pomognem.

p4p1
13.08.2017, 20:32
Sta je fenix Maro? Cenim da ne pricas o ptici :D

Da, za skidanje bi bilo idealno, ali ako nema daj sta das

Marija81
13.08.2017, 20:33

Aj poslaću ti poruku

the soul assassins
13.08.2017, 22:02

Probaj ovo ... https://thepiratebay.org/torrent/8801916/I_Want_You_(1998)_DVD_Rip

Krvavo koleno
15.08.2017, 12:39
Preporuka za ruski film Vreme pionira

http://www.imdb.com/title/tt6673840/

Kome se svideo Gravity sa Sandrom Bulok, e pa ovo je jedno tri do pet puta :) bolji film sa slicnom tematikom. Filmcina.

dekkard
15.08.2017, 19:54
Preporuka za ruski film Vreme pionira

http://www.imdb.com/title/tt6673840/

Kome se svideo Gravity sa Sandrom Bulok, e pa ovo je jedno tri do pet puta :) bolji film sa slicnom tematikom. Filmcina.

Hvala na preporuci, pogledaću, i novija ruska produkcija može prijatno da iznenadi, meni se recimo svideo Durak http://www.imdb.com/title/tt3560686/?ref_=fn_al_tt_1

Daba
17.08.2017, 00:47
http://www.imdb.com/title/tt4633690/?ref_=fn_al_tt_1

Shot Caller

Ko nije gledao preporuke za ovaj film.

Daba
20.08.2017, 20:12
Kultna ličnost Holivuda, komičar Džeri Luis preminuo je u 91. godini, piše "Bi-Bi-Si".

maliajnstajn
22.08.2017, 15:12
Witness for the prosecution je mozda i najbolji film koji sam ja ikad gledao, uz 12 angry men. Kakva dva masterpisa :wthy:

Ljuba90
22.08.2017, 20:05
Plus milion. A jos bolji je Nirberski proces, ako nisi gledao-obavezno...

Ricma
22.08.2017, 21:23
Witness for the prosecution je mozda i najbolji film koji sam ja ikad gledao, uz 12 angry men. Kakva dva masterpisa :wthy:

Slabo stojis i sa filmovima.:D

Sa drugarom sam danas pricao i lanac u poslednjoj epizodi GoTa je kada su naleteli na brod pre dve sezone.Mada to ne menja cinjenicu da je cela sezona puna holivudskih jeftinih dramskih efekata i da to najvise smeta sto se GoT spustio na taj nivo.Krenuo i GoT putem Dextera, samo je pad nakon cetvrte sezone blazi, ali ne i zanemarljiv.Kako su krenuli da sustizu i prestizu knjige, tako su krenuli da mnogo brljave.A i NK je Bren sigurno ucinio jacim nego sto jeste i na osnovu tri ledena koplja zna on sigurno sta se desava u celom univerzumu i samo je cekao Zmajeve da se pojave, sto opet je cela situacija napravljena u holivudskom stilu.Preelika misterija su NK i Beli Setaci, dosta stvari nije objasnjeno i ne verujem da ce se to znacajno promeniti.

Marija81
22.08.2017, 21:33

Dobar je Witness for the prosecution, samo mi je kraj malo bzvz - kao da je odrađen na brzaka ( kao ne znamo šta pa hajd' to - znaš na šta mislim da ne spojlujem).

Ako ti se toliko dopao imam predlog za tebe, jer verujem da će ti se i ovaj dopasti ukoliko nisi gledao

http://www.imdb.com/title/tt0457433/

Krvavo koleno
23.08.2017, 16:27
Dunkirk mi nije legao. Dobar film svakako ali nista vise od toga. Nedostajalo je malo razvoja situacije i likova, sazivljavanja sa njima , neka prica u prici (kao Pearl Harbor recimo), nesto bar.. Dosta suvoparan, kao neki bolji dokumentarac.
Mnogo ljudi hvali film, mozda je samo do mene, ili sam anesteziran od previse istorije koje citam i filmova koje gledam, ili sam imao velika ocekivanja. Uglavnom, od mene za Dunkirk ocena- nista posebno.

dekkard
29.08.2017, 23:06
Verovatno među moja top 3 filma svih vremena, a i scena

https://youtu.be/QefqJ7YhbWQ

Carcosa
30.08.2017, 01:47
Verovatno među moja top 3 filma svih vremena, a i scena

https://youtu.be/QefqJ7YhbWQ

Jedna od najjacih scena ikad. Cini mi se da sam negde cuo da je to u stvari njegova improvizacija, da scena nije trebalo da izgleda tako. Stvarno mocan film i verujem da ce Vilnev napraviti dobar posao sa nastavkom.

taliesin
30.08.2017, 02:01
Jedna od najjacih scena ikad. Cini mi se da sam negde cuo da je to u stvari njegova improvizacija, da scena nije trebalo da izgleda tako. Stvarno mocan film i verujem da ce Vilnev napraviti dobar posao sa nastavkom.

Jeste, promenio je deo teksta noc pred snimanje i zabio dzek pot.

dekkard
30.08.2017, 22:49
Još jedna fenomenalna scena, sa neponovljivim Hopperom i Walkenom, nijedan Tarantinov film mi nije legao kao True Romance

https://youtu.be/S3yon2GyoiM

Sandugp
30.08.2017, 22:52
Još jedna fenomenalna scena, sa neponovljivim Hopperom i Walkenom, nijedan Tarantinov film mi nije legao kao True Romance

https://youtu.be/S3yon2GyoiM

Video sam da si i juce legendarnu Hauerovu scenu postavio. Ali ne stigoh da prokomentarisem.
Svidja mi se izbor, samo tako nastavi...

Ricma
30.08.2017, 22:52
Samo sto nije njegov film, pisao je scenario i kapiram da je u jednom trenutku hteo da izmasakrira glavne likove samo mu nisu dali.:biggrin:

dekkard
30.08.2017, 23:04
Video sam da si i juce legendarnu Hauerovu scenu postavio. Ali ne stigoh da prokomentarisem.
Svidja mi se izbor, samo tako nastavi...

Sve su to klasici poznati većini, ali računam uvek postoji mogućnost da neko čita topic i da su mu iz nekog razloga promakli neki od tih filmova pa će se možda oduševiti kao što sam se ja oduševio kad sam prvi put gledao te filmove. Volim ja i autorske filmove samo što na pretežno sportskom forumu mi se čini da je bolje postovati nešto opštepoznato, jer i među takvim filmovima ima remek dela, nije sve commerc shit :) Hvala na podršci, u svakom slučaju, nameravam da nastaviim :D

dekkard
30.08.2017, 23:15
Samo sto nije njegov film, pisao je scenario i kapiram da je u jednom trenutku hteo da izmasakrira glavne likove samo mu nisu dali.:biggrin:

Nije, ali je uticaj koji je izvršio na Tony Scotta je toliki da komotno može da se kaže da je i njegov :) Nešto slično kao sa Robert Rodriguezom. Da, kod Tarantina uglavnom krvi nikad dosta :D

bici
31.08.2017, 11:34
Kad smo vec kod Tarantina, gledao sam Hateful Eight 4 puta otkad je izasao. Film mi je nenormalno legao iako me i dalje zivcira ono Agata Kristi pricanje price koje pocinje sredinom filma. Ne bih ga svrstao u sam vrh njegovih ostvarenja, al naginje ka tome da mi bude omiljeni. Jednostavno, ako hoces nekome da objasnis kakav je Tarantino, pustis mi Hateful Eight.

ExEric
31.08.2017, 11:49
Kad smo vec kod Tarantina, gledao sam Hateful Eight 4 puta otkad je izasao. Film mi je nenormalno legao iako me i dalje zivcira ono Agata Kristi pricanje price koje pocinje sredinom filma. Ne bih ga svrstao u sam vrh njegovih ostvarenja, al naginje ka tome da mi bude omiljeni. Jednostavno, ako hoces nekome da objasnis kakav je Tarantino, pustis mi Hateful Eight.

