Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Nešto akcionog tipa trileri i tako to vidim ovde dosta izbora odgledaću trejlere pa ću odlučiti hvala još jednom
    Kasnim, ali evo nekih: Unknown, 127 hours, World Invasion: Battle LA, The Town, The Other Guys, The Expendables, Salt, Limitless, Mechanic, The Adjustment Bureau, Drive angry, RED..

    EDIT: Gledah Bele lavove, fin film
    Last edited by Miss Poison; 02-05-11, 16:16.
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • Ne izgleda loše skidam čim izađe na torrent


      Last edited by Lord Gangarić; 04-05-11, 09:51.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Fast Five Obavezno!!! Nije moguce kako je dobar film!
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Thor sam odlgedao pola na filmoviziji i onda mi je net zabagovao i moracu da drugu polovinu odgledam neki drugi put
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Miss Poison View Post
            Fast Five Obavezno!!! Nije moguce kako je dobar film!
            Jesam ti rekao
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Gangrena, si skinuo jedan od filmova koji sam ti preporucio prosle nedelje?

              Comment


              • Moze li neko da preporuci neku dobru komediju??
                Mrsko mi citati postove, mozda je vec neko i trazio...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • The Other guys
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Gangrena, si skinuo jedan od filmova koji sam ti preporucio prosle nedelje?
                    Ne mogu se setim šta si preporučio ali skunuo sam Centurion , Legion 2010 i Inception nemam nešto vremena poslednje nedelje tako da slabo skidam i gledam evo od ova 3 Legion i Inception nisam odgledao xD
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • necmem dase diskusujem od tenisu
                      poterali sume otamo
                      pa samse ja lepo prembacijo ovamo
                      da gledam filmove
                      i
                      ako dadnu kakvu seriu
                      ondak more ito


                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment


                      • Zaželeo sam se stare dobre komedije tako da sam počeo da skidam Policijsku Akademiju
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ja bio juce na premijeri Pirata sa Kariba.Meni se film svideo i moze se reci da je zadovoljio neka moja skromna ocekivanja, svakako je po meni bolji od treceg dela, al mogu konstatovati da se cedjenje licence nastavlja.Nisu mogli bolje od ovoga da naprave nastavak.Bila je 3D projekcija.

                          Comment


                          • Pirati sa Kariba na cudnim plimama i Drugi zivot! Vjerujte na rijec, sad sam iz bioskopa. Prvi film u toku kojeg sam pustila suzu je Drugi zivot. Kad pogledate, znacete na koju scenu. Samo jedna suza, ali dovoljna da sve objasni!
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Ako neko voli da gleda stvarno kvalitetne filmove,a ne pucnjave i trke neka mi veruje na rec i pogleda poslednja tri filma koja sam ja odgledao

                              Gran Torino,There Will Be Blood,Rear Window ;)

                              Comment


                              • Sto se kvalitetnih filmova tice, toplo preporucujem Inception.
                                A ja vise volim trke i pucnjave, poput Fast & Furious
                                Mistakes make us who we are.

                                Comment

                                Working...
                                X