Meni je bolji od Djanga, a recimo slabiji od Bastardsa (mada ne mnogo, tu su negde).

zdravkelja
31.08.2017, 12:29
Dobar je Hateful Eight, bas klasican Tarantino, jedino sto sam imao osecaj da ne radi nista novo sa tim filmom. Dosta podseca na Reservoir Dogs koji mi je jedan od njegovih manje omiljenih filmova. (inace su svi omiljeni :biggrin:)

A sinoc sam odgledao Baby Driver, kako je razneo, lagano najbolji film ove godine :cool:

Carcosa
31.08.2017, 13:11
Meni se u Podlih osam svidja to sto se tokom gledanja stice utisak da su gledaoci u pozoristu, da su glumci na pozornici, i da je utisak cetvrtog zida umanjen na najmanju mogucu meru. Kao da se sve odigrava bukvalno pred nama. Tarantino je fino pogodio taj dramski momenat. Meni je inace njegov najbolji film onaj u kome se pojavljuju "Gorlami" i "Dominik de Koko" :)

Sandugp
31.08.2017, 14:02
Meni je bolji od Djanga, a recimo slabiji od Bastardsa (mada ne mnogo, tu su negde).

Bastards izvlace fenomenalni Kristof Waltz i fenomenalna Melani Laurent.

I naravno:

https://www.youtube.com/watch?v=bM5mTEavepU

Tarantula
31.08.2017, 15:17
Evangeline Lilly aka The Wasp. :ok:

https://pbs.twimg.com/media/DIWBvqyXUAAQGH3.jpg

Mr. Wolf
31.08.2017, 22:25
https://brobible.files.wordpress.com/2012/05/x35xw.gif

------------------------------------

Je l' neko pogledao neki dobar film skoro? Kakav je ovaj The Hitman's Bodyguard?

Rondo9
01.09.2017, 00:36
http://www.imdb.com/title/tt5816374/?ref_=nv_sr_1

Sto bi se reklo, simpa

bici
01.09.2017, 13:15
Beogradjani, jel posecivao neko Zvezdu u skorije vreme? Znate li sta se tamo desava u poslednjih godinu, dve? :biggrin:

bojanaBG
01.09.2017, 13:16
Zvezdu, kao bioskop? :D
koliko ja znam, to ne postoji

bici
01.09.2017, 13:22
Zvezdu, kao bioskop? :D
koliko ja znam, to ne postoji

Postoji, postoji :biggrin:

Odradjena je okupacija "bioskopa". Radi bioskop, ulaz je uvek besplatan, s tim sto mozes da donoras neki novac ako zelis, za renoviranje. Pustaju se projekcije starijih filmova. Ja sam poslednji put bio prosle zime, sala naravno nije imala grejanje, ali prikazivao se Reservoir Dogs i bilo je oko 40-50 ljudi. Imaju trenutno i projekcije na otvorenom, There Will Be Blood se pustao prosle nedelje. Treba otici, zanimljivo je.

Ima na fejsu stranica Novi Bioskop Zvezda, uvek izbace nedeljom program za celu sledecu nedelju. 10 filmova nedeljno, nekad i vise. Sutra ima Big Lebowski u 21h

bojanaBG
01.09.2017, 13:26
Postoji, postoji :biggrin:

Odradjena je okupacija "bioskopa". Radi bioskop, ulaz je uvek besplatan, s tim sto mozes da donoras neki novac ako zelis, za renoviranje. Pustaju se projekcije starijih filmova. Ja sam poslednji put bio prosle zime, sala naravno nije imala grejanje, ali prikazivao se Reservoir Dogs i bilo je oko 40-50 ljudi. Imaju trenutno i projekcije na otvorenom, There Will Be Blood se pustao prosle nedelje. Treba otici, zanimljivo je.

Ima na fejsu stranica Novi Bioskop Zvezda, uvek izbace nedeljom program za celu sledecu nedelju. 10 filmova nedeljno, nekad i vise. Sutra ima Big Lebowski u 21h

Nisam ni znala :confused:
Je l su i dalje one drvene stolice?
Secam se kad sam isla ranije, ukocis se posle 20 minuta filma :D

bici
01.09.2017, 13:28

Udobnije je, opremili su se :biggrin:
Mada kapiram da su drvene stolice na otvorenim projekcijama

bici
01.09.2017, 13:36
Ima i film street, leti, i dalje traje. Banu sa opremom i stolicama i puste film. Lokacije su uvek sjajne, Tas, Krst, Parobrod, Skadarlija, Studenjak, Kalis... Samo sto je postalo mejnstrim pa ako hoces udobno da se smestis, moras banuti sat vremena ranije.

Vladan
01.09.2017, 13:39
Obavezno

http://www.imdb.com/title/tt1083452/

bici
01.09.2017, 13:42
Das Experiment, ako ima neko da nije gledao.

Vladan
01.09.2017, 13:45
Sad mi pade na pamet Der Himmel über Berlin na kojem je baziran City od Angels. Stvarno nije sramota Amere da od onakvog filma naprave ono sranje :rofl:

miloolja
01.09.2017, 13:55
Epizoda VII je losija verzija epizode IV.
A Rogue One iako nema dzedaja, ima totalnu atmosferu najboljih SW filmova :sw:

Sve hoću da te pitam.. pošto gledam od početka, prisećam se i evociram uspomene iz detinjstva, a kako nisam gledala uopšte ove nove epozode...mogu njih na kraju (znam da su one za sebe) ili mogu sada recimo VII, pošto sam prve tri završila?
:sw:

Tarantula
01.09.2017, 13:58
A novi Jigsaw? Tobin Bell se vraća kao Slagalica.

bojanaBG
01.09.2017, 14:02
Sve hoću da te pitam.. pošto gledam od početka, prisećam se i evociram uspomene iz detinjstva, a kako nisam gledala uopšte ove nove epozode...mogu njih na kraju (znam da su one za sebe) ili mogu sada recimo VII, pošto sam prve tri završila?

Prve 3 u smislu epizode 1,2,3 a ne prve 3 koje su snimljene?
Ali u principu mozes da gledas epizodu VII, ona se ionako desava 30 godina posle epizode VI :)

bice
01.09.2017, 14:03
Jedva cekam da pogledam, zanima me sta ce sada smisliti. :)

miloolja
01.09.2017, 14:11
Prve 3 u smislu epizode 1,2,3 a ne prve 3 koje su snimljene?
Ali u principu mozes da gledas epizodu VII, ona se ionako desava 30 godina posle epizode VI :)

Da, da 1,2,3.
Ma nisam htela da pitam za VII :slp: već za Rogue One... kad da ga gledam?

bojanaBG
01.09.2017, 14:17
Da, da 1,2,3.
Ma nisam htela da pitam za VII :slp: već za Rogue One... kad da ga gledam?

A mozes i odmah, on se ionako desava izmedju epizode III i epizode IV, a prve 3 si odgledala :)

miloolja
01.09.2017, 14:19
E to sam htela... čini mi se da se dešava između III i IV epizode. Fala :)

Ves
01.09.2017, 14:21
Baš juče pričam sa drugom, jesu li Evoksi nastali prije SW-a ili je crtani rađen kao spinof?

Scouser
01.09.2017, 14:25
Nastali u SW, naravno.

Carcosa
01.09.2017, 14:49
Opa, pa ovde ima obozavalaca SW! Uskacem i ja u vagon :)

bojanaBG
01.09.2017, 14:51

ima nas koliko hoces :sw:

Tarantula
01.09.2017, 15:04

Baki ima i hejtera. :cool:

Carcosa
01.09.2017, 15:53
Hejteri moraju da shvate da je hejt put do Tamne strane... :)

Edit : da se pohvalim, gledao sam Cudesnu zenu. Poprilicno je cudesna, moram da priznam :)

zdravkelja
01.09.2017, 16:59
Ja uvek preporucujem da se prvo odgledaju epizode 1, 2 i 3 jer su uglavnom katastrofa, pa onda da se predje na pravu stvar :)

Beogradjani, jel posecivao neko Zvezdu u skorije vreme? Znate li sta se tamo desava u poslednjih godinu, dve? :biggrin:

Idem ja ponekad :) Mada mi uglavnom fali drustvo, ova moja ekipa su najgori moguci mainstream ljubitelji, samo Marvel gledaju u bioskopu :dr:

Vec dobre dve godine traje okupacija. Najbolji dozivljaj je u toku leta, onda su projekcije na krovu :)

Победа
01.09.2017, 17:10
Ja uvek preporucujem da se prvo odgledaju epizode 1, 2 i 3 jer su uglavnom katastrofa, pa onda da se predje na pravu stvar :)

Idem ja ponekad :) Mada mi uglavnom fali drustvo, ova moja ekipa su najgori moguci mainstream ljubitelji, samo Marvel gledaju u bioskopu :dr:

Vec dobre dve godine traje okupacija. Najbolji dozivljaj je u toku leta, onda su projekcije na krovu :)

Мени је освета Сита можда и најбољи део. Додуше гледао сам од 1. епизоде па је тај део био шок за мене.

Carcosa
01.09.2017, 17:11
@ zdravkelja A dobro, nemoj da si neki... Nije to bas ni tako lose. U svakom slucaju, tako i treba da se gleda, zbog redosleda ;) Inace u mojoj okolini imam ljude kojima godinama objasnjavam sta kad ide i sta je pre cega, ko je kome otac, a ko cija sestra-cerka-surnjaja :)

bojanaBG
01.09.2017, 17:12

Za epizodu 1 se skroz slazem, epizoda 2 je onako, ali epizoda 3 je jedan od najboljih SW filmova

Carcosa
01.09.2017, 17:19
Nije da prequel ima neke die-hard fanove kao epizode IV-VI ali je to po meni sasvim korektno. Drugacija je tematika, meni se svidja zbog svih tih zavera, zakulisnih radnji, politickih intriga...I zbog Korusanta.

zdravkelja
01.09.2017, 17:19
Ne mogu da odlucim koja je gora izmedju 1 i 2, a 3 mi je dobra samo kada se poredi sa njima. I to iskljucivo zbog dogadjaja koje opisuje, a realizacija je i dalje slaba. 5/10 film u najboljem slucaju.

弱肉強食
01.09.2017, 17:21
Dajte mi neki novi dobar triler, pre mi je Marija poslala sajt neki ali pregledao sam sve, nešto novo ako ima i dobro, 2017, krimi, misterija, drama ili triler ili sve

Carcosa
01.09.2017, 17:22
Ma mislm da je jasno da je prvi deo najslabiji (Dzar Dzar je i evokse prevazisao), ali 2 i 3 bas nisu tolike katastrofe.

bojanaBG
01.09.2017, 17:25
Meni je epizoda 3 jedna od najboljih

Carcosa
01.09.2017, 17:29
More, meni je Imperija "tatko na jaganjci", ali meni mogu sve da prodaju, tako da cak ni Sili ne nalazim manu.

miloolja
01.09.2017, 17:33
Trojka mi je sjajna.
Kec i dvojka losije..ali kako ipak uvode u neku pricu..podnosljivo.
Najslabija mi je karika glumac Hajden Kristensen. Bas je tanak i neubedljiv :slp:

tt sa A5 u inat Mi6

bojanaBG
01.09.2017, 17:34
Jeste, ali epizoda 3 bez problema moze da se nosi sa originalnom triologijom :)

miloolja
01.09.2017, 17:35
Apsolutno :sw:

tt sa A5 u inat Mi6

p4p1
01.09.2017, 17:38
Mene zanima Vladanovo mišljenje na ovu temu. Je l si gledao Vlajko SW?

bojanaBG
01.09.2017, 17:39
Cuj gledao, svake nedelje obnovi gradivo :sw:

Carcosa
01.09.2017, 17:42
Meni trica bolja od šest'ce, dje medjedici dobrog srca šaketaju "highly skilled and well equiped" horde Stormtruperske.

Победа
01.09.2017, 17:45
Тројка феноменална, драго ми је да има људи које деле то мишљење :cf:

И овај смајли је прејак :sw:

Scouser
01.09.2017, 18:38
Jeste i meni je trojka odlicna s obzirom da su mi I i II prosecni/ispodprosecni.

kronostime
01.09.2017, 19:00
Uracunajte u spisak i SW: The Clone Wars i SW:Rebels:cool:

Ljuba90
01.09.2017, 19:09
Dajte mi neki novi dobar triler, pre mi je Marija poslala sajt neki ali pregledao sam sve, nešto novo ako ima i dobro, 2017, krimi, misterija, drama ili triler ili sve

http://www.imdb.com/title/tt4857264/?ref_=nv_sr_1

kronostime
01.09.2017, 20:23
Eh, kad se setim te davne 1977. godine: Bioskop "Kozara" ugradjuje novi THX zvucni sistem, udjes u salu i smestis se, pocinje film i cujes grmljavinu motora i pucnjavu bukvalno iza ledja.:confused:
A na platnu

http://www.youtube.com/watch?v=NU9WQ2jUDC0
:cry:

Sandugp
01.09.2017, 21:54
Trojka mi je sjajna.
Kec i dvojka losije..ali kako ipak uvode u neku pricu..podnosljivo.
Najslabija mi je karika glumac Hajden Kristensen. Bas je tanak i neubedljiv :slp:

tt sa A5 u inat Mi6

Kec je tesko sranje, jedina dobra stvar je onaj simpaticni mali Anakin i naravno Master Qui-Gon ....

E sada izgleda da je vreme za promenu avatara posto je SW aktuelan. Samo je pitanje da li staviti Nomi Sunrider ili Ravena .... :hm: ...

ExEric
01.09.2017, 21:56
Samo je pitanje da li staviti Nomi Sunrider ili Ravena .... :hm: ...

To i ne treba da bude pitanje, mada vidim da si i postupio jedino logicno :)

Sandugp
01.09.2017, 21:58
Nomi je opasna ... premocna, predobra .... ali Revan je ...... pa Revan.

ExEric
01.09.2017, 22:02
Revan bas ima materijala za jednu onako dobru seriju. Jedino ne znam da li poceti pre KotORa ili od desavanja u njemu.

Sandugp
01.09.2017, 22:03
Pre naravno.
Kada bi se ttako nesto uradilo. Serija - postao bi ubedljivo najpopularniji lik SW univerzuma, ako vec sada nije - tada bi sigurno bio.

miloolja
01.09.2017, 22:08
Kec je tesko sranje, jedina dobra stvar je onaj simpaticni mali Anakin i naravno Master Qui-Gon ....

E sada izgleda da je vreme za promenu avatara posto je SW aktuelan. Samo je pitanje da li staviti Nomi Sunrider ili Ravena .... :hm: ...Meni je dvojka mnogo gora..a mozemo ovako do sutra :D

Kako to mislis sw aktuelan? Zar nije to uvek?

tt sa A5 u inat Mi6

Sandugp
01.09.2017, 22:11
U pravu is - uvek je aktuelan.

miloolja
01.09.2017, 22:12
Ejj sto volim kad napises ovo...u pravu si..piiiii :cool:

tt sa A5 u inat Mi6

Mr. Wolf
01.09.2017, 22:19
Treba samo preziveti prva dva SW filma i onog njanjavog nesretnika u epizodi II i III. Epizoda VII copy-paste sranje, Rogue One najprijatnije iznenadjenje. Sto se ovih novih likova tice, nijedan gotivan, nek ih Siti poubijaju sve.

Sandugp
01.09.2017, 22:21
Ejj sto volim kad napises ovo...u pravu si..piiiii :cool:

tt sa A5 u inat Mi6

:cool::hi5:

ExEric
01.09.2017, 22:21
Pre naravno.
Kada bi se ttako nesto uradilo. Serija - postao bi ubedljivo najpopularniji lik SW univerzuma, ako vec sada nije - tada bi sigurno bio.

Pa da, ali onda bi cela prica iz Kotora bila bzvz, jer bi otpocetka znali bla bla bla...

Ja mislim da je najbolja ideja odraditi Kotor seriju i onda jedan spinof koji se desava pre Kotora. Sve, pocetci, od Kreje, odnosi sa uciteljima, Mandalorijski ratovi, uzdizanje kao Sit lorda itd itd...

Sandugp
01.09.2017, 22:23
Treba samo preziveti prva dva SW filma i onog njanjavog nesretnika u epizodi II i III. Epizoda VII copy-paste sranje, Rogue One najprijatnije iznenadjenje. Sto se ovih novih likova tice, nijedan gotivan, nek ih Siti poubijaju sve.

Ceka se nova epizoda jer cemo tu prisustvovati Luku Skajvokeru u njegovom najboljem izdanju. Da ne pricam koliko ce veca faca biti u odnosu na cetvrti, peti i sesti deo, gde je izgledao kao (kako sam ga ono nazvao prosli put, samo da se setim): epilepticni paraolimpijac - tako nekako. Jel tako bi Erice? :biggrin:

ExEric
01.09.2017, 22:24
Ne znam brate sto diras najveceg Dzedaja, Izabranog, onog koji donosi balans u Silu.

Mislim stvarno...

Sandugp
01.09.2017, 22:28
A kada izadje novi SW mora se i to izanalizirati slicno kao GOT :D
Nikako da se manem mamutskih postova :D

ognjen
01.09.2017, 23:01
Preporucite mi, ako ima, neku komediju koja je u poslednje vrijeme izasla?

Mr. Wolf
01.09.2017, 23:03
The Hitman's Bodyguard, taman da posle javis utiske jer nikako da se nakanim da gledam :biggrin:

ognjen
01.09.2017, 23:06
Moze to. Javicu sutra kakav je film, tokom noci nekad cu odgledati. :D

z0La
01.09.2017, 23:33
Ne znam koliko vas zanima, ali ne može da škodi.

Od 01. do 30. septembra, svi korisnici SBB digitalne televizije, Total TV i D3i platforme moći će potpuno besplatno da uživaju u kanalima CineStar TV Premiere HD 1 i 2.

Ima dosta dobrih filmova.

dekkard
02.09.2017, 00:11
Prošla je ponoć, može jedno remek delo sa oznakom 18+, Bad Lieutenant, originalna verzija, nije loša ni novija verzija sa Nicolas Cage-om sa njegovim išćašenim humorom, ali Keitel je ipak tata :D

https://youtu.be/igf7aLCSswM

Carcosa
02.09.2017, 08:32
Rogue One je odlican film. Znam ljude koji hejtuju SW pa im se RO bas dopao. Mene je bas pogodila smrt dva glavna lika na plazi na kraju filma. Ali je Darth Vader apsolutni pobednik.

Za jesenje bindzovanje u uzi izbor su nam usle Leftovers i Person of interest. Da li neko moze da mi kaze nesto o ovde dve serije i kojoj bi trebalo dati prednost?

Ricma
02.09.2017, 10:59

Izvinjavam se sto sam mu upao na nalog i ovo sve napisao.:biggrin:

Samo Oscar Isaak moze da prodje.::)

Person of Interest je ovde vise ljudi pohvalilo, dok Leftovers ne znam ni da li je neko gledao a ja nemam vremena da trosim vreme na tu seriju pored drugih.

I ja se nadam KoToR seriji, nikako da dovrsim keca iako znam koji je glavni twist u igri zahvaljujuci watch mojo.:facepalm:

bojanaBG
03.09.2017, 12:23
Epizoda 3 na hbo2 trenutno :sw:

z3 compact using Tapatalk

miloolja
03.09.2017, 12:41
A posle nje 4, 5, 6 i Rouge One :sw:

tt sa A5 u inat Mi6

miloolja
03.09.2017, 12:45
I naravno pre ep. 3 isle su 1 i 2..pa ko nema da radi danas nista pametnije ili u naredna 72 sata... May the Force be with you! :sw:

tt sa A5 u inat Mi6

bojanaBG
03.09.2017, 13:00
Davno nisam gledala epizodu 3, genijalna je :sw:

z3 compact using Tapatalk

Jax Teller
03.09.2017, 15:10
http://www.imdb.com/title/tt4088268/?ref_=rvi_tt

Sinoć sam pogledao treći nastavak o Odjelu Q i ovaj je poprilično dobar triler. Skoro dva sata mi je proletjelo pravo brzo. Asad i dalje dominira :D

kronostime
03.09.2017, 16:43
https://i.imgur.com/hEQPxcy.jpg

zdravkelja
03.09.2017, 20:01
Ako nista, drago mi je sto postoji epizoda 3 jer bez nje ovaj review ne bi postojao :biggrin:

https://www.youtube.com/watch?v=bYWAHuFbLoc

kronostime
03.09.2017, 21:17
https://www.youtube.com/watch?v=JsYu9jsmlHc
Spremte se, spremte Trekisti :biggrin:

Scouser
04.09.2017, 14:02
https://www.youtube.com/watch?v=NwD3t_mlRbU
Hocu ovu. :D

ExEric
04.09.2017, 14:03

Ribu :D?

Scouser
04.09.2017, 14:08
Ribu :D?

HAHAHA, ispravka "ovo".
Mada ne bi se bunio ni za nju.:D

kronostime
04.09.2017, 14:27

http://www.youtube.com/watch?v=A1Q-e6ymp1U

miloolja
04.09.2017, 14:51
Od sutra SBB umesto D3GO, uvodi novu platformu EON https://sbb.rs/televizija/eon-od-5-septembra/index.html

bojanaBG
04.09.2017, 14:53
Sad mi bas stigao mail, da ne zaboravim da sutra aktiviram EON, a ja prvi put cujem :biggrin:

miloolja
04.09.2017, 14:54
Stigao ti je sigurno i pre neki dan, samo si ga previdela :)

bojanaBG
04.09.2017, 14:55
Nije, sad mi je tek zapistao telefon :)

miloolja
04.09.2017, 14:56
Proveri mejlove od 29.8.

bojanaBG
04.09.2017, 14:59
Proveri mejlove od 29.8.

Ma nema, ja tek sad dosla na red :)

najvise imam ovih mailova: Reported Post from Sport Klub Forum...:biggrin::biggrin::biggrin:

Jax Teller
05.09.2017, 00:58
Od sutra SBB umesto D3GO, uvodi novu platformu EON https://sbb.rs/televizija/eon-od-5-septembra/index.html

Nadam se da ce i u BiH ovo uskoro da se pojavi.

Vladan
05.09.2017, 01:05
Pa od sjutra u svim drzavama u kojima je postojao D3, ide i u CG od sjutra.

Jax Teller
05.09.2017, 01:08
Jeste, evo i ja vidim da imam mail. :biggrin:

Carcosa
06.09.2017, 05:49
Ne bih da rusim Sneska :) , ali koliko se secam, novi Pirati me nesto nisu bas odusevili, tako da ne znam koliko vredi cekati neki ekstra rip. S druge strane, Cudesna zena je bas cudesna :)

zdravkelja
06.09.2017, 10:59
Pa bas zato, ja ocekujem da bude trash, ali cu bar da uzivam u dobroj slici [emoji14]

Lord Aleksoni
06.09.2017, 16:04
Vi imate mašine od kompova boli bas briga, ja čim vidim snimak barem 700x400 odmah skidam :D

Carcosa
06.09.2017, 17:07
Ja dok ne vidim JYK rip, ne skidam :)

zdravkelja
06.09.2017, 17:57
Samo od ovog gospodina :biggrin:

http://i.imgur.com/KqXLHSr.png

Mr. Wolf
06.09.2017, 20:11
Ma Pirati su odavno izgubili svrhu, gledam ih eto cisto zato sto sam kao klinac zgotivio mnogo Depa u ovoj ulozi, a i da vidim kako ce privesti kraju. Odavno je izgubio svoj smek.

Krvavo koleno
06.09.2017, 20:50
Gledao Telohranitelj placenog ubice.. Akcija i samo akcija, uz usputno bacanje fora i fazona. Sve mi je to nekako usiljeno, prazno, mehanicki, bez duse, povrsno, bez pravog dijaloga, price.. Akcija radi akcije. Ako vam je bas dosadno ili vam je doslo da pustite mozak na pasu, onda moze da posluzi.. Ima poznatih glumaca.
Seven sisters je vec druga prica, solidan film, svideo mi se i drzao pažnju do kraja. Ko voli taj zanr verovatno ce mu film biti pravo osvezenje iako je sama tema vec obradjivana (a koja nije?).
Spanski El bar je obecavao, ali mi je nekako od pocetka isao silaznom linijom sve do kraja. Bilo je mnogih wtf i why momenata. Dao bih mu, ipak, prelaznu ocenu.
Ali jedan drugi, opet spanski, me oduševio..
http://m.imdb.com/title/tt4771896/?ref_=m_tt_rec_tti
The fury of a patient man
Bas dobar. Odličan. Legao mi je, gluma vrhunska.

Seoski Terminator
06.09.2017, 22:22
Ma Pirati su odavno izgubili svrhu, gledam ih eto cisto zato sto sam kao klinac zgotivio mnogo Depa u ovoj ulozi, a i da vidim kako ce privesti kraju. Odavno je izgubio svoj smek.

Ako nista drugo, ostaje uzivanje gledati ga kao kapetana Sparowa, fenomenalna gluma i eto da se ispostuje prica do kraja. :)

Carcosa
06.09.2017, 23:43
Ma i njega je cini mi se po ovom poslednjem delu sve to smorilo. Ali fransiza jeste zabavna (jbg, Dizni je to), iako sad vec isprana. Meni su prvi i cetvrti deo najbolji - drugi i treci su prilicno mracni.

Edit: Zdravkelja, ko je doticni? Nemoguce da ja ne znam ili n'umem da provalim :)

Mr. Wolf
07.09.2017, 02:28
https://www.youtube.com/watch?v=IXw0HkB9YVE

Mr. Wolf
08.09.2017, 00:30
Potrosih dva sata na Pirate, nije da nisam znao da cu ih baciti, ali ovo je sada bas smece. Moguce da nece biti vise nastavaka. Sudeci po kraju, ni ne treba da ih bude.

Ivan_PG
08.09.2017, 00:31
Potrosih dva sata na Pirate, nije da nisam znao da cu ih baciti, ali ovo je sada bas smece. Moguce da nece biti vise nastavaka. Sudeci po kraju, ni ne treba vise da ih bude.

Mega sranje,neko treba da odgovara za ono,cist kriminal od filma.

Scouser
08.09.2017, 00:39
Odgledao Headhunters, bas sam pozitivno iznenadjen, nisam ocekivao ovakav film.

miloolja
08.09.2017, 01:05
https://www.youtube.com/watch?v=IXw0HkB9YVE

Oooo Sneško i Hari Hule..extra! :cool:

Mr. Wolf
08.09.2017, 01:20
I jos Fasbender :cool:

Knipex
08.09.2017, 11:01
Odgledah prekjuce Death Note. Zabavan filmic za gledanje sa klincima :) Na tu neku tinejdz grupaciju gledaoca i cilja. Ako je neko gledao japansku anime seriju neka se ne nervira. Ima dosta razlika. Kraj filma daje nagovestaj da ce biti nastavka sto su moji klinci sa odusevljenjem konstatovali.

zdravkelja
08.09.2017, 11:52
Hah, odgledao sam i ja Death Note pre neki dan, meni je uz Mumiju ubedljivo najgori film ove godine, ma gori i od Mumije. I to ako ne poredim sa animeom, ako poredim, film je za jednu laganu nulu :biggrin:

Wonder Woman je ispao ok, pogotovo kad uporedim sa prethodnim filmovima. Gal i ostatak ekipe su simpaticni. Jedino sto su specijalni efekti prilicno losi s obzirom koliki budzet imaju. I kraj je sav zbrzan i zbrkan.

Edit: Zdravkelja, ko je doticni? Nemoguce da ja ne znam ili n'umem da provalim :)

Marko Kraljevic :biggrin:

To ti je interna grupa sa HDT-a, KRaLiMaRKo, cupaju snimak direktno sa BluRaya i ne rade nikakvu kompresiju. Jedino sto su fajlovi u proseku 20-30 gigabajta :)

弱肉強食
08.09.2017, 11:58
Odgledah prekjuce Death Note. Zabavan filmic za gledanje sa klincima :) Na tu neku tinejdz grupaciju gledaoca i cilja. Ako je neko gledao japansku anime seriju neka se ne nervira. Ima dosta razlika. Kraj filma daje nagovestaj da ce biti nastavka sto su moji klinci sa odusevljenjem konstatovali.

Gledao sam anime jedno 7 puta. To i Naruta. Naruta sam morao do kraja da odgledam jef sam počeo davno da čitam gledam, a Death Note bih mogao i sad lagano.

miloolja
08.09.2017, 12:57
I jos Fasbender :cool:

To je tek..

http://38.media.tumblr.com/5301ee89a34bb131a542c3cd4ce5b219/tumblr_mk541sOYyU1qbrdf3o2_r1_500.gif

Rondo9
08.09.2017, 16:26
http://www.imdb.com/title/tt3890160/?ref_=nv_sr_1

Kao GTA film :D

Ljuba90
08.09.2017, 17:18
Bas mi se gleda taj film :)
Ima negde dobar snimak da se skine?

zdravkelja
08.09.2017, 17:24
Bice za nekih mesec dana. Mada treba gledati u bioskopu, najbolja akcija jos od MM Fury Road :)

mark it zer0
08.09.2017, 17:47
American gangster, meni super film. :D

colke995
08.09.2017, 17:50
Gledao sam Blow. Nije se ni meni preterano svideo. Sem Penelope, ostatak meh.

Sa Denzelom? Gledao sam i to. Te starije po istinotj sam dosta odgledao, ali ne znam od ovih novijih sta valja.

Vladan
08.09.2017, 20:24
Izvini papi, tek danas ga odgledao. Kakva filmcima, moram da ga repriziram ovih dana, ludnica.

http://www.imdb.com/title/tt1242422/

Ovo je treci film sa Tosarom koji gledam dje brat ruzno, preruzno dominira. Jedan od najboljih glumaca danasnjice lagano.

Lord Aleksoni
09.09.2017, 00:38
RIP Šurda :(

colke995
09.09.2017, 01:20
Šta da kazem. Nikad nisam bio ovako potrešen zbog smrti nekog glumca kao sad kada nas je bata Šule napustio. Ličnost koja je na ceo moj život uticala na moj razvoj, još kao klinca pustajući vruć vetar na kasetama, pa sve do dan danas. Verujem da neće postojati serija/ličnost koja će me naterati da uživam u toj meri i da je odgledam preko 15 puta. Ono što znam je da ću seriju gledati svaki put kada se bude puštala, da ću je klincima mojim obavezno puštati. Za mene lično uloga za oskara.

Adio bata Šule. Vidimo se za nekih 60 godina nadam se, pa idemo zajedno u Nemačku da postanemo neko i nešto. :)

Lord Aleksoni
09.09.2017, 01:21
Meni Vruć vetar i Policajac sa Petlovog brda najomiljenije njegove serije :)

colke995
09.09.2017, 01:29
Imao je odlicnih uloga i serija. Po meni kompletan glumac zaista. Ali vruc vetar mi je delo nad delima. Kazem preko 15 puta sam odlgedao i mogu u beskonacnost da idem. Neverovatna uloga!

skeptik
09.09.2017, 02:04
Otisla je poslednja glumacka legenda sa ovih prostora. Bas sam ga skoro gledao po ko zna koji put u filmu "Prekrobrojna" sa Milenom Dravic koja mu je bila najcesca partnerka na filmu. Hrvati ce ga pamtiti po seriji "Kuda idu divlje svinje" a mi po "Vrucem vetru", seriju koju znam skoro napamet. Adio Surdo i hvala na uspomenama na neko lepse vreme.

https://www.youtube.com/watch?v=mPxr0DQ_4DU

ognjen
09.09.2017, 02:54
:(

"Vruc vetar" najbolja domaca serija.

Ogroman broj uloga u filmovima i u svim tim filmovima ostavio pecat.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

p4p1
09.09.2017, 05:09
Izvini papi, tek danas ga odgledao. Kakva filmcima, moram da ga repriziram ovih dana, ludnica.

http://www.imdb.com/title/tt1242422/

Ovo je treci film sa Tosarom koji gledam dje brat ruzno, preruzno dominira. Jedan od najboljih glumaca danasnjice lagano.

Malamadre obrnuo igricu. I meni se sad gleda opet. :D

Mondays in the Sun što je Arnel postavio je isto top, ali čini mi se da sam ti ga predlagao već i da reče da si ga gledao. Ma samo Španci..

Sandugp
09.09.2017, 07:04
Otisla je poslednja glumacka legenda sa ovih prostora. Bas sam ga skoro gledao po ko zna koji put u filmu "Prekrobrojna" sa Milenom Dravic koja mu je bila najcesca partnerka na filmu. Hrvati ce ga pamtiti po seriji "Kuda idu divlje svinje" a mi po "Vrucem vetru", seriju koju znam skoro napamet. Adio Surdo i hvala na uspomenama na neko lepse vreme.

https://www.youtube.com/watch?v=mPxr0DQ_4DU

Kuda Idu Divlje Svinje je vrhunska serija. Samo sto je malo matorija, pa je cak i slabije pustana na ovim prostorima (pod pustana mislim reprizirana), tako da sira publika nije bas najbolje upoznata sa njom.

Tarantula
09.09.2017, 10:43
Počivaj u miru Ljubiša. :(
Dragan Nikolić, Bata Živojinović, Bora Todorović, Nikola Simić, Đuza Stojiljković, Milorad Mandić i sad Ljubiša Samardžić su nas napustili u veoma kratkom vremenskom periodu.
Kraj jedne ere.

https://www.youtube.com/watch?v=SXCYEwGtCjI

Tarantula
09.09.2017, 22:47
Sinoć odgledam Kong: Skull Island, osrednje loš.

Bastia33
10.09.2017, 00:34
Odgledah večeras Grofa Monte Kristo, čini mi se četvrti put ove godine. I svaki put se iznova oduševim:D

Scouser
10.09.2017, 13:28
Sinoć odgledam Kong: Skull Island, osrednje loš.

Pa i ne ocekuje se nista vise, to ti je film za pogledati kad ne znas sta ces od sebe.

Tarantula
10.09.2017, 13:33
Vidim dobra zarada, nisam ni gledao IMDb i Rotten Tomatoes.

Snimaju i nastavak, Godzilla vs. Kong, izlazi 2020.

Scouser
10.09.2017, 13:37
Pa da, povezace je sa onom Godzilom iz 2014. Koji je po meni mnogo gori film.

Tarantula
11.09.2017, 09:19
Logan

Tek sam sinoć odgledao film. Pa jel nam stvarno ubiše Wolverina i Charlesa?

Lord Gangarić
11.09.2017, 09:42
Logan

Tek sam sinoć odgledao film. Pa jel nam stvarno ubiše Wolverina i Charlesa?

Mislim da na početku filma piše da je sve odigrano u paralelnom univerzumu. Marvel dosta voli te paralel universe priče i to uglavnom koristi za smrt nekih likova i priče šta bi bilo kad bi bilo. Pre će biti da ovako žele da se oproste od ovog fantastičnog glumačkog tandema koji je u toj priči već skoro 20 godina.

zdravkelja
11.09.2017, 10:22
Misim da su ga ubili u onoj novoj buducnosti koju je stvorio u Days of the Future Past, i to jos dosta godina kasnije. Inace ce gurati ovaj timeline gde Charlesa glumi McAvoy, a za Logana ce naci novog glumca.

Inace sam pre neki dan odgledao Burtonov Big Fish, reku sam isplakao :cry:

Lord Aleksoni
11.09.2017, 14:26
Misim da su ga ubili u onoj novoj buducnosti koju je stvorio u Days of the Future Past, i to jos dosta godina kasnije. Inace ce gurati ovaj timeline gde Charlesa glumi McAvoy, a za Logana ce naci novog glumca.

Mislim da će nastaviti sa onom malom kao njegovog naslednika, ne verujem da će tražiti novog glumca.

Tarantula
11.09.2017, 14:41
Hugh Jackmana ne može niko zamijeniti. Hugh Jackman je jedini pravi Wolverine.

Lord Aleksoni
11.09.2017, 14:55
Tu se svakako slažemo, može naslediti neko samo i nastaviti a zameniti teško da može

zdravkelja
11.09.2017, 15:11
Mislim da će nastaviti sa onom malom kao njegovog naslednika, ne verujem da će tražiti novog glumca.

Radnja trenutnih main filmova se desava u dvadesetom veku, ta mala jos ne postoji. Mozda je ubace u nekim filmovima kasnije, ali ocekujem da nadju novog Logana.

Tarantula
12.09.2017, 10:47
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 1080p BrRip x264 - RARBG (http://1337x.to/torrent/2434063/Pirates-of-the-Caribbean-Dead-Men-Tell-No-Tales-2017-1080p-BluRay-H264-AAC-RARBG/)

Nema na cemu

Mr. Wolf
12.09.2017, 12:09
Pojavio se prvi kvalitetan snimak za Baby Driver

Baby.Driver.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT (http://rarbg.to/torrent/eyhrb4i)

Ves
12.09.2017, 12:33
Jes, al dok skinem doce i na popcorn :D

zdravkelja
12.09.2017, 13:15
Cekajte pravi snimak, nemojte da zakidate na filmu godine :)

Seoski Terminator
12.09.2017, 16:11
Pirati sa Kariba :

Meh.

mark it zer0
12.09.2017, 18:06
Pojavio se prvi kvalitetan snimak za Baby Driver

Baby.Driver.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT (http://rarbg.to/torrent/eyhrb4i)

Koje smeće od filma, majko moja. Ja kao hoću da pogledam nešto novo, I baš se uhvatih ove tinejdžerske gluposti, meni je tužno da Kevin Spacey npr igra ovakvu ulogu.

Sandugp
12.09.2017, 18:08
Upravo gledam Mracnu Kulu .... da vidimo sta nam je ekranizacija donela...

Powerslave
12.09.2017, 22:40
Gledao IT juce. Odlican je bio jer sam pojeo pecurke prije filma :D

miloolja
12.09.2017, 22:53
Hahahahah...koji si ti lik ::)
De si bre? :D

I mom bratanacu bio dobar, doduse bez pecuraka ...

tt sa A5 u inat Mi6

Sandugp
12.09.2017, 22:55
Gledao IT juce. Odlican je bio jer sam pojeo pecurke prije filma :D

https://www.youtube.com/watch?v=V4U07_4rvbM

Ivan_PG
12.09.2017, 23:04
Upravo gledam Mracnu Kulu .... da vidimo sta nam je ekranizacija donela...

Kakav je?Moze li se gledat.

Mr. Wolf
13.09.2017, 00:40
Blade Runner

:wthy:

zdravkelja
13.09.2017, 03:27
Ja se spremam za novo gledanje, mislim da jos Final Cut nisam pogledao, taman pre nego sto nastavak dodje u bioskope :)

Inace sam pogledao ove nove Pirate i moram da priznam da nije ni izbliza tako los kao sto sam ocekivao. Jos je ispao i bolji od onog prethodnog :biggrin:

Sandugp
13.09.2017, 08:31

Bioskopski snimak naravno :biggrin:
Onako, nisam juce odgledao ce ofilm (nisam stigao) danas cu zavrsiti...

Laki21
13.09.2017, 12:26

Ne može.

Sandugp
13.09.2017, 18:44
Ne može.

Moze ....
Jer efekti ne cine film. Ako je kvalitetan bioskopski snimak u pitanju facijalne ekspresije i gluma se vrlo jasno vide a to je ono sto je barem u ovom slucaju najbitnije.
Jer jedan je Roland Diskejn - Revolveras. A Idris Elba je odlicno odradio svoju ulogu i doprineo celokupnom paketu. Tako da on koji je po mnogima svakako najupecatljiviji lik fantastike, morao je biti predstavljen filmskoj publici da valja... Jos ranije dok je film bio u pre-produkciji govorkalo se ko ce glumiti Rolanda. Bardemu Havijeru je bila namenjena ta uloga prvobitno (to bih bas voleo da vidim, ali jbg), pa je onda nudjena i Rasel Krou, da bi se na kraju Elba Idris pokazao kao odlicno resenje. Osim njega bitan je i antagonista "Covek u Crnom" kome je Metju doneo jednu odlicnu dimenziju - hladnokrvni, neprevazidjeni, bezemocionalni negativac. Bravo.
Film kao film - bla (necu da vam spoilujem, niti da uticem na misljenja vecine, jer vise volim ovako da vas citam - fino sam se smejao dok ste pisali o Piratima)... njih dvojica su mi bili interesantni i mislim da su vrlo dobro obavili svoj "posao".

Cuj ga ne moze .... c c c c c c c c c ... smesno.

miloolja
13.09.2017, 19:09
Kako mozes da gledas te bioskopske snimke :facepalm:
Bar je danas moguce gledati pristojne...:slp:
Idete iz krajnosti u krajnost :cf2:

tt sa A5 u inat Mi6

Laki21
13.09.2017, 20:09
Moze ....
Jer efekti ne cine film. Ako je kvalitetan bioskopski snimak u pitanju facijalne ekspresije i gluma se vrlo jasno vide a to je ono sto je barem u ovom slucaju najbitnije.
Jer jedan je Roland Diskejn - Revolveras. A Idris Elba je odlicno odradio svoju ulogu i doprineo celokupnom paketu. Tako da on koji je po mnogima svakako najupecatljiviji lik fantastike, morao je biti predstavljen filmskoj publici da valja... Jos ranije dok je film bio u pre-produkciji govorkalo se ko ce glumiti Rolanda. Bardemu Havijeru je bila namenjena ta uloga prvobitno (to bih bas voleo da vidim, ali jbg), pa je onda nudjena i Rasel Krou, da bi se na kraju Elba Idris pokazao kao odlicno resenje. Osim njega bitan je i antagonista "Covek u Crnom" kome je Metju doneo jednu odlicnu dimenziju - hladnokrvni, neprevazidjeni, bezemocionalni negativac. Bravo.
Film kao film - bla (necu da vam spoilujem, niti da uticem na misljenja vecine, jer vise volim ovako da vas citam - fino sam se smejao dok ste pisali o Piratima)... njih dvojica su mi bili interesantni i mislim da su vrlo dobro obavili svoj "posao".

Cuj ga ne moze .... c c c c c c c c c ... smesno.

Jednostavno ne razumem šta su hteli da postignu s ovim.

Verujem da je većina gledalaca čitala Kulu, i za njih je ovaj film savršeno besmislen.

Oni koji nisu, dobijaju neku fentezi akciju bez mnogo smisla i sa gomilom mitologije koja im je sasvim sigurno poprilično nerazumljiva. Šta će koji kurac recimo natipis Grimizni kralj na par mesta???

Od svih likova u knjizi, zadržana su tri karaktera. Radnja je okrenuta naglavačke, od Blejna nisu ostali ni točkići, bamburi izumreše a Roland pocrne.

Kuku.

End lele.

Sandugp
13.09.2017, 20:20
Jednostavno ne razumem šta su hteli da postignu s ovim.

Verujem da je većina gledalaca čitala Kulu, i za njih je ovaj film savršeno besmislen.

Oni koji nisu, dobijaju neku fentezi akciju bez mnogo smisla i sa gomilom mitologije koja im je sasvim sigurno poprilično nerazumljiva. Šta će koji kurac recimo natipis Grimizni kralj na par mesta???

Od svih likova u knjizi, zadržana su tri karaktera. Radnja je okrenuta naglavačke, od Blejna nisu ostali ni točkići, bamburi izumreše a Roland pocrne.

Kuku.

End lele.

Zato sto je verovatno (nisam sigruan 100% ali verujem da je tako) zamisljena kao serijal filmova. I onda u prvom delu ti samo po malo otkriju od svega i tako te ostave u rebusu. U koliko (a trebalo bi) bude nastavaka, onda ce prica polako teci svojim tokom i sve stvari lagano biti objasnjavane.
E sada u pravu si sto se tice nerazumljivosti. Verovatno su se trebali vise potruditi oko samog razjasnjenja univerzuma koji je zamisljen. Medjutim kao sto rekoh to meni nije bilo bitno (toliko). Vise sam iscekivao kakav ce glavni protagonista "ispasti".

Laki21
14.09.2017, 00:17
Onda da ne potpisuju Kinga jer to veze neće imati sa onim što je on pisao. Kao što ni ovo nema. Dakle, u najkraćem - ovaj film nema nikakve veze sa Kingovim serijalom "Mračna kula".

Powerslave
14.09.2017, 05:01
Hahahahah...koji si ti lik ::)
De si bre? :D

I mom bratanacu bio dobar, doduse bez pecuraka ...

tt sa A5 u inat Mi6

Pa evo... zavrsila se sezona, pa napokon imam slobodnog vremena. Tako da cu biti cesce aktivan na forumu :)

Meni je, iz licnih razloga, najjaci momenat u filmu bio kad Pennywise juri malog debelog kroz biblioteku i kad mu kaze: "Hey boy!'' :D

Prosle godine sam tako i ja iskocio jednom drugu, onako mrtav pijan, i viknuo "Hey boy" a tu je bilo prisutno dosta mojih prijatelja tako da je to iz nekog razloga svima bilo smijesno, pa je to "Hey boy" nekako ostalo upamceno i sad kad god neko od njih naidje ili kad se sretnemo na ulici odma se neko dere "Hey boy" :D

Kad je Pennywise to rekao nas petorica smo se toliko smijali da su dolazili da nas opomenu da se utisamo i nikome u punoj sali nije bilo jasno sta je tu nama toliko smijesno :D

Tacno cu da tuzim Pennywise-a sto je koristio moj trademark pozdrav u filmu :D Ovo je Amerika, ne bi me cudilo da to prodje jer se odje tuze za sve i svasta :D

colke995
14.09.2017, 05:36
Zanima me generalno misljenje o Denzelu Washingtonu. Nisam los film pogledao od tog coveka jos.

Carcosa
14.09.2017, 11:06
Moj drug Docent, legenda juzne Srbije, generalno misljenje o Denzelu je sumirao u jednoj pesmi:

https://www.youtube.com/watch?v=NM4nGNtTBZQ

Scouser
14.09.2017, 11:09
Pratim onu seriju Ballers, nisam ni znao do kraja 2. sezone da tamo jedan od glavnih glumaca, koji inace glumi americkog fudbalera, njegov sin. :biggrin:
http://www.imdb.com/name/nm0913475/

glforge
14.09.2017, 13:50
Zanima me generalno misljenje o Denzelu Washingtonu. Nisam los film pogledao od tog coveka jos.

Naravno da nisi, pošto takav i na postoji. Čovek vrlo inteligentno bira svoje uloge i savršeno ih glumi... kraljina od glumca

Mr. Wolf
14.09.2017, 14:15
Denzel je klasa :cool:, nema tu mnogo sta da se doda.

colke995
15.09.2017, 00:10
Sad sam poceo svaki njegov film da gledam. Uvek mi je on bio gotivan, ali bas bas nijedan los film covek nema. Trio (bar ih ja smatram za trio) Frimen, Dzekson i Denzel je top.

dekkard
15.09.2017, 11:24
James Caan pokazuje svoj raskošni talenat u punoj meri, kakva šteta što glumi poslednjih godina u shit serijama

https://youtu.be/BB1LuCUovW4

Laki21
15.09.2017, 12:39
Meni u top five SF filmova svih vremena.

A gledah ga još u kinu Šiška u Ljubljani pre X godina prvi puta...

PS

Džonatan, Džonatan, Džonaaaaaaaataaaaaaaaaaaan!!!!!!!

zefram
15.09.2017, 13:28
Sad sam poceo svaki njegov film da gledam. Uvek mi je on bio gotivan, ali bas bas nijedan los film covek nema. Trio (bar ih ja smatram za trio) Frimen, Dzekson i Denzel je top.

Ja ne bih Džeksona stavljao u isti koš sa drugom dvojicom... volim ja i njega, ali čovek je snimio ne mali broj gluposti u poređenu sa ostalima...

Scouser
15.09.2017, 13:32
Ne moze se porediti Jackson sa Denzelemo nikako, vecinu filmova na isti fazon, ne kazem da los, ali Denzel je raznorsniji i visi nivo.

Vladan
16.09.2017, 00:45
Mnogo dobar film Baby Driver

bici
16.09.2017, 01:16

Rasizam je zabranjen na forumu :cf:

ExEric
16.09.2017, 10:21
..I used to talk to you alone after you left. I used to talk to you all the time, even though I was alone..

https://pbs.twimg.com/media/DEk1A2fXUAA5FTN.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DEk1CejXoAA3Aok.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=CO7vTfkCbqo

RIP :(

Mr. Wolf
16.09.2017, 14:15
https://www.youtube.com/watch?v=WJtqk0qq0uk

Bastia33
16.09.2017, 20:34
Večeras se pušta Free Land of Jones, još jedan rewatch, pogledao sam ga samo kad je izašao i svidjelo mi se uveliko.:D

Laki21
16.09.2017, 21:32
https://pbs.twimg.com/media/DEk1A2fXUAA5FTN.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DEk1CejXoAA3Aok.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=CO7vTfkCbqo

RIP :(

Nek ti je laka zemlja Majstore.

Čak da ništa više u životu nije odigrao sem Pariz, Teksas, i to bi bilo dovoljno da ostan urezan zlatnim slovima u istoriji filmske umetnosti.

Večeras, u njegovu čast, i Sema Šeparda, "Ludi od ljubavi."

Mr. Wolf
16.09.2017, 23:22
Dobar je Baby Driver, vrlo dobar.

Carcosa
16.09.2017, 23:31
Gledali smo "Zatvorenike" Denisa Vilneva. Bas bas dobar film, svaka preporuka.

P.S. Ne znam sta smem da napisem o filmu, da ne ispoilerisem previse :)

p4p1
17.09.2017, 00:36
Mislim da retko ko to ovde nije gledao, a i film je sad već relativno star, tako da slobodno možeš da raspališ. :biggrin:

U svakom slučaju imaš i
ovu opciju, ako hoćeš da se osiguraš

Mr. Wolf
17.09.2017, 00:43
Najbolje da se svi spojleri stavljaju u spojler, ima sigurno ljudi koji nisu gledali (ne pricam samo za ovaj film, vec uopste) :)

miloolja
17.09.2017, 00:48
E sad preterujete.
Ima milion filmova koje nismo gledali, ali nikoga nikada nije sprecilo da pise utiske i recenzije cak i onih najnovijih. Pa necete valjda prepricavati radnje filmova i serija?
I molim da se preporuke, recenzije i liste postavljaju u onu temu namenjenu za te stvari Sedma umetnost..etc

tt sa A5 u inat Mi6

Mr. Wolf
17.09.2017, 00:50
Okej preporuku, recenziju, ali me plasi malo ovo sto je napisao "da ne ispoilerisem previse", da mu se mozda slucajno ne omakne nesto sto ne treba da zna onaj koji film jos nije gledao :D

miloolja
17.09.2017, 00:56
Nemojte prepricavati radnju..par uopstenih recenica iz gen nekog zvanicnog opisa, koga ima svuda...ok..a ovo ostalo samo treba da bude licni utisak o filmu, glumcima, reziji i ostalim segmentima. Nismo deca, radimo to godinama..a ako niste bas sigurni stavite onda u spojler :ne_znam"

tt sa A5 u inat Mi6

Carcosa
17.09.2017, 09:10
Film sam gledao zato sto se spremam za Blejd Ranera, pa rekoh da odgledam jos nesto iz opusa Denisa Vilneva, posto sam do sada odgledao samo Dolazak i Sikario. Covek stvarno ume da te drzi napetog kao strunu kroz citav film.

Mr. Wolf
17.09.2017, 12:57
Film sam gledao zato sto se spremam za Blejd Ranera, pa rekoh da odgledam jos nesto iz opusa Denisa Vilneva, posto sam do sada odgledao samo Dolazak i Sikario. Covek stvarno ume da te drzi napetog kao strunu kroz citav film.

Covek nije snimio los film, odlican reziser. Mozda bi mogao da gledas i Enemy , drugaciji je od svih njegovih dosadasnjih filmova, takodje odlican, bar meni.

Carcosa
17.09.2017, 13:05
Hvala na preporuci, gledam ga obavezno!

Sandugp
17.09.2017, 13:06
Covek nije snimio los film, odlican reziser. Mozda bi mogao da gledas i Enemy , drugaciji je od svih njegovih dosadasnjih filmova, takodje odlican, bar meni.

Enemy je jedan od onih filmova koje tek kada odgledas drugi put istinski mozes da uzivas. Mozda malo tezi za shvatiti, jer je izuzetno kompleksan i sa tajmlajnovima koji nisu linearni niti lagani za uklopiti, ali kada ti jednom postane jasno o cemu se zaista radi, mozes samo da se zavalis u fotelju i kazes sebi da si upravo odgledao masterpiece - pa potom da ga odgledas jos jedared i stvoris onaj uzitak o kome sam govorio na pocetku posta. Shvatis koliko je sam film brilijantan. Pocev od glume, preko rezije i montaze pa sve do utiska koji ostavi ...

Mr. Wolf
17.09.2017, 13:15
Upravo to Sandu. Tako sam i uradio. Odusevio me je na prvo gledanje, ali sam znao da treba jos jednom da ga gledam jer cu primetiti vise nekih detalja na koje nisam obratio paznju ili su mi promakli u prvom gledanju (a i vise uzivati) i to sam uradio odmah sutradan. Tako mi je Enemy postao jedan od omiljenih filmova. Dzejk sjajan u glavnom ulozi, a o reziji ne treba trositi reci. Jos tokom celog filma ona zuckasta boja i sama atmosfera, bukvalno je sve na svom mestu. Kraj filma je odlican.

mark it zer0
17.09.2017, 13:19
Dobar je Baby Driver, vrlo dobar.

Ozbiljno? Sta ti se konkretno svidelo? Ne znam, ja sam se bas iznervirao, ali ja I realno ne volim ovakve filmove, mozda je to glavni problem, ali meni je film za tinejdzere. :D

61563
17.09.2017, 13:24
Upravo to Sandu. Tako sam i uradio. Odusevio me je na prvo gledanje, ali sam znao da treba jos jednom da ga gledam jer cu primetiti vise nekih detalja na koje nisam obratio paznju ili su mi promakli u prvom gledanju (a i vise uzivati) i to sam uradio odmah sutradan. Tako mi je Enemy postao jedan od omiljenih filmova. Dzejk sjajan u glavnom ulozi, a o reziji ne treba trositi reci. Jos tokom celog filma ona zuckasta boja i sama atmosfera, bukvalno je sve na svom mestu. Kraj filma je odlican.

Enemy....jedan od zanimljivijih filmova,jedan od onih o kojima razmisljas posle,sta i kako, i na razne detalje koji se ne primete mozda na prvo gledanje ,nisam ga skoro gledao,sl secam da ima i po netu teorije i objasnjenja u vezi filma

Mr. Wolf
17.09.2017, 13:37
Ozbiljno? Sta ti se konkretno svidelo? Ne znam, ja sam se bas iznervirao, ali ja I realno ne volim ovakve filmove, mozda je to glavni problem, ali meni je film za tinejdzere. :D

Atmosfera filma, glumci, humor, muzika koja dobro prati dogadjaje u filmu i doprinosi celokupnom utisku. Film sluzi za opustanje i zabavu. Ne smeta predvidljiv sled dogadjaja i neke manje nelogicnosti, prosto sam uzivao u onome sto mi je film pruzio, jer sam tako nesto i ocekivao, a dobio sam i vise od toga.

E, da, Lily James :sram:

bici
17.09.2017, 13:49
Jel gledao neko Sajlens? Sjajan je film. Skorseze je tako nesto hteo ceo zivot da snimi. To je tolika gromada od rezisera da on moze sebi da dozvoli ovakve filmove uz ovoliki budzet. Oseti se uticaj Tarkovskog na scenografiju filma, od koje ti vilica visi, mada je Rus uglavnom i snimao religijske filmove pa je to donekle i bio omaz njemu, pogotovo prva i poslednja scena filma. Marti opet uspeva da stvara iznova i iznova tenziju i napete scene uprkos tome sto film ne sadrzi nikakve crte akcije ili trilera i ima generalno blag plot.

Sama tematika je dosta skakljiva pa se nece svideti svakome. Ali svakako treba odgledati.

zdravkelja
17.09.2017, 15:05
Baby Driver je film koji ima puno stila. Muzika, kinematografija, snimljen na specifican nacin, pomalo over the top likovi i puno kul referenci. Ima mozda supljikav scenario, ali style over substance ne mora uvek da znaci lose :) Edgar Wright bas ima viziju, jedan od boljih rezisera danasnjice, a pogotovo je impresivno sto je jos uvek relativno mlad.

Lagano najbolji film ove godine i ne vidim da ce nesto da ga nadmasi. Jedino jos treba da vidim Dunkirk i onaj novi Coppolin film. I ceka se Blade Runner naravno.

mark it zer0
17.09.2017, 15:22
Ne znam, ja mrzim filmove bez price ( ili sa losom pricom jos gore) I bez ikakvog razvoja likova ili ozbiljnijeg bavljenja odnosima izmedju istih. Ima ovde finih ideja, ali je nekako sve nabacano, gurnuto na gomilu zarad scena jurnjave, pucnjave, akcije. Inače mi je kul ideja sa ovoliko muzike, i valjda je to nesto sto me je drzalo da pogledam film do kraja.

Mr. Wolf
17.09.2017, 15:58
Gotivim Wright-ov stil. Gledao sam Shaun of the Dead, Scott Pilgrim i Hot Fuzz jos od njega i svaki mi se svideo.

Ricma
17.09.2017, 17:27
Nisam ni ja nesto odusevljen Baby Driverom, ali nije da ne valja i da nije vredan gledanja.Od mene film ima plus za kadrove, atmosferu i muziku koji najvise u ovom filmu odskacu.

Cisto sumnjam da cu ga se secati kroz par godina.

Koji Kopolin film?Za Blejd Ranera imam osecaj ili da ce da bude bust ili prosecan film.

Zarkov
17.09.2017, 19:08
Miško Biblija je baš nahvalio Baby Driver, samo ne znam je li to dobro ili loše :D

http://mondo.rs/a1039418/Kolumne/Misko-Bilbija/Vozac-Baby-driver-Misko-Bilbija-recenzija.html

zdravkelja
17.09.2017, 19:41
Bejbija sam vec dvaput gledao, verovatno cu uskoro i treci jer sam obecao drugarici da cu gledati sa njom kad izadje BluRay :biggrin:

Koji Kopolin film?Za Blejd Ranera imam osecaj ili da ce da bude bust ili prosecan film.

The Beguiled.

BR ima potencijal samo zbog Vilneva.

miloolja
17.09.2017, 21:30
Na rts2 trenutno kultni film Aleksandra Petrovica "Bice skoro propast sveta"

tt sa A5 u inat Mi6

bojanaBG
17.09.2017, 21:34
hahahaha, svi cemo gledamo :biggrin::biggrin:

Marija81
17.09.2017, 21:34
hahahaha, svi cemo gledamo :biggrin::biggrin: